Olecko 30.08.2017
Mistrzostwa województwa podlaskiego U16
100 m K
1 s 1 13.10 SZYMBORSKA Klaudia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -1.2 III GAŁASZEWSKI Adrian Z/1218/15 2017 2
2 s 1 13.21 NIEPOGODA Gabriela KS Puszcza Hajnówka 02 U16 PD -1.2 IV KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł # Z/3013/16 2017 LDK!
3 s 1 13.33 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U18 PD -1.2 IV B.D. Z/2839/15 2017 3
4 s 1 13.41 SAK Natalia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -1.2 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0658/17 2017 5 LDK!
5 s 1 13.62 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Białystok 03 U16 PD -1.2 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/1539/15 2017 3
6 s 1 13.71 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -1.2 IV SIKORSKI Karol Z/2547/17 2017
7 s 1 13.93 KRUTUL Paulina LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -1.2 V BERNATOWICZ Jolanta Z/3302/16 2017 5
1 s 2 13.45 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.4 IV DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2017 LDK!
2 s 2 13.83 KOLENDA Dominika KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.4 V NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3696/16 2017
3 s 2 13.96 ONISZCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.4 V NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3694/16 2017
4 s 2 14.03 SKRECZKO Julia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.4 V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/3161/16 2017 5 LDK!
5 s 2 14.29 ZAMOJSKA Aleksandra LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -0.4 V BERNATOWICZ Jolanta Z/2541/17 2017
6 s 2 14.98 GRYCIUK Natalia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.4 -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3753/17 2017
7 s 2 15.51 DUCHNOWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.4 -- DUBICKI Piotr Z/3823/17 2017 BEZ
1 s 3 12.75 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98 U20 PD +0.5 II KUKIEŁKO Magdalena B.D. , Z/2671/16 , 2017 3
2 s 3 14.22 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04 U14 PD +0.5 V
3 s 3 14.83 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04 U14 PD +0.5 --
4 s 3 15.06 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U14 WN +0.5 -- MORGAŚ Tomasz
5 s 3 15.48 KORDEK Kamila UKS Atos Woźnice 05 U14 WN +0.5 -- BRODOWSKI Wojciech BEZ
1 s 4 13.68 ŻUKOWSKA Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -0.1 IV GAŁASZEWSKI Adrian Z/3751/16 2017 5
2 s 4 14.31 KOWALSKA Julia UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN -0.1 V CYTLAŁ Jacek # Z/3896/17 2017
3 s 4 14.45 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U14 WN -0.1 V BRODOWSKI Wojciech BEZ
4 s 4 14.46 PAWEŁKOWSKA Karolina MLKS Czarni Olecko 00 U18 WN -0.1 -- KUKIEŁKO Magdalena Z/1798/16 2017 BEZ
5 s 4 14.91 MOKICKA Wiktoria MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN -0.1 -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2838/16 , 2017 5 LDK!
6 s 4 14.99 PTAK Hanna GUKS Asy Dywity 04 U14 WN -0.1 -- GARBINO Andrzej
300 m K
1 s 1 43.55 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U18 PD -- B.D. Z/2839/15 2017 3
2 s 1 44.21 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Białystok 03 U16 PD III SUTYNIEC Mieczysław Z/1539/15 2017 3
3 s 1 45.35 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV SIKORSKI Karol Z/2547/17 2017
4 s 1 47.10 WAWRZENIU Urszula KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3701/16 2017
1 s 2 45.76 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U18 PD -- GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2017
2 s 2 46.63 KRUTUL Paulina LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/3302/16 2017 5
3 s 2 46.89 NIEPOGODA Gabriela KS Puszcza Hajnówka 02 U16 PD V KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł # Z/3013/16 2017 LDK!
4 s 2 47.75 KOLENDA Dominika KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3696/16 2017
5 s 2 51.59 ZAMOJSKA Aleksandra LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2541/17 2017
1 s 3 41.52 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2017 2
2 s 3 47.32 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U14 WN V NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2017
3 s 3 47.80 PIEKARSKA Julita UKS Technik Augustów 04 U14 PD V SOWÓL Jolanta B.D. LDK!
