Wrocław 21.05.2017
2. Ogólnopolski Mityng 70-lecia DZLA [DMP]
100 m K
1 s 1 12.29 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS +0.8 II KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2017 2
2 s 1 12.39 MIERZYŃSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +0.8 II DMP ROSTEK William Z/0925/14 2017 2 105
3 s 1 12.42 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U18 WP +0.8 II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2017 2
4 s 1 12.58 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U20 LB +0.8 II WESOŁEK Krzysztof Z/4536/15 2017 2
5 s 1 12.80 WSZELAKA Magdalena LUKS Orkan Września 99 U20 WP +0.8 III KACZOR Adam Z/1815/16 2017 2
6 s 1 12.83 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP +0.8 III ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2017 LDK!
7 s 1 12.86 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB +0.8 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4443/15 2017 2
1 s 2 12.82 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U16 LB +0.7 III WISZ Dariusz Z/0440/16 2017 3 LDK!
2 s 2 12.91 KORCZUK Natalia MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +0.7 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1634/14 2017 3
3 s 2 13.00 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U16 DS +0.7 III KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2017 BEZ LDK!
4 s 2 13.03 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +0.7 III ROSTEK William Z/2118/15 2017 3 LDK!
5 s 2 13.03 GĄSIOR Adriana MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +0.7 III DMP CZAJKOWSKI Waldemar B.D. , Z/3488/15 , 2017 LDK! 71
6 s 2 13.23 KALINA Olga KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +0.7 IV WALCZAK Marek Z/0592/15 2017 3
  s 2 DQ TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U16 DS +0.7 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2017 4 LDK!
1 s 3 13.14 BUK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +0.9 III STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2017 3
2 s 3 13.29 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U16 DS +0.9 IV BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2017
3 s 3 13.29 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U20 LD +0.9 IV MANTYK Łukasz Z/0028/14 2017 4
4 s 3 13.30 DUBIŃSKA Anna MLKS Sokół Lubin 00 U18 DS +0.9 IV KNULL Mariusz Z/0401/17 2017
5 s 3 13.36 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +0.9 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3621/15 2017 3
6 s 3 13.44 AMBROŻY Ada WLKS Wrocław # 98 U20 DS +0.9 IV B.D. Z/0163/14 2017
7 s 3 13.57 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +0.9 IV SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2017 LDK!
8 s 3 13.59 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +0.9 IV ROSTEK William Z/1509/14 2017 BEZ
1 s 4 13.18 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U18 DS +2.7 III KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2017 3
2 s 4 13.26 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U16 LB +2.7 IV WISZ Dariusz Z/0485/16 2017 3 LDK!
3 s 4 13.37 KOŚCIELNA Monika MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +2.7 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3397/15 2017 4
4 s 4 13.55 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS +2.7 IV ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz # , Z/1796/17 , 2017 LDK!
5 s 4 13.57 GRODZKA Sandra UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP +2.7 IV BIERŁA Władysław Z/3246/16 2017 5
6 s 4 13.69 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U16 DS +2.7 IV BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2017 4
7 s 4 14.09 PAWLACZYK Joanna UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP +2.7 V BIERŁA Władysław Z/3251/16 2017 5
1 s 5 13.33 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U16 LD +0.6 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2017 4 LDK!
2 s 5 13.62 GRZELAK Hanna KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +0.6 IV WALCZAK Marek Z/0591/15 2017 4
3 s 5 13.68 DĄBEK Ada WLKS Wrocław 01 U18 DS +0.6 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0261/16 2017 4
4 s 5 13.71 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +0.6 IV ROSTEK William Z/1079/15 2017 BEZ
5 s 5 13.82 BĘBACZ Justyna MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +0.6 V MARSZEWSKI Tomasz Z/0873/16 2017 5
6 s 5 13.84 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +0.6 V DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/1992/17 2017
7 s 5 13.89 POGORZAŁA Katarzyna MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +0.6 V SZOMBURG Tomasz Z/1880/16 2017 BEZ LDK!
8 s 5 13.93 JANKOWSKA Angelika UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP +0.6 V BIERŁA Dawid Z/0700/17 2017 BEZ
1 s 6 13.57 MAKUCH Maria MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +0.6 IV MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0887/16 , 2017 5 LDK!
2 s 6 13.76 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +0.6 IV SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2017 LDK!
3 s 6 13.88 KANTORSKA Agata UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP +0.6 -- BIERŁA Władysław Z/1673/15 2017 BEZ
4 s 6 13.88 ŁASKA Aleksandra MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +0.6 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1082/15 2017 4
5 s 6 13.98 BALASZCZUK Julia MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +0.6 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0359/16 2017 BEZ
6 s 6 14.04 CISZAK Emilia MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +0.6 V MARSZEWSKI Tomasz Z/2430/16 2017 5
  s 7 24.03 BARTKOWIAK Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +0.7 -- POSACKI Ryszard Z/2172/16 2017 BEZ
1 s 7 13.78 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 03 U16 WP +0.7 IV B.D. B.D. KACZOR Adam , Z/0414/17 , 2017 5 LDK!
2 s 7 14.19 KUNCEWICZ Tamara MKL 12 Jelenia Góra 04 U14 DS +0.7 V PRZEORSKI Marek Z/0722/17 2017 LDK!
3 s 7 14.22 PIETRZYK Milena MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +0.7 V DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/2101/17 2017
4 s 7 14.52 DROŻDŻ Anna MULKS Olimpia Świdnica 03 U16 DS +0.7 -- TEODOSIADIS Micios Z/0259/16 2017 5
5 s 7 14.77 SKUŁA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +0.7 -- POSACKI Ryszard Z/2170/16 2017 BEZ
1 s 8 14.69 SZPONARSKA Dominika GKS Start Długołęka 03 U16 DS +0.4 -- B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2440/17 , 2017 LDK!
2 s 8 14.75 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U16 DS +0.4 -- GARDZIELEWSKA Urszula # Z/2188/17 2017
3 s 8 14.93 POMYKAŁA Paulina MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +0.4 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2105/17 2017
4 s 8 15.05 KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +0.4 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3686/15 2017 BEZ
5 s 8 15.27 SZAFRAN Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +0.4 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/1987/17 2017
6 s 8 15.57 ZAWADZKA Klaudia GKS Start Długołęka 02 U16 DS +0.4 -- BENKOWSKI Henryk Z/2408/16 2017 BEZ
1 s 9 13.63 ROGULA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS +0.5 IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0765/16 , 2017 LDK!
2 s 9 13.86 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U14 DS +0.5 V ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata # , Z/1799/17 , 2017 LDK!
3 s 9 14.20 PAŁKA Martyna SS MKS Parasol Wrocław 01 U18 DS +0.5 -- GOLEC Dominik Z/0501/17 2017
4 s 9 14.24 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +0.5 V SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek # Z/1919/17 2017 LDK!
5 s 9 14.27 CHYBKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP +0.5 V B.D. WNKLER Beata ZAWORSKI Marek , Z/3415/16 , 2017 LDK!
6 s 9 14.74 PIEKARCZYK Patrycja MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +0.5 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2104/17 2017
7 s 9 15.31 SOLAK Martyna MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP +0.5 -- RATAJCZAK Maciej Z/2098/17 2017
8 s 9 16.25 BIOŁY Emilia GKS Start Długołęka 03 U16 DS +0.5 -- BENKOWSKI Henryk Z/2186/17 2017
1 s 10 12.73 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U18 DS +1.1 II KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2017 2
2 s 10 12.86 BARTKOWIAK Klaudia WLKS Wrocław 00 U18 DS +1.1 III BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2017 LDK!
3 s 10 12.97 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS +1.1 III KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2017 2
4 s 10 13.04 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U20 WP +1.1 III GÓRSKI Dariusz Z/0366/14 2017 1
5 s 10 13.15 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS +1.1 III BANASZEK Grzegorz # Z/3133/15 2017 4 LDK!
