Zaniemyśl 22.04.2017
15. Zawody w Chodzie Sportowym [DMP] [DMP U20]
Chód 2 km K
1 s 1 11:19 r MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 04 U14 PK -- KULIG Marzena TORBA Agnieszka 4 LDK!
2 s 1 11:34 r TOCZYŃSKA Amelia LKS Stal Mielec 04 U14 PK -- KULIG Marzena
3 s 1 11:46 r WIŚNIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 05 U14 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł LDK!
4 s 1 12:24 r ROSTOCKA Laura LKS Stal Mielec 04 U14 PK --
5 s 1 12:31 r ZIELIŃSKA Pola UKS Dąb Suchy Las 05 U14 WP -- KASPRZYK Marek KASPRZYK Marek Z/1533/17 2017 LDK!
6 s 1 14:50 r BŁASZAK Aleksandra SP Zaniemyśl 06 U12 WP --
7 s 1 14:53 r JAMIELUCHA Natalia SP Zaniemyśl 04 U14 WP --
8 s 1 15:09 r RATAJCZAK Julia SP Zaniemyśl 06 U12 WP --
9 s 1 15:11 r TALARCZYK Martyna SP Zaniemyśl 04 U14 WP --
10 s 1 15:38 r WITKOWSKA Klaudia SP Zaniemyśl 05 U14 WP --
11 s 1 15:42 r PRZYBYŁ Oliwia niest. Poznań 06 U12 WP --
12 s 1 16:08 r ŁAŻEWSKA Anna SP Zaniemyśl 04 U14 WP --
13 s 1 16:28 r PUSZKA Maria SP Zaniemyśl 04 U14 WP --
14 s 1 16:33 r JAWORSKA Emilia SP Zaniemyśl 06 U12 WP --
15 s 1 17:22 r ANDRZEJEWSKA Sandra SP Zaniemyśl 06 U12 WP --
16 s 1 17:22 r PIASECKA Aleksandra SP Zaniemyśl 04 U14 WP --
17 s 1 17:23 r KAŁUŻNA Emilia SP Zaniemyśl 04 U14 WP --
Chód 3 km K
1 s 1 15:46 r OSIŃSKA Marcelina MKS Hermes Gryfino 02 U16 ZP II PODLEŚNY Jan Z/4144/15 2017 3
2 s 1 15:48 r ZAJĄCZKOWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U16 LB II WOŹNIAK Daniel WOŹNIAK Daniel , Z/0950/17 , 2017 5 LDK!
3 s 1 16:19 r WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U16 ZP III ŻUROMSKI Kazimierz Z/3207/16 2017 3
4 s 1 16:52 r SKOBEL Kinga CMKL Człuchów 02 U16 PM III BUCZKO Bartosz B.D. BODZIAK Igor B.D. Z/0310/16 2017 3 LDK!
5 s 1 17:02 r GRĄDAS Karolina MKL Szczecin 02 U16 ZP III BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKI Wiesław , Z/0680/17 , 2017 BEZ LDK!
6 s 1 17:10 r RUSEK Patrycja LKS Stal Mielec 02 U16 PK III KULIG Marzena Z/1455/16 2017 3
7 s 1 17:11 r SŁAWIK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL III LAMCH Mariola Z/0667/17 2017 5 LDK!
8 s 1 17:30 r HACZYK Marta UKS Dąb Suchy Las 03 U16 WP III B.D. KASPRZYK Marek , Z/1530/17 , 2017 LDK!
9 s 1 17:35 r ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP IV KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz , Z/0687/16 , 2017 3 LDK!
10 s 1 17:38 r ŻAKOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/2088/16 2017 4
11 s 1 17:40 r BŁAŻEJEWSKA Amelia UKS 12 Kalisz 03 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/0642/17 2017 5
12 s 1 17:50 r MUSIOŁOWSKA Julia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP IV BIERŁA Dawid Z/0701/17 2017 BEZ
13 s 1 19:40 r KASPRZAK Amelia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP V BIERŁA Dawid Z/0699/17 2017 BEZ
14 s 1 19:51 r SMOLIŃSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 03 U16 ZP V PODLEŚNY Jan Z/1936/17 2017
15 s 1 19:53 r KANIKOWSKA Weronika MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # Z/1207/17 2017 LDK!
16 s 1 19:56 r GRABOWSKA Filadelfia MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/2089/16 2017 4
17 s 1 20:01 r BEGIER Klaudia UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP V BIERŁA Władysław Z/3244/16 2017 BEZ
18 s 1 20:31 r KICKA Gabriela UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/3761/17 2017 LDK!
