Toruń 07 - 09.07.2017
71. PZLA Mistrzostwa Polski U20
200 m K
1 2 e 1 24.78 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -0.6 I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 4 e 1 25.08 MIERZYŃSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 98 U20 DS -0.6 II ROSTEK William Z/0925/14 2017 2
3 7 e 1 25.32 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK -0.6 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2017 2
4 12 e 1 25.83 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 99 U20 ZP -0.6 II STEFAŃSKI Jacek Z/0644/15 2017 2
5 16 e 1 26.22 SWOBODA Pauline MKS-MOSM Bytom 99 U20 SL -0.6 II KOTUŁA Krzysztof Z/2367/17 2017
6 20 e 1 28.12 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP -0.6 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2017 3
1 5 e 2 25.12 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U20 DS -2.1 II ROŻEJ Marek Z/1152/14 2017 M
2 6 e 2 25.30 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U20 LB -2.1 II WISZ Dariusz Z/0316/15 2017 2
3 8 e 2 25.41 WĘGLARZ Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL -2.1 II MORKA Piotr Z/0466/14 2017 1
4 11 e 2 25.72 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -2.1 II LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2017 2
5 17 e 2 26.31 KRYSTECKA Justyna MKS MOS Wrocław 98 U20 DS -2.1 III MARSZEWSKI Tomasz Z/0922/14 2017 2
6 18 e 2 26.44 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 98 U20 SL -2.1 III HOMA Wioleta Z/1228/14 2017 2
  e 2 DNF KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -2.1 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2017 2
1 1 e 3 24.64 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP -0.2 I MARCINIAK Roman Z/0191/15 2017 M
2 3 e 3 24.95 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -0.2 II NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2017 1
3 9 e 3 25.65 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM -0.2 II RETYK Sławomir Z/1839/16 2017 2
4 10 e 3 25.66 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U20 LB -0.2 II WESOŁEK Krzysztof Z/4536/15 2017 2
5 13 e 3 25.89 RAJEWSKA Alicja MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -0.2 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2017 3
6 14 e 3 26.13 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL -0.2 II BOCZARSKI Zbigniew Z/0652/15 2017 2
7 15 e 3 26.18 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -0.2 II NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
8 19 e 3 26.66 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD -0.2 III KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
400 m K
1 f 1 53.57 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U20 DS M ROŻEJ Marek Z/1152/14 2017 M
2 f 1 53.63 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD M ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/0304/15 2017 M
3 f 1 55.17 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA I PAŚ Mariusz Z/0636/14 2017 1
4 f 1 56.06 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2017 2
5 f 1 56.61 WĘGLARZ Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL II MORKA Piotr Z/0466/14 2017 1
6 f 1 56.86 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 99 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0656/15 2017 1
7 f 1 57.50 BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN II ZEGIS Krystyna Z/2191/15 2017 2
  f 1 DNF MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/4521/15 2017 3
1 f 2 57.54 ANDRYCHOWICZ Marta MKS Polonia Warszawa 99 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/0183/16 2017 2
2 f 2 58.00 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL II WERNER Mirosław Z/0531/15 2017 2
3 f 2 58.10 BRYZEK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 98 U20 SL II JUSTYNIAK Joanna Z/0993/14 2017
4 f 2 58.39 KORCZUK Natalia MKS MOS Wrocław 98 U20 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1634/14 2017 3
5 f 2 58.51 PACZYŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0245/15 , 2017 3
6 f 2 58.54 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U20 MZ II WITKOWSKI Bartosz Z/0334/14 2017 2
7 f 2 59.54 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U20 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0134/15 2017 3
8 f 2 59.88 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD III KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
800 m K
1 f 1 2:09.64 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U20 MZ I PARADOWSKI Wiesław Z/5220/15 2017 2 LDK!
2 f 1 2:09.75 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 99 U20 SL I MARMUR Stanisław Z/3569/15 2017 1
3 f 1 2:11.76 HOFMAN Maria SL Olimpia Poznań 99 U20 WP II BYTNIEWSKA Magdalena Z/0859/15 2017 2
4 f 1 2:13.03 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2017 2 LDK!
5 f 1 2:14.44 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U20 MA II MIREK Wacław Z/2407/15 2017
6 f 1 2:15.04 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2017 2
7 f 1 2:15.92 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK II KOWAL Piotr Z/0537/15 2017 2
8 f 1 2:18.22 OCZKOWICZ Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD III KOWALSKI Robert Z/0121/14 2017 3
400 m pł K K
1 f 1 59.38 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ M JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1
2 f 1 59.93 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/0633/15 2017 2
3 f 1 60.36 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U20 MA I PAŚ Mariusz Z/0636/14 2017 1
4 f 1 61.39 SZYMKOWICZ Anna MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP I JASIŃSKI Cyprian KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2017 1
5 f 1 61.76 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ I BLAUSZ Henryka Z/0074/14 2017 2
6 f 1 63.52 JAŹWIŃSKA Aleksandra MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 98 U20 SL II JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0651/15 2017 2
7 f 1 64.07 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U20 WP II WOŹNIAK Bernard Z/0134/15 2017 3
  f 1 DNF ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/0193/15 2017 2
1 f 2 63.68 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0443/15 2017 1
2 f 2 64.12 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U20 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2017 2
3 f 2 64.33 BULCZAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/0165/14 2017 3
4 f 2 64.96 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB II WALCZAK Jerzy Z/2196/15 2017 2
5 f 2 65.50 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/0601/15 2017 2
6 f 2 65.84 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U20 WP II BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2017 3
7 f 2 68.78 DREWIENKOWSKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/0586/14 2017 3
  f 2 DNF WAŚKOWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 98 U20 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0602/14 , 2017 3
2000 m prz K
1 s 1 6:51.18 SZOSTECKA Paulina CWKS Resovia Rzeszów 98 U20 PK I KOWAL Piotr Z/0143/14 2017 1
2 s 1 7:01.00 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U20 PM II DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2017 2
3 s 1 7:01.39 GIERUŃ Agnieszka WLKS Wrocław 98 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/1293/14 2017 2
4 s 1 7:01.82 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U20 PK II ZIĘBA Julian Z/0089/14 2017 1
5 s 1 7:05.82 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP II ADAMEK Marek Z/1196/15 2017 2
6 s 1 7:12.51 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 99 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/0679/15 2017 2
7 s 1 7:16.31 KOWALSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP II MARCINÓW Ryszard Z/1741/16 2017 3
8 s 1 7:24.84 KAŹMIERCZAK Weronika LKS OSiR Pleszew 98 U20 WP II WOŹNIAK Bernard Z/4860/15 2017 2
9 s 1 7:27.50 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 99 U20 ZP II PODLEŚNY Jan Z/0640/15 2017 3
10 s 1 7:28.54 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB II WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka , Z/0663/14 , 2017 2
11 s 1 7:36.18 WAŚKOWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 98 U20 KP III WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0602/14 , 2017 3
12 s 1 7:38.23 SZUMADA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U20 PK III SUGIER Maria Z/0038/14 2017 2
13 s 1 7:45.99 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0501/15 2017 3
14 s 1 7:47.37 KLAG Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP III B.D. Z/4561/15 2017 3
15 s 1 7:50.99 NOWAK Kamila MKS-MOS Katowice 98 U20 SL III DUDAŁA Piotr Z/0860/14 2017 3
16 s 1 7:55.73 SIEDLANOWSKA Paula KS Agros Zamość 99 U20 LU III ZAJĄC Janusz Z/3070/15 2017 3
17 s 1 8:05.21 TRYBUŁA Agata MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/0396/15 2017 4
  s 1 DNF KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 98 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0330/15 2017
  s 1 DNF KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/3336/15 2017 3
4x100 m K
1 1 s 1 46.17 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 99
99
99
99
U20 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
Z/3206/15
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2017
2017
2017
2017
2
1
2
1
2 2 s 1 47.63 MICHALEWICZ Magdalena
GRYC Anna
MARKOWSKA Natalia
GOLA Marlena
KS Podlasie Białystok 99
99
99
98
U20 POD -- LESZCZYŃSKI Bazyli
ORŁOWSKI Piotr
NAZARKIEWICZ Robert
NIEDŹWIECKI Wojciech
Z/5119/15
Z/3062/15
Z/4521/15
Z/1209/14
2017
2017
2017
2017
3
2
3
1
3 3 s 1 48.55 CIEŚLAR Katarzyna
CIEŚLAR Noemi
ZWIAS Justyna
ZAMORA Małgorzata
MUKS SZS Cieszyn 99
98
99
99
U20 SLK -- WERNER Mirosław
WERNER Mirosław
WERNER Mirosław
WERNER Mirosław
Z/0530/15
Z/4379/15
Z/1733/15
Z/0531/15
2017
2017
2017
2017
2
2
3
2
4 4 s 1 48.58 GŁUPCZYK Karolina
KOZIOŁ Paulina
KWAŚNIAK Oliwia
KRĘTOSZ Natalia
MKS Czechowice-Dziedzice 98
98
99
99
U20 SLK -- HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
Z/1232/14
Z/1228/14
Z/0362/15
Z/0367/15
2017
2017
2017
2017
3
2

