Toruń 07 - 09.07.2017
71. PZLA Mistrzostwa Polski U20
200 m K
1 f 1 23.61 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +3.2 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 f 1 24.09 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP +3.2 I MARCINIAK Roman Z/0191/15 2017 M
3 f 1 24.17 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +3.2 I NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2017 1
4 f 1 24.18 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U20 DS +3.2 I ROŻEJ Marek Z/1152/14 2017 M
5 f 1 24.81 WĘGLARZ Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL +3.2 I MORKA Piotr Z/0466/14 2017 1
6 f 1 24.96 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +3.2 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2017 2
7 f 1 25.03 MIERZYŃSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +3.2 II ROSTEK William Z/0925/14 2017 2
8 f 1 25.10 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U20 LB +3.2 II WISZ Dariusz Z/0316/15 2017 2
1 f 2 25.54 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +1.1 II LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2017 2
2 f 2 25.63 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U20 LB +1.1 II WESOŁEK Krzysztof Z/4536/15 2017 2
3 f 2 25.76 RAJEWSKA Alicja MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +1.1 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2017 3
4 f 2 25.77 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 99 U20 ZP +1.1 II STEFAŃSKI Jacek Z/0644/15 2017 2
5 f 2 25.82 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM +1.1 II RETYK Sławomir Z/1839/16 2017 2
6 f 2 25.87 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN +1.1 II NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
7 f 2 26.20 SWOBODA Pauline MKS-MOSM Bytom 99 U20 SL +1.1 II KOTUŁA Krzysztof Z/2367/17 2017
  f 2 DNF MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +1.1 -- BOCZARSKI Zbigniew Z/0652/15 2017 2
1500 m K
1 s 1 4:26.69 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U20 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2017 1
2 s 1 4:28.83 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U20 PM I POBŁOCKI Wojciech Z/0084/14 2017 1
3 s 1 4:34.63 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2017 2
4 s 1 4:37.41 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2017 2 LDK!
5 s 1 4:39.91 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/0745/15 2017 2
6 s 1 4:40.78 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP II ADAMEK Marek Z/1196/15 2017 2
7 s 1 4:44.23 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0537/15 2017 2
8 s 1 4:44.51 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2017 2 LDK!
9 s 1 4:44.82 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2017 2
10 s 1 4:47.48 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL III WERNER Mirosław Z/0532/15 2017 4
11 s 1 4:48.67 KAŹMIERCZAK Weronika LKS OSiR Pleszew 98 U20 WP III WOŹNIAK Bernard Z/4860/15 2017 2
12 s 1 4:48.70 KOWALSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP III MARCINÓW Ryszard Z/1741/16 2017 3
13 s 1 4:50.37 SOBICZEWSKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 99 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/2208/15 2017 3
14 s 1 4:50.82 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/2431/15 2017 3
15 s 1 4:51.94 JASTRZĘBSKA Iga ZLKL Zielona Góra 98 U20 LB III WIERZBICKI Remigiusz Z/0358/14 2017 2
16 s 1 4:52.51 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U20 PK III ZIĘBA Julian Z/0089/14 2017 1
17 s 1 4:55.55 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0502/15 2017 2
18 s 1 4:56.46 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 99 U20 DS III WYROBA Piotr Z/0557/15 2017 2
19 s 1 5:00.05 GROTH Dagmara GKS Żukowo 99 U20 PM IV KRÓL Krzysztof Z/2372/15 2017 4
20 s 1 5:27.27 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0355/15 2017 3
5000 m K
1 s 1 17:19.54 MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0543/15 2017 1
2 s 1 17:26.74 POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 99 U20 LB II BIESIADA Ryszard Z/1455/15 2017 2
3 s 1 17:27.94 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD II BEDNARSKI Tomasz Z/2429/15 2017 3
4 s 1 17:31.23 SZOSTECKA Paulina CWKS Resovia Rzeszów 98 U20 PK II KOWAL Piotr Z/0143/14 2017 1
5 s 1 17:49.10 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/0666/14 2017 1
6 s 1 17:52.78 DIAS Julia GKS Żukowo 99 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2017 2
7 s 1 17:54.96 KACZMAREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 98 U20 DS II ADAMEK Marek Z/3207/15 2017 3
8 s 1 17:56.36 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/2514/15 2017 2
9 s 1 18:14.26 SZYJKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U20 SL II MORKA Piotr Z/0464/14 2017 2
10 s 1 18:24.45 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 98 U20 ZP III TOBOŁA Roman Z/1598/14 2017 2
11 s 1 18:40.29 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 98 U20 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/0254/14 2017 4
