ŁódĽ 28.05.2017
Mityng ŁOZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 12.94 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -2.4 III NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2017 2
2 e 1 13.58 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -2.4 IV TRZOS Leszek Z/5568/15 2017 4
3 e 1 13.67 OZGA Aleksandra LUKS Strzałków 01 U18 LD -2.4 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/4810/15 2017 2
4 e 1 13.70 MURAWSKA Barbara AZS ŁódĽ 01 U18 LD -2.4 IV DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2017 5 85
1 e 2 13.16 LACHOWICZ Klara AZS ŁódĽ 00 U18 LD -0.4 III KUCZKOWSKI Piotr # Z/3447/17 2017
2 e 2 13.30 PAWLAK Klaudia BKL Bełchatów 01 U18 LD -0.4 IV RYBARCZYK Dariusz 4
3 e 2 14.26 KLOCHOWICZ Zuzanna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -0.4 -- TRZOS Leszek Z/5565/15 2017 5
1 e 3 11.96 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -1.3 I DMP U20 JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1 159
2 e 3 12.26 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -1.3 II DMP MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1 113
3 e 3 12.91 JAK¦ Małgorzata RKS ŁódĽ 98 U20 LD -1.3 III DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4 116
4 e 3 14.43 BŁASZCZYK Natalia MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD -1.3 -- KU¦ Tomasz Z/1962/17 2017
1 e 4 12.80 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ +1.3 III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2017 3
2 e 4 12.92 CHACIŃSKA Natalia AZS ŁódĽ 96 U23 LD +1.3 III LIPIŃSKI Zdzisław Z/0206/12 2017 1
3 e 4 13.62 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U16 LD +1.3 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2017 4 LDK!
4 e 4 14.00 SYCH Klaudia RKS ŁódĽ 02 U16 LD +1.3 V GOWORSKI Tomasz JASZCZAK Stanisław # Z/3543/16 2017 5 LDK!
5 e 4 14.16 ZABRZEWSKA Maria UKS GOK Zduny 02 U16 LD +1.3 V ZNYK Stanisław ZNYK Stanisław 5
6 e 4 15.24 POLINCEUSZ Emilia UMLKS Pegaz Opoczno 02 U16 LD +1.3 -- MARSZAŁEK Rafał Z/1155/16 2017 BEZ
1 e 5 13.10 WO¬NICKA Justyna LUKS Strzałków 02 U16 LD +1.0 III WRÓBLEWSKI Daniel Z/2039/16 2017 3
2 e 5 13.52 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U16 LD +1.0 IV BARSKA Jolanta Z/2460/17 2017 4
3 e 5 13.74 KOZIEŁ Aleksandra RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ +1.0 IV JADCZAK Bożena Z/0384/17 2017 4
4 e 5 13.95 STAŃCZAK Wiktoria RKS ŁódĽ 02 U16 LD +1.0 V KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik , Z/3551/16 , 2017 BEZ LDK!
5 e 5 14.12 SADY¦ Marta UKS Azymut Pabianice 02 U16 LD +1.0 V WO¬NIAK Jerzy Z/0441/17 2017
6 e 5 14.66 PAWLAK Natalia UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +1.0 -- KUDŁA Jacek Z/0198/17 2017 5
1 f 1 12.73 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD +1.2 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2017 2
2 f 1 13.10 LACHOWICZ Klara AZS ŁódĽ 00 U18 LD +1.2 III KUCZKOWSKI Piotr # Z/3447/17 2017
3 f 1 13.21 PAWLAK Klaudia BKL Bełchatów 01 U18 LD +1.2 IV RYBARCZYK Dariusz 4
4 f 1 13.28 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +1.2 IV TRZOS Leszek Z/5568/15 2017 4
5 f 1 13.45 MURAWSKA Barbara AZS ŁódĽ 01 U18 LD +1.2 IV DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2017 5 94
6 f 1 14.47 KLOCHOWICZ Zuzanna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +1.2 -- TRZOS Leszek Z/5565/15 2017 5
1 f 2 11.86 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +2.7 I DMP U20 JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1 164
2 f 2 12.90 JAK¦ Małgorzata RKS ŁódĽ 98 U20 LD +2.7 III DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4 116
1 f 3 12.65 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ 0.0 II BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2017 3
2 f 3 13.11 WO¬NICKA Justyna LUKS Strzałków 02 U16 LD 0.0 III WRÓBLEWSKI Daniel Z/2039/16 2017 3
3 f 3 13.67 KOZIEŁ Aleksandra RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ 0.0 IV JADCZAK Bożena Z/0384/17 2017 4
200 m K
1 s 1 24.40 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +0.8 I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 s 1 25.86 GROT Aneta RKS ŁódĽ 79 Weteran LD +0.8 II DMP B.D. GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2017 2 92
3 s 1 25.93 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD +0.8 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2017 2
4 s 1 26.22 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ +0.8 II BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2017 3
1 s 2 26.47 OSTROWSKA Alicja AZS ŁódĽ 01 U18 LD +2.4 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2017 4 LDK! 116
2 s 2 26.67 LACHOWICZ Klara AZS ŁódĽ 00 U18 LD +2.4 III KUCZKOWSKI Piotr # Z/3447/17 2017
3 s 2 27.29 JAK¦ Małgorzata RKS ŁódĽ 98 U20 LD +2.4 III KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4
4 s 2 27.34 MARKS Matylda AZS ŁódĽ 00 U18 LD +2.4 IV DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2017 4 101
5 s 2 27.80 NOWAK Aleksandra RKS ŁódĽ 01 U18 LD +2.4 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2017 4 95
1 s 3 27.81 SPYCHALSKA Zuzanna RKS ŁódĽ 01 U18 LD +1.1 IV DMP U20 GOWORSKI Tomasz KOPEĆ Dominik Z/3534/16 2017 4 LDK! 94
2 s 3 27.86 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +1.1 IV TRZOS Leszek Z/5568/15 2017 4
3 s 3 29.22 WDÓWKA Julia OLTS Opoczno Sport Team 01 U18 LD +1.1 -- WOJTAREK Jacek Z/0543/16 2017 BEZ LDK!
4 s 3 29.95 KLOCHOWICZ Zuzanna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +1.1 -- TRZOS Leszek Z/5565/15 2017 5
1 s 4 30.55 BOGUSŁAWSKA Julia OLTS Opoczno Sport Team 03 U16 LD -0.2 -- WOJTAREK Jacek Z/0746/17 2017 LDK!
2 s 4 30.87 PAWLAK Natalia UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD -0.2 -- KUDŁA Jacek Z/0198/17 2017 5
3 s 4 30.90 SOBIESZUK Julia RKS ŁódĽ 02 U16 LD -0.2 -- GOWORSKI Tomasz KOPEĆ Dominik Z/3533/16 2017 BEZ LDK!