3
5 5 s 1 48.59 KORCZUK Natalia
MIERZYŃSKA Jagoda
KRYSTECKA Justyna
RAJEWSKA Alicja
MKS MOS Wrocław 98
98
98
99
U20 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
ROSTEK William
MARSZEWSKI Tomasz
STOLARCZYK Grzegorz
Z/1634/14
Z/0925/14
Z/0922/14
Z/3620/15
2017
2017
2017
2017
3
2
2
3
6 7 s 1 49.80 MANIUKIEWICZ Adriana
KUPCZYK Ewa
CHMIELEWSKA Agnieszka
KOROCIŃSKA Julia
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98
99
98
99
U20 LBU -- WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka
SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
WOŹNIAK Daniel
, Z/0663/14
Z/4388/15
Z/0236/14
Z/4389/15
, 2017
2017
2017
2017
2
2
3
2
7 10 s 1 50.86 ZASADA Klaudia
MRÓZ Katarzyna Weronika
SOWA Aleksandra
MALINOWSKA Marta
KS Agros Zamość 99
98
98
99
U20 LBE -- MURAT Tomasz Sławomir
NAMIOTKO Stanisław
BIKOWSKI Wojciech
KUCHARSKI Marek
Z/4707/15
Z/4449/15
Z/0927/14
Z/4448/15
2017
2017
2017
2017
2
3
3
3
  s 1 DQ PACZYŃSKA Wiktoria
PLUSCHKE Anna
BROŻEK Kinga
SUŁEK Adrianna
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99
99
99
99
U20 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
CZAPIEWSKI Wiesław
, Z/0245/15
Z/0109/16
Z/0362/16
Z/0250/15
, 2017
2017
2017
2017
3
2
4
1
1 6 s 2 49.79 CHWAŁEK Agnieszka
MESZYŃSKA Anna
ADAMEK Patrycja
ADAMEK Klaudia
KS Gwardia Piła 99
99
99
99
U20 WLP -- CHWAŁEK Jarosław
RAJEWICZ Czesław
MARCINIAK Roman
MARCINIAK Roman
Z/0192/15
Z/2147/15
Z/0193/15
Z/0191/15
2017
2017
2017
2017
3
3
2
M
2 8 s 2 49.98 AMBROŻY Ada
WIDAWSKA Natalia
MATKOWSKA Martyna
WĘGRZYN Natalia
WLKS Wrocław 98
99
98
99
U20 DOL -- B.D.
KOBIAŁKA Kamil

BIELAWA Przemysław
Z/0163/14
Z/2554/15
Z/0705/15
2017
2017
2017

2
2
3 9 s 2 50.53 WESOŁOWSKA Zyta
POKRZYWNIAK Adrianna
MICHALSKA Oliwia
WINKOWSKA Marcelina
MKS Juvenia Puszczykowo 99
99
99
98
U20 WLP -- JAGACIAK Jarosław
JAGACIAK Jarosław
JAGACIAK Jarosław
JAGACIAK Jarosław
Z/0723/15
Z/3264/15
Z/1941/17
Z/0866/14
2017
2017
2017
2017
1
4
3
1
4 11 s 2 51.84 LACKA Magdalena
RUDUCHA Paula
GRECKA Agnieszka
KWIATKOWSKA Angelika
MKS Juvenia Białystok 98
99
99
98
U20 POD -- KUKIEŁKO Magdalena B.D.
MYDLARZ Adrian
KUKLIŃSKI Paweł
KUKIEŁKO Magdalena B.D.
Z/1799/16
, Z/1799/16
Z/2202/15
Z/2000/16
, Z/2671/16