6 s 10 13.35 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 90 Sen SL +1.1 -- BIEDERMANN Roman 3
7 s 10 13.44 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP +1.1 IV ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2017 2
1 s 11 13.28 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +1.3 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3256/15 2017 3
2 s 11 13.47 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS +1.3 IV SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2017 2
3 s 11 13.49 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U23 DS +1.3 -- B.D. Z/1349/13 2017
4 s 11 13.50 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP +1.3 IV WALCZAK Marek Z/0595/15 2017 3
5 s 11 13.57 RODAK Weronika SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS +1.3 IV GOLEC Dominik Z/1609/15 2017 4
6 s 11 14.62 SOBCZAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +1.3 -- B.D. WOSIEK Jacek # LDK!
7 s 11 14.67 JANOWSKA Sonia MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +1.3 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/4429/15 2017 BEZ
200 m K
1 s 1 25.32 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U18 WP +1.4 II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2017 2
2 s 1 25.74 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS +1.4 II DMP ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2017 2 95
3 s 1 25.75 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U20 LB +1.4 II WESOŁEK Krzysztof Z/4536/15 2017 2
4 s 1 26.11 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB +1.4 II LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4443/15 2017 2
5 s 1 26.26 KORCZUK Natalia MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +1.4 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1634/14 2017 3
6 s 1 26.34 HOROWSKA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP +1.4 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3097/15 2017 2
7 s 1 26.72 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +1.4 III DMP SZOMBURG Tomasz Z/2802/15 2017 3 73
1 s 2 25.99 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -0.1 II ROŻEJ Marek Z/3921/11 2017 2
2 s 2 27.09 BUK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -0.1 III STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2017 3
3 s 2 27.23 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -0.1 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3256/15 2017 3
4 s 2 27.64 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U18 DS -0.1 IV KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2017 3
5 s 2 27.67 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -0.1 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3621/15 2017 3
6 s 2 28.03 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS -0.1 IV GRĘDZINSKI Stanislaw B.D. Z/3139/15 2017 3 LDK!
7 s 2 28.46 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U20 DS -0.1 IV ROSTEK William Z/1509/14 2017 BEZ
1 s 3 26.35 RAJEWSKA Alicja MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +1.3 III STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2017 3
2 s 3 27.69 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 98 U20 DS +1.3 IV
3 s 3 27.86 RODAK Weronika SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS +1.3 IV GOLEC Dominik Z/1609/15 2017 4
4 s 3 28.19 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U16 LB +1.3 IV WISZ Dariusz Z/0485/16 2017 3 LDK!
5 s 3 28.33 AMBROŻY Ada WLKS Wrocław # 98 U20 DS +1.3 IV B.D. Z/0163/14 2017
6 s 3 28.51 KOŚCIELNA Monika MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +1.3 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3397/15 2017 4
7 s 3 29.55 BALASZCZUK Julia MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +1.3 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0359/16 2017 BEZ
1 s 4 28.12 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 03 U16 WP +1.3 IV B.D. B.D. KACZOR Adam , Z/0414/17 , 2017 5 LDK!
2 s 4 28.28 ŁASKA Aleksandra MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +1.3 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1082/15 2017 4
3 s 4 28.31 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP +1.3 IV HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2017 3 LDK!
4 s 4 28.53 PAŁKA Martyna SS MKS Parasol Wrocław 01 U18 DS +1.3 -- GOLEC Dominik Z/0501/17 2017
5 s 4 28.71 KANTORSKA Agata UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP +1.3 -- BIERŁA Władysław Z/1673/15 2017 BEZ
6 s 4 28.77 DĄBEK Ada WLKS Wrocław 01 U18 DS +1.3 -- KOBIAŁKA Kamil Z/0261/16 2017 4
7 s 4 29.36 FLIS Sandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS +1.3 V GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/1621/16 , 2017 BEZ LDK!
8 s 4 30.13 PAWLACZYK Joanna UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP +1.3 V BIERŁA Władysław Z/3251/16 2017 5
1 s 5 28.59 KALINA Olga KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +1.3 -- WALCZAK Marek Z/0592/15 2017 3
2 s 5 29.41 KUNCEWICZ Tamara MKL 12 Jelenia Góra 04 U14 DS +1.3 V PRZEORSKI Marek Z/0722/17 2017 LDK!
3 s 5 29.57 DROŻDŻ Anna MULKS Olimpia Świdnica 03 U16 DS +1.3 V TEODOSIADIS Micios Z/0259/16 2017 5
4 s 5 31.78 WIŚNIEWSKA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP +1.3 -- KACZOR Mieczysław Z/1657/15 2017 4 LDK!
5 s 5 32.18 SZAFRAN Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +1.3 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/1987/17 2017
1 s 6 26.87 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U16 DS +1.3 III B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2017 LDK!
2 s 6 28.08 SOŁTYSIAK Zofia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP +1.3 IV BIERŁA Dawid Z/0702/17 2017 4
3 s 6 28.18 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 03 U16 DS +1.3 IV B.D. Z/0959/17 2017
4 s 6 29.74 CHYBKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP +1.3 V B.D. WNKLER Beata ZAWORSKI Marek , Z/3415/16 , 2017 LDK!
5 s 6 30.18 SKUŁA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +1.3 -- POSACKI Ryszard Z/2170/16 2017 BEZ
6 s 6 31.06 PIEKARCZYK Patrycja MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +1.3 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2104/17 2017
7 s 6 32.12 POMYKAŁA Paulina MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +1.3 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2105/17 2017
1 s 7 25.55 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP +1.0 II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2017 2
2 s 7 26.11 BARTKOWIAK Klaudia WLKS Wrocław 00 U18 DS +1.0 II BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2017 LDK!
3 s 7 28.06 ROGULA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS +1.0 IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0765/16 , 2017 LDK!
4 s 7 28.39 MAKUCH Maria MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +1.0 IV MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0887/16 , 2017 5 LDK!
5 s 7 29.49 CISZAK Emilia MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +1.0 V MARSZEWSKI Tomasz Z/2430/16 2017 5
6 s 7 30.09 CAŁUS Barbara MKS MOS Wrocław 97 U23 DS +1.0 -- B.D.
1 s 8 25.05 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS +1.6 II KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2017 2
2 s 8 25.19 MIERZYŃSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +1.6 II DMP ROSTEK William Z/0925/14 2017 2 109
3 s 8 25.98 GORA Maja MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +1.6 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3255/15 2017 2
4 s 8 26.14 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U16 LB +1.6 II WISZ Dariusz Z/0440/16 2017 3 LDK!
5 s 8 27.09 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 90 Sen SL +1.6 III BIEDERMANN Roman 3
6 s 8 27.12 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS +1.6 III SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2017 4
7 s 8 27.85 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U20 LD +1.6 IV MANTYK Łukasz Z/0028/14 2017 4
8 s 8 28.43 SZYMANKIEWICZ Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 02 U16 WP +1.6 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3056/16 2017 4
400 m K
1 s 1 60.29 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP III HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2017 3 LDK!
2 s 1 61.76 PAPIÓR Jolanta SL GKS Olsza Olszyna 96 U23 DS III CHORZĘPA Przemysław ROSTEK William Z/0560/12 2015
3 s 1 67.29 GRONOWSKA Natalia LUKS Orkan Września 00 U18 WP -- PUJDAK Andrzej Z/2345/17 2017
4 s 1 67.36 JODŁOWSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB -- B.D. WESOŁEK Krzysztof , Z/1264/17 , 2017
5 s 1 68.13 SZCZEPANEK Julia KS Stal Ostrów Wlkp. 98 U20 WP -- WALCZAK Marek Z/0843/15 2017 4
6 s 1 72.01 WOJCIECHOWSKA Dominika UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek Z/0222/17 2017 LDK!
7 s 1 74.65 SIKORA Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS -- MATOSZ Wlodzimierz Z/1097/15 2017 BEZ
8 s 1 77.55 LORENC Daria UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3118/16 2017 5
1 s 2 59.45 WYSOTA Małgorzata LKS Orkan Ostrzeszów 97 U23 WP III SOBIERAJ Dawid Z/1328/13 2017 2
2 s 2 60.55 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U23 DS III B.D. Z/1349/13 2017
3 s 2 61.38 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 98 U20 DS III
4 s 2 63.56 KÖNIGSMAN Karolina MKS Piast Lwówek Śląski 00 U18 DS IV DMP BIALIC Marek Z/1166/15 2017 3 LDK! 45
5 s 2 63.91 ZAWADZKA Julia WLKS Wrocław 01 U18 DS IV B.D. Z/2978/15 2017 3
6 s 2 65.97 BEREŚNIEWICZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 02 U16 LB V WESOŁEK Krzysztof Z/3372/16 2017 BEZ
1 s 3 62.28 PRZYSTARZ Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2501/15 , 2017 3 LDK!
