Łódź 14.01.2017
2. Halowy Mityng ŁOZLA i RKS 2017 / mistrzostwa woj. U16
60 m K
1 s 1 7.68 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- ROSTEK William Z/0778/12 2017 1
2 s 1 7.92 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
3 s 1 7.96 WOLAK Adrianna WLKS Wrocław 97 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/1109/13 2017 2
4 s 1 8.06 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2017 2
5 s 1 8.21 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2017 3
6 s 1 8.61 KOMOROWSKA Julia MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- ROSTEK William BEZ
1 s 2 7.84 BEDNAREK Monika WLKS Wrocław 99 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0680/15 2017 2
2 s 2 7.88 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William Z/1237/11 2017 1
3 s 2 8.02 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1683/13 2017 1
4 s 2 8.08 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław # 00 U18 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/2802/15 2017 3
5 s 2 8.30 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM -- MODELSKI Michał Z/1714/12 2017 1
6 s 2 8.69 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/0162/15 2017 3
1 s 3 8.05 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD -- FIRLIT Roman # Z/4999/15 2017 2
2 s 3 8.05 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -- NOWOSIELSKI Rafał # Z/2227/15 2016 2
3 s 3 8.08 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ -- RADKE Karol Z/0074/14 2017 2
4 s 3 8.17 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/1473/14 2017 2
5 s 3 8.29 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2017 2
6 s 3 8.43 DĘBSKA Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3704/15 2017 2
1 s 4 8.13 RAJEWSKA Alicja MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2017 3
2 s 4 8.29 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/0028/14 2017 4
3 s 4 8.35 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
4 s 4 8.40 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 96 U23 LD -- LIPIŃSKI Zdzisław Z/0206/12 2017 1
5 s 4 8.43 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 98 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4
1 s 5 8.33 WRZESIŃSKA Karolina MKS MOS Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William 2
2 s 5 8.49 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 98 U20 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1292/14 2016 2
3 s 5 8.49 DĄBEK Ada WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0261/16 2016 4
4 s 5 8.57 DĄBROWSKA Julia MUKS Płock 00 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/3904/15 2017 BEZ
5 s 5 8.58 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2017 4
6 s 5 8.72 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U20 DS -- ROSTEK William Z/1509/14 2016 BEZ
1 s 6 8.15 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/3488/15 , 2017 3
2 s 6 8.16 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 00 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5358/15 2017 3
3 s 6 8.37 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3
4 s 6 8.42 BUK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2017 3
5 s 6 8.62 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2017 3
6 s 6 8.63 PAWLAK Klaudia BKL Bełchatów 01 U18 LD -- MANTYK Łukasz 4
1 s 7 8.27 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2017 4
2 s 7 8.49 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2015 4
3 s 7 8.52 SPYCHALSKA Zuzanna RKS Łódź 01 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz KOPEĆ Dominik Z/3534/16 2017 4
4 s 7 8.64 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U23 LD -- LIPIŃSKI Zdzisław # Z/1119/13 2016 1
5 s 7 8.68 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2016 2
6 s 7 8.76 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2016 4
1 s 8 8.15 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2017 2
2 s 8 8.61 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 01 U18 LD -- KOPEĆ Dominik
3 s 8 8.62 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0098/15 2017 3
4 s 8 8.71 GROT Weronika RKS Łódź 00 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2016 BEZ
5 s 8 8.84 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U18 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/3487/16 2017 5
6 s 8 9.04 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/1786/15 2016 BEZ
1 s 9 8.74 KOŚCIELNA Monika MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3397/15 2017 4
2 s 9 9.06 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz BEZ
3 s 9 9.23 SZYMAŃSKA Nina AZS Łódź 01 U18 LD -- BLAUSZ Henryka SYGDZIAK Zofia # Z/3221/16 2016 BEZ
4 s 9 9.33 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4020/15 2016 4
5 s 9 9.37 KRASIEJKO Maria UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/6496/15 2016 BEZ
6 s 9 9.59 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U20 LD -- KUDŁA Jacek 4
1 s 10 8.91 KULIGOWSKA Wiktoria BKL Bełchatów 05 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz B.D. BEZ
2 s 10 8.94 SIWIASZCZYK Klaudia BKL Bełchatów 04 U14 LD -- B.D. RYBARCZYK Dariusz
3 s 10 8.99 KIZERWETTEWR-ŚWIDA Magdalena PZWLA Toruń 75 Weteran KP --
4 s 10 9.21 URBAŃSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 05 U14 LD -- KUDŁA Jacek
5 s 10 9.45 GRAŚ Elżbieta UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3572/16 2016 5
6 s 10 10.03 JAROSIŃSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 04 U14 LD -- KUDŁA Jacek
1 s 11 8.19 CHOJKA Weronika LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD -- BEDNARSKI Tomasz ROSTEK William Z/1561/13 2016 2
2 s 11 8.26 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/2060/15 2017 3
3 s 11 8.49 GAJOWNICZEK Katarzyna OKS Start Otwock 01 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0358/17 2017
4 s 11 8.86 SZUMIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 99 U20 LD -- KUBIAK Robert BEZ
5 s 11 9.81 RYDZEWSKA Paulina UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3678/16 2016 BEZ
1 1 e 1 8.42 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2017 2
2 2 e 1 8.60 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2016 4
3 3 e 1 8.74 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2331/16 2017 5
4 4 e 1 8.87 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel
5 5 e 1 9.19 ANDRYSIAK Anna MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/2557/16 2016 BEZ
6 6 e 1 9.26 DEREJSKA Zuzanna RKS Łódź 03 U16 LD -- KOWALCZYK Jacek
1 e 2 8.56 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U16 LD -- BARSKA Jolanta 4
2 e 2 8.58 WRZOSEK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- B.D. BELTER Artur KOWALSKI Robert , Z/0586/17 , 2017
3 e 2 8.83 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2016 4
4 e 2 8.86 KŁOS Karina AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel
5 e 2 9.10 LANGER Wiktoria RKS Łódź 02 U16 LD -- KOPEĆ Dominik GOWORSKI Tomasz , Z/3544/16 , 2016 5
6 e 2 9.35 POLINCEUSZ Emilia UMLKS Pegaz Opoczno 02 U16 LD -- MARSZAŁEK Rafał Z/1155/16 2017 BEZ
1 e 3 8.49 WIŚNIEWSKA Maja MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KUBIAK Robert
2 e 3 8.54 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U16 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2016 4
3 e 3 8.83 MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2016 4
4 e 3 9.11 SOBIESZUK Julia RKS Łódź 02 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz KOPEĆ Dominik Z/3533/16 2016 BEZ
5 e 3 9.16 STAŃCZAK Wiktoria RKS Łódź 02 U16 LD -- KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik , Z/3551/16 , 2016 BEZ
1 e 4 8.85 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 03 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel 5
2 e 4 9.25 DOBROWOLSKA Dorota MKS Zduńska Wola 03 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej
3 e 4 9.26 CHLEBOWSKA Olga UKS 55 Łódź 02 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej
4 e 4 9.72 BRANDT Maja BKL Bełchatów 02 U16 LD -- B.D.
