Spała 26 - 27.08.2017
20. Ogólnopolskie Igrzyska LZS
100 m K
1 1 e 1 12.32 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -1.2 II JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 5 e 1 13.46 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -1.2 IV HOMA Wioleta Z/0362/15 2017
3 6 e 1 13.87 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 98 U20 SL -1.2 -- HOMA Wioleta Z/1228/14 2017 2
4 8 e 1 14.30 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK -1.2 -- KARKUT Bogdan Z/0174/16 2017 4
1 2 e 3 12.50 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -0.7 II ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/0304/15 2017 M
2 3 e 3 12.76 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -0.7 III NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
3 4 e 3 13.32 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 98 U20 SL -0.7 IV HOMA Wioleta Z/1232/14 2017 3
4 7 e 3 14.03 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -0.7 -- HOMA Wioleta Z/0367/15 2017 3
1 f 1 11.83 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +0.5 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 f 1 12.05 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD +0.5 I ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/0304/15 2017 M
3 f 1 12.47 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN +0.5 II NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
4 f 1 13.03 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.5 III HOMA Wioleta Z/0362/15 2017
5 f 1 13.17 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 98 U20 SL +0.5 III HOMA Wioleta Z/1232/14 2017 3
6 f 1 13.65 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 98 U20 SL +0.5 IV HOMA Wioleta Z/1228/14 2017 2
7 f 1 13.76 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.5 IV HOMA Wioleta Z/0367/15 2017 3
8 f 1 14.06 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK +0.5 -- KARKUT Bogdan Z/0174/16 2017 4
1 f 2 12.23 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U18 WN -0.1 II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2017 1
1 f 2 12.23 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U18 WP -0.1 II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2017 2
3 f 2 12.44 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK -0.1 II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
4 f 2 12.69 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.1 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2 LDK!
5 f 2 12.71 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP -0.1 II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2017 2
6 f 2 12.77 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U18 LU -0.1 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2017 3
7 f 2 13.03 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U18 DS -0.1 III KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2017 2
8 f 2 13.96 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U18 WN -0.1 -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2017 BEZ
400 m K
1 f 1 57.54 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1
2 f 1 59.14 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/4521/15 2017 3
3 f 1 61.09 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ III ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2017 2
4 f 1 62.01 TARCZEWSKA Anna LKS Lubusz Słubice 98 U20 LB IV WESOŁEK Krzysztof Z/0564/14 2017 3
5 f 1 62.81 MALINOWSKA Marta KS Agros Zamość 99 U20 LU IV KUCHARSKI Marek Z/4448/15 2017 3
1 f 2 57.07 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U18 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2017 2
2 f 2 60.36 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U18 SK III PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2017 2
3 f 2 64.56 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2017 3 LDK!
4 f 2 66.71 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/5361/15 2017 4 LDK!
5 f 2 73.01 NALEZIŃSKA Aleksandra MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- STYCZYŃSKI Piotr Z/0636/17 2017 4
800 m K
1 f 1 2:17.61 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U18 PM III CZAPIEWSKA Grażyna B.D. Z/1950/15 2017 2
2 f 1 2:18.48 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2017 2
3 f 1 2:19.39 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2017 3
4 f 1 2:19.92 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław B.D. B.D. Z/1845/15 2017 3
5 f 1 2:20.77 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2017 3
6 f 1 2:21.28 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2017 3
7 f 1 2:22.56 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III ŚWIĆ Aneta Z/2033/15 2017 3
8 f 1 2:25.55 SKAŁECKA Kamila LKS Znicz Biłgoraj 01 U18 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/0923/15 2017 4
9 f 1 2:27.49 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew GRZESIAK Sylwia Z/1561/15 2017 LDK!
10 f 1 2:30.14 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2017 3 LDK!
11 f 1 2:34.09 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GRECH Halina Z/1358/16 2017 5 LDK!
12 f 1 2:43.22 POLASZEK Katarzyna ULKS Lipinki 00 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/6317/15 2017 5
1 f 2 2:11.31 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2017 1
2 f 2 2:17.06 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2017 2
3 f 2 2:17.24 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1051/15 2017 2
4 f 2 2:17.28 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2017 2
5 f 2 2:20.04 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/2431/15 2017 3
6 f 2 2:20.23 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/0666/14 2017 1
7 f 2 2:20.48 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/0745/15 2017 2
8 f 2 2:20.61 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98 U20 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/2429/15 2017 3
9 f 2 2:20.78 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/2514/15 2017 2
10 f 2 2:28.75 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 98 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/0665/14 2017 2
11 f 2 2:29.40 SIEDLANOWSKA Paula KS Agros Zamość 99 U20 LU IV ZAJĄC Janusz Z/3070/15 2017 3
12 f 2 2:33.28 KALISZ Agnieszka MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/1957/17 2017 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 f 1 14.74 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.4 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2017 2 LDK!
