Toruń 11 - 13.02.2017
PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
200 m K
1 f 1 24.50 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 f 1 24.92 WĘGLARZ Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL II MORKA Piotr Z/0466/14 2017 1
3 f 1 25.35 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2017 2
4 f 1 25.50 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN II NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
5 f 1 26.08 RAJEWSKA Alicja MKS MOS Wrocław 99 U20 DS II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2017 3
6 f 1 26.35 SZYMKOWICZ Anna MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP III MACJON Jan Z/0545/14 2017 1
1 f 2 26.35 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD III KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
2 f 2 27.55 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK IV KARKUT Bogdan Z/0174/16 2017 4
1 f 3 24.97 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
2 f 3 25.29 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
3 f 3 25.68 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2017 2
4 f 3 25.89 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2017 2
5 f 3 26.62 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA III ŚLUSARCZYK Ewa Z/4645/15 2017 2
  f 3 DQ BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- CIUK Marek Z/3835/15 2017 2
1 f 4 25.68 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL II ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2017 2
2 f 4 25.89 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/5817/15 2017 2
3 f 4 25.95 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 00 U18 SL II ROLAK Dorota Z/0560/17 2017 3
4 f 4 25.96 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 00 U18 DS II BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2017 2
5 f 4 26.56 DĄBEK Emilia KB Witar Tarnobrzeg 01 U18 PK III MAŚLANKA Adam Z/5252/15 2017 2
6 f 4 26.94 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2017 1
300 m K
1 f 1 39.18 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/5030/15 2017 2
2 f 1 40.31 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/1473/15 2017 1
3 f 1 40.77 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/5727/15 2017 2
4 f 1 40.92 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2017 2
5 f 1 41.41 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
  f 1 DQ ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0004/15 2017 2
1 f 2 40.84 ROIK Paulina UKS Chromik Mysłowice 00 U18 SL -- PĘKALA Łukasz Z/0992/15 2017 2
2 f 2 41.44 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 00 U18 KP -- ZRADA Piotr Z/2007/15 2017 2
3 f 2 41.51 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2017 2
4 f 2 41.92 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/4999/15 2017 2
5 f 2 42.47 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15, Z/4625/15 2016, 2017 2
  f 2 DQ BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- LESZKIEWICZ Jerzy Z/2676/16 2017 3
400 m K
1 f 1 55.68 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U20 DS I ROŻEJ Marek Z/1152/14 2017 M
2 f 1 56.17 WĘGLARZ Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL I MORKA Piotr Z/0466/14 2017 1
3 f 1 56.24 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I LESZKIEWICZ Jerzy Z/0304/15 2017 M
4 f 1 56.27 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA I PAŚ Mariusz Z/0636/14 2017 1
5 f 1 56.97 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1
6 f 1 57.16 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2017 2
1 f 2 57.76 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/0633/15 2017 2
2 f 2 57.92 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 99 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0656/15 2017 1
3 f 2 58.66 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U20 WP II MARCINIAK Roman Z/0193/15 2017 2
4 f 2 58.83 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/0601/15 2017 2
5 f 2 60.44 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 98 U20 SL III HOMA Wioleta Z/1228/14 2017 2
  f 2 DNS BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2191/15 2017 2
600 m K
1 f 1 1:33.81 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2017 1
2 f 1 1:33.87 BRONOWSKA Zuzanna MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1766/15 2017 2
3 f 1 1:34.49 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2788/15 2017 2
4 f 1 1:35.29 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/1548/15 2017 2
5 f 1 1:36.88 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2937/15 2017 2
6 f 1 1:37.65 BATKO Agata MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0885/15 2017 2
7 f 1 1:38.40 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GRECH Halina Z/2094/15 2017 3
8 f 1 1:39.69 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2017 2
1 f 2 1:37.84 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1261/16 2017 3
2 f 2 1:38.22 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2061/15 2017 3
3 f 2 1:38.93 MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/5261/15 2017 2
4 f 2 1:39.03 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 00 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2017 2
5 f 2 1:39.33 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM -- THIEL Adam Z/2119/15 2017 2
6 f 2 1:39.97 OBST Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/5283/15 2017 3
7 f 2 1:40.69 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0007/15 2017 2
8 f 2 1:41.46 ZAWADZKA Julia WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2978/15 2017 3
800 m K
1 f 1 2:12.55 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 99 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/3569/15 2017 1
2 f 1 2:13.62 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5220/15 2017 2
3 f 1 2:14.21 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2017 2
4 f 1 2:14.58 HOFMAN Maria SL Olimpia Poznań 99 U20 WP II BYTNIEWSKA Magdalena Z/0859/15 2017 2
5 f 1 2:19.10 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U20 PK III ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2017 3
6 f 1 2:21.36 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0502/15 2017 2
7 f 1 2:21.73 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2017 2
8 f 1 2:22.61 HAN Julia UKS Czwórka Żory 99 U20 SL III KRUPA Iwona Z/0123/15 2017 3
2000 m K
1 1 s 1 6:18.50 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2776/15 2017 2
2 2 s 1 6:21.47 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0385/16 2017 2
3 3 s 1 6:30.38 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/2532/15 2017 2
4 4 s 1 6:31.14 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2017 3
5 5 s 1 6:33.75 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2769/15 2017 1
