Warszawa 04 - 06.08.2017
23. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
100 m K
1 1 e 1 11.88 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL +1.0 I KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2017 2
2 4 e 1 12.12 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL +1.0 I CIUK Marek Z/3835/15 2017 2
3 5 e 1 12.15 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U18 SL +1.0 I JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2017 1
4 11 e 1 12.40 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL +1.0 II ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2017 2
5 17 e 1 12.65 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U18 PM +1.0 II SĘKOWSKA Anna Z/2234/15 2017 2
6 20 e 1 12.68 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +1.0 II SZOMBURG Tomasz Z/2802/15 2017 3
7 22 e 1 12.84 BˇBKA Julia KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +1.0 III ¦LUSARCZYK Ewa Z/4645/15 2017 2
8 23 e 1 12.89 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +1.0 III BIGUS Anna Z/2113/15 2017 3
1 6 e 2 12.18 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK +0.7 II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
2 9 e 2 12.37 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.7 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2 LDK!
3 10 e 2 12.39 DˇBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +0.7 II BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2017 LDK!
4 12 e 2 12.50 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP +0.7 II LEWANDOWSKI Jacek Z/5817/15 2017 2
5 13 e 2 12.56 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL +0.7 II OLSZAR Michal Z/3464/15 2017 1 LDK!
6 15 e 2 12.57 KONDERAK Martyna UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.7 II KUKLA Rafał Z/0903/17 2017 LDK!
7 16 e 2 12.63 ŁO¦ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U18 ZP +0.7 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2017 2
8 18 e 2 12.65 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.7 II OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2017 3
1 2 e 3 11.93 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Wrze¶nia 00 U18 WP +2.3 I PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2017 2
2 3 e 3 11.98 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN +2.3 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
3 7 e 3 12.21 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +2.3 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2017 2
4 8 e 3 12.34 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +2.3 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2017 3
5 13 e 3 12.56 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U18 KP +2.3 II MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2017 3
6 19 e 3 12.67 ¦WIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U18 KP +2.3 II JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2017 3
7 21 e 3 12.76 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL +2.3 III BIELA Marek Z/4607/15 2017 2
  e 3 DNF KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD +2.3 -- FIRLIT Roman Z/4999/15 2017 2
1 f 1 11.85 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL +0.6 M KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2017 2
2 f 1 12.03 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Wrze¶nia 00 U18 WP +0.6 I PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2017 2
3 f 1 12.08 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN +0.6 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
4 f 1 12.17 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK +0.6 II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
5 f 1 12.19 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL +0.6 II CIUK Marek Z/3835/15 2017 2
6 f 1 12.23 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U18 SL +0.6 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2017 1
7 f 1 12.26 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.6 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2 LDK!
  f 1 DNF ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +0.6 -- KRUPA Iwona Z/0004/15 2017 2
1 f 2 12.37 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.8 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2017 3
2 f 2 12.38 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL +0.8 II ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2017 2
3 f 2 12.44 DˇBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +0.8 II BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2017 LDK!
4 f 2 12.56 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP +0.8 II LEWANDOWSKI Jacek Z/5817/15 2017 2
5 f 2 12.68 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL +0.8 II OLSZAR Michal Z/3464/15 2017 1 LDK!
6 f 2 12.68 KONDERAK Martyna UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.8 II KUKLA Rafał Z/0903/17 2017 LDK!
7 f 2 12.73 ŁO¦ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U18 ZP +0.8 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2017 2
8 f 2 12.84 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U18 KP +0.8 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2017 3
200 m K
1 1 w 1 25.74 HOROWSKA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP +0.9 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3097/15 2017 2 820
2 2 w 1 26.14 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN +0.9 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2 785
3 3 w 1 26.67 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP +0.9 III SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2017 3 740
4 5 w 1 27.04 DELUGA Jagoda MKL Maraton ¦winouj¶cie 01 U18 ZP +0.9 III ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2017 2 708
5 6 w 1 27.10 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +0.9 III RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2 704
6 7 w 1 27.12 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP +0.9 III MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2 702
7 8 w 1 27.12 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS +0.9 III BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2017 3 LDK! 702
8 9 w 1 27.19 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U18 WN +0.9 III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2017 696
1 4 w 2 26.83 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD +1.1 III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3 726
2 10 w 2 27.23 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U18 SL +1.1 III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2017 2 693
3 11 w 2 27.25 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ +1.1 III BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3 691
4 12 w 2 27.44 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB +1.1 IV WO¬NIAK Agnieszka Z/5640/15 2017 3 676
5 13 w 2 27.57 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ +1.1 IV ROSŁON Sławomir Z/2322/15 2017 4 665
6 14 w 2 27.85 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL +1.1 IV RAMUS Józef Z/2913/15 2017 3 643
7 15 w 2 27.96 JANIK Michalina MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +1.1 IV MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2017 634
8 16 w 2 27.98 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U18 PK +1.1 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2017 3 632
1 17 w 3 28.54 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP +0.4 -- ZIEMBA Krzysztof Z/2654/15 2017 4 589
2 18 w 3 28.58 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U18 MZ +0.4 -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2017 3 586
3 19 w 3 28.84 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.4 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2017 3 LDK! 566
4 20 w 3 28.87 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD +0.4 -- MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2017 4 564
5 21 w 3 28.99 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP +0.4 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/5063/15 2017 4 LDK! 555
6 22 w 3 29.20 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP +0.4 -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3 539
7 23 w 3 29.24 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +0.4 -- KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2017 4 537
400 m K
1 4 e 1 56.73 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6101/15 2017 2 LDK!
2 7 e 1 57.38 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/5030/15 2017 2
3 8 e 1 57.55 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN II ZEGIS Krystyna Z/2426/15 2017 3
4 10 e 1 58.06 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL II LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3020/16 2017 3 LDK!
5 20 e 1 60.42 BANA¦ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK III PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2017 2
6 21 e 1 60.85 CIUPEK Sylwia MKS-MOS Katowice 00 U18 SL III ROLAK Dorota Z/5722/15 2017 4
7 22 e 1 61.15 SZCZEPANIK Klaudia GKS Piast Gliwice 00 U18 SL III RAMUS Józef Z/2914/15 2017 2
8 24 e 1 62.37 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 00 U18 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3256/15 2017 3
1 2 e 2 56.69 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2017 2
2 3 e 2 56.70 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK II BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2017 1
3 11 e 2 58.14 ROIK Paulina UKS Chromik Mysłowice 00 U18 SL II PĘKALA Łukasz Z/0992/15 2017 2
4 12 e 2 58.58 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U18 SL II CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2017 2
5 15 e 2 58.79 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL II WERNER Mirosław Z/4618/15 2017 2
6 16 e 2 58.93 WASILUK Agata MKS Agros Chełm # 00 U18 LU II HODUN Rafał Z/0973/15 2017
7 18 e 2 59.45 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2103/15 2017 2
8 23 e 2 61.99 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL III PASZTA Anna Z/2383/15 2017 3 LDK!
1 1 e 3 56.67 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
2 5 e 3 56.95 NEUMANN Sara UKS Orkan ¦roda Wlkp. 00 U18 WP II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2017 2
3 6 e 3 57.04 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2017 1
4 9 e 3 57.90 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA II KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2017 2
5 13 e 3 58.60 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK II ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2017 3
6 14 e 3 58.77 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 00 U18 KP II ZRADA Piotr Z/2007/15 2017 2
7 17 e 3 59.33 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/6243/15 2017 4
8 19 e 3 59.88 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U18 SL III OLSZAR Michal Z/3456/15 2017 2 LDK!
800 m K
1 3 e 1 2:15.48 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U18 ZP II BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2017 2
2 5 e 1 2:15.65 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U18 SL II MARMUR Stanisław Z/2389/15 2017 1 LDK!
3 8 e 1 2:17.16 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ II MARKOWSKI Michał Z/2061/15 2017 3
4 13 e 1 2:19.53 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2017 3 LDK!
5 15 e 1 2:19.75 JASTRZĘBSKA Magda WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2017 3 LDK!
6 17 e 1 2:20.01 MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP III CZEPIEL Mateusz Z/5261/15 2017 2 LDK!
