Spała 28.01.2017
Mityng WMOZLA / 1. Sprawdzian Kontrolny PZLA
60 m K
1 5 s 1 8.40 KRECZMER Marta KS Gwardia Piła 02 U16 WP -- MARCINIAK Roman Z/0797/16 2016 4
2 14 s 1 8.59 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0154/16 2017 4
3 15 s 1 8.61 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U16 SK -- SARNA Mirosława Z/0126/17 2017 5
4 20 s 1 8.69 GREGORCZUK Wiktoria AKL Ursynów Warszawa 02 U16 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2151/16 2017 BEZ
5 26 s 1 8.97 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/3894/15 2017 5
6 28 s 1 9.22 GAŁĄZKA Magdalena UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0402/17 2017
7 29 s 1 9.23 KABAŁA Aleksandra KKL Kielce 03 U16 SK -- SARNA Mirosława Z/0142/17 2017 BEZ
8 35 s 1 9.92 ŚLIWIŃSKA Natalia UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/0345/17 2017
1 12 s 2 8.56 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/0320/17 2017
2 13 s 2 8.56 FIEDEŃ Kinga LKS Pszczyna 03 U16 SL -- LEKI Paweł KŁÓSKA Karolina , Z/0321/17 , 2017 5
3 17 s 2 8.65 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2016 4
4 19 s 2 8.67 SUMIŃSKA Jolanta KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0591/16 2017 4
5 32 s 2 9.38 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/0343/17 2017
6 33 s 2 9.61 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0406/17 2017
7 34 s 2 9.69 KLIMEK Oliwia UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0407/17 2017
1 6 s 3 8.43 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2016 3
2 10 s 3 8.55 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2017 3
3 16 s 3 8.64 KOZIEŁ Aleksandra RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0384/17 2017 4
4 22 s 3 8.73 ZIELIŃSKA Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/2505/16 2017 5
5 23 s 3 8.78 MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2016 4
6 24 s 3 8.80 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0603/17 2017
7 30 s 3 9.27 SIKORSKA Marysia WLKS Nowe Iganie 02 U16 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0157/16 2016 5
1 2 s 4 8.12 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U16 MZ -- CUCH Tadeusz Z/2037/16 2016 2
2 7 s 4 8.46 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2017 2
3 9 s 4 8.55 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2017 4
4 11 s 4 8.56 ROKITA Katarzyna KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0131/17 , 2017 BEZ
5 25 s 4 8.87 ZAWADZKA Michalina UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- B.D. OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/2636/16 , 2017 5
6 31 s 4 9.27 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/1857/16 2017 5
7 36 s 4 10.13 STĘPNIAK Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0405/17 2017
1 1 s 5 7.88 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2017 2
2 3 s 5 8.19 ŁUSZCZYK Kinga KS Agros Zamość 02 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0348/16 2017 3
3 4 s 5 8.32 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U16 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2017 4
4 8 s 5 8.52 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2331/16 2017 5
5 18 s 5 8.66 JAMRÓZ Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -- KARKUT Bogdan Z/0353/17 2017
6 21 s 5 8.71 FIEDEŃ Sara LKS Pszczyna 03 U16 SL -- LEKI Paweł KŁÓSKA Karolina , Z/0322/17 , 2017 BEZ
7 27 s 5 9.00 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0404/17 2017
1 1 e 1 7.52 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90 Sen PM -- MODELSKI Michał Z/2684/11 2017 MM
2 8 e 1 7.86 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2016 1
3 10 e 1 7.98 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- NOWAK Marcin Z/1449/13 2017 3
4 11 e 1 8.11 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2017 2
5 16 e 1 8.22 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA -- B.D. NOWAK Marcin , Z/0576/17 , 2017 2
1 2 e 2 7.62 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 Sen PD -- SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
2 5 e 2 7.80 KURZ Daria AZS Łódź # 97 U23 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0019/13 2017 1
3 6 e 2 7.86 WOLAK Adrianna WLKS Wrocław 97 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/1109/13 2017 2
4 12 e 2 8.13 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2017 2
5 13 e 2 8.14 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2017 3
1 3 e 3 7.72 WRONKA Magdalena KS Agros Zamość 95 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/0310/11 2017 M
2 4 e 3 7.73 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 Sen WP -- WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
3 7 e 3 7.86 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U23 PD -- ORŁOWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2017 1
4 9 e 3 7.88 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William Z/1237/11 2017 1
5 14 e 3 8.16 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/1473/14 2017 2
6 15 e 3 8.18 CHOJKA Weronika LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD -- BEDNARSKI Tomasz ROSTEK William Z/1561/13 2016 2
1 1 e 4 7.66 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1
2 4 e 4 7.98 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1
3 6 e 4 8.06 PIOTROWSKA Diana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0581/15 2017 2
4 7 e 4 8.06 RAJEWSKA Alicja MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2017 3
5 9 e 4 8.12 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
6 12 e 4 8.51 SZOSTAK Agata KKL Kielce 99 U20 SK -- SARNA Mirosława Z/1817/16 2017 4
7 13 e 4 8.57 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 98 U20 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1292/14 2016 2
1 2 e 5 7.74 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 3 e 5 7.84 BEDNAREK Monika WLKS Wrocław 99 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0680/15 2017 2
3 5 e 5 8.00 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/0602/15 2017 2
4 8 e 5 8.11 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
5 10 e 5 8.33 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/0028/14 2017 4
6 11 e 5 8.36 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK -- KARKUT Bogdan Z/0174/16 2017 4
7 14 e 5 8.80 BIAŁAS Bogna KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2193/15 2017 4
8 15 e 5 9.02 PŁOCHA Weronika UKS Gepard Warszawa 99 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/1204/16 2017 BEZ
1 4 e 6 7.87 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2017 2
2 16 e 6 8.19 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- ROSTEK William Z/2118/15 2017 3
3 18 e 6 8.26 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2017 2
4 25 e 6 8.39 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0891/15 2016 3
5 28 e 6 8.52 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2017 3
6 29 e 6 8.63 KORZENIOWSKA Kamila KS Gwardia Piła 01 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/3654/16 2016 4
7 30 e 6 8.63 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2016 4
8 33 e 6 8.79 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej Z/0388/16 2016 5
1 3 e 7 7.86 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
2 9 e 7 8.03 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2017 2
3 10 e 7 8.04 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław # 00 U18 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/2802/15 2017 3
4 19 e 7 8.27 MANIK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta NOWAK Marcin , Z/1855/16 , 2016 4
5 22 e 7 8.35 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- GIZA Andrzej Z/4648/15 2017 2
6 26 e 7 8.48 BUK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2017 3
7 35 e 7 9.00 BRODZIK Katarzyna WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0418/17 2017
8 36 e 7 9.40 GRAŚ Elżbieta UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3572/16 2016 5
1 2 e 8 7.84 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2017 3
2 7 e 8 8.01 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2017 1
3 8 e 8 8.02 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2017 2
4 14 e 8 8.13 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2017 3
5 17 e 8 8.20 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
6 24 e 8 8.37 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2017 4
7 34 e 8 8.86 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/6463/15 2017 5
1 6 e 9 7.99 DĄBEK Emilia KB Witar Tarnobrzeg 01 U18 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5252/15 2017 2
2 11 e 9 8.07 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -- ADAMOWICZ Henryk CHMIELEWSKI Marek Z/6101/15 2017 2
3 12 e 9 8.08 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
4 13 e 9 8.11 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4645/15 2017 2
5 15 e 9 8.18 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2103/15 2017 2
6 27 e 9 8.52 DYBAŁA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/5763/15 2017 3
1 1 e 10 7.81 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- CIUK Marek Z/3835/15 2017 2
2 5 e 10 7.92 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
3 20 e 10 8.30 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2017 3
4 21 e 10 8.31 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2060/15 2017 3
5 23 e 10 8.36 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur KRZOSEK Grzegorz Z/4908/15 2017 3
6 31 e 10 8.69 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3256/15 2017 3
7 32 e 10 8.75 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01 U18 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0892/15 2016 4
1 f 1 7.48 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90 Sen PM -- MODELSKI Michał Z/2684/11 2017 MM
2 f 1 7.58 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 Sen PD -- SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
3 f 1 7.76 WRONKA Magdalena KS Agros Zamość 95 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/0310/11 2017 M
4 f 1 7.79 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 Sen WP -- WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
5 f 1 7.81 KURZ Daria AZS Łódź # 97 U23 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0019/13 2017 1
6 f 1 7.82 WOLAK Adrianna WLKS Wrocław 97 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/1109/13 2017 2
7 f 1 7.83 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U23 PD -- ORŁOWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2017 1
  f 1 DNF SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2016 1
1 f 2 7.63 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1
2 f 2 7.72 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
3 f 2 7.87 BEDNAREK Monika WLKS Wrocław 99 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0680/15 2017 2
4 f 2 7.93 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/0602/15 2017 2
5 f 2 8.05 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1
6 f 2 8.10 RAJEWSKA Alicja MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2017 3
7 f 2 8.11 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
1 f 3 7.85 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2017 3
2 f 3 7.85 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
3 f 3 7.87 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- CIUK Marek Z/3835/15 2017 2
4 f 3 7.89 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
5 f 3 7.95 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2017 2
6 f 3 7.95 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2017 2
7 f 3 8.03 DĄBEK Emilia KB Witar Tarnobrzeg 01 U18 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5252/15 2017 2
200 m K
1 1 s 1 24.14 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 Sen LD I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2017 M
2 3 s 1 24.80 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
3 4 s 1 25.07 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS II ROSTEK William Z/1237/11 2017 1
1 2 s 2 24.55 WRONKA Magdalena KS Agros Zamość 95 U23 LU I JAROS Marek B.D. B.D. Z/0310/11 2017 M
2 11 s 2 25.82 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
3 23 s 2 26.35 RZESZEWSKA Olga ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 02 U16 LB III SASKA Tomasz SASKA Tomasz Z/0504/16, Z/0630/17 2016, 2017 2
1 6 s 3 25.46 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2016 1
2 12 s 3 25.88 CHOJKA Weronika LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz ROSTEK William Z/1561/13 2016 2
3 17 s 3 25.99 PIOTROWSKA Diana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/0581/15 2017 2
1 7 s 4 25.49 WĘGLARZ Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL II MORKA Piotr Z/0466/14 2017 1
2 10 s 4 25.79 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ II B.D. B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2017 1
