Piła 03 - 04.06.2017
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS 2017 [DMP]
100 m K
1 1 s 1 13.25 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U18 WP +0.8 IV ŻYLIŃSKI Jerzy Z/1465/15 2017 2
2 2 s 1 13.43 BARAN Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 03 U16 WP +0.8 IV PTAK Krzysztof Z/2452/17 2017 4
3 3 s 1 13.51 KRECZMER Marta KS Gwardia Piła 02 U16 WP +0.8 IV MARCINIAK Roman Z/0797/16 2017 4
1 3 e 1 12.39 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN +0.3 II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
2 5 e 1 12.53 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U18 KP +0.3 II JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2017 3
3 6 e 1 12.53 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU +0.3 II LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
4 10 e 1 12.89 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM +0.3 III MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2017 2
5 11 e 1 13.06 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +0.3 III BŁASIŃSKI Artur Z/4908/15 2017 3 LDK!
6 13 e 1 13.48 JASTRZĄB Izabela LZS Sigma OSIR Staszów 00 U18 SK +0.3 IV WAWRZKIEWICZ Agnieszka Z/1107/16 2017 3
7 14 e 1 13.76 FURMAŃCZYK Oriana PLKS Gwda Piła 01 U18 WP +0.3 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3556/16 2017 4
1 1 e 2 12.15 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +2.5 I DMP ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2017 3 120
2 2 e 2 12.21 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U18 WP +2.5 II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2017 2
3 4 e 2 12.42 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD +2.5 II FIRLIT Roman Z/4999/15 2017 2
4 7 e 2 12.70 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD +2.5 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2017 2
5 8 e 2 12.76 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U18 DS +2.5 III CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2017 3
6 9 e 2 12.84 SZYMBORSKA Klaudia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD +2.5 III DMP GAŁASZEWSKI Adrian Z/1218/15 2017 2 80
7 12 e 2 13.43 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U18 WN +2.5 IV NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2017 BEZ
1 1 e 3 12.01 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +0.5 I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 2 e 3 12.40 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +0.5 II DMP NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2017 1 104
3 3 e 3 12.44 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U20 LB +0.5 II WESOŁEK Krzysztof Z/4536/15 2017 2
4 4 e 3 12.48 WSZELAKA Magdalena LUKS Orkan Września 99 U20 WP +0.5 II KACZOR Adam Z/1815/16 2017 2
5 8 e 3 13.26 MALINOWSKA Marta KS Agros Zamość 99 U20 LU +0.5 IV KUCHARSKI Marek Z/4448/15 2017 3
1 5 e 4 12.65 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz 99 U20 SK -0.1 II MIREK Andrzej Z/2681/16 2017 2
2 6 e 4 12.77 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U20 LB -0.1 III WISZ Dariusz Z/0316/15 2017 2
3 7 e 4 12.79 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -0.1 III NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
4 9 e 4 13.37 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB -0.1 IV WOŹNIAK Daniel # Z/4389/15 2017 2
5 10 e 4 13.61 SOWA Aleksandra KS Agros Zamość 98 U20 LU -0.1 IV BIKOWSKI Wojciech Z/0927/14 2017 3
1 f 1 12.16 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +0.3 II DMP ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2017 3 119
2 f 1 12.18 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U18 WP +0.3 II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2017 2
3 f 1 12.23 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN +0.3 II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
4 f 1 12.49 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD +0.3 II FIRLIT Roman Z/4999/15 2017 2
5 f 1 12.55 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U18 KP +0.3 II JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2017 3
6 f 1 12.56 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU +0.3 II LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
7 f 1 12.93 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U18 DS +0.3 III CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2017 3
1 f 2 12.07 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -1.0 I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 f 2 12.48 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -1.0 II DMP NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2017 1 100
3 f 2 12.65 WSZELAKA Magdalena LUKS Orkan Września 99 U20 WP -1.0 II KACZOR Adam Z/1815/16 2017 2
4 f 2 12.66 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U20 LB -1.0 II WISZ Dariusz Z/0316/15 2017 2
5 f 2 12.72 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz 99 U20 SK -1.0 II MIREK Andrzej Z/2681/16 2017 2
6 f 2 12.77 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U20 LB -1.0 III WESOŁEK Krzysztof Z/4536/15 2017 2
7 f 2 12.79 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -1.0 III NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
8 f 2 13.39 MALINOWSKA Marta KS Agros Zamość 99 U20 LU -1.0 IV KUCHARSKI Marek Z/4448/15 2017 3
400 m K
1 1 s 1 59.81 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U20 WP III MARCINIAK Roman Z/0193/15 2017 2
2 2 s 1 63.95 JANKOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 01 U18 WP IV MARCINIAK Roman Z/1477/15 2017 3 LDK!
1 6 s 2 59.87 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U18 PD III B.D. Z/2839/15 2017 3
2 7 s 2 60.54 MACIEJEWSKA Katarzyna MKS Agros Chełm 01 U18 LU III MAZUREK Marek # Z/4581/15 2017 3 LDK!
3 8 s 2 60.74 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM III THIEL Adam Z/2119/15 2017 2
4 10 s 2 62.64 EJZEMBERG Victoria UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0779/15 2017 3
5 11 s 2 64.35 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2017 4
6 12 s 2 64.69 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2017 3 LDK!
1 1 s 3 56.33 BRONOWSKA Zuzanna MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ I ADAMSKI Robert Z/1766/15 2017 2
2 2 s 3 56.66 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2017 2
3 3 s 3 56.95 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK II PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2017 2
4 4 s 3 58.39 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2017 3 LDK!
5 5 s 3 58.62 WASILUK Agata MKS Agros Chełm # 00 U18 LU II HODUN Rafał Z/0973/15 2017
6 9 s 3 61.20 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ III MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2017 3
1 1 s 4 54.80 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I DMP ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/0304/15 2017 M 133
2 2 s 4 55.25 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1
3 4 s 4 58.50 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2017 2 LDK!
4 5 s 4 58.81 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U20 MZ II WITKOWSKI Bartosz Z/0334/14 2017 2
5 6 s 4 59.15 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ III JADCZAK Bożena Z/0124/13 2017 2
6 7 s 4 59.21 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U20 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0134/15 2017 3
1 3 s 5 57.88 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/4521/15 2017 3
2 9 s 5 61.13 TARCZEWSKA Anna LKS Lubusz Słubice 98 U20 LB III WESOŁEK Krzysztof Z/0564/14 2017 3
3 10 s 5 62.00 MRÓZ Katarzyna Weronika KS Agros Zamość 98 U20 LU III DMP NAMIOTKO Stanisław Z/4449/15 2017 3 57
4 11 s 5 63.73 PONS Sara UKS Siódemka Ostrołęka 99 U20 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/2351/15 2017 BEZ
5 12 s 5 64.13 KROLIK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0348/14 2017 BEZ
6 13 s 5 70.82 LUPA Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP -- ZWIRN Krystyna Z/1418/14 2017 BEZ
7 8 s 5 60.13 MALINOWSKA Marta KS Agros Zamość 99 U20 LU III DMP KUCHARSKI Marek Z/4448/15 2017 3 74
1500 m K
1 s 1 4:37.38 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00 U18 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/2018/15 2017 1
2 s 1 4:39.65 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U18 PM II CZAPIEWSKA Grażyna B.D. Z/1950/15 2017 2
3 s 1 4:41.84 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2017 2
4 s 1 4:44.01 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2017 2
5 s 1 4:51.75 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2017 3
6 s 1 4:59.93 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U18 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2017 3
7 s 1 5:01.97 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew GRZESIAK Sylwia Z/1561/15 2017 LDK!
8 s 1 5:05.33 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV ŚWIĆ Aneta Z/2033/15 2017 3
9 s 1 5:14.04 PELA Magdalena MLKS Baszta Bytów 01 U18 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/1200/15 2017 4 LDK!
