Mielec 14.01.2006 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.92 | LEŚNIAK Karolina | LKS Stal Mielec # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 7.94 | KRÓL Joanna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1987 | U20 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.87 | ZWOLAK Anna | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | -- | |||||||||||
1 | f | A | 7.78 | ZWOLAK Anna | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | -- | |||||||||||
2 | f | A | 7.92 | LEŚNIAK Karolina | LKS Stal Mielec # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
3 | f | A | 7.93 | KRÓL Joanna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1987 | U20 | PK | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:14.53 | WOJNA Anna | ULKS Lipinki | 1986 | U23 | MA | -- | ŚWIERZOWSKI Tomasz # | Z/2484/11 | 2022 | 1 | LDK! | ||||||||
2 | 3:15.18 | NĘDZA Dorota | LKS Stal Mielec # | 1990 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 3:16.43 | WACŁAWSKA Natalia | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U16 | MA | IV | # | ||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 5:13.98 | NĘDZA Justyna | LKS Stal Mielec # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
2 | 5:17.32 | WACŁAWSKA Anita | MKS Halicz Ustrzyki Dolne # | 1989 | U18 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz # | 1 | |||||||||||
3 | 5:35.72 | KARPIŃSKA Katarzyna | MKS Halicz Ustrzyki Dolne # | 1990 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 5:38.78 | SZCZUR Anna | MKS Stal Nowa Dęba # | 1991 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
60 m pł K Mł K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 2 | 9.92 | RYNIEWICZ Katarzyna | LKS Stal Mielec # | 1991 | U16 | PK | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.54 | BIEDA Justyna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1991 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
1 | 1.68 | PRZYWARA Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1987 | U20 | PK | II | |||||||||||||
3 | 1.50 | MAŁEK Sonia | WLKS Nowe Iganie # | 1991 | U16 | MZ | IV | B.D. # | 2 | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.89 | LABUT Małgorzata | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
2 | 4.85 | WOLSKA Natalia | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U16 | MA | IV | # | ||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.17 | LABUT Małgorzata | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U18 | PK | III | |||||||||||||
2 | 11.02 | HADAŁA Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U20 | PK | III | B.D. | ||||||||||||
3 | 10.89 | CHMURA Beata | ULKS Technik Trzcinica # | 1990 | U18 | PK | III | # | ||||||||||||
4 | 10.32 | BIERZYŃSKA Magdalena | LKS Stal Mielec # | 1989 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 14:19.63 | STRYCHARZ Joanna | LKS Stal Mielec # | 1990 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||||
2 | 14:44.71 | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | -- | B.D. # | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | |||||||||
3 | 15:52.39 | BOROŃ Sylwia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 16:25.23 | TUTKA Magdalena | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
5 | 16:52.97 | SKAKUJ Paulina | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1990 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | A | 6.94 | DZIK Bartłomiej | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | A | 4:21.87 | DYBAŚ Piotr | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | IV | |||||||||||
2 | 4:22.45 | ZIELIŃSKI Kamil | KB Sporting Międzyzdroje # | 1989 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
3 | 5:35.72 | WOLAK Krzysztof | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
4 | 5:38.78 | ADAMCZEWSKI Bartosz | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 4 | 8.97 | ŻĄDŁO Jacek | LKS Stal Mielec # | 1991 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 9.64 | IDZINIAK Wojciech | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1991 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.00 | BRZUCHACZ Sylwester | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | II | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.50 | ŚWIDURSKI Damian | CWKS Resovia Rzeszów # | 1986 | U23 | PK | III | |||||||||||||
2 | 6.11 | TYNIEC Krystian | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1988 | U20 | PK | IV | |||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.17 | SZUBERLA Krzysztof | CWKS Resovia Rzeszów # | 1987 | U20 | PK | III | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 21:43.26 | SIKORA Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | -- | KISIEL Krzysztof # | Z/0346/11 | 2024 | ||||||||||
2 | 21:47.69 | WOLSKI Dawid | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 22:07.69 | KRAWCZYK Paweł | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 24:35.87 | AUGUSTYN Łukasz | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||||
5 | 24:49.61 | BIK Michał | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.52504110336304 sekund |