4 s 3 48.76 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech BEZ
5 s 3 48.98 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz
6 s 3 49.31 PTAK Hanna GUKS Asy Dywity 04 U14 WN -- GARBINO Andrzej
600 m K
1 f 1 1:44.39 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Białystok 02 U16 PD IV KUKLIŃSKI Paweł Z/3298/16 2017 5
2 f 1 1:46.18 KARPIUK Małgorzata KS Puszcza Hajnówka 03 U16 PD V GRYGORUK Andrzej SACHARCZUK Roman KALINOWSKI Paweł # , Z/0515/17 , 2017 LDK!
3 f 1 1:52.00 CHOROSZEWICZ Wioleta LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/3301/16 2017 4
4 f 1 1:54.70 GOLĘBIOWSKA Julia MKS Juvenia Białystok 03 U16 PD -- B.D. Z/3842/17 2017
5 f 1 1:55.59 OSTAPOWICZ Dominika UKS Technik Augustów 04 U14 PD -- SOWÓL Jolanta B.D. LDK!
6 f 1 1:56.22 MOTULEWICZ Patrycja MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/2835/16 2017 BEZ LDK!
7 f 1 1:57.82 MALEWICZ Weronika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/1280/17 2017
8 f 1 1:59.56 WNOROWSKA Wiktoria KS Podlasie Białystok 04 U14 PD --
9 f 1 2:03.59 KONOPKO Kinga MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/3220/17 , 2017 LDK!
10 f 1 2:06.83 MLONKA Patrycja LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł Z/1302/17 2017 LDK!
  f 1 DNF DYLEWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok # 03 U16 PD --
1000 m K
1 f 1 3:09.34 KRÓL Aleksandra GUKS Asy Dywity 02 U16 WN III GARBINO Andrzej Z/2903/16 2017 3
2 f 1 3:21.99 PIETRUCZUK Alicja MLKS Czarni Olecko 00 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/1795/16 2017 BEZ LDK!
3 f 1 3:24.83 RACEWICZ Julia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor # Z/0597/16 2017 5 LDK!
4 f 1 3:28.88 BORUC Angelika LKS Sprinter Siemiatycze 02 U16 PD V KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł Z/3427/16 2017 BEZ LDK!
5 f 1 3:29.62 CIOCHANOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/0753/16 2017 BEZ LDK!
6 f 1 3:30.45 SOBOLEWSKA Julia UKS Technik Augustów 04 U14 PD V SOWÓL Jolanta B.D. LDK!
7 f 1 3:31.92 PUSTUŁKA Karolina LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD V GÓRSKI Andrzej Z/0834/16 2017 BEZ
8 f 1 3:32.89 LUBIEJEWSKA Izabela LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- KOTOWSKI Bartosz Z/1289/17 2017
9 f 1 3:33.36 CICHOCKA Anita Katarzyna KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- KALINOWSKI Paweł Z/1326/17 2017
10 f 1 3:35.54 TOMASZEWSKA Magda KS Podlasie Białystok 02 U16 PD --
11 f 1 3:36.71 ZAWISTOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna GRECKA Wiesława KLESZCZEWSKA Joanna Z/0752/16 2017 LDK!
  f 1 DNF WASZKIEWICZ Zuzanna LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł Z/1306/17 2017 LDK!
80 pł K
1 s 1 12.97 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.5 III SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2017 BEZ LDK!
2 s 1 13.19 ABRAMOWICZ Paulina UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -0.5 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/0633/16 2017 4
3 s 1 13.22 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -0.5 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3 LDK!
4 s 1 13.27 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U16 WN -0.5 IV CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2017 5
5 s 1 13.36 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.5 IV KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor # Z/0830/16 2017 LDK!