1 e 5 8.89 BARTODZIEJ Wioletta LUKS Strzałków 02 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3253/16 2016 5
2 e 5 8.93 SYCH Klaudia RKS Łódź 02 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz KOPEĆ Dominik Z/3543/16 2016 5
3 e 5 9.40 PIECH Maria RKS Łódź 03 U16 LD -- KRAKOWIAK Lech KOWALCZYK Katarzyna
4 e 5 9.86 FLOREK Ewa MKS Zduńska Wola 03 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej
1 e 6 8.15 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U16 MZ -- CUCH Tadeusz Z/2037/16 2016 2
2 e 6 8.53 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2017 3
3 e 6 8.81 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0603/17 2017
4 e 6 8.82 ZIELIŃSKA Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/2505/16 2017 5
5 e 6 8.94 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2635/16 2017 4
6 e 6 9.05 WÓJTOWICZ Paula UKS Clan Ostrołęka 02 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina MIERZEJEWSKI Marek Z/2822/15 2016 5
1 e 7 8.37 JAKUBIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/0609/17 2017 5
2 e 7 9.09 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/3894/15 2017 5
3 e 7 9.14 ZAWADZKA Michalina UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- B.D. OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/2636/16 , 2017 5
4 e 7 10.04 CEROŃ Michaliona niest. Łódź 02 U16 LD --
1 f A 7.72 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- ROSTEK William Z/0778/12 2017 1
2 f A 7.84 BEDNAREK Monika WLKS Wrocław 99 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0680/15 2017 2
3 f A 7.91 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
4 f A 7.93 WOLAK Adrianna WLKS Wrocław 97 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/1109/13 2017 2
5 f A 7.96 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William Z/1237/11 2017 1
6 f A 7.98 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1683/13 2017 1
1 f B 8.06 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD -- FIRLIT Roman # Z/4999/15 2017 2
2 f B 8.12 RAJEWSKA Alicja MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2017 3
3 f B 8.16 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław # 00 U18 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/2802/15 2017 3
4 f B 8.17 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2017 2
5 f B 8.17 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ -- RADKE Karol Z/0074/14 2017 2
6 f B 8.19 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -- NOWOSIELSKI Rafał # Z/2227/15 2016 2
1 f 1 8.32 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2017 2
2 f 1 8.38 WIŚNIEWSKA Maja MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KUBIAK Robert
3 f 1 8.48 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U16 LD -- BARSKA Jolanta 4
4 f 1 8.50 WRZOSEK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- B.D. BELTER Artur KOWALSKI Robert , Z/0586/17 , 2017
5 f 1 8.52 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U16 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2016 4
6 f 1 8.70 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2016 4
1 f 2 8.61 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2331/16 2017 5
2 f 2 8.74 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2016 4
3 f 2 8.74 KŁOS Karina AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel
4 f 2 8.88 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 03 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel 5
5 f 2 8.89 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel
6 f 2 8.92 MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2016 4
200 m K
1 3 s 1 27.16 RAJEWSKA Alicja MKS MOS Wrocław 99 U20 DS III STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2017 3
2 10 s 1 27.86 OZGA Aleksandra LUKS Strzałków 01 U18 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/4810/15 2017 2
3 16 s 1 28.31 SPYCHALSKA Zuzanna RKS Łódź 01 U18 LD IV GOWORSKI Tomasz KOPEĆ Dominik Z/3534/16 2017 4
1 18 s 2 28.36 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 01 U18 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3261/16 2017 3
2 33 s 2 29.46 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U20 DS -- ROSTEK William Z/1509/14 2016 BEZ
3 39 s 2 30.90 DOMŻAŁ Barbara OKS Start Otwock 97 U23 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2587/16 2016 BEZ
1 8 s 3 27.78 JASTRZĄB Izabela LZS Sigma OSIR Staszów 00 U18 SK IV WAWRZKIEWICZ Agnieszka Z/1107/16 2017 3
2 21 s 3 28.45 GROT Weronika RKS Łódź 00 U18 LD IV KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2016 BEZ
3 23 s 3 28.65 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2015 4
1 25 s 4 28.87 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 01 U18 LD -- KOPEĆ Dominik
2 27 s 4 28.97 STAŃCZAK Wiktoria RKS Łódź 02 U16 LD V KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik , Z/3551/16 , 2016 BEZ
3 38 s 4 30.66 WRZOSEK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- B.D. BELTER Artur KOWALSKI Robert , Z/0586/17 , 2017
1 17 s 5 28.34 KOMOROWSKA Julia MKS MOS Wrocław 00 U18 DS IV ROSTEK William BEZ
2 28 s 5 28.98 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U18 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/3487/16 2017 5
3 37 s 5 29.92 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2016 4
1 31 s 6 29.39 KOŚCIELNA Monika MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3397/15 2017 4
2 40 s 6 31.12 SZYMAŃSKA Nina AZS Łódź 01 U18 LD -- BLAUSZ Henryka SYGDZIAK Zofia # Z/3221/16 2016 BEZ
1 4 s 7 27.17 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD III KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
2 14 s 7 28.25 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD IV LIPIŃSKI Leszek # Z/1661/15 2017 2
3 22 s 7 28.56 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0198/15 2017 3
1 2 s 8 27.11 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD III NOWOSIELSKI Rafał # Z/2227/15 2016 2
2 5 s 8 27.46 DĘBSKA Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3704/15 2017 2
3 13 s 8 28.17 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 98 U20 LD IV KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4
1 1 s 9 26.52 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
2 11 s 9 27.98 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2017 3
3 41 s 9 31.22 KIZERWETTEWR-ŚWIDA Magdalena PZWLA Toruń 75 Weteran KP --
1 6 s 10 27.53 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3
2 12 s 10 27.98 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/1473/14 2017 2
3 15 s 10 28.27 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2016 2
1 24 s 11 28.65 BRAUN Monika MUKS Płock 96 U23 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/0601/12 2017 2
2 44 s 11 34.91 WALISIEWICZ Urszula KM Aktywni Sochaczew 06 U12 MZ -- ZIMNY Emanuel
1 30 s 12 29.35 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0603/17 2017
2 36 s 12 29.86 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/3894/15 2017 5
3 43 s 12 34.18 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel
1 9 s 13 27.78 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław # 00 U18 DS IV SZOMBURG Tomasz Z/2802/15 2017 3
2 35 s 13 29.70 ZIELIŃSKA Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/2505/16 2017 5
3 42 s 13 31.59 KOCISZEWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 02 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0338/17 2017 5
1 26 s 14 28.94 GAJOWNICZEK Katarzyna OKS Start Otwock 01 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0358/17 2017
2 29 s 14 29.33 PABIANEK Angelika AZS Łódź 99 U20 LD -- SADACH Aneta Z/0301/16 2017 3
3 34 s 14 29.48 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/3452/15 2017 BEZ
1 7 s 15 27.75 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2017 4
2 19 s 15 28.36 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2017 4
1 20 s 16 28.42 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2017 2
2 32 s 16 29.44 KURKOWSKA Joanna RKS Łódź 00 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/4833/15 2016 BEZ
300 m K
1 s 1 47.90 FLIS Maria RKS Łódź 02 U16 LD V KOWALCZYK Jacek Z/3538/16 2016 3
2 s 1 51.45 SOBIESZUK Julia RKS Łódź 02 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz KOPEĆ Dominik Z/3533/16 2016 BEZ
1 s 2 45.80 ROSIŃSKA Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/2544/16 2016 3
2 s 2 50.62 DEREJSKA Zuzanna RKS Łódź 03 U16 LD -- KOWALCZYK Jacek
  s 2 DQ ANDRZEJEWSKA Julia MKS Zduńska Wola # 03 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej
1 s 3 48.27 PAROL Adrianna AZS Łódź 03 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław B.D. SADACH Aneta SADACH Aneta 4
2 s 3 51.20 LANGER Wiktoria RKS Łódź 02 U16 LD -- KOPEĆ Dominik GOWORSKI Tomasz , Z/3544/16 , 2016 5
3 s 3 55.73 DOBROWOLSKA Dorota MKS Zduńska Wola 03 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej
