Warszawa 04 - 06.08.2017
23. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
200 m K
1 f 1 24.37 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL +1.8 I KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2017 2
2 f 1 24.70 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U18 WP +1.8 I PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2017 2
3 f 1 24.73 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN +1.8 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
4 f 1 24.84 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK +1.8 I KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
5 f 1 25.06 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL +1.8 II CIUK Marek Z/3835/15 2017 2
6 f 1 25.09 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +1.8 II BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2017 LDK!
7 f 1 25.43 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U18 MZ +1.8 II OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2017 2
8 f 1 25.53 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U18 SL +1.8 II ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2017 2
1 f 2 25.29 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +2.4 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2017 2
2 f 2 25.31 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +2.4 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2 LDK!
3 f 2 25.46 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +2.4 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2017 3
4 f 2 25.71 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP +2.4 II LEWANDOWSKI Jacek Z/5817/15 2017 2
5 f 2 25.73 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 00 U18 SL +2.4 II ROLAK Dorota B.D. Z/0560/17 2017
6 f 2 26.04 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U18 PM +2.4 II SĘKOWSKA Anna Z/2234/15 2017 2
7 f 2 26.06 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL +2.4 II STAŚKIEWICZ Jakub Z/1555/16 2017 4
8 f 2 26.81 SAWICKA Karolina UKS Sprinter Słodków 01 U18 WP +2.4 III ROSIAK Robert Z/3445/15 2017 2 LDK!
800 m K
1 f 1 2:08.35 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U18 SL I MARMUR Stanisław Z/2389/15 2017 1 LDK!
2 f 1 2:08.37 BRONOWSKA Zuzanna MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ I ADAMSKI Robert Z/1766/15 2017 2
3 f 1 2:10.73 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/2788/15 2017 2
4 f 1 2:13.09 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II KOWAL Piotr Z/2937/15 2017 2
5 f 1 2:14.08 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U18 ZP II BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2017 2
6 f 1 2:14.44 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM II THIEL Adam Z/2119/15 2017 2
7 f 1 2:15.76 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U18 PM II URBANEK Ryszard Z/1548/15 2017 2
8 f 1 2:19.22 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK III ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2017 2
1 f 2 2:19.24 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2017 3 LDK!
2 f 2 2:20.24 JASTRZĘBSKA Magda WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2017 3 LDK!
3 f 2 2:20.41 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 01 U18 WP III GRENDA Jan Z/0712/15 2017 4
4 f 2 2:20.79 PAWLAK Marcelina SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0226/16 2017 4
5 f 2 2:21.94 SŁOMIŃSKA Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 00 U18 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/3468/15 2017 LDK!
6 f 2 2:23.06 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ III MARKOWSKI Michał Z/2061/15 2017 3
7 f 2 2:25.46 HAPUNOWICZ Joanna MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2075/15 2017 3
  f 2 DNF SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0900/15 2017 2
3000 m K
1 s 1 9:51.74 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL I SZCZYRK Janusz Z/2776/15 2017 2
2 s 1 9:55.91 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ II TARASIUK Paweł Z/0385/16 2017 2 LDK!
3 s 1 10:00.62 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U18 PM II CZAPIEWSKA Grażyna B.D. Z/1950/15 2017 2
4 s 1 10:02.16 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2017 2
5 s 1 10:03.88 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U18 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2017 2
6 s 1 10:11.96 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U18 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2017 3
7 s 1 10:21.53 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U18 PM II URBANEK Ryszard Z/1549/15 2017 3
8 s 1 10:24.51 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U18 WN II PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2017 3
9 s 1 10:29.64 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U18 PK III ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2017 3
10 s 1 10:40.68 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2017 3
11 s 1 10:43.89 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD III JASZCZAK Stanisław Z/2221/15 2017 3
12 s 1 10:44.75 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III JAROS Marek Z/2919/15 2017 3
13 s 1 10:45.51 PUCEK Maria UKS Dąb Suchy Las 00 U18 WP III KASPRZYK Marek Z/1247/15 2017
14 s 1 10:48.58 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 00 U18 ZP III WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2017 3
15 s 1 10:55.39 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U18 SL III CZECH Klaus Z/1809/15 2017 3
16 s 1 10:55.49 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00 U18 LU III MAZUREK Marek Z/2637/15 2017 3
17 s 1 10:55.52 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD III KOWALSKI Robert Z/3454/15 2017 BEZ LDK!
