Kraków 20.05.2017
Mistrzostwa województwa małopolskiego U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.86 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA +0.1 I ŚLUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1
2 2 s 1 13.44 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +0.1 IV KUCZEK Piotr Z/2429/17 2017 BEZ
3 3 s 1 13.62 SIEPAK Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA +0.1 IV DMP DMP U20 KUCZEK Piotr Z/1867/16 2017 4 45 87
4 4 s 1 13.66 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U20 MA +0.1 IV DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2017 4 44 86
1 6 s 2 13.53 MATUSZYK Martyna ULKS Lipinki 02 U16 MA +0.2 IV DMP U20 ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2266/17 2017 LDK! 90
2 9 s 2 13.69 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +0.2 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2017 4 LDK!
3 10 s 2 13.75 ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 02 U16 MA +0.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/2461/16 2017 5
4 11 s 2 13.95 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +0.2 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2017 5 LDK!
5 12 s 2 14.09 MICHOŃ Emilia KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA +0.2 V BRACHMAN Tomasz # Z/4269/17 2017
6 13 s 2 14.22 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +0.2 V KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2017 LDK!
7 14 s 2 14.29 GWARDECKA Kamila WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +0.2 V MICHNIAK Jan Z/0056/17 2017 5
8 15 s 2 14.47 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA +0.2 V BORAWSKI Krzysztof Z/3876/16 2017 BEZ
1 7 s 3 13.64 MATUSZYK Mariola ULKS Lipinki 02 U16 MA +0.1 IV DMP U20 ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2265/17 2017 LDK! 87
2 16 s 3 14.48 NOWAK Oliwia SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +0.1 V KADUSZKIEWICZ Dorota SZCZYRK Janusz Z/0008/17 2017 BEZ LDK!
3 17 s 3 14.99 BURKAT Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U16 MA +0.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/3746/16 2017 BEZ
1 1 s 4 12.93 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA +0.8 III DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2017 2 LDK! 115
2 2 s 4 13.13 BIELEŃ Martyna WKS Wawel Kraków 96 U23 MA +0.8 III DMP BORA Piotr B.D. Z/1404/12 2017 3 66
3 3 s 4 13.16 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U16 MA +0.8 III FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2017 LDK!
4 4 s 4 13.19 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.8 III SALAMONOWICZ Lech B.D. Z/0018/13 2017
5 5 s 4 13.36 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U23 MA +0.8 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3859/11 2017 2
6 8 s 4 13.65 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U16 MA +0.8 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0115/16 2017 LDK! 44 86
1 3 e 1 12.61 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +0.4 II DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4645/15 2017 2 129
2 4 e 1 12.98 KONDERAK Martyna UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.4 III DMP U20 KUKLA Rafał Z/0903/17 2017 LDK! 113
3 8 e 1 13.32 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +0.4 IV KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2017
4 11 e 1 13.48 SKOWRON Aleksandra UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.4 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna KUKLA Rafał # Z/2862/16 2017 4 LDK!
5 12 e 1 13.57 NALEZIŃSKA Aleksandra MLUKS Tarnów 01 U18 MA +0.4 IV STYCZYŃSKI Piotr Z/0636/17 2017 4
6 17 e 1 14.00 BIAŁEK Joanna WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +0.4 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2794/15 2017 4
7 19 e 1 14.72 KUBASIAK Patrycja UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.4 -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2858/16 , 2017 4 LDK!
1 2 e 2 12.61 ZACHURA Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U18 MA +0.2 II KUKLA Rafał Z/2880/16 2017 3
2 6 e 2 13.22 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA +0.2 IV DMP KOŁODZIEJ Roman Z/2696/15 2017 3 62
3 7 e 2 13.28 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.2 IV GIZA Maciej Z/0389/16 2017 5 LDK!
4 10 e 2 13.46 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.2 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2017 3 LDK!
5 13 e 2 13.84 MORĄG Magdalena SKS Kusy Kraków 01 U18 MA +0.2 --
6 15 e 2 13.97 GOŁUSZKA Patrycja UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.2 -- DMP U20 KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2865/16 , 2017 5 LDK! 76
7 20 e 2 15.11 OCHMAŃSKA Anna UKS Gimpel Nowy Targ 00 U18 MA +0.2 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1892/17 2017
1 1 e 3 12.55 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK +0.2 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2017 2
2 5 e 3 13.05 MANIK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +0.2 III DMP U20 FRANKIEWICZ Wioletta ŚLUSARCZYK Ewa , Z/1855/16 , 2017 4 110
3 9 e 3 13.43 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U18 MA +0.2 IV KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2017 3
4 14 e 3 13.91 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA +0.2 -- DMP U20 MENTLEWICZ Czesława Z/6011/15 2017 4 78
5 16 e 3 13.98 DANIEL Renata WKS Wawel Kraków 00 U18 MA +0.2 -- DMP MICHNIAK Jan Z/2395/17 2017 33
6 18 e 3 14.43 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U18 MA +0.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2017 BEZ
1 f 1 12.48 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +1.0 II DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4645/15 2017 2 135
2 f 1 12.61 ZACHURA Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U18 MA +1.0 II KUKLA Rafał Z/2880/16 2017 3
3 f 1 12.92 MANIK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +1.0 III DMP U20 FRANKIEWICZ Wioletta ŚLUSARCZYK Ewa , Z/1855/16 , 2017 4 115
4 f 1 13.00 KONDERAK Martyna UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +1.0 III DMP U20 KUKLA Rafał Z/0903/17 2017 LDK! 112
5 f 1 13.18 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +1.0 III KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2017
6 f 1 13.22 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U18 MA +1.0 IV KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2017 3
7 f 1 13.32 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA +1.0 IV DMP KOŁODZIEJ Roman Z/2696/15 2017 3 58
8 f 1 13.35 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +1.0 IV GIZA Maciej Z/0389/16 2017 5 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.90 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK +0.9 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2017 2
2 2 s 1 25.92 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +0.9 II ŚLUSARCZYK Ewa Z/4645/15 2017 2
3 3 s 1 26.75 ZACHURA Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U18 MA +0.9 III DMP U20 KUKLA Rafał Z/2880/16 2017 3 111
4 4 s 1 27.44 MANIK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +0.9 IV FRANKIEWICZ Wioletta ŚLUSARCZYK Ewa , Z/1855/16 , 2017 4
5 5 s 1 27.78 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.9 IV DMP U20 GIZA Maciej Z/0389/16 2017 5 LDK! 95
6 6 s 1 27.91 SKOWRON Aleksandra UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.9 IV DMP U20 TRZOP-KUKLA Katarzyna KUKLA Rafał # Z/2862/16 2017 4 LDK! 93
7 8 s 1 28.74 TARSA Natalia ULKS Lipinki 00 U18 MA +0.9 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1278/16 2017 4
1 7 s 2 28.49 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -1.1 IV KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2017
2 9 s 2 28.95 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -1.1 -- BRACHMAN Tomasz Z/1955/17 2017
3 10 s 2 29.02 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA -1.1 -- MENTLEWICZ Czesława Z/6011/15 2017 4
4 11 s 2 29.39 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U18 MA -1.1 -- DMP KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2017 BEZ 28
5 12 s 2 29.66 SKROBISZ Julia KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -1.1 -- BRACHMAN Tomasz Z/2391/17 2017
6 13 s 2 30.54 BIAŁEK Joanna WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -1.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2794/15 2017 4
7 14 s 2 33.99 KOCJAN Wiktoria LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA -1.1 -- DMP U20 MENTLEWICZ Czesława Z/1346/16 2017 BEZ 39
1 1 s 3 27.70 MATUSZYK Mariola ULKS Lipinki 02 U16 MA +0.2 IV ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2265/17 2017 LDK!
2 2 s 3 28.20 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +0.2 IV KUCZEK Piotr Z/2429/17 2017 BEZ
3 3 s 3 28.31 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U20 MA +0.2 IV DMP KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2017 4 44
4 4 s 3 28.72 MATUSZYK Martyna ULKS Lipinki 02 U16 MA +0.2 V ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2266/17 2017 LDK!
5 5 s 3 29.56 ŁOPATA Małgorzata UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA +0.2 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1790/16 2017 BEZ 26 74
6 6 s 3 29.63 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +0.2 V B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2017 LDK!
1 1 s 4 26.20 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK -0.2 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2017 3
2 2 s 4 26.64 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA -0.2 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2017 2 LDK!
3 3 s 4 26.86 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -0.2 III SALAMONOWICZ Lech B.D. Z/0018/13 2017
4 4 s 4 27.55 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U16 MA -0.2 IV BRACHMAN Tomasz Z/0080/17 2017
5 5 s 4 28.81 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U16 MA -0.2 V DMP U20 MENTLEWICZ Janusz # Z/1210/16 2017 4 LDK! 82
6 6 s 4 29.28 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U16 MA -0.2 V DMP U20 JARMUSZKIEWICZ Ewa Z/1737/17 2017 5 77
7 7 s 4 30.82 KUKUCZKA Weronika ULKS Lipinki 00 U18 MA -0.2 -- WOJNA Anna
400 m K
1 1 s 1 56.92 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA II DMP DMP U20 PAŚ Mariusz Z/0636/14 2017 1 108 140
2 2 s 1 58.60 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA II DMP KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2017 2 89
3 3 s 1 60.14 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA III DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/2696/15 2017 3 112
4 5 s 1 60.42 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2017
5 6 s 1 61.62 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 98 U20 SK III DMP DMP U20 WOŹNIAK Łukasz Z/0264/14 2017 2 61 101
6 9 s 1 62.67 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA -- DMP KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2017 BEZ 52
7 10 s 1 63.29 JASTRZĄB Izabela LZS Sigma OSIR Staszów 00 U18 SK IV WAWRZKIEWICZ Agnieszka Z/1107/16 2017 3
1 4 s 2 60.39 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA III DMP U20 KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2017 3 LDK! 110
2 7 s 2 62.57 CHOWANIEC Julia UKS Budowlani Nowy Sącz 03 U16 MA IV DMP U20 KLIMEK Józef Z/2015/16 2017 4 95
3 12 s 2 65.00 JUREK Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA -- DMP DMP U20 WAŁASZEK Jarosław Z/1862/16 2017 BEZ 34 78
4 13 s 2 65.48 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U18 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0607/15 2017 3
5 14 s 2 66.68 LIPKOWSKA Klaudia UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1887/17 2017 5 71
6 15 s 2 67.50 MAKSYMIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0916/15 2017 5
7 16 s 2 67.77 JACEWICZ Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/1900/15 2017 BEZ
1 8 s 3 62.65 DYBAŁA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA IV DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/5763/15 2017 3 LDK! 94
2 11 s 3 64.55 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA V KUKLA Rafał KUKLA Rafał # , Z/0061/17 , 2017 LDK!
3 17 s 3 68.28 OSTACHOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 02 U16 MA -- DMP U20 MENTLEWICZ Janusz # Z/1211/16 2017 BEZ LDK! 66
4 18 s 3 69.09 KUKUCZKA Weronika ULKS Lipinki 00 U18 MA -- WOJNA Anna
5 19 s 3 70.42 ŚWIERKOSZ Wiktoria UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2860/16 , 2017 BEZ LDK!
6 20 s 3 71.21 CZARNOTA Milena LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -- DMP U20 MENTLEWICZ Janusz # Z/3920/16 2017 5 LDK! 57
800 m K
1 1 s 1 2:15.66 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U20 MA II MIREK Wacław Z/2407/15 2017
2 2 s 1 2:15.73 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA II DMP U20 GRECH Halina Z/2094/15 2017 3 LDK! 127
3 3 s 1 2:16.65 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U18 MA II KLIMEK Józef Z/0910/15 2017 3
4 4 s 1 2:19.23 ŚNIOCH Aleksandra WKS Wawel Kraków 95 U23 MA III DMP SOBCZYK Grzegorz Z/0843/12 2017 2 72
5 5 s 1 2:20.89 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA III DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2017 3 LDK! 113
6 6 s 1 2:21.24 FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U18 MA III DMP DMP U20 PAŚ Mariusz Z/3016/15 2017 3 63 112
7 8 s 1 2:24.38 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U18 MA III DMP KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2017 3 52
8 12 s 1 2:45.39 KOŁODZIEJ Aneta WKS Wawel Kraków 99 U20 MA -- DMP SOBCZYK Grzegorz Z/1869/16 2017 4 5
1 7 s 2 2:24.35 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 U16 MA III GRECH Halina Z/0063/16 2017 3 LDK!
2 9 s 2 2:28.96 TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 02 U16 MA IV DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0140/17 2017 37 89
3 10 s 2 2:41.75 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- DMP U20 GRECH Halina Z/1358/16 2017 5 LDK! 67
4 11 s 2 2:43.47 ŁABUZ Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2243/15 2017 5
5 13 s 2 2:49.41 SŁOTA Weronika UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1888/17 2017 BEZ 59
6 14 s 2 2:49.84 DULJAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2017 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 4:50.64 WIKTOROWICZ Łucja OLTS Opoczno Sport Team 99 U20 LD III WOJTAREK Jacek B.D. Z/4696/15 2017
2 2 s 1 4:55.36 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U18 MA III DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2017 3 LDK! 102
3 3 s 1 5:06.44 BRACHUCY Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV DMP DMP U20 WAŁASZEK Jarosław Z/2370/15 2017 4 33 85
4 4 s 1 5:07.32 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U16 MA IV DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2017 3 31 85
5 5 s 1 5:07.81 SKALAK Izabela MLUKS Tarnów 99 U20 MA IV DMP U20 GOLEC Bartłomiej Z/0471/15 2017 3 84
6 6 s 1 5:14.81 BRZĘK Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA -- DMP DMP U20 KUCZEK Piotr Z/1866/16 2017 3 21 78
7 7 s 1 5:31.32 MICHALIK Edyta UKS Gimpel Nowy Targ 95 U23 MA -- DMP JABŁOŃSKI Piotr Z/0195/14 2017 BEZ 4
8 8 s 1 5:55.24 RADZIK Aleksandra ULKS Lipinki 98 U20 MA -- WOJNA Anna Z/2356/17 2017
9 9 s 1 6:19.43 SPROCH Julia UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1791/16 2017 BEZ 46
3000 m K
1 1 s 1 13:57.65 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U18 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0607/15 2017 3
2 2 s 1 14:01.23 DUDA Aleksandra UKS Kusy Bukowno 99 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/1691/17 2017
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.21 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.4 II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2017 3 LDK! 134
2 2 s 1 15.68 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +0.4 II DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2017 3 125
3 3 s 1 16.62 KONDERAK Martyna UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.4 III KUKLA Rafał Z/0903/17 2017 LDK!
4 4 s 1 17.47 TARSA Natalia ULKS Lipinki 00 U18 MA +0.4 IV DMP U20 ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1278/16 2017 4 74
100 m pł K
1 1 s 1 13.27 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA +0.4 M DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1 170 189
2 2 s 1 18.93 POKORNY Joanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +0.4 -- DMP DMP U20 WAŁASZEK Jarosław Z/2392/17 2017 BEZ 14 59
400 m pł K K
1 1 s 1 66.73 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U18 MA III DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2017 3 LDK! 117
2 2 s 1 67.91 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA III ŚLUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2017 3
3 3 s 1 69.75 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA IV DMP U20 GIZA Maciej Z/0388/16 2017 5 LDK! 102
4 4 s 1 81.24 PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2206/17 2017 BEZ
1 s 2 76.17 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1548/16 2017 BEZ 27 76
1 s 3 67.38 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U23 MA III DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3859/11 2017 2 72
2 s 3 69.32 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0117/12 2017 3
2000 m prz K
1 1 s 1 7:49.17 KWAPISZ Karolina WKS Wawel Kraków 00 U18 MA III DMP U20 PAŚ Mariusz Z/2939/15 2017 108
2 2 s 1 7:58.75 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U18 MA III KLIMEK Józef Z/0509/16 2017 3
3 3 s 1 8:25.30 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2129/15 2017 4
4x100 m K
1 1 s 1 48.86 MANIK Aleksandra
BĄBKA Julia
TROJAŃSKA Kinga
SICIARZ Klaudia
KS AZS AWF Kraków 00
00
00
98
U20 MLP -- FRANKIEWICZ Wioletta ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
, Z/1855/16
Z/4645/15
Z/4793/15
Z/0137/14
, 2017
2017
2017
2017
4
2
3
1
2 2 s 1 51.13 GOŁUSZKA Patrycja
ZACHURA Magdalena
SKOWRON Aleksandra
KONDERAK Martyna
UKS bieganie.pl Stryszawa 01
00
01
01
U18 MLP -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał
TRZOP-KUKLA Katarzyna KUKLA Rafał
KUKLA Rafał
, Z/2865/16
Z/2880/16
Z/2862/16
Z/0903/17
, 2017
2017
2017
2017
5
3
4

