Białystok 03.06.2017
Podlaska gimnazjada w lekkiej atletyce im. Stanisława Baszenia [DMP]
100 m K
1 s 1 12.54 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD 0.0 II DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2 LDK! 96
2 s 1 13.09 SAK Natalia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD 0.0 III JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0658/17 2017 5 LDK!
3 s 1 13.11 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD 0.0 III WOJSZKO Krzysztof Z/2455/15 2017 4
4 s 1 13.15 POPKO Natalia LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD 0.0 III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/1517/15 2017 3 LDK!
5 s 1 13.27 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Białystok 03 U16 PD 0.0 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/1539/15 2017 3
6 s 1 13.29 NIEPOGODA Gabriela KS Puszcza Hajnówka 02 U16 PD 0.0 IV KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł # Z/3013/16 2017 LDK!
7 s 1 13.69 LEWANDOWSKA Kinga niest. Białystok 02 U16 PD 0.0 IV
1 s 2 13.72 KISZLUK Justyna KS Podlasie Białystok 01 U18 PD 0.0 IV KRYSTOŃ Wojciech Z/2727/15 2017
2 s 2 13.77 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD 0.0 IV SIKORSKI Karol Z/2547/17 2017
3 s 2 13.98 MACIOROWSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD 0.0 V DĄBKOWSKA Małgorzata # Z/0981/17 2017
4 s 2 14.00 SIEŃKO Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U16 PD 0.0 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/3887/17 2017
5 s 2 14.03 GOGÓŁ Sara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U16 PD 0.0 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/3988/17 2017
6 s 2 14.26 SADKOWSKA Anna niest. Białystok 02 U16 PD 0.0 V
300 m K
1 s 1 43.26 POPKO Natalia LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/1517/15 2017 3 LDK!
2 s 1 43.26 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Białystok 03 U16 PD III SUTYNIEC Mieczysław Z/1539/15 2017 3
3 s 1 43.91 WASZKIEWICZ Weronika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł Z/6482/15 2016 4 LDK!
4 s 1 44.09 KISZLUK Justyna KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- KRYSTOŃ Wojciech Z/2727/15 2017
5 s 1 44.75 POPKO Hanna PG 12 Białystok 03 U16 PD III
6 s 1 46.19 MACIOROWSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD IV DĄBKOWSKA Małgorzata # Z/0981/17 2017
7 s 1 46.40 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV SIKORSKI Karol Z/2547/17 2017
1 s 2 44.44 CWALINA Natalia PG Nowogród 02 U16 PD III
2 s 2 45.44 KALINOWSKA Oliwia PG Sztabin 02 U16 PD IV
3 s 2 48.30 GOGÓŁ Sara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/3988/17 2017
4 s 2 48.51 PIETRZYCKA Urszula Gimnazjum Dobrzyniewo Duże 01 U18 PD --
5 s 2 48.95 WAWRZENIUK Urszula Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski 02 U16 PD --
6 s 2 49.20 GEBERT Katarzyna Gimnazjum Tykocin 02 U16 PD --
600 m K
1 s 1 1:42.39 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 U18 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0519/16 , 2017 4 LDK!
2 s 1 1:43.01 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Białystok 02 U16 PD IV KUKLIŃSKI Paweł Z/3298/16 2017 5
3 s 1 1:43.03 ŚNIADKOWSKA Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/2747/15 2017 3 LDK!
4 s 1 1:44.11 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2017 5
5 s 1 1:47.01 RACEWICZ Julia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor # Z/0597/16 2017 5 LDK!
6 s 1 1:48.22 MIKULSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata # Z/0623/16 2017 5 LDK!
7 s 1 1:49.03 CHOROSZEWICZ Wioleta LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/3301/16 2017 4
8 s 1 1:49.76 WIŚNIEWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKA Małgorzata Z/3026/15 2017 BEZ LDK!
9 s 1 1:50.21 CIOCHANOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/0753/16 2017 BEZ LDK!
10 s 1 1:50.93 GOLĘBIOWSKA Julia MKS Juvenia Białystok 03 U16 PD -- B.D. Z/3842/17 2017
11 s 1 1:51.00 LEMIESZEK Aleksandra PG 15 Białystok 01 U18 PD --
12 s 1 1:51.74 WASIK Aleksandra PG Nowogród 01 U18 PD --
13 s 1 1:51.75 BUTKIEWICZ Maja UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0632/16 2017 5
14 s 1 1:57.72 MORMOL Wiktoria niest. Białystok 02 U16 PD --
1000 m K
1 s 1 3:18.88 KARPIUK Małgorzata KS Puszcza Hajnówka 03 U16 PD IV GRYGORUK Andrzej SACHARCZUK Roman KALINOWSKI Paweł # , Z/0515/17 , 2017 LDK!
2 s 1 3:26.23 ŁYSIK Klaudia KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- B.D. Z/2453/15 2015
3 s 1 3:26.53 TUROWSKA Patrycja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata # Z/0979/17 2017 LDK!
