Toruń 11 - 13.02.2017
PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
60 m K
1 1 e 1 7.52 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/0191/15 2017 M
2 6 e 1 7.81 BEDNAREK Monika WLKS Wrocław 99 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0680/15 2017 2
3 7 e 1 7.83 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2017 2
4 12 e 1 8.08 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U20 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/4536/15 2017 2
5 13 e 1 8.19 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 99 U20 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/0644/15 2017 2
6 16 e 1 8.42 POTECKA Daria KL Iskra Białogard 98 U20 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
1 2 e 2 7.62 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1
2 4 e 2 7.70 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL -- BOCZARSKI Zbigniew Z/0652/15 2017 2
3 9 e 2 7.86 MIERZYŃSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 98 U20 DS -- ROSTEK William Z/0925/14 2017 2
4 10 e 2 7.93 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 99 U20 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0705/15 2017 2
5 15 e 2 8.29 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 98 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4
6 17 e 2 8.44 PŁONKA Patrycja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2144/16 2017 4
1 3 e 3 7.63 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 5 e 3 7.76 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2017 2
3 8 e 3 7.83 WINKOWSKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0866/14 2017 1
4 11 e 3 8.00 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/0602/15 2017 2
5 14 e 3 8.24 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/0028/14 2017 4
6 18 e 3 8.47 MERTA Sandra niest. Katowice 99 U20 SL -- B.D. Z/4025/15 2016 4
1 1 e 4 7.76 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2017 2
2 6 e 4 7.92 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław # 00 U18 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/2802/15 2017 3
3 7 e 4 7.96 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/2047/16 2017 3
4 8 e 4 8.00 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1575/16 2017 3
5 11 e 4 8.03 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2017 2
6 16 e 4 8.16 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 00 U18 SL -- BIELA Marek Z/4609/15 2017 3
7 19 e 4 8.32 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek WOŹNIAK Jacek Z/2285/16 2017 4
1 3 e 5 7.85 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL -- OLSZAR Michal Z/3464/15 2017 1
2 4 e 5 7.87 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2017 2
3 10 e 5 8.02 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2
4 14 e 5 8.15 SZCZERBA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U18 ZP -- B.D. Z/4591/15 2017 3
5 15 e 5 8.15 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4443/15 2017 2
6 18 e 5 8.23 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U18 PK -- BIGUS Anna Z/2116/15 2017 2
7 20 e 5 8.38 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2017 3
1 2 e 6 7.83 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2017 1
2 5 e 6 7.91 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -- BIELA Marek Z/4607/15 2017 2
3 9 e 6 8.01 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2017 3
4 12 e 6 8.05 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 00 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5358/15 2017 3
5 13 e 6 8.14 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł ROSTEK William , Z/3488/15 , 2017
6 17 e 6 8.20 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- BIGUS Anna Z/2113/15 2017 3
7 21 e 6 8.72 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/6463/15 2017 5
8 22 e 6 9.12 KLIMOWICZ Małgorzata SL GKS Olsza Olszyna 00 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0544/17 2017
1 f 1 7.46 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/0191/15 2017 M
2 f 1 7.56 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1
3 f 1 7.59 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
4 f 1 7.68 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL -- BOCZARSKI Zbigniew Z/0652/15 2017 2
5 f 1 7.70 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2017 2
6 f 1 7.81 WINKOWSKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0866/14 2017 1
7 f 1 7.84 BEDNAREK Monika WLKS Wrocław 99 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0680/15 2017 2
8 f 1 7.84 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2017 2
1 f 2 7.78 MIERZYŃSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 98 U20 DS -- ROSTEK William Z/0925/14 2017 2
2 f 2 7.91 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 99 U20 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0705/15 2017 2
3 f 2 7.92 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/0602/15 2017 2
4 f 2 8.11 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 99 U20 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/0644/15 2017 2
5 f 2 8.12 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U20 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/4536/15 2017 2
6 f 2 8.24 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/0028/14 2017 4
7 f 2 8.27 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 98 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4
8 f 2 8.41 POTECKA Daria KL Iskra Białogard 98 U20 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
1 f 3 7.61 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2017 2
2 f 3 7.77 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2017 1
3 f 3 7.88 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -- BIELA Marek Z/4607/15 2017 2
4 f 3 7.88 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL -- OLSZAR Michal Z/3464/15 2017 1
5 f 3 7.88 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2017 2
6 f 3 7.92 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1575/16 2017 3
7 f 3 7.92 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław # 00 U18 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/2802/15 2017 3
8 f 3 7.95 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/2047/16 2017 3
1 f 4 7.97 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2017 3
2 f 4 7.99 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 00 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5358/15 2017 3
3 f 4 8.00 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2
4 f 4 8.01 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2017 2
5 f 4 8.04 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł ROSTEK William , Z/3488/15 , 2017
6 f 4 8.06 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4443/15 2017 2
7 f 4 8.16 SZCZERBA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U18 ZP -- B.D. Z/4591/15 2017 3
8 f 4 8.21 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 00 U18 SL -- BIELA Marek Z/4609/15 2017 3
200 m K
1 2 e 1 25.50 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN II NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
2 4 e 1 25.50 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2017 2
3 7 e 1 26.59 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD III KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
4 8 e 1 27.58 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK IV KARKUT Bogdan Z/0174/16 2017 4
1 1 e 2 24.82 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 3 e 2 25.50 WĘGLARZ Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL II MORKA Piotr Z/0466/14 2017 1
3 5 e 2 26.08 SZYMKOWICZ Anna MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP II MACJON Jan Z/0545/14 2017 1
4 6 e 2 26.21 RAJEWSKA Alicja MKS MOS Wrocław 99 U20 DS II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2017 3
1 1 e 3 25.14 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
2 8 e 3 25.83 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/5817/15 2017 2
3 13 e 3 26.34 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2103/15 2017 2
4 20 e 3 27.65 DYBAŁA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/5763/15 2017 3
5 22 e 3 27.81 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2017 3
1 2 e 4 25.19 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL II CIUK Marek Z/3835/15 2017 2
2 3 e 4 25.19 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
3 6 e 4 25.55 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL II ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2017 2
4 11 e 4 26.19 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 00 U18 SL II ROLAK Dorota Z/0560/17 2017 3