3 3 s 1 51.13 HAJDUK Julia
DYBAŁA Katarzyna
RYBKA Aleksandra
KIELIAN Aleksandra
TS Wieliczanka Wieliczka 01
01
01
00
U18 MLP -- GIZA Maciej GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Maciej
GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Maciej
Z/1263/15
Z/5763/15
Z/0389/16
Z/1264/15
2017
2017
2017
2017
3
3
5
3
4 4 s 1 53.16 JUREK Martyna
SACHA Laura
FORTUNA Milena
SIEPAK Aleksandra
KU AZS PWSZ w Tarnowie 99
02
99
98
U20 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
JARMUSZKIEWICZ Ewa
KUCZEK Piotr
KUCZEK Piotr
Z/1862/16
Z/1737/17
Z/2429/17
Z/1867/16
2017
2017
2017
2017
BEZ
5
BEZ
4
5 5 s 1 53.77 WIELGUS Gabriela
MASTALERZ Pola
KAPUSTKA Anna
NAGIĘĆ Weronika
TS Wieliczanka Wieliczka 03
03
02
02
U16 MLP -- GIZA Maciej GIZA Andrzej
B.D. GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Maciej
Z/0426/17
, Z/2171/17
Z/0237/16
Z/0239/16
2017
, 2017
2017
2017
5

