Biała Podlaska 13.05.2017
1. Młodzieżowe Kwalifikacyjny Mityng LOZLA 2017 [DMP]
100 m K
1 5 s 1 13.16 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -3.1 III DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2017 3 65
2 6 s 1 13.27 ŁUSZCZYK Kinga KS Agros Zamość 02 U16 LU -3.1 IV GDAŃSKI Andrzej Z/0348/16 2017 3
3 10 s 1 13.59 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU -3.1 IV MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2017 3
4 11 s 1 13.61 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU -3.1 IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2017 LDK!
5 30 s 1 14.46 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U16 LU -3.1 V MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2017 BEZ
6 40 s 1 15.18 JUCYK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U14 LU -3.1 --
7 41 s 1 15.20 WAŚ Karolina KS Wisła Puławy 01 U18 LU -3.1 -- JĘDRYS Andrzej Z/2455/17 2017 5
1 1 s 2 12.90 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU -2.1 III LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
2 3 s 2 13.07 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -2.1 III TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6101/15 2017 2 LDK!
3 4 s 2 13.15 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -2.1 III DMP WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2017 2 65
4 8 s 2 13.34 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 Sen LU -2.1 -- ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3028/11 2017 1
5 9 s 2 13.47 MALINOWSKA Marta KS Agros Zamość 99 U20 LU -2.1 IV KUCHARSKI Marek Z/4448/15 2017 3
6 15 s 2 13.82 MISZCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 98 U20 LU -2.1 -- B.D. Z/0836/14 2017 3
7 39 s 2 15.17 CZERNAŚ Agata AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -2.1 -- ADAMOWICZ Henryk BEZ
8 45 s 2 15.61 JUCYK Wiktora KS AZS-AWF Biała Podlaska 02 U16 LU -2.1 --
1 2 s 3 13.04 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U16 LU -1.3 III NAMIOTKO Stanisław # Z/0326/16 2017 4 LDK!
2 12 s 3 13.66 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU -1.3 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2017 2
3 14 s 3 13.68 MRÓZ Katarzyna Weronika KS Agros Zamość 98 U20 LU -1.3 IV NAMIOTKO Stanisław Z/4449/15 2017 3
4 19 s 3 14.06 PAWLUCZUK Julia MKS Żak Biała Podlaska 00 U18 LU -1.3 -- WILCZEK Janusz Z/2505/15 2015 4
5 21 s 3 14.09 STROCZYŃSKA Arleta KS Agros Zamość 02 U16 LU -1.3 V BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0347/16 2017 3 LDK!
6 25 s 3 14.36 JÓŹWICKA Aleksandra MKS Agros Chełm 04 U14 LU -1.3 V LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LDK!
7 26 s 3 14.38 BERNASZUK Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 00 U18 LU -1.3 -- WILCZEK Janusz Z/0960/15 2016 4
1 7 s 4 13.33 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU -1.8 IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2017 LDK!
2 16 s 4 13.84 MACIEJEWSKA Katarzyna MKS Agros Chełm 01 U18 LU -1.8 -- MAZUREK Marek # Z/4581/15 2017 3 LDK!
3 24 s 4 14.29 ORDYNIEC Karolina KS Agros Zamość 03 U16 LU -1.8 V BIKOWSKI Wojciech Z/0033/17 2017
4 27 s 4 14.40 CZELEJ Sara AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -1.8 -- CHMIELEWSKI Marek ADAMOWICZ Henryk , Z/0314/16 , 2016 3 LDK!
5 28 s 4 14.45 SĘCZYK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -1.8 V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0046/17 , 2017 BEZ LDK!
6 29 s 4 14.45 JOWDIUK Oliwia MKS Unia Hrubieszów 04 U14 LU -1.8 V MAGDZIAK Tomasz BIELECKA Marzanna Z/3070/17 2017 LDK!
7 37 s 4 14.86 LABBE Andżelika AZS UMCS Lublin 99 U20 LU -1.8 -- ADAMOWICZ Henryk Z/2059/16 2017 BEZ
8 44 s 4 15.49 SWATOWSKA Martyna KS Agros Zamość 03 U16 LU -1.8 -- SWATOWSKI Wojciech SWATOWSKI Wojciech SWATOWSKI Wojciech , Z/3256/17 , 2017 LDK!
1 13 s 5 13.67 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 01 U18 LU -1.9 IV WDOWIAK Aneta Z/0170/15 2017 2 LDK!
2 17 s 5 13.93 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U18 LU -1.9 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2017 3
3 18 s 5 14.06 KORNELUK Amelia MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU -1.9 V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał # Z/0279/16 2017 LDK!
4 20 s 5 14.08 PARADA Zuzanna MKS Agros Chełm 02 U16 LU -1.9 V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # Z/0275/16 2017 4 LDK!
5 33 s 5 14.69 DOWHUN Żaneta MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU -1.9 -- FROŃCZUK Rafał Z/0825/17 2017 LDK!
6 35 s 5 14.82 PIECZYKOLAN Klaudia KS Agros Zamość 02 U16 LU -1.9 -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/1600/16 , 2017 5 LDK!
7 42 s 5 15.22 MAJEWSKA Malwina MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -1.9 -- MAGDZIAK Tomasz
1 22 s 6 14.10 PSZCZOŁA Weronika MKL Nefryt Lubartów 04 U14 LU -0.8 V NOWAK Wiesław 5 LDK!
