Stalowa Wola 03.06.2017
Mistrzostwa województwa podkarpackiego U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 12.41 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +2.2 II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2017 LDK! 138
2 e 1 13.25 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +2.2 IV MAZUR Janusz Z/2339/16 2017 2
3 e 1 13.66 SIBIGA Urszula KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK +2.2 IV MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/1626/17 2017 LDK!
4 e 1 14.53 STRUZIK Katarzyna LKS Stal Mielec 03 U16 PK +2.2 -- TORBA Tomasz Z/3430/17 2017
5 e 1 15.13 DYJAK Patrycja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +2.2 -- TORBA Tomasz Z/1967/17 2017 LDK!
6 e 1 15.27 SZUMILAS Klaudia KS Komunalni Sanok 02 U16 PK +2.2 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2279/17 2017
7 e 1 15.48 BOROWY Kamila KS Komunalni Sanok 02 U16 PK +2.2 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2271/17 2017
8 e 1 16.39 BOROWY Kornelia KS Komunalni Sanok 02 U16 PK +2.2 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2270/17 2017
1 e 2 12.93 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U16 PK +1.9 III ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2017 2
2 e 2 13.57 LIGAS Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U16 PK +1.9 IV SUDOŁ Edward Z/1233/16 2017 4
3 e 2 14.12 TĘCZA Ewelina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U16 PK +1.9 V SIWEK Andrzej Z/2086/17 2017
4 e 2 14.15 RZUCIDŁO Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U16 PK +1.9 V ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan , Z/3775/16 , 2017 5 LDK!
5 e 2 14.23 KILJAŃSKA Aleksandra LKS Stal Mielec 01 U18 PK +1.9 -- TORBA Tomasz Z/1968/17 2017 LDK!
6 e 2 14.36 TRELA Klaudia MKL Sparta Stalowa Wola 02 U16 PK +1.9 V SUDOŁ Edward Z/5158/15 2017 BEZ
7 e 2 14.87 LEWICKA Michalina KS Komunalni Sanok 03 U16 PK +1.9 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2274/17 2017 BEZ
1 e 3 13.49 JAMRÓZ Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +1.6 IV KARKUT Bogdan Z/0353/17 2017
2 e 3 13.65 OSADA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK +1.6 IV DMP U20 SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0276/15 2017 4 LDK! 86
3 e 3 13.77 WAŃDYGA Martyna KKB MOSiR Krosno 02 U16 PK +1.6 IV SOCHA Tomasz # Z/3936/17 2017
4 e 3 13.77 KALANDYK Dominika LKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK +1.6 IV PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2745/16 2017 5
5 e 3 14.08 HATAŚ Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U14 PK +1.6 V SUGIER Maria SUGIER Krzysztof # Z/3794/17 2017 LDK!
6 e 3 14.12 NOWAK Karolina KS Komunalni Sanok 00 U18 PK +1.6 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2324/17 2017
1 e 4 12.24 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +1.5 II DMP U20 MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2017 2 146
2 e 4 12.40 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +1.5 II DMP U20 TORBA Tomasz Z/2047/16 2017 3 138
3 e 4 12.75 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U18 PK +1.5 II BIGUS Anna Z/2116/15 2017 2
4 e 4 12.76 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +1.5 III DMP U20 BIGUS Anna Z/2113/15 2017 3 122
5 e 4 13.31 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U18 PK +1.5 IV DMP U20 SUGIER Maria Z/0270/15 2017 4 LDK! 99
6 e 4 13.60 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +1.5 IV KUCZEK Piotr Z/2429/17 2017 BEZ
1 F A 12.19 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +2.1 II DMP U20 MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2017 2 148
2 F A 12.23 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +2.1 II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2017 LDK! 146
3 F A 12.32 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +2.1 II DMP U20 TORBA Tomasz Z/2047/16 2017 3 142
4 F A 12.79 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +2.1 III DMP U20 BIGUS Anna Z/2113/15 2017 3 121
200 m K
1 s 1 27.96 LIGAS Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U16 PK +1.0 IV DMP U20 SUDOŁ Edward Z/1233/16 2017 4 92
2 s 1 28.41 SIBIGA Urszula KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK +1.0 IV MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/1626/17 2017 LDK!
3 s 1 28.82 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +1.0 V SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2017 5 LDK!
4 s 1 28.91 RZUCIDŁO Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U16 PK +1.0 V ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan , Z/3775/16 , 2017 5 LDK!
5 s 1 29.06 WYWROT Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +1.0 V SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0164/17 2017 BEZ LDK!
6 s 1 29.97 NOWAK Karolina KS Komunalni Sanok 00 U18 PK +1.0 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2324/17 2017
7 s 1 30.61 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK +1.0 -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz BEZ LDK!
