Toruń 20.05.2017
Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 12.39 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.2 II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2017 2 139
2 s 1 12.42 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +0.2 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2017
3 s 1 12.53 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U18 KP +0.2 II JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2017 3
4 s 1 12.66 PACZYŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.2 II LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0245/15 , 2017 3
5 s 1 12.71 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP +0.2 II DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2017 3 87 125
6 s 1 12.73 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U18 KP +0.2 II DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2017 3 86 124
7 s 1 12.84 BROŻEK Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.2 III LEWANDOWSKI Jacek Z/0362/16 2017 4
8 s 1 12.96 STEMPKOWSKA Kamila MUKL Brodnica 04 U14 KP +0.2 III ROSIŃSKI Zenon Z/0270/17 2017 4
9 s 1 13.48 JELIŃSKA Karina GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP +0.2 IV DMP DMP U20 SCHUBRING Zbigniew Z/0555/15 2017 4 51 92
1 s 2 12.30 WINKOWSKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +0.6 II JAGACIAK Jarosław Z/0866/14 2017 1
2 s 2 12.39 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN +0.6 II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
3 s 2 12.78 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN +0.6 III NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
4 s 2 13.20 LISIECKA Kinga PTT Delta Płock 02 U16 MZ +0.6 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/1526/16 2017 4
5 s 2 13.38 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +0.6 IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0154/16 2017 4 96
6 s 2 13.72 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP +0.6 IV GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2017 2
7 s 2 13.81 WRZOSEK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD +0.6 V B.D. BELTER Artur KOWALSKI Robert , Z/0586/17 , 2017 LDK!
8 s 2 13.84 ROŻEK Marcelina LUKS Start Nakło 02 U16 KP +0.6 V JANKOWSKI Marcin Z/6534/15 2017 BEZ LDK!
1 s 3 12.78 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U16 KP +0.4 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2017 4 LDK!
2 s 3 12.86 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U16 KP +0.4 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1576/16 2017 4
3 s 3 13.33 ELWART Wiktoria MKL Toruń 00 U18 KP +0.4 IV DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/5034/15 2017 57
4 s 3 13.74 MILCZAREK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD +0.4 IV B.D. KOWALSKI Robert , Z/2464/17 , 2017
1 s 4 13.12 ADASZAK Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP +0.5 III KOHUTEK Artur Z/0677/16 2017 5
2 s 4 14.12 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD +0.5 V KOWALSKI Robert Z/2461/17 2017 BEZ
3 s 4 14.15 MICHAŁOWSKA Michalina MKL Toruń 03 U16 KP +0.5 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/3344/17 2017 BEZ
4 s 4 14.15 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U12 KP +0.5 V WLEKLIŃSKA Dagna B.D. LDK!
5 s 4 14.23 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U16 KP +0.5 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2017 4
6 s 4 14.55 BIELACKA Weronika MKL Toruń 02 U16 KP +0.5 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3342/17 2017
200 m K
1 1 s 1 24.57 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.8 I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2017 1
2 2 s 1 25.19 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN +0.8 II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
3 3 s 1 25.42 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.8 II LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2017 2
4 4 s 1 25.79 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP +0.8 II LEWANDOWSKI Jacek Z/5817/15 2017 2
5 5 s 1 25.87 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +0.8 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2103/15 2017 2 128
6 6 s 1 26.10 PACZYŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.8 II LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0245/15 , 2017 3
7 7 s 1 26.36 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN +0.8 III NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
1 8 s 2 27.08 LISIECKA Kinga PTT Delta Płock 02 U16 MZ +0.7 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/1526/16 2017 4
1 9 s 2 27.08 FORC Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.7 III SOBOWIEC Bartosz LEWANDOWSKI Jacek , Z/1293/16 , 2017 4
3 10 s 2 28.35 WRZOSEK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD +0.7 IV B.D. BELTER Artur KOWALSKI Robert , Z/0586/17 , 2017 LDK!
4 11 s 2 28.92 MICHALSKA Sandra GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP +0.7 -- DMP DMP U20 SCHUBRING Zbigniew Z/0544/15 2017 4 35 81
5 12 s 2 28.98 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +0.7 V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3089/16 , 2017 5 LDK!
6 13 s 2 31.52 REIWER Martyna MKL Toruń 05 U14 KP +0.7 -- WLEKLIŃSKA Dagna
1 s 3 25.74 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP +0.6 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0576/12 2017
2 s 3 28.61 MILCZAREK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD +0.6 V B.D. KOWALSKI Robert , Z/2464/17 , 2017
300 m K
1 1 s 1 41.98 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U16 KP II BAUMGART Iwona Z/5101/15 2017 2
2 2 s 1 42.28 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
3 3 s 1 44.12 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U16 WN III NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2017 3
4 4 s 1 44.51 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2017 3
5 5 s 1 45.24 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN IV POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # , Z/0260/17 , 2017 4 LDK!
6 6 s 1 45.42 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 03 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2017 5
7 7 s 1 45.70 SOCZYŃSKA Oliwia MLKS Ostróda 02 U16 WN IV NOWICKI Ryszard Z/0804/16 2017 5
1 8 s 2 46.22 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 03 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/1441/17 2017
2 9 s 2 46.28 SOCZYŃSKA Natalia MLKS Ostróda 02 U16 WN IV NOWICKI Ryszard Z/0803/16 2017 BEZ
3 10 s 2 46.35 RYBAK Zuzanna BKS Bydgoszcz 03 U16 KP IV B.D. BAUMGART Iwona , Z/0047/16 , 2017 4 LDK!
4 14 s 2 47.88 HERMAN Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN V POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # Z/0156/16 2017 BEZ LDK!
5 15 s 2 48.67 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3895/16 , 2017 BEZ LDK!
