Łomża 07.06.2017
4. Międzynarodowy Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny z okazji 25-lecia PPB PREFBET Śniadowo [DMP]
100 m K
1 1 e 1 12.51 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -2.4 II DMP ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2017 3 98
2 3 e 1 13.11 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKS Juvenia Białystok 00 U18 PD -2.4 III KUKLIŃSKI Paweł Z/2426/17 2017
3 6 e 1 13.68 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 02 U16 WN -2.4 IV PAWŁOWSKA Dorota Z/0644/17 2017 3
4 8 e 1 14.22 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -2.4 V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3089/16 , 2017 5 LDK!
5 9 e 1 14.51 BRZUSZCZAK Klaudia KS Zamek Kurzętnik 04 U14 WN -2.4 -- PAWŁOWSKA Dorota LDK!
1 2 e 2 12.80 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.3 III DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2 LDK! 82
2 4 e 2 13.38 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.3 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2017 2 LDK!
3 5 e 2 13.45 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U20 MZ -0.3 IV WITKOWSKI Bartosz Z/0334/14 2017 2
4 7 e 2 14.17 MILEJSKA Matylda KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -0.3 V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3898/16 , 2017 BEZ LDK!
5 10 e 2 14.70 PRUSIŃSKA Kinga UKS Clan Ostrołęka 02 U16 MZ -0.3 -- PIERZCHAŁA Halina Z/2824/15 2017
1 f 1 12.07 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 Sen PD -1.3 I SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
2 f 1 12.30 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -1.3 II DMP ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2017 3 110
3 f 1 12.58 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -1.3 II DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2 LDK! 94
4 f 1 13.06 PIOTROWSKA Diana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -1.3 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0581/15 2017 2
5 f 1 13.34 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -1.3 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2017 2 LDK!
6 f 1 13.35 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 02 U16 WN -1.3 IV PAWŁOWSKA Dorota Z/0644/17 2017 3
7 f 1 13.37 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U20 MZ -1.3 IV WITKOWSKI Bartosz Z/0334/14 2017 2
200 m K
2 2 s 1 24.22 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 87 Sen DS -0.4 I DMP LISOWSKI Józef Z/1693/11 2017 MM 136
3 3 s 1 26.25 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -0.4 II NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
4 4 s 1 26.72 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U20 MZ -0.4 III WITKOWSKI Bartosz Z/0334/14 2017 2
5 6 s 1 26.83 SZYDŁOWSKA Aneta MKS Juvenia Białystok # 95 U23 PD -0.4 III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/3478/11 , 2017
1 5 s 2 26.80 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKS Juvenia Białystok 00 U18 PD -2.5 III KUKLIŃSKI Paweł Z/2426/17 2017
2 7 s 2 27.56 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 02 U16 WN -2.5 IV PAWŁOWSKA Dorota Z/0644/17 2017 3
3 8 s 2 28.84 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Białystok 02 U16 PD -2.5 V KUKLIŃSKI Paweł Z/3298/16 2017 5
4 9 s 2 29.06 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -2.5 V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3089/16 , 2017 5 LDK!
5 10 s 2 29.12 BEŃ Weronika KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -2.5 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0989/17 2017
6 11 s 2 29.52 MILEJSKA Matylda KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -2.5 V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3898/16 , 2017 BEZ LDK!
400 m K
4 4 s 1 57.64 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96 U23 PD II MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2017 2
5 5 s 1 57.66 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
6 6 s 1 57.93 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2017 1
1 7 s 2 58.22 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2103/15 2017 2
2 8 s 2 59.27 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U23 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2017
3 9 s 2 59.42 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0443/15 2017 1
4 10 s 2 60.73 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN III NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
5 11 s 2 62.96 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2102/15 2017 4
6 12 s 2 63.40 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2017 4
600 m K
1 1 s 1 1:38.86 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2017 4
2 2 s 1 1:43.99 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2017 5
3 3 s 1 1:44.90 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0259/17 2017 4 LDK!
