Spała 04.02.2017
Halowy mityng ŁOZLA/ 2. Sprawdzian Kontrolny PZLA
60 m K
1 1 s 1 7.40 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90 Sen PM -- MODELSKI Michał Z/2684/11 2017 MM
2 2 s 1 7.47 ZAGAJEWSKA Karolina AZS ŁódĽ 93 Sen LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2017 M
3 5 s 1 7.62 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU -- STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2017 M
4 15 s 1 7.91 ZANDECKA Marika O¦ AZS Poznań 95 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0349/16 2016 2
5 17 s 1 7.96 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1683/13 2017 1
6 20 s 1 8.05 KRZYWICKA Magda OKS Skra Warszawa # 96 U23 MZ -- B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1465/13 , 2017
7 27 s 1 8.50 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1469/13 2017 2
1 3 s 2 7.56 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań 95 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2017 M
2 8 s 2 7.80 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2016 1
3 14 s 2 7.90 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- NOWAK Marcin Z/1449/13 2017 3
4 18 s 2 7.96 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -- B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2017
5 26 s 2 8.44 SZYKULSKA Renata LKS Polkowice 74 Weteran DS -- B.D. 3
1 4 s 3 7.60 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 Sen PD -- SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
2 7 s 3 7.78 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -- B.D. WIERCINSKI Jerzy , Z/4168/11 , 2017 2
3 12 s 3 7.85 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U23 PD -- ORŁOWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2017 1
4 19 s 3 8.00 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2017 2
1 9 s 4 7.80 KASICA Monika SKLA Sopot 96 U23 PM -- HAS Rafał Z/1665/12 2016 2
2 13 s 4 7.90 ŁASTOWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 94 Sen PM -- NOWAK Sławomir Z/0159/15 2017 1
3 16 s 4 7.92 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RABSZTYN Grażyna B.D. Z/2785/11 2017 M
4 21 s 4 8.06 PANEK Angelika O¦ AZS Poznań 89 Sen WP -- BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2016 2
5 24 s 4 8.10 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA -- B.D. NOWAK Marcin , Z/0576/17 , 2017 2
1 6 s 5 7.75 WRONKA Magdalena KS Agros Zamo¶ć 95 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/0310/11 2017 M
2 10 s 5 7.85 KURZ Daria AZS ŁódĽ # 97 U23 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0019/13 2017 1
2 10 s 5 7.85 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2017 1
4 22 s 5 8.06 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa # 96 U23 MZ -- B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2017
5 23 s 5 8.08 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2017 3
6 25 s 5 8.16 ¦WIERCZYŃSKA Daria O¦ AZS Poznań 95 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2016 2
1 6 e 1 8.00 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
2 7 e 1 8.01 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2017 2
3 8 e 1 8.04 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/4999/15 2017 2
4 12 e 1 8.06 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 00 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5358/15 2017 3
5 21 e 1 8.34 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur KRZOSEK Grzegorz Z/4908/15 2017 3
6 22 e 1 8.34 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U18 KP -- WO¬NIAK Jacek WO¬NIAK Jacek Z/2285/16 2017 4
7 26 e 1 8.40 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan 5
1 5 e 2 7.98 RZESZEWSKA Olga ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 02 U16 LB -- SASKA Tomasz SASKA Tomasz Z/0504/16, Z/0630/17 2016, 2017 2
2 11 e 2 8.05 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4443/15 2017 2
3 13 e 2 8.08 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2017 3
4 18 e 2 8.24 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2017 2
5 23 e 2 8.35 WŁODARCZYK Kamila AZS ŁódĽ 00 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3
6 25 e 2 8.38 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U16 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2017 4
7 27 e 2 8.50 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2017 3
1 10 e 3 8.05 DˇBEK Emilia KB Witar Tarnobrzeg 01 U18 PK -- MA¦LANKA Adam Z/5252/15 2017 2
2 16 e 3 8.19 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2016 3
3 17 e 3 8.21 SŁY¦ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U18 PK -- BIGUS Anna Z/2116/15 2017 2
4 19 e 3 8.27 ZˇBIK Anita CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK --
5 24 e 3 8.37 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2060/15 2017 3
6 29 e 3 8.57 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2017 2
7 33 e 3 9.12 WIELGUS Gabriela TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0426/17 2017 5
1 1 e 4 7.85 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/1473/15 2017 1
2 2 e 4 7.87 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- CIUK Marek Z/3835/15 2017 2
3 15 e 4 8.18 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- BIGUS Anna Z/2113/15 2017 3
4 20 e 4 8.32 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2017 2
5 28 e 4 8.54 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój # 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2017 4
6 30 e 4 8.63 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2017 3
1 3 e 5 7.89 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2017 2
2 4 e 5 7.96 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
3 9 e 5 8.05 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/2047/16 2017 3
4 14 e 5 8.16 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2103/15 2017 2
5 31 e 5 8.85 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej Z/0389/16 2017 5
6 32 e 5 9.06 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3290/15 2017 3
1 1 e 7 7.58 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/0191/15 2017 M
2 9 e 7 8.07 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA -- PA¦ Mariusz Z/0636/14 2017 1
3 10 e 7 8.09 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/4389/15 2017 2
4 11 e 7 8.13 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
5 12 e 7 8.19 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ -- GUZOWSKA Anna Z/0046/14 2017 2
6 14 e 7 8.28 JAK¦ Małgorzata RKS ŁódĽ 98 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4
7 15 e 7 8.36 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK -- KARKUT Bogdan Z/0174/16 2017 4
1 2 e 8 7.72 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 3 e 8 7.77 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -- LESZKIEWICZ Jerzy Z/0304/15 2017 M
3 7 e 8 8.01 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/1069/14 2017 1
4 8 e 8 8.05 KWASZCZ Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/0719/15 2017 1
5 16 e 8 8.41 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U20 DS -- ROSTEK William Z/1509/14 2017 BEZ
1 4 e 9 7.86 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2017 2
2 5 e 9 7.98 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/0602/15 2017 2
3 6 e 9 7.98 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ -- BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2017 2
4 13 e 9 8.22 JAK¦ Aleksandra RKS ŁódĽ 98 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
5 17 e 9 8.94 PŁOCHA Weronika UKS Gepard Warszawa 99 U20 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/1204/16 2017 BEZ
6 18 e 9 8.99 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2016 2
7 19 e 9 9.25 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4020/15 2016 4
1 f 1 7.78 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- CIUK Marek Z/3835/15 2017 2
2 f 1 7.82 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2017 2
3 f 1 7.85 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
4 f 1 8.02 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2017 2
5 f 1 8.05 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/4999/15 2017 2
6 f 1 8.05 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
7 f 1 8.06 RZESZEWSKA Olga ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 02 U16 LB -- SASKA Tomasz SASKA Tomasz Z/0504/16, Z/0630/17 2016, 2017 2
8 f 1 8.09 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/1473/15 2017 1
1 f 2 7.57 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/0191/15 2017 M
2 f 2 7.64 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
3 f 2 7.85 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2017 2
4 f 2 7.93 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/0602/15 2017 2
5 f 2 8.05 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/4389/15 2017 2
6 f 2 8.06 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ -- BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2017 2
7 f 2 8.07 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/1069/14 2017 1
8 f 2 8.12 KWASZCZ Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/0719/15 2017 1
1 f 3 7.44 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90 Sen PM -- MODELSKI Michał Z/2684/11 2017 MM
2 f 3 7.47 ZAGAJEWSKA Karolina AZS ŁódĽ 93 Sen LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2017 M
3 f 3 7.59 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 Sen PD -- SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
4 f 3 7.62 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań 95 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2017 M
5 f 3 7.64 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU -- STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2017 M
6 f 3 7.99 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -- B.D. WIERCINSKI Jerzy , Z/4168/11 , 2017 2
200 m K
1 1 s 1 23.69 ZAGAJEWSKA Karolina AZS ŁódĽ 93 Sen LD M BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2017 M
2 2 s 1 24.46 WRONKA Magdalena KS Agros Zamo¶ć 95 U23 LU I JAROS Marek B.D. B.D. Z/0310/11 2017 M
3 20 s 1 25.81 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0656/15 2017 1
4 32 s 1 26.34 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/0601/15 2017 2
1 13 s 2 25.58 GOŁˇBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U23 PM II SĘKOWSKA Anna Z/2846/11 2017 1
2 15 s 2 25.67 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
3 21 s 2 25.86 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN II NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
4 50 s 2 27.06 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 98 U20 SL III HOMA Wioleta Z/1232/14 2017 3
1 4 s 3 24.91 WĘGLARZ Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL II MORKA Piotr Z/0466/14 2017 1
2 5 s 3 24.93 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2016 1