6 16 s 2 49.39 BAK Julia MKL Toruń 05 U14 KP --
1 11 s 3 46.38 SUMIŃSKA Jolanta KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0591/16 2017 4
2 12 s 3 46.87 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 04 U14 KP V WOŹNIAK Jacek
3 13 s 3 47.58 WIŚNIEWSKA Marika MKL Toruń 05 U14 KP V WOŹNIAK Jacek
400 m K
1 1 s 1 56.81 BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN II DMP U20 ZEGIS Krystyna Z/2191/15 2017 2 141
2 2 s 1 57.25 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U18 KP II DMP DMP U20 BAUMGART Iwona Z/5030/15 2017 2 104 137
3 4 s 1 60.30 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U20 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0134/15 2017 3
4 5 s 1 60.58 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III DMP U20 LIPIŃSKI Leszek # Z/3706/15 2017 2 109
5 6 s 1 62.62 MRÓWCZYŃSKA Marlena MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/0915/16 2017 3
6 12 s 1 68.00 WITKOWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U14 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Krzysztof # Z/2111/16 2017
7 13 s 1 81.36 ŁUKOMSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0969/16 2017 BEZ LDK!
1 3 s 2 58.44 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN II DMP U20 ZEGIS Krystyna Z/2426/15 2017 3 126
2 7 s 2 63.23 GEBLER Julia MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD IV KOWALSKI Robert Z/3450/15 2017 4 LDK!
3 8 s 2 63.23 PARTYKA Alicja BKS Bydgoszcz 01 U18 KP IV DMP U20 BAUMGART Iwona Z/5100/15 2017 5 90
4 9 s 2 63.39 BRZYSKA Martyna MKL Toruń 02 U16 KP IV DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/1574/16 2017 4 89
5 10 s 2 64.23 WOJTYNIAK Julia SL Olimpia Poznań 00 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0537/17 2017
6 11 s 2 64.28 PAROŃSKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD IV KOWALSKI Robert Z/5754/15 2017 4
1 s 3 60.40 WASILUK Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP III LEWAN Tomasz B.D. Z/0445/13 2017
2 s 3 64.23 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/3014/16 2017 4
3 s 3 64.99 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD V B.D. KOWALSKI Robert , Z/2462/17 , 2017 BEZ
4 s 3 66.20 KRZEMIŃSKA Elżbieta PTT Delta Płock 01 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3093/15 2017 4
5 s 3 68.94 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/2461/17 2017 BEZ
600 m K
1 s 1 1:39.77 STRZELEWICZ Zuzanna LUKS Start Nakło 02 U16 KP III JANKOWSKI Marcin Z/0024/15 2017 2 LDK!
2 s 1 1:40.56 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 U16 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2017 3
3 s 1 1:41.11 ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP III KACZOCHA Malwina SOBOWIEC Bartosz B.D. , Z/0144/15 , 2017 4 LDK!
4 s 1 1:45.86 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/0082/16 2017 2
5 s 1 1:46.04 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0259/17 2017 4 LDK!
6 s 1 1:49.09 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2017 5 LDK!
7 s 1 1:49.39 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 02 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0197/17 2017
8 s 1 1:51.76 DOMURAT Wiktoria MLKS Ostróda 02 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/0802/16 2017 5
9 s 1 1:54.07 LEWANDOWSKA Julia BKS Bydgoszcz 02 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/3411/16 2017 BEZ
10 s 1 1:58.57 TCHÓRZ Kinga MLKS Ostróda 03 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1129/17 2017 BEZ LDK!
800 m K
1 s 1 2:15.10 HOFMAN Maria SL Olimpia Poznań 99 U20 WP II DMP U20 BYTNIEWSKA Magdalena Z/0859/15 2017 2 129
2 s 1 2:15.67 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2017 2 128
3 s 1 2:19.79 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U18 PM III CZAPIEWSKA Grażyna B.D. Z/1950/15 2017 2
4 s 1 2:20.12 OCZKOWICZ Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD III KOWALSKI Robert Z/0121/14 2017 3
5 s 1 2:22.82 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 00 U18 KP III DMP DMP U20 CZUBASZEK Jarosław Z/0452/15 2017 3 57 107
6 s 1 2:23.67 POŁUJAŃSKA Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN III FIGAT Mirosław Z/2336/15 2017 2
7 s 1 2:24.85 MATUSZCZAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP III DMP U20 CHMIELARZ Lucyna Z/0716/14 2017 2 101
8 s 1 2:27.25 PAWEŁCZYK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/2910/16 2017 4
9 s 1 2:29.33 LEWANDOWSKA Aleksandra MKL Toruń 01 U18 KP IV DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek B.D. Z/5717/15 2017 2 LDK! 36 88
10 s 1 2:51.81 SZCZUKOWSKA Nikola CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof Z/3350/16 2017 BEZ
11 s 1 2:55.75 PAŁEJKO Aleksandra MLKS Ostróda 00 U18 WN -- NOWICKI Ryszard BEZ
1 s 2 2:21.12 KAŹMIERCZAK Weronika LKS OSiR Pleszew 98 U20 WP III WOŹNIAK Bernard Z/4860/15 2017 2
2 s 2 2:23.51 MIKUCKA Julia PTT Delta Płock 01 U18 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2932/16 2017 4
3 s 2 2:24.63 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U18 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2017 5
4 s 2 2:24.81 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0060/16 2017 3 LDK!
5 s 2 2:28.12 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 U16 KP IV DMP U20 CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/1031/15 2017 4 LDK! 91
1500 m K
1 s 1 4:31.14 MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP I DMP DMP U20 CZUBASZEK Jarosław Z/0543/15 2017 1 106 141
2 s 1 4:31.65 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP I B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2008/15 , 2017 2 LDK!
3 s 1 4:44.36 STYŚ Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2017 2
4 s 1 4:47.32 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2017 2
5 s 1 5:03.94 MAZUREK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP IV KENSIK Jan Z/1983/15 2017 2
6 s 1 5:17.60 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 02 U16 KP V DMP U20 CZUBASZEK Jarosław Z/2666/15 2017 3 LDK! 75
7 s 1 5:44.33 GOŁĄBEK Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester
8 s 1 5:48.77 STOPA Angelika LUKS Start Nakło 01 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0207/16 2017 5
9 s 1 6:15.45 PASIŃSKA Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1185/17 2017
3000 m K
1 s 1 11:20.89 ZIÓŁKOWSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/0138/16 2017 3
2 s 1 12:11.03 BĄK Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/2364/15 2017 BEZ
80 pł K
1 s 1 13.21 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +2.0 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2017 3
2 s 1 13.62 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U16 KP +2.0 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2017 4
3 s 1 14.16 STEFANOWICZ Martyna UKS Wyspiański Szubin 02 U16 KP +2.0 V KASZEWSKI Tomasz B.D. Z/0865/16 2017 5 LDK!
