Toruń 22.01.2017
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne (brak fotofiniszu)
200 m K
1 s 1 25.28 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 Sen MZ II B.D. B.D. , Z/3958/11 , 2017 2
2 s 1 25.33 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
3 s 1 26.49 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/0576/12 2017 2
3 s 1 26.49 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2017 3
1 s 2 25.03 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL II KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2017 2
2 s 2 25.30 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
3 s 2 25.44 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/1161/11 2017 2
4 s 2 25.77 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP II KACZOR Mieczysław # Z/1648/15 2017 2
1 s 3 25.61 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2017 2
2 s 3 25.89 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0275/13 2017 2
3 s 3 25.92 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ II B.D. B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2017
4 s 3 26.06 KASICA Monika SKLA Sopot 96 U23 PM II HAS Rafał Z/1665/12 2016 2
5 s 3 26.22 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1683/13 2017 1
1 s 4 25.75 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN II NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
2 s 4 25.86 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/5817/15 2017 2
3 s 4 26.29 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD III KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
4 s 4 26.29 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U23 WP III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0349/16 2016 2
5 s 4 27.17 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U20 WP III MARCINIAK Roman Z/0193/15 2017 2
1 s 5 25.98 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 U16 KP II B.D. ROSIŃSKI Zenon , Z/0674/16 , 2017 2
2 s 5 26.14 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP II SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2017 1
3 s 5 26.36 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1575/16 2017 3
4 s 5 26.88 BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN III ZEGIS Krystyna Z/2191/15 2017 2
5 s 5 27.14 DĘBSKA Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3704/15 2017 2
1 s 6 27.02 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U18 KP III JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2017 3
2 s 6 27.64 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD IV LIPIŃSKI Leszek # Z/1661/15 2017 2
3 s 6 27.90 KOBIERECKA Julia UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP IV PIOTROWSKI Kamil Z/2935/16 2016 3
4 s 6 27.92 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek WOŹNIAK Jacek Z/2285/16 2017 4
5 s 6 28.43 KOWAL Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP IV LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek B.D. , Z/0095/15 , 2017 3
6 s 6 28.89 DYBICH Patrycja LKS Lubawa 00 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5621/15 4
1 s 7 27.01 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U20 MZ III BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2017 2
2 s 7 28.29 OLSZEWSKA Alicja MUKL Brodnica 03 U16 KP IV B.D. ROSIŃSKI Zenon 4
3 s 7 28.40 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U16 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1576/16 2017 4
4 s 7 31.07 NIEDZIELA Zuzanna LKS Lubawa 02 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3343/16 , 2017 BEZ
1 s 8 27.65 GRACZYK Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP IV KACZOCHA Malwina LEWANDOWSKI Jacek B.D. , Z/0074/15 , 2017 4
2 s 8 28.15 POŁUJAŃSKA Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN IV FIGAT Mirosław Z/2336/15 2017 2
3 s 8 28.38 TRZCIŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0088/16 2017 3
4 s 8 28.38 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 00 U18 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław Z/5358/15 2017 3
5 s 8 28.48 SWOBODA Pauline MKS-MOSM Bytom 99 U20 SL IV KOTUŁA Krzysztof
1 s 9 28.33 SKIBNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek BEZ
2 s 9 28.79 BŁAWAT Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0084/16 2017 5
3 s 9 29.76 TYKARSKA Adrianna LKS Lubawa 02 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3339/16 2017 5
1 s 10 28.66 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2017 4