6 6 s 1 6:34.94 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2017 2
7 7 s 1 6:35.78 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 00 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2017 3
8 8 s 1 6:45.08 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/1249/15 2017 3
9 9 s 1 6:50.48 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2017 3
10 10 s 1 7:02.34 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2017 3
11 11 s 1 7:03.82 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2221/15 2017 3
12 12 s 1 7:04.13 GLOGER Julia SS MKS Parasol Wrocław 01 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/1602/15 2017 5
13 13 s 1 7:11.26 ZINCZENKO Zuzanna SS MKS Parasol Wrocław 01 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/2851/15 2017 5
14 14 s 1 7:15.59 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/0482/17 2017
15 15 s 1 7:22.03 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2017 3
16 16 s 1 7:32.50 KOSSAKOWSKA Julia MKS Gniezno 01 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0010/15 2017 3
17 17 s 1 8:17.15 PRZYBYLSKA Dominika UKS BUK przy Gimnazjum nr 2 w Stobnie 01 U18 KP -- MARCINEK Dariusz Z/0171/17 2017
3000 m K
1 1 s 1 10:04.00 MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0543/15 2017 1
2 2 s 1 10:08.14 SZYJKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL II MORKA Piotr Z/0464/14 2017 2
3 3 s 1 10:11.82 SZOSTECKA Paulina CWKS Resovia Rzeszów 98 U20 PK II KOWAL Piotr Z/0143/14 2017 1
4 4 s 1 10:22.62 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/0666/14 2017 1
5 5 s 1 10:25.87 DIAS Julia GKS Żukowo # 99 U20 PM III KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2017 2
6 6 s 1 10:27.99 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U20 PK III ZIĘBA Julian Z/0089/14 2017 1
7 7 s 1 10:30.91 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/0745/15 2017 2
8 8 s 1 10:47.00 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/2429/15 2017 3
9 9 s 1 10:50.12 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U20 PM III BODZIAK Igor Z/0375/15 2017 3
10 10 s 1 11:25.25 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U20 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2017 2
11 11 s 1 11:26.26 TRYBUŁA Agata MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/0396/15 2017 4
  s 1 DNF ŚWIĘCKA Magdalena LKS Zorza Gdynia # 99 U20 PM -- WALENDZIAK Renata Z/0118/16 2017 3
60 m pł K J Mł K
1 2 e 1 8.77 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2017 3
2 6 e 1 9.07 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
3 7 e 1 9.14 OZGA Aleksandra LUKS Strzałków 01 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/4810/15 2017 2
4 9 e 1 9.22 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/2339/16 2017 2
5 11 e 1 9.29 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U18 WP -- ŻYLIŃSKI Jerzy Z/1465/15 2017 2
6 13 e 1 9.31 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- CIUK Marek Z/3899/15 2017 2
7 18 e 1 9.69 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2654/15 2017 4
1 1 e 2 8.77 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2017 2
2 3 e 2 8.83 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2017 2
3 8 e 2 9.19 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/6413/15 2017 2
4 10 e 2 9.22 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2017 2
5 14 e 2 9.40 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 00 U18 SL -- HELBIK Joachim Z/0662/15 2017 2
6 19 e 2 9.75 RĄCZKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 00 U18 KP -- SCHUBRING Zbigniew Z/0451/15 2017 2
1 4 e 3 9.02 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2017 2
2 5 e 3 9.05 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/1661/15 2017 2
3 12 e 3 9.30 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2017 2
4 15 e 3 9.40 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2017 3
5 16 e 3 9.53 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2017 2
6 17 e 3 9.56 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- ROSTEK William Z/2118/15 2017 3
1 f 1 8.74 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2017 2
2 f 1 8.79 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2017 2
3 f 1 9.00 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2017 2
4 f 1 9.03 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/1661/15 2017 2
5 f 1 9.09 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
6 f 1 9.20 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/6413/15 2017 2
7 f 1 9.86 OZGA Aleksandra LUKS Strzałków 01 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/4810/15 2017 2
  f 1 DNF JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2017 3
1 f 2 9.18 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U18 WP -- ŻYLIŃSKI Jerzy Z/1465/15 2017 2
2 f 2 9.18 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2017 2
3 f 2 9.20 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2017 2
4 f 2 9.30 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- CIUK Marek Z/3899/15 2017 2
5 f 2 9.30 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 00 U18 SL -- HELBIK Joachim Z/0662/15 2017 2
6 f 2 9.32 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/2339/16 2017 2
7 f 2 9.46 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2017 3
8 f 2 9.71 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2017 2
1 1 w 1 8.96 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2 918
2 2 w 1 9.02 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN -- PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2 906
3 3 w 1 9.40 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U18 ZP -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2017 2 828
4 4 w 1 9.43 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL -- RAMUS Józef Z/2913/15 2017 3 822
5 5 w 1 9.50 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2 808
6 9 w 1 9.78 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3 754
1 6 w 2 9.51 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2 806
2 7 w 2 9.61 GAJ Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL -- CHRIST Marek Z/2387/15 2017 2 787
3 8 w 2 9.76 KRAUZE Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL -- CHRIST Marek Z/2376/15 2017 3 758
4 10 w 2 9.88 STEĆ Patrycja SKLA Sopot 01 U18 PM -- MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2017 2 735
5 11 w 2 10.07 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3 699
6 12 w 2 10.21 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2017 3 673
60 m pł K K
1 1 e 1 8.33 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1
2 2 e 1 8.74 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP -- HULISZ Robert Z/0397/15 2017 1
3 4 e 1 8.82 WINKOWSKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0866/14 2017 1