2 23 s 6 14.25 KOŁODZIEJCZYK Monika KS Agros Zamość 03 U16 LU -0.8 V PILIPIEC Tomasz Z/3891/16 2016
3 31 s 6 14.54 SZLENDAK Martyna KS Agros Zamość 02 U16 LU -0.8 -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/1731/16 , 2017 5 LDK!
4 32 s 6 14.61 JANKOWSKA Natalia MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -0.8 -- MAGDZIAK Tomasz Z/0114/17 2017
5 34 s 6 14.72 SADOWSKA Zuzanna MKS Agros Chełm 04 U14 LU -0.8 -- MAZUREK Marek BEZ LDK!
6 36 s 6 14.85 GROMADZKA Natalia MKS Żak Biała Podlaska 01 U18 LU -0.8 -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/0277/16 2016 5 LDK!
7 38 s 6 15.06 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U18 LU -0.8 -- KUCHARSKI Marek BEZ
8 43 s 6 15.23 WNUK Daria KS Agros Zamość 02 U16 LU -0.8 -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0346/16 , 2017 BEZ LDK!
300 m K
1 9 s 1 42.75 MALINOWSKA Marta KS Agros Zamość 99 U20 LU -- KUCHARSKI Marek Z/4448/15 2017 3
2 10 s 1 43.10 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2017 3
3 11 s 1 43.35 MRÓZ Katarzyna Weronika KS Agros Zamość 98 U20 LU -- NAMIOTKO Stanisław Z/4449/15 2017 3
4 12 s 1 43.59 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U16 LU III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # Z/0023/17 2017 LDK!
5 14 s 1 43.91 MISZCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 98 U20 LU -- B.D. Z/0836/14 2017 3
6 18 s 1 44.72 WŁODARCZYK Natalia KS Agros Zamość 99 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4705/15 2017 4
7 19 s 1 44.90 PARADA Zuzanna MKS Agros Chełm 02 U16 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # Z/0275/16 2017 4 LDK!
8 20 s 1 45.34 CZELEJ Sara AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -- CHMIELEWSKI Marek ADAMOWICZ Henryk , Z/0314/16 , 2016 3 LDK!
1 1 s 2 39.94 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
2 2 s 2 40.11 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6101/15 2017 2 LDK!
3 3 s 2 40.89 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 Sen LU -- ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3028/11 2017 1
4 4 s 2 41.07 PYŚ Karolina KS Agros Zamość 93 Sen LU -- JAROS Marek # Z/1088/11 2017 BEZ
5 5 s 2 41.83 WYBRANIEC Diana AZS UMCS Lublin 93 Sen LU -- B.D. JAROS Marek , Z/4191/11 , 2017 2
6 8 s 2 42.05 WASILUK Agata MKS Agros Chełm # 00 U18 LU -- HODUN Rafał Z/0973/15 2017
7 13 s 2 43.75 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -- KĘDRA Stanislaw Z/0846/13 2017 3
  s 2 DNF KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU -- STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2017 M
1 6 s 3 41.84 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/1853/16 2017 3
2 7 s 3 41.86 MACIEJEWSKA Katarzyna MKS Agros Chełm 01 U18 LU -- MAZUREK Marek # Z/4581/15 2017 3 LDK!
3 16 s 3 44.29 SADŁOWSKA Oliwia AZS UMCS Lublin 99 U20 LU --
4 21 s 3 46.26 KORNELUK Amelia MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał # Z/0279/16 2017 LDK!
5 26 s 3 47.74 SZLENDAK Martyna KS Agros Zamość 02 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/1731/16 , 2017 5 LDK!
6 32 s 3 49.46 MRÓZ Marlena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0333/16 2017 4
7 34 s 3 49.74 WALCZUK Samanta KS Agros Zamość 05 U14 LU -- KUCHARSKI Marek STRYJEWSKI Janusz LDK!
1 17 s 4 44.54 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2017 LDK!
2 24 s 4 47.07 OBZEJTA Gabriela AZS UMCS Lublin 02 U16 LU V WOLIŃSKI Michał Z/1597/16 2017 5
3 29 s 4 48.64 PSZCZOŁA Weronika MKL Nefryt Lubartów 04 U14 LU -- NOWAK Wiesław 5 LDK!
4 30 s 4 48.78 CZERNAŚ Agata AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- ADAMOWICZ Henryk BEZ
5 31 s 4 48.90 WNUK Daria KS Agros Zamość 02 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0346/16 , 2017 BEZ LDK!
6 33 s 4 49.61 SADOWSKA Zuzanna MKS Agros Chełm 04 U14 LU -- MAZUREK Marek BEZ LDK!
7 35 s 4 49.85 GROMADZKA Natalia MKS Żak Biała Podlaska 01 U18 LU -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/0277/16 2016 5 LDK!
1 15 s 5 44.27 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta WIERCINSKI Jerzy # , Z/0354/16 , 2017 3 LDK!
2 22 s 5 46.40 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2017 LDK!
3 23 s 5 46.40 ORDYNIEC Karolina KS Agros Zamość 03 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech Z/0033/17 2017
4 25 s 5 47.72 SĘCZYK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0046/17 , 2017 BEZ LDK!
5 38 s 5 52.25 TUDRYJ Karolina KS Wisła Puławy 01 U18 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/3360/16 2017 BEZ
1 27 s 6 48.17 JANKOWSKA Natalia MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU V MAGDZIAK Tomasz Z/0114/17 2017
2 28 s 6 48.22 DOWHUN Żaneta MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU V FROŃCZUK Rafał Z/0825/17 2017 LDK!
