Bia造stok 18.06.2017
Mityng kwalifikacyjny. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 12.53 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Bia造stok 98 U20 PD +0.4 II KUKIEΘO Magdalena B.D. , Z/2671/16 , 2017 3
2 s 1 12.55 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski υm瘸 99 U20 PD +0.4 II KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2017 2
3 s 1 12.84 SZYMBORSKA Klaudia LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 01 U18 PD +0.4 III DMP DMP U20 GAxSZEWSKI Adrian Z/1218/15 2017 2 80 119
4 s 1 13.08 KULAWCZYK Weronika LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 99 U20 PD +0.4 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2
5 s 1 13.17 MIELECH Gabriela UKS Czw鏎ka Bia造stok 01 U18 PD +0.4 III WOJSZKO Krzysztof Z/2455/15 2017 4
1 s 2 13.00 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Bia造stok 03 U16 PD +1.4 III SUTYNIEC Mieczys豉w Z/1539/15 2017 3
2 s 2 13.07 狹K Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +1.4 III ZEGIS Krystyna Z/2426/15 2017 3
3 s 2 13.37 GALICKA Patrycja UKS 19 Bojary Bia造stok 00 U18 PD +1.4 IV SUTYNIEC Hanna Z/1530/15 2017 4
4 s 2 13.58 狹KOWSKA Dominika LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 01 U18 PD +1.4 IV GAxSZEWSKI Adrian Z/3751/16 2017 5
5 s 2 14.08 ROMATOWSKA Anna LUKS Ha鎍za Suwa趾i 02 U16 PD +1.4 V JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0430/16 2017 4 LDK!
1 s 3 13.74 ABRAMOWICZ Paulina UKS 19 Bojary Bia造stok 02 U16 PD -0.3 IV SUTYNIEC Mieczys豉w Z/0633/16 2017 4
2 s 3 13.98 OLECHNO Kinga UKS Czw鏎ka Bia造stok 00 U18 PD -0.3 -- DMP U20 WOJSZKO Krzysztof Z/2002/17 2017 75
3 s 3 14.03 DOBRZYCKA Beata LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 01 U18 PD -0.3 -- GAxSZEWSKI Adrian Z/3750/16 2017 BEZ
4 s 3 14.17 SKRECZKO Julia KS Podlasie Bia造stok 03 U16 PD -0.3 V SUPRO Jaroslaw SUPRO Jaroslaw SUPRO Jaroslaw Z/3161/16 2017 5 LDK!
5 s 3 14.31 PI邛KA Monika UKS Czw鏎ka Bia造stok 00 U18 PD -0.3 -- DMP U20 WOJSZKO Krzysztof Z/2001/17 2017 69
6 s 3 14.43 STRZY浩WSKA Inez LUKS Ha鎍za Suwa趾i 03 U16 PD -0.3 V JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0659/17 2017 BEZ LDK!
200 m K
1 s 1 26.00 GRYC Anna KS Podlasie Bia造stok 99 U20 PD 0.0 II ORΜWSKI Piotr Z/3062/15 2017 2
2 s 1 26.07 狹K Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN 0.0 II ZEGIS Krystyna Z/2426/15 2017 3
3 s 1 26.09 SZYMBORSKA Klaudia LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 01 U18 PD 0.0 II DMP GAxSZEWSKI Adrian Z/1218/15 2017 2 87
4 s 1 26.49 ZABIELSKA Natalia LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 00 U18 PD 0.0 III DMP DMP U20 B.D. Z/2839/15 2017 3 78 116
5 s 1 27.16 MICHNIEWICZ Aleksandra MKS Juvenia Bia造stok 97 U23 PD 0.0 III MYDLARZ Adrian B.D. Z/5015/15 2017
1 s 2 26.37 FILIPOW Julia UKS Technik August闚 00 U18 PD +0.8 III DMP U20 SOW粌 Bogus豉w Z/0649/17 2017 118
2 s 2 27.89 NIEPOGODA Gabriela KS Puszcza Hajn闚ka 02 U16 PD +0.8 IV KALINOWSKI Pawe KALINOWSKI Pawe # Z/3013/16 2017 LDK!
