Warszawa 04 - 06.08.2017
23. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
200 m K
1 1 e 1 24.63 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL +2.0 I KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2017 2
2 5 e 1 25.17 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL +2.0 II CIUK Marek Z/3835/15 2017 2
3 9 e 1 25.44 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +2.0 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2017 2
4 10 e 1 25.58 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +2.0 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2 LDK!
5 14 e 1 25.94 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL +2.0 II STA¦KIEWICZ Jakub Z/1555/16 2017 4
6 15 e 1 26.04 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U18 PM +2.0 II SĘKOWSKA Anna Z/2234/15 2017 2
7 20 e 1 27.30 SZYMBORSKA Klaudia LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 01 U18 PD +2.0 III GAŁASZEWSKI Adrian Z/1218/15 2017 2
1 2 e 2 24.84 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Wrze¶nia 00 U18 WP -0.4 I PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2017 2
2 7 e 2 25.25 DˇBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -0.4 II BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2017 LDK!
3 11 e 2 25.62 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP -0.4 II LEWANDOWSKI Jacek Z/5817/15 2017 2
4 13 e 2 25.73 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 00 U18 SL -0.4 II ROLAK Dorota B.D. Z/0560/17 2017
5 17 e 2 26.64 FILIPOW Julia UKS Technik Augustów 00 U18 PD -0.4 III SOWÓL Bogusław Z/0649/17 2017
6 19 e 2 27.01 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U18 DS -0.4 III CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2017 3
1 3 e 3 24.85 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK +1.8 I KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
2 4 e 3 24.99 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN +1.8 II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
3 6 e 3 25.18 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL +1.8 II ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2017 2
4 8 e 3 25.32 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ +1.8 II OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2017 2
5 12 e 3 25.62 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +1.8 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2017 3
6 16 e 3 26.51 SAWICKA Karolina UKS Sprinter Słodków 01 U18 WP +1.8 III ROSIAK Robert Z/3445/15 2017 2 LDK!
7 18 e 3 26.68 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB +1.8 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4443/15 2017 2
8 21 e 3 73.01 BARTKOWIAK Klaudia WLKS Wrocław 00 U18 DS +1.8 -- BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2017 LDK!
400 m K
1 f 1 56.10 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK I BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2017 1
2 f 1 56.20 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U18 LU I TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6101/15 2017 2 LDK!
3 f 1 56.28 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U18 KP I BAUMGART Iwona Z/5030/15 2017 2
4 f 1 56.80 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2017 2
5 f 1 57.39 NEUMANN Sara UKS Orkan ¦roda Wlkp. 00 U18 WP II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2017 2
6 f 1 57.47 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN II ZEGIS Krystyna Z/2426/15 2017 3
7 f 1 57.78 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
8 f 1 58.82 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2017 1
1 f 2 57.33 ROIK Paulina UKS Chromik Mysłowice 00 U18 SL II PĘKALA Łukasz Z/0992/15 2017 2
2 f 2 57.58 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA II KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2017 2
3 f 2 57.91 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U18 SL II CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2017 2
4 f 2 59.41 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3020/16 2017 3 LDK!
5 f 2 59.46 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL III WERNER Mirosław Z/4618/15 2017 2
  f 2 DNF BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 00 U18 KP -- ZRADA Piotr Z/2007/15 2017 2
  f 2 DNF WASILUK Agata MKS Agros Chełm # 00 U18 LU -- HODUN Rafał Z/0973/15 2017
  f 2 DNF KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2017 3
800 m K
1 1 w 1 2:25.96 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3 744
2 5 w 1 2:30.14 HOROWSKA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3097/15 2017 2 691
3 6 w 1 2:32.07 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2 667
4 7 w 1 2:32.24 DELUGA Jagoda MKL Maraton ¦winouj¶cie 01 U18 ZP -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2017 2 665
5 8 w 1 2:32.60 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN -- PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2 661
6 12 w 1 2:35.83 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3 622
7 13 w 1 2:38.24 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2017 2 593
8 14 w 1 2:38.95 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2017 3 LDK! 585
9 15 w 1 2:40.25 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U18 WN -- MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2017 570
10 16 w 1 2:40.30 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2017 3 LDK! 569
11 18 w 1 2:40.85 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2017 3 563
12 20 w 1 2:49.55 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2 468
1 2 w 2 2:28.55 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3 711
2 3 w 2 2:29.29 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ IV ROSŁON Sławomir Z/2322/15 2017 4 702
3 4 w 2 2:29.57 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2654/15 2017 4 698
4 9 w 2 2:32.60 JANIK Michalina MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2017 661
5 10 w 2 2:34.22 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5640/15 2017 3 641
6 11 w 2 2:35.40 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/5063/15 2017 4 LDK! 627
7 17 w 2 2:40.46 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2017 3 568
8 19 w 2 2:47.42 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD -- MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2017 4 491
9 21 w 2 2:57.86 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2017 4 385
10 22 w 2 3:04.12 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2017 3 328
  w 2 DNF HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL -- RAMUS Józef Z/2913/15 2017 3 0
1500 m K
1 1 s 1 4:29.52 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP I B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2008/15 , 2017 2 LDK!
2 2 s 1 4:32.08 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD II WASIAK Jarosław Z/0729/16 2017 4
3 3 s 1 4:38.49 STY¦ Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP II GO¦CINIAK Mateusz Z/1355/15 2017 2
4 4 s 1 4:42.14 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U18 PM II KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2017 2
5 5 s 1 4:43.38 STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 01 U18 WP II SADOWSKI Waldemar Z/1456/15 2017 2
6 6 s 1 4:43.68 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U18 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2017 3 LDK!
7 8 s 1 4:48.63 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudzi±dz 00 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/0452/15 2017 3
8 10 s 1 4:51.44 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS III STOLARCZYK Grzegorz Z/3398/15 2017 3
9 12 s 1 4:54.26 FRˇCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy S±cz 01 U18 MA III KLIMEK Józef Z/0910/15 2017 3
10 14 s 1 4:56.43 SZELIGA Nicola UKS Olimpia Zabrze 00 U18 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/0223/15 2017 3
11 23 s 1 5:18.68 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/2390/15 2017 3 LDK!
1 7 s 2 4:47.68 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/1249/15 2017 3 LDK!
2 9 s 2 4:50.98 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/2768/16 2017 3 LDK!
3 11 s 2 4:53.09 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2017 2 LDK!
4 13 s 2 4:55.08 OBST Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/5283/15 2017 3
5 15 s 2 4:56.63 SKAŁECKA Kamila LKS Znicz Biłgoraj 01 U18 LU III JAMROZ Mieczyslaw Z/0923/15 2017 4
6 16 s 2 4:56.98 BERE¬NICKA Monika UKS Tempo 5 Przemy¶l 00 U18 PK III SUGIER Maria Z/0280/15 2017 3 LDK!
7 17 s 2 4:59.36 OCH Martyna MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV B.D. Z/0937/16 2017 4
8 18 s 2 4:59.78 HARTUNG Wiktoria MKL Szczecin 00 U18 ZP IV BINDASZEWSKI Wiesław Z/0715/17 2017 BEZ LDK!
