Suwałki 01 - 02.07.2017
34. PZLA Mistrzostwa Polski U23
100 m K
1 1 e 1 11.69 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 U23 WP +1.0 M OSIK Tadeusz Z/3200/11 2017 M
2 4 e 1 12.03 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U23 PD +1.0 I ORŁOWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2017 1
3 6 e 1 12.24 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP +1.0 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/1161/11 2017
4 11 e 1 12.36 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +1.0 II ROSTEK William Z/1473/14 2017 2
5 14 e 1 12.61 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +1.0 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2017
6 15 e 1 12.61 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 U23 WP +1.0 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2017 2
7 17 e 1 12.65 KŁODAWSKA Karina AZS Łódź # 96 U23 LD +1.0 II BLAUSZ Henryka Z/0456/12 2017
1 3 e 2 11.96 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +0.4 I ROSTEK William Z/0778/12 2017 1
2 7 e 2 12.25 KASICA Monika SKLA Sopot 96 U23 PM +0.4 II HAS Rafał Z/1665/12 2017 2
3 10 e 2 12.36 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +0.4 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2017
4 13 e 2 12.43 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +0.4 II KOBIAŁKA Kamil Z/1109/13 2017
5 18 e 2 12.65 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.4 II ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/1449/13 2017 3
1 2 e 3 11.95 WRONKA Magdalena KS Agros Zamość 95 U23 LU +0.5 I JAROS Marek B.D. B.D. Z/0310/11 2017 M
2 5 e 3 12.07 KURZ Daria AZS Łódź 97 U23 LD +0.5 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/0019/13 2017
3 8 e 3 12.27 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +0.5 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2017
4 9 e 3 12.28 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ +0.5 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2017
5 12 e 3 12.37 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +0.5 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2017
6 16 e 3 12.62 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U23 WP +0.5 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0349/16 2017 2
1 f 1 11.62 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 U23 WP +0.4 M OSIK Tadeusz Z/3200/11 2017 M
2 f 1 11.78 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +0.4 M ROSTEK William Z/0778/12 2017 1
3 f 1 11.89 WRONKA Magdalena KS Agros Zamość 95 U23 LU +0.4 I JAROS Marek B.D. B.D. Z/0310/11 2017 M
4 f 1 11.98 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U23 PD +0.4 I ORŁOWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2017 1
5 f 1 12.02 KURZ Daria AZS Łódź 97 U23 LD +0.4 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/0019/13 2017
6 f 1 12.24 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +0.4 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2017
7 f 1 12.29 KASICA Monika SKLA Sopot 96 U23 PM +0.4 II HAS Rafał Z/1665/12 2017 2
8 f 1 12.42 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP +0.4 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/1161/11 2017
400 m K
1 7 s 1 55.49 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2017 M
2 8 s 1 55.75 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 96 U23 WN I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0599/12 2017 1
3 9 s 1 55.76 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2017 2
4 10 s 1 56.09 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ I B.D. B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2017
5 11 s 1 56.17 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2017 1
6 12 s 1 56.58 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U23 SL II DUDAŁA Piotr B.D. Z/0932/13 2017
7 16 s 1 57.64 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0856/12 2017 1
1 1 s 2 52.54 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2017 M
2 2 s 2 52.95 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2017 1
3 3 s 2 53.44 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2017 M
4 4 s 2 53.63 JANOWICZ Adrianna MKS Baszta Szamotuły 95 U23 WP M ZIELIŃSKA Janina Z/1477/11 2017 M
5 5 s 2 53.65 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM M SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2017 M
6 6 s 2 54.69 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS I ROŻEJ Marek Z/1435/11 2017 M
7 13 s 2 56.98 GAJDA Diana SSA Legia 1926 Warszawa 96 U23 MZ II OBROCKI Bogdan Z/1786/12 2017 M
