Warszawa 29.07.2017
Zawody kontrolne przed OOM
100 m K
1 1 e 1 12.02 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +0.9 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2017 1
2 2 e 1 12.11 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN +0.9 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
3 3 e 1 12.20 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ +0.9 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2017
4 4 e 1 12.50 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ +0.9 II OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2017 2
5 5 e 1 12.52 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 U16 KP +0.9 II B.D. ROSIŃSKI Zenon , Z/0674/16 , 2017 2 LDK!
6 6 e 1 12.61 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ +0.9 II CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2017 2
7 7 e 1 12.69 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN +0.9 II NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
8 8 e 1 12.77 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.9 III OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2017 3
1 9 e 2 12.82 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U16 MZ +0.3 III OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2017 4
2 10 e 2 12.88 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +0.3 III ZEGIS Krystyna Z/2426/15 2017 3
3 11 e 2 12.92 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.3 III OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2017
4 12 e 2 13.02 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ +0.3 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2017 3
5 15 e 2 13.04 WASILUK Agata MKS Agros Chełm # 00 U18 LU +0.3 III HODUN Rafał Z/0973/15 2017
6 13 e 2 13.04 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamo¶ć 00 U18 LU +0.3 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2017 3
7 14 e 2 13.04 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ +0.3 III RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2017 2
1 16 e 3 13.21 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U16 KP +1.8 IV ROSIŃSKI Zenon # Z/5325/15 2017 4
2 17 e 3 13.34 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +1.8 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0154/16 2017 4
3 18 e 3 13.40 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 02 U16 WN +1.8 IV PAWŁOWSKA Dorota Z/0644/17 2017 3
4 22 e 3 13.59 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +1.8 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2331/16 2017 5
5 25 e 3 13.94 KACZYŃSKA Julia OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ +1.8 V WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/3210/17 2017 LDK!
6 29 e 3 14.16 ZAWODNIK Maja LUKS Lidzbark Welski 04 U14 WN +1.8 V AFELTOWICZ Karol Z/2561/17 2017 BEZ
7 33 e 3 14.46 JAROSZEWSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ +1.8 V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3054/17 2017 LDK!
8 36 e 3 14.59 ¦LEDZ Kamila MKS Pogoń Siedlce 02 U16 MZ +1.8 -- MARKOWSKI Michał Z/3280/17 2017
1 20 e 4 13.45 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U16 KP +1.7 IV ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2017 3
2 21 e 4 13.48 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +1.7 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2017 3
3 24 e 4 13.75 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +1.7 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3089/16 , 2017 5 LDK!
4 26 e 4 13.96 KAWECKA Justyna LUKS Lidzbark Welski 02 U16 WN +1.7 V AFELTOWICZ Karol Z/2832/16 2017 4
5 27 e 4 13.97 MILEJSKA Matylda KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN +1.7 V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3898/16 , 2017 BEZ LDK!
6 31 e 4 14.30 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ +1.7 V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2017 LDK!
7 34 e 4 14.52 KOWALSKA Magdalena MKS Durasan Płońsk 02 U16 MZ +1.7 -- B.D. MARKOWSKI Arkadiusz MARKOWSKI Arkadiusz # , Z/3048/17 , 2017 LDK!
1 19 e 5 13.42 JASTRZĘBSKA Karolina MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ -0.2 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/3279/17 2017
2 23 e 5 13.68 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 02 U16 KP -0.2 IV ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2017 5
3 28 e 5 13.99 DˇBROWSKA Magdalena Maria MKS Pogoń Siedlce 02 U16 MZ -0.2 V MARKOWSKI Michał Z/2947/16 2017 BEZ
4 30 e 5 14.29 HERMAN Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -0.2 V POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # Z/0156/16 2017 BEZ LDK!
5 32 e 5 14.37 DANIELIK Angelika MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -0.2 V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3240/16 2017 BEZ
6 35 e 5 14.57 KAMIŃSKA Zofia MUKL Brodnica 04 U14 KP -0.2 -- ROSIŃSKI Zenon Z/3268/17 2017
7 37 e 5 14.93 ANTONIUK Maja KS AZS UWM Olsztyn 04 U14 WN -0.2 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2469/17 2017 LDK!
8 38 e 5 15.47 ROSA Marlena MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ -0.2 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3052/17 2017 LDK!
1 1 f 1 12.03 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +1.6 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2017 1
2 2 f 1 12.24 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ +1.6 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2017
3 3 f 1 12.57 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN +1.6 II NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
4 4 f 1 12.61 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ +1.6 II CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2017 2
5 5 f 1 12.62 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 U16 KP +1.6 II B.D. ROSIŃSKI Zenon , Z/0674/16 , 2017 2 LDK!
6 6 f 1 12.82 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U16 MZ +1.6 III OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2017 4
200 m K
1 1 s 1 24.79 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN -0.1 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
2 2 s 1 25.60 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -0.1 II WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2017 2
3 3 s 1 25.65 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -0.1 II KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek Z/0352/17 2017 2 LDK!