1 s 2 13.62 SAWICKA Gabriela LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -0.3 IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3303/16 2017 5
2 s 2 14.69 STRZYŻEWSKA Inez LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -0.3 V JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0659/17 2017 BEZ LDK!
3 s 2 16.37 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.3 -- GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2017 LDK!
200 m pł K
1 s 1 32.46 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -1.7 III KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor # Z/0830/16 2017 LDK!
2 s 1 32.86 ABRAMOWICZ Paulina UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -1.7 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/0633/16 2017 4
3 s 1 33.93 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -1.7 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3 LDK!
4 s 1 34.09 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -1.7 V DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2017 LDK!
5 s 1 34.11 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -1.7 V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2017 BEZ LDK!
6 s 1 35.01 SKRECZKO Julia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -1.7 V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/3161/16 2017 5 LDK!
1 s 2 33.56 SAWICKA Gabriela LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -0.4 IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3303/16 2017 5
2 s 2 35.99 STRZYŻEWSKA Inez LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -0.4 V JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0659/17 2017 BEZ LDK!
3 s 2 38.18 WOJEWNIK Izabela UKS Technik Augustów 03 U16 PD -0.4 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1297/17 , 2017 LDK!
4 s 2 38.41 ŁAWRESZUK Katarzyna KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.4 -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3699/16 2017
Wzwyż K
1 f 1 1.62 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD II KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor # Z/0448/16 2017 LDK!
2 f 1 1.55 KUPIŃSKA Patrycja LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD III BERNATOWICZ Jolanta Z/3300/16 2017 5
2 f 1 1.55 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2017 4 LDK!
4 f 1 1.50 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD IV MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2017 4
5 f 1 1.35 WAWRZENIUK Natalia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/0594/17 2017 5
6 f 1 1.30 LASZEWICZ Kaja UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczysław
7 f 1 1.30 MOKICKA Wiktoria MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2838/16 , 2017 5 LDK!
8 f 1 1.20 DUCHNOWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/3823/17 2017 BEZ
W dal K
1 f 1 4.76 SAK Natalia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.6 V JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0658/17 2017 5 LDK!
2 f 1 4.76 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD +0.3 V KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor # Z/0448/16 2017 LDK!
3 f 1 4.60 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD +0.4 V KOTOWSKI Jan Z/1824/16 2017 4 LDK!
4 f 1 4.59 WOJNA Weronika KS Podlasie Białystok 02 U16 PD +1.9 V KALINOWSKI Paweł # Z/0601/16 2017 5 LDK!
5 f 1 4.57 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U16 WN -0.3 V CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2017 5
6 f 1 4.48 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +0.3 -- KOTOWSKI Jan Z/2525/17 2017 BEZ LDK!
7 f 1 4.35 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04 U14 PD +0.2 --
8 f 1 4.17 SZUMOWSKA Monika LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U14 PD -0.3 -- KOTOWSKI Jan
9 f 1 4.09 KOWALSKA Julia UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN +0.2 -- CYTLAŁ Jacek # Z/3896/17 2017
10 f 1 4.04 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -0.6 -- KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2017 LDK!
11 f 1 4.00 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04 U14 PD +0.2 -- SIENKIEWICZ Karol BEZ LDK!
12 f 1 3.39 LASZEWICZ Kaja UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD 0.0 -- SUTYNIEC Mieczysław
13 f 1 3.94 WOJEWNIK Izabela UKS Technik Augustów 03 U16 PD -1.7 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1297/17 , 2017 LDK!
14 f 1 3.91 KOŁPACZEWSKA Natalia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +0.3 -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/0861/17 , 2017 LDK!
15 f 1 3.72 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04 U14 PD +0.2 --
16 f 1 3.60 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +0.8 -- GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2017 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.77 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 U16 PD III TRZONKOWSKA Beata # Z/0854/16 2017 3
2 f 1 10.24 ZNOSKO Paulina KS Podlasie Białystok 02 U16 PD IV SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/3295/16 2017 5 LDK!