9 19 s 2 5:01.17 ¦WIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV ¦WIĆ Aneta Z/2033/15 2017 3
10 20 s 2 5:02.18 KUSZ Magdalena MKS MOS Wrocław 00 U18 DS IV ADAMEK Marek Z/1447/15 2017 2
11 21 s 2 5:05.63 PIEŃKOSZ Marta AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ IV ROSŁON Sławomir Z/2326/15 2017 4
12 22 s 2 5:11.09 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew GRZESIAK Sylwia Z/1561/15 2017 LDK!
400 m pł K K
1 f 1 61.22 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U18 WP I MARCINIAK Roman Z/1473/15 2017 1
2 f 1 61.70 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD I LIPIŃSKI Leszek # Z/3706/15 2017 2
3 f 1 62.41 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL I CIUK Marek Z/3899/15 2017 2
4 f 1 62.69 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan ¦roda Wlkp. 00 U18 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2017 3 LDK!
5 f 1 62.97 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 01 U18 LU II WDOWIAK Aneta Z/0170/15 2017 2 LDK!
6 f 1 63.61 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP II ¦WITAŁA Aldona ¦WITAŁA Aldona Z/4625/15, Z/4625/15 2016, 2017 2
7 f 1 65.41 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP II DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5657/15 2017 2 LDK!
8 f 1 65.68 BATKO Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U18 SL II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0885/15 2017 2
1 f 2 65.40 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD II LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2017 2 LDK!
2 f 2 66.13 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2017 3
3 f 2 66.23 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2102/15 2017 4
4 f 2 66.46 KORZUN Aleksandra UKS Technik Augustów 00 U18 PD III SOWÓL Bogusław Z/1543/15 2017 3 LDK!
5 f 2 67.03 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/0792/15 2017 4
6 f 2 67.72 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3028/16 , 2017 2 LDK!
7 f 2 69.27 WŁODARCZYK Kamila AZS ŁódĽ 00 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3
  f 2 DQ OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 00 U18 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/1533/15 2017 3
4x100 m K
1 s 1 48.33 WYCHORSKA Anna
OGÓROWSKA Natalia
KIEPURA Monika
SITEK Justyna
MOS CSiR D±browa Górnicza 00
01
00
00
U18 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/0887/15
Z/0891/15
Z/0884/15
Z/0883/15
2017
2017
2017
2017
3
3
2
1
2 s 1 48.40 LIPIŃSKA Julia
SOKOŁOWSKA Julia
ŻUROWSKA Julia
MASZKIEWICZ Maja
AKL Ursynów Warszawa 01
00
01
01
U18 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/2758/17
Z/2324/15
Z/1754/17
Z/2152/16
2017
2017
2017
2017

2
5
3
3 s 1 48.63 BARTOLEWSKA Julia
UŁAMEK Urszula
BRENDEL Magdalena
MARCZEWSKA Ewa
CKS Budowlani Częstochowa 01
00
00
01
U18 SLK -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola
CIUK Marek
CIUK Marek
RUSZEL Piotr
Z/3020/16
Z/3899/15
Z/3835/15
Z/3211/16
2017
2017
2017
2017
3
2
2
5
4 s 1 48.81 LESZCZYŃSKA Anna
MIKIEWICZ Dominika
KIRYLUK Aleksandra
ZACZKIEWICZ Wiktoria
KS Podlasie Białystok 00
01
01
01
U18 POD -- ORŁOWSKI Piotr
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
Z/2041/15
Z/2836/15
Z/0596/16
Z/0600/16
2017
2017
2017
2017
4
2
2
2
5 s 1 49.12 GˇSIOR Adriana
GORA Maja
PIETROŃ Natalia
PALUSZEK Anna
MKS MOS Wrocław 01
00
00
00
U18 DOL -- CZAJKOWSKI Waldemar B.D.
SKRZYPIŃSKI Jacek
ROSTEK William
SZOMBURG Tomasz
, Z/3488/15
Z/3255/15
Z/2118/15
Z/2802/15
, 2017
2017
2017
2017

2
3
3
6 s 1 49.58 SMOLEŃ Kaja
SKOWRON Anna
KORZENIOWSKA Kamila
LACHELE Susane
KS Gwardia Piła 00
01
01
00
U18 WLP -- ŻYLIŃSKI Jerzy
MARCINIAK Roman
MARCINIAK Roman
MARCINIAK Roman
Z/1465/15
Z/5677/15
Z/3654/16
Z/1473/15
2017
2017
2017
2017
2
3
4
1
  s 1 DNF GRACZYK Zuzanna
LEWANDOWSKA Aleksandra
SKRZYPNIK Kamila
BORZEWSKA Zuzanna
MKL Toruń 00
01
01
01
U18 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel WO¬NIAK Jacek
WO¬NIAK Jacek B.D.
BUTKIEWICZ Jacek
MAŃKOWSKI Gabriel
Z/2285/16
Z/5717/15
Z/1575/16
Z/1895/16
2017
2017
2017
2017
4
2
3
3
  s 1 DNS BANASIAK Julia
BARTKOWIAK Klaudia
DELEJOWSKA Wiktoria
GOLANOWSKA Agata
WLKS Wrocław 00
00
01
00
U18 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
BIELAWA Przemysław
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/2805/15
Z/3614/15
Z/2803/15
Z/3310/15
2017
2017
2017
2017
3

2
2
Wzwyż K
1 1 e 1 1.59 MIˇSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III TITTINGER Michał Z/2337/16 2017 2
1 1 e 1 1.59 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U18 MZ III NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2017 1
1 1 e 1 1.59 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ III GOS Piotr Z/6248/15 2017 2
4 7 e 1 1.59 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2017 3 LDK!
5 8 e 1 1.59 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III DZIDO Dariusz Z/2226/16 2017 3
6 9 e 1 1.55 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 01 U18 ZP III FERFET Marek Z/6560/15 2017 3 LDK!
7 11 e 1 1.55 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2017 3 LDK!
8 13 e 1 1.55 SOJSKA Ewa OSOT Szczecin 01 U18 ZP III KALINICZENKO Wiaczesław Z/4939/15 2017 2 LDK!
9 15 e 1 1.50 WI¦NIEWSKA Agata MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01 U18 KP IV KENSIK Jan Z/1998/15 2017 3
10 18 e 1 1.50 MOŻEJKO Kamila KS Podlasie Białystok 00 U18 PD IV NAZARKIEWICZ Robert # Z/6491/15 2017 4
11 19 e 1 1.50 DONDZIAK Sara MKS Kusy Szczecin 01 U18 ZP IV FERFET Marek Z/1821/16 2017 4
12 21 e 1 1.45 RATAJCZAK Zofia MKS Baszta Szamotuły 00 U18 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5281/15 2017 3
12 21 e 1 1.45 JANISZEWSKA Natalia MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/3830/15 2017 4
  e 1 NM BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1623/16 2017 4
1 1 e 2 1.59 GRZYB Joanna UKS Gimpas Pasłęk 00 U18 WN III ZIENKIEWICZ Piotr Z/2994/15 2017 2
1 1 e 2 1.59 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U18 ZP III STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2017 2
3 6 e 2 1.59 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01 U18 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2017 2
4 9 e 2 1.55 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III KLIN Eugeniusz Z/2728/15 2017
5 11 e 2 1.55 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek # Z/3739/15 2017 3
6 14 e 2 1.55 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/3290/15 2017 3
7 15 e 2 1.50 SOBCZYK Alicja ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV MACIEJEWSKI Andrzej Z/2732/17 2017
8 17 e 2 1.50 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 01 U18 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5284/15 2017 4
9 19 e 2 1.50 PIOTROWSKA Ewa AZS UMCS Lublin 00 U18 LU IV CHMIELEWSKI Marek SZYMCZUK Dariusz , Z/6047/15 , 2017 2 LDK!