4 s 1 3:28.90 PIEKARSKA Agata PG 2 Augustów 02 U16 PD V
5 s 1 3:29.83 PUSTUŁKA Karolina LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD V GÓRSKI Andrzej Z/0834/16 2017 BEZ
6 s 1 3:30.17 TOMASZEWSKA Magda KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V
7 s 1 3:30.62 BORUC Angelika LKS Sprinter Siemiatycze 02 U16 PD V KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł Z/3427/16 2017 BEZ LDK!
8 s 1 3:31.65 KRYNICKA Nikola KS Podlasie Białystok # 03 U16 PD V BAJKO Andrzej Z/4033/17 2017
9 s 1 3:31.90 DOMAŃSKA Klaudia PG Miastkowo 03 U16 PD V
10 s 1 3:33.08 CICHOCKA Anita Katarzyna KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- KALINOWSKI Paweł Z/1326/17 2017
11 s 1 3:36.92 WASZKIEWICZ Zuzanna LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł Z/1306/17 2017 LDK!
12 s 1 3:43.42 FRANKOWSKA Julita UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0630/16 2017 BEZ
80 pł K
1 s 1 11.83 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2017 2 LDK!
2 s 1 12.72 MARTYNIUK Angelika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.1 -- KRYSTOŃ Wojciech Z/2740/15 2017
3 s 1 12.92 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +0.1 III SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2017 BEZ LDK!
4 s 1 13.20 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD +0.1 -- MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2017 4
5 s 1 13.32 WAWRENTOWICZ Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.1 -- KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł Z/6164/15 2016 4 LDK!
6 s 1 13.33 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD +0.1 IV KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor # Z/0830/16 2017 LDK!
7 s 1 13.34 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD +0.1 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3 LDK!
8 s 1 18.19 KOPEĆ Natalia KS Łomżanie Łomża 01 U18 PD +0.1 -- B.D. Z/2936/16 2016 4
1 s 2 13.16 ABRAMOWICZ Paulina UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -0.3 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/0633/16 2017 4
2 s 2 13.26 PACHCIAREK Agata KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.3 -- B.D. 5
3 s 2 13.34 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.3 IV KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor # Z/0448/16 2017 LDK!
4 s 2 13.55 KURPIEWSKA Marta KS Łomżanie Łomża 01 U18 PD -0.3 -- B.D. Z/2938/16 2016 4
5 s 2 13.60 SAWICKA Gabriela LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -0.3 IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3303/16 2017 5
6 s 2 14.20 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -0.3 V SIKORSKI Karol Z/2544/17 2017
7 s 2 14.85 GÓRSKA Gabriela LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -0.3 -- KOWALCZYK Paweł Z/1301/17 2017
200 m pł K
1 s 1 31.27 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.3 II KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor # Z/0830/16 2017 LDK!
2 s 1 32.16 ABRAMOWICZ Paulina UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -0.3 III SUTYNIEC Mieczysław Z/0633/16 2017 4
3 s 1 32.44 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.3 III DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2017 LDK!
4 s 1 32.55 WAWRENTOWICZ Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.3 -- KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł Z/6164/15 2016 4 LDK!
5 s 1 32.60 MARTYNIUK Angelika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.3 -- KRYSTOŃ Wojciech Z/2740/15 2017
6 s 1 33.62 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.3 IV SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2017 BEZ LDK!
7 s 1 37.36 SAWICKA Gabriela LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -0.3 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/3303/16 2017 5
1 s 2 30.51 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -1.3 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2017 2 LDK!
2 s 2 33.47 KOPEĆ Natalia KS Łomżanie Łomża 01 U18 PD -1.3 -- B.D. Z/2936/16 2016 4
3 s 2 34.25 PACHCIAREK Agata KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -1.3 -- B.D. 5
4 s 2 34.57 KURPIEWSKA Marta KS Łomżanie Łomża 01 U18 PD -1.3 -- B.D. Z/2938/16 2016 4
5 s 2 35.24 RYDZEWSKA Karolina PG Krasnopol 01 U18 PD -1.3 --
6 s 2 36.61 BRAK Gabriela PG 12 Białystok 03 U16 PD -1.3 --
7 s 2 37.99 WIERZBICKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -1.3 -- DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata # , Z/0824/16 , 2017 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 1.62 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD II KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2017 3 LDK!
2 1.59 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD III KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor # Z/0448/16 2017 LDK!
3 1.55 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III KLIN Eugeniusz Z/2728/15 2017
4 1.55 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2017 4 LDK!
5 1.50 SOBOLEWSKA Aleksandra niest. Białystok 01 U18 PD IV
6 1.50 SAWICKA Kornelia LUKS Eurocentr Suchowola # 02 U16 PD IV
7 1.45 BĄK Marlena GS Supraśl 01 U18 PD IV
8 1.45 PANASIUK Oliwia KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV B.D.