3 f 1 10.13 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2017 4 LDK!
4 f 1 9.63 BUJNOWSKA Emilia LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/3299/16 2017 5
5 f 1 9.30 BARSZCZEWSKA Marta KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V B.D. Z/2908/16 2017 4
6 f 1 9.24 MASŁOWSKA Monika LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/2539/17 2017
7 f 1 8.84 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V SIKORSKI Karol Z/2544/17 2017
8 f 1 8.73 WÓJCIK Natalia LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/3305/16 2017 5
9 f 1 9.70 BOBROWSKA Daria LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0657/17 , 2017 BEZ LDK!
10 f 1 8.44 ROMATOWSKA Anna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0430/16 2017 4 LDK!
11 f 1 8.24 MASŁOWSKA Gabriela LUKS Eurocentr Suchowola # 03 U16 PD --
12 f 1 8.03 WAŚNIEWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- GRECKA Wiesława KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/3579/17 , 2017 LDK!
13 f 1 7.92 OMELIANOWICZ Ewelina KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3755/17 2017
14 f 1 7.21 FORENCEWICZ Weronika LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -- SIKORSKI Karol Z/3711/17 2017
15 f 1 6.40 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/3135/17 , 2017 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.72 WÓJCIK Natalia LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3305/16 2017 5
2 f 1 26.97 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 U16 PD V TRZONKOWSKA Beata # Z/0854/16 2017 3
3 f 1 24.13 WAŚNIEWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V GRECKA Wiesława KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/3579/17 , 2017 LDK!
4 f 1 22.77 BOBROWSKA Daria LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0657/17 , 2017 BEZ LDK!
5 f 1 22.00 SAWICKA Kornelia LUKS Eurocentr Suchowola # 02 U16 PD --
6 f 1 21.42 MASŁOWSKA Monika LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2539/17 2017
7 f 1 20.70 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/3135/17 , 2017 LDK!
8 f 1 20.50 MASŁOWSKA Gabriela LUKS Eurocentr Suchowola # 03 U16 PD --
9 f 1 20.46 SKWARKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/3679/16 , 2017 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 37.77 ANDRYSZCZYK Agata LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0624/16 2017 4
2 f 1 36.08 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 02 U16 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/3069/17 2017
3 f 1 32.39 BOBROWSKA Daria LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0657/17 , 2017 BEZ LDK!
4 f 1 31.54 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V SIKORSKI Karol Z/2544/17 2017
5 f 1 30.10 FORENCEWICZ Weronika LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD V SIKORSKI Karol Z/3711/17 2017
6 f 1 29.75 ZNOSKO Paulina KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/3295/16 2017 5 LDK!
7 f 1 29.69 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD V JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2017 4 LDK!
100 m M
1 s 1 11.97 KRAWCZYK Kacper KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -1.4 IV SIENKIEWICZ Karol Z/3160/16 2017 4
2 s 1 12.29 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -1.4 V SUTYNIEC Mieczysław Z/0629/16 2017 4
3 s 1 12.46 PONIATOWSKI Emil LKS Sprinter Siemiatycze 02 U16 PD -1.4 V KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł , Z/3429/16 , 2017 LDK!
4 s 1 12.51 KLIMOWICZ Michał KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -1.4 V SIENKIEWICZ Karol Z/4068/17 2017 BEZ
5 s 1 13.62 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -1.4 -- FILEWICZ Stanisław SIERBA Bogdan , Z/3639/17 , 2017 LDK!
  s 1 DQ MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -1.4 -- JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0656/17 2017 LDK!