2 s 10 28.93 MUNDZIA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP V KACZOCHA Malwina LEWANDOWSKI Jacek B.D. , Z/0076/15 , 2017 4
3 s 10 29.20 WOJCIECHOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP V KACZOCHA Malwina LEWANDOWSKI Jacek B.D. , Z/0080/15 , 2017 5
4 s 10 30.14 BIEDRZYCKA Roksana KS Maków Biega 00 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5870/15 2017 BEZ
5 s 10 30.29 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek BEZ
1 s 12 28.49 NOWACKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0931/17 2017 3
2 s 12 28.89 KICIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 00 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek
3 s 12 29.89 WIŚNIEWSKA Natalia LKS Lubawa 00 U18 WN -- TYKARSKI Marek BEZ
  s 12 DQ CHMIELECKA Agnieszka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek
1 s 13 26.88 HOROWSKA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3097/15 2017 2
2 s 13 27.57 CIOK Klaudia KS Maków Biega 99 U20 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1334/16 2017 4
3 s 13 28.06 KOSTRZEWSKA Łucja UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3098/15 2017 3
4 s 13 30.81 MIŚ Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL -- CHRIST Marek Z/2381/15 2016 4
5 s 13 32.64 ŁOJEWSKA Katarzyna KS Maków Biega 01 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1051/16 2017 BEZ
1 s 14 29.58 KOWALSKA Paulina MKL Toruń 02 U16 KP V WOŹNIAK Jacek B.D. WOŹNIAK Jacek
2 s 14 30.00 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U16 MZ V JOBT Andrzej Z/1933/15 2017 4
3 s 14 31.10 KLOCH Marika LKS Lubawa 02 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek BEZ
4 s 14 31.47 WOITALLA Daria MKS-MOSM Bytom 02 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1314/16 2017 BEZ
1 s 15 28.62 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 02 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2017 5
2 s 15 28.98 KRÓL Aleksandra GUKS Asy Dywity 02 U16 WN V GARBINO Andrzej Z/2903/16 2017 3
3 s 15 29.00 NAPORA Patrycja MKS-MOSM Bytom 02 U16 SL V KOTUŁA Krzysztof Z/1312/16 2017 4
4 s 15 29.48 KŁUSEK Kinga LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka
5 s 15 30.90 COŁBECKA Kinga MUKL Brodnica 02 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0269/17 2017
1 s 16 28.88 UZARSKA Julia LKS Lubawa 03 U16 WN V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0420/17 2017 4
2 s 16 29.17 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL V KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2017 5
3 s 16 29.45 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 03 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/1441/17 2017
4 s 16 30.38 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 04 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D.
5 s 16 32.27 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Krzysztof , Z/2113/16 , 2017 BEZ
  s 16 DNF GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1149/17 2017 5
1 s 17 28.78 WARAWĄSOWSKA Martyna BKS Bydgoszcz 04 U14 KP V BAUMGART Iwona Z/0048/16 2017 5
2 s 17 30.24 SPRYSZYŃSKA Michalina LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna , Z/0137/17 , 2017 BEZ
3 s 17 31.63 BIEDRZYCKA Weronika LKS Lubawa 04 U14 WN -- TYKARSKI Marek BEZ
4 s 17 34.28 PTAK Hanna GUKS Asy Dywity 04 U14 WN -- GARBINO Andrzej
300 m K
1 1 s 1 39.99 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 Sen MZ -- B.D. B.D. , Z/3958/11 , 2017 2
2 2 s 1 40.24 PAKUŁA Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 97 U23 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0799/13 2017 1
3 3 s 1 40.93 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
4 4 s 1 41.34 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 00 U18 KP -- ZRADA Piotr Z/2007/15 2017 2
1 6 s 2 42.00 BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2191/15 2017 2
2 8 s 2 42.65 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U20 WP -- BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2017 3
3 12 s 2 43.93 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5657/15 2017 2
4 17 s 2 44.80 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/5875/15 2017 2
5 27 s 2 48.44 GRYKA Aleksandra KS Gwardia Piła 01 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/1475/15 2016 5
1 5 s 3 41.95 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U16 KP II BAUMGART Iwona Z/5101/15 2017 2
2 9 s 3 42.77 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP II SOBOWIEC Bartosz Z/0082/16 2017 2
