Warszawa 20.05.2017
3. Memoriał Zygmunta Szelesta [DMP]
100 m K
1 1 e 1 11.72 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 88 Sen KP +1.2 M DMP LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2017 M 148
2 3 e 1 11.90 WRONKA Magdalena KS Agros Zamość 95 U23 LU +1.2 I DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/0310/11 2017 M 136
3 4 e 1 11.94 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +1.2 I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
4 8 e 1 12.31 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +1.2 II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1
5 9 e 1 12.43 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK +1.2 II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
1 2 e 2 11.87 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 Sen PD +0.6 I SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
2 5 e 2 11.97 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 Sen KP +0.6 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2017
3 6 e 2 12.10 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +0.6 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2017 1
4 7 e 2 12.19 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U23 PD +0.6 II DMP ORŁOWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2017 1 117
5 10 e 2 12.50 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +0.6 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2017 2 LDK!
1 1 f 1 11.57 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 88 Sen KP +0.8 M DMP LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2017 M 158
2 2 f 1 11.87 WRONKA Magdalena KS Agros Zamość 95 U23 LU +0.8 I DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/0310/11 2017 M 138
3 3 f 1 11.89 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 Sen PD +0.8 I SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
4 4 f 1 11.92 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 Sen KP +0.8 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2017
5 5 f 1 11.94 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +0.8 I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
6 6 f 1 12.13 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U23 PD +0.8 I DMP ORŁOWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2017 1 121
7 7 f 1 12.20 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +0.8 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2017 1
8 8 f 1 12.24 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +0.8 II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1
300 m K
1 1 s 1 36.58 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92 Sen SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2017
2 2 s 1 36.96 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94 Sen PD -- SUTYNIEC Mieczysław B.D. Z/0899/11 2017 M
3 3 s 1 37.31 JANOWICZ Adrianna MKS Baszta Szamotuły 95 U23 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/1477/11 2017 M
4 4 s 1 37.42 HOŁUB Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 Sen ZP -- MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2017 MM
5 5 s 1 37.61 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. Z/2684/11 2017
6 6 s 1 37.78 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2017 M
7 7 s 1 39.03 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1163/11 2017 M
800 m K
1 10 s 1 2:14.64 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2017 2 LDK!
2 11 s 1 2:15.25 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II DMP SZCZYRK Janusz Z/2788/15 2017 2 90
3 12 s 1 2:16.28 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U20 PD II DMP DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2017 2 85
4 13 s 1 2:18.28 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U23 PK III BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017
5 15 s 1 2:20.30 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0355/15 2017 3
1 1 s 2 2:05.95 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 Sen PD I DMP DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2017 M 140
2 2 s 2 2:06.64 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89 Sen MA I KRÓL Zbigniew KRÓL Zbigniew Z/1912/11, Z/1912/11 , 2017 M
3 3 s 2 2:09.08 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U23 KP I B.D. B.D. Z/0799/13 2017
4 4 s 2 2:10.04 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska 93 Sen SL I B.D. PASZTA Wiesław B.D. , Z/1245/11 , 2017 I
5 5 s 2 2:11.53 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 Sen SL II MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2017 M
6 6 s 2 2:12.02 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5220/15 2017 2 LDK!
7 7 s 2 2:12.56 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2017 2 LDK!
8 8 s 2 2:13.26 BRONOWSKA Zuzanna MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ II ADAMSKI Robert Z/1766/15 2017 2
9 9 s 2 2:14.31 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 94 Sen MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2899/11 2017 2
10 14 s 2 2:18.35 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA III B.D.
100 m pł J MŁ K
4 4 s 1 14.90 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +0.6 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
6 6 s 1 15.21 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +0.6 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2
100 m pł K
1 1 s 1 14.02 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ +0.6 I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2017 M
5 5 s 1 15.13 KAŹMIERCZAK Joanna MKS Pułtusk 98 U20 MZ +0.6 II KĘCKI Krzysztof # Z/0070/14 2017 2
Wzwyż K
1 1 s 1 1.80 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2017 M
5 5 s 1 1.56 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2
6 6 s 1 1.44 KAŹMIERCZAK Joanna MKS Pułtusk 98 U20 MZ -- KĘCKI Krzysztof # Z/0070/14 2017 2
  s 1 NM FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
W dal K
1 1 f 1 6.08 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 Sen MZ +1.5 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 M
2 2 f 1 5.94 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 U23 PD +0.8 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2017 M 122
3 3 f 1 5.75 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 Sen PD +1.6 II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3144/11 2017 1 109
4 4 f 1 5.73 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD +0.1 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1023/14 2017 2
6 6 f 1 5.69 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP +0.8 II DMP LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3667/11 2017 1 105
7 7 f 1 5.60 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +0.5 II NAZARKIEWICZ Robert Z/1362/14 2017 2
8 8 f 1 5.52 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +1.7 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2017 LDK!
9 9 f 1 5.36 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ +2.0 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2017 2
10 10 f 1 5.30 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ +1.3 III BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
11 11 f 1 5.10 FRANKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +1.6 III NAZARKIEWICZ Robert Z/1207/14 2017 3
  f 1 NM SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ 0.0 -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2017 LDK!