3 12 s 3 25.56 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
4 51 s 3 27.11 ANDRYCHOWICZ Marta MKS Polonia Warszawa 99 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/0183/16 2017 2
1 6 s 4 24.99 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/5030/15 2017 2
2 9 s 4 25.20 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
3 22 s 4 25.86 NEUMANN Sara UKS Orkan ¦roda Wlkp. 00 U18 WP II KACZOR Mieczysław # Z/1648/15 2017 2
1 11 s 5 25.50 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ II B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2017 1
2 17 s 5 25.78 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2017 M
3 26 s 5 26.14 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2017 1
4 31 s 5 26.31 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
1 14 s 6 25.58 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ II B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2017
2 16 s 6 25.71 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa # 96 U23 MZ II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2017
3 28 s 6 26.21 PIOTROWSKA Diana LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 99 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/0581/15 2017 2
4 43 s 6 26.61 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
1 33 s 7 26.34 PANEK Angelika O¦ AZS Poznań 89 Sen WP III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2016 2
2 41 s 7 26.56 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2017 2
3 42 s 7 26.58 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2103/15 2017 2
4 66 s 7 28.22 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2017 2
1 24 s 8 26.00 DˇBEK Emilia KB Witar Tarnobrzeg 01 U18 PK II MA¦LANKA Adam Z/5252/15 2017 2
2 29 s 8 26.25 RZESZEWSKA Olga ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 02 U16 LB II SASKA Tomasz SASKA Tomasz Z/0504/16, Z/0630/17 2016, 2017 2
3 39 s 8 26.54 JAK¦ Aleksandra RKS ŁódĽ 98 U20 LD III KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
4 71 s 8 29.01 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2017 3
1 27 s 9 26.16 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0856/12 2017 1
2 38 s 9 26.53 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2017 3
3 44 s 9 26.61 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 98 U20 SL III HOMA Wioleta Z/1228/14 2017 2
4 63 s 9 27.81 ZˇBIK Anita CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK IV
1 34 s 10 26.37 KRZYWICKA Magda OKS Skra Warszawa # 96 U23 MZ III B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1465/13 , 2017
2 36 s 10 26.50 ZANDECKA Marika O¦ AZS Poznań 95 U23 WP III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0349/16 2016 2
3 52 s 10 27.20 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA III SALAMONOWICZ Lech B.D. Z/2054/16 2016 3
1 40 s 11 26.55 ¦WIERCZYŃSKA Daria O¦ AZS Poznań 95 U23 WP III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2016 2
2 49 s 11 27.03 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA III GIZA Andrzej Z/4648/15 2017 2
3 67 s 11 28.32 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA IV GIZA Maciej Z/0389/16 2017 5
  s 11 DNF KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/4389/15 2017 2
1 37 s 12 26.50 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2017 2
2 47 s 12 26.89 WŁODARCZYK Kamila AZS ŁódĽ 00 U18 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3
3 73 s 12 29.79 NAWROCKA Aleksandra UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/2991/15 2017 4
1 35 s 13 26.42 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III LESZKIEWICZ Jerzy Z/2676/16 2017 3
2 46 s 13 26.81 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4443/15 2017 2
3 48 s 13 26.97 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur KRZOSEK Grzegorz Z/4908/15 2017 3
4 54 s 13 27.34 OSTROWSKA Alicja AZS ŁódĽ 01 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2017 4
1 53 s 14 27.29 JAK¦ Małgorzata RKS ŁódĽ 98 U20 LD III KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4
2 55 s 14 27.46 TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS ŁódĽ 01 U18 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/2218/15 2017 3
3 59 s 14 27.64 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1469/13 2017 2
4 70 s 14 28.91 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2017 3
1 58 s 15 27.55 NOWAK Aleksandra RKS ŁódĽ 01 U18 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2017 4
2 64 s 15 28.13 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK IV KARKUT Bogdan Z/0174/16 2017 4
3 65 s 15 28.16 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 01 U18 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3261/16 2017 3
4 69 s 15 28.71 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS ŁódĽ 01 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2017 5
1 19 s 16 25.79 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
2 57 s 16 27.54 KIEŁBASA Małgorzata AZS ŁódĽ 97 U23 LD -- LIPIŃSKI Zdzisław Z/1119/13 2016 1
3 60 s 16 27.73 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2017 2
4 61 s 16 27.76 BERŁOWSKA Barbara RKS ŁódĽ 99 U20 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/0198/15 2017 3
1 45 s 17 26.66 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA III B.D. NOWAK Marcin , Z/0576/17 , 2017 2
2 56 s 17 27.49 DYBAŁA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/5763/15 2017 3
3 62 s 17 27.76 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U20 DS IV ROSTEK William Z/1509/14 2017 BEZ
4 68 s 17 28.39 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U20 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2017 4
1 8 s 18 25.05 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II LESZKIEWICZ Jerzy Z/0304/15 2017 M
2 23 s 18 25.96 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2017 1
3 30 s 18 26.29 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA III NOWAK Marcin Z/1449/13 2017 3
1 7 s 19 24.99 ŁASTOWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 94 Sen PM II NOWAK Sławomir Z/0159/15 2017 1
2 25 s 19 26.08 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2017 2
3 74 s 19 30.41 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2017 BEZ
1 3 s 20 24.48 PTAK Ewelina WKS ¦l±sk Wrocław 87 Sen DS I LISOWSKI Józef Z/1693/11 2017 MM
2 10 s 20 25.46 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U18 WP II MARCINIAK Roman Z/1473/15 2017 1
3 18 s 20 25.79 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA II PA¦ Mariusz Z/0636/14 2017 1
4 72 s 20 29.13 KROTKIEWICZ Karina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/5170/15 2017 4
300 m K
1 1 s 1 38.45 PTAK Ewelina WKS ¦l±sk Wrocław 87 Sen DS -- LISOWSKI Józef Z/1693/11 2017 MM
2 2 s 1 39.18 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS -- ROŻEJ Marek Z/1435/11 2017 M
3 3 s 1 39.85 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 93 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna Z/3338/11 2017 M
4 27 s 1 49.52 JANKOWSKA Natalia MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0114/17 2017
1 4 s 2 40.28 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2017 M
2 6 s 2 41.15 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2017 1
3 17 s 2 44.21 ZAJˇC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2017 3
1 5 s 3 40.96 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2017 1
2 8 s 3 41.75 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/0193/15 2017 2
3 9 s 3 41.79 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2017 1
4 25 s 3 46.04 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2017 3
1 7 s 4 41.56 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0856/12 2017 1
2 13 s 4 42.83 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2017 2
1 10 s 5 42.14 ŁˇCZNA Urszula O¦ AZS Poznań 98 U20 WP -- BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2017 3
2 12 s 5 42.81 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2060/15 2017 3
3 15 s 5 43.60 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- GIZA Andrzej Z/4648/15 2017 2
4 21 s 5 45.13 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2017 3
1 11 s 6 42.18 BATOLIK Agata AZS ŁódĽ 99 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2017 2
2 14 s 6 43.48 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U16 MZ III JOBT Andrzej # Z/5364/15 2017 2
3 16 s 6 43.99 RACZYŃSKA Klaudia MKS Polonia Warszawa 99 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/0192/16 2017 3
4 20 s 6 44.49 DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/6215/15 2017 3
1 18 s 7 44.26 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2017 BEZ
2 22 s 7 45.33 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1772/15 2017 3
3 26 s 7 46.54 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2016 4
1 19 s 8 44.46 GAJOS Aleksandra RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur KRZOSEK Grzegorz Z/4899/15 2017 3
2 23 s 8 45.59 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej Z/0388/16 2017 5
3 24 s 8 45.93 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1919/16 2017 5
400 m K
1 1 s 1 52.55 BAUMGART Iga BKS Bydgoszcz 89 Sen KP M BAUMGART Iwona Z/3124/11 2017 M
2 2 s 1 54.07 JANOWICZ Adrianna MKS Baszta Szamotuły 95 U23 WP M ZIELIŃSKA Janina Z/1477/11 2017 M
3 4 s 1 54.50 SAGANIAK Justyna UKS 55 ŁódĽ 95 U23 LD M BLAUSZ Henryka B.D. Z/0108/11 2017 M
4 16 s 1 61.15 SZCZEPANIAK Paulina MKS MOS Wrocław 95 U23 DS III ROSTEK William
1 3 s 2 54.20 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2017 M
2 6 s 2 55.03 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 Sen MZ I B.D. B.D. , Z/3958/11 , 2017 2
3 8 s 2 55.53 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS I ROSTEK William Z/1237/11 2017 1
4 17 s 2 62.92 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2017 2
1 5 s 3 54.97 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2017 M
2 9 s 3 55.68 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U20 DS I ROŻEJ Marek Z/1152/14 2017 M
3 10 s 3 56.14 KACHANAVA Marharyta AZS ŁódĽ 99 U20 LD I BLAUSZ Henryka
4 18 s 3 64.90 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4020/15 2016 4
1 7 s 4 55.42 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 Sen PD I DˇBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2017 M
2 12 s 4 57.34 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1
3 13 s 4 57.52 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/0633/15 2017 2
4 14 s 4 59.27 HOFMAN Maria SL Olimpia Poznań 99 U20 WP III BYTNIEWSKA Magdalena Z/0859/15 2017 2
1 11 s 5 56.89 BRONOWSKA Zuzanna MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ II ADAMSKI Robert Z/1766/15 2017 2
2 15 s 5 60.57 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ III TARASIUK Paweł Z/1261/16 2017 3
