Toruń 07 - 09.07.2017
71. PZLA Mistrzostwa Polski U20
100 m K
1 1 e 1 11.80 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP +0.8 M MARCINIAK Roman Z/0191/15 2017 M
2 7 e 1 12.23 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +0.8 II MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1
3 10 e 1 12.40 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98 U20 PD +0.8 II KUKIEŁKO Magdalena B.D. , Z/2671/16 , 2017 3
4 12 e 1 12.52 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +0.8 II BOCZARSKI Zbigniew Z/0652/15 2017 2
5 18 e 1 12.74 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.8 II HOMA Wioleta Z/0362/15 2017
6 23 e 1 12.91 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM +0.8 III RETYK Sławomir Z/1839/16 2017 2
7 24 e 1 12.97 BROŻEK Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.8 III LEWANDOWSKI Jacek Z/0362/16 2017 4
1 2 e 2 11.92 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +0.2 I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 6 e 2 12.22 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +0.2 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2017 2
3 9 e 2 12.38 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.2 II LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2017 2
4 14 e 2 12.62 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 99 U20 ZP +0.2 II STEFAŃSKI Jacek Z/0644/15 2017 2
5 16 e 2 12.73 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +0.2 II KITLIŃSKI Piotr Z/1853/16 2017 3
6 17 e 2 12.74 RAJEWSKA Alicja MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +0.2 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2017 3
7 25 e 2 13.01 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 98 U20 SL +0.2 III HOMA Wioleta Z/1232/14 2017 3
1 3 e 3 11.99 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA +0.6 I ŚLUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1
2 5 e 3 12.20 MIERZYŃSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +0.6 II ROSTEK William Z/0925/14 2017 2
3 11 e 3 12.50 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U20 LB +0.6 II WISZ Dariusz Z/0316/15 2017 2
4 15 e 3 12.69 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U20 PM +0.6 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2017
5 21 e 3 12.79 WSZELAKA Magdalena LUKS Orkan Września 99 U20 WP +0.6 III KACZOR Adam Z/1815/16 2017 2
6 22 e 3 12.87 RUDUCHA Paula MKS Juvenia Białystok # 99 U20 PD +0.6 III MYDLARZ Adrian Z/2202/15 2017
7 26 e 3 13.06 CIEŚLAR Noemi MUKS SZS Cieszyn 98 U20 SL +0.6 III WERNER Mirosław Z/4379/15 2017 2
1 4 e 4 12.11 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +0.3 I NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2017 1
2 8 e 4 12.27 WINKOWSKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +0.3 II JAGACIAK Jarosław Z/0866/14 2017 1
3 13 e 4 12.59 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U20 LB +0.3 II WESOŁEK Krzysztof Z/4536/15 2017 2
4 19 e 4 12.75 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN +0.3 II NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
5 20 e 4 12.77 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP +0.3 III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2017 2
6 27 e 4 13.13 ZWIAS Justyna MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL +0.3 III WERNER Mirosław Z/1733/15 2017 3
  e 4 DNF KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +0.3 -- WOŹNIAK Daniel # Z/4389/15 2017 2
1 f 1 11.77 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP +0.2 M MARCINIAK Roman Z/0191/15 2017 M
2 f 1 11.79 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +0.2 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
3 f 1 12.02 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA +0.2 I ŚLUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1
4 f 1 12.09 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +0.2 I NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2017 1
5 f 1 12.17 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +0.2 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2017 2
5 f 1 12.17 MIERZYŃSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +0.2 II ROSTEK William Z/0925/14 2017 2
7 f 1 12.28 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +0.2 II MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1
8 f 1 12.40 WINKOWSKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +0.2 II JAGACIAK Jarosław Z/0866/14 2017 1
1 f 2 12.35 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U20 LB +0.4 II WISZ Dariusz Z/0316/15 2017 2
2 f 2 12.43 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.4 II LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2017 2
3 f 2 12.44 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98 U20 PD +0.4 II KUKIEŁKO Magdalena B.D. , Z/2671/16 , 2017 3
4 f 2 12.59 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +0.4 II BOCZARSKI Zbigniew Z/0652/15 2017 2
5 f 2 12.66 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +0.4 II KITLIŃSKI Piotr Z/1853/16 2017 3
6 f 2 12.70 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 99 U20 ZP +0.4 II STEFAŃSKI Jacek Z/0644/15 2017 2
7 f 2 12.77 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U20 LB +0.4 III WESOŁEK Krzysztof Z/4536/15 2017 2
8 f 2 12.82 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U20 PM +0.4 III SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2017
400 m K
1 4 e 1 55.78 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U20 DS I ROŻEJ Marek Z/1152/14 2017 M
2 5 e 1 56.13 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 99 U20 SL I CZYŻ Katarzyna Z/0656/15 2017 1
3 6 e 1 56.76 BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN II ZEGIS Krystyna Z/2191/15 2017 2
4 10 e 1 58.40 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL II WERNER Mirosław Z/0531/15 2017 2
5 16 e 1 60.17 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD III KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
6 17 e 1 60.31 TARCZEWSKA Anna LKS Lubusz Słubice 98 U20 LB III WESOŁEK Krzysztof Z/0564/14 2017 3
1 2 e 2 55.55 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA I PAŚ Mariusz Z/0636/14 2017 1
2 7 e 2 57.20 WĘGLARZ Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL II MORKA Piotr Z/0466/14 2017 1