3
2
6 6 s 1 54.67 GWARDECKA Kamila
POPARDOWSKA Zuzanna
BIAŁEK Joanna
CAFFREY Natalia
WKS Wawel Kraków 03
02
01
02
U18 MLP -- MICHNIAK Jan
MICHNIAK Jan
KADUSZKIEWICZ Jerzy
KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D.
Z/0056/17
Z/2997/15
Z/2794/15
Z/0115/16
2017
2017
2017
2017
5
4
4

7 7 s 1 54.72 KOS Katarzyna
WÓJCIK Gabriela
SACHMERDA Wiktoria
DOROSZKO Dorota
MKS Tempo Kęty 01
03
03
01
U18 MLP -- SYSAK Tomasz
SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz
SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz
SYSAK Tomasz
Z/3414/15
Z/0065/17
Z/0064/17
Z/3412/15
2017
2017
2017
2017
4
5
4
4
  s 1 DQ WOŁEK Julia
ZAJĄC Justyna
ZAJĄC Anna
WSOŁEK Aleksandra
KS Cracovia 1906 Kraków 00
00
01
01
U18 MLP -- KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
Z/2271/16
Z/2375/15
Z/2696/15
Z/1746/16
2017
2017
2017
2017
BEZ
3
3
2
4x400 m K
1 1 s 1 4:14.12 WOŁEK Julia
ZAJĄC Anna
ZAJĄC Justyna
WSOŁEK Aleksandra
KS Cracovia 1906 Kraków 00
01
00
01
U18 MLP -- KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
Z/2271/16
Z/2696/15
Z/2375/15
Z/1746/16
2017
2017
2017
2017
BEZ
3
3
2
2 2 s 1 4:25.36 BRACHUCY Weronika
POKORNY Joanna
BRZĘK Paulina
JUREK Martyna
KU AZS PWSZ w Tarnowie 99
99
99
99
U20 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
KUCZEK Piotr
WAŁASZEK Jarosław
Z/2370/15
Z/2392/17
Z/1866/16
Z/1862/16
2017
2017
2017
2017
4
BEZ
3
BEZ
3 3 s 1 4:28.45 TROJAŃSKA Urszula
JACYNO Klaudia
SKROBISZ Julia
BELOWSKA Aleksandra
KS AZS AWF Kraków 00
01
00
02
U18 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
BRACHMAN Tomasz
BRACHMAN Tomasz
BRACHMAN Tomasz
Z/4794/15
Z/1955/17
Z/2391/17
Z/0080/17
2017
2017
2017
2017
3



4 4 s 1 4:33.42 CABAJ Anna
OSTACHOWSKA Aleksandra
CZARNOTA Milena
BARCZYK Kamila
LKS Kłos Olkusz 02
02
03
99
U20 MLP -- MENTLEWICZ Janusz
MENTLEWICZ Janusz
MENTLEWICZ Janusz
MENTLEWICZ Janusz
Z/1210/16
Z/1211/16
Z/3920/16
Z/2129/15
2017
2017
2017
2017
4
BEZ
5
4
5 5 s 1 4:36.54 FIC Renata
KWAPISZ Karolina
KOŁODZIEJ Aneta
MARTYNA Katarzyna
WKS Wawel Kraków 00
00
99
98
U20 MLP -- PAŚ Mariusz
PAŚ Mariusz
SOBCZYK Grzegorz
PAŚ Mariusz
Z/3016/15
Z/2939/15
Z/1869/16
Z/0636/14
2017
2017
2017
2017
3