2 s 3 62.60 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3398/15 2017 3
3 s 3 63.93 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U18 DS IV ROSTEK William Z/1079/15 2017 BEZ
4 s 3 65.02 ADAMSKA Joanna MKS MOS Wrocław 97 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0578/14 2017
5 s 3 65.03 WUSIEWICZ Patrycja ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -- HASIÓW Tomasz Z/0493/15 2017 5
6 s 3 65.33 GIERUŃ Agnieszka WLKS Wrocław 98 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/1293/14 2017 2
7 s 3 66.16 GŁÓD Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS -- GRĘDZINSKI Stanislaw Z/0427/15 2017 3
8 s 3 69.19 CABAN Martyna MKS MOS Wrocław 02 U16 DS -- WOSIEK Jacek SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz # , Z/1604/16 , 2017 LDK!
800 m K
1 s 1 2:11.75 BEKUS Joanna ZLKL Zielona Góra 97 U23 LB II LANDYSZKOWSKI Sławomir B.D. Z/1501/14 2017
2 s 1 2:24.16 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U16 WP III PUJDAK Andrzej Z/4476/15 2017 2
3 s 1 2:26.62 BIELAK Natalia MLKS Agros Żary 02 U16 LB IV SKORUPA Krzysztof Z/0442/16 2017 3 LDK!
4 s 1 2:28.03 LOSY Aleksandra KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP IV WALCZAK Marek Z/0794/16 2017 3
5 s 1 2:30.10 RYNG Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS IV SZAŁEK Andrzej Z/1103/15 2017 3
6 s 1 2:31.10 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS IV SZAŁEK Andrzej Z/1084/15 2017 4
7 s 1 2:39.06 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 04 U14 WP -- B.D. PTAK Krzysztof # , Z/2453/17 , 2017 LDK!
8 s 1 2:45.33 ROSOCHACKA Dorota MKS Piast Lwówek Śląski 01 U18 DS -- PARANIAK Samanta Z/0546/17 2017 BEZ
9 s 1 2:45.86 ROSALSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1263/17 2017
1500 m K
1 s 1 5:02.77 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS IV JANECZEK Jarosław Z/1086/15 2017 3
2 s 1 5:12.22 KACZMAREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 98 U20 DS -- ADAMEK Marek Z/3207/15 2017 3
3 s 1 5:15.39 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2493/15 2017 4 LDK!
4 s 1 5:18.26 STAWACZ Karolina WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U20 DS -- GRZYBEK Grzegorz Z/0949/15 2017 BEZ
5 s 1 5:34.77 CZARNECKA Agata niest. Wrocław 93 Sen DS --
6 s 1 5:56.36 WIERZBICKA Maja ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4418/15 2017 BEZ
80 pł K
1 s 1 12.55 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP +1.1 III RATAJCZAK Maciej Z/5696/15 2017 3 LDK!
2 s 1 12.61 BARTKOWIAK Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 02 U16 WP +1.1 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3053/16 2017 3
3 s 1 12.88 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB +1.1 III KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3385/16 2017 5
4 s 1 13.70 TOWENEK Malwina MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS +1.1 IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0242/17 , 2017 BEZ LDK!
5 s 1 13.83 SOŁTYSIAK Zofia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP +1.1 V BIERŁA Dawid Z/0702/17 2017 4
6 s 1 14.48 SIONEK Urszula MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +1.1 V MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0883/16 , 2017 BEZ LDK!
7 s 1 15.02 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP +1.1 -- B.D. ZAWORSKI Marek Z/3766/17 2017 LDK!
8 s 1 15.24 MIKOŁAJCZAK Julia MUKS Szok Bojanowo 04 U14 WP +1.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/2099/17 2017 BEZ LDK!
1 s 2 12.06 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U16 LB +1.4 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2017 2 LDK!
2 s 2 12.07 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U16 WP +1.4 II PUJDAK Andrzej B.D. Z/2685/16 2017 2 LDK!
3 s 2 12.56 SZYMANKIEWICZ Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 02 U16 WP +1.4 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3056/16 2017 4
4 s 2 13.37 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 02 U16 WP +1.4 IV KACZOR Adam Z/3408/16 2017 4
5 s 2 13.90 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP +1.4 V BIERŁA Dawid Z/0705/17 2017 BEZ
6 s 2 14.52 WOJCIECHOWSKA Dominika UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP +1.4 V HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek Z/0222/17 2017 LDK!
  s 2 DQ ZIENKIEWICZ Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 02 U16 DS +1.4 -- KORDASIEWICZ Damian B.D. , Z/2324/16 , 2017 4 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.88 GORA Maja MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -0.1 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3255/15 2017 2
2 s 1 15.96 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -0.1 III KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3386/16 2017 4
3 s 1 16.33 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -0.1 III HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2017 3 LDK!
4 s 1 16.98 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS -0.1 IV BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2017 3 LDK!
5 s 1 17.16 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3621/15 2017 3
1 s 2 15.06 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +0.6 II ROSTEK William Z/2118/15 2017 3 LDK!
2 s 2 15.32 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS +0.6 II KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2017 2
3 s 2 15.52 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U18 LB +0.6 II WISZ Dariusz Z/1913/15 2017 2 LDK!
4 s 2 16.46 WOŁOSZYN Julia MKS Piast Lwówek Śląski 01 U18 DS +0.6 III BIALIC Katarzyna Z/1171/15 2017 4 LDK!
200 m pł K
1 s 1 29.46 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U16 WP +2.0 II PUJDAK Andrzej B.D. Z/2685/16 2017 2 LDK!
2 s 1 30.88 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP +2.0 II RATAJCZAK Maciej Z/5696/15 2017 3 LDK!
3 s 1 32.46 GRODZKA Sandra UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP +2.0 -- BIERŁA Władysław Z/3246/16 2017 5
4 s 1 34.20 BĘBACZ Justyna MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +2.0 V MARSZEWSKI Tomasz Z/0873/16 2017 5
5 s 1 34.75 JANKOWSKA Angelika UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP +2.0 V BIERŁA Dawid Z/0700/17 2017 BEZ
  s 1 DNF DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP +2.0 -- BIERŁA Dawid Z/0705/17 2017 BEZ
1 s 2 31.67 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB +2.1 III KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3385/16 2017 5
2 s 2 32.02 BARTKOWIAK Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 02 U16 WP +2.1 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3053/16 2017 3
3 s 2 32.95 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U16 LB +2.1 IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2017 2 LDK!
4 s 2 33.27 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 02 U16 WP +2.1 IV KACZOR Adam Z/3408/16 2017 4
5 s 2 35.54 SIONEK Urszula MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +2.1 V MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0883/16 , 2017 BEZ LDK!
6 s 2 36.89 KOWALCZYK Weronika SS MKS Parasol Wrocław 99 U20 DS +2.1 -- GOLEC Dominik Z/0682/15 2017 BEZ
400 m pł K K
1 s 1 66.34 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97 U23 LB III HASIÓW Tomasz Z/0707/13 2017 2
2 s 1 67.86 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP III ŚWITAŁA Aldona ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15, Z/4625/15 2016, 2017 2
3 s 1 69.87 TARCZEWSKA Anna LKS Lubusz Słubice 98 U20 LB IV WESOŁEK Krzysztof Z/0564/14 2017 3
4 s 1 71.66 KOSTRZEWSKA Łucja UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3098/15 2017 3
5 s 1 75.19 JANIK Michalina MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2017
Wzwyż K
1 f 1 1.66 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2017 2
2 f 1 1.62 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0949/16 2017 LDK!