3 8 e 2 58.03 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/4521/15 2017 3
4 11 e 2 58.56 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U20 MZ II WITKOWSKI Bartosz Z/0334/14 2017 2
5 12 e 2 58.72 BRYZEK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 98 U20 SL II JUSTYNIAK Joanna Z/0993/14 2017
6 14 e 2 59.28 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U20 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0134/15 2017 3
1 1 e 3 55.36 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/0304/15 2017 M
2 3 e 3 55.57 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2017 2
3 9 e 3 58.11 ANDRYCHOWICZ Marta MKS Polonia Warszawa 99 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/0183/16 2017 2
4 13 e 3 58.86 KORCZUK Natalia MKS MOS Wrocław 98 U20 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1634/14 2017 3
5 15 e 3 59.46 PACZYŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0245/15 , 2017 3
6 18 e 3 60.65 CIEŚLAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL III WERNER Mirosław Z/0530/15 2017 2
800 m K
1 5 e 1 2:16.99 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 99 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/3569/15 2017 1
2 6 e 1 2:17.10 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U20 MA II MIREK Wacław Z/2407/15 2017
3 7 e 1 2:17.39 HOFMAN Maria SL Olimpia Poznań 99 U20 WP II BYTNIEWSKA Magdalena Z/0859/15 2017 2
4 10 e 1 2:19.66 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U20 PK III ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2017 3
5 11 e 1 2:20.99 MATUSZCZAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/0716/14 2017 2
6 13 e 1 2:21.55 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/2431/15 2017 3
7 14 e 1 2:21.78 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0502/15 2017 2
8 15 e 1 2:22.23 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0355/15 2017 3
9 17 e 1 2:27.32 PONS Sara UKS Siódemka Ostrołęka 99 U20 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/2351/15 2017 BEZ
1 1 e 2 2:15.78 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5220/15 2017 2 LDK!
2 2 e 2 2:16.22 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2017 2
3 3 e 2 2:16.37 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2017 2 LDK!
4 4 e 2 2:16.81 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK II KOWAL Piotr Z/0537/15 2017 2
5 8 e 2 2:18.24 OCZKOWICZ Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD III KOWALSKI Robert Z/0121/14 2017 3
6 9 e 2 2:18.50 BULCZAK Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1190/15 2017 3
7 12 e 2 2:21.50 RYNKIEWICZ Aleksandra KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/4523/15 2017 3
8 16 e 2 2:22.29 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2017 3
9 18 e 2 2:28.02 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/2443/15 2017 3
10 19 e 2 2:40.76 KROLIK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0348/14 2017 BEZ
3000 m K
1 s 1 9:32.29 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U20 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2017 1
2 s 1 9:34.91 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U20 PM I POBŁOCKI Wojciech Z/0084/14 2017 1
3 s 1 9:36.07 MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP I CZUBASZEK Jarosław Z/0543/15 2017 1
4 s 1 9:40.98 POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 99 U20 LB I BIESIADA Ryszard Z/1455/15 2017 2
5 s 1 9:52.91 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD I BEDNARSKI Tomasz Z/2429/15 2017 3
6 s 1 9:57.57 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/2514/15 2017 2
7 s 1 9:59.61 DIAS Julia GKS Żukowo 99 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2017 2
8 s 1 10:00.94 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/0745/15 2017 2
9 s 1 10:04.63 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II JAROS Marek Z/0706/14 2017 2
10 s 1 10:08.98 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/0666/14 2017 1
11 s 1 10:09.77 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 98 U20 ZP II TOBOŁA Roman Z/1598/14 2017 2
12 s 1 10:11.34 KACZMAREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 98 U20 DS II ADAMEK Marek Z/3207/15 2017 3
13 s 1 10:13.68 CYBULSKA Dagmara UKS Victoria Józefów 99 U20 MZ II DZIUBIŃSKA Bożena Z/0388/15 2017 2
14 s 1 10:16.66 SZYJKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL II MORKA Piotr Z/0464/14 2017 2
15 s 1 10:18.50 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 98 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/0665/14 2017 2
16 s 1 10:19.44 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 99 U20 DS II WYROBA Piotr Z/0557/15 2017 2
17 s 1 10:23.63 CYBULSKA Klaudia UKS Victoria Józefów 99 U20 MZ II DZIUBIŃSKA Bożena Z/0389/15 2017 2
18 s 1 10:27.85 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL III WERNER Mirosław Z/0532/15 2017 4
19 s 1 10:28.66 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 98 U20 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/0254/14 2017 4
20 s 1 10:36.63 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U20 PM III BODZIAK Igor Z/0375/15 2017 3
21 s 1 10:54.03 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III JAROS Marek Z/0656/14 2017 3
22 s 1 11:02.20 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 98 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0395/14 2017 3
23 s 1 11:55.95 SZYJA Klaudia ULKS Barwice 98 U20 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0253/14 2017 4
  s 1 DNF SIEDLANOWSKA Paula KS Agros Zamość 99 U20 LU -- ZAJĄC Janusz Z/3070/15 2017 3
  s 1 DNF CZARNOTA Małgorzata RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0265/16 2017 2
400 m pł K K
1 4 e 1 61.90 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1
2 9 e 1 63.35 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0443/15 2017 1
3 11 e 1 64.09 BULCZAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/0165/14 2017 3
4 13 e 1 64.62 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB II WALCZAK Jerzy Z/2196/15 2017 2
5 16 e 1 66.99 DREWIENKOWSKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/0586/14 2017 3