600 m K
1 1 s 1 1:33.73 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2017 1
2 2 s 1 1:33.80 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0800/13 2017 1
3 3 s 1 1:35.15 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2017 BEZ
4 4 s 1 1:36.53 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/1548/15 2017 2
5 5 s 1 1:36.67 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GRECH Halina Z/2094/15 2017 3
6 6 s 1 1:36.99 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2061/15 2017 3
7 9 s 1 1:38.93 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2017 2
1 7 s 2 1:38.35 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1218/13 2017 2
2 8 s 2 1:38.82 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U20 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2017 3
3 12 s 2 1:41.69 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U23 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0798/13 2017 3
4 13 s 2 1:41.73 JASTRZĘBSKA Magda WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2017 3
5 14 s 2 1:41.80 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy S±cz 01 U18 MA -- KLIMEK Józef # Z/0509/16 2017 3
6 15 s 2 1:42.50 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2102/15 2017 4
7 17 s 2 1:45.68 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2017 2
1 10 s 3 1:39.79 HAPUNOWICZ Joanna MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2075/15 2017 3
2 11 s 3 1:40.84 ZAJˇC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2696/15 2017 3
3 16 s 3 1:44.98 RˇCZKIEWICZ Wanda KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0569/17 2017
4 18 s 3 1:45.90 GWÓ¬D¬ Kinga LKS Stal Mielec 01 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/2617/15 2017 4
5 19 s 3 1:49.87 KOWALIK Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1261/15 2016 5
  s 3 DNF SKORUPA Łucja MKS Unia Hrubieszów # 00 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/5173/15 2017 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:05.06 GALANT Martyna O¦ AZS Poznań 95 U23 WP I OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0939/12 2017 M
2 2 s 1 2:05.29 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA I KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2017 M
3 3 s 1 2:05.90 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89 Sen MA I KRÓL Zbigniew KRÓL Zbigniew Z/1912/11, Z/1912/11 , 2017 M
4 4 s 1 2:06.88 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 Sen SL I MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2017 M
5 5 s 1 2:08.09 PAKUŁA Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 97 U23 PK I BARSZCZ Mirosław Z/0799/13 2017 1
6 6 s 1 2:08.49 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK I KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2017 M
7 7 s 1 2:10.54 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice 87 Sen SL II B.D. Z/2320/11 2017
8 8 s 1 2:23.89 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0353/15 2017 3
  s 1 DNF MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 Sen PD -- DˇBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2017 M
1000 m K
1 1 s 1 2:51.70 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2017 1
2 2 s 1 2:54.71 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD -- WO¬NIAK Jerzy Z/0966/15 2017 1
3 3 s 1 2:55.81 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0385/16 2017 2
4 4 s 1 2:56.07 DOMINIAK Sara AZS ŁódĽ 93 Sen LD -- KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1523/11 2017 2
5 5 s 1 2:57.19 SZOSTECKA Paulina CWKS Resovia Rzeszów 98 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/0143/14 2017 1
6 8 s 1 2:59.27 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/0666/14 2017 1
7 9 s 1 3:00.75 SZELIGA Nicola UKS Olimpia Zabrze 00 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0223/15 2017 3
8 14 s 1 3:04.86 ¦NIOCH Aleksandra WKS Wawel Kraków 95 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/0843/12 2017 2
9 17 s 1 3:05.87 BˇBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U20 PK -- ZIĘBA Julian Z/0089/14 2017 1
10 19 s 1 3:11.96 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/0745/15 2017 2
  s 1 DNF KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2017 BEZ
1 6 s 2 2:58.56 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -- DˇBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2017 2
2 7 s 2 2:58.76 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -- DˇBROWSKI Tomasz Z/1051/15 2017 2
3 10 s 2 3:01.01 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2017 3
4 11 s 2 3:02.63 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- DˇBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2017 3
5 12 s 2 3:02.97 FRˇCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy S±cz 01 U18 MA -- KLIMEK Józef # Z/0910/15 2017 3
6 13 s 2 3:04.13 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2017 3
7 15 s 2 3:05.20 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0729/16 2017 4
8 16 s 2 3:05.43 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0355/15 2017 3
9 18 s 2 3:08.52 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/1549/15 2017 3
10 20 s 2 3:13.84 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2017 3
11 21 s 2 3:14.00 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2017 3
2000 m K
1 1 s 1 7:06.25 PIERZCHAŁA Magdalena LKS Koluszki 99 U20 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2755/15 2017 4
2 2 s 1 7:20.26 TRYBUŁA Agata MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/15 2017 4
3 3 s 1 7:22.64 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U18 PK -- BIGUS Anna Z/2114/15 2017 BEZ
60 m pł K J Mł K
1 2 e 1 8.98 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2017 3
2 3 e 1 9.16 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2017 2
3 6 e 1 9.34 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- CIUK Marek Z/3899/15 2017 2
4 7 e 1 9.50 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2
5 9 e 1 9.62 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3
  e 1 DNF HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2017 3
1 1 e 2 8.93 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
2 4 e 2 9.17 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
3 5 e 2 9.22 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0505/17 2017 2
4 8 e 2 9.61 KOSIOR Marta UKS 55 ŁódĽ 00 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4771/15 2017 3
5 10 e 2 9.75 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
6 11 e 2 11.08 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2016 BEZ
1 f 1 8.78 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2017 3
2 f 1 9.07 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0505/17 2017 2
3 f 1 9.13 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- CIUK Marek Z/3899/15 2017 2
4 f 1 9.21 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2017 2
5 f 1 9.29 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
6 f 1 9.30 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2
60 m pł K K
1 1 e 1 8.76 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/1069/14 2017 1
2 2 e 1 8.85 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1
3 4 e 1 9.35 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ -- GUZOWSKA Anna Z/0046/14 2017 2
4 6 e 1 9.53 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
5 8 e 1 10.39 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2017 2
1 3 e 2 9.14 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2017 2
2 5 e 2 9.40 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/4388/15 2017 2
3 7 e 2 10.11 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2016 2
  e 2 DQ HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP -- HULISZ Robert Z/0397/15 2017 1
1 1 e 3 8.59 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RABSZTYN Grażyna B.D. Z/2785/11 2017 M
2 5 e 3 8.94 FLIS Katarzyna AZS ŁódĽ 96 U23 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2017 1
3 7 e 3 9.18 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
4 8 e 3 9.21 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 93 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna B.D. Z/2547/11 2017 2
5 9 e 3 9.41 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 95 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
1 2 e 4 8.81 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP -- KĘDZIORA Robert Z/3654/11 2017 1
2 3 e 4 8.83 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1683/13 2017 1
3 4 e 4 8.86 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/1091/11 2017 1
4 6 e 4 8.95 BREZA Agnieszka WKS Flota Gdynia 95 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard B.D. Z/1175/11 2017 2
5 10 e 4 9.93 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1583/13 2017 BEZ
1 f 1 8.69 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1
2 f 1 8.74 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/1069/14 2017 1
3 f 1 9.02 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2017 2
4 f 1 9.17 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
5 f 1 9.26 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/4388/15 2017 2
6 f 1 9.29 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ -- GUZOWSKA Anna Z/0046/14 2017 2
7 f 1 10.11 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2016 2
8 f 1 10.12 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2017 2
1 f 2 8.55 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RABSZTYN Grażyna B.D. Z/2785/11 2017 M
2 f 2 8.76 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/1091/11 2017 1
3 f 2 8.81 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1683/13 2017 1
4 f 2 8.82 FLIS Katarzyna AZS ŁódĽ 96 U23 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2017 1
5 f 2 8.85 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP -- KĘDZIORA Robert Z/3654/11 2017 1
6 f 2 9.09 BREZA Agnieszka WKS Flota Gdynia 95 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard B.D. Z/1175/11 2017 2
7 f 2 9.14 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 93 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna B.D. Z/2547/11 2017 2
8 f 2 9.16 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
Wzwyż K
1 f 1 1.82 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 88 Sen DS M PYRA Dawid Z/3822/11 2017 M
2 f 1 1.82 KWA¦NIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 Sen LB M WALCZAK Jerzy B.D. Z/1348/11 2017 M
3 f 1 1.79 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 Sen MZ I GOS Piotr Z/3964/11 2017 M
4 f 1 1.70 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP I B.D. Z/3660/11 2017 1
5 f 1 1.65 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 82 Weteran MA II ZAPART Stanisław B.D. B.D. Z/1927/11 2017 1
