Aleksandrów Łódzki 28.06.2017
Mityng lekkoatletyczny (brak fotofiniszu)
100 m K
1 e 1 12.69 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ 0.0 II MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2017 2
2 e 1 13.08 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ 0.0 III BŁASIŃSKI Artur Z/4908/15 2017 3 LDK!
3 e 1 13.31 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD 0.0 IV LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2017 2 LDK!
4 e 1 13.51 WI¦NIEWSKA Maja MKLA Łęczyca 02 U16 LD 0.0 IV KUBIAK Robert Z/2161/17 2017
5 e 1 13.52 SPYCHALSKA Zuzanna RKS ŁódĽ 01 U18 LD 0.0 IV GOWORSKI Tomasz KOPEĆ Dominik Z/3534/16 2017 4 LDK!
1 e 2 13.17 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD +0.2 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
2 e 2 13.24 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.2 IV LIPIŃSKI Leszek # Z/3706/15 2017 2
3 e 2 13.57 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 ŁódĽ 04 U14 LD +0.2 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej 5 LDK!
1 e 3 13.74 BURLEWICZ Barbara UKS MTE Milanówek 03 U16 MZ -2.7 IV RODOWALD Olaf SOBIERAJ Aneta Z/0926/17 2017 LDK!
2 e 3 13.81 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -2.7 -- KOWALSKI Robert Z/3452/15 2017 BEZ LDK!
1 e 4 13.75 KWIATKOWSKA Klaudia UKS 55 ŁódĽ 02 U16 LD -0.3 IV LISIECKI Paweł PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2397/16 , 2017 BEZ LDK!
2 e 4 13.80 SADY¦ Marta UKS Azymut Pabianice 02 U16 LD -0.3 IV WO¬NIAK Jerzy Z/0441/17 2017
3 e 4 13.86 ANTOSIK Agata MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -0.3 V TOMCZYK Kazimierz Z/2787/17 2017 4
4 e 4 14.03 KŁODAWSKA Nikola UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP -0.3 V BERLIŃSKI Florian Z/2662/17 2017 BEZ LDK!
5 e 4 14.05 DANIELIK Angelika MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -0.3 V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3240/16 2017 BEZ
1 e 5 12.90 JAK¦ Aleksandra RKS ŁódĽ 98 U20 LD +1.9 III KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
2 e 5 13.13 JAK¦ Małgorzata RKS ŁódĽ 98 U20 LD +1.9 III KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4
3 e 5 13.97 BˇBEL Karolina AZS-AWF Katowice 05 U14 SL +1.9 V CHRIST Marek CHRIST Marek LDK!
4 e 5 14.24 PIETRZKO Natalia RKS ŁódĽ 03 U16 LD +1.9 V GOWORSKI Tomasz Z/4121/17 2017
5 e 5 14.70 WŁO¦CIAŃSKA Patrycja RKS ŁódĽ 03 U16 LD +1.9 -- GOWORSKI Tomasz Z/4123/17 2017
1 e 6 14.41 SZULAK Aleksandra UKS 55 ŁódĽ 03 U16 LD +1.9 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/3456/17 2017 LDK!
2 e 6 14.65 BROLA Emilia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +1.9 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3163/17 2017
3 e 6 15.45 LUBNAUER Julia UKS 55 ŁódĽ 05 U14 LD +1.9 -- PALISZEWSKI Maciej
1 e 7 13.22 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04 U14 MZ +1.2 IV KˇPIŃSKI Sławomir # Z/3537/17 2017
2 e 7 13.89 GROT Weronika RKS ŁódĽ 00 U18 LD +1.2 -- KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2016 BEZ
3 e 7 14.00 MICHNIACKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD +1.2 V TOMCZYK Kazimierz Z/2786/17 2017 5
4 e 7 14.20 KAMIŃSKA Oliwia UKS MTE Milanówek 03 U16 MZ +1.2 V SOBIERAJ Aneta Z/2873/17 2017
1 f 1 12.55 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ +0.4 II MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2017 2
2 f 1 13.04 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +0.4 III BŁASIŃSKI Artur Z/4908/15 2017 3 LDK!
