Łódź 20 - 21.05.2017
Mistrzostwa Polski AZS 2017 [DMP]
100 m K
1 e 1 11.65 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 U23 WP +2.7 M DMP OSIK Tadeusz Z/3200/11 2017 M 153
2 e 1 11.76 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS +2.7 M ROŻEJ Marek Z/3750/11 2017 MM
3 e 1 12.48 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +2.7 II DMP ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/1449/13 2017 3 100
4 e 1 12.60 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ +2.7 II CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2017 2
5 e 1 12.67 KŁODAWSKA Karina AZS Łódź # 96 U23 LD +2.7 II BLAUSZ Henryka Z/0456/12 2017
6 e 1 13.03 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 99 U20 SL +2.7 III MARMUR Stanisław Z/3569/15 2017 1
7 e 1 13.20 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +2.7 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0005/12 2017 3
1 e 2 11.31 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +4.2 MM DMP ROSTEK William Z/4039/11 2017 M 177
2 e 2 12.07 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin 91 Sen LU +4.2 I DMP B.D. WIERCINSKI Jerzy , Z/4168/11 , 2017 2 125
3 e 2 12.25 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +4.2 II DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2017 113
4 e 2 12.66 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA +4.2 II DMP B.D. ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz , Z/0576/17 , 2017 2 90
5 e 2 12.66 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA +4.2 II ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D. Z/2054/16 2017 3
6 e 2 13.08 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U18 LD +4.2 III KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2017 4
1 e 3 11.75 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +3.3 M DMP ROSTEK William Z/0778/12 2017 1 146
2 e 3 11.89 KURZ Daria AZS Łódź 97 U23 LD +3.3 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/0019/13 2017 136
3 e 3 12.29 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 U23 WP +3.3 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2017 2
4 e 3 12.46 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +3.3 II DMP ROSTEK William Z/1473/14 2017 2 101
5 e 3 12.50 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U23 WP +3.3 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0349/16 2017 2
6 e 3 12.63 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +3.3 II ROSTEK William Z/1046/13 2017 2
7 e 3 12.74 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD +3.3 II KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2017 4 LDK!
1 e 4 11.91 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS +4.2 I DMP ROSTEK William Z/1237/11 2017 1 135
2 e 4 12.22 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +4.2 II DMP BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2017 2 115
3 e 4 12.39 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +4.2 II DMP KOBIAŁKA Kamil Z/1109/13 2017 105
4 e 4 12.41 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +4.2 II ROSTEK William Z/1561/13 2017 2
5 e 4 12.53 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +4.2 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2017 3 97
6 e 4 12.61 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM +4.2 II RETYK Sławomir Z/1839/16 2017 2
7 e 4 13.16 IGNASIAK Małgorzata OŚ AZS Poznań 95 U23 WP +4.2 III B.D. REJEWSKI Robert , Z/0394/13 , 2017 3
1 e 5 12.74 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD +1.7 II KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
2 e 5 12.83 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U20 LD +1.7 III KRAKOWIAK Lech Z/0610/14 2017 2
3 e 5 12.91 GROT Aneta RKS Łódź 79 Weteran LD +1.7 III DMP B.D. GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2017 2 77
4 e 5 12.98 BEDNAREK Agnieszka MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD +1.7 III KUŚ Tomasz Z/0907/14 2017 1
5 e 5 13.01 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 98 U20 LD +1.7 III KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4
6 e 5 13.19 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD +1.7 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2017 4
7 e 5 13.78 TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS Łódź 01 U18 LD +1.7 IV GOWORSKI Tomasz Z/2218/15 2017 3
1 e 6 13.21 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD +4.3 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2017 2
2 e 6 13.21 SPYCHALSKA Zuzanna RKS Łódź 01 U18 LD +4.3 IV GOWORSKI Tomasz KOPEĆ Dominik Z/3534/16 2017 4 LDK!
3 e 6 13.58 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U16 LD +4.3 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2017 3
4 e 6 13.60 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 01 U18 LD +4.3 IV GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2017 5
5 e 6 13.76 PLAK Malwina RKS Łódź 02 U16 LD +4.3 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2017 5
6 e 6 13.82 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 01 U18 LD +4.3 -- KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2017
7 e 6 14.52 WOJCIECHOWSKA Zuzanna RKS Łódź 01 U18 LD +4.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/1841/17 2017
1 f 1 11.55 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +1.2 M DMP ROSTEK William Z/4039/11 2017 M 160
2 f 1 11.75 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 U23 WP +1.2 M DMP OSIK Tadeusz Z/3200/11 2017 M 146
3 f 1 11.86 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +1.2 I DMP ROSTEK William Z/0778/12 2017 1 138
4 f 1 11.88 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS +1.2 I ROŻEJ Marek Z/3750/11 2017 MM
5 f 1 11.98 KURZ Daria AZS Łódź 97 U23 LD +1.2 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/0019/13 2017 130
6 f 1 12.10 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS +1.2 I DMP ROSTEK William Z/1237/11 2017 1 123
7 f 1 12.32 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin 91 Sen LU +1.2 II DMP B.D. WIERCINSKI Jerzy , Z/4168/11 , 2017 2 109
8 f 1 12.50 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +1.2 II DMP BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2017 2 99
1 f 2 12.37 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +2.0 II DMP ROSTEK William Z/1473/14 2017 2 106
2 f 2 12.39 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +2.0 II DMP KOBIAŁKA Kamil Z/1109/13 2017 105
3 f 2 12.41 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +2.0 II DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2017 104
4 f 2 12.49 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 U23 WP +2.0 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2017 2
5 f 2 12.53 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +2.0 II DMP ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/1449/13 2017 3 97
6 f 2 12.58 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U23 WP +2.0 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0349/16 2017 2
7 f 2 12.61 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +2.0 II ROSTEK William Z/1561/13 2017 2
8 f 2 12.65 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +2.0 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2017 3 90
400 m K
1 s 1 54.02 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U20 DS M DMP ROŻEJ Marek Z/1152/14 2017 M 143