4 s 4 30.94 WOSEK Zuzanna UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -0.2 -- MARSZAŁEK Rafał Z/2230/15 2016 BEZ
5 s 4 33.61 SAPKO Marta KS Agros Zamo¶ć 03 U16 LU -0.2 -- WDOWIAK Aneta B.D. , Z/3904/16 , 2017 BEZ LDK!
1 s 5 27.98 WI¦NIEWSKA Maja MKLA Łęczyca 02 U16 LD -0.4 IV DMP U20 KUBIAK Robert Z/2161/17 2017 92
2 s 5 27.99 ¦MIAŁKOWSKA Maja RKS ŁódĽ 02 U16 LD -0.4 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2017 3
3 s 5 28.63 SADY¦ Marta UKS Azymut Pabianice 02 U16 LD -0.4 V WO¬NIAK Jerzy Z/0441/17 2017
4 s 5 28.98 PLAK Malwina RKS ŁódĽ 02 U16 LD -0.4 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2017 5
5 s 5 29.06 ZABRZEWSKA Maria UKS GOK Zduny 02 U16 LD -0.4 V ZNYK Stanisław ZNYK Stanisław 5
6 s 5 29.10 SZUMIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 99 U20 LD -0.4 -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/2252/17 2017 BEZ 79
1 s 6 28.51 NEIMAN Julia MKLA Łęczyca 02 U16 LD +1.8 V ANDRYSIAK Mirosław Z/2160/17 2017
2 s 6 29.19 JÓ¬WIAK Zofia RKS ŁódĽ 01 U18 LD +1.8 -- DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2017 78
3 s 6 29.30 STAŃCZAK Wiktoria RKS ŁódĽ 02 U16 LD +1.8 V KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik , Z/3551/16 , 2017 BEZ LDK!
400 m K
1 s 1 54.83 KACHANAVA Marharyta AZS ŁódĽ 99 U20 LD I BLAUSZ Henryka
2 s 1 56.84 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/0633/15 2017 2
3 s 1 58.77 JAK¦ Aleksandra RKS ŁódĽ 98 U20 LD II DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3 123
4 s 1 58.87 WA¦NIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II JADCZAK Bożena Z/0124/13 2017 2
5 s 1 59.56 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/1706/13 2017 1
6 s 1 59.73 OCZKOWICZ Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD III DMP U20 KOWALSKI Robert Z/0121/14 2017 3 116
1 s 2 59.09 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD III FIRLIT Roman Z/4999/15 2017 2
2 s 2 61.05 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ III ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2017 2
3 s 2 62.25 WŁODARCZYK Kamila AZS ŁódĽ 00 U18 LD IV DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3 97
4 s 2 62.51 GAJOS Aleksandra RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/4899/15 2017 3 LDK!
5 s 2 63.83 BERŁOWSKA Barbara RKS ŁódĽ 99 U20 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/0198/15 2017 3
6 s 2 65.84 PAROŃSKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/5754/15 2017 4
1 s 3 63.69 LE¦NIEWSKA Daria OLTS Opoczno Sport Team 00 U18 LD IV WOJTAREK Jacek Z/2270/15 2017 BEZ LDK!
2 s 3 64.78 TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS ŁódĽ 01 U18 LD -- DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/2218/15 2017 3 79
3 s 3 65.74 GROMADZKA Edyta UMLKS Pegaz Opoczno 04 U14 LD V NOWOSIELSKI Rafał BEZ
4 s 3 66.73 WDÓWKA Julia OLTS Opoczno Sport Team 01 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/0543/16 2017 BEZ LDK!
5 s 3 66.98 CICHOCKA Patrycja MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3831/15 2017 4
800 m K
1 s 1 2:17.42 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD II WASIAK Jarosław Z/0729/16 2017 4
2 s 1 2:24.78 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2017 2 LDK!
3 s 1 2:24.89 LE¦NIEWSKA Daria OLTS Opoczno Sport Team 00 U18 LD III WOJTAREK Jacek Z/2270/15 2017 BEZ LDK!
4 s 1 2:24.95 KOWALSKA Natalia AZS ŁódĽ 00 U18 LD III SEKIETA Radosław Z/2398/15 2017 4
5 s 1 2:28.17 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD IV KOWALSKI Robert Z/3454/15 2017 BEZ LDK!
6 s 1 2:31.10 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U16 LD IV LISIECKI Paweł Z/0573/16 2017 5
7 s 1 2:32.00 KALISZ Agnieszka MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD IV DMP U20 KU¦ Tomasz Z/1957/17 2017 BEZ 80
8 s 1 2:32.11 SAPKO Julia KS Agros Zamo¶ć 01 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/3892/16 , 2017 4 LDK!
1 s 2 2:33.92 MOTYKA Aleksandra RKS ŁódĽ 03 U16 LD V JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław # , Z/0749/17 , 2017 4 LDK!
2 s 2 2:34.92 KOWALEWSKA Paulina UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -- MARSZAŁEK Rafał Z/2226/15 2017 4
3 s 2 2:34.94 ZIEMBA Wiktoria RKS ŁódĽ 03 U16 LD V JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław Z/0750/17 2017 LDK!
4 s 2 2:46.59 BROLA Aleksandra niest. ŁódĽ 05 U14 LD --
5 s 2 2:49.45 WÓJCIK Lilianna RKS ŁódĽ 02 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław Z/2071/16 2017 BEZ LDK!
6 s 2 2:53.90 BAŃCZYK Klaudia niest. ŁódĽ 04 U14 LD --
3000 m K
1 s 1 11:11.09 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS ŁódĽ 01 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2221/15 2017 3 94
2 s 1 11:43.96 SZPOTON Anna OLTS Opoczno Sport Team 02 U16 LD -- WOJTAREK Jacek Z/0542/16 2017 5 LDK!