6 f 1 1.60 PETRENKO Yuliia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA III ZAPART Stanisław 2
6 f 1 1.60 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ III GOS Piotr Z/6248/15 2017 2
8 f 1 1.60 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2017 2
9 f 1 1.60 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/1189/12 2016 2
10 f 1 1.55 GRZYB Joanna UKS Gimpas Pasłęk 00 U18 WN III ZIENKIEWICZ Piotr Z/2994/15 2017 2
10 f 1 1.55 MIˇSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III TITTINGER Michał Z/2337/16 2017 2
12 f 1 1.55 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/3290/15 2017 3
13 f 1 1.50 NAWROCKA Aleksandra UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/2991/15 2017 4
14 f 1 1.50 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1583/13 2017 BEZ
15 f 1 1.45 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U18 MA IV SYSAK Tomasz Z/3412/15 2017 4
16 f 1 1.40 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
16 f 1 1.40 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2
  f 1 NM WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2017 3
Tyczka K
1 f 1 3.70 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U18 DS I ŁO¦ Dariusz Z/3600/15 2017 1
2 f 1 3.50 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U18 SK I WRONA Agnieszka Z/3633/15 2017 1
3 f 1 3.50 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ I GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2017 1
4 f 1 3.40 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U20 MZ I GAWENDA Andrzej Z/1194/14 2017 1
5 f 1 2.80 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 98 U20 LD III KUBIAK Robert Z/0844/14 2017 2
6 f 1 2.60 MI¦KIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 00 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2399/16 2017 4
7 f 1 2.30 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2016 5
1 f 2 4.00 RYCZAK Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP M CZAPIEWSKI Wiesław DAKINIEWICZ Roman , Z/0249/15 , 2017 M
2 f 2 3.60 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP I DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2017 1
3 f 2 3.60 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP I DAKINIEWICZ Roman Z/2125/15 2017 1
1 f 3 4.30 ¦MIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ MM BONTRUK Dariusz Z/2685/11 2017 MM
W dal K
1 f 1 5.80 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ I RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2017 3
2 f 1 5.37 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ III RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2017 2
3 f 1 5.27 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK III MO¬DZIOCH Adolf Z/6198/15 2017 3
4 f 1 5.26 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
5 f 1 5.04 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3
6 f 1 5.01 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U18 KP IV WO¬NIAK Jacek WO¬NIAK Jacek Z/2285/16 2017 4
7 f 1 4.88 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
8 f 1 4.83 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2017 4
9 f 1 4.73 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
10 f 1 4.73 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2017 BEZ
11 f 1 4.58 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2017 4
1 f 2 5.48 KWASZCZ Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS II GRUMAN Bartosz Z/0719/15 2017 1
2 f 2 5.40 BARANEK Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL II RZEWNICKI Wiktor Z/0650/15 2017 1
3 f 2 5.25 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK III BIGUS Anna # Z/4173/15 2017 2
4 f 2 5.11 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2017 2
5 f 2 4.83 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U20 LB IV SASKA Tomasz SASKA Tomasz Z/0236/14, Z/0236/14 , 2017 3
6 f 2 4.01 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- ŁUKASIAK Michał # Z/3998/15 2017 BEZ
1 f 3 5.92 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 Sen MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 M
2 f 3 5.90 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS I KOKOT Zdzisław B.D. Z/1436/11 2017 1
3 f 3 5.57 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 Sen MA II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2017 1
4 f 3 5.07 SZYKULSKA Renata LKS Polkowice 74 Weteran DS -- B.D. 3
5 f 3 4.85 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0005/12 2017 3
6 f 3 4.70 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1583/13 2017 BEZ
Trójskok K
1 f 1 12.94 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA I ZAPART Stanisław Z/1078/11 2017 1
2 f 1 12.29 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ I MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/0058/11 2017 1
3 f 1 12.27 KWIATKOWSKA Marta KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU I MAKARUK Hubert Z/0347/11 2017 1
4 f 1 12.18 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 Sen MA I ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2017 1
5 f 1 12.03 GODLEWSKA Katarzyna niest. Gdańsk 97 U23 PM I B.D. Z/1536/13 2017
6 f 1 11.34 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK III TORBA Tomasz Z/4423/15 2017 3
7 f 1 10.97 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U18 PK III BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3
8 f 1 10.95 SZYKULSKA Renata LKS Polkowice 74 Weteran DS III B.D. 3
9 f 1 10.86 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U18 LD III MANTYK Łukasz Z/0098/15 2017 3
10 f 1 10.53 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój # 01 U18 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2017 4
11 f 1 10.48 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2017 4
12 f 1 10.18 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0005/12 2017 3
13 f 1 10.08 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2017 2
14 f 1 9.74 KOSIOR Marta UKS 55 ŁódĽ 00 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4771/15 2017 3
  f 1 NM KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 98 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/0027/14 2017 3
Kula (3) K
1 f 1 16.21 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U18 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2017 1
2 f 1 13.73 STARUCH Nina MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4824/15 2017 2
3 f 1 12.43 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
4 f 1 11.28 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN III PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2
5 f 1 10.70 KUNA Wiktoria RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ IV GOS Piotr Z/2019/16 2016 3
6 f 1 9.68 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2016 BEZ
7 f 1 8.80 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2
Kula (4) K
1 f 1 16.30 MALU¦KIEWICZ Agnieszka O¦ AZS Poznań 89 Sen WP M BIERNACKI Jacek # Z/2107/11 2017 M
2 f 1 16.01 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U23 PD M ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2017 M
3 f 1 15.57 ¦LEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 98 U20 MZ I OLSZEWSKI Henryk Z/0073/14 2017 1
4 f 1 14.80 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA I MICHNIAK Jan Z/1321/14 2017 1
5 f 1 14.50 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I GALON Piotr Jan B.D. Z/0364/11 2017 1
6 f 1 13.37 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA I RUSIN Kazimierz B.D. Z/3865/11 2017 1
7 f 1 11.11 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2017 2
8 f 1 10.11 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III WYSOCKA Marzena Z/0136/16 2017 3
60 m M
1 13 s 1 7.01 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- NOWAK Marcin Z/0090/13 2017 1
2 22 s 1 7.11 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2017 2
3 24 s 1 7.12 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94 Sen PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/0917/11 2017 M
4 25 s 1 7.15 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna Z/2576/11 2017 1
5 31 s 1 7.41 CYGLER Robert KS Orzeł Warszawa 91 Sen MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/1382/12 2016 3
6 32 s 1 7.53 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3997/15 2016 BEZ
1 5 s 2 6.87 ZACZEK Artur O¦ AZS Poznań 89 Sen WP -- OSIK Tadeusz Z/3831/11 2017 M
2 12 s 2 7.01 CIE¦LA Mikołaj UKS Achilles Leszno 93 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz B.D. B.D. Z/1631/14 2017 2
3 14 s 2 7.03 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. Z/3167/11 2017 2
4 17 s 2 7.05 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2017 1
5 26 s 2 7.25 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2
6 34 s 2 7.61 CZYŻ Maciej MKS Polonia Warszawa 90 Sen MZ -- TARASIUK Paweł Z/0200/11 2017 2
1 2 s 3 6.81 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
2 6 s 3 6.88 KALANDYK Hubert KS Agros Zamo¶ć 94 Sen LU -- WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/2748/11 2017 M
3 9 s 3 6.93 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamo¶ć 95 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2017 M
4 20 s 3 7.08 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94 Sen PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/3171/11 2017 1
5 21 s 3 7.10 KOSSOWSKI Daniel RLMKS Orlęta Radom 81 Weteran MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1716/13 2017 2
6 23 s 3 7.12 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB -- CUCH Tadeusz Z/0530/17 2017 2
7 28 s 3 7.31 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 91 Sen WP -- BIEDERMANN Roman 3
8 33 s 3 7.57 TYLAK Łukasz O¦ AZS Poznań 90 Sen WP -- REJEWSKI Robert Z/1668/12 2016 3
1 4 s 4 6.86 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -- SALAMONOWICZ Lech Z/0148/11 2017 1
2 7 s 4 6.90 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz B.D. Z/3398/11 2017 M
3 11 s 4 7.00 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin 87 Sen LU -- STEMPEL Paweł Z/2523/11 2017 1
4 16 s 4 7.04 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA -- SALAMONOWICZ Lech B.D. B.D. Z/2600/11 2017 1
5 18 s 4 7.05 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA -- SALAMONOWICZ Lech B.D. Z/1633/14 2017 1
6 30 s 4 7.40 GRUCHOT Dawid MULKS MOS Sieradz 95 U23 LD -- FIRLIT Roman ROSTEK William Z/4507/11, Z/4507/11 , 2017 BEZ
7 35 s 4 7.70 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 78 Weteran LD -- BARSKA Jolanta BEZ
1 1 s 5 6.80 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/1201/12 2017 1
2 3 s 5 6.86 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2480/11 2017 MM
3 8 s 5 6.91 SŁOWIKOWSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 93 Sen PM -- HAS Rafał Z/3333/11 2017 M
4 10 s 5 6.96 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2017 M