, 2017
2017
2017
, 2017
3

4
3
5 12 s 2 53.82 SZYMCZAK Dominika
WOŁCZYŃSKA Marta
SENDEREK Jagoda
ANDREJCZUK Magda
ZLKL Zielona Góra 98
99
99
98
U20 LBU -- LANDYSZKOWSKI Sławomir
WALCZAK Jerzy
ŻUROWSKI Mariusz
ŻUROWSKI Mariusz
Z/4862/15
Z/2196/15
Z/1055/15
Z/0356/14
2017
2017
2017
2017
4
2
2
1
6 13 s 2 54.03 KANIA Magdalena
RZETELNA Martyna
KAMIEŃSKA Aleksandra
DĄBROWSKA Oliwia
AZS-AWF Gorzów 98
98
99
98
U20 LBU -- KOWALSKI Zenon
PAPUGA Sebastian
PAPUGA Sebastian
ZALESKA-POSMYK Izabela
Z/1371/14
Z/0501/14
Z/3336/15
Z/1370/14
2017
2017
2017
2017
3
2
3
1
7 14 s 2 56.54 SZELIGOWSKA Julia
TERCJAK Małgorzata
KOBESZKO Barbara
MATEJKOWSKA Aleksandra
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99
99
98
99
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/2546/15
Z/0501/15
Z/0330/15
Z/2443/15
2017
2017
2017
2017
4
3

