Opole 17.06.2017
Otwarte mistrzostwa województwa opolskiego U23. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.54 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ +2.2 II BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
2 2 s 1 12.66 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U20 LB +2.2 II WISZ Dariusz Z/0316/15 2017 2
3 3 s 1 12.71 RAJEWSKA Alicja MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +2.2 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2017 3
4 4 s 1 12.74 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL +2.2 II DMP DMP U20 ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2017 2 86 123
5 5 s 1 12.76 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U18 DS +2.2 III DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2017 3 122
6 11 s 1 13.34 BUK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +2.2 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2017 3
1 6 s 2 13.10 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP +4.2 III RATAJCZAK Maciej Z/5696/15 2017 3 LDK!
2 7 s 2 13.15 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 01 U18 SL +4.2 III DMP DMP U20 ŚNIEGÓRSKI Adam Z/4532/15 2017 3 65 106
3 8 s 2 13.19 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +4.2 III STOLARCZYK Grzegorz Z/3621/15 2017 3
4 9 s 2 13.29 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U16 LB +4.2 IV WISZ Dariusz Z/0485/16 2017 3 LDK!
5 10 s 2 13.30 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U16 LB +4.2 IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2017 2 LDK!
6 13 s 2 13.52 KOŚCIELNA Monika MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +4.2 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3397/15 2017 4
7 19 s 2 14.26 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U18 LB +4.2 -- WISZ Dariusz Z/1913/15 2017 2 LDK!
1 12 s 3 13.48 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U18 OP +1.7 IV DZIUBA Jacek # Z/2812/15 2017 4 LDK!
2 14 s 3 13.74 PANCYLEJKO Ewelina UKS-MOS Opole 02 U16 OP +1.7 IV LACH Magdalena Z/2882/16 2017 3 LDK!
3 15 s 3 13.78 JONDERKO Laura UKS Komar Strzelce Opolskie 00 U18 OP +1.7 IV MEHLICH Ronald Z/2037/17 2017 BEZ
4 16 s 3 13.91 BĘBACZ Justyna MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +1.7 V MARSZEWSKI Tomasz Z/0873/16 2017 5
5 17 s 3 14.16 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U14 OP +1.7 V ŻYŻYK Genowefa JASIŃSKI Cyprian 5 LDK!
6 20 s 3 14.37 CISZAK Emilia MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +1.7 V MARSZEWSKI Tomasz Z/2430/16 2017 5
1 18 s 4 14.22 WOŹNIAK Agata UKS-MOS Opole 01 U18 OP +1.4 -- LACH Magdalena LDK!
2 23 s 4 14.53 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP +1.4 -- NALEPA Marek Z/2643/17 2017
3 25 s 4 14.71 ORLICKA Anna MUKS Szok Bojanowo 04 U14 WP +1.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/2617/17 2017 BEZ
4 26 s 4 14.98 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +1.4 -- BOROŃ Adam Z/4020/15 2017 4
1 21 s 5 14.47 GAJEWSKA Justyna UKS-MOS Opole 03 U16 OP +0.4 V LACH Magdalena Z/3863/17 2017 LDK!
2 22 s 5 14.50 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U16 WP +0.4 V NALEPA Marek # Z/2642/17 2017
3 24 s 5 14.56 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U14 OP +0.4 -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2017 BEZ LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.93 RAJEWSKA Alicja MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +2.0 II DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2017 3 127
2 2 s 1 26.03 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 00 U18 SL +2.0 II DMP U20 ROLAK Dorota B.D. Z/0560/17 2017 125
3 3 s 1 26.04 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U20 LB +2.0 II WISZ Dariusz Z/0316/15 2017 2
4 4 s 1 26.09 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL +2.0 II DMP ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2017 2 87
5 5 s 1 26.56 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U18 DS +2.0 III CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2017 3
6 7 s 1 27.39 BUK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +2.0 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2017 3
1 6 s 2 26.80 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS +2.3 III BANASZEK Grzegorz # Z/3133/15 2017 4 LDK!
2 8 s 2 27.57 RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +2.3 IV POSACKI Ryszard Z/2499/15 2017 3 LDK!
3 9 s 2 27.65 RODAK Weronika SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS +2.3 IV DMP U20 GOLEC Dominik Z/1609/15 2017 4 97
4 10 s 2 27.75 PRZYSTARZ Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +2.3 IV DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2501/15 , 2017 3 LDK! 53 95
5 12 s 2 27.82 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +2.3 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3621/15 2017 3
6 14 s 2 28.38 KOŚCIELNA Monika MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +2.3 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3397/15 2017 4
1 11 s 3 27.79 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP +2.4 IV MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2
2 13 s 3 28.34 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U16 LB +2.4 IV WISZ Dariusz Z/0485/16 2017 3 LDK!
