Białystok 17.06.2017
Finał Krajowy XVIII Gimnazjady w Lidze Lekkoatletycznej o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku [DMP]
100 m K
1 s 1 12.50 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +1.3 II DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2 LDK! 99
2 s 1 13.02 DŻUGAN Aleksandra RKS Rumia 01 U18 PM +1.3 III SZYMAŃSKI Maciej Z/2232/15 2017 2
3 s 1 13.11 TRZCIŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP +1.3 III OLCZYK Stanisław B.D. # Z/0088/16 2017 3 LDK!
4 s 1 13.25 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB +1.3 IV WOŹNIAK Agnieszka Z/5640/15 2017 3
5 s 1 13.33 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01 U18 SL +1.3 IV DMP ROLAK Dorota Z/0891/15 2017 3 57
6 s 1 13.69 GAWROŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 02 U16 LB +1.3 IV PAPUGA Sebastian Z/1649/16 2017 3 LDK!
7 s 1 13.73 KOWAL Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +1.3 IV LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek B.D. , Z/0095/15 , 2017 3 LDK!
1 s 2 13.21 SAK Natalia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.8 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0658/17 2017 5 LDK!
2 s 2 13.42 KOWALSKA Nicole MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U16 SL +0.8 IV JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1400/16 2017 4
3 s 2 13.45 ZARĘBA Eliza KS Wisła Puławy 02 U16 LU +0.8 IV KANTORSKA Agata ZDYBEL Aleksander , Z/3870/16 , 2017 5 LDK!
4 s 2 13.46 WĄSIK Małgorzata KS Wisła Puławy 01 U18 LU +0.8 IV JĘDRYS Andrzej Z/3871/16 2017 4
5 s 2 13.64 STANISZEWSKA Anna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U16 SL +0.8 IV JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1396/16 2017 5
6 s 2 13.78 WRZOSEK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD +0.8 IV B.D. BELTER Artur KOWALSKI Robert , Z/0586/17 , 2017 LDK!
7 s 2 13.91 BŁAWAT Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP +0.8 V OLCZYK Stanisław B.D. # Z/0084/16 2017 5 LDK!
1 s 3 13.62 KRUTUL Paulina LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -0.1 IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3302/16 2017 5
2 s 3 13.82 OSADA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK -0.1 -- SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0276/15 2017 4 LDK!
3 s 3 13.88 BOGDANIEC Hanna UKS Barnim Goleniów 02 U16 ZP -0.1 V MAŃKOWSKI Krzysztof Z/2814/16 2017 LDK!
4 s 3 13.92 SŁOWICKA Joanna KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.1 -- B.D. 4
5 s 3 14.01 WYWROT Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -0.1 V SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0164/17 2017 BEZ LDK!
6 s 3 14.05 ZUBKO Michalina UKS Barnim Goleniów 02 U16 ZP -0.1 V SZWARC Sławomir GOŁĘBIOWSKI Michał Z/3727/16 2017 LDK!
7 s 3 14.08 GRYKAŁOWSKA Laura KS Wisła Puławy 02 U16 LU -0.1 V JĘDRYS Andrzej Z/2515/17 2017
1 s 4 13.46 GÓRECKA Aleksandra RKS Rumia 03 U16 PM +0.8 IV SZYMAŃSKI Maciej Z/3576/17 2017 LDK!
2 s 4 13.68 KAWLEWSKA Oliwia RKS Rumia 03 U16 PM +0.8 IV SZYMAŃSKI Maciej B.D. B.D. Z/0234/17 2017 3 LDK!
3 s 4 14.32 KIEDAS Gabriela UKS Barnim Goleniów 03 U16 ZP +0.8 V MAŃKOWSKI Krzysztof HANUSZKIEWICZ Monika Z/3089/17 2017 BEZ LDK!
4 s 4 14.50 KOŁAŚ Julia SKS Kusy Kraków 02 U16 MA +0.8 V FRĄCZYK Bogusława Z/2522/16 2017 5 LDK!
5 s 4 14.52 MATUSIK Aleksandra niest. Białystok 01 U18 PD +0.8 --
6 s 4 14.79 JAKUBOWSKA Amelia ULKS Jedlińsk 03 U16 MZ +0.8 -- KILAR Krystian Z/3436/17 2017
7 s 4 14.88 BIENIEK Martyna ULKS Jedlińsk 02 U16 MZ +0.8 -- KILAR Krystian Z/2772/16 2017 5
1 s 5 14.01 ROMATOWSKA Anna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -0.1 V JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0430/16 2017 4 LDK!
2 s 5 14.34 ZAMOJSKA Aleksandra LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -0.1 V BERNATOWICZ Jolanta Z/2541/17 2017
3 s 5 14.34 NOWAK Oliwia SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.1 V KADUSZKIEWICZ Dorota SZCZYRK Janusz Z/0008/17 2017 BEZ LDK!
4 s 5 14.46 ZAJĄC Oliwia UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK -0.1 -- SUGIER Maria LDK!