2 s 1 54.46 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2017 1 137
3 s 1 54.62 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2017 M
4 s 1 54.68 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS I DMP ROŻEJ Marek Z/1435/11 2017 M 134
5 s 1 55.03 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL I ISKRA Janusz Z/5132/11 2017 M
6 s 1 55.13 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2017 1
7 s 1 56.00 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 96 U23 WN I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0599/12 2017 1
8 s 1 56.43 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 Sen DS I DMP ROŻEJ Marek Z/1295/11 2017 1 113
1 s 2 56.96 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ II B.D. B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2017
2 s 2 57.13 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U23 SL II DUDAŁA Piotr B.D. Z/0932/13 2017
3 s 2 57.22 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2017
4 s 2 58.00 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 Sen LU II DMP ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3028/11 2017 1 96
5 s 2 58.00 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0856/12 2017 1 96
6 s 2 59.16 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ III B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2017
7 s 2 59.74 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice 97 U23 SL III B.D. B.D. Z/0227/13 2017
8 s 2 60.81 WYBRANIEC Diana AZS UMCS Lublin 93 Sen LU III DMP B.D. JAROS Marek , Z/4191/11 , 2017 2 68
1 s 3 57.21 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U18 SL II MARMUR Stanisław Z/2389/15 2017 1 LDK!
2 s 3 58.15 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ II B.D. B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2017 1
3 s 3 59.41 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin 94 Sen LU III DMP JAROS Marek B.D. Z/1016/11 2017 2 81
4 s 3 59.41 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA III SALAMONOWICZ Lech B.D. Z/0943/13 2017
5 s 3 59.70 ROMANEK Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U23 LU III DMP DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1456/14 2017 78
6 s 3 60.76 CHOJNACKA Joanna OŚ AZS Poznań 96 U23 WP III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/0741/14 2017 2
7 s 3 61.68 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU III DMP KĘDRA Stanislaw Z/0846/13 2017 3 60
1 s 4 55.62 KACHANAVA Marharyta AZS Łódź 99 U20 LD I BLAUSZ Henryka
2 s 4 60.01 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U20 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2017 2
3 s 4 61.04 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U20 WP III BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2017 3
4 s 4 61.75 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U18 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3
5 s 4 63.32 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99 U20 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/0198/15 2017 3
6 s 4 63.82 KOWALSKA Natalia AZS Łódź 00 U18 LD IV SEKIETA Radosław # Z/2398/15 2017 4
1500 m K
1 s 1 4:20.51 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 95 U23 WP I DMP OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0939/12 2017 M 135
2 s 1 4:30.32 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin 95 U23 LU I JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/0211/11 2017 1
3 s 1 4:32.08 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2017 1 104
4 s 1 4:32.39 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 91 Sen LU II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/2650/11 2017 1
5 s 1 4:45.75 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA III DMP MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2017 2 71
6 s 1 4:47.93 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/0729/16 2017 4
7 s 1 4:49.94 GAJ Paulina KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/1002/11 2017
8 s 1 4:51.13 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań 93 Sen WP III DMP B.D. MOTYL Edward , Z/0657/11 , 2017 1 60
9 s 1 4:53.48 BARANIAK Zuzanna OŚ AZS Poznań 97 U23 WP III MOTYL Edward Z/2356/15 2017
10 s 1 4:58.31 KROT Izabela OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -- DMP GRENDA Jan B.D. Z/0442/13 2017 46
11 s 1 5:01.65 JAROMIN Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- BRACHMAN Tomasz B.D. Z/1199/13 2017
12 s 1 5:07.67 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 U16 WP IV GRENDA Jan Z/0256/16 2017 4
  s 1 DQ SUWAJ Aneta AZS-AWF Katowice 86 Sen SL -- MARMUR Stanisław Z/0731/11 2017 1
100 m pł K
1 e 1 13.63 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +3.6 I DMP BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2017 M 154
2 e 1 13.93 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP +3.6 I DMP KĘDZIORA Robert Z/3654/11 2017 1 141
3 e 1 14.03 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U20 LD +3.6 I DMP SYGDZIAK Zofia Z/0788/14 2017 1 136
4 e 1 14.19 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +3.6 I DMP ROSTEK William Z/0767/13 2017 2 130
5 e 1 14.37 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 U23 LD +3.6 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2017 1 123
6 e 1 15.10 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +3.6 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2 96
7 e 1 18.19 KOZAK Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U23 LU +3.6 -- DMP MAKARUK Tadeusz Z/3670/15 2017 BEZ 23
1 e 2 13.65 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +2.9 I DMP ROSTEK William Z/0778/12 2017 1 153
2 e 2 13.70 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 Sen LD +2.9 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2017 150
3 e 2 15.50 PRZYBYŁ Katarzyna MTS Junior Sopot 93 Sen PM +2.9 II RETYK Sławomir Z/0951/15 2017 2
4 e 2 15.66 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ +2.9 II DMP GUZOWSKA Anna Z/0046/14 2017 2 78
1 f 1 13.54 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +3.0 M DMP BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2017 M 158
2 f 1 13.74 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +3.0 I DMP ROSTEK William Z/0778/12 2017 1 149
3 f 1 13.82 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 Sen LD +3.0 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2017 145
4 f 1 13.90 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U20 LD +3.0 I DMP SYGDZIAK Zofia Z/0788/14 2017 1 142
5 f 1 13.95 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP +3.0 I DMP KĘDZIORA Robert Z/3654/11 2017 1 140
6 f 1 14.09 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +3.0 I DMP ROSTEK William Z/0767/13 2017 2 134
7 f 1 14.16 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 U23 LD +3.0 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2017 1 131
8 f 1 14.89 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +3.0 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2 103
4x100 m K
1 s 1 47.44 FORKASIEWICZ Agata
GÓRKA Magdalena
STĘPIEŃ Angelika
WOLAK Adrianna
KS AZS AWF Wrocław 94
97
93
97
Sen DOL -- ROSTEK William
ROSTEK William
ROSTEK William
KOBIAŁKA Kamil
Z/4039/11
Z/1046/13
Z/1237/11
Z/1109/13
2017
2017
2017
2017
M
2
1