1 s 2 11.94 JAKSINA Jakub UKS Nidka Ruciane-Nida 01 U18 WN -0.7 IV MAŁŻ Łukasz Z/3843/15 2016 4
2 s 2 12.03 SZCZECHOWSKI Gracjan LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U20 PD -0.7 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/1657/14 2017 2
3 s 2 12.45 WILUK Szymon KS Puszcza Hajnówka 01 U18 PD -0.7 -- GRYGORUK Andrzej Z/0859/17 2017
4 s 2 12.56 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.7 -- SIENKIEWICZ Karol Z/2039/15 2017 3
5 s 2 12.82 SZMIDT Hubert MLKS Czarni Olecko 00 U18 WN -0.7 -- KUKIEŁKO Magdalena Z/2004/17 2017
1 s 3 11.60 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U16 WN -0.5 III BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2017 3
2 s 3 11.84 STUKAN Maciej KS Podlasie Białystok 98 U20 PD -0.5 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/1052/15 2017 3
3 s 3 12.23 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN -0.5 V BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2836/16 , 2017 5 LDK!
4 s 3 12.44 MURAWSKI Kacper MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN -0.5 V BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/2834/16 2017 LDK!
5 s 3 13.29 NIEDŹWIECKI Jakub UKS Technik Augustów 02 U16 PD -0.5 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/3580/17 , 2017 LDK!
6 s 3 13.32 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U14 PD -0.5 -- JUTKIEWICZ Jaroslaw
300 m M
1 s 1 39.65 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD IV SUTYNIEC Mieczysław Z/0629/16 2017 4
2 s 1 40.05 PONIATOWSKI Emil LKS Sprinter Siemiatycze 02 U16 PD IV KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł , Z/3429/16 , 2017 LDK!
3 s 1 40.76 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0656/17 2017 LDK!
4 s 1 42.02 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V FILEWICZ Stanisław SIERBA Bogdan , Z/3639/17 , 2017 LDK!
1 s 2 43.71 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- FILEWICZ Stanisław SIERBA Bogdan , Z/3640/17 , 2017 LDK!
2 s 2 45.16 KLIMOWICZ Michał KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol Z/4068/17 2017 BEZ
  s 2 DQ KRAWCZYK Kacper KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol Z/3160/16 2017 4
1 s 3 38.49 MURAWSKI Kacper MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN III BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/2834/16 2017 LDK!
2 s 3 40.17 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2017 5
3 s 3 42.64 PIETRUCZUK Filip LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł SZYSZKO RAFAŁ , Z/1303/17 , 2017 LDK!
4 s 3 43.00 WILUK Szymon KS Puszcza Hajnówka 01 U18 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0859/17 2017
  s 3 DQ ŻAMOJUK Maciej KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- B.D.
600 m M
1 f 1 1:31.73 JEDAMSKI Adam UKS MOSiR Działdowo 02 U16 WN III CYTLAŁ Jacek Z/3091/16 2017 BEZ
2 f 1 1:33.14 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2017 5
3 f 1 1:37.24 GRYGUĆ Michał MKS Juvenia Białystok 02 U16 PD V KUKLIŃSKI Paweł Z/3844/17 2017
4 f 1 1:39.66 PODGÓRSKI Norbert MKS Juvenia Białystok 02 U16 PD V MYDLARZ Adrian Z/3843/17 2017
5 f 1 1:41.42 BIŃCZAK Franciszek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- GAŁASZEWSKI Adrian Z/2715/16 2017 BEZ
6 f 1 1:47.18 RÓŻAŃSKI Bartłomiej LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł , Z/1304/17 , 2017 LDK!
1000 m M
1 f 1 2:49.87 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław Z/0516/16 2017 4 LDK!
2 f 1 2:51.75 KIERSZTEJNA Bartosz UKS MOSiR Działdowo 98 U20 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3080/17 2017 4
3 f 1 2:52.15 CWALINA Bartosz KS Łomżanie Łomża 02 U16 PD V SZYMANSKI Dariusz Z/0853/16 2017 5
4 f 1 2:55.10 KILP Karl Konstantin KS Puszcza Hajnówka 01 U18 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/3012/16 2017 BEZ
5 f 1 2:55.54 POLETYŁO Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/0622/16 2017 5
6 f 1 2:56.36 CHODAKOWSKI Patryk KS Puszcza Hajnówka 02 U16 PD V SACHARCZUK Roman Z/0431/16 2017 BEZ
7 f 1 2:56.91 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- B.D.