4
1
6 6 s 1 4:37.88 RYPEL Joanna
SŁOTA Weronika
ŁOPATA Małgorzata
LIPKOWSKA Klaudia
UKS Gimpel Nowy Targ 99
99
99
01
U20 MLP -- JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
Z/1548/16
Z/1888/17
Z/1790/16
Z/1887/17
2017
2017
2017
2017
BEZ
BEZ
BEZ
5
Wzwyż K
1 1 f 1 1.64 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA II DMP U20 ZAPART Stanisław Z/0099/14 2017 2 127
2 2 f 1 1.60 PETRENKO Yuliia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA III ZAPART Stanisław B.D.
3 3 f 1 1.45 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2017 4 LDK!
4 4 f 1 1.40 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2017 4
5 5 f 1 1.35 GUZ Matylda SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0003/17 2017 BEZ LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.64 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA +1.3 II DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/1069/14 2017 1 101 132
2 2 f 1 4.99 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +4.3 IV PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2017 4
3 3 f 1 4.96 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -0.1 IV SYSAK Tomasz Z/3412/15 2017 4
4 4 f 1 4.91 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U16 MA -0.5 IV DMP DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2997/15 2017 4 LDK! 55 75
5 5 f 1 4.87 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U23 SL +1.2 -- DMP RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2017 3 52
6 6 f 1 4.87 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U16 MA +1.0 IV FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2017 LDK!
7 7 f 1 4.75 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +1.2 V KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2017 LDK!
8 8 f 1 4.71 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +0.7 -- SYSAK Tomasz Z/3414/15 2017 4
9 9 f 1 4.56 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U16 MA +1.2 V KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0115/16 2017 LDK!
10 10 f 1 4.39 ŁUKASZ Maria UKS Gimpel Nowy Targ 00 U18 MA +0.8 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1891/17 2017 26 58
11 11 f 1 4.29 ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 02 U16 MA -0.4 -- DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/2461/16 2017 5 21
12 12 f 1 4.28 REPA Kamila UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -0.2 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1553/16 2017 BEZ
13 13 f 1 4.18 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -0.6 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2017 5 LDK!
14 14 f 1 3.86 KUCIŃSKA Magdalena UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA +1.5 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1552/16 2017 BEZ
15 15 f 1 3.55 ŻMUDKA Dagmara ULKS Bielgim Bielany 03 U16 MA +0.4 -- DRABEK Krzysztof BEZ
16 16 f 1 3.07 HACZEK Oliwia ULKS Bielgim Bielany 04 U14 MA +0.9 -- B.D. BEZ
  4.69 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +0.6 -- PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2017 4
Trójskok K
1 1 f 1 10.98 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -0.3 III PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2017 4
2 2 f 1 10.70 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U23 SL +0.5 -- DMP RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2017 3 63
  f 1 NM KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/3414/15 2017 4
Kula (3) K
1 1 f 1 10.95 DANIEL Renata WKS Wawel Kraków 00 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2395/17 2017 96
2 2 f 1 10.47 BRAŚ Anita ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U18 MA IV KARAŚ Stanisław Z/6019/15 2017 4
3 3 f 1 10.13 PIETRUSZA Natalia UKS Kobylanka 01 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3740/16 2017 4
4 4 f 1 10.01 NALEZIŃSKA Aleksandra MLUKS Tarnów 01 U18 MA IV STYCZYŃSKI Piotr Z/0636/17 2017 4
5 5 f 1 9.27 ZYGUŁA Gabriela MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- STYCZYŃSKI Piotr Z/0390/16 2017 4 LDK!
6 6 f 1 9.26 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U18 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2017 3
7 7 f 1 8.93 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2017 5
8 8 f 1 8.76 POLASZEK Katarzyna ULKS Lipinki 00 U18 MA -- DMP U20 ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/6317/15 2017 5 68
9 9 f 1 7.37 KOTYŃSKA Alicja MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5980/15 2017 BEZ
1 1 f 2 8.18 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/1447/16 2017 3 LDK!
2 2 f 2 6.96 PIENIĄŻEK Anita MUKS ILKUS Olkusz 04 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 14.90 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA I DMP DMP U20 ZABAWSKI Przemysław # Z/1321/14 2017 1 134 159
2 2 f 1 9.66 RACHWALIK Wioletta WKS Wawel Kraków 98 U20 MA IV DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/1054/14 2017 4 57 101
3 3 f 1 7.77 FLOREK Weronika UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -- DMP JABŁOŃSKI Piotr Z/1549/16 2017 BEZ 20
1 1 f 2 9.87 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 72 Weteran MA -- DMP SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2017 2 60
Dysk (1) K
1 1 f 1 38.82 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 72 Weteran MA II DMP SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2017 2 92
2 2 f 1 30.32 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA IV DMP U20 KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/1447/16 2017 3 LDK! 100
3 3 f 1 23.24 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 00 U18 MA -- B.D. Z/1270/15 2017
1 1 f 2 33.98 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 99 U20 MA III DMP U20 GIZA Maciej Z/0831/15 2017 3 113
1 1 f 2 34.65 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U18 MA III DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2017 3
2 2 f 2 31.32 KRÓL Magdalena WKS Wawel Kraków 00 U18 MA IV DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/2801/15 2017 4 58 103
3 3 f 2 27.00 ZYGUŁA Gabriela MLUKS Tarnów 01 U18 MA IV STYCZYŃSKI Piotr Z/0390/16 2017 4 LDK!
4 4 f 2 25.55 GARZEŁ Sonia WKS Wawel Kraków 00 U18 MA -- DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/2798/15 2017 BEZ 27 81
5 5 f 2 22.19 PIETRUSZA Natalia UKS Kobylanka 01 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3740/16 2017 4
Młot (3) K
1 1 f 1 27.92 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2017 BEZ
Młot (4) K
1 1 f 1 48.57 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U20 PK I DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2017 1 145
Oszczep (500) K
1 1 f 1 42.98 SURMIAK Zofia KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA II B.D. Z/1267/15 2017
2 2 f 1 31.85 KACZMARCZYK Paulina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1899/15 2017 4
3 3 f 1 31.26 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2017 BEZ
4 4 f 1 27.90 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2017 5
5 5 f 1 22.49 KOTYŃSKA Alicja MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5980/15 2017 BEZ
6 6 f 1 18.82 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2017 BEZ
1 1 f 2 25.42 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0026/17 2017 59
Oszczep (600) K
1 1 f 1 17.82 FLOREK Weronika UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1549/16 2017 BEZ 0 38
100 m M
1 1 s 1 11.03 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -0.6 II ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/4529/15 2017 2
2 2 s 1 11.35 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA -0.6 III DMP DMP U20 WAŁASZEK Jarosław Z/4797/15 2017 3 76 118
3 3 s 1 11.53 CHRAPEK Przemysław UKS bieganie.pl Stryszawa 98 U20 MA -0.6 III DMP U20 KUKLA Rafał Z/0244/16 2017 3 108
4 4 s 1 11.54 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA -0.6 III DMP U20 KUCZEK Piotr Z/4801/15 2017 3 108
5 5 s 1 11.80 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -0.6 IV KOŁODZIEJ Roman Z/0400/17 2017
6 6 s 1 12.09 CHMURA Piotr KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -0.6 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4530/15 2017 4
7 7 s 1 12.18 JENDRUSIAK Daniel UKS Gimpel Nowy Targ 98 U20 MA -0.6 IV DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/4560/15 2017 BEZ 30 82
8 8 s 1 12.26 CHOLEWA Paweł UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -0.6 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1884/17 2017 27 79
1 1 s 2 10.74 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA +1.0 I DMP KUCZEK Piotr Z/1201/12 2017 1 125
2 2 s 2 11.30 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA +1.0 II DMP U20 KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2017 5 LDK! 121
3 3 s 2 11.70 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA +1.0 III DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0238/16 2017 3 LDK! 101
4 4 s 2 11.71 STERNA Radosław WKS Wawel Kraków 96 U23 MA +1.0 III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy
5 5 s 2 11.92 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +1.0 IV DMP KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2017 4 42
6 6 s 2 12.18 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA +1.0 IV WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2017 5
1 7 s 3 12.68 STROJNY Antoni KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U16 MA -0.8 V WAŁASZEK Jarosław Z/0103/17 2017 BEZ
2 8 s 3 12.74 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -0.8 V DMP U20 MENTLEWICZ Janusz # Z/1681/17 2017 BEZ LDK! 68
3 9 s 3 12.75 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00 U18 MA -0.8 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy
4 10 s 3 12.80 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -0.8 -- BRACHMAN Tomasz
5 11 s 3 12.92 SIUDUT Bartosz KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U16 MA -0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/0100/17 2017
6 12 s 3 13.37 ŁUKASIAK Bartosz SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa BEZ
1 1 e 1 11.19 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +1.4 II ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/4925/15 2017 3
2 2 e 1 11.43 WIECZOREK Grzegorz KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +1.4 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/5819/15 2017 4 114
3 8 e 1 12.11 KRZYŻKOWSKI Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +1.4 IV DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2208/17 2017 84
4 11 e 1 12.31 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.4 -- DMP PAŚ Mariusz Z/0220/17 2017 LDK! 25
5 12 e 1 12.44 BIGOS Piotr UKS Gimpel Nowy Targ 00 U18 MA +1.4 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1974/17 2017
1 4 e 2 11.57 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.1 III DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2017 3 61 106
2 7 e 2 12.10 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.1 IV KUCZEK Piotr Z/3080/16 2017 4
3 10 e 2 12.29 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2017 5
4 13 e 2 12.53 IWAŃSKI Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.1 -- KUCZEK Piotr Z/2430/17 2017
5 15 e 2 12.81 ŻAK Patryk SKS Kusy Kraków 01 U18 MA +1.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6477/15 2017 BEZ
6 17 e 2 13.11 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/2241/15 2017 BEZ
1 3 e 3 11.50 MORDARSKI Jakub UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U18 MA 0.0 III DMP U20 KLIMEK Józef Z/1760/17 2017 4 110
2 5 e 3 12.07 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA 0.0 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2017 BEZ 86
3 6 e 3 12.07 RUMIAN Jan SKS Kusy Kraków 01 U18 MA 0.0 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/5989/15 2017 5
4 9 e 3 12.13 STASIOWSKI Maksymilian SKS Kusy Kraków 01 U18 MA 0.0 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2017 4
5 14 e 3 12.77 ŁEPKOWSKI Jakub SKS Kusy Kraków 01 U18 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5986/15 2017 BEZ
6 16 e 3 13.06 NAWROT Jacek TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2487/17 2017 BEZ
7 18 e 3 13.32 WERON Filip ULKS Lipinki 00 U18 MA 0.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/6315/15 2017 BEZ
1 f 1 11.48 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +0.4 III ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/4925/15 2017 3
2 f 1 11.48 WIECZOREK Grzegorz KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +0.4 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/5819/15 2017 4 111
3 f 1 11.64 MORDARSKI Jakub UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U18 MA +0.4 III DMP U20 KLIMEK Józef Z/1760/17 2017 4 103
4 f 1 11.71 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +0.4 III DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2017 3 53 100