3
Wzwyż K
1 1 f 1 1.84 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99 U20 WP M WANGE Adrianna Z/0636/15 2017 1
2 2 f 1 1.80 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD I KRAKOWIAK Lech Z/0164/14 2017 1
3 3 f 1 1.71 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN I BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2017 1
4 4 f 1 1.67 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA II ZAPART Stanisław Z/0099/14 2017 2
5 5 f 1 1.67 ŁUPIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II KUCZYŃSKI Janusz Z/0676/15 2017 3
6 6 f 1 1.63 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U20 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/1363/14 2017 2
6 6 f 1 1.63 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II DAKINIEWICZ Roman Z/0248/15 2017 1
8 8 f 1 1.63 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2017 2
9 9 f 1 1.63 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/0389/14 2017 2
10 10 f 1 1.59 DUTKIEWICZ Julia KS Stal Ostrów Wlkp. 98 U20 WP III WALCZAK Marek Z/0309/14 2017 1
11 11 f 1 1.59 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP III JAGACIAK Jarosław Z/0723/15 2017 1
12 12 f 1 1.55 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U20 ZP III STEFAŃSKI Jacek Z/0642/15 2017 2
13 13 f 1 1.55 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/1055/15 2017 2
14 14 f 1 1.50 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL IV MICHALSKA Alicja Z/3360/15 2017 2
Tyczka K
1 f 1 3.90 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U20 PM I JURGA Łukasz Z/0016/14 2017 1
2 f 1 3.90 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U20 PM I KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/0173/14 2017 M
3 f 1 3.80 RYCZAK Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP I CZAPIEWSKI Wiesław DAKINIEWICZ Roman , Z/0249/15 , 2017 M
4 f 1 3.70 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U20 MZ I GAWENDA Andrzej Z/1194/14 2017 1
5 f 1 3.60 LIPIŃSKA Milena AZS UMCS Lublin 99 U20 LU I MIGDA Leszek Z/0583/15 2017 1
6 f 1 3.40 ŚWIERKOT Dominika UKS Olimp Mazańcowice 99 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/0504/15 2017 1
7 f 1 3.20 KOT Anna AZS UMCS Lublin 99 U20 LU II MIGDA Leszek Z/1610/16 2017 3
8 f 1 3.20 NAUTZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II FRĄCKOWIAK Olga # Z/5203/15 2017 1
9 f 1 3.00 BARTOSIK Kamila OSOT Szczecin 98 U20 ZP II KALINICZENKO Wiaczesław Z/0158/14 2017 2
10 f 1 2.80 ŻÓŁKIEWSKA Jagoda AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III MIGDA Leszek Z/0783/15 2017 1
11 f 1 2.80 ANDREJCZUK Magda ZLKL Zielona Góra 98 U20 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/0356/14 2017 1
12 f 1 2.60 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/1055/15 2017 2
Trójskok K
1 1 e 1 12.22 BEDNAREK Agnieszka MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD +0.5 I KUŚ Tomasz Z/0907/14 2017 1
2 4 e 1 12.05 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM +0.8 I KAŃSKI Ryszard Z/0274/14 2017 3
3 5 e 1 11.94 STRĄCZEK Weronika SS MKS Parasol Wrocław 99 U20 DS +0.5 II KOKOT Zdzisław Z/0507/15 2017 1
4 6 e 1 11.86 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U20 LD +0.8 II KRAKOWIAK Lech Z/0610/14 2017 2
5 11 e 1 11.55 PABIANEK Angelika AZS Łódź 99 U20 LD +1.0 II SADACH Aneta Z/0301/16 2017 3
6 14 e 1 10.88 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U20 KP +1.7 III BUTKIEWICZ Jacek Z/0398/15 2017 2
7 15 e 1 10.86 FRANKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +0.9 III NAZARKIEWICZ Robert Z/1207/14 2017 3
8 16 e 1 10.82 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP +0.5 III KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2017 2
9 19 e 1 10.39 SMOLIBOCKA Eliza MKS Baszta Szamotuły 98 U20 WP -0.1 IV ZIELIŃSKA Janina Z/0817/14 2017 3
10 20 e 1 10.05 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU +0.7 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2017 2
11 21 e 1 9.43 ŁOMOTOWSKA Patrycja LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U20 PD +0.6 -- KOTOWSKI Jan Z/2548/15 2017 4
1 2 e 2 12.14 MACH Natalia MKS Iskra Pszczyna 99 U20 SL +0.7 I BIELA Marek Z/0307/15 2017 3
2 3 e 2 12.07 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP +0.8 I KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2017 2
3 7 e 2 11.72 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ +0.8 II MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2017 2
3 7 e 2 11.72 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U20 PM +1.3 II GALINSKI Tadeusz Z/0022/14 2017 1
5 9 e 2 11.67 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U20 KP +2.5 II KAŹMIERCZAK Daniel Z/0229/14 2017 1
6 10 e 2 11.63 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP +2.2 II ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2017 2
7 12 e 2 11.40 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB +0.6 III SASKA Tomasz Z/0236/14 2017 3
8 13 e 2 11.22 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD +0.9 III KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2017 2
9 17 e 2 10.80 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.7 III CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław , Z/0256/15 , 2017 3
10 18 e 2 10.53 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U20 KP +1.6 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/0399/15 2017 2
Dysk (1) K
1 1 e 1 50.90 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2017
2 7 e 1 38.95 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 98 U20 WN II PALUCH Krystian Z/1007/14 2017 2
3 8 e 1 38.87 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Ostrołęka 99 U20 MZ II SZUSTER Katarzyna Z/2531/15 2017 3
4 9 e 1 38.26 DAWIDOWSKA Sandra UKS 19 Bojary Białystok 98 U20 PD II WOJNO Cezary Z/1075/14 2017 2
5 11 e 1 34.71 ZYCH Sylwia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U20 WN III GIERYSZEWSKI Andrzej Z/3656/15 2017 2
6 13 e 1 34.51 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM III WALCZAK Aleksandra Z/1452/15 2017 2
7 14 e 1 33.75 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/1372/14 2017 2
8 15 e 1 33.70 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/1064/15 2017 3
9 18 e 1 30.88 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS IV KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2017 3
10 19 e 1 30.22 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ IV WYSOCKA Marzena Z/0136/16 2017 3
1 2 e 2 42.28 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U20 PM II MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2017 1
2 3 e 2 41.23 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 98 U20 MZ II OLSZEWSKI Henryk Z/0073/14 2017 1
3 4 e 2 40.40 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ II KĘCKI Krzysztof Z/0311/14 2017 1
4 5 e 2 39.69 TYMIŃSKA Martyna MKS-MOSM Bytom 98 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/0682/14 2017 2
5 6 e 2 39.14 MARKOWSKA Joanna niest. Katowice # 99 U20 SL II B.D. Z/3030/15 2017
6 10 e 2 35.78 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U20 WP III GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2017 1
7 12 e 2 34.62 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U20 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2017 3
8 16 e 2 32.84 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 99 U20 MA III GIZA Maciej Z/0831/15 2017 3
9 17 e 2 31.96 CZAJKOWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 98 U20 PD IV ZABAWSKI Przemysław Z/1049/15 2017 2
Młot (4) K
1 f 1 55.92 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U20 WP I GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2017 1
2 f 1 53.95 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 99 U20 PM I MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2017 2
3 f 1 53.58 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U20 LU I KOZŁOWSKI Robert Z/4550/15 2017 1
4 f 1 53.04 JAKUBOWSKA Pamela LUKS Orkan Września 98 U20 WP I PAWLAK Przemysław Z/2360/15 2017 2
5 f 1 52.68 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 98 U20 LU I KOPRON Witold Z/0537/14 2017 2
6 f 1 49.39 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2017 1
7 f 1 43.78 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U20 LU II KOZŁOWSKI Robert Z/5054/15 2017 2
8 f 1 42.94 PODYMA Daria WKS Śląsk Wrocław 99 U20 DS III KOTWICA Czesław Z/0122/16 2017 4
9 f 1 41.73 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/1372/14 2017 2
10 f 1 41.25 BIAŁA Marzena MKL Toruń 99 U20 KP III HULISZ Robert Z/2418/15 2017
11 f 1 40.49 GODLEWSKA Paulina LUKS Atletic Białystok 98 U20 PD III CHLEBIŃSKI Bogumił Z/5175/15 2017 2
12 f 1 37.99 DUL Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK III ŁYP Jacek Z/4555/15 2017 3
13 f 1 37.59 NOWAKOWSKA Sara ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/0986/15 2017 2
14 f 1 31.18 KANIA Magdalena AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB -- KOWALSKI Zenon Z/1371/14 2017 3
Oszczep (600) K
1 f 1 50.36 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2017 1
2 f 1 48.79 ORLIŃSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 98 U20 DS I STANKIEWICZ Zbigniew STANKIEWICZ Zbigniew Z/0931/14 2017
3 f 1 47.62 ADAMASZEK Magdalena MKS-MOS Katowice 98 U20 SL I DUBIEL Adam Z/0857/14 2017 2
4 f 1 44.77 BAJOR Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/5214/15 2017 2
5 f 1 44.05 FRAJER Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1420/14 2017 2
6 f 1 41.53 GRONOWSKA Angelika KS Gwardia Piła 98 U20 WP II CHRZĄSZCZ Piotr Z/0590/14 2017 2
7 f 1 39.23 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98 U20 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/0308/14 2017 2
8 f 1 38.55 KALICKA Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U20 ZP III B.D. Z/3108/15 2017 3
9 f 1 38.22 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/4387/15 2017 3
10 f 1 37.04 SIEWRUK Agata AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U20 OP III ŻYŻYK Jerzy Z/1051/14 2017 3
11 f 1 36.87 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U20 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0390/15 2017 1
  f 1 NM SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2017 2
Chód 10 km K
1 s 1 49:54.83 KOWALSKA Agata KKL Rodło Kwidzyn 98 U20 PM I MARGULEWICZ Wojciech Z/1677/14 2017 1
2 s 1 50:58.87 DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 99 U20 PM I BODZIAK Igor B.D. Z/0374/15 2017 2
3 s 1 53:45.81 CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 98 U20 PK III BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2017 1
4 s 1 54:06.29 KRUPKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 98 U20 SL III LAMCH Czesław Z/3357/15 2017 3
5 s 1 54:45.83 CHODECKA Nikola MKL Szczecin 98 U20 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław Z/4872/15 2017 2
6 s 1 55:04.08 RZETELNA Martyna AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB III PAPUGA Sebastian Z/0501/14 2017 2