3 16 s 4 25.97 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa # 96 U23 MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2017
4 35 s 4 27.34 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA IV GIZA Andrzej Z/4648/15 2017 2
1 14 s 5 25.90 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1
1 14 s 5 25.90 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2017 M
3 19 s 5 26.08 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2017 2
4 37 s 5 27.56 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB IV SASKA Tomasz Z/4388/15 2017 2
1 8 s 6 25.59 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
2 18 s 6 26.08 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ II B.D. B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2017
3 33 s 6 26.79 KRZYWICKA Magda OKS Skra Warszawa # 96 U23 MZ III B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1465/13 , 2017
4 36 s 6 27.35 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U20 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/1853/16 2017 3
1 5 s 7 25.24 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2017 M
2 13 s 7 25.89 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2017 2
3 28 s 7 26.60 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1683/13 2017 1
1 21 s 8 26.19 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/0633/15 2017 2
2 25 s 8 26.43 GROT Aneta RKS Łódź 79 Weteran LD III B.D. GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2017 2
3 26 s 8 26.45 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0856/12 2017 1
4 41 s 8 27.87 TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS Łódź 01 U18 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/2218/15 2017 3
1 9 s 9 25.67 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 97 U23 SL II DUDAŁA Piotr Z/0932/13 2017 1
2 24 s 9 26.39 WOLAK Adrianna WLKS Wrocław 97 U23 DS III KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/1109/13 2017 2
3 27 s 9 26.59 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 98 U20 SL III HOMA Wioleta Z/1228/14 2017 2
4 39 s 9 27.84 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur KRZOSEK Grzegorz Z/4908/15 2017 3
1 20 s 10 26.13 RAJEWSKA Alicja MKS MOS Wrocław 99 U20 DS II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2017 3
2 28 s 10 26.60 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 00 U18 SL III ROLAK Dorota Z/0560/17 2017 3
3 30 s 10 26.61 BEDNAREK Monika WLKS Wrocław 99 U20 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/0680/15 2017 2
4 34 s 10 26.87 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U18 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2017 3
1 38 s 11 27.74 OZGA Aleksandra LUKS Strzałków 01 U18 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/4810/15 2017 2
2 40 s 11 27.86 CIOK Klaudia KS Maków Biega 99 U20 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1334/16 2017 4
3 43 s 11 28.21 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/1469/13 2017 2
4 48 s 11 28.39 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK IV KARKUT Bogdan Z/0174/16 2017 4
1 32 s 12 26.78 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD III FIRLIT Roman Z/4999/15 2017 2
2 42 s 12 28.00 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ IV ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2016 2
3 44 s 12 28.33 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2017 3
1 44 s 13 28.33 GAJOWNICZEK Katarzyna OKS Start Otwock 01 U18 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/0358/17 2017
2 46 s 13 28.36 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2017 2
3 49 s 13 29.06 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2017 5
1 31 s 14 26.62 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2103/15 2017 2
2 47 s 14 28.37 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0154/16 2017 4
3 52 s 14 34.49 ROSIAK Magdalena RKS Łódź 79 Weteran LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. BEZ
1 22 s 15 26.30 DĄBEK Emilia KB Witar Tarnobrzeg 01 U18 PK III MAŚLANKA Adam Z/5252/15 2017 2
2 50 s 15 29.11 SUMIŃSKA Jolanta KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0591/16 2017 4
3 51 s 15 29.64 KIZERWETTER-ŚWIDA Magdalena niest. Warszawa 75 Weteran MZ -- GOWORSKI Tomasz #
300 m K
1 1 s 1 37.54 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90 Sen PM -- MODELSKI Michał Z/2684/11 2017 MM
2 2 s 1 38.17 JANOWICZ Adrianna MKS Baszta Szamotuły 95 U23 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/1477/11 2017 M
3 3 s 1 38.27 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 95 U23 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/0108/11 2017 M
1 4 s 2 38.98 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2017 M
2 5 s 2 39.19 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2017 M
3 10 s 2 40.47 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 Sen DS -- ROŻEJ Marek Z/1295/11 2017 1
4 32 s 2 44.93 DYBAŁA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/5763/15 2017 3
1 6 s 3 39.34 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U20 DS -- ROŻEJ Marek Z/1152/14 2017 M
2 9 s 3 40.13 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL -- ISKRA Janusz # Z/5132/11 2017 M
3 11 s 3 40.49 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2017 M
  s 3 DNF RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej Z/0389/16 2016 5
1 8 s 4 40.08 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
2 12 s 4 40.67 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/5727/15 2017 2
3 16 s 4 41.68 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2017 1
4 34 s 4 45.12 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2016 3
1 13 s 5 40.92 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
2 14 s 5 41.26 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROŻEJ Marek # Z/3921/11 2017 2
3 17 s 5 41.92 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2017 2
4 43 s 5 47.11 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej Z/0388/16 2016 5
1 15 s 6 41.54 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2017 1
2 24 s 6 43.30 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2017 2
3 26 s 6 43.58 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3256/15 2017 3
4 30 s 6 44.53 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/5875/15 2017 2
1 23 s 7 43.19 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3
2 25 s 7 43.47 RACZYŃSKA Klaudia MKS Polonia Warszawa 99 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/0192/16 2017 3
3 31 s 7 44.91 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0272/15 2017 2
4 38 s 7 45.72 WENDT Joanna UMKS Nadir Jędrzejów 00 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/2788/16 2017 4
1 18 s 8 41.94 GORA Maja MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3255/15 2017 2
2 33 s 8 44.96 BUK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2017 3
3 35 s 8 45.31 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 01 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3261/16 2017 3
4 39 s 8 45.77 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/2768/16 2017 3
1 28 s 9 44.22 JASTRZĄB Izabela LZS Sigma OSIR Staszów 00 U18 SK -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka Z/1107/16 2017 3
2 36 s 9 45.37 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2017 4
3 41 s 9 46.00 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2017 4
4 44 s 9 47.46 DOMŻAŁ Barbara OKS Start Otwock 97 U23 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2587/16 2016 BEZ
1 19 s 10 42.13 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0856/12 2017 1
2 37 s 10 45.42 ŻYGADŁO Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- LAMCH Mariola LAMCH Mariola Z/3021/16 2017 3
3 45 s 10 48.33 ADAMOWICZ Dominika KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0205/16 2016 5
4 47 s 10 48.86 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2017 BEZ
1 21 s 11 42.81 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2017 2
2 29 s 11 44.39 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2017 4
3 46 s 11 48.53 DEPUTAT Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5331/15 2017 4
1 22 s 12 43.03 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2060/15 2017 3
2 27 s 12 43.84 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2696/15 2017 3
3 40 s 12 45.94 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1772/15 2017 3
4 42 s 12 46.28 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4020/15 2016 4
1 7 s 13 39.57 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 95 U23 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/0108/11 2017 M
2 20 s 13 42.60 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola # Z/3020/16 2017 3
  s 13 DNF JANOWICZ Adrianna MKS Baszta Szamotuły 95 U23 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/1477/11 2017 M
  s 13 DNF MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2017 M
1 1 s 14 43.97 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2017 3
2 2 s 14 44.22 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U16 MZ III JOBT Andrzej # Z/5364/15 2017 2
3 3 s 14 45.08 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0259/17 2017 4
4 6 s 14 45.45 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0154/16 2017 4
5 8 s 14 46.50 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U16 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2016 4
1 9 s 15 46.83 HERMAN Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława POLEWACZ Małgorzata Z/0156/16 2017 BEZ
2 11 s 15 48.16 RYDELEK Nina OKS Start Otwock 03 U16 MZ V KALINOWSKA Paulina Z/0339/17 2017 BEZ
3 12 s 15 48.61 KOCISZEWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 02 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0338/17 2017 5
4 13 s 15 49.43 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3895/16 2017 BEZ
5 14 s 15 50.09 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2017 5
1 4 s 16 45.17 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK IV SUGIER Maria SUGIER Krzysztof # Z/0163/17 2017 3
2 5 s 16 45.25 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2017 2
3 7 s 16 45.96 SUMIŃSKA Jolanta KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0591/16 2017 4
4 10 s 16 48.10 SIKORSKA Marysia WLKS Nowe Iganie 02 U16 MZ V ZIĘCINA Kazimierz CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0157/16 2016 5
5 15 s 16 51.10 TOŚ Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3896/16 , 2017 BEZ
400 m K
1 1 s 1 56.17 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK I KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2017 M
2 2 s 1 56.23 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA I PAŚ Mariusz Z/0636/14 2017 1
3 4 s 1 56.36 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I LESZKIEWICZ Jerzy Z/0304/15 2017 M
4 16 s 1 62.35 GAJOS Aleksandra RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur KRZOSEK Grzegorz Z/4899/15 2017 3
1 6 s 2 57.68 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2017 2
2 7 s 2 58.93 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/0601/15 2017 2
3 9 s 2 59.23 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN III NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
4 11 s 2 60.99 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS III ROSTEK William Z/1046/13 2017 2
1 3 s 3 56.34 KACHANAVA Marharyta AZS Łódź 99 U20 LD I BLAUSZ Henryka
2 5 s 3 57.33 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice # 00 U18 SL II MARMUR Stanisław # Z/2389/15 2017 1
3 8 s 3 58.97 BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN II ZEGIS Krystyna Z/2191/15 2017 2
4 10 s 3 60.20 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U20 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2017 2
1 13 s 4 61.92 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba # 98 U20 PK III ŻAK Dariusz Z/0090/14 2017 3
2 14 s 4 62.14 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 98 U20 SK IV WOŹNIAK Łukasz Z/0264/14 2017 2
3 15 s 4 62.22 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99 U20 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/0198/15 2017 3
  s 4 DNF TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS Łódź 01 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2218/15 2017 3
1 12 s 5 61.89 CIOK Klaudia KS Maków Biega 99 U20 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1334/16 2017 4
2 18 s 5 62.89 ŁUKASIEWICZ Dominika MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 94 Sen SK -- JAROS Kazimierz B.D. Z/4858/11 2013 3
3 19 s 5 63.14 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 98 U20 DS IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1292/14 2016 2
4 20 s 5 64.66 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 01 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2017 5
