ŁódĽ 24.06.2017
Mityng ŁOZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 12.52 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +3.7 II DMP U20 OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2017 3 133
2 e 1 12.70 OSTROWSKA Alicja AZS ŁódĽ 01 U18 LD +3.7 II KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2017 4 LDK!
3 e 1 12.96 MARKS Matylda AZS ŁódĽ 00 U18 LD +3.7 III KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2017 4
4 e 1 12.97 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 00 U18 MZ +3.7 III DMP U20 DOBRZENIAK Jarosław Z/5358/15 2017 3 113
5 e 1 13.09 KALINA Olga KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +3.7 III WALCZAK Marek Z/0592/15 2017 3
1 e 2 12.35 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP +2.2 II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/5817/15 2017 2 141
2 e 2 12.56 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U18 KP +2.2 II DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2017 3 95 131
3 e 2 12.62 JAK¦ Aleksandra RKS ŁódĽ 98 U20 LD +2.2 II KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
4 e 2 12.69 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL +2.2 II BIELA Marek Z/4607/15 2017 2
5 e 2 12.94 KIEŁBASA Małgorzata AZS ŁódĽ 97 U23 LD +2.2 III LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/1119/13 2017
6 e 2 12.96 BUK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +2.2 III STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2017 3
7 e 2 13.01 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +2.2 III OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2017 5
8 e 2 13.05 BRAUN Monika MUKS Płock 96 U23 MZ +2.2 III MIESZKOWSKI Piotr Z/0601/12 2017 2
1 e 3 12.25 KŁODAWSKA Karina AZS ŁódĽ # 96 U23 LD +4.3 II BLAUSZ Henryka Z/0456/12 2017
2 e 3 12.43 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD +4.3 II FIRLIT Roman Z/4999/15 2017 2
3 e 3 12.65 BROŻEK Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +4.3 II LEWANDOWSKI Jacek Z/0362/16 2017 4
4 e 3 12.75 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U18 KP +4.3 II DMP MAŃKOWSKI Gabriel WO¬NIAK Jacek Z/2285/16 2017 4 LDK! 85
5 e 3 12.87 JAK¦ Małgorzata RKS ŁódĽ 98 U20 LD +4.3 III DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4 118
6 e 3 12.90 LEWANDOWSKA Aleksandra MKL Toruń 01 U18 KP +4.3 III WO¬NIAK Jacek B.D. Z/5717/15 2017 2 LDK!
1 e 4 12.80 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +4.7 III OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2017
2 e 4 12.97 BARCZ Weronika AZS ŁódĽ 02 U16 LD +4.7 III SYGDZIAK Zofia SADACH Aneta Z/2583/16 2017 4 LDK!
3 e 4 13.12 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 00 U18 SL +4.7 III BIELA Marek Z/4609/15 2017 3
4 e 4 13.35 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +4.7 IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2017 5
1 e 5 13.20 SPYCHALSKA Zuzanna RKS ŁódĽ 01 U18 LD +6.2 III GOWORSKI Tomasz KOPEĆ Dominik Z/3534/16 2017 4 LDK!
2 e 5 13.23 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +6.2 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2017 2
3 e 5 13.24 GRZELAK Hanna KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +6.2 IV WALCZAK Marek Z/0591/15 2017 4
4 e 5 13.24 MURAWSKA Barbara AZS ŁódĽ 01 U18 LD +6.2 IV DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2017 5 102
5 e 5 13.48 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +6.2 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2331/16 2017 5
6 e 5 13.59 SKOWRON Aleksandra UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +6.2 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna KUKLA Rafał # Z/2862/16 2017 4 LDK!
1 e 6 13.27 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL +3.3 IV DMP RAMUS Józef Z/2913/15 2017 3 60
2 e 6 13.61 SZOSTAK Agata KKL Kielce 99 U20 SK +3.3 IV DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł # Z/1817/16 2017 4 46 88
3 e 6 13.62 KURKOWSKA Joanna RKS ŁódĽ 00 U18 LD +3.3 IV KOPEĆ Dominik Z/4833/15 2017 BEZ
4 e 6 13.62 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U16 SL +3.3 IV ROLAK Dorota Z/0792/17 2017 BEZ
5 e 6 13.85 GOŁUSZKA Patrycja UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +3.3 -- DMP U20 KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2865/16 , 2017 5 LDK! 80
6 e 6 13.91 WOJTYRA Viktoria UKS Sprinter Słodków 02 U16 WP +3.3 V ROSIAK Robert Z/1565/16 2017 4 LDK!
1 e 7 13.37 JÓ¬WIAK Zofia RKS ŁódĽ 01 U18 LD +5.1 IV KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2017
2 e 7 13.52 KWIATKOWSKA Klaudia UKS 55 ŁódĽ 02 U16 LD +5.1 IV LISIECKI Paweł PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2397/16 , 2017 BEZ LDK!
3 e 7 13.64 MASŁOWSKA Sylwia UKS GOK Zduny 99 U20 LD +5.1 IV ZNYK Stanisław 4
4 e 7 13.77 BARTOS Karolina AZS ŁódĽ 02 U16 LD +5.1 IV DMP U20 SYGDZIAK Zofia SYGDZIAK Zofia Z/2584/16 2017 5 LDK! 82
5 e 7 14.13 KŁODAWSKA Nikola UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP +5.1 V BERLIŃSKI Florian Z/2662/17 2017 BEZ LDK!
6 e 7 14.81 PAWLAK Natalia UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +5.1 -- KUDŁA Jacek Z/0198/17 2017 5
1 e 8 13.20 WˇGIEL Anna UKS Sprinter Słodków 03 U16 WP +1.2 III ROSIAK Robert Z/0219/17 2017 3 LDK!
2 e 8 14.08 MAJCHRZAK Natalia UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +1.2 V KUDŁA Jacek Z/0196/17 2017 BEZ
3 e 8 14.35 DANIELIK Angelika MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +1.2 V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3240/16 2017 BEZ
4 e 8 14.49 WO¬NIAK Julia UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD +1.2 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2017 4 LDK!
5 e 8 17.35 STĘPIEŃ Kinga RKS ŁódĽ 96 U23 LD +1.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3530/15 2016 BEZ
1 e 9 13.76 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewi±tka Kutno 02 U16 LD +3.3 IV KUDŁA Jacek Z/0197/17 2017
2 e 9 14.14 ZAWISZA Daria UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +3.3 V KUDŁA Jacek Z/3457/17 2017
3 e 9 14.20 PIETRZKO Natalia RKS ŁódĽ 03 U16 LD +3.3 V GOWORSKI Tomasz Z/4121/17 2017
4 e 9 14.41 BROLA Emilia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +3.3 V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3163/17 2017
1 e 10 12.89 WIERZBICKA Dominika AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +3.3 III DANIELCZUK Paweł Z/2538/16 2017 4
2 e 10 13.53 PRZYBYŁ Daria UKS Sprinter Słodków 02 U16 WP +3.3 IV ROSIAK Robert Z/1566/16 2017 4 LDK!
3 e 10 14.57 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +3.3 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/1857/16 2017 5
4 e 10 14.71 BORKOWSKA Natalia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +3.3 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3162/17 2017
1 f 1 12.34 KŁODAWSKA Karina AZS ŁódĽ # 96 U23 LD +1.7 II BLAUSZ Henryka Z/0456/12 2017
2 f 1 12.55 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD +1.7 II FIRLIT Roman Z/4999/15 2017 2
3 f 1 12.59 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U18 KP +1.7 II DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2017 3 94 130
4 f 1 12.70 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL +1.7 II BIELA Marek Z/4607/15 2017 2
5 f 1 12.76 JAK¦ Aleksandra RKS ŁódĽ 98 U20 LD +1.7 III KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
200 m K
1 s 1 24.64 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +0.9 I B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2017
2 s 1 25.24 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL +0.9 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3835/15 2017 2 108 141
3 s 1 25.28 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP +0.9 II LEWANDOWSKI Jacek Z/5817/15 2017 2
4 s 1 25.32 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL +0.9 II DMP ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2017 2 106
5 s 1 25.73 NAWROCKA Marta AZS ŁódĽ 98 U20 LD +0.9 II SYGDZIAK Zofia Z/0788/14 2017 1
6 s 1 25.98 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD +0.9 II FIRLIT Roman Z/4999/15 2017 2
1 s 2 25.95 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL +1.7 II CIUK Marek Z/3899/15 2017 2
2 s 2 26.04 JAK¦ Aleksandra RKS ŁódĽ 98 U20 LD +1.7 II KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
3 s 2 26.12 SAWICKA Karolina UKS Sprinter Słodków 01 U18 WP +1.7 II ROSIAK Robert Z/3445/15 2017 2 LDK!