8 s 1 33.89 BOROWY Kornelia KS Komunalni Sanok 02 U16 PK +1.0 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2270/17 2017
1 s 2 26.71 DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +2.0 III DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/6215/15 2017 3 111
2 s 2 26.80 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +2.0 III BIGUS Anna Z/4173/15 2017 2
3 s 2 29.46 KALANDYK Dominika LKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK +2.0 V PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2745/16 2017 5
4 s 2 29.47 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U18 PK +2.0 -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2017 3 75
5 s 2 29.56 KORNIAK Zuzanna MKL Sparta Stalowa Wola 99 U20 PK +2.0 -- DMP U20 IDZINIAK Ewa Z/3270/15 2017 BEZ 74
6 s 2 29.65 OSADA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK +2.0 -- SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0276/15 2017 4 LDK!
1 s 3 27.53 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.9 IV DMP U20 SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2017 3 LDK! 99
2 s 3 27.75 PASZKO Weronika KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +0.9 IV SIWEK Andrzej Z/6216/15 2017 3
3 s 3 27.95 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +0.9 IV KUCZEK Piotr Z/2429/17 2017 BEZ
4 s 3 28.55 WAŃDYGA Martyna KKB MOSiR Krosno 02 U16 PK +0.9 V SOCHA Tomasz # Z/3936/17 2017
5 s 3 29.40 ZIĘBA Dominika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +0.9 V KARKUT Bogdan Z/0477/17 2017 5
6 s 3 32.52 BOROWY Kamila KS Komunalni Sanok 02 U16 PK +0.9 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2271/17 2017
1 s 4 25.71 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +1.6 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2017 3
2 s 4 26.51 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U18 PK +1.6 III DMP U20 BIGUS Anna Z/2116/15 2017 2 115
3 s 4 26.86 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U16 PK +1.6 III DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2017 2 109
4 s 4 28.91 BAGIŃSKA Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +1.6 V SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0169/17 2017 5 LDK!
  s 4 DQ WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK 0.0 -- KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
400 m K
1 s 1 63.82 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK IV KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/1627/17 , 2017 LDK!
2 s 1 63.99 GUL Regina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0478/17 2017 4 LDK!
3 s 1 66.03 KINEL Oktawia KKB MOSiR Krosno 00 U18 PK -- SOCHA Tomasz
4 s 1 71.39 KOMOROWSKA Laura UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- SUGIER Maria Z/0166/17 2017 BEZ LDK!
5 s 1 79.45 MOTYLSKA Martyna MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK -- ŻAK Dariusz LDK!
1 s 2 60.88 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2017
2 s 2 65.96 BUTRYN Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 06 U12 PK V KŁOSOWSKA Monika LDK!
3 s 2 66.87 STAŃKO Oliwia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK V SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0167/17 2017 BEZ LDK!
4 s 2 67.89 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz BEZ LDK!
5 s 2 68.61 KOWALSKI Kaya KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK --
6 s 2 68.76 GRZYBOWSKA Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 06 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika LDK!
7 s 2 68.86 RYMAR Sandra KB Krościenko Wyżne 03 U16 PK -- ZATORSKI Witold Z/4599/15 2017 BEZ
1 s 3 57.26 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2017 1 137
2 s 3 61.75 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK III DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2017 3 101
3 s 3 63.04 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/6495/15 2017 5 LDK!
4 s 3 63.06 KOŁEK Weronika KKB MOSiR Krosno 02 U16 PK IV KATAN Wacław Z/0358/16 2017 4
5 s 3 63.47 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK IV DMP U20 BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2017 4 LDK! 88
6 s 3 63.63 DĘBIAK Klaudia MKL Sparta Stalowa Wola 01 U18 PK IV DMP U20 SUDOŁ Edward Z/5159/15 2017 3 87
7 s 3 65.58 WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 02 U16 PK V KATAN Wacław Z/1805/17 2017
800 m K
1 s 1 2:15.32 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK II DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2017 2 129
2 s 1 2:17.40 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/2937/15 2017 2 80 123
3 s 1 2:18.56 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U23 PK III BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017
4 s 1 2:19.46 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/0537/15 2017 2 71 117
5 s 1 2:19.78 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U20 PK III DMP U20 ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2017 3 116
6 s 1 2:21.16 BEREŹNICKA Monika UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U18 PK III DMP U20 SUGIER Maria Z/0280/15 2017 3 LDK! 112
7 s 1 2:27.83 BRZĘK Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV KUCZEK Piotr Z/1866/16 2017 3
8 s 1 2:28.40 RĘBISZ Martyna MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK IV DMP U20 SUDOŁ Edward Z/5156/15 2017 5 90
9 s 1 2:31.23 GROCHALA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/0496/17 2017 4
10 s 1 2:31.47 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 04 U14 PK IV DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2017 LDK!
11 s 1 2:35.57 SERWATKA Wiktoria KKB MOSiR Krosno 99 U20 PK -- KATAN Wacław Z/3273/15 2017 BEZ
12 s 1 2:52.58 PIECHOTA Kamila UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U14 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan BEZ LDK!