3 10 s 3 42.90 STRZELEWICZ Zuzanna LUKS Start Nakło 02 U16 KP II JANKOWSKI Marcin Z/0024/15 2017 2
4 13 s 3 44.04 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1261/16 2017 3
5 16 s 3 44.71 KOTEWICZ Kinga KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2313/15 2017 4
6 19 s 3 45.46 RĄCZKIEWICZ Wanda KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0569/17 2017
1 7 s 4 42.04 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD -- FIRLIT Roman # Z/4999/15 2017 2
2 14 s 4 44.08 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2103/15 2017 2
3 15 s 4 44.44 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U16 MZ III JOBT Andrzej # Z/5364/15 2017 2
4 25 s 4 46.45 ZIELIŃSKA Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/2505/16 2017 5
  s 4 DQ PAROŃSKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/5754/15 2017 4
1 18 s 5 45.38 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2016 4
2 20 s 5 45.78 PAWLAK Jagoda LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz ZIÓŁKOWSKI Marek , Z/0842/16 , 2017 4
3 22 s 5 46.06 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/3452/15 2017 BEZ
4 26 s 5 46.71 GEBLER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/3450/15 2017 4
1 11 s 6 43.71 CIOK Klaudia KS Maków Biega 99 U20 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1334/16 2017 4
2 23 s 6 46.10 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/3894/15 2017 5
3 24 s 6 46.38 GÓRCZAK Izabela GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/5538/15 2016 4
4 29 s 6 49.33 SZYMCZYK Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U14 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2017 BEZ
1 s 7 45.23 SKOWRON Anna KS Gwardia Piła 01 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/5677/15 2016 3
2 s 7 46.01 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 03 U16 WN IV TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0423/17 2017 5
3 s 7 46.44 PARTYKA Alicja BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/5100/15 2017 5
4 s 7 46.96 WOLAK Wiktoria MULKS MOS Sieradz 02 U16 LD V ROSIAK Zbigniew Z/0470/16 2017 4
5 s 7 47.01 BIEDRZYCKA Roksana KS Maków Biega 00 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5870/15 2017 BEZ
6 s 7 49.67 ŁUKOMSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0969/16 2017 BEZ
1 21 s 8 45.91 LESZCZYŃSKA Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2306/15 2017 3
2 28 s 8 48.66 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/0479/17 2017 BEZ
3 30 s 8 54.10 KOWALSKA Oliwia UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2218/16 2017 BEZ
4 31 s 8 56.13 GADOMSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2221/16 2017
1 s 9 45.35 EJSMONT Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 03 U16 PM IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław # , Z/1008/17 , 2017 3
2 s 9 48.41 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 02 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0197/17 2017
3 s 9 52.41 KASZUBOWSKA Julia KS Wda Świecie 04 U14 KP -- PLISZKA Julia
4 s 9 52.99 TOJZA Michalina KS Gwardia Piła 02 U16 WP -- MARCINIAK Roman BEZ
  s 9 DQ JANKOWSKA Martyna KS Gwardia Piła # 01 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/1477/15 2017 3
1 s 10 44.34 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U16 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2017 3
2 s 10 45.79 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 03 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2017 5
3 s 10 46.22 GORNOWICZ Daria KS Wda Świecie 02 U16 KP IV PLISZKA Julia Z/3312/16 2017 5
4 s 10 47.37 MAŁECKA Julia MKS Baszta Szamotuły 02 U16 WP V ZIELIŃSKA Janina Z/2690/16 2016 5
5 s 10 47.61 WIŚNIEWSKA Sandra LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0845/16 , 2017 BEZ
1 s 11 46.06 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 03 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir #
2 s 11 47.19 GÓRNA Alicja MUKL Brodnica 03 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/0271/17 2017
3 s 11 50.04 WROŃSKA Laura LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0421/17 2017 BEZ
  s 11 DQ PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka # 03 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/1503/17 2017
1 s 12 39.24 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William Z/1237/11 2017 1
2 s 12 45.50 KOZŁOWSKA Agata KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/0644/17 2017 3
3 s 12 49.07 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław
4 s 12 49.37 WIATROWSKA Weronika LKS Vectra Włocławek 04 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek , Z/0177/17 , 2017 BEZ
5 s 12 51.25 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 04 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek
6 s 12 51.35 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2017 BEZ
400 m K
1 s 1 58.74 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/5030/15 2017 2
2 s 1 60.34 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/4136/11 2017 1
3 s 1 61.91 BULCZAK Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1190/15 2017 3
1 s 2 60.81 BULCZAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/0165/14 2017 3
2 s 2 61.15 BRAUN Monika MUKS Płock 96 U23 MZ III MIESZKOWSKI Piotr Z/0601/12 2017 2
3 s 2 67.64 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 74 Weteran KP -- GOWORSKI Tomasz BEZ
200 m M
1 s 1 21.71 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 93 Sen WP I REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/1358/13 2017 M
2 s 1 22.13 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/1576/14 2017 1
3 s 1 22.39 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 Sen KP II ROSIŃSKI Zenon Z/0179/11 2017 2
4 s 1 22.84 CHMIEL Paweł RKS Łódź 97 U23 LD III KOPEĆ Dominik Z/1305/13 2017 4
5 s 1 22.92 KACZOR Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U23 WP III KACZOR Mieczysław Z/0967/13 2017 3
1 s 2 21.95 BALCEREK Adam SL Olimpia Poznań 98 U20 WP II OSIK Tadeusz Z/0436/14 2017 1
2 s 2 21.99 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP II SZOSTAK Janusz Z/0387/14 2017 1
3 s 2 22.66 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2017 1
  s 2 DQ PAWŁOWSKI Bartłomiej UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/2335/15 2017 5
1 s 3 22.43 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/1667/13 2017 2
2 s 3 22.62 FORMANIEWICZ Piotr MKL Toruń 98 U20 KP II MAŃKOWSKI Gabriel Z/0791/14 2017 2
3 s 3 22.70 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 98 U20 WP II JAGACIAK Jarosław Z/0201/16 2017 2
4 s 3 22.93 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 98 U20 KP III MARKUSZEWSKI Cezary Z/0013/14 2017 2
5 s 3 23.27 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/1655/14 2017 2
6 s 3 29.20 DZIADUSZEK Michał UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/2328/15 2017 BEZ
1 s 4 22.92 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2017 2
2 s 4 23.05 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U16 OP III POKORA Tomasz Z/0669/16 2017 2
3 s 4 23.15 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB III SASKA Tomasz Z/0509/15 2017 2
4 s 4 23.60 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP III MARKUSZEWSKI Cezary Z/0114/15 2017 3
5 s 4 23.60 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/0671/15 2017 3
1 s 5 23.30 WAWRZYNIAK Mikołaj SL Olimpia Poznań 93 Sen WP III MOTYL Edward B.D. REJEWSKI Robert Z/0656/11 2016 3
2 s 5 23.81 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 01 U18 WP IV REJEWSKI Robert Z/2943/16 2017 2
3 s 5 23.93 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2017 2
4 s 5 29.98 JACKOWSKI Mateusz LKS Lubawa 05 U14 WN -- TYKARSKI Marek BEZ
1 s 6 23.08 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB III WOŹNIAK Daniel Z/0508/15 2017 2
2 s 6 23.19 SUDOŁ Jarosław LKS Orzeł Namysłów 00 U18 OP III POKORA Tomasz GLOWACKI Leszek # Z/0119/16 2017
3 s 6 23.89 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/5098/15 2017 3
1 s 7 23.23 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
2 s 7 23.86 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV LIPIŃSKI Leszek Z/3761/15 2017 2
3 s 7 24.00 ZAJMA Paweł MKLA Łęczyca 99 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/0407/15 2017 4
4 s 7 24.53 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -- ŻEGIS Krystyna Z/0446/15 2017 2
  s 7 DQ NIENAŁTOWSKI Michał KS Maków Biega # 00 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5873/15 2017 BEZ
1 s 8 23.54 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 98 U20 WP III MARCINIAK Roman Z/1564/16 2017 2
2 s 8 23.69 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP IV LEWANDOWSKI Jacek Z/0141/16 2017 3
3 s 8 23.77 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U18 LD IV KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2017 4
4 s 8 23.87 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN IV ZEGIS Krystyna Z/2898/15 2017 3