1 s 4 48.69 KŁOS Karina AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel
2 s 4 49.13 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel
3 s 4 52.46 JUKIEL Jagoda AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel
1 s 5 47.14 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U16 LD V SYGDZIAK Zofia KWASEK Ewa Z/2583/16 2017 4
2 s 5 50.84 BARTODZIEJ Wioletta LUKS Strzałków 02 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3253/16 2016 5
3 s 5 51.04 KĘDZIERSKA Weronika AZS Łódź 03 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia SYGDZIAK Zofia
1 s 6 46.92 WIŚNIEWSKA Maja MKLA Łęczyca 02 U16 LD V KUBIAK Robert
2 s 6 48.66 SYCH Klaudia RKS Łódź 02 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz KOPEĆ Dominik Z/3543/16 2016 5
3 s 6 52.64 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 03 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel 5
1 s 7 40.15 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2017 M
2 s 7 40.89 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William Z/1237/11 2017 1
3 s 7 41.08 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA -- PAŚ Mariusz Z/0636/14 2017 1
1 s 8 42.03 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5220/15 2017 2
2 s 8 42.14 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2017 2
3 s 8 45.23 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0198/15 2017 3
1 s 9 45.22 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 98 U20 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1292/14 2016 2
2 s 9 46.49 PAROŃSKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/5754/15 2017 4
3 s 9 47.10 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2015 3
1 s 10 43.80 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/2060/15 2017 3
2 s 10 45.28 BUK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2017 3
3 s 10 47.44 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4020/15 2016 4
1 s 11 48.92 KRASIEJKO Maria UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/6496/15 2016 BEZ
2 s 11 52.69 GRAŚ Elżbieta UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3572/16 2016 5
1 s 12 46.30 DEMBIŃSKA Natalia AZS Łódź 00 U18 LD -- BLAUSZ Henryka #
2 s 12 52.43 RYDZEWSKA Paulina UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3678/16 2016 BEZ
400 m K
1 s 1 61.92 TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS Łódź 01 U18 LD III GOWORSKI Tomasz Z/2218/15 2017 3
2 s 1 64.41 KRUPA Anna WLKS Nowe Iganie 98 U20 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/6528/15 2016 3
3 s 1 67.98 KOWALEWSKA Paulina UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -- MARSZAŁEK Rafał Z/2226/15 2016 4
1 s 2 63.62 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/2768/16 2017 3
2 s 2 64.38 KOWALSKA Natalia AZS Łódź 00 U18 LD IV B.D. Z/2398/15 2016 4
3 s 2 66.07 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 01 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2017 5
600 m K
1 s 1 1:44.81 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 03 U16 LD IV KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław 4
2 s 1 1:48.72 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03 U16 LD V WRÓBLEWSKI Daniel BEZ
3 s 1 1:50.07 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 03 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław
4 s 1 1:51.49 LIS Aniela BKL Bełchatów 02 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/0170/16 2016 4
5 s 1 1:52.60 KOCH Zuzanna BKL Bełchatów 03 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz 4
6 s 1 1:53.67 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2016 BEZ
7 s 1 1:54.75 NEIMAN Julia MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław
8 s 1 1:59.55 FORYSIAK Zuzanna RKS Łódź 02 U16 LD -- KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik , Z/3549/16 , 2016 BEZ
9 s 1 1:46.79 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/3454/15 2017 BEZ
1 s 2 1:42.43 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 98 U20 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0264/14 2017 2
2 s 2 1:43.07 ŁUKASIEWICZ Dominika MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 94 Sen SK -- JAROS Kazimierz B.D. Z/4858/11 2013 3
3 s 2 1:43.71 ZAWADZKA Julia WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2978/15 2017 3
4 s 2 1:49.05 WENDT Joanna UMKS Nadir Jędrzejów 00 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/2788/16 2017 4
5 s 2 1:50.59 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/5326/15 2017 3
6 s 2 1:53.30 GROMADZKA Edyta UMLKS Pegaz Opoczno 04 U14 LD -- B.D. BEZ
1 s 3 1:33.94 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 Sen MZ -- B.D. B.D. , Z/3958/11 , 2017 2
2 s 3 1:35.92 KACHANAVA Marharyta AZS Łódź 99 U20 LD -- BLAUSZ Henryka
3 s 3 1:40.90 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2017 2
4 s 3 1:42.67 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0353/15 2017 3
5 s 3 1:43.23 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał # Z/2061/15 2017 3
6 s 3 1:43.37 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2
7 s 3 1:43.57 FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U18 MA -- PAŚ Mariusz Z/3016/15 2017 3
8 s 3 1:46.75 JASTRZĘBSKA Magda WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2017 3
1000 m K
1 s 1 3:11.31 DAWIDZIAK Aleksandra BKL Bełchatów 02 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz B.D. Z/0171/16 2016 2
2 s 1 3:18.84 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U16 LD IV BEDNARSKI Tomasz Z/0638/16 2016 3
3 s 1 3:24.79 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U16 LD V WASIAK Jarosław
4 s 1 3:28.15 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U16 LD V LISIECKI Paweł Z/0573/16 2016 5
5 s 1 3:46.24 KOWALCZYK Marcjanna MKS Zduńska Wola 02 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3216/16 2016 BEZ
6 s 1 3:57.08 GOCAŁEK Martyna MKS Zduńska Wola 02 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3215/16 2016 BEZ
7 s 1 4:07.01 KUPC Natalia LKS Omega Kleszczów 02 U16 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0637/16 2016 BEZ
1 s 2 3:05.42 HAPUNOWICZ Joanna MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2075/15 2017 3
2 s 2 3:06.88 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2017 2
3 s 2 3:11.11 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0355/15 2017 3
4 s 2 3:11.46 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3398/15 2017 3
5 s 2 3:12.33 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2017 4
6 s 2 3:12.42 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/1051/15 2017 2
7 s 2 3:29.02 KWAPISZ Karolina IKS Olkusz 00 U18 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/2939/15 2016 3
8 s 2 3:37.65 OCH Maja MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- B.D. Z/0936/16 2016 5
9 s 2 3:46.60 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 00 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2017
10 s 2 3:48.42 OCH Martyna MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- B.D. Z/0937/16 2016 4
  s 2 DNF SOBICZEWSKA Natalia MKS Pogoń Siedlce # 99 U20 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2208/15 2017 3
2000 m K
1 s 1 6:38.28 DOMINIAK Sara AZS Łódź 93 Sen LD -- KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1523/11 2017 2
2 s 1 6:49.86 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/1249/15 2017 3
3 s 1 6:50.25 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2221/15 2017 3
4 s 1 7:00.36 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0729/16 2017 4
5 s 1 7:21.83 WALĘCIAK Weronika UKS Orzeł Dobryszyce 02 U16 LD -- SROKA Mieczysław Z/1151/16 2017 4
6 s 1 7:30.19 KOSSAKOWSKA Julia MKS Gniezno 01 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0010/15 2017 3
7 s 1 8:05.94 WÓJCIK Lilianna RKS Łódź 02 U16 LD -- KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik Z/2071/16 2016 BEZ
8 s 1 8:13.89 PRUSISZ Wiktoria RKS Łódź 03 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław KOWALCZYK Katarzyna BEZ
9 s 1 8:18.04 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0437/16 2017 BEZ
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 9.21 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2017 2
2 3 e 1 9.84 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2016 3
3 11 e 1 10.99 BANASIAK Marcelina MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2558/16 2016 BEZ
4 12 e 1 11.11 MICHNIACKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz 5
5 13 e 1 11.21 ANDRYSIAK Anna MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/2557/16 2016 BEZ
6 15 e 1 12.06 PODLEŚNA Magdalena MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/2575/16 2016 BEZ
1 5 e 2 10.05 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2331/16 2017 5