10 s 1 5:24.26 RAJTAR Aleksandra KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/0773/16 2017 4
11 s 1 5:30.36 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2017 4
1 1 s 2 4:26.78 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U20 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2017 1
2 2 s 2 4:39.72 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP II ADAMEK Marek Z/1196/15 2017 2
3 3 s 2 4:40.56 DIAS Julia GKS Żukowo 99 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2017 2
4 4 s 2 4:43.80 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/0666/14 2017 1
5 5 s 2 4:45.22 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2017 2
6 6 s 2 4:45.46 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/2429/15 2017 3
7 7 s 2 4:45.51 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/0745/15 2017 2
8 8 s 2 4:45.98 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/2514/15 2017 2
9 9 s 2 4:54.00 JASTRZĘBSKA Iga ZLKL Zielona Góra 98 U20 LB III WIERZBICKI Remigiusz Z/0358/14 2017 2
10 10 s 2 4:54.78 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/2431/15 2017 3
11 11 s 2 4:59.87 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 98 U20 PM IV ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2017 4
12 12 s 2 5:00.32 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U20 PM IV BODZIAK Igor Z/0375/15 2017 3
13 13 s 2 5:01.71 GROTH Dagmara GKS Żukowo 99 U20 PM IV KRÓL Krzysztof Z/2372/15 2017 4
14 14 s 2 5:02.26 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 98 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/0665/14 2017 2
1 s 3 4:27.59 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U23 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2017 M
2 s 3 4:32.66 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 96 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2017 2
3 s 3 4:58.09 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 96 U23 LB -- WIERZBICKI Remigiusz Z/0614/12 2017 2
4 s 3 5:00.31 DYMEK Malwina KS Team Baryła Gorzów 96 U23 LB -- MISJAN Rafał Z/3914/16 2017
5 s 3 5:09.96 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0424/13 2017
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.15 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB +1.9 I WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2017 2
2 4 e 1 14.81 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN +1.9 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2
3 5 e 1 15.15 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U18 LU +1.9 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2017 3
4 6 e 1 15.17 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U18 LB +1.9 II WISZ Dariusz Z/1913/15 2017 2 LDK!
5 7 e 1 15.56 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +1.9 II KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3386/16 2017 4
6 9 e 1 16.07 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP +1.9 III HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2017 3 LDK!
1 2 e 2 14.27 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +1.6 I KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2017 2 LDK!
2 3 e 2 14.76 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +1.6 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
3 8 e 2 15.80 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB +1.6 III WOŹNIAK Agnieszka Z/5640/15 2017 3
4 10 e 2 16.17 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP +1.6 III SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2017 3
5 11 e 2 16.64 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +1.6 III ORŁOWSKI Piotr # Z/2041/15 2017 4
1 f 1 14.13 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.1 I KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2017 2 LDK!
2 f 1 14.24 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB -0.1 I WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2017 2
3 f 1 14.54 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN -0.1 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2
4 f 1 14.65 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -0.1 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
5 f 1 15.07 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U18 LB -0.1 II WISZ Dariusz Z/1913/15 2017 2 LDK!
6 f 1 15.17 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U18 LU -0.1 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2017 3
7 f 1 15.45 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -0.1 II WOŹNIAK Agnieszka Z/5640/15 2017 3
8 f 1 15.57 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -0.1 II KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3386/16 2017 4
100 m pł K
1 1 s 1 14.78 SZYMKOWICZ Anna MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP +1.0 II JASIŃSKI Cyprian KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2017 1
2 2 s 1 14.99 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP +1.0 II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2017 2
3 3 s 1 15.14 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP +1.0 II SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2017 1
4 4 s 1 15.17 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U20 WP +1.0 II GÓRSKI Dariusz Z/0366/14 2017 1
5 5 s 1 15.37 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +1.0 II SASKA Tomasz Z/4388/15 2017 2
6 6 s 1 16.38 PATELAK Angelika ULKS Sprinter Zielona Góra 99 U20 LB +1.0 III HUDYMA Grzegorz Z/1054/15 2017 2
2000 m prz K
1 1 s 1 7:17.85 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław B.D. B.D. Z/1845/15 2017 3
2 2 s 1 7:33.39 MAZUREK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP III KENSIK Jan Z/1983/15 2017 2
3 3 s 1 7:39.99 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP III SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2017 BEZ
4 4 s 1 7:56.20 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U18 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2017 3
5 5 s 1 8:01.16 DZIERGOWSKA Patrycja MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1782/15 2017 3
6 6 s 1 8:07.48 KUCAL Kamila ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB III SASKA Tomasz Z/5770/15 2017 3
7 7 s 1 8:29.54 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 00 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0025/15 2017 BEZ
1 1 s 2 7:14.63 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U20 PM II DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2017 2
2 2 s 2 7:24.20 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2017 3
3 3 s 2 7:24.54 KAŹMIERCZAK Weronika LKS OSiR Pleszew 98 U20 WP II WOŹNIAK Bernard Z/4860/15 2017 2
4 4 s 2 7:27.40 GIERUŃ Agnieszka WLKS Wrocław 98 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/1293/14 2017 2
5 5 s 2 7:43.33 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB III WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka , Z/0663/14 , 2017 2
6 6 s 2 7:51.40 SIEDLANOWSKA Paula KS Agros Zamość 99 U20 LU III ZAJĄC Janusz Z/3070/15 2017 3
7 7 s 2 7:51.82 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 98 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0330/15 2017
8 8 s 2 7:53.49 TRYBUŁA Agata MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/0396/15 2017 4
9 9 s 2 7:56.52 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 98 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0395/14 2017 3
4x100 m K
1 1 s 1 48.29 MARKOWSKA Natalia
GRYC Anna
GOLA Marlena
ŁOZOWSKA Karolina
KS Podlasie Białystok 99
99
98
99
U20 POD -- NAZARKIEWICZ Robert
ORŁOWSKI Piotr
NIEDŹWIECKI Wojciech
ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
Z/4521/15
Z/3062/15
Z/1209/14
Z/0304/15
2017
2017
2017
2017
3
2
1
M
2 2 s 1 49.80 KUPCZYK Ewa
PACHOLAK Karolina
CHMIELEWSKA Agnieszka
THIELE Maja
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99
00
98
01
U20 LBU -- SASKA Tomasz
WOŹNIAK Agnieszka
SASKA Tomasz
WOŹNIAK Agnieszka
Z/4388/15
Z/0505/17
Z/0236/14
Z/5640/15
2017
2017
2017
2017
2
2
3
3
3 3 s 1 51.74 SZCZĘSNA Aleksandra
ŁADA Marta
EJZEMBERG Victoria
KRUKOWSKA Karolina
UKS Siódemka Ostrołęka 01
00
00
01
U18 MAZ -- MIERZEJEWSKI Marek
MIERZEJEWSKI Marek
MIERZEJEWSKI Marek
MIERZEJEWSKI Marek
Z/0031/16
Z/0775/15
Z/0779/15
Z/0776/15
2017
2017
2017
2017
4
3
3
3
4 4 s 1 51.76 MALINOWSKA Marta
MRÓZ Katarzyna Weronika
PETRYK Justyna
SOWA Aleksandra
KS Agros Zamość 99
98
98
98
U20 LBE -- KUCHARSKI Marek
NAMIOTKO Stanisław
KUCHARSKI Marek
BIKOWSKI Wojciech
Z/4448/15
Z/4449/15
Z/4450/15
Z/0927/14
2017
2017
2017
2017
3
3
3
3
  s 1 DNF FRĄCKOWIAK Oliwia
JANKOWSKA Martyna
NOWAK Zuzanna
NEUMANN Sara
UKS Orkan Środa Wlkp. 01
00
01
00
U18 WLP -- ZAWORSKI Marek B.D.