3 16 s 3 30.23 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 02 U16 DS +2.4 V DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2017 69
4 18 s 3 30.40 CISZAK Emilia MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +2.4 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2430/16 2017 5
1 15 s 4 28.61 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U16 WP +2.2 V NALEPA Marek # Z/3782/16 2017 5
2 17 s 4 30.27 ORLICKA Anna MUKS Szok Bojanowo 04 U14 WP +2.2 -- RATAJCZAK Maciej Z/2617/17 2017 BEZ
3 19 s 4 30.54 KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +2.2 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3686/15 2017 BEZ
400 m K
1 1 s 1 61.34 SZCZEPANIK Klaudia GKS Piast Gliwice 00 U18 SL III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/2914/15 2017 2 63 103
2 2 s 1 62.65 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02 U16 DS IV DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2017 3 94
3 3 s 1 62.85 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U20 SL IV BOJKO Bogdan Z/1534/14 2017 2
4 4 s 1 65.13 PRZYSTARZ Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2501/15 , 2017 3 LDK!
1 5 s 2 68.70 BUCZNA Dominika UKS-MOS Opole 02 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1349/17 2017 LDK!
2 6 s 2 69.53 NOWAK Paulina UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/1673/16 2017 5
3 7 s 2 70.80 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 03 U16 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1815/17 2017 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:20.77 SZYJKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL III MORKA Piotr Z/0464/14 2017 2
2 2 s 1 2:28.46 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS IV SZAŁEK Andrzej Z/1084/15 2017 4
3 3 s 1 2:31.86 KALISZ Agnieszka MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD IV DMP U20 KUŚ Tomasz Z/1957/17 2017 BEZ 81
4 4 s 1 2:34.11 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2654/15 2017 4
5 5 s 1 2:48.35 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 02 U16 DS -- DMP U20 URBACKA Natalia Z/0248/17 2017 LDK! 60
  s 1 DNF FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U18 MA -- DMP DMP U20 PAŚ Mariusz Z/3016/15 2017 3
80 pł K
1 1 s 1 12.85 KACIUBAN Katarzyna UKS-MOS Opole 02 U16 OP +2.2 III ŻYŻYK Genowefa Z/0746/16 2017 4
2 2 s 1 13.19 WOŹNICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U16 SL +2.2 IV BOJKO Bogdan Z/1672/16 2017 4
3 3 s 1 15.15 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U16 WP +2.2 -- NALEPA Marek Z/2645/17 2017
4 4 s 1 15.26 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U16 WP +2.2 -- NALEPA Marek # Z/2642/17 2017
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.83 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP +2.8 II DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2 141
2 2 s 1 16.01 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ +2.8 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3 119
3 3 s 1 16.35 MEHLICH Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 01 U18 OP +2.8 III MEHLICH Ronald Z/2036/17 2017 5
100 m pł K
1 1 s 1 16.07 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +2.8 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/4018/15 2017 2 119
200 m pł K
1 1 s 1 30.64 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U16 MA +3.1 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2017 2 LDK!
2 2 s 1 30.69 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP +3.1 II RATAJCZAK Maciej Z/5696/15 2017 3 LDK!
3 3 s 1 31.27 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U16 LB +3.1 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2017 2 LDK!
4 5 s 1 33.08 PANCYLEJKO Ewelina UKS-MOS Opole 02 U16 OP +3.1 IV LACH Magdalena Z/2882/16 2017 3 LDK!
  s 1 DNF NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U18 OP +3.1 -- DZIUBA Jacek # Z/2812/15 2017 4 LDK!
1 4 s 2 32.15 KACIUBAN Katarzyna UKS-MOS Opole 02 U16 OP +2.6 III ŻYŻYK Genowefa Z/0746/16 2017 4
2 6 s 2 33.40 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U16 OP +2.6 IV PIERÓG Paweł Z/1954/16 2017 BEZ
3 7 s 2 35.66 BĘBACZ Justyna MKS MOS Wrocław 02 U16 DS +2.6 V MARSZEWSKI Tomasz Z/0873/16 2017 5
400 m pł K K
1 1 s 1 59.81 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2017 136
2 2 s 1 61.38 SOBEK Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 Sen OP I DMP ŻYŻYK Jerzy Z/4468/11 2017 1 121
3 5 s 1 69.14 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U20 OP IV DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/2011/16 2017 4 104
4 6 s 1 69.25 DREWIENKOWSKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U20 OP IV DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/0586/14 2017 3 104
5 7 s 1 81.26 GŁÓD Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS -- GRĘDZINSKI Stanislaw Z/0427/15 2017 3
1 3 s 2 67.36 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U18 MA III DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2017 3 LDK! 113
2 4 s 2 68.61 JANIK Michalina MKS MOS Wrocław 00 U18 DS III MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2017
3 8 s 2 71.27 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA IV DMP U20 GIZA Maciej Z/0388/16 2017 5 LDK! 95
4 9 s 2 75.46 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS -- GRĘDZINSKI Stanislaw B.D. Z/3139/15 2017 3 LDK!