2 6 e 2 10.07 WOLAK Wiktoria MULKS MOS Sieradz 02 U16 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/0470/16 2016 4
3 7 e 2 10.14 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia KWASEK Ewa Z/2583/16 2017 4
4 14 e 2 11.28 PODRZYCKA Aleksandra MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/2576/16 2016 BEZ
5 16 e 2 12.51 RYDCZAK Martyna MKLA Łęczyca 03 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/2578/16 2016 5
1 2 e 3 9.33 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U16 MZ -- CUCH Tadeusz Z/2037/16 2016 2
2 4 e 3 9.99 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2017 3
3 8 e 3 10.69 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U16 MZ -- JOBT Andrzej Z/1933/15 2017 4
4 9 e 3 10.77 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2635/16 2017 4
5 10 e 3 10.77 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej 5
1 f 1 9.27 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2017 2
2 f 1 9.87 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2016 3
3 f 1 10.02 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2331/16 2017 5
4 f 1 10.19 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia KWASEK Ewa Z/2583/16 2017 4
5 f 1 10.20 WOLAK Wiktoria MULKS MOS Sieradz 02 U16 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/0470/16 2016 4
6 f 1 10.73 BANASIAK Marcelina MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2558/16 2016 BEZ
1 f 2 10.58 RYDCZAK Martyna MKLA Łęczyca 03 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/2578/16 2016 5
2 f 2 11.05 MICHNIACKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz 5
3 f 2 11.39 ANDRYSIAK Anna MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/2557/16 2016 BEZ
4 f 2 12.31 PODLEŚNA Magdalena MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/2575/16 2016 BEZ
  f 2 DNF PODRZYCKA Aleksandra MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/2576/16 2016 BEZ
60 m pł K J Mł K
1 e 1 9.27 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/1661/15 2017 2
2 e 1 9.80 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD -- FIRLIT Roman # Z/4999/15 2017 2
3 e 1 9.81 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2017 2
4 e 1 10.42 KURKOWSKA Joanna RKS Łódź 00 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/4833/15 2016 BEZ
1 e 2 9.28 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
2 e 2 9.41 OZGA Aleksandra LUKS Strzałków 01 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/4810/15 2017 2
3 e 2 9.84 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2017 3
4 e 2 11.02 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2016 BEZ
1 f 1 9.13 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
2 f 1 9.19 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/1661/15 2017 2
3 f 1 9.31 OZGA Aleksandra LUKS Strzałków 01 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/4810/15 2017 2
4 f 1 9.40 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2017 2
5 f 1 9.72 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD -- FIRLIT Roman # Z/4999/15 2017 2
6 f 1 10.54 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2017 3
1 f 2 10.53 KURKOWSKA Joanna RKS Łódź 00 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/4833/15 2016 BEZ
2 f 2 10.85 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2016 BEZ
60 m pł K K
1 2 e 1 9.11 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- ROSTEK William Z/0778/12 2017 1
2 1 e 1 9.11 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U23 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/0003/13 2017 M
3 3 e 1 9.50 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS -- ROSTEK William Z/1031/14 2017 1
4 4 e 1 9.74 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2
1 e 2 8.99 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
2 e 2 9.06 WRZESIŃSKA Karolina MKS MOS Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William 2
3 e 2 9.13 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2017 2
4 e 2 9.32 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2017 1
1 e 3 8.93 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2017 1
2 e 3 8.94 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1683/13 2017 1
3 e 3 9.26 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
4 e 3 9.35 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM -- MODELSKI Michał Z/1714/12 2017 1
5 e 3 10.33 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2016 2
1 f 1 8.77 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- ROSTEK William Z/0778/12 2017 1
2 f 1 8.81 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2017 1
3 f 1 8.94 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
4 f 1 8.99 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1683/13 2017 1
5 f 1 9.08 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U23 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/0003/13 2017 M
6 f 1 9.14 WRZESIŃSKA Karolina MKS MOS Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William 2
1 f 2 9.00 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2017 2
2 f 2 9.19 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
3 f 2 9.35 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2017 1
4 f 2 9.38 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM -- MODELSKI Michał Z/1714/12 2017 1
Wzwyż K
1 f 1 1.65 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U23 DS II BANASZEK Grzegorz Z/0003/13 2017 M
2 f 1 1.65 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM II MODELSKI Michał Z/1714/12 2017 1
3 f 1 1.65 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/1760/12 2017 1
4 f 1 1.50 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek # Z/3990/15 2017 2
5 f 1 1.50 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1583/13 2017 BEZ
6 f 1 1.45 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2
7 f 1 1.40 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U20 LD -- KUDŁA Jacek 4
7 f 1 1.40 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U14 LD V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej 5
9 f 1 1.40 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
10 f 1 1.35 WOSEK Zuzanna UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -- MARSZAŁEK Rafał Z/2230/15 2016 BEZ
1 f 2 1.65 KAŹMIERCZAK Weronika UKS Błyskawica Domaniewice 02 U16 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/1644/16 2016 2
2 f 2 1.47 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław 3
3 f 2 1.47 SOPUR Amelia MKS Zduńska Wola 02 U16 LD IV SULIŃSKI Andrzej Z/3219/16 2016 4
4 f 2 1.43 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U16 LD V KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2016 4
5 f 2 1.43 MARKIEWICZ Oliwia RKS Łódź 02 U16 LD V KOPEĆ Dominik GOWORSKI Tomasz
6 f 2 1.39 MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2016 4
7 f 2 1.39 MYJKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2490/16 2016 5
8 f 2 1.39 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2016 3
9 f 2 1.34 BOROWSKA Agata AZS Łódź 02 U16 LD -- SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3496/16 2017 5
10 f 2 1.34 FORYSIAK Zuzanna RKS Łódź 02 U16 LD -- KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik , Z/3549/16 , 2016 BEZ
11 f 2 1.34 KOCOŃ Małgorzata MKLA Łęczyca 03 U16 LD -- KOCOŃ Zbigniew Z/3499/16 2016 BEZ
12 f 2 1.34 PIECH Maria RKS Łódź 03 U16 LD -- KRAKOWIAK Lech KOWALCZYK Katarzyna
13 f 2 1.34 KUBIŃSKA Barbara AZS Łódź 03 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia Z/0442/17 2017
14 f 2 1.29 MARKS Patrycja AZS Łódź 03 U16 LD -- SADACH Aneta SADACH Aneta
  f 2 NM RESEL Martyna LUKS Strzałków 03 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel BEZ
  f 2 NM MOZGA Maja niest. Łódź # 03 U16 LD --
Tyczka K
1 f 1 3.50 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP I DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2017 1
2 f 1 3.40 RYCZAK Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP I CZAPIEWSKI Wiesław DAKINIEWICZ Roman , Z/0249/15 , 2017 M
3 f 1 3.20 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP II DAKINIEWICZ Roman Z/2125/15 2017 1
4 f 1 2.40 MIŚKIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 00 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2399/16 2017 4
5 f 1 2.20 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2016 5
1 f 2 3.60 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ I GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2017 1
2 f 2 3.10 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ II GAWENDA Andrzej Z/4022/15 2017 3
3 f 2 3.00 MASIANIS Małgorzata OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ II GAWENDA Andrzej Z/3960/15 2016 2
4 f 2 2.80 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ III GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2017 3