10 21 e 2 1.45 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/1498/15 2017 4
11 24 e 2 1.45 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL IV KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2017 2
  e 2 NM GODEK Weronika MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- POSACKI Ryszard Z/2502/15 2017 4 LDK!
W dal K
  f 1 5.58 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP +1.1 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2017 2
1 f 1 6.08 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +0.5 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2017 LDK!
2 f 1 5.79 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP +2.3 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2017 2
3 f 1 5.70 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +0.9 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2017 LDK!
4 f 1 5.69 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U18 LB +0.9 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2017 2
5 f 1 5.62 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U18 KP +1.1 II MAŃKOWSKI Gabriel WO¬NIAK Jacek Z/2285/16 2017 4 LDK!
6 f 1 5.61 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U18 ZP +0.4 II STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2017 2
7 f 1 5.57 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U18 KP +0.8 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2017 3
8 f 1 5.46 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U18 ZP -0.2 II GIZA Zdzislaw Z/4589/15 2017 3
9 f 1 5.29 KU¦WIK Magdalena UKS 12 Kalisz 00 U18 WP +1.6 III KURZAJCZYK Robert Z/1310/15 2017 4
10 f 1 5.22 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP -1.0 III KECLER Szymon Z/1291/15 2017 5
11 f 1 5.20 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -0.1 III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 2
12 f 1 3.82 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP -2.6 -- WALCZAK Marek Z/0595/15 2017 3
1 1 w 1 5.68 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN +1.9 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2 753
2 3 w 1 5.09 HOROWSKA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP +0.4 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3097/15 2017 2 584
3 4 w 1 5.07 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -0.2 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3 578
4 5 w 1 4.99 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U18 MZ +1.9 IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2017 3 557
5 8 w 1 4.82 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U18 WN -0.1 IV MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2017 511
6 11 w 1 4.80 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +1.4 IV RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2 506
7 12 w 1 4.79 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +1.0 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2017 3 LDK! 503
8 14 w 1 4.78 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -0.2 -- ROSŁON Sławomir Z/2322/15 2017 4 500
9 15 w 1 4.71 DELUGA Jagoda MKL Maraton ¦winouj¶cie 01 U18 ZP +1.2 -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2017 2 482
10 19 w 1 4.63 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS +1.6 -- BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2017 3 LDK! 461
11 20 w 1 4.61 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -0.1 -- KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2017 4 456
1 2 w 2 5.23 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U18 PK +1.7 III DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2017 3 623
2 6 w 2 4.91 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ +0.6 IV BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3 535
3 7 w 2 4.83 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U18 SL -0.6 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2017 2 514
4 9 w 2 4.82 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP -0.4 IV MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2 511
5 10 w 2 4.81 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD -0.6 IV MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2017 4 508
6 13 w 2 4.79 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB +0.9 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5640/15 2017 3 503
7 16 w 2 4.68 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP +0.7 -- ZIEMBA Krzysztof Z/2654/15 2017 4 474
8 17 w 2 4.67 JANIK Michalina MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +0.8 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2017 472
9 18 w 2 4.66 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP +0.3 -- SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2017 3 469
10 21 w 2 4.54 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL +1.6 -- RAMUS Józef Z/2913/15 2017 3 438
11 22 w 2 4.54 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP +2.8 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/5063/15 2017 4 LDK! 438
12 23 w 2 4.52 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP +0.4 -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3 433
Trójskok K
1 2 e 1 11.63 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ -0.3 II MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2017 3
2 6 e 1 11.33 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK -0.2 III TORBA Tomasz Z/4423/15 2017 3
3 7 e 1 11.26 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U18 LD +3.1 III MANTYK Łukasz Z/0098/15 2017 3
4 8 e 1 11.24 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U18 ZP -0.7 III STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2017 2
5 10 e 1 11.20 CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew 00 U18 PM +3.2 III GALINSKI Tadeusz Z/5380/15 2017 4
6 11 e 1 11.16 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 00 U18 KP +1.4 III KENSIK Jan Z/1993/15 2017 4
7 12 e 1 11.16 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM +0.2 III BLASZKE Mirosław Z/5600/15 2017 2
8 14 e 1 10.97 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U18 PK +1.4 III BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3
9 15 e 1 10.97 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD +2.6 III ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2017 3
10 16 e 1 10.86 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 00 U18 PM +1.8 III LEWANDOWSKI Michał Z/5468/15 2017 3
11 21 e 1 10.71 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U18 ZP +0.6 IV GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2017 3
12 22 e 1 10.39 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 01 U18 DS -1.1 IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2017 4
  e 2 11.12 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U18 KP +0.8 III KA¬MIERCZAK Daniel Z/0150/15 2017 3
1 1 e 2 11.86 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U18 SL +0.2 II PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2017 3
2 3 e 2 11.50 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U18 ZP +0.3 II GIZA Zdzislaw Z/4589/15 2017 3
3 4 e 2 11.47 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U18 KP +2.5 III KA¬MIERCZAK Daniel Z/0150/15 2017 3
4 5 e 2 11.41 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP +1.5 III MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2017 4 LDK!
5 9 e 2 11.20 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U18 WP -0.2 III ¦WITAŁA Aldona Z/4626/15 2017 2
6 13 e 2 11.10 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +0.4 III PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2017 4
7 17 e 2 10.84 WI¦NIEWSKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00 U18 LD +1.0 III KU¦ Tomasz Z/1958/17 2017
8 18 e 2 10.84 BLI¬NIEWSKA Oliwia AZS ŁódĽ 01 U18 LD +1.0 III SADACH Aneta SADACH Aneta Z/2043/15 2017 3 LDK!
9 19 e 2 10.77 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamo¶ć 01 U18 LU -1.1 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2017 3
10 20 e 2 10.73 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U18 LB +3.3 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2017 4
11 23 e 2 10.33 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -0.5 IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/1498/15 2017 4
  e 2 NM GRZEGOROWSKA Julia KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U18 WP 0.0 -- WALCZAK Marek Z/0595/15 2017 3
Kula (3) K
1 f 1 15.95 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 01 U18 WP I ¦WIST Jerzy Z/5500/15 2017 1
2 f 1 15.41 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U18 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2017 1
3 f 1 14.71 WO¬NIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2017 1
4 f 1 14.02 STARUCH Nina MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD I GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4824/15 2017 2
5 f 1 13.54 KOWALSKA Paulina MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1765/15 2017 2
6 f 1 13.06 SŁOMKA Justyna UKS Sprint Legnica 00 U18 DS II KUBERSKI Mirosław Z/3668/15 2017 3
7 f 1 12.92 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U18 WP III RATAJCZAK Maciej Z/5698/15 2017 3
8 f 1 12.68 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 00 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3129/15 2017 3 LDK!