7 20 e 1 2:21.79 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2017 2
8 21 e 1 2:23.14 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ III TARASIUK Paweł Z/1261/16 2017 3
1 7 e 2 2:16.99 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK II ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2017 2
2 9 e 2 2:17.65 BRONOWSKA Zuzanna MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ III ADAMSKI Robert Z/1766/15 2017 2
3 10 e 2 2:18.30 PAWLAK Marcelina SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0226/16 2017 4
4 12 e 2 2:19.20 SŁOMIŃSKA Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 00 U18 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/3468/15 2017 LDK!
5 14 e 2 2:19.68 HAPUNOWICZ Joanna MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2075/15 2017 3
6 16 e 2 2:19.91 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U18 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2017 2
7 22 e 2 2:23.56 KÖNIGSMAN Karolina MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U18 DS III BIALIC Marek Z/1166/15 2017 3 LDK!
8 23 e 2 2:24.47 FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U18 MA III PA¦ Mariusz Z/3016/15 2017 3
1 1 e 3 2:15.15 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/2788/15 2017 2
2 2 e 3 2:15.42 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U18 PM II URBANEK Ryszard Z/1548/15 2017 2
3 3 e 3 2:15.48 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM II THIEL Adam Z/2119/15 2017 2
4 6 e 3 2:15.89 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II KOWAL Piotr Z/2937/15 2017 2
5 11 e 3 2:18.95 RASIŃSKA Halina O¦ AZS Poznań 01 U18 WP III GRENDA Jan Z/0712/15 2017 4
6 18 e 3 2:20.63 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2017 3 LDK!
7 19 e 3 2:21.04 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ III ROSŁON Sławomir Z/2319/15 2017 4
100 m pł J MŁ K
1 1 w 1 14.56 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN -0.9 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2 901
2 2 w 1 14.70 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP -0.9 II MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2 882
3 3 w 1 14.88 DELUGA Jagoda MKL Maraton ¦winouj¶cie 01 U18 ZP -0.9 II ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2017 2 858
4 4 w 1 15.10 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U18 SL -0.9 II CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2017 2 828
5 5 w 1 15.17 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -0.9 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2 819
6 6 w 1 15.28 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -0.9 II SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2017 3 805
7 8 w 1 15.40 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U18 WN -0.9 II MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2017 790
8 12 w 1 15.83 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -0.9 III WO¬NIAK Agnieszka Z/5640/15 2017 3 735
1 7 w 2 15.39 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ 0.0 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3 791
2 9 w 2 15.41 HOROWSKA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP 0.0 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3097/15 2017 2 788
3 10 w 2 15.41 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD 0.0 II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3 788
4 11 w 2 15.70 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL 0.0 II RAMUS Józef Z/2913/15 2017 3 751
5 13 w 2 15.86 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS 0.0 III BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2017 3 LDK! 732
6 14 w 2 16.11 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP 0.0 III ZIEMBA Krzysztof Z/2654/15 2017 4 701
7 17 w 2 16.37 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ 0.0 III ROSŁON Sławomir Z/2322/15 2017 4 670
8 19 w 2 16.45 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD 0.0 III MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2017 4 660
1 15 w 3 16.19 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U18 PK +0.2 III DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2017 3 691
2 16 w 3 16.21 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U18 MZ +0.2 III KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2017 3 689
3 18 w 3 16.43 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP +0.2 III ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3 662
4 20 w 3 16.79 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.2 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2017 3 LDK! 620
5 21 w 3 16.81 JANIK Michalina MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +0.2 III MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2017 618
6 22 w 3 16.86 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP +0.2 III BINDASZEWSKA Hanna Z/5063/15 2017 4 LDK! 612
7 23 w 3 17.15 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +0.2 IV KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2017 4 580
400 m pł K K
1 1 e 1 63.02 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U18 WP II MARCINIAK Roman Z/1473/15 2017 1
2 3 e 1 63.97 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan ¦roda Wlkp. 00 U18 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2017 3 LDK!
3 5 e 1 64.29 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 01 U18 LU II WDOWIAK Aneta Z/0170/15 2017 2 LDK!
4 7 e 1 64.67 BATKO Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U18 SL II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0885/15 2017 2
5 16 e 1 67.48 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3028/16 , 2017 2 LDK!
6 17 e 1 67.65 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 00 U18 SL III CHRIST Marek Z/2376/15 2017
7 18 e 1 67.66 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III MAZUR Janusz Z/2339/16 2017 2
1 2 e 2 63.78 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP II ¦WITAŁA Aldona ¦WITAŁA Aldona Z/4625/15, Z/4625/15 2016, 2017 2
2 6 e 2 64.30 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL II CIUK Marek Z/3899/15 2017 2
3 11 e 2 65.17 KORZUN Aleksandra UKS Technik Augustów 00 U18 PD II SOWÓL Bogusław Z/1543/15 2017 3 LDK!
4 12 e 2 65.24 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2017 3
5 13 e 2 66.32 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2102/15 2017 4
6 14 e 2 67.23 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/0792/15 2017 4
7 20 e 2 68.77 GAJOS Aleksandra RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/4899/15 2017 3 LDK!
8 23 e 2 74.37 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -- ORŁOWSKI Piotr Z/2041/15 2017 4
1 4 e 3 64.12 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD II LIPIŃSKI Leszek # Z/3706/15 2017 2
2 8 e 3 64.78 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP II DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5657/15 2017 2 LDK!
3 9 e 3 64.96 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 00 U18 PD II SUTYNIEC Hanna Z/1533/15 2017 3
4 10 e 3 65.05 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD II LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2017 2 LDK!
5 15 e 3 67.46 WŁODARCZYK Kamila AZS ŁódĽ 00 U18 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3
6 19 e 3 68.57 GORA Maja MKS MOS Wrocław 00 U18 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3255/15 2017 2
7 21 e 3 69.34 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 00 U18 SL IV HOMA Wioleta Z/4407/15 2017 4
8 22 e 3 70.93 BRYCH Wiktoria RKS ŁódĽ 01 U18 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2017 2
2000 m prz K
1 1 s 1 6:51.76 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00 U18 LB I ORŁOWSKI Andrzej Z/2018/15 2017 1
2 2 s 1 6:53.14 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL I PASZTA Wiesław Z/2532/15 2017 2
3 3 s 1 6:58.96 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL I SZCZYRK Janusz Z/2896/15 2017 2
4 4 s 1 7:09.72 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM II ¦CIGAŁA Jarosław B.D. B.D. Z/1845/15 2017 3
5 5 s 1 7:19.59 PIERZGA Aleksandra WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 00 U18 DS II GRZYBEK Grzegorz Z/1085/15 2017 3
6 6 s 1 7:23.51 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP II SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2017 BEZ
7 8 s 1 7:29.08 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 00 U18 SL II PODCHUL Krzysztof Z/4671/15 2017 2
8 9 s 1 7:34.98 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/0482/17 2017
9 10 s 1 7:39.27 ŁUŻYŃSKA Patrycja MKL Szczecin 00 U18 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław Z/1297/15 2017 3
10 12 s 1 7:49.01 KWAPISZ Karolina WKS Wawel Kraków 00 U18 MA III PA¦ Mariusz Z/2939/15 2017
  s 1 DNF MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy S±cz 01 U18 MA -- KLIMEK Józef Z/0509/16 2017 3
1 7 s 2 7:28.03 RYNG Wiktoria WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 01 U18 DS II SZAŁEK Andrzej Z/1103/15 2017 3
2 11 s 2 7:44.38 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesi±tka Radomsko 00 U18 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2017 4
3 13 s 2 7:50.07 MIROWSKA Julia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/2770/15 2017 3
4 14 s 2 7:51.94 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U18 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2017 3
5 15 s 2 7:52.90 SU¦NIŁO Natalia AZS-AWF Gorzów 00 U18 LB III PAPUGA Sebastian Z/2712/15 2017 4
6 16 s 2 7:58.10 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS III MARKOWSKA Małgorzata Z/2493/15 2017 4 LDK!