5 10 s 2 76.18 KLITKOWSKA Wiktoria MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3900/15 2017 BEZ
6 11 s 2 76.45 CZARNOWSKA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS -- GRĘDZINSKI Stanislaw Z/3142/15 2017 3 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 7:41.99 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U18 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2017 4
2 2 s 1 8:02.52 KWAPISZ Karolina WKS Wawel Kraków 00 U18 MA III DMP U20 PAŚ Mariusz Z/2939/15 2017 101
4x100 m K
1 1 s 1 53.52 JUŚKIEWICZ Agnieszka
KOSTRZEWSKA Barbara
KULESZA Kalina
MISIAK Zuzanna
UKS LA Basket Warszawa 00
98
99
99
U20 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
Z/2433/15
Z/1443/14
Z/4018/15
Z/4020/15
2017
2017
2017
2017
3
1
2
4
2 2 s 1 56.20 DREWIENKOWSKA Kaja
RANECKA Daria
STOKŁOSA Nicola
SOBEK Magdalena
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98
98
98
94
Sen OPL -- ZIEMBA Krzysztof
ZIEMBA Krzysztof
ŻYŻYK Genowefa
ŻYŻYK Jerzy
Z/0586/14
Z/0587/14
Z/2011/16
Z/4468/11
2017
2017
2017
2017
3
BEZ
4
1
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 WOŹNICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U16 SL III BOJKO Bogdan Z/1672/16 2017 4
2 2 f 1 1.50 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/1623/16 2017 4
3 3 f 1 1.35 ŻURCZAK Maria UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U14 SL -- BOJKO Bogdan Z/2793/17 2017
4 4 f 1 1.30 SYDOR Karolina GKS Piast Gliwice 03 U16 SL -- RAMUS Józef Z/2318/17 2017 BEZ LDK!
5 5 f 1 1.30 GROCHALSKA Ewa UKS-MOS Opole 02 U16 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/0747/16 2017 5 LDK!
6 6 f 1 1.25 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5695/15 2017 5
  f 1 NM KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3686/15 2017 BEZ
W dal K
1 1 f 1 5.64 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ +1.8 II DMP U20 BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1 132
2 2 f 1 5.22 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +2.8 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/1162/12 2017 3
3 3 f 1 5.13 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U16 OP +2.4 III PIERÓG Paweł Z/4649/15 2017 4
4 4 f 1 4.94 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 01 U18 SL +2.8 IV DMP ŚNIEGÓRSKI Adam Z/4532/15 2017 3 56
5 5 f 1 4.81 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +1.3 IV DMP MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2503/15 , 2017 4 LDK! 49
6 6 f 1 4.57 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U16 DS +2.0 V DMP U20 CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2017 LDK! 64
7 7 f 1 4.48 BARYŁA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS +2.9 -- BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata Z/3144/15 2017 5 LDK!
8 8 f 1 4.33 RANECKA Kamila UKS-MOS Opole 02 U16 OP +2.5 -- LACH Magdalena Z/3755/16 2017 5 LDK!
9 9 f 1 4.32 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U16 WP +1.6 -- NALEPA Marek # Z/2642/17 2017
  4.80 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 01 U18 SL -0.1 IV DMP ŚNIEGÓRSKI Adam Z/4532/15 2017 3 48
  4.95 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +1.1 -- KOKOT Zdzisław B.D. Z/1162/12 2017 3
Trójskok K
1 1 f 1 11.12 BARAN Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 03 U16 WP +3.0 III PTAK Krzysztof Z/2452/17 2017 4
2 2 f 1 10.53 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +1.9 IV MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2503/15 , 2017 4 LDK!
3 3 f 1 10.41 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP +1.7 IV ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3
4 4 f 1 10.10 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP +1.4 -- ZIEMBA Krzysztof Z/2654/15 2017 4
5 5 f 1 9.99 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +1.7 -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/1498/15 2017 4
6 6 f 1 9.84 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U23 SL +1.0 -- DMP RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2017 3 33
7 7 f 1 9.04 GROCHALSKA Ewa UKS-MOS Opole 02 U16 OP +1.8 -- ZIEMBA Krzysztof Z/0747/16 2017 5 LDK!
8 8 f 1 8.76 WOŹNIAK Agata UKS-MOS Opole 01 U18 OP +1.6 -- LACH Magdalena LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.15 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U18 WP III RATAJCZAK Maciej Z/5698/15 2017 3
2 2 f 1 10.56 KOŁODZIEJ Julia LUKS Podium Kup 01 U18 OP IV DZIUBA Jacek # Z/2811/15 2017 3 LDK!
3 3 f 1 9.53 PRUCHNICKA Bogumiła LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- DMP U20 NALEPA Marek Z/2403/17 2017 77
1 1 f 2 9.88 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 03 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek GLOWACKI Leszek , Z/1561/17 , 2017
2 2 f 2 9.84 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U16 SL IV RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2017 BEZ
3 3 f 2 9.58 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U16 LB V KORSAK Przemysław # Z/0500/16 2017 5 LDK!
