Białystok 05.02.2017
Halowe mistrzostwa województwa U16
60 m K
1 e 1 8.92 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Białystok 02 U16 PD -- KUKLIŃSKI Paweł Z/3298/16 2016 5
2 e 1 9.21 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan BEZ
3 e 1 9.37 WAWRZENIU Urszula KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3701/16 2017
4 e 1 9.52 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2017
1 e 2 8.73 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/0830/16 2017 4
2 e 2 8.77 KORDOWSKA Julia MLKS Czarni Olecko 03 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/0427/17 2017
3 e 2 9.09 ŁAWRESZUK Katarzyna KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3699/16 2017
4 e 2 9.57 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD --
1 e 3 8.58 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2017
2 e 3 8.62 NIEPOGODA Gabriela KS Puszcza Hajnówka 02 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/3013/16 2017 4
3 e 3 8.87 KRUTUL Paulina LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/3302/16 2016 5
4 e 3 8.91 KOLENDA Dominika KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3696/16 2017
1 e 4 8.48 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- DUBICKI Piotr
2 e 4 9.01 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2017 BEZ
3 e 4 10.35 ROMANOWSKA Aleksandra LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -- KLIN Aleksandra B.D.
1 e 5 8.56 SAK Natalia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0658/17 2017 5
2 e 5 8.71 ONISZCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3694/16 2017
3 e 5 9.03 BUTKIEWICZ Maja UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0632/16 2017 5
4 e 5 9.30 STRZYŻEWSKA Inez LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0659/17 2017 BEZ
1 e 6 8.38 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Białystok 03 U16 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/1539/15 2017 3
2 e 6 8.69 SKRECZKO Julia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SIENKIEWICZ Karol SUPROŃ Jaroslaw Z/3161/16 2017 5
3 e 6 9.42 DUCHNOWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- DUBICKI Piotr BEZ
1 e 7 8.48 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2016 2
2 e 7 8.60 POPKO Natalia LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/1517/15 2017 3
3 e 7 9.53 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04 U14 PD -- SIENKIEWICZ Karol BEZ
1 e 8 8.29 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKS Juvenia Białystok 00 U18 PD --
2 e 8 8.41 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2017 2
3 e 8 8.89 MOSIEJ Marlena MKS Juvenia Białystok 92 Sen PD -- B.D. MYDLARZ Adrian , Z/1999/16 , 2016 BEZ
1 e 9 8.03 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2
2 e 9 8.61 SIENKIEWICZ Ariana MKS Juvenia Białystok 99 U20 PD -- MYDLARZ Jerzy Z/2250/16 2016 4
3 e 9 8.64 KISZLUK Justyna LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD --
1 e 10 8.19 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/4521/15 2016 3
2 e 10 8.48 LESZCZYŃSKA Anna Agata KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- DUBICKI Piotr Z/2041/15 2017 4
3 e 10 8.87 MALINOWSKA Izabela UKS Czwórka Białystok 00 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0570/17 2017
1 e 11 9.01 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech BEZ
2 e 11 9.43 KORDEK Kamila UKS Atos Woźnice 05 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech BEZ
3 e 11 9.57 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz
4 e 11 9.61 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06 U12 WN -- BRODOWSKI Wojciech
1 f 1 8.36 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- DUBICKI Piotr
2 f 1 8.40 SAK Natalia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0658/17 2017 5
3 f 1 8.48 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Białystok 03 U16 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/1539/15 2017 3
1 f 2 8.64 NIEPOGODA Gabriela KS Puszcza Hajnówka 02 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/3013/16 2017 4
2 f 2 8.69 SKRECZKO Julia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SIENKIEWICZ Karol SUPROŃ Jaroslaw Z/3161/16 2017 5
3 f 2 8.74 ONISZCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3694/16 2017
4 f 2 8.85 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/0830/16 2017 4
1 f 3 8.04 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2
2 f 3 8.19 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/4521/15 2016 3
3 f 3 8.46 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2017 2
4 f 3 8.57 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKS Juvenia Białystok 00 U18 PD --
1 f 4 8.46 LESZCZYŃSKA Anna Agata KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- DUBICKI Piotr Z/2041/15 2017 4
2 f 4 8.50 POPKO Natalia LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/1517/15 2017 3
3 f 4 8.63 SIENKIEWICZ Ariana MKS Juvenia Białystok 99 U20 PD -- MYDLARZ Jerzy Z/2250/16 2016 4