1 14 s 3 57.16 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97 U23 PD II KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/5014/15 2017
2 15 s 3 57.32 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96 U23 PD II MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2017 2
3 17 s 3 58.12 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II SALAMONOWICZ Lech B.D. Z/0943/13 2017
4 18 s 3 58.39 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice 97 U23 SL II B.D. B.D. Z/0227/13 2017
5 19 s 3 59.47 ROMANEK Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U23 LU III DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1456/14 2017
1500 m K
1 s 1 4:19.89 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 95 U23 WP I OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0939/12 2017 M
2 s 1 4:23.49 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2017
3 s 1 4:23.69 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2017 1
4 s 1 4:31.80 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 96 U23 WP I KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2017 2
5 s 1 4:34.50 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2017 2
6 s 1 4:36.62 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin 95 U23 LU II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/0211/11 2017 1
7 s 1 4:37.23 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2017
8 s 1 4:39.01 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 97 U23 ZP II BINDASZEWSKI Wiesław B.D. Z/1695/13 2017
9 s 1 4:39.73 DIAS Magdalena WKS Flota Gdynia 97 U23 PM II WALENDZIAK Renata Z/0051/13 2017 2
10 s 1 4:47.34 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 96 U23 LU III B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2017
11 s 1 4:47.39 ŚNIOCH Aleksandra WKS Wawel Kraków 95 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz Z/0843/12 2017 2
12 s 1 4:48.10 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 97 U23 PM III WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2017 2
13 s 1 4:53.62 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U23 PK III BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017
100 m pł K
1 2 e 1 14.06 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP 0.0 I KĘDZIORA Robert Z/3654/11 2017 1
2 5 e 1 14.27 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ 0.0 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2017
3 6 e 1 14.31 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ 0.0 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2017
4 7 e 1 14.40 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP 0.0 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/1161/11 2017
5 10 e 1 15.11 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U23 WP 0.0 II REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/1671/12 2017 2
1 1 e 2 13.80 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP -0.1 I B.D. KOHUTEK Artur B.D. , Z/3863/11 , 2017 1
2 3 e 2 14.22 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -0.1 I ROSTEK William Z/0767/13 2017 2
3 4 e 2 14.25 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 U23 LD -0.1 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2017 1
4 8 e 2 14.69 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U23 SL -0.1 II SZYNOL Karol Z/0212/13 2017 1
5 9 e 2 14.92 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -0.1 II MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2
1 f 1 13.64 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP 0.0 I B.D. KOHUTEK Artur B.D. , Z/3863/11 , 2017 1
2 f 1 13.99 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 U23 LD 0.0 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2017 1
3 f 1 14.00 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ 0.0 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2017
4 f 1 14.01 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP 0.0 I KĘDZIORA Robert Z/3654/11 2017 1
5 f 1 14.07 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ 0.0 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2017
6 f 1 14.41 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS 0.0 I ROSTEK William Z/0767/13 2017 2
7 f 1 14.50 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP 0.0 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/1161/11 2017
8 f 1 14.72 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U23 SL 0.0 II SZYNOL Karol Z/0212/13 2017 1
3000 m prz K
1 1 s 1 10:41.30 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U23 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2017 M