4 4 f 2 8.90 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/5695/15 2017 5
5 5 f 2 8.53 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 02 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2618/17 2017 BEZ
6 6 f 2 8.43 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2017
7 7 f 2 8.11 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/4649/15 2017 4
Kula (4) K
1 1 f 1 13.61 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 93 Sen OP I DMP OLSZEWSKI Henryk Z/3453/11 2017 1 117
2 2 f 1 11.18 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0685/11 , 2017
3 3 f 1 10.16 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2017 3
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 26.56 NOWAK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 02 U16 WP V NALEPA Marek # Z/3783/16 2017 BEZ
2 2 f 1 25.47 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U16 LB V KORSAK Przemysław # Z/0500/16 2017 5 LDK!
3 4 f 1 23.22 LENSKA Patrycja UKS-MOS Opole 02 U16 OP -- ŻYŻYK Genowefa Z/1958/16 2017 5
4 3 f 1 23.22 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 03 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek GLOWACKI Leszek , Z/1561/17 , 2017
Dysk (1) K
1 1 f 1 35.92 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0685/11 , 2017
2 2 f 1 30.63 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS IV KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2017 3
3 3 f 1 27.80 PRUCHNICKA Bogumiła LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP IV NALEPA Marek Z/2403/17 2017
4 4 f 1 24.85 KOŁODZIEJ Julia LUKS Podium Kup 01 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2811/15 2017 3 LDK!
5 5 f 1 24.81 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- WINNY Antoni Z/6230/15 2017 4
6 6 f 1 17.62 RADLAK Martyna LUKS Podium Kup 01 U18 OP -- DZIUBA Jacek #
Młot (3) K
1 1 f 1 38.58 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP IV DMP U20 WINNY Antoni Z/6230/15 2017 4 90
2 2 f 1 38.51 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2017 4
3 3 f 1 38.33 PÓŁJANOWSKA Weronika KS Żak Wałcz 00 U18 ZP IV B.D. Z/2443/17 2017 BEZ
4 4 f 1 35.39 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U18 WP IV RATAJCZAK Maciej Z/5698/15 2017 3
  f 1 NM DAWIDOWICZ Emilia LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4491/15 2016 5
1 1 f 2 30.15 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 02 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/2618/17 2017 BEZ
Młot (4) K
1 1 f 1 51.45 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 95 U23 ZP I MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2017 1
Oszczep (500) K
1 1 f 1 37.10 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP III MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2
2 2 f 1 32.61 BIEŻUŃSKA Klara MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS IV DMP U20 JANIAK Stanisław Z/2295/15 2017 3 82
3 3 f 1 27.77 MEHLICH Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 01 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/2036/17 2017 5
4 4 f 1 21.24 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 00 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2017
5 5 f 1 20.40 WIECZOREK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- WINNY Antoni Z/2406/17 2017
1 1 f 2 37.27 RANECKA Kamila UKS-MOS Opole 02 U16 OP III LACH Magdalena Z/3755/16 2017 5 LDK!
2 2 f 2 23.64 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2017
3 3 f 2 22.67 SZUSTER Maria UKS-MOS Opole 02 U16 OP -- ŻYŻYK Genowefa Z/1272/16 2017 BEZ
4 4 f 2 22.36 NOWAK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 02 U16 WP -- NALEPA Marek # Z/3783/16 2017 BEZ
100 m M
1 1 s 1 11.02 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP +1.8 II DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2017 3 137
2 2 s 1 11.24 KOŚCIELNY Patryk LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U23 OP +1.8 II SKRZYDLEWSKI Marek Z/0818/13 2017 2
3 3 s 1 11.37 BEDNARZ Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 Sen OP +1.8 III DMP ŻYŻYK Jerzy Z/2032/11 2017 2 74
4 4 s 1 11.64 FOCH Jakub MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +1.8 III STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2017 4
5 6 s 1 11.75 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U18 SL +1.8 III ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2910/15 2017 2
6 9 s 1 11.82 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 U18 LB +1.8 IV SKORUPA Krzysztof Z/0486/16 2017 4 LDK!
1 7 s 2 11.75 KEDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U18 LD +2.6 III URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2017
2 8 s 2 11.81 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U18 WP +2.6 IV RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2017 3
3 10 s 2 11.84 MAREK Michał MLKS Agros Żary 01 U18 LB +2.6 IV WISZ Dariusz Z/1916/15 2017 4 LDK!