5 s 8 24.16 KOZŁOWSKI Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP IV KOZŁOWSKI Krzysztof Z/0744/15 2017 BEZ
1 s 9 23.64 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD IV LIPIŃSKI Leszek Z/3705/15 2017 2
2 s 9 23.83 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP IV KOZŁOWSKI Krzysztof Z/6140/15 2017 2
3 s 9 23.96 SZYCA Aleksander MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5459/15 2017 3
4 s 9 24.34 ROŻNIATOWSKI Jakub RKS Łódź 00 U18 LD IV KOPEĆ Dominik Z/6311/15 2016 BEZ
1 s 10 23.87 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor LKS Vectra Włocławek 00 U18 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2011/15 2017 3
2 s 10 25.26 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Weteran MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2016 BEZ
1 s 11 24.17 WOJDALSKI Mariusz UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP IV PIOTROWSKI Kamil Z/2207/16 2016 4
2 s 11 24.26 URBANIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP IV LUZAK Andrzej Z/1938/15 2017 2
3 s 11 24.30 LIGMAN Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP IV LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0261/15 , 2017 4
4 s 11 25.02 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 02 U16 KP V MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2017 4
1 s 12 24.01 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek B.D. , Z/0089/15 , 2017 4
2 s 12 24.46 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2017 3
3 s 12 25.92 WANDA Mateusz CMKL Człuchów 97 U23 PM -- BODZIAK Igor Z/0041/13 2016 BEZ
1 s 13 25.64 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U16 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3104/16 , 2017 BEZ
2 s 13 26.11 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0758/15 2017 5
3 s 13 27.77 GBURCZYK Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan BEZ
1 s 14 23.24 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM III KAŃSKI Ryszard Z/1240/14 2017 2
2 s 14 23.57 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ III BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2017 2
3 s 14 23.75 MARGOL Arkadiusz KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -- KONSTAŃCZUK Arkadiusz Z/1453/12 2016 3
4 s 14 25.89 WALUSZKO Cezary UKS Sprint 2020 Warszawa 98 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1740/16 2017 BEZ
5 s 14 26.60 PAŁKOWSKI Dawid LUKS Lidzbark Welski # 04 U14 WN -- AFELTOWICZ Karol BEZ
1 s 16 23.84 JANISZEWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP IV LEWANDOWSKI Jacek
2 s 16 24.50 NAWROCKI Adrian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0451/17 2017
3 s 16 25.20 KOLAWA Karol UKS Skompensis Skępe 00 U18 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/0014/17 2017 BEZ
4 s 16 25.91 GUZOWSKI Dawid LKS Lubawa 00 U18 WN -- TYKARSKI Marek
5 s 16 26.28 SOKÓŁ Marcin MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL -- KURYLAS Maciej BEZ
1 s 17 23.65 SZYMKOWIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/1332/15 2017 4
2 s 17 24.05 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP IV GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2017 3
3 s 17 24.05 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof Z/3840/15 2016 4
4 s 17 24.34 BĄCZEK Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 01 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5259/15 2017 2
5 s 17 24.86 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5532/15 2017 4
1 s 18 24.15 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2016 3
2 s 18 24.60 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2017 3
3 s 18 24.97 PRZĄDAK Szymon MKS Durasan Płońsk 02 U16 MZ V ZABOROWSKI Marcin B.D. , Z/2614/16 , 2017 4
4 s 18 25.62 KIRSZNIOK Radosław MKS-MOSM Bytom 02 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1300/16 2017 4
5 s 18 26.02 ŚMIETAŃSKI Kacper LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz WIERZBICKI Dariusz Z/0843/16 2017 BEZ
6 s 18 27.18 PRZYBYŁOWSKI Tomasz LKS Lubawa 02 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3344/16 , 2017 BEZ
1 s 19 24.86 MATUSZYŃSKI Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP V KACZOCHA Alina LEWANDOWSKI Jacek , Z/2086/16 , 2017 4
2 s 19 25.49 PIEKOSZEWSKI Dominik LKS Lubawa 03 U16 WN V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0480/17 2017 5
3 s 19 27.09 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2017 BEZ
4 s 19 27.54 DYBAŚ Kamil MKS-MOSM Bytom 02 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1299/16 2017 BEZ