4 s 2 26.38 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +1.7 III LIPIŃSKI Leszek # Z/3706/15 2017 2
5 s 2 26.40 OSTROWSKA Alicja AZS ŁódĽ 01 U18 LD +1.7 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2017 4 LDK! 118
6 s 2 26.79 BRAUN Monika MUKS Płock 96 U23 MZ +1.7 III MIESZKOWSKI Piotr Z/0601/12 2017 2
1 s 3 27.04 JAK¦ Małgorzata RKS ŁódĽ 98 U20 LD +1.8 III KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4
2 s 3 27.35 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 00 U18 MZ +1.8 IV DOBRZENIAK Jarosław Z/5358/15 2017 3
3 s 3 27.39 SPYCHALSKA Zuzanna RKS ŁódĽ 01 U18 LD +1.8 IV DMP U20 GOWORSKI Tomasz KOPEĆ Dominik Z/3534/16 2017 4 LDK! 101
4 s 3 27.41 LACHOWICZ Klara AZS ŁódĽ 00 U18 LD +1.8 IV KUCZKOWSKI Piotr # Z/3447/17 2017
5 s 3 27.61 MARKS Matylda AZS ŁódĽ 00 U18 LD +1.8 IV DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2017 4 97
6 s 3 27.79 KALINA Olga KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +1.8 IV WALCZAK Marek Z/0592/15 2017 3
1 s 4 27.50 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +2.0 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0892/15 2017 4
2 s 4 27.54 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +2.0 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2017 2
3 s 4 27.84 TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS ŁódĽ 01 U18 LD +2.0 IV GOWORSKI Tomasz Z/2218/15 2017 3
4 s 4 28.06 SYCH Klaudia RKS ŁódĽ 02 U16 LD +2.0 IV GOWORSKI Tomasz JASZCZAK Stanisław # Z/3543/16 2017 5 LDK!
5 s 4 28.08 PAROŃSKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +2.0 IV KOWALSKI Robert Z/5754/15 2017 4
6 s 4 28.38 GROT Weronika RKS ŁódĽ 00 U18 LD +2.0 IV KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2016 BEZ
7 s 4 28.72 JÓ¬WIAK Zofia RKS ŁódĽ 01 U18 LD +2.0 -- DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2017 83
8 s 4 29.36 JASIEŃCZUK Małgorzata KKL Kielce 02 U16 SK +2.0 V JÓ¬WIK Krzysztof Z/0813/16 2017 5 LDK!
1 s 5 27.97 MAŁECKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00 U18 LD +1.2 IV DMP U20 KU¦ Tomasz Z/1959/17 2017 92
2 s 5 28.91 GRZELAK Hanna KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +1.2 -- WALCZAK Marek Z/0591/15 2017 4
3 s 5 31.47 BORKOWSKA Natalia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +1.2 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3162/17 2017
1 s 6 28.01 PAROL Adrianna AZS ŁódĽ 03 U16 LD +2.1 IV SZYMAJDA Mieczysław B.D. SADACH Aneta SADACH Aneta , Z/3146/17 , 2017 4 LDK!
2 s 6 28.33 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +2.1 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2331/16 2017 5
3 s 6 29.83 PIETRZKO Oliwia RKS ŁódĽ 03 U16 LD +2.1 V GOWORSKI Tomasz Z/4122/17 2017
4 s 6 30.60 WŁO¦CIAŃSKA Patrycja RKS ŁódĽ 03 U16 LD +2.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/4123/17 2017
5 s 6 30.62 DEREJSKA Zuzanna RKS ŁódĽ 03 U16 LD +2.1 -- KOWALCZYK Jacek Z/2254/17 2017
400 m K
1 s 1 58.47 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2017 BEZ
2 s 1 59.47 PACZYŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0245/15 , 2017 3
3 s 1 59.74 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2060/15 2017 3
4 s 1 60.36 SZCZEPANIK Klaudia GKS Piast Gliwice 00 U18 SL III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/2914/15 2017 2 72 111
5 s 1 61.66 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ III DMP U20 MARKOWSKI Michał Z/2061/15 2017 3 101
6 s 1 62.08 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 98 U20 SK IV DMP DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/0264/14 2017 2 57 98
7 s 1 62.49 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA IV DMP U20 KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2017 3 LDK! 95
8 s 1 63.03 PA¦NIK Monika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU IV DMP U20 ADAMOWICZ Henryk Z/6102/15 2017 4 91
1 s 2 60.60 HAPUNOWICZ Joanna MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2075/15 2017 3
2 s 2 61.96 MOTYKA Aleksandra RKS ŁódĽ 03 U16 LD III JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław # , Z/0749/17 , 2017 4 LDK!
3 s 2 64.43 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewi±tka Kutno 02 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/0197/17 2017
4 s 2 64.74 GIL Agnieszka KKL Kielce 00 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/2368/17 2017
5 s 2 65.10 GROMADZKA Edyta UMLKS Pegaz Opoczno 04 U14 LD V NOWOSIELSKI Rafał BEZ
6 s 2 69.15 SZUMIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 99 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2252/17 2017 BEZ
7 s 2 73.56 SAPKO Marta KS Agros Zamo¶ć 03 U16 LU -- WDOWIAK Aneta B.D. , Z/3904/16 , 2017 BEZ LDK!
800 m K
1 s 1 2:20.99 OCZKOWICZ Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD III KOWALSKI Robert Z/0121/14 2017 3
2 s 1 2:27.07 LOSY Aleksandra KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP IV WALCZAK Marek Z/0794/16 2017 3
3 s 1 2:27.92 KOWALSKA Natalia AZS ŁódĽ 00 U18 LD IV SEKIETA Radosław Z/2398/15 2017 4
4 s 1 2:28.44 BŁASZCZYK Natalia MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD IV DMP U20 KU¦ Tomasz Z/1962/17 2017 90
5 s 1 2:30.37 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U18 SK IV DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/1703/17 2017 85
6 s 1 2:30.86 WARDA Anna MUKS Płock 02 U16 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr Z/0991/16 2017 BEZ
7 s 1 2:33.55 ZIEMBA Wiktoria RKS ŁódĽ 03 U16 LD V JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław Z/0750/17 2017 LDK!
8 s 1 2:33.85 SAPKO Julia KS Agros Zamo¶ć 01 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/3892/16 , 2017 4 LDK!
9 s 1 2:36.09 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0573/16 2017 5
10 s 1 2:36.10 PIWOWARSKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3161/17 2017
11 s 1 2:37.25 OCH Maja MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- B.D. Z/0936/16 2017 5
  s 1 DNF JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/3706/15 2017 2
1500 m K
1 s 1 4:40.33 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD II WASIAK Jarosław Z/0729/16 2017 4
2 s 1 4:42.87 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U23 SL II CHRIST Marek B.D. Z/0479/13 2017
3 s 1 4:54.90 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2017 2 LDK!
4 s 1 4:56.85 KU¦MIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/2431/15 2017 3
5 s 1 5:04.04 OCH Martyna MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV B.D. Z/0937/16 2017 4
6 s 1 5:08.66 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U16 LD IV BEDNARSKI Tomasz Z/0638/16 2017 3
7 s 1 5:25.37 NOWAK Monika CKS Budowlani Częstochowa 81 Weteran SL -- NOWAK Monika
8 s 1 5:30.02 WÓJCIK Lilianna RKS ŁódĽ 02 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław Z/2071/16 2017 BEZ LDK!
9 s 1 6:03.24 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 02 U16 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/0815/16 2017 BEZ LDK!
  s 1 DNF DAWIDZIAK Aleksandra BKL Bełchatów 02 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz B.D. Z/0171/16 2017 2 LDK!
3000 m K
1 s 1 10:32.25 JARZˇBEK Sabina KKL Kielce 93 Sen SK III WO¬NIAK Łukasz B.D. Z/1585/11 2017 3
2 s 1 10:37.61 DOMINIAK Sara RKS ŁódĽ 93 Sen LD III B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2017
3 s 1 10:38.11 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS ŁódĽ 01 U18 LD III DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2221/15 2017 3 111
4 s 1 10:46.90 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U18 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2017 3 LDK!