5 s 5 14.55 MOLENDA Karolina ULKS Jedlińsk 03 U16 MZ -0.1 -- KILAR Krystian Z/3437/17 2017
6 s 5 14.60 WIECHEĆ Klaudia SKS Kusy Kraków 02 U16 MA -0.1 -- FRĄCZYK Bogusława Z/2521/16 2017 5 LDK!
7 s 5 14.63 SOBOLEWSKA Klaudia niest. Białystok 00 U18 PD -0.1 --
300 m K
1 s 1 40.35 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2017 2
2 s 1 40.43 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U16 LB II SASKA Tomasz Z/0630/17 2017 2
3 s 1 41.78 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0727/17 2017 4 LDK!
4 s 1 42.27 TUCKA Dominika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0903/15 2017 2
5 s 1 42.51 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/3706/15 2017 2
6 s 1 43.19 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3028/16 , 2017 2 LDK!
7 s 1 44.10 KARNAS Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 01 U18 KP -- B.D. Z/2279/15 2017 LDK!
1 s 2 42.55 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0272/15 2017 2 LDK!
2 s 2 43.14 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/0082/16 2017 2
3 s 2 43.38 PIECUCH Marta RKS Rumia 03 U16 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0233/17 2017 BEZ LDK!
4 s 2 43.48 ROSIŃSKA Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/2544/16 2017 3
5 s 2 44.57 KISZLUK Justyna KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- KRYSTOŃ Wojciech Z/2727/15 2017
6 s 2 44.59 MŚCICHOWSKA Jessica UKS Barnim Goleniów 01 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/2809/16 2017 3
1 s 3 43.28 STĘŻALSKA Julia KS Hanza Goleniów 02 U16 ZP III WALKOWIAK Piotr Z/1277/15 2017 3
2 s 3 44.80 HOŁUBICZKO Aleksandra OLA Biała Podlaska 03 U16 LU III SĘTOWSKA-DRYK Ewelina LDK!
3 s 3 45.09 CITAK Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U16 SL IV ROLAK Dorota Z/0792/17 2017 BEZ
4 s 3 45.17 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U16 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1403/16 2017 4
5 s 3 45.77 ANTOSIK Agata MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/2787/17 2017 4
6 s 3 45.97 CHOROSZEWICZ Wioleta LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3301/16 2017 4
7 s 3 46.61 WYWROT Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0279/15 2017 5 LDK!
1 s 4 44.92 GRABLOWSKA Natalia RKS Rumia 01 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej PEPLIŃSKI Tadeusz Z/2236/15 2017 3 LDK!
2 s 4 47.24 CZERWIK Julia SKS Kusy Kraków 02 U16 MA V B.D.
3 s 4 47.74 HEŁMIŃSKA Roksana ULKS Jedlińsk 02 U16 MZ V KILAR Krystian Z/2771/16 2017 BEZ
4 s 4 50.54 MERTA Katarzyna SKS Kusy Kraków 02 U16 MA -- B.D.
5 s 4 51.28 MAKUŁA Weronika SKS Kusy Kraków 02 U16 MA --
6 s 4 52.05 GOLUCH Monika PG 4 Puławy 03 U16 LU --
1 s 5 46.66 ZASUWA Zofia UKS Barnim Goleniów 02 U16 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał GOŁĘBIOWSKI Michał Z/1719/15 2017 4 LDK!
2 s 5 47.38 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK V SUGIER Maria Z/2336/17 2017 LDK!
3 s 5 48.57 WAŚ Karolina KS Wisła Puławy 01 U18 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/2455/17 2017 5
4 s 5 48.65 RELIGA Anna ULKS Jedlińsk 01 U18 MZ -- KILAR Krystian Z/2170/15 2016 BEZ
5 s 5 48.65 WALCZAK Kamila ULKS Jedlińsk 02 U16 MZ -- KILAR Krystian Z/2775/16 2017
6 s 5 50.74 SIKOROWSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0661/17 2017 LDK!
600 m K
1 s 1 1:36.53 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U16 LB II SASKA Tomasz Z/0628/17 2017 3 LDK!
2 s 1 1:38.44 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U16 ZP II WALKOWIAK Piotr Z/1272/15 2017 2
3 s 1 1:42.13 JUNIEWICZ Natalia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0890/15 2017 3
4 s 1 1:42.14 ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP III KACZOCHA Malwina SOBOWIEC Bartosz B.D. , Z/0144/15 , 2017 4 LDK!
5 s 1 1:43.12 LEMIERZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U16 LB IV WOŹNIAK Daniel WOŹNIAK Daniel , Z/0942/17 , 2017 5 LDK!
6 s 1 1:45.69 ŚNIADKOWSKA Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/2747/15 2017 3 LDK!
7 s 1 1:45.78 KUCAL Kamila ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/5770/15 2017 3
8 s 1 1:46.57 PALA Ewa MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U16 SL V PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1397/16 2017 4
9 s 1 1:46.61 KRÓLIKIEWICZ Julia UKS Barnim Goleniów 03 U16 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0731/17 2017 5 LDK!