7 s 1 55:05.41 JAWORSKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 99 U20 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/2245/16 2017 BEZ
8 s 1 55:47.18 NOWICKA Weronika LKS Vectra Włocławek 99 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0956/15 2017 3
9 s 1 56:46.61 PRZESTRZELSKA Kornelia WLKS Nowe Iganie 98 U20 MZ III GOŁAWSKI Janusz Z/0828/14 2017 3
10 s 1 57:04.07 GŁOMB Sonia UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 98 U20 SL -- MAŁECKI Waldemar Z/1625/14 2017 3
11 s 1 57:08.56 OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/4457/15 2017 2
12 s 1 60:09.14 GRĘZIAK Emilia WLKS Nowe Iganie 98 U20 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/0754/14 2017 2
13 s 1 62:12.46 WILSKA Patrycja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1156/14 2017 3
14 s 1 63:11.35 KOTLIŃSKA Anna CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- LASSOTA Lesław Z/2683/16 2017 3
200 m M
1 1 e 1 21.47 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN -1.3 I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
2 4 e 1 22.07 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U20 MZ -1.3 II KOSSOWSKI Kazimierz Z/1580/14 2017 2
3 14 e 1 22.56 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK -1.3 II KARKUT Bogdan Z/0391/15 2017 2
4 16 e 1 22.86 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 98 U20 KP -1.3 III MARKUSZEWSKI Cezary Z/0013/14 2017 2
5 18 e 1 22.97 SZCZECHOWSKI Gracjan LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U20 PD -1.3 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/1657/14 2017 2
6 19 e 1 23.02 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 98 U20 PM -1.3 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0399/14 2017 1
7 22 e 1 23.12 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -1.3 III GÓRSKI Dariusz Z/3148/15 2017 3
1 5 e 2 22.10 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.1 II HOMA Wioleta Z/0363/15 2017 1
2 7 e 2 22.20 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP +0.1 II LEWANDOWSKI Jacek Z/1576/14 2017 1
3 8 e 2 22.25 SIUDA Mateusz LKS OSiR Pleszew 98 U20 WP +0.1 II WOŹNIAK Bernard Z/1268/14 2017 2
4 10 e 2 22.27 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U20 SL +0.1 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2017 1
5 15 e 2 22.56 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP +0.1 II JAGACIAK Jarosław Z/1611/16 2017 3
6 17 e 2 22.87 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +0.1 III GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
1 6 e 3 22.15 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +1.1 II JAGACIAK Jarosław Z/0201/16 2017 2
2 9 e 3 22.26 KRUPIŃSKI Patryk MUKS Park Zduńska Wola 98 U20 LD +1.1 II SZEWCZYK Tomasz Z/0842/14 2017 2
3 11 e 3 22.34 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL +1.1 II SKALIK Joanna Z/0703/15 2017 2
4 12 e 3 22.39 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +1.1 II WOŹNIAK Daniel Z/0508/15 2017 2
5 13 e 3 22.45 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U20 SL +1.1 II HOMA Wioleta Z/3377/15 2017
1 2 e 4 21.85 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +1.4 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
2 3 e 4 21.87 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U20 KP +1.4 I BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2017 2
3 20 e 4 23.05 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA +1.4 III WAŁASZEK Jarosław Z/4797/15 2017 3
4 21 e 4 23.11 SAWUŁA Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 98 U20 PK +1.4 III KARKUT Bogdan Z/3170/17 2017
5 23 e 4 23.53 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ +1.4 III OBROCKI Bogdan Z/0671/15 2017 3
6 24 e 4 23.59 DADOS Denis AZS UMCS Lublin 98 U20 LU +1.4 III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0330/16 2017 3
  e 4 DNF ZIMNY Tymoteusz MKS Baszta Szamotuły 98 U20 WP +1.4 -- WIŚNIEWSKI Roman LISOWSKI Józef Z/0812/14 2017
400 m M
1 f 1 46.67 ZIMNY Tymoteusz MKS Baszta Szamotuły 98 U20 WP M WIŚNIEWSKI Roman LISOWSKI Józef Z/0812/14 2017
2 f 1 47.64 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB I SASKA Tomasz Z/0509/15 2017 2
3 f 1 48.18 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U20 LD I KOPEĆ Dominik Z/0865/14 2017 1
4 f 1 48.71 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99 U20 WN II TYKARSKI Marek Z/0165/16 2017 2
5 f 1 48.95 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB II HASIÓW Tomasz Z/1062/15 2017 2
6 f 1 48.96 ZDROJEWSKI Amadeusz MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/2380/16 2017 3
7 f 1 49.37 KRUPIŃSKI Patryk MUKS Park Zduńska Wola 98 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/0842/14 2017 2
  f 1 DQ HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98 U20 LU -- JAROS Marek Z/4557/15 2017 2
1 f 2 49.69 DUBIS Seweryn KKB MOSiR Krosno 98 U20 PK II SOCHA Tomasz Z/0128/14 2017 2
2 f 2 49.84 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U20 WP II PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2017 2
3 f 2 50.03 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 98 U20 WP II MARCINIAK Roman Z/1564/16 2017 2
4 f 2 50.13 STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99 U20 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0360/16 2017 3
5 f 2 50.89 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U20 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/5317/15 2017 3
6 f 2 50.90 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN III ŻEGIS Krystyna Z/0446/15 2017 2
7 f 2 51.20 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U20 WP III GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2017 3
  f 2 DNF MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK -- KARKUT Bogdan Z/0391/15 2017 2
800 m M
1 f 1 1:50.79 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2017 1
2 f 1 1:51.35 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U20 LU I KITLIŃSKI Piotr Z/0127/14 2017 1
3 f 1 1:52.37 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0312/15 2017 1
4 f 1 1:52.95 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2017 2
5 f 1 1:53.92 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK II BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2017 2
6 f 1 1:55.44 GADOMSKI Daniel UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ II DĄBROWSKI Dariusz Z/0177/14 2017 2
7 f 1 1:55.74 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0705/16 2017 2
8 f 1 1:55.86 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1078/14 2017 3
400 m pł M
1 f 1 53.21 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ I DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2017 2
2 f 1 53.83 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 98 U20 PM I KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0399/14 2017 1
3 f 1 54.12 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP I NALEPA Marek Z/1519/14 2017 2
4 f 1 54.33 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ I BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2017 2
5 f 1 55.11 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/1444/14 2017 2
6 f 1 55.50 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2017 2
7 f 1 56.07 SZTANDERSKI Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U20 SL II KOTUŁA Krzysztof Z/0680/14 2017 2
8 f 1 56.36 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II WIERCINSKI Jerzy Z/0826/15 2017 2
1 f 2 55.81 BRZOST Piotr UKS Kusy Warszawa 98 U20 MZ II KĘDZIORA Robert Z/4205/15 2017 2
2 f 2 56.74 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA III GIZA Andrzej Z/0098/14 2017 3
3 f 2 56.86 WOJCIECHOWSKI Dominik AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/2527/15 2017 3
3 f 2 56.86 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99 U20 PD III SOWÓL Bogusław Z/2397/15 2017 4
5 f 2 57.74 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1320/14 2017 3
6 f 2 57.87 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U20 PK III ZIĘBA Julian Z/0194/15 2017 2
7 f 2 59.24 MACIEJEWSKI Artur UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP IV KACZOR Mieczysław Z/0441/14 2017 4
2000 m prz M
1 s 1 5:55.36 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2017 2
2 s 1 5:57.92 WRÓBEL Jakub KL Bałtyk Koszalin 99 U20 ZP I CZEPIEL Mateusz Z/2462/15 2017 1
3 s 1 5:59.41 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB I HASIÓW Tomasz Z/1058/15 2017 1
4 s 1 6:01.90 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL II PASZTA Wiesław Z/0586/15 2017 3
5 s 1 6:04.12 CZYŻ Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP II ŁUCZAK Bernadeta Z/0976/15 2017 3
6 s 1 6:11.99 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U20 WN III CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2017 3
7 s 1 6:15.45 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA III MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2017 3
8 s 1 6:16.43 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/3276/15 2017 3
9 s 1 6:16.58 TERKA Maciej AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB III PAPUGA Sebastian Z/1661/14 2017 3
10 s 1 6:21.18 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2017 3
11 s 1 6:22.02 BOBROWSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U20 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz Z/6513/15 2017 3
12 s 1 6:22.56 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS III MARKOWSKA Małgorzata Z/0720/15 2017 3
13 s 1 6:25.55 CHROSTOWSKI Konrad UKS Dziesiątka Radomsko 98 U20 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0166/15 2017 3
14 s 1 6:36.76 PYDA Sylwester LKS Znicz Biłgoraj 98 U20 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/1752/16 2017 4
15 s 1 6:53.42 DRYKA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1070/16 2017 4
16 s 1 7:00.91 PAWLIKOWSKI Tomasz MKS Agros Chełm 99 U20 LU -- MAZUREK Marek Z/0649/15 2017 4
4x100 m M
1 1 s 1 42.25 SIKORSKI Piotr
PIEŃKOS Łukasz
STUKAN Maciej
DAKOWICZ Artur
KS Podlasie Białystok 98
98
98
98
U20 POD -- ORŁOWSKI Piotr
NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
SUPROŃ Jaroslaw
Z/5023/15
Z/1053/15
Z/1052/15
Z/1404/14
2017
2017
2017
2017
3
3
3
2
2 2 s 1 42.85 ZDROJEWSKI Amadeusz
ZIELIŃSKI Bartosz
BOGACZYŃSKI Damian
OLEJNICZAK Jakub
MKS Juvenia Puszczykowo 98
99
98
98
U20 WLP -- GOŚCINIAK Mateusz
JAGACIAK Jarosław
GOŚCINIAK Mateusz
JAGACIAK Jarosław
Z/2380/16
Z/1611/16
Z/2826/17
Z/0201/16
2017
2017
2017
2017
3
3
3
2
3 3 s 1 43.11 KUBALA Kamil
OPOCKI Michał
UNGAR Grzegorz
RÓŻAŃSKI Mateusz
KU AZS PWSZ w Tarnowie 99
98
98
98
U20 MLP -- KUCZEK Piotr
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
Z/4801/15
Z/5317/15
Z/4797/15
Z/2369/15
2017
2017
2017
2017
3
3
3
2
4 4 s 1 43.31 KRAJKA Jan
GRZEGOROWSKI Christian
OŚKO Krzysztof
KRÓLIKOWSKI Szymon
UKS Achilles Leszno 98
99
98
99
U20 WLP -- GÓRSKI Dariusz
GÓRSKI Dariusz
GÓRSKI Dariusz
GÓRSKI Dariusz
Z/1850/16
Z/3148/15
Z/0370/14
Z/0236/16
2017
2017
2017
2017