4 4 s 1 25.99 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -0.1 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2103/15 2017 2
5 5 s 1 26.36 WASILUK Agata MKS Agros Chełm # 00 U18 LU -0.1 III HODUN Rafał Z/0973/15 2017
6 6 s 1 26.48 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -0.1 III MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2017 1
7 8 s 1 27.38 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 02 U16 WN -0.1 IV PAWŁOWSKA Dorota Z/0644/17 2017 3
1 7 s 2 26.90 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U16 KP +0.5 III ROSIŃSKI Zenon # Z/5325/15 2017 4
2 10 s 2 27.46 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +0.5 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2017 3
3 11 s 2 27.48 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD +0.5 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
4 12 s 2 27.55 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U16 KP +0.5 IV ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2017 3
5 13 s 2 28.62 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +0.5 V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3089/16 , 2017 5 LDK!
6 17 s 2 30.40 CIESIELSKA Magdalena LKS Mazowsze Teresin 01 U18 MZ +0.5 -- CIERECH Bogusław Z/0989/15 2017 5
1 9 s 3 27.45 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +0.2 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0154/16 2017 4
2 14 s 3 28.66 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK +0.2 -- KARKUT Bogdan Z/6463/15 2017 5
3 15 s 3 29.18 BURLEWICZ Barbara UKS MTE Milanówek 03 U16 MZ +0.2 V RODOWALD Olaf SOBIERAJ Aneta Z/0926/17 2017 LDK!
4 16 s 3 29.86 DˇBROWSKA Magdalena Maria MKS Pogoń Siedlce 02 U16 MZ +0.2 V MARKOWSKI Michał Z/2947/16 2017 BEZ
5 18 s 3 30.46 KAWECKA Justyna LUKS Lidzbark Welski 02 U16 WN +0.2 -- AFELTOWICZ Karol Z/2832/16 2017 4
300 m K
1 1 s 1 40.97 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2426/15 2017 3
2 3 s 1 43.41 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U16 MZ III JOBT Andrzej Z/5364/15 2017 2
3 5 s 1 44.56 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN III POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # , Z/0260/17 , 2017 4 LDK!
4 6 s 1 46.05 MILEJSKA Matylda KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3898/16 , 2017 BEZ LDK!
5 7 s 1 46.13 SUMIŃSKA Jolanta KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0591/16 2017 4
6 8 s 1 46.33 HERMAN Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # Z/0156/16 2017 BEZ LDK!
7 12 s 1 50.44 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3895/16 , 2017 BEZ LDK!
1 2 s 2 41.41 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2017 1
2 4 s 2 43.42 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2060/15 2017 3
3 9 s 2 46.55 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 04 U14 WN V POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # Z/3463/17 2017 LDK!
4 10 s 2 46.86 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2017 LDK!
5 11 s 2 48.72 CZARNUCHA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 04 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2471/17 2017 LDK!
400 m K
1 1 s 1 54.73 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL I ISKRA Janusz Z/5132/11 2017 M
2 2 s 1 55.40 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2017 1
3 3 s 1 59.13 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2017 2
4 5 s 1 61.49 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0259/17 2017 4 LDK!
5 8 s 1 65.28 KUCIŃSKA Dominika MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- B.D. Z/2076/15 2017 3
1 4 s 2 60.24 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ III MARKOWSKI Michał Z/2061/15 2017 3
2 6 s 2 62.04 PAWŁOWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 99 U20 WN IV PRUSAKOWSKI Leon Z/3975/15 2017 BEZ
3 7 s 2 62.16 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2017 4
4 9 s 2 65.62 JACKIEWICZ Patrycja LKS Mazowsze Teresin 01 U18 MZ -- CIERECH Bogusław Z/5392/15 2017 5
600 m K
1 s 1 1:36.94 JASTRZĘBSKA Magda WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2017 3 LDK!
2 s 1 1:37.62 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2017 3 LDK!
3 s 1 1:39.13 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2017 3 LDK!
4 s 1 1:39.87 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2102/15 2017 4
5 s 1 1:41.68 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1261/16 2017 3
6 s 1 1:43.01 GUL Regina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK IV KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek Z/0478/17 2017 4 LDK!
7 s 1 1:44.90 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1772/15 2017 3
8 s 1 1:47.89 URBAN Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 04 U14 MZ V B.D. Z/3271/17 2017
9 s 1 1:51.80 ŁUKASIK Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 04 U14 MZ -- B.D. Z/3272/17 2017
10 s 1 1:53.22 WOJNOWSKA Aleksandra MUKL Brodnica 04 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3269/17 2017
11 s 1 1:58.69 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/1200/17 2017 LDK!
