Biała Podlaska 24.06.2017
4. Młodzieżowe Kwalifikacyjny Mityng LOZLA 2017 [DMP]
100 m K
1 1 e 1 11.83 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 91 Sen PD +1.9 M DMP B.D. Z/0791/11 2017 1 140
2 2 e 1 12.19 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin 91 Sen LU +1.9 II DMP B.D. WIERCINSKI Jerzy , Z/4168/11 , 2017 2 117
3 4 e 1 12.58 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +1.9 II DMP WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2017 2 94
4 13 e 1 13.85 ROMATOWSKA Anna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD +1.9 V JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0430/16 2017 4 LDK!
5 20 e 1 14.32 MIROŃ Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.9 -- ADAMOWICZ Henryk
1 3 e 2 12.42 PYŚ Karolina KS Agros Zamość 93 Sen LU +1.0 II JAROS Marek Z/1088/11 2017 BEZ
2 5 e 2 12.74 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +1.0 II DMP KITLIŃSKI Piotr Z/1853/16 2017 3 86
3 6 e 2 12.77 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U18 LU +1.0 III DMP MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2017 3 84
4 10 e 2 13.54 PAWLUCZUK Julia MKS Żak Biała Podlaska 00 U18 LU +1.0 IV WILCZEK Janusz Z/2505/15 2015 4
1 7 e 3 12.93 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU +1.0 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2017 LDK!
2 8 e 3 13.19 SAK Natalia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +1.0 III JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0658/17 2017 5 LDK!
3 9 e 3 13.45 POPKO Natalia LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD +1.0 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/1517/15 2017 3 LDK!
4 16 e 3 14.00 BACHANEK Weronika KS Wisła Puławy 00 U18 LU +1.0 -- ZDYBEL Aleksander
5 21 e 3 14.37 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U18 LU +1.0 -- KUCHARSKI Marek BEZ
1 11 e 4 13.70 PRZYBYŁA Martyna KS Agros Zamość 04 U14 LU +2.2 IV GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKA Małgorzata LDK!
2 12 e 4 13.79 RODZOS Dominika KS Wisła Puławy 03 U16 LU +2.2 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0117/17 2017 BEZ
3 14 e 4 13.95 JOWDIUK Oliwia MKS Unia Hrubieszów 04 U14 LU +2.2 V MAGDZIAK Tomasz BIELECKA Marzanna Z/3070/17 2017 LDK!
4 15 e 4 13.97 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U16 LU +2.2 V MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2017 BEZ
5 24 e 4 14.44 DĄBROWSKA Diana MKS Agros Chełm # 03 U16 LU +2.2 V LESZCZYŃSKI Damian Z/3087/17 2017 LDK!
1 17 e 5 14.05 GROMADZKA Natalia MKS Żak Biała Podlaska 01 U18 LU +0.1 -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/0277/16 2016 5 LDK!
2 18 e 5 14.08 PIOTROWSKA Karina KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U14 LU +0.1 V
3 19 e 5 14.16 MUCIEK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +0.1 --
4 22 e 5 14.44 NAKONIECZNA Karolina AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +0.1 --
5 23 e 5 14.44 CZERNAŚ Agata AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +0.1 -- ADAMOWICZ Henryk BEZ
6 25 e 5 14.94 BADACH Izabela AZS UMCS Lublin 04 U14 LU +0.1 -- TUSTANOWSKA Jolanta # 5 LDK!
1 f 1 12.25 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin 91 Sen LU +0.9 II DMP B.D. WIERCINSKI Jerzy , Z/4168/11 , 2017 2 113
2 f 1 12.49 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +0.9 II DMP WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2017 2 99
3 f 1 12.57 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +0.9 II DMP KITLIŃSKI Piotr Z/1853/16 2017 3 95
4 f 1 12.82 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU +0.9 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2017 LDK!
  f 1 DQ PYŚ Karolina KS Agros Zamość 93 Sen LU +0.9 -- JAROS Marek Z/1088/11 2017 BEZ
200 m K
1 1 s 1 25.22 PYŚ Karolina KS Agros Zamość 93 Sen LU +1.2 II DMP JAROS Marek Z/1088/11 2017 BEZ 108
2 2 s 1 26.25 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +1.2 II DMP WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2017 2 83
3 3 s 1 26.37 FILIPOW Julia UKS Technik Augustów 00 U18 PD +1.2 III SOWÓL Bogusław Z/0649/17 2017
4 6 s 1 27.80 POPKO Natalia LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD +1.2 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/1517/15 2017 3 LDK!
