Łódź 20 - 21.05.2017
Mistrzostwa Polski AZS 2017 [DMP]
200 m K
1 s 1 23.45 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 Sen LD +1.8 M DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2017 M 160
2 s 1 23.69 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU +1.8 M DMP STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2017 M 152
3 s 1 23.74 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +1.8 M DMP ROSTEK William Z/4039/11 2017 M 151
4 s 1 23.81 JANOWICZ Adrianna MKS Baszta Szamotuły 95 U23 WP +1.8 M ZIELIŃSKA Janina Z/1477/11 2017 M
5 s 1 24.26 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ +1.8 I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2017 M 135
6 s 1 24.66 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS +1.8 I DMP ROSTEK William Z/1237/11 2017 1 123
1 s 2 24.62 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM +4.0 I SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2017 M
2 s 2 24.83 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +4.0 I BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2017 M
3 s 2 25.04 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 Sen DS +4.0 II DMP ROŻEJ Marek Z/1295/11 2017 1 113
4 s 2 25.71 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +4.0 II DMP ROSTEK William Z/1561/13 2017 2 96
  s 2 DNF CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 96 U23 WN +4.0 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0599/12 2017 1
1 s 3 25.18 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +4.5 II ROSTEK William Z/0767/13 2017 2
2 s 3 25.49 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +4.5 II DMP ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/1449/13 2017 3 101
3 s 3 25.58 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +4.5 II SALAMONOWICZ Lech B.D. Z/0943/13 2017
4 s 3 25.59 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +4.5 II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2017 1
5 s 3 25.62 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +4.5 II ROSTEK William Z/1473/14 2017 2
6 s 3 26.00 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +4.5 II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2017 2 89
1 s 4 25.15 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U20 LD +2.6 II SYGDZIAK Zofia Z/0788/14 2017 1
2 s 4 25.65 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +2.6 II DMP BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2017 2 97
3 s 4 25.68 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 U23 WP +2.6 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2017 2
4 s 4 25.94 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 99 U20 SL +2.6 II MARMUR Stanisław Z/3569/15 2017 1
5 s 4 25.96 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM +2.6 II RETYK Sławomir Z/1839/16 2017 2
6 s 4 26.23 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ +2.6 II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0856/12 2017 1
7 s 4 26.46 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U23 WP +2.6 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0349/16 2017 2
1 s 5 25.90 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA +5.0 II ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D. Z/2054/16 2017 3
2 s 5 26.06 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +5.0 II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2017
3 s 5 26.07 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA +5.0 II DMP B.D. ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz , Z/0576/17 , 2017 2 87
4 s 5 26.09 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U20 WP +5.0 II BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2017 3
5 s 5 26.13 ROMANEK Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +5.0 II DMP DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1456/14 2017 86
6 s 5 27.02 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U23 LD +5.0 III LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/1119/13 2017
7 s 5 27.09 IGNASIAK Małgorzata OŚ AZS Poznań 95 U23 WP +5.0 III B.D. REJEWSKI Robert , Z/0394/13 , 2017 3
1 s 6 26.52 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U18 SL +3.3 III MARMUR Stanisław Z/2389/15 2017 1 LDK!
2 s 6 26.62 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 96 U23 LD +3.3 III LIPIŃSKI Zdzisław Z/0206/12 2017 1
3 s 6 26.97 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD +3.3 III KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2017 4 LDK!
4 s 6 27.29 CHOJNACKA Joanna OŚ AZS Poznań 96 U23 WP +3.3 III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/0741/14 2017 2
5 s 6 27.29 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U18 LD +3.3 III KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3
6 s 6 27.45 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +3.3 -- DMP KĘDRA Stanislaw Z/0846/13 2017 3 59
7 s 6 27.58 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U18 LD +3.3 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2017 4
8 s 6 27.70 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U18 LD +3.3 IV BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2017 5
1 s 7 26.26 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD +1.5 III KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
2 s 7 27.40 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD +1.5 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2017 4
3 s 7 27.48 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 98 U20 LD +1.5 IV KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4
4 s 7 27.97 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 01 U18 LD +1.5 IV GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2017 5
5 s 7 28.24 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99 U20 LD +1.5 IV GOWORSKI Tomasz Z/0198/15 2017 3
1 s 8 28.46 LIPIŃSKA Anita RKS Łódź 00 U18 LD +1.8 IV KOPEĆ Dominik Z/6303/15 2017 4
2 s 8 28.54 KURKOWSKA Joanna RKS Łódź 00 U18 LD +1.8 -- KOPEĆ Dominik Z/4833/15 2017 BEZ
3 s 8 28.73 SYCH Klaudia RKS Łódź 02 U16 LD +1.8 V GOWORSKI Tomasz JASZCZAK Stanisław # Z/3543/16 2017 5 LDK!
