Spała 11.02.2017
3. Sprawdzian Kontrolny PZLA
60 m K
1 5 e 1 7.83 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS -- ROŻEJ Marek Z/1435/11 2017 M
2 6 e 1 7.84 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U23 PD -- ORŁOWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2017 1
3 7 e 1 7.90 KASICA Monika SKLA Sopot 96 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz HAS Rafał Z/1665/12, Z/1665/12 , 2016 2
4 11 e 1 8.03 KRZYWICKA Magda OKS Skra Warszawa # 96 U23 MZ -- B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1465/13 , 2017
5 12 e 1 8.03 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa # 96 U23 MZ -- B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2017
6 17 e 1 8.09 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA -- B.D. NOWAK Marcin , Z/0576/17 , 2017 2
7 19 e 1 8.23 ¦WIERCZYŃSKA Daria O¦ AZS Poznań 95 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2016 2
1 1 e 2 7.49 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -- ROSTEK William Z/4039/11 2017 M
2 2 e 2 7.77 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2016 1
3 4 e 2 7.83 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- NOWAK Marcin Z/1449/13 2017 3
4 9 e 2 7.91 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2017 1
5 13 e 2 8.04 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2017 3
6 16 e 2 8.07 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/1091/11 2017 1
6 15 e 2 8.07 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2017 2
1 3 e 3 7.79 WRONKA Magdalena KS Agros Zamo¶ć 95 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/0310/11 2017 M
2 8 e 3 7.91 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -- B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2017
3 10 e 3 7.98 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1683/13 2017 1
4 14 e 3 8.05 ZANDECKA Marika O¦ AZS Poznań 95 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0349/16 2016 2
5 18 e 3 8.12 PANEK Angelika O¦ AZS Poznań 89 Sen WP -- BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2016 2
6 20 e 3 8.35 ŻULCZYK Urszula AZS-AWFiS Gdańsk 94 Sen PM -- KAMROWSKA-NOWAK Maria Z/0160/15 2017 3
7 21 e 3 8.45 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 90 Sen SL -- BIEDERMANN Roman 3
1 f 1 7.46 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -- ROSTEK William Z/4039/11 2017 M
2 f 1 7.76 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2016 1
3 f 1 7.77 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U23 PD -- ORŁOWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2017 1
4 f 1 7.83 WRONKA Magdalena KS Agros Zamo¶ć 95 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/0310/11 2017 M
5 f 1 7.85 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- NOWAK Marcin Z/1449/13 2017 3
6 f 1 7.87 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2017 1
7 f 1 7.91 KASICA Monika SKLA Sopot 96 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz HAS Rafał Z/1665/12, Z/1665/12 , 2016 2
8 f 1 7.92 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -- B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2017
1 f 2 8.00 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa # 96 U23 MZ -- B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2017
2 f 2 8.02 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2017 3
3 f 2 8.02 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/1683/13 2017 1
4 f 2 8.03 ZANDECKA Marika O¦ AZS Poznań 95 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0349/16 2016 2
5 f 2 8.04 KRZYWICKA Magda OKS Skra Warszawa # 96 U23 MZ -- B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1465/13 , 2017
200 m K
1 2 s 1 24.94 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS II ROŻEJ Marek Z/1435/11 2017 M
2 9 s 1 25.64 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2017 M
3 10 s 1 25.80 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2017 1
1 1 s 2 24.88 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2017 M
2 3 s 2 25.36 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
3 4 s 2 25.37 ŁASTOWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 94 Sen PM II NOWAK Sławomir Z/0159/15 2017 1
1 5 s 3 25.48 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ II B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2017
2 6 s 3 25.54 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ II B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2017 1
3 7 s 3 25.57 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa # 96 U23 MZ II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2017
1 11 s 4 25.91 KASICA Monika SKLA Sopot 96 U23 PM II ROLBIECKI Janusz HAS Rafał Z/1665/12, Z/1665/12 , 2016 2