12 s 1 18:43.88 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U20 PM III BODZIAK Igor Z/0375/15 2017 3
13 s 1 19:00.50 MOCZYDLAK Karolina MKS MOS Wrocław 99 U20 DS III ADAMEK Marek Z/2621/15 2017 3
14 s 1 19:08.77 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III JAROS Marek Z/0656/14 2017 3
15 s 1 19:22.71 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 98 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0395/14 2017 3
16 s 1 19:24.75 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 98 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/0665/14 2017 2
17 s 1 19:37.67 ZIÓŁKOWSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0138/16 2017 3
18 s 1 19:44.83 STAWACZ Karolina WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U20 DS -- GRZYBEK Grzegorz Z/0949/15 2017 BEZ
19 s 1 19:53.84 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2017 2
20 s 1 20:00.98 ŚLESZYCKA Anna LKS Zorza Gdynia 98 U20 PM -- WALENDZIAK Renata Z/0143/16 2017 BEZ
21 s 1 20:10.98 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 99 U20 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0640/15 2017 3
22 s 1 20:20.09 TRYBUŁA Agata MKS Unia Hrubieszów 98 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/15 2017 4
23 s 1 21:12.00 BĄK Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/2364/15 2017 BEZ
24 s 1 21:20.57 SZYJA Klaudia ULKS Barwice 98 U20 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0253/14 2017 4
  s 1 DNF PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 98 U20 LU -- JAROS Marek Z/0706/14 2017 2
  s 1 DNF WIERZBICKA Maja ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4418/15 2017 BEZ
100 m pł K
1 1 e 1 13.49 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA +0.6 M ŚLUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1
2 3 e 1 13.97 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP +0.6 I HULISZ Robert Z/0397/15 2017 1
3 4 e 1 14.02 SZYMKOWICZ Anna MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP +0.6 I JASIŃSKI Cyprian KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2017 1
4 7 e 1 14.44 WINKOWSKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +0.6 I JAGACIAK Jarosław Z/0866/14 2017 1
5 11 e 1 15.07 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U20 WP +0.6 II GÓRSKI Dariusz Z/0366/14 2017 1
6 13 e 1 15.20 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +0.6 II SASKA Tomasz Z/4388/15 2017 2
7 15 e 1 15.51 KUDUK Nikola MKL Szczecin 98 U20 ZP +0.6 II IWIŃSKA Anna Z/0284/14 2017 2
8 16 e 1 17.15 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU +0.6 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2017 2
1 2 e 2 13.73 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +2.3 I MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1
2 6 e 2 14.26 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP +2.3 I SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2017 1
3 5 e 2 14.26 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U20 LD +2.3 I SYGDZIAK Zofia Z/0788/14 2017 1
4 8 e 2 14.50 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +2.3 I BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2017 2
5 9 e 2 14.93 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP +2.3 II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2017 2
6 10 e 2 15.06 KAŹMIERCZAK Joanna MKS Pułtusk 98 U20 MZ +2.3 II KĘCKI Krzysztof # Z/0070/14 2017 2
7 12 e 2 15.17 PATELAK Angelika ULKS Sprinter Zielona Góra 99 U20 LB +2.3 II HUDYMA Grzegorz Z/1054/15 2017 2
8 14 e 2 15.36 WÓJS Marika MKS Hermes Gryfino 99 U20 ZP +2.3 II STEFAŃSKI Jacek Z/0645/15 2017 2
1 f 1 13.53 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA +1.5 M ŚLUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1
2 f 1 13.72 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +1.5 I MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1
3 f 1 13.88 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP +1.5 I HULISZ Robert Z/0397/15 2017 1
4 f 1 14.07 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U20 LD +1.5 I SYGDZIAK Zofia Z/0788/14 2017 1
5 f 1 14.13 SZYMKOWICZ Anna MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U20 OP +1.5 I JASIŃSKI Cyprian KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2017 1
6 f 1 14.30 WINKOWSKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +1.5 I JAGACIAK Jarosław Z/0866/14 2017 1
7 f 1 14.50 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP +1.5 I SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2017 1
8 f 1 14.58 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +1.5 II BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2017 2
4x400 m K
1 1 s 1 3:45.97 SMOLIŃSKA Izabela
PRACZUKOWSKA Zofia
TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
RLTL ZTE Radom 99
98
99
99
U20 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
BLAUSZ Henryka
ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
Z/0633/15
Z/0074/14
Z/3206/15
Z/0635/15
2017
2017
2017
2017
2
2
2
1
2 2 s 1 3:50.58 MICHALEWICZ Magdalena
GRYC Anna
MARKOWSKA Natalia
ŁOZOWSKA Karolina
KS Podlasie Białystok 99
99
99
99
U20 POD -- LESZCZYŃSKI Bazyli
ORŁOWSKI Piotr