18 s 1 10:58.55 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2017 3
19 s 1 11:03.74 PRZYBYSZ Natalia GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0764/15 2017 3
20 s 1 11:05.58 ZINCZENKO Zuzanna SS MKS Parasol Wrocław 01 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/2851/15 2017 5
21 s 1 11:09.25 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS IV JANECZEK Jarosław Z/1086/15 2017 3
22 s 1 11:24.12 ŻDANUK Agnieszka UKS Technik Augustów 00 U18 PD IV SOWÓL Bogusław Z/1547/15 2017 4 LDK!
23 s 1 11:25.94 SOKÓŁ Zuzanna SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1499/17 2017 5 LDK!
  s 1 DNF GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1807/15 2017 3
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 13.66 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +2.6 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2017 LDK!
2 2 e 1 13.99 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB +2.6 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2017 2
3 7 e 1 14.32 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL +2.6 I HYJEK Katarzyna Z/2577/15 2017 2
4 9 e 1 14.58 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +2.6 II LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2017 2 LDK!
5 12 e 1 14.82 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP +2.6 II GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2017 2
6 13 e 1 14.86 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +2.6 II KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2017 2
7 17 e 1 15.17 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +2.6 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2017 3 LDK!
1 3 e 2 14.04 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +2.0 I KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2017 2 LDK!
2 4 e 2 14.14 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL +2.0 I JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2017 2
3 8 e 2 14.47 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U18 LB +2.0 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2017 2
4 11 e 2 14.77 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ +2.0 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2017 2
5 14 e 2 14.98 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U18 LB +2.0 II WISZ Dariusz Z/1913/15 2017 2 LDK!
6 19 e 2 15.67 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +2.0 II KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3386/16 2017 4
7 20 e 2 15.79 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U18 LU +2.0 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2017 3
1 5 e 3 14.17 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB +2.4 I WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2017 2
2 6 e 3 14.23 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U18 WP +2.4 I ŻYLIŃSKI Jerzy Z/1465/15 2017 2
3 10 e 3 14.72 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +2.4 II ROSTEK William Z/2118/15 2017 3 LDK!
4 15 e 3 15.05 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U18 LD +2.4 II PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
5 16 e 3 15.15 OZGA Aleksandra LUKS Strzałków 01 U18 LD +2.4 II WRÓBLEWSKI Daniel Z/4810/15 2017 2
6 18 e 3 15.54 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +2.4 II MAZUR Janusz Z/2339/16 2017 2
  e 3 DNF DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS +2.4 -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2017 2
1 f 1 13.61 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +1.5 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2017 LDK!
2 f 1 14.06 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +1.5 I KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2017 2 LDK!
3 f 1 14.18 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB +1.5 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2017 2
4 f 1 14.23 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB +1.5 I WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2017 2
5 f 1 14.28 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U18 SL +1.5 I JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2017 2
6 f 1 14.33 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U18 WP +1.5 I ŻYLIŃSKI Jerzy Z/1465/15 2017 2
7 f 1 14.48 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL +1.5 I HYJEK Katarzyna Z/2577/15 2017 2
8 f 1 14.64 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U18 LB +1.5 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2017 2
1 f 2 14.53 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +1.8 II LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2017 2 LDK!
2 f 2 14.63 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP +1.8 II GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2017 2
3 f 2 14.86 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U18 LB +1.8 II WISZ Dariusz Z/1913/15 2017 2 LDK!