3
3
2
5 11 s 1 44.13 KAWULSKI Michał
WILK Michał
KUPIS Tobiasz
KOSTRZEWSKI Bogdan
UKS LA Basket Warszawa 99
99
98
99
U20 MAZ -- BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
Z/4027/15
Z/0582/15
Z/1444/14
Z/2267/16
2017
2017
2017
2017
3
1
2
4
  s 1 DNF PERCZAK Błażej
PAJĄK Rafał
NIESYTKO Błażej
GIBAS Marcin
MKS Czechowice-Dziedzice 98
99
99
99
U20 SLK -- KOBĘDZA Jan
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
Z/2028/16
Z/0363/15
Z/0368/15
Z/3377/15
2017
2017
2017
2017

1


  s 1 DNF ZAJMA Paweł
RZEŹNICZAK Mateusz
GIBASZEK Aleksander
PIETRZAK Kacper
RKS Łódź 99
98
98
99
U20 LDZ -- KOPEĆ Dominik
KOPEĆ Dominik

GOWORSKI Tomasz
Z/0407/15
Z/0865/14
Z/0626/15
2017
2017
2017

1
2
1 5 s 2 43.33 POZORSKI Patryk
DZIEDZIECH Miłosz
KARNIA Kornel
BARTOSZYŃSKI Marcin
GKS Olimpia Grudziądz 99
99
99
98
U20 KPO -- MARKUSZEWSKI Cezary
MAGDOWSKI Michał
MARKUSZEWSKI Cezary
MARKUSZEWSKI Cezary
Z/0114/15
Z/0542/15
Z/0553/15
Z/0013/14
2017
2017
2017
2017
3
3
2
2
2 6 s 2 43.46 PIOTROWSKI Szymon
RYCHTER Łukasz
KRZEMIŃSKI Jan
WIŚNIEWSKI Damian
MKS Durasan Płońsk 99
98
99
99
U20 MAZ -- ADAMSKI Robert
ADAMSKI Robert
ADAMSKI Robert
ADAMSKI Robert
Z/0582/16
Z/0497/14
Z/0581/16
Z/0164/15
2017
2017
2017
2017
3
2
4
3
3 8 s 2 43.75 GROBELNY Jakub
WOJCIECHOWSKI Adrian
LIGMAN Michał
LATOS Jakub
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99
98
99
99
U20 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek
Z/0141/16
Z/1576/14
, Z/0261/15
, Z/0260/15
2017
2017
, 2017
, 2017
3
1
4
4
4 9 s 2 43.94 WOJCIECHOWSKI Maciej
ŻYGADŁO Bogdan
PRZYGODA Michał
MODLIBOREK Dominik
LKS Polkowice 99
99
99
98
U20 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
B.D.
B.D.
B.D.
Z/2731/16
Z/3208/15
Z/0442/15
Z/1452/14
2017
2017
2017
2017


3
3
5 13 s 2 44.57 ŚWIĄĆ Paweł
TUREK Aleksander
TURSKI Tomasz
JAWORSKI Marek
CKS Budowlani Częstochowa 99
98
99
98
U20 SLK -- MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
CIUK Marek
MICHALSKA Alicja
Z/1924/16
Z/0522/14
Z/4339/15
Z/1666/14
2017
2017
2017
2017
3
3
3
2
  s 2 DNF PIASECZNY Dawid
WALICKI Antoni
NOCUŁA Kacper
MARCZAK Konrad
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98
99
99
99
U20 LBU -- KOWALSKI Zenon
SASKA Tomasz
WOŹNIAK Daniel
WOŹNIAK Daniel
Z/1157/14
Z/0509/15
Z/4394/15
Z/0508/15
2017
2017
2017
2017
4
2
2
2
1 7 s 3 43.74 DOMAŃSKI Emil
MICHAŁOWSKI Bartosz
CENTKA Jakub
KLĘSK Jakub
KS Gwardia Piła 99
99
98
98
U20 WLP -- CHWAŁEK Jarosław
CHWAŁEK Jarosław
MARCINIAK Roman
CHRZĄSZCZ Piotr
Z/2146/15
Z/0117/15
Z/1564/16
Z/4479/15
2017
2017
2017
2017
3
3
2
2
2 10 s 3 44.11 MIESZKOWSKI Bartłomiej
WEITZ Jakub
GAJEWSKI Karol
ANDRZEJEWSKI Kacper
OKS Skra Warszawa 99
98
99
98
U20 MAZ -- BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
Z/1589/16
Z/2202/17
Z/5253/15
Z/0630/15
2017
2017
2017
2017
4