HEMMERLING Andrzej
HEMMERLING Andrzej
KACZOR Mieczysław
Z/1639/15
Z/6373/15
Z/1653/15
Z/1648/15
2017
2017
2017
2017
3
3
3
2
Wzwyż K
1 f 1 1.60 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP III KENSIK Jan Z/1998/15 2017 3
2 f 1 1.55 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/3290/15 2017 3
3 f 1 1.50 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/1498/15 2017 4
4 f 1 1.45 ZARTT Anna PLKS Gwda Piła 00 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1591/15 2017 4
1 f 2 1.65 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U20 PD II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/1363/14 2017 2 93
2 f 2 1.60 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP III KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2017 2
3 f 2 1.55 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/1055/15 2017 2
1 f 3 1.70 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP I KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2017 1
W dal K
1 f 1 5.78 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN +1.6 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2
2 f 1 5.41 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U18 KP +0.9 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2017 3
3 f 1 5.37 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 00 U18 WP +1.4 III KURZAJCZYK Robert Z/1310/15 2017 4
4 f 1 5.13 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U18 ZP -1.4 III GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2017 3
5 f 1 5.04 SZCZĘSNA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 01 U18 MZ +2.2 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0031/16 2017 4
6 f 1 5.01 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP +1.6 IV KENSIK Jan Z/1993/15 2017 4
7 f 1 4.91 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -0.9 IV DMP MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2503/15 , 2017 4 LDK! 55
8 f 1 4.80 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +3.3 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/1786/15 2017 BEZ
9 f 1 4.71 WIŚNIEWSKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00 U18 LD -0.7 -- KUŚ Tomasz Z/1958/17 2017
10 f 1 4.23 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U18 WN +1.6 -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2017 BEZ
1 f 2 5.60 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ +1.5 II MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2017 2
2 f 2 5.50 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD +1.9 II KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2017 2
3 f 2 5.48 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -0.9 II NAZARKIEWICZ Robert Z/1362/14 2017 2
4 f 2 5.23 BEDNAREK Agnieszka MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD +2.5 III KUŚ Tomasz Z/0907/14 2017 1
5 f 2 5.16 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB +1.8 III SASKA Tomasz Z/0236/14 2017 3
6 f 2 4.95 FRANKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +1.1 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/1207/14 2017 3
7 f 2 4.70 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB -1.1 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/1055/15 2017 2
  f 2 NM KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB 0.0 -- WOŹNIAK Daniel # Z/4389/15 2017 2
1 f 3 5.60 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -1.5 II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2017 M 99
2 f 3 4.95 SOBKOWSKA Karolina PLKS Gwda Piła 97 U23 WP +1.6 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1033/13 2017 3
  4.76 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +1.4 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/1786/15 2017 BEZ
  4.93 SZCZĘSNA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 01 U18 MZ -1.5 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0031/16 2017 4
  5.23 BEDNAREK Agnieszka MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD -1.5 III KUŚ Tomasz Z/0907/14 2017 1
Dysk (1) K
1 f 1 41.66 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U20 PM II MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2017 1
2 f 1 38.97 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 98 U20 WN II PALUCH Krystian Z/1007/14 2017 2
3 f 1 38.17 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Ostrołęka 99 U20 MZ II SZUSTER Katarzyna Z/2531/15 2017 3
4 f 1 35.27 ZYCH Sylwia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U20 WN III GIERYSZEWSKI Andrzej Z/3656/15 2017 2
5 f 1 33.11 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III WYSOCKA Marzena Z/0136/16 2017 3
6 f 1 32.47 CZAJKOWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 98 U20 PD III DMP ZABAWSKI Przemysław Z/1049/15 2017 2 63
7 f 1 30.87 GRABARCZYK Alicja ULKS Tychowo 99 U20 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/2569/15 2017 3
8 f 1 25.02 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2017 3
1 f 2 36.94 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM III DMP BLASZKE Mirosław Z/5600/15 2017 2 84
2 f 2 34.00 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2017 2
3 f 2 33.83 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP III WINNY Antoni # Z/6220/15 2017 BEZ
4 f 2 32.72 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 00 U18 PM III KWIATKOWSKI Lech Z/0195/16 2017 3
5 f 2 31.40 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U18 OP IV BUŚKO Przemysław Z/2816/15 2017 3
6 f 2 31.12 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV DMP MARKOWSKI Tomasz Z/2484/15 2017 4 LDK! 57
7 f 2 29.70 KARBOWNIK Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/1970/15 2017 2
8 f 2 28.04 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2017 3
9 f 2 24.72 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- WINNY Antoni # Z/6230/15 2017 4
10 f 2 21.97 PRUCHNICKA Bogumiła LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2403/17 2017
1 f 3 46.93 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U23 PD I DMP B.D. KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2017 1 125
2 f 3 42.33 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Weteran LB II B.D. B.D. Z/3809/11 2016 1
3 f 3 37.85 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/1822/11 2017 1
Młot (3) K
1 f 1 53.26 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U18 WP I GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2017 2
2 f 1 52.51 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar Z/3490/15 2017 3
3 f 1 47.92 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2017 2
4 f 1 46.85 SIWICKA Barbara LLKS Pomorze Stargard 00 U18 ZP III RÓŻYCZKA Marek Z/1751/16 2017 3
5 f 1 46.62 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 01 U18 WP III ŚWIST Jerzy Z/5500/15 2017 1
6 f 1 44.03 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP III KENSIK Jan Z/1967/15 2017 4
7 f 1 43.08 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2017 3
8 f 1 42.43 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2017 4
9 f 1 42.02 KOMISARCZYK Zuzanna LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP III RÓŻYCZKA Marek Z/5341/15 2017 3
10 f 1 40.64 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/1038/15 2017 4
11 f 1 38.73 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP IV WINNY Antoni # Z/6230/15 2017 4
12 f 1 37.70 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/2484/15 2017 4 LDK!
13 f 1 33.48 CYRSON Daria ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/3150/16 2017 BEZ
14 f 1 30.55 MYLCAREK Magdalena LUKS Start Nakło 01 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz # Z/3441/16 2017 BEZ
Młot (4) K
1 f 1 62.43 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/1822/11 2017 1
2 f 1 59.31 ŁEPKOWSKA Kinga LLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP I GOŁDYN Bartosz Z/1012/13 2017 M
3 f 1 57.34 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2017 150
4 f 1 55.31 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2017 1
5 f 1 50.57 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1010/13 2017
1 f 2 50.98 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 99 U20 PM I MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2017 2
2 f 2 50.47 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 98 U20 LU I DMP KOPRON Witold Z/0537/14 2017 2 119
3 f 2 37.25 KOZIOŁ Ewelina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/1153/14 2017 3
Chód 5 km K
1 1 s 1 25:58.17 DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 99 U20 PM II BODZIAK Igor B.D. Z/0374/15 2017 2
2 2 s 1 26:37.66 NOWICKA Weronika LKS Vectra Włocławek 99 U20 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0956/15 2017 3
3 3 s 1 26:37.69 JAWORSKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 99 U20 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/2245/16 2017 BEZ
4 4 s 1 26:57.83 GORCZYŃSKA Marta MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ II MAJEWSKI Zbigniew Z/1785/15 2017 2
5 5 s 1 27:06.27 DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS III GRUMAN Bartosz Z/2488/15 2017 3
6 6 s 1 27:24.79 PRZESTRZELSKA Kornelia WLKS Nowe Iganie 98 U20 MZ III GOŁAWSKI Janusz Z/0828/14 2017 3
7 7 s 1 28:06.89 WILSKA Patrycja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/1156/14 2017 3
8 8 s 1 28:31.72 WYPYCHOWSKA Agnieszka UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP III BIERŁA Dawid Z/1672/15 2017 3
9 9 s 1 29:25.56 BYKOWSKA Aleksandra SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS III GOLEC Dominik Z/1598/15 2017 BEZ
10 10 s 1 29:27.87 KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5672/15 2017 4 LDK!
11 11 s 1 29:51.06 KLOTZEL Anna LKS OSiR Pleszew 01 U18 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0939/15 2017 3
12 12 s 1 30:02.77 MENCEL Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP III ZAWORSKI Marek # Z/3419/16 2017 5
13 13 s 1 30:17.13 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP III KENSIK Jan Z/2094/16 2017 4
14 14 s 1 30:20.28 ŚCIGAŁA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 00 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1844/15 2017 3
15 15 s 1 30:21.59 WESTFAL Natalia CMKL Człuchów 01 U18 PM III BODZIAK Beata B.D. BODZIAK Igor B.D. Z/1146/15 2017 3 LDK!