4 7 e 1 9.23 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ -- GUZOWSKA Anna Z/0046/14 2017 2
5 10 e 1 9.38 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/0548/15 2017 2
6 11 e 1 9.39 JAŹWIŃSKA Aleksandra MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 98 U20 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0651/15 2017 2
7 13 e 1 9.68 WÓJS Marika MKS Hermes Gryfino 99 U20 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/0645/15 2017 2
1 3 e 2 8.81 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1
2 5 e 2 8.94 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2017 1
3 6 e 2 9.04 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2017 2
4 8 e 2 9.27 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/4388/15 2017 2
5 9 e 2 9.29 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2017 2
6 12 e 2 9.49 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2017 2
1 f 1 8.24 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1
2 f 1 8.80 WINKOWSKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0866/14 2017 1
3 f 1 8.83 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1
4 f 1 8.95 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2017 1
5 f 1 8.97 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2017 2
6 f 1 9.27 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/4388/15 2017 2
7 f 1 9.28 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ -- GUZOWSKA Anna Z/0046/14 2017 2
  f 1 DNF HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP -- HULISZ Robert Z/0397/15 2017 1
1 f 2 9.19 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2017 2
2 f 2 9.33 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2017 2
3 f 2 9.38 JAŹWIŃSKA Aleksandra MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 98 U20 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0651/15 2017 2
4 f 2 9.54 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/0548/15 2017 2
5 f 2 9.57 WÓJS Marika MKS Hermes Gryfino 99 U20 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/0645/15 2017 2
1 1 w 1 8.72 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2017 1 969
2 2 w 1 9.07 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1 895
3 3 w 1 9.33 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2017 1 842
4 4 w 1 9.36 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2 836
5 5 w 1 9.40 KAŹMIERCZAK Joanna MKS Pułtusk 98 U20 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/0070/14 2017 2 828
1 6 w 2 9.67 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/0192/15 2017 3 775
2 7 w 2 9.86 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0283/15 2017 2 738
3 8 w 2 9.94 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2017 2 723
4 9 w 2 10.10 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0308/14 2017 2 693
Wzwyż K
1 f 2 1.81 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD I KRAKOWIAK Lech Z/0164/14 2017 1
2 f 2 1.79 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99 U20 WP I WANGE Adrianna Z/0636/15 2017 1
3 f 2 1.75 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA I ZAPART Stanisław Z/0099/14 2017 2
4 f 2 1.73 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP I DAKINIEWICZ Roman Z/0248/15 2017 1
5 f 2 1.67 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U20 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/1363/14 2017 2
6 f 2 1.60 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP III KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2017 2
6 f 2 1.60 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP III KACZOR Mieczysław Z/0389/14 2017 2
8 f 2 1.55 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL III MICHALSKA Alicja Z/3360/15 2017 2
  f 2 NM IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2017 2
1 1 w 1 1.77 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2017 1 941
2 2 w 1 1.68 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1 830
3 3 w 1 1.65 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2017 1 795
3 4 w 1 1.65 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM II LEWANDOWSKI Michał Z/0283/15 2017 2 795
5 6 w 1 1.56 KAŹMIERCZAK Joanna MKS Pułtusk 98 U20 MZ III KRYSIAK Sławomir Z/0070/14 2017 2 689
6 5 w 1 1.56 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2017 2 689
7 7 w 1 1.50 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 99 U20 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/0192/15 2017 3 621
8 8 w 1 1.50 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2 621
9 9 w 1 1.47 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/0308/14 2017 2 588
1 1 w 2 1.65 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2017 3 795
2 2 w 2 1.59 STEĆ Patrycja SKLA Sopot 01 U18 PM III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2017 2 724
3 3 w 2 1.56 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3 689
4 5 w 2 1.53 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U18 ZP IV ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2017 2 655
5 4 w 2 1.53 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2 655
6 6 w 2 1.50 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN IV PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2 621
7 7 w 2 1.47 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2 588
8 8 w 2 1.44 KRAUZE Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL -- CHRIST Marek Z/2376/15 2017 3 555
8 9 w 2 1.44 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2 555
10 10 w 2 1.41 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL -- RAMUS Józef Z/2913/15 2017 3 523
11 11 w 2 1.38 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3 491
12 12 w 2 1.35 GAJ Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL -- CHRIST Marek Z/2387/15 2017 2 460
Tyczka K
1 f 1 4.00 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U20 PM M KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/0173/14 2017 M
2 f 1 3.90 RYCZAK Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP M CZAPIEWSKI Wiesław DAKINIEWICZ Roman , Z/0249/15 , 2017 M
3 f 1 3.70 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U20 PM I JURGA Łukasz Z/0016/14 2017 1
4 f 1 3.50 LIPIŃSKA Milena AZS UMCS Lublin 99 U20 LU I MIGDA Leszek Z/0583/15 2017 1
5 f 1 3.30 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U20 MZ I GAWENDA Andrzej Z/1194/14 2017 1
6 f 1 3.30 ŚWIERKOT Dominika UKS Olimp Mazańcowice 99 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/0504/15 2017 1
7 f 1 3.00 WRĘGA Paula OSOT Szczecin 99 U20 ZP II KALINICZENKO Wiaczesław Z/0694/15 2017 1
8 f 1 3.00 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 98 U20 LD II KUBIAK Robert Z/0844/14 2017 2
9 f 1 2.80 BARTOSIK Kamila OSOT Szczecin 98 U20 ZP III KALINICZENKO Wiaczesław Z/0158/14 2017 2
9 f 1 2.80 NAUTZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM III SZYMCZAK Edward Z/5203/15 2017 1