4 11 s 2 11.93 COP Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP +2.6 IV MARCINÓW Ryszard Z/2003/16 2017 4
5 13 s 2 12.06 WIECZOREK Kacper MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +2.6 IV MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2017 3
6 14 s 2 12.08 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 01 U18 SL +2.6 IV RAMUS Józef Z/6383/15 2017 3
7 15 s 2 12.14 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP +2.6 IV DMP U20 NALEPA Marek Z/2404/17 2017 83
8 17 s 2 12.23 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +2.6 -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3
1 5 s 3 11.72 ANKLEWICZ Mateusz MLKS Agros Żary 98 U20 LB +2.4 III
2 12 s 3 11.95 JAMROZIAK Dawid MLKS Agros Żary 98 U20 LB +2.4 IV
3 16 s 3 12.21 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 01 U18 LB +2.4 -- SKORUPA Krzysztof # Z/1930/15 2017 5
4 18 s 3 12.29 SZWARC Daniel MLKS Agros Żary 01 U18 LB +2.4 -- SKORUPA Krzysztof # Z/1920/15 2017 2 LDK!
5 20 s 3 12.53 BOŃCZASZEK Kacper KS Żak Wałcz 03 U16 ZP +2.4 V MAKAROŃSKI Grzegorz Z/2435/17 2017
6 22 s 3 12.67 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 01 U18 SL +2.4 -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1419/16 2017 5
7 23 s 3 12.81 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +2.4 -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5
8 24 s 3 13.08 BARNABAS Tobiasz UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U16 SL +2.4 -- BOJKO Bogdan Z/2791/17 2017 BEZ
1 19 s 4 12.46 SŁABOSZ Dominik UKS-MOS Opole 02 U16 OP +1.9 V ZIEMBA Krzysztof ZIEMBA Krzysztof , Z/1350/17 , 2017 5 LDK!
2 21 s 4 12.54 ŚCIRA Paweł UKS-MOS Opole 02 U16 OP +1.9 V LACH Magdalena Z/1351/17 2017 LDK!
200 m M
1 1 s 1 23.10 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U18 SL +1.4 III DMP ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2910/15 2017 2 71
2 2 s 1 23.43 FOCH Jakub MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +1.4 III STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2017 4
3 10 s 1 24.54 WIECZOREK Kacper MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +1.4 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2017 3
4 15 s 1 25.23 BARNABAS Tobiasz UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U16 SL +1.4 V BOJKO Bogdan Z/2791/17 2017 BEZ
1 3 s 2 23.49 ANKLEWICZ Mateusz MLKS Agros Żary 98 U20 LB +2.1 III
2 4 s 2 23.64 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U23 OP +2.1 -- ZIEMBA Krzysztof Z/0984/13 2017
3 6 s 2 23.91 JAMROZIAK Dawid MLKS Agros Żary 98 U20 LB +2.1 IV
4 7 s 2 24.01 WESTER Tomasz UKS-MOS Opole 02 U16 OP +2.1 IV MARCINÓW Ryszard Z/0745/16 2017 3
5 8 s 2 24.16 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 U18 LB +2.1 IV SKORUPA Krzysztof Z/0486/16 2017 4 LDK!
6 9 s 2 24.28 MAREK Michał MLKS Agros Żary 01 U18 LB +2.1 IV WISZ Dariusz Z/1916/15 2017 4 LDK!
1 11 s 3 24.58 BRZOSKA Damian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 93 Sen OP +2.1 -- MARCINÓW Ryszard B.D. Z/3658/11 2017 2
2 13 s 3 24.92 CZERNIEC Dominik UKS Komar Strzelce Opolskie 00 U18 OP +2.1 -- MEHLICH Ronald Z/2042/17 2017
3 14 s 3 24.98 SZWARC Daniel MLKS Agros Żary 01 U18 LB +2.1 -- SKORUPA Krzysztof # Z/1920/15 2017 2 LDK!
4 16 s 3 25.45 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 01 U18 SL +2.1 -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1419/16 2017 5
5 19 s 3 27.09 KLEKOWSKI Adam UKS Dziesiątka Radomsko 99 U20 LD +2.1 -- LASOŃ Krzysztof Z/1970/17 2017
1 5 s 4 23.87 KEDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U18 LD +2.0 IV URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2017
2 12 s 4 24.86 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 01 U18 LB +2.0 -- SKORUPA Krzysztof # Z/1930/15 2017 5
3 17 s 4 25.54 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP +2.0 -- NALEPA Marek Z/2404/17 2017
4 18 s 4 25.94 DANIEL Hieronim UKS Komar Strzelce Opolskie 00 U18 OP +2.0 -- MEHLICH Ronald Z/2043/17 2017
5 20 s 4 27.31 MINECKI Dawid UKS Dziesiątka Radomsko 01 U18 LD +2.0 -- LASOŃ Krzysztof Z/2701/17 2017
400 m M
1 1 s 1 49.04 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1090/14 2017 2 105
2 2 s 1 51.02 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS III DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2017 3 120
3 3 s 1 52.01 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U18 SL III DMP ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2017 3 61
4 7 s 1 55.21 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00 U18 MA -- DMP DMP U20 PAŚ Mariusz Z/2362/17 2017 27 81
1 4 s 2 54.06 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 00 U18 LD IV URBANIAK Jarosław Z/0175/17 2017
2 5 s 2 54.54 SROKA Patryk WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV DMP DMP U20 PAŚ Mariusz Z/0045/16 2017 4 LDK! 33 87
3 6 s 2 55.11 KWAŚNIAK Jakub UKS Komar Strzelce Opolskie 99 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/2041/17 2017
4 8 s 2 56.21 COP Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2003/16 2017 4
5 11 s 2 59.39 TRZEŚNIEWSKI Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard
1 9 s 3 56.76 STOKŁOSA Aleks UKS-MOS Opole 02 U16 OP V ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2017 5
2 10 s 3 57.56 SŁABOSZ Dominik UKS-MOS Opole 02 U16 OP -- ZIEMBA Krzysztof ZIEMBA Krzysztof , Z/1350/17 , 2017 5 LDK!