5 f 1 12.11 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +0.4 IV KUCZEK Piotr Z/3080/16 2017 4
6 f 1 12.37 KRZYŻKOWSKI Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.4 -- DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2208/17 2017 76
200 m M
1 1 s 1 22.89 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -0.4 III DMP U20 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/4925/15 2017 3 119
2 2 s 1 23.09 WIECZOREK Grzegorz KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -0.4 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/5819/15 2017 4
3 3 s 1 23.48 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.4 III DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2017 3 60
4 5 s 1 24.69 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -0.4 -- DMP U20 KUCZEK Piotr Z/3080/16 2017 4 83
5 6 s 1 24.76 STASIOWSKI Maksymilian SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -0.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2017 4
6 9 s 1 26.47 IWAŃSKI Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -0.4 -- KUCZEK Piotr Z/2430/17 2017
1 4 s 2 23.92 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U18 MA +0.2 IV KLIMEK Józef Z/0911/15 2017 4
2 7 s 2 25.05 ZIELIŃSKI Adrian ULKS Lipinki 01 U18 MA +0.2 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2357/17 2017 LDK!
3 8 s 2 25.40 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +0.2 -- DMP PAŚ Mariusz Z/0034/16 2017 4 LDK! 20
4 10 s 2 27.32 WOSKOWICZ Szymon LKS Kłos Olkusz 00 U18 MA +0.2 -- DMP U20 BUJAS Marcin Z/2123/17 2017 58
1 1 s 3 22.78 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +1.6 II DMP U20 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/4529/15 2017 2 122
2 2 s 3 22.99 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA +1.6 III WAŁASZEK Jarosław Z/4797/15 2017 3
3 3 s 3 23.97 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA +1.6 IV DMP KOŁODZIEJ Roman Z/0400/17 2017 48
4 4 s 3 24.46 CHMURA Piotr KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA +1.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4530/15 2017 4
5 5 s 3 25.19 JAWORSKI Kamil UKS Gimpel Nowy Targ 98 U20 MA +1.6 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/4482/15 2017 BEZ 75
1 1 s 4 23.37 MOCHEREK Damian KS Cracovia 1906 Kraków 96 U23 MA +2.0 III DMP KOŁODZIEJ Roman Z/0416/17 2017 3 64
2 2 s 4 23.70 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA +2.0 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0238/16 2017 3 LDK!
3 3 s 4 23.76 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U16 MA +2.0 IV DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0021/16 2017 LDK! 53
4 4 s 4 24.04 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +2.0 IV DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2017 4 46 94
5 5 s 4 25.79 STROJNY Antoni KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U16 MA +2.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/0103/17 2017 BEZ
6 6 s 4 27.03 SIUDUT Bartosz KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U16 MA +2.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/0100/17 2017
7 7 s 4 27.18 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02 U16 MA +2.0 -- PAŚ Mariusz Z/0001/17 2017 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.05 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA II DMP DMP U20 WAŁASZEK Jarosław Z/5317/15 2017 3 88 131
2 2 s 1 50.86 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA III DMP WAŁASZEK Jarosław Z/1647/13 2017 2 76
3 3 s 1 51.92 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U18 MA III KLIMEK Józef Z/0911/15 2017 4
4 5 s 1 52.28 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz 00 U18 MA III BUJAS Marcin Z/2940/15 2017 3
5 4 s 1 52.28 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA III DMP U20 WAŁASZEK Jarosław # Z/4800/15 2017 3 107
6 8 s 1 52.90 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA IV DMP U20 KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/3408/15 2017 2 LDK! 101
7 12 s 1 54.10 CHOWANIEC Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA IV DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1547/16 2017 4 LDK! 37 91
1 6 s 2 52.50 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U18 MA III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2017
2 7 s 2 52.85 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2017 4 102
3 9 s 2 53.33 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA IV DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0400/17 2017 45 98
4 10 s 2 53.49 SIWEK Marcin UKS Budowlani Nowy Sącz 99 U20 MA IV DMP U20 KLIMEK Józef Z/1759/17 2017 96
5 14 s 2 55.02 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U18 MA -- DMP DMP U20 MICHNIAK Jan # Z/1859/16 2017 BEZ 29 83
1 11 s 3 53.69 PODGÓRSKI Tomasz UKS Budowlani Nowy Sącz 99 U20 MA IV KLIMEK Józef BEZ
2 15 s 3 55.31 BUDZIK Piotr KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA -- SALAMONOWICZ Lech Z/1365/14 2017
3 16 s 3 57.09 RADLIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 99 U20 MA -- DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/0271/16 2017 BEZ 70
1 13 s 4 54.58 ZASADA Mikołaj KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/2502/17 2017 BEZ
2 17 s 4 59.18 GŁADYSZOWSKI Karol KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman
3 18 s 4 59.37 ZAWISZA Karol KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz
4 19 s 4 63.79 WIŚNIEWSKI Miłosz ULKS Bielgim Bielany 01 U18 MA -- DRABEK Krzysztof
800 m M
1 1 s 1 1:58.47 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98 U20 MA III DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/5012/15 2017 3 60 114
2 2 s 1 2:00.42 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA III B.D. B.D. 4
3 3 s 1 2:01.57 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 96 U23 MA III MIREK Wacław Z/0385/15 2017 3
4 4 s 1 2:03.77 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U16 MA IV DMP U20 PAŚ Mariusz Z/1440/16 2017 4 LDK! 88
5 5 s 1 2:08.67 ZADORA Michał UKS Kusy Bukowno 00 U18 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0609/15 2017 3
6 7 s 1 2:09.99 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/1954/17 2017 BEZ 71
7 8 s 1 2:13.09 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -- DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2017 4 67
8 12 s 1 2:22.57 ŁUCZKOWIEC Mirosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -- DMP U20 WAŁASZEK Jarosław Z/0098/17 2017 BEZ 57
1 6 s 2 2:09.71 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2017
2 9 s 2 2:14.80 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U16 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2017
3 10 s 2 2:17.66 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3067/16 2017 BEZ LDK!
4 11 s 2 2:18.41 ŻAK Jakub KS Cracovia 1906 Kraków 00 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman
5 13 s 2 2:23.43 BAJKO Mikołaj KS Cracovia 1906 Kraków 00 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman
6 14 s 2 2:26.38 MADEJA Krzysztof MKS Tempo Kęty 02 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/1542/16 2017 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 3:56.03 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U20 MA II KARAŚ Stanisław Z/1674/14 2017 2
2 2 s 1 4:07.90 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA III DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2017 3 108
3 3 s 1 4:16.75 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 99 U20 MA IV DMP U20 GOLEC Bartłomiej Z/0467/15 2017 3 92
4 4 s 1 4:17.01 KOWALCZYK Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 01 U18 MA IV KARAŚ Stanisław Z/3075/16 2017 4
5 5 s 1 4:29.57 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U18 MA -- PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1694/17 , 2017
6 6 s 1 4:36.66 KALEMBKA Kamil MUKS ILKUS Olkusz 00 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/6017/15 2017 BEZ
7 7 s 1 4:37.37 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U16 MA -- DMP U20 KLIMEK Józef Z/0506/16 2017 5 70
8 8 s 1 4:41.20 RUDEK Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -- DMP U20 KUCZEK Piotr Z/1453/16 2017 5 68
9 9 s 1 4:43.36 KUSIAK Dominik ULKS Lipinki 01 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/0821/17 2017 LDK!
10 10 s 1 5:13.48 KOZYRA Bartłomiej WKS Wawel Kraków 99 U20 MA -- DMP U20 SOBCZYK Bogumiła Z/0914/17 2017 53
3000 m M
1 1 s 1 8:39.33 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 99 U20 MA II JASICZ Ryszard Z/0469/15 2017 2
2 2 s 1 9:22.75 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 99 U20 MA IV GOLEC Bartłomiej Z/0228/16 2017 3
3 3 s 1 9:33.50 DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U18 MA IV DMP U20 KLIMEK Józef Z/1757/17 2017 BEZ 98
4 4 s 1 9:48.57 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U18 MA IV KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2017 4
5 5 s 1 9:51.41 KALINOWSKI Jakub UKS Kusy Bukowno 00 U18 MA IV KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2847/15 2017 BEZ
6 6 s 1 9:54.13 KNUTELSKI Błażej UKS Gimpel Nowy Targ 00 U18 MA IV DMP U20 B.D. Z/1886/17 2017 90
7 7 s 1 9:55.28 GURDEK Dominik KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1200/16 2017 4
8 8 s 1 9:58.48 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz
9 9 s 1 10:03.20 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U18 MA IV DMP U20 WAŁASZEK Jarosław Z/1864/16 2017 BEZ 87
10 10 s 1 12:30.39 WĘGRZYN Mateusz UKS Gimpel Nowy Targ 97 U23 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2503/17 2017
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.78 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -0.6 II DMP U20 GIZA Andrzej Z/4979/15 2017 2 135
1 s 1 15.99 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U16 MA -0.1 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0021/16 2017 LDK! 103
2 2 s 1 16.64 STASIOWSKI Maksymilian SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -0.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2017 4
3 3 s 1 16.93 KUCZAJ Wiktor ULKS Lipinki 01 U18 MA -0.6 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/6316/15 2017 BEZ LDK!
4 4 s 1 17.10 ŁEPKOWSKI Jakub SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -0.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5986/15 2017 BEZ
5 5 s 1 18.12 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 00 U18 MA -0.6 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1883/17 2017 BEZ 62
6 6 s 1 18.24 ŻAK Patryk SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -0.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6477/15 2017 BEZ
7 7 s 1 18.53 CZECH Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -0.6 -- DMP U20 KUCZEK Piotr Z/3079/16 2017 5 57
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 16.49 TARCHAŁA Przemysław KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA -0.1 III DMP U20 KUCZEK Piotr Z/5316/15 2017 3 101
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 60.36 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 01 U18 MA IV DMP U20 ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/6313/15 2017 2 LDK! 95
2 2 s 1 60.81 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA IV WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2017 4
400 m pł M
1 s 1 57.77 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA III DMP U20 GIZA Andrzej Z/0098/14 2017 3 112
2 s 1 61.10 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 98 U20 MA IV DMP U20 KLIMEK Józef Z/0196/14 2017 3 94
2000 m prz M
1 1 s 1 6:14.38 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój 00 U18 MA III PERUCKI Wiesław Z/1257/16 2017 3
2 2 s 1 6:38.23 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U18 MA IV DMP U20 KLIMEK Józef Z/0900/17 2017 93
3 3 s 1 6:57.55 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 99 U20 MA -- KLIMEK Józef Z/2564/15 2017 4
4x100 m M
1 1 s 1 43.52 OPOCKI Michał
KUBALA Kamil
UNGAR Grzegorz
RÓŻAŃSKI Mateusz
KU AZS PWSZ w Tarnowie 98
99
98
98
U20 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
KUCZEK Piotr
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
Z/5317/15
Z/4801/15
Z/4797/15
Z/2369/15
2017
2017
2017
2017
3
3
3
2
2 3 s 1 45.79 ŁOŚ Krzysztof
PIETRUSA Jakub
WAJDZIK Kamil
CHRAPEK Przemysław
UKS bieganie.pl Stryszawa 00
02
02
98
U20 MLP -- KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał
Z/5543/15
, Z/2859/16
, Z/2861/16
Z/0244/16
2017
, 2017
, 2017
2017
3
5
5
3
3 6 s 1 47.37 KRUCZEK Wiktor
STASIOWSKI Maksymilian
ŁEPKOWSKI Jakub
RUMIAN Jan
SKS Kusy Kraków 01
01
01
01
U18 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/5987/15
Z/5984/15
Z/5986/15
Z/5989/15
2017
2017
2017
2017
4
4
BEZ
5
4 8 s 1 50.16 CZERWIŃSKI Hugo
BIGOS Piotr
ZOŃ Jan
BIGOS Marcin
UKS Gimpel Nowy Targ 00
00
00
00
U18 MLP -- JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
Z/1885/17
Z/1974/17
Z/1894/17
Z/1883/17
2017
2017
2017
2017
BEZ