5 f 2 2.50 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U16 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2016 3
W dal K
1 f 1 4.89 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2016 4
2 f 1 4.79 NEIMAN Julia MKLA Łęczyca 02 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław
3 f 1 4.77 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U16 LD V MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2016 4
4 f 1 4.76 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U16 LD V BARSKA Jolanta 4
5 f 1 4.68 JAKUBIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U16 MZ V DOBRZENIAK Jarosław Z/0609/17 2017 5
6 f 1 4.55 SZYMAŃSKA Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD V ZDRAJKOWSKI Paweł 5
7 f 1 4.36 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław BEZ
8 f 1 4.35 SOPUR Amelia MKS Zduńska Wola 02 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3219/16 2016 4
9 f 1 4.25 WÓJTOWICZ Paula UKS Clan Ostrołęka 02 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina MIERZEJEWSKI Marek Z/2822/15 2016 5
10 f 1 4.18 MARKS Patrycja AZS Łódź 03 U16 LD -- SADACH Aneta SADACH Aneta
11 f 1 4.18 ZAWADZKA Michalina UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- B.D. OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/2636/16 , 2017 5
12 f 1 4.15 GRZĘDZIELEWSKA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław
13 f 1 4.15 MYJKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2490/16 2016 5
14 f 1 4.10 CEROŃ Michaliona niest. Łódź 02 U16 LD --
15 f 1 4.00 KLIMCZAK Natalia AZS Łódź 03 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia SYGDZIAK Zofia
16 f 1 3.98 KUBIŃSKA Barbara AZS Łódź 03 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia Z/0442/17 2017
17 f 1 3.92 RESEL Martyna LUKS Strzałków 03 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel BEZ
18 f 1 3.91 BOROWSKA Agata AZS Łódź 02 U16 LD -- SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3496/16 2017 5
1 f 2 6.07 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2017 1
2 f 2 5.65 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS II ROSTEK William Z/1031/14 2017 1
3 f 2 5.55 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/1760/12 2017 1
4 f 2 5.39 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
5 f 2 5.13 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek # Z/3990/15 2017 2
6 f 2 5.11 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2
7 f 2 5.07 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2017 2
8 f 2 4.99 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
9 f 2 4.64 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1583/13 2017 BEZ
10 f 2 4.59 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U14 LD V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej 5
11 f 2 4.57 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2016 2
12 f 2 4.48 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
13 f 2 4.43 DĄBROWSKA Julia MUKS Płock 00 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/3904/15 2017 BEZ
14 f 2 4.37 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/1786/15 2016 BEZ
15 f 2 4.14 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2017 3
16 f 2 4.10 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz BEZ
17 f 2 3.77 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2016 BEZ
Trójskok K
1 f 1 11.68 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U20 LD II KRAKOWIAK Lech Z/0610/14 2017 2
2 f 1 11.20 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ III MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2017 2
3 f 1 10.94 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 98 U20 LD III MANTYK Łukasz Z/0027/14 2017 3
4 f 1 10.86 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2017 3
5 f 1 10.75 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U18 LD III MANTYK Łukasz Z/0098/15 2017 3
6 f 1 10.49 BLIŹNIEWSKA Oliwia AZS Łódź 01 U18 LD IV SADACH Aneta SADACH Aneta Z/2043/15 2017 3
7 f 1 10.01 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2017 3
60 m M
1 s 1 7.03 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2017 1
2 s 1 7.14 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 1
3 s 1 7.20 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
4 s 1 7.21 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2017 2
5 s 1 7.44 ĆWIK Kamil LKS Polkowice 99 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0681/15 2017 2
6 s 1 7.49 WITCZAK Konrad WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2368/15 2016 3
1 s 2 7.07 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William Z/0272/14 2017 M
2 s 2 7.07 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
3 s 2 7.09 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
4 s 2 7.47 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2017 2
5 s 2 7.58 JANUSZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/1387/11 2016 3
1 s 3 7.10 SAFULAK Kamil AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/0439/15 2017 2
2 s 3 7.28 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2
3 s 3 7.32 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2017 2
4 s 3 7.32 CHMIEL Paweł RKS Łódź 97 U23 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1305/13 2016 4
5 s 3 7.33 ZAJMA Paweł MKLA Łęczyca 99 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/0407/15 2017 4
6 s 3 7.45 WIELICZKO Sebastian LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/1506/16 2016 4
1 s 4 7.25 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3148/15 2017 3
2 s 4 7.29 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 2
3 s 4 7.33 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
4 s 4 7.34 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U18 MZ -- CUCH Tadeusz Z/3994/15 2017 3
5 s 4 7.47 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2017 4
6 s 4 7.48 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2016 3
1 s 5 7.39 SUDOŁ Jarosław LKS Orzeł Namysłów 00 U18 OP -- POKORA Tomasz Z/0119/16 2017 2
2 s 5 7.43 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0378/16 2017 3
3 s 5 7.64 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 83 Sen WP -- B.D. Z/3168/15 2016 3
4 s 5 7.76 WEJMAN Maciej RKS Łódź 99 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/3523/15 2016 4
5 s 5 7.84 KOGUT Andrzej SS MKS Parasol Wrocław 01 U18 DS -- GOLEC Dominik TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2016 4
1 s 6 7.45 RACZYŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/3707/15 2017 3
2 s 6 7.49 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 99 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2017
3 s 6 7.54 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2017 2
4 s 6 7.56 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2017 3
5 s 6 7.58 KARAŚKIEWICZ Wiktor MUKS Płock 99 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/1927/16 2017 3
1 s 7 7.32 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2017 2
2 s 7 7.46 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2017 4
3 s 7 7.52 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2017
4 s 7 7.54 MARCINIAK Wiktor UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/2453/16 2017 4
1 s 8 7.58 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0225/17 2017
2 s 8 7.61 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2
3 s 8 7.67 NAWROCKI Adrian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0451/17 2017
4 s 8 7.84 ROŻNIATOWSKI Jakub RKS Łódź 00 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6311/15 2016 BEZ
1 s 9 7.60 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 99 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/0566/17 2017 4
2 s 9 7.90 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4830/15 2017 BEZ
3 s 9 7.97 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4092/15 2017 BEZ
4 s 9 8.08 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3819/15 2017 3
5 s 9 8.09 ZAJĄC Dawid UKS Azymut Pabianice 00 U18 LD -- GĄSIOROWSKI Adam
6 s 9 9.21 REDZIŃSKI Karol OKS Start Otwock 04 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina BEZ
1 s 10 7.43 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/2699/16 2017 3
2 s 10 7.54 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0340/17 2017 4
3 s 10 7.55 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/2651/16 2017 3
4 s 10 7.65 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2016 5
5 s 10 7.85 STEFAŃSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- ROSTEK William
6 s 10 8.36 SMARDZEWSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0529/16 2016 BEZ
1 s 11 7.36 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U18 LD -- SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2017 3
2 s 11 7.38 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- B.D.