6 22 e 1 68.51 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U20 DS III STOLARCZYK Grzegorz Z/3621/15 2017 3
7 25 e 1 72.89 KROLIK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0348/14 2017 BEZ
1 5 e 2 62.27 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/0633/15 2017 2
2 6 e 2 63.02 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U20 WP II MARCINIAK Roman Z/0193/15 2017 2
3 14 e 2 65.96 WAŚKOWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 98 U20 KP II WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0602/14 , 2017 3
4 15 e 2 66.93 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U20 WP III BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2017 3
5 21 e 2 68.46 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP III SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2017 1
6 24 e 2 69.61 ANTONIUK Marcelina SL Olimpia Poznań 98 U20 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0434/14 2017 3
  e 2 DNF JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz 99 U20 SK -- MIREK Andrzej Z/2681/16 2017 2
1 1 e 3 60.99 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA I PAŚ Mariusz Z/0636/14 2017 1
2 2 e 3 61.10 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ I BLAUSZ Henryka Z/0074/14 2017 2
3 7 e 3 63.15 JAŹWIŃSKA Aleksandra MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 98 U20 SL II JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0651/15 2017 2
4 8 e 3 63.30 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U20 WP II WOŹNIAK Bernard Z/0134/15 2017 3
5 18 e 3 67.27 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U20 OP III ŻYŻYK Genowefa Z/2011/16 2017 4
6 20 e 3 68.12 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/4020/15 2017 4
1 3 e 4 61.14 SZYMKOWICZ Anna MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP I JASIŃSKI Cyprian KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2017 1
2 10 e 4 63.56 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/0601/15 2017 2
3 12 e 4 64.32 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U20 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2017 2
4 17 e 4 67.25 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ III ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2017 2
5 19 e 4 67.78 PAWŁOWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 99 U20 WN III PRUSAKOWSKI Leon Z/3975/15 2017 BEZ
6 23 e 4 69.01 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2017 3
W dal K
1 3 e 1 5.77 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +1.1 II CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2017 1
2 8 e 1 5.55 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD +1.6 II KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2017 2
3 9 e 1 5.54 MACH Natalia MKS Iskra Pszczyna 99 U20 SL +0.3 II BIELA Marek Z/0307/15 2017 3
4 12 e 1 5.50 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U20 KP +1.3 II BUTKIEWICZ Jacek Z/0399/15 2017 2
5 13 e 1 5.48 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD +1.5 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0657/15 2017 2
6 16 e 1 5.37 NOWICKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 99 U20 PM +2.0 III PISKULSKI Paweł Z/3162/15 2017 2
7 17 e 1 5.31 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U20 KP -0.7 III BUTKIEWICZ Jacek Z/0398/15 2017 2
8 18 e 1 5.25 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD +1.5 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2
9 19 e 1 5.18 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB +1.2 III SASKA Tomasz Z/0236/14 2017 3
10 21 e 1 5.05 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U20 PK +0.7 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2017 2
11 23 e 1 4.88 ŁOMOTOWSKA Patrycja LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U20 PD +1.3 IV KOTOWSKI Jan Z/2548/15 2017 4
12 24 e 1 4.87 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +0.7 IV KRAWCEWICZ Maria Z/0725/15 2017 3
1 1 e 2 5.80 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD +0.9 I ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1023/14 2017 2
2 2 e 2 5.78 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB +1.8 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2017 1
3 4 e 2 5.69 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA +1.5 II KRAWCEWICZ Maria Z/1069/14 2017 1
4 5 e 2 5.63 BARANEK Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL +2.6 II RZEWNICKI Wiktor Z/0650/15 2017 1
5 6 e 2 5.62 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ +2.0 II BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
6 7 e 2 5.56 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U20 LD +0.8 II KRAKOWIAK Lech Z/0610/14 2017 2
7 10 e 2 5.52 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ +0.9 II MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2017 2
8 11 e 2 5.51 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP +0.3 II KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2017 2
9 15 e 2 5.41 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM +1.8 II KAŃSKI Ryszard Z/0274/14 2017 3
10 14 e 2 5.41 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +1.1 II BIGUS Anna Z/4173/15 2017 2
11 20 e 2 5.18 BROŻEK Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +1.0 III LEWANDOWSKI Jacek Z/0362/16 2017 4
12 22 e 2 4.97 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 99 U20 SL +2.8 IV OLSZAR Michal Z/3338/15 2017 3
1 f 1 5.94 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -0.5 I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2017 1
2 f 1 5.82 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD -0.7 I ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1023/14 2017 2
3 f 1 5.77 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -0.7 II KRAWCEWICZ Maria Z/1069/14 2017 1
4 f 1 5.66 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB -0.5 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2017 1
5 f 1 5.65 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ -0.4 II BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
6 f 1 5.48 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U20 KP -0.3 II BUTKIEWICZ Jacek Z/0399/15 2017 2