4 6 s 1 1:45.66 ADAMOWICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # Z/0257/16 2017 4 LDK!
5 7 s 1 1:46.91 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 03 U16 WN V PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0036/17 2017 LDK!
6 8 s 1 1:50.73 SARNOWSKA Natalia KS Zamek Kurzętnik 02 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0645/17 2017 BEZ
7 s 1 1:51.48 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2017 5 LDK!
2 5 s 2 1:45.33 SZYMCZYK Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U14 MZ IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2017 BEZ LDK!
3 10 s 2 1:56.63 MASOJĆ Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata # Z/2966/17 2017
4 11 s 2 1:57.79 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2017
5 12 s 2 1:59.42 POKOJSKA Justyna UKS MOSiR Działdowo 02 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek
800 m K
3 3 s 1 2:09.45 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U20 MZ I PARADOWSKI Wiesław Z/5220/15 2017 2 LDK!
4 4 s 1 2:11.39 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin 97 U23 ZP II NOWICKI Bartosz B.D. Z/1234/13 2017
5 5 s 1 2:17.46 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2017 3 LDK!
6 6 s 1 2:19.27 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/0502/15 2017 2 72
7 7 s 1 2:20.52 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0353/15 2017 3
9 9 s 1 2:25.59 PONS Sara UKS Siódemka Ostrołęka 99 U20 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/2351/15 2017 BEZ
11 11 s 1 2:29.40 ŻDANUK Agnieszka UKS Technik Augustów 00 U18 PD IV SOWÓL Bogusław Z/1547/15 2017 4 LDK!
  s 1 DNF SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U18 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2017 2
1500 m K
1 1 s 1 4:25.10 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2017 M
2 2 s 1 4:32.30 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 94 Sen MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2899/11 2017 2
3 3 s 1 4:34.22 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U23 PD II DMP DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2017 98
4 4 s 1 4:40.01 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U20 PD II DMP DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2017 2 84
5 5 s 1 4:45.34 BUDZIŁEK Martyna KS AZS UWM Olsztyn 96 U23 WN III PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz Z/0397/12 2017 3
6 6 s 1 4:51.35 SOBICZEWSKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 99 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/2208/15 2017 3
7 7 s 1 4:56.57 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0355/15 2017 3
8 8 s 1 4:56.68 RYNKIEWICZ Aleksandra KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/4523/15 2017 3
10 10 s 1 4:58.69 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U18 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2017 3
11 11 s 1 5:14.45 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 98 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0330/15 2017
  s 1 DNF DOMINIAK Sara RKS Łódź 93 Sen LD -- DMP B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2017
5000 m K
1 1 s 1 16:04.37 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91 Sen ZP M KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2017 M
2 2 s 1 16:28.97 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 91 Sen LU I DMP JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/2650/11 2017 1 140
3 3 s 1 16:36.88 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2017 1
5 5 s 1 16:48.62 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA I DMP SUDOŁ Grzegorz Z/0092/11 2017 1 130
6 6 s 1 16:50.62 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88 Sen PD I DMP DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0795/11 2017 129
7 7 s 1 16:54.39 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin 95 U23 LU I DMP JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/0211/11 2017 1 127
8 8 s 1 16:57.12 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 90 Sen WN I B.D. LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/3500/11 2017 1
9 9 s 1 17:09.09 SZYSZKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90 Sen PD I DMP B.D. Z/5043/11 2017 1 120
10 10 s 1 17:16.77 ŁAPIŃSKA Anna KS Warszawianka W-wa 89 Sen MZ II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/0647/14 2017 2
11 11 s 1 17:34.42 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/0666/14 2017 1
12 12 s 1 17:54.43 POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 99 U20 LB II BIESIADA Ryszard Z/1455/15 2017 2
13 13 s 1 19:31.14 PIĄTAK Magdalena UKS Clan Ostrołęka 00 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1706/16 2017 BEZ
  s 1 DNF CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U23 MZ -- JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2017 1
4x100 m K
1 1 s 1 48.64 BARTNOWSKA Weronika
MIKIEWICZ Dominika
KIRYLUK Aleksandra
ZACZKIEWICZ Wiktoria
KS Podlasie Białystok 00
01
01
01
U18 POD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
Z/2676/16
Z/2836/15
Z/0596/16
Z/0600/16
2017
2017
2017
2017
3
2
2
2
2 2 s 1 50.96 DOBRZYCKA Beata
ŻUKOWSKA Dominika
ZABIELSKA Natalia
SZYMBORSKA Klaudia
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01
01
00
01
U18 POD -- GAŁASZEWSKI Adrian
GAŁASZEWSKI Adrian
B.D.