2 f 1 14.78 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN -0.4 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2
3 f 1 15.38 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU -0.4 II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2017 3
4 f 1 15.68 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U18 LU -0.4 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2017 3
5 f 1 15.80 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP -0.4 III SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2017 3
6 f 1 16.44 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U18 PD -0.4 III ORŁOWSKI Piotr Z/2041/15 2017 4
7 f 1 17.71 TARSA Natalia ULKS Lipinki 00 U18 MA -0.4 IV ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1278/16 2017 4
  f 1 DQ KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.4 -- KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2017 2 LDK!
100 m pł K
1 f 1 15.18 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP -0.2 II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2017 2
2 f 1 17.09 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU -0.2 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2017 2
3 f 1 17.30 GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS -0.2 IV WOCHNA Robert Z/1040/15 2017 3
4 f 1 18.14 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U18 DS -0.2 -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2017 3
4x100 m K
1 f 1 47.72 WOSZTYL Natalia
TKACZYK Weronika
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
Mazowieckie 99
99
99
99
U20 MAZ -- JADCZAK Bożena
ZGRZEBNICKI Ireneusz
ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
Z/0635/15
Z/3206/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2017
2017
2017
2017
1
2
2
1
2 f 1 48.17 WRÓBEL Martyna
TRZASKALSKA Agata
NEUMANN Sara
GUZOWSKA Paulina
Wielkopolskie 00
99
00
00
U20 WLP -- SOBIERAJ Dawid
KRZEWIŃSKI Ignacy
KACZOR Mieczysław
PUJDAK Andrzej
Z/6217/15
Z/3655/15
Z/1648/15
Z/4472/15
2017
2017
2017
2017
3
2
2
2
3 f 1 49.49 ZACZKIEWICZ Wiktoria
MIKIEWICZ Dominika
LESZCZYŃSKA Anna
KIRYLUK Aleksandra
Podlaskie 01
01
00
01
U18 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
ORŁOWSKI Piotr
KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł
Z/0600/16
Z/2836/15
Z/2041/15
Z/0596/16
2017
2017
2017
2017
2
2
4
2
4 f 1 50.35 BIEŻUŃSKA Klara
GOLANOWSKA Agata
WIDAWSKA Natalia
BANASIAK Julia
Dolnośląskie 00
00
99
00
U20 DOL -- JANIAK Stanisław
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/2295/15
Z/3310/15
Z/2554/15
Z/2805/15
2017
2017
2017
2017
3
2
2
3
5 f 1 50.67 KWAŚNIAK Oliwia
KRĘTOSZ Natalia
KOZIOŁ Paulina
GŁUPCZYK Karolina
Śląskie 99
99
98
98
U20 SLK -- HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
Z/0362/15
Z/0367/15
Z/1228/14
Z/1232/14
2017
2017
2017
2017

3
2
3
6 f 1 51.95 ZASADA Klaudia
PRAŻMO Oliwia
MRÓZ Katarzyna Weronika
BIAŁACH Marzena
Lubelskie 99
01
98
00
U20 LBE -- MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
NAMIOTKO Stanisław
MURAT Tomasz Sławomir
Z/4707/15
Z/5237/15
Z/4449/15
Z/5234/15
2017
2017
2017
2017
2
3
3
3
Wzwyż K
1 f 1 1.66 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2017 1
2 f 1 1.62 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2017 2
3 f 1 1.58 ŁUPIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III KUCZYŃSKI Janusz Z/0676/15 2017 3
1 f 2 1.58 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III KLIN Eugeniusz Z/2728/15 2017
2 f 2 1.48 SOBCZYK Alicja ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV MACIEJEWSKI Andrzej Z/2732/17 2017
3 f 2 1.45 ZARTT Anna PLKS Gwda Piła 00 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1591/15 2017 4
W dal K
1 f 1 5.66 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN -0.5 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2017 2
2 f 1 5.21 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U18 ZP +0.1 III GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2017 3
3 f 1 5.09 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 00 U18 WP -1.1 IV KURZAJCZYK Robert Z/1310/15 2017 4
4 f 1 4.78 WIŚNIEWSKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00 U18 LD -0.4 -- KUŚ Tomasz Z/1958/17 2017
5 f 1 4.72 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U18 WN 0.0 -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2017 BEZ
6 f 1 4.71 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U18 LU -0.5 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2017 3
7 f 1 4.39 ZARTT Anna PLKS Gwda Piła 00 U18 WP 0.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1591/15 2017 4
1 f 2 5.00 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU +0.2 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2017 2
2 f 2 4.83 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP +0.2 IV KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2017 2
3 f 2 4.48 GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS +0.8 -- WOCHNA Robert Z/1040/15 2017 3
Dysk (1) K
1 f 1 36.57 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM III BLASZKE Mirosław Z/5600/15 2017 2
2 f 1 36.17 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U18 OP III BUŚKO Przemysław Z/2816/15 2017 3
3 f 1 33.90 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP III WINNY Antoni Z/6220/15 2017 BEZ
4 f 1 33.29 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U18 LU III WEŁNA Emilia Z/5444/15 2017 4
5 f 1 30.69 ZYGUŁA Gabriela MLUKS Tarnów 01 U18 MA IV STYCZYŃSKI Piotr Z/0390/16 2017 4 LDK!