3 12 s 3 60.64 WÓJCIK Sławomir niest. Wrocław 76 Weteran DS --
4 13 s 3 63.26 KRÓLIKIEWICZ Piotr MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1955/16 2017 BEZ
800 m M
1 1 s 1 2:01.57 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 U18 SL III DMP ŚNIEGÓRSKI Adam ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2017 3 LDK! 42
2 2 s 1 2:02.50 ANTOŃCZYK Denis UKS 5 Plus Rydułtowy 00 U18 SL IV BOJKO Bogdan Z/5550/15 2017 3
3 3 s 1 2:02.77 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98 U20 LB IV SKORUPA Krzysztof Z/0976/14 2017 4
4 4 s 1 2:02.92 PAWLIK Dawid MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/2508/17 2017
5 5 s 1 2:03.99 WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2017 3
6 6 s 1 2:04.57 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD IV DMP U20 KUŚ Tomasz Z/0930/17 2017 85
7 7 s 1 2:10.05 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U18 DS -- URBACKA Natalia Z/0817/16 2017 3
8 10 s 1 2:14.02 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/2988/16 2017 5
1 8 s 2 2:13.76 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 00 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0175/17 2017
2 9 s 2 2:13.99 WRONA Oskar MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/1922/15 2017 3
3 11 s 2 2:14.24 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- WISZ Mateusz # Z/1911/15 2017 3 LDK!
4 12 s 2 2:14.68 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 02 U16 OP -- GLOWACKI Leszek Z/1558/17 2017
5 13 s 2 2:16.65 SŁONKA Łukasz UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/1670/16 2017 BEZ
6 14 s 2 2:32.13 URBANIAK Rafał MULKS Żeromski Sieradz 02 U16 LD -- KUŚ Tomasz Z/2261/17 2017
1500 m M
1 1 s 1 4:19.00 NALEPA Jakub Dawid MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/4650/15 2017 5
2 2 s 1 4:20.14 DROŻDŻ Damian UKS 5 Plus Rydułtowy 87 Sen SL -- BOJKO Bogdan
3 3 s 1 4:24.57 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2401/17 2017
4 4 s 1 4:26.21 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U18 DS -- URBACKA Natalia Z/2645/15 2017 3
5 5 s 1 4:36.66 MARCINIAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 00 U18 WP -- SADOWSKI Waldemar Z/1228/16 2017 BEZ
6 6 s 1 4:45.64 JĘDRYSIAK Patryk UKS-MOS Opole 03 U16 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/3851/17 2017 LDK!
5000 m M
1 1 s 1 16:23.49 KLATKA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS IV DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/0357/15 2017 4 102
2 2 s 1 17:02.16 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0720/15 2017 3
110 m pł MŁ M
1 1 s 3 16.51 WESTER Tomasz UKS-MOS Opole 02 U16 OP +2.3 III MARCINÓW Ryszard Z/0745/16 2017 3
2 2 s 3 17.28 BARAŃSKI Łukasz UKS-MOS Opole 02 U16 OP +2.3 IV MARCINÓW Ryszard Z/0744/16 2017 5
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.79 GDALEWSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP +3.3 IV ŻYŻYK Genowefa Z/2999/15 2017 4
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.03 PRZYBYŁEK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP +3.3 II DMP U20 ŻYŻYK Jerzy Z/0383/15 2017 2 140
110 m pł M
1 1 s 1 15.22 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +3.3 II DMP ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2 96
200 m pł M
1 1 s 1 27.75 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U16 LB +2.2 III WISZ Dariusz Z/0490/16 2017 5 LDK!
2 2 s 1 29.05 ŚCIRA Paweł UKS-MOS Opole 02 U16 OP +2.2 IV LACH Magdalena Z/1351/17 2017 LDK!
3 3 s 1 29.26 GŁOWACKI Sambor UKS-MOS Opole 03 U16 OP +2.2 V ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2017 BEZ LDK!
4 4 s 1 35.08 RAK Filip LUKS Podium Kup 03 U16 OP +2.2 -- DZIUBA Jacek OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # Z/3466/16 2017 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.28 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/0971/16 2017 4 LDK!