5 7 s 1 28.04 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU +1.2 IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2017 LDK!
1 4 s 2 26.76 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U16 LU +0.2 III TUSTANOWSKA Jolanta WIERCINSKI Jerzy # , Z/0354/16 , 2017 3 LDK!
2 5 s 2 27.57 KORNELUK Amelia MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU +0.2 IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał # Z/0279/16 2017 LDK!
3 8 s 2 28.25 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD +0.2 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3 LDK!
4 11 s 2 28.94 ROMATOWSKA Anna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD +0.2 V JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0430/16 2017 4 LDK!
5 12 s 2 29.20 PRZYBYŁA Martyna KS Agros Zamość 04 U14 LU +0.2 V GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKA Małgorzata LDK!
6 18 s 2 29.68 TARKOWSKA Anna MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU +0.2 V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0286/16 , 2017 5 LDK!
1 10 s 3 28.80 BACHANEK Weronika KS Wisła Puławy 00 U18 LU +0.6 -- ZDYBEL Aleksander
2 15 s 3 29.46 DOWHUN Żaneta MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU +0.6 V FROŃCZUK Rafał Z/0825/17 2017 LDK!
3 14 s 3 29.46 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U16 LU +0.6 V MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2017 BEZ
4 16 s 3 29.59 CZERNAŚ Agata AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +0.6 -- ADAMOWICZ Henryk BEZ
5 17 s 3 29.60 MIROŃ Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +0.6 -- ADAMOWICZ Henryk
6 19 s 3 29.85 SĘCZYK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU +0.6 V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0046/17 , 2017 BEZ LDK!
1 9 s 4 28.70 PAWLUCZUK Julia MKS Żak Biała Podlaska 00 U18 LU +0.2 -- WILCZEK Janusz Z/2505/15 2015 4
2 13 s 4 29.44 GROMADZKA Natalia MKS Żak Biała Podlaska 01 U18 LU +0.2 -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/0277/16 2016 5 LDK!
3 20 s 4 30.30 NAKONIECZNA Karolina AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +0.2 --
4 21 s 4 30.40 MUCIEK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +0.2 --
5 22 s 4 33.00 BADACH Izabela AZS UMCS Lublin 04 U14 LU +0.2 -- TUSTANOWSKA Jolanta # 5 LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.37 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U16 LU II NAMIOTKO Stanisław # Z/0326/16 2017 4 LDK!
2 2 s 1 42.45 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U16 LU II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2017 2 LDK!
3 3 s 1 42.67 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 02 U16 LU II TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # , Z/0351/16 , 2017 3 LDK!
4 4 s 1 42.99 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U16 LU II LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # Z/0023/17 2017 LDK!
5 5 s 1 43.71 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2017 LDK!
6 6 s 1 44.12 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U16 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2017
7 8 s 1 44.48 PARADA Zuzanna MKS Agros Chełm 02 U16 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # Z/0275/16 2017 4 LDK!
1 7 s 2 44.44 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U16 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2017 4
2 9 s 2 45.01 SAK Natalia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0658/17 2017 5 LDK!
3 10 s 2 46.70 GRYKAŁOWSKA Laura KS Wisła Puławy 02 U16 LU V JĘDRYS Andrzej Z/2515/17 2017
4 11 s 2 47.14 JANKOWSKA Natalia MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU V MAGDZIAK Tomasz Z/0114/17 2017
5 12 s 2 52.23 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/1200/17 2017 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.89 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 90 Sen LU II DMP ROSTKOWSKI Piotr B.D. B.D. Z/3034/11 2017 1 97
2 2 s 1 58.55 WASILUK Agata MKS Agros Chełm # 00 U18 LU II HODUN Rafał Z/0973/15 2017
3 3 s 1 59.48 ROMANEK Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U23 LU III DMP DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1456/14 2017 80
800 m K
1 1 s 1 2:11.71 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin 94 Sen LU II DMP JAROS Marek B.D. Z/1016/11 2017 2 107
2 2 s 1 2:18.66 SEKUŁA Magdalena AZS UMCS Lublin 97 U23 LU III DMP ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/5072/15 2017 74
3 3 s 1 2:20.25 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0355/15 2017 3
4 4 s 1 2:22.03 JASTRZĘBSKA Magda WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2017 3 LDK!