800 m K
1 s 1 2:14.00 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2017 2 96
2 s 1 2:14.49 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin 94 Sen LU II DMP JAROS Marek B.D. Z/1016/11 2017 2 93
3 s 1 2:14.80 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2017 1
4 s 1 2:17.70 KROT Izabela OŚ AZS Poznań 97 U23 WP III DMP GRENDA Jan B.D. Z/0442/13 2017 78
5 s 1 2:19.67 GAJ Paulina KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/1002/11 2017
6 s 1 2:20.99 JAROMIN Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA III BRACHMAN Tomasz B.D. Z/1199/13 2017
1 s 2 2:14.83 KACHANAVA Marharyta AZS Łódź 99 U20 LD II BLAUSZ Henryka
2 s 2 2:21.84 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/0729/16 2017 4
3 s 2 2:31.54 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/2221/15 2017 3
3000 m K
1 s 1 9:56.54 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U23 SL II CHRIST Marek B.D. Z/0479/13 2017
2 s 1 10:18.37 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań 93 Sen WP II B.D. MOTYL Edward , Z/0657/11 , 2017 1
3 s 1 10:33.54 BARANIAK Zuzanna OŚ AZS Poznań 97 U23 WP III MOTYL Edward Z/2356/15 2017
4 s 1 10:39.72 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 U16 WP III GRENDA Jan Z/0256/16 2017 4
5 s 1 10:41.38 PIERZCHAŁA Magdalena LKS Koluszki 99 U20 LD III TOMCZYK Antoni Z/2755/15 2017 4
400 m pł K K
1 s 1 58.06 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2017 M 155
2 s 1 58.84 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0366/11 2017 M 146
3 s 1 59.70 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 95 U23 LD I BLAUSZ Henryka B.D. Z/0108/11 2017 M
4 s 1 60.16 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2017 132
5 s 1 60.78 SOBEK Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 Sen OP I DMP ŻYŻYK Jerzy Z/4468/11 2017 1 126
6 s 1 62.56 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U23 SL II DMP PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2017 M 110
7 s 1 64.90 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA II DMP GIZA Andrzej B.D. B.D. Z/3224/11 2017 1 90
1 s 2 65.58 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U20 LD II DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2017 2 85
2 s 2 65.90 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II DMP ROSTEK William Z/1046/13 2017 2 83
3 s 2 66.35 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U23 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2017
4 s 2 70.87 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2017 2
4x400 m K
1 s 1 3:44.40 LINKIEWICZ Małgorzata
STĘPIEŃ Angelika
PAŁYS Anna
KACZMAREK Natalia
KS AZS AWF Wrocław 92
93
95
98
Sen DOL -- ROŻEJ Marek
ROSTEK William
ROŻEJ Marek
ROŻEJ Marek
Z/1295/11
Z/1237/11
Z/1435/11
Z/1152/14
2017
2017
2017
2017
1
1
M
M
2 s 1 3:44.58 CHRYCZYK Katarzyna
ŻUREK Klaudia
BANACH Joanna
SUDER Magdalena
KS AZS AWF Kraków 95
91
92
96
Sen MLP -- MIREK Wacław B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
SALAMONOWICZ Lech B.D.