7 17 s 2 8:05.39 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/1767/15 2017 BEZ
8 18 s 2 8:17.63 DZIERGOWSKA Patrycja MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1782/15 2017 3
9 19 s 2 8:28.49 KUCAL Kamila ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/5770/15 2017 3
10 20 s 2 8:38.84 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 01 U18 SL -- B.D. CHRIST Marek , Z/2382/15 , 2017
11 21 s 2 8:45.77 KRAUSE Wiktoria UKS Wiking Rychnowy 01 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1865/15 2017 5
12 22 s 2 8:53.51 STOPA Angelika LUKS Start Nakło 01 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0207/16 2017 5
Wzwyż K
1 1 w 1 1.64 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP II MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2 783
2 2 w 1 1.64 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3 783
3 3 w 1 1.61 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN III PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2 747
4 4 w 1 1.58 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U18 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2017 712
5 5 w 1 1.58 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U18 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2017 3 712
6 6 w 1 1.55 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3 678
7 7 w 1 1.55 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2 678
8 8 w 1 1.55 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD III MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2017 4 678
9 10 w 1 1.49 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS IV BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2017 3 LDK! 610
10 11 w 1 1.49 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ IV ROSŁON Sławomir Z/2322/15 2017 4 610
11 12 w 1 1.49 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2017 3 LDK! 610
12 13 w 1 1.49 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U18 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2017 3 610
1 9 w 2 1.52 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP IV BINDASZEWSKA Hanna Z/5063/15 2017 4 LDK! 644
2 14 w 2 1.49 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U18 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2017 2 610
3 15 w 2 1.46 DELUGA Jagoda MKL Maraton ¦winouj¶cie 01 U18 ZP IV ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2017 2 577
4 16 w 2 1.46 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2654/15 2017 4 577
5 17 w 2 1.43 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2017 4 544
6 18 w 2 1.43 HOROWSKA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3097/15 2017 2 544
7 19 w 2 1.40 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3 512
8 20 w 2 1.37 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2017 3 481
9 21 w 2 1.37 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL -- RAMUS Józef Z/2913/15 2017 3 481
10 22 w 2 1.34 JANIK Michalina MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2017 449
11 23 w 2 1.25 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5640/15 2017 3 359
Tyczka K
1 1 e 1 3.30 WEJMAN Karolina KL Gdynia 01 U18 PM I KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/5427/15 2017 1
1 1 e 1 3.30 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U18 DS I ŁO¦ Dariusz Z/3600/15 2017 1
3 5 e 1 3.30 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM I FRˇCKOWIAK Olga # Z/6129/15 2017 2 LDK!
4 9 e 1 3.00 KAREŃSKA Agata OSOT Szczecin 01 U18 ZP II KALINICZENKO Wiaczesław Z/4947/15 2017 5
5 11 e 1 2.60 MARCINEK Natalia AZS UMCS Lublin 00 U18 LU IV MIGDA Leszek Z/2517/17 2017
6 13 e 1 2.60 SOJSKA Ewa OSOT Szczecin 01 U18 ZP IV KALINICZENKO Wiaczesław Z/4939/15 2017 2 LDK!
7 14 e 1 2.60 MI¦KIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 00 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2399/16 2017 4
8 17 e 1 2.40 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 00 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/3826/15 2017 4
9 18 e 1 2.20 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2017 5
  e 1 NM MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP -- DAKINIEWICZ Roman Z/2125/15 2017 1
1 1 e 2 3.30 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ I SZYMCZAK Edward FRˇCKOWIAK Olga Z/3878/16 2017 LDK!
1 1 e 2 3.30 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U18 MZ I MASTALERZ Janusz Z/3992/15 2017 1
3 6 e 2 3.30 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP I DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2017 1
4 7 e 2 3.00 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U18 SK II WRONA Agnieszka Z/3633/15 2017 1 LDK!
5 8 e 2 3.00 BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin 00 U18 ZP II KALINICZENKO Wiaczesław Z/4929/15 2017 2
6 10 e 2 2.80 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/1337/15 2017 3
7 12 e 2 2.60 HYRNIK Anna MKS Ustroń 00 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/3370/15 2017 3
8 15 e 2 2.60 JURZAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 01 U18 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/3519/16 2017 4
9 16 e 2 2.40 GÓNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 01 U18 LU IV MIGDA Leszek Z/3078/17 2017
9 16 e 2 2.40 JAKUBASZEK Emilia AZS UMCS Lublin 00 U18 LU IV MIGDA Leszek Z/2454/17 2017
W dal K
1 5 e 1 5.53 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP +0.7 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2017 2
2 7 e 1 5.45 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U18 ZP +0.9 II GIZA Zdzislaw Z/4589/15 2017 3
3 9 e 1 5.42 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP +0.1 II WALCZAK Marek Z/0595/15 2017 3
4 10 e 1 5.39 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP +1.0 III KECLER Szymon Z/1291/15 2017 5
5 12 e 1 5.37 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ 0.0 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2017 LDK!
6 13 e 1 5.22 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U18 ZP -0.3 III GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2017 3
7 14 e 1 5.21 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD -0.3 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
8 15 e 1 5.21 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U18 WP -0.1 III ¦WITAŁA Aldona Z/4626/15 2017 2
9 16 e 1 5.18 ZACHURA Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U18 MA -0.2 III KUKLA Rafał Z/2880/16 2017 3
10 20 e 1 5.07 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U18 MZ +0.2 IV KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2017 3
11 22 e 1 5.00 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD +0.8 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2017 3
12 21 e 1 5.00 KORDEK Sara MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +0.1 IV BONK Stanisław Z/1629/17 2017
1 1 e 2 5.78 KU¦WIK Magdalena UKS 12 Kalisz 00 U18 WP -0.1 II KURZAJCZYK Robert Z/1310/15 2017 4
2 2 e 2 5.74 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U18 ZP -0.4 II STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2017 2
3 3 e 2 5.73 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +1.7 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2017 LDK!
4 4 e 2 5.65 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U18 LB +0.8 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2017 2
5 6 e 2 5.47 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U18 KP -0.4 II MAŃKOWSKI Gabriel WO¬NIAK Jacek Z/2285/16 2017 4 LDK!
6 8 e 2 5.44 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +1.1 II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
7 11 e 2 5.37 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U18 KP +0.4 III LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2017 3
8 17 e 2 5.15 KOWALCZYK Małgorzata MKS Hermes Gryfino 00 U18 ZP 0.0 III STEFAŃSKI Jacek Z/4141/15 2017 2
9 18 e 2 5.13 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -0.1 III BIGUS Anna Z/6198/15 2017 3
10 19 e 2 5.07 MARZENTA Martyna niestowarzyszona 00 U18 -0.1 IV B.D. DIAK Mateusz Z/4292/15 2017
11 23 e 2 4.94 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U18 KP +0.2 IV KA¬MIERCZAK Daniel Z/0150/15 2017 3
12 24 e 2 4.74 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U18 LD +0.3 -- MANTYK Łukasz Z/0098/15 2017 3
Kula (3) K
1 3 e 1 13.96 WO¬NIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2017 1
2 5 e 1 13.11 STARUCH Nina MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4824/15 2017 2
3 6 e 1 13.03 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U18 WP II RATAJCZAK Maciej Z/5698/15 2017 3
4 8 e 1 12.97 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU III WEŁNA Emilia Z/5444/15 2017 4
5 9 e 1 12.94 ROSTEK Teresa MKS-MOS Katowice 00 U18 SL III BONK Stanisław Z/1739/16 2017 3
6 10 e 1 12.71 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U18 OP III BU¦KO Przemysław Z/2816/15 2017 3
7 15 e 1 12.26 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
8 18 e 1 11.55 KOWALISZYN Małgorzata GKS Piast Gliwice 00 U18 SL III RUTYNA Wojciech Z/6384/15 2017 4
9 20 e 1 11.41 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek ¦l±ski 01 U18 DS III BIALIC Katarzyna Z/0416/16 2017 4 LDK!
10 21 e 1 11.38 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk 00 U18 PM III GRECKA Ewa Z/4294/15 2017 2
11 22 e 1 11.28 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2017 3
1 1 e 2 15.25 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U18 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2017 1
2 2 e 2 14.66 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 01 U18 WP I ¦WIST Jerzy Z/5500/15 2017 1
3 4 e 2 13.23 SŁOMKA Justyna UKS Sprint Legnica 00 U18 DS II KUBERSKI Mirosław Z/3668/15 2017 3
4 7 e 2 12.98 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 00 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3129/15 2017 3 LDK!
5 11 e 2 12.62 KOWALSKA Paulina MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1765/15 2017 2
6 12 e 2 12.48 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU III WOLIŃSKI Michał Z/6092/15 2017 3
7 13 e 2 12.42 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL III KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2017
8 14 e 2 12.39 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2017 3
9 16 e 2 12.08 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2017 3 LDK!
