Piła 03 - 04.06.2017
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS 2017 [DMP]
200 m K
1 11 s 1 26.48 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM -0.3 III MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2017 2
2 13 s 1 26.85 WASILUK Agata MKS Agros Chełm # 00 U18 LU -0.3 III HODUN Rafał Z/0973/15 2017
3 15 s 1 27.23 MACIEJEWSKA Katarzyna MKS Agros Chełm 01 U18 LU -0.3 III MAZUREK Marek # Z/4581/15 2017 3 LDK!
4 16 s 1 27.55 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -0.3 IV SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2017 3
5 17 s 1 29.56 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -0.3 -- HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2017 3 LDK!
1 5 s 2 25.57 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU -0.4 II LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
2 7 s 2 26.21 SZYMBORSKA Klaudia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -0.4 II DMP GAŁASZEWSKI Adrian Z/1218/15 2017 2 84
3 9 s 2 26.31 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U18 PD -0.4 III DMP B.D. Z/2839/15 2017 3 82
4 10 s 2 26.42 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U18 KP -0.4 III JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2017 3
5 12 s 2 26.58 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U18 DS -0.4 III CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2017 3
6 14 s 2 26.93 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -0.4 III BŁASIŃSKI Artur Z/4908/15 2017 3 LDK!
1 1 s 3 24.86 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +0.2 I DMP ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2017 3 118
2 2 s 3 24.90 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U18 WP +0.2 I PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2017 2
3 3 s 3 25.06 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN +0.2 II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
4 4 s 3 25.32 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP +0.2 II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2017 2
5 6 s 3 26.02 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK +0.2 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2017 2
6 8 s 3 26.29 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +0.2 III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
1 6 s 4 26.00 WSZELAKA Magdalena LUKS Orkan Września 99 U20 WP -0.7 II KACZOR Adam Z/1815/16 2017 2
2 8 s 4 26.09 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -0.7 II NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
3 10 s 4 26.18 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP -0.7 II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2017 2
4 12 s 4 26.64 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U20 MZ -0.7 III WITKOWSKI Bartosz Z/0334/14 2017 2
5 13 s 4 26.95 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB -0.7 III SASKA Tomasz Z/4388/15 2017 2
6 14 s 4 27.24 MRÓZ Katarzyna Weronika KS Agros Zamość 98 U20 LU -0.7 III NAMIOTKO Stanisław Z/4449/15 2017 3
7 15 s 4 28.09 PETRYK Justyna KS Agros Zamość 98 U20 LU -0.7 IV KUCHARSKI Marek Z/4450/15 2017 3
1 1 s 5 24.37 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -0.3 I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 2 s 5 24.65 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -0.3 I DMP ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/0304/15 2017 M 124
3 3 s 5 25.13 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -0.3 II NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2017 1
4 4 s 5 25.18 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -0.3 II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1
5 5 s 5 25.44 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS -0.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2017 2
6 7 s 5 26.01 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U20 LB -0.3 II WESOŁEK Krzysztof Z/4536/15 2017 2
7 9 s 5 26.10 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U20 LB -0.3 II WISZ Dariusz Z/0316/15 2017 2
8 11 s 5 26.22 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -0.3 II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/4521/15 2017 3 84
800 m K
1 7 s 1 2:23.39 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III ŚWIĆ Aneta Z/2033/15 2017 3
2 8 s 1 2:25.62 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew GRZESIAK Sylwia Z/1561/15 2017 LDK!
3 9 s 1 2:29.79 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2017 3 LDK!
4 10 s 1 2:31.60 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U18 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2017 3
5 11 s 1 2:38.76 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2017 4
1 1 s 2 2:14.03 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00 U18 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/2018/15 2017 1
2 2 s 2 2:15.22 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA II GRECH Halina Z/2094/15 2017 3 LDK!
3 3 s 2 2:15.72 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U18 PM II KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2017 2
4 4 s 2 2:16.51 PAWLAK Marcelina SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS II GOLEC Dominik Z/0226/16 2017 4
5 5 s 2 2:17.44 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław B.D. B.D. Z/1845/15 2017 3
6 6 s 2 2:18.31 JASTRZĘBSKA Magda WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2017 3 LDK!
1 1 s 3 2:14.66 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2017 2 LDK!