2 2 s 1 10:44.46 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U23 SL I CHRIST Marek B.D. Z/0479/13 2017
3 3 s 1 10:52.73 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U23 SL I CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2017 1
4 4 s 1 10:58.79 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U23 MZ I JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2017 1
5 5 s 1 11:02.05 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U23 KP I STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0446/13 2017
6 6 s 1 11:11.90 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 96 U23 PK I KOWAL Piotr B.D. Z/0701/12 2017 1
7 7 s 1 11:54.96 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice 95 U23 SL III MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2017 2
8 8 s 1 12:03.35 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/0147/14 2017 3
9 9 s 1 12:33.22 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2017 3
Wzwyż K
1 f 1 1.73 KONIOR Justyna KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA I ZAPART Stanisław B.D. Z/0842/11 2017
2 f 1 1.70 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA I ZAPART Stanisław B.D. Z/1189/12 2017 2
3 f 1 1.65 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2017 1
4 f 1 1.60 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96 U23 PD III DUDEK Marcin B.D. Z/1445/12 2017 2
5 f 1 1.60 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97 U23 PD III DUDEK Marcin B.D. Z/1436/13 2017
6 f 1 1.55 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU III MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2
6 f 1 1.55 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0005/12 2017 3
Tyczka K
1 f 1 4.05 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 97 U23 ZP I KALINICZENKO Wiaczesław Z/1258/13 2017 M
2 f 1 3.70 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS I ŁOŚ Dariusz Z/1303/11 2017 M
3 f 1 3.40 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 97 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2017 1
  f 1 NM WOŹNIAK Anna UKS SMS Warszawa 97 U23 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 1
W dal K
1 f 1 6.27 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 U23 PD +0.2 M NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2017 M
2 f 1 6.05 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 96 U23 LD -0.5 I LIPIŃSKI Zdzisław Z/0206/12 2017 1
3 f 1 6.04 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS +0.4 I KOKOT Zdzisław B.D. Z/1436/11 2017 1
4 f 1 5.81 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS 0.0 I B.D. Z/3313/11 2017 1
5 f 1 5.79 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków 96 U23 MA +1.0 II BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2017 1
6 f 1 5.47 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -2.3 II MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2017 3
7 f 1 5.42 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -0.1 II MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2017 2
Kula (4) K
1 f 1 17.88 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U23 PD MM ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2017 M
2 f 1 14.36 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U23 MA I NIERODA Renata B.D. Z/3865/11 2017 1
3 f 1 13.56 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U23 PD I B.D. KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2017 1
4 f 1 13.38 MIREK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL I CIUK Marek Z/1361/13 2017 1
5 f 1 13.23 WITEK Marcelina KS Polanik Piotrków Trybunalski 95 U23 LD I WITEK Mirosław Z/4493/11 2017 MM
6 f 1 13.01 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP I KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2017
7 f 1 12.43 ŁEPKOWSKA Kinga LLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP II GOŁDYN Bartosz Z/1012/13 2017 M
8 f 1 12.41 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU II MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2017 1
9 f 1 12.02 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II NIERODA Renata B.D. Z/0481/12 2017
10 f 1 12.01 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 95 U23 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/1257/12 2017 1
11 f 1 11.99 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS II PYRA Dawid # Z/1760/12 2017 1
Młot (4) K
1 f 1 66.29 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U23 SK M FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2017 M
2 f 1 64.35 KACZMAREK Marika MUKS Kadet Rawicz 96 U23 WP M JUSIAK Bogusław Z/1130/12 2017 M LDK!