13 s 1 3:00.97 DASZYK Zuzanna KS Komunalni Sanok 02 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2273/17 2017
  s 1 DNF DĘBIAK Klaudia MKL Sparta Stalowa Wola 01 U18 PK -- SUDOŁ Edward Z/5159/15 2017 3
3000 m K
1 s 1 10:39.61 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U18 PK III ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2017 3
2 s 1 10:50.86 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/0482/17 2017
3 s 1 11:11.17 SKAŁECKA Kamila LKS Znicz Biłgoraj 01 U18 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/0923/15 2017 4
4 s 1 11:23.95 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U18 PK IV SOCHA Tomasz Z/0542/17 2017 4
5 s 1 12:02.36 GUL Roksana UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 05 U14 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan BEZ LDK!
  s 1 DNF ZDZIEBŁO Anna LKS Stal Mielec 01 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/2611/15 2017 4
80 pł K
1 s 1 12.69 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +1.5 III SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2017 3 LDK!
2 s 1 12.86 HAZIK Karolina LKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK +1.5 III ZŁOTEK Grzegorz MAZUR Janusz Z/2340/16 2017 4 LDK!
3 s 1 13.14 OZIMEK Julia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U16 PK +1.5 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/3774/16 2017 5 LDK!
4 s 1 13.78 BAGIŃSKA Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +1.5 IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0169/17 2017 5 LDK!
1 s 2 14.43 HATAŚ Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U14 PK +1.6 V SUGIER Maria SUGIER Krzysztof # Z/3794/17 2017 LDK!
2 s 2 14.85 HAWAJSKA Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +1.6 -- SUGIER Maria Z/0165/17 2017 BEZ LDK!
3 s 2 15.02 LEWICKA Michalina KS Komunalni Sanok 03 U16 PK +1.6 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2274/17 2017 BEZ
4 s 2 15.43 LEŚ Gabriela LKS Stal Mielec 03 U16 PK +1.6 -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1952/17 , 2017 BEZ LDK!
100 m pł K
1 s 1 13.71 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +2.5 I DMP DMP U20 MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1 150 171
2 s 1 17.80 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U18 PK +2.5 -- SUGIER Maria Z/0270/15 2017 4 LDK!
3 s 1 18.29 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U18 PK +2.5 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2017 3
1 f 1 13.76 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +2.4 I DMP DMP U20 MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1 148 170
2 f 1 17.44 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U18 PK +2.4 IV SUGIER Maria Z/0270/15 2017 4 LDK!
400 m pł K K
1 s 1 66.03 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III DMP DMP U20 MAZUR Janusz Z/2339/16 2017 2 82 121
2 s 1 67.32 HAZIK Karolina LKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK III ZŁOTEK Grzegorz MAZUR Janusz Z/2340/16 2017 4 LDK!
3 s 1 69.45 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK IV DMP U20 SUGIER Maria Z/0272/15 2017 2 LDK! 103
1 s 2 71.07 WYWROT Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK IV DMP U20 SUGIER Maria Z/0279/15 2017 5 LDK! 96
2 s 2 71.89 GWÓŹDŹ Kinga LKS Stal Mielec 01 U18 PK IV DMP U20 ZIOŁO Stanisław Z/2617/15 2017 4 92
3000 m prz K
1 s 1 10:15.97 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U23 SL I CHRIST Marek B.D. Z/0479/13 2017
2 s 1 11:20.97 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U20 PK II ZIĘBA Julian Z/0089/14 2017 1
  s 1 DNF SZOSTECKA Paulina CWKS Resovia Rzeszów 98 U20 PK -- DMP KOWAL Piotr Z/0143/14 2017 1
  s 1 DNF SZUMADA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0038/14 2017 2
4x100 m K
1 49.85 JAMRÓZ Karolina
OZIMEK Julia
NIEMCZYK Magdalena
WROŃSKA Wiktoria
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03
02
03
00
U18 PDK -- KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
KARKUT Bogdan
Z/0353/17
Z/3774/16
Z/0352/17
Z/0142/16
2017
2017
2017
2017

5
2
2
2 49.97 BIGUS Kinga
KANTOR Weronika
MISIELAK Marcelina
SŁYŚ Magdalena
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01
99
99
00
U20 PDK -- BIGUS Anna
MARSZAŁEK Alicja
BIGUS Anna
BIGUS Anna
Z/2113/15
Z/4171/15
Z/4173/15
Z/2116/15
2017
2017
2017
2017
3
2
2
2
3 51.29 DUL Wiktoria
KRZYŻEWSKA Wanessa
PASZKO Weronika
DĄBEK Emilia
KKS Victoria Stalowa Wola 01
01
01
01
U18 PDK -- ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
SIWEK Andrzej
BARSZCZ Mirosław
Z/6215/15
Z/1429/16
Z/6216/15
Z/5252/15
2017
2017
2017
2017
3
3
3

4 53.17 WYWROT Natalia
WŁOCH Adriana
STRZELEC Martyna
BAGIŃSKA Justyna