12 s 1 2:00.23 KURCOŃ Julia MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ -- B.D. Z/3281/17 2017
800 m K
1 1 s 1 2:22.20 HAPUNOWICZ Joanna MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2075/15 2017 3
2 2 s 1 2:26.25 OCH Martyna MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV B.D. Z/0937/16 2017 4
3 3 s 1 2:28.35 OCH Maja MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV B.D. Z/0936/16 2017 5
4 4 s 1 2:30.21 BIEDRZYCKA Roksana KS Maków Biega 00 U18 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5870/15 2017 BEZ
5 5 s 1 2:38.72 PIETRUCZUK Alicja MLKS Czarni Olecko 00 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/1795/16 2017 BEZ LDK!
1000 m K
1 s 1 2:56.86 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2017 2 LDK!
2 s 1 2:59.64 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2017 3
3 s 1 3:04.00 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0060/16 2017 3 LDK!
4 s 1 3:07.13 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U16 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2017 4
5 s 1 3:09.55 KRÓL Aleksandra GUKS Asy Dywity 02 U16 WN III GARBINO Andrzej Z/2903/16 2017 3
6 s 1 3:12.46 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/3454/15 2017 BEZ LDK!
7 s 1 3:15.99 IRACKA Weronika LKS Mazowsze Teresin 02 U16 MZ IV CIERECH Bogusław Z/1214/17 2017
8 s 1 3:16.65 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 06 U12 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2017 LDK!
9 s 1 3:17.03 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2017 5 LDK!
10 s 1 3:23.52 PIWOWARSKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3161/17 2017
11 s 1 3:24.02 MARCZUK Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz Z/1418/17 2017
12 s 1 3:24.82 MRÓZ Natalia OKLA Ostrołęka 02 U16 MZ V WITKOWSKI Bartosz Z/1055/17 2017
13 s 1 3:32.12 KRUPIŃSKA Martyna KS Maków Biega 02 U16 MZ V ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1050/16 2017 5
2000 m K
1 1 s 1 6:43.78 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 Sen WN -- CYTLAŁ Jacek CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/4177/11 2017 3
2 2 s 1 6:56.18 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 06 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2017 LDK!
3 3 s 1 7:04.14 PRZYBYSZ Natalia GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0764/15 2017 3
4 4 s 1 7:26.24 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 03 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/5480/15 2017 4
100 m pł J MŁ K
2 1 e 1 14.74 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ +1.4 II RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2017 2
3 2 e 1 15.03 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +1.4 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2
4 3 e 1 15.10 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD +1.4 II PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
5 4 e 1 15.90 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD +1.4 III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
2 1 f 1 15.09 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ +0.8 II RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2017 2
3 2 f 1 15.32 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD +0.8 II PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
4 3 f 1 16.01 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD +0.8 III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
100 m pł K
1 1 e 1 14.56 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ +1.4 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2017
1 1 f 1 14.50 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ +0.8 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2017
400 m pł K K
1 1 s 1 63.16 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0443/15 2017 1
2 2 s 1 63.85 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD II LIPIŃSKI Leszek # Z/3706/15 2017 2
3 3 s 1 66.25 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U23 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2017
4 4 s 1 70.55 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2017 4
4x100 m K
1 1 s 1 48.94 NOWAKOWSKA Marcelina
SUCHECKA Katarzyna
RADZKA Paulina
SOKAL Marta
AKL Ursynów Warszawa 02
01
99
99
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/2149/16
Z/2640/16
Z/0601/15
Z/0602/15
2017
2017
2017
2017
4
5
2
2
2 2 s 1 49.56 LIPIŃSKA Julia
SOKOŁOWSKA Julia
ŻUROWSKA Julia
MASZKIEWICZ Maja
AKL Ursynów Warszawa 01
00
01
01
U18 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/2758/17
Z/2324/15
Z/1754/17
Z/2152/16
2017
2017
2017
2017

2
5
3
Wzwyż K
1 1 f 1 1.62 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ II GOS Piotr Z/6248/15 2017 2
2 3 f 1 1.55 BARAŃSKA Julia RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin GOS Piotr , Z/1663/17 , 2017 3 LDK!
3 2 f 1 1.55 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek # Z/3739/15 2017 3
4 4 f 1 1.55 BURLEWICZ Barbara UKS MTE Milanówek 03 U16 MZ III RODOWALD Olaf SOBIERAJ Aneta Z/0926/17 2017 LDK!
5 6 f 1 1.50 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U18 LU IV DZIDO Dariusz Z/2226/16 2017 3
6 5 f 1 1.50 PIOTROWSKA Ewa AZS UMCS Lublin 00 U18 LU IV CHMIELEWSKI Marek SZYMCZUK Dariusz , Z/6047/15 , 2017 2 LDK!
7 7 f 1 1.40 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
Tyczka K
1 1 f 1 3.60 LIPIŃSKA Milena AZS UMCS Lublin 99 U20 LU I MIGDA Leszek Z/0583/15 2017 1
2 2 f 1 3.40 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U18 MZ I MASTALERZ Janusz Z/3992/15 2017 1
3 3 f 1 3.30 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U20 MZ I GAWENDA Andrzej Z/1194/14 2017 1
3 4 f 1 3.30 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U18 SK I WRONA Agnieszka Z/3633/15 2017 1 LDK!