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 e 1 9.82 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3
2 e 1 10.62 ABRAMOWICZ Paulina UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0633/16 2017 4
3 e 1 10.68 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2017 BEZ
4 e 1 10.79 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/0830/16 2017 4
1 e 2 10.26 SAWICKA Gabriela LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/3303/16 2016 5
2 e 2 10.31 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2017 5
3 e 2 11.70 STRZYŻEWSKA Inez LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0659/17 2017 BEZ
  e 2 DNF HOŚCIŁO Żaneta LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta
1 f 1 9.73 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3
2 f 1 10.22 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2017 5
3 f 1 10.46 SAWICKA Gabriela LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/3303/16 2016 5
4 f 1 10.61 ABRAMOWICZ Paulina UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0633/16 2017 4
60 m pł K J Mł K
1 s 1 9.34 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2016 2
2 s 1 10.47 POPKO Natalia LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/1517/15 2017 3
1 s 2 9.97 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD -- MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2016 4
2 s 2 10.36 MARTYNIUK Angelika LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD --
3 s 2 11.18 BIAŁOKOZOWICZ Magdalena MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD -- MYDLARZ Adrian Z/3296/16 2016 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.60 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97 U23 PD III KLIN Eugeniusz Z/1436/13 2016 2
2 f 1 1.60 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U20 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/1363/14 2017 2
3 f 1 1.60 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96 U23 PD III DUDEK Marcin B.D. Z/1445/12 2016 2
4 f 1 1.55 ŁUPIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III KUCZYŃSKI Janusz Z/0676/15 2017 3
4 f 1 1.55 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2017 3
6 f 1 1.50 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2017 4
7 f 1 1.50 LIPSKA Ewelina LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD IV KLIN Eugeniusz
8 f 1 1.50 KUPIŃSKA Patrycja LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3300/16 2016 5
8 f 1 1.50 SAWICKA Gabriela LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3303/16 2016 5
10 f 1 1.45 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2017 5
10 f 1 1.45 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3
12 f 1 1.45 MOŻEJKO Kamila KS Podlasie Białystok 00 U18 PD IV KUCZYŃSKI Janusz Z/6491/15 2015 4
13 f 1 1.40 HOŚCIŁO Żaneta LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta
14 f 1 1.30 MOKICKA Wiktoria MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2838/16 , 2017 5
15 f 1 1.30 SŁAWIŃSKA Kamila LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta
W dal K
1 f 1 5.54 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD II KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2017 2
2 f 1 5.22 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98 U20 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/1362/14 2016 2
3 f 1 5.14 FRANKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 98 U20 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/1207/14 2016 3
4 f 1 4.96 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/2455/15 2017 4
5 f 1 4.57 PUSTUŁKA Marzena LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/1511/15 2017 4
6 f 1 4.50 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD -- MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2016 4
7 f 1 4.17 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech BEZ
8 f 1 4.12 KORDEK Kamila UKS Atos Woźnice 05 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech BEZ
9 f 1 4.00 MALINOWSKA Izabela UKS Czwórka Białystok 00 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0570/17 2017
10 f 1 3.80 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04 U14 PD -- SIENKIEWICZ Karol BEZ
11 f 1 3.68 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz
12 f 1 3.50 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06 U12 WN -- BRODOWSKI Wojciech
1 f 2 5.11 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD III DUBICKI Piotr
2 f 2 4.84 SAK Natalia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0658/17 2017 5
3 f 2 4.70 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD V JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3
4 f 2 4.59 NIEPOGODA Gabriela KS Puszcza Hajnówka 02 U16 PD V GRYGORUK Andrzej Z/3013/16 2017 4
5 f 2 4.35 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan BEZ
6 f 2 4.01 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2017
7 f 2 3.82 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD --
8 f 2 3.33 ROMANOWSKA Aleksandra LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -- KLIN Aleksandra B.D.
