Siedlce 10.06.2017
17. Memoriał Henryka Guta [DMP]
100 m K
1 2 s 1 11.92 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 Sen PD -0.2 I SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
2 4 s 1 12.06 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -0.2 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2017 LDK!
3 5 s 1 12.10 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -0.2 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2017 1
4 6 s 1 12.15 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U23 PD -0.2 I DMP ORŁOWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2017 1 120
5 8 s 1 12.30 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN -0.2 II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
6 9 s 1 12.34 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -0.2 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2017 LDK!
7 11 s 1 12.55 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU -0.2 II LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
8 12 s 1 12.60 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -0.2 II DMP WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2017 2 93
1 7 s 2 12.28 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +1.9 II B.D. B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2017
2 10 s 2 12.39 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +1.9 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2017
3 13 s 2 12.66 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +1.9 II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2017 2
4 15 s 2 12.71 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN +1.9 II NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
5 16 s 2 12.78 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ +1.9 III CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2017 2
6 18 s 2 12.79 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.9 III DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2017 3 83
6 17 s 2 12.79 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU +1.9 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2017 LDK!
1 20 s 3 13.06 WASILUK Agata MKS Agros Chełm # 00 U18 LU +2.4 III HODUN Rafał Z/0973/15 2017
2 21 s 3 13.30 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ +2.4 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0162/15 2017 3
3 23 s 3 13.67 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ +2.4 IV ROSŁON Sławomir Z/2322/15 2017 4
  s 3 DQ PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U20 PM +2.4 -- SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2017
1 1 s 4 11.89 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU 0.0 I DMP STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2017 M 136
2 3 s 4 11.99 WRONKA Magdalena KS Agros Zamość 95 U23 LU 0.0 I DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/0310/11 2017 M 130
3 14 s 4 12.68 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ 0.0 II DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2017 89
4 19 s 4 12.87 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU 0.0 III MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2
5 22 s 4 13.64 PIEKART Katarzyna IKS Siedlce 86 Sen MZ 0.0 -- NOWOSIELSKI Winicjusz 2
6 24 s 4 14.13 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U20 MZ 0.0 -- ROSŁON Sławomir Z/0709/14 2017 BEZ
200 m K
1 1 s 1 23.81 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU +1.2 M DMP STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2017 M 149
2 2 s 1 23.91 WRONKA Magdalena KS Agros Zamość 95 U23 LU +1.2 M DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/0310/11 2017 M 145
3 3 s 1 24.17 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 Sen PD +1.2 I SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
4 4 s 1 24.55 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +1.2 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2017 1
5 8 s 1 24.97 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +1.2 II B.D. B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2017
6 9 s 1 25.19 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +1.2 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2017 LDK!
1 5 s 2 24.89 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN +0.9 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
2 6 s 2 24.91 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +0.9 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2017
3 7 s 2 24.97 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U23 PD +0.9 II DMP ORŁOWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2017 1 115
4 10 s 2 25.48 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +0.9 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2017 LDK!
5 12 s 2 25.83 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU +0.9 II LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
6 14 s 2 26.10 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +0.9 II DMP WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2017 2 87
1 11 s 3 25.66 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -1.1 II DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2017 97
2 13 s 3 26.02 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -1.1 II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2017 2 88
3 15 s 3 26.27 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -1.1 III CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2017 2
4 17 s 3 26.43 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -1.1 III NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
5 19 s 3 27.10 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU -1.1 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2017 LDK!
1 16 s 4 26.32 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U20 PM -0.1 III SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2017
2 18 s 4 26.53 WASILUK Agata MKS Agros Chełm # 00 U18 LU -0.1 III HODUN Rafał Z/0973/15 2017
3 20 s 4 27.45 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ -0.1 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0162/15 2017 3
4 21 s 4 28.08 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -0.1 IV ROSŁON Sławomir Z/2322/15 2017 4
5 22 s 4 29.18 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U20 MZ -0.1 -- ROSŁON Sławomir Z/0709/14 2017 BEZ
400 m K
1 1 s 1 54.09 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL M ISKRA Janusz Z/5132/11 2017 M
2 3 s 1 57.70 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0856/12 2017 1 99
3 4 s 1 57.79 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2017 1
4 8 s 1 60.12 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0353/15 2017 3
5 9 s 1 60.43 MACIEJEWSKA Katarzyna MKS Agros Chełm 01 U18 LU III MAZUREK Marek # Z/4581/15 2017 3 LDK!
1 2 s 2 57.46 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II BLAUSZ Henryka Z/0074/14 2017 2
2 5 s 2 59.06 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 01 U18 LU III WDOWIAK Aneta Z/0170/15 2017 2 LDK!