1 17 s 6 62.60 ANDRYCHOWICZ Marta MKS Polonia Warszawa 99 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/0183/16 2017 2
2 21 s 6 68.08 PREGIEL Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek Z/6233/15 2016 BEZ
3 22 s 6 73.03 WYWROT Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0279/15 2017 5
500 m K
1 1 s 1 1:13.42 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 87 Sen DS -- LISOWSKI Józef Z/1693/11 2017 MM
  s 1 DNF GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89 Sen MA -- KRÓL Zbigniew KRÓL Zbigniew Z/1912/11, Z/1912/11 , 2017 M
  s 1 DNF WRONKA Magdalena KS Agros Zamość 95 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/0310/11 2017 M
600 m K
1 1 s 1 1:30.34 PAKUŁA Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 97 U23 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0799/13 2017 1
2 2 s 1 1:35.38 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5220/15 2017 2
3 3 s 1 1:36.90 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2017 BEZ
4 4 s 1 1:38.55 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GRECH Halina Z/2094/15 2017 3
5 5 s 1 1:38.95 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1261/16 2017 3
6 6 s 1 1:39.42 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U20 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2017 3
7 7 s 1 1:39.57 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2061/15 2017 3
8 9 s 1 1:40.67 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U23 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0798/13 2017 3
  s 1 DNF OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2017 1
1 8 s 2 1:39.76 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2937/15 2017 2
2 10 s 2 1:42.11 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2102/15 2017 4
3 11 s 2 1:43.29 JASTRZĘBSKA Magda WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2017 3
4 13 s 2 1:43.61 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2017 4
5 14 s 2 1:43.82 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2017 3
6 15 s 2 1:44.14 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2017 BEZ
7 17 s 2 1:45.19 RĄCZKIEWICZ Wanda KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0569/17 2017
8 19 s 2 1:45.39 HRUBY Anna KS Cracovia 1906 Kraków 98 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/3536/15 2017 3
1 12 s 3 1:43.39 GROCHALA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/0496/17 2017 4
2 16 s 3 1:44.60 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2017 BEZ
3 18 s 3 1:45.19 GWÓŹDŹ Kinga LKS Stal Mielec 01 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/2617/15 2017 4
4 20 s 3 1:47.48 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -- ROSŁON Sławomir Z/2322/15 2016 4
5 21 s 3 1:51.01 BIEDRZYCKA Roksana KS Maków Biega 00 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5870/15 2017 BEZ
6 22 s 3 1:52.60 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 00 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2017
1 1 s 4 1:41.99 KACZMAREK Alicja ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 02 U16 LB III SASKA Tomasz SASKA Tomasz Z/3024/16, Z/0628/17 2016, 2017 3
2 2 s 4 1:42.89 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2017 4
3 4 s 4 1:44.80 ZIENTEK Martyna LKS Pszczyna 02 U16 SL IV HELBIK Marzanna Z/1237/16 2017 3
4 9 s 4 1:49.03 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2016 5
5 10 s 4 1:49.32 ADAMOWICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława POLEWACZ Małgorzata Z/0257/16 2017 4
6 11 s 4 1:49.87 TWAROWSKA Paulina OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2523/16 2016 4
7 12 s 4 1:53.81 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -- ROSŁON Sławomir Z/0362/17 2017 BEZ
1 3 s 5 1:43.28 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2017 3
2 5 s 5 1:44.89 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 U16 MA IV GRECH Halina Z/0063/16 2017 3
3 6 s 5 1:46.93 KALISIAK Helena AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ V ROSŁON Sławomir Z/0361/17 2017 5
4 7 s 5 1:47.17 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2016 3
5 8 s 5 1:47.43 NOWAK Kamila OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0368/17 2017
6 13 s 5 1:54.39 WĄTŁY Weronika RLTL ZTE Radom 02 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur KRZOSEK Grzegorz Z/4906/15 2017 5
  s 5 DNF DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa # 03 U16 MZ -- ROSŁON Sławomir
800 m K
1 1 s 1 2:18.82 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0537/15 2017 2
2 2 s 1 2:18.93 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2017 2
3 3 s 1 2:24.89 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0355/15 2017 3
4 4 s 1 2:27.85 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2017 3
5 5 s 1 2:29.39 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2
6 6 s 1 2:32.04 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz
1000 m K
1 1 s 1 2:43.29 URBANIK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 89 Sen PK -- BARSZCZ Mirosław Z/4323/11 2017 MM
2 2 s 1 2:43.42 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA -- KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2017 M
3 3 s 1 2:43.94 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89 Sen MA -- KRÓL Zbigniew KRÓL Zbigniew Z/1912/11, Z/1912/11 , 2017 M
4 4 s 1 2:48.17 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 Sen SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2017 M
5 5 s 1 2:57.16 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2017 2
6 6 s 1 2:59.10 POŁUJAŃSKA Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/2336/15 2017 2
7 7 s 1 3:00.90 HAPUNOWICZ Joanna MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2075/15 2017 3
8 9 s 1 3:05.45 BEREŹNICKA Monika UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0280/15 2017 3
9 12 s 1 3:06.54 FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U18 MA -- PAŚ Mariusz Z/3016/15 2017 3
10 13 s 1 3:10.48 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/2429/15 2017 3
  s 1 DNF MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice 87 Sen SL -- B.D. Z/2320/11 2017
  s 1 DNF WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom # 97 U23 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0124/13 2017 2
1 8 s 2 3:03.26 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U18 MA -- KLIMEK Józef # Z/0910/15 2017 3
2 10 s 2 3:05.82 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U18 MA -- KLIMEK Józef # Z/0509/16 2017 3
3 11 s 2 3:06.21 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3398/15 2017 3
4 14 s 2 3:13.37 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/2431/15 2017 3
5 15 s 2 3:20.29 CHMIEL Natalia KKL Kielce 01 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0878/16 2016 4
6 16 s 2 3:23.89 SUSEK Julia OKS Start Otwock 01 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/0360/17 2017
7 17 s 2 3:26.33 NOWAK Aleksandra OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0172/17 2017
8 18 s 2 3:29.59 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2016 4
  s 2 DNF DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa # 98 U20 MZ -- ROSŁON Sławomir Z/0709/14 2016 BEZ
1 1 s 3 3:09.12 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U16 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/0638/16 2016 3
2 2 s 3 3:09.62 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0060/16 2017 3
3 3 s 3 3:16.04 WALĘCIAK Weronika UKS Orzeł Dobryszyce 02 U16 LD IV SROKA Mieczysław Z/1151/16 2017 4
4 4 s 3 3:16.40 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U16 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2017 3
5 5 s 3 3:16.56 GÓRKA Weronika RLTL ZTE Radom 02 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur KRZOSEK Grzegorz Z/0544/16 2017 4
6 6 s 3 3:32.19 KRUPIŃSKA Martyna KS Maków Biega 02 U16 MZ V ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1050/16 2017 5
7 7 s 3 3:33.64 CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -- ROSŁON Sławomir Z/0364/17 2017
8 8 s 3 3:45.06 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 02 U16 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0815/16 2016 BEZ
9 9 s 3 3:47.72 LECH Roksana UMKS Nadir Jędrzejów 02 U16 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0315/17 2017
2000 m K
1 1 s 1 6:11.75 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2017 1
2 2 s 1 6:14.92 MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/0543/15 2017 1
3 3 s 1 6:18.21 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2776/15 2017 2
4 4 s 1 6:20.01 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0385/16 2017 2
5 5 s 1 6:30.53 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/0666/14 2017 1
6 6 s 1 6:30.67 DOMINIAK Sara AZS Łódź 93 Sen LD -- KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1523/11 2017 2
7 7 s 1 6:31.10 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U20 PK -- ZIĘBA Julian Z/0089/14 2017 1
8 8 s 1 6:31.32 SZOSTECKA Paulina CWKS Resovia Rzeszów 98 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/0143/14 2017 1
9 9 s 1 6:34.96 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 00 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2017 3
10 10 s 1 6:39.57 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2017 3
11 17 s 1 7:09.51 CZARNOTA Małgorzata RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0265/16 2017 2
1 11 s 2 6:47.65 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/1249/15 2017 3
2 12 s 2 6:57.21 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0729/16 2017 4
3 13 s 2 6:58.54 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2017 3
4 14 s 2 7:03.03 BIELSKA Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U18 MA -- KLIMEK Józef # Z/0505/16 2017 3
5 15 s 2 7:03.97 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2017 3
6 16 s 2 7:05.29 PIEŃKOSZ Marta AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- ROSŁON Sławomir Z/2326/15 2016 4
7 18 s 2 7:27.54 KWAPISZ Karolina IKS Olkusz 00 U18 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/2939/15 2016 3
8 19 s 2 7:29.59 SEMERKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK -- SUGIER Maria Z/1066/15 2017 4
9 20 s 2 8:12.46 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0437/16 2017 BEZ
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 s 1 9.05 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2017 2
2 2 s 1 9.42 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U16 MZ -- CUCH Tadeusz Z/2037/16 2016 2
3 3 s 1 9.64 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U16 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2017 2
4 4 s 1 9.83 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2331/16 2017 5
5 5 s 1 9.85 KACZMAREK Alicja ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 02 U16 LB -- SASKA Tomasz SASKA Tomasz Z/3024/16, Z/0628/17 2016, 2017 3
6 6 s 1 9.87 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2017 3
7 7 s 1 10.63 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2016 3
8 8 s 1 12.53 POKUSIŃSKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 02 U16 WP -- WINNY Antoni Z/3787/16 2016 BEZ
60 m pł K J Mł K
1 3 e 1 9.07 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN -- PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2
2 7 e 1 9.44 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/6413/15 2017 2
3 9 e 1 9.63 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2017 3
4 10 e 1 9.65 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 00 U18 SL -- HELBIK Joachim Z/0662/15 2017 2
5 11 e 1 9.68 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- CIUK Marek Z/3899/15 2017 2
6 12 e 1 9.71 GORA Maja MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3255/15 2017 2
7 14 e 1 9.80 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2016 3
1 1 e 2 8.93 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2017 2
2 4 e 2 9.08 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2017 2
3 5 e 2 9.23 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2017 2
4 8 e 2 9.47 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/2339/16 2017 2
5 15 e 2 9.99 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 00 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/4104/15 2017 3
6 18 e 2 10.21 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej Z/0389/16 2016 5
  e 2 DNF PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- ROSTEK William Z/2118/15 2017 3
1 2 e 3 8.99 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2017 3
2 6 e 3 9.33 OZGA Aleksandra LUKS Strzałków 01 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/4810/15 2017 2
3 13 e 3 9.74 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2017 3
4 15 e 3 9.99 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL -- RAMUS Józef Z/2913/15 2017 3