W dal K
1 f 2 5.75 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2017 2
2 f 2 5.71 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 00 U18 ZP II IWIŃSKA Anna Z/5069/15 2017 1
3 f 2 5.60 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP II WALCZAK Marek Z/0590/15 2017 2
4 f 2 5.51 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U18 KP II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2017 3
5 f 2 5.48 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U18 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2017 2
6 f 2 5.44 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK II MOŹDZIOCH Adolf Z/6198/15 2017 3
7 f 2 5.37 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2017 3
8 f 2 5.28 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 00 U18 SL III OLSZAR Michal Z/3455/15 2017 3
9 f 2 5.12 WOŹNIAK Marta LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2921/15 2017 3
10 f 2 5.12 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP III WALCZAK Marek Z/0595/15 2017 3
11 f 2 5.07 KOWALCZYK Małgorzata MKS Hermes Gryfino 00 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/4141/15 2017 2
12 f 2 5.01 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/2455/15 2017 4
13 f 2 4.99 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3
Trójskok K
1 f 1 12.57 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U20 KP I KAŹMIERCZAK Daniel Z/0229/14 2017 1
2 f 1 12.56 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ I MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2017 2
3 f 1 12.36 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP I KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2017 2
4 f 1 12.04 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U20 PM I GALINSKI Tadeusz Z/0022/14 2017 1
5 f 1 12.03 MACH Natalia MKS Iskra Pszczyna 99 U20 SL I BIELA Marek Z/0307/15 2017 3
6 f 1 11.98 STRĄCZEK Weronika SS MKS Parasol Wrocław 99 U20 DS II KOKOT Zdzisław Z/0507/15 2017 1
7 f 1 11.77 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/0398/15 2017 2
8 f 1 11.68 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2017 2
9 f 1 11.39 PABIANEK Angelika AZS Łódź 99 U20 LD III SADACH Aneta Z/0301/16 2017 3
10 f 1 11.35 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław , Z/0256/15 , 2017 3
11 f 1 10.98 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 98 U20 LD III MANTYK Łukasz Z/0027/14 2017 3
  f 1 NM LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/0274/14 2017 3
Kula (3) K
1 f 1 16.08 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U18 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2017 1
2 f 1 14.70 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 01 U18 WP I ŚWIST Jerzy Z/5500/15 2017 2
3 f 1 14.41 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2017 1
4 f 1 13.66 STARUCH Nina MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4824/15 2017 2
5 f 1 12.84 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
6 f 1 12.54 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2017 3
7 f 1 12.51 SITARSKA Adrianna TL Pogoń Ruda Śląska 00 U18 SL III SITARSKI Michał Z/1876/16 2017 3
8 f 1 12.50 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 00 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3129/15 2017 3
9 f 1 11.80 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2017 3
10 f 1 11.76 BARDA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U18 ZP III SZPAK Mieczyslaw Z/1755/16 2017 3
11 f 1 11.71 KOWALSKA Paulina MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1765/15 2017 2
12 f 1 11.54 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 00 U18 PM III KWIATKOWSKI Lech Z/0195/16 2017 3
13 f 1 11.50 KOWALISZYN Małgorzata GKS Piast Gliwice 00 U18 SL III RUTYNA Wojciech Z/6384/15 2017 4
14 f 1 11.27 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2017 3
15 f 1 10.96 CZARNATA Małgorzata ULKS Tychowo 01 U18 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2017 1
1 1 w 1 12.00 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3 661
2 2 w 1 11.53 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2 630
3 3 w 1 10.71 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2 576
4 4 w 1 10.30 STEĆ Patrycja SKLA Sopot 01 U18 PM IV MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2017 2 549
5 5 w 1 10.05 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U18 ZP IV ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2017 2 533
6 6 w 1 9.84 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP IV CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2017 3 519
7 8 w 1 9.25 KRAUZE Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL -- CHRIST Marek Z/2376/15 2017 3 480
8 7 w 1 9.25 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3 480
9 9 w 1 9.25 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2 480
10 10 w 1 9.14 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL -- RAMUS Józef Z/2913/15 2017 3 473
11 11 w 1 7.47 GAJ Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL -- CHRIST Marek Z/2387/15 2017 2 365
  w 1 NM NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN -- PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2 0
Kula (4) K
1 f 1 16.19 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 98 U20 MZ M OLSZEWSKI Henryk Z/0073/14 2017 1
2 f 1 15.04 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA I MICHNIAK Jan Z/1321/14 2017 1
3 f 1 14.38 URBAN Karolina SKLA Sopot 98 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2017 1
4 f 1 13.62 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 98 U20 PM I SKALSKI Krzysztof Z/0375/14 2017 1
5 f 1 12.83 CISICKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/1044/14 2017 1
6 f 1 12.78 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2017 1
7 f 1 12.59 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2017 1
8 f 1 11.35 MARKOWSKA Joanna GKS Piast Gliwice 99 U20 SL III RUTYNA Wojciech Z/3030/15 2017 2
9 f 1 10.78 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2017 2
10 f 1 10.41 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM III WALCZAK Aleksandra Z/6516/15 2017 3
11 f 1 10.34 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2017 3
12 f 1 9.32 GOŹDZIEWICZ Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/4356/15 2017 3
13 f 1 8.70 ZYCH Sylwia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U20 WN -- GIERYSZEWSKI Andrzej Z/3656/15 2017 2
1 1 w 1 10.97 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2017 1 593
2 2 w 1 10.21 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2017 1 543
3 3 w 1 9.51 KAŹMIERCZAK Joanna MKS Pułtusk 98 U20 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/0070/14 2017 2 497
4 4 w 1 9.42 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM IV LEWANDOWSKI Michał Z/0283/15 2017 2 492