3 f 1 1.58 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/1055/15 2017 2
4 f 1 1.58 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS III DMP SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2017 2 75
5 f 1 1.58 ZAWER Natalia UKS Orlica Domaniów 02 U16 DS III MIKODA Lilla Z/3555/15 2017 3
6 f 1 1.54 MATUSZAK Marika LUKS Orkan Września 99 U20 WP IV KACZOR Adam Z/2064/16 2017 3
7 f 1 1.50 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 02 U16 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/0331/16 2017 2
8 f 1 1.45 ŻYŁKA Marta KS Stal Ostrów Wlkp. 03 U16 WP IV WALCZAK Marek Z/0307/17 2017 3
9 f 1 1.40 TOWENEK Malwina MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0242/17 , 2017 BEZ LDK!
10 f 1 1.35 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2017 3 LDK!
10 f 1 1.40 BARANOWSKA Karolina LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3143/15 2017 5 LDK!
11 f 1 1.40 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP V B.D. ZAWORSKI Marek Z/3766/17 2017 LDK!
12 f 1 1.35 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U16 DS -- GARDZIELEWSKA Urszula # Z/2188/17 2017
13 f 1 1.25 KŁAK Martyna UKS Orlica Domaniów 03 U16 DS --
14 f 1 1.25 MIKOŁAJCZAK Julia MUKS Szok Bojanowo 04 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2099/17 2017 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.80 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS I DMP ŁOŚ Dariusz Z/1303/11 2017 M 153
2 f 1 3.50 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U18 DS I DMP ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2017 1 126
3 f 1 3.10 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 02 U16 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/0331/16 2017 2
W dal K
1 f 1 5.22 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP +0.9 III WALCZAK Marek Z/0590/15 2017 2
2 f 1 5.09 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U18 WP +0.5 IV ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2017 2
3 f 1 5.05 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB +1.0 IV ŻUROWSKI Mariusz Z/1055/15 2017 2
4 f 1 4.98 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U16 LD +0.8 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2017 4 LDK!
5 f 1 4.90 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +0.7 IV DMP MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2503/15 , 2017 4 LDK! 54
6 f 1 4.84 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS +1.2 IV BANASZEK Grzegorz # Z/3133/15 2017 4 LDK!
7 f 1 4.73 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 00 U18 DS +1.0 -- GRĘDZINSKI Stanislaw # Z/0106/15 2017 4 LDK!
8 f 1 4.69 BARYŁA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS +1.5 V BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata Z/3144/15 2017 5 LDK!
9 f 1 4.53 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U14 DS +1.3 V ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata # , Z/1799/17 , 2017 LDK!
10 f 1 4.53 WIONCZEK Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 02 U16 DS +1.8 V SIERADZKI Andrzej Z/3671/15 2017 BEZ
11 f 1 4.52 WOŁOSZYN Julia MKS Piast Lwówek Śląski 01 U18 DS -1.9 -- DMP BIALIC Katarzyna Z/1171/15 2017 4 LDK! 33
12 f 1 4.43 GARCZAREK Magdalena SS MKS Parasol Wrocław 01 U18 DS +1.0 -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/5329/15 , 2017 5
13 f 1 4.43 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS -0.6 -- ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz # , Z/1796/17 , 2017 LDK!
14 f 1 4.22 JANOWSKA Sonia MKS MOS Wrocław 00 U18 DS 0.0 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/4429/15 2017 BEZ
15 f 1 3.93 KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +1.3 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3686/15 2017 BEZ
16 f 1 3.88 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U16 DS +0.4 -- BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2017
Trójskok K
1 f 1 11.44 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP +0.7 III ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2017 2
2 f 1 11.18 BARAN Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 03 U16 WP +1.1 III PTAK Krzysztof Z/2452/17 2017 4
3 f 1 10.94 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U18 LD +1.6 III MANTYK Łukasz Z/0098/15 2017 3
4 f 1 10.78 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U18 WP +0.9 III ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2017 2
5 f 1 10.44 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -0.7 IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/1498/15 2017 4
6 f 1 10.40 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +2.0 IV MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2503/15 , 2017 4 LDK!
7 f 1 10.38 HOROWSKA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP +1.4 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3097/15 2017 2
8 f 1 9.96 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS +1.3 -- SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2017 4
  f 1 NM FUCHS Anita SS MKS Parasol Wrocław 01 U18 DS 0.0 -- KOKOT Zdzisław Z/1601/15 2017 5
Kula (3) K
1 f 1 13.00 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U18 WP II RATAJCZAK Maciej Z/5698/15 2017 3
2 f 1 10.98 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2017
3 f 1 9.01 WIŚNIEWSKA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP -- KACZOR Mieczysław Z/1657/15 2017 4 LDK!
4 f 1 8.88 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/1750/17 2017 BEZ
1 f 2 10.72 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U16 LB IV KORSAK Przemysław # Z/0500/16 2017 5 LDK!
2 f 2 10.06 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U16 WP IV PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2017
3 f 2 9.67 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1620/16 2017 LDK!
4 f 2 9.65 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U16 DS V KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2017 LDK!
5 f 2 9.30 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS V ULIASZ Małgorzata ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2017 LDK!
6 f 2 8.91 SOLAK Martyna MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/2098/17 2017
7 f 2 8.88 KARABAN Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # , Z/2200/17 , 2017 LDK!
8 f 2 8.76 GRZEGOROWSKA Anna GKS Start Długołęka 02 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/0126/16 2017 BEZ
9 f 2 8.68 ZIENKIEWICZ Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 02 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian B.D. , Z/2324/16 , 2017 4 LDK!
10 f 2 8.63 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 02 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2618/17 2017 BEZ
11 f 2 7.88 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/2150/16 , 2017 BEZ LDK!
12 f 2 7.86 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U16 DS -- KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2017 LDK!
13 f 2 7.65 MARCINÓW Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 02 U16 DS -- B.D. Z/2329/16 2017 4 LDK!
14 f 2 7.11 DĄBROWSKA Weronika UKS Orlica Domaniów 02 U16 DS -- MIKODA Lilla Z/0434/17 2017
Kula (4) K
1 f 1 12.82 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U23 DS I BANASZEK Grzegorz B.D. Z/0003/13 2017
2 f 1 10.82 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2017 3
3 f 1 10.70 SZYPULIŃSKA Aleksandra LUKS Orkan Września 99 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2349/17 2017
4 f 1 8.53 MULARCZYK Maria GKS Start Długołęka 99 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/3594/15 2017 BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 39.49 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U16 DS II KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2017 LDK!
2 f 1 31.03 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1620/16 2017 LDK!
3 f 1 26.48 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS V ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/2150/16 , 2017 BEZ LDK!
4 f 1 25.73 KARABAN Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # , Z/2200/17 , 2017 LDK!
5 f 1 19.21 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2017 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 33.21 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2017 3
2 f 1 31.09 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV DMP MARKOWSKI Tomasz Z/2484/15 2017 4 LDK! 57
3 f 1 28.66 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2017
Oszczep (500) K
1 f 1 38.94 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 00 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3129/15 2017 3 LDK!
2 f 1 33.06 KRZYWAŃSKA Nina MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/3484/15 2017 5
3 f 1 31.47 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2017 2
4 f 1 30.65 MARCZAK Jagoda UKS przy SP Międzybórz 01 U18 DS -- B.D. PLISZEK Grzegorz , Z/2422/16 , 2016 3
5 f 1 27.43 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/1750/17 2017 BEZ
6 f 1 26.02 TOMASZCZYK Kamila MKS Piast Lwówek Śląski 01 U18 DS -- BIALIC Katarzyna Z/1170/15 2017 5 LDK!
7 f 1 24.71 ZŁOCKA Maja WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/3829/16 2017
8 f 1 17.27 TARNAS Zuzanna ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3280/16 2016 BEZ
1 f 2 23.17 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U16 DS -- KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2017 LDK!