10 s 1 1:48.52 MORAWSKA Marcelina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U16 SL V PRZEWIEŹLIK Dorota
11 s 1 1:52.98 WITKOWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0068/15 2017 4
12 s 1 1:57.74 SZYMCZAK Julia SKS Kusy Kraków 02 U16 MA --
1 s 2 1:48.47 CHUDZIK Paulina RKS Rumia 02 U16 PM V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/3011/16 2017 4 LDK!
2 s 2 1:50.47 STAŃKO Oliwia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0167/17 2017 BEZ LDK!
3 s 2 1:51.20 KOTŁOWSKA Monika RKS Rumia 01 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej PEPLIŃSKI Tadeusz Z/2235/15 2017 BEZ LDK!
4 s 2 1:52.87 GREMSKA Joanna UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U16 PK -- SUGIER Maria Z/0913/16 2017 BEZ LDK!
5 s 2 1:54.24 OLESIŃSKA Julia UKS Barnim Goleniów 01 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał GOŁĘBIOWSKI Michał Z/1806/15 2017 5 LDK!
6 s 2 1:56.65 NAZAROWICZ Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- SUGIER Maria Z/0170/17 2017 BEZ LDK!
7 s 2 1:57.19 ZAWISTOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna GRECKA Wiesława KLESZCZEWSKA Joanna Z/0752/16 2017 LDK!
8 s 2 1:57.53 SZYNDLER Aleksandra PG 4 Puławy 02 U16 LU --
9 s 2 1:58.69 TUDRYJ Karolina KS Wisła Puławy 01 U18 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/3360/16 2017 BEZ
10 s 2 2:09.82 WOSZCZEK Karolina PG 4 Puławy 01 U18 LU --
11 s 2 2:15.07 ABRAMOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok # 03 U16 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/3845/17 , 2017 LDK!
80 pł K
1 s 1 11.85 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.4 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2017 2 LDK!
2 s 1 12.00 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB +0.4 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2017 2
3 s 1 12.05 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U16 MA +0.4 II FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2017 LDK!
4 s 1 12.65 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.4 III SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2017 3 LDK!
5 s 1 12.82 KUBAN Anna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U16 SL +0.4 III JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1399/16 2017 5
6 s 1 13.22 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U16 LB +0.4 IV WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2017 3 LDK!
7 s 1 14.06 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01 U18 SL +0.4 -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0892/15 2017 4
1 s 2 12.73 SKIBNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -0.1 III OLCZYK Stanisław # Z/3299/17 2017 BEZ
2 s 2 12.79 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -0.1 III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3 LDK!
3 s 2 13.13 MŁODAK Natalia RKS Rumia 02 U16 PM -0.1 IV PEPLIŃSKI Tadeusz PEPLIŃSKI Tadeusz Z/2848/16 2017 3 LDK!
4 s 2 13.18 MICHNIACKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -0.1 IV TOMCZYK Kazimierz Z/2786/17 2017 5
5 s 2 13.27 MARTYNIUK Angelika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.1 -- KRYSTOŃ Wojciech Z/2740/15 2017
6 s 2 13.50 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U16 LB -0.1 IV WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0632/17 , 2017 4 LDK!
7 s 2 13.52 SAWICKA Gabriela LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -0.1 IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3303/16 2017 5
1 s 3 12.98 GRACZYK Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP +0.1 III KACZOCHA Malwina OLCZYK Stanisław B.D. # , Z/0074/15 , 2017 4 LDK!
2 s 3 13.04 MUNDZIA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP +0.1 IV KACZOCHA Malwina OLCZYK Stanisław B.D. # , Z/0076/15 , 2017 4 LDK!
3 s 3 14.11 HATAŚ Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U14 PK +0.1 V SUGIER Maria SUGIER Krzysztof # Z/3794/17 2017 LDK!
4 s 3 14.43 BIAŁY Zuzanna UKS Barnim Goleniów 02 U16 ZP +0.1 V GOŁĘBIOWSKI Michał GOŁĘBIOWSKI Michał # , Z/2810/16 , 2017 5 LDK!
5 s 3 15.04 HAWAJSKA Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.1 -- SUGIER Maria Z/0165/17 2017 BEZ LDK!
6 s 3 15.55 KACZKOWSKA Justyna SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0006/17 2017 BEZ LDK!
7 s 3 15.65 ŁEBEK Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U16 SL +0.1 -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0790/17 2017
1 s 4 14.03 ZIÓŁEK Agata ULKS Jedlińsk 02 U16 MZ +0.6 V KILAR Krystian Z/2774/16 2017 5
2 s 4 14.79 STRZYŻEWSKA Inez LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.6 V JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0659/17 2017 BEZ LDK!
3 s 4 15.72 SUROWIEC Aleksandra RKS Rumia 01 U18 PM +0.6 -- SZYMAŃSKI Maciej PEPLIŃSKI Tadeusz Z/2233/15 2017 3 LDK!