NAZARKIEWICZ Robert
ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
Z/5119/15
Z/3062/15
Z/4521/15
Z/0304/15
2017
2017
2017
2017
3
2
3
M
3 3 s 1 3:56.34 ZWIAS Justyna
CIEŚLAR Katarzyna
CIEŚLAR Noemi
ZAMORA Małgorzata
MUKS SZS Cieszyn 99
99
98
99
U20 SLK -- WERNER Mirosław
WERNER Mirosław
WERNER Mirosław
WERNER Mirosław
Z/1733/15
Z/0530/15
Z/4379/15
Z/0531/15
2017
2017
2017
2017
3
2
2
2
4 5 s 1 4:06.99 DREWIENKOWSKA Kaja
STOKŁOSA Nicola
BORKOWSKA Aleksandra
SIEWRUK Agata
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98
98
99
98
U20 OPL -- ZIEMBA Krzysztof
ŻYŻYK Genowefa
MARCINÓW Ryszard
ŻYŻYK Jerzy
Z/0586/14
Z/2011/16
Z/3537/15
Z/1051/14
2017
2017
2017
2017
3
4
3
3
5 6 s 1 4:07.69 WŁODARCZYK Natalia
MRÓZ Katarzyna Weronika
PETRYK Justyna
MALINOWSKA Marta
KS Agros Zamość 99
98
98
99
U20 LBE -- MURAT Tomasz Sławomir
NAMIOTKO Stanisław
KUCHARSKI Marek
KUCHARSKI Marek
Z/4705/15
Z/4449/15
Z/4450/15
Z/4448/15
2017
2017
2017
2017
4
3
3
3
6 7 s 1 4:08.42 ŚCIERNICKA Angelika
MAJCHRZAK Agata
WSZELAKA Magdalena
STUDNIARZ Anna
LUKS Orkan Września 99
99
99
99
U20 WLP -- PUJDAK Andrzej
KACZOR Adam
KACZOR Adam
PUJDAK Andrzej
Z/1814/16
Z/2348/17
Z/1815/16
Z/2631/15
2017
2017
2017
2017
4

2
3
7 9 s 1 4:12.36 SZELIGOWSKA Julia
TERCJAK Małgorzata
TERCJAK Zofia
MATEJKOWSKA Aleksandra
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99
99
99
99
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/2546/15
Z/0501/15
Z/0502/15
Z/2443/15
2017
2017
2017
2017
4
3
2
3
8 10 s 1 4:15.03 KOROCIŃSKA Julia
MANIUKIEWICZ Adriana
WILSKA Patrycja
KUPCZYK Ewa
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99
98
98
99
U20 LBU -- WOŹNIAK Daniel
WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
SASKA Tomasz
Z/4389/15
, Z/0663/14
Z/1156/14
Z/4388/15
2017
, 2017
2017
2017
2
2
3
2
1 4 s 2 4:01.87 ZIELIŃSKA Adrianna
GIERUŃ Agnieszka
MATKOWSKA Martyna
WIDAWSKA Natalia
WLKS Wrocław 99
98
98
99
U20 DOL -- B.D.
KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil

KOBIAŁKA Kamil
Z/0692/16
Z/1293/14
Z/2554/15
2017
2017
2017
BEZ
2
2
2 8 s 2 4:09.19 RUDUCHA Paula
LACKA Magdalena
GRECKA Agnieszka
KWIATKOWSKA Angelika
MKS Juvenia Białystok 99
98
99
98
U20 POD -- MYDLARZ Adrian
KUKIEŁKO Magdalena B.D.
KUKLIŃSKI Paweł
KUKIEŁKO Magdalena B.D.
Z/2202/15
Z/1799/16
, Z/1799/16
Z/2000/16
, Z/2671/16
2017

, 2017
2017
, 2017

3
4
3
3 11 s 2 4:17.11 WOŁCZYŃSKA Marta
ANDREJCZUK Magda
SZYMCZAK Dominika
JASTRZĘBSKA Iga
ZLKL Zielona Góra 99
98
98
98
U20 LBU -- WALCZAK Jerzy
ŻUROWSKI Mariusz
LANDYSZKOWSKI Sławomir
WIERZBICKI Remigiusz
Z/2196/15
Z/0356/14
Z/4862/15
Z/0358/14
2017
2017
2017
2017
2
1
4
2
4 12 s 2 4:23.28 POKRZYWNIAK Adrianna
BĄK Katarzyna
MICHALSKA Oliwia
MATUSZCZAK Michalina
MKS Juvenia Puszczykowo 99
98
99
98
U20 WLP -- JAGACIAK Jarosław
CHMIELARZ Lucyna
JAGACIAK Jarosław
CHMIELARZ Lucyna
Z/3264/15
Z/2364/15
Z/1941/17
Z/0716/14
2017
2017
2017
2017
4
BEZ
3
2
5 13 s 2 4:27.11 KULAWCZYK Weronika
KOBESZKO Barbara
BAGIŃSKA Justyna
KOZIOŁ Patrycja
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99
98
99
99
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej KORYTKOWSKI Andrzej
Z/0331/15
Z/0330/15
Z/4917/15
, Z/2861/17
2017
2017
2017
, 2017
2

BEZ

Trójskok K
1 f 1 13.23 BEDNAREK Agnieszka MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD +2.0 I KUŚ Tomasz Z/0907/14 2017 1
2 f 1 12.48 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ +0.3 I MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2017 2
3 f 1 12.41 MACH Natalia MKS Iskra Pszczyna 99 U20 SL +0.5 I BIELA Marek Z/0307/15 2017 3
4 f 1 12.39 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP +0.7 I KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2017 2
5 f 1 12.26 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U20 KP +0.6 I KAŹMIERCZAK Daniel Z/0229/14 2017 1
6 f 1 12.02 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U20 LD +0.8 I KRAKOWIAK Lech Z/0610/14 2017 2
7 f 1 11.84 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U20 PM -1.1 II GALINSKI Tadeusz Z/0022/14 2017 1
8 f 1 11.80 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP +0.7 II ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2017 2
9 f 1 11.66 STRĄCZEK Weronika SS MKS Parasol Wrocław 99 U20 DS +0.6 II KOKOT Zdzisław Z/0507/15 2017 1
10 f 1 11.60 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM +0.8 II KAŃSKI Ryszard Z/0274/14 2017 3
11 f 1 11.25 PABIANEK Angelika AZS Łódź 99 U20 LD -0.1 III SADACH Aneta Z/0301/16 2017 3
12 f 1 11.20 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB +0.7 III SASKA Tomasz Z/0236/14 2017 3
Dysk (1) K
1 f 1 50.31 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2017
2 f 1 46.88 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 98 U20 MZ I OLSZEWSKI Henryk Z/0073/14 2017 1
3 f 1 46.60 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U20 PM I MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2017 1
4 f 1 45.97 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ I KĘCKI Krzysztof Z/0311/14 2017 1
5 f 1 43.14 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 98 U20 WN I PALUCH Krystian Z/1007/14 2017 2