7 f 1 5.48 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP -0.2 II KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2017 2
8 f 1 5.48 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD +0.4 II KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2017 2
9 f 1 5.40 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U20 LD -0.7 II KRAKOWIAK Lech Z/0610/14 2017 2
10 f 1 5.38 BARANEK Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL -0.4 III RZEWNICKI Wiktor Z/0650/15 2017 1
11 f 1 5.33 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ -0.2 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2017 2
12 f 1 5.14 MACH Natalia MKS Iskra Pszczyna 99 U20 SL +0.1 III BIELA Marek Z/0307/15 2017 3
Kula (4) K
1 2 e 1 14.49 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 98 U20 MZ I OLSZEWSKI Henryk Z/0073/14 2017 1
2 4 e 1 12.82 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ I KĘCKI Krzysztof Z/0311/14 2017 1
3 6 e 1 12.08 CISICKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL II KURDZIEL Andrzej Z/1044/14 2017 1
4 8 e 1 12.02 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2017 1
5 9 e 1 11.25 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 99 U20 PM III MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2017 2
6 10 e 1 11.21 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2017 3
7 11 e 1 10.98 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM III WALCZAK Aleksandra Z/6516/15 2017 3
8 15 e 1 10.30 SZYPULIŃSKA Aleksandra LUKS Orkan Września 99 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2349/17 2017
9 16 e 1 10.16 GOŹDZIEWICZ Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD III JOACHIMIAK Robert Z/4356/15 2017 3
10 17 e 1 9.89 CZAJKOWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 98 U20 PD IV ZABAWSKI Przemysław Z/1049/15 2017 2
1 1 e 2 14.75 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA I ZABAWSKI Przemysław # Z/1321/14 2017 1
2 3 e 2 13.77 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2017
3 5 e 2 12.51 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2017 1
4 7 e 2 12.04 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2017 2
5 12 e 2 10.85 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2017 3
6 13 e 2 10.70 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM III WALCZAK Aleksandra Z/1452/15 2017 2
7 14 e 2 10.39 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK III MOŹDZIOCH Adolf Z/4174/15 2017 3
8 18 e 2 9.85 JAKUBOWSKA Pamela LUKS Orkan Września 98 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/2360/15 2017 2
9 19 e 2 9.41 WRÓBEL Anna KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2588/17 2017 BEZ
10 20 e 2 8.63 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- WYSOCKA Marzena Z/0136/16 2017 3
1 f 1 16.10 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA M ZABAWSKI Przemysław # Z/1321/14 2017 1
2 f 1 15.71 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 98 U20 MZ I OLSZEWSKI Henryk Z/0073/14 2017 1
3 f 1 15.48 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2017
4 f 1 12.86 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2017 1
5 f 1 12.84 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ I KĘCKI Krzysztof Z/0311/14 2017 1
6 f 1 12.83 CISICKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/1044/14 2017 1
7 f 1 12.52 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2017 2
8 f 1 12.48 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2017 1
9 f 1 12.23 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 99 U20 PM II MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2017 2
10 f 1 11.00 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM III WALCZAK Aleksandra Z/6516/15 2017 3
11 f 1 10.40 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2017 3
12 f 1 10.29 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2017 3
Oszczep (600) K
1 1 e 1 47.15 ORLIŃSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 98 U20 DS I STANKIEWICZ Zbigniew STANKIEWICZ Zbigniew Z/0931/14 2017
2 2 e 1 44.58 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2017 1
3 3 e 1 41.73 ADAMASZEK Magdalena MKS-MOS Katowice 98 U20 SL II DUBIEL Adam Z/0857/14 2017 2
4 4 e 1 40.66 GRONOWSKA Angelika KS Gwardia Piła 98 U20 WP II CHRZĄSZCZ Piotr Z/0590/14 2017 2
5 5 e 1 39.67 BAJOR Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/5214/15 2017 2
6 6 e 1 39.18 FRAJER Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1420/14 2017 2
7 7 e 1 39.02 KALICKA Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U20 ZP III B.D. Z/3108/15 2017 3
8 8 e 1 38.86 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U20 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0390/15 2017 1
9 9 e 1 38.55 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2017 2
10 10 e 1 36.17 SIEWRUK Agata AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U20 OP III ŻYŻYK Jerzy Z/1051/14 2017 3
11 11 e 1 35.97 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/4387/15 2017 3
12 12 e 1 34.62 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98 U20 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/0308/14 2017 2
13 14 e 1 34.55 KANIA Magdalena AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/1371/14 2017 3
14 13 e 1 34.14 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U20 PM IV MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2017 1
15 15 e 1 31.99 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
16 16 e 1 31.00 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/3537/15 2017 3
17 17 e 1 29.53 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4538/15 2017 BEZ
100 m M
1 1 e 1 10.61 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN +0.4 M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
2 6 e 1 10.90 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.4 I HOMA Wioleta Z/0363/15 2017 1
3 7 e 1 10.95 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U20 KP +0.4 II BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2017 2
4 15 e 1 11.10 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +0.4 II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
5 16 e 1 11.10 KRAWCZYK Rafał LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN +0.4 II JASZCZYK Krzysztof Z/0286/15 2017 2