5 23 e 4 28.13 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 00 U18 SL IV HOMA Wioleta Z/4407/15 2017 4
1 10 e 5 26.08 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA II ŚLUSARCZYK Ewa Z/4645/15 2017 2
2 12 e 5 26.20 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2017 1
3 16 e 5 26.92 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur KRZOSEK Grzegorz Z/4908/15 2017 3
4 18 e 5 27.30 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA III GIZA Andrzej Z/4648/15 2017 2
5 24 e 5 28.57 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 01 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3261/16 2017 3
1 4 e 6 25.41 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP II KACZOR Mieczysław # Z/1648/15 2017 2
2 14 e 6 26.34 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 00 U18 PM III SĘKOWSKA Anna Z/4440/15 2017 2
3 15 e 6 26.65 DŻUGAN Aleksandra RKS Rumia 01 U18 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/2232/15 2017 2
4 19 e 6 27.35 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2017 3
5 26 e 6 29.05 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice 00 U18 SL -- HOMA Wioleta Z/4683/15 2017 4
6 27 e 6 29.72 NAWROCKA Aleksandra UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/2991/15 2017 4
1 5 e 7 25.48 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2017 2
2 7 e 7 25.77 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 00 U18 DS II BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2017 2
3 9 e 7 26.05 DĄBEK Emilia KB Witar Tarnobrzeg 01 U18 PK II MAŚLANKA Adam Z/5252/15 2017 2
4 17 e 7 27.21 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2017 2
5 21 e 7 27.78 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2017 4
6 25 e 7 28.95 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2017 4
300 m K
1 5 e 1 40.50 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/1473/15 2017 1
2 25 e 1 43.84 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2017 4
3 26 e 1 43.97 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2017 2
4 34 e 1 45.11 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 01 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2017 5
  e 1 DQ GORA Maja MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3255/15 2017 2
1 4 e 2 40.20 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2017 2
2 12 e 2 42.04 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15, Z/4625/15 2016, 2017 2
3 18 e 2 42.84 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2060/15 2017 3
4 27 e 2 43.98 BUK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2017 3
5 37 e 2 46.67 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4414/15 2017 4
1 1 e 3 39.63 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/5030/15 2017 2
2 14 e 3 42.37 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3020/16 2017 3
3 15 e 3 42.65 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/4618/15 2017 2
4 22 e 3 43.27 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3
5 23 e 3 43.55 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/6243/15 2017 4
1 3 e 4 40.12 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/5727/15 2017 2
2 6 e 4 40.65 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
3 9 e 4 41.53 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- LESZKIEWICZ Jerzy Z/2676/16 2017 3
4 33 e 4 44.93 KADELA Nina UKS Czwórka Żory 01 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1633/16 2017 2
5 35 e 4 45.22 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/5875/15 2017 2
1 2 e 5 39.91 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0004/15 2017 2
2 8 e 5 40.99 ROIK Paulina UKS Chromik Mysłowice 00 U18 SL -- PĘKALA Łukasz Z/0992/15 2017 2
3 16 e 5 42.73 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2017 3
4 17 e 5 42.76 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0272/15 2017 2
5 20 e 5 43.19 TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS Łódź 01 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2218/15 2017 3
6 32 e 5 44.51 SŁOMIŃSKA Anna niest. Katowice 00 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna B.D. , Z/3468/15 , 2016 3
1 10 e 6 41.58 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2017 2
2 21 e 6 43.24 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2017 3
3 29 e 6 44.13 SAWICKA Karolina UKS Sprinter Słodków 01 U18 WP -- ROSIAK Robert Z/3445/15 2017 2
4 30 e 6 44.23 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2017 2
5 31 e 6 44.48 KOSTRZEWSKA Łucja UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3098/15 2017 3
6 36 e 6 45.98 KONICKA Julia MUKL Brodnica 01 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2002/15 2017 3
1 7 e 7 40.94 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 00 U18 KP -- ZRADA Piotr Z/2007/15 2017 2
2 11 e 7 41.69 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/4999/15 2017 2
3 13 e 7 42.34 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U18 SL -- OLSZAR Michal Z/3456/15 2017 2
4 19 e 7 42.86 HOROWSKA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3097/15 2017 2
5 24 e 7 43.77 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0008/15 2017 3
6 28 e 7 44.07 GAJOS Aleksandra RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur KRZOSEK Grzegorz Z/4899/15 2017 3
400 m K
1 1 e 1 56.55 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U20 DS II ROŻEJ Marek Z/1152/14 2017 M
2 8 e 1 58.21 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/0633/15 2017 2
3 14 e 1 59.88 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL III WERNER Mirosław Z/0531/15 2017 2
4 20 e 1 61.59 BULCZAK Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1190/15 2017 3
5 23 e 1 62.77 RACZYŃSKA Klaudia MKS Polonia Warszawa 99 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/0192/16 2017 3
1 3 e 2 57.15 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II LESZKIEWICZ Jerzy Z/0304/15 2017 M
2 9 e 2 58.90 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U20 WP II MARCINIAK Roman Z/0193/15 2017 2
3 12 e 2 59.33 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 98 U20 SL III HOMA Wioleta Z/1228/14 2017 2
4 17 e 2 60.43 KORCZUK Natalia MKS MOS Wrocław 98 U20 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1634/14 2017 3
5 21 e 2 61.88 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99 U20 LD III GOWORSKI Tomasz Z/0198/15 2017 3
1 2 e 3 57.10 WĘGLARZ Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL II MORKA Piotr Z/0466/14 2017 1
2 4 e 3 57.28 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2017 2
3 15 e 3 60.27 BULCZAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/0165/14 2017 3
4 19 e 3 61.12 CIEŚLAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL III WERNER Mirosław Z/0530/15 2017 2
5 24 e 3 67.02 GAFFKE Izabella KS Wejher Wejherowo 99 U20 PM -- WALCZAK Mariusz Z/0355/17 2017
1 5 e 4 57.54 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA II PAŚ Mariusz Z/0636/14 2017 1
2 10 e 4 58.99 BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN II ZEGIS Krystyna Z/2191/15 2017 2
3 11 e 4 59.24 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/0601/15 2017 2
4 16 e 4 60.34 CIEŚLAR Noemi MUKS SZS Cieszyn 98 U20 SL III WERNER Mirosław Z/4379/15 2017 2
5 22 e 4 62.41 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 98 U20 SL IV HOMA Wioleta Z/1232/14 2017 3
1 6 e 5 57.84 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1
2 7 e 5 58.15 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 99 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0656/15 2017 1
3 13 e 5 59.58 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U20 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2017 2
4 18 e 5 60.47 ZIARKIEWICZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL III STĘPIEŃ Kazimierz Z/1642/14 2017 3
600 m K
1 2 e 1 1:35.45 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2788/15 2017 2
2 14 e 1 1:39.18 OBST Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/5283/15 2017 3
3 15 e 1 1:39.21 ZAWADZKA Julia WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2978/15 2017 3
4 16 e 1 1:40.22 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0007/15 2017 2
5 19 e 1 1:41.40 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2696/15 2017 3
6 25 e 1 1:48.15 GROCHALA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/0496/17 2017 4
7 27 e 1 1:51.36 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/0542/17 2017 4
1 1 e 2 1:35.29 BRONOWSKA Zuzanna MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1766/15 2017 2
2 3 e 2 1:36.44 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GRECH Halina Z/2094/15 2017 3
3 10 e 2 1:38.45 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 00 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2017 2