6 f 1 29.80 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2017 3
7 f 1 28.25 JAROSZUK Aurora KS Agros Zamość 00 U18 LU IV PIRÓG Dariusz Z/2249/17 2017 BEZ
8 f 1 27.12 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2017 5
9 f 1 26.67 KOWALSKA Paulina MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1765/15 2017 2
1 f 2 44.11 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U20 PM I MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2017 1
2 f 2 41.49 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 98 U20 WN II PALUCH Krystian Z/1007/14 2017 2
3 f 2 37.37 ZYCH Sylwia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U20 WN II GIERYSZEWSKI Andrzej Z/3656/15 2017 2
4 f 2 31.90 GRABARCZYK Alicja ULKS Tychowo 99 U20 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/2569/15 2017 3
5 f 2 21.91 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2299/16 2017 4
Oszczep (500) K
1 f 1 51.60 SZRAMIAK Maria AML Słupsk 00 U18 PM I WITEK Mirosław Z/4291/15 2017 1
2 f 1 50.90 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U18 ZP I GRABARCZYK Jozef GRABARCZYK Jozef GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2017
2 f 1 50.90 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U18 ZP I GRABARCZYK Jozef GRABARCZYK Jozef GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2017
3 f 1 39.53 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2017 2
4 f 1 37.84 BIEŻUŃSKA Klara MKS Osa Zgorzelec 00 U18 DS III JANIAK Stanisław Z/2295/15 2017 3
5 f 1 35.80 URBACZEWSKA Elżbieta UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5650/15 2017 4
6 f 1 35.19 CZEKALSKA Martyna UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5655/15 2017 5
7 f 1 34.53 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2017 5
Oszczep (600) K
1 f 1 40.38 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2017 1
2 f 1 37.57 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2017 1
3 f 1 35.72 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U20 PM III MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2017 1
4 f 1 27.74 RADZIK Aleksandra ULKS Lipinki 98 U20 MA -- WOJNA Anna Z/2356/17 2017
100 m M
1 2 e 1 11.61 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -0.9 III JUNIEWICZ Dorota Z/3093/16 2017 4
2 3 e 1 11.64 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U18 LU -0.9 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2017 4
3 7 e 1 12.03 KIMLA Maksymilian MKS Kusy Szczecin 00 U18 ZP -0.9 IV
1 1 e 2 11.33 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U18 LB +0.8 III WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2017 2
2 4 e 2 11.72 MIKOŁAJEWSKI Jakub UKS 12 Kalisz 00 U18 WP +0.8 III KURZAJCZYK Robert
3 5 e 2 11.79 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 00 U18 DS +0.8 IV B.D. Z/2601/15 2017
4 6 e 2 11.92 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD +0.8 IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2017 4
5 8 e 2 12.21 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +0.8 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2017 4
6 9 e 2 12.30 PĘDZIŃSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +0.8 -- MACIEJEWSKI Andrzej Z/0487/15 2017 BEZ
7 10 e 2 12.31 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP +0.8 -- NALEPA Marek Z/2404/17 2017
1 2 e 3 11.17 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -0.3 II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
2 4 e 3 11.34 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U20 SL -0.3 III HELBIK Joachim Z/0401/14 2017 1
3 5 e 3 11.47 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -0.3 III HOMA Wioleta Z/0363/15 2017 1
4 8 e 3 11.97 PERCZAK Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U20 SL -0.3 IV KOBĘDZA Jan Z/2028/16 2017
5 9 e 3 12.08 SZUMNY Michał LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN -0.3 IV JASZCZYK Krzysztof Z/0285/15 2017 4
1 1 e 4 11.00 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U20 DS -0.2 II PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2017 1
2 3 e 4 11.22 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U20 SL -0.2 II HOMA Wioleta Z/3377/15 2017
3 6 e 4 11.76 LEWANDOWSKI Jakub PLKS Gwda Piła 99 U20 WP -0.2 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2620/17 2017 3