5 5 s 1 2:23.36 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0353/15 2017 3
6 6 s 1 2:28.69 JÓŹWIAK Olga AZS UMCS Lublin 99 U20 LU IV ADAMOWICZ Henryk Z/1242/16 2017 4
7 7 s 1 2:41.17 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2017 4 LDK!
8 8 s 1 2:51.92 AMBROŻEK Izabella KS Wisła Puławy 03 U16 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/0108/17 2017
1500 m K
1 1 s 1 4:46.87 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 96 U23 LU III B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2017
  s 1 DNF SEKUŁA Magdalena AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- DMP ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/5072/15 2017
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.99 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U18 LU +1.8 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2017 3
2 2 s 1 15.09 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U16 LU +1.8 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2017 2 LDK!
3 3 s 1 15.69 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD +1.8 II JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.85 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.8 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2 105
400 m pł K K
1 1 s 1 66.25 KORZUN Aleksandra UKS Technik Augustów 00 U18 PD III SOWÓL Bogusław Z/1543/15 2017 3 LDK!
2 2 s 1 67.64 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2017 3
3 3 s 1 70.72 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 U18 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0519/16 , 2017 4 LDK!
4 4 s 1 71.00 WŁODARCZYK Natalia KS Agros Zamość 99 U20 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4705/15 2017 4
5 5 s 1 71.83 BORKOWSKA Aleksandra KS Wisła Puławy 00 U18 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4721/15 2017 4
6 6 s 1 72.26 WŁODARCZYK Katarzyna KS Agros Zamość 99 U20 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4706/15 2017 BEZ
2000 m prz K
1 1 s 1 7:40.80 SIEDLANOWSKA Paula KS Agros Zamość 99 U20 LU III ZAJĄC Janusz Z/3070/15 2017 3
2 2 s 1 7:59.76 TRYBUŁA Agata MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/0396/15 2017 4
3 3 s 1 8:55.82 SKORUPA Łucja MKS Unia Hrubieszów 00 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/5173/15 2017 BEZ
Wzwyż K
1 1 f 1 1.68 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97 U23 PD II DMP DUDEK Marcin B.D. Z/1436/13 2017 102
2 2 f 1 1.60 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III DMP DZIDO Dariusz Z/2226/16 2017 3 80
3 3 f 1 1.50 KOZAK Zuzanna KS Wisła Puławy 01 U18 LU IV JĘDRYS Andrzej Z/3359/16 2017 4
4 4 f 1 1.25 ANDRZEJCZUK Aleksandra AZS UMCS Lublin 02 U16 LU -- WOLIŃSKI Michał Z/2840/17 2017
1 1 f 2 1.45 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2017 4 LDK!
2 2 f 2 1.20 MIKITIUK Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U14 LU --
Tyczka K
1 1 f 1 3.60 LIPIŃSKA Milena AZS UMCS Lublin 99 U20 LU I DMP MIGDA Leszek Z/0583/15 2017 1 135
2 2 f 1 3.20 ŻÓŁKIEWSKA Jagoda AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II DMP MIGDA Leszek Z/0783/15 2017 1 101
3 3 f 1 3.10 KOT Anna AZS UMCS Lublin 99 U20 LU II DMP MIGDA Leszek Z/1610/16 2017 3 94
4 4 f 1 2.70 GÓNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 01 U18 LU III MIGDA Leszek Z/3078/17 2017
5 5 f 1 2.40 MARCINEK Natalia AZS UMCS Lublin 00 U18 LU IV MIGDA Leszek Z/2517/17 2017
5 6 f 1 2.40 JAKUBASZEK Emilia AZS UMCS Lublin 00 U18 LU IV MIGDA Leszek Z/2454/17 2017
W dal K
1 1 f 1 6.04 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 U23 PD +1.5 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2017 M 130
2 2 f 1 5.58 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.5 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2 97
3 3 f 1 5.45 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +0.1 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2017 3 89
4 4 f 1 5.20 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD +0.6 III WOJSZKO Krzysztof Z/2455/15 2017 4
5 5 f 1 5.17 KAMIŃSKA Karolina AZS UMCS Lublin 02 U16 LU +3.0 III WOLIŃSKI Michał Z/1594/16 2017 4
6 6 f 1 5.13 PUSTUŁKA Marzena LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD +1.3 III GÓRSKI Andrzej Z/1511/15 2017 4
7 7 f 1 4.84 WOJNA Weronika KS Podlasie Białystok 02 U16 PD +1.9 IV KALINOWSKI Paweł # Z/0601/16 2017 5 LDK!