6 23 e 1 11.23 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +0.4 II WOŹNIAK Daniel Z/0508/15 2017 2
7 26 e 1 11.39 ŻYGADŁO Bogdan LKS Polkowice # 99 U20 DS +0.4 III B.D. Z/3208/15 2017
8 27 e 1 11.39 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK +0.4 III TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2017 4
9 33 e 1 11.60 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U20 LD +0.4 III B.D. Z/1255/14 2017 2
1 2 e 2 10.83 BURDA Adam MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL +0.5 I JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0601/17 2017
2 3 e 2 10.86 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +0.5 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
3 4 e 2 10.89 SIUDA Mateusz LKS OSiR Pleszew 98 U20 WP +0.5 I WOŹNIAK Bernard Z/1268/14 2017 2
4 18 e 2 11.11 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +0.5 II ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/4529/15 2017 2
5 19 e 2 11.12 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP +0.5 II JAGACIAK Jarosław Z/1611/16 2017 3
6 24 e 2 11.31 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U20 ZP +0.5 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/3300/15 2017 2
7 31 e 2 11.48 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +0.5 III KUCZEK Piotr Z/4801/15 2017 3
8 32 e 2 11.52 PIETRZAK Kacper RKS Łódź 99 U20 LD +0.5 III GOWORSKI Tomasz Z/0626/15 2017 2
1 5 e 3 10.90 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U20 SL +0.4 I HOMA Wioleta Z/3377/15 2017
2 8 e 3 10.97 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP +0.4 II SZOSTAK Janusz Z/0387/14 2017 1
3 10 e 3 10.99 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U20 MZ +0.4 II KOSSOWSKI Kazimierz Z/1580/14 2017 2
4 13 e 3 11.08 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP +0.4 II ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2017 3
5 20 e 3 11.15 FORMANIEWICZ Piotr MKL Toruń 98 U20 KP +0.4 II MAŃKOWSKI Gabriel Z/0791/14 2017 2
6 22 e 3 11.17 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 98 U20 KP +0.4 II MARKUSZEWSKI Cezary Z/0013/14 2017 2
7 28 e 3 11.42 ZAJMA Paweł RKS Łódź 99 U20 LD +0.4 III KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2017
8 30 e 3 11.48 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.4 III LEWANDOWSKI Jacek Z/0141/16 2017 3
1 9 e 4 10.98 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +0.4 II JAGACIAK Jarosław Z/0201/16 2017 2
2 11 e 4 11.00 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U20 DS +0.4 II PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2017 1
3 12 e 4 11.04 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP +0.4 II LEWANDOWSKI Jacek Z/1576/14 2017 1
4 14 e 4 11.09 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U20 SL +0.4 II PRENCEL Piotr Z/0326/14 2017 2
5 17 e 4 11.11 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U20 SL +0.4 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2017 1
6 21 e 4 11.16 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +0.4 II NAZARKIEWICZ Robert Z/1053/15 2017 3
7 25 e 4 11.35 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +0.4 III GÓRSKI Dariusz Z/3148/15 2017 3
8 29 e 4 11.44 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP +0.4 III MARKUSZEWSKI Cezary Z/0553/15 2017 2
1 f 1 10.49 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN +0.8 M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
2 f 1 10.74 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U20 KP +0.8 I BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2017 2
3 f 1 10.77 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +0.8 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
4 f 1 10.78 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.8 I HOMA Wioleta Z/0363/15 2017 1
5 f 1 10.81 BURDA Adam MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL +0.8 I JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0601/17 2017
6 f 1 10.83 SIUDA Mateusz LKS OSiR Pleszew 98 U20 WP +0.8 I WOŹNIAK Bernard Z/1268/14 2017 2
7 f 1 10.84 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U20 SL +0.8 I HOMA Wioleta Z/3377/15 2017
8 f 1 10.94 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +0.8 II JAGACIAK Jarosław Z/0201/16 2017 2
1 f 2 10.91 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U20 MZ +0.6 II KOSSOWSKI Kazimierz Z/1580/14 2017 2
2 f 2 10.99 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +0.6 II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
3 f 2 11.04 KRAWCZYK Rafał LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN +0.6 II JASZCZYK Krzysztof Z/0286/15 2017 2
4 f 2 11.32 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP +0.6 III ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2017 3
5 f 2 11.33 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP +0.6 III LEWANDOWSKI Jacek Z/1576/14 2017 1
  f 2 DNF WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP +0.6 -- SZOSTAK Janusz Z/0387/14 2017 1
400 m M
1 2 e 1 47.78 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB I SASKA Tomasz Z/0509/15 2017 2
2 5 e 1 48.83 ZDROJEWSKI Amadeusz MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/2380/16 2017 3
3 8 e 1 49.21 KRUPIŃSKI Patryk MUKS Park Zduńska Wola 98 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/0842/14 2017 2
4 10 e 1 49.82 STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99 U20 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0360/16 2017 3
5 16 e 1 50.47 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U20 WP II GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2017 3
6 18 e 1 50.95 ANKLEWICZ Mateusz MLKS Agros Żary 98 U20 LB III
7 22 e 1 51.27 DADOS Denis AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0330/16 2017 3
1 1 e 2 47.16 ZIMNY Tymoteusz MKS Baszta Szamotuły 98 U20 WP M WIŚNIEWSKI Roman LISOWSKI Józef Z/0812/14 2017
2 9 e 2 49.58 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0391/15 2017 2
3 11 e 2 49.92 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 98 U20 WP II MARCINIAK Roman Z/1564/16 2017 2
4 14 e 2 50.26 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U20 WP II PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2017 2