9 f 1 12.54 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU III WOLIŃSKI Michał Z/6092/15 2017 3
10 f 1 12.48 ROSTEK Teresa MKS-MOS Katowice 00 U18 SL III BONK Stanisław Z/1739/16 2017 3
11 f 1 12.18 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U18 OP III BU¦KO Przemysław Z/2816/15 2017 3
12 f 1 11.72 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU III WEŁNA Emilia Z/5444/15 2017 4
Dysk (1) K
1 1 e 1 45.14 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U18 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2017 1
2 3 e 1 36.01 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U18 OP III BU¦KO Przemysław Z/2816/15 2017 3
3 5 e 1 35.04 BARDA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U18 ZP III SZPAK Mieczyslaw Z/1755/16 2017 3
4 6 e 1 34.54 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemy¶l 00 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2017 3
5 7 e 1 34.14 MAZUR Maria MKS-MOS Katowice 00 U18 SL III BONK Stanisław Z/5725/15 2017 4
6 9 e 1 32.06 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2017 3 LDK!
7 15 e 1 29.79 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP IV WINNY Antoni Z/6220/15 2017 BEZ
8 16 e 1 29.63 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU IV WOLIŃSKI Michał Z/6092/15 2017 3
9 18 e 1 28.65 ZARA¦ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 01 U18 WP IV UNGER Krzysztof Z/5277/15 2017 4
10 19 e 1 28.16 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U18 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2017 3
11 20 e 1 27.93 KRÓL Magdalena WKS Wawel Kraków 00 U18 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/2801/15 2017 4
12 24 e 1 22.11 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2104/15 2017 4
1 2 e 2 39.22 STARUCH Nina MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4824/15 2017 2
2 4 e 2 35.31 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2017 2
3 8 e 2 32.11 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2017 3
4 10 e 2 31.92 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6095/15 2017 1 LDK!
5 11 e 2 31.52 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM IV BLASZKE Mirosław Z/5600/15 2017 2
6 12 e 2 30.56 ¦LIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U18 MA IV DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2017 3
7 13 e 2 30.41 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6096/15 2017 1 LDK!
8 14 e 2 30.14 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/4834/15 2017 3
9 17 e 2 28.90 SZAFRAŃSKA Wiktoria MKS Pułtusk 01 U18 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3934/15 2017 2
10 21 e 2 27.58 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/2484/15 2017 4 LDK!
11 22 e 2 27.46 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2017 3
12 23 e 2 27.29 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 00 U18 PM IV KWIATKOWSKI Lech Z/0195/16 2017 3
Młot (3) K
1 f 1 62.28 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U18 LU I KOZŁOWSKI Robert TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6096/15 2017 1 LDK!
2 f 1 60.03 WO¬NIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2017 1
3 f 1 52.93 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6095/15 2017 1 LDK!
4 f 1 52.76 WYBIERAŁA Beata MUKS Kadet Rawicz 00 U18 WP II JUSIAK Bogusław Z/1849/16 2017 2
5 f 1 51.56 PRZYBYŁA Ewa BKS Bydgoszcz 00 U18 KP II DREGER Jacek Z/5815/15 2017 3
6 f 1 50.65 SIWICKA Barbara LLKS Pomorze Stargard 00 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/1751/16 2017 3
7 f 1 48.08 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2017 2
8 f 1 47.76 KOMISARCZYK Zuzanna LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/5341/15 2017 3
9 f 1 47.54 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik 00 U18 SL II SKIBSKI Łukasz Z/4678/15 2017 2
10 f 1 46.87 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2017 2
11 f 1 46.62 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 01 U18 WP III ¦WIST Jerzy Z/5500/15 2017 1
  f 1 NM ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK --
Oszczep (500) K
1 f 1 49.34 SZRAMIAK Maria AML Słupsk 00 U18 PM I WITEK Mirosław Z/4291/15 2017 1
2 f 1 47.17 MA¦LAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U18 ZP I GRABARCZYK Jozef GRABARCZYK Jozef GRABARCZYK Jozef # Z/1568/15 2017
3 f 1 46.42 MACIEJEWSKA Anna UKS Achilles Leszno 00 U18 WP II GÓRSKA Hanna Z/2353/16 2017 4
4 f 1 44.30 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U18 DS II BIALIC Marek Z/1164/15 2017 3 LDK!
5 f 1 43.70 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 00 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3129/15 2017 3 LDK!
6 f 1 43.43 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 01 U18 KP II GRAJNERT Dorota Z/3765/16 2017 3
7 f 1 43.10 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 00 U18 PD II WOJNA Cezary Z/2760/15 2017 2
8 f 1 38.89 CZACHOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 00 U18 WP III CHRZˇSZCZ Piotr Z/1472/15 2017 2 LDK!
9 f 1 38.72 KALINOWSKA Kornelia MKS Junior Złocieniec 01 U18 ZP III KOROL Andrzej GRABARCZYK Jozef Z/2883/16 2017
10 f 1 37.48 STY¦ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2017 3
11 f 1 36.54 BEDNAREK Aleksandra RMKS Rybnik 01 U18 SL IV STOCHAJ Piotr Z/6409/15 2017 3
12 f 1 35.91 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01 U18 KP IV KENSIK Jan Z/1994/15 2017 3
1 1 w 1 38.37 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3 636
2 2 w 1 37.92 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2 627
3 3 w 1 35.43 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2 580
4 4 w 1 32.67 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN IV PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2 527
5 5 w 1 32.51 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2017 3 LDK! 524
6 6 w 1 31.22 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL -- RAMUS Józef Z/2913/15 2017 3 500
7 7 w 1 29.40 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3 465
8 9 w 1 28.93 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2017 4 456
9 11 w 1 27.04 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2017 2 421
10 12 w 1 26.72 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/5063/15 2017 4 LDK! 415
11 13 w 1 25.59 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2017 3 LDK! 393
12 14 w 1 24.52 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2017 3 373
1 8 w 2 29.38 DELUGA Jagoda MKL Maraton ¦winouj¶cie 01 U18 ZP -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2017 2 465
2 10 w 2 28.69 JANIK Michalina MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2017 452
3 15 w 2 23.96 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3 363
4 16 w 2 23.66 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD -- MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2017 4 357
5 17 w 2 23.26 HOROWSKA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3097/15 2017 2 350
6 18 w 2 23.03 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2017 3 345
7 19 w 2 22.27 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ -- ROSŁON Sławomir Z/2322/15 2017 4 331
8 20 w 2 21.91 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5640/15 2017 3 324
9 21 w 2 20.45 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2017 3 297
10 22 w 2 19.82 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U18 WN -- MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2017 286
11 23 w 2 18.56 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2654/15 2017 4 262
7-bój J MŁ K
1 f 1 5062 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN I PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2
2 f 1 4968 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD I GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0222/16 2017 3
3 f 1 4606 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP I MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2
4 f 1 4545 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2
5 f 1 4392 DELUGA Jagoda MKL Maraton ¦winouj¶cie 01 U18 ZP II ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2017 2
6 f 1 4316 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U18 SL II CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2017 2
7 f 1 4311 HOROWSKA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 01 U18 WP II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3097/15 2017 2
8 f 1 4138 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U18 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2017
9 f 1 4075 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 3
10 f 1 4062 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U18 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2017 3
11 f 1 4051 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2017 3 LDK!
12 f 1 4040 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS III BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2017 3 LDK!
13 f 1 3963 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3
14 f 1 3920 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/2654/15 2017 4
15 f 1 3903 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP III SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2017 3
16 f 1 3856 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ III ROSŁON Sławomir Z/2322/15 2017 4
17 f 1 3832 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP III BINDASZEWSKA Hanna Z/5063/15 2017 4 LDK!