6 f 1 41.34 MARKOWSKA Joanna niest. Katowice # 99 U20 SL II B.D. Z/3030/15 2017
7 f 1 40.72 TYMIŃSKA Martyna MKS-MOSM Bytom 98 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/0682/14 2017 2
8 f 1 39.11 DAWIDOWSKA Sandra UKS 19 Bojary Białystok 98 U20 PD II WOJNO Cezary Z/1075/14 2017 2
9 f 1 36.26 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U20 WP III GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2017 1
10 f 1 36.23 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U20 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2017 3
11 f 1 36.13 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Ostrołęka 99 U20 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/2531/15 2017 3
12 f 1 34.61 ZYCH Sylwia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U20 WN III GIERYSZEWSKI Andrzej Z/3656/15 2017 2
200 m M
1 f 1 21.31 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN +1.7 M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
2 f 1 21.56 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +1.7 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
3 f 1 21.77 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U20 KP +1.7 I BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2017 2
4 f 1 21.88 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U20 MZ +1.7 I KOSSOWSKI Kazimierz Z/1580/14 2017 2
5 f 1 21.92 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +1.7 II HOMA Wioleta Z/0363/15 2017 1
6 f 1 22.02 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +1.7 II JAGACIAK Jarosław Z/0201/16 2017 2
7 f 1 22.10 SIUDA Mateusz LKS OSiR Pleszew 98 U20 WP +1.7 II WOŹNIAK Bernard Z/1268/14 2017 2
8 f 1 22.21 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP +1.7 II LEWANDOWSKI Jacek Z/1576/14 2017 1
1 f 2 22.05 KRUPIŃSKI Patryk MUKS Park Zduńska Wola 98 U20 LD +0.6 II SZEWCZYK Tomasz Z/0842/14 2017 2
2 f 2 22.14 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U20 SL +0.6 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2017 1
3 f 2 22.15 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL +0.6 II SKALIK Joanna Z/0703/15 2017 2
4 f 2 22.24 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK +0.6 II KARKUT Bogdan Z/0391/15 2017 2
5 f 2 22.33 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +0.6 II WOŹNIAK Daniel Z/0508/15 2017 2
6 f 2 22.38 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP +0.6 II JAGACIAK Jarosław Z/1611/16 2017 3
7 f 2 22.85 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 98 U20 KP +0.6 III MARKUSZEWSKI Cezary Z/0013/14 2017 2
  f 2 DNF GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U20 SL +0.6 -- HOMA Wioleta Z/3377/15 2017
1500 m M
1 1 s 1 3:49.49 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2017 1
2 2 s 1 3:49.96 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U20 MA II KARAŚ Stanisław Z/1674/14 2017 2
3 3 s 1 3:50.73 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0695/14 2017 1
4 4 s 1 3:51.07 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK II BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2017 2
5 5 s 1 3:56.39 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2017 3
6 6 s 1 3:59.73 GADOMSKI Daniel UKS Siódemka Ostrołęka 98 U20 MZ II DĄBROWSKI Dariusz Z/0177/14 2017 2
7 7 s 1 4:00.14 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 98 U20 DS II ADAMEK Marek Z/0710/14 2017 3
8 8 s 1 4:00.60 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2017 3
9 9 s 1 4:01.12 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98 U20 MZ II ROSŁON Sławomir Z/0430/15 2017 2
10 10 s 1 4:02.06 ZIELONKA Jan MKL Toruń 99 U20 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2663/16 2017 2
11 11 s 1 4:03.18 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2017 2
12 12 s 1 4:03.71 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA III MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2017 3
13 19 s 1 4:10.05 PAWŁOWSKI Szymon KL Bałtyk Koszalin 99 U20 ZP III CZEPIEL Mateusz Z/3303/15 2017 3
1 13 s 2 4:04.67 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 99 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0246/16 2017 3
2 14 s 2 4:06.23 KAWALERSKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0196/16 2017 3
3 15 s 2 4:06.67 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 99 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2017 3
4 16 s 2 4:07.17 RATAJCZAK Adrian MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/2355/15 2017 2
5 17 s 2 4:07.56 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/3276/15 2017 3
6 18 s 2 4:08.69 WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2017 3
7 20 s 2 4:10.31 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U20 WN III CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2017 3
8 21 s 2 4:10.40 ZIENTALAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD III FRYZE Aleksander KOWALSKI Robert , Z/0227/16 , 2017 3
9 22 s 2 4:19.29 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ IV TARASIUK Paweł Z/0986/14 2017 3
10 23 s 2 4:24.39 DĄBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2017 4 LDK!