100 m M
1 3 s 1 11.14 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -0.3 II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
2 4 s 1 11.21 SIUDA Mateusz LKS OSiR Pleszew 98 U20 WP -0.3 II WOŹNIAK Bernard Z/1268/14 2017 2
3 6 s 1 11.37 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB -0.3 III WOŹNIAK Daniel Z/0508/15 2017 2
4 7 s 1 11.37 SZCZECHOWSKI Gracjan LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U20 PD -0.3 III DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/1657/14 2017 2 74
5 8 s 1 11.40 SIKORSKI Piotr KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -0.3 III ORŁOWSKI Piotr Z/5023/15 2017 3
6 9 s 1 11.45 PODGÓRSKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 99 U20 ZP -0.3 III JUNIEWICZ Jakub Z/0264/16 2017 3
7 13 s 1 11.69 KRAJKA Jan UKS Achilles Leszno # 98 U20 WP -0.3 III GÓRSKI Dariusz Z/1850/16 2017
8 16 s 1 11.88 KARPIK Konrad LKS Znicz Biłgoraj 99 U20 LU -0.3 IV JAMROZ Mieczyslaw Z/4684/15 2017 4
1 1 s 2 11.09 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP +0.1 II SZOSTAK Janusz Z/0387/14 2017 1
2 2 s 2 11.13 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +0.1 II NAZARKIEWICZ Robert Z/1053/15 2017 3
3 5 s 2 11.21 KRAWCZYK Rafał LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN +0.1 II JASZCZYK Krzysztof Z/0286/15 2017 2
4 10 s 2 11.51 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +0.1 III GÓRSKI Dariusz Z/3148/15 2017 3
5 11 s 2 11.55 PIOTROWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ +0.1 III ADAMSKI Robert Z/0582/16 2017 3
6 12 s 2 11.65 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U20 LD +0.1 III B.D. Z/1255/14 2017 2
7 14 s 2 11.71 STUKAN Maciej KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +0.1 III NAZARKIEWICZ Robert Z/1052/15 2017 3
8 15 s 2 11.83 KRZEMIŃSKI Jan MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ +0.1 IV ADAMSKI Robert Z/0581/16 2017 4
1 1 s 3 10.85 WRÓBEL Krzysztof LUKS Orkan Września 96 U23 WP +2.0 I KACZOR Adam Z/1056/13 2017 1
2 2 s 3 10.96 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +2.0 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2017 1
3 3 s 3 10.99 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP +2.0 II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2017 1
4 4 s 3 11.04 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +2.0 II HEMMERLING Andrzej B.D. Z/0931/12 2017 2
5 5 s 3 11.39 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +2.0 III KACZOR Mieczysław Z/1600/12 2017 3
6 6 s 3 11.87 KRUCZYK Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. 96 U23 LB +2.0 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0623/12 2017 3
7 7 s 3 12.21 PAWLAK Michał PLKS Gwda Piła 96 U23 WP +2.0 --
1 1 s 4 10.59 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92 Sen KP -0.9 M DMP OLSZEWSKI Ryszard # Z/1077/11 2017 MM 139
2 2 s 4 11.49 MICHAŁOWSKI Bartosz KS Gwardia Piła 99 U20 WP -0.9 III CHWAŁEK Jarosław Z/0117/15 2017 3
3 3 s 4 11.55 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 98 U20 WP -0.9 III CHRZĄSZCZ Piotr Z/4479/15 2017 2
4 4 s 4 12.15 TECŁAW Sebastian KS Gwardia Piła 01 U18 WP -0.9 IV GRAŚ Jarosław Z/3518/15 2017 4
5 5 s 4 12.53 DOMARADZKI Jakub KS Gwardia Piła 02 U16 WP -0.9 V MARCINIAK Roman Z/5680/15 2017 3
6 6 s 4 13.02 BARTOSZEWICZ Bartosz KS Gwardia Piła 03 U16 WP -0.9 -- GRAŚ Jarosław Z/2641/17 2017
1 1 e 2 10.86 WRÓBEL Mateusz KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK +3.2 I PEREPICZKO Zdzisław Z/1746/15 2017 1
2 4 e 2 11.32 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +3.2 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2017
3 9 e 2 11.45 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U18 PM +3.2 III DMP B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2017 69
4 11 e 2 11.48 KOMASZKO Michał ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB +3.2 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5545/15 2017 3
5 15 e 2 11.62 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 00 U18 SK +3.2 III WIĘCKOWSKI Jacek Z/1744/15 2017 3
6 17 e 2 11.78 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS +3.2 IV SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3
7 26 e 2 12.40 JARZYNA Damian LKS Lubawa 00 U18 WN +3.2 -- TYKARSKI Marek Z/2705/17 2017
1 3 e 3 11.16 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +1.8 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
2 5 e 3 11.39 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP +1.8 III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3
3 7 e 3 11.41 WALASZKIEWICZ Miguel MLKS Sokół Lubin 01 U18 DS +1.8 III KNULL Mariusz Z/1110/15 2017 5
4 16 e 3 11.74 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 U18 LB +1.8 III SKORUPA Krzysztof Z/0486/16 2017 4 LDK!
5 22 e 3 11.89 DALECKI Kordian LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM +1.8 IV JASKUŁKA Teresa Z/5417/15 2017 4
6 23 e 3 11.93 NAWROCKI Adrian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +1.8 IV
1 6 e 4 11.41 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN +0.2 III TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2 LDK!
2 8 e 4 11.44 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 01 U18 DS +0.2 III KNULL Mariusz Z/1660/16 2017 4
3 12 e 4 11.49 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +0.2 III BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2017 4
4 14 e 4 11.53 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U18 WP +0.2 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2017 4
5 19 e 4 11.79 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +0.2 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2017 3
6 21 e 4 11.85 MAREK Michał MLKS Agros Żary 01 U18 LB +0.2 IV WISZ Dariusz Z/1916/15 2017 4 LDK!
1 2 e 5 11.13 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM -0.8 II DMP JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2017 1 92
2 10 e 5 11.47 ZUBEL Krystian UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP -0.8 III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/2401/16 , 2017 2 LDK!
3 13 e 5 11.51 WRÓBEL Dawid UKS Wyspiański Szubin 00 U18 KP -0.8 III KASZEWSKI Tomasz Z/5501/15 2017 3
4 18 e 5 11.78 SEMENYSZYN Jacek ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 01 U18 LB -0.8 IV B.D. SASKA Tomasz , Z/2215/17 , 2017
5 20 e 5 11.79 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -0.8 IV JUNIEWICZ Dorota Z/3093/16 2017 4
6 24 e 5 11.99 SKUBISZEWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -0.8 IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5592/15 2017 3
7 25 e 5 12.07 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP -0.8 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2017 4
1 f 1 10.83 WRÓBEL Mateusz KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK +1.8 I PEREPICZKO Zdzisław Z/1746/15 2017 1
2 f 1 10.84 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM +1.8 I DMP JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2017 1 116
3 f 1 11.05 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +1.8 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
4 f 1 11.24 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP +1.8 II SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3
5 f 1 11.32 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +1.8 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2017
6 f 1 11.34 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 01 U18 DS +1.8 III KNULL Mariusz Z/1660/16 2017 4
7 f 1 11.36 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN +1.8 III TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2 LDK!