GAŁASZEWSKI Adrian
Z/3750/16
Z/3751/16
Z/2839/15
Z/1218/15
2017
2017
2017
2017
BEZ
5
3
2
4x400 m K
1 1 s 1 4:00.83 KONDRACKA Gabriela
ŚWIACKA Anita
FILIPOW Julia
KORZUN Aleksandra
UKS Technik Augustów 01
00
00
00
U18 POD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław
SOWÓL Bogusław
SOWÓL Bogusław
SOWÓL Bogusław
, Z/0519/16
Z/1545/15
Z/0649/17
Z/1543/15
, 2017
2017
2017
2017
4
2

3
2 2 s 1 4:05.13 SZYMBORSKA Klaudia
WIŚNIEWSKA Wiktoria
TRUSZKOWSKA Wiktoria
ZABIELSKA Natalia
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01
01
00
00
U18 POD -- GAŁASZEWSKI Adrian
DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKA Małgorzata
GAŁASZEWSKI Adrian
B.D.
Z/1218/15
Z/3026/15
Z/2854/17
Z/2839/15
2017
2017
2017
2017
2
BEZ

3
W dal K
  f 1 3.50 BOŻOMAŃSKA Julia UKS Clan Ostrołęka 04 U14 MZ +1.9 -- PIERZCHAŁA Halina Z/1528/16 2017 BEZ LDK!
  f 1 3.92 PRUSIŃSKA Kinga UKS Clan Ostrołęka 02 U16 MZ +1.4 -- PIERZCHAŁA Halina Z/2824/15 2017
1 f 1 5.90 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN +2.5 I PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2
4 f 1 5.44 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ +1.3 II MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2017 2
5 f 1 4.82 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD +1.8 IV MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2017 4
6 f 1 4.66 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U16 WN +1.8 V CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2017 5
7 f 1 4.31 PRUSIŃSKA Kinga UKS Clan Ostrołęka 02 U16 MZ +2.8 -- PIERZCHAŁA Halina Z/2824/15 2017
8 f 1 3.56 BOŻOMAŃSKA Julia UKS Clan Ostrołęka 04 U14 MZ +2.7 -- PIERZCHAŁA Halina Z/1528/16 2017 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 16.98 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U23 PD M DMP ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2017 M 161
2 f 1 13.93 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U23 PD I DMP B.D. KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2017 1 121
3 f 1 11.74 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III DMP ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2017 2 90
4 f 1 10.15 CZAJKOWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 98 U20 PD III ZABAWSKI Przemysław Z/1049/15 2017 2
100 m M
2 2 e 1 11.38 SZCZECHOWSKI Gracjan LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U20 PD -2.0 III DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/1657/14 2017 2 74
3 3 e 1 11.75 MISZKIEL Marcin UKS 19 Bojary Białystok # 01 U18 PD -2.0 III SUTYNIEC Mieczysław Z/0427/16 2017
4 4 e 1 12.20 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -2.0 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0445/15 2017 3
5 5 e 1 12.31 CZAJKOWSKI Fabian OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ -2.0 -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/5104/15 2017 2 LDK!
6 6 e 1 12.48 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -2.0 -- NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2017 5
7 7 e 1 12.69 KAMIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -2.0 V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0262/17 , 2017 5 LDK!