5 5 w 1 9.41 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/0308/14 2017 2 491
6 6 w 1 8.67 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/0192/15 2017 3 443
7 7 w 1 8.64 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1 441
8 8 w 1 8.23 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2 414
  w 1 DNS SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2017 2 0
200 m M
1 f 1 21.20 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
2 f 1 21.78 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U20 SL I PRENCEL Piotr Z/0326/14 2017 2
3 f 1 21.98 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/1576/14 2017 1
4 f 1 22.09 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP II SZOSTAK Janusz Z/0387/14 2017 1
5 f 1 22.28 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U20 SL II HELBIK Joachim Z/0401/14 2017 1
6 f 1 22.46 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2017 2
1 f 2 22.65 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB II WOŹNIAK Daniel Z/0508/15 2017 2
2 f 2 22.97 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/0671/15 2017 3
3 f 2 23.23 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U20 WP III GÓRSKI Dariusz Z/3148/15 2017 3
  f 2 DNS PIETRZAK Kacper RKS Łódź 99 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0626/15 2017 2
  f 2 DNS SAFULAK Kamil AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/0439/15 2017 2
  f 2 DQ ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3208/15 2017 2
1 f 3 22.22 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM II JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2017 2
2 f 3 22.35 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL II BORYKA Ireneusz Z/4775/15 2017 2
3 f 3 22.51 NOWIŃSKI Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 00 U18 SL II JUSTYNIAK Joanna Z/2357/16 2017 2
4 f 3 22.86 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U18 SL III BIELA Marek Z/4611/15 2017 2
5 f 3 22.99 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2017 3
  f 3 DQ STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2017 2
1 f 4 23.03 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL III ROLAK Dorota Z/5732/15 2017 3
2 f 4 23.43 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL III KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2017 2
3 f 4 23.52 KACZMARCZYK Michał PTT Delta Płock 00 U18 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/5393/15 2017 3
4 f 4 23.75 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2017 3
  f 4 DNS JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2017 3
  f 4 DQ PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U18 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 3
300 m M
1 f 1 35.37 BOROWIK Dawid PLKS Gwda Piła 01 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1586/15 2017 2
2 f 1 35.39 ANTOSZEWSKI Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 00 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/1030/15 2017 2
3 f 1 35.83 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4403/15 2017 2
4 f 1 36.11 MORZEWSKI Marceli UKS Victoria Józefów 00 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA Bożena Z/4261/15 2017 2
5 f 1 36.64 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5408/15 2017 2
  f 1 DQ PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
1 f 2 35.75 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2910/15 2017 2
2 f 2 35.94 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3837/15 2017 2
3 f 2 36.23 RASSMUS Kosma SKLA Sopot 00 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/5425/15 2017 3
4 f 2 36.78 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 00 U18 DS -- BIALIC Marek Z/1162/15 2017 3
5 f 2 36.97 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2017 4
6 f 2 37.28 STOBIENIECKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL -- BORYKA Ireneusz Z/4782/15 2017 3
400 m M
1 f 1 47.26 ZIMNY Tymoteusz MKS Baszta Szamotuły 98 U20 WP I WIŚNIEWSKI Roman Z/0812/14 2017 M
2 f 1 49.01 DANCEWICZ Daniel MMKS Gdańsk 98 U20 PM II ADAMCZYK Dariusz Z/0373/14 2017 2
3 f 1 49.33 DUBIS Seweryn KKB MOSiR Krosno 98 U20 PK II SOCHA Tomasz Z/0128/14 2017 2
4 f 1 50.49 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99 U20 WN II TYKARSKI Marek Z/0165/16 2017 2
  f 1 DNS MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U20 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/0417/15 2017 2
  f 1 DQ WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0509/15 2017 2
1 f 2 49.81 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0391/15 2017 2
2 f 2 50.20 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2017 2
3 f 2 50.45 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II KITLIŃSKI Piotr Z/0658/14 2017 2
4 f 2 51.64 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2017 2
  f 2 DNS KRUPIŃSKI Patryk MUKS Park Zduńska Wola 98 U20 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0842/14 2017 2
  f 2 DQ BUCHERT Filip MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP -- MACJON Jan Z/0544/14 2017 2
600 m M
1 f 1 1:22.76 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2017 2
2 f 1 1:23.05 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0336/15 2017 2
3 f 1 1:23.18 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2017 3
4 f 1 1:23.28 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1768/15 2017 2
5 f 1 1:23.61 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U18 WP -- B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2017 3
6 f 1 1:25.04 KOZŁOWSKI Piotr LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5533/15 2017 2
7 f 1 1:25.73 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2017 3
8 f 1 1:25.79 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2017 2
1 f 2 1:25.15 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2749/15 2017 3
2 f 2 1:26.19 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 00 U18 PK -- KATAN Wacław Z/6400/15 2017 4
3 f 2 1:26.31 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 00 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/1159/16 2017 4
4 f 2 1:26.62 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2017 4
5 f 2 1:26.70 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2017 4
6 f 2 1:26.77 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/0494/17 2017 3
7 f 2 1:27.08 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/2035/15 2017 3
8 f 2 1:27.10 ORŁOWSKI Hubert UKS Skompensis Skępe 00 U18 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/6152/15 2017 BEZ
800 m M
1 f 1 1:51.33 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2017 1
2 f 1 1:51.83 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP II SOBOWIEC Bartosz Z/0064/14 2017 1