2

3 12 s 3 44.24 LOTKOWSKI Mateusz
ŁYSKAWY Przemysław
SOKOŁOWSKI Grzegorz
SZCZECHOWSKI Gracjan
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99
99
99
98
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
MIERZEJEWSKI Marek
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/1142/16
Z/0332/15
Z/2421/15
Z/1657/14
2017
2017
2017
2017
BEZ
3
3
2
4 14 s 3 44.87 ŁOJEK Daniel
KONSTANTY Mateusz
KOZŁOWSKI Adam
ZAWISTOWSKI Paweł
LKS Narew Kurpiewski Łomża 99
98
99
99
U20 POD -- KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
Z/5056/15
Z/1286/14
Z/2551/15
Z/2550/15
2017
2017
2017
2017
3
2
3
3
5 15 s 3 45.10 PUCZKO Michał
WRÓBEL Sebastian
PLUSKOTA Paweł
WÓJCIK Maciej
ZLKL Zielona Góra 99
99
98
99
U20 LBU -- LANDYSZKOWSKI Sławomir
LANDYSZKOWSKI Sławomir
LANDYSZKOWSKI Sławomir
HASIÓW Tomasz
Z/2052/16
Z/4518/15
Z/1080/14
Z/1062/15
2017
2017
2017
2017
BEZ
3
3
2
6 16 s 3 48.58 KOZIOŁ Adrian
ŻOCHOWSKI Hubert
STRYJECKI Kamil
NURCZYK Mateusz
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98
99
98
99
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
B.D. KORYTKOWSKI Andrzej
Z/1577/14
Z/2858/17
Z/1399/15
, Z/2857/17
2017
2017
2017
, 2017
4