Z/0277/12
Z/0366/11
Z/3686/11
Z/0943/13
2017
2017
2017
2017
2
M


3 s 1 3:48.51 GRZEGORCZYK Karolina
WYKA Weronika
BARTOSIEWICZ Natalia
SARNA Angelika
AZS-AWF Warszawa 95
94
96
97
Sen MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
Z/0856/12
Z/0581/11
Z/1040/12
Z/0800/13
2017
2017
2017
2017
1
1
1

4 s 1 3:48.85 MISTERKA Nikoletta
CZAPLA Adrianna
KAWALEC Karolina
KORBUT Milena
AZS-AWF Katowice 97
99
97
00
U23 SLK -- DUDAŁA Piotr B.D.
MARMUR Stanisław
B.D. B.D.
MARMUR Stanisław
Z/0932/13
Z/3569/15
Z/0227/13
Z/2389/15
2017
2017
2017
2017

1

1
5 s 1 4:06.66 CHOJNACKA Joanna
ŁĄCZNA Urszula
ŚWIERCZYŃSKA Daria
GALANT Martyna
OŚ AZS Poznań 96
98
95
95
U23 WLP -- REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert
BIEDERMANN Roman
BIEDERMANN Roman B.D.
OSTROWSKI Ryszard B.D.
Z/0741/14
Z/0906/14
Z/3611/11
Z/0939/12
2017
2017
2017
2017
2
3
2
M
Trójskok K
1 f 1 13.50 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań 90 Sen WP +2.0 M DMP JAGACIAK Jarosław Z/3725/11 2017 MM 163
2 f 1 12.53 KWIATKOWSKA Marta KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU +2.0 I DMP MAKARUK Hubert Z/0347/11 2017 1 128
3 f 1 12.45 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U23 LD +1.0 I DMP LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/1119/13 2017 125
4 f 1 11.88 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U20 LD +1.9 II DMP KRAKOWIAK Lech Z/0610/14 2017 2 103
5 f 1 11.85 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 96 U23 LD +2.0 II DMP LIPIŃSKI Zdzisław Z/0206/12 2017 1 102
6 f 1 11.64 PABIANEK Angelika AZS Łódź 99 U20 LD +1.9 II DMP SADACH Aneta Z/0301/16 2017 3 93
7 f 1 11.09 BLIŹNIEWSKA Oliwia AZS Łódź 01 U18 LD +0.6 III SADACH Aneta SADACH Aneta Z/2043/15 2017 3 LDK!
8 f 1 10.69 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +2.0 -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0005/12 2017 3
  f 1 NM KUSYK Aleksandra RKS Łódź 00 U18 LD 0.0 -- KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2017 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 16.17 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 89 Sen WP M DMP BIERNACKI Jacek Z/2107/11 2017 M 151
2 f 1 15.39 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I DMP GALON Piotr Jan B.D. Z/0364/11 2017 1 141
3 f 1 13.68 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I DMP NIERODA Renata B.D. Z/1481/11 2017 1 118
4 f 1 13.63 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 93 Sen OP I DMP OLSZEWSKI Henryk Z/3453/11 2017 1 117
5 f 1 13.19 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA I DMP NIERODA Renata B.D. Z/3865/11 2017 1 111
6 f 1 12.09 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II DMP NIERODA Renata B.D. Z/0481/12 2017 95
7 f 1 11.35 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0685/11 , 2017
8 f 1 11.20 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU III DMP MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2017 1 82
9 f 1 10.67 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ III ZAMECZNIK Jacek Z/1091/11 2017 1
10 f 1 9.99 WRONKA Marlena RKS Łódź 96 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0145/12 2017 3
11 f 1 8.66 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2
12 f 1 7.89 PRZYBYŁ Katarzyna MTS Junior Sopot 93 Sen PM -- RETYK Sławomir Z/0951/15 2017 2
Młot (4) K
1 f 1 73.29 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin 94 Sen LU MM DMP KOPRON Witold B.D. Z/4597/11 2017 196
2 f 1 65.97 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U23 SK M DMP FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2017 M 178
3 f 1 62.96 KACZMAREK Marika MUKS Kadet Rawicz 96 U23 WP I JUSIAK Bogusław Z/1130/12 2017 M LDK!