3 s 1 14:22.13 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesi±tka Radomsko 00 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2017
100 m pł J MŁ K
1 e 1 15.10 OZGA Aleksandra LUKS Strzałków 01 U18 LD +1.2 II WRÓBLEWSKI Daniel Z/4810/15 2017 2
2 e 1 15.20 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +1.2 II DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2017 2 LDK! 134
3 e 1 16.61 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD +1.2 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
4 e 1 16.83 BARCZ Weronika AZS ŁódĽ 02 U16 LD +1.2 III DMP U20 SYGDZIAK Zofia SADACH Aneta Z/2583/16 2017 4 LDK! 100
5 e 1 18.21 KURKOWSKA Joanna RKS ŁódĽ 00 U18 LD +1.2 -- DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/4833/15 2017 BEZ 65
6 e 1 18.39 LIPIŃSKA Anita RKS ŁódĽ 00 U18 LD +1.2 -- DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/6303/15 2017 4 62
1 f 1 14.67 OZGA Aleksandra LUKS Strzałków 01 U18 LD +1.6 II WRÓBLEWSKI Daniel Z/4810/15 2017 2
2 f 1 15.11 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +1.6 II DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2017 2 LDK! 136
3 f 1 15.79 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD +1.6 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
4 f 1 16.65 BARCZ Weronika AZS ŁódĽ 02 U16 LD +1.6 III DMP U20 SYGDZIAK Zofia SADACH Aneta Z/2583/16 2017 4 LDK! 105
5 f 1 17.86 LIPIŃSKA Anita RKS ŁódĽ 00 U18 LD +1.6 -- DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/6303/15 2017 4 69
6 f 1 18.10 KURKOWSKA Joanna RKS ŁódĽ 00 U18 LD +1.6 -- DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/4833/15 2017 BEZ 66
100 m pł K
1 e 1 13.98 RZˇDZIŃSKA Julia AZS ŁódĽ 92 Sen LD +2.2 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2017 138
2 e 1 14.01 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +2.2 I DMP DMP U20 MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1 137 162
3 e 1 14.50 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U23 SL +2.2 I SZYNOL Karol Z/0212/13 2017 1
4 e 1 16.16 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +2.2 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/4018/15 2017 2 118
  e 1 DNF NAWROCKA Marta AZS ŁódĽ 98 U20 LD +2.2 -- DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/0788/14 2017 1
1 f 1 13.97 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -1.1 I DMP DMP U20 MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1 139 164
2 f 1 14.09 NAWROCKA Marta AZS ŁódĽ 98 U20 LD -1.1 I DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/0788/14 2017 1 134 160
3 f 1 14.35 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U23 SL -1.1 I SZYNOL Karol Z/0212/13 2017 1
4 f 1 16.25 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -1.1 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/4018/15 2017 2 116
400 m pł K K
1 s 1 60.92 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA I DMP PA¦ Mariusz Z/0636/14 2017 1 125
2 s 1 60.97 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ I BLAUSZ Henryka Z/0074/14 2017 2
3 s 1 61.79 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I DMP U20 JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1 148
4 s 1 64.97 BATOLIK Agata AZS ŁódĽ 99 U20 LD II DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2017 2 90 127
5 s 1 68.82 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2017 2 LDK!
1 s 2 68.91 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ III DMP U20 BOROŃ Adam Z/4020/15 2017 4 105
2 s 2 70.16 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS ŁódĽ 01 U18 LD IV DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2017 5 100
3 s 2 71.07 BRYCH Wiktoria RKS ŁódĽ 01 U18 LD IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2017 2 96
4 s 2 75.27 ROKITA Natalia RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4901/15 2017 5 LDK!
4x100 m K
1 s 1 47.80 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 99
99
99
99
U20 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
Z/3206/15
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2017
2017
2017
2017
2
1
2
1
2 s 1 49.80 JAK¦ Aleksandra
JAK¦ Małgorzata
NOWAKOWSKA Aleksandra
SZABLEWSKA Paulina
RKS ŁódĽ 98
98
98
98
U20 LDZ -- KOPEĆ Dominik
KOPEĆ Dominik
KRAKOWIAK Lech
KRAKOWIAK Lech
Z/1333/14
Z/1334/14
Z/0164/14
Z/0610/14
2017
2017
2017
2017
3
4
1
2
3 s 1 53.30 WI¦NIEWSKA Katarzyna
BEDNAREK Agnieszka
KALISZ Agnieszka
MAŁECKA Katarzyna
MULKS Żeromski Sieradz 00
98
99
00
U20 LDZ -- KU¦ Tomasz
KU¦ Tomasz
KU¦ Tomasz
KU¦ Tomasz
Z/1958/17
Z/0907/14
Z/1957/17
Z/1959/17
2017
2017
2017
2017

1
BEZ

1 s 2 50.29 WŁODARCZYK Kamila
OSTROWSKA Alicja
MURAWSKA Barbara
MARKS Matylda
AZS ŁódĽ 00
01
01
00
U18 LDZ -- KUCZKOWSKI Piotr
KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta
BLAUSZ Henryka
KUCZKOWSKI Piotr
Z/2048/15
Z/2049/15
Z/3487/16
Z/6420/15
2017
2017
2017
2017
3
4
5
4
2 s 2 52.14 BRYCH Wiktoria
JÓ¬WIAK Zofia
NOWAK Aleksandra
SPYCHALSKA Zuzanna
RKS ŁódĽ 01
01
01
01
U18 LDZ -- SZABLEWSKI Tadeusz
KOPEĆ Dominik
SZABLEWSKI Tadeusz
GOWORSKI Tomasz KOPEĆ Dominik
Z/4825/15
Z/1840/17
Z/6309/15
Z/3534/16
2017
2017
2017
2017
2

4
4
4x400 m K
1 s 1 4:12.96 KOŁATA Karolina
PRZYBYLSKA Kamila
GEBLER Julia
JANUS Julia
MKS Aleksandrów Łódzki 00
00
00
01
U18 LDZ -- LIPIŃSKI Leszek
KOWALSKI Robert
KOWALSKI Robert
LIPIŃSKI Leszek
Z/1661/15
Z/3452/15
Z/3450/15
Z/3706/15
2017
2017
2017
2017
2
BEZ
4
2
2 s 1 4:16.85 LIPIŃSKA Anita
KURKOWSKA Joanna
TRUSZCZYŃSKA Magdalena
KMIN-NIEMIRSKA Julia
RKS ŁódĽ 00
00
01
01
U18 LDZ -- KOPEĆ Dominik
KOPEĆ Dominik
GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
Z/6303/15
Z/4833/15
Z/2218/15
Z/2219/15
2017
2017
2017
2017
4
BEZ
3
5
Wzwyż K
1 f 1 1.75 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS ŁódĽ 98 U20 LD I DMP DMP U20 KRAKOWIAK Lech Z/0164/14 2017 1 123 151
2 f 1 1.60 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ III DMP U20 GOS Piotr Z/6248/15 2017 2 115
3 f 1 1.60 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
4 f 1 1.55 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek # Z/3739/15 2017 3
4 f 1 1.55 BARAŃSKA Julia RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin GOS Piotr , Z/1663/17 , 2017 3 LDK!
6 f 1 1.50 FLISIŃSKA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U14 MZ IV GOS Piotr WA¦NIEWSKI Marcin # Z/1662/17 2017 LDK!
6 f 1 1.50 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
8 f 1 1.50 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 ŁódĽ 04 U14 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej 5 LDK!