9 1.45 KRUCZKOW Patrycja KS Łomżanie Łomża 01 U18 PD IV B.D. Z/2937/16 2016 5
9 1.45 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2017
11 1.45 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD IV MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2017 4
12 1.40 WAWRZENIUK Natalia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/0594/17 2017 5
13 1.40 ŻURYŃSKA Gabriela PG Krasnopol 01 U18 PD --
14 1.35 OSTROWSKA Karina Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski 03 U16 PD -- BOROWIK Włodzimierz LDK!
15 1.35 MIECZKOWSKA Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- GRABOWSKI Janusz Z/2449/15 2016 4
16 1.30 DUBA Patrycja PG 1 Grajewo 01 U18 PD --
W dal K
1 5.03 ŁADA Izabela SL Salos Suwałki 01 U18 PD +1.5 IV
2 4.86 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD +0.2 IV WOJSZKO Krzysztof Z/2455/15 2017 4
3 4.83 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD 0.0 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2 LDK!
4 4.74 OSZMIAN Julia PG Dąbrowa Białostocka 02 U16 PD +0.9 V
5 4.72 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD +0.6 V KOTOWSKI Jan Z/1824/16 2017 4 LDK!
6 4.72 BUDLEWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 02 U16 PD +0.1 V KONSTAŃCZUK Arkadiusz Z/2906/16 2017 5
7 4.66 SOBOLEWSKA Aleksandra niest. Białystok 01 U18 PD -1.8 --
8 4.58 SAK Natalia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.2 V JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0658/17 2017 5 LDK!
9 4.52 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +0.4 V DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2017 LDK!
10 4.50 GODLEWSKA Gabriela PG Dąbrowa Białostocka 00 U18 PD +1.3 --
11 4.48 SIELAWA Karolina LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD -1.1 --
12 4.46 KELLER Wioleta LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -1.8 --
13 4.42 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD +1.3 -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3 LDK!
14 4.40 MATEUSZUK Małgorzata PG 1 Bielsk Podlaski 02 U16 PD +1.0 --
15 4.06 OSTROWSKA Aleksandra PG 17 Białystok 02 U16 PD -0.5 --
Kula (3) K
1 11.95 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 U16 PD III TRZONKOWSKA Beata # Z/0854/16 2017 3
2 10.81 GRZYBOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD IV DĄBKOWSKI Przemysław Z/3692/16 2017 5
3 10.81 ZNOSKO Paulina KS Podlasie Białystok 02 U16 PD IV SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/3295/16 2017 5 LDK!
4 10.32 KOMOSA Edyta KS Podlasie Białystok # 01 U18 PD IV
5 9.90 JEMIELITA Aleksandra UKS Liceum sportowe Łomża 01 U18 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/2718/16 2016 4
6 9.82 DWORAKOWSKA Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/3888/17 2017
7 9.46 BUJNAROWSKA Kalina KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- DUBICKI Piotr Z/6242/15 2016 5
8 9.45 CHOROSZUCHA Agata PG 13 Białystok 01 U18 PD --
9 9.28 NOWALSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -- SIKORSKI Karol Z/2709/17 2017
10 9.18 BUJNOWSKA Emilia LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/3299/16 2017 5
11 8.84 GRYSZKIEWICZ Diana LUKS Hańcza Suwałki 04 U14 PD V SIKORSKI Karol Z/2545/17 2017
12 8.83 BOBROWSKA Daria LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0657/17 , 2017 BEZ LDK!
13 8.81 WOJNA Weronika KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V KALINOWSKI Paweł # Z/0601/16 2017 5 LDK!
14 8.57 GRYC Wiktoria PG19S Białystok 01 U18 PD --
15 8.29 WAŚNIEWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- GRECKA Wiesława KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/3579/17 , 2017 LDK!
Dysk (0.75) K
1 33.22 NICZYPORUK Gabriela PG 3 Bielsk Podlaski 01 U18 PD --
2 31.34 KOMOSA Edyta KS Podlasie Białystok # 01 U18 PD --
3 29.47 WÓJCIK Natalia LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3305/16 2017 5
4 28.34 JEMIELITA Aleksandra UKS Liceum sportowe Łomża 01 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/2718/16 2016 4
5 27.65 DOBROGOWSKA Magda KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- ZABAWSKI Przemysław Z/3780/16 2016 5
6 27.49 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 U16 PD V TRZONKOWSKA Beata # Z/0854/16 2017 3
7 26.92 FIEDOROW Paulina PG Rajgród 01 U18 PD --
8 26.17 KLUCZKO Julia PG Korycin 01 U18 PD --
9 26.13 PIEKARSKA Gabriela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- NIWIŃSKI Andrzej
10 25.79 DENIZIAK Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1205/15 2016 5
11 24.83 STYPUŁKOWSKA Julia PG Dąbrowa Białostocka 01 U18 PD --
12 24.72 WASZCZUK Hanna KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/0595/17 2017
13 22.56 KRAHEL Julia PG 17 Białystok 01 U18 PD --
14 20.88 OSTROWSKA Karolina PG19S Białystok 01 U18 PD --
15 17.22 DROZD Paulina PG Rajgród 01 U18 PD --
Młot (3) K
1 44.66 OLECHNO Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III B.D. Z/6175/15 2016 3
2 41.25 MIECZKOWSKA Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III GRABOWSKI Janusz Z/2449/15 2016 4
3 35.85 DĘBOWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV ROŻKO Joanna Z/3293/16 2016 4
4 32.64 TRYKOZKO Natalia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz # , Z/3641/17 , 2017 LDK!