2 2 s 3 2:18.88 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP III ADAMEK Marek Z/1196/15 2017 2
3 3 s 3 2:20.01 KAŹMIERCZAK Weronika LKS OSiR Pleszew 98 U20 WP III WOŹNIAK Bernard Z/4860/15 2017 2
4 4 s 3 2:20.26 DWORECKA Weronika OKLA Ostrołęka 98 U20 MZ III PĘDZICH Marianna Z/0338/14 2017 2
5 5 s 3 2:22.33 JASTRZĘBSKA Iga ZLKL Zielona Góra 98 U20 LB III WIERZBICKI Remigiusz Z/0358/14 2017 2
6 6 s 3 2:22.53 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/2431/15 2017 3
7 7 s 3 2:23.84 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/0666/14 2017 1
8 8 s 3 2:29.35 PONS Sara UKS Siódemka Ostrołęka 99 U20 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/2351/15 2017 BEZ
1 1 s 4 2:13.24 BEKUS Joanna ZLKL Zielona Góra 97 U23 LB II LANDYSZKOWSKI Sławomir B.D. Z/1501/14 2017
2 2 s 4 2:13.47 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2017 M
3 3 s 4 2:14.62 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 96 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2017 2
4 4 s 4 2:15.41 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II JADCZAK Bożena Z/0124/13 2017 2
5 5 s 4 2:18.68 DYMEK Malwina KS Team Baryła Gorzów 96 U23 LB III MISJAN Rafał Z/3914/16 2017
6 6 s 4 2:25.72 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0424/13 2017
7 7 s 4 2:27.14 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U23 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2017 3
3000 m K
1 1 s 1 10:06.68 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD II BEDNARSKI Tomasz Z/2429/15 2017 3
2 2 s 1 10:08.70 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U18 PM II CZAPIEWSKA Grażyna B.D. Z/1950/15 2017 2
3 3 s 1 10:09.62 DIAS Julia GKS Żukowo 99 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2017 2
4 4 s 1 10:14.97 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/0745/15 2017 2
5 5 s 1 10:23.13 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2017 2
6 6 s 1 10:24.30 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/2514/15 2017 2
7 7 s 1 10:27.02 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2017 3
8 8 s 1 10:41.11 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 98 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/0665/14 2017 2
9 9 s 1 10:41.61 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U20 PM III BODZIAK Igor Z/0375/15 2017 3
10 10 s 1 10:43.05 SIEDLANOWSKA Paula KS Agros Zamość 99 U20 LU III ZAJĄC Janusz Z/3070/15 2017 3
11 12 s 1 10:44.58 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2017 3
12 13 s 1 10:51.21 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U20 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2017 2
13 11 s 1 10:53.38 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 98 U20 PM III ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2017 4
14 14 s 1 11:25.49 GROTH Dagmara GKS Żukowo 99 U20 PM IV KRÓL Krzysztof Z/2372/15 2017 4
15 15 s 1 11:26.34 PELA Magdalena MLKS Baszta Bytów 01 U18 PM IV KUTEŁŁO Dariusz Z/1200/15 2017 4 LDK!
16 16 s 1 11:28.01 TRYBUŁA Agata MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/0396/15 2017 4
17 17 s 1 11:53.05 RAJTAR Aleksandra KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/0773/16 2017 4
  s 1 DNF MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 97 U23 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1181/13 2017 2
400 m pł K K
1 1 s 1 66.25 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP III HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2017 3 LDK!
2 2 s 1 66.40 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III ORŁOWSKI Piotr # Z/2041/15 2017 4
3 4 s 1 67.28 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD III FIRLIT Roman Z/4999/15 2017 2
4 5 s 1 67.40 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5657/15 2017 2 LDK!
5 6 s 1 69.21 STASZAK Anna UKS Skoczek Władysławów 00 U18 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/6377/15 2017 3 LDK!
6 7 s 1 69.82 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU IV MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2017 3
7 9 s 1 71.63 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2017 4
1 3 s 2 66.43 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2017 2 LDK!
2 8 s 2 71.47 GAJOS Aleksandra RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/4899/15 2017 3 LDK!
3 10 s 2 73.80 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3386/16 2017 4
1 1 s 3 61.48 SZYMKOWICZ Anna MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP I JASIŃSKI Cyprian KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2017 1
2 2 s 3 62.47 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz 99 U20 SK I MIREK Andrzej Z/2681/16 2017 2
3 3 s 3 65.10 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/1706/13 2017 1
4 4 s 3 65.34 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97 U23 LB II HASIÓW Tomasz Z/0707/13 2017 2
5 5 s 3 65.37 WYSOTA Małgorzata LKS Orkan Ostrzeszów 97 U23 WP II SOBIERAJ Dawid Z/1328/13 2017 2
6 8 s 3 68.67 WAŚKOWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 98 U20 KP III WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0602/14 , 2017 3
7 9 s 3 70.38 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2017 3
1 6 s 4 66.13 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U20 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0134/15 2017 3
2 7 s 4 68.14 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP III SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2017 1
3 10 s 4 70.98 TARCZEWSKA Anna LKS Lubusz Słubice 98 U20 LB IV WESOŁEK Krzysztof Z/0564/14 2017 3
4 11 s 4 71.15 KROLIK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0348/14 2017 BEZ
5 12 s 4 71.84 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 98 U20 DS IV
6 13 s 4 78.78 LUPA Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP -- ZWIRN Krystyna Z/1418/14 2017 BEZ
4x400 m K
1 1 s 1 4:11.01 THIELE Maja
KUPCZYK Ewa
MANIUKIEWICZ Adriana
MYDŁOWSKA Marta
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01
99
98
97
U23 LBU -- WOŹNIAK Agnieszka
SASKA Tomasz
WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
Z/5640/15
Z/4388/15
, Z/0663/14
Z/1181/13
2017
2017
, 2017
2017
3
2
2
2
2 2 s 1 4:19.14 KRUKOWSKA Karolina
PILARSKA Paulina
ŁADA Marta
EJZEMBERG Victoria
UKS Siódemka Ostrołęka 01
00
00
00
U18 MAZ -- MIERZEJEWSKI Marek
MIERZEJEWSKI Marek
MIERZEJEWSKI Marek
MIERZEJEWSKI Marek
Z/0776/15
Z/0772/15
Z/0775/15
Z/0779/15
2017
2017
2017
2017
3
4
3
3
Trójskok K
1 f 1 10.96 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U18 LU +0.8 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2017 3
2 f 1 10.87 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP +0.8 III KENSIK Jan Z/1993/15 2017 4
3 f 1 10.64 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +0.6 IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/1498/15 2017 4
4 f 1 10.60 WIŚNIEWSKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00 U18 LD +1.0 IV KUŚ Tomasz Z/1958/17 2017
5 f 1 10.47 SZCZĘSNA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 01 U18 MZ +1.1 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0031/16 2017 4
6 f 1 10.30 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 00 U18 WP +1.3 IV KURZAJCZYK Robert Z/1310/15 2017 4
7 f 1 10.23 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM +0.5 IV DMP BLASZKE Mirosław Z/5600/15 2017 2 47
8 f 1 10.22 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +1.0 IV MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2503/15 , 2017 4 LDK!