2 s 1 48.54 BANACH Joanna
WÓJTOWICZ Magdalena
SYC Ewelina
KOZŁOWSKA Karolina
KS AZS AWF Kraków 92
95
95
97
Sen MLP -- GIZA Andrzej B.D.
B.D. ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz
ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D.
ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz
Z/3686/11
, Z/0576/17
Z/2054/16
Z/1449/13
2017
, 2017
2017
2017

2
3
3
3 s 1 48.68 BHEBHE Urszula
PALUCH Justyna
RĘBIŚ Kinga
SWINIARSKA Gabryjela
AZS-AWF Warszawa 92
97
95
98
Sen MAZ -- BUGAŁA Edward B.D.
ZAMECZNIK Jacek B.D.
CUCH Tadeusz B.D.
GUZOWSKA Anna
Z/2785/11
Z/1542/13
Z/1971/11
Z/0046/14
2017
2017
2017
2017
M

2
2
4 s 1 50.47 LACHOWICZ Klara
MURAWSKA Barbara
MARKS Matylda
OSTROWSKA Alicja
AZS Łódź 00
01
00
01
U18 LDZ -- KUCZKOWSKI Piotr
BLAUSZ Henryka
KUCZKOWSKI Piotr
KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta
Z/3447/17
Z/3487/16
Z/6420/15
Z/2049/15
2017
2017
2017
2017