3 f 1 13.12 JAK¦ Małgorzata RKS ŁódĽ 98 U20 LD +0.4 III KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4
4 f 1 13.20 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD +0.4 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
5 f 1 13.46 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04 U14 MZ +0.4 IV KˇPIŃSKI Sławomir # Z/3537/17 2017
300 m K
1 s 1 43.80 GAJOS Aleksandra RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4899/15 2017 3 LDK!
2 s 1 44.08 TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS ŁódĽ 01 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2218/15 2017 3
1 s 2 41.74 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/4999/15 2017 2
2 s 2 42.76 JAK¦ Aleksandra RKS ŁódĽ 98 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
3 s 2 44.44 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2017 2
4 s 2 44.50 NEIMAN Julia MKLA Łęczyca 02 U16 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2160/17 2017
1 s 3 43.89 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2017 2 LDK!
2 s 3 44.63 JACKIEWICZ Patrycja LKS Mazowsze Teresin 01 U18 MZ -- CIERECH Bogusław Z/5392/15 2017 5
3 s 3 45.14 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS ŁódĽ 01 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2017 5
4 s 3 46.39 SADY¦ Marta UKS Azymut Pabianice 02 U16 LD IV WO¬NIAK Jerzy Z/0441/17 2017
1 s 4 47.65 PIETRZKO Oliwia RKS ŁódĽ 03 U16 LD V GOWORSKI Tomasz Z/4122/17 2017
2 s 4 49.61 CIESIELSKA Magdalena LKS Mazowsze Teresin 01 U18 MZ -- CIERECH Bogusław Z/0989/15 2017 5
1 s 5 48.12 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 04 U14 MZ V KˇPIŃSKI Sławomir #
2 s 5 50.29 KŁODAWSKA Nikola UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2662/17 2017 BEZ LDK!
3 s 5 50.39 SUŁEK Alicja PTT Delta Płock 04 U14 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir #
100 m M
1 e 1 11.08 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -0.6 II NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. Z/3167/11 2017 2
2 e 1 11.26 GUZIEWICZ Adrian AZS ŁódĽ 93 Sen LD -0.6 II B.D. WĘGLARSKI Krzysztof
3 e 1 11.34 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U18 PD -0.6 III WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2017
4 e 1 11.38 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -0.6 III BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2017 4
5 e 1 11.66 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U18 MZ -0.6 III CUCH Tadeusz Z/3994/15 2017 3
1 e 2 11.53 GIBASZEK Aleksander RKS ŁódĽ 98 U20 LD -1.5 III
2 e 2 11.67 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -1.5 III BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2017 2 LDK!
3 e 2 12.25 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD -1.5 -- WO¬NIAK Jerzy Z/0225/17 2017
4 e 2 12.62 BROCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD -1.5 V ZDRAJKOWSKI Paweł
5 e 2 13.24 PLUTA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD -1.5 -- SKIBIŃSKA Joanna Z/2790/17 2017 BEZ
1 e 3 11.57 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U20 LD 0.0 III WO¬NIAK Jerzy Z/0378/16 2017 3
2 e 3 12.95 KOWALSKI Jędrzej RKS ŁódĽ 02 U16 LD 0.0 -- JASZCZAK Stanisław KOWALCZYK Jacek # , Z/3553/16 , 2017 BEZ LDK!
3 e 3 13.97 KŁODAWSKI Kamil UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP 0.0 -- BERLIŃSKI Florian Z/2663/17 2017 BEZ
1 e 4 11.86 WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +1.4 IV LIPIŃSKI Leszek Z/3773/15 2017 BEZ
2 e 4 12.23 ŁUCZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD +1.4 V SKIBIŃSKA Joanna Z/2630/17 2017 BEZ
3 e 4 13.34 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD +1.4 -- KUBIAK Robert Z/3819/15 2017 3
1 f 1 11.24 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U18 PD -0.2 II WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2017
2 f 1 11.26 GUZIEWICZ Adrian AZS ŁódĽ 93 Sen LD -0.2 II B.D. WĘGLARSKI Krzysztof
3 f 1 11.52 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -0.2 III BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2017 4
300 m M
1 s 1 35.94 GIBASZEK Aleksander RKS ŁódĽ 98 U20 LD --
2 s 1 36.49 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U20 LD -- WO¬NIAK Jerzy Z/0378/16 2017 3
3 s 1 36.51 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/4352/15 2017 3
4 s 1 40.26 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD -- WO¬NIAK Jerzy Z/0225/17 2017

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.45178890228271 sekund