10 17 e 2 11.83 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2017 3
11 19 e 2 11.45 BUJNOWSKA Agnieszka KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III KRYSTOŃ Wojciech Z/2730/15 2017
1 3 w 1 12.28 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP III MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2 680
2 4 w 1 11.97 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2017 3 LDK! 659
3 7 w 1 11.36 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/2654/15 2017 4 619
4 8 w 1 10.70 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U18 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2017 3 575
5 9 w 1 10.67 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U18 WN IV MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2017 573
6 14 w 1 10.22 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2 544
7 16 w 1 10.18 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP IV BINDASZEWSKA Hanna Z/5063/15 2017 4 LDK! 541
8 17 w 1 10.07 HOROWSKA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3097/15 2017 2 534
9 19 w 1 9.48 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2017 3 495
10 20 w 1 8.79 JANIK Michalina MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2017 451
11 22 w 1 7.67 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -- ROSŁON Sławomir Z/2322/15 2017 4 378
1 1 w 2 12.78 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3 713
2 2 w 2 12.40 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN III PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2 688
3 5 w 2 11.94 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U18 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2017 2 657
4 6 w 2 11.63 DELUGA Jagoda MKL Maraton ¦winouj¶cie 01 U18 ZP III ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2017 2 637
5 10 w 2 10.48 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3 561
6 11 w 2 10.46 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL IV RAMUS Józef Z/2913/15 2017 3 560
7 12 w 2 10.42 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS IV BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2017 3 LDK! 557
8 13 w 2 10.42 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL IV KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2017 4 557
9 15 w 2 10.22 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U18 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2017 3 544
10 18 w 2 9.17 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3 475
11 21 w 2 8.71 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD -- MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2017 4 445
12 23 w 2 6.52 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5640/15 2017 3 304
Młot (3) K
1 2 e 1 56.72 WO¬NIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2017 1
2 3 e 1 52.30 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6095/15 2017 1 LDK!
3 4 e 1 50.68 WYBIERAŁA Beata MUKS Kadet Rawicz 00 U18 WP II JUSIAK Bogusław Z/1849/16 2017 2
4 5 e 1 50.62 SIWICKA Barbara LLKS Pomorze Stargard 00 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/1751/16 2017 3
5 8 e 1 48.64 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK II
6 10 e 1 47.72 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik 00 U18 SL II SKIBSKI Łukasz Z/4678/15 2017 2
7 13 e 1 44.53 WRZAŁKOWSKA Olga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U18 PM III RÓŻYCKI Ryszard Z/5370/15 2017 2
8 17 e 1 42.36 JAMRÓZ Julia KKL Kielce 00 U18 SK III FURMANEK Grzegorz Z/5611/15 2017 3
9 18 e 1 41.87 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK III ŁYP Jacek Z/2373/17 2017
10 20 e 1 38.03 PÓŁJANOWSKA Weronika KS Żak Wałcz 00 U18 ZP IV B.D. Z/2443/17 2017 BEZ
  e 1 NM WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1126/15 2017 3
  e 1 NM SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/3490/15 2017 3
1 1 e 2 58.67 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U18 LU I KOZŁOWSKI Robert TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6096/15 2017 1 LDK!
2 6 e 2 50.15 PRZYBYŁA Ewa BKS Bydgoszcz 00 U18 KP II DREGER Jacek Z/5815/15 2017 3
3 7 e 2 50.07 KOMISARCZYK Zuzanna LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/5341/15 2017 3
4 9 e 2 48.42 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2017 2
5 11 e 2 46.50 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 01 U18 WP III ¦WIST Jerzy Z/5500/15 2017 1
6 12 e 2 46.17 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2017 2
7 14 e 2 43.36 FELICIAK Alicja OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ III ROSA Mikołaj Z/1871/16 2017 4
8 15 e 2 43.02 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01 U18 KP III KENSIK Jan Z/1967/15 2017 4
9 16 e 2 42.42 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/3911/16 2017 BEZ
10 19 e 2 40.38 ZOSIUK Weronika KS Agros Zamo¶ć 00 U18 LU IV PIRÓG Dariusz Z/5108/15 2017 4
11 21 e 2 32.72 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2017 3
  e 2 NM SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2017 3
Oszczep (500) K
1 2 e 1 45.46 MA¦LAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U18 ZP II GRABARCZYK Jozef GRABARCZYK Jozef GRABARCZYK Jozef # Z/1568/15 2017
2 4 e 1 42.56 STY¦ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U18 MZ II WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2017 3
3 5 e 1 42.08 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01 U18 KP III KENSIK Jan Z/1994/15 2017 3
4 7 e 1 41.85 MACIEJEWSKA Anna UKS Achilles Leszno 00 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/2353/16 2017 4
5 8 e 1 41.41 KALINOWSKA Kornelia MKS Junior Złocieniec 01 U18 ZP III KOROL Andrzej GRABARCZYK Jozef Z/2883/16 2017
6 11 e 1 40.12 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 00 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3129/15 2017 3 LDK!
7 13 e 1 38.00 SMOLIŃSKA Katarzyna AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/5255/15 2017 2
8 14 e 1 37.42 TADYSZAK Julia UKS Olimp Duszniki 00 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0870/15 2017 3
9 16 e 1 37.35 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/5360/15 2017 3
10 17 e 1 36.94 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/1337/15 2017 3
11 19 e 1 35.69 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2017 2
12 20 e 1 35.67 PRZYSTASZ Aleksandra UKS Gimpas Pasłęk 00 U18 WN IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/3072/15 2017 4
13 23 e 1 35.25 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U18 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2017 1
1 1 e 2 45.56 SZRAMIAK Maria AML Słupsk 00 U18 PM II WITEK Mirosław Z/4291/15 2017 1
2 3 e 2 44.01 CZACHOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 00 U18 WP II CHRZˇSZCZ Piotr Z/1472/15 2017 2 LDK!
3 6 e 2 41.89 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 01 U18 KP III GRAJNERT Dorota Z/3765/16 2017 3
4 9 e 2 40.94 BEDNAREK Aleksandra RMKS Rybnik 01 U18 SL III STOCHAJ Piotr Z/6409/15 2017 3
5 10 e 2 40.13 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U18 DS III BIALIC Marek Z/1164/15 2017 3 LDK!
6 12 e 2 39.53 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III WOJNA Cezary Z/2760/15 2017 2
7 15 e 2 37.39 SIENKIEWICZ Joanna LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM III GRECKA Ewa Z/4308/15 2017 4
8 18 e 2 36.54 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk 00 U18 PM IV GRECKA Ewa Z/4294/15 2017 2
9 21 e 2 35.65 SURMIAK Zofia KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA IV B.D. Z/1267/15 2017
10 22 e 2 35.44 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD IV KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
Chód 5 km K
1 s 1 25:32.45 PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 01 U18 ZP II PODLE¦NY Jan Z/0855/15 2017 2
2 s 1 25:45.18 MˇDRA Julia LKS Stal Mielec 00 U18 PK II KULIG Marzena Z/2613/15 2017 2
3 s 1 26:33.96 RA¦ Wiktoria LKS Stal Mielec 00 U18 PK II KULIG Marzena Z/2612/15 2017 2
4 s 1 27:25.40 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U18 PK III BIGUS Anna Z/2114/15 2017 BEZ
5 s 1 27:27.07 WYPYCHOWSKA Agnieszka UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP III BIERŁA Dawid Z/1672/15 2017 3
6 s 1 27:33.32 KAMIŃSKA Marta KS Gwardia Piła 00 U18 WP III RAJEWICZ Czesław Z/0229/16 2017 2
7 s 1 27:36.01 ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 00 U18 ZP III PODLE¦NY Jan Z/0852/15 2017 3
8 s 1 27:42.89 GORCZYŃSKA Marta MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/1785/15 2017 2
9 s 1 28:25.37 WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U18 SL III MORKA Piotr Z/2596/15 2017 3
10 s 1 28:40.11 KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5672/15 2017 4 LDK!