5 s 1 10:58.73 PIERZCHAŁA Magdalena LKS Koluszki 99 U20 LD III TOMCZYK Antoni Z/2755/15 2017 4
6 s 1 11:44.63 GRZEGORCZYK Natalia OLTS Opoczno Sport Team 97 U23 LD -- WOJTAREK Jacek Z/1196/16 2017
7 s 1 12:24.05 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 01 U18 SL -- B.D. CHRIST Marek , Z/2382/15 , 2017
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.74 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP +2.6 II DMP U20 GO¦CINIAK Marcin Z/1328/15 2017 2 143
2 e 1 14.94 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U18 SL +2.6 II DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2017 2 139
3 e 1 15.54 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD +2.6 II PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
4 e 1 15.57 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +2.6 II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2017 3 LDK! 127
5 e 1 15.88 RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +2.6 III POSACKI Ryszard Z/2499/15 2017 3 LDK!
6 e 1 16.28 BRYCH Wiktoria RKS ŁódĽ 01 U18 LD +2.6 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2017 2
1 e 2 15.70 ¦MIAŁKOWSKA Maja RKS ŁódĽ 02 U16 LD +2.2 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2017 3
2 e 2 16.32 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD +2.2 III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
3 e 2 16.91 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL +2.2 IV BIELA Marek Z/4616/15 2017 4
4 e 2 18.04 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD +2.2 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2017 BEZ
1 f 1 14.73 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP +1.0 II DMP U20 GO¦CINIAK Marcin Z/1328/15 2017 2 143
2 f 1 14.96 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U18 SL +1.0 II DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2017 2 139
3 f 1 15.74 ¦MIAŁKOWSKA Maja RKS ŁódĽ 02 U16 LD +1.0 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2017 3
4 f 1 15.93 RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +1.0 III POSACKI Ryszard Z/2499/15 2017 3 LDK!
5 f 1 16.25 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD +1.0 III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
  f 1 DNF SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD +1.0 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
  f 1 DQ HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +1.0 -- DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2017 3 LDK!
100 m pł K
1 e 1 13.91 NAWROCKA Marta AZS ŁódĽ 98 U20 LD +2.2 I DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/0788/14 2017 1 141 165
2 e 1 15.12 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN +2.2 II BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2017 1
1 f 1 13.95 NAWROCKA Marta AZS ŁódĽ 98 U20 LD +2.0 I DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/0788/14 2017 1 140 164
2 f 1 14.96 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN +2.0 II BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2017 1
400 m pł K K
1 s 1 63.65 JA¬WIŃSKA Aleksandra MOS CSiR D±browa Górnicza 98 U20 SL II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0651/15 2017 2 100 135
2 s 1 64.42 BATOLIK Agata AZS ŁódĽ 99 U20 LD II DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2017 2 94 130
3 s 1 67.10 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2017 2 LDK!
4 s 1 68.12 BRYCH Wiktoria RKS ŁódĽ 01 U18 LD III DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2017 2 109
5 s 1 68.79 BATKO Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U18 SL III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0885/15 2017 2
6 s 1 69.11 WŁODARCZYK Kamila AZS ŁódĽ 00 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3
7 s 1 69.76 STASZAK Anna UKS Skoczek Władysławów 00 U18 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/6377/15 2017 3 LDK!
8 s 1 70.69 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 00 U18 SL IV CHRIST Marek Z/2376/15 2017
1 s 2 68.05 BERŁOWSKA Barbara RKS ŁódĽ 99 U20 LD III GOWORSKI Tomasz Z/0198/15 2017 3
2 s 2 68.28 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD III KOWALSKI Robert Z/3452/15 2017 BEZ LDK!
3 s 2 69.33 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA IV DMP U20 GIZA Maciej Z/0388/16 2017 5 LDK! 104
4 s 2 69.45 BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U18 SL IV DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/4758/15 2017 4 59 103
5 s 2 70.59 GEBLER Julia MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD IV KOWALSKI Robert Z/3450/15 2017 4 LDK!
6 s 2 72.25 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS ŁódĽ 01 U18 LD IV DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2017 5 91
Wzwyż K
1 f 1 1.73 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS ŁódĽ 98 U20 LD I DMP DMP U20 KRAKOWIAK Lech Z/0164/14 2017 1 116 147
2 f 1 1.69 KA¬MIERCZAK Weronika UKS Błyskawica Domaniewice 02 U16 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/1644/16 2017 2
3 f 1 1.64 DUTKIEWICZ Julia KS Stal Ostrów Wlkp. 98 U20 WP II WALCZAK Marek Z/0309/14 2017 1
4 f 1 1.59 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2017 3 LDK! 112
5 f 1 1.54 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2017 3
5 f 1 1.54 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV LIPIŃSKI Leszek # Z/3739/15 2017 3
7 f 1 1.54 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/1623/16 2017 4
8 f 1 1.49 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2017 2
8 f 1 1.49 JANIAK Natalia UKS 12 Kalisz 00 U18 WP IV WANGE Adrianna Z/0563/17 2017
10 f 1 1.44 MOSZURA Aleksandra RKS ŁódĽ 02 U16 LD V DMP U20 JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech # , Z/3542/16 , 2017 4 LDK! 73
11 f 1 1.44 MOSZURA Julia RKS ŁódĽ 02 U16 LD V DMP U20 JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech # , Z/3541/16 , 2017 4 LDK! 73
12 f 1 1.39 JANISZEWSKA Natalia MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3830/15 2017 4
13 f 1 1.39 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewi±tka Kutno 99 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/2621/17 2017 4
14 f 1 1.39 ZAWISZA Daria UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3457/17 2017
Tyczka K
1 f 1 4.10 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 97 U23 ZP M KALINICZENKO Wiaczesław Z/1258/13 2017 M
2 f 1 4.00 RYCZAK Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP I DMP DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław DAKINIEWICZ Roman , Z/0249/15 , 2017 M 162 177
3 f 1 4.00 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U20 PM I KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/0173/14 2017 M
4 f 1 3.90 WEJMAN Karolina KL Gdynia 01 U18 PM I KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/5427/15 2017 1
5 f 1 3.90 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U18 DS I DMP DMP U20 ŁO¦ Dariusz Z/3600/15 2017 1 157 172
6 f 1 3.80 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP I DMP DMP U20 DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2017 1 153 167
7 f 2 3.40 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP I DAKINIEWICZ Roman Z/2125/15 2017 1
8 f 2 3.30 BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin 00 U18 ZP I KALINICZENKO Wiaczesław Z/4929/15 2017 2
9 f 2 3.20 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U18 SK II DMP DMP U20 WRONA Agnieszka Z/3633/15 2017 1 LDK! 101 140
10 f 2 3.20 BARTOSIK Kamila OSOT Szczecin 98 U20 ZP II KALINICZENKO Wiaczesław Z/0158/14 2017 2
11 f 2 3.00 PLAK Malwina RKS ŁódĽ 02 U16 LD II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2017 5 130
12 f 2 2.70 ¦MIAŁKOWSKA Maja RKS ŁódĽ 02 U16 LD III DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2017 3 110
13 f 2 2.50 STRZˇBAŁA Aleksandra KKL Kielce 03 U16 SK IV WRONA Agnieszka Z/0150/17 2017 4 LDK!
14 f 2 2.50 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 00 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/3826/15 2017 4
W dal K
1 f 1 5.90 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD +0.3 I DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1023/14 2017 2 150
2 f 1 5.62 KIEŁBASA Małgorzata AZS ŁódĽ 97 U23 LD +1.6 II DMP LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/1119/13 2017 100
3 f 1 5.57 SZABLEWSKA Paulina RKS ŁódĽ 98 U20 LD +0.8 II DMP KRAKOWIAK Lech Z/0610/14 2017 2 97
4 f 1 5.42 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD +0.8 II DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0657/15 2017 2 115
5 f 1 5.34 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD +1.7 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
6 f 1 5.33 BROŻEK Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.6 III LEWANDOWSKI Jacek Z/0362/16 2017 4
7 f 1 5.27 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U18 KP +1.9 III DMP U20 KA¬MIERCZAK Daniel Z/0150/15 2017 3 102
8 f 1 5.14 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +0.1 III DMP MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2503/15 , 2017 4 LDK! 69
9 f 1 5.05 KONDERAK Martyna UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +1.8 IV KUKLA Rafał Z/0903/17 2017 LDK!