8 8 e 1 12.79 CHMIELNICKI Witold KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -2.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3899/16 2017 LDK!
2 f 1 10.76 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN +0.2 I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
5 f 1 11.12 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok 89 Sen PD +0.2 II SIENKIEWICZ Karol Z/2256/11 2017 1
200 m M
1 1 s 1 21.42 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN -0.3 M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
3 3 s 1 22.41 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok 89 Sen PD -0.3 II SIENKIEWICZ Karol Z/2256/11 2017 1
4 4 s 1 22.87 SZCZECHOWSKI Gracjan LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U20 PD -0.3 III DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/1657/14 2017 2 79
1 5 s 2 23.82 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99 U20 PD -0.4 IV SOWÓL Bogusław Z/2397/15 2017 4
2 7 s 2 24.36 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -0.4 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0445/15 2017 3
4 13 s 2 25.62 CHMIELNICKI Witold KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -0.4 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3899/16 2017 LDK!
1 8 s 3 24.54 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -0.7 -- NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2017 5
3 12 s 4 25.29 KAMIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -1.0 V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0262/17 , 2017 5 LDK!
400 m M
1 5 s 1 53.50 KOZIOŁ Adrian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/1577/14 2017 4
2 6 s 1 54.39 MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Białystok 99 U20 PD IV KALINOWSKI Paweł Z/2159/15 2017 3
3 7 s 1 54.49 LOTKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/1142/16 2017 BEZ
4 8 s 1 55.26 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol Z/2039/15 2017 3
  s 1 DQ BEŃ Józef KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0991/17 2017
1 1 s 2 50.35 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 95 U23 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1546/12 2017 3
2 2 s 2 50.51 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
3 3 s 2 51.16 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 96 U23 MZ III ADAMSKI Robert Z/0497/12 2017 2
4 4 s 2 51.45 SOKOŁOWSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/2421/15 2017 3 68
5 9 s 2 55.58 MICHALEWICZ Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0992/17 2017 -
6 10 s 2 56.53 ZALEWSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- PODOLAK Irena Z/6437/15 2017 BEZ
800 m M
2 2 s 1 1:50.87 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 Sen MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2904/11 2017 2
6 6 s 1 1:54.71 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2017 2
  s 1 DNF KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2017 2
1 7 s 2 2:00.13 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/2050/15 2017 3
2 8 s 2 2:02.29 DĄBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2017 4 LDK!
3 9 s 2 2:02.40 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U20 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2017 BEZ
4 10 s 2 2:03.20 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2017 5 LDK!
6 12 s 2 2:03.67 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2017 4 LDK!
8 14 s 2 2:06.66 RÓŁKOWSKI Adam UKS Technik Augustów 00 U18 PD IV SOWÓL Bogusław Z/1544/15 2017 4 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:48.27 KIERSZTEJNA Bartosz UKS MOSiR Działdowo 98 U20 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3080/17 2017 4
2 2 s 1 2:48.81 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław Z/0516/16 2017 4 LDK!
3 3 s 1 2:50.11 CWALINA Bartosz KS Łomżanie Łomża 02 U16 PD V SZYMANSKI Dariusz Z/0853/16 2017 5
4 4 s 1 2:54.34 JEDAMSKI Adam UKS MOSiR Działdowo 02 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/3091/16 2017 BEZ
5 5 s 1 2:57.61 TKACZUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN V POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # Z/0058/16 2017 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:57.62 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2017
7 7 s 1 2:58.67 POLETYŁO Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/0622/16 2017 5
8 8 s 1 3:03.62 ZIMIŃSKI Dobrosław KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -- POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # Z/0057/16 2017 BEZ LDK!
9 9 s 1 3:05.60 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata # Z/0984/17 2017
10 10 s 1 3:05.93 FRANKOWSKI Marek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1272/17 2017
11 11 s 1 3:06.67 DOBYRN Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -- POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # Z/0258/16 2017 BEZ LDK!