2 2 s 1 57.77 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/3316/15 2017 4
3 3 s 1 58.54 ŻYDEK Aleksander MMKS Kędzierzyn Koźle 00 U18 OP IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2890/15 2017 4
4 4 s 1 60.42 KNAPIK Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2775/15 2017 4 94
5 5 s 1 60.79 RZEPECKI Aleksander LLKS Osowa Sień 00 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/2021/15 2017 3
6 6 s 1 61.20 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1262/15 2017 4 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 54.61 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS II DMP ROSTEK William Z/4507/11 2017 BEZ 105
2 2 s 1 55.59 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 97 U23 LD II B.D. Z/1260/13 2017 1
3 3 s 1 56.51 SZTANDERSKI Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U20 SL III DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0680/14 2017 2 83 122
4 4 s 1 57.09 BEDNARZ Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 Sen OP III ŻYŻYK Jerzy Z/2032/11 2017 2
5 5 s 1 57.66 WŁODARCZYK Filip SL GKS Olsza Olszyna 97 U23 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0064/13 2017 3
  s 1 DNF SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP -- DMP ŻYŻYK Jerzy Z/1662/12 2017 3
2000 m prz M
1 s 1 6:28.25 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD IV DMP U20 KUŚ Tomasz Z/3276/15 2017 3 102
2 s 1 6:42.98 BOBROWSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U20 DS IV DMP U20 ŁOMAŃSKI Dariusz Z/6513/15 2017 3 89
3 s 1 6:44.98 CHROSTOWSKI Konrad UKS Dziesiątka Radomsko 98 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0166/15 2017 3
4 s 1 6:49.54 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS IV MATOSZ Wlodzimierz Z/2026/15 2017 5
5 s 1 7:04.59 RÓŻYCKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/2269/16 2017 BEZ
6 s 1 7:07.19 POLAK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2609/15 2017 4
  s 1 DNF PIERZYNA Jakub LUKS Podium Kup 01 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2729/16 2016 4 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 CHMIELEWSKI Kevin WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U20 DS II GRZYBEK Grzegorz Z/0947/15 2017 2
2 2 f 1 1.90 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn Koźle 00 U18 OP III SACZKO Andrzej Z/2877/15 2017 2
3 3 f 1 1.80 DUDEK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U20 DS IV GRZYBEK Grzegorz Z/0695/16 2017 4
4 5 f 1 1.70 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U16 LB V WISZ Dariusz Z/0490/16 2017 5 LDK!
5 4 f 1 1.70 PASTUSZKA Eryk LUKS Namysłów 01 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/1767/17 2017
6 6 f 1 1.65 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- NALEPA Marek # Z/2736/16 2017 3
7 7 f 1 1.60 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3
7 8 f 1 1.60 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2
9 9 f 1 1.55 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 03 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3470/16 , 2017 LDK!
10 10 f 1 1.50 GLIED Emanuel LUKS Podium Kup 02 U16 OP -- DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # Z/3445/16 2017 LDK!
W dal M
1 1 f 1 7.28 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów 91 Sen LD +2.0 I URBANIAK Jarosław Z/4261/11 2017 1
2 2 f 1 7.06 BASAŁYGO Paweł MKS Osa Zgorzelec 95 U23 DS +1.4 II KORDASIEWICZ Damian Z/4426/11 2017
3 3 f 1 6.41 JÓŹWIAK Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U23 DS +1.3 III DMP POSACKI Ryszard Z/0912/13 2017 2 55
4 4 f 1 6.23 KURDUN Anton KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +1.0 -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/2371/17 , 2017 2
5 5 f 1 5.59 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +2.1 -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3
6 6 f 1 5.58 KEDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U18 LD +1.1 -- URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2017
7 7 f 1 5.57 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP +1.9 -- NALEPA Marek # Z/2736/16 2017 3
8 8 f 1 5.31 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 00 U18 SL +1.2 -- RAMUS Józef Z/2729/17 2017 BEZ
9 9 f 1 5.18 BABULA Maciej UKS-MOS Opole 03 U16 OP +1.7 -- ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2017 5
10 10 f 1 4.91 MINECKI Dawid UKS Dziesiątka Radomsko 01 U18 LD +1.0 -- LASOŃ Krzysztof Z/2701/17 2017
11 11 f 1 4.85 GŁOWACKI Sambor UKS-MOS Opole 03 U16 OP +1.0 -- ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2017 BEZ LDK!
12 12 f 1 4.78 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 03 U16 OP +1.0 -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3470/16 , 2017 LDK!
13 13 f 1 4.68 GLIED Emanuel LUKS Podium Kup 02 U16 OP +1.5 -- DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # Z/3445/16 2017 LDK!