10 f 1 5.02 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD +1.2 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2017 3
11 f 1 4.88 KWIATKOWSKA Klaudia UKS 55 ŁódĽ 02 U16 LD +2.5 IV LISIECKI Paweł PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2397/16 , 2017 BEZ LDK!
12 f 1 4.87 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 01 U18 SL +1.0 IV DMP ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4532/15 2017 3 52
13 f 1 4.82 ZACHURA Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U18 MA +0.1 IV KUKLA Rafał Z/2880/16 2017 3
14 f 1 4.72 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +0.4 V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/1857/16 2017 5
15 f 1 4.71 KASPRZAK Sandra BKS Bydgoszcz 01 U18 KP +1.9 -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/0151/15 2017 5
16 f 1 4.61 PYRKOWSKA Agata UKS Sprinter Słodków 02 U16 WP +2.0 V ROSIAK Robert Z/2622/17 2017 BEZ LDK!
17 f 1 4.58 MAŁECKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00 U18 LD +1.6 -- KU¦ Tomasz Z/1959/17 2017
18 f 1 4.54 BLI¬NIEWSKA Oliwia AZS ŁódĽ 01 U18 LD 0.0 -- SADACH Aneta SADACH Aneta Z/2043/15 2017 3 LDK!
19 f 1 4.38 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U16 LD +2.0 -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2017 4 LDK!
20 f 1 4.28 BARTCZAK Julia UKS 12 Kalisz 00 U18 WP +0.9 -- WANGE Adrianna Z/5321/15 2015 BEZ
21 f 1 4.28 WO¬NIAK Julia UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD +1.6 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2017 4 LDK!
22 f 1 4.10 BROLA Emilia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +0.2 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3163/17 2017
23 f 1 3.80 DANIELIK Angelika MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +1.2 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3240/16 2017 BEZ
Trójskok K
1 f 1 12.69 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP +0.8 I DMP DMP U20 KA¬MIERCZAK Daniel Z/0130/15 2017 2 134 155
2 f 1 12.67 SZÓSTAK Adrianna SL Olimpia Poznań 96 U23 WP +1.0 I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2017 1
3 f 1 12.25 GLAPIŃSKA Aleksandra MULKS Żeromski Sieradz 97 U23 LD +2.0 I KU¦ Tomasz Z/1253/13 2017 1
4 f 1 12.01 SZABLEWSKA Paulina RKS ŁódĽ 98 U20 LD +1.0 I DMP DMP U20 KRAKOWIAK Lech Z/0610/14 2017 2 109 133
5 f 1 11.65 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U20 KP +1.2 II DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/0398/15 2017 2 93 122
6 f 1 11.06 BLI¬NIEWSKA Oliwia AZS ŁódĽ 01 U18 LD +1.0 III DMP U20 SADACH Aneta SADACH Aneta Z/2043/15 2017 3 LDK! 105
7 f 1 10.94 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP +1.6 III WALCZAK Marek Z/0595/15 2017 3
8 f 1 10.77 WI¦NIEWSKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00 U18 LD +0.1 III DMP U20 KU¦ Tomasz Z/1958/17 2017 97
9 f 1 10.67 KU¦WIK Magdalena UKS 12 Kalisz 00 U18 WP +0.9 IV KURZAJCZYK Robert Z/1310/15 2017 4
10 f 1 10.64 PABIANEK Angelika AZS ŁódĽ 99 U20 LD +2.0 IV DMP DMP U20 SADACH Aneta Z/0301/16 2017 3 61 93
11 f 1 10.63 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD +1.5 IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2017 3 92
12 f 1 10.62 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U18 KP +0.3 IV DMP KA¬MIERCZAK Daniel Z/0150/15 2017 3 60
13 f 1 10.59 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U18 WP +0.5 IV BERLIŃSKI Florian Z/5076/15 2017 BEZ LDK!
14 f 1 10.43 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS 0.0 IV MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2503/15 , 2017 4 LDK!
15 f 1 10.33 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 01 U18 SL +1.6 IV CHRIST Marek Z/2381/15 2017
Kula (3) K
1 f 1 13.55 STARUCH Nina MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4824/15 2017 2
2 f 1 11.80 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2017 3
3 f 1 11.32 SKRZYPECKA Martyna MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3173/17 2017
4 f 1 11.19 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
5 f 1 10.88 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 ŁódĽ 02 U16 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2017 3 LDK!
6 f 1 10.63 BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1647/16 2017 2 LDK!
7 f 1 10.26 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2017 BEZ
8 f 1 9.67 SMOLAREK Anna UKS 12 Kalisz 00 U18 WP -- MAŁECKI Marcin Z/0580/16 2016 BEZ
9 f 1 9.64 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2332/16 2017 3
10 f 1 8.51 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2017 BEZ
11 f 1 8.15 DZIEDZIC Weronika MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3823/15 2017 BEZ
12 f 1 8.04 HUBERT Patrycja UKS Sprinter Słodków 03 U16 WP -- ROSIAK Robert
13 f 1 7.20 DRÓŻDŻ Aleksandra UKS Sprinter Słodków 03 U16 WP -- ROSIAK Robert
Dysk (0.75) K
1 f 1 36.43 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2332/16 2017 3
2 f 1 20.39 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2017 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 43.26 STARUCH Nina MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD I GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4824/15 2017 2
2 f 1 40.19 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD II DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/4834/15 2017 3 135
3 f 1 34.72 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 ŁódĽ 02 U16 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2017 3 LDK!
4 f 1 33.43 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2017 3 111
5 f 1 33.25 SZEWCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD III JOACHIMIAK Robert Z/4360/15 2017 3
6 f 1 29.03 GAWRON Daria MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD IV DMP U20 KU¦ Tomasz Z/3275/15 2017 4 95
7 f 1 26.89 DZIEDZIC Weronika MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3823/15 2017 BEZ
8 f 1 26.02 SMOLAREK Anna UKS 12 Kalisz 00 U18 WP -- MAŁECKI Marcin Z/0580/16 2016 BEZ
9 f 1 24.20 MACIEJEWSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4742/17 2017
  f 1 NM GO¬DZIEWICZ Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/4356/15 2017 3
Młot (3) K
1 f 1 47.09 WRYK Aleksandra KKL Kielce 03 U16 SK III DMP U20 FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0154/17 2017 LDK! 118
2 f 1 44.73 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U16 SK III FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2017 LDK!
3 f 1 44.08 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2017 2
4 f 1 40.26 JAMRÓZ Julia KKL Kielce 00 U18 SK IV DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/5611/15 2017 3 95
Młot (4) K
1 f 1 45.68 NOWACZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 97 U23 KP II DOBROSIELSKA Martyna Z/0617/13 2017 2
  f 1 NM BIAŁA Marzena MKL Toruń 99 U20 KP -- DMP DMP U20 HULISZ Robert Z/2418/15 2017
100 m M
1 e 1 10.63 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +2.8 M MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
2 e 1 10.64 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP +2.8 M WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2017 1
3 e 1 10.86 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL +2.8 I DMP BORYKA Ireneusz Z/4775/15 2017 2 114
4 e 1 11.19 SIKORSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL +2.8 II DMP DMP U20 MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2017 2 87 127
5 e 1 11.19 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +2.8 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2017
6 e 1 11.28 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +2.8 II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2017 3 122
7 e 1 11.38 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U18 MA +2.8 III KUKLA Rafał Z/3407/15 2016 3
1 e 2 10.79 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U16 LD +4.2 I MANTYK Łukasz Z/0168/16 2017 2
3 e 2 10.90 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +4.2 I ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz B.D. Z/1304/13 2017
4 e 2 10.95 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +4.2 II DMP NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. Z/3167/11 2017 2 107
5 e 2 11.03 WO¦ Wiktor KKL Kielce 96 U23 SK +4.2 II JÓ¬WIK Krzysztof Z/1065/12 2017 2
6 e 2 11.13 GUZIEWICZ Adrian AZS ŁódĽ 93 Sen LD +4.2 II B.D. WĘGLARSKI Krzysztof
7 e 2 11.27 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN +4.2 II TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2 LDK!