18 f 1 3737 JANIK Michalina MKS MOS Wrocław 00 U18 DS III MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2017
19 f 1 3718 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U18 MZ III KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2017 3
20 f 1 3703 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD III MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2017 4
21 f 1 3542 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB IV WO¬NIAK Agnieszka Z/5640/15 2017 3
22 f 1 3515 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL IV KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2017 4
23 f 1 3373 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL IV RAMUS Józef Z/2913/15 2017 3
200 m M
1 1 e 1 21.91 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM +2.9 II JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2017 1
2 4 e 1 22.37 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +2.9 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
3 7 e 1 22.56 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +2.9 II KOWALSKI Robert Z/2699/16 2017 3
4 12 e 1 22.82 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U18 LB +2.9 III WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2017 2
5 17 e 1 23.03 IGNY¦ Arkadiusz KS Energetyk Poznań 00 U18 WP +2.9 III GRENDA Jan Z/2457/16 2017 4
6 19 e 1 23.19 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 00 U18 ZP +2.9 III IWIŃSKI Jerzy Z/4932/15 2017 3 LDK!
7 20 e 1 23.30 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 01 U18 DS +2.9 III KNULL Mariusz Z/1660/16 2017 4
1 5 e 2 22.42 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL +1.1 II KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2017 2
2 8 e 2 22.62 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U18 SL +1.1 II BIELA Marek Z/4611/15 2017 2
3 9 e 2 22.70 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ +1.1 II MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
4 11 e 2 22.76 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL +1.1 II BORYKA Ireneusz Z/4775/15 2017 2
5 14 e 2 22.93 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +1.1 III ROLAK Dorota Z/5732/15 2017 3
6 15 e 2 22.95 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +1.1 III ZEGIS Krystyna Z/2898/15 2017 3
7 18 e 2 23.13 CZARNOCKI Damian MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ +1.1 III MACIEJEWSKI Janusz Z/2651/16 2017 3
1 2 e 3 22.01 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U18 PD +1.4 II SUTYNIEC Hanna Z/1532/15 2017 2
2 3 e 3 22.29 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U18 MZ +1.4 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2017
3 6 e 3 22.55 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U18 LU +1.4 II ADAMOWICZ Henryk CHMIELEWSKI Marek Z/0316/16 2017 2 LDK!
4 10 e 3 22.74 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD +1.4 II SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2017 3
5 13 e 3 22.84 ZUBEL Krystian UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP +1.4 III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/2401/16 , 2017 2 LDK!
6 16 e 3 23.02 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +1.4 III ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz Z/4925/15 2017 3
  e 3 DNF RYDER Dawid MKL Toruń 00 U18 KP +1.4 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2017 3
400 m M
1 f 1 48.89 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL II HOMA Wioleta Z/4403/15 2017 2
2 f 1 49.11 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL II LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3837/15 2017 2 LDK!
3 f 1 49.15 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ II JOBT Andrzej Z/1768/15 2017 2
4 f 1 49.26 BOROWIK Dawid PLKS Gwda Piła 01 U18 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1586/15 2017 2 LDK!
5 f 1 49.45 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U18 SL II ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2910/15 2017 2
6 f 1 49.89 PA¬DZIERZ Adam MKS-MOS Katowice 00 U18 SL II DUBIEL Adam Z/4651/15 2017 3
7 f 1 50.10 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2017 2 LDK!
8 f 1 51.28 DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/1316/15 2017 3
1 f 2 50.66 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/6045/15 2017 3
2 f 2 50.82 SMOLAREK Michał MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5756/15 2017 3
3 f 2 50.89 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL III LAMCH Czesław Z/3045/16 2017 4
4 f 2 50.95 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/5408/15 2017 2
5 f 2 51.31 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III JAROS Marek Z/2537/16 2017 4
6 f 2 51.43 MORZEWSKI Marceli UKS Victoria Józefów 00 U18 MZ III DZIUBIŃSKA Bożena Z/4261/15 2017 2
7 f 2 51.53 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK III KOWAL Piotr Z/1846/16 2017 3
8 f 2 51.63 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA III ¦LUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2017 4
1500 m M
1 1 s 1 3:55.46 CZERONEK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław 00 U18 DS II ZAJDEL Jadwiga Z/1124/15 2017 4
2 2 s 1 3:57.39 WIˇCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2017 2
3 3 s 1 4:01.14 KLIMEK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/5263/15 2017 2
4 5 s 1 4:03.58 PIˇTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ III DˇBROWSKI Dariusz Z/2050/15 2017 3
5 6 s 1 4:04.15 MOSKAL Radosław KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK III ANIOŁ Stanisław Z/2714/15 2017 2
6 7 s 1 4:04.28 KOZŁOWSKI Piotr LKS Lubawa 01 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/5533/15 2017 2 LDK!
7 8 s 1 4:05.44 KOWALSKI Marcin LKS Zorza Gdynia 01 U18 PM III WALENDZIAK Renata Z/1010/17 2017
8 9 s 1 4:05.71 GROTH Patryk GKS Żukowo 00 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/1154/15 2017 3
9 11 s 1 4:05.98 KUCHMAN Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U18 SL III JONDA Czesław Z/4236/15 2017 3 LDK!
10 12 s 1 4:07.14 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0336/15 2017 2
11 14 s 1 4:09.99 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2017 4 LDK!
  s 1 DNF SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U18 DS -- B.D. Z/2602/15 2017
1 4 s 2 4:02.47 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III DˇBROWSKI Tomasz Z/2034/15 2017 3
2 10 s 2 4:05.92 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2017 2
3 13 s 2 4:09.40 MICHALSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ III ROSŁON Sławomir Z/3951/15 2017 4
4 15 s 2 4:10.38 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 U18 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2017 3 LDK!
5 16 s 2 4:10.57 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/1769/15 2017 4
6 17 s 2 4:12.12 CHEŁMIK Sergiusz RKS ŁódĽ 00 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/1711/16 2017 4
7 18 s 2 4:13.93 WITKOWSKI Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/2733/16 2017 4
8 19 s 2 4:14.19 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 U18 KP IV WO¬NIAK Jacek Z/2385/16 2017 3
9 20 s 2 4:14.24 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U18 ZP IV WALKOWIAK Piotr Z/1273/15 2017 2
10 21 s 2 4:14.68 CZUJKO Tymoteusz WKS Flota Gdynia 00 U18 PM IV PISKULSKI Paweł Z/2665/16 2017 3
11 22 s 2 4:15.49 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/1062/17 2017 5
12 23 s 2 4:28.77 RACZEK Piotr MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0266/17 2017
1 w 1 4:27.98 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2017 3 758
2 w 1 4:49.03 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3 625
3 w 1 4:49.36 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2 623
4 w 1 4:50.60 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2736/16 2017 3 615
5 w 1 4:52.08 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 606
6 w 1 4:52.47 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4 604
7 w 1 4:55.00 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 589
8 w 1 5:03.84 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4 538
9 w 1 5:06.70 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 522
10 w 1 5:10.84 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4 499
11 w 1 5:13.77 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2017 3 483
12 w 1 5:19.95 PŁASKOWICKI Damian OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3952/15 2017 BEZ 450
13 w 1 5:20.57 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 447
14 w 1 5:24.39 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3 427
15 w 1 5:25.34 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2017 BEZ LDK! 423
16 w 1 5:25.41 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4 422
17 w 1 5:32.08 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2017 4 389
18 w 1 6:11.14 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5 220
110 m pł J MŁ M
1 1 w 1 15.13 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP +0.4 III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 834
2 2 w 1 15.24 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD +0.4 III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2 821
3 3 w 1 15.50 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP +0.4 III NALEPA Marek Z/2736/16 2017 3 790
4 4 w 1 15.81 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS +0.4 IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4 754
5 5 w 1 15.92 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM +0.4 IV GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 742
6 7 w 1 16.15 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +0.4 IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3 716
  w 1 DNF NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ +0.4 -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 0
1 6 w 2 16.11 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS +1.3 IV SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3 720
2 8 w 2 16.35 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ +1.3 IV BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4 694
3 9 w 2 16.45 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD +1.3 IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 683
4 10 w 2 16.89 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +1.3 -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2017 3 636
5 11 w 2 17.02 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS +1.3 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4 622
6 13 w 2 17.44 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +1.3 -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5 579
1 12 w 3 17.40 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -0.5 -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 583
2 14 w 3 17.81 PŁASKOWICKI Damian OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ -0.5 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3952/15 2017 BEZ 543
3 15 w 3 17.83 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD -0.5 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2017 3 541
4 16 w 3 18.46 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -0.5 -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2017 4 481
5 17 w 3 18.50 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ -0.5 -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4 477
6 18 w 3 19.05 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -0.5 -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2017 BEZ LDK! 428
400 m pł J MŁ M
1 f 1 53.55 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB II WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2017 3
2 f 1 53.71 URBANIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP II LUZAK Andrzej Z/1938/15 2017 2
3 f 1 54.02 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U18 PM II KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2017 3 LDK!