3 s 2 28.48 狹KOWSKA Dominika LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 01 U18 PD +0.8 IV GAxSZEWSKI Adrian Z/3751/16 2017 5
4 s 2 29.12 SKRECZKO Julia KS Podlasie Bia造stok 03 U16 PD +0.8 V SUPRO Jaroslaw SUPRO Jaroslaw SUPRO Jaroslaw Z/3161/16 2017 5 LDK!
5 s 2 29.41 PAWEΘOWSKA Karolina MLKS Czarni Olecko 00 U18 WN +0.8 -- KUKIEΘO Magdalena Z/1798/16 2017 BEZ
1 s 3 27.06 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Bia造stok 03 U16 PD -1.6 III SUTYNIEC Mieczys豉w Z/1539/15 2017 3
2 s 3 28.06 ABRAMOWICZ Paulina UKS 19 Bojary Bia造stok 02 U16 PD -1.6 IV SUTYNIEC Mieczys豉w Z/0633/16 2017 4
3 s 3 28.53 STRZY浩WSKA Zuzanna LUKS Ha鎍za Suwa趾i 02 U16 PD -1.6 V JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3 LDK!
4 s 3 29.30 DOBRZYCKA Beata LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 01 U18 PD -1.6 -- GAxSZEWSKI Adrian Z/3750/16 2017 BEZ
5 s 3 30.13 STRZY浩WSKA Inez LUKS Ha鎍za Suwa趾i 03 U16 PD -1.6 V JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0659/17 2017 BEZ LDK!
400 m K
1 f 1 60.68 LESZCZY垶KA Anna KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD III ORΜWSKI Piotr Z/2041/15 2017 4
2 f 1 60.71 ZABIELSKA Natalia LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 00 U18 PD III B.D. Z/2839/15 2017 3
3 f 1 60.94 KISZLUK Justyna KS Podlasie Bia造stok 01 U18 PD III KRYSTO Wojciech Z/2727/15 2017
4 f 1 62.01 TRUSZKOWSKA Wiktoria LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 00 U18 PD IV GAxSZEWSKI Adrian Z/2854/17 2017
5 f 1 62.68 SAK Natalia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 03 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0658/17 2017 5 LDK!
6 f 1 63.28 WITKOWSKA Kamila UKS Technik August闚 00 U18 PD IV D、ROWSKI Tomasz Z/1546/15 2017 4 LDK!
800 m K
1 f 1 2:26.97 KORZUN Aleksandra UKS Technik August闚 00 U18 PD IV SOW粌 Bogus豉w Z/1543/15 2017 3 LDK!
2 f 1 2:27.76 KONDRACKA Gabriela UKS Technik August闚 01 U18 PD IV SOW粌 Bogus豉w SOW粌 Bogus豉w , Z/0519/16 , 2017 4 LDK!
3 f 1 2:28.59 POΣJA垶KA Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN IV FIGAT Miros豉w Z/2336/15 2017 2
4 f 1 2:30.72 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Bia造stok 02 U16 PD IV KUKLI垶KI Pawe Z/3298/16 2017 5
5 f 1 2:31.24 TERCJAK Ma貪orzata LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 99 U20 PD IV DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/0501/15 2017 3 31
6 f 1 2:38.72 DZWONKOWSKA Karolina LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 03 U16 PD -- DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2017 5 70
7 f 1 2:40.46 BUTKIEWICZ Maja UKS 19 Bojary Bia造stok 02 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczys豉w Z/0632/16 2017 5
8 f 1 2:47.22 FRANKOWSKA Julita UKS 19 Bojary Bia造stok 02 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczys豉w Z/0630/16 2017 BEZ
9 f 1 2:52.91 MIKOxJUK Agnieszka UKS Czw鏎ka Bia造stok 98 U20 PD -- DMP U20 WOJSZKO Krzysztof Z/1738/15 2017 BEZ 55
10 f 1 3:04.90 TUROWSKA Julia UKS 19 Bojary Bia造stok 02 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczys豉w Z/0631/16 2017 BEZ
1500 m K
1 f 1 4:40.91 CIOΘO Sylwia KS Podlasie Bia造stok 98 U20 PD II DMP DMP U20 D、ROWSKI Tomasz Z/1216/14 2017 2 82 125
2 f 1 4:55.89 TERCJAK Zofia LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 99 U20 PD III DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/0502/15 2017 2 51
3 f 1 5:01.41 名I Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 01 U18 PD IV DMP U20 名I Aneta Z/2033/15 2017 3 90
  f 1 DNF KARPIUK Diana KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD -- D、ROWSKI Tomasz Z/1889/15 2017 3
3000 m K
1 f 1 11:15.22 浴ANUK Agnieszka UKS Technik August闚 00 U18 PD IV DMP U20 SOW粌 Bogus豉w Z/1547/15 2017 4 LDK! 91
2 f 1 12:43.86 JAKUBIEC Angelika MLKS Czarni Olecko 98 U20 WN -- KUKIEΘO Magdalena Z/1797/16 2017 BEZ
100 m p J M K
1 f 1 14.49 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 01 U18 PD 0.0 I DMP U20 KUBE Stanis豉w KOWALCZYK Pawe Z/0596/16 2017 2 LDK! 148
2 f 1 15.93 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Bia造stok 03 U16 PD 0.0 III SUPRO Jaroslaw SUPRO Jaroslaw , Z/0591/17 , 2017 BEZ LDK!