6 6 f 1 2.60 GUMOWSKA Maja AZS-AWF Warszawa 02 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2629/16 2017 3 LDK!
7 8 f 1 2.40 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2017 5
7 9 f 1 2.40 SOBCZYK Alicja KKL Kielce 00 U18 SK IV WRONA Agnieszka Z/3229/17 2017
9 7 f 1 2.40 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ IV WRZECIONO Dorota MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2017 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.47 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +1.9 II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
2 2 f 1 5.30 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U16 MZ +0.7 III BIERNACKI Jan Z/0765/15 2017 4
3 3 f 1 5.23 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD +1.1 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
4 4 f 1 5.18 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +0.1 III RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2
5 5 f 1 5.15 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U18 MZ +0.7 III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2017 3
6 6 f 1 5.09 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ +3.1 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2017 3
7 7 f 1 4.75 ZAWODNIK Maja LUKS Lidzbark Welski 04 U14 WN +2.9 V AFELTOWICZ Karol Z/2561/17 2017 BEZ
8 8 f 1 4.65 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +0.1 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/1786/15 2017 BEZ
9 9 f 1 4.47 DANIELIK Angelika MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +2.0 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3240/16 2017 BEZ
10 10 f 1 4.41 KACZYŃSKA Julia OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ +0.7 -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/3210/17 2017 LDK!
11 11 f 1 4.33 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD +1.6 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2331/16 2017 5
12 12 f 1 4.32 KOWALSKA Magdalena MKS Durasan Płońsk 02 U16 MZ +1.2 -- B.D. MARKOWSKI Arkadiusz MARKOWSKI Arkadiusz # , Z/3048/17 , 2017 LDK!
  4.73 ZAWODNIK Maja LUKS Lidzbark Welski 04 U14 WN +1.8 V AFELTOWICZ Karol Z/2561/17 2017 BEZ
Kula (3) K
1 1 f 1 13.32 KOWALSKA Paulina MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1765/15 2017 2
2 2 f 1 12.70 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU III WOLIŃSKI Michał Z/6092/15 2017 3
3 3 f 1 11.40 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 ŁódĽ 02 U16 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2017 3 LDK!
4 4 f 1 11.34 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U16 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2017 3
5 5 f 1 11.32 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
6 6 f 1 11.23 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 01 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5548/15 2017 5
7 7 f 1 10.43 KACZOROWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 03 U16 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2707/17 2017 5
8 8 f 1 10.25 STEFANOWSKA Weronika MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1789/15 2017 4
9 9 f 1 9.89 TOKARSKA Julia MKS Durasan Płońsk 02 U16 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1023/17 2017
10 10 f 1 9.83 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
11 11 f 1 9.47 KACZMARCZYK Andżelika LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 02 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2706/17 2017
12 12 f 1 9.38 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2366/17 2017 -
13 13 f 1 9.36 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2332/16 2017 3
14 14 f 1 8.29 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2017 BEZ
15 15 f 1 7.81 KOZŁOWSKA Anna MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz # Z/1759/15 2017 5 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 11.09 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ III NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2017 3
Dysk (0.75) K
1 f 1 37.43 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2332/16 2017 3
3 f 1 32.55 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U16 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2017 BEZ
Dysk (1) K
2 f 1 34.52 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 ŁódĽ 02 U16 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2017 3 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 47.33 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2017 2
2 f 1 42.77 FELICIAK Alicja OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ III ROSA Mikołaj Z/1871/16 2017 4
Oszczep (500) K
1 1 f 1 39.05 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/5360/15 2017 3
2 2 f 1 37.71 STY¦ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2017 3
3 3 f 1 37.41 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U18 MZ III NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2017 1
4 4 f 1 35.70 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 ŁódĽ 02 U16 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2017 3 LDK!
5 5 f 1 30.72 MOSZCZYŃSKA Patrycja LUKS Lidzbark Welski 04 U14 WN V AFELTOWICZ Karol AFELTOWICZ Karol , Z/2556/17 , 2017 5
6 6 f 1 30.13 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ V WA¦NIEWSKI Marcin # Z/1664/17 2017 BEZ LDK!