9 f 1 1.45 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
10 f 1 1.40 JANISZEWSKA Natalia MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3830/15 2017 4
11 f 1 1.40 KWIATKOWSKA Klaudia UKS 55 ŁódĽ 02 U16 LD V LISIECKI Paweł PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2397/16 , 2017 BEZ LDK!
12 f 1 1.35 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -- B.D.
13 f 1 1.35 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2017 2
14 f 1 1.35 FORYSIAK Zuzanna RKS ŁódĽ 02 U16 LD -- KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik , Z/3549/16 , 2017 BEZ LDK!
15 f 1 1.30 WO¬NIAK Julia UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2017 4 LDK!
16 f 1 1.30 WOSEK Zuzanna UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -- MARSZAŁEK Rafał Z/2230/15 2016 BEZ
Tyczka K
1 f 1 3.00 ¦MIAŁKOWSKA Maja RKS ŁódĽ 02 U16 LD II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2017 3 130
2 f 1 2.70 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 98 U20 LD III DMP U20 KUBIAK Robert Z/0844/14 2017 2 110
3 f 1 2.60 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 00 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/3826/15 2017 4
4 f 1 2.40 PLAK Malwina RKS ŁódĽ 02 U16 LD IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2017 5 92
5 f 1 2.20 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD V KOWALSKI Robert Z/2461/17 2017 BEZ
W dal K
1 f 1 6.23 CHACIŃSKA Natalia AZS ŁódĽ 96 U23 LD +0.4 M DMP LIPIŃSKI Zdzisław Z/0206/12 2017 1 144
2 f 1 5.82 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +0.1 I ZAMECZNIK Jacek Z/1091/11 2017 1
3 f 1 5.71 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD 0.0 II DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1023/14 2017 2 137
4 f 1 5.60 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ 0.0 II DMP U20 BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1 130
5 f 1 5.31 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD +1.2 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
6 f 1 5.16 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 ŁódĽ 04 U14 LD 0.0 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej 5 LDK!
7 f 1 5.14 BLI¬NIEWSKA Oliwia AZS ŁódĽ 01 U18 LD 0.0 III SADACH Aneta SADACH Aneta Z/2043/15 2017 3 LDK!
8 f 1 5.08 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U18 LD +0.7 IV MANTYK Łukasz Z/0098/15 2017 3
9 f 1 5.06 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD 0.0 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
10 f 1 4.85 WI¦NIEWSKA Maja MKLA Łęczyca 02 U16 LD +0.3 IV KUBIAK Robert Z/2161/17 2017
11 f 1 4.74 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U16 LD +0.4 V MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2017 4 LDK!
12 f 1 4.72 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +0.5 -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2017 2
13 f 1 4.67 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +0.1 V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/1857/16 2017 5
14 f 1 4.64 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 98 U20 LD 0.0 -- MANTYK Łukasz Z/0027/14 2017 3
15 f 1 4.64 KWIATKOWSKA Klaudia UKS 55 ŁódĽ 02 U16 LD -1.2 V LISIECKI Paweł PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2397/16 , 2017 BEZ LDK!
16 f 1 4.58 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U16 LD +1.1 V BARSKA Jolanta Z/2460/17 2017 4
17 f 1 4.55 MAŁECKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00 U18 LD +0.1 -- KU¦ Tomasz Z/1959/17 2017
18 f 1 4.45 NEIMAN Julia MKLA Łęczyca 02 U16 LD -0.3 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2160/17 2017
19 f 1 4.35 WO¬NIAK Julia UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2017 4 LDK!
20 f 1 4.25 STOŁEK Patrycja UMLKS Pegaz Opoczno 02 U16 LD +1.0 -- NOWOSIELSKI Rafał Z/1636/16 2017 BEZ
21 f 1 3.96 BOROŃCZYK Klaudia UMLKS Pegaz Opoczno 02 U16 LD +0.3 -- MARSZAŁEK Rafał Z/1642/16 2016 BEZ
Trójskok K
1 f 1 12.62 KIEŁBASA Małgorzata AZS ŁódĽ 97 U23 LD +0.3 I DMP LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/1119/13 2017 131
2 f 1 12.25 BEDNAREK Agnieszka MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD +0.4 I DMP U20 KU¦ Tomasz Z/0907/14 2017 1 141
3 f 1 11.79 SZABLEWSKA Paulina RKS ŁódĽ 98 U20 LD +0.4 II DMP DMP U20 KRAKOWIAK Lech Z/0610/14 2017 2 99 126
4 f 1 11.14 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U18 LD +0.2 III MANTYK Łukasz Z/0098/15 2017 3
5 f 1 10.67 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD +0.1 IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2017 3 94
6 f 1 10.52 WI¦NIEWSKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00 U18 LD +0.6 IV DMP U20 KU¦ Tomasz Z/1958/17 2017 89
7 f 1 10.19 KUSYK Aleksandra RKS ŁódĽ 00 U18 LD +0.7 -- DMP U20 KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2017 BEZ 80
Kula (3) K
1 f 1 14.70 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U18 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2017 1
2 f 1 13.50 STARUCH Nina MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4824/15 2017 2
3 f 1 11.60 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2017 3
4 f 1 11.06 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ III DMP U20 BOROŃ Aldona Z/3645/16 2017 5 97
5 f 1 11.04 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 ŁódĽ 02 U16 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2017 3 LDK!
6 f 1 10.63 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
7 f 1 10.38 KUNA Wiktoria RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ IV DMP U20 GOS Piotr Z/2019/16 2017 3 88
8 f 1 10.09 KAPICA Klaudia MULKS Żeromski Sieradz 00 U18 LD IV DMP U20 KU¦ Tomasz Z/1963/17 2017 84
9 f 1 9.08 KACZMAREK Gabriela MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2566/16 2017 5
10 f 1 8.65 KOPERSKA Gabriela MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3810/15 2017 5 67
11 f 1 8.56 DZIEDZIC Weronika MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3823/15 2017 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 10.43 GO¬DZIEWICZ Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/4356/15 2017 3 112
Dysk (1) K
1 f 1 43.25 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U18 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2017 1
2 f 1 39.70 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP II DMP TATARUCH Rafał Z/0108/13 2017 1 96
3 f 1 39.47 STARUCH Nina MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4824/15 2017 2
4 f 1 35.66 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/4834/15 2017 3 120
5 f 1 33.14 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2017 3 110
6 f 1 29.55 SZEWCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/4360/15 2017 3
7 f 1 29.17 ZAMOJSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3753/15 2017 3
8 f 1 28.18 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 ŁódĽ 02 U16 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2017 3 LDK!