2 f 2 21.71 GRZEGOROWSKA Anna GKS Start Długołęka 02 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0126/16 2017 BEZ
  f 2 NM DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U16 LB -- KORSAK Przemysław # Z/0500/16 2017 5 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 48.07 ORLIŃSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 98 U20 DS I DMP STANKIEWICZ Zbigniew STANKIEWICZ Zbigniew Z/0931/14 2017 128
2 f 1 37.56 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U23 DS III BANASZEK Grzegorz B.D. Z/0003/13 2017
100 m M
1 s 1 10.82 WRÓBEL Krzysztof LUKS Orkan Września 96 U23 WP +1.3 I KACZOR Adam Z/1056/13 2017 1
2 s 1 10.87 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U16 LD +1.3 I MANTYK Łukasz Z/0168/16 2017 2
3 s 1 10.90 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U18 LB +1.3 I WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2017 2
4 s 1 10.94 WRÓBEL Mateusz KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK +1.3 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1746/15 2017 1
5 s 1 11.03 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 94 Sen DS +1.3 II DMP LISOWSKI Józef Z/0128/11 2017 1 100
6 s 1 11.14 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93 Sen DS +1.3 II DMP LISOWSKI Józef Z/3183/11 2017 M 91
7 s 1 11.62 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS +1.3 III B.D. # Z/0219/12 2015 2
8 s 1 12.47 LEWANDOWSKI Jakub MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +1.3 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2586/17 2017
1 s 2 10.82 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +1.2 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
2 s 2 11.01 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +1.2 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2017 1
3 s 2 11.11 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +1.2 II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
4 s 2 11.20 ŻYGADŁO Bogdan LKS Polkowice # 99 U20 DS +1.2 II B.D. Z/3208/15 2017
5 s 2 11.42 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 01 U18 DS +1.2 III DMP B.D. Z/4584/15 2017 71
6 s 2 11.45 WYKROTA Patryk KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP +1.2 III WALCZAK Michał Z/1067/17 2017
7 s 2 11.51 STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +1.2 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0360/16 2017 3
8 s 2 11.90 CIELECKI Jarosław LKS Zorza Niemil 98 U20 DS +1.2 IV JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/5055/15 2016 4
1 s 3 11.43 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +0.5 III DMP ROSTEK William Z/1867/17 2017 LDK! 70
2 s 3 11.50 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +0.5 III KACZOR Mieczysław Z/1600/12 2017 3
3 s 3 11.60 KOMASZKO Michał ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB +0.5 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5545/15 2017 3
4 s 3 11.84 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 U18 LB +0.5 IV SKORUPA Krzysztof Z/0486/16 2017 4 LDK!
5 s 3 11.86 FOCH Jakub MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +0.5 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2017 4
6 s 3 12.73 HERMAN Maciej MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +0.5 V ŁOŚ Mateusz Z/2435/16 2017 BEZ
7 s 3 13.37 JÓZEŃKÓW Andrzej MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +0.5 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0872/16 2017 BEZ
1 s 4 11.13 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS +0.9 II SIERADZKI Andrzej Z/1691/11 2017 M
2 s 4 11.33 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +0.9 III GÓRSKI Dariusz Z/3148/15 2017 3
3 s 4 11.38 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB +0.9 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5408/15 2017 2
4 s 4 11.68 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +0.9 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0733/15 2017 3
5 s 4 11.82 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +0.9 -- ROSTEK William B.D. Z/1707/13 2017
6 s 4 12.00 JAMROZIAK Dawid MLKS Agros Żary 98 U20 LB +0.9 IV
1 s 5 12.21 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP +1.0 V BIERŁA Dawid Z/3250/16 2017 4
2 s 5 12.29 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U16 WP +1.0 V SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2017 5
3 s 5 12.29 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U16 DS +1.0 V TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2017
4 s 5 12.34 HERBUT Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS +1.0 V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # Z/1625/16 2017 LDK!
5 s 5 12.36 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +1.0 V WOSIEK Jacek SZOMBURG Tomasz # , Z/1881/16 , 2017 BEZ LDK!
6 s 5 12.43 SIBOROWSKI Jakub MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +1.0 V MARSZEWSKI Tomasz Z/2382/16 2017 BEZ
7 s 5 12.73 URBANIAK Dawid UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP +1.0 V WYDUBA Roman Z/3255/16 2017 5
7 s 5 12.73 KALININ Dawid MULKS Olimpia Świdnica 00 U18 DS +1.0 -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2017 4
1 s 6 12.42 DREWICZ Kamil MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +0.7 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1869/17 2017
2 s 6 12.52 KĄCKI Dominik WKS Śląsk Wrocław 03 U16 DS +0.7 V ZAJDEL Jadwiga Z/1934/17 2017
3 s 6 12.60 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U18 DS +0.7 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2017 5 LDK!
4 s 6 12.64 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 02 U16 DS +0.7 V PRZEORSKI Marek Z/1700/16 2017 5 LDK!
5 s 6 13.12 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 02 U16 DS +0.7 -- GARDZIELEWSKA Urszula # Z/2187/17 2017
6 s 6 13.14 KUREK Aleksander MLKS Polonia Środa Śląska 03 U16 DS +0.7 -- KUCZA Roman Z/0448/17 2017 BEZ
7 s 6 13.46 DUBICKI Łukasz WLKS Wrocław 02 U16 DS +0.7 -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2529/16 2017
1 s 7 13.13 SITKOWSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +0.8 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3685/15 2017 BEZ
2 s 7 13.30 KAMIŃSKI Kacper WLKS Wrocław 03 U16 DS +0.8 -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2100/17 2017 LDK!
3 s 7 13.54 RYNDAK Antoni MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +0.8 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2107/17 2017
4 s 7 13.62 NIEMIER Łukasz UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP +0.8 -- BIERŁA Dawid Z/2496/17 2017
5 s 7 14.16 BIOŁY Adam GKS Start Długołęka 02 U16 DS +0.8 -- BENKOWSKI Henryk Z/2185/17 2017
6 s 7 14.30 MOŻDŻEŃ Karol MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +0.8 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2102/17 2017
7 s 7 15.11 BRZEZIŃSKI Michał MKS MOS Wrocław 04 U14 DS +0.8 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2103/17 2017
8 s 7 15.86 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03 U16 DS +0.8 -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2017 LDK!
1 s 8 11.70 BŁAŻEJEWSKI Dawid MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +1.1 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2550/17 2017
2 s 8 12.13 PAŹDZIERKIEWICZ Jacek SS MKS Parasol Wrocław 01 U18 DS +1.1 IV GOLEC Dominik Z/2892/16 2017
3 s 8 12.62 PILECKI-SILVA Iwo MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +1.1 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3885/16 2017
4 s 8 12.95 CYMOCH Patryk SS MKS Parasol Wrocław 01 U18 DS +1.1 -- B.D. Z/1897/17 2017
5 s 8 13.11 KONIECZNY Michał MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +1.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1718/16 2017
6 s 8 13.39 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 02 U16 DS +1.1 -- PRZEORSKI Marek Z/0724/17 2017 LDK!
7 s 8 14.29 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U16 DS +1.1 -- BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2017
8 s 8 14.55 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +1.1 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2017
1 s 9 11.81 MAREK Michał MLKS Agros Żary 01 U18 LB +1.0 IV WISZ Dariusz Z/1916/15 2017 4 LDK!
2 s 9 11.94 WIECZOREK Kacper MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +1.0 IV MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2017 3
3 s 9 12.03 KARDIS Piotr MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +1.0 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/0584/17 2017 BEZ
4 s 9 12.03 NOWAK Nikodem UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP +1.0 IV WYDUBA Roman Z/1666/15 2017 4
5 s 9 12.20 ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP +1.0 IV BIERŁA Dawid Z/3249/16 2017 4
6 s 9 12.77 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U16 LB +1.0 -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2868/17 2017
7 s 9 13.03 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 50 Weteran MA +1.0 -- B.D. B.D. B.D. BEZ
1 s 10 11.61 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U18 WP +1.4 III ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2017 3
2 s 10 11.89 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U16 DS +1.4 IV KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2017 LDK!
3 s 10 12.12 WOJTUN Jakub MKS Piast Głogów 01 U18 DS +1.4 IV BIELAWA Przemysław Z/5957/15 2017 4 LDK!