11 s 1 28:43.79 KĘSY Zofia UKS D±b Suchy Las 01 U18 WP III KASPRZYK Marek Z/6195/15 2017
12 s 1 28:45.00 DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS III GRUMAN Bartosz Z/2488/15 2017 3
13 s 1 28:59.53 OLLER Patrycja MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01 U18 KP III KENSIK Jan Z/2094/16 2017 4
14 s 1 29:01.85 PIELACH Zofia UKS D±b Suchy Las 01 U18 WP III KASPRZYK Marek Z/5086/15 2017
15 s 1 29:24.77 WOŁOSZYN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/3005/15 2017 BEZ
16 s 1 29:46.51 KLOTZEL Anna LKS OSiR Pleszew 01 U18 WP III WO¬NIAK Bernard Z/0939/15 2017 3
17 s 1 29:50.67 GRABARA Maja CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III LAMCH Mariola LAMCH Mariola Z/1350/16 2017 BEZ LDK!
18 s 1 30:01.90 ¦CIGAŁA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 00 U18 PM III ¦CIGAŁA Jarosław Z/1844/15 2017 3
19 s 1 30:02.50 MIESZKOWSKA Natalia SL Olimpia Poznań 00 U18 WP III CIE¦LICKA Elżbieta Z/0791/15 2017 3
20 s 1 31:28.62 CHANDUSZKO Karolina KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/2928/16 2017 4
21 s 1 32:15.47 WESTFAL Natalia CMKL Człuchów 01 U18 PM IV BODZIAK Beata B.D. BODZIAK Igor B.D. Z/1146/15 2017 3 LDK!
22 s 1 33:11.59 BYKOWSKA Aleksandra SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/1598/15 2017 BEZ
100 m M
1 7 e 1 11.09 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U18 MZ 0.0 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2017
2 11 e 1 11.15 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM 0.0 II JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2017 1
3 12 e 1 11.20 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U18 LD 0.0 II WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2017 2
4 13 e 1 11.26 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U18 KP 0.0 II BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2017 3
5 17 e 1 11.38 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U18 WP 0.0 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2017 4
6 20 e 1 11.47 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U18 SL 0.0 III HYJEK Katarzyna Z/1443/15 2017 3
7 21 e 1 11.56 NOWIŃSKI Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 00 U18 SL 0.0 III JUSTYNIAK Joanna Z/2357/16 2017 2 LDK!
8 22 e 1 11.65 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA 0.0 III ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz Z/4925/15 2017 3
1 2 e 2 11.00 WRÓBEL Mateusz KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK +0.7 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1746/15 2017 1
2 4 e 2 11.02 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL +0.7 II BORYKA Ireneusz Z/4775/15 2017 2
3 6 e 2 11.06 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U18 SL +0.7 II BIELA Marek Z/4611/15 2017 2
4 8 e 2 11.10 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL +0.7 II KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2017 2
5 9 e 2 11.13 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +0.7 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2017 3
6 14 e 2 11.27 TUCZYŃSKI Michał KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP +0.7 II WALCZAK Michał Z/1066/17 2017
7 16 e 2 11.34 IGNY¦ Arkadiusz KS Energetyk Poznań 00 U18 WP +0.7 III GRENDA Jan Z/2457/16 2017 4
8 18 e 2 11.38 KOMAŃSKI Albert KS Komunalni Sanok 00 U18 PK +0.7 III DŁUGOSZ Ryszard Z/5152/15 2017 3
1 1 e 3 10.94 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U18 PD +0.8 II SUTYNIEC Hanna Z/1532/15 2017 2
2 3 e 3 11.02 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +0.8 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
3 5 e 3 11.05 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U18 LB +0.8 II WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2017 2
4 10 e 3 11.14 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +0.8 II ZEGIS Krystyna Z/2898/15 2017 3
5 15 e 3 11.28 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +0.8 II ROSTEK William Z/1867/17 2017 LDK!
6 19 e 3 11.42 GRYCMAN Jakub KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +0.8 III WALCZAK Marek Z/0598/15 2017 3
7 23 e 3 11.84 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U18 MZ +0.8 IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 3
  e 3 DQ SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP +0.8 -- BAUMGART Iwona Z/5098/15 2017 3
1 f 1 10.89 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U18 PD +1.0 I SUTYNIEC Hanna Z/1532/15 2017 2
1 f 1 10.89 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +1.0 I ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
3 f 1 11.03 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U18 MZ +1.0 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2017
4 f 1 11.05 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM +1.0 II JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2017 1
5 f 1 11.08 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U18 LB +1.0 II WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2017 2
6 f 1 11.09 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL +1.0 II BORYKA Ireneusz Z/4775/15 2017 2
7 f 1 11.11 WRÓBEL Mateusz KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK +1.0 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1746/15 2017 1
8 f 1 11.21 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U18 SL +1.0 II BIELA Marek Z/4611/15 2017 2
1 f 2 11.17 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -0.8 II KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2017 2
2 f 2 11.28 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -0.8 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2017 3
3 f 2 11.31 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U18 KP -0.8 III BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2017 3
4 f 2 11.32 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -0.8 III ZEGIS Krystyna Z/2898/15 2017 3
5 f 2 11.35 IGNY¦ Arkadiusz KS Energetyk Poznań 00 U18 WP -0.8 III GRENDA Jan Z/2457/16 2017 4
6 f 2 11.38 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -0.8 III ROSTEK William Z/1867/17 2017 LDK!
  f 2 DNF TUCZYŃSKI Michał KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP -0.8 -- WALCZAK Michał Z/1066/17 2017
  f 2 DNF STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U18 LD -0.8 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2017 2
1 1 w 1 11.17 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP +0.3 II SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 823
2 2 w 1 11.41 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP +0.3 III NALEPA Marek Z/2736/16 2017 3 771
3 3 w 1 11.76 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD +0.3 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2 699
4 4 w 1 11.86 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ +0.3 IV BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 679
5 5 w 1 11.87 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS +0.3 IV SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3 677
6 7 w 1 11.97 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +0.3 IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3 657
7 10 w 1 12.16 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM +0.3 IV GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 620
1 6 w 2 11.92 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS +0.5 IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4 667
2 8 w 2 11.98 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.5 IV LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2017 3 655
3 9 w 2 12.16 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD +0.5 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2017 3 620
4 11 w 2 12.34 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ +0.5 -- BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4 586
5 12 w 2 12.35 PŁASKOWICKI Damian OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ +0.5 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3952/15 2017 BEZ 584
6 19 w 2 13.10 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ +0.5 -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2017 4 451
1 13 w 3 12.48 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ +0.1 -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4 560
2 14 w 3 12.60 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +0.1 -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5 538
3 15 w 3 12.63 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD +0.1 -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 532
4 16 w 3 12.64 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS +0.1 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4 531
5 17 w 3 12.66 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP +0.1 -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 527
6 18 w 3 12.84 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS +0.1 -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2017 BEZ LDK! 495
400 m M
1 3 e 1 49.65 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL II LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3837/15 2017 2 LDK!
2 8 e 1 50.42 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2017 2 LDK!
3 10 e 1 50.89 MORZEWSKI Marceli UKS Victoria Józefów 00 U18 MZ III DZIUBIŃSKA Bożena Z/4261/15 2017 2
4 15 e 1 51.07 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/6045/15 2017 3
5 18 e 1 51.30 CZAJKOWSKI Fabian OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/5104/15 2017 2 LDK!
6 20 e 1 51.64 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U18 DS III BIALIC Marek Z/1162/15 2017 3 LDK!
7 21 e 1 51.88 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/3408/15 2017 2 LDK!
8 22 e 1 51.88 NAWROT Mikołaj SL Olimpia Poznań 00 U18 WP III BYTNIEWSKA Magdalena Z/0793/15 2017 4
1 2 e 2 49.41 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ II JOBT Andrzej Z/1768/15 2017 2
2 5 e 2 49.91 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U18 SL II ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2910/15 2017 2
3 6 e 2 50.31 DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP II ŁUCZAK Bernadeta Z/1316/15 2017 3
4 9 e 2 50.74 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL III LAMCH Czesław Z/3045/16 2017 4
5 12 e 2 50.91 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA III ¦LUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2017 4
6 16 e 2 51.12 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III JAROS Marek Z/2537/16 2017 4
7 23 e 2 52.10 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2071/15 2017 2 LDK!
8 24 e 2 52.88 KUBI¦ Eryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB IV PAPUGA Sebastian Z/2711/15 2017 2
1 1 e 3 49.34 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL II HOMA Wioleta Z/4403/15 2017 2
2 4 e 3 49.79 BOROWIK Dawid PLKS Gwda Piła 01 U18 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1586/15 2017 2 LDK!