8 8 f 1 4.36 KLUJ Natalia AZS UMCS Lublin 02 U16 LU +0.8 -- WOLIŃSKI Michał Z/1595/16 2017 BEZ
  4.96 KAMIŃSKA Karolina AZS UMCS Lublin 02 U16 LU +0.8 IV WOLIŃSKI Michał Z/1594/16 2017 4
Trójskok K
1 1 f 1 12.16 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 Sen PD +0.9 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3144/11 2017 1 114
2 2 f 1 11.08 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U18 LU +1.6 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2017 3
3 3 f 1 10.33 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02 U16 LU +0.7 IV WOLIŃSKI Michał Z/1598/16 2017 4
4 4 f 1 10.20 KLUJ Natalia AZS UMCS Lublin 02 U16 LU +0.4 IV WOLIŃSKI Michał Z/1595/16 2017 BEZ
5 5 f 1 10.14 PIOTROWSKA Ewa AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.2 -- CHMIELEWSKI Marek SZYMCZUK Dariusz , Z/6047/15 , 2017 2 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.68 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U16 LU III NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2017 3 LDK!
2 2 f 1 12.11 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU III WEŁNA Emilia Z/5444/15 2017 4
3 3 f 1 9.32 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2017 5 LDK!
4 4 f 1 8.60 JAROSZUK Aurora KS Agros Zamość 00 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2249/17 2017 BEZ
5 5 f 1 8.59 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2017 BEZ
6 6 f 1 8.49 ZOSIUK Weronika KS Agros Zamość 00 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/5108/15 2017 4
7 7 f 1 8.37 TUZ Kinga KS Agros Zamość 02 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1730/16 2017 5
8 8 f 1 7.52 DZIERZBICKA Klaudia MKS Agros Chełm 02 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2867/16 2017 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 32.95 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U16 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2017 5 LDK!
2 2 f 1 26.78 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U16 LU V NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2017 3 LDK!
3 3 f 1 23.47 TUZ Kinga KS Agros Zamość 02 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1730/16 2017 5
Dysk (1) K
1 1 f 1 39.87 DAWIDOWSKA Sandra UKS 19 Bojary Białystok 98 U20 PD II WOJNO Cezary Z/1075/14 2017 2
2 2 f 1 31.01 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD IV KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
3 3 f 1 30.78 ŚWIDERSKA Kinga KS AZS-AWF Biała Podlaska 96 U23 LU -- DMP STIPURA Krzysztof Z/1445/17 2017 3 55
4 4 f 1 24.68 JAROSZUK Aurora KS Agros Zamość 00 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2249/17 2017 BEZ
Młot (3) K
1 1 f 1 42.49 ZOSIUK Weronika KS Agros Zamość 00 U18 LU III PIRÓG Dariusz Z/5108/15 2017 4
2 2 f 1 39.52 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU IV WEŁNA Emilia Z/5444/15 2017 4
3 3 f 1 39.50 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U16 LU IV PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2017 BEZ
4 4 f 1 28.43 TUZ Kinga KS Agros Zamość 02 U16 LU V PIRÓG Dariusz Z/1730/16 2017 5
5 5 f 1 26.79 DZIERZBICKA Klaudia MKS Agros Chełm 02 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2867/16 2017 BEZ LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 37.09 GODLEWSKA Paulina LUKS Atletic Białystok 98 U20 PD III CHLEBIŃSKI Bogumił Z/5175/15 2017 2
Oszczep (500) K
1 1 f 1 45.17 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 00 U18 PD II WOJNA Cezary Z/2760/15 2017 2
2 2 f 1 36.69 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD IV KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
3 3 f 1 25.16 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -- DZIDO Dariusz Z/3361/16 2017 5
4 4 f 1 23.98 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2017 4 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 41.51 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU II DMP MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2017 1 100
100 m M
1 1 e 1 10.93 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin 87 Sen LU +1.3 II DMP STEMPEL Paweł Z/2523/11 2017 1 108
2 2 e 1 10.98 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok 89 Sen PD +1.3 II SIENKIEWICZ Karol Z/2256/11 2017 1
3 3 e 1 11.03 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U16 LU +1.3 II NAMIOTKO Stanisław NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech , Z/0324/16 , 2017 3 LDK!