3 f 1 16.10 STRZY浩WSKA Zuzanna LUKS Ha鎍za Suwa趾i 02 U16 PD 0.0 III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3 LDK!
4 f 1 16.16 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Bia造stok 01 U18 PD 0.0 III MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2017 4
5 f 1 16.92 MARTYNIUK Angelika KS Podlasie Bia造stok 01 U18 PD 0.0 IV KRYSTO Wojciech Z/2740/15 2017
400 m p K K
1 f 1 70.85 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 01 U18 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2017 2 LDK!
2 f 1 75.06 WAWRENTOWICZ Gabriela KS Podlasie Bia造stok 01 U18 PD -- KUBE Stanis豉w KOWALCZYK Pawe Z/6164/15 2016 4 LDK!
Wzwy K
1 f 1 1.62 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 98 U20 PD II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/1363/14 2017 2 85 121
2 f 1 1.59 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 02 U16 PD III KALINOWSKI Pawe GRYNIEWICZ Wiktor # Z/0448/16 2017 LDK!
3 f 1 1.55 ΣPI垶KA Karolina KS Podlasie Bia造stok 99 U20 PD III DMP U20 KUCZY垶KI Janusz Z/0676/15 2017 3 103
4 f 1 1.55 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Bia造stok 01 U18 PD III DMP U20 KLIN Eugeniusz Z/2728/15 2017 103
5 f 1 1.50 MICHAΜWSKA Emilia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 02 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2017 4 LDK!
6 f 1 1.50 SAWICKA Gabriela LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3303/16 2017 5
7 f 1 1.45 MO浩JKO Kamila KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD IV NAZARKIEWICZ Robert # Z/6491/15 2017 4
W dal K
1 f 1 5.36 KULAWCZYK Weronika LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 99 U20 PD +1.7 III DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2 83 110
2 f 1 5.08 MIELECH Gabriela UKS Czw鏎ka Bia造stok 01 U18 PD +1.6 IV DMP U20 WOJSZKO Krzysztof Z/2455/15 2017 4 87
3 f 1 4.85 JABΜ垶KA Patrycja KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD +0.6 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/2709/15 2017 BEZ
4 f 1 4.83 PUSTUΘA Marzena LKS Narew Kurpiewski υm瘸 00 U18 PD +0.6 IV G紑SKI Andrzej Z/1511/15 2017 4
Tr鎩skok K
1 f 1 11.02 FRANKOWSKA Joanna KS Podlasie Bia造stok 98 U20 PD +0.5 III NAZARKIEWICZ Robert Z/1207/14 2017 3
  f 1 NM JABΜ垶KA Patrycja KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD 0.0 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/2709/15 2017 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 12.05 BUJNOWSKA Agnieszka KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD III DMP U20 KRYSTO Wojciech Z/2730/15 2017 109
2 f 1 10.19 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN IV DMP U20 CZERNIAKOWSKI Wies豉w Z/2366/17 2017 - 86
3 f 1 9.82 NOWALSKA Emilia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 01 U18 PD IV SIKORSKI Karol Z/2709/17 2017
4 f 1 9.49 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wies豉w Z/2104/15 2017 4
5 f 1 9.47 BOBROWSKA Daria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 03 U16 PD V ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0657/17 , 2017 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.51 TRZONKOWSKA Beata LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 95 U23 PD I DMP B.D. KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2017 1 115
Dysk (1) K
1 f 1 46.36 TRZONKOWSKA Beata LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 95 U23 PD I DMP B.D. KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2017 1 123
2 f 1 39.49 DAWIDOWSKA Sandra UKS 19 Bojary Bia造stok 98 U20 PD II WOJNO Cezary Z/1075/14 2017 2
3 f 1 34.54 CZAJKOWSKA Paulina KS Podlasie Bia造stok 98 U20 PD III DMP DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/1049/15 2017 2 73 116
4 f 1 32.65 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN III CZERNIAKOWSKI Wies豉w Z/2104/15 2017 4
5 f 1 30.53 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski υm瘸 00 U18 PD IV KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
6 f 1 24.09 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wies豉w Z/2366/17 2017 -
7 f 1 22.71 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wies豉w Z/5360/15 2017 3
8 f 1 21.80 BOBROWSKA Daria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 03 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0657/17 , 2017 BEZ LDK!