5 15 s 5 7.03 TALACHA Marcin KS Agros Zamo¶ć 96 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0204/12 2017 1
6 19 s 5 7.06 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 Sen KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0179/11 2017 2
7 27 s 5 7.26 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 81 Weteran WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2016 2
8 29 s 5 7.32 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- NOWAK Marcin Z/1304/13 2017 2
1 5 e 1 7.35 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U18 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 3
2 7 e 1 7.36 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U18 MZ -- CUCH Tadeusz Z/3994/15 2017 3
3 21 e 1 7.59 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0340/17 2017 4
4 22 e 1 7.61 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2017 4
5 25 e 1 7.69 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U18 DS -- BIALIC Marek Z/1162/15 2017 3
6 30 e 1 8.11 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3819/15 2017 3
1 6 e 2 7.36 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- NOWAK Marcin Z/4925/15 2017 3
2 11 e 2 7.43 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2017 4
3 14 e 2 7.50 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2718/15 2017 3
4 24 e 2 7.68 PAWLACZYK Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 02 U16 LB -- WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0955/17 , 2017 3
5 31 e 2 8.31 SMARDZEWSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0529/16 2016 BEZ
1 2 e 3 7.18 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
2 9 e 3 7.42 REJ Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 02 U16 LB -- WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0629/17 , 2017 2
3 10 e 3 7.43 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2651/16 2017 3
4 23 e 3 7.66 NAWROCKI Adrian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0451/17 2017
5 26 e 3 7.80 KEDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2017
1 3 e 4 7.21 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
2 4 e 4 7.27 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/5098/15 2017 3
3 8 e 4 7.38 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
4 15 e 4 7.51 DˇBROWSKI Patryk RKS ŁódĽ 00 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2017 4
5 16 e 4 7.56 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2017 3
6 19 e 4 7.58 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2436/15 2017 4
7 27 e 4 7.85 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/5571/15 2017 5
8 29 e 4 7.92 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2017 4
1 1 e 5 7.15 KOMAŃSKI Albert KS Komunalni Sanok 00 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5152/15 2017 3
2 12 e 5 7.45 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2017 3
3 13 e 5 7.46 ANTOSZEWSKI Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 00 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/1030/15 2017 2
4 16 e 5 7.56 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0238/16 2017 3
5 18 e 5 7.57 ¦LUSAREK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- CIUK Marek Z/2589/16 2017 2
6 20 e 5 7.58 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U18 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/1819/16 2017 4
7 28 e 5 7.90 JAKIEL Krystian UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4028/15 2017 4
1 6 e 6 7.15 SAFULAK Kamil AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/0439/15 2017 2
2 9 e 6 7.22 SZCZECHOWSKI Gracjan LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 98 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1657/14 2017 2
3 11 e 6 7.24 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- SALAMONOWICZ Lech Z/4529/15 2017 2
4 16 e 6 7.41 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
5 17 e 6 7.41 GRACA Dawid CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/3862/16 2017 BEZ
6 25 e 6 8.44 GRZEGORZEWSKI Adam KS Żeglina Sieradz 00 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0902/17 2017
1 5 e 7 7.12 BALCEREK Adam SL Olimpia Poznań 98 U20 WP -- OSIK Tadeusz Z/0436/14 2017 1
2 7 e 7 7.17 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/0363/15 2017 1
3 8 e 7 7.21 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/0671/15 2017 3
4 18 e 7 7.45 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- CIUK Marek Z/4339/15 2017 3
5 20 e 7 7.51 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U20 LD -- WO¬NIAK Jerzy Z/0378/16 2017 3
6 23 e 7 7.71 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2017 2
7 24 e 7 7.86 ŁˇCZ Radosław LKS Stal Mielec 98 U20 PK -- TORBA Tomasz Z/4477/15 2017 4
1 2 e 8 7.04 FORMANIEWICZ Piotr MKL Toruń 98 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0791/14 2017 2
2 4 e 8 7.10 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U20 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1580/14 2017 2
3 10 e 8 7.22 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
4 15 e 8 7.38 ZAJMA Paweł MKLA Łęczyca 99 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/0407/15 2017 4
5 19 e 8 7.51 MACIˇG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK -- KARKUT Bogdan Z/0391/15 2017 2
6 21 e 8 7.63 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD -- WO¬NIAK Jerzy Z/0225/17 2017
1 1 e 9 7.03 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
2 3 e 9 7.08 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
3 12 e 9 7.29 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB -- WO¬NIAK Daniel Z/0508/15 2017 2
4 13 e 9 7.33 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2017 2
5 14 e 9 7.35 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2017 2
6 22 e 9 7.68 KRZEMIŃSKI Jan MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0581/16 2017 4
1 f 1 7.18 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
2 f 1 7.24 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/5098/15 2017 3
3 f 1 7.35 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U18 MZ -- CUCH Tadeusz Z/3994/15 2017 3
4 f 1 7.39 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- NOWAK Marcin Z/4925/15 2017 3
  f 1 DQ KOMAŃSKI Albert KS Komunalni Sanok 00 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5152/15 2017 3
1 f 2 7.04 BALCEREK Adam SL Olimpia Poznań 98 U20 WP -- OSIK Tadeusz Z/0436/14 2017 1
2 f 2 7.10 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
3 f 2 7.13 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
4 f 2 7.14 SAFULAK Kamil AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/0439/15 2017 2
5 f 2 7.18 FORMANIEWICZ Piotr MKL Toruń 98 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0791/14 2017 2
5 f 2 7.18 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U20 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1580/14 2017 2
7 f 2 7.20 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/0363/15 2017 1
8 f 2 7.30 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/0671/15 2017 3
1 f 3 6.81 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/1201/12 2017 1
2 f 3 6.81 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
3 f 3 6.84 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -- SALAMONOWICZ Lech Z/0148/11 2017 1
4 f 3 6.85 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2480/11 2017 MM
5 f 3 6.87 ZACZEK Artur O¦ AZS Poznań 89 Sen WP -- OSIK Tadeusz Z/3831/11 2017 M
6 f 3 6.88 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz B.D. Z/3398/11 2017 M
7 f 3 6.90 SŁOWIKOWSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 93 Sen PM -- HAS Rafał Z/3333/11 2017 M
200 m M
1 1 s 1 21.81 LEWANDOWSKI Bartosz O¦ AZS Poznań 93 Sen WP I REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/1358/13 2017 M
2 78 s 1 26.45 KA¬MIERCZAK Damian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0583/16 2017 BEZ
1 4 s 2 22.16 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 93 Sen MZ II RADKE Karol Z/3688/11 2017 1
2 5 s 2 22.17 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II NOWAK Marcin Z/0090/13 2017 1
3 52 s 2 23.98 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U18 SK IV JÓ¬WIK Krzysztof Z/1819/16 2017 4
4 67 s 2 24.73 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD -- WO¬NIAK Jerzy Z/0225/17 2017
1 6 s 3 22.27 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA II SALAMONOWICZ Lech B.D. B.D. Z/2600/11 2017 1
2 59 s 3 24.15 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2017 4
  s 3 DNF KALANDYK Hubert KS Agros Zamo¶ć 94 Sen LU -- WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/2748/11 2017 M
1 8 s 4 22.38 BALCEREK Adam SL Olimpia Poznań 98 U20 WP II OSIK Tadeusz Z/0436/14 2017 1
2 9 s 4 22.40 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 Sen PM II SĘKOWSKA Anna Z/2576/11 2017 1
3 13 s 4 22.70 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin 87 Sen LU II STEMPEL Paweł Z/2523/11 2017 1
4 31 s 4 23.42 MORZEWSKI Marceli UKS Victoria Józefów 00 U18 MZ III DZIUBIŃSKA Bożena Z/4261/15 2017 2
1 7 s 5 22.37 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA II SALAMONOWICZ Lech Z/0148/11 2017 1
2 11 s 5 22.55 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA II SALAMONOWICZ Lech B.D. Z/1633/14 2017 1
1 12 s 6 22.64 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2017 2
2 16 s 6 22.98 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ III DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2017 2
1 14 s 7 22.90 KRUPIŃSKI Patryk MUKS Park Zduńska Wola 98 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0842/14 2017 2
2 23 s 7 23.16 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA III NOWAK Marcin Z/1304/13 2017 2
3 73 s 7 25.75 GAJEWSKI Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 00 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0511/17 2017 BEZ
1 21 s 8 23.03 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB III WO¬NIAK Daniel Z/0508/15 2017 2
2 25 s 8 23.23 PIETRZAK Kacper RKS ŁódĽ 99 U20 LD III GOWORSKI Tomasz Z/0626/15 2017 2
3 32 s 8 23.42 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 81 Weteran WP III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2016 2
4 76 s 8 26.33 SARZYŃSKI Dawid MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0512/17 2017
1 17 s 9 22.99 WAWRZYNIAK Mikołaj SL Olimpia Poznań 93 Sen WP III MOTYL Edward B.D. REJEWSKI Robert Z/0656/11 2016 3
2 20 s 9 23.03 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL III KOBĘDZA Jan Z/4403/15 2017 2
3 33 s 9 23.44 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3837/15 2017 2
1 24 s 10 23.19 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2017 2
2 28 s 10 23.34 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0126/14 2017 2