3 36 s 6 49.98 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U18 LU -- KUCHARSKI Marek BEZ
4 37 s 6 52.11 WÓJCIK Natalia AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # , Z/1089/17 , 2017 LDK!
5 39 s 6 52.40 CZARNOCKA Karolina AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -- WOLIŃSKI Michał Z/0939/17 2017
400 m K
1 1 s 1 60.59 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 01 U18 LU III WDOWIAK Aneta Z/0170/15 2017 2 LDK!
2 2 s 1 60.90 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 02 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # , Z/0351/16 , 2017 3 LDK!
3 3 s 1 65.69 MAZUREK Oktawia AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr 4
4 4 s 1 67.58 PILIPCZUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 00 U18 LU -- MACHNOWSKI Grzegorz Z/0971/15 2015 BEZ
5 5 s 1 70.44 TRYBUŁA Agata MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/15 2017 4
6 6 s 1 72.11 MAZUR Paulina KS Agros Zamość 01 U18 LU -- PILIPIEC Tomasz
7 7 s 1 72.77 SKORUPA Łucja MKS Unia Hrubieszów 00 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/5173/15 2017 BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:45.89 PAŚNIK Monika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/6102/15 2017 4
2 2 s 1 1:46.15 BUGAŁA Martyna AZS UMCS Lublin 02 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # Z/0766/16 2017 4 LDK!
3 3 s 1 1:46.87 JÓŹWIAK Olga AZS UMCS Lublin 99 U20 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/1242/16 2017 4
4 4 s 1 1:48.20 ZAGÓLSKA Wiktoria MKL Nefryt Lubartów 03 U16 LU V NOWAK Wiesław Z/0089/17 2017 4 LDK!
5 5 s 1 1:52.37 DZIADUCH Weronika AZS UMCS Lublin 99 U20 LU --
6 6 s 1 1:54.94 JASIŃSKA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0336/16 2017 5
7 7 s 1 1:55.23 BORKOWSKA Aleksandra KS Wisła Puławy 00 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4721/15 2017 4
8 8 s 1 1:55.62 ZIELIŃSKA Oliwia MKL Nefryt Lubartów 03 U16 LU -- NOWAK Wiesław Z/0090/17 2017 4 LDK!
9 9 s 1 1:56.50 AMBROŻEK Izabella KS Wisła Puławy 03 U16 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/0108/17 2017
10 10 s 1 1:56.68 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 03 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech # Z/0116/17 2017 LDK!
11 11 s 1 1:58.09 SZPURA Julia MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0030/17 , 2017 LDK!
12 12 s 1 1:58.53 BUJEK Paulina AZS UMCS Lublin 99 U20 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/2501/16 2017 BEZ
13 13 s 1 1:58.69 MIEDZIAK Natalia KS Agros Zamość 02 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech SWATOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech # Z/0344/16 2017 LDK!
14 14 s 1 1:59.98 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/1200/17 2017 LDK!
15 15 s 1 2:12.49 BŁAŻEJCZUK Aleksandra MKS Agros Chełm 02 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # , Z/0319/16 , 2017 BEZ LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:21.04 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III DMP JAROS Marek Z/2919/15 2017 3 64
2 2 s 1 2:21.14 SEKUŁA Magdalena AZS UMCS Lublin 97 U23 LU III DMP ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/5072/15 2017 64
3 3 s 1 2:22.56 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III JAROS Marek Z/0706/14 2017 2
4 4 s 1 2:24.68 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III JAROS Marek Z/0656/14 2017 3
5 5 s 1 2:30.30 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00 U18 LU IV MAZUREK Marek Z/2637/15 2017 3
6 6 s 1 2:32.08 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- ŚWIĆ Aneta Z/2033/15 2017 3
7 7 s 1 2:33.22 SAPKO Julia KS Agros Zamość 01 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/3892/16 , 2017 4 LDK!
8 8 s 1 2:37.56 TRYBUŁA Agata MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/15 2017 4
9 9 s 1 2:51.99 SKORUPA Łucja MKS Unia Hrubieszów 00 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/5173/15 2017 BEZ
3000 m K
1 1 s 1 10:11.05 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93 Sen LU II WILCZEK Janusz Z/1520/16 2017 2
2 2 s 1 11:06.90 SIEDLANOWSKA Paula KS Agros Zamość 99 U20 LU IV ZAJĄC Janusz Z/3070/15 2017 3
3 3 s 1 11:21.38 BUCZYŁO Patrycja MKS Żak Biała Podlaska 00 U18 LU IV MACHNOWSKI Grzegorz Z/0961/15 2017 3
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.82 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U16 LU -1.4 III B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2017 2 LDK!
2 2 s 1 17.26 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U16 LU -1.4 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2017
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 19.16 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU -1.4 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3290/15 2017 3
100 m pł K
1 1 s 1 15.32 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -1.4 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2 89
2 2 s 1 20.08 KOZAK Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U23 LU -1.4 -- DMP MAKARUK Tadeusz Z/3670/15 2017 BEZ 5
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2017 3 LDK!