3 f 1 1:52.39 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II KITLIŃSKI Piotr Z/0127/14 2017 1
4 f 1 1:53.55 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2017 2
5 f 1 1:54.45 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0705/16 2017 2
6 f 1 1:55.07 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U20 WN II TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
7 f 1 1:55.32 WÓJCICKI Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK II SUGIER Maria Z/1069/15 2017 2
8 f 1 1:55.73 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2017 2
1000 m M
1 1 s 1 2:31.75 TURSKI Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/2581/15 2017 2
2 2 s 1 2:34.64 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2017 2
3 3 s 1 2:34.85 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2667/15 2017 2
4 4 s 1 2:36.40 PAWLAK Mateusz BKL Bełchatów 01 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/4628/15 2017 2
5 5 s 1 2:36.51 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U18 SL -- BIELA Marek Z/4615/15 2017 3
6 6 s 1 2:36.64 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław B.D. B.D. Z/1840/15 2017 2
7 7 s 1 2:38.05 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 00 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/6356/15 2017 3
8 8 s 1 2:38.57 KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1779/15 2017 3
9 9 s 1 2:38.77 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2017 3
10 10 s 1 2:40.43 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz 00 U18 MA -- BUJAS Marcin Z/2940/15 2017 3
11 11 s 1 2:40.61 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/2034/15 2017 3
12 13 s 1 2:41.80 KWAPISZEWSKI Kacper MKS Gniezno 00 U18 WP -- SZYMAŃSKA Hanna Z/0013/15 2017 3
13 16 s 1 2:43.00 KLEIN Oskar LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U18 PM -- KLEIN Dariusz Z/5368/15 2017 3
1 12 s 2 2:41.46 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2017 4
2 14 s 2 2:41.83 PUKACZ Dawid SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/2793/15 2017 3
3 15 s 2 2:42.76 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1273/15 2017 2
4 17 s 2 2:43.13 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2774/15 2017 2
5 18 s 2 2:43.18 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3099/16 2017 4
6 19 s 2 2:43.78 GRZELKA Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0454/17 2017
7 20 s 2 2:46.84 CIŻYŃSKI Błażej MUKL Brodnica 00 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2001/15 2017 4
8 21 s 2 2:47.96 KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3174/16 2017 5
9 22 s 2 2:51.69 KNAPKIEWICZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0583/17 2017
10 23 s 2 2:52.50 WIRKUS Kacper UKS Wiking Rychnowy 00 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1861/15 2017 BEZ
11 24 s 2 2:55.32 GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 00 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1866/15 2017 BEZ
12 25 s 2 3:02.56 KOWALCZYK Szymon LUKS Start Nakło 01 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0031/15 2017 4
1 1 w 1 2:50.16 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2017 3 764
2 2 w 1 2:55.45 SOBCZYK Radosław MKS Ustroń 98 U20 SL -- KUBALA Magdalena Z/0328/14 2017 1 710
3 3 w 1 2:55.90 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2 705
4 4 w 1 2:57.26 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/0703/15 2017 2 691
5 5 w 1 2:58.45 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1 680
6 6 w 1 3:10.82 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4 562
7 7 w 1 3:11.17 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 559
8 8 w 1 3:27.95 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/4486/15 2017 3 417
  w 1 DNF JAKÓBCZAK Mikołaj LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/0686/14 2017 1 0
1 1 w 2 2:58.90 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2017 3 675
2 2 w 2 2:59.91 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2017 3 665
3 3 w 2 3:04.81 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 618
4 4 w 2 3:06.58 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 601
5 5 w 2 3:07.46 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 593
6 6 w 2 3:07.77 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2017 4 590
7 7 w 2 3:07.94 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2017 3 589
8 8 w 2 3:08.31 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 585
9 9 w 2 3:09.31 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1 576
10 10 w 2 3:23.57 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 452
3000 m M
1 1 s 1 8:31.55 JARCZOK Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U20 SL II JARCZOK Miłosz Z/0361/15 2017 2
2 2 s 1 8:32.83 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 99 U20 MA II JASICZ Ryszard Z/0469/15 2017 2
3 3 s 1 8:38.78 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/0333/15 2017 1
4 4 s 1 8:50.94 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK III ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2017 2
5 5 s 1 9:03.91 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/0201/15 2017 2
6 6 s 1 9:17.93 MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Białystok 99 U20 PD IV KALINOWSKI Paweł Z/2159/15 2017 3
7 7 s 1 9:20.92 BIAŁĘCKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ IV ADAMSKI Robert Z/0165/15 2017 3
  s 1 DNF LOTKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1142/16 2017 BEZ
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 7.98 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2017 2
2 5 e 1 8.29 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3705/15 2017 2
3 9 e 1 8.44 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/2445/15 2017 3
4 11 e 1 8.47 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- GIZA Andrzej Z/4979/15 2017 2
5 14 e 1 8.69 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2422/15 2017 4
6 16 e 1 8.73 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4830/15 2017 BEZ
7 17 e 1 8.73 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2017 2
1 4 e 2 8.21 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
2 6 e 2 8.36 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2110/15 2017 3
3 8 e 2 8.43 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2017 2
4 12 e 2 8.52 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek , Z/0138/15 , 2017 2
5 13 e 2 8.60 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2017 2
6 18 e 2 8.96 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3819/15 2017 3
7 20 e 2 9.15 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2017 3
1 2 e 3 8.16 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2017 2
2 3 e 3 8.21 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 2