UKS Tempo 5 Przemyśl 03
03
03
03
U16 PDK -- SUGIER Maria SUGIER Maria
SUGIER Maria SUGIER Krzysztof
SUGIER Maria SUGIER Maria
SUGIER Maria SUGIER Maria
Z/0164/17
Z/0163/17
Z/0168/17
Z/0169/17
2017
2017
2017
2017
BEZ
3
5
5
5 55.05 JANIK Emilia
WOJTANOWSKA Martyna
NOWAK Karolina
LEWICKA Michalina
KS Komunalni Sanok 00
00
00
03
U18 PDK -- DŁUGOSZ Ryszard
DŁUGOSZ Ryszard
DŁUGOSZ Ryszard
DŁUGOSZ Ryszard
Z/5145/15
Z/5149/15
Z/2324/17
Z/2274/17
2017
2017
2017
2017
3
3

BEZ
6 56.30 TRELA Klaudia
KUBASIEWICZ Maria
KORNIAK Zuzanna
TĘCZA Ewelina
MKL Sparta Stalowa Wola 02
01
99
02
U20 PDK -- SUDOŁ Edward
SIWEK Andrzej
IDZINIAK Ewa
SIWEK Andrzej
Z/5158/15
Z/3823/16
Z/3270/15
Z/2086/17
2017
2017
2017
2017
BEZ
BEZ
BEZ

Wzwyż K
1 1.66 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II DMP DMP U20 TITTINGER Michał Z/2337/16 2017 2 96 132
2 1.63 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK II BIGUS Anna Z/6198/15 2017 3
3 1.50 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U18 PK IV DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2017 3 92
4 1.25 KUBASIEWICZ Maria MKL Sparta Stalowa Wola 01 U18 PK -- SIWEK Andrzej Z/3823/16 2017 BEZ
W dal K
  f 1 3.91 MAJOWICZ Mariola MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK +2.0 -- ŻAK Dariusz LDK!
  f 1 4.27 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +1.3 -- DMP U20 BIGUS Anna Z/4173/15 2017 2 54
  f 1 4.29 KUBASIEWICZ Maria MKL Sparta Stalowa Wola 01 U18 PK +1.5 -- DMP U20 SIWEK Andrzej Z/3823/16 2017 BEZ 54
1 f 1 5.24 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +2.2 III DMP U20 BIGUS Anna Z/4173/15 2017 2 100
2 f 1 5.15 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U18 PK +1.6 III BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3
3 f 1 5.04 WILK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U20 PK +1.5 IV WIERZBICKI Mirosław Z/1028/14 2017 3
4 f 1 5.02 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +1.8 IV DMP U20 TORBA Tomasz Z/4423/15 2017 3 83
5 f 1 4.31 KUBASIEWICZ Maria MKL Sparta Stalowa Wola 01 U18 PK +2.8 -- DMP U20 SIWEK Andrzej Z/3823/16 2017 BEZ 55
6 f 1 4.15 LEŚ Gabriela LKS Stal Mielec 03 U16 PK +2.0 -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1952/17 , 2017 BEZ LDK!
7 f 1 4.05 MAJOWICZ Mariola MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK +2.3 -- ŻAK Dariusz LDK!
  f 1 NM KILJAŃSKA Aleksandra LKS Stal Mielec 01 U18 PK 0.0 -- TORBA Tomasz Z/1968/17 2017 LDK!
  f 1 NM WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK 0.0 -- DMP U20 BIGUS Anna Z/6198/15 2017 3
Trójskok K
  f 1 11.10 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +1.0 III TORBA Tomasz Z/4423/15 2017 3
1 f 1 11.13 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +2.1 III TORBA Tomasz Z/4423/15 2017 3
2 f 1 11.02 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U18 PK +1.3 III DMP U20 BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3 104
Kula (3) K
1 f 1 10.13 WRONA Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK IV DMP U20 ŁYP Jacek Z/2374/17 2017 85
2 f 1 9.67 ŁAZOWSKA Alicja MKL Sparta Stalowa Wola 01 U18 PK -- SIWEK Andrzej Z/3824/16 2017 5
3 f 1 9.37 ZYCH Izabela CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2548/17 2017 BEZ
4 f 1 9.12 DĘGA Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK -- SUGIER Maria
5 f 1 8.66 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/2373/17 2017
6 f 1 8.56 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK -- ŁYP Jacek 5
7 f 1 8.36 LEWICKA Natalia MKS Stal Nowa Dęba 02 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/3800/16 2017 BEZ LDK!
8 f 1 7.42 KAMYK Klaudia KS Komunalni Sanok 01 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2326/17 2017
Kula (4) K
1 f 1 10.05 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK III DMP U20 MOŹDZIOCH Adolf Z/4174/15 2017 3 107
2 f 1 9.72 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U18 PK IV RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2017 3
3 f 1 9.15 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
4 f 1 7.02 DUL Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK -- ŁYP Jacek Z/4555/15 2017 3
Dysk (0.75) K
1 f 1 23.80 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK -- ŁYP Jacek 5
Dysk (1) K
1 f 1 38.26 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U18 PK II DMP U20 RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2017 3 130
2 f 1 36.52 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK III DMP U20 RADOCHOŃSKI Marek Z/1064/15 2017 3 124
3 f 1 34.36 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U16 PK III RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2017 3 LDK!