9 f 1 9.80 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U18 ZP -0.6 -- GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2017 3
10 f 1 9.72 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U18 WP +1.8 -- BERLIŃSKI Florian Z/5076/15 2017 BEZ LDK!
11 f 1 9.63 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU +0.9 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3290/15 2017 3
12 f 1 9.35 KRUKOWSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 01 U18 MZ +0.8 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0776/15 2017 3
1 f 2 11.83 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -1.2 II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2017 M 101
2 f 2 10.20 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP -0.9 -- KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2017 1
  f 2 NM GLAPIŃSKA Aleksandra MULKS Żeromski Sieradz 97 U23 LD 0.0 -- KUŚ Tomasz Z/1253/13 2017 1
1 f 3 12.27 BEDNAREK Agnieszka MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD +0.6 I KUŚ Tomasz Z/0907/14 2017 1
2 f 3 11.83 FRANKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +1.1 II NAZARKIEWICZ Robert Z/1207/14 2017 3
3 f 3 11.35 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +1.4 III NAZARKIEWICZ Robert Z/1362/14 2017 2
4 f 3 11.20 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB -0.6 III SASKA Tomasz Z/0236/14 2017 3
5 f 3 11.10 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ -1.6 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2017 2
6 f 3 10.78 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP +0.6 III KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2017 2
7 f 3 10.59 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD -1.1 IV KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2017 2
8 f 3 9.59 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP -0.5 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2017 3
Kula (3) K
1 f 1 14.88 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 01 U18 WP I ŚWIST Jerzy Z/5500/15 2017 1
2 f 1 13.14 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U18 OP II BUŚKO Przemysław Z/2816/15 2017 3
3 f 1 12.88 KOWALSKA Paulina MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1765/15 2017 2
4 f 1 12.40 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
5 f 1 11.97 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2017 3
6 f 1 11.58 CHEŁSTOWSKA Wiktoria OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/5412/15 2017 4
7 f 1 11.20 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 00 U18 PM III KWIATKOWSKI Lech Z/0195/16 2017 3
8 f 1 11.14 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk 00 U18 PM III GRECKA Ewa Z/4294/15 2017 2
9 f 1 10.43 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP IV WINNY Antoni # Z/6220/15 2017 BEZ
10 f 1 10.17 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2017 3
11 f 1 10.08 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV KENSIK Jan Z/1967/15 2017 4
12 f 1 10.00 KARBOWNIK Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/1970/15 2017 2
13 f 1 9.10 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U18 WP -- ZWIRN Krystyna Z/1230/15 2017 3
14 f 1 9.00 PRUCHNICKA Bogumiła LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2403/17 2017
15 f 1 8.94 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/1038/15 2017 4
Kula (4) K
1 f 1 12.70 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2017 1
2 f 1 11.45 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III DMP ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2017 2 86
3 f 1 11.30 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 99 U20 PM III MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2017 2
4 f 1 10.61 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2017 3
5 f 1 10.46 CZAJKOWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 98 U20 PD III ZABAWSKI Przemysław Z/1049/15 2017 2
6 f 1 10.41 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III WYSOCKA Marzena Z/0136/16 2017 3
7 f 1 9.85 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP IV NALEPA Marek Z/2299/16 2017 4
1 f 2 14.10 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U23 PD I DMP B.D. KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2017 1 124
2 f 2 9.47 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU -- ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2017
Oszczep (500) K
1 f 1 48.55 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U18 ZP I GRABARCZYK Jozef GRABARCZYK Jozef GRABARCZYK Jozef # Z/1568/15 2017
2 f 1 46.79 SZRAMIAK Maria AML Słupsk 00 U18 PM II WITEK Mirosław Z/4291/15 2017 1
3 f 1 44.78 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk 00 U18 PM II GRECKA Ewa Z/4294/15 2017 2
4 f 1 44.29 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 00 U18 PD II WOJNA Cezary Z/2760/15 2017 2
5 f 1 43.90 MACIEJEWSKA Anna UKS Achilles Leszno 00 U18 WP II GÓRSKA Hanna Z/2353/16 2017 4
6 f 1 39.32 CZACHOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 00 U18 WP III CHRZĄSZCZ Piotr Z/1472/15 2017 2 LDK!
7 f 1 38.97 TADYSZAK Julia UKS Olimp Duszniki 00 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0870/15 2017 3
8 f 1 36.38 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2017 2
9 f 1 34.57 BIEŻUŃSKA Klara MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS IV JANIAK Stanisław Z/2295/15 2017 3
10 f 1 33.18 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV KENSIK Jan Z/1994/15 2017 3
11 f 1 32.41 KUNA Wiktoria RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ IV GOS Piotr Z/2019/16 2017 3
12 f 1 29.65 URBACZEWSKA Elżbieta UKS Cyprianka 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/5650/15 2017 4
13 f 1 27.88 CZEKALSKA Martyna UKS Cyprianka 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/5655/15 2017 5
14 f 1 27.60 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2017 5
15 f 1 21.78 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD -- KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
16 f 1 14.22 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U18 WP -- ZWIRN Krystyna Z/1230/15 2017 3
Oszczep (600) K
1 f 1 50.95 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2017 1
2 f 1 48.87 ORLIŃSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 98 U20 DS I DMP STANKIEWICZ Zbigniew STANKIEWICZ Zbigniew Z/0931/14 2017 131
3 f 1 42.98 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U20 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0390/15 2017 1
4 f 1 36.85 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/4387/15 2017 3
5 f 1 33.36 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U20 PM IV MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2017 1
6 f 1 33.16 BĄBEL Wiktoria LUKS Podium Kup 98 U20 OP IV DZIUBA Jacek Z/1441/14 2017 3
7 f 1 22.02 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2299/16 2017 4
1 f 2 35.63 CICHA Sonia UKS Olimp Duszniki 96 U23 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1003/12 2017
200 m M
1 6 s 1 23.15 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -0.2 III BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2017 4
2 7 s 1 23.18 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U18 PM -0.2 III B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2017
3 15 s 1 23.68 CZAJKOWSKI Fabian OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ -0.2 IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/5104/15 2017 2 LDK!