M這t (3) K
1 f 1 38.73 MATOCHA Magdalena LUKS Atletic Bia造stok # 00 U18 PD IV CHLEBI垶KI Bogumi Z/5256/15 2017
Oszczep (500) K
1 f 1 41.42 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD III DMP U20 WOJNA Cezary Z/2760/15 2017 2 116
2 f 1 37.75 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN III DMP U20 CZERNIAKOWSKI Wies豉w Z/5360/15 2017 3 100
3 f 1 35.80 BOBROWSKA Daria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 03 U16 PD IV ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0657/17 , 2017 BEZ LDK!
4 f 1 35.36 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski υm瘸 00 U18 PD IV KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
5 f 1 31.53 MICHAΜWSKA Emilia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 02 U16 PD V JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2017 4 LDK!
6 f 1 29.36 NOWALSKA Emilia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 01 U18 PD -- SIKORSKI Karol Z/2709/17 2017
7 f 1 22.62 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Bia造stok 01 U18 PD -- MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2017 4
Oszczep (600) K
1 f 1 35.92 BIAΜMYZY Urszula UKS Czw鏎ka Bia造stok 98 U20 PD III DMP U20 WOJSZKO Krzysztof Z/0308/14 2017 2 109
100 m M
1 s 1 10.93 KAMI垶KI Adrian KS Podlasie Bia造stok 94 Sen PD -1.2 II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3171/11 2017 1 108
2 s 1 11.04 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Bia造stok 93 Sen PD -1.2 II DMP NIED柱IECKI Wojciech B.D. B.D. Z/3167/11 2017 2 99
3 s 1 11.07 NABIAΒK ㄆkasz KS Podlasie Bia造stok 89 Sen PD -1.2 II SIENKIEWICZ Karol Z/2256/11 2017 1
4 s 1 11.08 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN -1.2 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Micha LUDWICHOWSKI Zbigniew Micha Z/1268/11 2017 1
5 s 1 11.10 犴ZYCKI Artur UKS 19 Bojary Bia造stok 00 U18 PD -1.2 II SUTYNIEC Hanna Z/1532/15 2017 2
6 s 1 11.13 JABΜ垶KI Marcin KS Podlasie Bia造stok 94 Sen PD -1.2 II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0917/11 2017 92
7 s 1 11.30 PIE堲OS ㄆkasz KS Podlasie Bia造stok 98 U20 PD -1.2 II NAZARKIEWICZ Robert Z/1053/15 2017 3
8 s 1 11.46 WIESIOΒK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U23 WN -1.2 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Micha LUDWICHOWSKI Zbigniew Micha LUDWICHOWSKI Zbigniew Micha Z/0895/12 2017 2
1 s 2 11.18 SACHARCZUK Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 93 Sen PD +0.3 II DMP KUKLI垶KI Pawe B.D. Z/1800/13 2017 2 88
2 s 2 11.26 SZCZECHOWSKI Gracjan LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 98 U20 PD +0.3 II DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/1657/14 2017 2 82
3 s 2 11.30 SIKORSKI Piotr KS Podlasie Bia造stok 98 U20 PD +0.3 II ORΜWSKI Piotr Z/5023/15 2017 3