4 11 e 2 1:38.80 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM -- THIEL Adam Z/2119/15 2017 2
5 18 e 2 1:41.05 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/2768/16 2017 3
6 23 e 2 1:43.26 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2102/15 2017 4
7 26 e 2 1:50.47 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 00 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2017
1 4 e 3 1:37.04 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2017 1
2 6 e 3 1:37.96 BATKO Agata MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0885/15 2017 2
3 7 e 3 1:38.24 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2017 2
4 9 e 3 1:38.44 MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/5261/15 2017 2
5 12 e 3 1:38.84 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1261/16 2017 3
6 17 e 3 1:40.96 PAWLAK Marcelina SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS -- GOLEC Dominik # Z/0226/16 2017 4
7 24 e 3 1:47.14 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1919/16 2017 5
1 5 e 4 1:37.46 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/1548/15 2017 2
2 8 e 4 1:38.32 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2937/15 2017 2
3 13 e 4 1:38.98 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2061/15 2017 3
4 20 e 4 1:42.16 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2017 BEZ
5 21 e 4 1:42.26 JASTRZĘBSKA Magda WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2017 3
6 22 e 4 1:42.98 KANIA Aleksandra KL Iskra Białogard 01 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/4960/15 2017 3
800 m K
1 1 e 1 2:15.09 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2017 2
2 2 e 1 2:15.15 HOFMAN Maria SL Olimpia Poznań 99 U20 WP II BYTNIEWSKA Magdalena Z/0859/15 2017 2
3 5 e 1 2:17.86 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2017 2
4 8 e 1 2:20.86 HAN Julia UKS Czwórka Żory 99 U20 SL III KRUPA Iwona Z/0123/15 2017 3
5 10 e 1 2:22.91 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 98 U20 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0264/14 2017 2
6 11 e 1 2:26.15 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0353/15 2017 3
1 3 e 2 2:16.71 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 99 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/3569/15 2017 1
2 4 e 2 2:17.11 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5220/15 2017 2
3 6 e 2 2:18.54 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U20 PK III ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2017 3
4 7 e 2 2:19.93 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0502/15 2017 2
5 9 e 2 2:22.82 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/2443/15 2017 3
6 12 e 2 2:26.46 NOWAK Kamila MKS-MOS Katowice 98 U20 SL IV DUDAŁA Piotr Z/0860/14 2017 3
1000 m K
1 1 s 1 2:53.45 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice # 00 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/2389/15 2017 1
2 2 s 1 2:56.86 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin # 01 U18 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2017 2
3 3 s 1 2:58.51 POŁUJAŃSKA Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/2336/15 2017 2
4 4 s 1 2:59.56 SZELIGA Nicola UKS Olimpia Zabrze 00 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0223/15 2017 3
5 5 s 1 3:00.50 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław B.D. B.D. Z/1845/15 2017 3
6 6 s 1 3:00.67 MICHALIK Dominika MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2768/15 2017 2
7 7 s 1 3:00.74 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2896/15 2017 2
8 8 s 1 3:01.46 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 00 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/0452/15 2017 3
9 9 s 1 3:02.06 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/2390/15 2017 3
10 10 s 1 3:02.21 HAPUNOWICZ Joanna MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2075/15 2017 3
11 13 s 1 3:03.59 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2017 2
12 14 s 1 3:04.36 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2017 3
13 26 s 1 4:05.89 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2017 2
1 11 s 2 3:03.06 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3398/15 2017 3
2 12 s 2 3:03.30 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2017 3
3 15 s 2 3:04.44 BEREŹNICKA Monika UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0280/15 2017 3
4 16 s 2 3:08.48 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/1549/15 2017 3
5 17 s 2 3:11.99 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2017 4
6 18 s 2 3:12.30 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2017 3
7 19 s 2 3:13.35 MALINA Michalina GTS Bojszowy 00 U18 SL -- TOMALA Grzegorz Z/1407/15 2017 3
8 20 s 2 3:15.90 LEWANDOWSKA Aleksandra MKL Toruń 01 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/5717/15 2017 2
9 21 s 2 3:16.54 RODAK Weronika SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/1609/15 2017 4
10 22 s 2 3:17.26 RĄCZKIEWICZ Wanda KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0569/17 2017
11 23 s 2 3:17.68 GILETA Dominika SL GKS Olsza Olszyna 00 U18 DS -- URBACKA Natalia Z/2643/15 2017 BEZ
12 24 s 2 3:29.37 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 00 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0025/15 2017 BEZ
13 25 s 2 3:42.03 STOPA Angelika LUKS Start Nakło 01 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0207/16 2017 5
1500 m K
1 1 s 1 4:37.71 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U20 PM II POBŁOCKI Wojciech Z/0084/14 2017 1
2 2 s 1 4:44.49 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2017 2
3 3 s 1 4:45.02 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2017 2
4 4 s 1 4:47.86 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/1051/15 2017 2
5 5 s 1 4:49.73 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 99 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/0679/15 2017 2
6 6 s 1 4:59.15 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0355/15 2017 3
7 7 s 1 5:01.07 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD IV BEDNARSKI Tomasz Z/2431/15 2017 3
8 8 s 1 5:04.10 GROTH Dagmara GKS Żukowo 99 U20 PM IV KRÓL Krzysztof Z/2372/15 2017 4
Wzwyż K
1 f 1 1.70 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U18 MZ I NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2017 1
2 f 1 1.67 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U18 ZP II STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2017 2
3 f 1 1.64 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2017 2
3 f 1 1.64 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II TITTINGER Michał Z/2337/16 2017 2
5 f 1 1.60 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3739/15 2017 3
5 f 1 1.60 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ III GOS Piotr Z/6248/15 2017 2
7 f 1 1.60 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP III KENSIK Jan Z/1998/15 2017 3
8 f 1 1.60 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U18 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2017 3
8 f 1 1.60 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot # 00 U18 PM III LEWANDOWSKI Michał Z/5468/15 2017 3
10 f 1 1.55 GRZYB Joanna UKS Gimpas Pasłęk 00 U18 WN III ZIENKIEWICZ Piotr Z/2994/15 2017 2
11 f 1 1.55 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/3290/15 2017 3
12 f 1 1.50 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP IV KOZŁOWSKI Krzysztof Z/6142/15 2017 3
  f 1 NM JANIAK Natalia UKS 12 Kalisz 00 U18 WP -- WANGE Adrianna Z/0563/17 2017
  f 1 NM DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- DZIDO Dariusz Z/2226/16 2017 3
  f 1 NM DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/1498/15 2017 4
W dal K
1 f 1 5.89 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA I KRAWCEWICZ Maria Z/1069/14 2017 1
2 f 1 5.80 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2017 1
3 f 1 5.69 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U20 KP II KAŹMIERCZAK Daniel Z/0229/14 2017 1
4 f 1 5.68 KWASZCZ Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS II GRUMAN Bartosz Z/0719/15 2017 1
5 f 1 5.59 NOWICKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 99 U20 PM II PISKULSKI Paweł Z/3162/15 2017 2
6 f 1 5.57 BARANEK Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL II RZEWNICKI Wiktor Z/0650/15 2017 1
7 f 1 5.55 STRĄCZEK Weronika SS MKS Parasol Wrocław 99 U20 DS II KOKOT Zdzisław Z/0507/15 2017 1
8 f 1 5.49 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0657/15 2017 2
9 f 1 5.39 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2017 2