7 7 f 1 29.76 KACZOROWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 03 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2707/17 2017 5
8 8 f 1 26.50 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 01 U18 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5548/15 2017 5
9 9 f 1 23.05 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
10 10 f 1 21.82 KOZŁOWSKA Anna MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz # Z/1759/15 2017 5 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.98 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +2.1 II KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/1800/13 2017 2
2 2 e 1 11.01 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +2.1 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
3 3 e 1 11.05 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U18 MZ +2.1 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2017
4 4 e 1 11.12 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +2.1 II ZEGIS Krystyna Z/2898/15 2017 3
5 5 e 1 11.15 KOSSOWSKI Daniel RLMKS Orlęta Radom 81 Weteran MZ +2.1 II KOSSOWSKI Kazimierz Z/1716/13 2017 2
6 6 e 1 11.35 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ +2.1 III MACIEJEWSKI Janusz Z/2651/16 2017 3
7 10 e 1 11.50 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 U23 MZ +2.1 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2017 3
8 13 e 1 11.58 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ +2.1 III MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
1 8 e 2 11.43 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ +1.8 III BOROŃ Adam Z/0340/17 2017 4
2 9 e 2 11.49 MARCINIAK Wiktor UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ +1.8 III MIERZEJEWSKI Marek Z/2453/16 2017 4
3 12 e 2 11.56 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +1.8 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2017
4 14 e 2 11.64 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD +1.8 III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2
5 15 e 2 11.67 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +1.8 III ZEGIS Krystyna Z/2423/15 2017 3
6 19 e 2 11.72 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +1.8 III OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2017 5
7 20 e 2 11.73 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD +1.8 III SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2017 4
8 21 e 2 11.75 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ +1.8 III BOROŃ Aldona Z/2436/15 2017 4
1 11 e 3 11.54 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamo¶ć 00 U18 LU +1.3 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2017 4
2 17 e 3 11.67 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +1.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2017 2
3 22 e 3 11.81 WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +1.3 IV LIPIŃSKI Leszek Z/3773/15 2017 BEZ
4 25 e 3 11.91 WIˇCEK Jan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ +1.3 IV B.D. Z/2506/17 2017
5 26 e 3 11.93 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ +1.3 IV OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2017 3
6 28 e 3 12.10 GRYTA Jacek MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU +1.3 IV HODUN Rafał HODUN Rafał , Z/0028/17 , 2017 LDK!
7 30 e 3 12.16 GORTATOWSKI Mateusz MUKL Brodnica 02 U16 KP +1.3 IV ROSIŃSKI Zenon Z/5322/15 2017 3
1 7 e 4 11.41 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 91 Sen WP +1.6 III BIEDERMANN Roman B.D.
2 16 e 4 11.67 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ +1.6 III DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2017 4 LDK!
3 23 e 4 11.83 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN +1.6 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0445/15 2017 3
4 24 e 4 11.86 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN +1.6 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1320/14 2017 3
5 31 e 4 12.27 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ +1.6 -- BOROŃ Adam Z/4092/15 2017 BEZ
6 32 e 4 12.41 MICHALEWICZ Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +1.6 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0992/17 2017 -
7 33 e 4 12.55 STOŁOWY Michał SSA Legia 1926 Warszawa 97 U23 MZ +1.6 -- OBROCKI Bogdan Z/2967/17 2017
8 37 e 4 12.68 PAŁKOWSKI Dawid LUKS Lidzbark Welski 04 U14 WN +1.6 V AFELTOWICZ Karol Z/2557/17 2017 BEZ
1 18 e 5 11.68 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +1.6 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
2 27 e 5 12.00 POMIAN Radosław LUKS Hańcza Suwałki 00 U18 PD +1.6 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1518/15 2017 4
3 29 e 5 12.10 POPŁAWSKI Karol LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 02 U16 MZ +1.6 IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3520/17 2017
4 34 e 5 12.57 KLUK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +1.6 V ZEGIS Krystyna Z/2465/17 2017
5 35 e 5 12.65 BARTOSZUK Adam KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +1.6 V POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # , Z/0261/17 , 2017 LDK!
6 36 e 5 12.65 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ +1.6 V WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2017 BEZ LDK!
7 38 e 5 12.86 BALEWSKI Dawid KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN +1.6 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1443/17 2017 LDK!
1 39 e 6 12.88 CHOJNACKI Wiktor SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ +0.7 -- WYSOCKI Rafał Z/5558/15 2017 5 LDK!
2 40 e 6 12.88 SAJNOG Kacper MKS Durasan Płońsk 02 U16 MZ +0.7 -- MARKOWSKI Arkadiusz MARKOWSKI Arkadiusz # , Z/3049/17 , 2017 LDK!
3 41 e 6 13.22 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ +0.7 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2017 5 LDK!
4 42 e 6 13.36 WIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U16 MZ +0.7 -- MARKOWSKI Arkadiusz MARKOWSKI Arkadiusz # , Z/3051/17 , 2017 LDK!
5 43 e 6 13.93 WOŁEK Dawid OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ +0.7 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0367/17 2017
1 1 f 1 11.00 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +0.9 II KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/1800/13 2017 2
2 2 f 1 11.03 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U18 MZ +0.9 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2017
3 3 f 1 11.10 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +0.9 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
4 4 f 1 11.36 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 91 Sen WP +0.9 III BIEDERMANN Roman B.D.