8 f 1 11.37 WALASZKIEWICZ Miguel MLKS Sokół Lubin 01 U18 DS +1.8 III KNULL Mariusz Z/1110/15 2017 5
1 f 2 11.04 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +1.5 II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
2 f 2 11.06 KRAWCZYK Rafał LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN +1.5 II JASZCZYK Krzysztof Z/0286/15 2017 2
3 f 2 11.12 SIUDA Mateusz LKS OSiR Pleszew 98 U20 WP +1.5 II WOŹNIAK Bernard Z/1268/14 2017 2
4 f 2 11.17 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +1.5 II NAZARKIEWICZ Robert Z/1053/15 2017 3
5 f 2 11.27 SZCZECHOWSKI Gracjan LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U20 PD +1.5 II DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/1657/14 2017 2 82
6 f 2 11.28 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +1.5 II WOŹNIAK Daniel Z/0508/15 2017 2
7 f 2 11.38 SIKORSKI Piotr KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +1.5 III ORŁOWSKI Piotr Z/5023/15 2017 3
8 f 2 19.48 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP +1.5 -- SZOSTAK Janusz Z/0387/14 2017 1
400 m M
1 s 1 50.26 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 98 U20 WP II MARCINIAK Roman Z/1564/16 2017 2
2 s 1 52.90 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice 91 Sen SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/4333/11 2017 2
1 6 s 2 52.35 SŁOMKA Bartosz LKS Jantar Ustka 01 U18 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1152/15 2017 2
2 8 s 2 53.06 MALUGA Daniel KS Agros Zamość 00 U18 LU IV SWATOWSKI Wojciech Z/2111/15 2017 4
3 12 s 2 53.60 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN IV NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2017 5
4 13 s 2 53.71 MATUSZAK Sebastian LIUKS Kruszwica 00 U18 KP IV LUZAK Andrzej Z/1939/15 2017 4
5 14 s 2 54.59 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/5773/15 2017 3
1 1 s 3 49.77 BOROWIK Dawid PLKS Gwda Piła 01 U18 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1586/15 2017 2 LDK!
2 2 s 3 50.63 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U18 WP III B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2017 3
3 3 s 3 50.95 CZAJKOWSKI Fabian OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/5104/15 2017 2 LDK!
4 4 s 3 51.24 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2017 2 LDK!
5 5 s 3 51.82 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5408/15 2017 2
6 7 s 3 52.59 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U18 DS III URBACKA Natalia Z/0817/16 2017 3
1 9 s 4 53.23 KRUPA Piotr TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU IV FUS Mirosław Z/5742/15 2017 3
2 10 s 4 53.47 RZEPECKI Aleksander LLKS Osowa Sień 00 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/2021/15 2017 3
3 11 s 4 53.55 TYMIŃSKI Piotr WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1001/17 2017
4 15 s 4 54.71 WĘGRZYN Dawid TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3606/16 2017 5
5 16 s 4 55.59 JAWORSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 00 U18 OP -- MACJON Jan Z/1635/15 2017 BEZ
6 17 s 4 57.24 BERNAŚ Dawid LKS Znicz Biłgoraj 00 U18 LU -- BERNAŚ Dorota Z/0704/16 2017 BEZ
1 1 s 5 47.19 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB M SASKA Tomasz Z/0509/15 2017 2
2 2 s 5 48.15 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB I HASIÓW Tomasz Z/1062/15 2017 2
3 3 s 5 48.24 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99 U20 WN I TYKARSKI Marek Z/0165/16 2017 2
4 4 s 5 49.57 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 98 U20 PM II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0399/14 2017 1
5 5 s 5 49.67 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U20 WP II PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2017 2
6 6 s 5 50.04 BUCHERT Filip MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP II JASIŃSKI Cyprian Z/0544/14 2017 2
1 7 s 6 50.78 ANKLEWICZ Mateusz MLKS Agros Żary 98 U20 LB III
2 8 s 6 50.82 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2017 3
3 9 s 6 51.13 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4518/15 2017 3
4 10 s 6 51.55 KRUS Mateusz LUKS Orkan Września 99 U20 WP III PUJDAK Andrzej Z/3164/15 2017 3
5 11 s 6 51.80 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U20 WP III GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2017 3
6 15 s 6 52.31 JAMROZIAK Dawid MLKS Agros Żary 98 U20 LB III
1 12 s 7 51.91 LACHOWICZ Jan KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III NIEDŹWIECKI Wojciech Z/3243/15 2017 4
2 13 s 7 52.10 WRÓBEL Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/1161/16 2017 4
3 14 s 7 52.24 MARCINKOWSKI Dominik LKS Sana Kościan 98 U20 WP III TALIKADZE Roman Z/2412/15 2017 4
4 16 s 7 53.05 SUCHY Jacek KS Podlasie Białystok 99 U20 PD IV DĄBROWSKI Tomasz Z/1222/16 2017 4
5 17 s 7 54.39 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U20 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2017 BEZ
6 18 s 7 56.30 ORLIŃSKI Michał MLKS Echo Twardogóra 99 U20 DS -- DMP CZAJKOWSKI Waldemar Z/3251/15 2017 BEZ 19
7 19 s 7 56.42 KIJASZEK Dawid MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP -- MACJON Jan Z/0542/14 2017 BEZ
1 1 s 8 48.10 MIROSŁAW Cezary KS Agros Zamość 97 U23 LU I DMP MURAT Tomasz Sławomir Z/1644/13 2017 1 121
2 2 s 8 49.33 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 95 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2017 2
3 3 s 8 50.04 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 97 U23 LD II B.D. Z/1260/13 2017 1
4 4 s 8 50.65 WŁODARCZYK Filip SL GKS Olsza Olszyna 97 U23 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0064/13 2017 3
5 5 s 8 51.71 GAWORSKI Damian WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1189/16 2017 3
6 6 s 8 52.12 KAŁUZIAK Dawid WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/1009/13 2017
1500 m M
1 11 s 1 4:19.96 CICHOCKI Jakub UKS Siódemka Ostrołęka 01 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/5891/15 2017 3
2 12 s 1 4:21.54 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard 00 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1300/15 , 2017 3
3 13 s 1 4:24.97 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2017
4 14 s 1 4:26.21 RZEPECKI Mateusz MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/5000/15 2017 4
5 16 s 1 4:29.59 KUSIAK Dominik ULKS Lipinki 01 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/0821/17 2017 LDK!
6 17 s 1 4:33.25 LANDOWSKI Jakub CMKL Człuchów 01 U18 PM -- BODZIAK Beata BODZIAK Igor B.D. Z/1147/15 2017 4 LDK!
7 18 s 1 4:33.78 WAŁOWSKI Dominik LLKS Osowa Sień 01 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0514/16 2017 5 LDK!
8 19 s 1 4:34.99 WIRKUS Kacper UKS Wiking Rychnowy 00 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1861/15 2017 BEZ
9 20 s 1 4:49.78 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3604/16 2017 4
10 21 s 1 4:52.14 GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 00 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1866/15 2017 BEZ
1 1 s 2 4:03.32 KUROWSKI Tomasz GKS Żukowo 00 U18 PM III KRÓL Krzysztof KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2017
2 2 s 2 4:05.33 KOZŁOWSKI Piotr LKS Lubawa 01 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/5533/15 2017 2 LDK!
3 3 s 2 4:06.55 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/2050/15 2017 3
4 4 s 2 4:07.15 GROTH Patryk GKS Żukowo 00 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/1154/15 2017 3
5 5 s 2 4:12.15 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 00 U18 SK IV NIWIŃSKI Aleksander Z/6356/15 2017 3
6 6 s 2 4:12.55 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U18 PD IV DĄBROWSKI Tomasz Z/2034/15 2017 3
7 7 s 2 4:16.34 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław B.D. B.D. Z/1840/15 2017 2
8 8 s 2 4:16.92 BEDNAREK Damian LUKS Boguszyce 00 U18 LD IV CZECH Krzysztof Z/0294/15 2017 3
9 9 s 2 4:17.67 MICHALSKI Filip LKS Maraton Turek 01 U18 WP IV ZIELIŃSKI Tomasz NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0431/15 2017
10 10 s 2 4:18.59 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U18 DS IV URBACKA Natalia Z/2645/15 2017 3
11 15 s 2 4:28.02 DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 01 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/6107/15 2017 3 LDK!