4 s 10 12.25 PUCZKO Michał ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB +1.4 -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/2052/16 2017 BEZ
5 s 10 12.43 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +1.4 -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/3307/15 2017 5
200 m M
1 s 1 21.91 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +1.3 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
2 s 1 22.04 WRÓBEL Krzysztof LUKS Orkan Września 96 U23 WP +1.3 II KACZOR Adam Z/1056/13 2017 1
3 s 1 22.06 WRÓBEL Mateusz KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK +1.3 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1746/15 2017 1
4 s 1 22.08 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U16 LD +1.3 II MANTYK Łukasz Z/0168/16 2017 2
5 s 1 22.25 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 94 Sen DS +1.3 II LISOWSKI Józef Z/0128/11 2017 1
6 s 1 22.45 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U18 LB +1.3 II WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2017 2
7 s 1 22.76 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +1.3 II HEMMERLING Andrzej B.D. Z/0931/12 2017 2
8 s 1 22.84 ŻYGADŁO Bogdan LKS Polkowice # 99 U20 DS +1.3 III DMP B.D. Z/3208/15 2017 80
1 s 2 23.16 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 01 U18 DS +0.9 III DMP B.D. Z/4584/15 2017 70
2 s 2 23.23 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +0.9 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0733/15 2017 3
3 s 2 23.57 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +0.9 III ROSTEK William Z/1867/17 2017 LDK!
4 s 2 23.71 FOCH Jakub MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +0.9 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2017 4
1 s 3 23.27 POSŁUSZNY Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +1.8 III DMP ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2651/15 2017 3 66
2 s 3 23.70 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 00 U18 DS +1.8 IV DMP BIALIC Marek Z/1162/15 2017 3 LDK! 54
3 s 3 24.03 KOMASZKO Michał ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB +1.8 IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5545/15 2017 3
4 s 3 24.25 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +1.8 -- ROSTEK William B.D. Z/1707/13 2017
5 s 3 24.45 PAŹDZIERKIEWICZ Jacek SS MKS Parasol Wrocław 01 U18 DS +1.8 -- GOLEC Dominik Z/2892/16 2017
6 s 3 24.69 ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP +1.8 V BIERŁA Dawid Z/3249/16 2017 4
1 s 4 24.68 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP -0.2 V BIERŁA Dawid Z/3250/16 2017 4
2 s 4 24.80 KARDIS Piotr MKS MOS Wrocław 98 U20 DS -0.2 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0584/17 2017 BEZ
3 s 4 25.05 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U16 DS -0.2 V TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2017
4 s 4 25.26 DREWICZ Kamil MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -0.2 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1869/17 2017
5 s 4 26.04 KALININ Dawid MULKS Olimpia Świdnica 00 U18 DS -0.2 -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2017 4
6 s 4 26.61 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -0.2 -- ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2017
1 s 5 23.60 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 U18 LB +1.9 III SKORUPA Krzysztof Z/0486/16 2017 4 LDK!
2 s 5 26.73 KONIECZNY Michał MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +1.9 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1718/16 2017
3 s 5 26.75 SITKOWSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +1.9 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3685/15 2017 BEZ
4 s 5 27.32 JÓZEŃKÓW Andrzej MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +1.9 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0872/16 2017 BEZ
5 s 5 28.89 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 02 U16 DS +1.9 -- PRZEORSKI Marek Z/0724/17 2017 LDK!
6 s 5 31.33 BRZEZIŃSKI Michał MKS MOS Wrocław 04 U14 DS +1.9 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2103/17 2017
1 s 6 24.80 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U16 DS +1.1 V KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2017 LDK!
2 s 6 27.22 KUREK Aleksander MLKS Polonia Środa Śląska 03 U16 DS +1.1 -- KUCZA Roman Z/0448/17 2017 BEZ
3 s 6 27.84 NIEMIER Łukasz UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP +1.1 -- BIERŁA Dawid Z/2496/17 2017
4 s 6 29.37 MOŻDŻEŃ Karol MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +1.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2102/17 2017
5 s 6 31.63 RYNDAK Antoni MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +1.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2107/17 2017
1 s 7 22.27 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +0.4 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2017 1
2 s 7 22.27 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93 Sen DS +0.4 II DMP LISOWSKI Józef Z/3183/11 2017 M 99
3 s 7 23.10 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +0.4 III GÓRSKI Dariusz Z/3148/15 2017 3
4 s 7 23.12 ROSIŃSKI Adrian MKS Piast Głogów 99 U20 DS +0.4 III B.D. B.D. BIELAWA Przemysław B.D. , Z/0706/15 , 2017
5 s 7 23.32 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +0.4 III GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
6 s 7 23.34 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB +0.4 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5408/15 2017 2
7 s 7 25.20 HERBUT Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS +0.4 V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # Z/1625/16 2017 LDK!
1 s 8 23.51 STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +1.9 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0360/16 2017 3
2 s 8 24.50 PUCZKO Michał ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB +1.9 -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/2052/16 2017 BEZ
3 s 8 24.61 NOWAK Nikodem UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP +1.9 -- WYDUBA Roman Z/1666/15 2017 4
4 s 8 25.11 LEWANDOWSKI Jakub MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +1.9 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2586/17 2017
5 s 8 25.28 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U18 DS +1.9 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2017 5 LDK!
6 s 8 26.82 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 50 Weteran MA +1.9 -- B.D. B.D. B.D. BEZ
7 s 8 26.84 STOLARZ Damian ZLKL Zielona Góra 02 U16 LB +1.9 -- HASIÓW Tomasz
400 m M
1 s 1 52.97 KRUS Mateusz LUKS Orkan Września 99 U20 WP IV PUJDAK Andrzej Z/3164/15 2017 3
2 s 1 54.14 KALINA Michał KS Stal Ostrów Wlkp. 99 U20 WP IV WALCZAK Michał Z/1063/17 2017 BEZ
3 s 1 56.73 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U16 DS V TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2017
4 s 1 59.37 RASZEJA Filip MKS MOS Wrocław 02 U16 DS -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/2459/17 2017
5 s 1 61.11 HERMAN Maciej MKS MOS Wrocław 02 U16 DS -- ŁOŚ Mateusz Z/2435/16 2017 BEZ
6 s 1 63.80 OSZYWA Tomasz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB --
1 s 2 50.59 KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice 95 U23 SL III B.D. Z/2356/11 2017 BEZ
2 s 2 50.69 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U20 WP III PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2017 2
3 s 2 52.16 PUKACZ Dawid SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS III GOLEC Dominik Z/2793/15 2017 3
4 s 2 52.59 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 00 U18 DS III DMP BIALIC Marek Z/1162/15 2017 3 LDK! 53
5 s 2 52.69 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99 U20 DS III BIELAWA Przemysław Z/0952/15 2017 3
1 s 3 51.35 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U20 WP III GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2017 3
2 s 3 51.90 ZAWIŚLAK Paweł LKS Zorza Niemil 98 U20 DS III JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0910/14 2017 2
3 s 3 54.25 RYCHTER Przemysław KS Stal Ostrów Wlkp. 99 U20 WP IV STODOLSKI Kamil Z/0838/15 2017 BEZ
4 s 3 54.30 OSIENIENKO Przemysław MULKS Olimpia Świdnica 94 Sen DS -- TEODOSIADIS Micios Z/0447/14 2017 BEZ
5 s 3 55.32 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2017 4
6 s 3 57.11 KURPAS Rafał ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB -- HASIÓW Tomasz Z/0492/15 2017 BEZ
800 m M
1 s 1 1:58.82 BOROWSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 99 U20 WP III WALCZAK Marek Z/2413/15 2017 3
2 s 1 2:00.17 FRĄSZCZAK Patryk niest. Poznań 95 U23 WP III B.D. 3
3 s 1 2:00.75 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U18 DS III B.D. Z/2602/15 2017
4 s 1 2:01.42 LOSY Bartosz KS Stal Ostrów Wlkp. 99 U20 WP III WALCZAK Marek Z/0987/16 2017 4
5 s 1 2:05.91 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS IV MATOSZ Wlodzimierz Z/0393/16 2017 2
6 s 1 2:07.34 WILK Wiktor MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/2792/15 2017 3 LDK!