4 7 e 1 11.73 ŁABĘDZKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.3 III ADAMOWICZ Henryk
5 13 e 1 12.26 STRUK Hubert MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU +1.3 V HODUN Rafał Z/3221/17 2017 LDK!
1 4 e 2 11.06 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +1.4 II DMP KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/1800/13 2017 2 98
2 5 e 2 11.36 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD +1.4 III KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2017 2
3 6 e 2 11.45 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U18 PD +1.4 III WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2017
4 10 e 2 12.05 GRYTA Jacek MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU +1.4 IV HODUN Rafał HODUN Rafał , Z/0028/17 , 2017 LDK!
5 16 e 2 12.65 CISEK Kacper AZS UMCS Lublin 01 U18 LU +1.4 -- ADAMOWICZ Henryk
6 17 e 2 13.29 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U16 LU +1.4 -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/2806/17 2017 LDK!
1 8 e 3 11.90 SOBOLEWSKI Michał KS Agros Zamość 96 U23 LU +0.3 -- B.D. Z/0857/12 2017 BEZ
2 9 e 3 11.95 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U18 LU +0.3 IV TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6106/15 2017 4 LDK!
3 11 e 3 12.12 SWATOWSKI Adrian KS Agros Zamość 00 U18 LU +0.3 IV SWATOWSKI Wojciech Z/2112/15 2017 BEZ
4 12 e 3 12.12 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.3 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0656/17 2017 LDK!
5 14 e 3 12.35 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U16 LU +0.3 V BIKOWSKI Wojciech # Z/3322/17 2017
6 15 e 3 12.46 BOMBA Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U18 LU +0.3 --
1 f 1 10.88 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin 87 Sen LU +1.7 I DMP STEMPEL Paweł Z/2523/11 2017 1 112
2 f 1 10.90 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok 89 Sen PD +1.7 I SIENKIEWICZ Karol Z/2256/11 2017 1
3 f 1 11.07 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +1.7 II DMP KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/1800/13 2017 2 97
4 f 1 11.31 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U18 PD +1.7 III WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2017
5 f 1 11.46 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD +1.7 III KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2017 2
6 f 1 11.67 ŁABĘDZKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.7 III ADAMOWICZ Henryk
  f 1 DQ SOBOLEWSKI Michał KS Agros Zamość 96 U23 LU +1.7 -- B.D. Z/0857/12 2017 BEZ
200 m M
1 1 s 1 21.67 MIROSŁAW Cezary KS Agros Zamość 97 U23 LU +2.1 I MURAT Tomasz Sławomir Z/1644/13 2017 1
2 2 s 1 22.28 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU +2.1 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2017 3
3 4 s 1 22.82 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +2.1 III KITLIŃSKI Piotr Z/0724/15 2017 1
1 6 s 2 23.74 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD +0.8 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2
2 8 s 2 24.08 SWATOWSKI Adrian KS Agros Zamość 00 U18 LU +0.8 IV SWATOWSKI Wojciech Z/2112/15 2017 BEZ
3 9 s 2 24.22 GRYTA Jacek MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU +0.8 IV HODUN Rafał HODUN Rafał , Z/0028/17 , 2017 LDK!
4 11 s 2 24.99 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.8 V JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0656/17 2017 LDK!
5 16 s 2 25.89 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.8 -- ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2017 LDK!