4 s 2 11.55 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski υm瘸 00 U18 PD +0.3 III KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2017 2
5 s 2 11.56 MISZKIEL Marcin UKS 19 Bojary Bia造stok # 01 U18 PD +0.3 III SUTYNIEC Mieczys豉w Z/0427/16 2017
6 s 2 11.75 PIECZUxJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN +0.3 III FIGAT Miros豉w Z/0450/16 2017 3
7 s 2 12.69 ZALEWSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +0.3 -- PODOLAK Irena Z/6437/15 2017 BEZ
1 s 3 11.45 MARGOL Arkadiusz KS Podlasie Bia造stok 96 U23 PD +0.1 III KONSTA哸ZUK Arkadiusz Z/1453/12 2017 3
2 s 3 11.48 KWIATKOWSKI Mateusz MLKS Czarni Olecko 99 U20 WN +0.1 III KUKIEΘO Magdalena Z/1796/16 2017 4
3 s 3 11.50 CZARNECKI Marcin UKS Czw鏎ka Bia造stok 00 U18 PD +0.1 III DMP U20 WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2017 110
4 s 3 11.58 TARNOWSKI Micha UKS 19 Bojary Bia造stok 01 U18 PD +0.1 III SUTYNIEC Mieczys豉w Z/1540/15 2017 2
5 s 3 11.62 STUKAN Maciej KS Podlasie Bia造stok 98 U20 PD +0.1 III NAZARKIEWICZ Robert Z/1052/15 2017 3
6 s 3 11.77 ZABOLEWICZ Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN +0.1 IV DMP U20 ZEGIS Krystyna Z/2425/15 2017 3 97
7 s 3 11.78 SZYMA垶KI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +0.1 IV DMP U20 ZEGIS Krystyna Z/2423/15 2017 3 97
8 s 3 11.89 KLIMEK Rafa KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN +0.1 IV 浩GIS Krystyna Z/0446/15 2017 2
1 s 4 11.61 LACHOWICZ Jan KS Podlasie Bia造stok 99 U20 PD +0.4 III NIED柱IECKI Wojciech Z/3243/15 2017 4
2 s 4 11.90 KRAWCZYK Kacper KS Podlasie Bia造stok 02 U16 PD +0.4 IV SIENKIEWICZ Karol Z/3160/16 2017 4
3 s 4 11.91 TYMI垶KI Jakub KS Podlasie Bia造stok 98 U20 PD +0.4 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/2278/16 2017 4
4 s 4 12.47 CHMIELNICKI Witold KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +0.4 V LUDWICHOWSKA Bronis豉wa LUDWICHOWSKA Bronis豉wa Z/3899/16 2017 LDK!
5 s 4 12.55 SZMIDT Hubert MLKS Czarni Olecko 00 U18 WN +0.4 -- KUKIEΘO Magdalena Z/2004/17 2017
1 s 5 11.81 PIETRAS Maciej LUKS Ha鎍za Suwa趾i 01 U18 PD +2.1 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2
2 s 5 12.12 KALINOWSKI Kamil KS Podlasie Bia造stok 01 U18 PD +2.1 IV ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPI垶KI Jerzy
3 s 5 12.36 OLECHOWSKI Jakub MLKS Czarni Olecko 00 U18 WN +2.1 -- KUKIEΘO Magdalena Z/2005/17 2017
4 s 5 12.42 WILUK Szymon KS Puszcza Hajn闚ka 01 U18 PD +2.1 -- GRYGORUK Andrzej Z/0859/17 2017
5 s 5 12.56 KLIMOWICZ Micha KS Podlasie Bia造stok 02 U16 PD +2.1 V SIENKIEWICZ Karol Z/4068/17 2017 BEZ
6 s 5 12.93 KLUK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +2.1 -- ZEGIS Krystyna Z/2465/17 2017
7 s 5 13.07 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Ha鎍za Suwa趾i 02 U16 PD +2.1 -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2017 4 LDK!