8 e 2 11.94 KOZŁOWSKI Piotr LKS Lubawa 01 U18 WN +4.2 IV TYKARSKI Marek Z/5533/15 2017 2 LDK!
1 e 3 10.93 BURDA Adam MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +1.2 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0601/17 2017 108 142
2 e 3 11.17 BARY¦ Benedykt LKS Omega Kleszczów # 97 U23 LD +1.2 II URBANIAK Mateusz # Z/0477/15 2017
3 e 3 11.19 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP +1.2 II DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/0926/13 2017 87
4 e 3 11.19 TUCZYŃSKI Michał KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP +1.2 II WALCZAK Michał Z/1066/17 2017
5 e 3 11.26 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U18 WP +1.2 II RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2017 4
6 e 3 11.29 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 01 U18 DS +1.2 II DMP B.D. Z/4584/15 2017 80
7 e 3 11.32 GRYCMAN Jakub KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +1.2 III WALCZAK Marek Z/0598/15 2017 3
1 e 4 11.06 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +1.9 II DMP DMP U20 ROSTEK William Z/1867/17 2017 LDK! 98 135
2 e 4 11.24 PIETRZAK Kacper RKS ŁódĽ 99 U20 LD +1.9 II DMP DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0626/15 2017 2 84 124
3 e 4 11.25 ZAJMA Paweł RKS ŁódĽ 99 U20 LD +1.9 II DMP DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2017 83 124
4 e 4 11.28 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ +1.9 II MACIEJEWSKI Janusz Z/2651/16 2017 3
5 e 4 11.41 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS +1.9 III B.D. Z/0219/12 2015 2
6 e 4 11.46 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP +1.9 III GO¦CINIAK Marcin Z/1368/15 2017 3
7 e 4 11.62 DUDEK Miłosz AZS UMCS Lublin 01 U18 LU +1.9 III DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6105/15 2017 4 LDK! 104
8 e 4 12.27 JARZYNA Damian LKS Lubawa 00 U18 WN +1.9 -- TYKARSKI Marek Z/2705/17 2017
1 e 5 11.30 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK +2.1 II DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2017 4 79 121
2 e 5 11.36 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U20 LD +2.1 III WO¬NIAK Jerzy Z/0378/16 2017 3
3 e 5 11.40 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U20 LD +2.1 III B.D. Z/1255/14 2017 2
4 e 5 11.40 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U16 SK +2.1 III TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2017 3 LDK!
5 e 5 11.49 STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +2.1 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0360/16 2017 3
  e 5 DQ FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 U18 WN +2.1 -- TYKARSKI Marek Z/5532/15 2017 4
1 e 6 11.36 LEWANDOWSKI Jakub AZS ŁódĽ 00 U18 LD +3.0 III KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2017 4
2 e 6 11.48 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +3.0 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0733/15 2017 3
3 e 6 11.51 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U16 LD +3.0 III MANTYK Łukasz Z/3147/17 2017
4 e 6 11.74 WA¦KIEWICZ Norbert MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ +3.0 III B.D. Z/2505/17 2017
5 e 6 11.81 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +3.0 IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2017 3
1 e 7 11.40 ROSÓŁ Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +1.9 III DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0754/15 2017 3 72 115
2 e 7 11.59 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 84 Sen LD +1.9 III ZNYK Stanisław 3
3 e 7 11.83 NAWROCKI Adrian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +1.9 IV
1 e 8 11.56 KEDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U18 LD +1.8 III URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2017
2 e 8 11.68 KOZELAN Hubert LKS Maraton Turek 03 U16 WP +1.8 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2635/17 2017 5
3 e 8 11.68 KOZIOŁ Jakub RKS ŁódĽ 99 U20 LD +1.8 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2017
4 e 8 11.77 JOCHYMCZYK Konrad MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL +1.8 IV BORYKA Ireneusz Z/1584/16 2017 4
5 e 8 11.77 WIˇCEK Jan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ +1.8 IV B.D. Z/2506/17 2017
1 e 9 11.63 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL +0.8 III LAMCH Czesław Z/3045/16 2017 4
2 e 9 11.99 GŁUCHOWSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ +0.8 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2512/17 2017
3 e 9 12.00 BĘBACZ Arkadiusz KKL Kielce 01 U18 SK +0.8 IV TIETIERIN Paweł Z/3358/16 2017 BEZ
4 e 9 12.01 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD +0.8 IV WO¬NIAK Jerzy Z/0225/17 2017
5 e 9 12.07 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +0.8 IV KUDŁA Jacek Z/0195/17 2017 BEZ
6 e 9 12.22 KOCOŃ Damian RKS ŁódĽ 03 U16 LD +0.8 V SZABLEWSKI Tadeusz JASZCZAK Stanisław # Z/0751/17 2017 LDK!
1 e 10 12.14 PACHOLSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +1.6 IV MARSZAŁEK Rafał Z/6452/15 2017 BEZ
2 e 10 12.18 BARTOSIEWICZ Jakub MULKS Żeromski Sieradz 01 U18 LD +1.6 IV DMP U20 KU¦ Tomasz Z/3324/16 2017 5 82
3 e 10 12.18 CYBULSKI Filip MUKS Płock 03 U16 MZ +1.6 IV DOBRZENIAK Jarosław Z/0606/17 2017 BEZ LDK!
4 e 10 12.33 KUBICA Mateusz UKS GOK Zduny 02 U16 LD +1.6 V ZNYK Stanisław BEZ
5 e 10 12.57 PĘCZEK Piotr RKS ŁódĽ 02 U16 LD +1.6 V B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2017 BEZ LDK!
6 e 10 12.66 KLANK Aleksander KKL Kielce 03 U16 SK +1.6 V SARNA Mirosława Z/0143/17 2017 BEZ LDK!
7 e 10 12.89 WALCZAK Adrian MKLA Łęczyca 02 U16 LD +1.6 -- KUBIAK Robert Z/2582/16 2017 5
1 e 11 11.97 RADOMSKI Dawid RKS ŁódĽ 02 U16 LD +0.9 IV SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2017 BEZ LDK!
2 e 11 12.69 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U16 SL +0.9 V ROLAK Dorota Z/0785/17 2017 BEZ
3 e 11 12.75 KOSTRZEWSKI Jan MUKS Płock 03 U16 MZ +0.9 V DOBRZENIAK Jarosław Z/3522/17 2017
4 e 11 13.01 KO¦CIELAK Kacper UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +0.9 -- KUDŁA Jacek Z/0200/17 2017 BEZ
5 e 11 13.31 GÓRECZNY Filip UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +0.9 -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2017 BEZ
6 e 11 13.37 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 03 U16 WP +0.9 -- ROSIAK Robert Z/2624/17 2017
1 f 1 10.67 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +1.7 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
3 f 1 10.91 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL +1.7 II DMP BORYKA Ireneusz Z/4775/15 2017 2 110
4 f 1 10.91 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U16 LD +1.7 II MANTYK Łukasz Z/0168/16 2017 2
5 f 1 10.93 BURDA Adam MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +1.7 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0601/17 2017 108 142
6 f 1 10.99 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +1.7 II ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz B.D. Z/1304/13 2017
7 f 1 11.03 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +1.7 II DMP NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. Z/3167/11 2017 2 100
200 m M
1 s 1 21.47 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +3.0 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
2 s 1 21.88 RZE¬NICZAK Mateusz RKS ŁódĽ 98 U20 LD +3.0 I DMP KOPEĆ Dominik Z/0865/14 2017 1 114
3 s 1 21.91 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U16 LD +3.0 II MANTYK Łukasz Z/0168/16 2017 2
5 s 1 22.82 SMOLAREK Michał MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD +3.0 III SZEWCZYK Tomasz Z/5756/15 2017 3
6 s 1 22.85 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor LKS Vectra Włocławek 00 U18 KP +3.0 III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2011/15 2017 3
7 s 1 24.29 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U16 LD +3.0 IV MANTYK Łukasz Z/0169/16 2017 3
1 s 2 22.22 WO¦ Wiktor KKL Kielce 96 U23 SK +1.8 II JÓ¬WIK Krzysztof Z/1065/12 2017 2
2 s 2 22.39 BARY¦ Benedykt LKS Omega Kleszczów # 97 U23 LD +1.8 II URBANIAK Mateusz # Z/0477/15 2017
3 s 2 22.53 MROCZEK Kamil AZS ŁódĽ 97 U23 LD +1.8 II WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2017
4 s 2 22.80 GUZIEWICZ Adrian AZS ŁódĽ 93 Sen LD +1.8 II B.D. WĘGLARSKI Krzysztof
5 s 2 22.92 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK +1.8 III DMP TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2017 4 77
6 s 2 22.93 STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +1.8 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0360/16 2017 3
7 s 2 23.23 ROSÓŁ Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +1.8 III DMP JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0754/15 2017 3 68
1 s 3 22.84 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ +1.0 III DMP U20 MACIEJEWSKI Janusz Z/2651/16 2017 3 120
2 s 3 23.04 LEWANDOWSKI Jakub AZS ŁódĽ 00 U18 LD +1.0 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2017 4 115
3 s 3 23.11 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +1.0 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0733/15 2017 3
4 s 3 23.13 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +1.0 III LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2017 3
5 s 3 23.20 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U20 LD +1.0 III WO¬NIAK Jerzy Z/0378/16 2017 3
6 s 3 23.33 POSŁUSZNY Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +1.0 III DMP DMP U20 ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2651/15 2017 3 65 108
7 s 3 23.72 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U20 LD +1.0 IV B.D. Z/1255/14 2017 2
1 s 4 22.87 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD +1.6 III SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2017 3
2 s 4 22.89 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL +1.6 III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4339/15 2017 3 78 119
3 s 4 23.98 NOWAKOWSKI Kasper RKS ŁódĽ 99 U20 LD +1.6 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/3529/15 2017 3
1 s 5 23.41 ¦LUSAREK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +1.7 III DMP U20 CIUK Marek Z/2589/16 2017 2 106
2 s 5 23.55 ¦LAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +1.7 III CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek , Z/0138/15 , 2017 2
3 s 5 23.72 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +1.7 IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2017 3
4 s 5 23.88 KOZIOŁ Jakub RKS ŁódĽ 99 U20 LD +1.7 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2017 97
5 s 5 24.24 RADOMSKI Dawid RKS ŁódĽ 02 U16 LD +1.7 IV SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2017 BEZ LDK!