5000 m M
1 1 s 1 14:56.63 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2017 2
2 2 s 1 15:00.55 JANKOWSKI Radosław MLKS Baszta Bytów 98 U20 PM II KUTEŁŁO Dariusz Z/0130/14 2017 2
3 3 s 1 15:14.79 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 99 U20 MA II JASICZ Ryszard Z/0469/15 2017 2
4 4 s 1 15:23.02 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III SOBOWIEC Bartosz # Z/0201/15 2017 2
5 5 s 1 15:29.67 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98 U20 LB III BIESIADA Ryszard Z/0223/14 2017 3
6 6 s 1 15:30.47 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99 U20 WP III GRENDA Jan Z/0699/16 2017 3
7 7 s 1 15:32.44 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 98 U20 KP III ROCHOWICZ Feliks Z/0270/14 2017 3
8 8 s 1 15:34.98 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK III ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2017 2
9 9 s 1 15:56.14 ZDROJEWSKI Krystian MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2017 4
10 10 s 1 15:57.26 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 99 U20 MA III GOLEC Bartłomiej Z/0228/16 2017 3
11 11 s 1 16:02.59 MAĆKOWIAK Wiktor SL Olimpia Poznań 99 U20 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/0863/15 2017 3
12 12 s 1 16:08.65 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 99 U20 SL III PASZTA Wiesław Z/3240/15 2017 3
13 14 s 1 16:23.73 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2017 3
14 15 s 1 16:26.85 FILAR Krzysztof UKS 12 Kalisz 98 U20 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/2534/15 2017 3
15 16 s 1 16:34.82 TERKA Maciej AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB IV PAPUGA Sebastian Z/1661/14 2017 3
16 18 s 1 16:40.01 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/2404/15 2017
17 20 s 1 16:52.13 KLATKA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0357/15 2017 4
18 22 s 1 17:00.87 SZYMAŃSKI Krystian PLKS Gwda Piła 99 U20 WP IV SZYMAŃSKI Andrzej Z/1535/16 2017 4
19 24 s 1 17:04.25 MULAWA Krzysztof LKS Vectra Włocławek 98 U20 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0184/17 2017
1 13 s 2 16:22.71 TWOREK Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/1803/17 2017
2 17 s 2 16:35.91 LASKOWSKI Miłosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/0605/14 2017 3
3 19 s 2 16:47.07 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0720/15 2017 3
4 21 s 2 16:58.73 MANIKOWSKI Jakub MUKS Park Zduńska Wola 98 U20 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/3165/17 2017
5 23 s 2 17:02.74 IZYDOREK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 99 U20 SL IV RUŚNIAK Stefan Z/1690/16 2017 4
6 25 s 2 17:10.12 TARASZKIEWICZ Marcin KKL Rodło Kwidzyn 99 U20 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/1822/15 2017 4
7 26 s 2 17:11.45 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław 99 U20 DS IV SOBCZYK Tomasz # Z/4347/15 2017 4
8 27 s 2 17:18.94 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 99 U20 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2017 BEZ
9 28 s 2 17:38.97 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 99 U20 PM -- BODZIAK Igor Z/0200/15 2017 4
  s 2 DNF PAWLIKOWSKI Tomasz MKS Agros Chełm 99 U20 LU -- MAZUREK Marek Z/0649/15 2017 4
  s 2 DNF LIPIŃSKI Mateusz LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/1917/17 2017 BEZ
  s 2 DNF ADAMSKI Daniel MKL Szczecin 99 U20 ZP -- B.D. Z/0436/15 2017 3
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.07 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +2.2 I SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2017 2
2 2 e 1 14.11 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U20 ZP +2.2 I JUNIEWICZ Jakub Z/0215/14 2017 1
3 6 e 1 14.74 SZMAGAJ Mateusz LKS Maraton Turek 98 U20 WP +2.2 II PANFIL Mirosław JUNIEWICZ Jakub Z/0698/15 2017
4 8 e 1 14.89 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ +2.2 II RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1
5 9 e 1 14.92 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U20 LU +2.2 II WIERCINSKI Jerzy Z/0826/15 2017 2
6 10 e 1 14.92 PRZYBYŁEK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP +2.2 II ŻYŻYK Jerzy Z/0383/15 2017 2
7 13 e 1 15.22 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U20 ZP +2.2 II MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2017 2
8 15 e 1 15.77 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U20 LD +2.2 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/3529/15 2017 3
9 17 e 1 15.88 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +2.2 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
1 3 e 2 14.41 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +0.2 I BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