5 17 e 2 50.70 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2017 3
6 19 e 2 51.00 GIBASZEK Aleksander RKS Łódź 98 U20 LD III
1 3 e 3 48.44 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U20 LD I KOPEĆ Dominik Z/0865/14 2017 1
2 6 e 3 48.90 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99 U20 WN II TYKARSKI Marek Z/0165/16 2017 2
3 13 e 3 50.21 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN II ŻEGIS Krystyna Z/0446/15 2017 2
4 15 e 3 50.38 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA II WAŁASZEK Jarosław Z/5317/15 2017 3
5 20 e 3 51.26 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD III KOWALSKI Robert Z/4352/15 2017 3
6 23 e 3 51.60 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U20 SL III LAMCH Czesław Z/0522/14 2017 3
1 4 e 4 48.50 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98 U20 LU I JAROS Marek Z/4557/15 2017 2
2 7 e 4 49.12 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB II HASIÓW Tomasz Z/1062/15 2017 2
3 12 e 4 50.17 DUBIS Seweryn KKB MOSiR Krosno 98 U20 PK II SOCHA Tomasz Z/0128/14 2017 2
4 20 e 4 51.26 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL III CIUK Marek Z/4339/15 2017 3
5 24 e 4 51.76 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U20 SL III PRZYBYCIN Bogdan Z/0881/14 2017 2
800 m M
1 4 e 1 1:54.90 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2017 1
2 5 e 1 1:55.42 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0705/16 2017 2
3 6 e 1 1:55.88 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1078/14 2017 3
4 7 e 1 1:55.96 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2017 2
5 11 e 1 1:56.69 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98 U20 MZ II ROSŁON Sławomir Z/0430/15 2017 2
6 12 e 1 1:56.71 RATAJCZAK Adrian MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP II ŁUCZAK Bernadeta Z/2355/15 2017 2
7 16 e 1 1:57.89 BOROWSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 99 U20 WP III WALCZAK Marek Z/2413/15 2017 3
8 19 e 1 1:59.62 WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2017 3
9 20 e 1 1:59.89 NAJDEK Daniel MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U20 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz Z/3199/15 2017 3
1 8 e 2 1:56.10 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II KITLIŃSKI Piotr Z/0127/14 2017 1
2 9 e 2 1:56.18 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0312/15 2017 1
3 10 e 2 1:56.66 RÓŻYCKI Piotr MUKS Płock 99 U20 MZ II MIESZKOWSKI Piotr Z/0519/15 2017 2
4 15 e 2 1:57.80 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U20 WN III TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
5 17 e 2 1:58.66 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 99 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0246/16 2017 3
6 21 e 2 2:00.65 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 99 U20 WP III SZYMAŃSKI Andrzej Z/4341/15 2017 4
7 23 e 2 2:01.44 ŁAKOMIEC Rafał MKS Hermes Gryfino 98 U20 ZP III PODLEŚNY Jan Z/3531/15 2017 3
8 24 e 2 2:02.73 DĄBROWICZ Szymon LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 98 U20 KP IV MAŁKOWSKI Paweł Z/0625/14 2017 4
9 25 e 2 2:05.22 PAWLIK Dawid MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/2508/17 2017
1 1 e 3 1:54.15 GADOMSKI Daniel UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ II DĄBROWSKI Dariusz Z/0177/14 2017 2
2 2 e 3 1:54.30 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2017 2
3 3 e 3 1:54.87 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK II BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2017 2
4 13 e 3 1:57.04 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99 U20 DS III BIELAWA Przemysław Z/0952/15 2017 3
5 14 e 3 1:57.21 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4518/15 2017 3
6 18 e 3 1:58.99 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 98 U20 SL III JONDA Czesław Z/0325/14 2017 3
7 22 e 3 2:01.30 ZAWIŚLAK Paweł LKS Zorza Niemil 98 U20 DS III JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0910/14 2017 2
8 26 e 3 2:05.37 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98 U20 MA IV SOBCZYK Grzegorz Z/5012/15 2017 3
3000 m M
1 s 1 8:34.58 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0695/14 2017 1
2 s 1 8:35.59 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U20 MA II KARAŚ Stanisław Z/1674/14 2017 2
3 s 1 8:38.46 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99 U20 WP II GRENDA Jan Z/0699/16 2017 3
4 s 1 8:39.98 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98 U20 LB II BIESIADA Ryszard Z/0223/14 2017 3
5 s 1 8:41.76 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 99 U20 MA II JASICZ Ryszard Z/0469/15 2017 2
6 s 1 8:44.35 JANKOWSKI Radosław MLKS Baszta Bytów 98 U20 PM II KUTEŁŁO Dariusz Z/0130/14 2017 2
7 s 1 8:44.79 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 98 U20 DS II ADAMEK Marek Z/0710/14 2017 3
8 s 1 8:46.48 ZIELONKA Jan MKL Toruń 99 U20 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2663/16 2017 2
9 s 1 8:49.29 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK III ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2017 2
10 s 1 8:49.75 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 98 U20 KP III ROCHOWICZ Feliks Z/0270/14 2017 3
11 s 1 8:50.28 CZYŻ Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/0976/15 2017 3
12 s 1 8:50.35 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 99 U20 SL III B.D. Z/2051/16 2017 3
13 s 1 8:51.03 MAĆKOWIAK Wiktor SL Olimpia Poznań 99 U20 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/0863/15 2017 3
14 s 1 8:56.64 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 99 U20 SL III PASZTA Wiesław Z/3240/15 2017 3
15 s 1 9:00.10 ZDROJEWSKI Krystian MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2017 4
16 s 1 9:03.23 MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III KALINOWSKI Paweł Z/2159/15 2017 3
17 s 1 9:09.71 KAWALERSKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0196/16 2017 3
18 s 1 9:13.34 FILAR Krzysztof UKS 12 Kalisz 98 U20 WP III OLSZYNA Waldemar Z/2534/15 2017 3
19 s 1 9:17.33 KLATKA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0357/15 2017 4
20 s 1 9:20.53 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98 U20 LB IV SKORUPA Krzysztof Z/0976/14 2017 4