3 f 1 62.63 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/1822/11 2017 1
4 f 1 60.82 KOKOWSKA Aleksandra TS AKS Chorzów 95 U23 SL I GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/3234/11 2017
5 f 1 59.82 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU I ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2017
6 f 1 59.39 ŁEPKOWSKA Kinga LLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP I GOŁDYN Bartosz Z/1012/13 2017 M
7 f 1 58.07 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 95 U23 ZP I MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2017 1
8 f 1 56.20 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I GÓRA Marcin Z/1085/13 2017 1
9 f 1 54.80 KORDYKIEWICZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP I JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/1106/12 2017
10 f 1 54.47 DREGER Anna BKS Bydgoszcz 95 U23 KP I DREGER Jacek Z/3104/11 2017 1
11 f 1 53.28 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2017 1
12 f 1 50.26 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1010/13 2017
13 f 1 49.90 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL I RUSZEL Piotr Z/1365/13 2017 1
14 f 1 48.61 KUŹNICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0918/13 2017 1
15 f 1 41.61 PIONTEK Maria MUKS Park Zduńska Wola 97 U23 LD III SZEWCZYK Tomasz B.D. Z/1276/13 2017
Oszczep (600) K
1 f 1 57.24 WITEK Marcelina KS Polanik Piotrków Trybunalski 95 U23 LD M WITEK Mirosław Z/4493/11 2017 MM
2 f 1 52.34 MARUSZEWSKA Klaudia LKS Jantar Ustka 97 U23 PM I MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2017 MM
3 f 1 52.00 GRUBBA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 95 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/4723/11 2017 1
4 f 1 49.15 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1413/12 2017 1
5 f 1 47.65 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2017 M
6 f 1 42.08 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II KOKOT Zdzisław Z/0619/13 2017 1
7 f 1 40.13 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU II MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2017 1
100 m M
1 1 e 1 10.51 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U23 LU +0.4 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2017 M
2 2 e 1 10.76 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.4 I ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D. Z/0090/13 2017
3 4 e 1 10.83 TALACHA Marcin KS Agros Zamość 96 U23 LU +0.4 I GDAŃSKI Andrzej Z/0204/12 2017 1
4 5 e 1 10.87 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP +0.4 I WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2017 1
5 7 e 1 10.98 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +0.4 II LEWANDOWSKI Jacek Z/1667/13 2017 2
6 8 e 1 11.02 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.4 II ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D. Z/1304/13 2017
7 9 e 1 11.08 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 U23 KP +0.4 II ROSIŃSKI Zenon B.D. B.D. Z/0271/14 2017
8 15 e 1 11.25 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok 96 U23 PD +0.4 II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/0089/13 2017
1 3 e 2 10.76 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL -0.2 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2017 M
2 6 e 2 10.91 WRÓBEL Krzysztof LUKS Orkan Września 96 U23 WP -0.2 II KACZOR Adam Z/1056/13 2017 1
3 10 e 2 11.09 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -0.2 II KOHUTEK Artur Z/0531/13 2017 1
4 11 e 2 11.09 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -0.2 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/1617/14 2017
5 12 e 2 11.12 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U23 SL -0.2 II STĘPIEŃ Kazimierz Z/0211/13 2017 1
6 13 e 2 11.18 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -0.2 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2017 2
7 14 e 2 11.24 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU -0.2 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2017 3
  e 2 DQ ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96 U23 PM -0.2 -- HAS Rafał B.D. Z/0103/14 2017
1 f 1 10.38 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U23 LU -0.3 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2017 M
2 f 1 10.61 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL -0.3 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2017 M
3 f 1 10.83 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP -0.3 I WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2017 1
4 f 1 10.84 WRÓBEL Krzysztof LUKS Orkan Września 96 U23 WP -0.3 I KACZOR Adam Z/1056/13 2017 1
5 f 1 10.85 TALACHA Marcin KS Agros Zamość 96 U23 LU -0.3 I GDAŃSKI Andrzej Z/0204/12 2017 1
6 f 1 10.85 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.3 I ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D. Z/0090/13 2017
7 f 1 10.98 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -0.3 II ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz B.D. Z/1304/13 2017