2 4 e 2 14.46 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +0.2 I KITLIŃSKI Piotr Z/0724/15 2017 1
3 5 e 2 14.69 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP +0.2 II NALEPA Marek Z/1519/14 2017 2
4 7 e 2 14.80 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +0.2 II RABSZTYN Grażyna Z/0440/15 2017 2
5 11 e 2 15.04 STASIAK Dawid MKL Szczecin 99 U20 ZP +0.2 II IWIŃSKA Anna Z/5192/15 2017 3
6 12 e 2 15.13 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +0.2 II WOŹNIAK Daniel Z/4394/15 2017 2
7 14 e 2 15.46 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 98 U20 WP +0.2 II KACZOR Adam Z/0593/14 2017 2
8 16 e 2 15.86 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA +0.2 III GIZA Andrzej Z/0098/14 2017 3
9 18 e 2 16.52 MACIEJEWSKI Artur UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP +0.2 IV KACZOR Mieczysław Z/0441/14 2017 4
1 f 1 13.83 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +0.8 I KITLIŃSKI Piotr Z/0724/15 2017 1
2 f 1 13.98 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U20 ZP +0.8 I JUNIEWICZ Jakub Z/0215/14 2017 1
3 f 1 14.04 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +0.8 I SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2017 2
4 f 1 14.43 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +0.8 I BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
5 f 1 14.56 SZMAGAJ Mateusz LKS Maraton Turek 98 U20 WP +0.8 II PANFIL Mirosław JUNIEWICZ Jakub Z/0698/15 2017
6 f 1 14.72 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP +0.8 II NALEPA Marek Z/1519/14 2017 2
7 f 1 14.87 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +0.8 II RABSZTYN Grażyna Z/0440/15 2017 2
8 f 1 14.99 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ +0.8 II RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1
1 f 2 15.00 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U20 LU -0.9 II WIERCINSKI Jerzy Z/0826/15 2017 2
2 f 2 15.15 PRZYBYŁEK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP -0.9 II ŻYŻYK Jerzy Z/0383/15 2017 2
3 f 2 15.29 STASIAK Dawid MKL Szczecin 99 U20 ZP -0.9 II IWIŃSKA Anna Z/5192/15 2017 3
4 f 2 15.30 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB -0.9 II WOŹNIAK Daniel Z/4394/15 2017 2
5 f 2 15.37 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U20 ZP -0.9 II MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2017 2
6 f 2 15.58 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 98 U20 WP -0.9 II KACZOR Adam Z/0593/14 2017 2
7 f 2 15.73 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U20 LD -0.9 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/3529/15 2017 3
8 f 2 24.00 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA -0.9 -- GIZA Andrzej Z/0098/14 2017 3
4x400 m M
1 1 s 1 3:17.20 KANIA Karol
KITLIŃSKI Michał
OLESZEK Kamil
HOŁUB Maciej
AZS UMCS Lublin 98
98
98
98
U20 LBE -- KITLIŃSKI Piotr
KITLIŃSKI Piotr
WOJCIECHOWSKI Leszek
JAROS Marek
Z/0658/14
Z/0127/14
Z/0705/16
Z/4557/15
2017
2017
2017
2017
2
1
2
2
2 2 s 1 3:19.79 POPIELARZ Rafał
ZIĘBA Szymon
SAWUŁA Paweł
MACIĄG Radosław
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99
99
98
99
U20 PDK -- KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan
Z/2057/16
Z/0312/15
Z/3170/17
Z/0391/15
2017
2017
2017
2017
3
1

2
3 3 s 1 3:22.48 GIBASZEK Aleksander
PIETRZAK Kacper
ZAJMA Paweł
RZEŹNICZAK Mateusz
RKS Łódź 98
99
99
98
U20 LDZ --
GOWORSKI Tomasz
KOPEĆ Dominik
KOPEĆ Dominik
Z/0626/15
Z/0407/15
Z/0865/14
2017
2017
2017
2

1
4 4 s 1 3:23.46 JAKÓBCZAK Mikołaj
ŚWITOŃ Kacper
KAŹMIERCZAK Kamil
WYLĘGA Nikodem
LKS Orkan Ostrzeszów 98
99
98
98
U20 WLP -- SOBIERAJ Dawid
SOBIERAJ Dawid
SOBIERAJ Dawid
NALEPA Marek
Z/0686/14
Z/2300/16
Z/0688/14
Z/1519/14
2017
2017
2017
2017
1
3
4
2
5 7 s 1 3:27.30 KARNIA Kornel
DZIEDZIECH Miłosz
POZORSKI Patryk
KORYCKI Patryk
GKS Olimpia Grudziądz 99
99
99
99
U20 KPO -- MARKUSZEWSKI Cezary
MAGDOWSKI Michał
MARKUSZEWSKI Cezary
CZUBASZEK Jarosław
Z/0553/15
Z/0542/15
Z/0114/15
Z/0552/15
2017
2017
2017
2017
2
3
3
2
6 9 s 1 3:28.94 RYCHTER Przemysław
LOSY Bartosz
JANKOWSKI Tomasz
BOROWSKI Dawid
KS Stal Ostrów Wlkp. 99
99
99
99
U20 WLP -- STODOLSKI Kamil
WALCZAK Marek
WALCZAK Marek
WALCZAK Marek
Z/0838/15
Z/0987/16
Z/0837/15
Z/2413/15
2017
2017
2017
2017
BEZ
4
3
3
7 10 s 1 3:32.03 KAWULSKI Michał
WILK Michał
KUPIS Tobiasz
KOSTRZEWSKI Bogdan
UKS LA Basket Warszawa 99
99
98
99
U20 MAZ -- BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
Z/4027/15
Z/0582/15
Z/1444/14
Z/2267/16
2017
2017
2017
2017
3
1
2
4
8 14 s 1 3:37.33 FORMANIEWICZ Piotr
OLSZEWSKI Daniel
KOWALSKI Maksymilian
BRZEZIŃSKI Adrian
MKL Toruń 98
99
98
98