5 5 f 1 11.40 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ +0.9 III MACIEJEWSKI Janusz Z/2651/16 2017 3
6 6 f 1 11.55 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ +0.9 III BOROŃ Adam Z/0340/17 2017 4
  f 1 DQ DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +0.9 -- ZEGIS Krystyna Z/2898/15 2017 3
200 m M
1 1 s 1 21.76 BRYLIŃSKI Robert O¦ AZS Poznań 91 Sen WP -0.1 I MAĆKOWIAK Robert Z/3806/11 2017 M
2 2 s 1 22.17 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 Sen KP -0.1 II ROSIŃSKI Zenon Z/0179/11 2017 2
3 4 s 1 22.33 DUDEK Bartosz AZS-AWF Katowice # 92 Sen SL -0.1 II B.D. B.D. Z/3483/11 2017
4 5 s 1 22.98 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -0.1 III ZEGIS Krystyna Z/2898/15 2017 3
5 6 s 1 23.00 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -0.1 III MACIEJEWSKI Janusz Z/2651/16 2017 3
6 7 s 1 23.38 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -0.1 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2017
7 8 s 1 23.57 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 90 Sen MZ -0.1 III OBROCKI Bogdan Z/2307/16 2017 3
1 9 s 2 23.98 SUCHOROWSKI Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ +0.5 IV PARADOWSKI Wiesław LDK!
2 10 s 2 24.07 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN +0.5 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0445/15 2017 3
3 11 s 2 24.26 GORTATOWSKI Mateusz MUKL Brodnica 02 U16 KP +0.5 IV ROSIŃSKI Zenon Z/5322/15 2017 3
4 12 s 2 24.27 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U18 KP +0.5 IV ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2017 3
5 15 s 2 25.38 MICHALEWICZ Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +0.5 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0992/17 2017 -
6 18 s 2 26.08 PAŁKOWSKI Dawid LUKS Lidzbark Welski 04 U14 WN +0.5 -- AFELTOWICZ Karol Z/2557/17 2017 BEZ
1 3 s 3 22.31 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ +0.2 II MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
2 13 s 3 24.42 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD +0.2 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2017 4
3 14 s 3 24.56 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD +0.2 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2017
4 16 s 3 25.58 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN +0.2 V ZEGIS Krystyna Z/2467/17 2017 BEZ
5 17 s 3 26.08 IGNACZAK Maksymilian SRS Kondycja Piaseczno 02 U16 MZ +0.2 -- PARADOWSKI Wiesław Z/1596/17 2017 LDK!
6 19 s 3 28.06 WOŁEK Dawid OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ +0.2 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0367/17 2017
300 m M
1 1 s 1 36.47 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 00 U18 DS -- B.D. Z/2601/15 2017
2 2 s 1 36.99 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2 LDK!
3 3 s 1 37.86 KOZŁOWSKI Piotr LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5533/15 2017 2 LDK!
4 4 s 1 38.05 GRYTA Jacek MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU III HODUN Rafał HODUN Rafał , Z/0028/17 , 2017 LDK!
5 5 s 1 39.05 POŁCZYK Arkadiusz KS SMS Szklarska Poręba 01 U18 DS -- B.D. Z/3013/17 2017
6 6 s 1 39.95 JANOWSKI Bartek KS Warszawianka W-wa 02 U16 MZ IV GĘBSKI Adam Z/2905/17 2017
7 7 s 1 40.27 BARTOSZUK Adam KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN IV POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # , Z/0261/17 , 2017 LDK!
8 8 s 1 42.37 DOBYRN Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN V POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata # Z/0258/16 2017 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.96 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 U23 KP II ROSIŃSKI Zenon B.D. B.D. Z/0271/14 2017
2 2 s 1 52.77 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN IV ZEGIS Krystyna Z/2423/15 2017 3
3 3 s 1 54.13 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2017 3
4 4 s 1 54.61 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2017 BEZ
5 5 s 1 54.90 BEŃ Józef KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0991/17 2017
6 6 s 1 56.60 CHOJNACKI Wiktor SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ V WYSOCKI Rafał Z/5558/15 2017 5 LDK!
7 7 s 1 59.66 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2017 BEZ LDK!
600 m M
1 s 1 1:30.66 DˇBROWSKI Jakub KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon Z/0592/16 2017 4
2 s 1 1:31.56 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN III POLEWACZ Małgorzata # Z/1477/16 2017 BEZ
3 s 1 1:34.06 SOBOL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata # , Z/2970/17 , 2017 LDK!
4 s 1 1:34.51 KARWOWSKI Krystian MKS Durasan Płońsk 02 U16 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0533/16 2017 BEZ
5 s 1 1:35.25 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1028/17 2017 LDK!
6 s 1 1:37.31 PHAN-GRUCHAŁA Marcel SRS Kondycja Piaseczno 04 U14 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1487/17 2017 LDK!
7 s 1 1:40.68 STEFAŃCZYK Jakub LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 04 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3519/17 2017
800 m M
1 1 s 1 1:53.60 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0457/12 2017 1
2 3 s 1 1:56.01 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0705/16 2017 2
3 5 s 1 1:56.27 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2017 2
4 6 s 1 1:57.29 KOZŁOWSKI Piotr LKS Lubawa 01 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/5533/15 2017 2 LDK!