2 2 f 1 1.50 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2
2 2 f 1 1.50 KOZAK Zuzanna KS Wisła Puławy 01 U18 LU IV JĘDRYS Andrzej Z/3359/16 2017 4
2 2 f 1 1.50 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U18 LU IV DMP DZIDO Dariusz Z/2226/16 2017 3 56
5 5 f 1 1.50 PIOTROWSKA Ewa AZS UMCS Lublin 00 U18 LU IV DMP CHMIELEWSKI Marek SZYMCZUK Dariusz , Z/6047/15 , 2017 2 LDK! 56
6 6 f 1 1.40 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3290/15 2017 3
7 8 f 1 1.35 MAZUR Kamila MKS Agros Chełm 03 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2114/17 2017 LDK!
8 7 f 1 1.35 CHMIELEWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U16 LU -- STARZAK Anna LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.68 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.9 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2 104
2 2 f 1 5.42 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.8 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2017 3 87
3 3 f 1 5.34 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD +2.0 III KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2017 2
4 4 f 1 5.29 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U16 LU +2.4 III NAMIOTKO Stanisław # Z/0326/16 2017 4 LDK!
5 5 f 1 4.59 PIOTROWSKA Ewa AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.0 -- CHMIELEWSKI Marek SZYMCZUK Dariusz , Z/6047/15 , 2017 2 LDK!
6 6 f 1 4.45 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U16 LU +1.2 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2017
7 7 f 1 4.42 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +2.6 -- DZIDO Dariusz Z/2226/16 2017 3
8 8 f 1 4.35 KOZAK Zuzanna KS Wisła Puławy 01 U18 LU +3.6 -- JĘDRYS Andrzej Z/3359/16 2017 4
9 9 f 1 4.21 JÓŹWICKA Aleksandra MKS Agros Chełm 04 U14 LU +1.4 -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LDK!
10 10 f 1 4.14 KOŁODZIEJCZYK Monika KS Agros Zamość 03 U16 LU +3.4 -- PILIPIEC Tomasz Z/3891/16 2016
11 11 f 1 4.07 BERNASZUK Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 00 U18 LU +0.3 -- WILCZEK Janusz Z/0960/15 2016 4
12 12 f 1 2.53 MAZUR Kamila MKS Agros Chełm 03 U16 LU +1.3 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2114/17 2017 LDK!
  3.31 KOZAK Zuzanna KS Wisła Puławy 01 U18 LU +0.7 -- JĘDRYS Andrzej Z/3359/16 2017 4
  4.27 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +0.4 -- DZIDO Dariusz Z/2226/16 2017 3
  5.10 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD +1.6 III KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2017 2
Trójskok K
1 1 f 1 11.43 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U18 LU +2.1 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2017 3
  11.13 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U18 LU +0.7 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2017 3
Kula (3) K
1 1 f 1 13.02 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II WOLIŃSKI Michał Z/6092/15 2017 3
2 2 f 1 11.72 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU III WEŁNA Emilia Z/5444/15 2017 4
3 3 f 1 9.74 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -- DZIDO Dariusz Z/3361/16 2017 5
4 4 f 1 8.62 JAROSZUK Aurora KS Agros Zamość 00 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2249/17 2017 BEZ
5 5 f 1 7.84 ZOSIUK Weronika KS Agros Zamość 00 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/5108/15 2017 4
6 6 f 1 7.22 GÓRECKA Karolina MKS Agros Chełm 01 U18 LU -- WEŁNA Emilia # Z/1442/16 2017 BEZ LDK!
1 1 f 2 13.02 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U16 LU II NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2017 3 LDK!
2 2 f 2 8.94 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2017 5 LDK!
3 3 f 2 8.68 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2017
4 4 f 2 8.47 BICZAK Weronika MKS Agros Chełm 03 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2411/17 2017 LDK!
5 5 f 2 8.21 TUZ Kinga KS Agros Zamość 02 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1730/16 2017 5
6 6 f 2 7.44 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2017 BEZ
Kula (4) K
1 1 f 1 11.72 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU III DMP MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2017 1 90
2 2 f 1 10.36 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III WYSOCKA Marzena Z/0136/16 2017 3
3 3 f 1 9.76 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 96 U23 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/1448/13 2017 1
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 32.95 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U16 LU IV NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2017 3 LDK!
2 2 f 1 32.04 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U16 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2017 5 LDK!
3 3 f 1 22.55 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2017
Dysk (1) K
1 1 f 1 39.84 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 96 U23 LU II DMP KOZŁOWSKI Robert Z/1448/13 2017 1 96
2 2 f 1 31.61 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ IV WYSOCKA Marzena Z/0136/16 2017 3
3 3 f 1 31.47 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU IV WOLIŃSKI Michał Z/6092/15 2017 3
4 4 f 1 31.46 ŚWIDERSKA Kinga KS AZS-AWF Biała Podlaska 96 U23 LU -- DMP STIPURA Krzysztof Z/1445/17 2017 3 58
5 5 f 1 23.23 JAROSZUK Aurora KS Agros Zamość 00 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2249/17 2017 BEZ
6 6 f 1 23.10 KACZOR Marta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- KOZŁOWSKI Robert KOZŁOWSKI Robert # , Z/3015/17 , 2017
Młot (3) K
1 1 f 1 66.03 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U18 LU I KOZŁOWSKI Robert TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6096/15 2017 1 LDK!
2 2 f 1 47.61 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6095/15 2017 1 LDK!