200 m M
1 s 1 22.14 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN +2.1 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Micha LUDWICHOWSKI Zbigniew Micha Z/1268/11 2017 1
2 s 1 22.42 SZCZECHOWSKI Gracjan LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 98 U20 PD +2.1 II DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/1657/14 2017 2 94 132
3 s 1 22.78 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +2.1 II DMP U20 ZEGIS Krystyna Z/2898/15 2017 3 122
4 s 1 22.80 WIESIOΒK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U23 WN +2.1 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Micha LUDWICHOWSKI Zbigniew Micha LUDWICHOWSKI Zbigniew Micha Z/0895/12 2017 2
5 s 1 23.15 LACHOWICZ Jan KS Podlasie Bia造stok 99 U20 PD +2.1 III NIED柱IECKI Wojciech Z/3243/15 2017 4
1 s 2 23.25 KWIATKOWSKI Mateusz MLKS Czarni Olecko 99 U20 WN -0.5 III KUKIEΘO Magdalena Z/1796/16 2017 4
2 s 2 23.57 TARNOWSKI Micha UKS 19 Bojary Bia造stok 01 U18 PD -0.5 III SUTYNIEC Mieczys豉w Z/1540/15 2017 2
3 s 2 23.66 KLIMEK Rafa KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -0.5 IV 浩GIS Krystyna Z/0446/15 2017 2
4 s 2 23.71 ZABOLEWICZ Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -0.5 IV ZEGIS Krystyna Z/2425/15 2017 3
5 s 2 23.71 SZYMA垶KI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -0.5 IV ZEGIS Krystyna Z/2423/15 2017 3
6 s 2 24.59 CZARNECKI Marcin UKS Czw鏎ka Bia造stok 00 U18 PD -0.5 -- WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2017
7 s 2 25.16 PIECZUxJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN -0.5 -- FIGAT Miros豉w Z/0450/16 2017 3
1 s 3 24.60 KALINOWSKI Kamil KS Podlasie Bia造stok 01 U18 PD +0.3 -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPI垶KI Jerzy
2 s 3 25.01 SZMIDT Hubert MLKS Czarni Olecko 00 U18 WN +0.3 -- KUKIEΘO Magdalena Z/2004/17 2017
3 s 3 25.29 CHMIELNICKI Witold KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +0.3 V LUDWICHOWSKA Bronis豉wa LUDWICHOWSKA Bronis豉wa Z/3899/16 2017 LDK!
4 s 3 25.42 OLECHOWSKI Jakub MLKS Czarni Olecko 00 U18 WN +0.3 -- KUKIEΘO Magdalena Z/2005/17 2017
400 m M
1 s 1 54.66 LOTKOWSKI Mateusz LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 99 U20 PD IV DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/1142/16 2017 BEZ 86
2 s 1 56.54 WNOROWSKI Przemys豉w KS Podlasie Bia造stok 01 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol Z/2039/15 2017 3
3 s 1 57.26 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 01 U18 PD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPI垶KI Jerzy
4 s 1 57.43 RADZIEJEWSKI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPI垶KI Jerzy Z/0906/17 2017
1 s 2 54.06 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV POLEWACZ Ma貪orzata # Z/1477/16 2017 BEZ
2 s 2 54.76 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- PODOLAK Irena Z/2310/15 2017 3
3 s 2 57.33 MAKOWSKI Patryk LUKS Ha鎍za Suwa趾i 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0656/17 2017 LDK!
4 s 2 57.62 RYBACKI Kornel LUKS Ha鎍za Suwa趾i 03 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2017 LDK!
5 s 2 60.91 JAWOROWSKI Micha KS Podlasie Bia造stok 02 U16 PD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPI垶KI Jerzy Z/1341/17 2017 BEZ
800 m M
2 f 1 2:02.41 SUCHY Jacek KS Podlasie Bia造stok 99 U20 PD IV D、ROWSKI Tomasz Z/1222/16 2017 4
3 f 1 2:02.55 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik August闚 99 U20 PD IV SOW粌 Bogus豉w Z/2397/15 2017 4
4 f 1 2:04.62 PREDKO ㄆkasz KS Podlasie Bia造stok 99 U20 PD IV D、ROWSKI Tomasz Z/1223/16 2017 4
5 f 1 2:05.45 MNICH Patryk KS Podlasie Bia造stok 01 U18 PD IV D、ROWSKI Tomasz Z/2036/15 2017 3
6 f 1 2:13.14 KILP Karl Konstantin KS Puszcza Hajn闚ka 01 U18 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/3012/16 2017 BEZ
7 f 1 2:18.60 WSZEBOROWSKI Kacper MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN -- KUKIEΘO Magdalena BRYNDA Marcin Z/1680/17 2017 LDK!