BEZ
BEZ
  s 1 DNF LIŚKIEWICZ Zbigniew
WIECZOREK Grzegorz
CHOJNOWSKI Kamil
ZYCH Jakub
KS AZS AWF Kraków 00
00
00
00
U18 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz
Z/1978/17
Z/5819/15
Z/4928/15
Z/4925/15
2017
2017
2017
2017
BEZ
4
4
3
1 2 s 2 44.57 CHMURA Piotr
SALAMONOWICZ Wiktor
LAMPART Tomasz
KONIECZNY Kamil
KS AZS AWF Kraków 98
99
98
99
U20 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz
GIZA Andrzej
GIZA Andrzej
Z/4530/15
Z/4529/15
Z/0098/14
Z/0473/15
2017
2017
2017
2017
4
2
3
3
2 4 s 2 46.50 BAKALARZ Jakub
KOPEĆ Maciej
GŁÓWCZYK Piotr
SUŁOWSKI Łukasz
WKS Wawel Kraków 02
02
01
01
U18 MLP -- PAŚ Mariusz
KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D.
KADUSZKIEWICZ Jerzy
KADUSZKIEWICZ Jerzy
Z/2262/17
Z/0021/16
Z/6457/15
Z/6458/15
2017
2017
2017
2017


2
3
3 5 s 2 47.22 JENDRUSIAK Daniel
JEZIORCZAK Maciej
CHOWANIEC Bartłomiej
CHOLEWA Paweł
UKS Gimpel Nowy Targ 98
99
99
99
U20 MLP -- JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
Z/4560/15
Z/1792/16
Z/1547/16
Z/1884/17
2017
2017
2017
2017
BEZ
BEZ
4