3 s 11 8.12 BONECKI Bartłomiej RKS Łódź 97 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/3528/15 2017 2
4 s 11 8.17 KUBAJ Dominik MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2059/15 2017 4
5 s 11 8.54 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD -- KOWALSKI Robert
6 s 11 8.62 PŁÓCIENNIK Konrad UKS Azymut Pabianice 00 U18 LD -- GĄSIOROWSKI Adam Z/2224/15 2016 5
1 e 1 7.20 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/0168/16 2016 2
2 e 1 7.36 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2016 3
3 e 1 7.80 DOBROWOLSKI Bartłomiej AZS Łódź 02 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/3494/16 2016 BEZ
4 e 1 7.89 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0199/17 2017 5
5 e 1 7.95 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0195/17 2017 BEZ
6 e 1 8.24 STANKIEWICZ Mikołaj AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel
1 e 2 7.67 JASKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2016 3
2 e 2 7.81 KOCOŃ Damian RKS Łódź 03 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz
3 e 2 7.87 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 02 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3256/16 2016 5
4 e 2 8.34 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2017 BEZ
5 e 2 8.47 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2016 4
1 e 3 8.30 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U16 LD -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2016 BEZ
2 e 3 8.54 JARCZEWSKI Antoni RKS Łódź 02 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3536/16 2016 BEZ
3 e 3 8.82 KAMIŃSKI Jakub MKLA Łęczyca 03 U16 LD --
4 e 3 8.96 MONTEIRO Eryk RKS Łódź 03 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna
1 e 4 7.29 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U16 OP -- POKORA Tomasz Z/0669/16 2017 2
2 e 4 7.45 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U16 MZ -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2017 4
3 e 4 7.87 HODORANIUK Robert MKS Pogoń Siedlce 02 U16 MZ -- B.D.
4 e 4 8.00 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0758/15 2017 5
6 e 4 8.19 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2503/16 2017 BEZ
1 e 5 7.84 MAZUR Krystian MKS Pogoń Siedlce 02 U16 MZ -- B.D. Z/2053/15 2017 3
2 e 5 8.16 FERENC Jakub OKS Start Otwock 03 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0337/17 2017 BEZ
3 e 5 8.35 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2504/16 2017 BEZ
4 e 5 8.43 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/0342/17 2017 BEZ
5 e 5 9.32 MIKOŁAJCZYK Antoni UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0341/17 2017
1 f A 7.02 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2017 1
2 f A 7.04 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
3 f A 7.07 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William Z/0272/14 2017 M
4 f A 7.10 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
5 f A 7.10 SAFULAK Kamil AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/0439/15 2017 2
1 f B 7.23 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2017 2
2 f B 7.25 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2
3 f B 7.26 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3148/15 2017 3
4 f B 7.36 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
1 f 1 7.15 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/0168/16 2016 2
2 f 1 7.37 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2016 3
3 f 1 7.63 JASKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2016 3
4 f 1 7.84 DOBROWOLSKI Bartłomiej AZS Łódź 02 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/3494/16 2016 BEZ
5 f 1 7.85 KOCOŃ Damian RKS Łódź 03 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz
6 f 1 7.86 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 02 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3256/16 2016 5
1 f 2 8.00 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0199/17 2017 5
2 f 2 8.03 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0195/17 2017 BEZ
3 f 2 8.31 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U16 LD -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2016 BEZ
4 f 2 8.34 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2017 BEZ
5 f 2 8.39 STANKIEWICZ Mikołaj AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel
200 m M
1 s 1 23.52 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U18 LD III WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2017 2
2 s 1 23.56 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
3 s 1 24.23 ZAJMA Paweł MKLA Łęczyca 99 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/0407/15 2017 4
1 s 2 24.53 ROŻNIATOWSKI Jakub RKS Łódź 00 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6311/15 2016 BEZ
2 s 2 24.79 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 83 Sen WP -- B.D. Z/3168/15 2016 3
3 s 2 24.91 LITWINEK Bartosz LKB Rudnik 98 U20 SK -- DUDEK Szymon 3
1 s 3 23.35 CHMIEL Paweł RKS Łódź 97 U23 LD III KOPEĆ Dominik Z/1305/13 2016 4
2 s 3 23.98 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U20 WP IV GÓRSKI Dariusz Z/3148/15 2017 3
3 s 3 24.46 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 99 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2017
1 s 4 23.88 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U18 SL IV KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2017 3
2 s 4 23.96 RACZYŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD IV KOWALSKI Robert Z/3707/15 2017 3
3 s 4 25.18 MAZUR Krystian MKS Pogoń Siedlce 02 U16 MZ V B.D. Z/2053/15 2017 3
1 s 5 23.89 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2017 4
2 s 5 24.75 JANUSZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/1387/11 2016 3
3 s 5 26.60 STEFAŃSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- ROSTEK William
1 s 6 24.03 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U20 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/3529/15 2017 3
2 s 6 24.89 WEJMAN Maciej RKS Łódź 99 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/3523/15 2016 4
1 s 7 24.19 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U18 LD IV KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2017 4
2 s 7 24.60 BŁASIK Adam CKS Budowlani Częstochowa 95 U23 SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/1875/11 2016 2
3 s 7 24.75 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/2651/16 2017 3
1 s 8 25.04 RAKOWIECKI Gabriel MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3771/15 2017 4
2 s 8 25.22 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- B.D.