  f 2 NM BOBROWSKA Daria LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0657/17 , 2017 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 11.66 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 U16 PD III KOZIARSKI Cezary Z/0854/16 2017 3
2 f 1 9.75 ZNOSKO Paulina KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/3295/16 2017 5
3 f 1 9.63 BOBROWSKA Daria LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0657/17 , 2017 BEZ
4 f 1 9.37 BUJNOWSKA Emilia LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/3299/16 2016 5
5 f 1 9.20 SAK Natalia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0658/17 2017 5
6 f 1 9.19 WASZCZUK Hanna KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/0595/17 2017
7 f 1 8.05 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2017 4
1 f 2 12.81 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
2 f 2 9.71 BUJNAROWSKA Kalina KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- DUBICKI Piotr Z/6242/15 2016 5
Kula (4) K
1 f 1 9.28 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/0308/14 2017 2
60 m M
1 e 1 8.14 LEWKO Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1293/17 2017 BEZ
2 e 1 8.65 MĘŻYŃSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- MALESZEWSKI Jan Z/1084/16 2017 BEZ
1 e 2 7.55 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0629/16 2017 4
2 e 2 8.26 GRONOSTAJSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/3146/16 2017 BEZ
3 e 2 8.39 BARCICKI Michał niest. Białystok 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1295/17 2017
4 e 2 8.92 MAZURUK Mateusz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara Z/0589/17 2017
1 e 3 7.95 MURAWSKI Kacper MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/2834/16 2017 5
2 e 3 8.08 WNOROWSKI Arkadiusz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/0603/16 2017 5
3 e 3 8.54 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara Z/0592/17 2017
1 e 4 7.73 KRAWCZYK Kacper KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol Z/3160/16 2017 4
2 e 4 8.25 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena B.D. , Z/0660/17 , 2017
3 e 4 8.37 KASZEWSKI Patryk KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara Z/3294/16 2017 BEZ
4 e 4 8.53 BARTNIK Jakub LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0662/17 2017
1 e 5 7.82 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2836/16 , 2017 5
2 e 5 8.00 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0656/17 2017 5
3 e 5 8.30 MOTYKA David LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- MALESZEWSKI Jan BEZ
4 e 5 8.63 DELEGACZ Szymon LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0730/17 2017
1 e 6 8.06 KLIMOWICZ Michał KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol BEZ
2 e 6 9.08 WASZKIEWICZ Maksymiliaj KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- LESZKIEWICZ Jerzy BEZ
1 e 7 7.28 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 01 U18 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/1540/15 2017 2
2 e 7 7.49 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2017
3 e 7 7.66 TODORCZUK Filip KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -- ORŁOWSKI Piotr Z/2277/16 2016 BEZ
  e 7 DQ SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -- KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/0849/12 2016 3
1 e 8 7.74 STUKAN Maciej KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/1052/15 2016 3
2 e 8 7.95 KALINOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- LESZKIEWICZ Jerzy
3 e 8 9.27 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech 4
1 e 9 7.06 PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 98 U20 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0675/15 2017 2
2 e 9 7.36 ZAWISTOWSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD -- KOTOWSKI Jan Z/2550/15 2017 3
3 e 9 7.87 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol Z/2039/15 2016 3
4 e 9 9.96 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice 06 U12 WN -- B.D.
1 e 10 7.37 SIKORSKI Piotr KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -- ORŁOWSKI Piotr Z/5023/15 2016 3
2 e 10 7.49 TYMIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/2278/16 2016 4
3 e 10 7.92 PODESZWIK Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD -- KOTOWSKI Jan Z/3269/16 2017 5
4 e 10 10.60 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Woźnice 05 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech
1 e 11 6.97 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -- SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2017 2
2 e 11 7.02 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/1800/13 2017 2
3 e 11 7.92 WILUK Szymon KS Puszcza Hajnówka 01 U18 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0859/17 2017
1 e 12 7.41 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/1053/15 2016 3
2 e 12 7.77 POMIAN Radosław LUKS Hańcza Suwałki 00 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1518/15 2017 4
3 e 12 7.97 DALECKI Konrad MKS Juvenia Białystok 00 U18 PD -- MYDLARZ Adrian BEZ
4 e 12 8.29 ANTONIAK Maciej LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U14 PD -- KOTOWSKI Jan BEZ
1 e 13 7.05 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94 Sen PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/3171/11 2017 1
2 e 13 10.39 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 05 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech
1 f 1 7.51 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0629/16 2017 4
2 f 1 7.76 KRAWCZYK Kacper KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol Z/3160/16 2017 4
3 f 1 7.82 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2836/16 , 2017 5
4 f 1 7.93 MURAWSKI Kacper MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/2834/16 2017 5
1 f 2 7.95 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0656/17 2017 5
2 f 2 8.10 KLIMOWICZ Michał KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol BEZ
3 f 2 8.21 LEWKO Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1293/17 2017 BEZ
4 f 2 8.27 WNOROWSKI Arkadiusz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/0603/16 2017 5
1 f 3 6.99 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/1800/13 2017 2