10 f 1 5.38 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U20 LD III KRAKOWIAK Lech Z/0610/14 2017 2
11 f 1 5.32 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK III BIGUS Anna Z/4173/15 2017 2
12 f 1 5.21 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/0399/15 2017 2
13 f 1 5.16 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2017 2
14 f 1 4.92 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 99 U20 SL IV OLSZAR Michal Z/3338/15 2017 3
60 m M
1 1 e 1 6.78 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
2 4 e 1 6.99 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U20 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1580/14 2017 2
3 9 e 1 7.04 PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 98 U20 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0675/15 2017 2
4 15 e 1 7.13 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 98 U20 KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/0013/14 2017 2
5 21 e 1 7.27 GIŻYŃSKI Adam MKS Durasan Płońsk 98 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0161/15 2017 2
6 24 e 1 7.45 WIŚNIEWSKI Gracjan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 99 U20 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0549/15 2017 3
7 25 e 1 7.50 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0400/17 2017
1 3 e 2 6.99 BALCEREK Adam SL Olimpia Poznań 98 U20 WP -- OSIK Tadeusz Z/0436/14 2017 1
2 7 e 2 7.01 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
3 13 e 2 7.11 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/0553/15 2017 2
4 14 e 2 7.12 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 98 U20 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0201/16 2017 2
5 18 e 2 7.18 GIBAS Marcin niest. Katowice 99 U20 SL -- B.D. Z/3377/15 2016 2
6 23 e 2 7.28 PIOTROWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0582/16 2017 3
7 26 e 2 7.71 SKULMOWSKI Norman MKL Toruń 99 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4504/15 2017 4
1 2 e 3 6.97 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/0363/15 2017 1
2 8 e 3 7.02 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U20 SL -- PRENCEL Piotr Z/0326/14 2017 2
3 10 e 3 7.06 BURDA Adam MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0601/17 2017
4 16 e 3 7.16 MODLIBOREK Dominik LKS Polkowice 98 U20 DS -- B.D. Z/1452/14 2017 3
5 17 e 3 7.17 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/1611/16 2017 3
6 22 e 3 7.28 ZAJMA Paweł MKLA Łęczyca 99 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/0407/15 2017 4
7 27 e 3 7.76 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 99 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0502/17 2017 BEZ
1 5 e 4 7.01 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
2 6 e 4 7.01 FORMANIEWICZ Piotr MKL Toruń 98 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0791/14 2017 2
3 11 e 4 7.06 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U20 DS -- PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2017 1
4 12 e 4 7.08 SAFULAK Kamil AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/0439/15 2017 2
5 19 e 4 7.24 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- SALAMONOWICZ Lech Z/4529/15 2017 2
6 20 e 4 7.24 MICHAŁOWSKI Bartosz KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/0117/15 2017 3
1 2 e 5 7.12 KOMAŃSKI Albert KS Komunalni Sanok 00 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5152/15 2017 3
2 4 e 5 7.17 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
3 8 e 5 7.27 SIKORSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2017 2
4 13 e 5 7.36 BUGAJSKI Paweł MLKS Polonia Środa Śląska 01 U18 DS -- KUCZA Roman Z/4584/15 2017 3
5 14 e 5 7.37 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U18 MA -- KUCZEK Piotr Z/6453/15 2017 3
6 15 e 5 7.38 KRUCZEK Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 00 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/2143/16 2017 4
7 21 e 5 7.47 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/3093/16 2017 4
1 1 e 6 7.03 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U18 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2017 2
2 5 e 6 7.19 WRÓBEL Dawid UKS Wyspiański Szubin 00 U18 KP -- KASZEWSKI Tomasz Z/5501/15 2017 3
3 7 e 6 7.24 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- NOWAK Marcin Z/4925/15 2017 3
4 11 e 6 7.32 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2017 4
5 12 e 6 7.35 WIECZORKOWSKI Adrian MKL Toruń 00 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2146/16 2017 3
6 19 e 6 7.43 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2017 3
7 20 e 6 7.43 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2017
8 22 e 6 7.54 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2017 4
1 3 e 7 7.15 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 01 U18 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/1540/15 2017 2
2 6 e 7 7.19 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U18 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/1532/15 2017 2
3 9 e 7 7.28 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/5098/15 2017 3
4 10 e 7 7.31 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U18 MZ -- CUCH Tadeusz Z/3994/15 2017 3
5 15 e 7 7.38 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U18 SL -- HYJEK Katarzyna Z/1443/15 2017 3
6 17 e 7 7.38 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2017 3
7 18 e 7 7.39 KAKAKIS Nikodem MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- ROSTEK William Z/0575/17 2017
8 23 e 7 7.57 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- B.D. LEWAN Tomasz , Z/3015/16 , 2017 4
1 f 1 6.79 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
2 f 1 6.93 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U20 SL -- PRENCEL Piotr Z/0326/14 2017 2
3 f 1 6.95 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
4 f 1 6.98 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/0363/15 2017 1
5 f 1 7.01 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U20 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1580/14 2017 2
6 f 1 7.04 BALCEREK Adam SL Olimpia Poznań 98 U20 WP -- OSIK Tadeusz Z/0436/14 2017 1
7 f 1 7.04 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
8 f 1 7.05 FORMANIEWICZ Piotr MKL Toruń 98 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0791/14 2017 2
1 f 2 6.99 BURDA Adam MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0601/17 2017
2 f 2 7.03 SAFULAK Kamil AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/0439/15 2017 2
3 f 2 7.10 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 98 U20 KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/0013/14 2017 2
4 f 2 7.10 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/0553/15 2017 2
5 f 2 7.12 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 98 U20 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0201/16 2017 2
6 f 2 7.12 MODLIBOREK Dominik LKS Polkowice 98 U20 DS -- B.D. Z/1452/14 2017 3
  f 2 DNS PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 98 U20 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0675/15 2017 2
  f 2 DNS SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U20 DS -- PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2017 1
1 f 3 6.99 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U18 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2017 2
2 f 3 7.07 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
3 f 3 7.10 KOMAŃSKI Albert KS Komunalni Sanok 00 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5152/15 2017 3
4 f 3 7.14 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 01 U18 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/1540/15 2017 2
5 f 3 7.15 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U18 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/1532/15 2017 2
6 f 3 7.19 WRÓBEL Dawid UKS Wyspiański Szubin 00 U18 KP -- KASZEWSKI Tomasz Z/5501/15 2017 3
7 f 3 7.22 SIKORSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2017 2
8 f 3 7.36 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- NOWAK Marcin Z/4925/15 2017 3
1 f 4 7.22 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2017 4
2 f 4 7.24 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U18 SL -- HYJEK Katarzyna Z/1443/15 2017 3
3 f 4 7.26 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/5098/15 2017 3
4 f 4 7.29 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U18 MZ -- CUCH Tadeusz Z/3994/15 2017 3
5 f 4 7.32 BUGAJSKI Paweł MLKS Polonia Środa Śląska 01 U18 DS -- KUCZA Roman Z/4584/15 2017 3
6 f 4 7.37 KRUCZEK Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 00 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/2143/16 2017 4