4 f 1 25.35 ZYCH Izabela CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2548/17 2017 BEZ
5 f 1 23.30 KAMYK Klaudia KS Komunalni Sanok 01 U18 PK -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/2326/17 2017 72
6 f 1 18.41 MAJOWICZ Karolina CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/1848/16 2017 4
Młot (3) K
1 f 1 53.23 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK I DMP U20 140
2 f 1 42.45 KOTWICA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK III ŁYP Jacek Z/5854/15 2017 3
3 f 1 42.34 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK III ŁYP Jacek Z/2373/17 2017
4 f 1 38.14 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK IV ŁYP Jacek Z/5848/15 2017 3
5 f 1 34.69 WRONA Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/2374/17 2017
6 f 1 25.50 PAGA Nicol KKS Victoria Stalowa Wola 02 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4200/17 2017 BEZ
Młot (4) K
4 f 34.36 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK IV
1 f 1 49.70 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U20 PK I DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2017 1 149
2 f 1 43.00 MAKAREWICZ Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 97 U23 PK II ŁYP Jacek Z/0888/13 2017 2
3 f 1 36.75 DUL Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK IV DMP U20 ŁYP Jacek Z/4555/15 2017 3 112
Oszczep (500) K
1 f 1 26.31 LEWICKA Natalia MKS Stal Nowa Dęba 02 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/3800/16 2017 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 34.52 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK III DMP U20 MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3 102
2 f 1 32.91 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/4174/15 2017 3
3 f 1 28.94 MAJOWICZ Karolina CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/1848/16 2017 4
Chód 3 km K
1 f 1 16:28.28 RUSEK Patrycja LKS Stal Mielec 02 U16 PK III KULIG Marzena Z/1455/16 2017 3
2 f 1 16:55.44 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 04 U14 PK III KULIG Marzena TORBA Agnieszka 4 LDK!
3 f 1 18:07.74 TOCZYŃSKA Amelia LKS Stal Mielec 04 U14 PK IV KULIG Marzena
4 f 1 18:14.23 SZUBA Beata KKS Victoria Stalowa Wola 02 U16 PK IV MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/3129/16 2017 5 LDK!
5 f 1 18:43.00 ROSTECKA Lucyna LKS Stal Mielec 04 U14 PK IV
6 f 1 21:38.56 WYSTĘPEK Natalia LKS Stal Mielec 06 U12 PK --
Chód 5 km K
1 f 1 25:38.56 MĄDRA Julia LKS Stal Mielec 00 U18 PK II DMP U20 KULIG Marzena Z/2613/15 2017 2 134
2 f 1 26:41.64 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 00 U18 PK II DMP U20 KULIG Marzena Z/2612/15 2017 2 123
3 f 1 28:05.35 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U18 PK III BIGUS Anna Z/2114/15 2017 BEZ
4 f 1 28:18.23 WOŁOSZYN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/3005/15 2017 BEZ
100 m M
1 e 1 11.23 GRACA Dawid CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +3.5 II WIERZBICKI Mirosław Z/3862/16 2017 BEZ
2 e 1 12.22 LESICZKA Karol KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +3.5 -- ANIOŁ Stanisław Z/3803/16 2017 4
3 e 1 12.24 OWCZAREK Maciej CWKS Resovia Rzeszów # 03 U16 PK +3.5 V MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1187/17 2017 LDK!
4 e 1 12.75 RZEMIEŃ Ryszard MKS Stal Nowa Dęba 73 Weteran PK +3.5 -- B.D.
1 e 2 11.36 DUBIS Seweryn KKB MOSiR Krosno 98 U20 PK +1.9 III SOCHA Tomasz Z/0128/14 2017 2
2 e 2 12.04 WOJTASZEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK +1.9 IV DMP U20 MARSZAŁEK Tomasz MARSZAŁEK Alicja , Z/2213/17 , 2017 5 LDK! 87
3 e 2 12.10 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +1.9 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2017 5 LDK!
4 e 2 12.18 SZLACHTA Stanisław CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +1.9 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1188/17 2017 LDK!
5 e 2 12.45 KORCZOWSKI Max CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +1.9 V MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/0892/17 2017 LDK!
6 e 2 13.13 ZYGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 04 U14 PK +1.9 --
7 e 2 16.29 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06 U12 PK +1.9 -- KARKUT Bogdan LDK!
1 e 3 11.11 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK +1.0 II MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2017 LDK!
2 e 3 11.34 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U18 MA +1.0 III DMP KUCZEK Piotr Z/6453/15 2017 3 77
3 e 3 11.56 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +1.0 III MAZUR Janusz Z/0538/15 2017 2
4 e 3 11.64 MIKUS Patryk CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +1.0 III MAZUR Janusz Z/2209/17 2017
5 e 3 11.66 KRAKOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 99 U20 PK +1.0 III DMP U20 ZIOŁO Stanisław Z/2624/15 2017 4 102
6 e 3 11.67 PORCJA Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 00 U18 PK +1.0 III IDZINIAK Ewa Z/3661/15 2017 3
7 e 3 11.94 ŁĄCZ Radosław LKS Stal Mielec 98 U20 PK +1.0 IV TORBA Tomasz Z/4477/15 2017 4
8 e 3 12.01 TARCHAŁA Przemysław KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA +1.0 IV KUCZEK Piotr Z/5316/15 2017 3
9 e 3 12.15 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.0 IV KUCZEK Piotr Z/3080/16 2017 4
1 F A 11.06 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK +1.9 II MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2017 LDK!