3 s 8 25.78 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Weteran MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2016 BEZ
1 s 9 24.07 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV LIPIŃSKI Leszek Z/3761/15 2017 2
2 s 9 24.41 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 99 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/0566/17 2017 4
3 s 9 25.48 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3770/15 2017 3
1 s 10 24.39 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2017 3
2 s 10 24.84 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2017
3 s 10 29.00 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2504/16 2017 BEZ
1 s 11 27.09 FERENC Jakub OKS Start Otwock 03 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0337/17 2017 BEZ
2 s 11 27.12 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2503/16 2017 BEZ
1 s 12 25.48 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 99 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0270/16 2017 BEZ
2 s 12 27.19 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0588/17 2017
3 s 12 28.23 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD -- KOWALSKI Robert
300 m M
1 s 1 36.38 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2017 1
2 s 1 36.96 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William Z/0272/14 2017 M
3 s 1 38.85 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/1819/16 2017 4
1 s 2 37.53 STĘPIEŃ Mateusz AZS Łódź 99 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/4424/15 2017 3
2 s 2 40.33 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0340/17 2017 4
1 s 3 37.97 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0378/16 2017 3
2 s 3 38.20 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2017 2
3 s 3 39.83 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 99 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0270/16 2017 BEZ
1 s 4 40.08 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4092/15 2017 BEZ
2 s 4 41.10 ROSZEWSKI Adam AZS Łódź 01 U18 LD -- BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel Z/3491/16 2016 4
3 s 4 41.49 KUBAJ Dominik MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2059/15 2017 4
1 s 5 40.77 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0225/17 2017
2 s 5 42.48 TOMASZUK Kacper KS Puszcza Hajnówka 00 U18 PD -- SACHARCZUK Roman BEZ
1 s 6 40.07 KOGUT Andrzej SS MKS Parasol Wrocław 01 U18 DS -- GOLEC Dominik TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2016 4
2 s 6 40.12 POTAKOWSKI Jan AZS Łódź 01 U18 LD -- BRÓDKA Daniel Z/3490/16 2016 5
1 s 7 39.10 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U16 LD IV MANTYK Łukasz Z/0168/16 2016 2
2 s 7 40.24 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U16 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2016 5
3 s 7 41.38 KOCOŃ Damian RKS Łódź 03 U16 LD V SZABLEWSKI Tadeusz
1 s 8 41.57 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U16 LD V SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2016 BEZ
2 s 8 41.99 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 02 U16 LD V WRÓBLEWSKI Daniel Z/3256/16 2016 5
3 s 8 44.17 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U16 LD -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2016 BEZ
1 s 9 46.59 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0199/17 2017 5
2 s 9 52.20 MONTEIRO Eryk RKS Łódź 03 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna
  s 9 DNF GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2017 BEZ
1 s 10 43.57 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2017 BEZ
2 s 10 44.08 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/0342/17 2017 BEZ
3 s 10 44.10 BACZYŃSKI Igor Robert MKS Pogoń Siedlce 02 U16 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2948/16 2017 BEZ
1 s 11 44.37 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2017 5
2 s 11 50.98 MIKOŁAJCZYK Antoni UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0341/17 2017
  s 11 DQ LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U16 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
400 m M
1 s 1 51.61 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 94 Sen LD III GOWORSKI Tomasz B.D. Z/2885/11 2017 1
2 s 1 57.21 KOŁODZIEJCZYK Emil SKS Feniks Siedlce 99 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0027/17 2017 BEZ
1 s 2 56.72 SEKIETA Radosław KS Rajsport Sieradz Active Team 76 Weteran LD -- B.D. B.D. BEZ
2 s 2 57.43 TYMIŃSKI Piotr WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia
600 m M
1 s 1 1:33.67 WOŚKO Kacper BKL Bełchatów 03 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz 4
2 s 1 1:34.06 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 02 U16 LD IV KWAPKOWSKI Łukasz Z/2580/16 2016 4
3 s 1 1:34.57 PAWŁOWSKI Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 02 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/0739/16 2016 4
4 s 1 1:38.44 ERM Adrian RKS Łódź 02 U16 LD V JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/3537/16 , 2016 BEZ
5 s 1 1:38.91 KONEWKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 02 U16 LD V NOWOSIELSKI Rafał Z/1154/16 2017 BEZ
6 s 1 1:39.79 ZIELIŃSKI Patryk AZS Łódź 02 U16 LD V BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel Z/3493/16 2017 BEZ
7 s 1 1:42.74 JOŃCZYK Bartosz AZS Łódź 03 U16 LD -- SADACH Aneta
8 s 1 1:44.23 NOWAK Michał AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel
1 s 2 1:34.24 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U16 MZ IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2016 5
2 s 2 1:37.39 PRZĄDAK Szymon MKS Durasan Płońsk 02 U16 MZ V ZABOROWSKI Marcin B.D. , Z/2614/16 , 2016 4
3 s 2 1:39.65 CHOJNACKI Wiktor SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ V WYSOCKI Rafał Z/5558/15 2017 5
4 s 2 1:47.57 CELIŃSKI Kacper OKS Start Otwock 02 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0336/17 2017 BEZ
1 s 3 1:22.22 KNAPIK Michał RKS Łódź 93 Sen LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/4315/11 2017 1
2 s 3 1:30.81 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2044/15 2017 2
3 s 3 1:32.27 KALISIAK Dawid UKS Azymut Pabianice 00 U18 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/2222/15 2017 4
4 s 3 1:34.12 WILANOWSKI Błażej UKS Dziewiątka Kutno 00 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/4837/15 2016 4
5 s 3 1:41.09 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr
6 s 3 1:45.59 CELIŃSKI Tomasz OKS Start Otwock 01 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0357/17 2017 BEZ
1 s 4 1:35.45 SROKA Patryk WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- PAŚ Mariusz Z/0045/16 2017 4
2 s 4 1:48.59 MATERA Mateusz AZS Łódź 04 U14 LD -- BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel
3 s 4 1:53.00 NOWOGRODZKI Jakub UKS Azymut Pabianice 04 U14 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/2223/15 2017 BEZ
4 s 4 2:07.15 SZCZYPIŃSKI Franciszek OKS Start Otwock 04 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina BEZ
1000 m M
1 s 1 2:53.89 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2016 4
2 s 1 2:58.70 NIEBORAK Damian BKL Bełchatów 03 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BEZ
3 s 1 3:05.59 FLORCZAK Łukasz RKS Łódź 02 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/2072/16 , 2016 BEZ
4 s 1 3:16.23 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2017 BEZ
5 s 1 3:29.70 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0640/16 2016 BEZ
1 s 2 2:41.89 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2017 3
2 s 2 2:43.57 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2017 4
3 s 2 2:49.46 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2015 5
4 s 2 2:52.42 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 00 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2017 4
5 s 2 2:55.57 OSOSIŃSKI Jakub UKS Orzeł Dobryszyce 00 U18 LD -- SROKA Mieczysław Z/0263/17 2017
6 s 2 2:58.57 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- B.D. Z/5610/15 2016 4
7 s 2 3:01.14 WEREDA Bartosz MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2058/15 2016 4
8 s 2 3:01.42 PŁÓCIENNIK Konrad UKS Azymut Pabianice 00 U18 LD -- GĄSIOROWSKI Adam Z/2224/15 2016 5
9 s 2 3:06.40 ZAJĄC Dawid UKS Azymut Pabianice 00 U18 LD -- GĄSIOROWSKI Adam
  s 2 DQ MNICH Patryk KS Podlasie Białystok # 01 U18 PD -- ZALEWSKI Jan Z/2036/15 2016 3
1 s 3 2:36.02 GADOMSKI Daniel UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0177/14 2017 2
2 s 3 2:38.23 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2017 2
3 s 3 2:39.03 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2017 2
4 s 3 2:40.58 CHROSTOWSKI Konrad UKS Dziesiątka Radomsko 98 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0166/15 2017 3
5 s 3 2:41.06 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 99 U20 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2017 3
6 s 3 2:42.07 BIAŁĘCKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0165/15 2017 3
7 s 3 2:42.07 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2017 3
8 s 3 2:42.19 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2017 BEZ
9 s 3 2:42.55 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/2034/15 2017 3
10 s 3 2:44.31 DĄBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2017 4
2000 m M
1 s 1 5:37.92 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0333/15 2017 1
2 s 1 5:56.42 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2017 3
3 s 1 6:01.16 SADŁOWSKI Piotr UKS Liceum sportowe Łomża 00 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2017 4
4 s 1 6:07.48 CHEŁMIK Sergiusz RKS Łódź 00 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1711/16 2017 4
5 s 1 6:13.32 OSET Piotr RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2215/15 2017 4
6 s 1 6:17.25 HASIURA Antoni RKS Łódź # 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/5762/15 2017 4
7 s 1 6:22.08 KONIECZNY Mikołaj MKS MOS Wrocław 98 U20 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/1114/14 2016 BEZ
8 s 1 6:31.24 ROGULSKI Łukasz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -- NOWOSIELSKI Rafał # Z/2275/15 2016 4