6 s 5 25.92 PĘCZEK Piotr RKS ŁódĽ 02 U16 LD +1.7 -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2017 BEZ LDK!
7 s 5 26.31 KOSTRZEWSKI Jan MUKS Płock 03 U16 MZ +1.7 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/3522/17 2017
1 s 6 24.97 KOCOŃ Damian RKS ŁódĽ 03 U16 LD +1.0 V SZABLEWSKI Tadeusz JASZCZAK Stanisław # Z/0751/17 2017 LDK!
2 s 6 25.23 ŁYSZCZYŃSKI Wiktor RKS ŁódĽ 02 U16 LD +1.0 V KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik , Z/3550/16 , 2017 5 LDK!
3 s 6 25.24 CYBULSKI Filip MUKS Płock 03 U16 MZ +1.0 V DOBRZENIAK Jarosław Z/0606/17 2017 BEZ LDK!
4 s 6 26.53 KOWALSKI Jędrzej RKS ŁódĽ 02 U16 LD +1.0 -- JASZCZAK Stanisław KOWALCZYK Jacek # , Z/3553/16 , 2017 BEZ LDK!
5 s 6 26.68 REMBAS Maciej UKS Sprinter Słodków 03 U16 WP +1.0 -- ROSIAK Robert Z/2623/17 2017
400 m M
1 s 1 47.87 DUSZYŃSKI Kajetan AZS ŁódĽ 95 U23 LD I DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2017 1 126
2 s 1 48.62 BORKOWSKI Mateusz RKS ŁódĽ 97 U23 LD II DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2017 112
3 s 1 49.80 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 Sen LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2017 1
4 s 1 49.87 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ II DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2017 2
5 s 1 50.26 BUCH Natan AZS ŁódĽ 95 U23 LD II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2017 3
6 s 1 52.16 WŁODARCZYK Adam AZS ŁódĽ 97 U23 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2017 2
  s 1 DNF CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
1 s 2 53.11 KOWALCZYK Dawid KKL Kielce 00 U18 SK IV DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/1158/16 2017 4 100
2 s 2 53.36 LATOS Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP IV LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0260/15 , 2017 4
3 s 2 53.40 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 00 U18 LD IV CZECH Krzysztof Z/0295/15 2017 4
4 s 2 53.83 MATUSZAK Sebastian LIUKS Kruszwica 00 U18 KP IV LUZAK Andrzej Z/1939/15 2017 4
5 s 2 54.83 RYCHTER Przemysław KS Stal Ostrów Wlkp. 99 U20 WP -- STODOLSKI Kamil Z/0838/15 2017 BEZ
6 s 2 55.46 KUBAJ Dominik MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- DMP U20 MARKOWSKI Michał Z/2059/15 2017 4 79
7 s 2 55.68 WOJCIECHOWSKI Wojciech AZS ŁódĽ 99 U20 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/2579/17 2017 4
8 s 2 55.98 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 00 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0175/17 2017
1 s 3 51.21 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U18 LU III DMP ADAMOWICZ Henryk CHMIELEWSKI Marek Z/0316/16 2017 2 LDK! 71
2 s 3 52.11 SYCH Tomasz AZS ŁódĽ 97 U23 LD III SADACH Aneta Z/1118/13 2017 4
3 s 3 53.14 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD IV DMP U20 KOWALSKI Robert Z/4352/15 2017 3 99
4 s 3 54.97 BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 01 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/3168/17 2017
5 s 3 57.79 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- B.D. Z/5610/15 2017 4
6 s 3 58.47 ERM Adrian RKS ŁódĽ 02 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/3537/16 , 2017 BEZ LDK!
7 s 3 61.60 RĘBI¦ Kajetan KKL Kielce 01 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/0877/16 2017 BEZ
1 s 4 50.13 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0457/12 2017 1
2 s 4 52.76 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA IV DMP U20 KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/3408/15 2017 2 LDK! 103
3 s 4 55.80 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0195/17 2017 BEZ
4 s 4 56.69 AMBROZIK Tomasz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0728/16 2017 4
5 s 4 57.27 NOWAKOWSKI Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz
1 s 5 52.29 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2017 3
2 s 5 54.32 MAZUR Krystian MKS Pogoń Siedlce 02 U16 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/2053/15 2017 3
3 s 5 56.20 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 02 U16 LD V KWAPKOWSKI Łukasz Z/2580/16 2017 4
4 s 5 60.72 BACZYŃSKI Igor Robert MKS Pogoń Siedlce 02 U16 MZ -- MARKOWSKI Michał # Z/2948/16 2017 BEZ
800 m M
1 s 1 1:54.27 RÓŻYCKI Piotr MUKS Płock 99 U20 MZ II MIESZKOWSKI Piotr Z/0519/15 2017 2
2 s 1 1:54.44 SOWIK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 U23 LD II WASIAK Jarosław B.D. Z/0068/12 2017 2
3 s 1 1:54.80 TURSKI Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U18 SL II SKALIK Joanna Z/2581/15 2017 2
4 s 1 1:54.83 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK II DMP DMP U20 JÓ¬WIK Krzysztof Z/3631/15 2017 2 86 130
5 s 1 1:55.04 PETRUSIEWICZ Grzegorz SL Salos-Wodna ŁódĽ 96 U23 LD II KOTELNICKI Mariusz B.D. Z/0718/13 2017 2
6 s 1 1:55.89 SZKUDLAREK Jakub RKS ŁódĽ 01 U18 LD II DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2017 2 126
7 s 1 1:59.23 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1882/15 2017 3
  s 1 DNF KNAPIK Michał RKS ŁódĽ 93 Sen LD -- DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/4315/11 2017 1
1 s 2 1:58.58 BOROWSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 99 U20 WP III WALCZAK Marek Z/2413/15 2017 3
2 s 2 2:00.20 GAWRYSZCZAK Daniel AZS ŁódĽ 01 U18 LD III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2044/15 2017 2 LDK! 106
3 s 2 2:04.28 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U18 SL IV DMP DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0896/15 2017 4 29 86
4 s 2 2:05.08 DˇBROWSKI Artur AZS ŁódĽ 90 Sen LD -- B.D. BEZ
5 s 2 2:08.28 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/2513/17 2017
6 s 2 2:22.75 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/1421/17 2017
  s 2 DNF ADAMCZAK Kacper KS Stal Ostrów Wlkp. 03 U16 WP -- WALCZAK Marek Z/0306/17 2017 BEZ
1 s 3 2:11.68 PAWŁOWSKI Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 02 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/0739/16 2017 4
2 s 3 2:12.70 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/3727/17 2017
3 s 3 2:15.76 KĘDZIORA Adam KKL Kielce 01 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/3731/16 2017 BEZ
4 s 3 2:15.79 BARTOSZEK Marcin AZS ŁódĽ 93 Sen LD --
5 s 3 2:17.49 URBANIAK Rafał MULKS Żeromski Sieradz 02 U16 LD -- KU¦ Tomasz Z/2261/17 2017
6 s 3 2:20.25 GABER Adam KKL Kielce 99 U20 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/2055/16 2017 BEZ
7 s 3 2:22.07 KANIEWSKI Bartłomiej MUKS Płock 01 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/3008/17 2017
1500 m M
1 s 1 3:57.70 NITKA Maciej RKS ŁódĽ 93 Sen LD II DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/4510/11 2017 2 78
2 s 1 4:01.44 OSMULSKI Tomasz RKS ŁódĽ 82 Weteran LD II JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2017 2
3 s 1 4:08.45 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Weteran SL III NOWAK Monika Z/1856/11 2017 2
4 s 1 4:11.52 KUC Sławomir RKS ŁódĽ 96 U23 LD III DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0674/12 2017 2 38
5 s 1 4:13.10 CHEŁMIK Sergiusz RKS ŁódĽ 00 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/1711/16 2017 4 99
6 s 1 4:20.94 BEDNAREK Damian LUKS Boguszyce 00 U18 LD IV CZECH Krzysztof Z/0294/15 2017 3
7 s 1 4:28.58 PAWLAK Mateusz BKL Bełchatów 01 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/4628/15 2017 2 LDK!