8 f 1 11.02 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -0.3 II LEWANDOWSKI Jacek Z/1667/13 2017 2
400 m M
1 1 s 1 46.42 SUWARA Wiktor AZS Łódź 96 U23 LD M B.D. B.D. Z/1075/12 2017
2 2 s 1 46.58 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2017 1
3 3 s 1 46.83 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 95 U23 LD M WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2017 1
4 4 s 1 47.64 WAŚCIŃSKI Przemysław MUKS Kadet Rawicz 95 U23 WP I ŚWITAŁA Aldona Z/0195/12 2017 M
5 5 s 1 48.13 MIROSŁAW Cezary KS Agros Zamość 97 U23 LU I MURAT Tomasz Sławomir Z/1644/13 2017 1
6 6 s 1 48.38 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U23 PM I HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2017 1
7 7 s 1 48.86 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U23 OP II KĘDZIORA Robert Z/1465/12 2017 1
1 8 s 2 49.22 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0459/13 2017
2 9 s 2 49.23 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 95 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2017 2
3 10 s 2 49.34 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2017 2
4 11 s 2 49.68 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 95 U23 DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1442/11 2017 2
5 13 s 2 50.09 BUCH Natan AZS Łódź 95 U23 LD II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2017 3
6 14 s 2 50.09 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 97 U23 WP II MOTYL Edward B.D. Z/1516/14 2017
1 12 s 3 49.87 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 95 U23 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1546/12 2017 3
2 15 s 3 50.40 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/1065/12 2017 2
3 16 s 3 50.87 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej KLESZOWSKI Leszek Z/4805/15 2017
4 17 s 3 50.90 CIEJKA Wiktor AZS-AWF Gorzów 96 U23 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0549/12 2017 2
5 18 s 3 51.26 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U23 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2017 2
6 19 s 3 51.73 SYCH Tomasz AZS Łódź 97 U23 LD III SADACH Aneta Z/1118/13 2017 4
7 20 s 3 52.53 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 97 U23 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0765/13 2017 3
1500 m M
1 s 1 3:48.46 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 U23 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/1206/11 2017 I
2 s 1 3:49.09 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0519/13 2017
3 s 1 3:50.08 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2017 2
4 s 1 3:52.21 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2017
5 s 1 3:52.72 KUC Sławomir RKS Łódź 96 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0674/12 2017 2
6 s 1 3:53.91 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II BUSZTA Stanisław Z/1785/13 2017 2
7 s 1 3:54.18 SOWIK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 U23 LD II WASIAK Jarosław B.D. Z/0068/12 2017 2
8 s 1 3:56.00 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0285/12 2017 1
9 s 1 3:58.53 PETRUSIEWICZ Grzegorz SL Salos-Wodna Łódź 96 U23 LD II KOTELNICKI Mariusz B.D. Z/0718/13 2017 2
10 s 1 4:00.22 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97 U23 LD II JASZCZAK Stanisław Z/3524/15 2017 2
11 s 1 4:04.76 DRĄG Mateusz UKS Chromik Mysłowice 97 U23 SL III PASZTA Wiesław Z/1218/16 2017 2
12 s 1 4:16.62 EBEL Grzegorz MLKS Baszta Bytów 97 U23 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0270/13 2017 2
  s 1 DNF RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0592/12 2017
110 m pł M
1 s 1 13.94 ŻEBROWSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U23 SL +0.1 M GASILEWSKI Jarosław Z/0213/13 2017 1
2 s 1 14.12 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia 95 U23 PM +0.1 I SADKOWSKI Ryszard Z/2572/11 2017 M
3 s 1 14.45 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.1 I GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2017 1
4 s 1 15.21 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.1 II GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2017
5 s 1 15.22 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +0.1 II HEMMERLING Andrzej B.D. Z/0931/12 2017 2
6 s 1 15.38 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +0.1 II ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2
1 f 1 14.26 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia 95 U23 PM +0.9 I SADKOWSKI Ryszard Z/2572/11 2017 M
2 f 1 14.34 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP +0.9 I CZAPIEWSKI Wiesław B.D. B.D. Z/3148/11 2017 M
3 f 1 14.43 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.9 I GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2017 1
4 f 1 14.90 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +0.9 I HEMMERLING Andrzej B.D. Z/0931/12 2017 2
5 f 1 15.25 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +0.9 II ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2017 2