2 13 s 4 26.47 PANEK Angelika O¦ AZS Poznań 89 Sen WP III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2016 2
  s 4 DNF ZANDECKA Marika O¦ AZS Poznań 95 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0349/16 2016 2
1 8 s 5 25.63 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II NOWAK Marcin Z/1449/13 2017 3
2 12 s 5 26.27 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA III B.D. NOWAK Marcin , Z/0576/17 , 2017 2
3 14 s 5 26.48 KRZYWICKA Magda OKS Skra Warszawa # 96 U23 MZ III B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1465/13 , 2017
1 15 s 6 26.51 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2017 3
2 17 s 6 26.56 ¦WIERCZYŃSKA Daria O¦ AZS Poznań 95 U23 WP III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2016 2
1 16 s 7 26.55 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III ZAMECZNIK Jacek Z/1542/13 2017 3
2 18 s 7 26.86 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 90 Sen SL III BIEDERMANN Roman 3
3 19 s 7 27.27 ŻULCZYK Urszula AZS-AWFiS Gdańsk 94 Sen PM III KAMROWSKA-NOWAK Maria Z/0160/15 2017 3
300 m K
1 3 s 1 41.17 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2017 2
2 4 s 1 44.70 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 90 Sen ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2016 3
1 1 s 2 40.03 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2017 M
2 2 s 2 40.59 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2017 1
400 m K
1 1 s 1 55.48 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 Sen MZ I B.D. B.D. , Z/3958/11 , 2017 2
2 2 s 1 55.54 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 Sen PD I DˇBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2017 M
  s 1 DNF SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL -- ISKRA Janusz Z/5132/11 2017 M
1 3 s 2 57.03 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2017 1
2 4 s 2 58.55 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0856/12 2017 1
800 m K
1 1 s 1 2:06.73 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK I KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2017 M
2 2 s 1 2:07.65 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89 Sen MA I KRÓL Zbigniew KRÓL Zbigniew Z/1912/11, Z/1912/11 , 2017 M
3 3 s 1 2:07.81 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA I KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2017 M
4 4 s 1 2:09.06 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 Sen SL I MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2017 M
5 5 s 1 2:09.12 PAKUŁA Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 97 U23 PK I BARSZCZ Mirosław Z/0799/13 2017 1
6 6 s 1 2:09.75 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice 87 Sen SL I B.D. Z/2320/11 2017
7 7 s 1 2:13.44 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2017 BEZ
8 8 s 1 2:22.76 ¦NIOCH Aleksandra WKS Wawel Kraków 95 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz Z/0843/12 2017 2
  s 1 DNF PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 Sen MZ -- B.D. B.D. , Z/3958/11 , 2017 2
60 m pł K K
1 2 e 1 8.72 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP -- KĘDZIORA Robert Z/3654/11 2017 1
2 6 e 1 9.90 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1583/13 2017 BEZ
3 7 e 1 10.02 KOZAK Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/3670/15 2016 BEZ
1 1 e 2 8.61 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RABSZTYN Grażyna B.D. Z/2785/11 2017 M
2 3 e 2 8.83 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2017 M
3 4 e 2 8.85 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
4 5 e 2 9.54 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 95 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
1 f 1 8.60 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RABSZTYN Grażyna B.D. Z/2785/11 2017 M
2 f 1 8.81 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP -- KĘDZIORA Robert Z/3654/11 2017 1
3 f 1 8.92 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. Z/0183/12 2017 1
4 f 1 9.42 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 95 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
5 f 1 9.92 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1583/13 2017 BEZ
6 f 1 10.24 KOZAK Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/3670/15 2016 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.80 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP I B.D. Z/3660/11 2017 1
2 f 1 1.80 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 Sen MZ I GOS Piotr Z/3964/11 2017 M
3 f 1 1.65 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 82 Weteran MA II ZAPART Stanisław B.D. B.D. Z/1927/11 2017 1