4

Wzwyż M
1 1 e 1 1.94 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN III JASZCZYK Krzysztof Z/0287/15 2017 2
1 1 e 1 1.94 KOSTKIEWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK III SUGIER Maria Z/0505/15 2017 2
1 1 e 1 1.94 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 98 U20 WP III KACZOR Adam Z/0593/14 2017 2
1 1 e 1 1.94 HARĘZGA Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL III SKALIK Joanna Z/0702/15 2017 2
1 1 e 1 1.94 GRYNIENKO Maciej UKS Orlica Domaniów 98 U20 DS III MIKODA Lilla Z/0933/14 2017 1
1 1 e 1 1.94 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS III WIŚNIEWSKI PAWEł GRUMAN Bartosz Z/0721/15 2017 1
1 1 e 1 1.94 JANKOWSKI Marcin LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN III JASZCZYK Krzysztof Z/0288/15 2017 2
1 1 e 1 1.94 CHMIELEWSKI Kevin WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U20 DS III GRZYBEK Grzegorz Z/0947/15 2017 2
9 9 e 1 1.94 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM III NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2017 2
10 10 e 1 1.94 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/2551/15 2017 3
11 11 e 1 1.90 KAWALER Wojciech MKS MOS Wrocław 98 U20 DS III MAŃKA Bogumił Z/0155/14 2017 3
11 11 e 1 1.90 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2017 3
11 11 e 1 1.90 ŚWIĄĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL III MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2017 3
11 11 e 1 1.90 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 98 U20 SL III MICHALSKA Alicja Z/1666/14 2017 2
11 11 e 1 1.90 PICHOWICZ Wojciech MKS Szerszeń Bogatynia 99 U20 DS III DRÓŻDŻ Tomasz Z/0558/15 2017 3
16 16 e 1 1.90 ŁOJEK Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/5056/15 2017 3
17 17 e 1 1.85 KOZŁOWSKI Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP III KOZŁOWSKI Krzysztof Z/0744/15 2017 BEZ
Trójskok M
1 1 e 1 14.81 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD +1.3 I ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1140/14 2017 M
2 2 e 1 14.52 ŚWIERCZYNA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL -0.8 II KORZEŃ Robert Z/0485/14 2017 2
3 3 e 1 14.32 KRAWCZYK Rafał LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN +0.1 III JASZCZYK Krzysztof Z/0286/15 2017 2
4 4 e 1 13.91 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD +1.2 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2017 3
5 5 e 1 13.90 MAŃCZUK Piotr UKS Czwórka Białystok 98 U20 PD +1.5 III WOJSZKO Krzysztof Z/1741/15 2017 2
6 6 e 1 13.85 OBŁĄKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 99 U20 MZ -0.1 III ŁASZCZYCH Waldemar Z/0637/15 2017 2
7 8 e 1 13.74 FORMANIEWICZ Piotr MKL Toruń 98 U20 KP -0.9 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/0791/14 2017 2
8 9 e 1 13.72 DZIEDZIECH Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP +2.0 III MAGDOWSKI Michał Z/0542/15 2017 3
9 11 e 1 13.63 BOLT Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP +0.7 III KENSIK Jan Z/0734/15 2017 3
10 12 e 1 13.62 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 98 U20 WP -0.2 III CHRZĄSZCZ Piotr Z/4479/15 2017 2
1 7 e 2 13.81 ZAWISTOWSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD +1.2 III KOTOWSKI Jan Z/2550/15 2017 3
2 10 e 2 13.63 MAJCHRZAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM +1.7 III MAJCHRZAK Katarzyna Z/0273/14 2017 3
3 13 e 2 13.40 SYSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 98 U20 MZ +0.8 III KOZERA Piotr Z/0487/14 2017 3
4 14 e 2 13.35 TYRPA Krystian MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS +1.7 III WOCHNA Robert Z/0959/14 2017 4
5 15 e 2 13.28 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U20 PD -1.7 III KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2017 2
6 16 e 2 13.21 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U20 PK +1.4 III TORBA Tomasz Z/0568/15 2017 3
7 17 e 2 13.20 LEWANDOWSKI Jakub PLKS Gwda Piła 99 U20 WP +1.2 III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2620/17 2017 3
8 18 e 2 12.91 SMUS Artur MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD +0.4 IV KUŚ Tomasz Z/1780/16 2017 4
9 19 e 2 12.54 WÓJCIK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -0.7 -- ZIĘCINA Kazimierz Z/0137/16 2017 3
10 20 e 2 12.47 PODGÓRSKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 99 U20 ZP +1.5 -- JUNIEWICZ Jakub Z/0264/16 2017 3
11 21 e 2 12.43 CZURAK Kamil LLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP +1.6 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4344/15 2017 4
Dysk (1.75) M
1 1 e 1 58.39 STACHNIK Oskar ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2017 1
2 6 e 1 46.40 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2017 1
3 8 e 1 45.32 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2017 1
4 9 e 1 44.53 KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2017 2
5 10 e 1 44.25 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2017 2
6 12 e 1 41.99 BOŁDYSZ Mariusz KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/3895/15 2017 2
7 14 e 1 40.48 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 98 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0302/14 2017 3
8 16 e 1 38.85 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
  e 1 NM RIGGA Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM -- KOWNATKE Rafał Z/1248/14 2017 2
1 2 e 2 49.64 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2017 1
2 3 e 2 48.30 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN II CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0991/14 2017 2
3 4 e 2 48.22 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL II KURDZIEL Andrzej Z/0477/14 2017 M
4 5 e 2 46.44 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2017 1
5 7 e 2 45.38 WOJTUŚ Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4191/15 2017 3
6 11 e 2 42.84 ŁABA Jan OŚ AZS Poznań 98 U20 WP III BIERNACKI Jacek Z/5133/15 2017 2
7 13 e 2 41.33 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD III JOACHIMIAK Robert Z/4350/15 2017 2
8 15 e 2 38.94 MAJEWSKI Damian ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/0202/14 2017 2
9 17 e 2 38.36 BOMBA Cezary MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/2732/16 2017 4
Młot (6) M
1 3 e 1 56.86 SIKORA Radosław BKS Bydgoszcz 98 U20 KP II DREGER Jacek Z/1575/14 2017 1
2 5 e 1 54.35 BOMBA Błażej MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/4276/15 2017 2
3 6 e 1 53.76 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2017 3
4 7 e 1 53.53 PTAK Adam MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS II WOCHNA Robert Z/0958/14 2017 2
5 8 e 1 52.07 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2017 2
6 9 e 1 52.04 KOŹLICKI Michał OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ II ROSA Mikołaj Z/3940/15 2017 2
7 11 e 1 49.98 ODOLCZYK Michał OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ III ROSA Mikołaj Z/3939/15 2017 3
8 12 e 1 48.92 PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/1157/14 2017 4
9 16 e 1 45.21 WĄSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U20 MA III BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2017 4
10 19 e 1 38.22 CYBA Piotr ULKS Talex Borzytuchom 99 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0351/15 2017 4
  e 1 NM MAJEWSKI Damian ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0202/14 2017 2
1 1 e 2 65.08 SWANCAR Kamil LUKS Orkan Września 98 U20 WP I PAWLAK Przemysław Z/0577/14 2017 1
2 2 e 2 57.40 MAZUR Michał WKS Wawel Kraków 99 U20 MA II SZUBERLA Stanisław Z/3659/15 2017 2
3 4 e 2 54.60 KIEC Michał AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ II GÓRA Marcin Z/1299/14 2017 2
4 10 e 2 50.92 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 98 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0302/14 2017 3
5 13 e 2 48.59 CZULIŃSKI Łukasz OŚ AZS Poznań 98 U20 WP III BIERNACKI Jacek Z/5134/15 2017 2
6 14 e 2 47.19 KOLANO Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 99 U20 PK III MOMOT Krzysztof Z/4485/15 2017 4
7 15 e 2 46.45 STACHOWSKI Arkadiusz MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP III JUSIAK Bogusław Z/4735/15 2017 4
8 17 e 2 44.44 KOWALSKI Bartosz UKS Achilles Leszno 99 U20 WP III GÓRSKA Hanna Z/0897/17 2017
9 18 e 2 44.16 BOMBA Cezary MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/2732/16 2017 4
  e 2 NM WARCHOŁ Patryk LKS Vectra Włocławek 99 U20 KP -- KŁÓDKOWSKI Andrzej WIERZBICKI Dariusz , Z/2247/16 , 2017 4
Oszczep (800) M
1 f 1 76.92 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM M WALCZAK Leszek Z/0962/14 2017 M
2 f 1 68.86 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2017 2
3 f 1 67.30 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U20 ZP I MIKUL Kazimierz Z/1187/14 2017 1
4 f 1 62.70 PIESZKE Hubert UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/0390/14 2017 2
5 f 1 61.93 SZTYLKA Karol AML Słupsk 99 U20 PM II WITEK Mirosław Z/4201/15 2017 1
6 f 1 58.79 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/3196/15 2017 2
7 f 1 58.62 ŁABĘCKI Kamil LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM II GRECKA Ewa Z/4854/15 2017 1
8 f 1 58.32 KONSTANTYNOWICZ Wiktor MKS-MOS Katowice 99 U20 SL II BONK Stanisław Z/3213/15 2017 2
9 f 1 58.08 LINDA Ernest AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/6518/15 2017 2
10 f 1 57.86 SMYK Szymon MKS Junior Złocieniec 98 U20 ZP II KOROL Andrzej Z/0784/14 2017 2
11 f 1 56.88 PURSCH Marcel UKS Sokół Żmigród 98 U20 DS II ŁYCZAKOWSKI Ludwik Z/0977/14 2017 2
12 f 1 53.42 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 99 U20 DS III STANKIEWICZ Zbigniew Z/3249/15 2017 3
Chód 10 km M
1 s 1 47:08.21 DROZDOWICZ Arkadiusz PLKS Gwda Piła 98 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0397/14 2017 1
2 s 1 47:43.72 GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie 98 U20 MZ II GOŁAWSKI Janusz Z/0753/14 2017 1
3 s 1 48:57.28 WIATER Michał KS Agros Zamość 99 U20 LU III SWATOWSKI Wojciech Z/4575/15 2017 2
4 s 1 49:52.38 NICPOŃ Kacper MKL Szczecin 99 U20 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław Z/0660/15 2017 3
5 s 1 50:17.50 CERAZY Michał AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB III PAPUGA Sebastian Z/4455/15 2017 4
6 s 1 51:45.57 JEŻ Paweł AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB IV PAPUGA Sebastian Z/4456/15 2017 3
7 s 1 53:15.08 BARANOWSKI Michał MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/1243/14 2017 4
8 s 1 54:49.73 MACIĄG Krzysztof MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP IV KENSIK Jan Z/0736/15 2017 3
9 s 1 57:04.28 KUŻAWSKI Jakub WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/0677/15 2017 3
10 s 1 63:54.13 KULIG Maksymilian LKS Stal Mielec 99 U20 PK -- KULIG Marzena Z/2627/15 2017 3
  s 1 DNF JACHER Piotr LKS Stal Mielec # 98 U20 PK -- KULIG Marzena Z/0803/14 2017 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.051117181778 sekund