19 s 1 20:35 r KIEŁBASA Kinga UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP -- WYDUBA Roman Z/0704/17 2017 BEZ
20 s 1 20:59 r ZDROJOWA Agata UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP --
21 s 1 21:44 r MAIER Laura MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/3660/17 2017
1 s 2 17:19 r ŚLEZIONA Katarzyna UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 70 Weteran SL -- B.D. Z/1663/11 2017 BEZ
2 s 2 19:42 r WILCZYŃSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 04 U14 ZP V PODLEŚNY Jan Z/2476/17 2017 LDK!
Chód 5 km K
1 s 1 24:36 r PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 01 U18 ZP -- DMP U20 PODLEŚNY Jan Z/0855/15 2017 2 148
2 s 1 25:12 r MĄDRA Julia LKS Stal Mielec 00 U18 PK -- DMP U20 KULIG Marzena Z/2613/15 2017 2 140
3 s 1 26:14 r RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 00 U18 PK -- DMP U20 KULIG Marzena Z/2612/15 2017 2 127
4 s 1 26:58 r GORCZYŃSKA Marta MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- DMP U20 MAJEWSKI Zbigniew Z/1785/15 2017 2 120
5 s 1 27:46 r WYPYCHOWSKA Agnieszka UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/1672/15 2017 3
6 s 1 28:06 r DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- DMP U20 GRUMAN Bartosz Z/2488/15 2017 3 109
7 s 1 28:13 r ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 00 U18 ZP -- DMP U20 PODLEŚNY Jan Z/0852/15 2017 3 108
8 s 1 28:53 r KĘSY Zofia UKS Dąb Suchy Las 01 U18 WP -- KASPRZYK Marek Z/6195/15 2017
9 s 1 29:27 r KLOTZEL Anna LKS OSiR Pleszew 01 U18 WP -- WOŹNIAK Bernard Z/0939/15 2017 3
10 s 1 29:32 r PIELACH Zofia UKS Dąb Suchy Las 01 U18 WP -- KASPRZYK Marek Z/5086/15 2017
11 s 1 29:38 r WESTFAL Natalia CMKL Człuchów 01 U18 PM -- BODZIAK Beata B.D. BODZIAK Igor B.D. Z/1146/15 2017 3 LDK!
12 s 1 29:59 r MIESZKOWSKA Natalia SL Olimpia Poznań 00 U18 WP -- DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta Z/0791/15 2017 3 92
13 s 1 30:28 r ŚCIGAŁA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 00 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1844/15 2017 3
14 s 1 30:33 r ZAKRZEWSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/3048/15 2017 5 LDK!
15 s 1 30:44 r GRABARA Maja CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- DMP U20 LAMCH Mariola LAMCH Mariola Z/1350/16 2017 BEZ LDK! 85
16 s 1 30:49 r MENCEL Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/3419/16 2017 5
17 s 1 31:26 r OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/2094/16 2017 4 79
  s 1 DNF PAWLUK Julia SS MKS Parasol Wrocław # 00 U18 DS -- DMP U20 GOLEC Dominik Z/1605/15 2017 BEZ
  s 1 DNF REMSAK Kamila UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 00 U18 SL -- ŚLEZIONA Katarzyna Z/3645/15 2017 3
  s 1 DNF BYKOWSKA Aleksandra SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS -- DMP U20 GOLEC Dominik Z/1598/15 2017 BEZ
1 s 2 27:04 r JAWORSKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 99 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/2245/16 2017 BEZ
2 s 2 23:54 r KOWALSKA Agata KKL Rodło Kwidzyn 98 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1677/14 2017 1
Chód 10 km K
1 s 1 49:12 r DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 99 U20 PM I BODZIAK Igor B.D. Z/0374/15 2017 2
2 s 1 53:37 r RZETELNA Martyna AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB III DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/0501/14 2017 2 129
3 s 1 54:01 r CHODECKA Nikola MKL Szczecin 98 U20 ZP III DMP U20 BINDASZEWSKI Wiesław Z/4872/15 2017 2 127
4 s 1 55:04 r OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB III DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/4457/15 2017 2 122