7 f 4 7.40 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U18 MA -- KUCZEK Piotr Z/6453/15 2017 3
  f 4 DQ WIECZORKOWSKI Adrian MKL Toruń 00 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2146/16 2017 3
1 1 w 1 7.01 SOBCZYK Radosław MKS Ustroń 98 U20 SL -- KUBALA Magdalena Z/0328/14 2017 1 879
2 2 w 1 7.30 JAKÓBCZAK Mikołaj LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/0686/14 2017 1 779
3 3 w 1 7.39 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1 749
4 4 w 1 7.40 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4 745
5 5 w 1 7.42 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/0703/15 2017 2 739
1 6 w 2 7.48 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 719
2 7 w 2 7.50 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2017 3 713
3 8 w 2 7.63 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/4486/15 2017 3 671
4 9 w 2 7.81 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2 616
1 1 w 3 7.31 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 775
2 2 w 3 7.33 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1 769
3 3 w 3 7.36 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2017 3 759
4 4 w 3 7.50 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 713
5 6 w 3 7.70 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 650
1 5 w 4 7.62 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2017 3 675
2 7 w 4 7.72 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2017 3 643
3 8 w 4 7.83 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2017 4 610
4 9 w 4 7.83 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 610
5 10 w 4 8.10 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 531
200 m M
1 3 e 1 22.08 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP II SZOSTAK Janusz Z/0387/14 2017 1
2 5 e 1 22.24 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2017 2
3 6 e 1 22.40 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U20 SL II HELBIK Joachim Z/0401/14 2017 1
4 9 e 1 23.05 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB III WOŹNIAK Daniel Z/0508/15 2017 2
5 13 e 1 23.81 DADOS Denis AZS UMCS Lublin 98 U20 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0330/16 2017 3
6 14 e 1 24.39 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 99 U20 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2017
1 2 e 2 21.92 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U20 SL II PRENCEL Piotr Z/0326/14 2017 2
2 4 e 2 22.11 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/1576/14 2017 1
3 11 e 2 23.20 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U20 WP III GÓRSKI Dariusz Z/3148/15 2017 3
4 12 e 2 23.31 PIETRZAK Kacper RKS Łódź 99 U20 LD III GOWORSKI Tomasz Z/0626/15 2017 2
1 1 e 3 21.11 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
2 7 e 3 22.65 SAFULAK Kamil AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ II CUCH Tadeusz Z/0439/15 2017 2
3 8 e 3 23.01 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 99 U20 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3208/15 2017 2
4 10 e 3 23.17 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/0671/15 2017 3
  e 3 DNF BALCEREK Adam SL Olimpia Poznań 98 U20 WP -- OSIK Tadeusz Z/0436/14 2017 1
1 1 e 4 22.37 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM II JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2017 2
2 15 e 4 23.70 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL IV RZEWNICKI Wiktor Z/0878/15 2017 4
3 19 e 4 23.88 ZUBEL Krystian UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/2401/16 , 2017 2
4 23 e 4 24.13 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2017 3
1 2 e 5 22.48 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL II BORYKA Ireneusz Z/4775/15 2017 2
2 11 e 5 23.41 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2017 3
3 14 e 5 23.60 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2651/16 2017 3
4 17 e 5 23.72 SZYMKOWIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/1332/15 2017 4
5 21 e 5 24.05 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/0340/17 2017 4
1 5 e 6 22.65 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U18 SL II BIELA Marek Z/4611/15 2017 2
2 8 e 6 23.28 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U18 MZ III KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 3
3 10 e 6 23.30 KACZMARCZYK Michał PTT Delta Płock 00 U18 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/5393/15 2017 3
4 12 e 6 23.54 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL III KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2017 2
5 26 e 6 25.30 JAKIEL Krystian UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4028/15 2017 4
1 3 e 7 22.59 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U18 LD II WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2017 2
2 4 e 7 22.64 NOWIŃSKI Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 00 U18 SL II JUSTYNIAK Joanna Z/2357/16 2017 2
3 13 e 7 23.59 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/3761/15 2017 2
4 16 e 7 23.71 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2436/15 2017 4
5 18 e 7 23.87 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U18 LD IV KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2017 4
6 22 e 7 24.12 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP IV KOZŁOWSKI Krzysztof Z/6140/15 2017 2
1 6 e 8 22.93 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2017 3
2 7 e 8 23.19 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL III ROLAK Dorota Z/5732/15 2017 3
3 9 e 8 23.29 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U18 SL III KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2017 3
4 20 e 8 23.95 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2017 4
5 24 e 8 24.49 BĄCZEK Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 01 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5259/15 2017 2
6 25 e 8 24.74 OSTROWSKI Michał MKS Truso Elbląg 00 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0619/17 2017
300 m M
1 2 e 1 35.72 ANTOSZEWSKI Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 00 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/1030/15 2017 2
2 19 e 1 37.50 DENIS Maciej OKS Start Otwock 01 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2181/16 2017 3
3 21 e 1 37.61 SMOLAREK Michał MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5756/15 2017 3
4 23 e 1 37.81 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3045/16 2017 4
5 24 e 1 37.97 URBANIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1938/15 2017 2
1 8 e 2 36.14 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2910/15 2017 2
2 14 e 2 36.76 BANDYSZEWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg 00 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0618/17 2017
3 22 e 2 37.69 SŁOMKA Bartosz LKS Jantar Ustka 01 U18 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1152/15 2017 2
4 28 e 2 38.57 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2017 3
5 29 e 2 39.02 SIEJAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/1379/15 2017 2
1 1 e 3 35.56 BOROWIK Dawid PLKS Gwda Piła 01 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1586/15 2017 2
2 3 e 3 35.76 MORZEWSKI Marceli UKS Victoria Józefów 00 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA Bożena Z/4261/15 2017 2
3 10 e 3 36.45 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 00 U18 DS -- BIALIC Marek Z/1162/15 2017 3
4 27 e 3 38.55 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2017 3
5 34 e 3 39.43 KUBIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1940/15 2017 2
1 4 e 4 35.79 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4403/15 2017 2
2 5 e 4 35.82 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
3 11 e 4 36.52 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2017 4
4 20 e 4 37.52 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/6045/15 2017 3
5 30 e 4 39.06 MATUSZAK Sebastian LIUKS Kruszwica 00 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1939/15 2017 4
1 6 e 5 36.10 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5408/15 2017 2
2 12 e 5 36.65 STOBIENIECKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL -- BORYKA Ireneusz Z/4782/15 2017 3
3 16 e 5 36.83 PAŹDZIERZ Adam MKS-MOS Katowice 00 U18 SL -- DUBIEL Adam Z/4651/15 2017 3
4 33 e 5 39.42 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5532/15 2017 4
5 36 e 5 41.83 SZAŁOWICZ Mateusz UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/6280/15 2017 5
1 7 e 6 36.12 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3837/15 2017 2
2 13 e 6 36.70 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2