4 s 4 15.78 GIL Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.6 -- B.D. BEZ
5 s 4 15.87 SOFIŃSKA Paulina LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.6 -- ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena , Z/2976/17 , 2017 LDK!
6 s 4 15.97 NICZYPORUK Gabriela PG 3 Bielsk Podlaski 01 U18 PD +0.6 --
Wzwyż K
1 f 1 1.64 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01 U18 PD II KLIN Eugeniusz Z/2728/15 2017
2 f 1 1.64 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2017 3 LDK!
3 f 1 1.57 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek # Z/3739/15 2017 3
4 f 1 1.48 KUPIŃSKA Patrycja LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3300/16 2017 5
5 f 1 1.48 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2017 LDK!
6 f 1 1.45 KOZAK Zuzanna KS Wisła Puławy 01 U18 LU IV JĘDRYS Andrzej Z/3359/16 2017 4
7 f 1 1.45 SOBOLEWSKA Aleksandra niest. Białystok 01 U18 PD IV
8 f 1 1.45 PALUCH Katarzyna SKS Kusy Kraków 02 U16 MA IV B.D.
8 f 1 1.45 JAROSZ Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP IV KACZOCHA Alina KUĆ Dariusz B.D. , Z/0090/15 , 2017 BEZ LDK!
10 f 1 1..4 BAGIŃSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD --
11 f 1 1..4 WUDKIEWICZ Maria Gimnazjum 5 Suwałki 01 U18 PD --
12 f 1 1..3 HOŚCIŁO Żaneta LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2535/17 , 2017 LDK!
13 f 1 1..3 ŁOBODZIŃSKA Maja AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB -- JĘDRZEJCZAK Agnieszka ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/1660/17 , 2017 BEZ LDK!
  f 1 NM PANASIUK Oliwia KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- B.D.
  f 1 NM OŚCIŁOWSKA Kinga PG 4 Puławy # 02 U16 LU --
W dal K
1 f 1 5.23 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U16 MA -0.4 III DMP MICHNIAK Jan Z/2997/15 2017 4 LDK! 74
2 f 1 5.07 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD 0.0 IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2017 4 LDK!
3 f 1 5.02 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -0.3 IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2017 5 LDK!
4 f 1 4.96 MIZERSKA Nicola MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -0.5 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3731/15 2017 4
5 f 1 4.75 KASPRZAK Sandra BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -1.0 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0151/15 2017 5
6 f 1 4.72 SZYMAŃSKA Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -0.1 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2759/17 2017 5
7 f 1 4.54 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01 U18 SL -0.8 -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0902/15 2016 3
8 f 1 4.47 ŚMIGIELSKA Sara AZS-AWF Gorzów 02 U16 LB -0.2 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/3431/16 2017 5 LDK!
9 f 1 4.38 BĄCZYŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP -0.5 -- KACZOCHA Alina KUĆ Dariusz B.D. , Z/0070/15 , 2017 LDK!
10 f 1 4.32 RÓŻAŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U16 LB 0.0 -- RADZEWICZ Małgorzata WOŹNIAK Agnieszka , Z/0975/17 , 2017 LDK!
11 f 1 4.09 RODZOŚ Dominika PG 4 Puławy 03 U16 LU -1.0 --
12 f 1 4.09 KOWALEWICZ Paulina Gimnazjum 2 Goleniów 02 U16 ZP -0.2 --
13 f 1 4.02 GŁUSZEK Martyna Gimnazjum 2 Goleniów 00 U18 ZP -0.2 --
14 f 1 3.99 CHOJNACKA Kinga PG 4 Puławy 02 U16 LU -0.3 --
15 f 1 3.97 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.4 -- GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2017 LDK!
16 f 1 3.95 KAROLIK Martyna PG 4 Puławy 03 U16 LU -0.3 --
Kula (3) K
1 f 1 11.63 BIAŁKOWSKA Klaudia ULKS Jedlińsk 01 U18 MZ III KILAR Krystian Z/5477/15 2016 3
2 f 1 10.99 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 U18 PM IV PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1954/15 2017 4
3 f 1 10.61 BILNIK Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/4759/15 2017 4
4 f 1 9.94 KUBASIK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3748/15 2016 4
5 f 1 9.73 SŁAWOSZEWSKA Dominika SKS Kusy Kraków 02 U16 MA V FRĄCZYK Bogusława Z/3667/16 2017 5 LDK!
6 f 1 9.62 NOWAKOWSKA Karolina ULKS Jedlińsk 01 U18 MZ -- KILAR Krystian Z/2168/15 2016 4
7 f 1 9.60 BOBROWSKA Daria LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0657/17 , 2017 BEZ LDK!
8 f 1 9.55 MYĆKA Klaudia RKS Rumia 03 U16 PM V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/3572/17 2017 LDK!