3000 m M
1 f 1 9:09.37 MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Bia造stok 99 U20 PD III KALINOWSKI Pawe Z/2159/15 2017 3
2 f 1 9:50.79 R茛KOWSKI Adam UKS Technik August闚 00 U18 PD IV SOW粌 Bogus豉w Z/1544/15 2017 4 LDK!
  f 1 DNF RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Bia造stok 98 U20 PD -- D、ROWSKI Tomasz Z/1078/14 2017 3
110 m p J M M
1 f 1 14.83 RAMOTOWSKI Pawe KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD 0.0 II DMP U20 SUPRO Jaroslaw Z/2445/15 2017 3 133
2 f 1 15.14 SINIΜ Krystian UKS 19 Bojary Bia造stok 00 U18 PD 0.0 III SUTYNIEC Mieczys豉w Z/1535/15 2017 3
3 f 1 15.31 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD 0.0 III SUPRO Jaroslaw Z/2032/15 2017 4
4 f 1 15.73 POMIAN Rados豉w LUKS Ha鎍za Suwa趾i 00 U18 PD 0.0 III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1518/15 2017 4
110 m p M (99.1) M
1 f 1 14.62 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Bia造stok 98 U20 PD 0.0 II DMP U20 SUPRO Jaroslaw Z/1404/14 2017 2 149
110 m p M
1 f 1 15.40 SUPRO Pawe KS Podlasie Bia造stok 96 U23 PD 0.0 II DMP SUPRO Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2017 2 89
400 m p J M M
1 f 1 58.94 POMIAN Rados豉w LUKS Ha鎍za Suwa趾i 00 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1518/15 2017 4
2 f 1 60.48 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN IV ZEGIS Krystyna Z/2422/15 2017 4
400 m p M
1 f 1 53.07 DUDEK Bartosz AZS-AWF Katowice # 92 Sen SL I B.D. B.D. Z/3483/11 2017
2000 m prz M
1 f 1 6:15.29 MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogo Siedlce 93 Sen MZ -- B.D. B.D. Z/3613/15 2017
  f 1 DNF W﹖ECKI Przemys豉w KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD -- D、ROWSKI Tomasz Z/2037/15 2017 BEZ
Wzwy M
1 f 1 1.90 AUGUSTY哸ZYK Krystian UKS 19 Bojary Bia造stok 99 U20 PD III SUTYNIEC Mieczys豉w Z/5013/15 2017 2
2 f 1 1.80 AUGUSTYNOWICZ Dawid KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD IV DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2108/17 2017 4 99
3 f 1 1.80 ZADROGA Patryk LKS Narew Kurpiewski υm瘸 00 U18 PD IV KOTOWSKI Jan Z/1509/15 2017 BEZ
4 f 1 1.55 BARTNIK Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0662/17 2017 BEZ
W dal M
1 f 1 7.04 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Bia造stok 97 U23 PD +1.0 II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2017 94
2 f 1 6.93 MA哸ZUK Piotr UKS Czw鏎ka Bia造stok 98 U20 PD +0.9 II DMP U20 WOJSZKO Krzysztof Z/1741/15 2017 2 126
3 f 1 6.70 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 99 U20 LU +0.5 III DMP MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2017 2 72
4 f 1 6.62 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD +1.0 III DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2017 3 111
5 f 1 6.51 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski υm瘸 00 U18 PD +0.5 III DMP U20 KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2017 2 105
6 f 1 5.62 MISZKIEL Marcin UKS 19 Bojary Bia造stok # 01 U18 PD +0.9 -- SUTYNIEC Mieczys豉w Z/0427/16 2017
7 f 1 5.57 KOSACKI Mateusz UKS Czw鏎ka Bia造stok 00 U18 PD +0.6 -- DMP U20 WOJSZKO Krzysztof Z/2000/17 2017 67
Tr鎩skok M
1 f 1 14.61 MA哸ZUK Piotr UKS Czw鏎ka Bia造stok 98 U20 PD +0.8 II WOJSZKO Krzysztof Z/1741/15 2017 2
2 f 1 12.49 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD +1.3 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2017 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 13.82 WΜSTOWSKI Sebastian UKS Liceum sportowe υm瘸 00 U18 PD III TRZONKOWSKA Beata # Z/6062/15 2017 3
2 f 1 12.75 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Ha鎍za Suwa趾i 02 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2017 4 LDK!