5 s 1 55:12 r GŁOMB Sonia UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 98 U20 SL III MAŁECKI Waldemar Z/1625/14 2017 3
6 s 1 55:15 r KRUPKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 98 U20 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/3357/15 2017 3 121
7 s 1 57:09 r PRZESTRZELSKA Kornelia WLKS Nowe Iganie 98 U20 MZ -- DMP U20 GOŁAWSKI Janusz Z/0828/14 2017 3 112
8 s 1 58:51 r WILSKA Patrycja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1156/14 2017 3
1 s 2 54:52 r JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 97 U23 PK III KULIG Marzena Z/0835/13 2017 1
Chód 20 km K
1 s 1 1:35:44 r BUZIAK Paulina LKS Stal Mielec 86 Sen PK MM ZIOŁO Stanisław Z/0574/11 2017 MM
2 s 1 1:38:57 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ M GOŁAWSKI Janusz Z/1414/13 2017 1
3 s 1 1:39:54 r BEMOWSKA Joanna AZS UMCS Lublin 94 Sen LU M DMP MARMUR Stanisław Z/2843/11 2017 M 131
4 s 1 1:49:52 r MAJCHROWICZ Kinga CWKS Resovia Rzeszów 95 U23 PK II DMP LASSOTA Lesław Z/0142/14 2017 2 93
5 s 1 1:52:50 r LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA III MIREK Wacław Z/5209/15 2017 BEZ
6 s 1 2:00:47 r BIŃCZYK Marta UKS 12 Kalisz 95 U23 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/2366/11 2017 3
7 s 1 2:08:21 r LICKIEWICZ Izabela WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/1712/13 2017 3
  s 1 DNF KAPERA Monika AZS-AWF Katowice 90 Sen SL -- MARMUR Stanisław Z/1826/11 2017 MM
  s 1 DNF WOSIK Michalina UKS 12 Kalisz # 94 Sen WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/4464/11 2016 BEZ
  s 1 DNF AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice 96 U23 MZ -- AUGUSTYN Krzysztof Z/0008/12 2017 2 LDK!
Chód 2 km M
1 s 1 12:54 r ŻMUDA Wiktor LKS Stal Mielec 04 U14 PK -- KULIG Marzena
2 s 1 13:38 r ROSIEWICZ Jan UKS 12 Kalisz 04 U14 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł
3 s 1 13:45 r PLEBOŃSKI Jan SP Zaniemyśl 05 U14 WP --
4 s 1 13:46 r KANAREK Kamil SP Zaniemyśl 04 U14 WP --
5 s 1 14:34 r SOZIMSKI Adam SP Zaniemyśl 05 U14 WP --
6 s 1 14:37 r GŁOZIMSKI Franciszek SP Zaniemyśl 05 U14 WP --
7 s 1 14:47 r KUBIAK Maksym SP Zaniemyśl 05 U14 WP --
Chód 5 km M
1 s 1 26:04 r SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP III KENSIK Jan Z/0682/16 2017 3
2 s 1 27:18 r ALEKSANDROWICZ Dawid UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP III WYDUBA Roman Z/3242/16 2017 BEZ
3 s 1 27:39 r PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 03 U16 PK IV KULIG Marzena Z/1742/17 2017 5
4 s 1 29:42 r DURAWA Kacper ULKS Talex Borzytuchom 02 U16 PM IV ŚCIGAŁA Janusz # Z/0784/16 2017 5 LDK!
5 s 1 29:45 r NOWOSTAWSKI Mikołaj UKS 12 Kalisz 02 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/3310/16 2017 BEZ
6 s 1 30:24 r CZACZYK Mateusz UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP V BIERŁA Dawid Z/3245/16 2017 5
7 s 1 31:01 r PRZESTRZELSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ V GOŁAWSKA Agnieszka Z/3204/17 2017
8 s 1 32:04 r LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2017 BEZ LDK!
9 s 1 34:13 r KAGAN Karol LKS Stal Mielec 03 U16 PK -- KULIG Marzena Z/4202/17 2017 BEZ
10 s 1 35:38 r ZĄBEK Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/3663/17 2017
11 s 1 36:46 r SADOWSKI Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/3662/17 2017
  s 1 DNF GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2017 3
  s 1 DNF WARSO Patryk MKS Czechowice-Dziedzice 02 U16 SL -- HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1078/17 , 2017 4 LDK!
  s 1 DQ ROLA Damian ULKS Talex Borzytuchom 02 U16 PM -- ŚCIGAŁA Janusz # Z/0774/16 2017 5 LDK!