4 7 s 2 49.44 KRZYŻKOWSKI Kamil
BABICZ Wiktor
NAWROT Jacek
GAWEŁ Mateusz
TS Wieliczanka Wieliczka 01
01
01
01
U18 MLP -- WÓJCIK Teodor
WÓJCIK Teodor
WÓJCIK Teodor
WÓJCIK Teodor
Z/2208/17
Z/2981/16
Z/2487/17
Z/2207/17
2017
2017
2017
2017

4
BEZ

  s 2 DQ BŁAWUT Damian
GROCHAL Jakub
CZAPLEJEWICZ Mikołaj
CYGAN Michał
WKS Wawel Kraków 02
03
02
01
U18 MLP -- PAŚ Mariusz
PAŚ Mariusz
PAŚ Mariusz
PAŚ Mariusz
Z/0001/17
Z/0060/17
Z/0058/17
Z/0220/17
2017
2017
2017
2017
BEZ
BEZ


4x400 m M
1 1 s 1 3:34.13 KUFEL Jerzy
BULIŃSKI Filip
SKIMINA Wiktor
ZASADA Mikołaj
KS AZS AWF Kraków 00
00
02
00
U18 MLP -- GIZA Andrzej
BRACHMAN Tomasz
BRACHMAN Tomasz
BRACHMAN Tomasz
Z/4979/15
Z/4806/15
Z/0079/17
Z/2502/17
2017
2017
2017
2017
2
4

BEZ
2 2 s 1 3:35.04 KONIECZNY Kamil
BIELSKI Maciej
ŚLIWIŃSKI Oskar
LAMPART Tomasz
KS AZS AWF Kraków 99
99
99
98
U20 MLP -- GIZA Andrzej
BRACHMAN Tomasz
BRACHMAN Tomasz
GIZA Andrzej
Z/0473/15
Z/0474/15
Z/1954/17
Z/0098/14
2017
2017
2017
2017
3
3
BEZ
3
3 3 s 1 3:36.11 JEWUŁA Mateusz
TARCHAŁA Przemysław
OPOCKI Michał
PIWOWARCZYK Krystian
KU AZS PWSZ w Tarnowie 98
98
98
01
U20 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
KUCZEK Piotr
WAŁASZEK Jarosław
KUCZEK Piotr
Z/4800/15
Z/5316/15
Z/5317/15
Z/3080/16
2017
2017
2017
2017
3
3
3
4
4 4 s 1 3:43.91 SIKORA Maciej
BURY Kacper
POCHOPIEŃ Szymon
JĘDRZEJAK Szymon
UKS bieganie.pl Stryszawa 03
02
02
01
U18 MLP -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
Z/0063/17
, Z/1643/17
, Z/2864/16
Z/3408/15
2017
, 2017
, 2017
2017
BEZ

BEZ
2
5 5 s 1 3:50.24 ZIELIŃSKI Adrian
FRĄCZEK Patryk
KUSIAK Dominik
KUCZAJ Wiktor
ULKS Lipinki 01
01
01
01
U18 MLP -- ŚWIERZOWSKI Tomasz
ŚWIERZOWSKI Tomasz
ŚWIERZOWSKI Tomasz
ŚWIERZOWSKI Tomasz
Z/2357/17
Z/6313/15
Z/0821/17
Z/6316/15
2017
2017
2017
2017

2

BEZ
6 6 s 1 3:56.77 WICHARY Kamil
KARPIŃSKI Michał
WIDŁAK Paweł
MIERNIK Tobiasz
LKS Kłos Olkusz 00
99
99
01
U20 MLP -- BUJAS Marcin
BUJAS Marcin
MENTLEWICZ Janusz
MENTLEWICZ Czesława
Z/2940/15
Z/2124/17
Z/2131/15
Z/3919/16
2017
2017
2017
2017
3

3

7 7 s 1 3:58.01 HENKE Marek
CYGAN Michał
DOBOSZ Jakub
ZABAGŁO Paweł
WKS Wawel Kraków 00
01
01
02
U18 MLP -- MICHNIAK Jan
PAŚ Mariusz
PAŚ Mariusz
PAŚ Mariusz
Z/1859/16
Z/0220/17
Z/0034/16
Z/1440/16
2017
2017
2017
2017
BEZ