5
4
4
  s 1 DQ RZĄDZIŃSKA Julia
FLIS Katarzyna
KURZ Daria
ZAGAJEWSKA Karolina
AZS Łódź 92
96
97
93
Sen LDZ -- BLAUSZ Henryka B.D.
BLAUSZ Henryka B.D.
BLAUSZ Henryka B.D.
BLAUSZ Henryka B.D.
Z/2950/11
Z/1329/12
Z/0019/13
Z/2975/11
2017
2017
2017
2017

1

M
1 s 2 47.45 OCHOCKA Ewa
WRZESIŃSKA Karolina
CHOJKA Weronika
MAŁKOWSKA Paulina
KS AZS AWF Wrocław 96
97
97
97
U23 DOL -- ROSTEK William
ROSTEK William
ROSTEK William
ROSTEK William
Z/0778/12
Z/0767/13
Z/1561/13
Z/1473/14
2017
2017
2017
2017
1
2
2
2
2 s 2 48.33 ZANDECKA Marika
CIBA Kamila
ŚWIERCZYŃSKA Daria
PANEK Angelika
OŚ AZS Poznań 95
95
95
89
Sen WLP -- BIEDERMANN Roman B.D.
OSIK Tadeusz
BIEDERMANN Roman B.D.
BIEDERMANN Roman
Z/0349/16
Z/3200/11
Z/3611/11
Z/1324/13
2017
2017
2017
2017
2
M
2
2
3 s 2 48.81 KOŁDEJ Małgorzata
MALUS Patrycja
ROMANEK Aleksandra
WYBRANIEC Diana
AZS UMCS Lublin 90
91
97
93
Sen LBE -- STEMPEL Paweł B.D.
B.D. WIERCINSKI Jerzy
DANIELCZUK Paweł B.D.
B.D. JAROS Marek
Z/0712/11
, Z/4168/11
Z/1456/14
, Z/4191/11
2017
, 2017
2017
, 2017
M
2

2
  s 2 DQ KMIN-NIEMIRSKA Julia
TRUSZCZYŃSKA Magdalena
SPYCHALSKA Zuzanna
WOJCIECHOWSKA Zuzanna
RKS Łódź 01
01
01
01
U18 LDZ -- GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz KOPEĆ Dominik
GOWORSKI Tomasz
Z/2219/15
Z/2218/15
Z/3534/16
Z/1841/17
2017
2017
2017
2017
5
3
4