4 7 e 4 11.88 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -0.2 IV HOMA Wioleta Z/0368/15 2017
1 f 1 11.27 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U18 LB -1.2 II WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2017 2
2 f 1 11.58 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -1.2 III JUNIEWICZ Dorota Z/3093/16 2017 4
3 f 1 11.64 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U18 LU -1.2 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2017 4
4 f 1 11.78 MIKOŁAJEWSKI Jakub UKS 12 Kalisz 00 U18 WP -1.2 IV KURZAJCZYK Robert
5 f 1 11.82 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 00 U18 DS -1.2 IV B.D. Z/2601/15 2017
6 f 1 11.94 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD -1.2 IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2017 4
7 f 1 12.10 KIMLA Maksymilian MKS Kusy Szczecin 00 U18 ZP -1.2 IV
8 f 1 12.15 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -1.2 IV JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2017 4
1 f 2 10.94 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U20 DS +0.3 II PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2017 1
2 f 2 11.02 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +0.3 II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2017 2
3 f 2 11.09 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U20 SL +0.3 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2017 1
4 f 2 11.12 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U20 SL +0.3 II HOMA Wioleta Z/3377/15 2017
5 f 2 11.22 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.3 II HOMA Wioleta Z/0363/15 2017 1
6 f 2 11.73 LEWANDOWSKI Jakub PLKS Gwda Piła 99 U20 WP +0.3 III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2620/17 2017 3
7 f 2 11.82 PERCZAK Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U20 SL +0.3 IV KOBĘDZA Jan Z/2028/16 2017
8 f 2 11.90 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.3 IV HOMA Wioleta Z/0368/15 2017
400 m M
1 1 s 1 48.68 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U18 PM II JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2017 1
2 2 s 1 50.34 BOROWIK Dawid PLKS Gwda Piła 01 U18 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1586/15 2017 2 LDK!
3 5 s 1 53.42 KORNOWSKI Marek LKS Lubawa 01 U18 WN IV TYKARSKI Marek Z/5531/15 2017 2 LDK!
4 6 s 1 54.18 MALUGA Daniel KS Agros Zamość 00 U18 LU IV SWATOWSKI Wojciech Z/2111/15 2017 4
1 3 s 2 52.00 TOKARZ Marcin UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN III PALUCH Krystian # Z/3312/17 2017
2 4 s 2 52.94 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2017 3
3 7 s 2 55.65 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2017 5
4 8 s 2 57.72 BERNAŚ Dawid LKS Znicz Biłgoraj 00 U18 LU -- BERNAŚ Dorota Z/0704/16 2017 BEZ
1 f 1 50.36 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0391/15 2017 2
2 f 1 51.00 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U20 WP III PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2017 2
3 f 1 51.36 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U20 WP III GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2017 3
4 f 1 51.43 SAWUŁA Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 98 U20 PK III KARKUT Bogdan Z/3170/17 2017
800 m M
1 7 s 1 2:00.10 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2017 3
2 8 s 1 2:00.51 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01 U18 LU III KUCHARSKI Marek Z/5109/15 2017 4
3 11 s 1 2:03.35 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP IV NALEPA Marek Z/2401/17 2017
4 12 s 1 2:03.51 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/6462/15 2017 3 LDK!
5 13 s 1 2:03.66 CHOJECKI Radosław MLUKS Tarnów 00 U18 MA IV GRECH Halina Z/2087/15 2017 3 LDK!
6 14 s 1 2:03.92 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U18 SL IV HELBIK Marzanna Z/0664/15 2017 3
7 15 s 1 2:04.19 KUSIAK Dominik ULKS Lipinki 01 U18 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/0821/17 2017 LDK!
8 16 s 1 2:04.66 MATCZUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 00 U18 LU IV WILCZEK Janusz Z/0965/15 2017 BEZ
9 17 s 1 2:04.78 DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 01 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/6107/15 2017 3 LDK!