3 7 e 3 50.38 PA¬DZIERZ Adam MKS-MOS Katowice 00 U18 SL II DUBIEL Adam Z/4651/15 2017 3
4 11 e 3 50.89 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5408/15 2017 2
5 13 e 3 50.94 SMOLAREK Michał MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5756/15 2017 3
6 14 e 3 51.00 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK III KOWAL Piotr Z/1846/16 2017 3
7 17 e 3 51.16 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U18 PM III SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2017 BEZ
8 19 e 3 51.48 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2 LDK!
1 1 w 1 52.24 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 714
2 2 w 1 52.42 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM III LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2017 3 706
3 4 w 1 53.04 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP IV NALEPA Marek Z/2736/16 2017 3 680
4 5 w 1 53.08 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS IV SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3 678
5 7 w 1 54.35 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM IV GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 625
6 18 w 1 60.79 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2017 4 387
  w 1 DNF NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 0
1 3 w 2 52.71 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2 694
2 6 w 2 54.27 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3 628
3 8 w 2 55.04 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4 597
4 9 w 2 55.88 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4 564
5 11 w 2 56.11 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4 555
6 12 w 2 56.51 PŁASKOWICKI Damian OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3952/15 2017 BEZ 540
1 10 w 3 55.99 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2017 3 560
2 13 w 3 56.55 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 538
3 14 w 3 57.32 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 509
4 15 w 3 58.09 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4 480
5 16 w 3 58.12 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5 479
6 17 w 3 59.39 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2017 BEZ LDK! 434
800 m M
1 17 e 1 2:02.04 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudzi±dz 01 U18 KP IV CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2017 2
2 18 e 1 2:02.31 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/2667/15 2017 2
3 19 e 1 2:02.79 WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00 U18 ZP IV SZYCH Robert Z/6204/15 2017 3 LDK!
4 20 e 1 2:02.80 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U18 WP IV B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2017 3
5 21 e 1 2:03.59 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U18 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2749/15 2017 3
6 22 e 1 2:04.08 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM IV ¦CIGAŁA Jarosław B.D. B.D. Z/1840/15 2017 2
7 23 e 1 2:05.29 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U18 PD IV DˇBROWSKI Tomasz Z/2035/15 2017 3
  e 1 DNF OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2017 3
1 2 e 2 1:56.07 TURSKI Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U18 SL II SKALIK Joanna Z/2581/15 2017 2
2 3 e 2 1:56.19 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 00 U18 PK II KATAN Wacław Z/6400/15 2017 4
3 5 e 2 1:56.32 SZKUDLAREK Jakub RKS ŁódĽ 01 U18 LD II JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2017 2
4 7 e 2 1:57.22 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U18 SL III BIELA Marek Z/4615/15 2017 3
5 9 e 2 1:57.78 PRZYBYLAK Tomasz O¦ AZS Poznań 01 U18 WP III GRENDA Jan Z/0711/15 2017 2
6 12 e 2 1:58.57 TANA¦ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U18 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2017 3
7 13 e 2 1:59.54 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK III ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2017 4
8 14 e 2 1:59.90 PAWLAK Mateusz BKL Bełchatów 01 U18 LD III MANTYK Łukasz B.D. Z/4628/15 2017 2 LDK!
1 1 e 3 1:55.88 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK II JÓ¬WIK Krzysztof Z/3631/15 2017 2
2 4 e 3 1:56.26 KLEIN Oskar LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U18 PM II KLEIN Dariusz Z/5368/15 2017 3
3 6 e 3 1:56.38 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK II KOWAL Piotr Z/0494/17 2017 3
4 8 e 3 1:57.44 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy S±cz 00 U18 MA III KLIMEK Józef Z/0911/15 2017 4
5 10 e 3 1:57.93 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2017 4
6 11 e 3 1:58.17 PUKACZ Dawid SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS III GOLEC Dominik Z/2793/15 2017 3
7 15 e 3 2:00.55 CZERNECKI Remigiusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U18 SL III RU¦NIAK Stefan Z/6395/15 2017 4
8 16 e 3 2:00.73 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U18 PM III BORUSIŃSKI Piotr Z/0198/16 2017 4 LDK!
3000 m M
1 s 1 8:55.23 KUROWSKI Tomasz GKS Żukowo 00 U18 PM III KRÓL Krzysztof KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2017
2 s 1 8:58.16 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesi±tka Białogard 01 U18 ZP III CICHOCKI Jarosław Z/1714/15 2017 2
3 s 1 9:02.17 WI¦NIEWSKI Kacper KB Dziesi±tka Białogard 00 U18 ZP III CICHOCKI Jarosław Z/1715/15 2017 3
4 s 1 9:06.61 KWAPISZEWSKI Kacper O¦ AZS Poznań # 00 U18 WP III GRENDA Jan Z/0013/15 2017
5 s 1 9:08.79 GROBERSKI Michał MKL Szczecin 00 U18 ZP III NOWICKI Bartosz Z/1296/15 2017 4
6 s 1 9:10.68 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U18 PM III ¦CIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2017 3
7 s 1 9:13.00 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1878/15 2017 2
8 s 1 9:14.17 TRACZ Jakub SKS Unia Swarzędz 01 U18 WP III ŁAWROWSKI Michał Z/0732/15 2017 3
9 s 1 9:14.52 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 U18 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3099/16 2017 4
10 s 1 9:14.93 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2017 3
11 s 1 9:15.31 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/1780/15 2017 4
12 s 1 9:16.49 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 00 U18 WP IV GORCZYŃSKI Paweł Z/1159/16 2017 4
13 s 1 9:17.01 JAROSZEWSKI Cezary KS Maków Biega 00 U18 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0456/17 2017
14 s 1 9:18.09 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U18 SL IV HELBIK Marzanna Z/0664/15 2017 3
15 s 1 9:21.26 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U18 WP IV WO¬NIAK Bernard Z/0938/15 2017 3
16 s 1 9:21.30 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/1875/15 2017 3
17 s 1 9:21.63 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/6110/15 2017 3
18 s 1 9:27.46 CZYŻEWSKI Jakub RKS ŁódĽ 01 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2017 3
19 s 1 9:31.24 BRESZKA Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0452/17 2017
20 s 1 9:44.98 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U18 LB IV WISZ Mateusz # Z/1911/15 2017 3 LDK!
21 s 1 9:48.64 GROBELNY Adam O¦ AZS Poznań 00 U18 WP IV GRENDA Jan Z/0708/15 2017 4
22 s 1 9:49.01 GRZELKA Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0454/17 2017
23 s 1 9:51.29 ¦WIˇTEK Bartłomiej OLTS Opoczno Sport Team 00 U18 LD IV WOJTAREK Jacek Z/2265/15 2017 LDK!
24 s 1 9:51.85 KOWALCZYK Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 01 U18 MA IV KARA¦ Stanisław Z/3075/16 2017 4
400 m pł J MŁ M
1 2 e 1 55.07 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB II WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2017 3
2 4 e 1 55.67 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U18 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2017 3
3 7 e 1 56.23 ¦LAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek , Z/0138/15 , 2017 2
4 8 e 1 56.29 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 01 U18 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/5259/15 , 2017 LDK!
5 10 e 1 56.85 RASSMUS Kosma SKLA Sopot 00 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/5425/15 2017 3
6 14 e 1 57.82 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/0971/16 2017 4 LDK!
  e 1 DNF KUBIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1940/15 2017 2
1 3 e 2 55.12 WOJCIECHOWSKI Krystian PLKS Gwda Piła 00 U18 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1595/15 2017 3
2 5 e 2 55.72 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U18 PM II KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2017 3 LDK!
3 9 e 2 56.49 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2110/15 2017 3
4 13 e 2 57.47 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP III ¦WITAŁA Aldona ¦WITAŁA Aldona Z/6251/15, Z/6251/15 2016, 2017 3
5 15 e 2 58.11 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA III GIZA Andrzej Z/4979/15 2017 2
6 18 e 2 59.13 FRˇCZEK Patryk ULKS Lipinki 01 U18 MA IV ¦WIERZOWSKI Tomasz Z/6313/15 2017 2 LDK!