Wzwyż K
1 f 1 1.94 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86 Sen PD MM DMP LIĆWINKO Michał Z/0793/11 2017 MM 187
2 f 1 1.79 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 88 Sen DS I DMP PYRA Dawid Z/3822/11 2017 M 135
3 f 1 1.79 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD I DMP KRAKOWIAK Lech Z/0164/14 2017 1 135
4 f 1 1.76 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP I DMP B.D. Z/3660/11 2017 1 126
5 f 1 1.76 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99 U20 WP I WANGE Adrianna Z/0636/15 2017 1
6 f 1 1.73 KONIOR Justyna KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA I DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/0842/11 2017 116
7 f 1 1.64 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 82 Weteran MA II DMP ZAPART Stanisław B.D. B.D. Z/1927/11 2017 1 91
8 f 1 1.64 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU II MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2
9 f 1 1.60 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS III DMP MAŃKA Bogumił Z/0946/13 2017 1 80
10 f 1 1.55 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0005/12 2017 3
11 f 1 1.50 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2017 1
Tyczka K
1 f 1 4.30 PEINADO Robeilys OSOT Szczecin 97 U23 ZP M KALINICZENKO Wiaczesław Z/0266/16 2017 MM
2 f 1 3.90 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS I DMP ŁOŚ Dariusz Z/1303/11 2017 M 157
3 f 1 3.30 LIPIŃSKA Milena AZS UMCS Lublin 99 U20 LU I DMP MIGDA Leszek Z/0583/15 2017 1 109
4 f 1 3.20 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin 83 Sen LU II DMP MIGDA Leszek Z/3664/11 2017 M 101
5 f 1 3.00 ŻÓŁKIEWSKA Jagoda AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II DMP MIGDA Leszek Z/0783/15 2017 1 87
6 f 1 2.60 KOT Anna AZS UMCS Lublin 99 U20 LU IV DMP MIGDA Leszek Z/1610/16 2017 3 58
W dal K
1 f 1 6.49 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań 90 Sen WP +1.7 M DMP JAGACIAK Jarosław Z/3725/11 2017 MM 163
2 f 1 6.23 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS +1.8 M DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/1436/11 2017 1 144
3 f 1 6.11 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 96 U23 LD +2.4 I DMP LIPIŃSKI Zdzisław Z/0206/12 2017 1 135
4 f 1 6.00 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +2.0 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/4260/11 2017 1 127
5 f 1 5.91 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS +1.0 I B.D. Z/3313/11 2017 1
6 f 1 5.50 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.9 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2017 3 92
7 f 1 5.50 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U23 LD +1.9 II DMP LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/1119/13 2017 92
8 f 1 5.28 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +2.0 III MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2017 1
9 f 1 5.07 BLIŹNIEWSKA Oliwia AZS Łódź 01 U18 LD +1.7 IV SADACH Aneta SADACH Aneta Z/2043/15 2017 3 LDK!
10 f 1 4.91 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +1.8 IV ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2017 BEZ
11 f 1 4.79 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 00 U18 WP +1.7 -- KURZAJCZYK Robert Z/1310/15 2017 4
12 f 1 4.67 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 01 U18 LD +1.1 -- KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2017
  f 1 NM STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU 0.0 -- DMP MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2
  5.93 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 96 U23 LD +1.8 I DMP LIPIŃSKI Zdzisław Z/0206/12 2017 1 122
Dysk (1) K
1 f 1 59.69 GLANC Żaneta OŚ AZS Poznań 83 Sen WP MM DMP SUDOŁ Jerzy Z/3799/11 2017 M 173
2 f 1 53.90 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/1675/13 2017 1
3 f 1 53.00 MOŚ Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 94 Sen DS I DMP KOTWICA Czesław B.D. B.D. B.D. Z/4809/11 2017 M 149
4 f 1 52.56 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA I DMP NIERODA Renata B.D. Z/3865/11 2017 1 147
5 f 1 44.11 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 96 U23 LU I DMP KOZŁOWSKI Robert Z/1448/13 2017 1 114
6 f 1 40.05 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS II B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0685/11 , 2017
7 f 1 39.21 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA II DMP GALON Piotr Jan B.D. Z/0364/11 2017 1 94
8 f 1 37.39 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1481/11 2017 1
9 f 1 33.92 WRONKA Marlena RKS Łódź 96 U23 LD III GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0145/12 2017 3
10 f 1 33.85 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP III DMP TATARUCH Rafał Z/0108/13 2017 1 70
  f 1 NM PABIAN Angelika OŚ AZS Poznań # 97 U23 WP -- BIERNACKI Jacek B.D. Z/0738/14 2017
100 m M
1 e 1 10.36 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +2.3 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2017 162
2 e 1 10.49 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96 U23 PM +2.3 M HAS Rafał B.D. Z/0103/14 2017
3 e 1 10.79 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA +2.3 I DMP ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D. B.D. Z/2600/11 2017 1 120
4 e 1 11.11 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU +2.3 II WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2017 1
5 e 1 11.19 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +2.3 II ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D. Z/1304/13 2017
6 e 1 11.36 IGNYŚ Arkadiusz KS Energetyk Poznań 00 U18 WP +2.3 III GRENDA Jan Z/2457/16 2017 4
7 e 1 11.40 GUZIEWICZ Adrian AZS Łódź 93 Sen LD +2.3 III B.D. WĘGLARSKI Krzysztof
1 e 2 10.65 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL +3.7 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2017 M
2 e 2 10.67 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA +3.7 I DMP ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/0148/11 2017 1 131
3 e 2 11.05 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U20 LU +3.7 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2017 2 98
4 e 2 11.06 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +3.7 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2017