1 1 s 2 1:56.47 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław B.D. B.D. Z/1840/15 2017 2
2 2 s 2 1:57.64 KUROWSKI Tomasz GKS Żukowo 00 U18 PM III KRÓL Krzysztof KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2017
3 3 s 2 1:58.01 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U18 WP III B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2017 3
4 4 s 2 1:58.58 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U18 DS III B.D. Z/2602/15 2017
5 5 s 2 1:58.67 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/2035/15 2017 3
6 6 s 2 2:00.08 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/2034/15 2017 3
7 9 s 2 2:01.26 GROTH Patryk GKS Żukowo 00 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/1154/15 2017 3
8 10 s 2 2:03.11 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV DĄBROWSKI Tomasz Z/2036/15 2017 3
9 18 s 2 2:05.68 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard 00 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1300/15 , 2017 3
1 f 1 1:52.55 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2017 1
2 f 1 1:54.08 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0312/15 2017 1
3 f 1 1:54.87 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U20 WN II CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2017 3
4 f 1 1:55.68 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U20 LD II KUŚ Tomasz Z/3276/15 2017 3
5 f 1 1:57.09 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/1078/14 2017 3
6 f 1 1:58.37 WRÓBEL Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/1161/16 2017 4
7 f 1 1:58.95 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 99 U20 MA III JASICZ Ryszard Z/0469/15 2017 2
8 f 1 2:02.45 MRÓZ Przemysław KS Agros Zamość 99 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0305/15 2017 3
9 f 1 2:08.94 KIERSZTEJNA Bartosz UKS MOSiR Działdowo 98 U20 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3080/17 2017 4
10 f 1 2:11.96 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 99 U20 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/0467/15 2017 3
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.24 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB +0.5 II GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 2
2 5 e 1 14.97 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +0.5 II JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2017 2
3 6 e 1 15.36 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +0.5 III SUPROŃ Jaroslaw Z/2445/15 2017 3
4 7 e 1 15.42 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP +0.5 III NALEPA Marek Z/2736/16 2017 3
5 8 e 1 15.44 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U18 PM +0.5 III KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2017 3 LDK!
1 2 e 2 14.52 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U18 WP +0.1 II KACZOR Adam Z/4473/15 2017 1
2 3 e 2 14.56 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +0.1 II TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
3 4 e 2 14.72 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +0.1 II SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2017 4
4 9 e 2 15.61 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U18 LU +0.1 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2017 3
5 10 e 2 15.87 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +0.1 IV JUNIEWICZ Dorota Z/2946/16 2017 3
6 11 e 2 16.10 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +0.1 IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3
1 f 1 13.98 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB +2.3 I GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 2
2 f 1 14.42 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U18 WP +2.3 II KACZOR Adam Z/4473/15 2017 1
3 f 1 14.47 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +2.3 II TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
4 f 1 14.76 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +2.3 II SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2017 4
5 f 1 14.85 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +2.3 II SUPROŃ Jaroslaw Z/2445/15 2017 3
6 f 1 14.86 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +2.3 II JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2017 2
7 f 1 15.36 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP +2.3 III NALEPA Marek Z/2736/16 2017 3
8 f 1 15.46 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U18 PM +2.3 III KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2017 3 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 f 1 14.45 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U20 PD 0.0 I SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2017 2
2 f 1 14.72 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U20 ZP 0.0 II JUNIEWICZ Jakub Z/0215/14 2017 1
3 f 1 15.00 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U20 WP 0.0 II NALEPA Marek Z/1519/14 2017 2
4 f 1 16.28 MACIEJEWSKI Artur UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP 0.0 III KACZOR Mieczysław Z/0441/14 2017 4
4x100 m M
1 f 1 43.49 PERCZAK Błażej
PAJĄK Rafał
NIESYTKO Błażej
GIBAS Marcin
Śląskie 98
99
99
99
U20 SLK -- KOBĘDZA Jan
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
Z/2028/16
Z/0363/15
Z/0368/15
Z/3377/15
2017
2017
2017
2017

1


2 f 1 43.86 JAKUBOWSKI Jakub
ŻYGADŁO Bogdan
SZTEJKOWSKI Damian
MODLIBOREK Dominik
Dolnośląskie 99
99
99
98
U20 DOL -- PIERZCHALA Robert
B.D.
PIERZCHALA Robert
B.D.