21 s 1 9:50.50 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 99 U20 PM IV BODZIAK Igor Z/0200/15 2017 4
  s 1 DNF GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2404/15 2017
  s 1 DNF CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2017 3
  s 1 DNF HAJDUK Paweł TL ROW Rybnik 99 U20 SL -- CIEPŁAK Maciej Z/1068/17 2017
400 m pł M
1 1 e 1 53.42 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ I DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2017 2
2 7 e 1 55.50 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2017 2
3 8 e 1 55.99 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2017 2
4 14 e 1 57.38 WOJCIECHOWSKI Dominik AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/2527/15 2017 3
5 15 e 1 57.41 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U20 PK III ZIĘBA Julian Z/0194/15 2017 2
6 17 e 1 57.99 LOSY Bartosz KS Stal Ostrów Wlkp. 99 U20 WP III WALCZAK Marek Z/0987/16 2017 4
7 20 e 1 58.91 LIPIŃSKI Sebastian KS Agros Zamość 98 U20 LU III CHMIELARZ Mirosław Z/2538/15 2017 2
8 22 e 1 59.30 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS IV GRUMAN Bartosz Z/3194/15 2017 3
1 2 e 2 53.88 SZTANDERSKI Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U20 SL I KOTUŁA Krzysztof Z/0680/14 2017 2
2 4 e 2 54.37 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP I NALEPA Marek Z/1519/14 2017 2
3 6 e 2 55.36 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II WIERCINSKI Jerzy Z/0826/15 2017 2
4 10 e 2 56.32 BUCHERT Filip MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP II JASIŃSKI Cyprian Z/0544/14 2017 2
5 11 e 2 56.38 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99 U20 PD II SOWÓL Bogusław Z/2397/15 2017 4
6 19 e 2 58.48 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS Żeglina Sieradz 98 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/0050/14 2017 4
7 21 e 2 59.22 SOBKOWICZ Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/3195/15 2017 4
8 23 e 2 59.37 ŁAKOMIEC Rafał MKS Hermes Gryfino 98 U20 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/3531/15 2017 3
1 3 e 3 54.00 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 98 U20 PM I KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0399/14 2017 1
2 5 e 3 54.57 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/1444/14 2017 2
3 9 e 3 56.31 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA II GIZA Andrzej Z/0098/14 2017 3
4 12 e 3 56.78 BRZOST Piotr UKS Kusy Warszawa 98 U20 MZ III KĘDZIORA Robert Z/4205/15 2017 2
5 13 e 3 56.81 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1320/14 2017 3
6 16 e 3 57.99 MACIEJEWSKI Artur UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP III KACZOR Mieczysław Z/0441/14 2017 4
7 18 e 3 58.33 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP III MARKUSZEWSKI Cezary Z/0114/15 2017 3
8 24 e 3 59.57 SONIAK Piotr MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/4887/15 2017 4
W dal M
1 1 e 1 7.71 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD +1.9 I ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1140/14 2017 M
2 4 e 1 7.02 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 98 U20 WP +2.8 II CHRZĄSZCZ Piotr Z/4479/15 2017 2
3 6 e 1 6.95 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U20 LU +2.6 II MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2017 2
4 8 e 1 6.77 LEWANDOWSKI Jakub PLKS Gwda Piła 99 U20 WP +0.1 III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2620/17 2017 3
5 9 e 1 6.71 GUMIELA Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 98 U20 PK +2.3 III
6 11 e 1 6.61 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Polkowice # 99 U20 DS +1.5 III KOBIAŁKA Kamil Z/2731/16 2017
7 13 e 1 6.56 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD +1.7 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2017 3
8 14 e 1 6.56 JAKÓBCZAK Mikołaj LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP +1.8 III SOBIERAJ Dawid Z/0686/14 2017 1
9 17 e 1 6.14 ZAWISTOWSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD +1.8 IV KOTOWSKI Jan Z/2550/15 2017 3
1 2 e 2 7.09 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA +0.8 II WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2017 2
2 3 e 2 7.07 GĄBKA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD +2.3 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0628/15 2017 1
3 5 e 2 7.02 MAŃCZUK Piotr UKS Czwórka Białystok 98 U20 PD +1.2 II WOJSZKO Krzysztof Z/1741/15 2017 2
4 7 e 2 6.94 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U20 PD +1.7 II KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2017 2
5 10 e 2 6.63 GAWIN Krystian AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM +1.7 III DZIĄBA Boguslaw Z/6514/15 2017 3
6 12 e 2 6.59 SYSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 98 U20 MZ +0.2 III KOZERA Piotr Z/0487/14 2017 3
7 15 e 2 6.32 WÓJCIK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ +2.5 III ZIĘCINA Kazimierz Z/0137/16 2017 3
8 16 e 2 6.25 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U20 PK +2.4 IV TORBA Tomasz Z/0568/15 2017 3
9 18 e 2 4.59 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP +2.3 -- SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2017 3
1 f 1 7.76 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD -0.3 I ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1140/14 2017 M
2 f 1 7.31 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA -0.4 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2017 2
3 f 1 7.25 MAŃCZUK Piotr UKS Czwórka Białystok 98 U20 PD -0.4 I WOJSZKO Krzysztof Z/1741/15 2017 2
4 f 1 7.21 GĄBKA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD +0.3 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0628/15 2017 1
5 f 1 7.05 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 98 U20 WP +0.1 II CHRZĄSZCZ Piotr Z/4479/15 2017 2
6 f 1 6.95 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U20 PD -0.4 II KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2017 2
7 f 1 6.69 SYSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 98 U20 MZ -0.3 III KOZERA Piotr Z/0487/14 2017 3
8 f 1 6.63 GUMIELA Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 98 U20 PK -0.4 III