4 f 1 61.37 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/1822/11 2017 1
5 f 1 60.11 ŁEPKOWSKA Kinga LLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP I GOŁDYN Bartosz Z/1012/13 2017 M
6 f 1 59.36 KOKOWSKA Aleksandra TS AKS Chorzów 95 U23 SL I DMP GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/3234/11 2017 157
7 f 1 58.36 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin Z/1085/13 2017 1 154
8 f 1 38.14 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 89 Sen WP III DMP BIERNACKI Jacek Z/2107/11 2017 M 69
Oszczep (600) K
1 f 1 50.47 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2017 M
2 f 1 48.80 GRUBBA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 95 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/4723/11 2017 1
3 f 1 46.84 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1413/12 2017 1
4 f 1 43.52 BAJOR Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/5214/15 2017 2
5 f 1 42.17 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II DMP KOKOT Zdzisław Z/0619/13 2017 1 103
6 f 1 41.60 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA II DMP NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2017 2 101
7 f 1 35.70 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU III MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2
8 f 1 35.36 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU III DMP MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2017 1 73
9 f 1 35.35 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ III ZAMECZNIK Jacek Z/1091/11 2017 1
200 m M
1 s 1 20.61 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS +2.7 MM DMP SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3817/11 2017 MM 171
2 s 1 21.11 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN +2.7 M B.D. # Z/2480/11 2017 MM
3 s 1 21.37 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +2.7 M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2017 1 136
4 s 1 21.41 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN +2.7 M KOZŁOWSKI Zbigniew KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2017 M
5 s 1 21.56 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA +2.7 I DMP ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D. B.D. Z/2600/11 2017 1 127
6 s 1 21.79 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS +2.7 I DMP ROSTEK William Z/0272/14 2017 M 118
7 s 1 21.89 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań 94 Sen WP +2.7 I B.D. B.D. REJEWSKI Robert , Z/2091/17 , 2017
1 s 2 22.01 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +1.8 II DMP OGONOWSKI Jakub B.D. Z/3864/11 2017 M 109
2 s 2 22.01 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN +1.8 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1268/11 2017 1
3 s 2 22.22 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP +1.8 II DMP KĘDZIORA Robert Z/1465/12 2017 1 101
4 s 2 22.42 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +1.8 II DMP NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. Z/3167/11 2017 2 94
5 s 2 22.62 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U20 LD +1.8 II DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/1217/14 2017 2 87
1 s 3 21.64 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL +2.0 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2017 M
2 s 3 22.22 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +2.0 II MOTYL Edward B.D. Z/1516/14 2017
3 s 3 22.54 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +2.0 II ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2
4 s 3 22.82 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U23 WN +2.0 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2017 2
  s 3 DNF MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +2.0 -- GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2017
1 s 4 22.26 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +2.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2017 2
2 s 4 22.39 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +2.5 II ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D. Z/1304/13 2017
3 s 4 22.66 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA +2.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/0126/14 2017 2
4 s 4 22.84 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA +2.5 III GIZA Andrzej B.D. Z/0133/11 2017 3
5 s 4 23.06 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U23 LU +2.5 III DMP KĘDRA Stanislaw Z/1742/13 2017 2 73
6 s 4 23.64 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +2.5 -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/4678/11 2017 2
  s 4 DNF PAWELCZAK Paweł OŚ AZS Poznań 94 Sen WP +2.5 -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/1968/16 2017 3
1 s 5 23.16 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +1.5 III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0457/12 2017 1
2 s 5 23.18 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +1.5 III WOŁKOWYCKI Andrzej KLESZOWSKI Leszek Z/4805/15 2017
3 s 5 23.21 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +1.5 III GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2017 1
4 s 5 23.28 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U18 LD +1.5 III KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2017 4
1 s 6 22.96 IGNYŚ Arkadiusz KS Energetyk Poznań 00 U18 WP +1.8 III GRENDA Jan Z/2457/16 2017 4
2 s 6 23.19 GUZIEWICZ Adrian AZS Łódź 93 Sen LD +1.8 III B.D. WĘGLARSKI Krzysztof
3 s 6 23.53 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 00 U18 LD +1.8 III KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2017 4
4 s 6 24.34 SZŁAPKA Maciej KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.8 -- KĘDRA Stanislaw Z/1446/17 2017 LDK!