3 37 s 10 23.47 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA III GIZA Andrzej Z/4979/15 2017 2
4 56 s 10 24.07 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/3045/16 2017 4
1 27 s 11 23.30 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA III SALAMONOWICZ Lech Z/4529/15 2017 2
2 45 s 11 23.78 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2436/15 2017 4
3 54 s 11 24.03 DENIS Maciej OKS Start Otwock 01 U18 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2181/16 2017 3
1 22 s 12 23.13 SZCZECHOWSKI Gracjan LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 98 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/1657/14 2017 2
2 26 s 12 23.29 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ III BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2017 2
3 51 s 12 23.94 TYLAK Łukasz O¦ AZS Poznań 90 Sen WP -- REJEWSKI Robert Z/1668/12 2016 3
4 71 s 12 25.20 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2017 4
1 38 s 13 23.51 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/5098/15 2017 3
2 44 s 13 23.76 REJ Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 02 U16 LB IV WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0629/17 , 2017 2
3 55 s 13 24.06 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 97 U23 PK -- SOCHA Tomasz Z/0509/13 2017 1
4 79 s 13 32.33 KWAPISZ Marek RKS ŁódĽ 56 Weteran LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. BEZ
1 10 s 14 22.53 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94 Sen PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/0917/11 2017 M
2 17 s 14 22.99 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U18 MZ III KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 3
3 34 s 14 23.46 LEWANDOWSKI Jakub AZS ŁódĽ 00 U18 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2017 4
4 39 s 14 23.63 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN IV TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2
1 29 s 15 23.35 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U20 WP III GÓRSKI Dariusz Z/3148/15 2017 3
2 34 s 15 23.46 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA III NOWAK Marcin Z/4925/15 2017 3
3 42 s 15 23.70 GRACA Dawid CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK IV WIERZBICKI Mirosław Z/3862/16 2017 BEZ
4 64 s 15 24.49 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2017 3
1 36 s 16 23.46 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2651/16 2017 3
2 43 s 16 23.71 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2017 3
3 70 s 16 24.89 KRZEMIŃSKI Jan MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0581/16 2017 4
4 74 s 16 25.77 RADLIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 99 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0271/16 2016 BEZ
1 19 s 17 23.01 MACIˇG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK III KARKUT Bogdan Z/0391/15 2017 2
2 49 s 17 23.86 ZAJMA Paweł MKLA Łęczyca 99 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/0407/15 2017 4
3 62 s 17 24.39 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4
1 57 s 18 24.13 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/0340/17 2017 4
1 57 s 18 24.13 KOZIOŁ Jakub RKS ŁódĽ 99 U20 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2017
3 65 s 18 24.52 NAWROCKI Adrian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0451/17 2017
4 72 s 18 25.39 KEDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2017
1 15 s 19 22.96 KOMAŃSKI Albert KS Komunalni Sanok 00 U18 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/5152/15 2017 3
2 30 s 19 23.40 MALINOWSKI Patryk AZS ŁódĽ 99 U20 LD III WĘGLARSKI Krzysztof Z/2757/16 2017 3
  s 19 DQ GIBASZEK Aleksander RKS ŁódĽ # 98 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1332/14 2017 3
1 41 s 20 23.66 DˇBROWSKI Patryk RKS ŁódĽ 00 U18 LD IV KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2017 4
2 46 s 20 23.79 MOCHEREK Damian KS Cracovia 1906 Kraków 96 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0416/17 2017 3
3 48 s 20 23.85 NOWAKOWSKI Kasper RKS ŁódĽ 99 U20 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/3529/15 2017 3
4 77 s 20 26.38 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 00 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0175/17 2017
1 50 s 21 23.90 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/0400/17 2017
2 53 s 21 24.03 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U20 LD IV WO¬NIAK Jerzy Z/0378/16 2017 3
3 60 s 21 24.27 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 01 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/5773/15 2017 3
4 69 s 21 24.89 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0242/16 2017 3
1 40 s 22 23.66 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 91 Sen WP -- BIEDERMANN Roman 3
2 63 s 22 24.48 PAWLAK Mateusz BKL Bełchatów 01 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/4628/15 2017 2
3 68 s 22 24.86 PAWLACZYK Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 02 U16 LB V WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0955/17 , 2017 3
1 3 s 23 22.04 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS ¦l±sk Wrocław 93 Sen DS II LISOWSKI Józef Z/3183/11 2017 M
2 47 s 23 23.80 JACEWICZ Błażej AZS ŁódĽ 99 U20 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/0566/17 2017 4
3 61 s 23 24.33 SMOLAREK Michał MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/5756/15 2017 3
1 2 s 24 21.88 KRAWCZUK Łukasz WKS ¦l±sk Wrocław 89 Sen DS I WOJSA Maciej Z/1702/11 2017 MM
2 66 s 24 24.70 WOLNIAK Łukasz AZS ŁódĽ 00 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2016 4
3 75 s 24 26.08 ¦CIUBEŁ Marcin RKS ŁódĽ # 76 Weteran LD -- B.D. GOWORSKI Tomasz B.D. BEZ
300 m M
1 1 s 1 33.61 KRAWCZUK Łukasz WKS ¦l±sk Wrocław 89 Sen DS -- WOJSA Maciej Z/1702/11 2017 MM
2 14 s 1 36.27 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5408/15 2017 2
3 27 s 1 39.94 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2016 5
1 3 s 2 33.88 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS ¦l±sk Wrocław 93 Sen DS -- LISOWSKI Józef Z/3183/11 2017 M
2 22 s 2 37.95 GAWRYSZCZAK Daniel AZS ŁódĽ 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2044/15 2017 2
3 26 s 2 39.84 SEKIETA Radosław KS Rajsport Sieradz Active Team 76 Weteran LD -- B.D. B.D. BEZ
1 2 s 3 33.64 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2017 1
2 5 s 3 35.02 KU¦NIERZ Piotr WKS ¦l±sk Wrocław 94 Sen DS -- LISOWSKI Józef Z/0128/11 2017 1
3 6 s 3 35.27 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 Sen MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2016 M
4 25 s 3 38.98 SONIAK Piotr MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/4887/15 2017 4
1 4 s 4 34.85 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom 88 Sen MZ -- RADKE Karol Z/0578/16 2017 1
2 12 s 4 36.15 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ -- RADKE Karol Z/1764/13 2017 2
3 19 s 4 37.53 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/6045/15 2017 3
1 8 s 5 35.47 ANTOSZEWSKI Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 00 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/1030/15 2017 2
2 13 s 5 36.17 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 98 U20 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0399/14 2017 1
3 15 s 5 36.67 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 95 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2017 2
4 20 s 5 37.78 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2017 4
1 7 s 6 35.37 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2017 2
2 9 s 6 35.58 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
3 18 s 6 37.04 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0126/14 2017 2
4 30 s 6 41.31 PIETRZKO Tomasz RKS ŁódĽ 00 U18 LD -- KOPEĆ Dominik JASZCZAK Stanisław , Z/0577/17 , 2017 BEZ
1 16 s 7 36.81 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U18 DS -- BIALIC Marek Z/1162/15 2017 3
2 28 s 7 40.36 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/3676/16 , 2017 5
3 29 s 7 40.76 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- WINNY Antoni Z/3784/16 2016 5
1 17 s 8 36.99 SYCH Tomasz AZS ŁódĽ 97 U23 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/1118/13 2016 4
2 21 s 8 37.94 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2017 4
3 24 s 8 38.50 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 01 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/5773/15 2017 3
1 10 s 9 35.62 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/0658/14 2017 2
2 11 s 9 36.03 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2017 2
3 23 s 9 38.22 SZKUDLAREK Jakub RKS ŁódĽ 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2017 2
400 m M
1 1 s 1 47.61 WA¦CIŃSKI Przemysław MUKS Kadet Rawicz 95 U23 WP I ¦WITAŁA Aldona Z/0195/12 2017 M
2 6 s 1 49.22 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB II SASKA Tomasz Z/0509/15 2017 2
3 10 s 1 51.45 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/1444/14 2017 2
1 3 s 2 48.44 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN I KOZŁOWSKI Zbigniew KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2017 M
2 4 s 2 48.68 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS II ROSTEK William Z/0272/14 2017 M
1 2 s 3 48.29 ZIMNY Tymoteusz MKS Baszta Szamotuły 98 U20 WP I WI¦NIEWSKI Roman Z/0812/14 2017 M
2 5 s 3 49.07 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U23 PM II HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2017 1
3 16 s 3 53.19 PAWLAK Mateusz BKL Bełchatów 01 U18 LD IV MANTYK Łukasz B.D. Z/4628/15 2017 2
1 7 s 4 49.45 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz # 94 Sen SL II STĘPIEŃ Kazimierz Z/1554/11 2017 M
2 8 s 4 50.89 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99 U20 WN III TYKARSKI Marek Z/0165/16 2017 2
  s 4 DNF KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 97 U23 MA -- MIREK Wacław Z/0519/13 2017 1
1 9 s 5 50.95 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/1768/15 2017 2
2 12 s 5 51.96 WI¦NIEWSKI Damian MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ III ADAMSKI Robert Z/0164/15 2017 3
3 19 s 5 54.07 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA IV SALAMONOWICZ Lech Z/0098/14 2017 3
1 11 s 6 51.76 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1882/15 2017 3
2 13 s 6 52.08 GRUCHOT Dawid MULKS MOS Sieradz 95 U23 LD III FIRLIT Roman ROSTEK William Z/4507/11, Z/4507/11 , 2017 BEZ
3 14 s 6 52.38 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 90 Sen MZ III OBROCKI Bogdan Z/2307/16 2017 3
1 15 s 7 52.99 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0445/15 2017 3
2 17 s 7 53.45 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2017 4