3 3 f 1 39.77 ZOSIUK Weronika KS Agros Zamość 00 U18 LU IV PIRÓG Dariusz Z/5108/15 2017 4
4 4 f 1 39.25 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU IV WEŁNA Emilia Z/5444/15 2017 4
5 5 f 1 30.31 JAROSZUK Aurora KS Agros Zamość 00 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2249/17 2017 BEZ
6 6 f 1 27.33 GÓRECKA Karolina MKS Agros Chełm 01 U18 LU -- WEŁNA Emilia # Z/1442/16 2017 BEZ LDK!
1 1 f 2 39.37 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U16 LU IV PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2017 BEZ
2 2 f 2 24.58 TUZ Kinga KS Agros Zamość 02 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1730/16 2017 5
3 3 f 2 23.20 DZIERZBICKA Klaudia MKS Agros Chełm 02 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2867/16 2017 BEZ LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 53.00 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U18 LU I DMP KOZŁOWSKI Robert TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6096/15 2017 1 LDK! 131
2 2 f 1 51.52 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U20 LU I DMP KOZŁOWSKI Robert Z/4550/15 2017 1 124
3 3 f 1 46.25 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II DMP KOZŁOWSKI Robert TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6095/15 2017 1 LDK! 101
4 4 f 1 44.41 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U20 LU II DMP KOZŁOWSKI Robert Z/5054/15 2017 2 93
Oszczep (500) K
1 1 f 1 26.35 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -- DZIDO Dariusz Z/3361/16 2017 5
2 2 f 1 23.64 KONKOL Weronika MKS Żak Biała Podlaska 01 U18 LU -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/0278/16 2016 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 37.44 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU III DMP MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2017 1 83
2 2 f 1 31.31 STAROŃ Żaneta AZS UMCS Lublin 94 Sen LU -- B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/2184/16 , 2017 BEZ
100 m M
1 4 s 1 11.17 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U20 LU -2.5 II KITLIŃSKI Piotr Z/0724/15 2017 1
2 5 s 1 11.34 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U16 LU -2.5 III NAMIOTKO Stanisław NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech , Z/0324/16 , 2017 3 LDK!
3 8 s 1 11.51 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -2.5 III ADAMOWICZ Henryk CHMIELEWSKI Marek Z/0316/16 2017 2 LDK!
4 11 s 1 11.61 JANDA Bartosz AZS UMCS Lublin 93 Sen LU -2.5 III JAROS Marek B.D.
5 12 s 1 11.74 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -2.5 III DMP JAROS Marek B.D. Z/6526/15 2017 51
6 33 s 1 13.11 CICHOŃ Wojciech TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU -2.5 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3713/16 2017 5
7 34 s 1 13.18 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U16 LU -2.5 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2017 BEZ
1 1 s 2 10.67 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U23 LU -0.7 I DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2017 M 131
2 2 s 2 10.98 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 Sen LU -0.7 II DMP KĘDRA Stanislaw Z/2533/11 2017 1 104
3 3 s 2 11.03 TALACHA Marcin KS Agros Zamość 96 U23 LU -0.7 II DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0204/12 2017 1 100
4 6 s 2 11.37 MIELNICZEK Mateusz KS Agros Zamość 97 U23 LU -0.7 III KUCHARSKI Marek Z/1629/16 2017 2
5 7 s 2 11.45 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U23 LU -0.7 III DMP KĘDRA Stanislaw Z/1742/13 2017 2 69
6 9 s 2 11.54 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 87 Sen LU -0.7 III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2017
7 15 s 2 11.88 POŁYNKIN Dawid AZS UMCS Lublin 99 U20 LU -0.7 IV ADAMOWICZ Henryk Z/2534/16 2017 4
1 10 s 3 11.54 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU -1.3 III DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2017 3 63
2 14 s 3 11.88 KASIBORSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 02 U16 LU -1.3 IV TUSTANOWSKA Jolanta # Z/0352/16 2017 4 LDK!
3 23 s 3 12.32 MALUGA Daniel KS Agros Zamość 00 U18 LU -1.3 -- SWATOWSKI Wojciech Z/2111/15 2017 4
4 28 s 3 12.57 GNUTEK Robert AZS UMCS Lublin 99 U20 LU -1.3 --
5 43 s 3 14.20 BOJKO Kacper KS Agros Zamość 03 U16 LU -1.3 -- PILIPIEC Tomasz
1 17 s 4 12.17 SONIAK Piotr MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU -2.5 IV KAMIEŃ Mirosław Z/4887/15 2017 4
2 19 s 4 12.18 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -2.5 IV TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6106/15 2017 4 LDK!
3 21 s 4 12.22 ŻUKOWSKI Jakub MKS Żak Biała Podlaska 01 U18 LU -2.5 -- HODUN Rafał Z/2791/16 2016 5
4 22 s 4 12.31 GAJEWSKI Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 00 U18 LU -2.5 -- MAGDZIAK Tomasz Z/0511/17 2017 BEZ
5 24 s 4 12.33 SWATOWSKI Adrian KS Agros Zamość 00 U18 LU -2.5 -- SWATOWSKI Wojciech Z/2112/15 2017 BEZ
6 25 s 4 12.44 GRYTA Jacek MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -2.5 V HODUN Rafał HODUN Rafał , Z/0028/17 , 2017 LDK!
7 26 s 4 12.51 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -2.5 -- FUS Mirosław Z/3604/16 2017 4
8 31 s 4 12.95 MELANIUK Krystian MKS Żak Biała Podlaska 01 U18 LU -2.5 -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/0281/16 2016 5 LDK!