4 f 1 54.31 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U18 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2017 3
5 f 1 55.38 ANTOSZEWSKI Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 00 U18 WN II B.D. SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2017
6 f 1 55.97 WOJCIECHOWSKI Krystian PLKS Gwda Piła 00 U18 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1595/15 2017 3
7 f 1 56.15 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 01 U18 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/5259/15 , 2017 LDK!
  f 1 DNF ¦LAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek , Z/0138/15 , 2017 2
1 f 2 54.94 RASSMUS Kosma SKLA Sopot 00 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/5425/15 2017 3
2 f 2 55.92 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 00 U18 DS II B.D. Z/2601/15 2017
3 f 2 56.33 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA III GIZA Andrzej Z/4979/15 2017 2
4 f 2 56.67 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/0971/16 2017 4 LDK!
5 f 2 57.21 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP III ¦WITAŁA Aldona ¦WITAŁA Aldona Z/6251/15, Z/6251/15 2016, 2017 3
6 f 2 57.28 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/3316/15 2017 4
7 f 2 58.65 BIAŁY Szymon KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U18 WP IV WALCZAK Marek Z/0587/15 2017 2
  f 2 DNF SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2110/15 2017 3
2000 m prz M
1 1 s 1 6:05.06 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP II CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5019/15 2017 2 LDK!
2 2 s 1 6:08.24 WEREMCZUK Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ II ROSŁON Sławomir Z/2323/15 2017 3
3 3 s 1 6:08.75 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00 U18 PD II SOWÓL Bogusław Z/1541/15 2017 3 LDK!
4 5 s 1 6:14.79 CHOJECKI Radosław MLUKS Tarnów 00 U18 MA III GRECH Halina Z/2087/15 2017 3 LDK!
5 6 s 1 6:15.13 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U18 MA III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1694/17 , 2017
6 7 s 1 6:16.24 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy S±cz 00 U18 MA III KLIMEK Józef Z/0900/17 2017
7 8 s 1 6:17.66 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 00 U18 PK III ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2017 4
8 9 s 1 6:18.91 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz # 01 U18 SK III MIREK Andrzej MIREK Andrzej , Z/2504/17 , 2017 BEZ
9 11 s 1 6:29.85 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/2668/15 2017 3
  s 1 DNF SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 00 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/6356/15 2017 3
  s 1 DNF BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój 00 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1257/16 2017 3
  s 1 DNF KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1779/15 2017 3
1 4 s 2 6:14.39 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00 U18 LB III BIESIADA Ryszard Z/0496/15 2017 4
2 10 s 2 6:26.22 WALEWSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 01 U18 WP III PERDON Dariusz # Z/0896/17 2017
3 12 s 2 6:30.27 WIEJA Jonasz UKS Achilles Leszno 00 U18 WP IV PERDON Dariusz # Z/1245/15 2017 4
4 13 s 2 6:31.85 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/3007/15 2017 BEZ
5 14 s 2 6:34.46 PORĘBSKI Patryk WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 01 U18 DS IV MATOSZ Wlodzimierz Z/2026/15 2017 5
6 15 s 2 6:39.29 SOLDAT Adam MKS Hermes Gryfino 01 U18 ZP IV PODLE¦NY Jan Z/0858/15 2017 3
7 16 s 2 6:40.79 RÓŁKOWSKI Adam UKS Technik Augustów 00 U18 PD IV SOWÓL Bogusław Z/1544/15 2017 4 LDK!
8 17 s 2 6:41.56 JANKOWSKI Karol UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP IV KARNAS Zbigniew Z/0756/16 2017 3
9 18 s 2 6:52.10 JURGA Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U18 WP -- WILK Robert Z/1071/16 2017 BEZ
10 19 s 2 6:53.97 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2017 4
11 20 s 2 7:09.58 FˇS Mateusz PLKS Gwda Piła 00 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1596/15 2017 BEZ
  s 2 DNF KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2774/15 2017 2
4x100 m M
1 s 1 42.54 TARNOWSKI Michał
ŁĘCZYCKI Artur
SINIŁO Krystian
MISZKIEL Marcin
UKS 19 Bojary Białystok 01
00
00
01
U18 POD -- SUTYNIEC Mieczysław
SUTYNIEC Hanna
SUTYNIEC Mieczysław
SUTYNIEC Mieczysław
Z/1540/15
Z/1532/15
Z/1535/15
Z/0427/16
2017
2017
2017
2017
2
2
3

2 s 1 43.05 LORENTZ Mateusz
WYKROTA Patryk
TUCZYŃSKI Michał
GRYCMAN Jakub
KS Stal Ostrów Wlkp. 00
00
00
01
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Marek
Z/1809/17
Z/1067/17
Z/1066/17
Z/0598/15
2017
2017
2017
2017



3
3 s 1 43.13 SAMEL Jakub
WIECZOREK Grzegorz
CHOJNOWSKI Kamil
ZYCH Jakub
KS AZS AWF Kraków 01
00
00
00
U18 MLP -- ZAPART Stanisław
¦LUSARCZYK Ewa
¦LUSARCZYK Ewa
ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz
Z/2528/16
Z/5819/15
Z/4928/15
Z/4925/15
2017
2017
2017
2017
3
4
4
3
4 s 1 43.22 RACZYŃSKI Kacper
WÓJCIK Tomasz
NOWAK Igor
KALINOWSKI Jakub
MKS Aleksandrów Łódzki 00
00
01
00
U18 LDZ -- KOWALSKI Robert
KOWALSKI Robert
KOWALSKI Robert
LIPIŃSKI Leszek
Z/3707/15
Z/2699/16
Z/3761/15
Z/5075/15
2017
2017
2017
2017
3
3
2
2
5 s 1 43.23 PIO¦ Jakub
KISTER Jakub
WLIZŁO Damian
KOTYRA Mikołaj
AZS UMCS Lublin 00
00
00
01
U18 LBE -- CHMIELEWSKI Marek
CHMIELEWSKI Marek CHMIELEWSKI Marek
CHMIELEWSKI Marek
ADAMOWICZ Henryk CHMIELEWSKI Marek
Z/0486/17
Z/6120/15
Z/2682/17
Z/0316/16
2017
2017
2017
2017

3

2
6 s 1 43.78 ¦LAZIŃSKI Adam
KSEPKA Jędrzej
BRODZIK Mikołaj
ŻYGOWSKI Damian
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01
01
01
01
U18 KPO -- CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
B.D. LEWANDOWSKI Jacek
KOZŁOWSKI Krzysztof
, Z/0138/15
Z/3019/16
, Z/3015/16
Z/6140/15
, 2017
2017
, 2017
2017
2
3
4
2
7 s 1 43.85 MIŃCZUK Mateusz
KAKAKIS Nikodem
SZACHNIEWICZ Szymon
BUGAJSKI Paweł
MKS MOS Wrocław 00
00
01
01
U18 DOL -- KOKOT Zdzisław
ROSTEK William
ROSTEK William
B.D.