1 s 2 20:25 r NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/2325/15 2017 1
Chód 10 km M
1 s 1 46:06 r GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie 98 U20 MZ II DMP U20 GOŁAWSKI Janusz Z/0753/14 2017 1 139
2 s 1 46:52 r WIATER Michał KS Agros Zamość 99 U20 LU II DMP U20 SWATOWSKI Wojciech Z/4575/15 2017 2 135
3 s 1 48:41 r BACHOR Jakub CWKS Resovia Rzeszów 98 U20 PK III DMP U20 LASSOTA Lesław Z/0416/14 2017 2 126
4 s 1 48:53 r NICPOŃ Kacper MKL Szczecin 99 U20 ZP III DMP U20 BINDASZEWSKI Wiesław Z/0660/15 2017 3 125
5 s 1 50:00 r JEŻ Paweł AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB III DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/4456/15 2017 3 120
6 s 1 50:51 r STOSIK Michał SKLA Sopot 99 U20 PM III CZAJA Bogdan STOSIK Stanisław , Z/0313/15 , 2017 4
7 s 1 51:25 r CERAZY Michał AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB III PAPUGA Sebastian Z/4455/15 2017 4
8 s 1 52:17 r KULIG Maksymilian LKS Stal Mielec 99 U20 PK IV DMP U20 KULIG Marzena Z/2627/15 2017 3 108
  s 1 DNF MACIĄG Krzysztof MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP -- KENSIK Jan Z/0736/15 2017 3
  s 1 DNF KUŻAWSKI Jakub WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/0677/15 2017 3
  s 1 DQ BARANOWSKI Michał MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1243/14 2017 4
1 s 2 47:40 r SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP II DMP U20 KENSIK Jan Z/1990/15 2017 3 131
2 s 2 48:47 r STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB III DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/5644/15 2017 3 126
3 s 2 51:11 r SZMYT Miłosz PLKS Gwda Piła 00 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1594/15 2017 4
4 s 2 51:58 r SÓJKA Radosław PLKS Gwda Piła 00 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1577/15 2017 4
5 s 2 52:33 r KIJOWSKI Filip KS Energetyk Poznań 01 U18 WP IV GRENDA Jan Z/0714/17 2017 BEZ
6 s 2 52:55 r OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/1988/15 2017 3 105
7 s 2 53:59 r ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 00 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1839/15 2017 BEZ
8 s 2 60:01 r KUSZA Kamil UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/1645/15 2017 BEZ
9 s 2 66:19 r BONAS Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP -- KENSIK Jan Z/1808/17 2017
10 s 2 67:29 r ZDZIEBŁOWSKI Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1807/17 2017 BEZ
  s 2 DNF MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2017 4 LDK!
1 s 3 44:14 r CHOJECKI Daniel WLKS Nowe Iganie 95 U23 MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/1789/11 2017 1
3 s 3 49:12 r KLAWIKOWSKI Damian RKS Rumia 96 U23 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1070/12 2017 2
Chód 20 km M
1 s 1 1:26:35 r SIKORA Rafał KS AZS AWF Kraków 87 Sen MA M DMP B.D. Z/0346/11 2017 MM 140
2 s 1 1:27:01 r FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80 Weteran LU M DMP MARMUR Stanisław Z/2959/11 2017 MM 137
3 s 1 1:29:47 r KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 97 U23 KP I DOBROSIELSKA Martyna NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0569/13 , 2017 1
4 s 1 1:30:14 r KOMAROWSKI Kamil MKS Juvenia Białystok 95 U23 PD I BULAKOWSKI Bohdan Z/4689/11 2017 1
5 s 1 1:37:55 r CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 96 U23 MZ II AUGUSTYN Krzysztof B.D. Z/0907/12 2017 LDK!
6 s 1 1:37:56 r GRINHOLC Grzegorz RKS Rumia 77 Weteran PM II B.D. Z/1770/13 2017 2
7 s 1 1:39:58 r BIELECKI Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 94 Sen SL II DMP LAMCH Czesław Z/1512/11 2017 2 65
8 s 1 1:50:53 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 57 Weteran PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław Z/0002/11 2017 BEZ
9 s 1 1:54:58 r TARA Sebastian LKS Stal Mielec 97 U23 PK -- KULIG Marzena Z/0840/13 2017 3
10 s 1 1:59:27 r STOSIK Stanisław UKS Drzewiarz Osieczna 72 Weteran PM --
11 s 1 2:01:50 r KWITA Zbigniew niest. Poznań 59 Weteran WP -- B.D. DYGACZ Agnieszka # BEZ
12 s 1 2:08:20 r HARASIŃSKI Ryszard niest. Łódź 56 Weteran LD -- B.D. B.D. BEZ
13 s 1 2:10:26 r GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie 66 Weteran MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/1785/11 2016 BEZ
14 s 1 2:17:30 r GOŁĘBIEWSKI Edward niest. Poznań 50 Weteran WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7536559104919 sekund