5 e 2 11.19 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS +3.7 II DMP ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2017 2 87
6 e 2 11.51 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +3.7 III WOŁKOWYCKI Andrzej KLESZOWSKI Leszek Z/4805/15 2017
1 e 3 10.59 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +1.7 M DMP OSIK Tadeusz Z/3831/11 2017 M 139
2 e 3 10.76 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +1.7 I DMP ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D. Z/0090/13 2017 123
3 e 3 10.92 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP +1.7 II KĘDZIORA Robert Z/1465/12 2017 1
4 e 3 11.09 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U20 LD +1.7 II DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/1217/14 2017 2 95
5 e 3 11.45 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA +1.7 III GIZA Andrzej B.D. Z/0133/11 2017 3
6 e 3 11.49 PAWELCZAK Paweł OŚ AZS Poznań 94 Sen WP +1.7 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/1968/16 2017 3
7 e 3 11.99 SZŁAPKA Maciej KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.7 -- KĘDRA Stanislaw Z/1446/17 2017 LDK!
1 e 4 10.42 SŁOWIKOWSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 93 Sen PM +4.0 M HAS Rafał Z/3333/11 2017 M
2 e 4 10.80 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN +4.0 I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1268/11 2017 1
3 e 4 10.99 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU +4.0 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2017 3 103
4 e 4 11.02 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 Sen LU +4.0 II DMP KĘDRA Stanislaw Z/2533/11 2017 1 101
5 e 4 11.22 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U23 LU +4.0 II DMP KĘDRA Stanislaw Z/1742/13 2017 2 85
6 e 4 11.40 GRABOWSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 93 Sen LD +4.0 III LISIECKI Paweł B.D. Z/1130/14 2017 2
1 e 5 11.08 BALCEREK Adam SL Olimpia Poznań 98 U20 WP +2.2 II OSIK Tadeusz Z/0436/14 2017 1
2 e 5 11.40 PIETRZAK Kacper RKS Łódź 99 U20 LD +2.2 III DMP GOWORSKI Tomasz Z/0626/15 2017 2 72
3 e 5 11.48 ZAJMA Paweł RKS Łódź 99 U20 LD +2.2 III DMP KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2017 67
4 e 5 11.58 CZARNECKI Ernest UKS Lisy Zgierz 94 Sen LD +2.2 III MĘDRZYCKI Dariusz LISIECKI Paweł B.D. , Z/1131/14 , 2017 3
5 e 5 11.86 KEDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U18 LD +2.2 IV URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2017
6 e 5 12.16 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U20 LD +2.2 IV SZABLEWSKI Tadeusz # Z/3529/15 2017 3
7 e 5 12.21 DOMAŃSKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +2.2 -- MAKARUK Tadeusz Z/2627/17 2017
1 e 6 11.29 GIBASZEK Aleksander RKS Łódź 98 U20 LD +5.9 II
2 e 6 11.44 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U18 LD +5.9 III KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2017 4
3 e 6 11.55 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD +5.9 III SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2017 3
4 e 6 11.70 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 99 U20 LD +5.9 III SZABLEWSKI Tadeusz # Z/0270/16 2017 BEZ
5 e 6 11.75 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U23 LD +5.9 III
6 e 6 11.76 WEJMAN Maciej RKS Łódź 99 U20 LD +5.9 IV KOPEĆ Dominik Z/3523/15 2017 4
7 e 6 11.78 ROŻNIATOWSKI Jakub RKS Łódź 00 U18 LD +5.9 IV
8 e 6 12.01 MAZURKIEWICZ Jakub MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD +5.9 IV SZEWCZYK Tomasz Z/2302/16 2017 BEZ
1 f 1 10.33 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +2.2 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2017 165
2 f 1 10.38 SŁOWIKOWSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 93 Sen PM +2.2 M HAS Rafał Z/3333/11 2017 M
3 f 1 10.48 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +2.2 M DMP OSIK Tadeusz Z/3831/11 2017 M 150
4 f 1 10.61 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL +2.2 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2017 M
5 f 1 10.64 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA +2.2 M DMP ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/0148/11 2017 1 134
6 f 1 10.78 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA +2.2 I DMP ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D. B.D. Z/2600/11 2017 1 121
7 f 1 10.78 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +2.2 I DMP ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D. Z/0090/13 2017 121
  f 1 DQ ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96 U23 PM +2.2 -- HAS Rafał B.D. Z/0103/14 2017
1 f 2 10.69 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN +3.3 I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1268/11 2017 1
2 f 2 10.83 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP +3.3 I KĘDZIORA Robert Z/1465/12 2017 1
3 f 2 10.90 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +3.3 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2017
4 f 2 10.96 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU +3.3 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2017 3 106
5 f 2 10.99 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU +3.3 II WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2017 1
400 m M
1 s 1 46.75 SUWARA Wiktor AZS Łódź 96 U23 LD M DMP B.D. B.D. # Z/1075/12 2017 148
2 s 1 47.29 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 95 U23 LD I DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2017 1 137
3 s 1 47.49 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN I KOZŁOWSKI Zbigniew KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2017 M
4 s 1 47.87 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP OGONOWSKI Jakub B.D. Z/3864/11 2017 M 126
5 s 1 48.22 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 91 Sen WP I DMP MAĆKOWIAK Robert Z/3806/11 2017 M 119
6 s 1 48.37 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL I ISKRA Janusz B.D. Z/3049/11 2017 M
7 s 1 48.92 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS II DMP ROŻEJ Marek Z/1301/11 2017 1 107
8 s 1 49.59 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS II DMP ROSTEK William Z/0272/14 2017 M 96
1 s 2 49.41 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań 94 Sen WP II DMP B.D. B.D. REJEWSKI Robert , Z/2091/17 , 2017 98
2 s 2 50.43 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice 97 U23 SL II ISKRA Janusz B.D. Z/1068/13 2017