9 f 1 27.77 GO¬DZIEWICZ Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/4356/15 2017 3
10 f 1 27.28 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2332/16 2017 3
11 f 1 26.18 KUBASIK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3748/15 2016 4
12 f 1 25.69 PIASECKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3750/15 2017 4
13 f 1 24.95 KACZMAREK Gabriela MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2566/16 2017 5
14 f 1 24.55 GAWRON Daria MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD -- DMP U20 KU¦ Tomasz Z/3275/15 2017 4 77
15 f 1 24.17 DZIEDZIC Weronika MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3823/15 2017 BEZ
16 f 1 23.56 KOPERSKA Gabriela MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3810/15 2017 5
  f 1 NM WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3645/16 2017 5
  f 1 NM KOSIOR Marta UKS 55 ŁódĽ 00 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4771/15 2017 3 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 36.25 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2017 2
2 f 1 28.73 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ V WA¦NIEWSKI Marcin # Z/1664/17 2017 BEZ LDK!
3 f 1 27.65 KOSIOR Marta UKS 55 ŁódĽ 00 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4771/15 2017 3 LDK!
4 f 1 22.35 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
5 f 1 21.85 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesi±tka Radomsko 00 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2017
Oszczep (600) K
1 f 1 46.87 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I DMP U20 WA¦NIEWSKI Marcin Z/0957/15 2017 1 152
2 f 1 34.62 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ III ZAMECZNIK Jacek Z/1091/11 2017 1
  f 1 NM KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
100 m M
1 e 1 11.45 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ +2.4 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/0340/17 2017 4 112
2 e 1 11.55 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ +2.4 III BOROŃ Aldona Z/2436/15 2017 4
3 e 1 11.59 ZIELONKA Cezary UKS Dziewi±tka Kutno # 01 U18 LD +2.4 III B.D. Z/2594/16 2017 3
4 e 1 11.63 KIELAN Adam MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +2.4 III LIPIŃSKI Leszek Z/3794/15 2017 BEZ
5 e 1 12.09 PACHOLSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +2.4 IV MARSZAŁEK Rafał Z/6452/15 2017 BEZ
6 e 1 12.30 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ +2.4 -- BOROŃ Adam Z/4092/15 2017 BEZ
1 e 2 11.37 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +0.9 III BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2017 4
2 e 2 11.58 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD +0.9 III SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2017 4
3 e 2 12.03 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD +0.9 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2017
4 e 2 12.68 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +0.9 -- TRZOS Leszek Z/5571/15 2017 5
5 e 2 12.98 GRZEGORZEWSKI Adam KS Żeglina Sieradz 00 U18 LD +0.9 -- NOWAK Mieczysław Z/0902/17 2017
1 e 3 10.84 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +0.5 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
2 e 3 11.54 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U20 LD +0.5 III WO¬NIAK Jerzy Z/0378/16 2017 3
3 e 3 11.61 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U20 LD +0.5 III B.D. Z/1255/14 2017 2
4 e 3 11.83 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ +0.5 IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2017 2
5 e 3 11.88 KAWULSKI Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +0.5 IV BOROŃ Aldona Z/4027/15 2017 3
6 e 3 13.30 KLEKOWSKI Adam UKS Dziesi±tka Radomsko 99 U20 LD +0.5 -- LASOŃ Krzysztof Z/1970/17 2017
1 e 4 11.32 WÓJCIK Mateusz AZS ŁódĽ 98 U20 LD +0.3 III DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/1217/14 2017 2 78 120
2 e 4 11.50 PIETRZAK Kacper RKS ŁódĽ 99 U20 LD +0.3 III DMP DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0626/15 2017 2 66 110
3 e 4 11.54 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +0.3 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4 108
4 e 4 11.60 ZAJMA Paweł RKS ŁódĽ 99 U20 LD +0.3 III DMP DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2017 60 105
5 e 4 12.01 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD +0.3 IV WO¬NIAK Jerzy Z/0225/17 2017
1 e 5 11.33 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD +1.4 III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2017 3 119
2 e 5 11.71 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 84 Sen LD +1.4 III ZNYK Stanisław 3
3 e 5 11.98 SOBCZYK Krystian UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +1.4 IV KUDŁA Jacek Z/0199/17 2017 5
4 e 5 12.34 ŁUCZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD +1.4 V SKIBIŃSKA Joanna Z/2630/17 2017 BEZ
5 e 5 12.69 ¦CIUBEŁ Marcin RKS ŁódĽ 76 Weteran LD +1.4 -- B.D. GOWORSKI Tomasz B.D. BEZ
6 e 5 13.22 GÓRECZNY Filip UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +1.4 -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2017 BEZ
1 e 6 11.91 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U16 LD +2.7 IV MANTYK Łukasz Z/0169/16 2017 3
2 e 6 11.92 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U16 LD +2.7 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2017 3 LDK!
3 e 6 13.43 PĘCZEK Adam RKS ŁódĽ 72 Weteran LD +2.7 -- GOWORSKI Tomasz B.D.
1 f 1 11.35 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ +2.7 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/0340/17 2017 4 118
2 f 1 11.36 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +2.7 III BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2017 4
3 f 1 11.64 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD +2.7 III SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2017 4
4 f 1 11.66 ZIELONKA Cezary UKS Dziewi±tka Kutno # 01 U18 LD +2.7 III B.D. Z/2594/16 2017 3
5 f 1 12.09 PACHOLSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +2.7 IV MARSZAŁEK Rafał Z/6452/15 2017 BEZ
6 f 1 12.17 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD +2.7 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2017
1 f 2 10.98 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +1.7 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
2 f 2 11.53 PIETRZAK Kacper RKS ŁódĽ 99 U20 LD +1.7 III DMP DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0626/15 2017 2 64 108
3 f 2 11.57 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +1.7 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/2267/16 2017 4 106
4 f 2 11.58 ZAJMA Paweł RKS ŁódĽ 99 U20 LD +1.7 III DMP DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2017 61 106
5 f 2 11.72 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U20 LD +1.7 III WO¬NIAK Jerzy Z/0378/16 2017 3
1 f 3 11.47 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD -0.7 III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2017 3 111
2 f 3 11.95 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U16 LD -0.7 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2017 3 LDK!