9 f 1 9.08 NAROŻNIK Zuzanna ULKS Jedlińsk 03 U16 MZ V KILAR Krystian Z/3435/17 2017
10 f 1 9.04 BUJNOWSKA Emilia LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/3299/16 2017 5
11 f 1 9.01 DĘGA Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK -- SUGIER Maria
12 f 1 9.01 KALINOWSKA Gabriela Gimnazjum 5 Suwałki 01 U18 PD --
13 f 1 8.72 GORTAT Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2479/16 2017 5
14 f 1 8.55 SZYMCZAK Natalia Gimnazjum 2 Goleniów 03 U16 ZP --
15 f 1 8.46 KRUTUL Martyna LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD --
16 f 1 8.22 SĘK Angelika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- GRECKA Wiesława LDK!
17 f 1 8.07 MASŁOWSKA Monika LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2539/17 2017
18 f 1 8.06 OMILJANOWICZ Julia Gimnazjum 5 Suwałki 01 U18 PD --
19 f 1 7.84 GOGACZ Izabela KS Wisła Puławy 01 U18 LU -- KOPRON Witold Z/2414/16 2016 5
20 f 1 7.68 SKRZYPCZAK Dominika Gimnazjum 2 Goleniów 04 U14 ZP --
21 f 1 7.62 GUZIKIEWICZ Julia UKS Barnim Goleniów 01 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 37.71 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U16 PK III RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2017 3 LDK!
2 f 1 36.58 ZAMOJSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3753/15 2017 3
3 f 1 31.78 PIASECKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3750/15 2017 4
4 f 1 31.29 WALCZAK Kamila ULKS Jedlińsk 02 U16 MZ IV KILAR Krystian Z/2775/16 2017
5 f 1 30.77 OTTO Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2484/16 2017 4
6 f 1 29.76 WÓJCIK Natalia LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3305/16 2017 5
7 f 1 25.09 WAŚNIEWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V GRECKA Wiesława KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/3579/17 , 2017 LDK!
8 f 1 25.08 FORYŚ Klaudia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon Z/0783/17 2017
9 f 1 24.51 ADAMCZYK Julia ULKS Jedlińsk 02 U16 MZ V KILAR Krystian Z/3433/17 2017
10 f 1 24.25 SKRODZKA Zuzanna PG 5 Suwałki 01 U18 PD --
11 f 1 23.67 ROMANOWSKA Dominika LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD --
12 f 1 22.57 MAJEWSKA Natalia ULKS Jedlińsk 02 U16 MZ -- KILAR Krystian
13 f 1 21.59 MASŁOWSKA Gabrysia Gimnazjum Suchowola 04 U14 PD --
14 f 1 21.40 SUMKOWSKA Wiktoria PG S 29 Białystok 01 U18 PD --
15 f 1 18.83 ŻUKOWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- B.D. B.D. BEZ
100 m M
1 s 1 11.48 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD +0.4 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2017 3
2 s 1 11.84 REDLIŃSKI Miłosz niest. Bydgoszcz 01 U18 KP +0.4 IV
3 s 1 11.97 PIĄTEK Jakub niest. Bydgoszcz 01 U18 KP +0.4 IV
4 s 1 12.32 CHMIEL Kacper TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU +0.4 --
5 s 1 12.34 MICHNIACKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.4 -- TOMCZYK Kazimierz Z/3718/15 2016
6 s 1 12.44 NIEWIADOMSKI Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 02 U16 LB +0.4 V WOŹNIAK Daniel WOŹNIAK Daniel , Z/1123/16 , 2017 LDK!
7 s 1 12.54 KOCHANOWICZ Jarosław GP Pruchnik 01 U18 PK +0.4 --
8 s 1 12.83 RACIBORSKI Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD +0.4 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/0823/16 2016 4
1 s 2 12.01 RUMIAN Jan SKS Kusy Kraków 01 U18 MA +0.3 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/5989/15 2017 5
2 s 2 12.34 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U16 OP +0.3 V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1565/17 , 2017 BEZ LDK!
3 s 2 12.49 PICH Michał niest. Rzeszów 01 U18 PK +0.3 --
4 s 2 12.53 WITKOWSKI Jakub Gimnazjum 2 Tomaszów Lubelski 01 U18 LU +0.3 --
5 s 2 12.56 WOJCIECHOWSKI Marcin GP Pruchnik 01 U18 PK +0.3 --
6 s 2 12.66 KONOPKA Tomasz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU +0.3 V WAWRZUSISZYN Tomasz # Z/3263/17 2017
7 s 2 12.75 KOWALIK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 02 U16 LB +0.3 V WOŹNIAK Daniel WOŹNIAK Daniel , Z/2008/16 , 2017 BEZ LDK!
8 s 2 12.91 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB +0.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0728/17 2017 BEZ LDK!