8 s 1 4:29.47 CHRZĘSZCZYK Michał KKL Kielce 99 U20 SK -- DMP U20 JÓ¬WIK Krzysztof Z/2369/17 2017 73
9 s 1 4:34.35 OBARA Przemysław MUKS Płock 95 U23 MZ -- B.D. Z/2011/17 2017
10 s 1 4:43.53 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2155/17 2017
11 s 1 4:45.27 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U16 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/1398/17 2017
12 s 1 5:15.93 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2017 BEZ
3000 m M
1 s 1 8:39.79 MIELEWCZYK Piotr RK Athletics Warszawa 90 Sen MZ II KALKA Kamil Z/1198/11 2017 2
2 s 1 8:56.66 KROCHMAL Paweł AKL Ursynów Warszawa 93 Sen MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2902/11 2017 2
3 s 1 9:12.22 HASIURA Jędrzej RKS ŁódĽ 97 U23 LD III JASZCZAK Stanisław Z/3524/15 2017 2
4 s 1 9:20.51 PIETRZAK Tomasz LKS Maraton Turek 97 U23 WP -- PANFIL Łukasz Z/0394/14 2017 3
5 s 1 9:25.04 CZYŻEWSKI Jakub RKS ŁódĽ 01 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2017 3 101
6 s 1 9:36.06 OSET Piotr RKS ŁódĽ 01 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2215/15 2017 4 97
7 s 1 9:52.11 KU¬NIARSKI Tomasz MUKL Brodnica 95 U23 KP --
8 s 1 9:57.33 BALCERZAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 95 U23 LD -- ROSIAK Zbigniew B.D. Z/4503/11 2014
9 s 1 9:59.72 CIŻYŃSKI Błażej MUKL Brodnica 00 U18 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/2001/15 2017 4
10 s 1 9:59.98 HASIURA Antoni RKS ŁódĽ 01 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/5762/15 2017 4 88
11 s 1 10:08.05 ZIENTALAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD IV FRYZE Aleksander KOWALSKI Robert , Z/0227/16 , 2017 3
12 s 1 10:15.41 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2017 4
13 s 1 10:31.61 OLSZEWSKI Igor MUKL Brodnica 00 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0970/16 2017 BEZ
14 s 1 10:41.99 JAKUBCZYK Wiktor KKL Kielce 01 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/0876/16 2017 BEZ
  s 1 DNF STEC Adam KS Warszawianka W-wa # 96 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof JAKUBOWSKI Marek , Z/4531/17 , 2017
110 m pł J MŁ M
1 e 1 14.39 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB +1.8 II GRZE¦KOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 2
2 e 1 14.71 TARNOWSKI Maksymilian RKS ŁódĽ 00 U18 LD +1.8 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2017 2 136
3 e 1 14.96 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL +1.8 II DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2017 3 131
4 e 1 15.55 WŁOSTEK Piotr RKS ŁódĽ 00 U18 LD +1.8 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2017 3
5 e 1 15.57 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD +1.8 III DMP U20 KUBIAK Robert Z/3819/15 2017 3 115
1 e 2 15.30 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 01 U18 LD +2.4 III ANDRYSIAK Mirosław Z/3815/15 2017 3
2 e 2 15.83 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP +2.4 IV GO¦CINIAK Marcin Z/1330/15 2017 4
3 e 2 16.05 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +2.4 IV LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2017 5
4 e 2 17.52 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS ŁódĽ 00 U18 LD +2.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4830/15 2017 BEZ
5 e 2 17.69 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD +2.4 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2017 3
1 f 1 14.11 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB +1.8 I GRZE¦KOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 2
2 f 1 14.86 TARNOWSKI Maksymilian RKS ŁódĽ 00 U18 LD +1.8 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2017 2 133
3 f 1 15.29 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD +1.8 III DMP U20 KUBIAK Robert Z/3819/15 2017 3 122
4 f 1 15.43 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 01 U18 LD +1.8 III ANDRYSIAK Mirosław Z/3815/15 2017 3
5 f 1 15.45 WŁOSTEK Piotr RKS ŁódĽ 00 U18 LD +1.8 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2017 3
6 f 1 16.05 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP +1.8 IV GO¦CINIAK Marcin Z/1330/15 2017 4
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.88 SZMAGAJ Mateusz LKS Maraton Turek 98 U20 WP +1.6 II PANFIL Mirosław JUNIEWICZ Jakub Z/0698/15 2017
2 e 1 16.07 NOWAKOWSKI Kasper RKS ŁódĽ 99 U20 LD +1.6 III DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/3529/15 2017 3 113
3 e 1 16.23 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD +1.6 III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2
1 f 1 14.84 SZMAGAJ Mateusz LKS Maraton Turek 98 U20 WP +1.2 II PANFIL Mirosław JUNIEWICZ Jakub Z/0698/15 2017
2 f 1 15.46 NOWAKOWSKI Kasper RKS ŁódĽ 99 U20 LD +1.2 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/3529/15 2017 3 130
110 m pł M
1 s 1 14.85 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP +1.9 I DMP ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2017 1 113
2 s 1 15.01 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ +1.9 II RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1
3 s 1 15.21 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ +1.9 II RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 1
4 s 1 15.27 BASAŁYGO Paweł MKS Osa Zgorzelec 95 U23 DS +1.9 II KORDASIEWICZ Damian Z/4426/11 2017
  s 1 DNF KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +1.9 -- DMP RZEPKA Marek Z/4230/11 2017 M
400 m pł J MŁ M
1 s 1 59.75 KUBIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP IV LUZAK Andrzej Z/1940/15 2017 2
2 s 1 60.32 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ IV DMP U20 WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2017 3 95
1 s 2 57.90 ¦LAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek , Z/0138/15 , 2017 2
2 s 2 61.17 WŁOSTEK Piotr RKS ŁódĽ 00 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2017 3
3 s 2 61.86 MEJER Filip MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1881/15 2016 4
400 m pł M
1 s 1 61.79 ZAWISZA Wojciech RKS ŁódĽ 99 U20 LD IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/0270/16 2017 BEZ 90
Wzwyż M
1 f 1 2.10 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK I DMP TITTINGER Michał B.D. Z/0073/13 2017 125
2 f 1 2.02 WI¦NIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław B.D. , Z/0798/15 , 2017 2 LDK! 138
3 f 1 1.99 WAWRZYNIAK Dawid MKLA Łęczyca 96 U23 LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/0099/12 2017
4 f 1 1.95 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
5 f 1 1.91 KA¬MIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U20 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2017 3 118
7 f 1 1.77 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2
8 f 1 1.62 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2017 3
Tyczka M
1 f 1 5.20 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 96 U23 ZP M KALINICZENKO Wiaczesław Z/1331/12 2017 1
2 f 1 5.00 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I DMP DAKINIEWICZ Roman Z/0058/14 2017 1 140
3 f 1 4.60 BARAN Patryk MKS Sambor Tczew 98 U20 PM I KAŃSKI Ryszard # Z/0025/14 2017 1
3 f 1 4.60 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP I DAKINIEWICZ Roman B.D. Z/3123/11 2017 2
5 f 1 4.40 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ II DMP RZEPKA Marek Z/4230/11 2017 M 100
7 f 1 3.90 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP III ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2017 1
8 f 1 3.90 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 1
9 f 1 3.70 JAKÓBCZAK Mikołaj LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/0686/14 2017 1
10 f 1 3.50 BASAŁYGO Paweł MKS Osa Zgorzelec 95 U23 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/4426/11 2017
  f 1 NM KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- DMP GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4
  f 1 NM KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- B.D. Z/1200/13 2017 2
  f 1 NM CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław Z/0579/15 2017 2
11 f 2 2.90 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 04 U14 SK V WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2017 LDK!