4 f 2 14.88 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +1.8 II KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2017 2
5 f 2 14.94 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +1.8 II ROSTEK William Z/2118/15 2017 3 LDK!
6 f 2 15.07 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U18 LD +1.8 II PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
7 f 2 15.16 OZGA Aleksandra LUKS Strzałków 01 U18 LD +1.8 II WRÓBLEWSKI Daniel Z/4810/15 2017 2
8 f 2 15.23 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ +1.8 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2017 2
4x400 m K
1 1 s 1 3:50.61 KRZYŻEWSKA Wanessa
DĄBEK Emilia
DYBKA Agnieszka
OSIECKA Małgorzata
KKS Victoria Stalowa Wola 01
01
00
00
U18 PDK -- ANIOŁ Stanisław
BARSZCZ Mirosław
ANIOŁ Stanisław
BARSZCZ Mirosław
Z/1429/16
Z/5252/15
Z/2719/15
Z/4470/15
2017
2017
2017
2017
3

2
1
2 2 s 1 3:53.53 MACIEJEWSKA Katarzyna
ZIĘTKO Aleksandra
WASILUK Agata
ZIELIŃSKA Paulina
MKS Agros Chełm 01
01
00
00
U18 LBE -- MAZUREK Marek
WDOWIAK Aneta
HODUN Rafał
LESZCZYŃSKI Damian
Z/4581/15
Z/0170/15
Z/0973/15
Z/0172/15
2017
2017
2017
2017
3
2

2
3 3 s 1 3:53.68 DZIEDZIC Justyna
PAŚNIK Monika
IWANEK Iga
DROZD Wiktoria
AZS UMCS Lublin 00
01
01
01
U18 LBE -- DANIELCZUK Paweł
ADAMOWICZ Henryk
ADAMOWICZ Henryk
TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta
Z/5966/15
Z/6102/15
Z/0343/16
Z/6101/15
2017
2017
2017
2017
2
4
3
2
4 4 s 1 3:55.47 WASIELEWSKA Kinga
KARNAS Katarzyna
BARSZCZYK Natalia
KAZIMIERSKA Klaudia
LKS Vectra Włocławek 01
01
00
01
U18 KPO -- DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna
B.D.
ZRADA Piotr
B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka
Z/5657/15
Z/2279/15
Z/2007/15
, Z/2008/15
2017
2017
2017
, 2017
2

2
2
5 5 s 1 3:55.89 DĘBSKA Aleksandra
HAPUNOWICZ Joanna
MAKSYMIUK Julia
GADOMSKA Julia
MKS Pogoń Siedlce 00
00
00
01
U18 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MARKOWSKI Michał
MACIEJEWSKI Janusz
Z/2060/15
Z/2075/15
Z/2061/15
Z/2074/15
2017
2017
2017
2017
3
3
3
1
6 6 s 1 4:01.18 STEFANOWICZ Magdalena
KLĘBOWSKA Wiktoria
ENGELMANN Weronika
ŁACHOWSKA Natalia
MKS-MOSM Bytom 00
00
01
01
U18 SLK -- KOTUŁA Krzysztof
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/4569/15
Z/2776/15
Z/2896/15
Z/2788/15
2017
2017
2017
2017
2
2
2
2
7 7 s 1 4:04.84 SZOTA Paulina
RYNDAK Wiktoria
KRASOWSKA Kamila
PYKA Milena
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00
00
01
00
U18 SLK -- PASZTA Anna PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Wiesław
PASZTA Wiesław
Z/1582/16
Z/2383/15
Z/2390/15
Z/2532/15
2017
2017
2017
2017
2
3
3
2
8 8 s 1 4:08.46 PALUSZEK Anna
GORA Eliza
PIETROŃ Natalia
GORA Maja
MKS MOS Wrocław 00
00
00
00
U18 DOL -- SZOMBURG Tomasz
SKRZYPIŃSKI Jacek
ROSTEK William
SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/2802/15
Z/3256/15
Z/2118/15
Z/3255/15
2017
2017
2017
2017
3
3
3
2
Wzwyż K
1 f 1 1.74 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U18 MZ I NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2017 1
2 f 1 1.72 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK I TITTINGER Michał Z/2337/16 2017 2
3 f 1 1.68 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U18 ZP II STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2017 2
4 f 1 1.62 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ II GOS Piotr Z/6248/15 2017 2
5 f 1 1.62 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U18 LU II DZIDO Dariusz Z/2226/16 2017 3
6 f 1 1.59 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2017 3 LDK!