2 F A 11.31 GRACA Dawid CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +1.9 III WIERZBICKI Mirosław Z/3862/16 2017 BEZ
3 F A 11.46 DUBIS Seweryn KKB MOSiR Krosno 98 U20 PK +1.9 III SOCHA Tomasz Z/0128/14 2017 2
4 F A 11.63 KRAKOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 99 U20 PK +1.9 III DMP U20 ZIOŁO Stanisław Z/2624/15 2017 4 104
5 F A 11.65 PORCJA Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 00 U18 PK +1.9 III IDZINIAK Ewa Z/3661/15 2017 3
6 F A 11.72 MIKUS Patryk CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +1.9 III MAZUR Janusz Z/2209/17 2017
7 F A 11.98 ŁĄCZ Radosław LKS Stal Mielec 98 U20 PK +1.9 IV TORBA Tomasz Z/4477/15 2017 4
200 m M
1 s 1 24.76 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U16 PK +3.1 V MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/3133/16 2017 5 LDK!
2 s 1 24.83 WOJTASZEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK +3.1 V MARSZAŁEK Tomasz MARSZAŁEK Alicja , Z/2213/17 , 2017 5 LDK!
3 s 1 25.86 OWCZAREK Maciej CWKS Resovia Rzeszów # 03 U16 PK +3.1 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1187/17 2017 LDK!
4 s 1 26.19 RZEMIEŃ Ryszard MKS Stal Nowa Dęba 73 Weteran PK +3.1 -- B.D.
1 s 2 23.16 DUBIS Seweryn KKB MOSiR Krosno 98 U20 PK +1.1 III SOCHA Tomasz Z/0128/14 2017 2
2 s 2 24.60 LESICZKA Karol KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +1.1 -- ANIOŁ Stanisław Z/3803/16 2017 4
3 s 2 24.61 SZLACHTA Stanisław CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +1.1 V MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1188/17 2017 LDK!
4 s 2 24.73 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +1.1 V KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2017 5 LDK!
5 s 2 25.76 KOPEĆ Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U16 PK +1.1 -- SUGIER Maria Z/2337/17 2017 LDK!
1 s 3 22.14 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK +1.1 II KARKUT Bogdan Z/0391/15 2017 2
2 s 3 22.47 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK +1.1 II MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2017 LDK!
3 s 3 23.24 GRACA Dawid CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +1.1 III DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/3862/16 2017 BEZ 110
4 s 3 23.26 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U18 MA +1.1 III DMP DMP U20 KUCZEK Piotr Z/6453/15 2017 3 67 109
5 s 3 23.75 KRAKOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 99 U20 PK +1.1 IV ZIOŁO Stanisław Z/2624/15 2017 4
6 s 3 24.60 ŁĄCZ Radosław LKS Stal Mielec 98 U20 PK +1.1 -- DMP U20 TORBA Tomasz Z/4477/15 2017 4 85
7 s 3 24.67 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.1 -- DMP U20 KUCZEK Piotr Z/3080/16 2017 4 83
8 s 3 24.70 HABER Wojciech CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +1.1 -- WIERZBICKI Mirosław Z/4785/15 2017 BEZ
400 m M
1 s 1 54.6 r KUBAS Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/1718/17 2017 5
2 s 1 57.9 r PEMPUŚ Remigiusz UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK -- DMP U20 SUGIER Maria Z/0273/15 2017 5 LDK! 67
3 s 1 58.7 r ŁUKASZCZYK Maciej MKL Sparta Stalowa Wola 02 U16 PK -- IDZINIAK Ewa Z/2846/16 2017 BEZ
4 s 1 60.4 r PAWŁOWSKI Michał MKL Sparta Stalowa Wola 02 U16 PK -- SOBCZYŃSKI Benedykt Z/1232/16 2017 BEZ
1 s 2 50.9 r SAWUŁA Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 98 U20 PK -- KARKUT Bogdan Z/3170/17 2017
2 s 2 51.4 r DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/1846/16 2017 3 69 116
3 s 2 51.7 r GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK -- DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2017 4 113
4 s 2 57.7 r CICHOŃ Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/3153/15 2017
800 m M
1 s 1 1:56.05 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2017 2 125
2 s 1 1:57.67 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/0494/17 2017 3 118
3 s 1 2:02.65 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/1367/16 2017 2
4 s 1 2:07.15 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK IV DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/2667/15 2017 2 18 74
5 s 1 2:08.77 KIJOWSKI Dominik KB Krościenko Wyżne 01 U18 PK -- ZATORSKI Witold Z/4594/15 2017 4
6 s 1 2:10.80 FOŁTA Paweł MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- DMP U20 BIGUS Anna Z/2928/15 2017 4 70
7 s 1 2:21.37 RUDEK Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -- KUCZEK Piotr Z/1453/16 2017 5
1 s 2 2:02.58 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/2123/16 2017 3
2 s 2 2:09.45 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U16 PK V TORBA Tomasz TORBA Tomasz # Z/1745/17 2017 BEZ LDK!