4 s 1 16.18 MAJCHRZAK Natalia UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD +2.0 -- KUDŁA Jacek Z/0196/17 2017 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.41 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP +1.0 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2017 2 130
1 f 1 15.06 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP +2.8 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2017 2 137
100 m pł K
1 s 1 14.73 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP +1.0 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/1161/11 2017
2 s 1 15.18 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP +1.0 II KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2017
1 e 1 14.00 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +1.0 I DMP DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2017 1 138 163
2 e 1 14.04 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP +1.0 I DMP DMP U20 HULISZ Robert Z/0397/15 2017 1 136 162
3 e 1 14.88 WINKOWSKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +1.0 II DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0866/14 2017 1 141
4 e 1 15.81 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP +1.0 III DMP DMP U20 MARKUSZEWSKI Cezary Z/0548/15 2017 2 74 124
1 f 1 13.88 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +2.8 I DMP DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2017 1 143 166
2 f 1 13.92 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP +2.8 I DMP DMP U20 HULISZ Robert Z/0397/15 2017 1 141 165
3 f 1 14.57 WINKOWSKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +2.8 II DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0866/14 2017 1 147
4 f 1 14.63 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP +2.8 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/1161/11 2017
5 f 1 14.92 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP +2.8 II KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2017
400 m pł K K
1 s 1 63.04 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/1569/12 2017 2
2 s 1 66.07 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U23 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2017
3 s 1 67.95 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2017 2 LDK!
4 s 1 68.49 WAŚKOWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 98 U20 KP III WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0602/14 , 2017 3
1 s 2 63.28 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/4136/11 2017
2 s 2 66.96 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3028/16 , 2017 2 LDK!
3 s 2 67.29 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2102/15 2017 4 114
4 s 2 67.60 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5657/15 2017 2 LDK!
5 s 2 74.10 ANTONIUK Marcelina SL Olimpia Poznań 98 U20 WP -- DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta Z/0434/14 2017 3 84
4x100 m K
1 s 1 50.90 HULISZ Zuzanna
BORZEWSKA Zuzanna
GRACZYK Zuzanna
SKRZYPNIK Kamila
MKL Toruń 99
01
00
01
U20 KPO -- HULISZ Robert
MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel WOŹNIAK Jacek
BUTKIEWICZ Jacek
Z/0397/15
Z/1895/16
Z/2285/16
Z/1575/16
2017
2017
2017
2017
1
3
4
3
2 s 1 51.53 BIELECKA Emilia
KITEWSKA Wioleta
SUMIŃSKA Jolanta
CZARNECKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 99
02
02
02
U20 WMZ -- ZEGIS Krystyna
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/2191/15
Z/0056/16
Z/0591/16
Z/0154/16
2017
2017
2017
2017
2
3
4
4
3 s 1 54.60 LEWANDOWSKA Oliwia
SIEMBRZUCH Wiktoria
WIELGOSZ Magdalena
WIŚNIEWSKA Agata
MLKS Nadwiślanin Chełmno 03
01
00
01
U18 KPO -- KENSIK Jan KENSIK Jan BAGAZIŃSKI Tomasz
KENSIK Jan
KENSIK Jan
KENSIK Jan
Z/2210/17
Z/1994/15
Z/1993/15
Z/1998/15
2017
2017
2017
2017
BEZ
3
4
3
4x400 m K
1 s 1 4:08.41 ŻUK Natalia
PRUSIŃSKA Małgorzata
RUMIŃSKA Justyna
LEMANOWICZ Maja
KS AZS UWM Olsztyn 00
00
03
01
U18 WMZ -- ZEGIS Krystyna
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/2426/15
Z/2103/15
Z/0259/17
Z/2102/15
2017
2017
2017
2017
3
2
4
4
2 s 1 4:21.48 ELWART Wiktoria
LEWANDOWSKA Aleksandra
TARKOWSKA Natalia
BRZYSKA Martyna
MKL Toruń 00
01
02
02
U18 KPO -- BUTKIEWICZ Jacek
WOŹNIAK Jacek B.D.
MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel
Z/5034/15
Z/5717/15
Z/1576/16
Z/1574/16
2017
2017
2017
2017

2
4
4
3 s 1 4:32.88 LATAŃSKA Zuzanna
ŁUKASZEWSKA Roksana
DZIEDZIC Zuzanna
MAZUREK Zuzanna
MLKS Nadwiślanin Chełmno 01
02
02
00
U18 KPO -- LATAŃSKI Grzegorz
KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz
KENSIK Jan
KENSIK Jan
Z/1980/15
, Z/0687/16
Z/1036/17
Z/1983/15
2017
, 2017
2017
2017
2
3

2
Wzwyż K
1 f 1 1.60 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/1998/15 2017 3 115
2 f 1 1.55 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2017 3 LDK! 103
3 f 1 1.50 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U16 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2017 4 LDK!
4 f 1 1.45 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U18 KP IV DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2017 4 46 75
  f 1 NM MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2017
W dal K
1 f 1 5.59 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U20 KP +1.6 II KAŹMIERCZAK Daniel Z/0229/14 2017 1
2 f 1 5.55 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP +1.5 II KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2017 2
3 f 1 5.25 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.3 III CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław , Z/0256/15 , 2017 3
4 f 1 5.25 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP -0.3 III KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2017
5 f 1 5.05 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U18 KP +0.7 IV LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2017 3
6 f 1 5.02 JĘDRASZAK Roksana MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP +1.3 IV GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2017 2
7 f 1 4.97 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U18 KP +1.8 IV DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel WOŹNIAK Jacek Z/2285/16 2017 4 LDK! 58 79
8 f 1 4.96 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U18 KP -0.6 IV DMP U20 KAŹMIERCZAK Daniel Z/0150/15 2017 3 79
9 f 1 4.80 BROŻEK Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.7 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/0362/16 2017 4
10 f 1 4.51 KASPRZAK Sandra BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -1.0 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0151/15 2017 5
11 f 1 4.45 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 03 U16 KP +1.1 -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3045/17 2017 5
12 f 1 4.19 STEFANOWICZ Martyna UKS Wyspiański Szubin 02 U16 KP 0.0 -- KASZEWSKI Tomasz B.D. Z/0865/16 2017 5 LDK!