3 7 e 3 8.39 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/4140/15 2017 3
4 10 e 3 8.45 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2017 4
5 15 e 3 8.71 CYL Norbert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/4753/15 2017 5
6 19 e 3 9.02 SMOLIŃSKI Bartosz UKS Wyspiański Szubin 00 U18 KP -- KASZEWSKI Tomasz Z/2931/15 2017 BEZ
7 21 e 3 9.23 PŁACHECKI Robert niest. Katowice 01 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna B.D. Z/1983/16, Z/3474/15 , 2016 3
1 f 1 7.90 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2017 2
2 f 1 8.12 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2017 2
3 f 1 8.15 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 2
4 f 1 8.23 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2110/15 2017 3
5 f 1 8.27 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3705/15 2017 2
6 f 1 8.27 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/4140/15 2017 3
  f 1 DQ MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
  f 1 DQ FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2017 2
1 f 2 8.32 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2017 4
2 f 2 8.35 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/2445/15 2017 3
3 f 2 8.42 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2017 2
3 f 2 8.42 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek , Z/0138/15 , 2017 2
5 f 2 8.55 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- GIZA Andrzej Z/4979/15 2017 2
6 f 2 8.58 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2422/15 2017 4
7 f 2 8.67 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4830/15 2017 BEZ
8 f 2 8.70 CYL Norbert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/4753/15 2017 5
1 1 w 1 8.26 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2017 3 917
2 2 w 1 8.34 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1 898
3 3 w 1 8.61 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 834
4 4 w 1 8.65 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 825
5 5 w 1 8.71 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2017 3 811
1 6 w 2 9.04 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 737
2 7 w 2 9.15 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2017 4 713
3 8 w 2 9.28 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 685
4 9 w 2 9.35 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 671
5 10 w 2 9.46 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2017 3 648
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 7.93 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/0215/14 2017 1
2 3 e 1 8.13 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
3 6 e 1 8.22 SZTANDERSKI Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0680/14 2017 2
4 8 e 1 8.35 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB -- WOŹNIAK Daniel Z/4394/15 2017 2
5 9 e 1 8.44 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RABSZTYN Grażyna Z/0440/15 2017 2
6 12 e 1 8.93 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/3529/15 2017 3
1 2 e 2 8.08 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2017 2
2 4 e 2 8.19 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/0724/15 2017 1
3 5 e 2 8.19 BARAN Patryk MKS Sambor Tczew 98 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/0025/14 2017 1
4 7 e 2 8.31 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP -- NALEPA Marek Z/1519/14 2017 2
5 10 e 2 8.47 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
6 11 e 2 8.78 SZMAGAJ Mateusz LKS Maraton Turek 98 U20 WP -- PANFIL Mirosław Z/0698/15 2017 2
1 f 1 7.89 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/0215/14 2017 1
2 f 1 7.92 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/0724/15 2017 1
3 f 1 8.04 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
4 f 1 8.05 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2017 2
5 f 1 8.21 SZTANDERSKI Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0680/14 2017 2
6 f 1 8.23 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP -- NALEPA Marek Z/1519/14 2017 2
7 f 1 8.27 BARAN Patryk MKS Sambor Tczew 98 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/0025/14 2017 1
8 f 1 8.34 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U20 LB -- WOŹNIAK Daniel Z/4394/15 2017 2
1 f 2 8.31 SZMAGAJ Mateusz LKS Maraton Turek 98 U20 WP -- PANFIL Mirosław Z/0698/15 2017 2
2 f 2 8.35 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
3 f 2 8.49 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RABSZTYN Grażyna Z/0440/15 2017 2
4 f 2 8.74 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/3529/15 2017 3
1 1 w 1 8.47 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1 867
2 2 w 1 8.52 SOBCZYK Radosław MKS Ustroń 98 U20 SL -- KUBALA Magdalena Z/0328/14 2017 1 855
3 4 w 1 8.60 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/0703/15 2017 2 836
4 7 w 1 8.99 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/4486/15 2017 3 748
  w 1 DNF JAKÓBCZAK Mikołaj LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/0686/14 2017 1 0
1 3 w 2 8.56 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2017 3 846
2 5 w 2 8.75 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 802
3 6 w 2 8.81 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4 788
4 8 w 2 9.28 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2 685
Wzwyż M
1 f 1 2.16 GRYNIENKO Maciej UKS Orlica Domaniów 98 U20 DS I MIKODA Lilla Z/0933/14 2017 1
2 f 1 2.12 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS I WIŚNIEWSKI PAWEł GRUMAN Bartosz Z/0721/15 2017 1
3 f 1 2.06 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2017 2
4 f 1 2.06 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN II JASZCZYK Krzysztof Z/0287/15 2017 2
5 f 1 2.06 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98 U20 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/1008/14 2017 1
6 f 1 1.95 RUDEK Szymon WKS Flota Gdynia 98 U20 PM II KACZMAREK Piotr Z/0235/14 2017 1
7 f 1 1.90 KONDEJ Piotr WLKS Nowe Iganie 98 U20 MZ III ZIĘCINA Kazimierz Z/1616/14 2017 2
7 f 1 1.90 KOSTKIEWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK III SZKÓŁKA Robert Z/0505/15 2017 2
7 f 1 1.90 HARĘZGA Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL III SKALIK Joanna Z/0702/15 2017 2
10 f 1 1.90 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 98 U20 SL III MICHALSKA Alicja Z/1666/14 2017 2
10 f 1 1.90 JANKOWSKI Marcin LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN III JASZCZYK Krzysztof Z/0288/15 2017 2
12 f 1 1.90 KOZŁOWSKI Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP III KOZŁOWSKI Krzysztof Z/0744/15 2017 BEZ
13 f 1 1.90 TYCNER Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP III KENSIK Jan Z/2416/15 2017 3
14 f 1 1.85 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/2551/15 2017 3
Tyczka M