Z/2186/15
Z/3208/15
Z/0441/15
Z/1452/14
2017
2017
2017
2017
3

1
3
3 f 1 44.30 KRÓLIKOWSKI Szymon
MIRECKI Grzegorz
GWIAZDA Kacper
BOROWIK Dawid
Wielkopolskie 99
00
00
01
U20 WLP -- GÓRSKI Dariusz
KACZOR Adam
NALEPA Marek
KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian
Z/0236/16
Z/4473/15
Z/2736/16
Z/1586/15
2017
2017
2017
2017
2
1
3
2
4 f 1 44.48 CYRSON Damian
STRUNIAWSKI Jakub
KREFT Szymon
ANISZEWSKI Kamil
Pomorskie 03
01
00
98
U20 POM -- KUTEŁŁO Dariusz
ŚCIGAŁA Jarosław B.D. B.D.
JASKUŁKA Teresa
KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna
Z/1840/15
Z/5416/15
Z/0399/14
2017
2017
2017
2
2
1
1
5 f 1 44.56 ŚMIDOWICZ Kacper
SANTKIEWICZ Wiktor
PODGÓRSKI Łukasz
FRĄCKIEWICZ Natan
Zachodniopomorskie 01
98
99
01
U20 ZPO -- JUNIEWICZ Dorota
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
Z/3093/16
Z/0215/14
Z/0264/16
Z/2964/16
2017
2017
2017
2017
4
1
3
2
6 f 1 46.10 WIETESKA Tomasz
RUTOWICZ Przemysław
PODSIADŁY Adam
MILCZAREK Mateusz
Łódzkie 01
00
00
00
U18 LDZ -- SZYMAJDA Mieczysław
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
Z/4029/15
Z/2231/15
Z/4978/15
Z/2273/15
2017
2017
2017
2017
4
2
3
3
7 f 1 46.94 MALUGA Daniel
LEMIESZEK Kacper
JAKÓBCZYK Mateusz
BERNAŚ Dawid
Lubelskie 00
00
00
00
U18 LBE -- SWATOWSKI Wojciech
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
BERNAŚ Dorota
Z/2111/15
Z/5232/15
Z/5230/15
Z/0704/16
2017
2017
2017
2017
4
4
3
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.94 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
2 f 1 1.91 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U18 LB III MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2017 3
3 f 1 1.88 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2017 4
4 f 1 1.80 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD IV GRABOLUS Marek Z/4978/15 2017 3
5 f 1 1.65 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2017 3
1 f 2 2.09 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS I WIŚNIEWSKI PAWEł GRUMAN Bartosz Z/0721/15 2017 1
2 f 2 2.00 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2017 2
3 f 2 1.80 JANKOWSKI Marcin LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U20 WN IV JASZCZYK Krzysztof Z/0288/15 2017 2
Kula (5) M
1 f 1 18.83 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
2 f 1 18.70 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2017 2 LDK!
3 f 1 18.08 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2017 2
4 f 1 17.16 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2017 2 LDK!
5 f 1 17.11 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2017 2
6 f 1 16.70 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U18 OP II GLOWACKI Leszek Z/3320/15 2017 2
7 f 1 16.42 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2017 2
8 f 1 16.23 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2017 2
9 f 1 15.47 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin Z/1413/15 2017 2
10 f 1 13.88 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U18 LU III KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2017 2
11 f 1 13.81 SZABLOWSKI Rafał MLUKS Tarnów 01 U18 MA III STYCZYŃSKI Piotr Z/3748/16 2017 4
  f 1 NM GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/0022/16 2017 2
Kula (6) M
1 f 1 15.81 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2017 2
2 f 1 14.86 PTAK Adam MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS II WOCHNA Robert Z/0958/14 2017 2
3 f 1 14.02 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2017 1
4 f 1 13.91 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM III KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2017 1
5 f 1 13.15 KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2017 2
Oszczep (700) M
1 f 1 70.39 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 U18 PD I WOJNA Cezary Z/2049/16 2017 2
2 f 1 59.05 WIŚNIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 00 U18 PD II ROSZKOWSKI Mariusz Z/5265/15 2017 3
3 f 1 54.70 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 00 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/3312/15 2017
4 f 1 54.44 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2017 3
Oszczep (800) M
1 f 1 62.18 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2017 2
2 f 1 60.67 ŁABĘCKI Kamil LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM II GRECKA Ewa Z/4854/15 2017 1
3 f 1 57.12 PTAK Adam MKS Osa Zgorzelec 98 U20 DS II WOCHNA Robert Z/0958/14 2017 2
4 f 1 55.71 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/3196/15 2017 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3170289993286 sekund