13 f 1 4.05 MICHAŁOWSKA Michalina MKL Toruń 03 U16 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3344/17 2017 BEZ
14 f 1 3.95 BIELACKA Weronika MKL Toruń 02 U16 KP +1.3 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3342/17 2017
15 f 1 3.89 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U16 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2017
16 f 1 2.74 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U16 KP +1.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2017 4 LDK!
  f 1 NM STEMPKOWSKA Kamila MUKL Brodnica 04 U14 KP 0.0 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0270/17 2017 4
Trójskok K
1 f 1 11.05 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.4 III DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław , Z/0256/15 , 2017 3 105
2 f 1 10.47 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP +1.1 IV DMP U20 KENSIK Jan Z/1993/15 2017 4 88
3 f 1 9.04 KOZAREWICZ Weronika UKB Szubin # 00 U18 KP +0.8 --
Kula (3) K
1 f 1 11.84 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2017 3
2 f 1 11.18 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP III KENSIK Jan Z/1967/15 2017 4
3 f 1 10.90 KARBOWNIK Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/1970/15 2017 2
4 f 1 9.73 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2104/15 2017 4
5 f 1 9.48 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- DMP U20 CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2366/17 2017 - 77
6 f 1 7.11 ADAMCZYK Sandra KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław
1 f 2 11.32 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP III DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/2087/16 2017 4 LDK! 100
2 f 2 10.57 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 02 U16 KP IV WOŁODKO Stanisław Z/3766/16 2017 4 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 8.80 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2366/17 2017 -
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.08 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 02 U16 KP IV WOŁODKO Stanisław Z/3766/16 2017 4 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 21.13 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2017 5
1 f 2 28.16 FLIS Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/1974/15 2017 3 92
2 f 2 27.82 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN IV CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/5360/15 2017 3
3 f 2 26.69 KARBOWNIK Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP -- DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/1970/15 2017 2 86
4 f 2 24.67 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2104/15 2017 4
5 f 2 16.72 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2366/17 2017 -
Młot (3) K
1 f 1 47.80 PRZYBYŁA Ewa BKS Bydgoszcz 00 U18 KP II DMP U20 DREGER Jacek Z/5815/15 2017 3 121
2 f 1 40.36 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/1967/15 2017 4 95
3 f 1 36.72 CZEPEK Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/1968/15 2017 4 85
1 f 2 42.06 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U16 KP III KSOBIECH Bartosz # Z/6533/15 2017 3 LDK!
2 f 2 40.12 SIKORA Agata BKS Bydgoszcz 03 U16 KP IV DMP U20 DREGER Jacek Z/3412/16 2017 5 94
3 f 2 37.81 CHILLA Dominika BKS Bydgoszcz 02 U16 KP IV DREGER Jacek Z/3402/16 2017 BEZ
4 f 2 24.32 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 02 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz # Z/0279/17 2017 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 55.54 DREGER Anna BKS Bydgoszcz 95 U23 KP I DMP DREGER Jacek Z/3104/11 2017 1 142
  f 1 NM NOWACZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 97 U23 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/0617/13 2017 2
Oszczep (500) K
1 f 1 22.68 ZIÓŁKOWSKA Anastazja LUKS Start Nakło 02 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0284/17 2017 BEZ LDK!
1 f 2 38.67 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 01 U18 KP III GRAJNERT Dorota Z/3765/16 2017 3
2 f 2 36.13 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN IV DMP U20 CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/5360/15 2017 3 94
3 f 2 36.05 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/1994/15 2017 3 93
4 f 2 32.07 URBACZEWSKA Elżbieta UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5650/15 2017 4
5 f 2 26.93 CZEKALSKA Martyna UKS Cyprianka 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/5655/15 2017 5
6 f 2 22.59 ADAMCZYK Sandra KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław
Oszczep (600) K
1 f 1 44.66 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U20 WN I KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0390/15 2017 1
2 f 1 35.98 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/5360/15 2017 3
1 f 2 27.74 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2017
100 m M
1 4 s 1 11.16 FORMANIEWICZ Piotr MKL Toruń 98 U20 KP +0.2 II DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/0791/14 2017 2 90 129
2 7 s 1 11.32 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP +0.2 III DMP DMP U20 MARKUSZEWSKI Cezary Z/0553/15 2017 2 78 120
3 10 s 1 11.44 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.2 III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/0141/16 2017 3 113
4 13 s 1 11.46 ZUBEL Krystian UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP +0.2 III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/2401/16 , 2017 2 LDK!
5 38 s 1 13.98 FURMAŃSKI Paweł MKL Toruń 03 U16 KP +0.2 -- B.D. B.D. , Z/2919/16 , 2017 LDK!
6 39 s 1 14.23 NAPIERALSKI Krzysztof MKL Toruń 03 U16 KP +0.2 -- MAŃKOWSKI Gabriel GĘSICKI Marian B.D. # LDK!
1 1 s 2 10.81 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +0.5 I DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0201/16 2017 2 149
2 6 s 2 11.27 SIUDA Mateusz LKS OSiR Pleszew 98 U20 WP +0.5 II WOŹNIAK Bernard Z/1268/14 2017 2
3 5 s 2 11.27 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP +0.5 II DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/1611/16 2017 3 123
4 9 s 2 11.38 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +0.5 III KOWALSKI Robert Z/2699/16 2017 3
5 12 s 2 11.45 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +0.5 III JAGACIAK Jarosław Z/3976/15 2017 2
6 15 s 2 11.49 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP +0.5 III GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2017 3
7 22 s 2 11.76 PILCH Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP +0.5 IV JAGACIAK Jarosław Z/0506/17 2017
1 16 s 3 11.50 WRÓBEL Dawid UKS Wyspiański Szubin 00 U18 KP -0.4 III KASZEWSKI Tomasz Z/5501/15 2017 3
2 18 s 3 11.63 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor LKS Vectra Włocławek 00 U18 KP -0.4 III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2011/15 2017 3
3 24 s 3 11.94 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 99 U20 KP -0.4 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/0502/17 2017 BEZ
4 25 s 3 11.96 SKULMOWSKI Norman MKL Toruń 99 U20 KP -0.4 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/4504/15 2017 4
5 27 s 3 11.98 BOGUSKI Kamil GKS Olimpia Grudziądz 00 U18 KP -0.4 IV DMP SCHUBRING Zbigniew Z/5342/15 2017 3 39
6 28 s 3 12.03 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U18 KP -0.4 IV ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2017 3
6 29 s 3 12.03 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 03 U16 KP -0.4 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2017 4
1 8 s 4 11.35 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +0.3 III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2017 3 118
2 11 s 4 11.44 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN +0.3 III FIGAT Mirosław Z/0450/16 2017 3
3 14 s 4 11.47 DOMAGALSKI Jakub SL Olimpia Poznań 00 U18 WP +0.3 III DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta Z/2795/16 2017 4 111
4 17 s 4 11.59 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN +0.3 III TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2 LDK!