8 f 1 2:58.68 JELSKI Paweł KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V ZALEWSKI Jan Z/3644/17 2017
9 f 1 2:59.64 WOŹNIAK Julian MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD -- MYDLARZ Jerzy BEZ
10 f 1 3:10.10 DZIUBA Jakub KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/0599/16 2017 LDK!
11 f 1 3:12.86 POMICHTER Jakub UKS Technik Augustów 03 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0655/17 , 2017 LDK!
12 f 1 3:15.28 OSIECKI Łukasz LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/0833/16 2017 BEZ
13 f 1 3:23.75 WAWRZENIUK Grzegorz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/0590/17 2017 LDK!
2000 m M
1 f 1 6:26.25 DANOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U20 PD -- MYDLARZ Adrian
2 f 1 6:51.66 JATKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- B.D.
3 f 1 6:56.65 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/0664/17 , 2017 LDK!
4 f 1 7:12.65 WSZEBOROWSKI Kacper MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN -- KUKIEŁKO Magdalena BRYNDA Marcin Z/1680/17 2017 LDK!
5 f 1 7:35.14 MAGNUSZEWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/4026/17 2017
110 m pł MŁ M
1 f 1 17.00 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -1.0 III ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2017 LDK!
2 f 1 18.95 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -1.0 -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/0592/17 2017 LDK!
3 f 1 19.44 KASZEWSKI Patryk KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -1.0 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/3294/16 2017 LDK!
4 f 1 21.22 MAZURUK Mateusz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -1.0 -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/0589/17 2017 LDK!
200 m pł M
1 f 1 29.29 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -1.9 V ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2017 LDK!
2 f 1 30.47 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -1.9 V KOWALCZYK Paweł KUBEŁ Stanisław KUBEŁ Stanisław , Z/3841/17 , 2017 LDK!
3 f 1 30.95 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -1.9 -- KOTOWSKI Jan Z/3265/16 2017 BEZ LDK!
4 f 1 31.37 KASZEWSKI Patryk KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -1.9 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/3294/16 2017 LDK!
5 f 1 34.12 GEMBICKI Damian KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -1.9 -- KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/3829/17 , 2017 LDK!
6 f 1 34.81 ZASKOWSKI Jan UKS Technik Augustów 03 U16 PD -1.9 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1296/17 , 2017 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.55 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- FILEWICZ Stanisław SIERBA Bogdan , Z/3640/17 , 2017 LDK!
1 f 1 1.55 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2017 LDK!
3 f 1 1.50 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/0592/17 2017 LDK!
4 f 1 1.50 PIELOCH Dawid UKS Liceum sportowe Łomża 02 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata # Z/2719/16 2017 5
4 f 1 1.50 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata GÓRSKI Andrzej # , Z/3666/17 , 2017 LDK!
W dal M
1 f 1 6.25 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 U16 WN +0.7 IV BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2836/16 , 2017 5 LDK!
2 f 1 5.84 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD +0.5 V KOTOWSKI Jan Z/3265/16 2017 BEZ LDK!
3 f 1 5.62 MAJOWICZ Kacper LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD +0.9 V KOTOWSKI Bartosz KOTOWSKI Jan , Z/2524/17 , 2017 LDK!
4 f 1 5.56 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +0.4 -- KOTOWSKI Jan Z/1295/17 2017 LDK!
5 f 1 5.29 CHLUDZIŃSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +0.9 -- KOTOWSKI Jan Z/2987/17 2017
6 f 1 5.26 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U16 WN -0.3 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2017 3
7 f 1 5.20 LEWKO Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +0.2 -- KOTOWSKI Jan Z/1293/17 2017 BEZ LDK!
8 f 1 5.18 ANTONIAK Maciej LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U14 PD +0.3 -- KOTOWSKI Jan BEZ LDK!