1 5 s 3 23.52 KASIBORSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 02 U16 LU +0.9 III TUSTANOWSKA Jolanta # Z/0352/16 2017 4 LDK!
2 7 s 3 24.07 SOBOLEWSKI Michał KS Agros Zamość 96 U23 LU +0.9 -- B.D. Z/0857/12 2017 BEZ
3 12 s 3 25.02 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U16 LU +0.9 V TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # , Z/0340/16 , 2017 BEZ LDK!
4 13 s 3 25.70 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU +0.9 -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2017 LDK!
5 15 s 3 25.79 ŻWIRKOWSKI Aleksander MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU +0.9 -- FROŃCZUK Rafał Z/0032/17 2017 LDK!
6 18 s 3 27.51 BARTNIK Jakub LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.9 -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0662/17 2017 BEZ
1 3 s 4 22.38 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U16 LU +0.7 II NAMIOTKO Stanisław NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech , Z/0324/16 , 2017 3 LDK!
2 10 s 4 24.57 ŁABĘDZKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +0.7 -- ADAMOWICZ Henryk
3 14 s 4 25.71 CISEK Kacper AZS UMCS Lublin 01 U18 LU +0.7 -- ADAMOWICZ Henryk
4 17 s 4 27.15 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U16 LU +0.7 -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/2806/17 2017 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.80 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2017 2
2 2 s 1 50.87 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III DMP KITLIŃSKI Piotr Z/6045/15 2017 3 76
3 3 s 1 51.05 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III DMP JAROS Marek Z/2537/16 2017 4 73
4 4 s 1 51.21 DADOS Denis AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0330/16 2017 3
5 5 s 1 51.51 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2017 2 LDK!
1 6 s 2 52.91 MALUGA Daniel KS Agros Zamość 00 U18 LU IV SWATOWSKI Wojciech Z/2111/15 2017 4
2 7 s 2 53.34 TYMIŃSKI Piotr WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1001/17 2017
3 8 s 2 56.91 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3604/16 2017 4
4 9 s 2 58.71 JAKUBCZYK Karol AZS UMCS Lublin 01 U18 LU --
800 m M
1 1 s 1 1:59.27 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III DMP KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2017 4 55
2 2 s 1 2:00.96 MRÓZ Przemysław KS Agros Zamość 99 U20 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0305/15 2017 3
3 3 s 1 2:04.29 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01 U18 LU IV KUCHARSKI Marek Z/5109/15 2017 4
4 4 s 1 2:04.69 MATCZUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 00 U18 LU IV WILCZEK Janusz Z/0965/15 2017 BEZ
5 5 s 1 2:24.16 CZEMIEROWSKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/0276/16 2017 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:27.28 SZUBARTOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/1871/17 2017
1500 m M
1 1 s 1 4:04.72 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin 95 U23 LU III DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0444/13 2017 2 55
2 2 s 1 4:19.74 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/1754/16 2016 BEZ
3 3 s 1 4:20.55 ZYBOROWICZ Bartłomiej LUKS Hańcza Suwałki 98 U20 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0419/16 2017 4
4 4 s 1 4:22.83 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99 U20 LU -- OSIPIUK Piotr Z/2537/15 2016 4
5 5 s 1 4:27.81 PAŁKIEWICZ Patryk LUKS Hańcza Suwałki 97 U23 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0898/17 2017
6 6 s 1 4:29.76 RACZYŁO Damian LUKS Hańcza Suwałki 98 U20 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/3063/15 2017 4
7 7 s 1 4:36.24 LUBELSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1011/16 2017 5 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.33 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +2.4 III ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2017 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.13 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U18 LU +2.4 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2017 3
2 2 s 1 16.17 ŁUKASZEK Konstanty KS Wisła Puławy 00 U18 LU +2.4 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2017 BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.07 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +2.4 I KITLIŃSKI Piotr Z/0724/15 2017 1
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 59.04 POMIAN Radosław LUKS Hańcza Suwałki 00 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1518/15 2017 4
400 m pł M
1 1 s 1 53.18 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU I DMP WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2017 1 124
2 2 s 1 55.65 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II DMP WIERCINSKI Jerzy Z/0826/15 2017 2 92
3 3 s 1 57.74 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99 U20 PD III SOWÓL Bogusław Z/2397/15 2017 4
4 4 s 1 60.16 SONIAK Piotr MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/4887/15 2017 4
2000 m prz M
1 1 s 1 6:34.65 RÓŁKOWSKI Adam UKS Technik Augustów 00 U18 PD IV SOWÓL Bogusław Z/1544/15 2017 4 LDK!