7 f 1 1.55 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2017 3 LDK!
8 f 1 1.55 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 01 U18 ZP III FERFET Marek Z/6560/15 2017 3 LDK!
8 f 1 1.55 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III KLIN Eugeniusz Z/2728/15 2017
10 f 1 1.55 GRZYB Joanna UKS Gimpas Pasłęk 00 U18 WN III ZIENKIEWICZ Piotr Z/2994/15 2017 2
10 f 1 1.55 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2017 2
12 f 1 1.50 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV LIPIŃSKI Leszek # Z/3739/15 2017 3
Tyczka K
1 f 1 3.80 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U18 DS I ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2017 1
2 f 1 3.70 WEJMAN Karolina KL Gdynia 01 U18 PM I KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/5427/15 2017 1
3 f 1 3.70 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ I SZYMCZAK Edward FRĄCKOWIAK Olga Z/3878/16 2017 LDK!
4 f 1 3.60 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP I DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2017 1
5 f 1 3.50 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM I FRĄCKOWIAK Olga # Z/6129/15 2017 2 LDK!
6 f 1 3.50 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U18 MZ I MASTALERZ Janusz Z/3992/15 2017 1
7 f 1 3.20 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U18 SK II WRONA Agnieszka Z/3633/15 2017 1 LDK!
8 f 1 3.10 KAREŃSKA Agata OSOT Szczecin 01 U18 ZP II KALINICZENKO Wiaczesław Z/4947/15 2017 5
9 f 1 2.80 HYRNIK Anna MKS Ustroń 00 U18 SL III KUBALA Magdalena Z/3370/15 2017 3
10 f 1 2.60 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/1337/15 2017 3
  f 1 NM MARCINEK Natalia AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- MIGDA Leszek Z/2517/17 2017
  f 1 NM BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin 00 U18 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław Z/4929/15 2017 2
Trójskok K
  f 1 11.89 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U18 SL +1.2 II PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2017 3
1 f 1 11.97 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U18 SL +2.3 II PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2017 3
2 f 1 11.90 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U18 ZP +1.8 II STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2017 2
3 f 1 11.88 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ +0.7 II MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2017 3
4 f 1 11.77 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U18 ZP +1.9 II GIZA Zdzislaw Z/4589/15 2017 3
5 f 1 11.61 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP +0.3 II MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2017 4 LDK!
6 f 1 11.35 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.8 III TORBA Tomasz Z/4423/15 2017 3
7 f 1 11.33 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP +1.1 III KENSIK Jan Z/1993/15 2017 4
8 f 1 11.32 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U18 WP +1.9 III ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2017 2
9 f 1 11.14 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U18 LD -1.7 III MANTYK Łukasz Z/0098/15 2017 3
10 f 1 11.08 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM +0.5 III BLASZKE Mirosław Z/5600/15 2017 2
11 f 1 10.97 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U18 KP +0.7 III KAŹMIERCZAK Daniel Z/0150/15 2017 3
12 f 1 10.32 CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew 00 U18 PM +0.4 IV GALINSKI Tadeusz Z/5380/15 2017 4
Dysk (1) K
1 f 1 46.34 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U18 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2017 1
2 f 1 42.28 STARUCH Nina MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4824/15 2017 2
3 f 1 40.60 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM II BLASZKE Mirosław Z/5600/15 2017 2
4 f 1 36.88 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2017 3
5 f 1 35.86 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2017 2
6 f 1 34.79 MAZUR Maria MKS-MOS Katowice 00 U18 SL III BONK Stanisław Z/5725/15 2017 4
7 f 1 34.48 BARDA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U18 ZP III SZPAK Mieczyslaw Z/1755/16 2017 3
8 f 1 33.49 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU III KOZŁOWSKI Robert TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6095/15 2017 1 LDK!