4 19 s 1 24.05 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -0.2 IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3
5 22 s 1 25.38 JARZYNA Damian LKS Lubawa 00 U18 WN -0.2 -- TYKARSKI Marek Z/2705/17 2017
1 17 s 2 23.91 SKUBISZEWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +0.3 IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5592/15 2017 3
2 18 s 2 24.01 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +0.3 IV KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2825/16 2017 2
3 20 s 2 24.11 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN +0.3 IV NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2017 5
4 21 s 2 24.48 MALUGA Daniel KS Agros Zamość 00 U18 LU +0.3 -- SWATOWSKI Wojciech Z/2111/15 2017 4
1 4 s 3 22.92 ZUBEL Krystian UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP +1.1 III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/2401/16 , 2017 2 LDK!
2 5 s 3 23.11 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor LKS Vectra Włocławek 00 U18 KP +1.1 III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2011/15 2017 3
3 9 s 3 23.23 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +1.1 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2017
4 10 s 3 23.30 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U18 WP +1.1 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2017 4
5 12 s 3 23.43 WRÓBEL Dawid UKS Wyspiański Szubin 00 U18 KP +1.1 III KASZEWSKI Tomasz Z/5501/15 2017 3
6 14 s 3 23.50 KOMASZKO Michał ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB +1.1 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5545/15 2017 3
7 16 s 3 23.73 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS +1.1 IV SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3
1 1 s 4 21.68 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM -0.1 I DMP JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2017 1 122
2 2 s 4 21.98 WRÓBEL Mateusz KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK -0.1 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1746/15 2017 1
3 3 s 4 22.86 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB -0.1 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5408/15 2017 2
4 8 s 4 23.19 SEMENYSZYN Jacek ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 01 U18 LB -0.1 III B.D. SASKA Tomasz , Z/2215/17 , 2017
5 11 s 4 23.41 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN -0.1 III TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2 LDK!
6 13 s 4 23.46 BOROWIK Dawid PLKS Gwda Piła 01 U18 WP -0.1 III KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1586/15 2017 2 LDK!
1 5 s 5 22.81 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +0.7 III GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
2 6 s 5 22.91 PIOTROWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ +0.7 III ADAMSKI Robert Z/0582/16 2017 3
3 10 s 5 23.23 KRUS Mateusz LUKS Orkan Września 99 U20 WP +0.7 III PUJDAK Andrzej Z/3164/15 2017 3
4 11 s 5 23.26 SIKORSKI Piotr KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +0.7 III ORŁOWSKI Piotr Z/5023/15 2017 3
5 12 s 5 23.37 PODGÓRSKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 99 U20 ZP +0.7 III JUNIEWICZ Jakub Z/0264/16 2017 3
6 13 s 5 23.44 KRAJKA Jan UKS Achilles Leszno # 98 U20 WP +0.7 III GÓRSKI Dariusz Z/1850/16 2017
7 14 s 5 23.67 KRZEMIŃSKI Jan MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ +0.7 IV ADAMSKI Robert Z/0581/16 2017 4
1 1 s 6 21.97 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +0.5 II SASKA Tomasz Z/0509/15 2017 2
2 2 s 6 22.39 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +0.5 II WOŹNIAK Daniel Z/0508/15 2017 2
3 3 s 6 22.51 SZCZECHOWSKI Gracjan LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U20 PD +0.5 II DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/1657/14 2017 2 91
4 4 s 6 22.67 SIUDA Mateusz LKS OSiR Pleszew 98 U20 WP +0.5 II WOŹNIAK Bernard Z/1268/14 2017 2
5 7 s 6 22.98 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +0.5 III GÓRSKI Dariusz Z/3148/15 2017 3
6 8 s 6 23.05 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U20 WP +0.5 III PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2017 2
7 9 s 6 23.22 LACHOWICZ Jan KS Podlasie Białystok 99 U20 PD +0.5 III NIEDŹWIECKI Wojciech Z/3243/15 2017 4
1 1 s 7 21.60 MIROSŁAW Cezary KS Agros Zamość 97 U23 LU +0.5 I MURAT Tomasz Sławomir Z/1644/13 2017 1
2 2 s 7 21.92 WRÓBEL Krzysztof LUKS Orkan Września 96 U23 WP +0.5 II KACZOR Adam Z/1056/13 2017 1
3 3 s 7 21.93 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP +0.5 II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2017 1
4 4 s 7 21.95 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +0.5 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2017 1
5 5 s 7 22.74 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 95 U23 ZP +0.5 II KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2017 2
6 6 s 7 24.09 KORCZ Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U23 WP +0.5 -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/0969/13 2017
800 m M
1 10 s 1 2:01.82 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/2036/15 2017 3
2 12 s 1 2:02.47 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2071/15 2017 2 LDK!