12 12 s 1 3:16.09 AKACKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- ŁUKIANIUK Andrzej DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata # , Z/0983/17 , 2017 LDK!
13 13 s 1 3:34.22 PIAŚCIK Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- ŁUKIANIUK Andrzej DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata # , Z/0985/17 , 2017 LDK!
14 14 s 1 3:45.90 OLEKSIAK Kacper UKS Clan Ostrołęka 04 U14 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1412/17 2017
1500 m M
2 2 s 1 3:45.34 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin 91 Sen LU I DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/4188/11 2017 1 130
3 3 s 1 3:45.59 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 U23 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/1206/11 2017 I
4 4 s 1 3:48.31 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ I TRZOS Leszek Z/0695/14 2017 1
5 5 s 1 3:49.48 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0312/15 2017 1
7 7 s 1 3:54.24 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II BUSZTA Stanisław Z/1785/13 2017 2
8 8 s 1 3:57.83 GADOMSKI Daniel UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ II DĄBROWSKI Dariusz Z/0177/14 2017 2
9 9 s 1 3:59.50 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Weteran LU II DMP NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2017 2 71
10 10 s 1 4:00.00 MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ II B.D. B.D. Z/3613/15 2017
11 11 s 1 4:05.67 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ III B.D. Z/0039/13 2017 3
12 12 s 1 4:13.65 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00 U18 PD IV SOWÓL Bogusław Z/1541/15 2017 3 LDK!
13 13 s 1 4:14.78 ILSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 95 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0812/12 2017 2
14 14 s 1 4:21.98 DOMINICI Fabrizio LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD IV DĄBKOWSKI Przemysław Z/3017/17 2017
15 15 s 1 4:22.77 ROMAŃCZUK Marek KS Puszcza Hajnówka 01 U18 PD -- SACHARCZUK Roman Z/2454/15 2017 3
16 16 s 1 4:30.59 PAŁKIEWICZ Patryk LUKS Hańcza Suwałki 97 U23 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0898/17 2017
17 17 s 1 4:32.43 PERKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/2856/17 2017 BEZ
  s 1 DNF KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2017 1
5000 m M
2 2 s 1 13:58.88 KULKA Szymon niest. Kraków # 93 Sen MA I B.D. Z/2485/11 2017 LDK!
4 4 s 1 14:16.28 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 91 Sen SL I B.D. CIEPŁAK Maciej , Z/0420/14 , 2017 1
5 5 s 1 14:17.00 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92 Sen MZ I BUSZTA Stanisław B.D. Z/1784/13 2017
6 6 s 1 14:18.10 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U23 ZP I NOWICKI Bartosz B.D. Z/0258/11 2017 2
8 8 s 1 14:31.52 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 95 U23 OP II WOSIEK Jacek Z/0597/14 2017
9 9 s 1 14:33.76 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard 89 Sen ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/2160/11 2017 1
10 10 s 1 14:37.00 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Weteran LD II DMP JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2017 2 98
11 11 s 1 14:38.68 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89 Sen PD II B.D. Z/2532/11 2017 1
12 12 s 1 14:40.47 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 99 U20 MA II JASICZ Ryszard Z/0469/15 2017 2
13 13 s 1 14:41.32 ŁOBODZIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85 Sen PD II DMP B.D. Z/0356/13 2017 2 95
14 14 s 1 14:43.43 STYPUŁKOWSKI Patryk RKS Łódź 95 U23 LD II DMP JASZCZAK Stanisław Z/0415/13 2017 2 93
15 15 s 1 14:48.94 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2017 1
16 16 s 1 14:51.86 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 85 Sen PD II DMP DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0792/11 2017 85