3 6 s 2 59.59 WYBRANIEC Diana AZS UMCS Lublin 93 Sen LU III DMP B.D. JAROS Marek , Z/4191/11 , 2017 2 79
4 7 s 2 59.92 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2060/15 2017 3
5 10 s 2 70.19 MUĆKA Małgorzata IKS Siedlce 84 Sen MZ -- NOWOSIELSKI Winicjusz
800 m K
1 1 s 1 2:10.05 BRONOWSKA Zuzanna MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ I ADAMSKI Robert Z/1766/15 2017 2
2 2 s 1 2:10.56 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin 94 Sen LU II DMP JAROS Marek B.D. Z/1016/11 2017 2 114
3 3 s 1 2:16.28 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ II MARKOWSKI Michał Z/2061/15 2017 3
4 4 s 1 2:18.43 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U23 PK III BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017
5 5 s 1 2:21.62 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0355/15 2017 3
6 9 s 1 2:27.82 HAPUNOWICZ Joanna MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2075/15 2017 3
7 10 s 1 2:30.23 JASTRZĘBSKA Magda WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2017 3 LDK!
1 6 s 2 2:21.64 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ III ROSŁON Sławomir Z/2319/15 2017 4
2 7 s 2 2:23.36 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ III TARASIUK Paweł Z/1261/16 2017 3
3 8 s 2 2:27.23 OCH Martyna MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV B.D. Z/0937/16 2017 4
4 11 s 2 2:40.89 OCH Maja MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- B.D. Z/0936/16 2017 5
1500 m K
1 1 s 1 4:34.48 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 94 Sen MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2899/11 2017 2
2 2 s 1 4:46.11 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III DMP JAROS Marek Z/0706/14 2017 2 70
3 3 s 1 4:48.83 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III JAROS Marek Z/2919/15 2017 3
4 4 s 1 4:49.82 SOBICZEWSKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 99 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/2208/15 2017 3
5 5 s 1 4:52.20 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III DMP JAROS Marek Z/0656/14 2017 3 58
6 6 s 1 5:01.96 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00 U18 LU IV MAZUREK Marek Z/2637/15 2017 3
7 7 s 1 5:06.04 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/0147/14 2017 3
8 8 s 1 5:06.82 PIEŃKOSZ Marta AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ IV ROSŁON Sławomir Z/2326/15 2017 4
  s 1 DNF PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin 95 U23 LU -- JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/0211/11 2017 1
W dal K
1 1 f 1 5.42 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -0.1 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2017 3 87
2 2 f 1 5.25 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +0.3 III DMP MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2 76
3 3 f 1 5.16 PAWŁOWSKA Gabriela OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +1.2 III RADKIEWICZ Przemysław Z/4005/15 2017 2
100 m M
1 3 s 1 10.85 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94 Sen PD +2.6 I DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3171/11 2017 1 115
2 6 s 1 10.98 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +2.6 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
3 7 s 1 11.02 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +2.6 II OGONOWSKI Jakub B.D. Z/3864/11 2017 M
4 9 s 1 11.10 SAFULAK Kamil AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ +2.6 II DMP CUCH Tadeusz Z/0439/15 2017 2 94
5 10 s 1 11.13 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U23 MZ +2.6 II OBROCKI Bogdan Z/0121/13 2017 2
6 11 s 1 11.16 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +2.6 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2017 2
7 12 s 1 11.19 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ +2.6 II MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
8 16 s 1 11.27 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +2.6 II BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2017 3
1 14 s 2 11.25 WEITZ Jakub OKS Skra Warszawa 98 U20 MZ +1.2 II BALCERZAK Piotr Z/2202/17 2017
2 15 s 2 11.26 PIOTROWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ +1.2 II ADAMSKI Robert Z/0582/16 2017 3
3 20 s 2 11.42 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ +1.2 III MACIEJEWSKI Janusz Z/2651/16 2017 3
4 21 s 2 11.47 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U18 MZ +1.2 III CUCH Tadeusz Z/3994/15 2017 3
5 22 s 2 11.55 KRZEMIŃSKI Jan MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ +1.2 III ADAMSKI Robert Z/0581/16 2017 4
6 23 s 2 11.59 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ +1.2 III B.D. Z/2505/17 2017
7 25 s 2 12.05 GŁUCHOWSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ +1.2 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2512/17 2017
1 1 s 3 10.62 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 87 Sen PD +2.0 M DMP NIEDŹWIECKI Wojciech Z/0790/11 2017 M 136
2 2 s 3 10.84 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 93 Sen MZ +2.0 I RADKE Karol Z/3688/11 2017 1
3 5 s 3 10.95 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94 Sen PD +2.0 II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0917/11 2017 107