1 s 7 22.17 KRUPIŃSKI Patryk MUKS Park Zduńska Wola 98 U20 LD +1.8 II SZEWCZYK Tomasz Z/0842/14 2017 2
2 s 7 22.46 CHMIEL Paweł RKS Łódź 97 U23 LD +1.8 II DMP KOPEĆ Dominik Z/1305/13 2017 4 93
3 s 7 23.73 CZARNECKI Ernest UKS Lisy Zgierz 94 Sen LD +1.8 -- MĘDRZYCKI Dariusz LISIECKI Paweł B.D. , Z/1131/14 , 2017 3
1 s 8 22.97 GIBASZEK Aleksander RKS Łódź 98 U20 LD +4.0 III DMP 76
2 s 8 23.23 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U18 LD +4.0 III KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2017 4
3 s 8 23.37 ZAJMA Paweł RKS Łódź 99 U20 LD +4.0 III KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2017
4 s 8 24.06 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U20 LD +4.0 IV SZABLEWSKI Tadeusz # Z/3529/15 2017 3
5 s 8 24.27 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 99 U20 LD +4.0 IV SZABLEWSKI Tadeusz # Z/0270/16 2017 BEZ
1 s 9 24.10 ROŻNIATOWSKI Jakub RKS Łódź 00 U18 LD +2.7 IV
2 s 9 24.33 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 00 U18 LD +2.7 IV CZECH Krzysztof Z/0295/15 2017 4
3 s 9 24.83 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U23 LD +2.7 --
800 m M
1 s 1 1:51.62 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 Sen LD I ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2017 1
2 s 1 1:53.63 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97 U23 LD II JASZCZAK Stanisław Z/3524/15 2017 2
3 s 1 1:53.63 KNAPIK Michał RKS Łódź 93 Sen LD II DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/4315/11 2017 1 96
4 s 1 1:54.30 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2017 90
5 s 1 1:57.34 NITKA Maciej RKS Łódź 93 Sen LD III JASZCZAK Stanisław B.D. Z/4510/11 2017 2
6 s 1 2:01.41 GAŁGAŃSKI Marek OŚ AZS Poznań 97 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0745/14 2017
1 s 2 1:54.66 KUC Sławomir RKS Łódź 96 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0674/12 2017 2
2 s 2 1:58.67 PETRUSIEWICZ Grzegorz SL Salos-Wodna Łódź 96 U23 LD III KOTELNICKI Mariusz B.D. Z/0718/13 2017 2
3 s 2 2:07.06 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 01 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2044/15 2017 2 LDK!
1 s 3 1:59.27 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U18 LD III JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2017 2
2 s 3 2:00.23 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1882/15 2017 3
3 s 3 2:01.49 KLIMEK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5263/15 2017 2
4 s 3 2:03.02 CHEŁMIK Sergiusz RKS Łódź 00 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/1711/16 2017 4
5 s 3 2:04.87 DĄBROWSKI Artur AZS Łódź 90 Sen LD -- B.D. BEZ
6 s 3 2:06.15 BEDNAREK Damian LUKS Boguszyce 00 U18 LD IV CZECH Krzysztof Z/0294/15 2017 3
7 s 3 2:06.37 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2017 3
8 s 3 2:06.50 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2017 3
9 s 3 2:09.86 OSET Piotr RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2215/15 2017 4
10 s 3 2:11.50 HASIURA Antoni RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/5762/15 2017 4
3000 m M
1 s 1 8:36.99 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2017 2
2 s 1 8:37.31 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0519/13 2017
3 s 1 8:45.82 BELGRAU Szymon OŚ AZS Poznań 94 Sen WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/3916/11 2017 2
4 s 1 8:50.08 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ III WĄSOWSKI Janusz B.D. Z/2708/11 2017 2
5 s 1 8:51.23 ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 Sen LU III KULIK Marek Z/0247/11 2017 3