5 19 s 4 11.67 SZYMKOWIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP +0.3 III
6 32 s 4 12.34 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U16 KP +0.3 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2017 5
1 20 s 5 11.67 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +0.5 III DMP U20 ZEGIS Krystyna Z/2423/15 2017 3 102
2 23 s 5 11.91 FLORKOWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP +0.5 IV JAGACIAK Jarosław Z/0510/17 2017
3 26 s 5 11.98 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD +0.5 IV KUDŁA Jacek Z/0199/17 2017 5
4 30 s 5 12.08 MICHALEWICZ Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +0.5 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0992/17 2017 -
5 33 s 5 12.48 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD +0.5 V KOWALSKI Robert Z/0587/17 2017
6 35 s 5 12.56 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 02 U16 KP +0.5 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2017 4
1 3 s 6 10.99 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP 0.0 II LEWANDOWSKI Jacek Z/1667/13 2017 2
2 21 s 6 11.74 ZABOLEWICZ Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN 0.0 III DMP U20 ZEGIS Krystyna Z/2425/15 2017 3 99
3 31 s 6 12.23 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD 0.0 V KUDŁA Jacek Z/0195/17 2017 BEZ
4 34 s 6 12.48 GRABOWSKI Mateusz MKL Toruń 01 U18 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0632/13 2017
1 2 s 7 10.90 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP +0.2 I WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2017 1
2 36 s 7 13.09 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD +0.2 -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2017 BEZ
3 37 s 7 13.27 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD +0.2 -- KOWALSKI Robert Z/2463/17 2017
200 m M
1 1 s 1 21.49 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD +0.8 I DMP MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2017 MM 130
2 3 s 1 21.99 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP +0.8 II DMP DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/1576/14 2017 1 110 143
3 4 s 1 22.09 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U20 KP +0.8 II DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2017 2 106 140
4 8 s 1 22.56 FORMANIEWICZ Piotr MKL Toruń 98 U20 KP +0.8 II DMP MAŃKOWSKI Gabriel Z/0791/14 2017 2 89
5 12 s 1 22.86 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 98 U20 KP +0.8 III DMP DMP U20 MARKUSZEWSKI Cezary Z/0013/14 2017 2 79 120
6 13 s 1 22.88 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +0.8 III KITLIŃSKI Piotr Z/0724/15 2017 1
1 2 s 2 21.90 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +0.7 I JAGACIAK Jarosław Z/0201/16 2017 2
2 6 s 2 22.43 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP +0.7 II JAGACIAK Jarosław Z/1611/16 2017 3
3 7 s 2 22.53 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP +0.7 II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. B.D. Z/3148/11 2017 M
4 9 s 2 22.66 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +0.7 II DMP U20 KOWALSKI Robert Z/2699/16 2017 3 125
5 10 s 2 22.69 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U18 KP +0.7 II DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2017 3 85 124
6 11 s 2 22.84 SIUDA Mateusz LKS OSiR Pleszew 98 U20 WP +0.7 III WOŹNIAK Bernard Z/1268/14 2017 2
7 14 s 2 23.06 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +0.7 III DMP U20 ZEGIS Krystyna Z/2898/15 2017 3 115
1 15 s 3 23.32 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN +0.2 III TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2 LDK!
2 16 s 3 23.41 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP +0.2 III BAUMGART Iwona Z/5098/15 2017 3
3 17 s 3 23.53 DOMAGALSKI Jakub SL Olimpia Poznań 00 U18 WP +0.2 III CIEŚLICKA Elżbieta Z/2795/16 2017 4
4 18 s 3 23.87 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +0.2 IV ZEGIS Krystyna Z/2423/15 2017 3
5 22 s 3 24.33 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U18 KP +0.2 IV ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2017 3
6 23 s 3 24.34 BEŃ Józef KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +0.2 IV DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0991/17 2017 89
1 20 s 4 24.08 FLORKOWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP +1.0 IV JAGACIAK Jarosław Z/0510/17 2017
2 24 s 4 24.41 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN +1.0 -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2017 3
3 25 s 4 24.55 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 03 U16 KP +1.0 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2017 4
4 27 s 4 24.77 MICHALEWICZ Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +1.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0992/17 2017 -
5 28 s 4 24.81 KOLAWA Karol UKS Skompensis Skępe 00 U18 KP +1.0 -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/0014/17 2017 BEZ
6 29 s 4 24.88 ZALEWSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +1.0 -- PODOLAK Irena Z/6437/15 2017 BEZ
1 5 s 5 22.23 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP -0.1 II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2017 1
2 26 s 5 24.72 SKULMOWSKI Norman MKL Toruń 99 U20 KP -0.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4504/15 2017 4
3 30 s 5 24.97 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 99 U20 KP -0.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0502/17 2017 BEZ
4 32 s 5 25.37 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 02 U16 KP -0.1 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2017 4
5 34 s 5 27.12 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD -0.1 -- KOWALSKI Robert Z/2463/17 2017
1 21 s 6 24.11 KUCHARCZYK Jan BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -0.9 IV BAUMGART Iwona Z/3781/16 2017 4
2 31 s 6 25.23 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U16 KP -0.9 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2017 5
1 19 s 7 24.00 PILCH Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP +0.7 IV JAGACIAK Jarosław Z/0506/17 2017
2 33 s 7 27.09 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD +0.7 -- KOWALSKI Robert Z/0587/17 2017
300 m M
1 s 1 39.68 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV POLEWACZ Małgorzata # Z/1477/16 2017 BEZ
2 s 1 40.08 CHMIELNICKI Witold KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3899/16 2017 LDK!
3 s 1 40.19 KAMIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0262/17 , 2017 5 LDK!