5 s 19 28.25 BULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD -- KOWALSKI Robert
300 m M
1 s 1 33.85 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 93 Sen WP -- REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/1358/13 2017 M
2 s 1 34.22 ZIMNY Tymoteusz MKS Baszta Szamotuły 98 U20 WP -- WIŚNIEWSKI Roman Z/0812/14 2017 M
3 s 1 34.25 WAWRZYNIAK Mikołaj SL Olimpia Poznań 93 Sen WP -- MOTYL Edward B.D. REJEWSKI Robert Z/0656/11 2016 3
4 s 1 35.32 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2016 1
5 s 1 35.61 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0509/15 2017 2
6 s 1 40.24 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 96 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/1667/16 2016 BEZ
1 s 2 34.23 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U23 PM -- HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2017 1
2 s 2 35.77 SZTANDERSKI Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0680/14 2017 2
3 s 2 36.80 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0445/15 2017 3
4 s 2 37.27 ANDRZEJEWSKI Kacper UKS Kusy Warszawa 98 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0630/15 2016 3
5 s 2 37.52 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2
1 s 3 35.64 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2017 2
2 s 3 37.19 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -- ŻEGIS Krystyna Z/0446/15 2017 2
3 s 3 37.34 LEWANDOWSKI Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz LEWANDOWSKI Jacek Z/1982/15 2017 4
4 s 3 37.75 SZYCA Aleksander MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5459/15 2017 3
5 s 3 38.06 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2017 3
6 s 3 38.36 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 83 Sen WP -- B.D. Z/3168/15 2016 3
1 s 4 34.45 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William Z/0272/14 2017 M
2 s 4 36.43 LUDWICZAK Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP -- ZAWORSKI Marek Z/1533/13 2017 2
3 s 4 38.17 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2423/15 2017 3
4 s 4 38.40 PAROBCZY Przemysław MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3375/15 2017 BEZ
5 s 4 38.59 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2017 3
6 s 4 40.07 DOMARADZKI Jakub KS Gwardia Piła 02 U16 WP IV MARCINIAK Roman Z/5680/15 2017 3
1 s 5 40.36 SZAŁOWICZ Mateusz UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/6280/15 2017 5
2 s 5 40.99 WALUSZKO Cezary UKS Sprint 2020 Warszawa 98 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1740/16 2017 BEZ
2 s 5 40.99 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP V KENSIK Jan Z/0683/16 2016 5
4 s 5 45.02 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2017 BEZ
1 s 6 37.34 BANDYSZEWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg 00 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0618/17 2017
2 s 6 38.77 SIEJAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/1379/15 2017 2
3 s 6 39.10 GORTATOWSKI Mateusz MUKL Brodnica 02 U16 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/5322/15 2017 3
4 s 6 42.74 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2503/16 2017 BEZ
5 s 6 42.88 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- ZEGIS Krystyna BEZ
6 s 6 43.90 TYRAWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg 03 U16 WN -- NAGY Czesław Z/0187/17 2017
1 s 7 36.66 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U20 WP -- PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2016 2
2 s 7 36.89 KRUS Mateusz LUKS Orkan Września 99 U20 WP -- PUJDAK Andrzej Z/3164/15 2016 3
3 s 7 39.37 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 01 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka Z/2934/15, Z/2934/15 , 2017 2
4 s 7 44.43 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2504/16 2017 BEZ
5 s 7 44.43 HANKE Szymon LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek , Z/0846/16 , 2017 BEZ
6 s 7 44.57 KRUGER Filip UMKS Iskra Wolsztyn 04 U14 WP -- B.D. BEZ
1 s 8 36.15 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1268/11 2017 1
2 s 8 36.62 RYMARCHUK Aliaksei AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej
3 s 8 38.71 KACZMARCZYK Michał PTT Delta Płock 00 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5393/15 2017 3
4 s 8 41.84 WIŚNIEWSKI Adrian UKS Skompensis Skępe 00 U18 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/1819/15 2017 BEZ
5 s 8 43.97 JASZCZUR Michał PZWLA Toruń 81 Weteran KP -- B.D.