7 20 e 2 59.46 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/5773/15 2017 3
8 22 e 2 63.55 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2017 4
1 1 e 3 54.44 URBANIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP II LUZAK Andrzej Z/1938/15 2017 2
2 6 e 3 55.91 ANTOSZEWSKI Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 00 U18 WN II B.D. SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2017
3 11 e 3 56.87 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/3316/15 2017 4
4 12 e 3 57.02 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 00 U18 DS III B.D. Z/2601/15 2017
5 16 e 3 58.92 BIAŁY Szymon KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP IV WALCZAK Marek Z/0587/15 2017 2
6 17 e 3 59.00 SŁOMKA Bartosz LKS Jantar Ustka 01 U18 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1152/15 2017 2
7 19 e 3 59.24 ŻYDEK Aleksander MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U18 OP IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2890/15 2017 4
8 21 e 3 59.50 POMIAN Radosław LUKS Hańcza Suwałki 00 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1518/15 2017 4
Wzwyż M
1 1 e 1 1.88 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 U18 WN III URBANOWSKI Miroslaw Z/0593/16 2017 3 LDK!
1 1 e 1 1.88 SZTANDUR Piotr MKS Inowrocław 00 U18 KP III NIEMCZYN Dariusz Z/2763/16 2017 2
1 1 e 1 1.88 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
4 7 e 1 1.88 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB III MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2017 3
5 9 e 1 1.88 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3815/15 2017 3
5 9 e 1 1.88 PAJˇK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2017 4
7 11 e 1 1.84 SIEMEK Damian MKS Pułtusk 01 U18 MZ III KRYSIAK Sławomir Z/3933/15 2017 4
8 12 e 1 1.84 KOCOT Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U18 OP III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4767/15 2017 3 LDK!
9 15 e 1 1.80 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 00 U18 DS IV KNULL Mariusz Z/1394/15 2017 4
10 17 e 1 1.80 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 01 U18 DS IV MIKODA Lilla Z/3552/15 2017 3
11 21 e 1 1.75 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 00 U18 KP IV KENSIK Jan Z/1503/16 2017 4
1 1 e 2 1.88 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U18 SL III BOCZARSKI Zbigniew BOCZARSKI Zbigniew , Z/3872/16 , 2017 3
1 1 e 2 1.88 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U18 OP III SACZKO Andrzej Z/2877/15 2017 2
3 6 e 2 1.88 WI¦NIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław B.D. , Z/0798/15 , 2017 2 LDK!
4 8 e 2 1.88 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U18 OP III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4974/15 2017 2 LDK!
5 12 e 2 1.84 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL III MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2017 3
6 14 e 2 1.84 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III TITTINGER Michał Z/6349/15 2017 4
7 16 e 2 1.80 AUGUSTYNOWICZ Dawid KS Podlasie Białystok 00 U18 PD IV NAZARKIEWICZ Robert Z/2108/17 2017 4
8 17 e 2 1.80 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U18 SL IV KOTULSKI Krzysztof Z/1750/16 2017 3
8 17 e 2 1.80 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA IV ZAPART Stanisław Z/2528/16 2017 3
10 20 e 2 1.80 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U18 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2017 4
  e 2 NM ZADROGA Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1509/15 2017 BEZ
1 1 w 1 1.84 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2 661
2 2 w 1 1.84 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD III KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 661
3 3 w 1 1.78 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 610
4 4 w 1 1.75 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3 585
5 6 w 1 1.72 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 560
6 7 w 1 1.72 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2736/16 2017 3 560
7 8 w 1 1.69 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5 536
8 13 w 1 1.66 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 512
9 16 w 1 1.57 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4 441
1 5 w 2 1.72 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4 560
2 9 w 2 1.69 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2017 3 536
3 10 w 2 1.66 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2017 3 512
4 11 w 2 1.66 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 512
5 12 w 2 1.66 PŁASKOWICKI Damian OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3952/15 2017 BEZ 512
6 14 w 2 1.66 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2017 BEZ LDK! 512
7 15 w 2 1.63 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4 488
8 17 w 2 1.54 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3 419
9 18 w 2 1.48 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4 374
10 19 w 2 1.37 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2017 4 297
Tyczka M
1 1 e 1 3.80 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U18 MZ III MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2017 3
1 1 e 1 3.80 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
1 1 e 1 3.80 BIALIC Tomasz MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U18 DS III BIALIC Marek Z/1161/15 2017 3 LDK!
4 4 e 1 3.80 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ III GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2017 3
4 4 e 1 3.80 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/5580/15 2017 4
6 8 e 1 3.60 SKURAS Filip KL Gdynia 01 U18 PM III KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/1833/16 2017 3
7 10 e 1 3.60 GRACZYK Maciej UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD III OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2017 3 LDK!
8 12 e 1 3.60 KOLLAR Alessandro WKS Flota Gdynia 00 U18 PM III PISKULSKI Paweł Z/0585/17 2017 BEZ
9 15 e 1 3.20 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/3770/15 2017 3
10 17 e 1 3.00 SIKORA Mateusz KS Gwardia Piła 01 U18 WP -- GRA¦ Jarosław Z/3517/15 2017 5
1 6 e 2 3.60 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2017 2
1 6 e 2 3.60 ŻAK Piotr LKS Lubusz Słubice 00 U18 LB III CZERNIK Edward Z/3982/15 2017 3
3 8 e 2 3.60 MANIA Aleksander LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01 U18 PM III ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/4601/15 2017 3
4 10 e 2 3.60 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 01 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3523/16 2017 5
5 13 e 2 3.40 TURCZYŃSKI Dawid MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS IV B.D. Z/4123/15 2017 4 LDK!
6 14 e 2 3.40 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/4620/15 2017 5
7 15 e 2 3.20 KOCERKA Julian AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/2444/17 2017
  e 2 NM NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- ŁO¦ Mateusz B.D. Z/3604/15 2017 4
  e 2 NM PLESKACZ Marcin MKL Szczecin 00 U18 ZP -- ASMOLOV Maksym Z/5712/15 2017 3
W dal M
1 2 e 1 6.81 WI¦NIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U18 KP +1.9 II JANKOWSKI Marcin Z/0020/15 2017 3
2 6 e 1 6.70 ŁO¦ Krzysztof UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U18 MA +3.1 III KUKLA Rafał Z/5543/15 2017 3
3 7 e 1 6.66 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD +2.2 III KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2017 2
4 9 e 1 6.63 KU¦ Emanuel MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +0.7 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/6151/15 2017 3
5 12 e 1 6.58 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U18 WP +0.4 III ¦WITAŁA Aldona Z/4624/15 2017 3
6 13 e 1 6.54 MICHALAK Mateusz SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ +2.4 III WYSOCKI Rafał Z/2056/16 2017 4
7 14 e 1 6.49 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +2.1 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2017 3
8 16 e 1 6.38 ¦NIEGULA Damian UKS 12 Kalisz 00 U18 WP +1.2 III WANGE Adrianna Z/2626/17 2017
9 17 e 1 6.33 MARCINIAK Wiktor UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ +0.5 III MIERZEJEWSKI Marek Z/2453/16 2017 4
10 18 e 1 6.25 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +1.0 IV KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2017 3
11 21 e 1 5.83 DOBRZYŃSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +0.7 -- CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław B.D. , Z/3275/16 , 2017 4 LDK!
12 22 e 1 5.67 DALECKI Kordian LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM +1.1 -- JASKUŁKA Teresa Z/5417/15 2017 4
1 1 e 2 6.85 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +1.7 II NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2017 3
2 3 e 2 6.75 WO¬NIKIEWICZ Tobiasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +1.2 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0503/17 2017
3 4 e 2 6.74 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Wrze¶nia 00 U18 WP -0.9 III KACZOR Adam Z/4473/15 2017 1
4 5 e 2 6.71 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 00 U18 SK +0.9 III WIĘCKOWSKI Jacek Z/1744/15 2017 3
5 8 e 2 6.64 KRAWCZYK Kacper AZS ŁódĽ 01 U18 LD +1.6 III SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2017 3 LDK!
6 10 e 2 6.62 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamo¶ć 00 U18 LU +1.7 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2017 4
7 11 e 2 6.61 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +3.8 III CHMIELEWSKI Marek CHMIELEWSKI Marek Z/6120/15 2017 3 LDK!