3 s 2 50.77 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 97 U23 WP III MOTYL Edward B.D. Z/1516/14 2017
1 s 3 50.05 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2017 2 88
2 s 3 50.32 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0457/12 2017 1
3 s 3 50.50 BUCH Natan AZS Łódź 95 U23 LD II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2017 3
4 s 3 51.17 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ III DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/4678/11 2017 2 72
5 s 3 51.62 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0126/14 2017 2
6 s 3 52.00 BEDNARZ Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 Sen OP III ŻYŻYK Jerzy Z/2032/11 2017 2
7 s 3 54.37 GAŁGAŃSKI Marek OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0745/14 2017
1 s 4 52.34 SYCH Tomasz AZS Łódź 97 U23 LD III SADACH Aneta # Z/1118/13 2017 4
2 s 4 52.71 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U18 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2017 4
3 s 4 52.84 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 00 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2017 4
4 s 4 55.59 WOJCIECHOWSKI Wojciech AZS Łódź 99 U20 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/2579/17 2017 4
1 s 5 50.61 KRUPIŃSKI Patryk MUKS Park Zduńska Wola 98 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0842/14 2017 2
2 s 5 50.80 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U23 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/1065/12 2017 2
3 s 5 51.41 MIĄDZEL Łukasz KKL Kielce 86 Sen SK III DMP JÓŹWIK Krzysztof Z/0212/14 2017 3 68
4 s 5 52.25 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U18 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/1819/16 2017 4
5 s 5 53.37 WRÓBEL Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD IV KUŚ Tomasz Z/1161/16 2017 4
6 s 5 54.24 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD IV KUŚ Tomasz Z/0930/17 2017
1 s 6 50.56 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2017 2
2 s 6 51.19 SMOLAREK Michał MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5756/15 2017 3
3 s 6 51.43 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1882/15 2017 3
4 s 6 52.46 NIEWIADOMSKI Dariusz niest. Łódź 94 Sen LD III B.D. 3
5 s 6 52.47 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 83 Sen WP III B.D. Z/3168/15 2017 3
1500 m M
1 s 1 4:02.24 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2017 2 63
2 s 1 4:04.25 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS III WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/0418/13 2017
3 s 1 4:04.72 BELGRAU Szymon OŚ AZS Poznań 94 Sen WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/3916/11 2017 2
4 s 1 4:05.47 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99 U20 WP III GRENDA Jan Z/0699/16 2017 3
5 s 1 4:05.71 KLIMEK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5263/15 2017 2
6 s 1 4:06.43 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin 95 U23 LU III DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0444/13 2017 2 51
7 s 1 4:06.78 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ III WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2017 2
8 s 1 4:07.39 OZDOBA Mariusz AZS-AWF Katowice 95 U23 SL III MARMUR Stanisław B.D. Z/0548/14 2017 3
9 s 1 4:07.73 PETRUSIEWICZ Grzegorz SL Salos-Wodna Łódź 96 U23 LD III KOTELNICKI Mariusz B.D. Z/0718/13 2017 2
10 s 1 4:09.15 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań 96 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2017 3
11 s 1 4:16.28 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/1875/15 2017 3
12 s 1 4:21.30 GROBELNY Adam OŚ AZS Poznań 00 U18 WP IV GRENDA Jan Z/0708/15 2017 4
13 s 1 4:31.69 GOSS Michał AZS Łódź 99 U20 LD -- B.D. # Z/1939/17 2017 BEZ
14 s 1 4:35.75 SZAFRAN Hubert MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5760/15 2017 BEZ
110 m pł M
1 e 1 14.23 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław 92 Sen DS +4.8 I DMP KOKOT Zdzisław Z/1708/11 2017 M 143
2 e 1 14.42 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 Sen SL +4.8 I DMP PĘKALA Łukasz B.D. Z/2612/11 2017 1 133
3 e 1 14.61 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +4.8 I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2017 1 124
4 e 1 14.68 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +4.8 I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2017 120
5 e 1 14.96 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +4.8 I DMP ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2 108
6 e 1 15.01 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +4.8 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/5230/11 2017 1 105
7 e 1 15.02 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS +4.8 II DMP ROSTEK William Z/4507/11 2017 BEZ 105
  e 1 DNF PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS +4.8 -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2017 2
1 f 1 14.25 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław 92 Sen DS +1.3 I DMP KOKOT Zdzisław Z/1708/11 2017 M 142
2 f 1 14.28 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 Sen SL +1.3 I DMP PĘKALA Łukasz B.D. Z/2612/11 2017 1 140
3 f 1 14.75 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +1.3 I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2017 1 117
4 f 1 14.91 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +1.3 I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2017 110
5 f 1 15.27 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +1.3 II DMP ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2 94
6 f 1 15.35 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS +1.3 II DMP ROSTEK William Z/4507/11 2017 BEZ 91
  f 1 DNF PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS +1.3 -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2017 2
  f 1 DQ CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +1.3 -- DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/5230/11 2017 1
4x100 m M
1 s 1 41.34 CIECHANOWICZ Marcin
ZACZEK Artur
GAŁANDZIEJ Jakub
HAMPEL Eryk
OŚ AZS Poznań 94
89
97
97
Sen WLP -- B.D. B.D. REJEWSKI Robert
OSIK Tadeusz
OSIK Tadeusz B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
, Z/2091/17
Z/3831/11
Z/0148/13
Z/1125/13
, 2017
2017
2017
2017