4 s 1 40.46 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0683/16 2017 5
5 s 1 41.30 WILGA Łukasz KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2870/16 , 2017 5 LDK!
6 s 1 41.32 BARTOSZUK Adam KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN V POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # , Z/0261/17 , 2017 LDK!
7 s 1 41.88 DOBYRN Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN V POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # Z/0258/16 2017 BEZ LDK!
1 s 2 36.94 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
2 s 2 39.80 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/0195/17 2017 BEZ
3 s 2 40.54 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0199/17 2017 5
4 s 2 40.71 SZAŁOWICZ Mateusz UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP -- KARNAS Zbigniew B.D. Z/6280/15 2017 5 LDK!
5 s 2 42.26 KRAIŃSKI Miłosz LUKS Start Nakło 02 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/5645/15 2017 5 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.36 ZDROJEWSKI Amadeusz MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP II DMP U20 GOŚCINIAK Mateusz Z/2380/16 2017 3 138
2 2 s 1 49.62 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99 U20 WN II TYKARSKI Marek Z/0165/16 2017 2
3 3 s 1 50.15 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0459/13 2017
4 5 s 1 51.26 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN III DMP U20 ŻEGIS Krystyna Z/0446/15 2017 2 118
5 7 s 1 52.68 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III KOZŁOWSKI Krzysztof Z/6140/15 2017 2
6 8 s 1 52.87 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD IV DMP U20 KOWALSKI Robert Z/4352/15 2017 3 102
7 9 s 1 53.04 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2017 2
8 13 s 1 54.33 OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 99 U20 KP IV DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/4502/15 2017 3 35 89
1 4 s 2 51.25 PRZYBOROWSKI Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester LEWAN Tomasz , Z/0247/15 , 2017 3 118
2 6 s 2 52.47 RACZYŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD III DMP U20 KOWALSKI Robert Z/3707/15 2017 3 105
3 10 s 2 53.84 MATUSZAK Sebastian LIUKS Kruszwica 00 U18 KP IV LUZAK Andrzej Z/1939/15 2017 4
4 11 s 2 53.87 LATOS Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP IV LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0260/15 , 2017 4
5 12 s 2 54.32 LEWANDOWSKI Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP IV DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz LEWANDOWSKI Jacek Z/1982/15 2017 4 89
6 14 s 2 54.75 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN IV NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2017 5
7 15 s 2 55.03 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02 U16 KP V DMP U20 CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/6558/15 2017 3 LDK! 83
8 16 s 2 57.05 STEC Tomasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 98 U20 KP -- MAŁKOWSKI Paweł Z/2520/15 2017 BEZ
600 m M
1 s 1 1:30.69 RATUSZYŃSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 96 U23 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/0897/12 2015
2 s 1 1:30.79 KUSZ Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/1184/17 2017 BEZ
3 s 1 1:32.55 TKACZUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # Z/0058/16 2017 BEZ LDK!
4 s 1 1:33.43 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 02 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2017 4 LDK!
5 s 1 1:40.87 WSZOŁEK Krystian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP -- KACZOCHA Alina SOBOWIEC Bartosz B.D. , Z/0140/15 , 2017 BEZ LDK!
800 m M
1 s 1 1:57.59 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U18 KP III DMP DMP U20 CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2017 2 65 118
2 s 1 1:58.70 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP III DMP DMP U20 CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2017 2 58 113
3 s 1 1:58.88 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 99 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0246/16 2017 3
4 s 1 1:59.05 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2017 2 112
5 s 1 1:59.35 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U16 KP III DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2017 3 110
6 s 1 1:59.81 NIEMCZYK Mateusz KKB Starogard Gdański 92 Sen PM III B.D. Z/4502/11 2017 2
7 s 1 2:02.81 SZPEJNA Paweł MKL Toruń 00 U18 KP IV DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/2113/17 2017 BEZ 35 93
8 s 1 2:02.83 ZIENTALAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD IV DMP U20 FRYZE Aleksander KOWALSKI Robert , Z/0227/16 , 2017 3 92
9 s 1 2:04.15 OLEJNICZAK Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD IV LISIECKI Paweł KOWALSKI Robert , Z/4351/15 , 2017 3
10 s 1 2:12.70 MUĆKO Bartek CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/2695/17 2017
  s 1 DNF KLEIN Oskar LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U18 PM -- KLEIN Dariusz Z/5368/15 2017 3
  s 1 DNF NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
1 s 2 2:03.46 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN IV DMP U20 PODOLAK Irena Z/2310/15 2017 3 90
2 s 2 2:03.72 ORŁOWSKI Hubert UKS Skompensis Skępe 00 U18 KP IV WYRZYKOWSKI Rafał Z/6152/15 2017 BEZ
3 s 2 2:03.99 REGINIA Dariusz KS AZS UWM Olsztyn 95 U23 WN -- PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz 3 LDK!
4 s 2 2:04.43 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2017 BEZ
5 s 2 2:12.23 OBOLEWICZ Daniel UKS Jedynka Bartoszyce 99 U20 WN -- FIGAT Mirosław Z/1730/15 2017 BEZ
6 s 2 2:15.58 KOWALCZYK Szymon LUKS Start Nakło 01 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0031/15 2017 4
7 s 2 2:15.11 UZARSKI Dominik UKS Skompensis Skępe 00 U18 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/0015/17 2017 BEZ
1500 m M
1 s 1 4:00.02 ZIELONKA Jan MKL Toruń 99 U20 KP II DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/2663/16 2017 2 70 123
2 s 1 4:05.33 KOZŁOWSKI Piotr LKS Lubawa 01 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/5533/15 2017 2 LDK!