  f 1 NM KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 95 U23 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
W dal strefa K
1 f 1 2.80 KRUKOWSKA Sonia KS Warszawianka W-wa 09 U12 MZ +0.3 -- KRUKOWSKI Michał
Kula (3) K
5 5 s 1 10.78 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
7 7 s 1 8.43 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2
Kula (4) K
3 3 s 1 12.47 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2017 M
6 6 s 1 8.75 KAŹMIERCZAK Joanna MKS Pułtusk 98 U20 MZ -- KĘCKI Krzysztof # Z/0070/14 2017 2
Oszczep (600) K
1 f 1 54.10 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 92 Sen PM M WALCZAK Leszek Z/3384/11 2017 MM
2 f 1 52.25 MARUSZEWSKA Klaudia LKS Jantar Ustka 97 U23 PM I MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2017 MM
3 f 1 50.64 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2017 M
4 f 1 49.71 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4495/11 2017
5 f 1 49.05 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 93 Sen PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2017 1
6 f 1 46.91 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2017 1
200 m M
1 4 s 1 21.22 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +1.3 M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2017 1 142
2 8 s 1 21.54 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 93 Sen MZ +1.3 I RADKE Karol Z/3688/11 2017 1
3 11 s 1 21.81 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94 Sen PD +1.3 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0917/11 2017 117
4 12 s 1 22.21 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok 89 Sen PD +1.3 II SIENKIEWICZ Karol Z/2256/11 2017 1
5 13 s 1 22.37 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK +1.3 II KARKUT Bogdan Z/0391/15 2017 2
6 14 s 1 22.58 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +1.3 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
1 1 s 2 20.94 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U23 LU +0.6 M DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2017 M 155
2 2 s 2 20.96 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS +0.6 M DMP SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3817/11 2017 MM 154
3 3 s 2 21.09 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN +0.6 M B.D. # Z/2480/11 2017 MM
4 5 s 2 21.42 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 87 Sen PD +0.6 M DMP NIEDŹWIECKI Wojciech Z/0790/11 2017 M 133
5 6 s 2 21.48 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość 94 Sen LU +0.6 I DMP WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/2748/11 2017 M 131
6 7 s 2 21.48 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN +0.6 I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
7 9 s 2 21.58 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 Sen WP +0.6 I GÓRSKI Dariusz B.D. Z/3398/11 2017 M
8 10 s 2 21.80 TALACHA Marcin KS Agros Zamość 96 U23 LU +0.6 I DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0204/12 2017 1 117
800 m M
1 6 s 1 1:54.74 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK II BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2017 2
2 7 s 1 1:55.08 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II BUSZTA Stanisław Z/1785/13 2017 2
3 11 s 1 1:56.80 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U18 WP II B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2017 3
4 12 s 1 1:57.07 RATAJCZAK Adrian MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/2355/15 2017 2
5 13 s 1 2:00.96 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5089/11 2017 3
6 14 s 1 2:03.60 GROMEK Radosław UKS Gepard Warszawa 83 Sen MZ -- ORZEZSEK Krzysztof Z/1123/14 2017 3
1 1 s 2 1:50.45 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP MIREK Wacław B.D. Z/0519/13 2017 125
2 2 s 2 1:50.55 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2017 1
3 3 s 2 1:50.58 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95 U23 MA I DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5219/11 2017 1 124
4 4 s 2 1:52.62 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0312/15 2017 1
5 5 s 2 1:52.77 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2017 103
6 8 s 2 1:55.19 KAMPA Rafał UKS Olimpia Zabrze 91 Sen SL II GAJEWSKI Wojciech B.D. B.D. Z/0376/12 2017 2
7 9 s 2 1:55.88 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2017 2
8 10 s 2 1:55.98 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Weteran LU II DMP NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2017 2 77
  s 2 DNF DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0695/14 2017 1
110 m pł M (99.1) M
7 7 s 1 15.13 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ +0.7 II RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1
110 m pł M
1 1 s 1 14.28 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ +0.7 I RZEPKA Marek Z/4067/11 2017 MM
4 4 s 1 14.77 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP +0.7 I DMP ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2017 1 116
5 5 s 1 14.80 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +0.7 I RZEPKA Marek Z/3694/11 2017 2
8 8 s 1 15.49 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ +0.7 II RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 1
W dal M
1 1 s 1 7.41 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ +1.7 I RZEPKA Marek Z/4067/11 2017 MM
2 2 s 1 7.06 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ +2.0 II DMP RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 1 95
5 5 s 1 6.77 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP +1.4 III DMP ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2017 1 76
6 6 s 1 6.55 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ +1.6 III RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1
  s 1 NM MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ 0.0 -- DMP RZEPKA Marek Z/3694/11 2017 2
Kula (7.26) M
1 1 f 1 20.68 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno 97 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2017 MM
2 2 f 1 19.96 SZYSZKOWSKI Jakub WKS Śląsk Wrocław 91 Sen DS MM DMP KOTWICA Czesław Z/1690/11 2017 M 182
3 3 f 1 19.41 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy 87 Sen LU M ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2017 MM
4 4 f 1 18.80 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2017 1
5 5 f 1 18.69 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 U23 MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2017 1
6 6 f 1 18.52 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2017
7 7 f 1 18.34 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2017
8 8 f 1 17.12 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/5061/11 2017
9 9 f 1 16.92 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 Sen MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara B.D. Z/4879/11 2017 M
Oszczep (400) M
1 f 1 29.23 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 07 U12 MZ -- KRUKOWSKI Michał BEZ
Oszczep (800) M
2 2 s 1 57.66 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2017 MM
4 4 s 1 55.24 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1
6 6 s 1 52.40 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 1
7 7 s 1 49.77 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP III ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2017 1
1 f 1 82.27 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/2741/11 2017 MM
2 f 1 80.21 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2017 MM
3 f 1 79.89 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 91 Sen PM MM WALCZAK Leszek Z/2549/11 2017 MM
4 f 1 75.72 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM M WALCZAK Leszek Z/0962/14 2017 M
5 f 1 74.57 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 Sen PM M WALCZAK Leszek Z/2665/11 2017 MM
6 f 1 70.87 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 94 Sen WN I BORYSEWICZ Piotr Z/2405/11 2017 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9645187854767 sekund