U20 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel
WOŹNIAK Jacek
BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek
Z/0791/14
Z/4502/15
Z/0792/14
Z/4501/15
2017
2017
2017
2017
2
3
3
2
1 5 s 2 3:24.51 PUCZKO Michał
WRÓBEL Sebastian
PLUSKOTA Paweł
WÓJCIK Maciej
ZLKL Zielona Góra 99
99
98
99
U20 LBU -- LANDYSZKOWSKI Sławomir
LANDYSZKOWSKI Sławomir
LANDYSZKOWSKI Sławomir
HASIÓW Tomasz
Z/2052/16
Z/4518/15
Z/1080/14
Z/1062/15
2017
2017
2017
2017
BEZ
3
3
2
2 6 s 2 3:26.88 FOCH Jakub
KAWALER Wojciech
POSTUMENT Dariusz
STOPA Artur
MKS MOS Wrocław 98
98
99
99
U20 DOL -- STOLARCZYK Grzegorz
MAŃKA Bogumił
SKRZYPIŃSKI Jacek
SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/1117/14
Z/0155/14
Z/0733/15
Z/0360/16
2017
2017
2017
2017
4
3
3
3
3 8 s 2 3:27.59 SIKORSKI Piotr
RZEMIENIECKI Marek
SUCHY Jacek
LACHOWICZ Jan
KS Podlasie Białystok 98
98
99
99
U20 POD -- ORŁOWSKI Piotr
DĄBROWSKI Tomasz
DĄBROWSKI Tomasz
NIEDŹWIECKI Wojciech
Z/5023/15
Z/1078/14
Z/1222/16
Z/3243/15
2017
2017
2017
2017
3
3
4
4
4 11 s 2 3:32.80 BRZOZOWSKI Rafał
GANCARZ Szymon
PIEŃKOSZ Rafał
POULAIN Kamil
MKS Polonia Warszawa 98
98
98
98
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
TARASIUK Paweł
TARASIUK Paweł
JOBT Andrzej
Z/0671/15
Z/0672/15
Z/0985/14
Z/3372/15
2017
2017
2017
2017
3
3
3
4
5 12 s 2 3:33.77 SOKOŁOWSKI Grzegorz
KOZIOŁ Adrian
LOTKOWSKI Mateusz
SZCZECHOWSKI Gracjan
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99
98
99
98
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/2421/15
Z/1577/14
Z/1142/16
Z/1657/14
2017
2017
2017
2017
3
4
BEZ
2
6 13 s 2 3:34.93 POPŁAWSKI Kacper
NAJDEK Daniel
SOBKOWICZ Michał
BOBROWSKI Mateusz
MKS Bolesłavia Bolesławiec 99
98
99
98
U20 DOL -- GRUMAN Bartosz
ŁOMAŃSKI Dariusz
MARKOWSKA Małgorzata
ŁOMAŃSKI Dariusz
Z/3194/15
Z/3199/15
Z/3195/15
Z/6513/15
2017
2017
2017
2017
3
3
4
3
7 15 s 2 3:56.51 STRYJECKI Kamil
ŻOCHOWSKI Hubert
PERKOWSKI Jakub
NURCZYK Mateusz
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98
99
99
99
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
NIWIŃSKI Andrzej
B.D. KORYTKOWSKI Andrzej
Z/1399/15
Z/2858/17
Z/2856/17
, Z/2857/17
2017
2017
2017
, 2017
4

BEZ

Wzwyż M
1 1 f 1 2.17 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS I WIŚNIEWSKI PAWEł GRUMAN Bartosz Z/0721/15 2017 1
2 2 f 1 2.15 GRYNIENKO Maciej UKS Orlica Domaniów 98 U20 DS I MIKODA Lilla Z/0933/14 2017 1
3 3 f 1 2.07 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2017 2
4 4 f 1 2.04 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN II JASZCZYK Krzysztof Z/0287/15 2017 2
5 5 f 1 1.95 CHMIELEWSKI Kevin WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U20 DS II GRZYBEK Grzegorz Z/0947/15 2017 2
6 6 f 1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK II SUGIER Maria Z/0505/15 2017 2
7 7 f 1 1.95 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 98 U20 SL II MICHALSKA Alicja Z/1666/14 2017 2
8 8 f 1 1.92 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 98 U20 WP III KACZOR Adam Z/0593/14 2017 2
8 8 f 1 1.92 HARĘZGA Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL III SKALIK Joanna Z/0702/15 2017 2
10 10 f 1 1.88 JANKOWSKI Marcin LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN III JASZCZYK Krzysztof Z/0288/15 2017 2
10 10 f 1 1.88 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/2551/15 2017 3
12 12 f 1 1.88 ŚWIĄĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL III MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2017 3
  f 1 NM PICHOWICZ Wojciech MKS Szerszeń Bogatynia 99 U20 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0558/15 2017 3
  f 1 NM KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2017 3
  f 1 NM KAWALER Wojciech MKS MOS Wrocław 98 U20 DS -- MAŃKA Bogumił Z/0155/14 2017 3
Tyczka M
1 1 f 1 4.60 BARAN Patryk MKS Sambor Tczew 98 U20 PM I KAŃSKI Ryszard # Z/0025/14 2017 1
2 2 f 1 4.50 ADAMCZYK Jakub OSOT Szczecin 98 U20 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin Z/0162/14 2017 1
3 3 f 1 4.40 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U20 LD II KUBIAK Robert Z/0409/15 2017 2
4 4 f 1 4.20 TOMCZAK Aleksander OSOT Szczecin 99 U20 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin Z/0695/15 2017 2
4 4 f 1 4.20 PUCZKO Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U20 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/0406/14 2017 2
6 6 f 1 4.20 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 99 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/3254/15 2017 2
7 7 f 1 4.00 SOBCZYK Radosław MKS Ustroń 98 U20 SL II KUBALA Magdalena Z/0328/14 2017 1
7 7 f 1 4.00 WESOŁOWSKI Krzysztof OSOT Szczecin 99 U20 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin Z/0696/15 2017 3