3 f 3 12.03 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U16 LD -0.7 IV MANTYK Łukasz Z/0169/16 2017 3
4 f 3 13.41 GÓRECZNY Filip UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD -0.7 -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2017 BEZ
  f 3 DQ SOBCZYK Krystian UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD -0.7 -- KUDŁA Jacek Z/0199/17 2017 5
200 m M
1 s 1 22.29 KRUPIŃSKI Patryk MUKS Park Zduńska Wola 98 U20 LD +2.0 II SZEWCZYK Tomasz Z/0842/14 2017 2
2 s 1 23.11 CYGLER Robert KS Orzeł Warszawa 91 Sen MZ +2.0 III PODRAŻKO Marian B.D. B.D. Z/1382/12 2016
3 s 1 23.12 SMOLAREK Michał MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD +2.0 III SZEWCZYK Tomasz Z/5756/15 2017 3
4 s 1 23.26 LEWANDOWSKI Jakub AZS ŁódĽ 00 U18 LD +2.0 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2017 4 109
5 s 1 23.54 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD +2.0 III SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2017 3
6 s 1 23.57 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U20 LD +2.0 III WO¬NIAK Jerzy Z/0378/16 2017 3
7 s 1 23.80 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 84 Sen LD +2.0 -- ZNYK Stanisław 3
1 s 2 23.19 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +1.8 III DMP U20 KOWALSKI Robert # Z/3761/15 2017 2 111
2 s 2 23.52 DˇBROWSKI Patryk RKS ŁódĽ 00 U18 LD +1.8 III DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2017 4 104
3 s 2 23.59 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U20 LD +1.8 III NOWAK Mieczysław Z/0049/14 2017 2
4 s 2 24.14 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD +1.8 IV WO¬NIAK Jerzy Z/0225/17 2017
5 s 2 24.19 KOZIOŁ Jakub RKS ŁódĽ 99 U20 LD +1.8 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2017 91
1 s 3 24.25 ROŻNIATOWSKI Jakub RKS ŁódĽ 00 U18 LD +2.5 IV DMP U20 90
2 s 3 24.50 SOBCZYK Krystian UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +2.5 V KUDŁA Jacek Z/0199/17 2017 5
3 s 3 24.62 JA¦KIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 U16 LD +2.5 V KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2017 3
4 s 3 25.51 ROZENKRANC Bazyli RKS ŁódĽ 02 U16 LD +2.5 V SZABLEWSKI Tadeusz KOPEĆ Dominik Z/2707/16 2017 5 LDK!
5 s 3 26.94 ¦CIUBEŁ Marcin RKS ŁódĽ 76 Weteran LD +2.5 -- B.D. GOWORSKI Tomasz B.D. BEZ
6 s 3 26.03 PĘCZEK Piotr RKS ŁódĽ 02 U16 LD +2.5 -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2017 BEZ LDK!
7 s 3 27.30 PĘCZEK Adam RKS ŁódĽ 72 Weteran LD +2.5 -- GOWORSKI Tomasz B.D.
1 s 4 22.62 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +1.4 II DMP U20 KOWALSKI Robert Z/2699/16 2017 3 126
2 s 4 24.34 RADOMSKI Dawid RKS ŁódĽ 02 U16 LD +1.4 IV SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2017 BEZ LDK!
3 s 4 24.59 JOŃCZYK Maciej RKS ŁódĽ 02 U16 LD +1.4 V SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2017 5 LDK!
4 s 4 24.76 KOCOŃ Damian RKS ŁódĽ 03 U16 LD +1.4 V SZABLEWSKI Tadeusz JASZCZAK Stanisław # Z/0751/17 2017 LDK!
5 s 4 26.17 ŁUCZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD +1.4 -- SKIBIŃSKA Joanna Z/2630/17 2017 BEZ
6 s 4 26.50 JARCZEWSKI Antoni RKS ŁódĽ 02 U16 LD +1.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3536/16 2017 BEZ
7 s 4 27.70 GÓRECZNY Filip UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +1.4 -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2017 BEZ
1 s 5 24.45 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD +2.8 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2017
2 s 5 25.27 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD +2.8 -- KUBIAK Robert Z/3819/15 2017 3
3 s 5 25.79 GRZEGORZEWSKI Adam KS Żeglina Sieradz 00 U18 LD +2.8 -- NOWAK Mieczysław Z/0902/17 2017
400 m M
1 s 1 47.51 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 Sen MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2017 M
2 s 1 47.88 RZE¬NICZAK Mateusz RKS ŁódĽ 98 U20 LD I DMP DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0865/14 2017 1 125 155
3 s 1 49.37 CHMIEL Paweł RKS ŁódĽ 97 U23 LD II DMP KOPEĆ Dominik Z/1305/13 2017 4 99
4 s 1 49.50 MROCZEK Adam AZS ŁódĽ 99 U20 LD II DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0417/15 2017 2 136
5 s 1 49.77 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2017 2
6 s 1 51.33 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD III DMP U20 KOWALSKI Robert Z/4352/15 2017 3 117
7 s 1 51.94 RACZYŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD III DMP U20 KOWALSKI Robert Z/3707/15 2017 3 110
8 s 1 52.06 GIBASZEK Aleksander RKS ŁódĽ 98 U20 LD III DMP U20 109
1 s 2 52.46 OLEJNICZAK Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD III LISIECKI Paweł KOWALSKI Robert , Z/4351/15 , 2017 3
2 s 2 52.73 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/0049/14 2017 2
3 s 2 52.74 WOLNIAK Łukasz AZS ŁódĽ 00 U18 LD III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2017 4 103
4 s 2 54.17 WOJCIECHOWSKI Wojciech AZS ŁódĽ 99 U20 LD IV WĘGLARSKI Krzysztof Z/2579/17 2017 4
5 s 2 59.08 MINECKI Dawid UKS Dziesi±tka Radomsko 01 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/2701/17 2017
800 m M
1 s 1 1:53.71 WŁODARCZYK Adam AZS ŁódĽ 97 U23 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2017 2
2 s 1 1:55.69 SZKUDLAREK Jakub RKS ŁódĽ 01 U18 LD II DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2017 2 126
3 s 1 1:57.69 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/0695/14 2017 1
4 s 1 1:58.55 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1882/15 2017 3
5 s 1 1:59.24 WRÓBEL Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD III DMP U20 KU¦ Tomasz Z/1161/16 2017 4 111
6 s 1 2:01.33 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2017 3
7 s 1 2:03.33 GAWRYSZCZAK Daniel AZS ŁódĽ 01 U18 LD IV DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2044/15 2017 2 LDK! 90
8 s 1 2:03.57 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD IV DMP U20 KU¦ Tomasz Z/0930/17 2017 89
9 s 1 2:08.48 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U16 LD V KWAPKOWSKI Łukasz Z/2155/17 2017
10 s 1 2:09.30 SZAFRAN Hubert MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5760/15 2017 BEZ
11 s 1 2:18.40 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/3727/17 2017
12 s 1 2:21.61 URBANIAK Rafał MULKS Żeromski Sieradz 02 U16 LD -- KU¦ Tomasz Z/2261/17 2017
1500 m M
1 s 1 3:59.97 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2017 1
2 s 1 4:01.77 KLIMEK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/5263/15 2017 2
3 s 1 4:07.18 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1878/15 2017 2
4 s 1 4:10.94 CHEŁMIK Sergiusz RKS ŁódĽ 00 U18 LD III DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/1711/16 2017 4 102
5 s 1 4:16.30 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD IV KU¦ Tomasz Z/3276/15 2017 3
6 s 1 4:24.46 PAWLAK Mateusz BKL Bełchatów 01 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/4628/15 2017 2 LDK!