Z/2692/15
Z/0575/17
Z/1867/17
Z/4584/15
2017
2017
2017
2017
3



  s 1 DNF ORLIKOWSKI Jakub
KORONA Patryk
GWIAZDECKI Jakub
BOROŃ Aleksy
UKS LA Basket Warszawa 00
00
00
00
U18 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
Z/4092/15
Z/0340/17
Z/2436/15
Z/2377/15
2017
2017
2017
2017
BEZ
4
4
1
Wzwyż M
1 f 1 1.98 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U18 OP II SACZKO Andrzej Z/2877/15 2017 2
2 f 1 1.94 SZTANDUR Piotr MKS Inowrocław 00 U18 KP III NIEMCZYN Dariusz Z/2763/16 2017 2
2 f 1 1.94 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
4 f 1 1.94 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 U18 WN III URBANOWSKI Miroslaw Z/0593/16 2017 3 LDK!
5 f 1 1.94 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U18 SL III BOCZARSKI Zbigniew BOCZARSKI Zbigniew , Z/3872/16 , 2017 3
6 f 1 1.90 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB III MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2017 3
6 f 1 1.90 WI¦NIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław B.D. , Z/0798/15 , 2017 2 LDK!
8 f 1 1.85 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U18 OP III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4974/15 2017 2 LDK!
9 f 1 1.85 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3815/15 2017 3
10 f 1 1.85 SIEMEK Damian MKS Pułtusk 01 U18 MZ III KRYSIAK Sławomir Z/3933/15 2017 4
11 f 1 1.80 KOCOT Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4767/15 2017 3 LDK!
11 f 1 1.80 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2017 3
11 f 1 1.80 PAJˇK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2017 4
Tyczka M
1 2 w 1 3.20 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 406
2 3 w 1 3.20 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 406
3 4 w 1 3.20 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2017 3 406
4 5 w 1 3.20 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2 406
5 7 w 1 2.90 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4 333
  w 1 DNS NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 0
1 1 w 2 3.50 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 482
2 6 w 2 3.20 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4 406
3 8 w 2 2.90 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 333
4 9 w 2 2.90 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2017 3 333
5 10 w 2 2.70 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2736/16 2017 3 286
6 11 w 2 2.70 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3 286
7 12 w 2 2.60 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5 264
8 13 w 2 2.60 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4 264
9 14 w 2 2.50 PŁASKOWICKI Damian OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3952/15 2017 BEZ 242
10 15 w 2 2.20 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4 179
11 16 w 2 2.10 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2017 BEZ LDK! 159
12 17 w 2 2.00 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2017 4 140
  w 2 NM ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3 0
W dal M
1 f 1 6.96 WO¬NIKIEWICZ Tobiasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +0.2 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0503/17 2017
2 f 1 6.90 KRAWCZYK Kacper AZS ŁódĽ 01 U18 LD +0.6 II SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2017 3 LDK!
3 f 1 6.88 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Wrze¶nia 00 U18 WP +1.3 II KACZOR Adam Z/4473/15 2017 1
4 f 1 6.84 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +0.7 II NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2017 3
5 f 1 6.81 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamo¶ć 00 U18 LU +1.0 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2017 4
6 f 1 6.75 ŁO¦ Krzysztof UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U18 MA +0.7 III KUKLA Rafał Z/5543/15 2017 3
7 f 1 6.67 WI¦NIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U18 KP -1.6 III JANKOWSKI Marcin Z/0020/15 2017 3
8 f 1 6.66 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.5 III CHMIELEWSKI Marek CHMIELEWSKI Marek Z/6120/15 2017 3 LDK!
9 f 1 6.65 KU¦ Emanuel MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +1.4 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/6151/15 2017 3
10 f 1 6.53 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U18 PD +0.4 III KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2017 2
11 f 1 6.43 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U18 WP +0.4 III ¦WITAŁA Aldona Z/4624/15 2017 3
12 f 1 6.37 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 00 U18 SK +1.7 III WIĘCKOWSKI Jacek Z/1744/15 2017 3
Trójskok M
1 1 e 1 13.80 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -1.1 III SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2017 4
2 3 e 1 13.51 KRAWCZYK Kacper AZS ŁódĽ 01 U18 LD -0.4 III SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2017 3 LDK!
3 5 e 1 13.44 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +0.5 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2017 2
4 6 e 1 13.42 JAROSŁAWSKI Kamil AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +0.2 III CHMIELEWSKI Marek Z/6108/15 2017 4
5 10 e 1 13.27 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U18 MA -1.2 III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2017 3
6 11 e 1 13.25 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -0.9 III BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2017 4 LDK!
7 14 e 1 13.15 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamo¶ć 00 U18 LU -0.3 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2017 4
8 16 e 1 13.11 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -0.2 IV ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/3775/15 2017 5
9 17 e 1 13.09 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Wrze¶nia 00 U18 WP +0.7 IV KACZOR Adam Z/2346/17 2017 75
10 19 e 1 13.02 PAJˇK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD -0.1 IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2017 BEZ
11 20 e 1 12.92 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +0.7 IV KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2017 3
  e 1 NM MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/2273/15 2017 3
1 2 e 2 13.55 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U18 KP +0.3 III KA¬MIERCZAK Daniel Z/5816/15 2017 4
2 4 e 2 13.44 WI¦NIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -0.1 III CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2017
3 7 e 2 13.38 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD -0.1 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2017 3
4 8 e 2 13.36 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -0.1 III KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2017 4
5 9 e 2 13.33 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD -0.2 III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
6 12 e 2 13.18 WˇŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.1 IV TORBA Tomasz Z/3154/17 2017 LDK!
7 13 e 2 13.16 MIKU¦KIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U18 OP -0.4 IV GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2017 4
8 15 e 2 13.12 MARCINIAK Wiktor UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ +0.3 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/2453/16 2017 4
9 18 e 2 13.07 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +2.8 IV KOWALSKI Robert # Z/3761/15 2017 2
10 21 e 2 12.81 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.8 IV ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/3770/15 2017 3
11 22 e 2 12.01 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ +0.8 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2017 4 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 19.80 GO¬DZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2017 2
2 f 1 19.71 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
3 f 1 18.59 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2017 2
4 f 1 17.83 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01 U18 ZP I CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5135/15 2017 2
5 f 1 17.78 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U18 OP I GLOWACKI Leszek Z/3320/15 2017 2
6 f 1 17.50 NIED¬WIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2017 2
7 f 1 17.26 MAROK Wojciech UKS Orkan ¦roda Wlkp. 01 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2017 2 LDK!