  s 2 DNF MARKOWSKI Patryk KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- CHYLIŃSKI Romuald Z/2029/15 2017 4
1 1 s 3 3:52.17 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U20 MA II KARAŚ Stanisław Z/1674/14 2017 2
2 2 s 3 3:56.95 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2017 3
3 3 s 3 3:57.80 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 99 U20 MA II JASICZ Ryszard Z/0469/15 2017 2
4 4 s 3 4:02.91 GADOMSKI Daniel UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/0177/14 2017 2
5 5 s 3 4:05.18 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/1078/14 2017 3
6 6 s 3 4:07.76 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/3276/15 2017 3
7 7 s 3 4:12.23 WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2017 3
8 8 s 3 4:13.25 TARASZKIEWICZ Marcin KKL Rodło Kwidzyn 99 U20 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/1822/15 2017 4
9 9 s 3 4:19.67 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 99 U20 LU IV MAZUREK Marek Z/0648/15 2017 3
10 10 s 3 4:19.77 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 99 U20 PM IV BODZIAK Igor Z/0200/15 2017 4
11 11 s 3 4:25.01 MRÓZ Przemysław KS Agros Zamość 99 U20 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0305/15 2017 3
12 12 s 3 4:28.99 JEFIMCZYK Norbert LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/0687/15 2017 4
13 13 s 3 4:36.30 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99 U20 MA -- ŚWIĄTKOWSKI Bartosz Z/0822/17 2017
  s 3 DNF PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/0930/17 2017
1 1 s 4 3:57.85 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0285/12 2017 1
2 2 s 4 3:58.64 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II BUSZTA Stanisław Z/1785/13 2017 2
3 3 s 4 3:59.20 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard 89 Sen ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/2160/11 2017 1
4 4 s 4 4:04.10 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U23 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0759/12 2017 2
5 5 s 4 4:19.43 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U23 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0040/13 2017 3
  s 4 DNF MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2017 3
5000 m M
1 1 s 1 15:07.42 EBEL Grzegorz MLKS Baszta Bytów 97 U23 PM II KUTEŁŁO Dariusz Z/0270/13 2017 2
2 2 s 1 15:55.95 PIETRZAK Tomasz LKS Maraton Turek 97 U23 WP III PANFIL Łukasz Z/0394/14 2017 3
3 3 s 1 15:59.83 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 99 U20 MA III GOLEC Bartłomiej Z/0228/16 2017 3
4 4 s 1 16:05.28 BZDYL Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 97 U23 MA III KARAŚ Stanisław Z/0284/13 2017 3
5 5 s 1 16:06.90 SZYMAŃSKI Krystian PLKS Gwda Piła 99 U20 WP III SZYMAŃSKI Andrzej Z/1535/16 2017 4
6 6 s 1 16:59.03 LIPIŃSKI Mateusz LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM IV ROLBIECKI Janusz Z/1917/17 2017 BEZ
7 7 s 1 17:01.53 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 99 U20 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2017 BEZ
8 8 s 1 17:28.16 GASEK Adrian GKS Wilga Garwolin 99 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4730/15 2017 4
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.34 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +1.2 II TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
2 4 e 1 15.11 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +1.2 III SUPROŃ Jaroslaw Z/2445/15 2017 3
3 12 e 1 15.48 NOWAK Michał ULKS Sprinter Zielona Góra 00 U18 LB +1.2 III HUDYMA Grzegorz Z/1119/16 2017 3
4 13 e 1 15.64 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U18 LU +1.2 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2017 3
5 16 e 1 15.76 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +1.2 IV JUNIEWICZ Dorota Z/2946/16 2017 3
6 17 e 1 15.78 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +1.2 IV BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2017 2 LDK!
7 22 e 1 16.55 PRZEPIÓRA Wiktor PLKS Gwda Piła 01 U18 WP +1.2 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3557/16 2017 4
1 2 e 2 14.45 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +0.9 II JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2017 2
2 6 e 2 15.20 NOWICKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS +0.9 III KUBALA Łukasz Z/2297/15 2017 3
3 7 e 2 15.22 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +0.9 III SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2017 4
4 8 e 2 15.30 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS +0.9 III OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2017 3
5 10 e 2 15.42 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB +0.9 III WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2017 3
6 18 e 2 15.78 ZEMMER Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB +0.9 IV WOŹNIAK Agnieszka Z/5639/15 2017 2
7 19 e 2 15.93 POMIAN Radosław LUKS Hańcza Suwałki 00 U18 PD +0.9 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1518/15 2017 4
8 21 e 2 16.36 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 00 U18 MA +0.9 IV JASICZ Ryszard Z/2089/15 2017 BEZ
1 3 e 3 14.89 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U18 WP -0.3 II KACZOR Adam Z/4473/15 2017 1
2 5 e 3 15.15 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS -0.3 III KORDASIEWICZ Damian Z/4116/15 2017 4
3 9 e 3 15.42 SMOLIŃSKI Bartosz UKS Wyspiański Szubin 00 U18 KP -0.3 III KASZEWSKI Tomasz Z/2931/15 2017 BEZ
4 11 e 3 15.46 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -0.3 III NALEPA Marek # Z/2736/16 2017 3
5 14 e 3 15.71 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -0.3 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3
6 15 e 3 15.71 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 01 U18 MA -0.3 III ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/6313/15 2017 2 LDK!
7 20 e 3 16.09 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U18 PM -0.3 IV KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2017 3 LDK!
1 f 1 14.36 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -0.1 II TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
2 f 1 14.55 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -0.1 II JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2017 2
3 f 1 14.58 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U18 WP -0.1 II KACZOR Adam Z/4473/15 2017 1
4 f 1 15.03 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS -0.1 III KORDASIEWICZ Damian Z/4116/15 2017 4
5 f 1 15.08 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -0.1 III SUPROŃ Jaroslaw Z/2445/15 2017 3
6 f 1 15.39 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -0.1 III SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2017 4
7 f 1 15.57 NOWICKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS -0.1 III KUBALA Łukasz Z/2297/15 2017 3
8 f 1 15.64 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS -0.1 III OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2017 3
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.06 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U20 ZP +0.3 I JUNIEWICZ Jakub Z/0215/14 2017 1
2 4 e 1 15.08 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP +0.3 II NALEPA Marek Z/1519/14 2017 2
3 5 e 1 15.30 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +0.3 II WOŹNIAK Daniel Z/4394/15 2017 2
1 2 e 2 14.37 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +0.9 I SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2017 2
2 3 e 2 14.94 SZMAGAJ Mateusz LKS Maraton Turek 98 U20 WP +0.9 II PANFIL Mirosław JUNIEWICZ Jakub Z/0698/15 2017
3 6 e 2 16.57 SOBKOWICZ Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS +0.9 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/3195/15 2017 4
1 f 1 13.91 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U20 ZP +2.0 I JUNIEWICZ Jakub Z/0215/14 2017 1
2 f 1 14.27 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +2.0 I SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2017 2
3 f 1 14.59 SZMAGAJ Mateusz LKS Maraton Turek 98 U20 WP +2.0 II PANFIL Mirosław JUNIEWICZ Jakub Z/0698/15 2017
4 f 1 14.67 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP +2.0 II NALEPA Marek Z/1519/14 2017 2
5 f 1 15.12 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +2.0 II WOŹNIAK Daniel Z/4394/15 2017 2
6 f 1 16.59 SOBKOWICZ Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS +2.0 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/3195/15 2017 4
110 m pł M
1 1 e 1 15.16 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +0.3 II HEMMERLING Andrzej B.D. Z/0931/12 2017 2
2000 m prz M
1 s 1 6:17.45 CHOJECKI Radosław MLUKS Tarnów 00 U18 MA III GRECH Halina Z/2087/15 2017 3 LDK!