M


2 s 1 41.59 BRZEZIŃSKI Maciej
WASILEWSKI Artur
MITKA Piotr
JANIAK Jakub
KS AZS AWF Kraków 93
96
94
96
Sen MLP -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz
ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D.
ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D. B.D.
ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D.
Z/0148/11
Z/0090/13
Z/2600/11
Z/5037/15
2017
2017
2017
2017
1

1

3 s 1 42.43 GRUCHOT Dawid
MISIOŁEK Adrian
PYTLIK Krzysztof
SIERADZAN Tomasz
KS AZS AWF Wrocław 95
96
95
93
Sen DOL -- ROSTEK William
ROSTEK William B.D.
ROSTEK William B.D.
ROSTEK William
Z/4507/11
Z/1530/12
Z/1348/13
Z/0272/14
2017
2017
2017
2017
BEZ
2
2
M
4 s 1 43.36 BURZAK Rafał
JOPEK Mateusz
KOPEĆ Bartłomiej
BACHAR Patryk
KS AZS AWF Wrocław 96
96
97
92
Sen DOL -- KOKOT Zdzisław
KOKOT Zdzisław
KOKOT Zdzisław B.D.
KOKOT Zdzisław
Z/0268/12
Z/0042/12
Z/0432/13
Z/1708/11
2017
2017
2017
2017
2
1

M
5 s 1 43.44 ŻAK Łukasz
GŁADYSZ Artur
MENCFEL Marcin
MORDYL Jakub
KS AZS AWF Kraków 97
95
96
96
U23 MLP -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/1304/13
Z/0133/11
Z/0758/12
Z/0696/12
2017
2017
2017
2017

3
1

W dal M
1 f 1 7.65 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów 91 Sen LD +2.0 I URBANIAK Jarosław Z/4261/11 2017 1
2 f 1 7.49 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław 92 Sen DS +1.3 I DMP KOKOT Zdzisław Z/1708/11 2017 M 126
3 f 1 7.11 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +1.8 II DMP KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2017 1 98
4 f 1 6.98 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +1.5 II ŁUKASIAK Michał Z/1200/12 2017 2
5 f 1 6.75 ALEKSANDROWICZ Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 95 U23 LD +1.0 III LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0254/12 2017 2
6 f 1 6.67 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +2.1 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2017
7 f 1 6.58 PILICHOWSKI Marek KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +1.8 III DMP MAŃKA Bogumił Z/4596/11 2017 2 65
8 f 1 6.57 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U20 LU +1.1 III DMP MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2017 2 64
9 f 1 5.58 DOMAŃSKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +2.0 -- MAKARUK Tadeusz Z/2627/17 2017
  6.64 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +2.0 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2017
Dysk (2) M
1 f 1 61.38 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP M DMP SUSKI Witold Z/1657/12 2017 MM 170
2 f 1 55.35 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 U23 MZ I KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2017 1
3 f 1 40.57 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 U23 WP II DMP BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2017 72
  f 1 NM ŁABA Jan OŚ AZS Poznań 98 U20 WP -- BIERNACKI Jacek Z/5133/15 2017 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.5933301448822 sekund