5 17 e 3 10.05 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
6 19 e 3 10.27 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2017 3
7 20 e 3 10.93 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2016 BEZ
1 f 1 8.84 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2017 3
2 f 1 9.05 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2017 2
3 f 1 9.11 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN -- PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2
4 f 1 9.39 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2017 2
5 f 1 9.47 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/6413/15 2017 2
6 f 1 9.59 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/2339/16 2017 2
7 f 1 11.16 OZGA Aleksandra LUKS Strzałków 01 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/4810/15 2017 2
60 m pł K K
1 1 e 1 8.57 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RABSZTYN Grażyna B.D. Z/2785/11 2017 M
2 2 e 1 8.99 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1683/13 2017 1
3 3 e 1 9.04 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
4 4 e 1 9.15 WRZESIŃSKA Karolina MKS MOS Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William 2
5 5 e 1 9.87 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/1046/13 2017 2
6 6 e 1 10.08 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1583/13 2017 BEZ
  e 1 DNF KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 95 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
  e 1 DNF MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/1091/11 2017 1
1 1 e 2 8.32 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1
2 2 e 2 8.88 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/1069/14 2017 1
3 3 e 2 8.91 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1
4 4 e 2 9.66 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2
5 5 e 2 9.74 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2017 2
6 6 e 2 10.97 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2016 2
7 7 e 2 11.06 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4020/15 2016 4
1 f 1 8.58 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RABSZTYN Grażyna B.D. Z/2785/11 2017 M
2 f 1 8.90 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/1091/11 2017 1
3 f 1 8.93 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1683/13 2017 1
4 f 1 9.01 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
5 f 1 9.07 WRZESIŃSKA Karolina MKS MOS Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William 2
6 f 1 9.38 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 95 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
7 f 1 9.79 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/1046/13 2017 2
8 f 1 9.90 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1583/13 2017 BEZ
1 f 2 8.31 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1
2 f 2 8.94 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1
3 f 2 9.57 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2017 2
4 f 2 9.58 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2
  f 2 DNF KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2016 2
Wzwyż K
1 f 1 1.80 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 Sen MZ I GOS Piotr Z/3964/11 2017 M
2 f 1 1.80 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD I KRAKOWIAK Lech Z/0164/14 2017 1
3 f 1 1.65 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 82 Weteran MA II ZAPART Stanisław B.D. B.D. Z/1927/11 2017 1
3 f 1 1.65 KAŹMIERCZAK Weronika UKS Błyskawica Domaniewice 02 U16 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/1644/16 2016 2
5 f 1 1.65 PETRENKO Yuliia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA II ZAPART Stanisław 2
6 f 1 1.65 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA II ZAPART Stanisław Z/0099/14 2017 2
7 f 1 1.65 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II TITTINGER Michał Z/2337/16 2017 2
8 f 1 1.60 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ III GOS Piotr Z/6248/15 2017 2
8 f 1 1.60 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS III MAŃKA Bogumił Z/0946/13 2017 1
10 f 1 1.60 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2017 2
11 f 1 1.60 PŁACHTA Kamila RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ III GOS Piotr Z/5239/15 2016 1
12 f 1 1.55 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
13 f 1 1.55 BARAŃSKA Julia RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur GOS Piotr # 3
14 f 1 1.55 FLISIŃSKA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U14 MZ III GOS Piotr 3
15 f 1 1.50 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U18 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2017 3
15 f 1 1.50 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2017 2
17 f 1 1.50 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1583/13 2017 BEZ
18 f 1 1.40 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
Tyczka K
1 f 1 4.50 MALAĆOVA Romana KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS +9.9 MM ŁOŚ Dariusz Z/0545/16 2017 M
3 f 1 3.60 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS I ŁOŚ Dariusz Z/1303/11 2017 M
1 f 2 3.70 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U18 DS I ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2017 1
2 f 2 3.50 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U18 SK I WRONA Agnieszka Z/3633/15 2017 1
3 f 2 3.20 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U20 MZ II GAWENDA Andrzej Z/1194/14 2017 1
3 f 2 3.20 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2017 1
3 f 2 3.20 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2017 1
3 f 2 3.20 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U20 MZ II GAWENDA Andrzej Z/1194/14 2017 1
3 f 2 3.20 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM II SZYMCZAK Edward Z/2209/16 2017 2
6 f 2 3.20 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ II SZYMCZAK Edward Z/3878/16 2017 2
7 f 2 3.00 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ II GAWENDA Andrzej Z/4022/15 2017 3
8 f 2 2.80 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 98 U20 LD III KUBIAK Robert Z/0844/14 2017 2
8 f 2 2.80 MASIANIS Małgorzata OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ III GAWENDA Andrzej Z/3960/15 2016 2
10 f 2 2.80 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U18 SK III WRONA Agnieszka Z/3636/15 2017 2
11 f 2 2.80 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ III GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2017 3
12 f 2 2.60 STRZĄBAŁA Aleksandra KKL Kielce 03 U16 SK IV WRONA Agnieszka Z/0150/17 2017 4
13 f 2 2.60 MIŚKIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 00 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2399/16 2017 4
14 f 2 2.40 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2016 5
  f 2 NM OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3826/15 2016 4
W dal K
1 f 1 5.94 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 Sen MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 M
2 f 1 5.79 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 Sen WP II WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
3 f 1 5.60 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 Sen MA II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2017 1
4 f 1 5.58 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 U23 PD II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2017 M
5 f 1 5.57 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/1091/11 2017 1
6 f 1 5.32 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 95 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
7 f 1 4.73 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1583/13 2017 BEZ
1 f 2 5.97 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA I KRAWCEWICZ Maria Z/1069/14 2017 1
2 f 2 4.35 SZOSTAK Agata KKL Kielce 99 U20 SK -- SARNA Mirosława Z/1817/16 2017 4
  f 2 NM SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U20 LD -- KRAKOWIAK Lech Z/0610/14 2017 2
1 f 3 4.81 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2017 4
2 f 3 4.73 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2017 3
3 f 3 4.73 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP -- WALCZAK Marek Z/0595/15 2017 3
4 f 3 4.50 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2017 4
5 f 3 4.32 BRODZIK Katarzyna WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0418/17 2017
6 f 3 4.32 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój # 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2017 4
7 f 3 4.26 GRAŚ Elżbieta UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3572/16 2016 5
8 f 3 3.94 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2016 4
1 f 4 4.61 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2017 3
2 f 4 4.59 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD V GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/1857/16 2017 5
3 f 4 4.40 ZAWADZKA Michalina UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- B.D. OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/2636/16 , 2017 5
4 f 4 4.40 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U16 SK -- SARNA Mirosława Z/0126/17 2017 5
5 f 4 4.37 ZIELIŃSKA Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/2505/16 2017 5
6 f 4 4.35 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/3894/15 2017 5
7 f 4 4.23 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/0320/17 2017
8 f 4 4.09 KABAŁA Aleksandra KKL Kielce 03 U16 SK -- SARNA Mirosława Z/0142/17 2017 BEZ
9 f 4 3.99 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0603/17 2017
10 f 4 3.89 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0404/17 2017
11 f 4 3.70 GAŁĄZKA Magdalena UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0402/17 2017
12 f 4 3.59 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0406/17 2017
13 f 4 3.59 ŚLIWIŃSKA Natalia UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/0345/17 2017
14 f 4 3.49 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/0343/17 2017
15 f 4 3.44 KLIMEK Oliwia UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0407/17 2017
16 f 4 2.89 STĘPNIAK Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0405/17 2017
Trójskok K
1 f 1 12.77 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA I ZAPART Stanisław Z/1078/11 2017 1
2 f 1 12.54 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 Sen MA I ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2017 1
3 f 1 12.44 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 Sen MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 M
4 f 1 12.05 SZÓSTAK Adrianna SL Olimpia Poznań 96 U23 WP I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2017 1
5 f 1 10.69 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U18 LD IV MANTYK Łukasz Z/0098/15 2017 3
6 f 1 10.54 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój # 01 U18 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2017 4
7 f 1 10.34 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2017 4
8 f 1 10.28 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2017 3
Kula (3) K
1 f 1 15.98 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U18 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2017 1
2 f 1 13.39 STARUCH Nina MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4824/15 2017 2
3 f 1 11.53 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2017 3
4 f 1 11.11 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
5 f 1 9.66 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2016 BEZ
6 f 1 9.21 KACZMAREK Gabriela MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KOCOŃ Zbigniew Z/2566/16 2016 5
1 f 2 10.06 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/0153/17 2017 3
2 f 2 9.76 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD V GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2332/16 2017 3
3 f 2 9.51 MELJON Justyna UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ V B.D. Z/3651/16 2016 5
4 f 2 9.17 UŻYCZAK Michalina KKL Kielce 04 U14 SK V FURMANEK Grzegorz JANUCHTA Krzysztof Z/0152/17 2017 5
5 f 2 8.87 WRYK Aleksandra KKL Kielce 03 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/0154/17 2017 3
6 f 2 7.63 NOWAK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 02 U16 WP -- WINNY Antoni Z/3783/16 2016 BEZ
7 f 2 6.91 RĄCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 02 U16 MZ -- RĄCZKA Paweł RĄCZKA Elżbieta Z/3154/16 2017 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 16.74 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U23 PD M ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2017 M
2 f 1 16.68 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 89 Sen WP M BIERNACKI Jacek # Z/2107/11 2017 M
3 f 1 15.13 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA I MICHNIAK Jan Z/1321/14 2017 1