2 2 s 1 6:42.20 PAWLIKOWSKI Tomasz MKS Agros Chełm 99 U20 LU IV MAZUREK Marek Z/0649/15 2017 4
3 3 s 1 6:45.73 GUSTAW Szymon AZS UMCS Lublin 00 U18 LU IV ADAMOWICZ Henryk Z/6100/15 2017 4
Wzwyż M
1 1 f 1 2.06 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U23 LU II DMP MAKARUK Tadeusz Z/4112/11 2017 1 114
2 2 f 1 2.00 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U23 LU II DMP SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2017 2 99
3 3 f 1 1.90 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # , Z/1443/16 , 2017 3 LDK!
4 4 f 1 1.85 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2
5 5 f 1 1.85 ŁOJEK Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/5056/15 2017 3
6 6 f 1 1.80 GAJOSZ Kacper MKS Agros Chełm 98 U20 LU IV CZERNIAKIEWICZ Dorota Z/1185/14 2017 BEZ
  f 1 NM ZADROGA Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1509/15 2017 BEZ
1 1 f 2 1.60 BARTNIK Jakub LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0662/17 2017 BEZ
2 3 f 2 1.35 LIPIŃSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U14 LU -- STARZAK Anna LDK!
2 2 f 2 1.45 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U14 LU --
W dal M
1 1 f 1 7.13 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD +2.2 II KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2017 2
2 2 f 1 6.44 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.6 III SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2017 4
3 3 f 1 6.20 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.5 IV CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2017
4 4 f 1 6.02 PODESZWIK Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD +1.3 IV KOTOWSKI Jan Z/3269/16 2017 5
5 5 f 1 5.98 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 93 Sen LU +1.5 -- GDAŃSKI Andrzej Z/2509/11 2017 3
6 6 f 1 5.94 JAROSŁAWSKI Kamil AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +2.5 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6108/15 2017 4
7 7 f 1 5.65 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U16 LU +1.4 V BIKOWSKI Wojciech # Z/3322/17 2017
8 8 f 1 5.41 GRYTA Jacek MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU +1.8 -- HODUN Rafał HODUN Rafał , Z/0028/17 , 2017 LDK!
9 9 f 1 5.19 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U18 LU +2.5 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2017 4
  5.87 JAROSŁAWSKI Kamil AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.6 -- CHMIELEWSKI Marek Z/6108/15 2017 4
  7.00 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD +1.8 II KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2017 2
Trójskok M
1 f 1 14.92 MAŃCZUK Piotr UKS Czwórka Białystok 98 U20 PD +0.9 I WOJSZKO Krzysztof Z/1741/15 2017 2
2 f 1 12.92 JAROSŁAWSKI Kamil AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +0.8 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6108/15 2017 4
3 f 1 12.87 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U18 LU +0.5 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2017 4
4 f 1 12.37 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +1.2 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2017 BEZ
Kula (5) M
1 1 f 1 15.89 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2017 2
2 2 f 1 13.69 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2
3 3 f 1 13.36 HALBOWICZ Rafał UKS Technik Augustów 01 U18 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1835/16 , 2017 3 LDK!
4 4 f 1 13.20 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2017 4 LDK!
5 5 f 1 12.81 KLIMOWICZ Michał MKS Unia Hrubieszów 00 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/0575/15 2017
6 6 f 1 10.61 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech # , Z/2593/16 , 2017 5 LDK!