  s 8 DQ JARZYNA Damian LKS Lubawa 00 U18 WN -- TYKARSKI Marek
1 s 9 37.34 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- KOWALSKI Robert # Z/2699/16 2017 3
2 s 9 37.87 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 01 U18 WP -- REJEWSKI Robert Z/2943/16 2017 2
3 s 9 38.41 GAWRON Patryk MULKS MOS Sieradz 01 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2016 3
4 s 9 38.97 KUBIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1940/15 2017 2
5 s 9 39.42 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2016 4
1 s 10 36.71 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/4352/15 2017 3
2 s 10 36.85 REJ Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 02 U16 LB II WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0629/17 , 2017 2
3 s 10 38.49 MATUSZAK Sebastian LIUKS Kruszwica 00 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1939/15 2017 4
4 s 10 41.64 PYŻALSKI Dawid MKS Baszta Szamotuły 02 U16 WP V OLEJNICKA Dominika # Z/3789/16 2016 BEZ
5 s 10 44.38 BARTOSZUK Adam KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -- POLEWACZ Małgorzata ZEGIS Krystyna , Z/0261/17 , 2017
6 s 10 46.47 ELWERTOWSKI Kacper UKS Skompensis Skępe 01 U18 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał
1 s 11 38.49 WOJCIECHOWSKI Krystian PLKS Gwda Piła 00 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1595/15 2017 3
2 s 11 41.51 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0195/17 2017 BEZ
3 s 11 42.60 SKIBA Igor KS Gwardia Piła 03 U16 WP -- MARCINIAK Roman Z/0230/17 2017 5
4 s 11 43.83 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2017 BEZ
5 s 11 44.00 JAKUBOWSKI Mateusz LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/0424/17 , 2017 BEZ
  s 11 DQ SZCZUREK Kacper MKS Baszta Szamotuły # 03 U16 WP -- OLEJNICKA Dominika BEZ
1 s 12 42.56 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0199/17 2017 5
2 s 12 48.13 BRZEZIŃSKI Artur UMKS Iskra Wolsztyn 04 U14 WP --
3 s 12 53.82 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2214/16 2017 BEZ
  s 12 DNF KOSMATKA Mateusz KS Gwardia Piła 02 U16 WP -- MARCINIAK Roman Z/3657/16 2017 BEZ
1 s 13 41.98 STEC Tomasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 98 U20 KP -- MAŁKOWSKI Paweł Z/2520/15 2017 BEZ
2 s 13 55.96 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2017
3 s 13 60.02 ADAMCZYK Maciej UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -- CZYŻ Maciej
400 m M
1 s 1 50.54 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/0459/13 2017 2
2 s 1 50.57 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/1768/15 2017 2
3 s 1 50.84 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 U23 KP III ROSIŃSKI Zenon B.D. Z/0271/14 2017 2
4 s 1 51.36 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U20 WP III GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2017 3
1 s 2 50.78 ZDROJEWSKI Amadeusz MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/2380/16 2017 3
2 s 2 52.05 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 90 Sen MZ III OBROCKI Bogdan Z/2307/16 2017 3
3 s 2 52.99 SYCH Tomasz AZS Łódź 97 U23 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/1118/13 2016 4
4 s 2 53.14 SZALA Wojciech CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0453/13 2017 3
1 s 3 51.94 MALINOWSKI Patryk AZS Łódź 99 U20 LD III WĘGLARSKI Krzysztof Z/2757/16 2017 3
2 s 3 52.06 PRZYBOROWSKI Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester LEWAN Tomasz # , Z/0247/15 , 2017 3
3 s 3 52.31 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2017 2
4 s 3 55.55 KRYMKA Rafał UKS Skompensis Skępe 00 U18 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/0013/17 2017 BEZ
1 s 4 53.23 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP IV CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek , Z/0138/15 , 2017 2
2 s 4 60.39 KACZOR Mateusz UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2200/16 2016 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9503300189972 sekund