2 s 1 6:24.28 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2017 3
3 s 1 6:27.80 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz # 01 U18 SK IV MIREK Andrzej MIREK Andrzej , Z/2504/17 , 2017 BEZ
4 s 1 6:41.69 JANKOWSKI Karol UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP IV KARNAS Zbigniew Z/0756/16 2017 3
5 s 1 6:54.22 KRAWCZYK Paweł RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/5479/15 2017
6 s 1 6:58.99 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U18 WP -- WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2017 3
7 s 1 7:06.81 JURGA Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U18 WP -- WILK Robert Z/1071/16 2017 BEZ
8 s 1 7:22.81 KOWALCZYK Szymon LUKS Start Nakło 01 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0031/15 2017 4
  s 1 DNF FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 00 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1596/15 2017 BEZ
3000 m prz M
1 s 1 9:39.11 ŻOŁNOWSKI Maciej WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0351/14 2017 2
2 s 1 9:55.24 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2017 3
3 s 1 10:00.15 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS III MARKOWSKA Małgorzata Z/0720/15 2017 3
4 s 1 10:01.76 BIAŁĘCKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ III ADAMSKI Robert Z/0165/15 2017 3
5 s 1 10:13.14 PYDA Sylwester LKS Znicz Biłgoraj 98 U20 LU III JAMROZ Mieczyslaw Z/1752/16 2017 4
  s 1 DNF JAMROZ Michał LKS Znicz Biłgoraj 97 U23 LU -- JAMROZ Mieczyslaw B.D. Z/0551/13 2017
  s 1 DNF PAWLIKOWSKI Tomasz MKS Agros Chełm 99 U20 LU -- MAZUREK Marek Z/0649/15 2017 4
4x100 m M
1 3 s 1 43.77 ZEMMER Dawid
MARCZAK Konrad
NAUS Kacper
WALICKI Antoni
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01
99
01
99
U20 LBU -- WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Daniel
WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka
SASKA Tomasz
Z/5639/15
Z/0508/15
Z/2934/15
, Z/2934/15
Z/0509/15
2017
2017

, 2017
2017
2
2
2
2
2 4 s 1 44.02 CHARZYŃSKI Sebastian
PIOTROWSKI Szymon
KRZEMIŃSKI Jan
SYSKI Marcin
MKS Durasan Płońsk 00
99
99
98
U20 MAZ -- ADAMSKI Robert
ADAMSKI Robert
ADAMSKI Robert
KOZERA Piotr
Z/1781/15
Z/0582/16
Z/0581/16
Z/0487/14
2017
2017
2017
2017
2
3
4
3
3 5 s 1 44.22 KLIMCZAK Przemysław
KLIMCZAK Sebastian
NOWICKI Oskar
MAKOWSKI Adam
MKS Osa Zgorzelec 00
00
00
00
U18 DOL -- KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Damian
KUBALA Łukasz
SZYMAŃSKI Tomasz
Z/4116/15
Z/4117/15
Z/2297/15
Z/2300/15
2017
2017
2017
2017
4
BEZ
3
3
4 6 s 1 44.47 KORCZ Bartosz
MICHNIEWSKI Olgierd
MACIASZCZYK Jakub
KRZEMIŃSKI Dawid
RLTL ZTE Radom 00
00
01
00
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
TRZOS Leszek
BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur
Z/0565/17
Z/5567/15
Z/4909/15
Z/4910/15
2017
2017
2017
2017
4
3
2
4
  s 1 DNF MAREK Michał
SZWARC Daniel
MAŃKIEWICZ Kamil
RATAJCZYK Jakub
MLKS Agros Żary 01
01
01
01
U18 LBU -- WISZ Dariusz
SKORUPA Krzysztof
SKORUPA Krzysztof
SKORUPA Krzysztof
Z/1916/15
Z/1920/15
Z/1930/15
Z/0486/16
2017
2017
2017
2017
4
2
5
4
  s 1 DNF PIESZKE Hubert
MACIEJEWSKI Artur
WESELA Adrian
WOJTUŚ Mikołaj
UKS Orkan Środa Wlkp. 98
98
98
98
U20 WLP -- KOBIERSKI Andrzej
KACZOR Mieczysław
SZOSTAK Janusz
KOBIERSKI Andrzej
Z/0390/14
Z/0441/14
Z/0387/14
Z/4191/15
2017
2017
2017
2017
2
4
1
3
1 1 s 2 42.97 SIKORSKI Piotr
PIEŃKOS Łukasz
STUKAN Maciej
DAKOWICZ Artur
KS Podlasie Białystok 98
98
98
98
U20 POD -- ORŁOWSKI Piotr
NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
SUPROŃ Jaroslaw
Z/5023/15
Z/1053/15
Z/1052/15
Z/1404/14
2017
2017
2017
2017
3
3
3
2
2 2 s 2 43.41 KRAJKA Jan
GRZEGOROWSKI Christian
OŚKO Krzysztof
KRÓLIKOWSKI Szymon
UKS Achilles Leszno 98
99
98
99
U20 WLP -- GÓRSKI Dariusz
GÓRSKI Dariusz
GÓRSKI Dariusz
GÓRSKI Dariusz
Z/1850/16
Z/3148/15
Z/0370/14
Z/0236/16
2017
2017
2017
2017

3
3
2
3 7 s 2 45.09 OSTAPOWICZ Daniel
SIMONIUK Dawid
KALISZEWSKI Jakub
RAMOTOWSKI Paweł
KS Podlasie Białystok 00
00
00
00
U18 POD -- NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
SUPROŃ Jaroslaw
SUPROŃ Jaroslaw
Z/2585/17
Z/6128/15
Z/2032/15
Z/2445/15
2017
2017
2017
2017
BEZ
3
4
3
  s 2 DQ JANKOWSKI Marcin
SZUMNY Michał
KARKOWSKI Krzysztof
KRAWCZYK Rafał
LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99
99
99
99
U20 WMZ -- JASZCZYK Krzysztof
JASZCZYK Krzysztof
JASZCZYK Krzysztof
JASZCZYK Krzysztof
Z/0288/15
Z/0285/15
Z/0287/15
Z/0286/15
2017
2017
2017
2017
2
4
2
2
Wzwyż M
1 f 1 2.00 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN II JASZCZYK Krzysztof Z/0287/15 2017 2
2 f 1 2.00 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 98 U20 WP II KACZOR Adam Z/0593/14 2017 2
3 f 1 1.90 TYCNER Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP III KENSIK Jan Z/2416/15 2017 3
4 f 1 1.85 JANKOWSKI Marcin LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN III JASZCZYK Krzysztof Z/0288/15 2017 2
1 f 2 1.94 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
2 f 2 1.94 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB III MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2017 3
3 f 2 1.85 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2017 4
4 f 2 1.80 BEKIER Filip LKS Fenix Słupsk 00 U18 PM IV GRECKA Ewa Z/4306/15 2017 BEZ
5 f 2 1.80 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP IV KENSIK Jan Z/1503/16 2017 4
6 f 2 1.75 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 01 U18 DS IV MIKODA Lilla Z/3552/15 2017 3
7 f 2 1.70 AUGUSTYNOWICZ Dawid KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/2108/17 2017 4
8 f 2 1.65 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/5771/15 2017 BEZ
9 f 2 1.60 WRÓBEL Aleksander KS Słoneczko Busko Zdrój 01 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/0800/16 2017 3
9 f 2 1.60 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5
11 f 2 1.55 MAJCHRZAK Mikołaj LUKS Start Nakło 01 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0286/17 2017 BEZ
W dal M
1 f 1 7.31 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD -0.8 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2017 113
2 f 1 6.87 JÓŹWIAK Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U23 DS +0.5 II DMP POSACKI Ryszard Z/0912/13 2017 2 82
3 f 1 6.17 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +0.6 -- KACZOR Mieczysław Z/1600/12 2017 3
1 f 2 6.84 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +1.3 II NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2017 3
2 f 2 6.54 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U18 KP +0.6 III JANKOWSKI Marcin Z/0020/15 2017 3
3 f 2 6.40 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U18 WP -2.1 III KACZOR Adam Z/4473/15 2017 1
4 f 2 6.39 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U18 LU -1.3 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2017 4
5 f 2 6.24 ŚNIEGULA Damian UKS 12 Kalisz 00 U18 WP -0.8 IV WANGE Adrianna Z/2626/17 2017
6 f 2 6.14 DALECKI Kordian LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM +2.2 IV DMP JASKUŁKA Teresa Z/5417/15 2017 4 42
7 f 2 6.09 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +1.8 IV GRABOLUS Marek Z/4978/15 2017 3
8 f 2 5.99 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 00 U18 SK -0.6 IV WIĘCKOWSKI Jacek Z/1744/15 2017 3
9 f 2 5.74 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP +1.8 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2017 4
10 f 2 5.59 PAJĄK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD -1.4 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2017 BEZ
11 f 2 5.48 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -1.6 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2017 BEZ
12 f 2 5.34 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ +1.5 -- BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4
13 f 2 5.26 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -1.7 -- NALEPA Marek # Z/2736/16 2017 3
  f 2 NM MARCINIAK Wiktor UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ 0.0 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/2453/16 2017 4
1 f 3 6.61 LEWANDOWSKI Jakub PLKS Gwda Piła 99 U20 WP +1.2 III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2620/17 2017 3
2 f 3 6.55 WARNIEŁO Szymon LLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP +1.5 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/2242/17 2017 4
3 f 3 6.35 SYSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 98 U20 MZ +1.0 III KOZERA Piotr Z/0487/14 2017 3
4 f 3 6.30 BOLT Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP -0.9 III KENSIK Jan Z/0734/15 2017 3
5 f 3 6.08 ZAWISTOWSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD +2.4 IV KOTOWSKI Jan Z/2550/15 2017 3
6 f 3 6.00 SZUMNY Michał LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN -2.8 IV JASZCZYK Krzysztof Z/0285/15 2017 4
7 f 3 5.98 TYRPA Krystian MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS +1.3 IV WOCHNA Robert Z/0959/14 2017 4
8 f 3 5.69 SMUS Artur MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD -0.7 -- KUŚ Tomasz Z/1780/16 2017 4
9 f 3 5.65 CZURAK Kamil LLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP -0.6 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4344/15 2017 4
  f 3 NM KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U20 PD 0.0 -- KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2017 2
  6.13 DALECKI Kordian LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM +1.0 IV DMP JASKUŁKA Teresa Z/5417/15 2017 4 41
Dysk (1.5) M
1 f 1 58.34 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U18 LU I KĘCKI Krzysztof # Z/5235/15 2017 2
2 f 1 57.48 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
3 f 1 54.04 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2017 2 LDK!