9 f 1 33.25 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U18 OP III BUŚKO Przemysław Z/2816/15 2017 3
10 f 1 32.02 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2017 3 LDK!
11 f 1 30.58 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U18 MA IV DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2017 3
12 f 1 28.24 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2017 3
200 m M
1 f 1 21.83 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM +2.2 I JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2017 1
2 f 1 21.91 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U18 PD +2.2 II SUTYNIEC Hanna Z/1532/15 2017 2
3 f 1 22.08 CHARZYŃSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ +2.2 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2017 2
4 f 1 22.14 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U18 MZ +2.2 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2017
5 f 1 22.16 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U18 SL +2.2 II BIELA Marek Z/4611/15 2017 2
6 f 1 22.30 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U18 LU +2.2 II ADAMOWICZ Henryk CHMIELEWSKI Marek Z/0316/16 2017 2 LDK!
7 f 1 22.33 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL +2.2 II KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2017 2
8 f 1 22.44 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +2.2 II KOWALSKI Robert Z/2699/16 2017 3
1 f 2 22.62 ZUBEL Krystian UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP -0.3 II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/2401/16 , 2017 2 LDK!
2 f 2 22.72 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -0.3 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2017 3
3 f 2 22.90 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -0.3 III SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2017 3
4 f 2 22.92 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -0.3 III ZEGIS Krystyna Z/2898/15 2017 3
5 f 2 23.04 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U18 LB -0.3 III WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2017 2
6 f 2 23.20 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA -0.3 III ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/4925/15 2017 3
  f 2 DNF JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U18 SL -0.3 -- BORYKA Ireneusz Z/4775/15 2017 2
  f 2 DNS PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U18 MZ -0.3 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2017 2
800 m M
1 f 1 1:54.42 TURSKI Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U18 SL II SKALIK Joanna Z/2581/15 2017 2
2 f 1 1:54.83 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U18 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2017 2
3 f 1 1:55.22 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2017 2
4 f 1 1:56.08 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK II KOWAL Piotr Z/0494/17 2017 3
5 f 1 1:56.20 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U18 LD II JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2017 2
6 f 1 1:57.02 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 00 U18 PK III KATAN Wacław Z/6400/15 2017 4
7 f 1 1:57.20 KLEIN Oskar LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U18 PM III KLEIN Dariusz Z/5368/15 2017 3
8 f 1 2:02.14 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/2667/15 2017 2
1 f 2 1:56.20 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U18 WP II GRENDA Jan Z/0711/15 2017 2
2 f 2 1:56.75 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U18 MA II KLIMEK Józef Z/0911/15 2017 4
3 f 2 1:57.95 PAWLAK Mateusz BKL Bełchatów 01 U18 LD III MANTYK Łukasz B.D. Z/4628/15 2017 2 LDK!