7 s 1 2:07.85 MARKOWICZ Łukasz niest. Wrocław 94 Sen DS -- B.D. BEZ
8 s 1 2:39.41 DOGBE John MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2250/17 2017
1 s 2 2:11.18 KONDZIOR Paweł MULKS Olimpia Świdnica 75 Weteran DS -- TEODOSIADIS Micios 3
2 s 2 2:11.66 KOBAK Tymoteusz MKS Piast Lwówek Śląski 01 U18 DS -- DMP BIALIC Marek Z/1165/15 2017 5 LDK! 7
3 s 2 2:12.10 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/2988/16 2017 5
4 s 2 2:12.83 KULESZA Robert KS Stal Ostrów Wlkp. 99 U20 WP -- WALCZAK Marek Z/0986/16 2017 BEZ
5 s 2 2:13.24 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS -- MATOSZ Wlodzimierz Z/2026/15 2017 5
6 s 2 2:14.63 ADAMSKI Michał MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3597/15 2017 BEZ
7 s 2 2:15.84 KLOCZKO Mateusz GKS Start Długołęka 02 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2406/16 2017 BEZ
8 s 2 2:16.33 FICA Michał UKS Piast Bolków 01 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz Z/2603/15 2017 5
1500 m M
1 s 1 4:08.90 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB III HASIÓW Tomasz Z/1058/15 2017 1
2 s 1 4:13.91 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 98 U20 LB IV HASIÓW Tomasz Z/1659/15 2017 3
3 s 1 4:17.71 WITKOWSKI Marcin SS MKS Parasol Wrocław 85 Sen DS -- GOLEC Dominik Z/0474/16 2017 3
4 s 1 4:21.03 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98 U20 LB IV SKORUPA Krzysztof Z/0976/14 2017 4
5 s 1 4:24.52 PALIGA Krzysztof MKS Piast Głogów 00 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/3615/15 2017 4 LDK!
6 s 1 4:24.75 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- WISZ Mateusz # Z/1911/15 2017 3 LDK!
7 s 1 4:26.93 ADAMCZYK Jonasz UKS Achilles Leszno 01 U18 WP -- PERDON Dariusz Z/1246/15 2017 3
8 s 1 4:28.04 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- ADAMEK Marek Z/2117/15 2017 BEZ LDK!
9 s 1 4:29.22 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz # Z/4347/15 2017 4
10 s 1 4:30.84 MAZUR Bartłomiej ULKS Muflon Bielawa 01 U18 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/1890/16 2017 4 LDK!
11 s 1 4:36.63 OLSZEWSKI Wojciech UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1792/15 2017 BEZ
12 s 1 4:38.20 BOROWIK Przemysław LUKS Orkan Września # 00 U18 WP -- PUJDAK Andrzej Z/0011/15 2017
13 s 1 4:38.25 STASIK Marek niest. Wrocław 97 U23 DS --
14 s 1 4:47.26 PAWELCZAK Karol MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/5624/15 2017 BEZ
15 s 1 5:01.05 PACHNIK Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/1206/17 2017
16 s 1 5:15.76 HAJDUK Karol MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/1083/15 2017 BEZ
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.25 DER Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U16 LB +2.2 III KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3273/16 2017 4
2 s 1 16.34 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U16 LB +2.2 III KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2787/16 2017 3
3 s 1 21.64 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U16 DS +2.2 -- PRZEORSKI Marek IMIOŁEK Monika Z/1650/16 2017 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.88 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP +0.4 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2017 4
2 s 1 15.01 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS +0.4 III KORDASIEWICZ Damian Z/4116/15 2017 4
3 s 1 15.56 KLIMCZAK Sebastian MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS +0.4 III KORDASIEWICZ Damian Z/4117/15 2017 BEZ
4 s 1 15.72 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +0.4 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3
5 s 1 15.84 NOWICKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS +0.4 IV KUBALA Łukasz Z/2297/15 2017 3
6 s 1 16.00 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS +0.4 IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4
7 s 1 16.46 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS +0.4 IV SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3
8 s 1 16.50 WIECZOREK Kacper MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +0.4 IV MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2017 3
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 17.13 ZARZYCKI Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB -0.3 IV WALCZAK Jerzy Z/6504/15 2017 3
110 m pł M
1 s 1 15.22 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP -0.3 II HEMMERLING Andrzej B.D. Z/0931/12 2017 2
200 m pł M
1 s 1 29.11 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U16 LB +0.8 IV KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2787/16 2017 3
2 s 1 29.89 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP +0.8 V WYDUBA Roman Z/0698/17 2017 BEZ
3 s 1 30.02 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U16 WP +0.8 V SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2017 5
4 s 1 32.57 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U16 DS +0.8 -- PRZEORSKI Marek IMIOŁEK Monika Z/1650/16 2017 BEZ LDK!
  s 1 DNF ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U16 LD +0.8 -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2017 3 LDK!
1 s 2 28.25 DER Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U16 LB +2.0 III KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3273/16 2017 4
2 s 2 30.46 URBANIAK Dawid UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP +2.0 V WYDUBA Roman Z/3255/16 2017 5
3 s 2 31.94 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 02 U16 DS +2.0 -- PRZEORSKI Marek Z/1700/16 2017 5 LDK!
4 s 2 37.95 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03 U16 DS +2.0 -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2017 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 s 1 57.60 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 00 U18 DS III B.D. Z/2601/15 2017
2 s 1 58.59 BIAŁY Szymon KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP IV WALCZAK Marek Z/0587/15 2017 2
3 s 1 61.14 MIŁOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/4517/15 2017 2 LDK!
4 s 1 61.17 BIEKSZO Eryk ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3276/16 2017 3
5 s 1 66.33 CISZAK Bartosz MKS Piast Głogów 01 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/2366/16 2017 5 LDK!
  s 1 DNF STAWICKI Michał UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0892/16 2017 5
1 s 2 59.72 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2017 4
2 s 2 59.98 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP IV ŚWITAŁA Aldona ŚWITAŁA Aldona Z/6251/15, Z/6251/15 2016, 2017 3
3 s 2 63.83 STACHOWSKI Mateusz UKS Achilles Leszno 01 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3507/15 2017 5
400 m pł M
1 s 1 55.88 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2017 2
2 s 1 56.50 HAMPEL Ernest LUKS Orkan Września 97 U23 WP II KACZOR Adam Z/1122/13 2017 1
3 s 1 59.04 MACIEJEWSKI Artur UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP IV KACZOR Mieczysław Z/0441/14 2017 4
4 s 1 59.35 SOBKOWICZ Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS IV DMP MARKOWSKA Małgorzata Z/3195/15 2017 4 55
5 s 1 61.62 BORKOWSKI Dominik UKS Sokół Żmigród 99 U20 DS IV ŁYCZAKOWSKI Ludwik Z/3680/15 2017 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 2.13 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS I DMP WIŚNIEWSKI PAWEł GRUMAN Bartosz Z/0721/15 2017 1 133
2 f 1 1.95 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB II MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2017 3
3 f 1 1.85 PICHOWICZ Wojciech MKS Szerszeń Bogatynia 99 U20 DS III DRÓŻDŻ Tomasz Z/0558/15 2017 3
4 f 1 1.85 ZARZYCKI Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/6504/15 2017 3
5 f 1 1.80 KOCOT Mateusz MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4767/15 2017 3 LDK!
6 f 1 1.80 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4974/15 2017 2 LDK!
7 f 1 1.80 DUDEK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U20 DS IV GRZYBEK Grzegorz Z/0695/16 2017 4
8 f 1 1.80 DUDEK Daniel MMKS Kędzierzyn Koźle 00 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/2878/15 2016 4
9 f 1 1.75 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2017 4
10 f 1 1.75 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U16 LB IV WISZ Dariusz Z/0490/16 2017 5 LDK!
11 f 1 1.75 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 01 U18 DS IV MIKODA Lilla Z/3552/15 2017 3
12 f 1 1.70 POLEWAJCZYK Adam MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/4975/15 2017 4
13 f 1 1.70 MAREK Michał MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/1916/15 2017 4 LDK!