4 f 1 1.65 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 95 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
5 f 1 1.65 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/1091/11 2017 1
Tyczka K
1 f 1 3.80 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 97 U23 ZP M KALINICZENKO Wiaczesław Z/1258/13 2017 M
  f 1 NM ¦MIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- BONTRUK Dariusz Z/2685/11 2017 MM
W dal K
1 f 1 5.81 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP I CZAPIEWSKI Wiesław B.D. B.D. Z/3667/11 2017 1
2 f 1 5.48 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 Sen MA II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2017 1
3 f 1 5.19 STYPUŁKOWSKA Monika UKS Czwórka Białystok 97 U23 PD III WOJSZKO Krzysztof MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2016 2
Trójskok K
1 f 1 12.37 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 Sen MA I ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2017 1
2 f 1 12.35 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ I MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/0058/11 2017 1
Kula (4) K
1 f 1 16.26 MALU¦KIEWICZ Agnieszka O¦ AZS Poznań 89 Sen WP M BIERNACKI Jacek # Z/2107/11 2017 M
2 f 1 15.06 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I GALON Piotr Jan B.D. Z/0364/11 2017 1
3 f 1 13.95 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA I RUSIN Kazimierz B.D. Z/3865/11 2017 1
4 f 1 13.66 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 Sen MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara B.D. Z/4918/11 2017 1
5 f 1 9.75 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1583/13 2017 BEZ
6 f 1 8.81 STYPUŁKOWSKA Monika UKS Czwórka Białystok 97 U23 PD -- WOJSZKO Krzysztof MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2016 2
60 m M
1 2 e 1 6.96 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- NOWAK Marcin Z/0090/13 2017 1
2 8 e 1 7.05 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94 Sen PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/3171/11 2017 1
3 9 e 1 7.07 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William Z/0272/14 2017 M
4 13 e 1 7.13 WOSICKI Józef O¦ AZS Poznań 97 U23 WP -- BIEDERMANN Roman Z/1617/14 2016 3
5 16 e 1 7.29 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -- KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/0849/12 2016 3
6 19 e 1 7.42 CYGLER Robert KS Orzeł Warszawa 91 Sen MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/1382/12 2016 3
1 4 e 2 7.01 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK -- WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/0597/11 2017 M
1 5 e 2 7.01 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA -- SALAMONOWICZ Lech B.D. B.D. Z/2600/11 2017 1
3 6 e 2 7.03 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 Sen SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/1615/11 2017 1
4 10 e 2 7.07 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/1800/13 2017 2
5 e 2 7.08 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 1
6 14 e 2 7.13 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2017 2
7 17 e 2 7.33 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 91 Sen WP -- BIEDERMANN Roman 3
8 11 e 2 7.99 KOMAREK Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 92 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1697/16 2017 BEZ
1 1 e 3 6.96 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96 U23 PM -- HAS Rafał Z/0103/14 2017 1
2 3 e 3 6.97 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. Z/3167/11 2017 2
3 7 e 3 7.04 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA -- SALAMONOWICZ Lech B.D. Z/1633/14 2017 1
4 12 e 3 7.12 CIE¦LA Mikołaj UKS Achilles Leszno 93 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz B.D. B.D. Z/1631/14 2017 2
5 15 e 3 7.24 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 81 Weteran WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2016 2
6 18 e 3 7.37 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- NOWAK Marcin Z/1304/13 2017 2
7 20 e 3 7.43 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2017 M
1 f 1 6.93 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96 U23 PM -- HAS Rafał Z/0103/14 2017 1
2 f 1 6.95 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK -- WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/0597/11 2017 M
3 f 1 6.95 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA -- SALAMONOWICZ Lech B.D. B.D. Z/2600/11 2017 1
4 f 1 6.98 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- NOWAK Marcin Z/0090/13 2017 1
5 f 1 6.99 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. Z/3167/11 2017 2