6 s 1 8:54.87 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99 U20 WP III GRENDA Jan Z/0699/16 2017 3
7 s 1 8:55.30 KOTYLA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 92 Sen SL III LAMCH Czesław B.D. Z/1842/11 2017 2
8 s 1 9:03.99 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1878/15 2017 2
9 s 1 9:06.39 CELAK Mateusz MKL Szczecin 96 U23 ZP III MURAWSKI Zbigniew Z/0823/13 2017 3
10 s 1 9:07.70 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań 96 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2017 3
11 s 1 9:53.10 WIECZOREK Michał LKS Koluszki 99 U20 LD IV TOMCZYK Antoni Z/2756/15 2017 4
400 m pł M
1 s 1 51.18 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 91 Sen WP M DMP MAĆKOWIAK Robert Z/3806/11 2017 M 153
2 s 1 52.99 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL I ISKRA Janusz B.D. Z/3049/11 2017 M
3 s 1 53.16 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS I DMP TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1302/11 2017 1 124
4 s 1 53.32 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU I DMP WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2017 1 122
5 s 1 54.86 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS II DMP ROSTEK William Z/4507/11 2017 BEZ 102
6 s 1 54.87 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II DMP GIZA Andrzej Z/1374/14 2017 1 102
7 s 1 54.98 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań 97 U23 WP II REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2017
  s 1 DNF AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- DMP TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2017 1
1 s 2 54.47 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP I DMP ŻYŻYK Jerzy Z/1662/12 2017 3 107
2 s 2 55.75 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 97 U23 LD II B.D. Z/1260/13 2017 1
3 s 2 56.32 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP II REJEWSKI Robert Z/1668/12 2017 3
4 s 2 56.58 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96 U23 SL III DMP ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2017 2 82
5 s 2 59.22 BEDNARZ Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 Sen OP -- ŻYŻYK Jerzy Z/2032/11 2017 2
6 s 2 60.10 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS Żeglina Sieradz 98 U20 LD IV NOWAK Mieczysław Z/0050/14 2017 4
4x400 m M
1 s 1 3:13.69 BAĆMAGA Dominik
OZDARSKI Łukasz
BAŁDYKA Jakub
KOWALUK Dariusz
AZS-AWF Warszawa 94
94
96
96
Sen MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
OGONOWSKI Jakub B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/4678/11
Z/3864/11
Z/0457/12
Z/1042/12
2017
2017
2017
2017
2
M
1
1
2 s 1 3:16.15 AMBROŻY Kacper
GRUCHOT Dawid
KOZŁOWSKI Mateusz
SIERADZAN Tomasz
KS AZS AWF Wrocław 96
95
93
93
Sen DOL -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D.
ROSTEK William
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
ROSTEK William
Z/0175/12
Z/4507/11
Z/1302/11
Z/0272/14
2017
2017
2017
2017
1
BEZ
1
M
3 s 1 3:16.82 CIECHANOWICZ Marcin
JAKUBOWSKI Szymon
ZAPARTY Bartosz
BRYLIŃSKI Robert
OŚ AZS Poznań 94
97
97
91
Sen WLP -- B.D. B.D. REJEWSKI Robert
MOTYL Edward B.D.
REJEWSKI Robert B.D.
MAĆKOWIAK Robert
, Z/2091/17
Z/1516/14
Z/1130/13
Z/3806/11
, 2017
2017
2017
2017



M
4 s 1 3:21.07 ZIĘBA Szymon
OLSZÓWKA Daniel
GŁADYSZ Artur
SZKOŁA Sebastian
KS AZS AWF Kraków 96
95
95
96
U23 MLP -- GIZA Andrzej
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/1374/14
Z/0126/14
Z/0133/11
Z/0081/13
2017
2017
2017
2017
1
2
3
2
5 s 1 3:21.68 BUCH Natan
SYCH Tomasz
LEWANDOWSKI Jakub
SUWARA Wiktor
AZS Łódź 95
97
00
96
U23 LDZ -- SADACH Aneta B.D.
SADACH Aneta
KUCZKOWSKI Piotr
B.D. B.D.