4 f 1 48.86 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2017 2
5 f 1 48.75 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2017 2 LDK!
6 f 1 46.33 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2017 2
7 f 1 46.25 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2017 3 LDK!
8 f 1 42.84 JANOCH Konrad LLKS Pomorze Stargard 00 U18 ZP III GOŁDYN Bartosz Z/4761/15 2017 3
9 f 1 42.65 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/1812/15 2017 2
10 f 1 42.40 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00 U18 WP III MAŁECKI Marcin Z/1311/15 2017 3
11 f 1 42.20 TRYBULSKI Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4492/15 2017 2
12 f 1 41.78 ŚLIWA Konrad LKS Polkowice 01 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/2689/15 2017 2
13 f 1 41.03 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/1818/15 2017 2
14 f 1 36.40 IŃSKI Oskar MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/1972/15 2017 3
15 f 1 36.24 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2017 2
16 f 1 35.90 SZABLOWSKI Rafał MLUKS Tarnów 01 U18 MA IV STYCZYŃSKI Piotr Z/3748/16 2017 4
17 f 1 35.75 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2017 3
18 f 1 35.30 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/5594/15 2017 3
19 f 1 33.85 NIEDŹWIECKI Patryk OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ -- SZUSTER Konrad Z/2753/15 2017 2
20 f 1 31.14 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/0022/16 2017 2
21 f 1 29.14 EDELWAJN Adrian KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- ZABAWSKI Przemysław Z/2040/15 2017 BEZ
22 f 1 28.52 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP -- WILK Robert Z/5938/15 2017 4
23 f 1 26.30 BOROWICZ Szymon MKS Agros Chełm 00 U18 LU -- WEŁNA Emilia Z/2240/17 2017 4
24 f 1 23.32 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2017 2
  f 1 NM JÓŹWIAK Szymon UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN -- PALUCH Krystian Z/3009/15 2017 2
  f 1 NM NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/3320/15 2017 2
Dysk (1.75) M
1 f 1 59.88 STACHNIK Oskar ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2017 1
2 f 1 54.21 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2017 1
3 f 1 49.22 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2017 1
4 f 1 48.21 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2017 1
5 f 1 46.70 WOJTUŚ Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4191/15 2017 3
6 f 1 45.95 BOŁDYSZ Mariusz KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/3895/15 2017 2
7 f 1 44.70 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2017 1
8 f 1 43.99 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2017 2
9 f 1 43.75 KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2017 2
10 f 1 38.80 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2017 2
11 f 1 36.79 RIGGA Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM IV KOWNATKE Rafał Z/1248/14 2017 2
12 f 1 25.90 PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB -- KOWALSKI Zenon Z/1157/14 2017 4
  f 1 NM SONNENBERG Mateusz LUKS Start Nakło 98 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0202/16 2017 4
Dysk (2) M
1 f 1 51.00 MARCHLEWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U23 KP I KENSIK Jan Z/1142/13 2017 1
2 f 1 45.41 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96 U23 WP II MAŁECKI Marcin Z/1158/13 2017 1
3 f 1 43.70 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2017 1
4 f 1 37.02 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ III MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2017 1
Młot (5) M
1 f 1 60.59 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/5594/15 2017 3
2 f 1 60.22 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2017 3
3 f 1 53.14 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 01 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2017 3
4 f 1 52.01 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 00 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5659/15 2017 4
5 f 1 47.00 GABRYELCZYK Jan UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/5578/15 2017 4
6 f 1 38.54 JANOCH Konrad LLKS Pomorze Stargard 00 U18 ZP -- GOŁDYN Bartosz Z/4761/15 2017 3
7 f 1 38.21 MIKOŁAJCZYK Jakub MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/2156/16 2017 5
Młot (6) M
1 f 1 65.38 SWANCAR Kamil LUKS Orkan Września 98 U20 WP I PAWLAK Przemysław Z/0577/14 2017 1
2 f 1 61.82 GAJDA Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 98 U20 PM I RÓŻYCKI Ryszard Z/1457/14 2017 1
3 f 1 54.53 WARCHOŁ Patryk LKS Vectra Włocławek 99 U20 KP II KŁÓDKOWSKI Andrzej WIERZBICKI Dariusz , Z/2247/16 , 2017 4
4 f 1 52.96 PTAK Adam MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS II WOCHNA Robert Z/0958/14 2017 2
5 f 1 45.38 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2017 2
6 f 1 45.17 PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/1157/14 2017 4
Młot (7.26) M
1 f 1 53.63 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU II DMP ROSA Mikołaj Z/1400/13 2017 2 104
2 f 1 50.56 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U23 DS II DMP MARKOWSKI Tomasz B.D. Z/1025/12 2017 2 94
3 f 1 45.35 STERNICKI Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 89 Sen PM II
4 f 1 44.63 GÓRCZYŃSKI Kamil LKS Vectra Włocławek 97 U23 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/0190/14 2017 3
Chód 10 km M
1 1 s 1 44:16.11 NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/2325/15 2017 1
2 2 s 1 44:36.77 DROZDOWICZ Arkadiusz PLKS Gwda Piła 98 U20 WP I KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0397/14 2017 1
3 3 s 1 44:55.03 CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 96 U23 MZ I AUGUSTYN Krzysztof B.D. Z/0907/12 2017 LDK!
4 4 s 1 45:26.48 WIATER Michał KS Agros Zamość 99 U20 LU II SWATOWSKI Wojciech Z/4575/15 2017 2
5 5 s 1 47:58.29 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP II KENSIK Jan Z/1990/15 2017 3
6 6 s 1 51:15.57 SZMYT Miłosz PLKS Gwda Piła 00 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1594/15 2017 4
7 7 s 1 51:15.80 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP III KENSIK Jan Z/1988/15 2017 3
8 8 s 1 52:20.64 ZIELIŃSKI Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U23 WP -- ZAWORSKI Marek Z/0360/11 2017 3
9 9 s 1 52:53.93 SÓJKA Radosław PLKS Gwda Piła 00 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1577/15 2017 4
10 10 s 1 53:26.36 ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 00 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1839/15 2017 BEZ
11 11 s 1 56:01.48 KUŻAWSKI Jakub WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ IV GOŁAWSKI Janusz Z/0677/15 2017 3
12 12 s 1 56:55.86 WOJCIECHOWSKI Wiktor UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U23 WP -- ZAWORSKI Marek Z/2030/11 2017 BEZ
13 13 s 1 57:06.29 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2017 4 LDK!
14 14 s 1 57:19.51 BARANOWSKI Michał MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1243/14 2017 4
15 15 s 1 59:58.58 KUSZA Kamil UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/1645/15 2017 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.2589290142059 sekund