7 s 1 4:26.07 ZIENTALAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD -- FRYZE Aleksander KOWALSKI Robert , Z/0227/16 , 2017 3
8 s 1 4:34.30 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2017 4
9 s 1 4:36.92 ROGULSKI Łukasz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -- NOWOSIELSKI Rafał Z/2275/15 2017 4
3000 m M
1 s 1 9:10.65 ¦WIˇTEK Bartłomiej OLTS Opoczno Sport Team 00 U18 LD III WOJTAREK Jacek Z/2265/15 2017 LDK!
2 s 1 9:14.35 CZYŻEWSKI Jakub RKS ŁódĽ 01 U18 LD III DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2017 3 105
3 s 1 9:25.53 PIETRZAK Tomasz LKS Maraton Turek 97 U23 WP -- PANFIL Łukasz Z/0394/14 2017 3
4 s 1 9:39.38 OSET Piotr RKS ŁódĽ 01 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2215/15 2017 4 95
5 s 1 9:58.16 HASIURA Antoni RKS ŁódĽ 01 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/5762/15 2017 4 89
110 m pł J MŁ M
1 e 1 14.30 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +0.8 II DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2017 2 LDK! 145
2 e 1 15.76 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD +0.8 IV DMP U20 KUBIAK Robert Z/3819/15 2017 3 111
3 e 1 15.83 WŁOSTEK Piotr RKS ŁódĽ 00 U18 LD +0.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2017 3
4 e 1 16.79 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U18 LD +0.8 -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2017 3
5 e 1 16.93 WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.8 -- LIPIŃSKI Leszek Z/3773/15 2017 BEZ
6 e 1 18.70 WALCZAK Adrian MKLA Łęczyca 02 U16 LD +0.8 -- KUBIAK Robert Z/2582/16 2017 5
1 e 2 14.53 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +1.2 II DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3 140
2 e 2 15.76 JA¦KIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 U16 LD +1.2 IV DMP U20 KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2017 3 111
3 e 2 16.13 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +1.2 IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2017 2 LDK! 98
4 e 2 16.69 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +1.2 -- LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2017 5
5 e 2 16.80 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD +1.2 -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3
1 f 1 14.09 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +1.9 I DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2017 2 LDK! 150
2 f 1 14.20 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +1.9 II DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3 147
3 f 1 15.37 WŁOSTEK Piotr RKS ŁódĽ 00 U18 LD +1.9 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2017 3
4 f 1 15.45 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD +1.9 III DMP U20 KUBIAK Robert Z/3819/15 2017 3 118
5 f 1 15.62 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +1.9 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2017 2 LDK! 114
6 f 1 16.04 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +1.9 IV LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2017 5
7 f 1 16.33 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U18 LD +1.9 IV NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2017 3
8 f 1 17.00 JA¦KIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 U16 LD +1.9 -- DMP U20 KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2017 3 74
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.34 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -1.1 I DMP U20 BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1 158
2 e 1 14.97 SZMAGAJ Mateusz LKS Maraton Turek 98 U20 WP -1.1 II PANFIL Mirosław JUNIEWICZ Jakub Z/0698/15 2017
3 e 1 15.98 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -1.1 III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2
4 e 1 16.62 NOWAKOWSKI Kasper RKS ŁódĽ 99 U20 LD -1.1 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz # Z/3529/15 2017 3 97
1 f 1 14.27 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +1.4 I DMP U20 BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1 160
2 f 1 14.93 SZMAGAJ Mateusz LKS Maraton Turek 98 U20 WP +1.4 II PANFIL Mirosław JUNIEWICZ Jakub Z/0698/15 2017
  f 1 DNF NOWAKOWSKI Kasper RKS ŁódĽ 99 U20 LD +1.4 -- DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz # Z/3529/15 2017 3
110 m pł M
1 e 1 14.29 ŻEBROWSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U23 SL -1.1 I GASILEWSKI Jarosław Z/0213/13 2017 1
2 e 1 14.70 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP -1.1 I DMP CZAPIEWSKI Wiesław B.D. B.D. Z/3148/11 2017 M 120
  e 1 DNF CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD -1.1 -- DMP MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2017 MM
1 f 1 13.54 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD +1.4 MM DMP MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2017 MM 182
2 f 1 13.95 ŻEBROWSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U23 SL +1.4 M GASILEWSKI Jarosław Z/0213/13 2017 1
400 m pł J MŁ M
1 s 1 61.35 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2017 3
2 s 1 63.97 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/3676/16 2017 5 LDK! 72
400 m pł M
1 s 1 55.53 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 97 U23 LD II B.D. Z/1260/13 2017 1
2 s 1 61.61 SEKIETA Radosław KS Rajsport Sieradz Active Team 76 Weteran LD -- B.D. B.D.