2 f 3 7.01 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94 Sen PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/3171/11 2017 1
3 f 3 7.06 PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 98 U20 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0675/15 2017 2
4 f 3 7.08 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -- SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2017 2
1 f 4 7.29 ZAWISTOWSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD -- KOTOWSKI Jan Z/2550/15 2017 3
2 f 4 7.32 SIKORSKI Piotr KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -- ORŁOWSKI Piotr Z/5023/15 2016 3
3 f 4 7.37 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/1053/15 2016 3
60 m pł M Mł M
1 e 1 9.85 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł
2 e 1 11.21 MAZURUK Mateusz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara Z/0589/17 2017
1 e 2 9.95 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena B.D. , Z/0660/17 , 2017
2 e 2 10.63 KASZEWSKI Patryk KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara Z/3294/16 2017 BEZ
3 e 2 11.36 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara Z/0592/17 2017
1 f 1 9.42 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena B.D. , Z/0660/17 , 2017
2 f 1 9.76 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł
3 f 1 10.78 KASZEWSKI Patryk KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara Z/3294/16 2017 BEZ
4 f 1 15.64 MAZURUK Mateusz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara Z/0589/17 2017
60 m pł M J Mł M
1 f 1 8.36 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/2445/15 2017 3
2 f 1 8.38 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2017 4
3 f 1 8.99 POMIAN Radosław LUKS Hańcza Suwałki 00 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1518/15 2017 4
  f 1 DNF PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2
Wzwyż M
1 f 1 1.95 NOWICKI Damian KS Podlasie Białystok 95 U23 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/4118/11 2017 1
2 f 1 1.90 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/2551/15 2017 3
3 f 1 1.85 ŻUKOWSKI Radosław KS Podlasie Białystok 98 U20 PD III KLIN Eugeniusz Z/1215/14 2016 3
3 f 1 1.85 ŁOJEK Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/5056/15 2017 3
5 f 1 1.85 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2
6 f 1 1.75 AUGUSTYNOWICZ Dawid KS Podlasie Białystok 00 U18 PD IV NAZARKIEWICZ Robert 4
7 f 1 1.70 CHYLIŃSKI Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U20 PD -- KOTOWSKI Bartosz Z/3669/15 2017 4
8 f 1 1.60 BARTNIK Jakub LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0662/17 2017
9 f 1 1.45 DELEGACZ Szymon LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0730/17 2017
W dal M
1 f 1 6.06 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN IV BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2836/16 , 2017 5
2 f 1 5.24 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0656/17 2017 5
3 f 1 5.18 LEWKO Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1293/17 2017 BEZ
4 f 1 5.04 MĘŻYŃSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- MALESZEWSKI Jan Z/1084/16 2017 BEZ
5 f 1 5.03 BARCICKI Michał niest. Białystok 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1295/17 2017
6 f 1 5.02 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena B.D. , Z/0660/17 , 2017
7 f 1 4.99 MOTYKA David LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- MALESZEWSKI Jan BEZ
8 f 1 4.71 WNOROWSKI Arkadiusz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/0603/16 2017 5
9 f 1 4.62 GRONOSTAJSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/3146/16 2017 BEZ
10 f 1 4.51 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2017 4
1 f 2 7.11 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/0307/14 2017 1
2 f 2 6.77 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2017 2
3 f 2 6.52 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok # 00 U18 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2017 3
4 f 2 6.37 ZAWISTOWSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/2550/15 2017 3
5 f 2 5.84 PODESZWIK Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD -- KOTOWSKI Jan Z/3269/16 2017 5
6 f 2 5.09 ANTONIAK Maciej LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U14 PD -- KOTOWSKI Jan BEZ
7 f 2 4.94 WILUK Szymon KS Puszcza Hajnówka 01 U18 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0859/17 2017
8 f 2 4.03 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech 4
9 f 2 3.38 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice 06 U12 WN -- B.D.
10 f 2 3.09 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Woźnice 05 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech
Kula (5) M
1 f 1 13.49 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2017 3
2 f 1 12.42 BIELAWSKI Jakub LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V POŚPIECH Anna BEZ
3 f 1 12.31 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD V JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2017 4
4 f 1 10.79 CHODAK Paweł KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/0754/16 2017 BEZ
5 f 1 10.70 WAŚKO Tomasz LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech Z/3304/16 2016 5
6 f 1 10.31 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna 5
7 f 1 10.30 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna
8 f 1 10.08 BIELAWSKI Krzysztof LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- POŚPIECH Anna
9 f 1 9.36 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2017
10 f 1 9.20 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara 5
11 f 1 9.00 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech B.D.
1 f 2 13.80 HAJKOWSKI Adrian LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD III KLIN Eugeniusz
2 f 2 13.49 HALBOWICZ Rafał UKS Technik Augustów 01 U18 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1835/16 , 2017 3
3 f 2 12.78 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2
4 f 2 11.49 RAFAŁO Kamil KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/6178/15 2016 5
5 f 2 9.04 WASILEWSKI Michał KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- DUBICKI Piotr Z/0598/16 2016 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1788380146027 sekund