Rzeszów 08.04.2006 |
||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 14:48 r | SAMBOR Agnieszka | OTG Sokół Mielec # | 1988 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
2 | 15:21 r | SERAFIN Małgorzata | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1992 | U16 | PK | II | # | ||||||||||||
3 | 15:36 r | KARAŚ Jolanta | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||||
4 | 15:47 r | KISZKA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1992 | U16 | PK | II | |||||||||||||
5 | 16:37 r | OSINIAK Kinga | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1992 | U16 | PK | III | # | ||||||||||||
6 | 17:04 r | RUSIN Weronika | CWKS Resovia Rzeszów # | 1992 | U16 | PK | III | |||||||||||||
7 | 17:45 r | KUBLAS Mariola | CWKS Resovia Rzeszów # | 1991 | U16 | PK | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
8 | 17:47 r | ŻMUDA Ewelina | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 1992 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
9 | 17:52 r | KALINA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1991 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
10 | 17:52 r | KOWALSKA Magdalena | MKS Polonia Warszawa # | 1991 | U16 | MZ | IV | |||||||||||||
11 | 18:43 r | KOPEĆ Karolina | UKS Korzeniowski Tarnobrzeg # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
12 | 19:00 r | CHŁOPEK Magdalena | LKS Stal Mielec # | 1992 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
13 | 19:17 r | HABAJ Karolina | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 1992 | U16 | PK | V | |||||||||||||
14 | 19:24 r | RAJFUR Agnieszka | UKS Korzeniowski Tarnobrzeg # | 1992 | U16 | PK | V | |||||||||||||
15 | 19:31 r | KĘDZIOR Elżbieta | OTG Sokół Mielec # | 1991 | U16 | PK | V | |||||||||||||
17 | 20:31 r | JAREK Katarzyna | UKS Korzeniowski Tarnobrzeg # | 1992 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
1 | B | 16:47 r | MORAWCZYŃSKA Jolanta | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1968 | Masters | PK | -- | B.D. | Z/4674/19 | 2024 | |||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 24:09 r | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | I | B.D. # | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | |||||||||
2 | 24:56 r | STRYCHARZ Joanna | LKS Stal Mielec # | 1990 | U18 | PK | II | # | ||||||||||||
3 | 25:20 r | ZAGRODNIK Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | II | |||||||||||||
4 | 28:41 r | SKAKUJ Paulina | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1990 | U18 | PK | III | |||||||||||||
5 | 29:54 r | MISA Aneta | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1990 | U18 | PK | III | |||||||||||||
1 | B | 25:22 r | BOROŃ Sylwia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U20 | PK | II | ||||||||||||
2 | B | 25:38 r | SERAFIŃSKA Ilona | LKS Stal Mielec # | 1988 | U20 | PK | II | ||||||||||||
3 | B | 26:12 r | JANUSZ Anna | LKS Delfin Połaniec # | 1987 | U20 | SK | II | ||||||||||||
Chód 10 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 50:35 r | BODZIOCH Dorota | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U23 | MA | I | |||||||||||||
2 | 55:38 r | POSMYSZ Anna | ULKS Fajfer 2001 Łapanów # | 1984 | U23 | MA | III | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 23:01 r | WOLSKI Dawid | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
2 | 23:06 r | PIÓREK Kamil | MKS Stal Nowa Dęba # | 1989 | U18 | PK | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||||
3 | 23:23 r | BIK Michał | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||||
4 | 23:27 r | MAZUREK Łukasz | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1990 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
5 | 24:17 r | GAWROŃSKI Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||||
1 | B | 20:42 r | SUDOŁ Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1978 | Sen | MA | -- | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/1907/11 | 2022 | |||||||||
2 | B | 21:16 r | SIKORA Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | -- | KISIEL Krzysztof # | Z/0346/11 | 2024 | |||||||||
3 | B | 24:13 r | BABULA Grzegorz | OTG Sokół Mielec # | 1987 | U20 | PK | -- | ||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 50:38 r | MUDIUK Łukasz | CWKS Resovia Rzeszów # | 1986 | U23 | PK | III | |||||||||||||
2 | 50:40 r | MACHLOWSKI Łukasz | WKS Wawel Kraków # | 1986 | U23 | MA | III | |||||||||||||
3 | 52:29 r | KRAWCZYK Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | IV | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.591600894928 sekund |