3 26 e 6 38.21 LEWANDOWSKI Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz LEWANDOWSKI Jacek Z/1982/15 2017 4
4 31 e 6 39.15 STASIOWSKI Maksymilian SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2017 4
5 32 e 6 39.38 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4092/15 2017 BEZ
1 9 e 7 36.37 RASSMUS Kosma SKLA Sopot 00 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/5425/15 2017 3
2 15 e 7 36.77 ŚLUSAREK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- CIUK Marek Z/2589/16 2017 2
3 17 e 7 36.99 SZYCA Aleksander MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5459/15 2017 3
4 18 e 7 37.45 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- KOWALSKI Robert # Z/2699/16 2017 3
5 25 e 7 38.20 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona ŚWITAŁA Aldona Z/6251/15, Z/6251/15 2016, 2017 3
6 35 e 7 39.58 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2017 4
400 m M
1 1 e 1 47.95 ZIMNY Tymoteusz MKS Baszta Szamotuły 98 U20 WP I WIŚNIEWSKI Roman Z/0812/14 2017 M
2 19 e 1 51.22 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 98 U20 WP III MARCINIAK Roman Z/1564/16 2017 2
3 20 e 1 51.42 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN III ŻEGIS Krystyna Z/0446/15 2017 2
4 23 e 1 51.77 WAŁDOWSKI Dawid SKLA Sopot 99 U20 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0020/16 2017 3
5 24 e 1 52.16 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/1444/14 2017 2
1 5 e 2 50.19 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U20 LD II WĘGLARSKI Krzysztof Z/0417/15 2017 2
2 7 e 2 50.34 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2017 2
3 8 e 2 50.35 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0391/15 2017 2
4 15 e 2 50.96 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U20 WP III GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2017 3
5 17 e 2 51.09 PRZYBOROWSKI Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester LEWAN Tomasz , Z/0247/15 , 2017 3
1 3 e 3 49.15 DANCEWICZ Daniel MMKS Gdańsk 98 U20 PM II ADAMCZYK Dariusz Z/0373/14 2017 2
2 14 e 3 50.77 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 98 U20 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0399/14 2017 1
3 22 e 3 51.67 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U20 PK III ZIĘBA Julian Z/0194/15 2017 2
4 25 e 3 52.21 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2017 3
5 26 e 3 52.56 STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99 U20 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0360/16 2017 3
1 4 e 4 49.55 DUBIS Seweryn KKB MOSiR Krosno 98 U20 PK II SOCHA Tomasz Z/0128/14 2017 2
2 10 e 4 50.53 KRUPIŃSKI Patryk MUKS Park Zduńska Wola 98 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0842/14 2017 2
3 11 e 4 50.55 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2017 2
4 27 e 4 52.66 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0445/15 2017 3
5 28 e 4 52.84 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 99 U20 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/0566/17 2017 4
1 2 e 5 49.15 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB II SASKA Tomasz Z/0509/15 2017 2
2 6 e 5 50.23 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99 U20 WN II TYKARSKI Marek Z/0165/16 2017 2
3 13 e 5 50.67 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ III DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2017 2
4 21 e 5 51.55 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL III CIUK Marek Z/4339/15 2017 3
5 29 e 5 54.82 ADAMUS Patryk KS Wejher Wejherowo 99 U20 PM -- WALCZAK Mariusz Z/0230/16 2017 4
1 9 e 6 50.46 BUCHERT Filip MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP II MACJON Jan Z/0544/14 2017 2
2 12 e 6 50.65 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/0658/14 2017 2
3 16 e 6 51.08 MALINOWSKI Patryk AZS Łódź 99 U20 LD III WĘGLARSKI Krzysztof Z/2757/16 2017 3
4 17 e 6 51.09 ZDROJEWSKI Amadeusz MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/2380/16 2017 3
600 m M
1 12 e 1 1:26.52 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0336/15 2017 2
2 14 e 1 1:27.07 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2749/15 2017 3
3 15 e 1 1:27.50 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2017 4
4 17 e 1 1:27.92 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2044/15 2017 2
5 25 e 1 1:31.64 FILIPIAK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 01 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3120/16 2017 4
1 3 e 2 1:23.30 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1768/15 2017 2
2 10 e 2 1:26.34 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/2035/15 2017 3
3 11 e 2 1:26.37 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/0494/17 2017 3
4 20 e 2 1:28.48 POZORSKI Szymon GKS Olimpia Grudziądz 01 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/0026/15 2017 2
5 24 e 2 1:31.26 BRESZKA Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0452/17 2017
6 28 e 2 1:34.81 PIETRZAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0184/15 2017 4
1 6 e 3 1:25.44 KOZŁOWSKI Piotr LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5533/15 2017 2
2 8 e 3 1:25.89 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 00 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/1159/16 2017 4
3 19 e 3 1:28.43 CZUJKO Tymoteusz WKS Flota Gdynia 00 U18 PM -- PISKULSKI Paweł Z/2665/16 2017 3
4 21 e 3 1:29.33 KRENSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0453/17 2017
5 27 e 3 1:32.51 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U18 DS -- URBACKA Natalia Z/0817/16 2017 3
1 1 e 4 1:22.80 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2017 3
2 2 e 4 1:23.10 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U18 WP -- B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2017 3
3 4 e 4 1:24.13 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2017 2
4 13 e 4 1:26.96 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2017 4
5 18 e 4 1:28.42 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2017 BEZ
6 23 e 4 1:30.94 SZASTAK Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0896/15 2017 4
1 5 e 5 1:24.49 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2017 2
2 7 e 5 1:25.50 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2017 3
3 9 e 5 1:25.94 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 00 U18 PK -- KATAN Wacław Z/6400/15 2017 4
4 16 e 5 1:27.66 ORŁOWSKI Hubert UKS Skompensis Skępe 00 U18 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/6152/15 2017 BEZ
5 22 e 5 1:29.36 GAJECKI Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0879/15 2017 BEZ
6 26 e 5 1:32.08 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/6462/15 2017 3
800 m M
1 3 e 1 1:56.70 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2017 2
2 7 e 1 1:57.92 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2017 2
3 9 e 1 1:58.57 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0246/16 2017 3
4 11 e 1 1:59.16 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99 U20 DS III BIELAWA Przemysław Z/0952/15 2017 3
5 16 e 1 2:02.12 DĄBROWICZ Szymon LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 98 U20 KP IV MAŁKOWSKI Paweł Z/0625/14 2017 4
6 21 e 1 2:06.30 SZREDER Dawid KUKS Remus Kościerzyna 98 U20 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/0699/15 2017 4
1 4 e 2 1:56.93 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2017 1
2 8 e 2 1:58.13 WÓJCICKI Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK III SUGIER Maria Z/1069/15 2017 2
3 13 e 2 2:00.42 KAJDAS Adam UKS Filipides Teresin 99 U20 MZ III MURAS Rafał Z/1727/15 2017 3
4 17 e 2 2:02.27 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ IV TARASIUK Paweł Z/0985/14 2017 3
5 19 e 2 2:03.62 FUCHS Maksymilian MKS-MOS Katowice 99 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/3216/15 2017 4
1 1 e 3 1:55.34 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II KITLIŃSKI Piotr Z/0127/14 2017 1
2 2 e 3 1:56.07 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U20 WN II TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
3 12 e 3 2:00.10 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/3276/15 2017 3
4 15 e 3 2:01.23 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U20 SL III LAMCH Czesław Z/0522/14 2017 3
5 20 e 3 2:04.44 SETLA Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP IV PIERÓG Paweł # Z/2456/16 2017 4
6 22 e 3 2:12.87 STEC Tomasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 98 U20 KP -- MAŁKOWSKI Paweł Z/2520/15 2017 BEZ
1 5 e 4 1:57.22 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/0064/14 2017 1
2 6 e 4 1:57.78 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0705/16 2017 2