4 f 1 14.42 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I GALON Piotr Jan B.D. Z/0364/11 2017 1
5 f 1 13.31 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I RUSIN Kazimierz B.D. Z/1481/11 2017 1
6 f 1 13.27 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 Sen MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara B.D. Z/4918/11 2017 1
7 f 1 13.16 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA I RUSIN Kazimierz B.D. Z/3865/11 2017 1
8 f 1 12.67 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2017 1
9 f 1 12.57 CISICKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/1044/14 2017 1
10 f 1 9.62 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ IV WYSOCKA Marzena Z/0136/16 2017 3
11 f 1 8.09 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
12 f 1 8.01 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2016 2
13 f 1 8.78 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2299/16 2016 4
14 f 1 7.90 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2
60 m M
1 1 s 1 7.17 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/0168/16 2016 2
2 2 s 1 7.30 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U16 OP -- POKORA Tomasz Z/0669/16 2017 2
3 3 s 1 7.33 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK -- MAZUR Janusz Z/2338/16 2017 3
4 4 s 1 7.54 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U16 SK -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2016 3
5 5 s 1 7.55 MUC Karol RLMKS Orlęta Radom 02 U16 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/3338/16 2016 3
6 6 s 1 7.60 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0238/16 2017 3
7 7 s 1 7.83 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/0169/16 2016 3
8 9 s 1 7.91 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2017 5
1 11 s 2 8.08 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2503/16 2017 BEZ
2 12 s 2 8.12 KLANK Aleksander KKL Kielce 03 U16 SK -- SARNA Mirosława Z/0143/17 2017 BEZ
3 14 s 2 8.18 KRÓL Dawid OKS Start Otwock 02 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2180/16 2016 BEZ
4 15 s 2 8.29 JASTRZĘBSKI Damian UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/3573/16 2016 BEZ
5 16 s 2 8.43 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0342/17 2017 BEZ
6 21 s 2 9.29 BOROWSKI Artur UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ -- NIEGOWSKI Filip BOROŃ Adam , Z/2536/16 , 2016 5
7 22 s 2 9.43 MIKOŁAJCZYK Antoni UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/0341/17 2017
1 8 s 3 7.85 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/2998/16 , 2017 5
2 10 s 3 8.06 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/0317/17 2017
3 13 s 3 8.14 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0380/17 2017 BEZ
4 17 s 3 8.49 MAZUREK Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/3677/16 , 2016 BEZ
5 18 s 3 8.51 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/2535/16 2016 4
6 19 s 3 8.68 URBANEK Konrad RLTL ZTE Radom 02 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/1286/16 2017 5
7 20 s 3 8.88 DZIADKOWIEC Dawid UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ -- NIEGOWSKI Filip BOROŃ Adam , Z/0344/17 , 2017 BEZ
8 23 s 3 9.45 WĄSIK Kacper UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/0346/17 2017
1 1 e 1 6.87 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -- OSIK Tadeusz Z/3831/11 2017 M
2 6 e 1 6.99 JASZCZUK Tomasz WLKS Nowe Iganie 92 Sen MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/4919/11 2017 M
3 11 e 1 7.08 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William Z/0272/14 2017 M
4 15 e 1 7.22 MIROSŁAW Cezary KS Agros Zamość 97 U23 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1644/13 2017 1
5 18 e 1 7.31 CHMIEL Paweł RKS Łódź 97 U23 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1305/13 2016 4
6 25 e 1 7.48 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3997/15 2016 BEZ
7 26 e 1 7.48 CYGLER Robert KS Orzeł Warszawa 91 Sen MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/1382/12 2016 3
1 2 e 2 6.91 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/1201/12 2017 1
2 5 e 2 6.99 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- NOWAK Marcin Z/0090/13 2017 1
3 7 e 2 7.00 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2017 1
4 13 e 2 7.14 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna Z/2576/11 2017 1
5 16 e 2 7.25 JANIAK Jakub MKS Inowrocław 96 U23 KP -- NIEMCZYN Dariusz NOWAK Marcin Z/5037/15 2015 2
6 23 e 2 7.46 JANUSZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/1387/11 2016 3
7 28 e 2 8.05 ŚCIUBEŁ Marcin RKS Łódź # 76 Weteran LD -- B.D. GOWORSKI Tomasz B.D. BEZ
1 3 e 3 6.95 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK -- WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/0597/11 2017 M
2 4 e 3 6.95 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2017 M
3 12 e 3 7.09 KOSSOWSKI Daniel RLMKS Orlęta Radom 81 Weteran MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1716/13 2017 2
4 14 e 3 7.18 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2
5 20 e 3 7.33 GRUCHOT Dawid MULKS MOS Sieradz 95 U23 LD -- FIRLIT Roman ROSTEK William Z/4507/11 2014 BEZ
6 27 e 3 7.68 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 90 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2307/16 2016 3
1 1 e 4 7.12 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U18 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/1532/15 2017 2
2 26 e 4 7.58 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2017 4
3 27 e 4 7.60 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2017 4
4 28 e 4 7.61 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2436/15 2017 4
5 29 e 4 7.63 DOLIŃSKI Bartosz WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/0417/17 2017
6 37 e 4 7.85 STASIOWSKI Maksymilian SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2017 4
1 3 e 5 7.21 SIKORSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2017 2
2 11 e 5 7.40 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4403/15 2017 2
3 19 e 5 7.49 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3195/16 2017 4
4 32 e 5 7.72 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2017 3
5 33 e 5 7.75 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2017 3
6 39 e 5 7.87 BĘBACZ Arkadiusz KKL Kielce 01 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/3358/16 2017 BEZ
7 41 e 5 8.25 BARANOWSKI Dawid UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3574/16 2016 5
1 2 e 6 7.15 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
2 15 e 6 7.42 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2017 3
3 17 e 6 7.44 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2017 3
4 20 e 6 7.50 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0340/17 2017 4
5 31 e 6 7.71 BEŚKA Dominik CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/5766/15 2017 3
6 34 e 6 7.77 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2016 5
7 40 e 6 7.95 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4092/15 2017 BEZ
1 5 e 7 7.24 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2017 2
2 6 e 7 7.32 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2
3 8 e 7 7.34 KAKAKIS Nikodem MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- ROSTEK William Z/0575/17 2017
4 16 e 7 7.43 ŚLUSAREK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- CIUK Marek Z/2589/16 2017 2
5 23 e 7 7.52 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -- ADAMOWICZ Henryk CHMIELEWSKI Marek Z/0316/16 2016 2
6 24 e 7 7.52 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2017 3
7 38 e 7 7.86 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/6250/15 2017 BEZ
  e 7 DNF NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3
1 4 e 8 7.22 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 01 U18 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/1540/15 2017 2
2 7 e 8 7.32 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- NOWAK Marcin Z/4925/15 2017 3
3 10 e 8 7.38 KUBAJ Dominik MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2059/15 2017 4
4 12 e 8 7.41 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
5 18 e 8 7.45 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2910/15 2017 2
6 21 e 8 7.52 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2651/16 2017 3
7 30 e 8 7.65 WIECZOREK Kacper MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2017 3
8 35 e 8 7.82 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2016 5
1 9 e 9 7.35 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2017 2
2 13 e 9 7.41 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
2 13 e 9 7.41 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2017 3
4 22 e 9 7.52 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/5732/15 2017 3
5 25 e 9 7.57 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2017
6 36 e 9 7.83 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 00 U18 MA -- JASICZ Ryszard Z/2089/15 2017 BEZ
1 1 e 10 6.86 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
2 7 e 10 7.23 KRAWCZYK Rafał LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/0286/15 2017 2
3 10 e 10 7.33 PIOTROWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0582/16 2017 3
4 12 e 10 7.35 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3208/15 2017 2
5 25 e 10 7.77 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/3196/15 2016 2
6 26 e 10 7.94 WALUSZKO Cezary UKS Sprint 2020 Warszawa 98 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1740/16 2017 BEZ
1 6 e 11 7.12 SAFULAK Kamil AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/0439/15 2017 2
2 9 e 11 7.27 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/0671/15 2017 3
3 14 e 11 7.37 GIBAS Marcin niest. Katowice 99 U20 SL -- B.D. Z/3377/15 2016 2
4 15 e 11 7.41 ZAJMA Paweł MKLA Łęczyca 99 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/0407/15 2017 4
5 17 e 11 7.48 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4
6 20 e 11 7.57 KRZEMIŃSKI Jan MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0581/16 2016 4
7 21 e 11 7.60 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0225/17 2017
8 23 e 11 7.69 WÓJCIK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/0137/16 2017 3
1 3 e 12 6.99 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
2 4 e 12 7.07 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U20 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1580/14 2017 2
3 5 e 12 7.10 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U20 SL -- HELBIK Joachim Z/0401/14 2017 1
4 8 e 12 7.25 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- SALAMONOWICZ Lech Z/4529/15 2017 2
5 18 e 12 7.51 GUTKOWSKI Adrian RLMKS Orlęta Radom 98 U20 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/2012/16 2017 4
6 19 e 12 7.54 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0725/16 2016 4
1 2 e 13 6.99 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U20 SL -- PRENCEL Piotr Z/0326/14 2017 2
2 11 e 13 7.33 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2017 2
3 13 e 13 7.36 STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0360/16 2017 3
4 16 e 13 7.41 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0378/16 2017 3
5 e 13 7.45 STĘPIEŃ Mateusz AZS Łódź 99 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/4424/15 2017 3
6 22 e 13 7.61 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0733/15 2016 3
7 24 e 13 7.76 KACZMAREK Wojciech KS Gwardia Piła 98 U20 WP -- MARCINIAK Roman BEZ
1 8 e 14 7.04 TALACHA Marcin KS Agros Zamość 96 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0204/12 2017 1
2 9 e 14 7.05 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2017 1
3 10 e 14 7.07 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA -- NOWAK Marcin Z/4842/11 2017 2
4 17 e 14 7.29 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2016 3
5 19 e 14 7.31 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- NOWAK Marcin Z/1304/13 2017 2
6 21 e 14 7.35 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U18 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 3
7 22 e 14 7.39 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1339/13 2016 3
8 24 e 14 7.47 PRZEMYSKI Patryk RLMKS Orlęta Radom 96 U23 MZ -- ROSTEK William
1 f 1 7.11 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 01 U18 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/1540/15 2017 2
2 f 1 7.12 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U18 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/1532/15 2017 2
3 f 1 7.13 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
4 f 1 7.21 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2017 2
4 f 1 7.21 SIKORSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2017 2
6 f 1 7.36 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2
7 f 1 7.41 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- NOWAK Marcin Z/4925/15 2017 3