14 f 1 1.65 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5
15 f 1 1.65 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4
16 f 1 1.65 GUŹDZIOŁ Paweł UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP V WYDUBA Roman Z/3247/16 2017 BEZ
17 f 1 1.60 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/5580/15 2017 4
18 f 1 1.60 MAREK Paweł ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2762/16 2017 5
19 f 1 1.60 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 02 U16 DS -- GARDZIELEWSKA Urszula # Z/2187/17 2017
20 f 1 1.45 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/4620/15 2017 5
Tyczka M
1 f 1 4.10 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 99 U20 DS II DMP ŁOŚ Dariusz Z/3254/15 2017 2 80
2 f 1 4.00 KAŹMIERCZAK Przemysław MLKS Echo Twardogóra 98 U20 DS II DMP ŁOŚ Dariusz Z/0930/14 2017 2 74
3 f 1 3.80 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Weteran DS III ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13 2017 2
4 f 1 3.70 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/5580/15 2017 4
5 f 1 3.30 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS IV DMP GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4 31
6 f 1 3.30 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/4620/15 2017 5
6 f 1 3.30 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS IV ŁOŚ Mateusz B.D. Z/3604/15 2017 4
  f 1 NM MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/0409/15 2017 2
  f 1 NM BIALIC Tomasz MKS Piast Lwówek Śląski 00 U18 DS -- DMP BIALIC Marek Z/1161/15 2017 3 LDK!
W dal M
1 f 1 7.23 BASAŁYGO Paweł MKS Osa Zgorzelec 95 U23 DS +0.9 II KORDASIEWICZ Damian Z/4426/11 2017
2 f 1 6.77 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U18 WP +1.9 III ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2017 3
3 f 1 6.73 JÓŹWIAK Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U23 DS +0.3 III DMP POSACKI Ryszard Z/0912/13 2017 2 74
4 f 1 6.48 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U18 WP -0.9 III RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2017 3
5 f 1 6.42 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Polkowice # 99 U20 DS -0.5 III KOBIAŁKA Kamil Z/2731/16 2017
6 f 1 6.15 KAWALER Wojciech MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +1.0 IV MAŃKA Bogumił Z/0155/14 2017 3
7 f 1 6.13 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U16 LD +0.2 IV MANTYK Łukasz Z/0169/16 2017 3
8 f 1 5.78 WYRWAS Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +0.9 -- CZERNIK Edward # Z/2872/16 2017 5
9 f 1 5.68 WALASZKIEWICZ Miguel MLKS Sokół Lubin 01 U18 DS +1.4 -- KNULL Mariusz Z/1110/15 2017 5
10 f 1 5.68 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U16 LD +0.4 V MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2017 3 LDK!
11 f 1 5.59 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS -0.8 -- SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3
12 f 1 5.45 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -0.8 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0361/16 2017 BEZ
13 f 1 5.42 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP +0.8 -- WYDUBA Roman Z/0698/17 2017 BEZ
14 f 1 5.38 PĘDZIŃSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -0.5 -- MACIEJEWSKI Andrzej Z/0487/15 2017 BEZ
15 f 1 4.98 SIBOROWSKI Jakub MKS MOS Wrocław 02 U16 DS -0.9 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2382/16 2017 BEZ
16 f 1 4.93 KOWALSKI Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS +0.7 -- GRUMAN Bartosz Z/2479/17 2017 LDK!
17 f 1 4.78 STOLARZ Damian ZLKL Zielona Góra 02 U16 LB +0.7 -- HASIÓW Tomasz
18 f 1 4.62 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U16 LB +0.6 -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2868/17 2017
19 f 1 4.60 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U20 WP +0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2017 4
20 f 1 4.06 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U16 DS +1.5 -- BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2017
21 f 1 3.93 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U16 DS -0.6 -- BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2017 5
  f 1 NM MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U18 DS 0.0 -- DMP KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2017 3
Trójskok M
1 f 1 11.85 WYRWAS Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +1.8 -- CZERNIK Edward # Z/2872/16 2017 5
  f 1 NM JÓŹWIAK Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U23 DS 0.0 -- DMP POSACKI Ryszard Z/0912/13 2017 2
Kula (5) M
1 f 1 17.25 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2017 2 LDK!
2 f 1 16.61 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB II WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2017 2
3 f 1 14.40 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2017 2 LDK!
4 f 1 14.10 TOMCZYK Dawid MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS III B.D. Z/2302/15 2017 3
5 f 1 14.09 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 00 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/3312/15 2017
6 f 1 14.02 WOLSZAKIEWICZ Krystian WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS III STANKIEWICZ Zbigniew Z/4126/15 2017 2
7 f 1 13.65 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2017 3 LDK!
8 f 1 10.68 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4
1 f 2 12.00 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1653/16 2017 5 LDK!
2 f 2 10.85 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2017 LDK!
3 f 2 9.86 SZELĄG Kacper MKL 12 Jelenia Góra 02 U16 DS -- SZYMAŃSKI Andrzej Z/0723/17 2017
4 f 2 9.61 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS -- KARPIŃSKI Franciszek # Z/1652/16 2017 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 17.00 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2017 1
2 f 1 15.48 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 99 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2017 2
3 f 1 13.94 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0428/15 2017 2
4 f 1 13.44 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/6501/15 2017 3
5 f 1 13.43 WOJTUŚ Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/4191/15 2017 3
6 f 1 11.73 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2197/15 2017 4
Kula (7.26) M
1 f 1 13.69 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U23 DS II SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2017 1
Dysk (1) M
1 f 1 49.03 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS II MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2017 LDK!
2 f 1 37.86 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1653/16 2017 5 LDK!
3 f 1 34.40 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek # Z/1652/16 2017 LDK!
4 f 1 31.92 SZELĄG Kacper MKL 12 Jelenia Góra 02 U16 DS V SZYMAŃSKI Andrzej Z/0723/17 2017
5 f 1 31.36 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2017
6 f 1 30.88 STERNAL Piotr UKS przy SP Międzybórz # 02 U16 DS -- PLISZEK Grzegorz Z/2494/17 2017
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.91 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2017 2 LDK!
2 f 1 47.13 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2017 2 LDK!
3 f 1 47.03 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2017 3 LDK!
4 f 1 38.44 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2017 LDK!
5 f 1 37.06 WOLSZAKIEWICZ Krystian WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS IV STANKIEWICZ Zbigniew Z/4126/15 2017 2
6 f 1 36.56 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2017 2
7 f 1 20.82 SZCZEPIŃSKI Dominik GKS Start Długołęka 01 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2404/16 2017 BEZ
  f 1 NM WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2017 3
Dysk (1.75) M
1 f 1 46.97 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2017 1
2 f 1 44.13 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2017 1
3 f 1 43.62 WOJTUŚ Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/4191/15 2017 3
4 f 1 39.05 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/2573/15 2017 3
5 f 1 38.01 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0428/15 2017 2
6 f 1 24.52 FERENC Łukasz MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/4488/15 2017 3
7 f 1 18.88 JUSZCZYK Michał GKS Start Długołęka 99 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0564/15 2017 4
Dysk (2) M
1 f 1 49.23 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS I DMP KOTWICA Czesław Z/0821/13 2017 111
2 f 1 42.73 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U23 DS II SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2017 1
Oszczep (700) M
1 f 1 55.06 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 00 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/3312/15 2017
2 f 1 47.47 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 00 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2017 3
3 f 1 41.16 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2017 3
4 f 1 32.96 MISIAK Adam UKS przy SP Międzybórz 02 U16 DS V PLISZEK Grzegorz Z/2492/17 2017
Oszczep (800) M
1 f 1 56.56 PURSCH Marcel UKS Sokół Żmigród 98 U20 DS II ŁYCZAKOWSKI Ludwik Z/0977/14 2017 2
2 f 1 50.88 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/2197/15 2017 4
3 f 1 49.60 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 99 U20 DS III DMP STANKIEWICZ Zbigniew Z/3249/15 2017 3 58
4 f 1 35.36 SKRZYPEK Rafał niest. Z.Góra 98 U20 LB -- HASIÓW Tomasz
5 f 1 31.34 KAWALER Wojciech MKS MOS Wrocław 98 U20 DS -- MAŃKA Bogumił Z/0155/14 2017 3
6 f 1 31.24 FERENC Łukasz MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/4488/15 2017 3
7 f 1 25.84 NIEDŹWIECKI Krystian ZLKL Zielona Góra 98 U20 LB -- HASIÓW Tomasz

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.2728040218353 sekund