9 f 1 6.56 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Polkowice # 99 U20 DS +0.2 III KOBIAŁKA Kamil Z/2731/16 2017
10 f 1 6.56 LEWANDOWSKI Jakub PLKS Gwda Piła 99 U20 WP -0.3 III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2620/17 2017 3
11 f 1 6.52 GAWIN Krystian AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM +0.3 III DZIĄBA Boguslaw Z/6514/15 2017 3
  f 1 NM TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U20 LU 0.0 -- MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2017 2
Kula (6) M
1 3 e 1 16.22 STACHNIK Oskar ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2017 1
2 4 e 1 16.09 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ I BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
3 7 e 1 15.49 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL II KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2017 2
4 8 e 1 15.36 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2017 1
5 10 e 1 14.60 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL II PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2017 2
6 12 e 1 14.35 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2017 2
7 13 e 1 14.22 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2017 1
8 14 e 1 14.07 UCHMAN Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK II SAMAGALSKI Tomasz Z/1844/16 2017 3
9 17 e 1 13.63 MARUSZCZAK Maciej MKL Szczecin 99 U20 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/0438/15 2017 3
10 18 e 1 13.18 SNOPEK Marcin KL Gdynia 99 U20 PM III KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2378/16 2017 3
1 1 e 2 19.46 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0477/14 2017 M
2 2 e 2 16.86 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2017 1
3 5 e 2 15.79 BOROWICKI Kordian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 98 U20 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0119/14 2017 2
4 6 e 2 15.60 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 99 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2017 2
5 9 e 2 15.20 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2017 2
6 11 e 2 14.38 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN II CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0991/14 2017 2
7 15 e 2 14.04 KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2017 2
8 16 e 2 13.76 KIN Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U20 SL III DUBIEL Adam Z/3217/15 2017 3
9 19 e 2 11.87 RIGGA Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM IV KOWNATKE Rafał Z/1248/14 2017 2
1 f 1 21.34 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0477/14 2017 M
2 f 1 17.69 STACHNIK Oskar ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2017 1
3 f 1 17.37 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ I BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
4 f 1 16.22 BOROWICKI Kordian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 98 U20 PM I WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0119/14 2017 2
5 f 1 15.89 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 99 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2017 2
6 f 1 15.77 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2017 2
7 f 1 15.72 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2017 1
8 f 1 15.61 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL II KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2017 2
9 f 1 14.81 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2017 1
10 f 1 14.54 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2017 2
11 f 1 14.25 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN II CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0991/14 2017 2
12 f 1 13.99 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL III PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2017 2
Oszczep (800) M
1 1 e 1 75.14 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM M WALCZAK Leszek Z/0962/14 2017 M
2 3 e 1 62.24 SZTYLKA Karol AML Słupsk 99 U20 PM I WITEK Mirosław Z/4201/15 2017 1
3 6 e 1 61.22 ŁABĘCKI Kamil LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM II GRECKA Ewa Z/4854/15 2017 1
4 9 e 1 58.30 LINDA Ernest AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/6518/15 2017 2
5 11 e 1 56.64 KONSTANTYNOWICZ Wiktor MKS-MOS Katowice 99 U20 SL II BONK Stanisław Z/3213/15 2017 2
6 13 e 1 54.46 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/0049/14 2017 2
7 15 e 1 54.18 BUDZISZEWSKI Damian UKS Liceum sportowe Łomża 99 U20 PD III KOZIARSKI Cezary Z/1402/15 2017 2
8 18 e 1 51.03 ZAWADZKI Dawid KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III ROSZKOWSKI Mariusz Z/2675/16 2017 3
9 20 e 1 50.11 PTAK Adam MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS III WOCHNA Robert Z/0958/14 2017 2
10 21 e 1 48.65 PUCHALSKI Wojciech LUKS Lidzbark Welski 98 U20 WN III AFELTOWICZ Karol AFELTOWICZ Karol , Z/2614/17 , 2017 4
1 2 e 2 63.81 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2017 2
2 4 e 2 61.92 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U20 ZP II MIKUL Kazimierz Z/1187/14 2017 1
3 5 e 2 61.64 PIESZKE Hubert UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/0390/14 2017 2
4 7 e 2 60.47 SMYK Szymon MKS Junior Złocieniec 98 U20 ZP II KOROL Andrzej Z/0784/14 2017 2
5 8 e 2 58.56 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/3196/15 2017 2
6 10 e 2 57.51 PURSCH Marcel UKS Sokół Żmigród 98 U20 DS II ŁYCZAKOWSKI Ludwik Z/0977/14 2017 2
7 12 e 2 54.91 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 99 U20 DS III STANKIEWICZ Zbigniew Z/3249/15 2017 3
8 14 e 2 54.43 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 99 U20 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/4340/15 2017 2
9 16 e 2 54.04 RADZIEJ Fabian LUKS Podium Kup 98 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/1047/14 2017 3
10 17 e 2 53.48 SIEWIERTOKA Patryk KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III WOJNA Cezary Z/3204/15 2017 3
11 19 e 2 50.57 MAŚLANKA Przemysław WLKS Wrocław 99 U20 DS III
12 22 e 2 44.59 JAKUBOWSKI Jakub LKS Polkowice 99 U20 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2186/15 2017 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0301859378815 sekund