8 f 1 7.41 KAKAKIS Nikodem MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- ROSTEK William Z/0575/17 2017
1 f 2 6.82 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
2 f 2 6.96 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U20 SL -- PRENCEL Piotr Z/0326/14 2017 2
3 f 2 7.03 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
4 f 2 7.12 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U20 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1580/14 2017 2
5 f 2 7.12 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U20 SL -- HELBIK Joachim Z/0401/14 2017 1
6 f 2 7.20 SAFULAK Kamil AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/0439/15 2017 2
1 f 3 6.79 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -- OSIK Tadeusz Z/3831/11 2017 M
2 f 3 6.87 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/1201/12 2017 1
3 f 3 6.95 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK -- WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/0597/11 2017 M
4 f 3 6.95 JASZCZUK Tomasz WLKS Nowe Iganie 92 Sen MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/4919/11 2017 M
5 f 3 6.98 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2017 M
6 f 3 6.99 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- NOWAK Marcin Z/0090/13 2017 1
7 f 3 7.00 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2017 1
8 f 3 7.03 TALACHA Marcin KS Agros Zamość 96 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0204/12 2017 1
200 m M
1 1 s 1 21.34 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
2 4 s 1 22.12 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U20 SL II HELBIK Joachim Z/0401/14 2017 1
3 6 s 1 22.64 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK II WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/0597/11 2017 M
1 2 s 2 21.82 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2017 1
2 3 s 2 22.03 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U20 SL II PRENCEL Piotr Z/0326/14 2017 2
3 7 s 2 22.71 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U20 SL II HOMA Wioleta Z/0363/15 2017 1
4 17 s 2 23.94 GRACA Dawid CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK IV WIERZBICKI Mirosław Z/3862/16 2017 BEZ
1 5 s 3 22.48 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
2 8 s 3 22.82 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U18 LD III WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2017 2
3 28 s 3 24.37 KUBAJ Dominik MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/2059/15 2017 4
1 10 s 4 23.12 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
2 12 s 4 23.43 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ III BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
3 14 s 4 23.48 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA III SALAMONOWICZ Lech Z/4529/15 2017 2
4 19 s 4 24.05 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1339/13 2016 3
1 18 s 5 23.98 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2436/15 2017 4
2 29 s 5 24.37 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U20 PK IV ZIĘBA Julian Z/0195/15 2017 4
3 37 s 5 25.52 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/5571/15 2017 5
1 9 s 6 22.84 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
2 13 s 6 23.46 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2110/15 2017 3
3 22 s 6 24.14 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/4678/11 2017 2
1 11 s 7 23.43 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0126/14 2017 2
2 24 s 7 24.18 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U20 PK IV ZIĘBA Julian Z/0194/15 2017 2
1 21 s 8 24.09 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2651/16 2017 3
2 26 s 8 24.29 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN IV FIGAT Mirosław Z/0450/16 2017 3
3 31 s 8 24.57 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0340/17 2017 4
4 35 s 8 25.11 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 99 U20 PK -- ZIĘBA Julian Z/0196/15 2017 3
1 16 s 9 23.89 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2017 3
2 23 s 9 24.14 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1320/14 2017 3
3 33 s 9 25.02 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2017 3
4 39 s 9 26.00 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- WINNY Antoni Z/3784/16 2016 5
1 32 s 10 24.84 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 01 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/5773/15 2017 3
2 36 s 10 25.24 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2016 5
3 38 s 10 25.59 WALUSZKO Cezary UKS Sprint 2020 Warszawa 98 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1740/16 2017 BEZ
1 15 s 11 23.62 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2016 3
2 20 s 11 24.06 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2017 3
3 25 s 11 24.21 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 90 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2307/16 2016 3
4 34 s 11 25.06 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/6250/15 2017 BEZ
1 27 s 12 24.34 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2017
2 30 s 12 24.55 BEŚKA Dominik CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/5766/15 2017 3
300 m M
1 2 s 1 39.46 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0238/16 2017 3
2 4 s 1 40.00 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U16 SK IV TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2016 3
3 7 s 1 41.53 REDZIK Bartosz SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ V WYSOCKI Rafał Z/0377/17 2017
4 10 s 1 43.01 FERENC Jakub OKS Start Otwock 03 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0337/17 2017 BEZ
5 11 s 1 43.19 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2016 BEZ
6 12 s 1 44.06 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2017 5
1 1 s 2 39.34 MAZUR Krystian MKS Pogoń Siedlce 02 U16 MZ IV B.D. Z/2053/15 2017 3
2 3 s 2 39.56 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0242/16 2017 3
3 5 s 2 40.06 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2017 4
4 6 s 2 41.42 KAMIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0262/17 , 2017 5
5 8 s 2 42.81 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2017 BEZ
6 9 s 2 42.95 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2017 5
1 2 s 3 34.64 MIROSŁAW Cezary KS Agros Zamość 97 U23 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1644/13 2017 1
2 10 s 3 36.57 MORZEWSKI Marceli UKS Victoria Józefów 00 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA Bożena Z/4261/15 2017 2
3 15 s 3 37.53 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2
4 24 s 3 38.54 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0400/17 2017
1 13 s 4 37.49 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0378/16 2017 3
2 16 s 4 37.60 CZYŻ Maciej MKS Polonia Warszawa 90 Sen MZ -- TARASIUK Paweł Z/0200/11 2017 2
3 30 s 4 39.84 WIECZOREK Kacper MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2017 3
1 21 s 5 38.28 DENIS Maciej OKS Start Otwock 01 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2181/16 2017 3
2 31 s 5 39.96 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2016 4
3 34 s 5 41.05 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/3676/16 , 2017 5
1 12 s 6 37.35 PIETRZAK Kacper RKS Łódź 99 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0626/15 2017 2
2 17 s 6 37.73 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2017 4
3 26 s 6 39.08 KWIETNIAK Kacper MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 00 U18 SK -- JAROS Kazimierz Z/5786/15 2015 3
  s 6 DNF BEŃ Józef KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
1 14 s 7 37.51 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/1819/16 2017 4
2 20 s 7 38.13 MOCHEREK Damian KS Cracovia 1906 Kraków 96 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0416/17 2017 3
3 22 s 7 38.40 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2017 3
  s 7 DQ ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa # 01 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2016 3
1 11 s 8 36.90 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3837/15 2017 2
2 18 s 8 37.82 LITWINEK Bartosz LKB Rudnik 98 U20 SK -- DUDEK Szymon 3
3 19 s 8 37.95 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 99 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/0566/17 2017 4
  s 8 DQ CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 99 U20 PK -- ZIĘBA Julian Z/0196/15 2017 3
1 25 s 9 38.97 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2017 5
2 28 s 9 39.30 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0225/17 2017
3 32 s 9 40.07 SROKA Patryk WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- PAŚ Mariusz Z/0045/16 2017 4
  s 9 DQ ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4092/15 2017 BEZ
1 23 s 10 38.52 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/1846/16 2017 3
2 27 s 10 39.23 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 00 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2016 4
3 29 s 10 39.74 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2017 4
1 7 s 11 36.36 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/0165/16 2017 2
2 8 s 11 36.41 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0126/14 2017 2
1 1 s 12 34.07 WAŚCIŃSKI Przemysław MUKS Kadet Rawicz 95 U23 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0195/12 2017 M
2 3 s 12 34.95 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 94 Sen DS -- LISOWSKI Józef Z/0128/11 2017 1
3 4 s 12 35.00 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom 88 Sen MZ -- RADKE Karol Z/0578/16 2017 1
4 33 s 12 41.02 GRYSZKA Karol MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 00 U18 SK -- JAROS Kazimierz Z/5785/15 2015 BEZ
1 5 s 13 35.44 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0509/15 2017 2
2 6 s 13 35.80 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ -- RADKE Karol Z/1764/13 2017 2
3 9 s 13 36.46 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5408/15 2017 2
400 m M
1 2 s 1 49.09 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL II ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2017 M
2 14 s 1 53.41 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 01 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2044/15 2017 2
3 15 s 1 54.26 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 00 U18 LD IV CZECH Krzysztof Z/0295/15 2017 4
  s 1 DNF PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice # 89 Sen SL -- ISKRA Janusz B.D. B.D. Z/2970/11 2017 M
1 1 s 2 48.79 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS II ROSTEK William Z/0272/14 2017 M
2 6 s 2 51.09 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK III KARKUT Bogdan Z/0391/15 2017 2
3 13 s 2 52.77 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów 98 U20 PK IV KARKUT Bogdan KOWAL Piotr , Z/4162/15 , 2017 2
4 18 s 2 54.75 PAROBCZY Przemysław MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ IV TARASIUK Paweł Z/3375/15 2017 BEZ
1 3 s 3 49.76 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2017 1
2 4 s 3 50.96 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2017 2
3 7 s 3 51.38 GRUCHOT Dawid MULKS MOS Sieradz 95 U23 LD III FIRLIT Roman ROSTEK William Z/4507/11 2014 BEZ
4 10 s 3 51.89 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U20 PK III ZIĘBA Julian Z/0194/15 2017 2
1 8 s 4 51.39 MALINOWSKI Patryk AZS Łódź 99 U20 LD III WĘGLARSKI Krzysztof Z/2757/16 2017 3
2 12 s 4 52.06 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0445/15 2017 3
3 16 s 4 54.56 KOWALCZYK Dawid KKL Kielce 00 U18 SK IV WOŹNIAK Łukasz Z/1158/16 2017 4
4 19 s 4 56.24 KOŁODZIEJCZYK Emil SKS Feniks Siedlce 99 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0027/17 2017 BEZ
1 5 s 5 51.05 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN III ŻEGIS Krystyna Z/0446/15 2017 2
2 9 s 5 51.41 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2017 2
3 11 s 5 51.92 SYCH Tomasz AZS Łódź 97 U23 LD III WĘGLARSKI Krzysztof Z/1118/13 2016 4
4 17 s 5 54.58 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 99 U20 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/0270/16 2017 BEZ
500 m M
1 1 s 1 1:03.14 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89 Sen DS -- WOJSA Maciej Z/1702/11 2017 MM
2 2 s 1 1:03.80 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz # 94 Sen SL -- STĘPIEŃ Kazimierz Z/1554/11 2017 M
3 3 s 1 1:04.77 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93 Sen DS -- LISOWSKI Józef Z/3183/11 2017 M
600 m M
1 1 s 1 1:33.66 ZIMIŃSKI Dobrosław KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława POLEWACZ Małgorzata Z/0057/16 2017 BEZ
2 2 s 1 1:33.79 WILGA Łukasz KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2870/16 , 2017 5