4 f 2 1:58.22 PUKACZ Dawid SS MKS Parasol Wrocław 00 U18 DS III GOLEC Dominik Z/2793/15 2017 3
5 f 2 1:59.88 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U18 PK III ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2017 4
6 f 2 2:00.25 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U18 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2017 3
  f 2 DNF ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U18 SL -- BIELA Marek Z/4615/15 2017 3
  f 2 DNF SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2017 4
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 13.95 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB +2.6 I GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 2
2 2 e 1 14.13 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U18 WP +2.6 I KACZOR Adam Z/4473/15 2017 1
3 4 e 1 14.55 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn Koźle 00 U18 OP +2.6 II SACZKO Andrzej Z/2877/15 2017 2
4 9 e 1 14.75 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +2.6 II GIZA Andrzej Z/4979/15 2017 2
5 10 e 1 14.76 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +2.6 II SUPROŃ Jaroslaw Z/2445/15 2017 3
6 16 e 1 14.88 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS +2.6 II KORDASIEWICZ Damian Z/4116/15 2017 4
7 17 e 1 14.89 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U18 ZP +2.6 II STEFAŃSKI Jacek Z/4140/15 2017 3
8 22 e 1 14.97 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +2.6 II JOACHIMIAK Robert # Z/3705/15 2017 2
1 6 e 2 14.58 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +1.8 II JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2017 2
2 11 e 2 14.76 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U18 PD +1.8 II SUTYNIEC Mieczysław Z/1535/15 2017 3
3 13 e 2 14.84 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +1.8 II CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek , Z/0138/15 , 2017 2
4 14 e 2 14.88 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U18 LU +1.8 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2017 3
5 15 e 2 14.88 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB +1.8 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2017 2
6 20 e 2 14.92 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP +1.8 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2017 4
7 21 e 2 14.95 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U18 LD +1.8 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2017 2
  e 2 DNF KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +1.8 -- LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2017 2 LDK!
1 3 e 3 14.46 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +0.5 II TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
2 5 e 3 14.57 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U18 SL +0.5 II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2017 3
3 7 e 3 14.61 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.5 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2017 2
4 8 e 3 14.68 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL +0.5 II MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2017 3
5 12 e 3 14.83 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 01 U18 PM +0.5 II B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/5259/15 , 2017 LDK!
6 18 e 3 14.91 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +0.5 II SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2017 4
7 19 e 3 14.91 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U18 LD +0.5 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2017 3
8 23 e 3 15.00 ŁUKASZEK Konstanty KS Wisła Puławy 00 U18 LU +0.5 II MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2017 BEZ
1 f 1 14.07 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U18 WP +0.8 I KACZOR Adam Z/4473/15 2017 1
2 f 1 14.10 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB +0.8 I GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 2
3 f 1 14.37 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U18 SL +0.8 II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2017 3
4 f 1 14.52 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U18 PD +0.8 II SUTYNIEC Mieczysław Z/1535/15 2017 3
5 f 1 14.55 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn Koźle 00 U18 OP +0.8 II SACZKO Andrzej Z/2877/15 2017 2
6 f 1 14.68 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +0.8 II JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2017 2
7 f 1 14.81 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.8 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2017 2
  f 1 DQ MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +0.8 -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
1 f 2 14.59 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U18 LU +2.1 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2017 3
2 f 2 14.64 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U18 SL +2.1 II MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2017 3
3 f 2 14.65 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +2.1 II GIZA Andrzej Z/4979/15 2017 2
4 f 2 14.70 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB +2.1 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2017 2
5 f 2 14.78 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +2.1 II CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek , Z/0138/15 , 2017 2
6 f 2 14.95 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS +2.1 II KORDASIEWICZ Damian Z/4116/15 2017 4
7 f 2 14.95 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +2.1 II SUPROŃ Jaroslaw Z/2445/15 2017 3
8 f 2 19.82 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 01 U18 PM +2.1 -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/5259/15 , 2017 LDK!