5 31.71 PIECHOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V DUBICKI Piotr
6 30.05 ZNOSKO Paulina KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/3295/16 2017 5 LDK!
7 29.67 TRYKOŻKO Patrycja PG 6 Białystok 01 U18 PD --
8 27.07 SKŁODOWSKA Agata KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V GRABOWSKI Janusz
9 27.00 KRUTUL Martyna LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD --
10 26.00 SKWARKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/3679/16 , 2017 BEZ LDK!
11 25.30 ROMANOWSKA Dominika LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD --
12 24.68 MASŁOWSKA Gabriela LUKS Eurocentr Suchowola # 03 U16 PD --
13 23.35 SĘK Angelika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- GRECKA Wiesława LDK!
14 22.65 KRZYWICKA Katarzyna PG Lipsk 01 U18 PD --
15 18.38 WINKIEWICZ Katarzyna PG Sztabin 01 U18 PD --
  NM PIEKARSKA Gabriela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- NIWIŃSKI Andrzej
Oszczep (500) K
1 34.72 OLSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV ROŻKO Joanna Z/6174/15 2016 4
2 32.99 BIELSKA Alicja Gimnazjum Czarna Białostocka 02 U16 PD IV
3 30.69 BOBROWSKA Daria LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0657/17 , 2017 BEZ LDK!
4 30.22 PUZANOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V BAJKO Andrzej Z/4030/17 2017
5 30.01 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 02 U16 PD V WOJSZKO Krzysztof Z/3069/17 2017
6 29.20 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD V JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2017 4 LDK!
7 28.75 FORENCEWICZ Weronika LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD V SIKORSKI Karol Z/3711/17 2017
8 28.61 BOGUSKA Natalia PG Miastkowo 01 U18 PD --
9 27.85 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2017
10 26.52 WILCZYŃSKA Dorota ZSS Supraśl 02 U16 PD -- WOJNA Cezary
11 26.25 JANCZULEWICZ Izabela PG 1 Sejny 02 U16 PD --
12 23.88 CHOJNOWSKA Ewelina LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/5490/15 2016 5
13 23.01 TAŁAŁAJ Martyna Gimnazjum Czarna Białostocka 01 U18 PD --
14 22.65 STOKOWSKA Wiktoria KS Podlasie Białystok # 02 U16 PD -- KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł , Z/3635/17 , 2017 LDK!
  NM WOJNA Weronika KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- KALINOWSKI Paweł # Z/0601/16 2017 5 LDK!
Chód 3 km K
1 s 1 18:31.36 KRZYŻANOWSKA Katarzyna PG 1 Grajewo 01 U18 PD --
2 s 1 18:41.40 BORODZIUK Adriana PG Lipsk 02 U16 PD IV
3 s 1 18:46.62 ŚWIDERSKA Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U16 PD IV DĄBKOWSKI Przemysław Z/3986/17 2017
4 s 1 18:49.90 ŁUBA Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3687/16 2016 5
5 s 1 19:54.76 JAKIEL Paulina KS Podlasie Białystok # 03 U16 PD V JURKOWICZ Stanisław KALINOWSKI Paweł # , Z/3643/17 , 2017 LDK!
6 s 1 19:54.77 MOJSAK Julia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V KALINOWSKI Paweł # Z/1534/16 2017 5 LDK!
7 s 1 20:34.26 ŁUKASZUK Ksenia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3754/17 2017
8 s 1 21:05.09 BĄCZEK Zuzanna PG Nowogród 03 U16 PD --
9 s 1 22:08.17 WISZOWATA Daria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- DUBICKI Piotr Z/6245/15 2016 BEZ
10 s 1 22:15.99 ANDRYSIEWICZ Julita KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- BAJKO Andrzej Z/2832/15 2015
11 s 1 22:16.00 PIKUS Maria PG Korycin 01 U18 PD --
  s 1 DQ JANUSZEWSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/0604/16 2017 BEZ LDK!
  s 1 DQ KUTYŁO Natalia PG Miastkowo # 03 U16 PD --
100 m M
1 s 1 11.34 MISZKIEL Marcin UKS 19 Bojary Białystok # 01 U18 PD 0.0 III SUTYNIEC Mieczysław Z/0427/16 2017
2 s 1 11.60 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 01 U18 PD 0.0 III SUTYNIEC Mieczysław Z/1540/15 2017 2
3 s 1 11.77 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U18 PD 0.0 IV ORŁOWSKI Piotr
4 s 1 12.01 WÓJCICKI Krystian PG Danówek 01 U18 PD 0.0 IV
5 s 1 12.11 BARANOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD 0.0 IV DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKI Przemysław , Z/2716/16 , 2016 3 LDK!