3 3 s 1 1:42.48 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL ZTE Radom 02 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0385/17 2017
4 4 s 1 1:44.95 ZYGMUNCIAK Kacper OKS Skra Warszawa 04 U14 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0366/17 2017
5 5 s 1 1:45.03 DOBYRN Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława POLEWACZ Małgorzata Z/0258/16 2017 BEZ
6 6 s 1 1:22.05 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1768/15 2017 2
7 7 s 1 1:22.59 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2017 3
1 8 s 2 1:25.07 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2017 2
2 9 s 2 1:25.14 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/0522/14 2017 3
3 11 s 2 1:25.63 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2017 2
4 12 s 2 1:25.94 KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1779/15 2017 3
5 16 s 2 1:27.73 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2017 4
6 17 s 2 1:28.15 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2017 4
7 19 s 2 1:30.23 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/6462/15 2017 3
1 10 s 3 1:25.53 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/0658/14 2017 2
2 13 s 3 1:26.03 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2017 4
3 14 s 3 1:26.09 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U18 MA -- KLIMEK Józef # Z/0911/15 2017 4
4 15 s 3 1:26.15 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/6045/15 2017 3
5 18 s 3 1:28.73 SZYMAŃSKI Szymon STS Skarżysko-Kamienna 01 U18 SK -- CZARNECKI Rafał Z/5991/15 2016 2
6 20 s 3 1:32.14 PIETRZKO Tomasz RKS Łódź 00 U18 LD -- KOPEĆ Dominik JASZCZAK Stanisław , Z/0577/17 , 2017 BEZ
7 21 s 3 1:36.35 KĘDZIORA Adam KKL Kielce 01 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/3731/16 2017 BEZ
  s 3 DNF BEŃ Józef KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
1 1 s 4 1:19.76 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0457/12 2017 1
2 2 s 4 1:20.37 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
3 3 s 4 1:20.45 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2017 2
4 4 s 4 1:21.31 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0336/15 2017 2
5 5 s 4 1:21.84 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/4678/11 2017 2
800 m M
1 1 s 1 1:57.05 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2017 2
2 2 s 1 1:57.55 WÓJCICKI Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK III SUGIER Maria Z/1069/15 2017 2
3 3 s 1 1:58.86 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2017 2
4 4 s 1 2:00.07 KAJDAS Adam UKS Filipides Teresin 99 U20 MZ III MURAS Rafał Z/1727/15 2017 3
5 5 s 1 2:06.81 MIĄDZEL Łukasz KKL Kielce 86 Sen SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/0212/14 2017 3
6 6 s 1 2:13.30 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek NALEPA Marek
1000 m M
1 1 s 1 2:57.71 TKACZUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława POLEWACZ Małgorzata Z/0058/16 2017 BEZ
2 2 s 1 2:59.62 GRODZICKI Filip WLKS Nowe Iganie 02 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0027/16 2017 5
3 3 s 1 3:02.53 JĘDRZEJEWSKI Maciej GKS Wilga Garwolin 03 U16 MZ -- BUSZTA Stanislaw Z/0329/17 2017 BEZ
4 4 s 1 3:05.95 WASZKIEWICZ Kacper KS Maków Biega 03 U16 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0272/17 2017 BEZ
5 5 s 1 3:14.21 CELIŃSKI Kacper OKS Start Otwock 02 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0336/17 2017 BEZ
6 6 s 1 3:16.09 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2016 BEZ
7 7 s 1 3:19.04 LUBELSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0319/17 2017 BEZ
1 9 s 2 2:29.63 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 Sen SL -- MARMUR Stanisław Z/2967/11 2017 1
2 12 s 2 2:31.89 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2017 2
3 13 s 2 2:32.08 JARCZOK Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U20 SL -- JARCZOK Miłosz Z/0361/15 2017 2
4 14 s 2 2:33.13 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2667/15 2017 2
5 15 s 2 2:33.55 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2017 2
6 16 s 2 2:33.79 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2017 2
7 17 s 2 2:34.12 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz 00 U18 MA -- BUJAS Marcin Z/2940/15 2017 3
8 18 s 2 2:34.30 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1878/15 2017 2
9 19 s 2 2:34.38 KOZŁOWSKI Piotr LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5533/15 2017 2
10 21 s 2 2:36.65 CHROSTOWSKI Konrad UKS Dziesiątka Radomsko 98 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0166/15 2017 3
11 22 s 2 2:37.06 BEDNAREK Damian LUKS Boguszyce 00 U18 LD -- CZECH Krzysztof Z/0294/15 2017 3
1 20 s 3 2:35.55 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 99 U20 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2017 3
2 25 s 3 2:37.73 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2017 3
3 26 s 3 2:38.79 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2017 3
4 27 s 3 2:38.98 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2017 BEZ
5 28 s 3 2:40.06 PAWLAK Mateusz BKL Bełchatów 01 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/4628/15 2017 2
6 32 s 3 2:43.27 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3099/16 2017 4
7 33 s 3 2:43.66 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- PODOLAK Irena Z/2310/15 2016 3
8 36 s 3 2:47.31 PILISZEK Grzegorz niest. Warszawa 87 Sen MZ -- B.D.
9 41 s 3 2:53.27 DUCZYŃSKI Maciej niest. Warszawa 75 Weteran MZ -- B.D.
10 50 s 3 3:02.69 JAKUBCZYK Wiktor KKL Kielce 01 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0876/16 2016 BEZ
1 23 s 4 2:37.42 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ -- B.D. Z/0039/13 2016 3
2 30 s 4 2:40.42 KAWALERSKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/0196/16 2017 3
3 31 s 4 2:42.95 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 00 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/6356/15 2017 3
4 34 s 4 2:45.54 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2668/15 2017 3
5 35 s 4 2:45.84 OSET Piotr RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2215/15 2017 4
6 39 s 4 2:49.18 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1273/15 2017 2
7 43 s 4 2:56.31 STAROWICZ Adrian KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2408/15 2017 BEZ
8 44 s 4 2:57.55 OSOSIŃSKI Jakub UKS Orzeł Dobryszyce 00 U18 LD -- SROKA Mieczysław Z/0263/17 2017
9 45 s 4 2:58.39 KUKLA Łukasz AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -- ROSŁON Sławomir Z/2308/16 2016 BEZ
10 49 s 4 3:01.61 GÓRALSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ -- ROSŁON Sławomir Z/3439/15 2016 BEZ
  s 4 DNF BĄCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1405/13 2017 4
1 24 s 5 2:37.48 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 99 U20 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/0467/15 2017 3
2 29 s 5 2:40.26 CHOJECKI Radosław MLUKS Tarnów 00 U18 MA -- GRECH Halina Z/2087/15 2017 3
3 37 s 5 2:47.71 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/4347/15 2017 4
4 38 s 5 2:48.50 GAD Kewin SSR Olimp Strawczyn 00 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1751/15 2017 BEZ
5 40 s 5 2:52.50 JAROSZEWSKI Cezary KS Maków Biega 00 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0456/17 2017
6 42 s 5 2:53.74 HASIURA Antoni RKS Łódź # 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/5762/15 2017 4
7 46 s 5 2:59.32 LUBELSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1011/16 2016 5
8 47 s 5 3:00.10 MIELE Luca RK Athletics Warszawa 01 U18 MZ -- KACZMAREK Aneta
9 48 s 5 3:00.17 WIELECHOWSKI Piotr KS Maków Biega 01 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1049/16 2017 5
10 51 s 5 3:07.15 GAŁACH Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- ROSŁON Sławomir
11 52 s 5 3:10.13 RĘBIŚ Kajetan KKL Kielce 01 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0877/16 2016 BEZ
12 53 s 5 3:12.15 CELIŃSKI Tomasz OKS Start Otwock 01 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0357/17 2017 BEZ
1 1 s 6 2:23.19 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2017 1
2 2 s 6 2:23.47 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/0127/14 2017 1
3 3 s 6 2:23.87 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0064/14 2017 1
4 4 s 6 2:24.74 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0285/12 2017 1
5 5 s 6 2:24.78 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK -- KARKUT Bogdan Z/0312/15 2017 1
6 6 s 6 2:26.11 TURSKI Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/2581/15 2017 2
7 7 s 6 2:26.90 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0695/14 2017 1
8 8 s 6 2:28.01 KNAPIK Michał RKS Łódź 93 Sen LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/4315/11 2017 1
9 10 s 6 2:31.14 WRÓBEL Jakub KL Bałtyk Koszalin 99 U20 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/2462/15 2017 1
10 11 s 6 2:31.75 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 99 U20 MA -- JASICZ Ryszard Z/0469/15 2017 2
2000 m M
1 1 s 1 5:13.90 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 U23 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/1206/11 2017 1
2 2 s 1 5:18.64 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 95 U23 PM -- ROLBIECKI Zbigniew # Z/0750/11 2017 1
3 3 s 1 5:20.39 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2017 2
4 4 s 1 5:21.06 SOWIK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 U23 LD -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0068/12 2017 2
5 5 s 1 5:25.09 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -- TRZOS Leszek Z/0310/13 2017 1
6 6 s 1 5:26.12 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -- WĄSOWSKI Janusz B.D. Z/2708/11 2017 2
7 7 s 1 5:26.70 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0333/15 2017 1
8 8 s 1 5:32.72 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2017 2
9 9 s 1 5:38.00 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2017 2
10 10 s 1 5:38.95 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Sen MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2017 BEZ
11 11 s 1 5:43.71 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2017 3
12 20 s 1 5:55.61 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5019/15 2017 2
13 25 s 1 6:13.49 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2015 5
1 12 s 2 5:43.82 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98 U20 MZ -- ROSŁON Sławomir Z/0430/15 2016 2
2 13 s 2 5:48.46 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2017 3
3 14 s 2 5:48.64 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój 00 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1257/16 2017 3
4 15 s 2 5:49.18 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0986/14 2017 3
5 16 s 2 5:54.17 WEREMCZUK Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -- ROSŁON Sławomir Z/2323/15 2016 3
6 17 s 2 5:54.63 BIAŁĘCKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0165/15 2017 3
7 18 s 2 5:54.74 DĄBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2017 4
8 19 s 2 5:55.33 SADŁOWSKI Piotr UKS Liceum sportowe Łomża 00 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2017 4
9 21 s 2 5:56.39 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 00 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2017 4
10 22 s 2 5:57.38 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2017 4
11 23 s 2 6:00.15 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2017 3
12 24 s 2 6:01.39 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 00 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2017 4
  s 2 DNF PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0985/14 2017 3
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 9.02 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0238/16 2017 3
2 2 s 1 9.14 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0242/16 2017 3
3 3 s 1 9.92 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2017 BEZ
4 4 s 1 10.64 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2503/16 2017 BEZ
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.26 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
2 3 e 1 8.44 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2110/15 2017 3
3 5 e 1 8.58 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/2445/15 2017 3
4 9 e 1 8.90 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 00 U18 MA -- JASICZ Ryszard Z/2089/15 2017 BEZ
5 10 e 1 8.92 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4830/15 2017 BEZ
6 13 e 1 10.46 PALIWODA Tomasz MKS-MOS Katowice 00 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/4109/15 2017 5
1 2 e 2 8.33 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2017 2
2 4 e 2 8.47 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2017 4
3 6 e 2 8.59 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- GIZA Andrzej Z/4979/15 2017 2