3 13 s 1 2:03.31 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB IV WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka Z/2934/15, Z/2934/15 , 2017 2
4 14 s 1 2:03.40 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP IV NALEPA Marek Z/2401/17 2017
5 15 s 1 2:04.59 RZEPECKI Mateusz MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD IV ROSIAK Zbigniew Z/5000/15 2017 4
6 17 s 1 2:05.56 SZCZYGIEŁ Kacper AML Słupsk 00 U18 PM IV BORUSIŃSKI Piotr Z/0224/16 2017 BEZ
7 19 s 1 2:07.51 KRUPA Piotr TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- FUS Mirosław Z/5742/15 2017 3
8 20 s 1 2:08.99 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/2988/16 2017 5
9 21 s 1 2:09.84 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3604/16 2017 4
10 22 s 1 2:10.05 WĘGRZYN Dawid TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3606/16 2017 5
11 23 s 1 2:10.94 WIRKUS Kacper UKS Wiking Rychnowy 00 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1861/15 2017 BEZ
12 24 s 1 2:14.73 GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 00 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1866/15 2017 BEZ
1 1 s 2 1:55.72 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2017 3
2 2 s 2 1:55.81 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0336/15 2017 2
3 3 s 2 1:55.99 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U18 WP II B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2017 3
4 4 s 2 1:56.67 KLEIN Oskar LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U18 PM II KLEIN Dariusz Z/5368/15 2017 3
5 5 s 2 1:58.64 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/2050/15 2017 3
6 6 s 2 1:59.00 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U18 PM III BORUSIŃSKI Piotr Z/0198/16 2017 4 LDK!
7 7 s 2 1:59.79 CICHOCKI Jakub UKS Siódemka Ostrołęka 01 U18 MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/5891/15 2017 3
8 8 s 2 2:00.28 MARKOWSKI Patryk KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III CHYLIŃSKI Romuald Z/2029/15 2017 4
9 9 s 2 2:00.78 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/2035/15 2017 3
10 11 s 2 2:02.26 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01 U18 LU IV KUCHARSKI Marek Z/5109/15 2017 4
11 16 s 2 2:04.92 DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 01 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/6107/15 2017 3 LDK!
12 18 s 2 2:07.10 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard 00 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1300/15 , 2017 3
1 7 s 3 1:59.13 SUCHY Jacek KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/1222/16 2017 4
2 8 s 3 1:59.32 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4518/15 2017 3
3 9 s 3 1:59.83 WIŚNIEWSKI Damian MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ III ADAMSKI Robert Z/0164/15 2017 3
4 11 s 3 2:00.19 PAWLIK Dawid MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP III PIERÓG Paweł Z/2508/17 2017
5 12 s 3 2:00.56 WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2017 3
6 14 s 3 2:02.51 MRÓZ Przemysław KS Agros Zamość 99 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0305/15 2017 3
7 16 s 3 2:04.18 SETLA Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/2456/16 2017 4
8 17 s 3 2:05.06 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD IV KUŚ Tomasz Z/0930/17 2017
9 18 s 3 2:06.53 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 99 U20 LU IV MAZUREK Marek Z/0648/15 2017 3
10 19 s 3 2:12.66 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0720/15 2017 3
1 1 s 4 1:55.05 GADOMSKI Daniel UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ II DĄBROWSKI Dariusz Z/0177/14 2017 2
2 2 s 4 1:56.12 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1078/14 2017 3
3 3 s 4 1:56.87 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2017 2
4 4 s 4 1:58.43 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 99 U20 MA III GOLEC Bartłomiej Z/0467/15 2017 3
5 5 s 4 1:58.96 WRÓBEL Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/1161/16 2017 4
6 6 s 4 1:59.07 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/3276/15 2017 3
7 10 s 4 2:00.02 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 99 U20 WP III SZYMAŃSKI Andrzej Z/4341/15 2017 4
8 13 s 4 2:01.75 MARCINKOWSKI Dominik LKS Sana Kościan 98 U20 WP III TALIKADZE Roman Z/2412/15 2017 4
9 15 s 4 2:03.12 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 98 U20 LB IV HASIÓW Tomasz Z/1659/15 2017 3
1 1 s 5 1:54.35 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0285/12 2017 1
2 2 s 5 1:55.32 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice 91 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/4333/11 2017 2
3 3 s 5 1:57.36 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95 U23 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/4077/11 2017 2
4 4 s 5 1:58.40 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U23 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0759/12 2017 2
5 5 s 5 1:59.59 GAWORSKI Damian WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1189/16 2017 3
6 6 s 5 2:00.30 KAŁUZIAK Dawid WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/1009/13 2017
7 7 s 5 2:03.37 ŻOŁNOWSKI Maciej WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U23 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0351/14 2017 2
8 8 s 5 2:09.89 EBEL Grzegorz MLKS Baszta Bytów 97 U23 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0270/13 2017 2
3000 m M
1 s 1 8:50.56 KUROWSKI Tomasz GKS Żukowo 00 U18 PM III KRÓL Krzysztof KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2017
2 s 1 8:59.30 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2017 3
3 s 1 9:00.88 CHOJECKI Radosław MLUKS Tarnów 00 U18 MA III GRECH Halina Z/2087/15 2017 3 LDK!
4 s 1 9:05.90 KOWALCZYK Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 01 U18 MA III KARAŚ Stanisław Z/3075/16 2017 4
5 s 1 9:07.96 ŚWIĄTEK Bartłomiej OLTS Opoczno Sport Team 00 U18 LD III WOJTAREK Jacek Z/2265/15 2017 LDK!
6 s 1 9:08.36 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2017 3
7 s 1 9:09.79 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U18 LB III WISZ Mateusz # Z/1911/15 2017 3 LDK!