8 f 1 17.04 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2017 2
9 f 1 16.21 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2017 2 LDK!
10 f 1 15.97 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 00 U18 LU II KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2017 2
11 f 1 14.37 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2017 2
  f 1 NM MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ -- MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2017 2
Dysk (1.5) M
1 2 e 1 52.60 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 00 U18 LU II KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2017 2
2 4 e 1 51.61 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
3 6 e 1 48.97 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2017 2
4 7 e 1 48.57 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U18 SL II WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2017 2
5 8 e 1 47.68 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01 U18 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5135/15 2017 2
6 12 e 1 45.35 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U18 PD II KLIN Eugeniusz Z/2724/15 2017
7 13 e 1 45.20 WLAZŁY Jakub UKS Orkan ¦roda Wlkp. 00 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2017 3 LDK!
8 14 e 1 42.44 NOWAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/3785/15 2017 3
9 16 e 1 40.99 TRYBULSKI Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4492/15 2017 2
10 17 e 1 40.75 JANOCH Konrad LLKS Pomorze Stargard 00 U18 ZP III GOŁDYN Bartosz Z/4761/15 2017 3
11 18 e 1 39.96 HALBOWICZ Rafał UKS Technik Augustów 01 U18 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1835/16 , 2017 3 LDK!
12 20 e 1 38.12 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01 U18 LU IV B.D. Z/3002/16 2017 2
1 1 e 2 54.34 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
2 3 e 2 52.31 MAROK Wojciech UKS Orkan ¦roda Wlkp. 01 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2017 2 LDK!
3 5 e 2 50.92 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U18 OP II GLOWACKI Leszek Z/3320/15 2017 2
4 9 e 2 47.53 BUKOWSKI Michał TS Start Lublin 00 U18 LU II WIEJAK Izydor Z/3909/16 2017 3
5 10 e 2 46.05 NIED¬WIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2017 2
6 11 e 2 45.78 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2017 2
7 15 e 2 42.42 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2017 2
8 19 e 2 39.03 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM III GRECKA Ewa Z/0022/16 2017 2
9 21 e 2 38.11 WO¬NIAK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK IV ŁYP Jacek Z/6483/15 2017 3
  e 2 NM GO¬DZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP -- MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2017 2
  e 2 NM KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2017 2 LDK!
1 1 w 1 41.08 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2 687
2 2 w 1 39.66 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP III NALEPA Marek Z/2736/16 2017 3 658
3 3 w 1 38.85 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 641
4 4 w 1 37.19 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4 608
5 5 w 1 36.82 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 600
6 6 w 1 36.68 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2017 3 597
7 7 w 1 31.96 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2017 3 503
8 9 w 1 30.70 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4 478
9 12 w 1 29.42 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3 453
10 15 w 1 27.66 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3 419
1 8 w 2 30.82 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2017 4 481
2 10 w 2 29.99 PŁASKOWICKI Damian OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3952/15 2017 BEZ 464
3 11 w 2 29.64 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4 457
4 13 w 2 29.07 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4 446
5 14 w 2 27.97 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 425
6 16 w 2 26.31 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2017 BEZ LDK! 392
7 17 w 2 26.23 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 391
8 18 w 2 25.02 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5 367
9 19 w 2 21.49 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3 300
Młot (5) M
1 f 1 65.87 BARTOSZEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP II JUSZCZAK Stanisław Z/0139/15 2017 3
2 f 1 63.81 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 00 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2017 3
3 f 1 62.11 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2017 3
4 f 1 60.54 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/5594/15 2017 3
5 f 1 60.04 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2017 3
6 f 1 57.71 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 00 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5659/15 2017 4
7 f 1 55.64 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Wrze¶nia 01 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2017 3
8 f 1 52.64 SZUSZKIEWICZ Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/4368/15 2017 3
9 f 1 50.51 FILIPOWSKI Piotr MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5264/15 2017 4
10 f 1 50.35 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III GÓRA Marcin Z/2530/16 2017 4
11 f 1 50.03 TOMCZYK Dawid MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS III B.D. Z/2302/15 2017 3
12 f 1 49.12 GABRYELCZYK Jan UKS Błyskawica Domaniewice 00 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/5578/15 2017 4
Oszczep (700) M
1 f 1 77.23 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 00 U18 KP I JANKOWSKI Marcin Z/0021/15 2017 1
2 f 1 65.72 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 U18 PD I WOJNA Cezary Z/2049/16 2017 2
3 f 1 65.71 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP I ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2017 3
4 f 1 58.48 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 00 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2017 3
5 f 1 55.84 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 00 U18 ZP III JACEWICZ Edward Z/2463/15 2017 2
6 f 1 55.82 WI¦NIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III ROSZKOWSKI Mariusz Z/5265/15 2017 3
7 f 1 55.64 GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 00 U18 PM III WALCZAK Leszek Z/4296/15 2017
8 f 1 54.21 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 00 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/3312/15 2017
9 f 1 49.83 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U18 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2017 3
10 f 1 49.21 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
11 f 1 49.12 KWA¦NIAK Kacper CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3707/16 2017 3
12 f 1 41.90 SZPYTMA Jan MKS Junior Złocieniec 01 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/5103/15 2017 3
1 1 w 1 55.15 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2 665
2 2 w 1 52.62 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3 627
3 3 w 1 47.78 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2017 3 556
4 4 w 1 47.38 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4 550
5 5 w 1 42.57 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4 479
6 7 w 1 42.05 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2 472
7 8 w 1 38.58 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2017 4 422
8 11 w 1 35.27 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2017 BEZ LDK! 374
9 17 w 1 26.24 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2736/16 2017 3 247
1 6 w 2 42.06 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4 472
2 9 w 2 38.25 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3 417
3 10 w 2 37.18 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2017 3 401
4 12 w 2 35.17 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3 373
5 13 w 2 32.67 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4 337
6 14 w 2 31.13 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3 315
7 15 w 2 29.10 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4 287
8 16 w 2 27.88 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5 269
9 18 w 2 19.92 PŁASKOWICKI Damian OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3952/15 2017 BEZ 160
10-bój J MŁ M
1 f 1 6685 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP I SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2017 3
2 f 1 6651 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD I JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2017 2
3 f 1 5844 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP III NALEPA Marek Z/2736/16 2017 3
4 f 1 5630 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM III LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2017 3
5 f 1 5563 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2017 3
6 f 1 5431 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS III SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2017 3
7 f 1 5304 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2
8 f 1 5259 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS III GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2017 4
9 f 1 5098 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3
10 f 1 5045 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM IV GELO Krystyna Z/5868/15 2017 4
11 f 1 5000 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2017 4
12 f 1 4983 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2017 4
13 f 1 4683 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2017 4
14 f 1 4596 PŁASKOWICKI Damian OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław Z/3952/15 2017 BEZ
15 f 1 4537 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3
16 f 1 4156 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 5
17 f 1 4123 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2017 BEZ LDK!
18 f 1 3933 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2017 4
  f 1 DNF NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2437/15 2017 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.097452878952 sekund