W dal M
1 f 1 7.53 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów 91 Sen LD +2.0 I URBANIAK Jarosław Z/4261/11 2017 1
2 f 1 7.42 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 Sen KP +1.8 I DMP B.D. # Z/3129/11 2017 1 121
3 f 1 7.29 GˇBKA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD +1.2 I DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0628/15 2017 1 144
4 f 1 6.73 WO¬NIKIEWICZ Tobiasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +1.6 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0503/17 2017
5 f 1 6.51 KRAWCZYK Kacper AZS ŁódĽ 01 U18 LD +1.9 III DMP U20 SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2017 3 LDK! 105
6 f 1 6.47 DOBRZYŃSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +1.8 III CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław B.D. , Z/3275/16 , 2017 4 LDK!
7 f 1 6.38 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +1.8 III DMP DMP U20 KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2017 3 54 98
8 f 1 6.23 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +1.6 IV GRABOLUS Marek Z/4978/15 2017 3
9 f 1 6.22 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U18 KP +1.6 IV KA¬MIERCZAK Daniel Z/5816/15 2017 4
10 f 1 6.21 SOKOŁOWSKI Maciej KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP 0.0 IV WALCZAK Michał Z/3224/17 2017
11 f 1 6.19 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U18 SL +2.0 IV DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2017 4 44 89
12 f 1 6.18 ¦NIEGULA Damian UKS 12 Kalisz 00 U18 WP +1.8 IV WANGE Adrianna Z/2626/17 2017
13 f 1 6.06 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U16 LD +1.9 IV MANTYK Łukasz Z/0169/16 2017 3
14 f 1 5.99 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ +4.2 IV DMP U20 DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2017 4 LDK! 80
15 f 1 5.77 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 01 U18 LD +0.1 -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3815/15 2017 3 72
16 f 1 5.69 MIRA Filip BKS Bydgoszcz 99 U20 KP +1.8 -- DMP U20 KA¬MIERCZAK Daniel Z/0132/15 2017 4 70
17 f 1 5.52 KEDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U18 LD +2.0 -- URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2017
18 f 1 2.18 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD +3.5 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2017 4
Trójskok M
1 f 1 15.00 BONECKI Bartosz AZS ŁódĽ 92 Sen LD +1.7 I DMP LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/1820/11 2017 1 109
2 f 1 13.47 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +0.5 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2017 3
3 f 1 13.23 SMUS Artur MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD +0.2 III DMP U20 KU¦ Tomasz Z/1780/16 2017 4 103
4 f 1 13.09 KRAWCZYK Kacper AZS ŁódĽ 01 U18 LD +0.3 IV SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2017 3 LDK!
5 f 1 12.81 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ +1.8 IV DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2017 4 LDK!
6 f 1 12.78 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U18 LU 0.0 IV CHMIELEWSKI Marek CHMIELEWSKI Marek Z/6120/15 2017 3 LDK!
7 f 1 12.38 PAJˇK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD +0.7 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2017 BEZ
8 f 1 11.51 SOKOŁOWSKI Maciej KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +1.2 -- WALCZAK Michał Z/3224/17 2017
9 f 1 11.35 ROMANIUK Jakub BKS Bydgoszcz 00 U18 KP +1.3 -- DMP U20 KA¬MIERCZAK Daniel Z/0152/15 2017 BEZ 66
10 f 1 11.03 JANKOWSKI-JASTRZĘBIEC Jerzy BKS Bydgoszcz 01 U18 KP +0.3 -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/0149/15 2017 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 17.62 GO¬DZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2017 2
2 f 1 15.57 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U18 MA II DMP U20 KUKLA Rafał Z/3411/15 2017 3 123
3 f 1 15.34 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2017 2 LDK!
4 f 1 15.04 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
5 f 1 13.26 ODZIEMEK Mikołaj KKL Kielce 00 U18 SK IV DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/5613/15 2017 4 100
6 f 1 13.14 ROSINSKI Marek LKS Maraton Turek 00 U18 WP IV PANFIL Mirosław
7 f 1 13.04 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1311/15 2017 3
8 f 1 11.44 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2017 BEZ 81
9 f 1 10.58 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4
10 f 1 10.32 LIPIEC Przemysław UKS Dziewi±tka Kutno 00 U18 LD --
  f 1 NM WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2017 2
1 f 2 11.83 WALCZAK Adrian MKLA Łęczyca 02 U16 LD V DMP U20 KUBIAK Robert Z/2582/16 2017 5 86
Kula (6) M
1 f 1 14.85 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL II DMP U20 PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2017 2 130
2 f 1 14.37 BARAN Patryk MKS Sambor Tczew 98 U20 PM II KAŃSKI Ryszard # Z/0025/14 2017 1
3 f 1 14.03 JAKÓBCZAK Mikołaj LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP II SOBIERAJ Dawid Z/0686/14 2017 1
4 f 1 12.71 SERSZEŃ Bartosz MUKS Płock 99 U20 MZ IV RÓJ Eugeniusz Z/2990/17 2017
Kula (7.26) M
1 f 1 12.87 BASAŁYGO Paweł MKS Osa Zgorzelec 95 U23 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/4426/11 2017
2 f 1 12.66 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2017 M
3 f 1 12.52 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 1
4 f 1 12.30 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1
5 f 1 12.02 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP III ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2017 1
Dysk (1) M
1 f 1 44.84 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2017 4
2 f 1 40.04 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0313/17 2017 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.65 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD I GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
2 f 1 49.54 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2017 2 LDK! 140
3 f 1 43.03 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U18 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2017 2 120
4 f 1 42.59 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00 U18 WP III MAŁECKI Marcin Z/1311/15 2017 3
5 f 1 36.77 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2017 BEZ
6 f 1 33.74 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2017 5
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.25 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD II DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/4350/15 2017 2 127
2 f 1 40.67 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL III PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2017 2
3 f 1 40.27 BOMBA Cezary MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/2732/16 2017 4
Młot (5) M
1 f 1 50.22 FILIPOWSKI Piotr MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5264/15 2017 4
2 f 1 49.05 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U16 LD IV SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2017 4
3 f 1 47.28 GABRYELCZYK Jan UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/5578/15 2017 4
4 f 1 42.62 PERZOWICZ Jakub KKL Kielce 00 U18 SK IV DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/5615/15 2017 3 98
5 f 1 38.40 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2017 5
6 f 1 36.14 KRZOSKA Damian MUKS Park Zduńska Wola 02 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3263/16 , 2017 BEZ LDK!
Młot (6) M
1 f 1 62.13 MAZUR Michał WKS Wawel Kraków 99 U20 MA I DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/3659/15 2017 2 151
2 f 1 49.92 WARCHOŁ Patryk LKS Vectra Włocławek 99 U20 KP III KŁÓDKOWSKI Andrzej WIERZBICKI Dariusz , Z/2247/16 , 2017 4
3 f 1 43.31 BOMBA Cezary MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/2732/16 2017 4
Młot (7.26) M
1 f 1 50.73 KU¬NIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 96 U23 LD II SULIŃSKI Andrzej Z/1609/12 2017 1
2 f 1 43.81 GÓRCZYŃSKI Kamil LKS Vectra Włocławek 97 U23 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/0190/14 2017 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.278606176376 sekund