9 f 1 5.17 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -0.4 -- DĄBKOWSKA Małgorzata GÓRSKI Andrzej # , Z/3666/17 , 2017 LDK!
10 f 1 5.06 NIEDŹWIECKI Jakub UKS Technik Augustów 02 U16 PD +0.2 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/3580/17 , 2017 LDK!
11 f 1 4.41 MAZURUK Mateusz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD +1.1 -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/0589/17 2017 LDK!
12 f 1 3.22 CHOIŃSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża # 04 U14 PD +0.3 --
Kula (5) M
1 f 1 15.04 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U16 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2017 3 LDK!
2 f 1 12.62 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2017 4 LDK!
3 f 1 11.88 BIELAWSKI Jakub LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V POŚPIECH Anna Z/2530/17 2017 BEZ
4 f 1 10.71 CHODAK Paweł KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/0754/16 2017 BEZ LDK!
5 f 1 10.70 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2017 LDK!
6 f 1 10.10 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2538/17 , 2017 LDK!
7 f 1 10.08 KARWOWSKI Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/0831/16 2017 BEZ
8 f 1 10.04 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2017 LDK!
9 f 1 9.62 SZERSZNIEW Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/2988/17 2017
10 f 1 9.42 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- SIKORSKI Karol Z/2542/17 2017
11 f 1 8.71 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2532/17 , 2017 LDK!
12 f 1 7.81 BOĆ Adrian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/2985/17 2017
Dysk (1) M
1 f 1 48.74 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U16 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2017 3 LDK!
2 f 1 43.40 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2017 4 LDK!
3 f 1 40.75 WAŚKO Tomasz LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD IV POŚPIECH Anna Z/3304/16 2017 5
4 f 1 38.65 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2017 LDK!
5 f 1 36.41 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD IV KOTOWSKI Jan Z/3777/16 2017 BEZ LDK!
6 f 1 35.92 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2017 LDK!
7 f 1 34.33 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2532/17 , 2017 LDK!
8 f 1 33.60 WASILEWSKI Damian KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3132/17 2017 LDK!
9 f 1 32.68 BIELAWSKI Jakub LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V POŚPIECH Anna Z/2530/17 2017 BEZ
10 f 1 32.47 SKOWRONEK Marcin KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/3752/17 , 2017 LDK!
11 f 1 31.32 BOĆ Adrian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD V KOTOWSKI Jan Z/2985/17 2017
12 f 1 28.04 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/2536/17 2017
13 f 1 26.32 SZERSZNIEW Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/2988/17 2017
14 f 1 26.27 GEBERT Sebastian KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/4145/17 , 2017 LDK!
15 f 1 24.72 MAGNUSZEWSKI Wojciech KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/4146/17 , 2017 LDK!
16 f 1 23.43 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2538/17 , 2017 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 48.77 PIELOCH Dawid UKS Liceum sportowe Łomża 02 U16 PD III TRZONKOWSKA Beata # Z/2719/16 2017 5
2 f 1 47.65 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD IV KOTOWSKI Jan Z/3777/16 2017 BEZ LDK!
3 f 1 45.45 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD IV POŚPIECH Anna Z/2536/17 2017
4 f 1 41.80 CYTLAŁ Artur UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/1189/17 2017 5
5 f 1 38.79 WAŚKO Tomasz LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V POŚPIECH Anna Z/3304/16 2017 5
6 f 1 37.64 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V SIKORSKI Karol Z/2542/17 2017
7 f 1 33.82 PUKSZA Maciej KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/3751/17 , 2017 LDK!
8 f 1 33.68 PIETRUCZUK Filip LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł SZYSZKO RAFAŁ , Z/1303/17 , 2017 LDK!
9 f 1 33.35 KARWOWSKI Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/0831/16 2017 BEZ
10 f 1 32.95 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04 U14 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw JUTKIEWICZ Jaroslaw

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2337040901184 sekund