6 f 1 7.03 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 Sen SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/1615/11 2017 1
7 f 1 7.04 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94 Sen PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/3171/11 2017 1
7 f 1 7.04 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA -- SALAMONOWICZ Lech B.D. Z/1633/14 2017 1
1 f 2 7.00 CIE¦LA Mikołaj UKS Achilles Leszno 93 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz B.D. B.D. Z/1631/14 2017 2
2 f 2 7.05 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- ROSTEK William Z/0272/14 2017 M
3 f 2 7.07 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2017 2
4 f 2 7.12 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/1800/13 2017 2
5 f 2 7.13 WOSICKI Józef O¦ AZS Poznań 97 U23 WP -- BIEDERMANN Roman Z/1617/14 2016 3
6 f 2 7.19 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 81 Weteran WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2016 2
7 f 2 7.35 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -- KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/0849/12 2016 3
200 m M
1 1 s 1 21.81 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS I ROSTEK William Z/0272/14 2017 M
2 3 s 1 22.00 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U23 PM II HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2017 1
3 6 s 1 22.29 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 93 Sen MZ II RADKE Karol Z/3688/11 2017 1
1 2 s 2 21.84 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA I SALAMONOWICZ Lech B.D. B.D. Z/2600/11 2017 1
2 4 s 2 22.13 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 Sen SL II HOMA Wioleta B.D. Z/1615/11 2017 1
3 5 s 2 22.26 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II NOWAK Marcin Z/0090/13 2017 1
1 7 s 3 22.52 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94 Sen PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/0917/11 2017 M
2 8 s 3 23.06 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA III NOWAK Marcin Z/1304/13 2017 2
3 9 s 3 24.17 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 97 U23 PK -- SOCHA Tomasz Z/0509/13 2017 1
300 m M
1 1 s 1 34.70 ADAMCZYK Patryk RLTL ZTE Radom 94 Sen MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3683/11 2017 M
2 4 s 1 36.62 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 81 Weteran WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2016 2
3 5 s 1 37.43 BRZOST Piotr UKS Kusy Warszawa 98 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/4205/15 2016 2
1 2 s 2 34.71 BRYLIŃSKI Robert O¦ AZS Poznań 91 Sen WP -- MAĆKOWIAK Robert B.D. Z/3806/11 2017 M
2 3 s 2 35.42 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP -- KĘDZIORA Robert Z/1465/12 2017 1
3 6 s 2 39.16 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Sen SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2016 3
400 m M
1 1 s 1 48.18 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS ¦l±sk Wrocław 93 Sen DS I LISOWSKI Józef Z/3183/11 2017 M
2 3 s 1 48.62 KU¦NIERZ Piotr WKS ¦l±sk Wrocław 94 Sen DS II LISOWSKI Józef Z/0128/11 2017 1
3 5 s 1 49.29 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2017 2
1 6 s 2 49.43 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom 88 Sen MZ II RADKE Karol Z/0578/16 2017 1
2 7 s 2 49.97 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ II RADKE Karol Z/1764/13 2017 2
3 11 s 2 56.34 BUDZIK Piotr WKS Wawel Kraków 92 Sen MA -- B.D. SALAMONOWICZ Lech
1 2 s 3 48.50 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 Sen MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2016 M
2 4 s 3 48.96 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL II ISKRA Janusz B.D. Z/3049/11 2017 M
1 8 s 4 50.59 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5219/11 2017 1
2 9 s 4 50.95 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 97 U23 PK III SOCHA Tomasz Z/0509/13 2017 1
3 10 s 4 52.31 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96 U23 SL III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2016 2
800 m M
1 1 s 1 1:55.89 WŁODARCZYK Adam AZS ŁódĽ 97 U23 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2017 2
2 2 s 1 1:57.79 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/4678/11 2017 2
3 3 s 1 2:01.52 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/1508/13 2017 2
4 4 s 1 2:04.76 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2017 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 3:53.07 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II B.D. Z/1189/14 2017 2
2 2 s 1 3:54.42 O¦LIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 Sen SL II MARMUR Stanisław Z/2967/11 2017 1