1 s 2 11.86 GRAJEWSKI Tomasz PG 4 Suwałki 01 U18 PD +0.4 IV
2 s 2 11.94 KIRCHHOFF Marcin PG 2 Suwałki 01 U18 PD +0.4 IV
3 s 2 12.05 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.4 IV SIENKIEWICZ Karol Z/2039/15 2017 3
4 s 2 12.12 DĄBKOWSKI Patryk PG Nowogród 01 U18 PD +0.4 IV
5 s 2 12.31 RACIBORSKI Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD +0.4 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/0823/16 2016 4
6 s 2 12.32 KALINOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.4 -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
7 s 2 12.45 WARDASZKA Kacper LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD +0.4 -- KOTOWSKI Jan Z/3270/16 2016 4
1 s 3 11.02 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U18 PD +0.6 II SUTYNIEC Hanna Z/1532/15 2017 2
2 s 3 11.55 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U18 PD +0.6 III WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2017
3 s 3 11.64 TODORCZUK Filip KS Podlasie Białystok 99 U20 PD +0.6 III ORŁOWSKI Piotr Z/2277/16 2017 BEZ
4 s 3 11.79 TYMIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +0.6 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/2278/16 2017 4
5 s 3 11.91 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U18 PD +0.6 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/1535/15 2017 3
6 s 3 12.75 KRUTUL Krzysztof LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD +0.6 V
300 m M
1 s 1 37.15 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 01 U18 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/1540/15 2017 2
2 s 1 37.96 WÓJCICKI Krystian PG Danówek 01 U18 PD --
3 s 1 38.63 BARANOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKI Przemysław , Z/2716/16 , 2016 3 LDK!
4 s 1 39.12 DZIENISZEWSKI Grzegorz UKS Technik Augustów 01 U18 PD -- SOWÓL Bogusław LDK!
5 s 1 39.38 WOŁOSOWICZ Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD IV NIWIŃSKI Andrzej Z/0619/16 2017 5
6 s 1 39.64 RAFAŁO Eryk Gimnazjum Jaświły 02 U16 PD IV
7 s 1 39.71 PONIATOWSKI Emil LKS Sprinter Siemiatycze 02 U16 PD IV KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł , Z/3429/16 , 2017 LDK!
8 s 1 40.03 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0656/17 2017 LDK!
600 m M
1 s 1 1:27.00 SOŁJAN Kacper KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- BAJKO Andrzej Z/2834/15 2016 4
2 s 1 1:30.00 KOZIKOWSKI Daniel PG Stawiski 01 U18 PD --
3 s 1 1:33.67 SAWKO Bartosz Gimnazjum DNJB Hajnówka 01 U18 PD --
4 s 1 1:34.83 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2017
5 s 1 1:35.31 KOSSAKOWSKI Damian LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD --
6 s 1 1:35.67 ŚLIWECKI Michał PG Kolno 02 U16 PD V
7 s 1 1:35.70 ROSZKOWSKI Dominik Gimnazjum Płonka Kościelna 01 U18 PD --
8 s 1 1:35.91 STURGULEWSKI Bartosz UKS Technik Augustów 01 U18 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław Z/5807/15 2017 3 LDK!
9 s 1 1:36.49 KOPICZKO Konrad PG 1 Augustów 01 U18 PD --
10 s 1 1:37.00 WOŹNIAK Julian MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD -- MYDLARZ Jerzy BEZ
11 s 1 1:46.41 HALICKI Krystian PG Kuźnica Białostocka 01 U18 PD --
12 s 1 1:48.51 BOGUSKI Krystian PG Mały Płock 01 U18 PD --
1000 m M
1 s 1 2:49.67 DOMINICI Fabrizio LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław Z/3017/17 2017
2 s 1 2:50.63 JAKIMIUK Jakub PG3 BIAŁYSTOK 01 U18 PD --
3 s 1 2:50.94 KOZŁOWSKI Michał PG 3 Grajewo 02 U16 PD V
4 s 1 2:51.47 KILP Karl Konstantin KS Puszcza Hajnówka 01 U18 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/3012/16 2017 BEZ
5 s 1 2:51.79 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław Z/0516/16 2017 4 LDK!