3 s 1 61.61 ZAWISZA Wojciech RKS ŁódĽ 99 U20 LD IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz # Z/0270/16 2017 BEZ 91
4x100 m M
1 s 1 43.35 BOROŃ Aleksy
KORONA Patryk
KOSTRZEWSKI Bogdan
WILK Michał
UKS LA Basket Warszawa 00
00
99
99
U20 MAZ -- BOROŃ Aldona
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Aldona
Z/2377/15
Z/0340/17
Z/2267/16
Z/0582/15
2017
2017
2017
2017
1
4
4
1
2 s 1 46.58 JOŃCZYK Maciej
KOCOŃ Damian
KOZIOŁ Jakub
RADOMSKI Dawid
RKS ŁódĽ 02
03
99
02
U20 LDZ -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta
SZABLEWSKI Tadeusz JASZCZAK Stanisław
SZABLEWSKI Tadeusz
SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta
Z/3530/16
Z/0751/17
Z/0538/17
Z/3532/16
2017
2017
2017
2017
5


BEZ
1 s 2 43.28 KIELAN Adam
WÓJCIK Tomasz
NOWAK Igor
RACZYŃSKI Kacper
MKS Aleksandrów Łódzki 00
00
01
00
U18 LDZ -- LIPIŃSKI Leszek
KOWALSKI Robert
KOWALSKI Robert
KOWALSKI Robert
Z/3794/15
Z/2699/16
Z/3761/15
Z/3707/15
2017
2017
2017
2017
BEZ
3
2
3
2 s 2 44.73 SUMIŃSKI Michał
MICHNIEWSKI Olgierd
MACIASZCZYK Jakub
KORCZ Bartosz
RLTL ZTE Radom 01
00
01
00
U18 MAZ -- TRZOS Leszek
TRZOS Leszek
BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur
Z/5571/15
Z/5567/15
Z/4909/15
Z/0565/17
2017
2017
2017
2017
5
3
2
4
4x400 m M
1 s 1 3:24.96 GIBASZEK Aleksander
RZE¬NICZAK Mateusz
PIETRZAK Kacper
ZAJMA Paweł
RKS ŁódĽ 98
98
99
99
U20 LDZ --
KOPEĆ Dominik
GOWORSKI Tomasz
KOPEĆ Dominik
Z/0865/14
Z/0626/15
Z/0407/15
2017
2017
2017
1
2

2 s 1 3:29.01 GWIAZDECKI Jakub
KAWULSKI Michał
KUPIS Tobiasz
ORLIKOWSKI Jakub
UKS LA Basket Warszawa 00
99
98
00
U20 MAZ -- BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
Z/2436/15
Z/4027/15
Z/1444/14
Z/4092/15
2017
2017
2017
2017
4
3
2
BEZ
3 s 1 3:39.35 MARUSZEWSKI Arkadiusz
WRÓBEL Jakub
PĘDZIWIATR Jakub
SMUS Artur
MULKS Żeromski Sieradz 98
99
99
99
U20 LDZ -- KU¦ Tomasz
KU¦ Tomasz
KU¦ Tomasz
KU¦ Tomasz
Z/3276/15
Z/1161/16
Z/0930/17
Z/1780/16
2017
2017
2017
2017
3
4

4
Wzwyż M
1 f 1 2.01 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
2 f 1 1.90 PAJˇK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2017 4
3 f 1 1.85 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3815/15 2017 3
4 f 1 1.85 KA¬MIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U20 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2017 3 108
5 f 1 1.80 ZATYKA Kamil MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/3821/15 2017 4
6 f 1 1.75 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3
7 f 1 1.70 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U16 LD V GRABOLUS Marek # Z/1639/16 2017 5
7 f 1 1.70 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2017 BEZ
9 f 1 1.70 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 02 U16 LD V KUBIAK Robert Z/2573/16 2017 4
10 f 1 1.60 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2017 BEZ
11 f 1 1.55 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2017 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.00 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ II DMP U20 BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1 122
2 f 1 3.70 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 02 U16 LD III DMP U20 KUBIAK Robert Z/2573/16 2017 4 110
  f 1 NM MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 ŁódĽ 97 U23 LD -- GĘBARSKI Łukasz OSTOJSKI Piotr , Z/0113/13 , 2017 1
1 f 2 2.90 ¬EMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U16 LD V KUBIAK Robert Z/2163/17 2017
2 f 2 2.80 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/0588/17 2017
  f 2 NM RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3
W dal M
1 f 1 7.17 GˇBKA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD +0.3 II DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0628/15 2017 1 138
2 f 1 6.50 KU¦ Emanuel MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -0.1 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/6151/15 2017 3
3 f 1 6.43 WO¬NIKIEWICZ Tobiasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +0.4 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0503/17 2017
4 f 1 6.13 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U16 LD 0.0 IV MANTYK Łukasz Z/0169/16 2017 3
5 f 1 6.12 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD 0.0 IV GRABOLUS Marek Z/4978/15 2017 3
6 f 1 6.02 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD +0.1 IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2017 4
7 f 1 6.00 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD +1.3 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2
8 f 1 5.84 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 01 U18 LD 0.0 -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3815/15 2017 3 74
9 f 1 5.56 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U16 LD 0.0 -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2017 3 LDK!
10 f 1 5.52 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U16 LD +0.3 -- GRABOLUS Marek # Z/1639/16 2017 5
11 f 1 4.71 ¦CIUBEŁ Marcin RKS ŁódĽ 76 Weteran LD +0.4 -- B.D. GOWORSKI Tomasz B.D. BEZ
Trójskok M
1 f 1 13.78 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U23 LD 0.0 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0252/13 2017 3
2 f 1 13.46 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.5 III ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/3775/15 2017 5
3 f 1 13.29 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +0.2 III BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2017 4 LDK!
4 f 1 13.08 SMUS Artur MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD +0.4 IV DMP U20 KU¦ Tomasz Z/1780/16 2017 4 99
5 f 1 12.56 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/2273/15 2017 3
6 f 1 12.49 PAJˇK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD +0.1 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2017 BEZ
7 f 1 12.36 ZATYKA Kamil MKLA Łęczyca 01 U18 LD -0.4 -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/3821/15 2017 4 82
8 f 1 11.83 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U16 LD -0.1 -- GRABOLUS Marek # Z/1639/16 2017 5
Kula (5) M
1 f 1 17.64 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
2 f 1 14.99 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ III DMP U20 WA¦NIEWSKI Marcin Z/1413/15 2017 2 116
3 f 1 14.65 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
4 f 1 14.55 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2017 2
5 f 1 14.05 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
6 f 1 12.81 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/2535/16 2017 4 LDK! 96
7 f 1 12.63 WALCZAK Adrian MKLA Łęczyca 02 U16 LD IV DMP U20 KUBIAK Robert Z/2582/16 2017 5 95
8 f 1 12.20 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2017 BEZ 92
9 f 1 10.43 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2017 5
Kula (6) M
1 f 1 16.92 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ I DMP U20 BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1 151
2 f 1 11.79 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/4350/15 2017 2
3 f 1 10.91 KWIATUSIŃSKI Piotr MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD -- DMP U20 KU¦ Tomasz Z/1964/17 2017 83
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.92 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
2 f 1 42.14 NOWAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/3785/15 2017 3
3 f 1 39.98 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U18 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2017 2 109
4 f 1 34.90 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2017 BEZ
5 f 1 34.34 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2017 5
6 f 1 29.03 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/2535/16 2017 4 LDK!
7 f 1 25.66 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0313/17 2017 BEZ
  f 1 NM KOWALCZYKOWSKI Filip MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3783/15 2017 3
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.16 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
2 f 1 43.20 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/4350/15 2017 2 124
3 f 1 42.29 NOWAK Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/1134/14 2017 2 120
4 f 1 40.40 BOMBA Cezary MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/2732/16 2017 4
Oszczep (700) M
1 f 1 40.92 GOLIS Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2478/16 2017 5
2 f 1 38.80 PAJˇK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2017 BEZ
3 f 1 38.34 RAKOCZY Olgierd MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/3788/16 2017 BEZ
4 f 1 27.99 STRUMIŁŁO Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3752/15 2017
Oszczep (800) M
1 f 1 58.36 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II DMP U20 WA¦NIEWSKI Marcin Z/0959/15 2017 2 130
2 f 1 47.80 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ III BIELCZYK Piotr B.D. Z/5021/15 2017

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.8835260868073 sekund