7 7 f 1 9.85 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U16 LU -- WIEJAK Izydor Z/0829/17 2017 -
8 8 f 1 8.98 PODOLAK Patryk KS Wisła Puławy 02 U16 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/2807/17 2017
1 1 f 2 7.41 JAŃCZUK Mateusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3244/17 , 2017 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 13.29 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U20 LU III MIGDA Leszek Z/1852/16 2017 BEZ
2 2 f 1 11.67 FURTAS Filip AZS UMCS Lublin 98 U20 LU IV MIGDA Leszek Z/1710/16 2017 3
3 3 f 1 10.64 PĘPIAK Mateusz KS Agros Zamość 99 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej BEZ
4 4 f 1 9.47 DOROSZ Kacper AZS UMCS Lublin 98 U20 LU -- MIGDA Leszek
5 5 f 1 7.21 JURCZAK Sebastian KS Agros Zamość 99 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej BEZ
Kula (7.26) M
1 1 f 1 19.40 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2017 1
2 2 f 1 19.33 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 U23 MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2017 1
3 3 f 1 18.77 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy 87 Sen LU M ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2017 MM
4 4 f 1 11.05 KORZUN Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 96 U23 LU -- STIPURA Krzysztof Z/1513/16 2017 3
Dysk (1) M
1 1 f 1 55.46 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U16 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2017 3
2 2 f 1 47.15 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD II JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2017 4 LDK!
3 3 f 1 41.81 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2017 LDK!
4 4 f 1 38.69 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U16 LU IV WIEJAK Izydor Z/0829/17 2017 -
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 48.80 BUKOWSKI Michał TS Start Lublin 00 U18 LU II WIEJAK Izydor Z/3909/16 2017 3
2 2 f 1 42.41 HALBOWICZ Rafał UKS Technik Augustów 01 U18 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1835/16 , 2017 3 LDK!
3 3 f 1 42.40 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01 U18 LU III B.D. Z/3002/16 2017 2
4 4 f 1 34.66 WRÓBEL Radosław MKS Agros Chełm 01 U18 LU -- WEŁNA Emilia Z/0174/15 2017 3
5 5 f 1 27.15 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2017 4
  f 1 DNF KLIMOWICZ Michał MKS Unia Hrubieszów 00 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0575/15 2017
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 34.16 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU IV MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2017 4
2 2 f 1 28.06 PĘPIAK Mateusz KS Agros Zamość 99 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej BEZ
3 3 f 1 23.44 JURCZAK Sebastian KS Agros Zamość 99 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej BEZ
Dysk (2) M
1 1 f 1 54.12 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 73 Weteran LU I DMP SZYMCZUK Dariusz Z/3039/11 2017 1 134
2 2 f 1 38.60 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 U23 MZ III MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2017 1
3 3 f 1 38.57 KORZUN Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 96 U23 LU III DMP STIPURA Krzysztof Z/1513/16 2017 3 63
Młot (5) M
1 1 f 1 47.28 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2017 4
2 2 f 1 42.13 FATYGA Jakub TS Start Lublin 01 U18 LU IV WIEJAK Izydor Z/3164/16 2017 4
3 3 f 1 24.60 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech # , Z/2593/16 , 2017 5 LDK!
Młot (7.26) M
1 1 f 1 56.00 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U23 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2017 2
2 2 f 1 53.76 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97 U23 PD II CHLEBIŃSKI Bogumił Z/0954/14 2017 2
Oszczep (600) M
1 1 f 1 29.17 PODOLAK Patryk KS Wisła Puławy 02 U16 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/2807/17 2017
Oszczep (700) M
1 1 f 1 43.02 WRÓBEL Radosław MKS Agros Chełm 01 U18 LU -- WEŁNA Emilia Z/0174/15 2017 3
2 2 f 1 39.28 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01 U18 LU -- B.D. Z/3002/16 2017 2
3 3 f 1 34.97 SZUGZDA Dawid KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U18 LU --
4 4 f 1 30.78 KLIMOWICZ Michał MKS Unia Hrubieszów 00 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0575/15 2017
Oszczep (800) M
1 1 f 1 52.03 WYSOCKI Tomasz UKS Czwórka Białystok 99 U20 PD III WOJNA Cezary Z/1066/16 2017 3
2 2 f 1 48.18 FURTAS Filip AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III DMP MIGDA Leszek Z/1710/16 2017 3 53
3 3 f 1 43.76 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U23 LU -- DMP MAKARUK Tadeusz Z/4112/11 2017 1 40
4 4 f 1 43.49 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU IV MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2017 4
5 5 f 1 41.02 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U20 LU IV MIGDA Leszek Z/1852/16 2017 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5296521186829 sekund