8 15 e 2 6.48 JOACHIMIAK Juliusz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.2 III ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/3747/15 2017 4
9 19 e 2 6.10 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -0.3 IV BONK Stanisław Z/3195/16 2017 4
10 20 e 2 6.01 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +2.2 IV KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2017 4
  e 2 NM LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU 0.0 -- SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2017 4
  e 2 NM PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U18 SL 0.0 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2017 4
1 6 w 1 5.93 PŁASKOWICKI Damian OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ +2.1 IV RADKIEWICZ Przemysław Z/3952/15 2017 BEZ 571
2 10 w 1 5.55 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ +0.5 -- BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4 492
3 12 w 1 5.48 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM +1.5 -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 477
4 13 w 1 5.47 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -0.8 -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5 475
5 14 w 1 5.36 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP +2.2 -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 453
6 15 w 1 5.33 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD +1.4 -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 447
7 16 w 1 5.31 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ +1.2 -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4 443
8 17 w 1 5.04 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -0.6 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4 390
9 18 w 1 4.93 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ +1.4 -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2017 4 369
10 19 w 1 4.73 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -0.8 -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2017 BEZ LDK! 332
1 1 w 2 6.64 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP +1.1 III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 729
2 2 w 2 6.36 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -0.1 III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2 666
3 3 w 2 6.07 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.8 IV LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2017 3 602
4 4 w 2 6.06 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS +1.8 IV SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3 600
5 5 w 2 6.02 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD +1.9 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2017 3 591
6 7 w 2 5.87 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -1.1 -- NALEPA Marek Z/2736/16 2017 3 559
7 8 w 2 5.81 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -0.1 -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 546
8 9 w 2 5.78 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS +2.5 -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4 540
9 11 w 2 5.53 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +1.2 -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3 487
Kula (5) M
1 1 e 1 18.40 GO¬DZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2017 2
2 2 e 1 17.58 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
3 5 e 1 16.90 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01 U18 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5135/15 2017 2
4 6 e 1 16.86 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2017 2
5 10 e 1 15.66 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U18 OP II GLOWACKI Leszek Z/3320/15 2017 2
6 11 e 1 15.53 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2017 2
7 14 e 1 15.32 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2017 2
8 15 e 1 15.27 OTOK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK II SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2017 BEZ
9 16 e 1 14.82 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U18 MA III KUKLA Rafał Z/3411/15 2017 3
10 17 e 1 14.80 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
11 19 e 1 14.54 NIED¬WIECKI Patryk OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/2753/15 2017 2
12 22 e 1 13.58 TOMCZYK Dawid MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS III B.D. Z/2302/15 2017 3
1 3 e 2 17.45 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB II WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2017 2
2 4 e 2 17.33 NIED¬WIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2017 2
3 7 e 2 16.84 MAROK Wojciech UKS Orkan ¦roda Wlkp. 01 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2017 2 LDK!
4 8 e 2 16.51 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2017 2 LDK!
5 9 e 2 16.21 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2017 2
6 12 e 2 15.40 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 00 U18 LU II KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2017 2
7 13 e 2 15.34 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ II WA¦NIEWSKI Marcin Z/1413/15 2017 2
8 18 e 2 14.55 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2017 2
9 20 e 2 14.29 BORKOWSKI Jakub LKS Lubawa 01 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5618/15 2017 3 LDK!
10 21 e 2 13.97 WOLSZAKIEWICZ Krystian WKS ¦l±sk Wrocław 01 U18 DS III STANKIEWICZ Zbigniew Z/4126/15 2017 2
1 1 w 1 14.01 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2 729
2 2 w 1 13.48 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2017 3 697
3 3 w 1 13.46 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 695
4 4 w 1 13.18 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP IV NALEPA Marek Z/2736/16 2017 3 678
5 5 w 1 12.77 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 653
6 6 w 1 11.73 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3 590
7 8 w 1 11.03 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4 548
8 9 w 1 10.98 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4 545
9 13 w 1 10.32 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4 505
10 15 w 1 10.08 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4 490
1 7 w 2 11.46 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2017 BEZ LDK! 574
2 10 w 2 10.73 PŁASKOWICKI Damian OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3952/15 2017 BEZ 530
3 11 w 2 10.50 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2017 4 516
4 12 w 2 10.40 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 510
5 14 w 2 10.24 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2017 3 500
6 16 w 2 10.00 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 486
7 17 w 2 9.26 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 441
8 18 w 2 9.05 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5 429
9 19 w 2 8.94 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3 422
Młot (5) M
1 2 e 1 60.62 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2017 3
2 8 e 1 55.19 TOMCZYK Dawid MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS III B.D. Z/2302/15 2017 3
3 9 e 1 54.05 FILIPOWSKI Piotr MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5264/15 2017 4
4 11 e 1 51.85 GABRYELCZYK Jan UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/5578/15 2017 4
5 12 e 1 50.10 SZUSZKIEWICZ Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/4368/15 2017 3
6 14 e 1 49.27 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U18 LU IV ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2017 4
7 15 e 1 47.68 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/3492/15 2017 4
8 16 e 1 47.51 JANOCH Konrad LLKS Pomorze Stargard 00 U18 ZP IV GOŁDYN Bartosz Z/4761/15 2017 3
9 18 e 1 46.90 SOCHA Karol AZS UMCS Lublin 00 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/6093/15 2017 BEZ
10 20 e 1 42.76 FATYGA Jakub TS Start Lublin 01 U18 LU IV WIEJAK Izydor Z/3164/16 2017 4
11 21 e 1 38.04 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- ŻMUDA Tomasz Z/6098/15 2017 BEZ
1 1 e 2 64.11 BARTOSZEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP II JUSZCZAK Stanisław Z/0139/15 2017 3
2 3 e 2 58.75 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/5594/15 2017 3
3 4 e 2 58.52 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2017 3
4 5 e 2 57.29 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Wrze¶nia 01 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2017 3
5 6 e 2 55.75 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 00 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5659/15 2017 4
6 7 e 2 55.45 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 00 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2017 3
7 10 e 2 52.10 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III GÓRA Marcin Z/2530/16 2017 4
8 13 e 2 49.99 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2017 4
9 17 e 2 47.02 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/0033/16 2017 3
10 19 e 2 45.49 SKRZAT Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK IV ŁYP Jacek Z/6479/15 2017 4
  e 2 NM WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/3050/16 2017 4
Oszczep (700) M
1 3 e 1 58.69 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 00 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2017 3
2 5 e 1 55.55 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2017 3
3 6 e 1 54.93 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 00 U18 ZP III JACEWICZ Edward Z/2463/15 2017 2
4 7 e 1 54.65 SZPYTMA Jan MKS Junior Złocieniec 01 U18 ZP III KOROL Andrzej Z/5103/15 2017 3
5 9 e 1 52.51 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2017 3
6 10 e 1 50.52 KWA¦NIAK Kacper CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK III SAMAGALSKI Tomasz Z/3707/16 2017 3
7 15 e 1 47.67 TOMASZEWSKI Arkadiusz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/2990/15 2017 3
8 16 e 1 47.60 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP IV WILK Robert Z/5938/15 2017 4
9 17 e 1 46.08 LUDWICZAK Damian MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP IV ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/3446/15 2017 BEZ
10 21 e 1 40.77 DYBKA Jan MKL Sparta Stalowa Wola 00 U18 PK -- IDZINIAK Ewa Z/1227/16 2017 BEZ
  e 1 NM KRAWIEC Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1622/16 2017 4 LDK!
1 1 e 2 70.50 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 U18 PD I WOJNA Cezary Z/2049/16 2017 2
2 2 e 2 62.29 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 00 U18 KP II JANKOWSKI Marcin Z/0021/15 2017 1
3 4 e 2 56.25 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 00 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/3312/15 2017
4 8 e 2 53.42 WI¦NIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III ROSZKOWSKI Mariusz Z/5265/15 2017 3
5 11 e 2 50.39 GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 00 U18 PM III WALCZAK Leszek Z/4296/15 2017
6 12 e 2 49.78 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
7 13 e 2 49.29 KARDACZ Jakub UKS Olimp Duszniki 01 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0866/15 2017 3
8 14 e 2 48.12 RACHWALIK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/5899/15 2017 4
9 18 e 2 43.74 MAZURCZYK Michał LKS Fenix Słupsk 00 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/4298/15 2017 3
10 19 e 2 43.27 KUBAT Kacper MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- MO¬DZIOCH Adolf MICHNIAK Jan Z/5834/15 2017
11 20 e 2 42.99 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2310/16 2017 BEZ
12 22 e 2 39.68 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2017 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.3035209178925 sekund