1 16 s 5 12.16 ŁABĘDZKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -2.7 IV ADAMOWICZ Henryk
2 20 s 5 12.21 SZŁAPKA Maciej KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -2.7 -- KĘDRA Stanislaw Z/1446/17 2017 LDK!
3 29 s 5 12.70 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U16 LU -2.7 V TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # , Z/0340/16 , 2017 BEZ LDK!
4 35 s 5 13.21 WĘGRZYN Dawid TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -2.7 -- FUS Mirosław Z/3606/16 2017 5
5 36 s 5 13.32 MAZUREK Wojciech KS Agros Zamość 02 U16 LU -2.7 -- BIKOWSKI Wojciech PILIPIEC Tomasz , Z/3087/16 , 2016 BEZ LDK!
6 38 s 5 13.51 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U16 LU -2.7 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2017 BEZ
7 42 s 5 14.04 PAKUŁA Jakub KS Agros Zamość 03 U16 LU -2.7 -- GDAŃSKI Andrzej B.D. BEZ
1 18 s 6 12.18 WLIZŁO Damian AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -3.5 IV CHMIELEWSKI Marek Z/2682/17 2017
2 27 s 6 12.53 SARZYŃSKI Dawid MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU -3.5 -- MAGDZIAK Tomasz Z/0512/17 2017
3 30 s 6 12.76 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U16 LU -3.5 -- BIKOWSKI Wojciech # Z/3322/17 2017
4 32 s 6 12.97 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -3.5 -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2017 LDK!
5 37 s 6 13.33 STRUK Hubert MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU -3.5 -- HODUN Rafał Z/3221/17 2017 LDK!
6 39 s 6 13.77 LISIECKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -3.5 -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0824/17 2017 LDK!
7 40 s 6 13.93 SZEWCZYK Kacper MKS Agros Chełm 02 U16 LU -3.5 -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/3071/17 2017 LDK!
1 13 s 7 11.81 PIOŚ Jakub AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -2.3 IV CHMIELEWSKI Marek Z/0486/17 2017
2 41 s 7 13.94 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U16 LU -2.3 -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # Z/0091/17 2017 LDK!
3 44 s 7 14.46 GOŁĘBIOWSKI Krzysztof MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -2.3 -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3616/17 , 2017 LDK!
4 45 s 7 14.64 ZIELIŃSKI Kacper MKS Agros Chełm 03 U16 LU -2.3 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/0828/17 2017 LDK!
5 46 s 7 14.69 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -2.3 -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0827/17 2017 LDK!
300 m M
1 10 s 1 36.96 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/6045/15 2017 3
2 14 s 1 38.11 MALUGA Daniel KS Agros Zamość 00 U18 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/2111/15 2017 4
3 18 s 1 39.30 SZŁAPKA Maciej KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -- KĘDRA Stanislaw Z/1446/17 2017 LDK!
4 21 s 1 39.91 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3604/16 2017 4
5 26 s 1 41.32 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6106/15 2017 4 LDK!
6 33 s 1 46.52 PAKUŁA Jakub KS Agros Zamość 03 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej B.D. BEZ
1 1 s 2 34.36 MIROSŁAW Cezary KS Agros Zamość 97 U23 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1644/13 2017 1
2 3 s 2 35.30 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU -- WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2017 1
3 4 s 2 35.52 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 Sen LU -- KĘDRA Stanislaw Z/2533/11 2017 1
4 6 s 2 36.22 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -- ADAMOWICZ Henryk CHMIELEWSKI Marek Z/0316/16 2017 2 LDK!
5 7 s 2 36.24 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 87 Sen LU -- B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2017
6 9 s 2 36.91 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U23 LU -- KĘDRA Stanislaw Z/1742/13 2017 2
  s 2 DNF STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin 87 Sen LU -- STEMPEL Paweł Z/2523/11 2017 1
1 5 s 3 35.81 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/0658/14 2017 2
2 8 s 3 36.51 MIELNICZEK Mateusz KS Agros Zamość 97 U23 LU -- KUCHARSKI Marek Z/1629/16 2017 2
3 16 s 3 38.66 SWATOWSKI Adrian KS Agros Zamość 00 U18 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/2112/15 2017 BEZ
4 17 s 3 38.93 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2017 3
5 19 s 3 39.36 POŁYNKIN Dawid AZS UMCS Lublin 99 U20 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/2534/16 2017 4
6 25 s 3 40.91 CICHOŃ Wojciech TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3713/16 2017 5
1 2 s 4 35.24 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U16 LU II NAMIOTKO Stanisław NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech , Z/0324/16 , 2017 3 LDK!
2 12 s 4 37.06 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U20 LU -- WIERCINSKI Jerzy Z/0826/15 2017 2
3 15 s 4 38.45 SONIAK Piotr MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/4887/15 2017 4
4 22 s 4 40.08 WĘGRZYN Dawid TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3606/16 2017 5
5 30 s 4 43.29 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # Z/0091/17 2017 LDK!
1 11 s 5 37.03 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- JAROS Marek Z/2537/16 2017 4
2 13 s 5 37.47 KASIBORSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 02 U16 LU II TUSTANOWSKA Jolanta # Z/0352/16 2017 4 LDK!
3 20 s 5 39.63 GRYTA Jacek MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU IV HODUN Rafał HODUN Rafał , Z/0028/17 , 2017 LDK!
4 29 s 5 43.15 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2017 BEZ
5 31 s 5 44.06 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2017 BEZ
6 34 s 5 47.79 GOŁĘBIOWSKI Krzysztof MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3616/17 , 2017 LDK!