3 10 e 4 1:58.64 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK III BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2017 2
4 14 e 4 2:00.99 WIŚNIEWSKI Damian MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ III ADAMSKI Robert Z/0164/15 2017 3
5 18 e 4 2:02.85 CIEŚLIK Wojciech MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 98 U20 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0629/14 2017 3
1500 m M
1 1 s 1 3:58.98 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0695/14 2017 1
2 2 s 1 4:00.40 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0312/15 2017 1
3 3 s 1 4:03.10 GADOMSKI Daniel UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/0177/14 2017 2
4 4 s 1 4:06.08 WRÓBEL Jakub KL Bałtyk Koszalin 99 U20 ZP III CZEPIEL Mateusz Z/2462/15 2017 1
5 5 s 1 4:06.97 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 98 U20 KP III ROCHOWICZ Feliks Z/0270/14 2017 3
6 6 s 1 4:07.37 ZIELONKA Jan MKL Toruń 99 U20 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2663/16 2017 2
7 7 s 1 4:07.84 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/1078/14 2017 3
8 9 s 1 4:11.18 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2017 3
9 10 s 1 4:13.28 KAWALERSKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK IV KOWAL Piotr Z/0196/16 2017 3
1 8 s 2 4:08.89 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 99 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2017 3
2 11 s 2 4:13.73 CHROSTOWSKI Konrad UKS Dziesiątka Radomsko 98 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0166/15 2017 3
3 12 s 2 4:14.79 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2017 3
4 13 s 2 4:14.88 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 99 U20 MA IV GOLEC Bartłomiej Z/0467/15 2017 3
5 14 s 2 4:15.75 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 99 U20 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2017 4
6 15 s 2 4:15.84 DĄBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2017 4
7 16 s 2 4:17.40 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ IV TARASIUK Paweł Z/0986/14 2017 3
8 17 s 2 4:23.29 KLATKA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0357/15 2017 4
2000 m M
1 1 s 1 5:37.71 KUROWSKI Tomasz GKS Żukowo 00 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2017 3
2 2 s 1 5:38.67 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2017 2
3 3 s 1 5:39.78 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój 00 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1257/16 2017 3
4 4 s 1 5:43.38 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1878/15 2017 2
5 5 s 1 5:47.76 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2017 3
6 6 s 1 5:49.97 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2017 3
7 7 s 1 5:50.42 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2017 3
8 9 s 1 5:55.33 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 00 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2017 4
9 11 s 1 5:56.97 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5019/15 2017 2
10 13 s 1 5:57.26 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2017 4
11 14 s 1 5:57.80 SADŁOWSKI Piotr UKS Liceum sportowe Łomża 00 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2017 4
1 10 s 2 5:55.42 CHOJECKI Radosław MLUKS Tarnów 00 U18 MA -- GRECH Halina Z/2087/15 2017 3
2 12 s 2 5:57.03 CHEŁMIK Sergiusz RKS Łódź 00 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1711/16 2017 4
3 16 s 2 6:00.13 WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1063/16 2017 4
4 17 s 2 6:00.30 DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 01 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/6107/15 2017 3
5 18 s 2 6:00.37 OLSZEWSKI Igor MUKL Brodnica 00 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0970/16 2017 BEZ
6 19 s 2 6:01.68 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK -- KATAN Wacław Z/2971/15 2017 3
7 20 s 2 6:01.88 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 00 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2017 4
8 22 s 2 6:05.56 OSET Piotr RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2215/15 2017 4
9 23 s 2 6:06.73 JANKOWSKI Karol UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0756/16 2017 3
1 8 s 3 5:51.60 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2668/15 2017 3
2 15 s 3 5:58.58 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/5215/15 2017 3
3 21 s 3 6:02.61 KOWALINA Jan MMKS Gdańsk 01 U18 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/2721/16 2017 3
4 24 s 3 6:09.14 RACZEK Piotr MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0266/17 2017
5 25 s 3 6:11.57 FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 00 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1596/15 2017 BEZ
6 26 s 3 6:12.41 HASIURA Antoni RKS Łódź # 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/5762/15 2017 4
7 27 s 3 6:13.52 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/2282/15 2017 4
8 28 s 3 6:14.36 GAD Kewin SSR Olimp Strawczyn 00 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1751/15 2017 BEZ
9 29 s 3 6:23.42 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2017 4
10 30 s 3 6:26.77 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5020/15 2017 3
Wzwyż M
1 1 w 1 1.87 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1 687
2 2 w 1 1.87 SOBCZYK Radosław MKS Ustroń 98 U20 SL III KUBALA Magdalena Z/0328/14 2017 1 687
3 3 w 1 1.84 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2017 3 661
4 4 w 1 1.78 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL IV SKALIK Joanna Z/0703/15 2017 2 610
5 5 w 1 1.75 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2 585
6 6 w 1 1.69 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/4486/15 2017 3 536
7 7 w 1 1.69 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 536
8 8 w 1 1.60 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4 464
  w 1 NM JAKÓBCZAK Mikołaj LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/0686/14 2017 1 0
1 1 w 2 1.90 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL III MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2017 3 714
2 2 w 2 1.75 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2017 4 585
3 3 w 2 1.72 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 560
4 4 w 2 1.72 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 560
5 5 w 2 1.69 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1 536
6 8 w 2 1.63 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 488
6 6 w 2 1.63 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 488
8 7 w 2 1.63 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2017 3 488
9 9 w 2 1.63 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2017 3 488
10 10 w 2 1.60 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 464
Tyczka M
1 f 1 4.60 ADAMCZYK Jakub OSOT Szczecin 98 U20 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin Z/0162/14 2017 1
2 f 1 4.50 PUCZKO Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U20 LB I ŻUROWSKI Mariusz Z/0406/14 2017 2
3 f 1 4.40 BARAN Patryk MKS Sambor Tczew 98 U20 PM II KAŃSKI Ryszard Z/0025/14 2017 1
4 f 1 4.40 KAPTURSKI Albert KL Gdynia 98 U20 PM II KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/1589/14 2017 3
5 f 1 4.20 ŁASKI Andrzej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 99 U20 PM II KASPRZYK Kazimierz Z/0822/15 2017 2
6 f 1 4.20 TOMCZAK Aleksander OSOT Szczecin 99 U20 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin Z/0695/15 2017 2
7 f 1 4.10 WESOŁOWSKI Krzysztof OSOT Szczecin 99 U20 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin Z/0696/15 2017 3
7 f 1 4.10 NIŹNIK Mateusz WKS Flota Gdynia 98 U20 PM II PISKULSKI Paweł Z/3161/15 2017 2
7 f 1 4.10 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U20 LD II KUBIAK Robert Z/0409/15 2017 2
10 f 1 4.10 KAŹMIERCZAK Przemysław MLKS Echo Twardogóra 98 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/0930/14 2017 2
11 f 1 4.10 PIWOWARSKI Jakub KL Gdynia 98 U20 PM II KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/1588/14 2017 2
12 f 1 3.90 SPRENGEL Mateusz WKS Flota Gdynia 99 U20 PM III PISKULSKI Paweł Z/0569/15 2017 2
12 f 1 3.90 PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 99 U20 PM III JURGA Łukasz Z/0126/15 2017 2
14 f 1 3.90 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 99 U20 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/0503/15 2017 3
15 f 1 3.90 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 99 U20 DS III ŁOŚ Dariusz Z/3254/15 2017 2
16 f 1 3.70 BLEJA Jacek SKLA Sopot 99 U20 PM III JURGA Łukasz Z/0125/15 2017 3
16 f 1 3.70 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III CZAPIEWSKI Wiesław Z/0579/15 2017 2