6 s 1 2:54.03 POLETYŁO Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/0622/16 2017 5
7 s 1 2:57.90 PYSKŁO Piotr PG Miastkowo 01 U18 PD --
8 s 1 2:58.34 CHODAKOWSKI Patryk KS Puszcza Hajnówka 02 U16 PD V SACHARCZUK Roman Z/0431/16 2017 BEZ
9 s 1 2:58.84 BARANOWSKI Kamil LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD --
10 s 1 2:59.99 NASIADKO Sebastian OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ --
11 s 1 3:06.88 GIEŃKO Dawid KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/1101/17 2017
12 s 1 3:09.57 POMICHTER Patryk PG Sztabin 01 U18 PD --
2000 m M
1 s 1 6:19.81 ROMAŃCZUK Marek KS Puszcza Hajnówka 01 U18 PD -- SACHARCZUK Roman Z/2454/15 2017 3
2 s 1 6:24.01 CWALINA Bartosz KS Łomżanie Łomża 02 U16 PD V SZYMANSKI Dariusz Z/0853/16 2017 5
3 s 1 6:31.76 JELSKI Paweł KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V ZALEWSKI Jan Z/3644/17 2017
4 s 1 6:35.88 BUKOWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/4147/17 2017
5 s 1 6:39.47 SOBOLEWSKI Paweł Gimnazjum Kleosin 01 U18 PD --
6 s 1 6:40.89 CHOCIEJ Krzysztof KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/1104/17 2017
7 s 1 6:49.28 POKROWSKI Jakub Gimnazjum Zabłudów 01 U18 PD --
8 s 1 6:51.80 KIEREJSZYS Mateusz PG 2 Sejny 01 U18 PD --
9 s 1 6:52.58 GRYKA Adam PG 13 Białystok 01 U18 PD --
10 s 1 6:53.75 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/0664/17 , 2017 LDK!
11 s 1 6:57.33 WOJNO Jakub Gimnazjum Trzcianne 01 U18 PD --
12 s 1 6:57.85 ROMANOWICZ Albert PG 18 Białystok 01 U18 PD -- ZAJKOWSKA Barbara LDK!
13 s 1 6:59.89 DZIUBA Jakub KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/0599/16 2017 LDK!
14 s 1 7:02.60 LEMAŃSKI Daniel PG Turośl 01 U18 PD --
  s 1 DNF BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław Z/0827/16 2016
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.56 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -1.3 III ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2017 LDK!
2 s 1 16.88 KACHNOWSKI Daniel SL Salos Suwałki 01 U18 PD -1.3 -- GWIAZDOWSKI Rafał Z/0424/16 2017 2
3 s 1 17.35 DOBRZYCKI Adam LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -1.3 -- DĄBKOWSKI Przemysław Z/2975/15 2015
4 s 1 17.67 KRAKOWSKI Piotr PG Krasnopol 01 U18 PD -1.3 --
5 s 1 17.84 KŁOSEK Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -1.3 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/0617/16 2016 BEZ
6 s 1 17.87 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -1.3 V KOWALCZYK Paweł KUBEŁ Stanisław KUBEŁ Stanisław , Z/3841/17 , 2017 LDK!
1 s 2 17.58 WESOŁOWSKI Filip KS Podlasie Białystok 01 U18 PD 0.0 -- KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł Z/3705/16 2016 BEZ LDK!
2 s 2 17.75 KINDEUSZ Bartłomiej OKA Łomża 01 U18 PD 0.0 -- B.D. LDK!
3 s 2 18.03 JURCZUK Nektariusz PG 3 Bielsk Podlaski 01 U18 PD 0.0 --
4 s 2 18.25 CHĘTNIK Patryk PG Nowogród 02 U16 PD 0.0 V
5 s 2 18.96 WNOROWSKI Michał PG Kobylin Borzymy 01 U18 PD 0.0 --
6 s 2 19.15 FRANKOWSKI Fabian Gimnazjum SMŚR Białystok 01 U18 PD 0.0 --
7 s 2 19.23 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02 U16 PD 0.0 -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/0592/17 2017 LDK!
8 s 2 23.17 ŚWIDERSKI Piotr Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski 01 U18 PD 0.0 --
200 m pł M
1 s 1 28.17 KRAKOWSKI Piotr PG Krasnopol 01 U18 PD -0.7 --
2 s 1 28.56 RACIBORSKI Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -0.7 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/0823/16 2016 4
3 s 1 28.90 WESOŁOWSKI Filip KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.7 -- KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł Z/3705/16 2016 BEZ LDK!
4 s 1 28.92 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.7 IV KOWALCZYK Paweł KUBEŁ Stanisław KUBEŁ Stanisław , Z/3841/17 , 2017 LDK!
5 s 1 29.08 GAWROŃSKI Dawid PG Wizna 02 U16 PD -0.7 IV
6 s 1 29.24 TARASIEWICZ Marek GS Supraśl 02 U16 PD -0.7 IV
7 s 1 30.17 KOSAKOWSKI Łukasz PG Nowogród 01 U18 PD -0.7 --
1 s 2 28.86 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -0.3 IV ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2017 LDK!
2 s 2 29.52 RZĄCA Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -0.3 V NIWIŃSKI Andrzej Z/0822/16 2017 5
3 s 2 30.47 WILUK Szymon KS Puszcza Hajnówka 01 U18 PD -0.3 -- GRYGORUK Andrzej Z/0859/17 2017
4 s 2 30.58 KINDEUSZ Bartłomiej OKA Łomża 01 U18 PD -0.3 -- B.D. LDK!