3 18 s 7 53.95 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U20 LD IV NOWAK Mieczysław Z/0049/14 2017 2
600 m M
1 1 s 1 1:20.32 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2017 1
2 2 s 1 1:20.38 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/0127/14 2017 1
3 3 s 1 1:20.45 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0064/14 2017 1
4 4 s 1 1:20.61 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK -- KARKUT Bogdan Z/0312/15 2017 1
5 5 s 1 1:20.62 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 97 U23 PK -- SOCHA Tomasz Z/0509/13 2017 1
6 6 s 1 1:22.19 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/3631/15 2017 2
7 7 s 1 1:22.63 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2017 2
1 8 s 2 1:23.88 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U20 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0705/16 2017 2
2 10 s 2 1:25.02 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0985/14 2017 3
3 11 s 2 1:26.13 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD -- KU¦ Tomasz Z/3276/15 2017 3
4 13 s 2 1:26.71 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2017 2
5 15 s 2 1:27.27 KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1779/15 2017 3
6 18 s 2 1:28.16 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- DˇBROWSKI Tomasz Z/2035/15 2017 3
1 9 s 3 1:24.87 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2667/15 2017 2
2 14 s 3 1:26.81 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy S±cz 00 U18 MA -- KLIMEK Józef # Z/0911/15 2017 4
3 16 s 3 1:27.78 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 00 U18 LD -- CZECH Krzysztof Z/0295/15 2017 4
4 20 s 3 1:29.17 ¦MIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1262/15 2017 4
5 21 s 3 1:29.43 PIˇTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2050/15 2017 3
6 22 s 3 1:29.83 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2017 BEZ
7 23 s 3 1:30.47 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2017 5
1 12 s 4 1:26.47 MIˇDZEL Łukasz KKL Kielce 86 Sen SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/0212/14 2017 3
2 17 s 4 1:28.14 WITKOWSKI Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/2733/16 2017 4
3 19 s 4 1:28.72 ¦WIˇTEK Igor BKL Bełchatów 00 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz B.D. Z/0100/15 2016 4
4 24 s 4 1:35.82 FOŁTA Paweł MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- BIGUS Anna Z/2928/15 2017 4
5 25 s 4 1:37.02 STAROWICZ Adrian KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2408/15 2017 BEZ
6 26 s 4 1:37.90 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 00 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0175/17 2017
7 27 s 4 1:53.68 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2017 BEZ
800 m M
3 3 s 1 1:49.62 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0457/12 2017 1
4 4 s 1 1:51.92 GARCIA-GOMEZ Hugo AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U23 PM II SZAŁACH Krzysztof
5 5 s 1 1:53.02 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje 88 Sen ZP II OSTROWSKI Ryszard Z/1186/11 2017 M
6 6 s 1 1:53.25 KNAPIK Michał RKS ŁódĽ 93 Sen LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/4315/11 2017 1
7 7 s 1 1:53.44 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II B.D. Z/1189/14 2017 2
8 8 s 1 1:53.81 SOWIK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 U23 LD II WASIAK Jarosław B.D. Z/0068/12 2017 2
  s 1 DNF WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0285/12 2017 1
  s 1 DNF BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/4678/11 2017 2
1 9 s 2 1:53.84 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5219/11 2017 1
2 10 s 2 1:55.01 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U20 WN II TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
3 11 s 2 1:58.45 GADOMSKI Daniel UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ III DˇBROWSKI Dariusz Z/0177/14 2017 2
4 12 s 2 1:59.81 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK III MA¦LANKA Adam Z/3618/15 2017 2
5 13 s 2 2:07.51 BˇCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1405/13 2017 4
1000 m M
1 1 s 1 2:29.88 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0695/14 2017 1
2 2 s 1 2:30.03 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -- WˇSOWSKI Janusz B.D. Z/2708/11 2017 2
3 3 s 1 2:35.27 WIˇCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2017 2
4 4 s 1 2:35.86 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 99 U20 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2017 3
5 5 s 1 2:38.29 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2017 3
6 6 s 1 2:38.30 KLIMEK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5263/15 2017 2
7 8 s 1 2:39.28 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0986/14 2017 3
8 9 s 1 2:39.72 LASKOWSKI Miłosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0605/14 2017 3
9 13 s 1 2:44.76 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 99 U20 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/0467/15 2017 3
  s 1 DNF WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz 00 U18 MA -- BUJAS Marcin Z/2940/15 2017 3
1 7 s 2 2:38.55 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój 00 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1257/16 2017 3
2 10 s 2 2:40.32 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 00 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2017 4
3 11 s 2 2:41.87 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- DˇBROWSKI Tomasz Z/2034/15 2017 3
4 12 s 2 2:42.42 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2017 3
5 14 s 2 2:46.46 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2017 4
6 15 s 2 2:48.71 ZACHARCZUK Albin MKS Unia Hrubieszów 93 Sen LU -- B.D. Z/0513/17 2017
7 16 s 2 2:52.88 CICHOCKI Jakub UKS Siódemka Ostrołęka 01 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/5891/15 2017 3
8 17 s 2 2:53.99 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek
9 18 s 2 2:55.40 KO¦CIOŁKO Kamil MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/5969/15 2017 4
10 19 s 2 2:56.22 MISIASZEK Kacper MKS Unia Hrubieszów 00 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0578/15 2017 4
1500 m M
1 1 s 1 3:55.37 WŁODARCZYK Adam AZS ŁódĽ 97 U23 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2017 2
2 2 s 1 3:57.86 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II NIEBUDEK Sylwester Z/0201/15 2017 2
3 3 s 1 3:58.97 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 99 U20 MA II JASICZ Ryszard Z/0469/15 2017 2
4 4 s 1 4:01.49 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2017 1
5 5 s 1 4:08.14 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1878/15 2017 2
6 6 s 1 4:09.23 KAWALERSKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0196/16 2017 3
7 7 s 1 4:11.92 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2017 2
8 8 s 1 4:15.40 CZYŻEWSKI Jakub RKS ŁódĽ 01 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2017 3
9 9 s 1 4:16.20 CHEŁMIK Sergiusz RKS ŁódĽ 00 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/1711/16 2017 4
10 10 s 1 4:19.95 CHOJECKI Radosław MLUKS Tarnów 00 U18 MA IV GRECH Halina Z/2087/15 2017 3
11 11 s 1 4:28.20 OSET Piotr RKS ŁódĽ 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2215/15 2017 4
12 12 s 1 4:35.01 HASIURA Antoni RKS ŁódĽ # 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/5762/15 2017 4
2000 m M
1 1 s 1 5:42.41 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin 95 U23 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0444/13 2017 2
2 2 s 1 5:44.47 BABIK Filip E.L.ite Sports Olsztyn 96 U23 WN -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/3905/16 , 2016 3
3 3 s 1 5:45.12 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -- DˇBROWSKI Tomasz Z/1078/14 2017 3
4 4 s 1 5:50.30 BEDNAREK Damian LUKS Boguszyce 00 U18 LD -- CZECH Krzysztof Z/0294/15 2017 3
5 5 s 1 5:51.29 MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -- KALINOWSKI Paweł Z/2159/15 2017 3
6 6 s 1 6:10.46 PAWLAK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 98 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/0230/14 2017 4
7 7 s 1 6:14.31 KARPIUK Łukasz KS Puszcza Hajnówka 98 U20 PD -- SACHARCZUK Roman Z/2181/15 2017 3
  s 1 DNF WIECZOREK Michał LKS Koluszki # 99 U20 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2756/15 2017 4
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.20 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
2 2 e 1 8.31 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
3 4 e 1 8.67 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2422/15 2017 4
4 8 e 1 8.91 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS ŁódĽ 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4830/15 2017 BEZ
5 9 e 1 8.96 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3819/15 2017 3
6 11 e 1 9.76 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/5571/15 2017 5
1 3 e 2 8.33 TARNOWSKI Maksymilian RKS ŁódĽ 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2017 2
2 5 e 2 8.71 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- GIZA Andrzej Z/4979/15 2017 2
3 6 e 2 8.83 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3
4 7 e 2 8.87 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2017 2
5 10 e 2 8.96 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4
  e 2 DQ GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2017 2
1 f 1 8.16 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
2 f 1 8.24 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
3 f 1 8.25 TARNOWSKI Maksymilian RKS ŁódĽ 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2017 2
4 f 1 8.54 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- GIZA Andrzej Z/4979/15 2017 2
5 f 1 8.70 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2422/15 2017 4
6 f 1 8.87 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS ŁódĽ 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4830/15 2017 BEZ
7 f 1 8.89 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3
8 f 1 8.90 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2017 2
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.17 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
2 2 e 1 8.46 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB -- WO¬NIAK Daniel Z/4394/15 2017 2
3 3 e 1 8.52 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RABSZTYN Grażyna Z/0440/15 2017 2
4 6 e 1 8.86 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
1 4 e 2 8.55 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
2 5 e 2 8.64 NOWAKOWSKI Kasper RKS ŁódĽ 99 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/3529/15 2017 3
3 7 e 2 9.00 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4
1 f 1 8.22 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