17 17 s 1 14:54.02 JANKOWSKI Radosław MLKS Baszta Bytów 98 U20 PM II KUTEŁŁO Dariusz Z/0130/14 2017 2
18 21 s 1 15:08.25 LEOŃCZUK Andrzej KS Podlasie Białystok 92 Sen PD II DMP CHYLIŃSKI Romuald # Z/4841/11 2017 3 72
19 24 s 1 15:20.79 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK III ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2017 2
  s 1 DNF SHEGUMO Yared AZS-AWF Warszawa 83 Sen MZ -- WĄSOWSKI Janusz Z/5097/11 2017 M
  s 1 DNF NOWICKI Bartosz MKL Szczecin # 84 Sen ZP -- NOWICKI Bartosz Z/1682/11 2017 1
  s 1 DNF DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 86 Sen PD -- B.D. Z/2257/11 2017 1
  s 1 DNF OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 Sen SL -- MARMUR Stanisław Z/2967/11 2017 1
1 18 s 2 14:54.54 MIELEWCZYK Piotr RK Athletics Warszawa 90 Sen MZ II KALKA Kamil Z/1198/11 2017 2
3 20 s 2 15:03.61 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 91 Sen SL II CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3967/11 2017 2
4 22 s 2 15:13.83 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92 Sen MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/0866/11 2017 BEZ
5 23 s 2 15:15.00 KROCHMAL Paweł AKL Ursynów Warszawa 93 Sen MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2902/11 2017 2
6 25 s 2 15:27.83 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin 95 U23 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0444/13 2017 2
7 26 s 2 15:28.38 RACZYŃSKI Mikołaj LKS Ostromecko 92 Sen KP III STANKIEWICZ Błażej B.D. B.D. B.D. Z/0429/13 2017 3
8 27 s 2 15:48.21 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5089/11 2017 3
9 28 s 2 15:59.59 OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok 96 U23 PD III MYDLARZ Jerzy B.D. Z/5018/15 2015 3
10 29 s 2 16:15.07 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/3042/11 2015 BEZ
11 30 s 2 16:47.16 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U20 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2017 3
12 31 s 2 17:16.28 ZYBOROWICZ Bartłomiej LUKS Hańcza Suwałki 98 U20 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0419/16 2017 4
13 32 s 2 17:46.13 RACZYŁO Damian LUKS Hańcza Suwałki 98 U20 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/3063/15 2017 4
  s 2 DNF SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 97 U23 WN -- NAGY Czesław Z/0547/13 2017 3
4x100 m M
1 1 s 1 43.12 SINIŁO Krystian
TARNOWSKI Michał
ŁĘCZYCKI Artur
MISZKIEL Marcin
UKS 19 Bojary Białystok 00
01
00
01
U18 POD -- SUTYNIEC Mieczysław
SUTYNIEC Mieczysław
SUTYNIEC Hanna
SUTYNIEC Mieczysław
Z/1535/15
Z/1540/15
Z/1532/15
Z/0427/16
2017
2017
2017
2017
3
2
2

3 3 s 1 44.44 OSTAPOWICZ Daniel
SIMONIUK Dawid
KALISZEWSKI Jakub
RAMOTOWSKI Paweł
KS Podlasie Białystok 00
00
00
00
U18 POD -- NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
SUPROŃ Jaroslaw
SUPROŃ Jaroslaw
Z/2585/17
Z/6128/15
Z/2032/15
Z/2445/15
2017
2017
2017
2017
BEZ
3
4
3
W dal M
2 f 1 7.42 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów 91 Sen LD +0.8 I URBANIAK Jarosław Z/4261/11 2017 1
3 f 1 6.58 SYSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 98 U20 MZ +0.5 III KOZERA Piotr Z/0487/14 2017 3
4 f 1 6.43 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -1.0 III DMP MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2017 3 56
6 f 1 6.18 CHODORSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 97 U23 MZ +1.8 --
7 f 1 5.89 PODESZWIK Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD +1.3 -- KOTOWSKI Jan Z/3269/16 2017 5
Kula (7.26) M
1 f 1 20.76 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno 97 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2017 MM
3 f 1 18.18 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/5061/11 2017

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7041640281677 sekund