1 f 2 4.30 BIALIC Tomasz MKS Piast Lwówek Śląski 00 U18 DS II BIALIC Marek Z/1161/15 2017 3
2 f 2 4.20 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U18 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2017 2
3 f 2 3.90 KUROWSKI Andrzej OSOT Szczecin 01 U18 ZP III SZCZEPAŃSKI Marcin Z/6117/15 2017 4
4 f 2 3.70 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/5580/15 2017 4
5 f 2 3.70 ŻAK Piotr LKS Lubusz Słubice 00 U18 LB III CZERNIK Edward Z/3982/15 2017 3
6 f 2 3.70 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD III OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2017 3
7 f 2 3.60 KOLLAR Alessandro WKS Flota Gdynia 00 U18 PM III PISKULSKI Paweł Z/0585/17 2017 BEZ
8 f 2 3.50 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS IV ŁOŚ Mateusz B.D. Z/3604/15 2017 4
9 f 2 3.30 SKURAS Filip KL Gdynia 01 U18 PM IV KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/1833/16 2017 3
9 f 2 3.30 MANIA Aleksander LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01 U18 PM IV KASPRZYK Kazimierz Z/4601/15 2017 3
  f 2 NM KRZYŻANOWSKI Kajetan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 01 U18 PM -- KASPRZYK Kazimierz Z/4602/15 2017 5
  f 2 NM WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3770/15 2017 3
W dal M
1 f 1 7.56 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD I ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1140/14 2017 M
2 f 1 7.48 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2017 2
3 f 1 7.42 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM I KAŃSKI Ryszard Z/1240/14 2017 2
4 f 1 7.21 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U20 LU II MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2017 2
5 f 1 7.11 GĄBKA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0628/15 2017 1
6 f 1 6.86 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL II KRUPA Iwona Z/0121/15 2017 2
7 f 1 6.84 GUMIELA Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 98 U20 PK II ŁYP Jacek Z/1305/14 2017 2
8 f 1 6.60 WOJCIECHOWSKI Maciej WLKS Wrocław 99 U20 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/2731/16 2017 3
9 f 1 6.53 WYPŁOSZ Tymoteusz MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1137/14 2017 3
10 f 1 6.47 SYSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 98 U20 MZ III KOZERA Piotr Z/0487/14 2017 3
11 f 1 6.43 GAWIN Krystian AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM III DZIĄBA Boguslaw Z/6514/15 2017 3
12 f 1 6.36 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U20 KP III KAŹMIERCZAK Daniel Z/0226/14 2017 3
1 f 2 6.77 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U18 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2017 3
2 f 2 6.74 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2017 2
3 f 2 6.68 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U18 KP III JANKOWSKI Marcin Z/0020/15 2017 3
4 f 2 6.62 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U18 LD III SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2017 3
5 f 2 6.35 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III CHMIELEWSKI Marek CHMIELEWSKI Marek Z/6120/15 2017 3
6 f 2 6.34 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U18 DS III KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2017 3
7 f 2 6.24 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL IV RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2017 4
8 f 2 6.21 DOBRZYŃSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP IV CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław B.D. , Z/3275/16 , 2017 4
9 f 2 6.17 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U18 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2017 4
10 f 2 6.02 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2017 4
11 f 2 5.91 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok # 00 U18 PD IV NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2017 3
12 f 2 5.83 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2017 4
13 f 2 5.82 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2017 4
1 w 1 6.55 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1 709
2 w 1 6.52 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2017 3 702
3 w 1 6.49 SOBCZYK Radosław MKS Ustroń 98 U20 SL III KUBALA Magdalena Z/0328/14 2017 1 695
4 w 1 6.46 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL III SKALIK Joanna Z/0703/15 2017 2 688
5 w 1 6.09 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 606
6 w 1 6.03 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4 593
7 w 1 5.91 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2 567
8 w 1 5.86 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/4486/15 2017 3 556
  w 1 NM JAKÓBCZAK Mikołaj LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/0686/14 2017 1 0
1 1 w 2 6.67 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1 736
2 2 w 2 6.36 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 666
3 3 w 2 6.06 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 600
4 4 w 2 5.75 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2017 4 533
5 5 w 2 5.74 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2017 3 531
6 6 w 2 5.64 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2017 3 510
7 7 w 2 5.54 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2017 3 490
8 8 w 2 5.45 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 471
9 9 w 2 5.35 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 451
10 10 w 2 5.05 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 392
Kula (5) M
1 1 w 1 15.22 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1 803
2 2 w 1 13.43 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 693
3 3 w 1 12.88 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 660
4 4 w 1 12.42 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2017 3 632
5 5 w 1 11.67 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2017 3 586
6 6 w 1 10.85 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2017 3 537
7 7 w 1 9.61 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 462
8 8 w 1 9.47 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2017 4 454
9 9 w 1 9.38 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 448
10 10 w 1 9.27 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 442
Kula (6) M
1 f 1 21.03 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0477/14 2017 M
2 f 1 16.89 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ I BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
3 f 1 16.66 KOSZAŁKA Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM I KOWNATKE Rafał Z/1246/14 2017 1
4 f 1 15.49 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL II KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2017 2
5 f 1 14.93 SNOPEK Marcin KL Gdynia 99 U20 PM II KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2378/16 2017 3
6 f 1 14.78 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2017 1
7 f 1 14.43 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2017 1
8 f 1 14.27 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS II KARPIŃSKI Franciszek Z/0428/15 2017 2
9 f 1 13.97 PTAK Adam MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS III WOCHNA Robert Z/0958/14 2017 2
10 f 1 13.91 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2017 1
11 f 1 13.56 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL III PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2017 2
12 f 1 13.29 BOROWICKI Kordian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 98 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0119/14, Z/0119/14 , 2017 2
13 f 1 13.21 RIGGA Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM III KOWNATKE Rafał Z/1248/14 2017 2
  f 1 NM GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki # 99 U20 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/4350/15 2017 2
1 1 w 1 15.21 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1 803
2 2 w 1 14.26 SOBCZYK Radosław MKS Ustroń 98 U20 SL II KUBALA Magdalena Z/0328/14 2017 1 744
3 3 w 1 14.17 JAKÓBCZAK Mikołaj LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP II SOBIERAJ Dawid Z/0686/14 2017 1 739
4 4 w 1 13.41 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2 692
5 5 w 1 12.72 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL IV SKALIK Joanna Z/0703/15 2017 2 650
6 6 w 1 11.69 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 588
7 7 w 1 10.82 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2017 3 535
8 8 w 1 9.70 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4 468
9 9 w 1 7.58 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/4486/15 2017 3 341

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4327340126038 sekund