5 7 s 1 1:59.06 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U18 DS III B.D. Z/2602/15 2017
6 8 s 1 1:59.11 PIˇTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ III DˇBROWSKI Dariusz Z/2050/15 2017 3
7 13 s 1 2:06.70 LEC Dawid KS Polanik Piotrków Trybunalski 99 U20 LD IV TRALIŃSKA Justyna Z/1908/17 2017 BEZ
8 14 s 1 2:08.62 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2017
9 16 s 1 2:09.93 SZCZEPAŃSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3313/17 2017
3 9 s 2 2:00.74 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN III ŻEGIS Krystyna Z/0446/15 2017 2
4 10 s 2 2:04.21 OLSZEWSKI Igor MUKL Brodnica 00 U18 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/0970/16 2017 BEZ
5 11 s 2 2:05.12 CIŻYŃSKI Błażej MUKL Brodnica 00 U18 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/2001/15 2017 4
6 12 s 2 2:05.90 GŁUCHOWSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2512/17 2017
7 15 s 2 2:09.31 KU¬NIARSKI Tomasz MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ --
8 17 s 2 2:13.79 FURMANIAK Rafał MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ -- B.D. Z/3283/17 2017
9 18 s 2 2:14.17 BOCHOMULSKI Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 01 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz
1000 m M
1 1 s 1 2:29.33 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0695/14 2017 1
2 2 s 1 2:34.99 KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1779/15 2017 3
3 3 s 1 2:36.44 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2017 4 LDK!
4 4 s 1 2:36.69 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2017 4
5 5 s 1 2:39.44 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/2174/15 2017
6 6 s 1 2:44.21 LIKWIARZ Dawid LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 02 U16 MZ IV WARDASZKO Andrzej Z/3643/16 2017 3
7 7 s 1 2:45.63 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/2513/17 2017
8 8 s 1 2:46.96 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- B.D. Z/5610/15 2017 4
9 9 s 1 2:47.29 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2017 4
10 10 s 1 2:48.83 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2017 4
11 11 s 1 2:51.29 ZABORSKI Mateusz SRS Kondycja Piaseczno 93 Sen MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D.
12 12 s 1 2:53.52 GÓRCZYŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 04 U14 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz BEZ LDK!
13 13 s 1 2:54.99 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz # Z/1421/17 2017
2000 m M
1 1 s 1 5:44.99 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 98 U20 KP -- ROCHOWICZ Feliks Z/0270/14 2017 3
2 2 s 1 5:53.91 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3099/16 2017 4
3 3 s 1 5:55.99 DˇBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2017 4 LDK!
4 4 s 1 5:56.31 JAROSZEWSKI Cezary KS Maków Biega 00 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0456/17 2017
5 5 s 1 6:11.15 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 00 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2017 4 LDK!
6 6 s 1 6:20.25 KIERSZTEJNA Bartosz UKS MOSiR Działdowo 98 U20 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3080/17 2017 4
7 7 s 1 6:26.30 JEDAMSKI Adam UKS MOSiR Działdowo 02 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/3091/16 2017 BEZ
8 8 s 1 6:27.58 DUCZYŃSKI Maciej RK Athletics Warszawa 75 Weteran MZ -- KACZMAREK Aneta Z/2827/17 2017
9 9 s 1 7:01.41 BRYNDA Marcin MLKS Czarni Olecko 88 Sen WN -- BRYNDA Marcin Z/1471/16 2017
10 10 s 1 7:01.73 WSZEBOROWSKI Kacper MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN -- KUKIEŁKO Magdalena BRYNDA Marcin Z/1680/17 2017 LDK!
110 m pł MŁ M
3 7 e 2 17.02 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN +0.9 IV ZEGIS Krystyna Z/2467/17 2017 BEZ
8 f 1 16.64 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN +1.9 III ZEGIS Krystyna Z/2467/17 2017 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.16 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -0.8 II GRZE¦KOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 2
2 2 e 1 14.54 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -0.8 II TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
3 3 e 1 14.70 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -0.8 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2017 2
4 4 e 1 15.04 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -0.8 III JOACHIMIAK Robert # Z/3705/15 2017 2
5 6 e 1 15.19 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamo¶ć 00 U18 LU -0.8 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2017 3
1 5 e 2 15.17 ŁUKASZEK Konstanty KS Wisła Puławy 00 U18 LU +0.9 III MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2017 BEZ
4 8 e 2 17.05 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U18 KP +0.9 -- ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2017 3
5 9 e 2 18.06 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ +0.9 -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4
1 f 1 14.06 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB +1.9 I GRZE¦KOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 2
2 f 1 14.76 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +1.9 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2017 2
3 f 1 14.85 ŁUKASZEK Konstanty KS Wisła Puławy 00 U18 LU +1.9 II MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2017 BEZ
4 f 1 14.92 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +1.9 II TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
5 f 1 14.99 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamo¶ć 00 U18 LU +1.9 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2017 3
6 f 1 15.12 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +1.9 III JOACHIMIAK Robert # Z/3705/15 2017 2
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 2 16.02 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +0.9 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
7 f 1 15.85 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +1.9 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2017 2
400 m pł M
1 1 s 1 51.28 BRYLIŃSKI Robert O¦ AZS Poznań 91 Sen WP M MAĆKOWIAK Robert Z/3806/11 2017 M
2 2 s 1 52.09 DUDEK Bartosz AZS-AWF Katowice # 92 Sen SL I B.D. B.D. Z/3483/11 2017
3 3 s 1 53.05 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL I ISKRA Janusz B.D. Z/3049/11 2017 M
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 U18 WN III URBANOWSKI Miroslaw Z/0593/16 2017 3 LDK!