3 s 1 4:13.09 DĄBROWICZ Szymon LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 98 U20 KP IV MAŁKOWSKI Paweł Z/0625/14 2017 4
4 s 1 4:14.47 ILSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 95 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0812/12 2017 2
5 s 1 4:15.88 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 U18 KP IV DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/2385/16 2017 3 30 94
6 s 1 4:22.36 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 97 U23 KP -- DMP WOŹNIAK Jacek Z/2755/16 2017 4 19
7 s 1 4:23.55 POZORSKI Szymon GKS Olimpia Grudziądz 01 U18 KP -- DMP DMP U20 CZUBASZEK Jarosław Z/0026/15 2017 2 18 80
8 s 1 4:29.33 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00 U18 KP -- DMP DMP U20 CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2017 3 11 73
3000 m M
1 s 1 9:34.72 WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/1063/16 2017 4
2 s 1 9:38.42 JANKOWSKI Karol UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP IV KARNAS Zbigniew Z/0756/16 2017 3
3 s 1 9:40.80 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/5215/15 2017 3
5000 m M
1 s 1 15:58.53 ZDROJEWSKI Krystian MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP III DMP U20 GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2017 4 110
2 s 1 15:59.02 MAĆKOWIAK Wiktor SL Olimpia Poznań 99 U20 WP III DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta Z/0863/15 2017 3 110
3 s 1 16:38.96 CZYŻ Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP IV ŁUCZAK Bernadeta # Z/0976/15 2017 3
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.32 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +0.2 II DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2017 2 LDK! 145
2 s 1 14.89 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +0.2 II DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek , Z/0138/15 , 2017 2 132
3 s 1 15.72 SMOLIŃSKI Bartosz UKS Wyspiański Szubin 00 U18 KP +0.2 III KASZEWSKI Tomasz Z/2931/15 2017 BEZ
4 s 1 15.76 CYL Norbert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP +0.2 IV KOHUTEK Artur B.D. Z/4753/15 2017 5 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.28 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +1.4 I DMP U20 KITLIŃSKI Piotr Z/0724/15 2017 1 160
110 m pł M
1 s 1 13.44 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD +1.4 MM DMP MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2017 MM 188
2 s 1 14.16 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP +1.4 I DMP CZAPIEWSKI Wiesław B.D. B.D. Z/3148/11 2017 M 147
400 m pł J MŁ M
1 s 2 57.27 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2110/15 2017 3 112
2 s 2 57.95 KUBIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/1940/15 2017 2
3 s 2 60.25 SIEJAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP IV GOŚCINIAK Marcin Z/1379/15 2017 2 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 57.67 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP III DMP DMP U20 MARKUSZEWSKI Cezary Z/0114/15 2017 3 70 112
2 2 s 1 58.32 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1320/14 2017 3 108
3 3 s 1 59.38 BZDAWSKI Maciej WOSzK Zakopane 83 Sen MA -- B.D. BEZ
4x100 m M
1 s 1 43.44 FORMANIEWICZ Piotr
BRZEZIŃSKI Adrian
KOWALSKI Maksymilian
RYDER Dawid
MKL Toruń 98
98
98
00
U20 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel
BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek
Z/0791/14
Z/4501/15
Z/0792/14
Z/5720/15
2017
2017
2017
2017
2
2
3
3
2 s 1 44.04 FLORKOWSKI Jakub
KARASIŃSKI Bartosz
SZYMKOWIAK Artur
PILCH Eryk
MKS Juvenia Puszczykowo 00
01
00
00
U18 WLP -- JAGACIAK Jarosław
GOŚCINIAK Marcin

JAGACIAK Jarosław
Z/0510/17
Z/1368/15
Z/0506/17
2017
2017
2017

3

3 s 1 44.80 BOGUSKI Kamil
BARTOSZYŃSKI Marcin
GRZYB Seweryn
KARNIA Kornel
GKS Olimpia Grudziądz 00
98
02
99
U20 KPO -- SCHUBRING Zbigniew
MARKUSZEWSKI Cezary
CHOCHLIUK Grażyna
MARKUSZEWSKI Cezary
Z/5342/15
Z/0013/14
Z/1738/16
Z/0553/15
2017
2017
2017
2017
3
2
4
2
4 s 1 46.88 BOLT Paweł
LEWANDOWSKI Patryk
TYCNER Paweł
ŻEBROWSKI Piotr
MLKS Nadwiślanin Chełmno 99
00
99
00
U20 KPO -- KENSIK Jan
LATAŃSKI Grzegorz LEWANDOWSKI Jacek
KENSIK Jan
KENSIK Jan
Z/0734/15
Z/1982/15
Z/2416/15
Z/1503/16
2017
2017
2017
2017
3
4
3
4
5 s 1 47.18 SKULMOWSKI Norman
TARASIEWICZ Olivier
PIEKAREK Mikołaj
GRUDZIŃSKI Patryk
MKL Toruń 99
02
02
03
U20 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel
Z/4504/15
Z/1572/16
Z/1571/16
Z/2102/16
2017
2017
2017
2017
4
5
4
4
6 s 1 47.24 MICHALEWICZ Mateusz
KLIMEK Rafał
JABŁOŃSKI Kasper
ZALEWSKI Dominik
KS AZS UWM Olsztyn 00
99
98
00
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
ŻEGIS Krystyna
LUDWICHOWSKA Bronisława
PODOLAK Irena
Z/0992/17
Z/0446/15
Z/1320/14
Z/6437/15
2017
2017
2017
2017
-
2
3
BEZ
4x400 m M
1 s 1 3:34.08 POZORSKI Patryk
GRODEK Fabian
AUGUSTYNIAK Jakub
KORYCKI Patryk
GKS Olimpia Grudziądz 99
02
01
99
U20 KPO -- MARKUSZEWSKI Cezary
CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna
CZUBASZEK Jarosław
CZUBASZEK Jarosław
Z/0114/15
Z/6558/15
Z/0931/16
Z/0552/15
2017
2017
2017
2017
3
3
2
2
2 s 1 3:36.50 SZPEJNA Paweł
POCZWARDOWSKI Jędrzej
OLSZEWSKI Daniel
ZIELONKA Jan
MKL Toruń 00
02
99
99
U20 KPO -- WOŹNIAK Jacek
WOŹNIAK Jacek
WOŹNIAK Jacek
WOŹNIAK Jacek
Z/2113/17
Z/2386/16
Z/4502/15
Z/2663/16
2017
2017
2017
2017
BEZ
3
3
2
  s 1 DNF SZYMAŃSKI Damian
BEŃ Józef
ZABOLEWICZ Wiktor
DZIADKO Mateusz
KS AZS UWM Olsztyn 00
00
01
00
U18 WMZ -- ZEGIS Krystyna
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
ZEGIS Krystyna
ZEGIS Krystyna
Z/2423/15
Z/0991/17
Z/2425/15
Z/2898/15
2017
2017
2017
2017
3

3
3
Wzwyż M
1 f 1 2.00 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2017 2
2 f 1 2.00 SZTANDUR Piotr MKS Inowrocław 00 U18 KP II NIEMCZYN Dariusz Z/2763/16 2017 2
3 f 1 1.95 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław B.D. , Z/0798/15 , 2017 2 LDK! 125
4 f 1 1.90 TYCNER Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/2416/15 2017 3 116
5 f 1 1.85 PĄGOWSKI Kacper GKS Olimpia Grudziądz 01 U18 KP III DMP DMP U20 DEJEWSKI Michał Z/0456/15 2017 4 66 108
6 f 1 1.80 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/1503/16 2017 4 99
7 f 1 1.70 RUTECKI Jakub MKS Inowrocław 02 U16 KP V NIEMCZYN Dariusz Z/3588/17 2017 BEZ
8 f 1 1.60 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 02 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/6464/15 2017 BEZ
9 f 1 1.40 MAJCHRZAK Mikołaj LUKS Start Nakło 01 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0286/17 2017 BEZ
W dal M
1 f 1 7.44 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 91 Sen KP +0.2 I KOHUTEK Artur B.D. Z/2174/11 2017 1
2 f 1 7.02 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 Sen KP +1.0 II DMP B.D. # Z/3129/11 2017 1 92
3 f 1 6.58 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U18 KP -0.8 III JANKOWSKI Marcin Z/0020/15 2017 3
4 f 1 6.45 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 Sen KP +0.1 III DMP MAGDOWSKI Michał Z/0429/11 2017 1 57
5 f 1 6.43 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U20 KP +0.9 III DMP U20 KAŹMIERCZAK Daniel Z/0226/14 2017 3 101
6 f 1 6.30 DOBRZYŃSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +1.5 III CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław B.D. , Z/3275/16 , 2017 4 LDK!