4x400 m M
1 1 s 1 3:22.44 GOŁĘBIOWSKI Oskar
SAMARCZENKO Dariusz
HOŁUB Krzysztof
KOTYRA Mikołaj
AZS UMCS Lublin 00
00
00
01
U18 LBE -- KITLIŃSKI Piotr
KITLIŃSKI Piotr
JAROS Marek
ADAMOWICZ Henryk CHMIELEWSKI Marek
Z/6045/15
Z/6046/15
Z/2537/16
Z/0316/16
2017
2017
2017
2017
3
4
4
2
2 2 s 1 3:25.71 KITA Jakub
ZIELEŹNIK Adrian
GŁĄBEK Kamil
MAJEWSKI Jacek
MKS Iskra Pszczyna 01
00
00
00
U18 SLK -- BIELA Marek
BIELA Marek
BIELA Marek
BIELA Marek
Z/4608/15
Z/4615/15
Z/2485/17
Z/4611/15
2017
2017
2017
2017
3
3

2
3 3 s 1 3:26.22 DZIMIRA Marcin
TERESZKIEWICZ Damian
SOKÓŁ Karol
PRZYDZIAŁ Jakub
CWKS Resovia Rzeszów 00
00
00
00
U18 PDK -- KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
Z/1846/16
Z/2668/15
Z/0494/17
Z/2667/15
2017
2017
2017
2017
3
3
3
2
4 4 s 1 3:27.57 LIPIŃSKI Karol
DRAWC Filip
NARLOCH Patryk
RASSMUS Kosma
SKLA Sopot 00
00
00
00
U18 POM -- ANDRZEJCZAK Paweł
SZAŁACH Krzysztof
ANDRZEJCZAK Paweł
SZAŁACH Krzysztof
Z/1955/15
Z/1552/15
Z/1956/15
Z/5425/15
2017
2017
2017
2017

4

3
5 5 s 1 3:27.60 MOTYKA Mateusz
OSTROPOLSKI Jakub
MYSIUK Dawid
PRZERADZKI Kacper
GKS Piast Gliwice 01
00
01
00
U18 SLK -- ŚNIEGÓRSKI Adam
ŚNIEGÓRSKI Adam
ŚNIEGÓRSKI Adam ŚNIEGÓRSKI Adam
ŚNIEGÓRSKI Adam
Z/1419/16
Z/2908/15
Z/1417/16
Z/2910/15
2017
2017
2017
2017
5
3
3
2
6 6 s 1 3:30.56 WASZKIEWICZ Bruno
BEŚKA Dominik
MROŻEK Jakub
SOWA Karol
CKS Budowlani Częstochowa 00
01
01
01
U18 SLK -- LAMCH Czesław
LAMCH Czesław LAMCH Mariola
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław LAMCH Mariola
Z/3045/16
Z/5766/15
Z/1062/17
Z/3837/15
2017
2017
2017
2017
4
3
5
2
7 7 s 1 3:31.12 BULIŃSKI Filip
KUFEL Jerzy
ZASADA Mikołaj
CHOJNOWSKI Kamil
KS AZS AWF Kraków 00
00
00
00
U18 MLP -- BRACHMAN Tomasz
GIZA Andrzej
BRACHMAN Tomasz
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/4806/15
Z/4979/15
Z/2502/17
Z/4928/15
2017
2017
2017
2017
4
2
BEZ
4
8 8 s 1 3:31.51 KACZMAREK Jakub
WOJCIECHOWSKI Krystian
DZIUBA Filip
BOROWIK Dawid
PLKS Gwda Piła 01
00
01
01
U18 WLP -- SOBKOWSKI Przemysław
KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian
KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian
Z/1579/15
Z/1595/15
Z/6107/15
Z/1586/15
2017
2017
2017
2017
5
3
3
2
Tyczka M
1 f 1 4.40 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U18 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2017 1
2 f 1 4.20 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2017 3
2 f 1 4.20 BIALIC Tomasz MKS Piast Lwówek Śląski 00 U18 DS II BIALIC Marek Z/1161/15 2017 3 LDK!
4 f 1 4.00 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 01 U18 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/3523/16 2017 5
5 f 1 4.00 ŻAK Piotr LKS Lubusz Słubice 00 U18 LB II CZERNIK Edward Z/3982/15 2017 3
6 f 1 3.80 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2017 2
7 f 1 3.80 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD III OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2017 3 LDK!