1 s 3 12.15 ANDRZEJCZYK Bartosz Gimnazjum Giżycko 02 U16 WN +0.1 IV
2 s 3 12.32 GŁĘBOCKI Emil PG 18 Białystok 01 U18 PD +0.1 --
3 s 3 12.56 DĄBROWSKI Przemysław PG 18 Białystok 02 U16 PD +0.1 V
4 s 3 12.80 AFTYKA Konrad Gimnazjum Giżycko 01 U18 WN +0.1 --
5 s 3 12.85 ŻAK Patryk SKS Kusy Kraków 01 U18 MA +0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6477/15 2017 BEZ
6 s 3 13.00 SZELEST Michał UKL Feniks Świdwin 02 U16 ZP +0.1 --
7 s 3 13.33 JAMIOŁKOWSKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U16 PD +0.1 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3838/17 2017
1 s 4 12.35 KURLAPSKI Filip PG 1 Świdwin 01 U18 ZP +0.2 --
2 s 4 12.39 JANKOWSKI Kacper Gimnazjum Giżycko 03 U16 WN +0.2 V
3 s 4 12.84 MAŁOLEPSZY Daniel UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP +0.2 -- PIOTROWSKI Kamil
4 s 4 13.07 MURZYN Marcel PG 18 Białystok 02 U16 PD +0.2 --
5 s 4 13.13 ŁUKASIAK Bartosz SKS Kusy Kraków 01 U18 MA +0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa BEZ
6 s 4 13.70 ZALEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U16 PD +0.2 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3840/17 2017
300 m M
1 s 1 35.95 REJ Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U16 LB II WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0629/17 , 2017 2 LDK!
2 s 1 36.84 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- KOWALSKI Robert # Z/3761/15 2017 2
3 s 1 37.10 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/5773/15 2017 3
4 s 1 37.13 KORNAŚ Karol MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/3028/15 2017 3 LDK!
5 s 1 37.53 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka Z/2934/15, Z/2934/15 , 2017 2
6 s 1 38.49 STASIOWSKI Maksymilian SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2017 4
7 s 1 39.12 MATUSZYŃSKI Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP IV KACZOCHA Alina LEWANDOWSKI Jacek , Z/2086/16 , 2017 4 LDK!
1 s 2 38.05 PICH Wiktor KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3797/16 2017 3
2 s 2 38.29 KUSZ Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/1184/17 2017 BEZ
3 s 2 38.99 KUBAS Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK III KOWAL Piotr Z/1718/17 2017 5
4 s 2 39.52 MANDZIUK Michał TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0335/16 2017 5
5 s 2 39.70 WOŁOSOWICZ Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD IV NIWIŃSKI Andrzej Z/0619/16 2017 5
6 s 2 40.06 FRĄC Kamil Gimnazjum 2 Tomaszów Lubelski 01 U18 LU --
7 s 2 40.38 BANACH Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/15 , 2017 3
1 s 3 38.67 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/3770/15 2017 3
2 s 3 39.74 RAKOWIECKI Gabriel MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD --
3 s 3 39.95 GOLBA Marek GP Pruchnik 02 U16 PK IV
4 s 3 40.25 CICHOŃ Wojciech TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3713/16 2017 5
5 s 3 41.03 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U16 OP V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2017 5 LDK!
6 s 3 41.52 RZĄCA Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/0822/16 2017 5
7 s 3 42.06 CHMIELEWSKI Patryk Gimnazjum Suchowola 02 U16 PD V
1 s 4 38.20 MAMAK Adrian UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP --
2 s 4 38.91 KACZOR Mateusz UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2200/16 2017 4
3 s 4 41.79 ŁAPIŃSKI Kamil Gimnazjum Sokoły 01 U18 PD --
4 s 4 42.14 KOROTKIEWICZ Adrian PG 18 Białystok 01 U18 PD --
5 s 4 42.52 KRUTUL Krzysztof LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD --
6 s 4 42.91 KOZŁOWSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn Koźle 02 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/1567/17 2017 BEZ LDK!
7 s 4 43.23 JANKOWSKI Kacper Gimnazjum Giżycko 03 U16 WN --
1 s 5 36.75 WOJDALSKI Mariusz UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2207/16 2017 4
2 s 5 39.87 ROMANOWICZ Albert PG 18 Białystok 01 U18 PD -- ZAJKOWSKA Barbara LDK!
3 s 5 40.02 TARASIEWICZ Alan KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw
4 s 5 41.55 WOJGIENICA Michał Gimnazjum Giżycko 02 U16 WN V
5 s 5 42.04 SEWIŁO Maksymilian SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa BEZ
6 s 5 42.89 MAŚLIJ Wojciech Gimnazjum Giżycko 01 U18 WN --
7 s 5 43.16 MISARKO Michał Gimnazjum Suchowola 02 U16 PD --
1000 m M
1 s 1 2:34.75 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2017 2
2 s 1 2:39.00 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK III KOWAL Piotr Z/2123/16 2017 3
3 s 1 2:43.76 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/2282/15 2017 4 LDK!
4 s 1 2:47.44 LASKOWSKI Adrian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U16 LB IV WOŹNIAK Daniel WOŹNIAK Daniel , Z/0951/17 , 2017 3 LDK!