6 f 1 15.35 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.9 II GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2017
  f 1 DQ SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U23 PD +0.9 -- SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2017 2
  f 1 DQ ŻEBROWSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U23 SL +0.9 -- GASILEWSKI Jarosław Z/0213/13 2017 1
3000 m prz M
1 s 1 9:11.76 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 96 U23 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2017
2 s 1 9:16.60 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U23 PM II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0759/12 2017 2
3 s 1 9:21.48 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2017 1
4 s 1 9:23.17 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 95 U23 WP II RAJEWICZ Czesław Z/2062/11 2017 2
5 s 1 9:23.39 ŻOŁNOWSKI Maciej WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0351/14 2017 2
6 s 1 9:34.82 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/3015/11 2017 3
7 s 1 9:36.20 TABOR Dominik WKS Wawel Kraków 95 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz Z/0830/11 2017 2
8 s 1 9:39.19 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL III PASZTA Wiesław Z/0480/13 2017 2
9 s 1 9:39.44 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań 96 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2017 3
10 s 1 9:45.30 NOWAK Dariusz MKS Truso Elbląg 97 U23 WN III NAGY Czesław B.D. Z/0545/13 2017
11 s 1 9:56.02 JOST Zbigniew KKL Rodło Kwidzyn 96 U23 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0344/12 2017 2
12 s 1 10:22.01 JACKIEWICZ Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0118/13 2017 3
  s 1 DNF MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/0418/13 2017
W dal M
1 f 1 7.48 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ +0.1 I ZIĘCINA Kazimierz Z/1768/13 2017 1
2 f 1 7.32 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD -1.0 I NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2017
3 f 1 7.23 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +0.5 II KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2017 1
4 f 1 6.90 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -0.6 II ŁUKASIAK Michał Z/1200/12 2017 2
5 f 1 6.80 RÓŻAŃSKI Paweł KS Gwardia Piła 95 U23 WP +1.0 II CHRZĄSZCZ Piotr B.D. Z/2056/11 2017 2
6 f 1 6.79 JÓŹWIAK Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U23 DS +0.2 III POSACKI Ryszard Z/0912/13 2017 2
7 f 1 6.47 RĘGOCKI Patryk UKS Cyprianka 97 U23 KP +1.9 III MAŃKOWSKI Mariusz Z/1565/13 2017 2
8 f 1 6.41 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U23 PK -0.1 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
9 f 1 6.16 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ +0.4 -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 1
Kula (7.26) M
1 f 1 20.80 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno 97 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2017 MM
2 f 1 18.93 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 U23 MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2017 1
3 f 1 17.57 MARCHLEWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U23 KP I KENSIK Jan Z/1142/13 2017 1
4 f 1 17.39 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I GASSOWSKI Janusz Z/0532/13 2017 1
5 f 1 16.91 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP I SUSKI Witold Z/1657/12 2017 MM
6 f 1 16.48 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 U23 WP I BIERNACKI Jacek B.D. Z/1594/12 2017
7 f 1 16.22 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2017 1
8 f 1 13.53 KAWKA Bartłomiej KS Agros Zamość 97 U23 LU II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2017
9 f 1 12.98 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U23 DS III SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2017 1
10 f 1 12.78 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2017 1
Oszczep (800) M
1 f 1 71.92 GIEREK Rafał MKS Pułtusk 96 U23 MZ I KRAWCZAK Andrzej B.D. Z/0444/12 2017 1
2 f 1 66.04 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U23 LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2017 M
3 f 1 64.77 MARACH Kamil MKL Toruń 96 U23 KP I HULISZ Robert B.D. Z/1631/13 2017 1
4 f 1 64.63 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 97 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2017
5 f 1 61.30 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra 96 U23 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/0904/12 2017
6 f 1 57.37 OLESZCZYSZYN Piotr MKS Hermes Gryfino 97 U23 ZP II STEFAŃSKI Jacek Z/0602/13 2017 1
7 f 1 56.19 ZGLENICKI Michał MKL Toruń 97 U23 KP II HULISZ Robert Z/1407/13 2017 2
8 f 1 55.75 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ II BIELCZYK Piotr B.D. Z/5021/15 2017
9 f 1 53.26 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 95 U23 LB III PAWELSKI Grzegorz Z/1821/11 2017 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2409918308258 sekund