4 24 s 3 11.73 WIĄCEK Jan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ +2.0 III B.D. Z/2506/17 2017
5 27 s 3 12.53 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ +2.0 -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4
6 28 s 3 12.95 BACZYŃSKI Igor Robert MKS Pogoń Siedlce 02 U16 MZ +2.0 -- MARKOWSKI Michał # Z/2948/16 2017 BEZ
1 4 s 4 10.87 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość 94 Sen LU -0.5 I DMP WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/2748/11 2017 M 113
2 8 s 4 11.04 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin 87 Sen LU -0.5 II DMP STEMPEL Paweł Z/2523/11 2017 1 99
3 13 s 4 11.25 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -0.5 II DMP KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/1800/13 2017 2 83
4 17 s 4 11.35 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U20 LU -0.5 III DMP MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2017 2 76
5 18 s 4 11.39 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL -0.5 III ISKRA Janusz B.D. Z/3049/11 2017 M
6 19 s 4 11.42 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -0.5 III OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2017 1
7 26 s 4 12.45 HUSAREK Piotr IKS Siedlce 01 U18 MZ -0.5 -- NOWOSIELSKI Winicjusz 4
8 29 s 4 13.30 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ -0.5 -- WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2017
200 m M
1 1 s 1 21.27 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość 94 Sen LU +0.2 M DMP WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/2748/11 2017 M 140
2 2 s 1 21.35 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 87 Sen PD +0.2 M DMP NIEDŹWIECKI Wojciech Z/0790/11 2017 M 136
3 3 s 1 21.72 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 93 Sen MZ +0.2 I RADKE Karol Z/3688/11 2017 1
4 4 s 1 21.79 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94 Sen PD +0.2 I NAZARKIEWICZ Robert Z/3171/11 2017 1
5 5 s 1 21.82 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94 Sen PD +0.2 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0917/11 2017 117
6 8 s 1 22.31 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +0.2 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
1 7 s 2 22.15 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +0.8 II DMP OGONOWSKI Jakub B.D. Z/3864/11 2017 M 104
2 9 s 2 22.37 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U23 MZ +0.8 II OBROCKI Bogdan Z/0121/13 2017 2
3 10 s 2 22.40 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ +0.8 II MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
4 12 s 2 22.54 SAFULAK Kamil AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ +0.8 II DMP CUCH Tadeusz Z/0439/15 2017 2 90
5 15 s 2 22.88 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +0.8 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2017 2
1 6 s 3 22.12 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL +2.6 II ISKRA Janusz B.D. Z/3049/11 2017 M
2 11 s 3 22.52 WEITZ Jakub OKS Skra Warszawa 98 U20 MZ +2.6 II BALCERZAK Piotr Z/2202/17 2017
3 13 s 3 22.67 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +2.6 II KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/1800/13 2017 2
4 16 s 3 23.05 PIOTROWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ +2.6 III ADAMSKI Robert Z/0582/16 2017 3
5 18 s 3 23.54 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +2.6 III BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2017 3
1 14 s 4 22.80 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -1.5 II DMP OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2017 1 81
2 17 s 4 23.26 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -1.5 III MACIEJEWSKI Janusz Z/2651/16 2017 3
3 19 s 4 23.87 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -1.5 IV B.D. Z/2505/17 2017
4 20 s 4 23.91 KRZEMIŃSKI Jan MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ -1.5 IV ADAMSKI Robert Z/0581/16 2017 4
5 21 s 4 24.27 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U18 MZ -1.5 IV CUCH Tadeusz Z/3994/15 2017 3
6 22 s 4 24.32 WIĄCEK Jan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -1.5 IV B.D. Z/2506/17 2017
1 23 s 5 24.74 GŁUCHOWSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -0.7 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2512/17 2017
2 24 s 5 25.13 HUSAREK Piotr IKS Siedlce 01 U18 MZ -0.7 -- NOWOSIELSKI Winicjusz 4
3 25 s 5 26.65 BACZYŃSKI Igor Robert MKS Pogoń Siedlce 02 U16 MZ -0.7 -- MARKOWSKI Michał # Z/2948/16 2017 BEZ
400 m M
1 2 s 1 48.12 DUDEK Bartosz AZS-AWF Katowice # 92 Sen SL I B.D. B.D. Z/3483/11 2017
2 3 s 1 49.99 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej KLESZOWSKI Leszek Z/4805/15 2017
3 4 s 1 50.52 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA III DMP WAŁASZEK Jarosław Z/5317/15 2017 3 81
4 5 s 1 50.65 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ III DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/4678/11 2017 2 79
5 7 s 1 51.10 ANDRZEJEWSKI Kacper OKS Skra Warszawa 98 U20 MZ III BALCERZAK Piotr Z/0630/15 2017
6 8 s 1 51.22 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 90 Sen MZ III OBROCKI Bogdan Z/2307/16 2017 3
1 9 s 2 51.29 DADOS Denis AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0330/16 2017 3
2 10 s 2 51.52 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2017 2 LDK!