5 s 2 30.60 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.3 -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz KALINOWSKI Paweł # Z/1327/17 2017 LDK!
6 s 2 30.85 CHĘTNIK Patryk PG Nowogród 02 U16 PD -0.3 --
7 s 2 30.87 JURCZUK Nektariusz PG 3 Bielsk Podlaski 01 U18 PD -0.3 --
8 s 2 31.41 KASZEWSKI Patryk KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.3 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/3294/16 2017 LDK!
Wzwyż M
1 1.95 ŻUKOWSKI Radosław KS Podlasie Białystok 98 U20 PD II KLIN Eugeniusz Z/1215/14 2017 3
2 1.82 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2
3 1.79 TRZASKO Kacper LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1515/15 2016 4
4 1.70 SIERZPUTOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł LDK!
5 1.70 KŁOSEK Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/0617/16 2016 BEZ
6 1.65 SAWICKI Sebastian Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski 01 U18 PD --
7 1.65 PARFIENIUK Filip Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski 02 U16 PD V
8 1.65 PROKOPIUK Mikołaj Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski 01 U18 PD --
9 1.60 WYSZYŃSKI Paweł PG 18 Białystok 01 U18 PD --
10 1.60 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2017
11 1.60 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- FILEWICZ Stanisław SIERBA Bogdan , Z/3640/17 , 2017 LDK!
12 1.55 GOŚCIŁO Artur PG Suchowola 02 U16 PD --
13 1.55 DUBOWSKI Tymon SG 3 Białystok 02 U16 PD --
14 1.55 KŁOCZKO Jakub LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD --
15 1.55 GROMADA Kamil Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski 02 U16 PD --
16 1.50 KOPEĆ Mateusz PG Dąbrowa Białostocka 01 U18 PD --
17 1.50 ŁAPIŃSKI Maciej Gimnazjum 1 Łapy 01 U18 PD --
Tyczka M
1 2.60 CZAPIUK Kasjan PG 3 Bielsk Podlaski 01 U18 PD --
2 2.40 TKACZUK Dawid PG 3 Bielsk Podlaski 01 U18 PD --
3 2.40 OSTROWSKI Tomasz Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski 01 U18 PD --
4 2.20 CETRA Dawid PG 3 Bielsk Podlaski 01 U18 PD --
W dal M
  5.52 GWARDAK Jan Gimnazjum SMŚR Białystok 01 U18 PD -0.1 --
1 6.17 GWARDAK Jan Gimnazjum SMŚR Białystok 01 U18 PD +2.5 IV
2 5.93 MISZKIEL Marcin UKS 19 Bojary Białystok # 01 U18 PD -0.8 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/0427/16 2017
3 5.92 PODESZWIK Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD -0.3 IV KOTOWSKI Jan Z/3269/16 2017 5
4 5.87 MAJOWICZ Kacper LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -1.6 V KOTOWSKI Bartosz KOTOWSKI Jan , Z/2524/17 , 2017 LDK!
5 5.85 GRAJEWSKI Tomasz PG 4 Suwałki 01 U18 PD -0.5 --
6 5.78 KIRCHHOFF Marcin PG 2 Suwałki 01 U18 PD -0.4 --
7 5.69 SIERZPUTOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -1.2 -- KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł LDK!
8 5.68 POLANIS Jakub PG 2 Sejny 02 U16 PD -0.2 V
9 5.21 TARASIEWICZ Marek GS Supraśl 02 U16 PD -0.1 --
10 4.59 CHLUDZIŃSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -1.8 -- KOTOWSKI Jan Z/2987/17 2017
Kula (5) M
1 15.29 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U16 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2017 3 LDK!
2 13.68 HALBOWICZ Rafał UKS Technik Augustów 01 U18 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1835/16 , 2017 3 LDK!
3 13.67 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III KLIN Eugeniusz Z/2724/15 2017
4 13.22 JANOWSKI Artur PGS 19 Białystok 01 U18 PD IV
5 13.22 ŚLIWOWSKI Grzegorz PG Wysokie Mazowieckie 01 U18 PD IV
6 13.17 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2017 4 LDK!
7 13.00 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV ORŁOWSKI Piotr
8 12.13 RAMOTOWSKI Michał PG Wizna 00 U18 PD --
9 11.98 ZAGROBA Bartosz PG Kolno 01 U18 PD --
10 11.87 KULESZA Rafał KS Puszcza Hajnówka 01 U18 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/2241/17 2017
11 11.80 PATALAN Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3686/16 2016 5
12 11.77 RAFAŁO Kamil KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/6178/15 2016 5 LDK!
13 11.56 BEDNARCZYK Mariusz Gimnazjum Szumowo 01 U18 PD --
14 10.99 KALINOWSKI Andrzej LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD --
Dysk (1) M
1 58.86 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- KLIN Eugeniusz Z/2724/15 2017
2 50.29 HALBOWICZ Rafał UKS Technik Augustów 01 U18 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1835/16 , 2017 3 LDK!