2 f 1 8.46 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RABSZTYN Grażyna Z/0440/15 2017 2
3 f 1 8.49 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB -- WO¬NIAK Daniel Z/4394/15 2017 2
4 f 1 8.51 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
5 f 1 8.82 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
6 f 1 8.99 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4
  f 1 DNF NOWAKOWSKI Kasper RKS ŁódĽ 99 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/3529/15 2017 3
60 m pł M M
1 1 e 1 7.88 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM -- B.D. Z/4065/11 2017 M
2 5 e 1 8.37 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RˇCZKA Paweł B.D. Z/5230/11 2017 1
3 7 e 1 8.49 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2017 2
4 8 e 1 8.49 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2
5 9 e 1 8.50 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 1
1 2 e 2 7.96 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław B.D. B.D. Z/3148/11 2017 M
2 3 e 2 8.09 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia 95 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/2572/11 2017 M
3 4 e 2 8.30 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS ŁódĽ 92 Sen LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1526/11 2017 1
4 6 e 2 8.41 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2017 1
5 10 e 2 8.68 GRUCHOT Dawid MULKS MOS Sieradz 95 U23 LD -- FIRLIT Roman ROSTEK William Z/4507/11, Z/4507/11 , 2017 BEZ
1 f 1 7.85 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM -- B.D. Z/4065/11 2017 M
2 f 1 7.95 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław B.D. B.D. Z/3148/11 2017 M
3 f 1 8.04 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia 95 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/2572/11 2017 M
4 f 1 8.24 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RˇCZKA Paweł B.D. Z/5230/11 2017 1
5 f 1 8.28 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS ŁódĽ 92 Sen LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1526/11 2017 1
6 f 1 8.28 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2017 1
7 f 1 8.42 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2
8 f 1 8.71 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2017 2
Wzwyż M
1 f 1 1.95 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP II KOHUTEK Artur Z/0531/13 2017 1
2 f 1 1.95 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 Sen MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3867/11 2017 1
3 f 1 1.95 KONDEJ Piotr WLKS Nowe Iganie 98 U20 MZ II ZIĘCINA Kazimierz Z/1616/14 2017 2
4 f 1 1.90 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
5 f 1 1.90 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2017 3
6 f 1 1.85 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 U18 WN III URBANOWSKI Miroslaw PRUSAKOWSKI Leon # Z/0593/16 2017 3
7 f 1 1.80 DˇBROWSKI Karol KS Orzeł Warszawa 95 U23 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/0487/17 2017 3
8 f 1 1.80 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV TITTINGER Michał Z/6349/15 2017 4
9 f 1 1.75 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2
1 f 2 2.17 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 86 Sen OP I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/2972/11 2017 MM
2 f 2 2.17 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK I TITTINGER Michał Z/0073/13 2017 1
3 f 2 2.17 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 U23 KP I NIEMCZYN Dariusz Z/1752/13 2017 1
4 f 2 2.09 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 91 Sen PD I NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3142/11 2017 1
5 f 2 2.00 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS II WI¦NIEWSKI PAWEł GRUMAN Bartosz Z/0721/15 2017 1
Tyczka M
1 f 1 3.70 GRACZYK Maciej UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD III OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2017 3
2 f 1 3.40 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4
3 f 1 3.30 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2
4 f 1 3.30 JAGODZKI Oskar KKL Kielce 03 U16 SK IV WRONA Agnieszka Z/0129/17 2017 4
5 f 1 3.00 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2016 3
6 f 1 2.80 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3770/15 2017 3
  f 1 NM AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ -- GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2017 3
1 f 2 4.30 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U20 LD II KUBIAK Robert Z/0409/15 2017 2
2 f 2 4.00 BIALIC Tomasz MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U18 DS II BIALIC Marek Z/1161/15 2017 3
  f 2 NM NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Weteran DS -- ŁO¦ Dariusz B.D. Z/1232/13 2016 2
1 f 3 5.50 JERZY Mateusz AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ M B.D. KACZKOWSKI Genadij , Z/2159/11 , 2017 M
2 f 3 5.30 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94 Sen KP M DAKINIEWICZ Roman Z/2178/11 2017 M
3 f 3 4.50 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I DAKINIEWICZ Roman Z/0058/14 2017 1
4 f 3 4.50 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP I DAKINIEWICZ Roman B.D. Z/3123/11 2017 2
5 f 3 4.50 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ I RZEPKA Marek Z/4230/11 2017 M
6 f 3 4.30 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP II B.D. Z/1200/13 2017 2
7 f 3 4.10 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Weteran DS II ŁO¦ Dariusz B.D. Z/1232/13 2016 2
W dal M
1 f 1 6.07 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2017 4
2 f 1 6.01 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA IV KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2017 4
3 f 1 5.92 JACHYM Jakub LKS Stal Mielec 01 U18 PK IV TORBA Tomasz Z/0539/17 2017
4 f 1 5.87 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2017 2
5 f 1 5.85 SCHMIDT Michał KS Komunalni Sanok 01 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3570/16 2017 4
6 f 1 5.82 KA¬MIERCZAK Damian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0583/16 2017 BEZ
7 f 1 5.67 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2017 4
8 f 1 5.62 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2017 4
9 f 1 5.61 KEDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2017
10 f 1 5.40 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0242/16 2017 3
11 f 1 5.08 SMARDZEWSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0529/16 2016 BEZ
1 f 2 7.31 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2017 2
2 f 2 6.44 GUMIELA Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 98 U20 PK III ŁYP Jacek Z/1305/14 2017 2
1 f 3 7.83 JASZCZUK Tomasz WLKS Nowe Iganie 92 Sen MZ M ZIĘCINA Kazimierz Z/4919/11 2017 M
2 f 3 7.62 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 Sen KP I KACZOCHA Marcin Z/3129/11 2017 1
3 f 3 7.58 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów 91 Sen LD I URBANIAK Jarosław Z/4261/11 2017 1
4 f 3 7.23 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ II ZIĘCINA Kazimierz Z/1768/13 2017 1
5 f 3 7.12 BACHAR Patryk WKS ¦l±sk Wrocław 92 Sen DS II B.D. Z/1708/11 2017 M
6 f 3 7.09 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS II KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2017 1
7 f 3 6.91 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 1
8 f 3 6.11 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2016 3
9 f 3 5.87 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
Trójskok M
1 f 1 15.95 ¦WIDERSKI Adrian WKS ¦l±sk Wrocław 86 Sen DS I SIERADZKI Andrzej Z/1691/11 2017 M
2 f 1 14.56 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ II ŁUKASIAK Michał Z/1200/12 2017 2
3 f 1 14.39 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS III KOKOT Zdzisław Z/0268/12 2017 2
4 f 1 14.04 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2017 2
5 f 1 13.33 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U20 PK III TORBA Tomasz Z/0568/15 2017 3
6 f 1 13.11 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 98 U20 MZ IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 3
7 f 1 12.76 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2017 3
8 f 1 12.46 KURDYŁA Dawid KS Komunalni Sanok 00 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5150/15 2017 BEZ
  f 1 NM RADZEWICZ Jędrzej ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 01 U18 LB -- SASKA Tomasz SASKA Tomasz Z/5771/15 2016 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 18.43 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
2 f 1 17.72 JÓ¬WIAK Szymon UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN I PALUCH Krystian Z/3009/15 2017 2
3 f 1 17.32 MAROK Wojciech UKS Orkan ¦roda Wlkp. 01 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2017 2
4 f 1 17.10 BATOR Mateusz MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4823/15 2017 2
5 f 1 15.10 BORKOWSKI Jakub LKS Lubawa 01 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5618/15 2017 3
6 f 1 14.75 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin Z/1413/15 2017 2
7 f 1 14.54 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
8 f 1 14.12 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
9 f 1 13.00 BOŻEK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ IV B.D. Z/4088/15 2016 3
10 f 1 8.85 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3
Kula (6) M
1 f 1 16.10 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ I BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
2 f 1 13.63 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2
Kula (7.26) M
1 f 1 20.84 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno 97 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2017 MM
2 f 1 20.19 HARATYK Michał KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA MM GALON Piotr Jan Z/0084/11 2017 MM
3 f 1 20.14 SZYSZKOWSKI Jakub WKS ¦l±sk Wrocław 91 Sen DS MM KOTWICA Czesław Z/1690/11 2017 M
4 f 1 18.58 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy 87 Sen LU M ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2017 MM
5 f 1 18.47 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/4691/11 2017 M
6 f 1 18.46 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/4693/11 2017 M
7 f 1 18.38 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 U23 MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2017 1
8 f 1 18.25 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL M KURDZIEL Andrzej Z/0477/14 2017 M
9 f 1 17.57 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/5061/11 2017 M
10 f 1 15.72 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I GASSOWSKI Janusz Z/0532/13 2017 1
11 f 1 13.19 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2017 M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.8820159435272 sekund