3 s 2 2:26.18 MIDURA Piotr LKS Stal Mielec 03 U16 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/1743/17 2017
4 s 2 2:30.12 ŚLĘZAK Sebastian MKS Stal Nowa Dęba 03 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/1656/17 2017 BEZ LDK!
5 s 2 2:30.21 GRZELAK Alan LKS Stal Mielec 03 U16 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/1746/17 2017
  s 2 DQ PORADA Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/1368/16 2017 BEZ
1500 m M
1 s 1 4:19.15 MEZGLEWSKI Kamil KB Krościenko Wyżne 99 U20 PK IV ZATORSKI Witold Z/5123/15 2017 4
2 s 1 4:33.23 SZYMAŃSKI Mateusz LKS Stal Mielec 00 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/0540/17 2017
3 s 1 4:48.61 KURZYDŁO Krystian KS Komunalni Sanok 00 U18 PK -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/2323/17 2017 BEZ 65
5000 m M
1 s 1 16:52.93 TWOREK Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/1803/17 2017
2 s 1 17:40.86 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/6462/15 2017 3 LDK!
3 s 1 18:00.12 KULIŃSKI Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -- TUTKA Bogdan Z/6237/15 2017 3
4 s 1 20:20.30 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U14 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.78 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +0.7 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/0538/15 2017 2 146
2 s 1 15.78 TARCHAŁA Przemysław KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA +0.7 III DMP U20 KUCZEK Piotr Z/5316/15 2017 3 122
3 s 1 17.11 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 99 U20 PK +0.7 IV ZIĘBA Julian Z/0196/15 2017 3
400 m pł M
1 s 1 59.62 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U20 PK IV ZIĘBA Julian Z/0194/15 2017 2
  s 1 DNF CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 99 U20 PK -- ZIĘBA Julian Z/0196/15 2017 3
2000 m prz M
1 s 1 6:40.90 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/3007/15 2017 BEZ
2 s 1 6:44.32 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/2668/15 2017 3
Wzwyż M
1 f 1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK II DMP U20 SUGIER Maria Z/0505/15 2017 2 125
2 f 1 1.80 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV DMP U20 TITTINGER Michał Z/6349/15 2017 4 99
3 f 1 1.60 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U18 PK -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2017 5 68
4 f 1 1.60 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U16 PK -- DMP U20 MOŹDZIOCH Adolf Z/3143/16 2017 BEZ 68
5 f 1 1.40 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2017
W dal M
  f 1 5.92 SCHMIDT Michał KS Komunalni Sanok 01 U18 PK +0.2 IV DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/3570/16 2017 4 77
  f 1 6.02 JACHYM Jakub LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.9 IV DMP U20 TORBA Tomasz Z/0539/17 2017 82
  f 1 6.23 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U20 PK -0.2 IV DMP U20 TORBA Tomasz Z/0568/15 2017 3 91
1 f 1 6.91 GUMIELA Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 98 U20 PK +1.3 II DMP U20 125
2 f 1 6.54 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U20 PK +2.1 III DMP U20 TORBA Tomasz Z/0568/15 2017 3 106
3 f 1 6.13 JACHYM Jakub LKS Stal Mielec 01 U18 PK +2.7 IV DMP U20 TORBA Tomasz Z/0539/17 2017 86
4 f 1 6.13 URBANEK Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 99 U20 PK +1.5 IV SOCHA Tomasz Z/1694/16 2017 BEZ
5 f 1 6.12 PORCJA Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 00 U18 PK +1.4 IV DMP U20 IDZINIAK Ewa Z/3661/15 2017 3 86
6 f 1 6.11 SCHMIDT Michał KS Komunalni Sanok 01 U18 PK +2.3 IV DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/3570/16 2017 4 86
7 f 1 5.38 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U16 PK +1.9 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3143/16 2017 BEZ
8 f 1 5.18 ZEGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 04 U14 PK +0.4 -- BARSZCZ Ewa BARSZCZ Mirosław LDK!
9 f 1 4.98 SZWEDO Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 02 U16 PK +1.2 -- MATUSZAK Robert Z/0962/17 2017 LDK!
10 f 1 4.96 WANDAS Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK +2.1 -- B.D. BEZ
Trójskok M
  f 1 11.80 SCHMIDT Michał KS Komunalni Sanok 01 U18 PK +1.4 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3570/16 2017 4
  f 1 12.75 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U20 PK +1.8 IV TORBA Tomasz Z/0568/15 2017 3
  f 1 14.12 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 94 Sen MA +1.4 III WIERZBICKI Mirosław B.D.