7 37 s 5 48.89 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0827/17 2017 LDK!
1 23 s 6 40.25 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech # Z/3322/17 2017
2 24 s 6 40.45 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U16 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # , Z/0340/16 , 2017 BEZ LDK!
3 27 s 6 41.61 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2017 LDK!
4 28 s 6 42.04 ŻWIRKOWSKI Aleksander MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V FROŃCZUK Rafał Z/0032/17 2017 LDK!
5 32 s 6 45.55 ZIELIŃSKI Kacper MKS Agros Chełm 03 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/0828/17 2017 LDK!
6 36 s 6 48.46 LISIECKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0824/17 2017 LDK!
7 35 s 6 48.46 SZEWCZYK Kacper MKS Agros Chełm 02 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/3071/17 2017 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.37 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II KITLIŃSKI Piotr Z/0127/14 2017 1
2 2 s 1 52.82 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2017 4
3 3 s 1 52.95 DADOS Denis AZS UMCS Lublin 98 U20 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0330/16 2017 3
4 4 s 1 53.42 BOROWSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 95 U23 MZ -- B.D. MACIEJEWSKI Janusz Z/0023/16 2017
5 5 s 1 55.94 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U16 LU V ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2017 4
6 6 s 1 56.56 MATCZUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 00 U18 LU -- WILCZEK Janusz Z/0965/15 2017 BEZ
7 7 s 1 57.93 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U16 LU -- ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2017
8 8 s 1 59.05 UCHANIUK Bartłomiej KS Agros Zamość 02 U16 LU -- ZAJĄC Janusz Z/3088/16 2017 5
800 m M
1 1 s 1 1:57.58 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III DMP WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0705/16 2017 2 66
2 2 s 1 2:05.98 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01 U18 LU IV KUCHARSKI Marek Z/5109/15 2017 4
3 3 s 1 2:11.58 LUTY Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0334/16 2017 5
4 4 s 1 2:13.96 KRUPA Piotr TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- FUS Mirosław Z/5742/15 2017 3
5 5 s 1 2:16.61 KOŚCIOŁKO Kamil MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/5969/15 2017 4
6 6 s 1 2:20.35 SZYC Przemysław MKS Żak Biała Podlaska 01 U18 LU -- WILCZEK Janusz Z/0178/15 2016 4
1000 m M
1 1 s 1 2:39.29 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 99 U20 LU -- MAZUREK Marek Z/0648/15 2017 3
2 2 s 1 2:39.80 MRÓZ Przemysław KS Agros Zamość 99 U20 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0305/15 2017 3
3 3 s 1 2:46.87 GUSTAW Szymon AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/6100/15 2017 4
4 4 s 1 2:50.11 DRABIK Oskar KS Agros Zamość 93 Sen LU -- KUCHARSKI Marek BEZ
5 5 s 1 2:55.49 BARWIŃSKI Piotr MKL Nefryt Lubartów 01 U18 LU -- NOWAK Wiesław Z/3001/15 2016 5 LDK!
6 6 s 1 3:02.28 LESIUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU -- HODUN Rafał HODUN Rafał , Z/2790/16 , 2017 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:11.87 SZUBARTOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/1871/17 2017
8 8 s 1 3:13.38 CZEMIEROWSKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/0276/16 2017 BEZ LDK!
9 9 s 1 3:31.86 WERESA Szymon MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- HODUN Rafał HODUN Rafał , Z/0998/17 , 2017 LDK!
10 10 s 1 3:34.21 ADAMIUK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/0997/17 2017 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 9:37.24 MYDLAK Tomasz MKS Agros Chełm 94 Sen LU -- MAZUREK Marek Z/0635/12 2017 2
2 2 s 1 9:59.41 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99 U20 LU IV OSIPIUK Piotr Z/2537/15 2016 4
  s 1 DNF PAWLIKOWSKI Tomasz MKS Agros Chełm 99 U20 LU -- MAZUREK Marek Z/0649/15 2017 4
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.89 ŁUKASZEK Konstanty KS Wisła Puławy 00 U18 LU -1.7 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2017 BEZ
2 2 s 1 16.20 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U18 LU -1.7 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2017 3
Wzwyż M
1 1 f 1 1.95 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U23 LU II DMP SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2017 2 87
2 2 f 1 1.95 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U23 LU II DMP MAKARUK Tadeusz Z/4112/11 2017 1 87
3 3 f 1 1.75 GAJOSZ Kacper MKS Agros Chełm 98 U20 LU IV CZERNIAKIEWICZ Dorota Z/1185/14 2017 BEZ
W dal M
1 1 f 1 6.77 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD +1.5 III KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2017 2
2 2 f 1 6.74 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +3.1 III DMP CHMIELEWSKI Marek CHMIELEWSKI Marek Z/6120/15 2017 3 LDK! 74
3 3 f 1 5.96 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.3 IV SZANIAWSKI Marek # Z/6090/15 2017 4
4 4 f 1 5.85 DOMAŃSKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.8 -- MAKARUK Tadeusz Z/2627/17 2017
5 5 f 1 5.74 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.5 -- CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2017
6 6 f 1 5.52 ŻUKOWSKI Jakub MKS Żak Biała Podlaska 01 U18 LU +1.9 -- HODUN Rafał Z/2791/16 2016 5
7 7 f 1 5.25 JAROSŁAWSKI Kamil AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +2.4 -- CHMIELEWSKI Marek Z/6108/15 2017 4
8 8 f 1 5.08 MAZUREK Wojciech KS Agros Zamość 02 U16 LU +0.6 -- BIKOWSKI Wojciech PILIPIEC Tomasz , Z/3087/16 , 2016 BEZ LDK!