9 s 1 6:38.74 KWIATKOWSKI Sebastian UMLKS Pegaz Opoczno 02 U16 LD V GRABOLUS Marek Z/1156/16 2017 BEZ
60 m pł M Mł M
1 e 1 8.94 JASKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2016 3
2 e 1 9.34 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2016 BEZ
3 e 1 19.00 IZDEBSKI Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł
1 e 2 9.44 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2016 5
2 e 2 9.57 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0758/15 2017 5
3 e 2 10.29 GRABOWSKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł
4 e 2 11.16 ŹEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U16 LD -- KUBIAK Robert
1 f 1 8.72 JASKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2016 3
2 f 1 9.15 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2016 BEZ
3 f 1 9.38 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2016 5
4 f 1 11.14 ŹEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U16 LD -- KUBIAK Robert
  f 1 DQ GRABOWSKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.02 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2017 2
2 5 e 1 8.64 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
3 7 e 1 9.03 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3819/15 2017 3
4 8 e 1 9.06 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4830/15 2017 BEZ
5 9 e 1 9.40 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3
6 10 e 1 9.66 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2017 3
1 2 e 2 8.26 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 2
2 3 e 2 8.37 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2017 2
3 4 e 2 8.50 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3705/15 2017 2
4 6 e 2 8.90 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2017 3
1 f 1 7.98 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2017 2
2 f 1 8.16 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 2
3 f 1 8.34 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2017 2
4 f 1 8.55 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
5 f 1 8.58 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3705/15 2017 2
6 f 1 8.76 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2017 3
1 f 2 8.95 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3819/15 2017 3
2 f 2 9.03 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4830/15 2017 BEZ
3 f 2 9.61 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3
4 f 2 9.62 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2017 3
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.43 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1
2 2 e 1 8.46 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
3 4 e 1 8.76 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2017 2
4 6 e 1 8.88 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2017 2
1 3 e 2 8.71 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
2 5 e 2 8.79 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/3529/15 2017 3
3 7 e 2 8.99 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2
4 8 e 2 9.30 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4
1 f 1 8.55 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
2 f 1 8.64 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2017 2
3 f 1 8.74 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2017 2
4 f 1 8.76 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
5 f 1 8.81 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/3529/15 2017 3
1 f 2 8.99 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2
2 f 2 9.09 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4
60 m pł M M
1 e 1 8.47 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/3694/11 2017 2
2 e 1 8.49 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2
3 e 1 8.59 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2017 2
1 f 1 8.43 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/3694/11 2017 2
2 f 1 8.55 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2017 2
3 f 1 8.55 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2
Wzwyż M
1 f 1 1.94 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
2 f 1 1.86 JANKOWSKI Marcin LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN III JASZCZYK Krzysztof Z/0288/15 2017 2
3 f 1 1.86 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3815/15 2017 3
4 f 1 1.78 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2017 4
5 f 1 1.74 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2017 M
6 f 1 1.74 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP -- ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2017 1
7 f 1 1.65 MIKOŁAJCZYK Marcel RKS Łódź 01 U18 LD -- KRAKOWIAK Lech
1 f 2 1.69 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 02 U16 LD V KUBIAK Robert Z/2573/16 2016 4
2 f 2 1.69 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2016 BEZ
3 f 2 1.60 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U16 LD -- NOWOSIELSKI Rafał Z/1639/16 2017 5
4 f 2 1.50 ŁUKOMSKI Szymon MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2571/16 2016 BEZ
4 f 2 1.50 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2494/16 , 2016 BEZ
6 f 2 1.40 KOŁAKOWSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/2569/16 2016 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.90 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I DAKINIEWICZ Roman Z/0058/14 2017 1
2 f 1 4.50 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I B.D. Z/1200/13 2017 2
3 f 1 4.00 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
4 f 1 4.00 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 96 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2017 2
5 f 1 3.60 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD III OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2017 3
6 f 1 3.40 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2017 3
7 f 1 3.30 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2017 3
8 f 1 3.10 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3770/15 2017 3
9 f 1 3.10 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2017 3
10 f 1 2.80 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3
11 f 1 2.40 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2016 5
  f 1 NM BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP -- DAKINIEWICZ Roman B.D. Z/3123/11 2017 2
1 1 f 2 3.20 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 02 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/2573/16 2016 4
2 2 f 2 2.50 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0588/17 2017
3 3 f 2 2.50 ŹEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U16 LD -- KUBIAK Robert
W dal M
1 f 1 5.55 WALCZAK Adrian MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/2582/16 2016 5
2 f 1 5.49 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2494/16 , 2016 BEZ
3 f 1 5.39 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U16 LD -- NOWOSIELSKI Rafał Z/1639/16 2017 5
4 f 1 5.18 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U16 MZ -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2017 4
5 f 1 5.06 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2016 BEZ
6 f 1 5.05 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0195/17 2017 BEZ
7 f 1 3.84 KAMIŃSKI Jakub MKLA Łęczyca 03 U16 LD --
1 f 2 6.75 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP III ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2017 1
2 f 2 6.62 SYSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 98 U20 MZ III KOZERA Piotr Z/0487/14 2017 3
3 f 2 6.59 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/5220/11 2017 1
4 f 2 6.56 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2017 3
5 f 2 6.43 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1
6 f 2 6.40 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/3694/11 2017 2
7 f 2 6.37 JAKÓBCZAK Mikołaj LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/0686/14 2017 1
8 f 2 6.18 MICHALAK Mateusz SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/2056/16 2017 4
9 f 2 6.15 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2017 4
10 f 2 5.93 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4
11 f 2 5.88 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2017 M
12 f 2 5.82 LITWINEK Bartosz LKB Rudnik 98 U20 SK -- DUDEK Szymon 3
13 f 2 5.64 MARCINIAK Wiktor UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/2453/16 2017 4
14 f 2 5.37 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4
15 f 2 5.21 NAWROCKI Adrian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0451/17 2017
16 f 2 4.72 GŁUSZEK Wiktor niest. Łódź 01 U18 LD --
17 f 2 4.70 SMARDZEWSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0529/16 2016 BEZ
  f 2 NM DOBROSIELSKI Kacper MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- KOZERA Piotr
  f 2 NM WIELICZKO Sebastian LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/1506/16 2016 4
Trójskok M
1 f 1 13.61 KRAWCZYK Rafał LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN III JASZCZYK Krzysztof Z/0286/15 2017 2
2 f 1 12.83 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV LIPIŃSKI Leszek Z/3775/15 2017 5
3 f 1 12.67 MARCINIAK Wiktor UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/2453/16 2017 4
4 f 1 12.60 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD IV GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
5 f 1 12.48 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3761/15 2017 2
6 f 1 12.41 ZATYKA Kamil MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3821/15 2017 4
7 f 1 12.41 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2017 3
8 f 1 12.35 GOŁYGOWSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3757/15 2017 4
9 f 1 12.35 SERAFIN Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł BEZ
10 f 1 12.19 PAJĄK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2017 BEZ
11 f 1 11.81 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/2273/15 2017 3
  f 1 NM LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- WOLIŃSKI Michał Z/6090/15 2017 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.2732789516449 sekund