8 s 1 9:12.96 GROTH Patryk GKS Żukowo 00 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/1154/15 2017 3
9 s 1 9:23.07 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/6110/15 2017 3
10 s 1 9:32.46 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U18 WP IV WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2017 3
11 s 1 9:34.12 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2017
12 s 1 9:34.78 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/1241/15 2017 3
13 s 1 9:35.87 JURGA Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U18 WP IV WILK Robert Z/1071/16 2017 BEZ
14 s 1 9:43.11 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U18 DS IV URBACKA Natalia Z/2645/15 2017 3
15 s 1 9:44.43 WAŁOWSKI Dominik LLKS Osowa Sień 01 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/0514/16 2017 5 LDK!
16 s 1 9:52.46 GAD Kewin SSR Olimp Strawczyn 00 U18 SK IV NIWIŃSKI Aleksander Z/1751/15 2017 BEZ
17 s 1 9:59.33 LANDOWSKI Jakub CMKL Człuchów 01 U18 PM IV BODZIAK Igor BODZIAK Igor B.D. # Z/1147/15 2017 4 LDK!
18 s 1 10:11.76 KUSIAK Dominik ULKS Lipinki 01 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/0821/17 2017 LDK!
19 s 1 10:14.77 KICKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/1640/15 2017 BEZ LDK!
1 s 2 9:04.18 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U20 MA III KARAŚ Stanisław Z/1674/14 2017 2
2 s 2 9:05.78 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2017 2
3 s 2 9:12.57 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2017 3
4 s 2 9:23.14 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U23 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0040/13 2017 3
5 s 2 9:23.25 FILAR Krzysztof UKS 12 Kalisz 98 U20 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/2534/15 2017 3
6 s 2 9:24.27 JEFIMCZYK Norbert LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM IV ROLBIECKI Janusz Z/0687/15 2017 4
7 s 2 9:28.99 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2017 3
8 s 2 9:30.05 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98 U20 LB IV SKORUPA Krzysztof Z/0976/14 2017 4
9 s 2 9:36.07 PYDA Sylwester LKS Znicz Biłgoraj 98 U20 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/1752/16 2017 4
10 s 2 9:37.10 KLATKA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0357/15 2017 4
11 s 2 9:37.28 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U20 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2017 BEZ
12 s 2 9:45.24 LIPIŃSKI Mateusz LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM IV ROLBIECKI Janusz Z/1917/17 2017 BEZ
13 s 2 9:50.93 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 99 U20 PM IV BODZIAK Igor Z/0200/15 2017 4
14 s 2 9:59.29 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99 U20 MA IV ŚWIĄTKOWSKI Bartosz Z/0822/17 2017
400 m pł J MŁ M
1 7 s 1 58.41 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U18 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2017 3
2 9 s 1 59.27 WOJCIECHOWSKI Krystian PLKS Gwda Piła 00 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1595/15 2017 3
3 10 s 1 59.47 BIEKSZO Eryk ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3276/16 2017 3
4 13 s 1 60.69 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2017 3
5 17 s 1 63.14 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 01 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/6313/15 2017 2 LDK!
6 18 s 1 63.39 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 00 U18 MA -- JASICZ Ryszard Z/2089/15 2017 BEZ
1 6 s 2 58.08 SŁOMKA Bartosz LKS Jantar Ustka 01 U18 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1152/15 2017 2
2 11 s 2 59.99 RZEPECKI Aleksander LLKS Osowa Sień 00 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/2021/15 2017 3
3 12 s 2 60.40 POMIAN Radosław LUKS Hańcza Suwałki 00 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1518/15 2017 4
4 14 s 2 61.71 BERNAŚ Dawid LKS Znicz Biłgoraj 00 U18 LU -- BERNAŚ Dorota Z/0704/16 2017 BEZ
5 15 s 2 62.27 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2017 4
6 16 s 2 62.70 ZEMMER Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/5639/15 2017 2
1 1 s 3 55.82 URBANIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP II LUZAK Andrzej Z/1938/15 2017 2
2 2 s 3 56.36 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2017 3
3 3 s 3 56.52 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS III OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2017 3
4 4 s 3 57.03 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB III SASKA Tomasz Z/5773/15 2017 3
5 5 s 3 57.08 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/0971/16 2017 4 LDK!
6 8 s 3 58.97 KUBIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP IV LUZAK Andrzej Z/1940/15 2017 2
  s 3 DQ CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U18 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2017 3 LDK!
400 m pł M
1 1 s 3 54.85 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 97 U23 LD II B.D. Z/1260/13 2017 1
2 2 s 3 56.27 WŁODARCZYK Filip SL GKS Olsza Olszyna 97 U23 DS II CHORZĘPA Przemysław Z/0064/13 2017 3
1 1 s 4 53.85 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 98 U20 PM I KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0399/14 2017 1
2 2 s 4 54.40 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP I NALEPA Marek Z/1519/14 2017 2
3 3 s 4 54.69 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2017 2
4 4 s 4 59.04 SOBKOWICZ Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS IV DMP MARKOWSKA Małgorzata Z/3195/15 2017 4 57
5 5 s 4 59.62 MACIEJEWSKI Artur UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP IV KACZOR Mieczysław Z/0441/14 2017 4
6 6 s 4 67.87 SONIAK Piotr MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/4887/15 2017 4
  s 4 DNF BUCHERT Filip MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/0544/14 2017 2
4x400 m M
1 3 s 1 3:29.22 ŁYSOŃ Marcel
GAWORSKI Damian
KAŁUZIAK Dawid
CISZEWSKI Paweł
WMLKS Pomorze Stargard 00
97
97
95
U23 ZPO -- KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew
KRZYSIEK Zbigniew
KRZYSIEK Zbigniew B.D.