3 3 s 1 3:57.48 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2017 2
4 4 s 1 3:57.55 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK II MA¦LANKA Adam Z/3618/15 2017 2
5 5 s 1 4:00.03 OZDOBA Mariusz AZS-AWF Katowice 95 U23 SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0548/14 2017 3
6 6 s 1 4:05.35 TABOR Dominik WKS Wawel Kraków 95 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz Z/0830/11 2017 2
7 7 s 1 4:14.38 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/3015/11 2017 3
60 m pł M M
1 1 e 1 8.19 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2017 1
2 4 e 1 8.45 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2017 M
3 6 e 1 8.49 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 1
4 7 e 1 8.53 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 Sen SL -- PĘKALA Łukasz B.D. Z/2612/11 2016 1
5 8 e 1 8.59 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej Z/0696/12 2017 1
1 2 e 2 8.29 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS ŁódĽ 92 Sen LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1526/11 2017 1
2 3 e 2 8.34 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RˇCZKA Paweł B.D. Z/5230/11 2017 1
3 5 e 2 8.47 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/3694/11 2017 2
1 f 1 8.19 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2017 1
2 f 1 8.23 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RˇCZKA Paweł B.D. Z/5230/11 2017 1
3 f 1 8.29 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS ŁódĽ 92 Sen LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1526/11 2017 1
4 f 1 8.41 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2017 M
5 f 1 8.49 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 Sen SL -- PĘKALA Łukasz B.D. Z/2612/11 2016 1
6 f 1 8.50 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/3694/11 2017 2
  f 1 DNF MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej Z/0696/12 2017 1
Wzwyż M
1 f 1 2.00 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 Sen MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3867/11 2017 1
2 f 1 2.00 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U23 LU II SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2017 2
3 f 1 1.85 DˇBROWSKI Karol KS Orzeł Warszawa 95 U23 MZ III PODRAŻKO Marian Z/0487/17 2017 3
Tyczka M
1 f 1 5.50 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94 Sen KP M DAKINIEWICZ Roman Z/2178/11 2017 M
2 f 1 4.90 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 96 U23 ZP I KALINICZENKO Wiaczesław Z/1331/12 2017 1
3 f 1 4.60 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I B.D. Z/1200/13 2017 2
4 f 1 4.10 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Weteran DS II ŁO¦ Dariusz B.D. Z/1232/13 2016 2
  f 1 NM BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP -- DAKINIEWICZ Roman B.D. Z/3123/11 2017 2
W dal M
1 f 1 7.91 JASZCZUK Tomasz WLKS Nowe Iganie 92 Sen MZ M ZIĘCINA Kazimierz Z/4919/11 2017 M
2 f 1 7.46 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 Sen KP I KACZOCHA Marcin Z/3129/11 2017 1
  f 1 NM ¦WIDERSKI Adrian WKS ¦l±sk Wrocław 86 Sen DS -- SIERADZKI Andrzej Z/1691/11 2017 M
Trójskok M
1 f 1 16.53 ¦WIDERSKI Adrian WKS ¦l±sk Wrocław 86 Sen DS M SIERADZKI Andrzej Z/1691/11 2017 M
  f 1 NM SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz # 94 Sen SL -- STĘPIEŃ Kazimierz Z/1554/11 2017 M
  f 1 NM WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 Sen KP -- KACZOCHA Marcin Z/3129/11 2017 1
  f 1 NM JASZCZUK Tomasz WLKS Nowe Iganie 92 Sen MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/4919/11 2017 M
Kula (7.26) M
1 f 1 20.51 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno 97 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2017 MM
2 f 1 20.16 SZYSZKOWSKI Jakub WKS ¦l±sk Wrocław 91 Sen DS MM KOTWICA Czesław Z/1690/11 2017 M
3 f 1 19.00 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy 87 Sen LU M ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2017 MM
4 f 1 18.54 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 U23 MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2017 1
5 f 1 18.11 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/5061/11 2017 M
6 f 1 18.08 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/4691/11 2017 M
7 f 1 17.69 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 Sen MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara B.D. Z/4879/11 2017 M
8 f 1 17.61 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/4693/11 2017 M
9 f 1 13.61 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4230/11 2017 M
10 f 1 13.13 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3611018657684 sekund