4
4
Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 Sen MA II DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3867/11 2017 1 99
2 2 f 1 1.91 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA III DMP U20 ZAPART Stanisław Z/2528/16 2017 3 118
3 3 f 1 1.70 GIBEK Filip SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5988/15 2017 BEZ
4 4 f 1 1.65 KRUCZEK Wiktor SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5987/15 2017 4
  f 1 NM KNAPIK Michał ULKS Lipinki 01 U18 MA -- DMP U20 ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3074/16 2017 BEZ LDK!
W dal M
1 1 f 1 7.34 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA +0.8 I DMP DMP U20 WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2017 2 115 147
2 2 f 1 6.71 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 97 U23 MA +1.3 III DMP B.D. B.D. # Z/0685/13 2017 72
3 3 f 1 6.60 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA 0.0 III ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2016 3
4 4 f 1 6.53 ŁOŚ Krzysztof UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U18 MA +0.1 III KUKLA Rafał Z/5543/15 2017 3
5 5 f 1 6.25 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +0.4 IV ZAPART Stanisław Z/2528/16 2017 3
6 6 f 1 6.18 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U18 MA +0.7 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2017 3
7 7 f 1 6.13 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U20 PK -1.3 IV DMP U20 TORBA Tomasz Z/0568/15 2017 3 86
8 8 f 1 6.10 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -1.3 IV DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2017 4 85
9 9 f 1 6.09 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U20 MA +0.4 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2017 BEZ
10 10 f 1 6.07 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA +2.0 IV DMP U20 KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2017 5 LDK! 84
11 11 f 1 5.80 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +0.4 -- DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2017 2 27
12 12 f 1 5.70 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.7 -- DMP DMP U20 WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2017 5 23 71
13 13 f 1 5.58 BIGOS Piotr UKS Gimpel Nowy Targ 00 U18 MA -0.3 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1974/17 2017
14 14 f 1 5.36 KRUCZEK Wiktor SKS Kusy Kraków 01 U18 MA +0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5987/15 2017 4
15 15 f 1 5.23 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 00 U18 MA +1.5 -- DMP JABŁOŃSKI Piotr Z/1883/17 2017 BEZ 9
16 16 f 1 3.95 GRYGIERCZYK Jakub ULKS Bielgim Bielany 04 U14 MA +1.4 -- DRABEK Krzysztof
Trójskok M
1 1 f 1 13.18 ŁOŚ Krzysztof UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U18 MA -1.6 IV DMP U20 KUKLA Rafał Z/5543/15 2017 3 101
2 2 f 1 12.91 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.9 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2017 2 47 94
3 3 f 1 12.72 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -1.6 IV KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2017 4
4 4 f 1 12.25 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U20 MA -0.1 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2017 BEZ
5 5 f 1 11.73 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.2 -- DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/1843/17 2017 LDK! 21 71
Kula (5) M
1 1 f 1 14.96 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U18 MA III DMP U20 KUKLA Rafał Z/3411/15 2017 3 116
2 2 f 1 12.69 SZABLOWSKI Rafał MLUKS Tarnów 01 U18 MA IV STYCZYŃSKI Piotr Z/3748/16 2017 4
3 3 f 1 12.30 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/1903/17 2017 92
4 4 f 1 11.54 SKIMINA Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1898/15 2017 4
5 5 f 1 10.66 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U18 MA -- DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2017 BEZ 71
6 6 f 1 9.73 LASKOWSKI Piotr MUKS ILKUS Olkusz 00 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/6014/15 2017 BEZ
7 7 f 1 6.53 TITARENKO Danił LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/6008/15 2017 BEZ
1 1 f 2 12.55 LIS Czesław KS Energetyk Jaworzno 56 Weteran SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef
2 2 f 2 7.59 BUBNIAK Mateusz ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3066/16 2017 BEZ LDK!
3 3 f 2 6.11 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04 U14 MA -- DRABEK Krzysztof
Kula (6) M
1 1 f 1 12.26 KOSAKOWSKI Krzysztof UKS Gimpel Nowy Targ 98 U20 MA IV DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/0913/14 2017 4 99
2 2 f 1 10.78 RADUCKI Norbert UKS Gimpel Nowy Targ 98 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3282/15 2017 4 81
3 3 f 1 9.81 GUT Bartłomiej MUKS ILKUS Olkusz 99 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1759/16 2017 BEZ
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 38.13 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U18 MA IV KUKLA Rafał Z/3411/15 2017 3
2 2 f 1 37.97 SKIMINA Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U18 MA IV KARAŚ Stanisław Z/1898/15 2017 4
3 3 f 1 36.76 URAN Szczepan ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U18 MA IV B.D. Z/1897/15 2017 BEZ
4 4 f 1 35.46 SZABLOWSKI Rafał MLUKS Tarnów 01 U18 MA IV STYCZYŃSKI Piotr Z/3748/16 2017 4
5 5 f 1 30.95 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/0033/16 2017 3
6 6 f 1 27.02 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2017 BEZ
7 7 f 1 25.68 GROCHOWSKI Marcin SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2035/17 2017 BEZ
8 8 f 1 23.91 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1903/17 2017
9 9 f 1 16.58 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04 U14 MA -- DRABEK Krzysztof
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 41.00 MAZUR Michał WKS Wawel Kraków 99 U20 MA III SZUBERLA Stanisław Z/3659/15 2017 2
2 2 f 1 32.98 ZAŁĘSKI Piotr WKS Wawel Kraków 99 U20 MA IV DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/3968/15 2017 4 90
3 3 f 1 32.20 KOSAKOWSKI Krzysztof UKS Gimpel Nowy Targ 98 U20 MA IV JABŁOŃSKI Piotr Z/0913/14 2017 4
4 4 f 1 26.14 RADUCKI Norbert UKS Gimpel Nowy Targ 98 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3282/15 2017 4
Młot (5) M
1 1 f 1 44.09 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/0033/16 2017 3 101
2 2 f 1 39.94 LIS Czesław KS Energetyk Jaworzno 56 Weteran SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef
1 1 f 2 55.60 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U16 PK III DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2017 3 123
Młot (6) M
1 1 f 1 62.88 MAZUR Michał WKS Wawel Kraków 99 U20 MA I DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/3659/15 2017 2 153
2 2 f 1 43.71 WĄSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U20 MA III BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2017 4
3 3 f 1 27.58 ZAŁĘSKI Piotr WKS Wawel Kraków 99 U20 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/3968/15 2017 4
Oszczep (700) M
1 1 f 1 44.09 PACYGA Mateusz UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA -- DMP U20 KUKLA Rafał Z/0904/17 2017 90
2 2 f 1 38.95 URAN Szczepan ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U18 MA -- B.D. Z/1897/15 2017 BEZ
3 3 f 1 30.08 GAWEŁ Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2207/17 2017 49
4 4 f 1 25.86 TITARENKO Danił LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA -- DMP U20 MENTLEWICZ Janusz Z/6008/15 2017 BEZ 37
5 5 f 1 21.94 LASKOWSKI Piotr MUKS ILKUS Olkusz 00 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/6014/15 2017 BEZ
Oszczep (800) M
1 1 f 1 59.46 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2017 2 133
2 2 f 1 39.53 OSIŃSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA -- NIERODA Renata BEZ
3 3 f 1 26.37 GUT Bartłomiej MUKS ILKUS Olkusz 99 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1759/16 2017 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.7451820373535 sekund