3 11 s 2 51.67 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2071/15 2017 2 LDK!
4 12 s 2 52.24 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ III BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2017 4
5 14 s 2 53.89 KUBAJ Dominik MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/2059/15 2017 4
6 15 s 2 55.26 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2017 4
1 1 s 3 47.99 MIROSŁAW Cezary KS Agros Zamość 97 U23 LU I DMP MURAT Tomasz Sławomir Z/1644/13 2017 1 123
2 6 s 3 51.01 MORZEWSKI Marceli UKS Victoria Józefów 00 U18 MZ III DZIUBIŃSKA Bożena Z/4261/15 2017 2
3 13 s 3 53.69 TYMIŃSKI Piotr WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1001/17 2017
4 16 s 3 58.26 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4
800 m M
1 1 s 1 1:53.53 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0705/16 2017 2 97
2 2 s 1 1:53.60 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2017 2
3 5 s 1 1:58.58 BEDNAREK Marcin AKL Ursynów Warszawa # 96 U23 MZ III B.D. ROSŁON Sławomir , Z/1417/13 , 2017 BEZ
4 6 s 1 2:01.74 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 99 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2017 3
5 7 s 1 2:03.88 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2017 BEZ
6 8 s 1 2:07.43 MATCZUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 00 U18 LU IV WILCZEK Janusz Z/0965/15 2017 BEZ
  s 1 DNF DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2071/15 2017 2 LDK!
  s 1 DNF DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2017 2 LDK!
1 3 s 2 1:56.53 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2017 2
2 4 s 2 1:58.11 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ III B.D. Z/0039/13 2017 3
3 9 s 2 2:09.61 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2017
4 10 s 2 2:09.83 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- B.D. Z/5610/15 2017 4
1500 m M
1 1 s 1 3:58.98 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II KITLIŃSKI Piotr Z/0127/14 2017 1
2 2 s 1 4:03.77 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98 U20 MZ III ROSŁON Sławomir Z/0430/15 2017 2
3 3 s 1 4:04.51 ŚWIĄTKOWSKI Bartosz LKS Sana Kościan 89 Sen WP III TALIKADZE Roman 3
4 4 s 1 4:07.69 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 96 U23 MZ III ROSŁON Sławomir Z/0010/12 2017 3
5 5 s 1 4:08.29 WEREMCZUK Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ III ROSŁON Sławomir Z/2323/15 2017 3
6 6 s 1 4:09.30 MICHALSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ III ROSŁON Sławomir Z/3951/15 2017 4
7 7 s 1 4:15.27 DĄBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2017 4 LDK!
8 8 s 1 4:15.71 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2017 4 LDK!
9 9 s 1 4:24.03 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2017 5 LDK!
10 10 s 1 4:30.28 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 00 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2017 4 LDK!
11 11 s 1 4:38.08 LUBELSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1011/16 2017 5 LDK!
W dal M
  f 1 6.22 WÓJCIK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ +1.5 IV ZIĘCINA Kazimierz Z/0137/16 2017 3
  f 1 6.37 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -0.7 III SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2017 4
1 1 f 1 7.92 JASZCZUK Tomasz WLKS Nowe Iganie 92 Sen MZ +1.4 M JAGACIAK Jarosław Z/4919/11 2017 M LDK!
2 2 f 1 7.25 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 94 Sen MZ +1.0 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4624/11 2017 1
3 3 f 1 7.16 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD +0.1 II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2017 102
4 4 f 1 7.08 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA +1.1 II DMP WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2017 2 96
5 5 f 1 6.58 MICHALAK Mateusz SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ -0.3 III WYSOCKI Rafał Z/2056/16 2017 4
6 6 f 1 6.58 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +2.3 III SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2017 4
7 7 f 1 6.41 WÓJCIK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ +3.0 III ZIĘCINA Kazimierz Z/0137/16 2017 3
8 8 f 1 6.13 OBŁĄKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 99 U20 MZ +0.5 IV ŁASZCZYCH Waldemar Z/0637/15 2017 2
  f 1 NM LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U18 LU 0.0 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2017 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.5871601104736 sekund