9 9 f 1 4.49 BOJKO Kacper KS Agros Zamość 03 U16 LU +0.7 -- PILIPIEC Tomasz
10 10 f 1 3.87 LIPIŃSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U14 LU +0.1 -- STARZAK Anna LDK!
  6.54 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.4 III DMP CHMIELEWSKI Marek CHMIELEWSKI Marek Z/6120/15 2017 3 LDK! 62
Trójskok M
1 1 f 1 13.33 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +2.5 III SZANIAWSKI Marek # Z/6090/15 2017 4
2 2 f 1 11.97 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.8 -- CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2017
  13.08 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.9 IV SZANIAWSKI Marek # Z/6090/15 2017 4
Kula (5) M
1 1 f 1 13.22 KLIMOWICZ Michał MKS Unia Hrubieszów 00 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/0575/15 2017
1 1 f 2 11.17 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2017 LDK!
2 2 f 2 9.91 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech # , Z/2593/16 , 2017 5 LDK!
3 3 f 2 9.70 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U16 LU -- WIEJAK Izydor Z/0829/17 2017 -
Kula (6) M
1 1 f 1 11.81 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U20 LU IV MIGDA Leszek Z/1852/16 2017 BEZ
2 2 f 1 11.63 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU IV MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2017 4
3 3 f 1 10.52 FURTAS Filip AZS UMCS Lublin 98 U20 LU -- MIGDA Leszek Z/1710/16 2017 3
4 4 f 1 9.73 PĘPIAK Mateusz KS Agros Zamość 99 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej BEZ
5 5 f 1 9.16 DOROSZ Kacper AZS UMCS Lublin 98 U20 LU -- MIGDA Leszek
6 6 f 1 7.87 JURCZAK Sebastian KS Agros Zamość 99 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej BEZ
Kula (7.26) M
1 1 f 1 10.95 KORZUN Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 96 U23 LU -- STIPURA Krzysztof Z/1513/16 2017 3
Dysk (1) M
1 1 f 1 49.91 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U16 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2017 3
2 2 f 1 38.81 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2017 LDK!
3 3 f 1 35.48 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech # , Z/2593/16 , 2017 5 LDK!
4 4 f 1 31.76 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U16 LU V WIEJAK Izydor Z/0829/17 2017 -
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 54.16 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U18 LU I KĘCKI Krzysztof # Z/5235/15 2017 2
2 2 f 1 43.38 BUKOWSKI Michał TS Start Lublin 00 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/3909/16 2017 3
3 3 f 1 37.13 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01 U18 LU IV B.D. Z/3002/16 2017 2
4 4 f 1 35.92 BLIŹNIUK Michał AZS UMCS Lublin 01 U18 LU IV KŁODA Witold Z/6036/15 2016 3
5 5 f 1 35.32 KLIMOWICZ Michał MKS Unia Hrubieszów 00 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/0575/15 2017
6 6 f 1 32.63 WRÓBEL Radosław MKS Agros Chełm 01 U18 LU -- WEŁNA Emilia Z/0174/15 2017 3
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 28.15 JURCZAK Sebastian KS Agros Zamość 99 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej BEZ
2 2 f 1 25.68 PĘPIAK Mateusz KS Agros Zamość 99 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej BEZ
Dysk (2) M
1 1 f 1 51.56 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 73 Weteran LU I DMP SZYMCZUK Dariusz Z/3039/11 2017 1 122
2 2 f 1 36.68 KORZUN Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 96 U23 LU III DMP STIPURA Krzysztof Z/1513/16 2017 3 55
Młot (5) M
1 1 f 1 49.51 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U18 LU IV ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2017 4
2 2 f 1 42.95 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00 U18 LU IV ŻMUDA Tomasz Z/6098/15 2017 BEZ
3 3 f 1 41.81 FATYGA Jakub TS Start Lublin 01 U18 LU IV WIEJAK Izydor Z/3164/16 2017 4
4 4 f 1 39.28 USAREK Jan KS Wisła Puławy 02 U16 LU V KOPRON Witold Z/3906/16 2017 BEZ
5 5 f 1 32.32 SOCHA Karol AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/6093/15 2017 BEZ
  f 1 NM MAŁYSZ Łukasz MKS Agros Chełm # 01 U18 LU --
Młot (7.26) M
1 1 f 1 54.33 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 Sen LU I DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2017 1 107
2 2 f 1 43.72 DRAGAN Piotr AZS UMCS Lublin 80 Weteran LU III DMP KOZŁOWSKI Robert Z/4826/11 2017 2 69
Oszczep (700) M
1 1 f 1 41.36 BLIŹNIUK Michał AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -- KŁODA Witold Z/6036/15 2016 3
2 2 f 1 38.38 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01 U18 LU -- B.D. Z/3002/16 2017 2
Oszczep (800) M
1 1 f 1 47.76 FURTAS Filip AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III DMP MIGDA Leszek Z/1710/16 2017 3 52
2 2 f 1 47.19 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U23 LU III DMP MAKARUK Tadeusz Z/4112/11 2017 1 50
3 3 f 1 38.88 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U20 LU -- MIGDA Leszek Z/1852/16 2017 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.7380349636078 sekund