Bielsko-Biała 20.05.2017
PZLA Mistrzostwa Polski U23 w biegu na 10 000 metrów [DMP]
10000 m K
1 1 s 1 36:05.79 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U23 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2017 M
2 2 s 1 36:07.23 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U23 MZ I JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2017 1
3 3 s 1 36:13.28 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 96 U23 WP I KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2017 2
4 4 s 1 36:24.77 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U23 SL I DMP CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2017 1 121
5 5 s 1 36:32.35 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 95 U23 WN I PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz Z/1260/11 2017 1
6 6 s 1 36:55.81 GRZELAK Dominika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 97 U23 PM I WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0785/14 2017 2
7 7 s 1 37:30.06 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U23 DS I WOSIEK Jacek B.D. Z/0798/12 2017
8 8 s 1 37:44.73 BUDZIŁEK Martyna KS AZS UWM Olsztyn 96 U23 WN I PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz Z/0397/12 2017 3
9 9 s 1 37:49.47 PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław # 97 U23 DS II WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/1162/14 2017
10 10 s 1 38:40.82 BYRSKA Sylwia WKS Wawel Kraków 95 U23 MA II DMP SOBCZYK Grzegorz Z/1342/14 2017 2 93
11 11 s 1 39:47.25 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice 95 U23 SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2017 2
12 12 s 1 40:18.11 RĘBISZ Judyta MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U23 SL III STĘPIEŃ Kazimierz Z/0209/13 2017 3
  s 1 DNF WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U23 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2017 3
10000 m M
1 1 s 1 30:22.93 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 95 U23 OP I WOSIEK Jacek Z/0597/14 2017
2 2 s 1 30:24.79 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ I TRZOS Leszek Z/0310/13 2017 1
3 3 s 1 30:53.32 SOWIŃSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn 96 U23 WN II PODOLAK Kazimierz Z/0520/12 2017 2
4 4 s 1 30:57.93 PIEKIELNY Norbert UKS Sokół Żmigród 96 U23 DS II B.D. Z/0181/13 2017 2
5 5 s 1 31:04.72 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U23 ZP II NOWICKI Bartosz B.D. Z/0258/11 2017 2
6 6 s 1 31:32.28 TABOR Dominik WKS Wawel Kraków 95 U23 MA II DMP SOBCZYK Grzegorz Z/0830/11 2017 2 81
7 7 s 1 31:38.16 STYPUŁKOWSKI Patryk RKS Łódź 95 U23 LD II DMP JASZCZAK Stanisław Z/0415/13 2017 2 79
8 8 s 1 31:39.41 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 95 U23 SL II HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 2
9 9 s 1 31:54.85 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 97 U23 SL II JONDA Czesław Z/1072/13 2017 3
10 10 s 1 32:05.21 PYSZEL Florian BKS Wataha Warszawa 95 U23 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof DZIUBIŃSKA Bożena , Z/0205/11 , 2017
11 11 s 1 32:19.18 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95 U23 MA II DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/3015/11 2017 3 65
12 12 s 1 32:21.47 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL II PASZTA Wiesław Z/0480/13 2017 2
13 13 s 1 32:23.32 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U23 SL II DMP SZCZYRK Janusz B.D. Z/1766/11 2017 3 64
14 14 s 1 32:28.23 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 97 U23 SL II DMP SZCZYRK Janusz Z/0562/13 2017 3 62
15 15 s 1 32:35.29 BZDYL Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 97 U23 MA II KARAŚ Stanisław Z/0284/13 2017 3
16 16 s 1 32:36.34 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 97 U23 WN II NAGY Czesław Z/0547/13 2017 3
17 17 s 1 32:55.38 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 96 U23 MZ II ROSŁON Sławomir Z/0010/12 2017 3
18 18 s 1 33:47.16 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 95 U23 SL III LAMCH Czesław Z/2758/16 2017
19 19 s 1 34:17.89 WŁOCH Andrzej KB MOSiR Jastrzębie 95 U23 SL III STAŚKIEWICZ Jakub Z/0981/15 2017 3
20 20 s 1 35:52.20 KĄDZIOŁKA Tomasz WKS Wawel Kraków 97 U23 MA -- STAWIARZ Edward Z/2498/17 2017 4
21 21 s 1 36:17.26 OGRODNIK Maciej MKS MOS Wrocław 97 U23 DS -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/0823/15 2017 4
22 22 s 1 36:46.43 JAŚNIEWSKI Michał MKS Sambor Tczew 97 U23 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0571/14 2017 BEZ
  s 1 DNF DRĄG Mateusz UKS Chromik Mysłowice 97 U23 SL -- PASZTA Wiesław Z/1218/16 2017 2
  s 1 DNF KUŚMIERZ Aleksander AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- DMP WRONA Grzegorz Z/4021/11 2017 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.45990896224976 sekund