14 14 f 1 4.59 KLEKOWSKI Adam UKS Dziesiątka Radomsko 99 U20 LD +2.1 -- LASOŃ Krzysztof Z/1970/17 2017
15 15 f 1 3.76 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U18 WP +3.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2017 3
16 16 f 1 3.61 RAK Filip LUKS Podium Kup 03 U16 OP +1.2 -- DZIUBA Jacek OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # Z/3466/16 2017 LDK!
  4.25 KLEKOWSKI Adam UKS Dziesiątka Radomsko 99 U20 LD +1.2 -- LASOŃ Krzysztof Z/1970/17 2017
Trójskok M
1 1 f 1 14.77 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +2.0 II DMP OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2017 1 102
2 2 f 1 14.33 JÓŹWIAK Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U23 DS +2.2 III DMP POSACKI Ryszard Z/0912/13 2017 2 88
3 3 f 1 13.10 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U18 OP +1.4 IV GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2017 4
4 4 f 1 11.37 ŚCIRA Paweł UKS-MOS Opole 02 U16 OP +4.2 -- LACH Magdalena Z/1351/17 2017 LDK!
5 5 f 1 11.26 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +2.1 -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5
6 6 f 1 11.21 SŁABOSZ Dominik UKS-MOS Opole 02 U16 OP +3.2 -- ZIEMBA Krzysztof ZIEMBA Krzysztof , Z/1350/17 , 2017 5 LDK!
  10.41 ŚCIRA Paweł UKS-MOS Opole 02 U16 OP +1.9 -- LACH Magdalena Z/1351/17 2017 LDK!
  10.73 SŁABOSZ Dominik UKS-MOS Opole 02 U16 OP +1.6 -- ZIEMBA Krzysztof ZIEMBA Krzysztof , Z/1350/17 , 2017 5 LDK!
  12.88 JÓŹWIAK Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U23 DS +2.0 -- DMP POSACKI Ryszard Z/0912/13 2017 2 47
Kula (5) M
1 1 f 1 12.90 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek B.D. # Z/3120/15 2017 3 LDK!
2 2 f 1 12.45 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1653/16 2017 5 LDK!
3 3 f 1 11.49 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2017 LDK!
4 4 f 1 11.34 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 02 U16 OP V DZIUBA Jacek # Z/3463/16 2017 5 LDK!
5 5 f 1 8.62 GLIED Emanuel LUKS Podium Kup 02 U16 OP -- DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # Z/3445/16 2017 LDK!
6 6 f 1 7.56 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 03 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3470/16 , 2017 LDK!
7 7 f 1 6.15 RAK Filip LUKS Podium Kup 03 U16 OP -- DZIUBA Jacek OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # Z/3466/16 2017 LDK!
1 1 f 2 16.82 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U18 OP II GLOWACKI Leszek Z/3320/15 2017 2
2 2 f 2 15.90 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2017 2 LDK!
3 3 f 2 10.93 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4
4 4 f 2 10.29 KRAWIEC Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1622/16 2017 4 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 15.42 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I DMP CZERW Juliusz Z/3386/11 2017 1 114
2 2 f 1 13.39 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław # 82 Weteran DS II B.D.
Dysk (1) M
1 1 f 1 48.83 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS II MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2017 LDK!
2 2 f 1 39.49 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek B.D. # Z/3120/15 2017 3 LDK!
3 3 f 1 38.67 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 02 U16 OP IV DZIUBA Jacek # Z/3463/16 2017 5 LDK!
4 4 f 1 34.71 BALCEREK Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 02 U16 WP V NALEPA Marek # Z/3937/17 2017
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 48.51 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U18 OP II GLOWACKI Leszek Z/3320/15 2017 2
2 2 f 1 42.10 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2017 2 LDK! 117
3 3 f 1 38.73 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP IV DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 105
4 4 f 1 28.03 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4
Dysk (1.75) M
1 f 1 39.67 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 98 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0302/14 2017 3
Dysk (2) M
1 1 f 1 42.17 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław # 82 Weteran DS II B.D.
2 2 f 1 36.24 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U23 SL III DMP RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2017 53
Młot (5) M
1 1 f 1 38.62 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2017 LDK!
2 2 f 1 29.14 BALCEREK Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 02 U16 WP -- NALEPA Marek # Z/3937/17 2017
Młot (6) M
1 1 f 1 46.44 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 98 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0302/14 2017 3
Oszczep (600) M
1 1 f 1 47.00 GAWĘDA Wojciech KS Żak Wałcz 02 U16 ZP IV B.D. Z/2965/16 2017 5
Oszczep (700) M
1 1 f 1 57.32 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP II DMP U20 ZIEMBA Krzysztof # Z/5898/15 2017 3 116
2 2 f 1 51.92 RACHWALIK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/5899/15 2017 4
3 3 f 1 46.08 KRAWIEC Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/1622/16 2017 4 LDK! 94
4 4 f 1 41.16 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2
5 5 f 1 40.86 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2017 4
Oszczep (800) M
1 1 f 1 43.40 PANICZ Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP IV DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/3181/15 2017 4 98

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.4506471157074 sekund