5 s 1 2:48.74 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/1180/17 2017 BEZ
6 s 1 2:49.44 LUTY Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0334/16 2017 5
7 s 1 2:50.94 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2017 4
8 s 1 2:57.18 KLUCZEK Karol TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU --
9 s 1 2:59.57 KURCZEWSKI Maksym ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U16 LB V WOŹNIAK Daniel WOŹNIAK Daniel , Z/0947/17 , 2017 BEZ LDK!
10 s 1 3:00.36 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2017 LDK!
11 s 1 3:04.45 OLENKIEWICZ Szymon Gimnazjum 2 Tomaszów Lubelski 01 U18 LU --
12 s 1 3:06.07 DIETRICH Dominik GP Pruchnik 01 U18 PK --
1 s 2 2:45.95 SIWEK Szymon UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2233/17 2017 5
2 s 2 2:50.13 KNAP Szymon PG 1 Świdwin 01 U18 ZP --
3 s 2 2:51.48 HRUBCZYŃSKI Kamil PG 18 Białystok 01 U18 PD --
4 s 2 2:53.11 BAJSERT Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/1183/17 2017 BEZ
5 s 2 2:54.84 MATYJASEK Krzysztof PG 1 Świdwin 01 U18 ZP --
6 s 2 3:01.82 BARANOWSKI Kamil LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD --
7 s 2 3:03.43 DOBOSZ Kacper GP Pruchnik 01 U18 PK --
8 s 2 3:05.08 PYSZKO Marek Gimnazjum Giżycko 01 U18 WN --
9 s 2 3:20.50 KŁOSKOWSKI Ignacy LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3832/17 2017
10 s 2 3:20.60 SAWKO Michał Gimnazjum Giżycko 03 U16 WN --
11 s 2 3:23.55 DĘBOWSKI Wojciech Gimnazjum Giżycko 03 U16 WN --
110 m pł MŁ M
1 s 1 14.96 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP +0.2 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4974/15 2017 2 LDK!
2 s 1 15.00 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +0.2 -- CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek , Z/0138/15 , 2017 2
3 s 1 15.14 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB +0.2 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2017 2
4 s 1 16.05 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn Koźle 02 U16 OP +0.2 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/1944/16 2017 5 LDK!
5 s 1 16.26 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.2 -- LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2017 5
6 s 1 16.48 PANEK Jakub MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP +0.2 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4976/15 2017 3 LDK!
  s 1 DNF WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD 0.0 -- LIPIŃSKI Leszek Z/3773/15 2017 BEZ
1 s 2 16.43 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB +0.5 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2017 3
2 s 2 16.68 GOŁYGOWSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.5 --
3 s 2 16.71 ŁEPKOWSKI Jakub SKS Kusy Kraków 01 U18 MA +0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5986/15 2017 BEZ
4 s 2 16.97 KRUCZEK Wiktor SKS Kusy Kraków 01 U18 MA +0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5987/15 2017 4
5 s 2 17.52 KŁOSEK Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD +0.5 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/0617/16 2016 BEZ
6 s 2 18.90 KASZEWSKI Patryk KS Podlasie Białystok 02 U16 PD +0.5 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/3294/16 2017 LDK!
1 s 3 16.59 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB +0.1 -- SASKA Tomasz Z/5771/15 2017 BEZ
2 s 3 16.92 STRZELEC Jakub SKS Kusy Kraków 02 U16 MA +0.1 III MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/3292/16 2017 5 LDK!
3 s 3 18.76 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02 U16 PD +0.1 -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/0592/17 2017 LDK!
4 s 3 19.73 SLIWOWSKI Piotr Gimnazjum Sokoły 02 U16 PD +0.1 --
5 s 3 20.39 MAZURUK Mateusz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD +0.1 -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/0589/17 2017 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.97 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław B.D. , Z/0798/15 , 2017 2 LDK!
2 f 1 1.79 KOCOT Mateusz MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4767/15 2017 3 LDK!
3 f 1 1.70 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2017 5
4 f 1 1.70 GIBEK Filip SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5988/15 2017 BEZ
5 f 1 1.65 POLEWAJCZYK Adam MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/4975/15 2017 4
6 f 1 1.65 SYNOWIEC Wiktor SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5985/15 2017 BEZ
7 f 1 1.60 KŁOCZKO Jakub LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD --
8 f 1 1.55 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 02 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/6464/15 2017 BEZ
9 f 1 1.50 TOMASZEWSKI Bartosz Gimnazjum Giżycko 01 U18 WN --
9 f 1 1.50 GIBAS Dawid MMKS Kędzierzyn Koźle 02 U16 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/2853/16 , 2017 BEZ LDK!
11 f 1 1.50 GOŚCIŁO Artur PG Suchowola 02 U16 PD --
12 f 1 1.50 LIGĘZA Bartosz Gimnazjum Giżycko 02 U16 WN --
  f 1 NM LENAR Michał Gimnazjum Giżycko # 03 U16 WN --
W dal M
1 f 1 6.48 JOACHIMIAK Juliusz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -0.1 III ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/3747/15 2017 4
2 f 1 6.40 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -0.9 III ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/3775/15 2017 5
3 f 1 6.39 DOBRZYŃSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP 0.0 III CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław B.D. , Z/3275/16 , 2017 4 LDK!