9 9 f 1 4.00 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II CZAPIEWSKI Wiesław Z/0579/15 2017 2
9 9 f 1 4.00 PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 99 U20 PM II JURGA Łukasz Z/0126/15 2017 2
  f 1 NM CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 99 U20 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/0503/15 2017 3
  f 1 NM KAŹMIERCZAK Przemysław MLKS Echo Twardogóra 98 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0930/14 2017 2
  f 1 NM KAPTURSKI Albert KL Gdynia 98 U20 PM -- KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/1589/14 2017 3
  f 1 NM ŁASKI Andrzej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 99 U20 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0822/15 2017 2
  f 1 NM PIWOWARSKI Jakub KL Gdynia 98 U20 PM -- KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/1588/14 2017 2
Trójskok M
1 f 1 15.61 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD 0.0 I ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1140/14 2017 M
2 f 1 14.91 ŚWIERCZYNA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL +0.7 I KORZEŃ Robert Z/0485/14 2017 2
3 f 1 14.78 MAŃCZUK Piotr UKS Czwórka Białystok 98 U20 PD +1.0 II WOJSZKO Krzysztof Z/1741/15 2017 2
4 f 1 14.55 FORMANIEWICZ Piotr MKL Toruń 98 U20 KP -0.9 II MAŃKOWSKI Gabriel Z/0791/14 2017 2
5 f 1 14.35 KRAWCZYK Rafał LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN +0.9 III JASZCZYK Krzysztof Z/0286/15 2017 2
6 f 1 14.32 OBŁĄKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 99 U20 MZ +0.3 III ŁASZCZYCH Waldemar Z/0637/15 2017 2
7 f 1 14.21 DZIEDZIECH Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP -0.2 III MAGDOWSKI Michał Z/0542/15 2017 3
8 f 1 14.13 MAJCHRZAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM +0.2 III MAJCHRZAK Katarzyna Z/0273/14 2017 3
9 f 1 13.84 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 98 U20 WP +0.3 III CHRZĄSZCZ Piotr Z/4479/15 2017 2
10 f 1 13.52 ZAWISTOWSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD +0.6 III KOTOWSKI Jan Z/2550/15 2017 3
11 f 1 13.52 BOLT Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP +2.0 III KENSIK Jan Z/0734/15 2017 3
  f 1 NM ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD 0.0 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2017 3
Dysk (1.75) M
1 f 1 60.27 STACHNIK Oskar ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2017 1
2 f 1 55.61 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0477/14 2017 M
3 f 1 54.81 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2017 1
4 f 1 50.53 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM I KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2017 1
5 f 1 48.99 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN II CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0991/14 2017 2
6 f 1 46.89 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2017 1
7 f 1 46.44 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2017 1
8 f 1 46.27 ŁABA Jan OŚ AZS Poznań 98 U20 WP II BIERNACKI Jacek Z/5133/15 2017 2
9 f 1 42.61 WOJTUŚ Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/4191/15 2017 3
10 f 1 42.40 KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2017 2
11 f 1 42.12 BOŁDYSZ Mariusz KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/3895/15 2017 2
12 f 1 41.05 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2017 2
Młot (6) M
1 f 1 69.00 SIKORA Radosław BKS Bydgoszcz 98 U20 KP I DREGER Jacek Z/1575/14 2017 1
2 f 1 67.10 SWANCAR Kamil LUKS Orkan Września 98 U20 WP I PAWLAK Przemysław Z/0577/14 2017 1
3 f 1 62.73 MAZUR Michał WKS Wawel Kraków 99 U20 MA I SZUBERLA Stanisław Z/3659/15 2017 2
4 f 1 55.97 BOMBA Błażej MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/4276/15 2017 2
5 f 1 54.20 PTAK Adam MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS II WOCHNA Robert Z/0958/14 2017 2
6 f 1 53.63 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2017 2
7 f 1 52.94 KIEC Michał AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ II GÓRA Marcin Z/1299/14 2017 2
8 f 1 52.61 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2017 3
9 f 1 51.28 KOŹLICKI Michał OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ II ROSA Mikołaj Z/3940/15 2017 2
10 f 1 49.29 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 98 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0302/14 2017 3
11 f 1 49.02 ODOLCZYK Michał OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ III ROSA Mikołaj Z/3939/15 2017 3
12 f 1 48.22 PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/1157/14 2017 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5847687721252 sekund