1 f 1 14.16 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 94 Sen MA +2.9 III WIERZBICKI Mirosław B.D.
2 f 1 13.78 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U23 PK +2.1 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
3 f 1 12.95 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U20 PK +3.5 IV TORBA Tomasz Z/0568/15 2017 3
4 f 1 11.82 SCHMIDT Michał KS Komunalni Sanok 01 U18 PK +2.1 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3570/16 2017 4
5 f 1 11.16 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U18 PK +2.0 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2017 5
Kula (5) M
1 f 1 14.52 TABOR Rafał LKS Stal Mielec 00 U18 PK III DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/1697/17 2017 111
2 f 1 14.01 OTOK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK III DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2017 BEZ 106
3 f 1 12.74 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3708/16 2017 4
4 f 1 12.60 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U16 PK IV DMP U20 ŁYP Jacek MATUSZAK Robert # Z/3134/16 2017 4 LDK! 95
5 f 1 12.47 OSAK Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- DMP U20 MOŹDZIOCH Adolf Z/5835/15 2017 4 94
6 f 1 11.16 GODEK Jakub KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/1840/16 2017 5
7 f 1 10.74 OSAK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3144/16 2017 3
8 f 1 8.57 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2017
Kula (6) M
1 f 1 14.08 UCHMAN Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK II DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/1844/16 2017 3 119
2 f 1 11.65 KOLANO Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 99 U20 PK IV MOMOT Krzysztof Z/4485/15 2017 4
3 f 1 11.21 MYSOR Marek LKS Stal Mielec 99 U20 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/1966/17 2017
4 f 1 10.82 DUDZIAK Andrzej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/4170/15 2017 3
Kula (7.26) M
1 f 1 10.23 MAKAREWICZ Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 96 U23 PK -- B.D.
Dysk (1) M
1 f 1 34.73 ŻAK Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 02 U16 PK V ŁYP Jacek Z/3130/16 2017 5
2 f 1 31.53 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK V ŁYP Jacek Z/1826/17 2017 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 41.03 WOŹNIAK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK III DMP U20 ŁYP Jacek Z/6483/15 2017 3 113
2 f 1 35.72 OTOK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2017 BEZ
3 f 1 30.68 OSAK Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5835/15 2017 4
4 f 1 29.98 KAMYK Dawid KS Komunalni Sanok 00 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2325/17 2017
5 f 1 28.14 KUBAT Kacper MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf MICHNIAK Jan Z/5834/15 2017
6 f 1 26.99 OSAK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U16 PK -- DMP U20 MOŹDZIOCH Adolf Z/3144/16 2017 3 63
7 f 1 25.30 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3708/16 2017 4
Dysk (1.75) M
1 f 1 38.05 DUDZIAK Andrzej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK III DMP U20 MOŹDZIOCH Adolf Z/4170/15 2017 3 106
2 f 1 32.48 UCHMAN Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/1844/16 2017 3
3 f 1 28.15 SZEWCZYK Jakub MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf BEZ
Młot (5) M
1 f 1 63.20 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U16 PK II DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2017 3 139
2 f 1 48.14 SKRZAT Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK IV DMP U20 ŁYP Jacek Z/6479/15 2017 4 108
Młot (6) M
1 f 1 52.59 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U16 PK II JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2017 3
2 f 1 45.75 KOLANO Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 99 U20 PK III DMP U20 MOMOT Krzysztof Z/4485/15 2017 4 112
3 f 1 37.67 SKRZAT Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK IV ŁYP Jacek Z/6479/15 2017 4
Oszczep (600) M
1 f 1 44.83 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U16 PK IV ŁYP Jacek MATUSZAK Robert # Z/3134/16 2017 4 LDK!
2 f 1 41.07 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK V ŁYP Jacek Z/1826/17 2017 BEZ
3 f 1 34.79 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2017
Oszczep (700) M
1 f 1 46.22 KUBAT Kacper MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK IV DMP U20 MOŹDZIOCH Adolf MICHNIAK Jan Z/5834/15 2017 95
2 f 1 27.58 KAMYK Dawid KS Komunalni Sanok 00 U18 PK -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/2325/17 2017 42
Oszczep (800) M
1 f 1 42.08 DYBKA Jan MKL Sparta Stalowa Wola 00 U18 PK IV IDZINIAK Ewa Z/1227/16 2017 BEZ
2 f 1 26.22 SZEWCZYK Jakub MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf BEZ
3 f 1 23.21 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2017
Chód 5 km M
1 s 1 27:36.39 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 03 U16 PK IV KULIG Marzena Z/1742/17 2017 5
2 s 1 32:17.92 ŻMUDA Wiktor LKS Stal Mielec 04 U14 PK V KULIG Marzena
Chód 10 km M
1 s 1 58:36.50 JACHER Marcin LKS Stal Mielec 00 U18 PK -- KULIG Marzena Z/5164/15 2017 4
  s 1 DNF KULIG Maksymilian LKS Stal Mielec 99 U20 PK -- DMP U20 KULIG Marzena Z/2627/15 2017 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.9099869728088 sekund