KRZYSIEK Zbigniew
, Z/1300/15
Z/1189/16
Z/1009/13
Z/4847/11
, 2017
2017
2017
2017
3
3

2
2 5 s 1 3:30.15 TYMIŃSKI Piotr
KOCAK Patryk
DUCH Mikołaj
DUCH Jakub
WLKS Nowe Iganie 00
99
01
01
U20 MAZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia
CHOJECKA-LEANDRO Lidia
CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia
CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia
Z/1001/17
Z/0352/15
Z/2071/15
Z/2070/15
2017
2017
2017
2017

2
2
2
3 7 s 1 3:32.72 URBANOWICZ Mateusz
SAFIAN Miłosz
SKUBISZEWSKI Dawid
BIEKSZO Eryk
ZLKL Zielona Góra 00
01
01
01
U18 LBU -- LANDYSZKOWSKI Sławomir
KRZYŻANOWSKI Mirosław
LANDYSZKOWSKI Sławomir
KRZYŻANOWSKI Mirosław
Z/5408/15
Z/2825/16
Z/5592/15
Z/3276/16
2017
2017
2017
2017
2
2
3
3
4 8 s 1 3:33.86 SEMENYSZYN Jacek
MAJDAŃSKI Adam
NAUS Kacper
MARCZAK Konrad
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01
00
01
99
U20 LBU -- B.D. SASKA Tomasz
WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Daniel
, Z/2215/17
Z/5084/15
Z/2934/15
, Z/2934/15
Z/0508/15
, 2017
2017

, 2017
2017

3
2
2
5 9 s 1 3:43.00 MAŃKIEWICZ Kamil
SZWARC Daniel
RATAJCZYK Jakub
RATMAN Filip
MLKS Agros Żary 01
01
01
01
U18 LBU -- SKORUPA Krzysztof
SKORUPA Krzysztof
SKORUPA Krzysztof
SKORUPA Krzysztof
Z/1930/15
Z/1920/15
Z/0486/16
Z/2988/16
2017
2017
2017
2017
5
2
4
5
1 1 s 2 3:24.42 BOROWIK Dawid
POCZEWSKI Jan
WOJCIECHOWSKI Krystian
WYRZYKIEWICZ Adrian
PLKS Gwda Piła 01
99
00
95
U23 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian
SZYMAŃSKI Andrzej
KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy B.D.
Z/1586/15
Z/4341/15
Z/1595/15
Z/0285/12
2017
2017
2017
2017
2
4
3
1
2 2 s 2 3:24.80 GUSZCZAK Jarosław
KORCZ Dawid
PALICKI Maciej
SENK Marcin
UKS Orkan Środa Wlkp. 96
97
96
96
U23 WLP -- KACZOR Mieczysław
ZAWORSKI Marek B.D.
HEMMERLING Andrzej B.D.
KACZOR Mieczysław
Z/1600/12
Z/0969/13
Z/0931/12
Z/1601/12
2017
2017
2017
2017
3

2
1
3 4 s 2 3:30.06 KORNOWSKI Marek
KOZŁOWSKI Piotr
JARZYNA Damian
JAKUBOWSKI Sebastian
LKS Lubawa 01
01
00
99
U20 WMZ -- TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
Z/5531/15
Z/5533/15
Z/2705/17
Z/0165/16
2017
2017
2017
2017
2
2

2
4 6 s 2 3:31.94 WUJDA Konrad
KLATKA Łukasz
DOMINIAK Daniel
WŁODARCZYK Filip
SL GKS Olsza Olszyna 99
99
01
97
U23 DOL -- CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
URBACKA Natalia
CHORZĘPA Przemysław
Z/0359/15
Z/0357/15
Z/0817/16
Z/0064/13
2017
2017
2017
2017
3
4
3
3
Trójskok M
1 f 1 15.26 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ +1.3 I ZIĘCINA Kazimierz Z/1768/13 2017 1
2 f 1 13.49 JÓŹWIAK Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U23 DS -1.7 III DMP POSACKI Ryszard Z/0912/13 2017 2 63
1 f 2 13.20 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +1.1 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2017 3
2 f 2 13.20 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +0.9 III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
3 f 2 13.13 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -0.5 IV BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2017 4 LDK!
4 f 2 12.62 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U18 KP +1.3 IV JANKOWSKI Marcin Z/0020/15 2017 3
5 f 2 12.60 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD -0.6 IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2017 3
6 f 2 12.55 PAJĄK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD +1.0 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2017 BEZ
7 f 2 12.51 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +1.8 -- JUNIEWICZ Dorota Z/2946/16 2017 3
8 f 2 12.06 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -0.7 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2017 BEZ
9 f 2 11.99 NOWICKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS +1.0 -- KUBALA Łukasz Z/2297/15 2017 3
10 f 2 11.63 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +0.7 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2017 4
11 f 2 11.32 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +1.2 -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5
  f 2 NM RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB 0.0 -- SASKA Tomasz Z/5771/15 2017 BEZ
  f 2 NM LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U18 LU 0.0 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2017 4
1 f 3 13.94 KRAWCZYK Rafał LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN -0.9 III JASZCZYK Krzysztof Z/0286/15 2017 2
2 f 3 13.53 BOLT Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP +0.7 III KENSIK Jan Z/0734/15 2017 3
3 f 3 13.35 TYRPA Krystian MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS +1.6 III WOCHNA Robert Z/0959/14 2017 4
4 f 3 12.60 SMUS Artur MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD +0.6 IV KUŚ Tomasz Z/1780/16 2017 4
5 f 3 12.55 WARNIEŁO Szymon LLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP -1.8 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/2242/17 2017 4
6 f 3 12.22 CZURAK Kamil LLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP -0.7 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4344/15 2017 4
Kula (5) M
1 f 1 18.63 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2017 2
2 f 1 18.49 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
3 f 1 18.39 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2017 2
4 f 1 18.00 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2017 2 LDK!