Z/1522/11
Z/1118/13
Z/2046/15
Z/1075/12
2017
2017
2017
2017
3
4
4

Wzwyż M
1 f 1 2.24 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 Sen LD M DMP B.D. Z/2877/11 2017 MM 164
2 f 1 2.16 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 U23 KP I NIEMCZYN Dariusz B.D. Z/1752/13 2017
3 f 1 2.12 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 88 Sen LB I LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2017 1
4 f 1 2.12 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK I DMP TITTINGER Michał B.D. Z/0073/13 2017 130
5 f 1 2.12 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP I DMP MANTYK Łukasz # Z/3360/11 2017 2 130
6 f 1 2.04 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U23 LU II DMP MAKARUK Tadeusz Z/4112/11 2017 1 109
7 f 1 2.00 PILICHOWSKI Marek KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS II DMP MAŃKA Bogumił Z/4596/11 2017 2 99
8 f 1 1.90 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U23 LU III DMP SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2017 2 76
Tyczka M
1 f 1 4.40 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS II DMP ŁOŚ Dariusz Z/1334/12 2017 1 100
2 f 1 4.40 SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 97 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1278/13 2017 1
3 f 1 4.40 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U23 LD II GĘBARSKI Łukasz OSTOJSKI Piotr , Z/0113/13 , 2017 1
4 f 1 4.00 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP II ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2017 1
  f 1 NM CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 96 U23 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1815/12 2017 2
  f 1 NM DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 96 U23 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław Z/1331/12 2017 1
Trójskok M
1 f 1 14.76 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +1.9 II DMP KOKOT Zdzisław Z/0268/12 2017 2 101
2 f 1 14.68 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ 0.0 II DMP ŁUKASIAK Michał Z/1200/12 2017 2 99
3 f 1 14.54 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +1.7 II DMP OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2017 1 94
4 f 1 14.42 GLAPIŃSKI Sławomir AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +0.1 II DMP ŁUKASIAK Michał Z/4506/11 2017 1 90
5 f 1 13.69 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +1.9 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2017
6 f 1 13.48 MAJCHRZAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM +0.1 III MAJCHRZAK Katarzyna Z/0273/14 2017 3
Kula (7.26) M
1 f 1 20.27 SZYSZKOWSKI Jakub WKS Śląsk Wrocław 91 Sen DS MM DMP KOTWICA Czesław Z/1690/11 2017 M 187
2 f 1 19.75 HARATYK Michał KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA MM DMP GALON Piotr Jan Z/0084/11 2017 MM 179
3 f 1 17.54 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP I DMP SUSKI Witold Z/1657/12 2017 MM 145
4 f 1 16.73 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 U23 WP I DMP BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2017 133
5 f 1 15.78 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I DMP CZERW Juliusz Z/3386/11 2017 1 119
Młot (7.26) M
1 f 1 63.11 CISZEWSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 93 Sen OP I DMP TATARUCH Rafał Z/4894/11 2017 1 137
2 f 1 60.26 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin Z/0972/12 2017 1 127
3 f 1 56.75 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL I DMP GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2017 1 115
4 f 1 56.14 WRZAŁKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP I DMP JUSZCZAK Stanisław B.D. B.D. Z/4366/11 2017 1 113
5 f 1 55.09 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 Sen LU I DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2017 1 109
6 f 1 39.55 CZULIŃSKI Łukasz OŚ AZS Poznań 98 U20 WP III BIERNACKI Jacek # Z/5134/15 2017 2
Oszczep (800) M
1 f 1 74.11 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 Sen PM M WALCZAK Leszek Z/2665/11 2017 MM
2 f 1 70.60 LEBIODA Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 92 Sen PM I PIĄTEK Mirosław Z/1328/14 2017 MM
3 f 1 69.94 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/0962/14 2017 M
4 f 1 64.77 ĆWIK Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 94 Sen WN I CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3506/11 2017 1
5 f 1 62.46 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP BIELCZYK Piotr Z/3684/11 2017 1 103
6 f 1 59.45 KWIATKOWSKI Bernard AZS-AWFiS Gdańsk 91 Sen PM II WALCZAK Leszek Z/0312/11 2017 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.10817694664 sekund