3 f 1 11.91 KULESZA Rafa KS Puszcza Hajn闚ka 01 U18 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/2241/17 2017
4 f 1 11.37 MA印I Igor KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wies豉w Z/2899/15 2017 BEZ
5 f 1 10.61 KRYSZYN Pawe UKS Technik August闚 03 U16 PD V DMP U20 SOW粌 Bogus豉w SOW粌 Bogus豉w , Z/0652/17 , 2017 LDK! 71
6 f 1 10.12 RUCI垶KI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -- POLEWACZ Ma貪orzata POLEWACZ Ma貪orzata # , Z/3674/16 , 2017 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.50 OPCZY垶KI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN II CZERNIAKOWSKI Wies豉w Z/0991/14 2017 2
Dysk (1) M
1 f 1 41.39 RUCI垶KI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN III POLEWACZ Ma貪orzata POLEWACZ Ma貪orzata # , Z/3674/16 , 2017 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 44.41 HALBOWICZ Rafa UKS Technik August闚 01 U18 PD III DMP U20 SOW粌 Bogus豉w SOW粌 Bogus豉w , Z/1835/16 , 2017 3 LDK! 124
2 f 1 39.56 MARCZAK Patryk UKS Czw鏎ka Bia造stok 00 U18 PD III DMP U20 WOJNA Cezary Z/1998/17 2017 108
3 f 1 36.75 PIETRAS Maciej LUKS Ha鎍za Suwa趾i 01 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2
4 f 1 35.03 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Ha鎍za Suwa趾i 02 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2017 4 LDK!
5 f 1 32.88 MA印I Igor KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- DMP U20 CZERNIAKOWSKI Wies豉w Z/2899/15 2017 BEZ 84
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.67 OPCZY垶KI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN II DMP U20 CZERNIAKOWSKI Wies豉w Z/0991/14 2017 2 140
M這t (5) M
1 f 1 43.96 BRA垶KI Piotr LUKS Atletic Bia造stok # 00 U18 PD IV CHLEBI垶KI Bogumi Z/6078/15 2017 IV
M這t (7.26) M
1 f 1 54.85 CZAJKOWSKI ㄆkasz LUKS Atletic Bia造stok 97 U23 PD I CHLEBI垶KI Bogumi Z/0954/14 2017 2
Oszczep (700) M
1 f 1 51.19 WI吉IEWSKI Dominik KS Podlasie Bia造stok 00 U18 PD III DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/5265/15 2017 3 104
2 f 1 41.08 KULESZA Rafa KS Puszcza Hajn闚ka 01 U18 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/2241/17 2017
3 f 1 39.68 SZUBZDA Dawid KS Podlasie Bia造stok 01 U18 PD -- WOJNA Cezary Z/3149/17 2017
Oszczep (800) M
1 f 1 54.59 ZAWADZKI Dawid KS Podlasie Bia造stok 99 U20 PD III DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/2675/16 2017 3 122
2 f 1 51.03 MARTYNIUK Piotr KS AZS UWM Olsztyn 94 Sen WN III CZERNIAKOWSKI Wies豉w CZERNIAKOWSKI Wies豉w Z/2785/16 2017
3 f 1 50.91 WYSOCKI Tomasz UKS Czw鏎ka Bia造stok 99 U20 PD III DMP U20 WOJNA Cezary Z/1066/16 2017 3 114
4 f 1 50.58 SIEWIERTOKA Patryk KS Podlasie Bia造stok 99 U20 PD III WOJNA Cezary Z/3204/15 2017 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.746435880661 sekund