7 f 1 3.80 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U18 MZ III MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2017 3
7 f 1 3.80 MANIA Aleksander LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01 U18 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/4601/15 2017 3
10 f 1 3.80 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/5580/15 2017 4
11 f 1 3.80 KOLLAR Alessandro WKS Flota Gdynia 00 U18 PM III PISKULSKI Paweł Z/0585/17 2017 BEZ
12 f 1 3.80 SKURAS Filip KL Gdynia 01 U18 PM III KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/1833/16 2017 3
Trójskok M
  f 1 13.38 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD -0.8 III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
  f 1 14.03 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U18 LD -0.1 III SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2017 3 LDK!
1 f 1 14.18 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +0.7 III SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2017 4
2 f 1 14.06 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U18 LD +2.3 III SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2017 3 LDK!
3 f 1 13.67 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U18 KP +1.7 III KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2017 4
4 f 1 13.64 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +1.2 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2017 3
5 f 1 13.63 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U18 MA +1.5 III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2017 3
6 f 1 13.61 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +2.2 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2017 2
7 f 1 13.50 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +2.4 III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
8 f 1 13.41 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U18 PK +1.5 III TORBA Tomasz Z/3154/17 2017 LDK!
9 f 1 13.33 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +0.7 III BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2017 4 LDK!
10 f 1 13.31 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +1.2 III KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2017 4
11 f 1 12.93 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +2.1 IV CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2017
12 f 1 12.82 JAROSŁAWSKI Kamil AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +0.9 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6108/15 2017 4
Dysk (1.5) M
1 f 1 58.67 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U18 LU I KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2017 2
2 f 1 58.51 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
3 f 1 53.61 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2017 2 LDK!
4 f 1 52.66 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U18 OP II GLOWACKI Leszek Z/3320/15 2017 2
5 f 1 50.77 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
6 f 1 49.56 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2017 2
7 f 1 48.88 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U18 SL II WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2017 2
8 f 1 47.48 BUKOWSKI Michał TS Start Lublin 00 U18 LU II WIEJAK Izydor Z/3909/16 2017 3
9 f 1 45.19 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U18 PD II KLIN Eugeniusz Z/2724/15 2017
10 f 1 44.45 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/1812/15 2017 2
  f 1 NM GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01 U18 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5135/15 2017 2
  f 1 NM MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ -- MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2017 2
Chód 10 km M
1 s 1 49:07.81 NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Nowe Iganie 00 U18 MZ III GOŁAWSKI Janusz Z/2325/15 2017 1
2 s 1 51:59.59 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP IV KENSIK Jan Z/1990/15 2017 3
3 s 1 52:07.26 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB IV PAPUGA Sebastian Z/5644/15 2017 3
4 s 1 53:06.19 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV KENSIK Jan Z/1988/15 2017 3
5 s 1 53:40.22 KIJOWSKI Filip KS Energetyk Poznań 01 U18 WP IV GRENDA Jan Z/0714/17 2017 BEZ
6 s 1 54:43.25 ŚWISTULSKI Adam KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/5352/15 2017 2
7 s 1 55:12.71 SZMYT Miłosz PLKS Gwda Piła 00 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1594/15 2017 4
8 s 1 57:09.80 SÓJKA Radosław PLKS Gwda Piła 00 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1577/15 2017 4
9 s 1 57:37.75 ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 00 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1839/15 2017 BEZ
10 s 1 57:42.86 KUSZA Kamil UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/1645/15 2017 BEZ
11 s 1 58:11.16 DĄBROWSKI Krzysztof KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/5349/15 2017 3
12 s 1 61:13.19 JACHER Marcin LKS Stal Mielec 00 U18 PK -- KULIG Marzena Z/5164/15 2017 4
13 s 1 72:39.00 ZDZIEBŁOWSKI Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1807/17 2017 BEZ
  s 1 DQ MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2017 4 LDK!
  s 1 DQ BONAS Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP -- KENSIK Jan Z/1808/17 2017

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4812290668488 sekund