4 7 e 2 8.77 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3
5 8 e 2 8.87 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2017 2
6 11 e 2 9.00 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2017 2
7 12 e 2 9.59 STASIOWSKI Maksymilian SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2017 4
1 f 1 8.15 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
2 f 1 8.29 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2017 2
3 f 1 8.33 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2110/15 2017 3
4 f 1 8.48 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/2445/15 2017 3
5 f 1 8.49 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2017 4
6 f 1 8.52 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- GIZA Andrzej Z/4979/15 2017 2
7 f 1 8.76 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2017 2
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.22 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2017 2
2 2 e 1 8.29 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
3 3 e 1 8.59 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
4 4 e 1 8.62 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RABSZTYN Grażyna Z/0440/15 2017 2
5 5 e 1 9.09 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4
6 6 e 1 10.29 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1320/14 2017 3
1 f 1 8.23 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
2 f 1 8.27 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2017 2
3 f 1 8.57 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
4 f 1 8.59 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RABSZTYN Grażyna Z/0440/15 2017 2
5 f 1 9.11 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1320/14 2017 3
6 f 1 9.43 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4
60 m pł M M
1 1 e 1 8.23 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -- SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2017 2
2 2 e 1 8.39 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2017 1
3 3 e 1 8.41 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/5230/11 2017 1
4 4 e 1 8.49 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2017 2
5 5 e 1 8.56 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2
1 f 1 8.22 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -- SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2017 2
2 f 1 8.37 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2017 2
3 f 1 8.38 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/5230/11 2017 1
4 f 1 8.43 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2017 1
5 f 1 8.48 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2
Wzwyż M
1 f 1 2.20 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK I TITTINGER Michał Z/0073/13 2017 1
2 f 1 2.18 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 U23 KP I NIEMCZYN Dariusz Z/1752/13 2017 1
3 f 1 2.08 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN I JASZCZYK Krzysztof Z/0287/15 2017 2
4 f 1 2.04 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 Sen MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3867/11 2017 1
5 f 1 2.00 KOSTKIEWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK II SZKÓŁKA Robert Z/0505/15 2017 2
6 f 1 1.95 JANKOWSKI Marcin LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN II JASZCZYK Krzysztof Z/0288/15 2017 2
7 f 1 1.90 PILICHOWSKI Marek KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS III MAŃKA Bogumił Z/4596/11 2017 2
8 f 1 1.90 KONDEJ Piotr WLKS Nowe Iganie 98 U20 MZ III ZIĘCINA Kazimierz Z/1616/14 2017 2
9 f 1 1.90 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2017 3
10 f 1 1.85 HARĘZGA Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL III SKALIK Joanna Z/0702/15 2017 2
10 f 1 1.85 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3815/15 2017 3
12 f 1 1.85 DĄBROWSKI Karol KS Orzeł Warszawa 95 U23 MZ III PODRAŻKO Marian Z/0487/17 2017 3
13 f 1 1.85 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
14 f 1 1.80 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U18 SL IV BOCZARSKI Zbigniew BOCZARSKI Zbigniew , Z/3872/16 , 2017 3
15 f 1 1.80 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 98 U20 SL IV MICHALSKA Alicja Z/1666/14 2017 2
16 f 1 1.75 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 U18 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/0593/16 2017 3
17 f 1 1.75 WRÓBEL Aleksander KS Słoneczko Busko Zdrój 01 U18 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/0800/16 2017 3
18 f 1 1.70 SIEMEK Damian MKS Pułtusk 01 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3933/15 2017 4
Tyczka M
1 s 1 5.40 JERZY Mateusz AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ M B.D. KACZKOWSKI Genadij , Z/2159/11 , 2017 M
2 s 1 4.80 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS I ŁOŚ Dariusz Z/1334/12 2017 1
3 s 1 4.20 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U20 LD II KUBIAK Robert Z/0409/15 2017 2
4 s 1 4.00 BIALIC Tomasz MKS Piast Lwówek Śląski 00 U18 DS II BIALIC Marek Z/1161/15 2017 3
5 s 1 3.80 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
1 s 2 3.50 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2017 3
2 s 2 3.40 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD IV OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2017 3
2 s 2 3.40 JAGODZKI Oskar KKL Kielce 03 U16 SK IV WRONA Agnieszka Z/0129/17 2017 4
4 s 2 3.20 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS IV ŁOŚ Mateusz B.D. Z/3604/15 2017 4
5 s 2 3.00 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2016 3
6 s 2 2.80 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2017 3
7 s 2 2.60 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3
  s 2 NM WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3770/15 2017 3
W dal M
1 f 1 7.02 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/0307/14 2017 1
2 f 1 4.80 ŚCIUBEŁ Marcin RKS Łódź # 76 Weteran LD -- B.D. GOWORSKI Tomasz B.D. BEZ
1 f 2 6.01 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U16 LD IV MANTYK Łukasz Z/0169/16 2016 3
2 f 2 5.77 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0242/16 2017 3
3 f 2 5.39 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2017 3
4 f 2 5.20 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/0317/17 2017
5 f 2 5.11 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2017 3
6 f 2 5.03 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3
7 f 2 4.80 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0342/17 2017 BEZ
8 f 2 4.27 SMOLAK Maciej WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -- LEANDRO Jean marc ZIĘCINA Kazimierz , Z/0316/17 , 2017
9 f 2 4.22 JASTRZĘBSKI Damian UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/3573/16 2016 BEZ
10 f 2 4.14 DZIADKOWIEC Dawid UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ -- NIEGOWSKI Filip BOROŃ Adam , Z/0344/17 , 2017 BEZ
11 f 2 4.12 BOROWSKI Artur UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ -- NIEGOWSKI Filip BOROŃ Adam , Z/2536/16 , 2016 5
12 f 2 3.90 MIKOŁAJCZYK Antoni UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/0341/17 2017
13 f 2 3.83 MAZUREK Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/3677/16 , 2016 BEZ
14 f 2 3.57 WĄSIK Kacper UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/0346/17 2017
1 f 3 5.88 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2017 4
2 f 3 5.87 KOCIŃSKI Patryk KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2781/16 2017 4
3 f 3 5.85 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2017 4
4 f 3 5.67 ZATYKA Kamil MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3821/15 2017 4
11 f 3 4.32 ZAREMBA Tomasz UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5547/15 2016 5
1 f 4 7.08 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA II WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2017 2
2 f 4 6.24 WÓJCIK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ IV ZIĘCINA Kazimierz Z/0137/16 2017 3
3 f 4 6.20 KAPŁON Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL IV MARKOWSKI Jacek Z/1583/16 2016 3
4 f 4 5.97 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2
Trójskok M
1 f 1 16.25 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS M SIERADZKI Andrzej Z/1691/11 2017 M
2 f 1 14.48 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ II ZIĘCINA Kazimierz Z/1768/13 2017 1
3 f 1 14.16 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2017 2
4 f 1 13.81 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U18 MA III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2017 3
5 f 1 13.67 KRAWCZYK Rafał LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN III JASZCZYK Krzysztof Z/0286/15 2017 2
6 f 1 13.66 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2017 2
7 f 1 13.08 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 98 U20 MZ IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 3
8 f 1 12.89 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2017 3
9 f 1 12.11 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
10 f 1 12.10 ZATYKA Kamil MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3821/15 2017 4
11 f 1 11.95 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2017 4
Kula (5) M
1 f 1 18.36 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2017 2
2 f 1 17.65 JÓŹWIAK Szymon UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN I PALUCH Krystian Z/3009/15 2017 2
3 f 1 16.71 BATOR Mateusz MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4823/15 2017 2
4 f 1 16.57 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2017 2
5 f 1 15.93 BORKOWSKI Jakub LKS Lubawa 01 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5618/15 2017 3
6 f 1 15.17 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2016 2
7 f 1 14.10 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/1413/15 2017 2
8 f 1 13.90 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U18 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/5235/15 2017 2
9 f 1 13.84 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2017 2
10 f 1 13.82 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
11 f 1 13.10 ODZIEMEK Mikołaj KKL Kielce 00 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/5613/15 2017 4
12 f 1 12.57 BOŻEK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ IV B.D. Z/4088/15 2016 3
13 f 1 12.16 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U18 MZ -- SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2016 5
14 f 1 11.20 BARANOWSKI Dawid UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3574/16 2016 5
15 f 1 11.01 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- KOCOŃ Zbigniew Z/3807/15 2016 BEZ
16 f 1 10.46 ZAREMBA Tomasz UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5547/15 2016 5
17 f 1 8.97 ZAJĄC Jakub WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ -- WYSOCKA Marzena Z/2280/16 2017 BEZ
  f 1 NM WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
  f 1 NM WOLSZAKIEWICZ Krystian WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew Z/4126/15 2017 2
1 f 2 11.92 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ V BOROŃ Adam Z/2535/16 2016 4
2 f 2 11.06 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/2998/16 , 2017 5
3 f 2 10.83 URBANEK Konrad RLTL ZTE Radom 02 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/1286/16 2017 5
4 f 2 7.74 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0313/17 2017 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 20.18 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0477/14 2017 M
2 f 1 16.49 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ I BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
3 f 1 15.36 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL II KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2017 2
4 f 1 14.17 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2
5 f 1 13.68 KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2017 2
6 f 1 13.09 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2017 2
Kula (7.26) M
1 f 1 19.92 HARATYK Michał KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA MM GALON Piotr Jan Z/0084/11 2017 MM
2 f 1 19.46 SZYSZKOWSKI Jakub WKS Śląsk Wrocław 91 Sen DS M KOTWICA Czesław Z/1690/11 2017 M
3 f 1 18.61 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/4693/11 2017 M
4 f 1 17.95 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2016 1
5 f 1 17.92 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 U23 MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2017 1
6 f 1 17.75 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 Sen MZ M SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara B.D. Z/4879/11 2017 M
7 f 1 17.04 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/5061/11 2017 M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.4147047996521 sekund