3 46.39 KOC Krystian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/2876/16 2016 3
4 46.17 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD II JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2017 4 LDK!
5 45.26 PERKOWSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3685/16 2016 5
6 42.82 BIELAWSKI Krzysztof LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD III POŚPIECH Anna Z/2531/17 2017
7 41.32 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U16 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2017 3 LDK!
8 39.66 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD IV NIWIŃSKI Andrzej Z/0618/16 2017 5
9 34.45 CZERLANIS Tadeusz PG 2 Sejny 01 U18 PD --
10 33.98 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2017 LDK!
11 33.67 OWERCZUK Marcin KS Puszcza Hajnówka 01 U18 PD -- SACHARCZUK Roman Z/1888/15 2017 5
12 32.16 KONASZEWSKI Sebastian Gimnazjum Jaświły 02 U16 PD V
13 32.06 ZARZECKI Paweł MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD -- B.D. Z/6289/15 2015 BEZ
14 30.09 WASILEWSKI Damian KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3132/17 2017 LDK!
15 29.15 STEPANIUK Mateusz Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski 01 U18 PD --
Młot (5) M
1 36.55 CZAJKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3682/16 2016 BEZ
2 35.80 RZĄCA Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/0822/16 2017 5
3 35.06 AMBROŻEK Miłosz PG 16 Białystok 01 U18 PD --
4 33.37 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/0618/16 2017 5
5 32.47 SAŁAK Jakub LUKS Atletic Białystok 01 U18 PD -- CHLEBIŃSKI Bogumił Z/1714/16 2016 5
6 30.59 ŚLIWOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3683/16 2016 BEZ
7 28.88 RAFAŁO Kamil KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/6178/15 2016 5 LDK!
8 27.74 MURAWSKI Jakub PG Dąbrowa Białostocka 02 U16 PD --
9 25.60 JAROSZEWICZ Kamil Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski 01 U18 PD --
10 25.39 ŻAMOJTUK Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD --
11 25.13 BIELAWSKI Daniel KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/4069/17 , 2017 LDK!
12 25.02 RYŚ Kamil SG 3 Białystok 03 U16 PD --
13 24.36 STYPUŁKOWSKI Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3835/17 2017
14 24.30 JABŁOŃSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3837/17 2017
15 22.00 ŁAPIŃSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3836/17 2017
16 21.41 ANDRAKA Miłosz PG Sztabin 01 U18 PD --
Oszczep (600) M
1 54.97 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2
2 45.78 PIELOCH Dawid UKS Liceum sportowe Łomża 02 U16 PD IV TRZONKOWSKA Beata # Z/2719/16 2017 5
3 45.52 SUREL Eryk PG 17 Białystok 01 U18 PD --
4 41.64 TWARDOWSKI Piotr PG 4 Augustów 03 U16 PD V SOWÓL Bogusław LDK!
5 41.18 KULESZA Rafał KS Puszcza Hajnówka 01 U18 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/2241/17 2017
6 40.01 WAŚKO Tomasz LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V POŚPIECH Anna Z/3304/16 2017 5
7 37.67 BRASŁAWSKI Gabriel ZSS Supraśl 01 U18 PD -- WOJNA Cezary
8 37.52 SZUBZDA Dawid KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- WOJNA Cezary Z/3149/17 2017
9 36.83 SAMUL Radosław PG Kolno 01 U18 PD --
10 35.22 GŁOWACKI Jacek Gimnazjum S Supraśl 02 U16 PD --
11 33.83 ZAWADZKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4148/17 2017
  NM KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/3777/16 2017 BEZ LDK!
Chód 5 km M
1 s 1 30:56.87 MARTYSIUK Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3690/16 2016 5
2 s 1 31:03.28 STEPANIUK Adam PG 3 Bielsk Podlaski 02 U16 PD V
3 s 1 31:09.28 NAMIOT Piotr PG29S Białystok 01 U18 PD --
4 s 1 31:24.82 SZCZUBEŁEK Adam LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/3691/16 2017 BEZ
5 s 1 31:41.24 KOŚCIUK Piotr PG 1 Sokółka 00 U18 PD --
6 s 1 32:25.41 DZIEMIŃSKI Paweł PG Piątnica 02 U16 PD V
7 s 1 33:25.14 SADOWNICZYK Mateusz PG 1 Sokółka 00 U18 PD --
8 s 1 36:23.72 EJSMONT Paweł Gimnazjum S Supraśl 02 U16 PD --
9 s 1 37:16.86 DĄBROWSKI Krzysztof KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/5349/15 2017 3
  s 1 DQ WIESŁAWSKI Michał KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz # Z/3825/17 2017
  s 1 DQ BACŁAWSKI Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 01 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3689/16 2016 BEZ
  s 1 DQ HARASIMCZUK Samuel PG29S Białystok # 01 U18 PD --
  s 1 DQ OSIECKI Patryk Gimnazjum Mońki # 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan LDK!
  s 1 DQ MIŁASZEWSKI Marcel PG 6 Białystok # 03 U16 PD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.3169929981232 sekund