1 1 w 1 4.10 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1 645
2 2 w 1 4.00 SOBCZYK Radosław MKS Ustroń 98 U20 SL II KUBALA Magdalena Z/0328/14 2017 1 617
3 3 w 1 3.80 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL III SKALIK Joanna Z/0703/15 2017 2 562
4 4 w 1 3.50 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2 482
5 5 w 1 3.40 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2017 3 457
6 6 w 1 2.80 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/4486/15 2017 3 309
7 7 w 1 2.70 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4 286
8 8 w 1 2.50 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 242
  w 1 NM JAKÓBCZAK Mikołaj LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/0686/14 2017 1 0
1 w 2 4.20 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1 673
2 w 2 3.30 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/4820/15 2017 3 431
3 w 2 3.30 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2017 3 431
4 w 2 3.20 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 406
5 w 2 2.90 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 333
6 w 2 2.90 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2017 4 333
7 w 2 2.90 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 333
8 w 2 2.80 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 309
9 w 2 2.40 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 220
10 w 2 2.10 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2017 3 159
Trójskok M
1 f 1 15.95 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD I ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1140/14 2017 M
2 f 1 14.67 KRAWCZYK Rafał LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN II JASZCZYK Krzysztof Z/0286/15 2017 2
3 f 1 14.58 ŚWIERCZYNA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL II KORZEŃ Robert Z/0485/14 2017 2
4 f 1 14.08 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2017 3
5 f 1 14.03 OBŁĄKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 99 U20 MZ III ŁASZCZYCH Waldemar Z/0637/15 2017 2
6 f 1 14.01 BOLT Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP III KENSIK Jan Z/0734/15 2017 3
7 f 1 13.80 KASPRZAK Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP III KACZOR Mieczysław Z/0388/14 2017 3
8 f 1 13.66 DZIEDZIECH Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP III MAGDOWSKI Michał Z/0542/15 2017 3
9 f 1 13.24 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U20 PK III TORBA Tomasz Z/0568/15 2017 3
1 f 2 13.42 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2017 2
2 f 2 13.36 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U18 KP III KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2017 4
3 f 2 13.34 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III WOLIŃSKI Michał Z/6090/15 2017 4
4 f 2 13.34 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U18 MA III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2017 3
5 f 2 13.12 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV LIPIŃSKI Leszek Z/3775/15 2017 5
6 f 2 13.02 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2017 3
7 f 2 12.73 GOŁYGOWSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV LIPIŃSKI Leszek Z/3757/15 2017 4
8 f 2 12.63 KIELAN Adam MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD IV LIPIŃSKI Leszek Z/3794/15 2017 BEZ
9 f 2 12.35 ZATYKA Kamil MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3821/15 2017 4
10 f 2 12.28 MICHALSKI Mateusz MMKS Gdańsk 01 U18 PM -- KRYSTECKI Krzysztof B.D. Z/5925/15 2017 4
11 f 2 12.24 KURDYŁA Dawid KS Komunalni Sanok 00 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5150/15 2017 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 19.56 JÓŹWIAK Szymon UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN I PALUCH Krystian Z/3009/15 2017 2
2 f 1 18.20 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2017 2
3 f 1 18.18 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2017 2
4 f 1 17.50 BATOR Mateusz MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD I GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4823/15 2017 2
5 f 1 17.20 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB II WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2017 2
6 f 1 16.78 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP II WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
7 f 1 16.52 WYRZYKOWSKI Jakub UKS Skompensis Skępe 00 U18 KP II WYRZYKOWSKI Rafał Z/1820/15 2017 2
8 f 1 16.36 BORKOWSKI Jakub LKS Lubawa 01 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5618/15 2017 3
9 f 1 15.79 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2017 2
10 f 1 15.02 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2017 2
11 f 1 14.60 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2017 2
12 f 1 14.43 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2017 3
13 f 1 14.38 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/1413/15 2017 2
14 f 1 14.28 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
15 f 1 13.81 KOWALCZYKOWSKI Filip MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/3783/15 2017 3
16 f 1 10.64 SZNAJDROWICZ Dawid SL GKS Olsza Olszyna 01 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5626/15 2017 5
  f 1 NM KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 00 U18 PM -- JEDRZEJEWSKI Krzysztof WALCZAK Aleksandra , Z/5924/15 , 2017 3
7-bój J MŁ M
1 f 1 4991 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
2 f 1 4340 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3
3 f 1 4214 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2017 3
4 f 1 4156 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3
5 f 1 4117 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2017 3
6 f 1 4048 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2017 3
7 f 1 3818 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2017 4
8 f 1 3701 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4
9 f 1 3649 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2
10 f 1 3480 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3
7-bój JUN M
1 f 1 5187 SOBCZYK Radosław MKS Ustroń 98 U20 SL -- KUBALA Magdalena Z/0328/14 2017 1
2 f 1 5140 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1
3 f 1 4776 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/0703/15 2017 2
4 f 1 4678 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2017 3
5 f 1 4332 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2
6 f 1 4052 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
7 f 1 3906 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4
8 f 1 3578 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/4486/15 2017 3
9 f 1 1518 JAKÓBCZAK Mikołaj LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/0686/14 2017 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5160751342773 sekund