5 f 1 17.25 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U18 OP II GLOWACKI Leszek Z/3320/15 2017 2
6 f 1 16.78 BORKOWSKI Jakub LKS Lubawa 01 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5618/15 2017 3 LDK!
7 f 1 16.63 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2017 2
8 f 1 15.95 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2017 2
9 f 1 15.30 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U18 LU II KĘCKI Krzysztof # Z/5235/15 2017 2
10 f 1 14.93 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ III MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2017 2
11 f 1 14.58 WŁOSTOWSKI Sebastian UKS Liceum sportowe Łomża 00 U18 PD III TRZONKOWSKA Beata # Z/6062/15 2017 3
12 f 1 14.42 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/1413/15 2017 2
13 f 1 14.35 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2017 3 LDK!
14 f 1 14.27 NIEDŹWIECKI Patryk OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/2753/15 2017 2
15 f 1 13.68 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00 U18 WP III MAŁECKI Marcin Z/1311/15 2017 3
16 f 1 13.06 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2017 2
17 f 1 11.79 BOROWICZ Szymon MKS Agros Chełm 00 U18 LU -- WEŁNA Emilia Z/2240/17 2017 4
18 f 1 11.63 SZABLOWSKI Rafał MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- STYCZYŃSKI Piotr Z/3748/16 2017 4
19 f 1 10.40 IŃSKI Oskar MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1972/15 2017 3
  f 1 NM KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2017 2 LDK!
  f 1 NM NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ -- SZUSTER Konrad Z/1812/15 2017 2
  f 1 NM JÓŹWIAK Szymon UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN -- PALUCH Krystian Z/3009/15 2017 2
Kula (6) M
1 f 1 16.44 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2017 1
2 f 1 15.50 STACHNIK Oskar ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2017 1
3 f 1 15.35 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2017 2
4 f 1 15.01 KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2017 2
5 f 1 14.75 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2017 2
6 f 1 14.72 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2017 1
7 f 1 14.67 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 99 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2017 2
8 f 1 14.51 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2017 1
9 f 1 13.04 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2017 1
10 f 1 12.43 WOJTUŚ Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/4191/15 2017 3
  f 1 NM RIGGA Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM -- KOWNATKE Rafał Z/1248/14 2017 2
Kula (7.26) M
1 f 1 17.25 MARCHLEWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U23 KP I KENSIK Jan Z/1142/13 2017 1
2 f 1 15.19 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2017 1
3 f 1 14.79 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2017 1
4 f 1 10.83 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96 U23 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1158/13 2017 1
Oszczep (700) M
1 f 1 68.83 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 U18 PD I WOJNA Cezary Z/2049/16 2017 2
2 f 1 68.69 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 00 U18 KP I JANKOWSKI Marcin Z/0021/15 2017 1
3 f 1 54.28 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 00 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2017 3
4 f 1 51.74 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 00 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/3312/15 2017
5 f 1 50.77 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3
6 f 1 49.76 KARDACZ Jakub UKS Olimp Duszniki 01 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0866/15 2017 3
7 f 1 49.43 MAZURCZYK Michał LKS Fenix Słupsk 00 U18 PM IV GRECKA Ewa Z/4298/15 2017 3
8 f 1 45.80 WIŚNIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 00 U18 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/5265/15 2017 3
9 f 1 42.90 KORPIK Filip UKS Olimp Duszniki 00 U18 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1504/15 2017 BEZ
10 f 1 42.42 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP -- WILK Robert Z/5938/15 2017 4
11 f 1 41.49 SIERADZKI Mateusz UKS Cyprianka 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/5649/15 2017 3
12 f 1 41.02 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2017 3
13 f 1 34.79 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2017 4 LDK!
14 f 1 NM MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4
Oszczep (800) M
1 f 1 62.56 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 97 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2017
2 f 1 54.22 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra 96 U23 LB III WALCZAK Jerzy B.D. Z/0904/12 2017
3 f 1 39.93 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U23 DS -- MARKOWSKI Tomasz B.D. Z/1025/12 2017 2
1 f 2 61.78 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 99 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/4340/15 2017 2
2 f 2 60.86 ŁABĘCKI Kamil LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM II GRECKA Ewa Z/4854/15 2017 1
3 f 2 60.18 SZTYLKA Karol AML Słupsk 99 U20 PM II WITEK Mirosław Z/4201/15 2017 1
4 f 2 59.98 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2017 2
5 f 2 58.03 PIESZKE Hubert UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/0390/14 2017 2
6 f 2 53.45 BUDZISZEWSKI Damian UKS Liceum sportowe Łomża 99 U20 PD III KOZIARSKI Cezary Z/1402/15 2017 2
7 f 2 50.65 PTAK Adam MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS III WOCHNA Robert Z/0958/14 2017 2
8 f 2 49.77 VU CAO Mateusz LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM III GRECKA Ewa Z/4203/15 2017 4
9 f 2 48.63 ZAWADZKI Dawid KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III ROSZKOWSKI Mariusz Z/2675/16 2017 3
10 f 2 48.33 RADZIEJ Fabian LUKS Podium Kup 98 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/1047/14 2017 3
11 f 2 43.70 SIEWIERTOKA Patryk KS Podlasie Białystok 99 U20 PD IV WOJNA Cezary Z/3204/15 2017 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.4278090000153 sekund