4 f 1 5.60 MIKŁASZ Karol GP Pruchnik 02 U16 PK -0.2 V
5 f 1 5.55 KOZŁOWSKI Przemysław Gimnazjum Giżycko 01 U18 WN -0.6 --
6 f 1 5.54 JUSZCZYK Bartłomiej SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -1.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/4048/17 2017 BEZ LDK!
7 f 1 5.54 BOREJCZUK Michał TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -0.4 --
8 f 1 5.14 OGIŃSKI Szymon PG 1 Świdwin 01 U18 ZP -0.8 --
9 f 1 5.00 WESOŁOWSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -0.6 -- KUĆ Dariusz B.D. Z/0085/16 2017 LDK!
10 f 1 4.69 UMER Adam TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -0.5 --
11 f 1 4.60 NOREK Bartłomiej GP Pruchnik 03 U16 PK -0.2 --
12 f 1 4.58 PACIOREK Tomasz PG 1 Świdwin 01 U18 ZP 0.0 --
13 f 1 4.56 BĘBENEK Kacper GP Pruchnik 03 U16 PK -0.1 --
14 f 1 4.48 JAKUBCZAK Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -1.0 --
Kula (5) M
1 f 1 11.83 OCHOCKI Kacper MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP -- SACZKO Andrzej BEZ
2 f 1 11.44 BIELAWSKI Jakub LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V POŚPIECH Anna Z/2530/17 2017 BEZ
3 f 1 10.93 SEKUŁA Gabriel PG 1 Świdwin 01 U18 ZP --
4 f 1 10.61 LECZYCKI Borys Gimnazjum Giżycko 01 U18 WN --
5 f 1 10.55 LENKIEWICZ Piotr LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V POŚPIECH Anna Z/2537/17 2017
6 f 1 10.37 KRICKI Konrad PG 1 Świdwin 01 U18 ZP --
7 f 1 10.33 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2538/17 , 2017 LDK!
8 f 1 10.25 URBAN Norbert PG 18 Białystok 01 U18 PD --
9 f 1 10.09 JUREWICZ Krzysztof Gimnazjum Giżycko 01 U18 WN --
10 f 1 9.22 MALEC Damian TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz
11 f 1 8.47 KLISZCZEWSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3261/17 2017
12 f 1 8.38 TUŁNOWSKI Daniel MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/1824/17 2017 BEZ LDK!
13 f 1 8.17 BENDER Jakub Gimnazjum 2 Tomaszów Lubelski 02 U16 LU --
Dysk (1) M
1 f 1 47.67 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2017 4
2 f 1 44.45 BIAŁEK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3744/15 2017 3
3 f 1 43.13 URBAŃCZYK Dominik MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/1940/16 2017 3 LDK!
4 f 1 41.19 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn Koźle 02 U16 OP III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/1938/16 2017 3 LDK!
5 f 1 40.89 ROŻNIAKOWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3751/15 2017 3
6 f 1 40.67 ŻAMOJTUK Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD --
7 f 1 40.58 TOMASZEWICZ Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4977/15 2016 5 LDK!
8 f 1 40.57 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD IV NIWIŃSKI Andrzej Z/0618/16 2017 5
9 f 1 36.41 KALINOWSKI Andrzej LUKS Eurocentr Suchowola 01 U18 PD --
10 f 1 35.45 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna # , Z/2532/17 , 2017 LDK!
11 f 1 35.27 CZAJKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3682/16 2016 BEZ
12 f 1 35.04 SZMUC Kacper niest. Rzeszów 01 U18 PK --
13 f 1 34.05 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/3492/15 2017 4
14 f 1 33.69 WASILEWSKI Damian KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3132/17 2017 LDK!
15 f 1 33.39 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2017 3
16 f 1 32.92 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2017 LDK!
17 f 1 31.95 PERKOWSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3685/16 2016 5
18 f 1 31.40 BORNY Nikodem UKL Feniks Świdwin 02 U16 ZP V
19 f 1 31.12 GROCHOWSKI Marcin SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2035/17 2017 BEZ
20 f 1 31.00 RABA Sylwester GP Pruchnik 03 U16 PK V
21 f 1 29.00 ROBAK Jacek PG 1 Świdwin 02 U16 ZP --
22 f 1 25.74 ROSZKO Bartosz KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw
23 f 1 25.21 MULLER Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U14 KP -- JUSZCZAK Stanisław
24 f 1 19.41 AKSAMIT Konrad SKS Kusy Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa BEZ
  f 1 NM RABCZAK Patryk GP Pruchnik # 01 U18 PK --
Oszczep (600) M
1 f 1 37.30 WAŚKO Tomasz LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V POŚPIECH Anna Z/3304/16 2017 5
2 f 1 35.16 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/2536/17 2017
3 f 1 35.12 DRĄGOWSKI Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- NIWIŃSKI Andrzej
4 f 1 31.93 BUDNIK Rafał LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.4138689041138 sekund