  f 1 NM DˇBROWSKI Jakub KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0592/16 2017 4
Tyczka M
1 1 f 1 4.20 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2017 3
2 2 f 1 4.00 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
3 3 f 1 4.00 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2017 3
4 4 f 1 3.00 KOCERKA Julian AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- MASTALERZ Janusz Z/2444/17 2017
5 5 f 1 2.90 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ V GAWENDA Andrzej
W dal M
1 1 f 1 6.85 KRAWCZYK Kacper AZS ŁódĽ 01 U18 LD +2.8 II SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2017 3 LDK!
2 2 f 1 6.66 WO¬NIKIEWICZ Tobiasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD 0.0 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0503/17 2017
3 3 f 1 6.60 MICHALAK Mateusz SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ 0.0 III WYSOCKI Rafał Z/2056/16 2017 4
4 4 f 1 6.41 MARCINIAK Wiktor UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ 0.0 III MIERZEJEWSKI Marek Z/2453/16 2017 4
5 5 f 1 6.36 KU¦ Emanuel MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD 0.0 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/6151/15 2017 3
6 6 f 1 5.98 KACPRZAK Adam MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ 0.0 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2017
7 7 f 1 5.96 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN 0.0 IV BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2836/16 , 2017 5 LDK!
8 8 f 1 5.31 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ 0.0 -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4
9 9 f 1 5.27 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ 0.0 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2017 BEZ LDK!
10 10 f 1 5.03 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ 0.0 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2017 5 LDK!
11 11 f 1 4.85 WIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U16 MZ 0.0 -- MARKOWSKI Arkadiusz MARKOWSKI Arkadiusz # , Z/3051/17 , 2017 LDK!
12 12 f 1 4.64 SAJNOG Kacper MKS Durasan Płońsk 02 U16 MZ 0.0 -- MARKOWSKI Arkadiusz MARKOWSKI Arkadiusz # , Z/3049/17 , 2017 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 18.55 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
2 2 f 1 16.73 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2017 2
3 3 f 1 15.69 NIED¬WIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2017 2
4 4 f 1 15.07 BORKOWSKI Jakub LKS Lubawa 01 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5618/15 2017 3 LDK!
5 5 f 1 14.57 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2017 2
6 6 f 1 13.51 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
7 7 f 1 12.54 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ IV MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2017 2
8 8 f 1 11.59 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4
9 9 f 1 11.20 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U16 LU V MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2017 3
10 10 f 1 8.45 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0313/17 2017 BEZ
  f 1 NM MAMEDOV Samid SKS Feniks Siedlce 02 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3270/17 2017
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 00 U18 LU -- KĘCKI Krzysztof # Z/5235/15 2017 2
  f 1 NM PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2
Dysk (1) M
2 2 f 1 56.98 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U16 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2017 3
7 7 f 1 37.12 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0313/17 2017 BEZ
4 f 2 28.56 LEVI Charles RKS Skra Warszawa 57 Weteran MZ -- B.D. B.D.
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 57.38 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
3 3 f 1 56.04 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 00 U18 LU I KĘCKI Krzysztof # Z/5235/15 2017 2
4 4 f 1 52.40 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
5 5 f 1 45.45 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U18 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2017 2
6 6 f 1 40.38 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ III MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2017 2
8 8 f 1 33.78 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2017 3
9 9 f 1 29.46 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2017
  f 1 NM LADA Marcin KS Wisła Puławy 01 U18 LU -- B.D. Z/3002/16 2017 2
Dysk (1.75) M
1 f 1 38.50 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2017 2
  f 1 NM KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2017 2
Młot (5) M
1 f 1 49.97 GABRYELCZYK Jan UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/5578/15 2017 4
2 f 1 49.40 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2017 4
3 f 1 47.51 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV GÓRA Marcin Z/2530/16 2017 4
4 f 1 41.07 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U16 MZ IV GÓRA Marcin Z/2986/16 2017 5
5 f 1 39.23 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2017 5
6 f 1 35.00 LEVI Charles RKS Skra Warszawa 57 Weteran MZ -- B.D. B.D.
Oszczep (600) M
1 f 1 44.80 CYTLAŁ Artur UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1189/17 2017 5
Oszczep (700) M
1 f 1 52.40 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
2 f 1 41.30 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4
3 f 1 39.10 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3
Oszczep (800) M
1 1 f 1 66.88 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I BIELCZYK Piotr Z/3684/11 2017 1
2 2 f 1 59.29 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ II BIELCZYK Piotr B.D. Z/5021/15 2017

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9162540435791 sekund