7 f 1 6.27 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U18 KP +1.2 IV KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2017 4
8 f 1 5.89 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP +1.7 -- GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2017 3
9 f 1 5.26 ROMANIUK Jakub BKS Bydgoszcz 00 U18 KP +0.2 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0152/15 2017 BEZ
10 f 1 5.21 JANKOWSKI-JASTRZĘBIEC Jerzy BKS Bydgoszcz 01 U18 KP +0.3 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0149/15 2017 BEZ
11 f 1 4.93 BARTECZKA Bartek BKS Bydgoszcz 03 U16 KP +0.6 -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3044/17 2017
Trójskok M
1 f 1 13.28 BOLT Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP +0.9 III DMP U20 KENSIK Jan Z/0734/15 2017 3 104
Kula (5) M
1 f 1 16.79 WYRZYKOWSKI Jakub UKS Skompensis Skępe 00 U18 KP II WYRZYKOWSKI Rafał Z/1820/15 2017 2
2 f 1 15.08 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP II GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2017
1 f 2 11.24 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP V DMP U20 KENSIK Jan Z/2941/16 2017 4 78
2 f 2 10.21 MROZEK Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP -- KENSIK Jan Z/2097/16 2017 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 15.72 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2017 2
2 f 1 15.24 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP II DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2017 2 134
3 f 1 15.08 BOROWICKI Kordian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 98 U20 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0119/14 2017 2
Kula (7.26) M
1 f 1 16.67 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I GASSOWSKI Janusz Z/0532/13 2017 1
2 f 1 16.19 MARCHLEWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U23 KP I KENSIK Jan Z/1142/13 2017 1
3 f 1 15.67 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 Sen KP I LUZAK Andrzej Z/4893/11 2015 M
Dysk (1) M
  f 1 NM RUCIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -- POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # , Z/3674/16 , 2017 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.25 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2017 2
2 f 1 36.88 IŃSKI Oskar MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/1972/15 2017 3 98
3 f 1 33.21 PIEKŁO Patryk MKS Inowrocław 00 U18 KP --
4 f 1 32.98 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- DMP U20 CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2899/15 2017 BEZ 85
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.70 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN II DMP U20 CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0991/14 2017 2 140
  f 1 NM SONNENBERG Mateusz LUKS Start Nakło 98 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0202/16 2017 4
Dysk (2) M
1 f 1 60.07 KAMIŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ M DMP SUSKI Witold Z/1411/11 2017 M 163
2 f 1 59.49 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń 93 Sen KP M DMP HULISZ Robert Z/4291/11 2017 M 160
3 f 1 42.70 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2017 1
Młot (5) M
1 f 1 34.98 KOPCZYK Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP V KENSIK Jan Z/2091/16 2017 BEZ
2 f 1 34.24 DRÓZD Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP V KENSIK Jan Z/0681/16 2017 5
3 f 1 31.83 WOŹNICKI Miłosz LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/3372/17 2017 LDK!
4 f 1 18.05 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 03 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz # Z/0278/17 2017 LDK!
1 f 2 56.95 BARTOSZEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP III DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/0139/15 2017 3 125
2 f 2 31.19 ANDRZEJEWSKI Damian LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/5676/15 2017 4 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 59.59 SIKORA Radosław BKS Bydgoszcz 98 U20 KP II DMP U20 DREGER Jacek Z/1575/14 2017 1 146
2 f 1 51.27 WARCHOŁ Patryk LKS Vectra Włocławek 99 U20 KP II KŁÓDKOWSKI Andrzej WIERZBICKI Dariusz , Z/2247/16 , 2017 4
Młot (7.26) M
1 f 1 42.42 GÓRCZYŃSKI Kamil LKS Vectra Włocławek 97 U23 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/0190/14 2017 3
Oszczep (600) M
1 f 1 48.27 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP III KENSIK Jan Z/2940/16 2017 5
Oszczep (700) M
1 f 1 41.71 KOPCZYŃSKI Bartosz MKL Toruń 00 U18 KP -- HULISZ Robert
2 f 1 38.17 WIŚNIEWSKI Adrian UKS Skompensis Skępe 00 U18 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/1819/15 2017 BEZ
3 f 1 26.31 SIWIEC Paweł MKS Inowrocław 01 U18 KP -- GRAJNERT Dorota Z/3764/16 2017 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 67.24 ĆWIK Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 94 Sen WN I CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3506/11 2017 1
2 f 1 53.53 ZGLENICKI Michał MKL Toruń 97 U23 KP III DMP HULISZ Robert Z/1407/13 2017 2 71

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.0375990867615 sekund