Aleksandrów Łódzki 03.09.2017
9. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa
100 m K
1 e 1 13.13 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD +0.2 III KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2017 4 LDK!
2 e 1 13.32 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U20 LD +0.2 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2017 2
3 e 1 13.77 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U18 LD +0.2 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2017 4
4 e 1 13.91 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD +0.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2017 4
1 e 2 13.37 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.2 IV LIPIŃSKI Leszek # Z/3706/15 2017 2
2 e 2 13.43 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD +0.2 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2017 2
3 e 2 13.63 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U18 LD +0.2 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3
4 e 2 13.82 LIPIŃSKA Anita RKS Łódź 00 U18 LD +0.2 -- KOPEĆ Dominik Z/6303/15 2017 4
1 e 3 13.92 GROT Weronika RKS Łódź 00 U18 LD +0.3 -- KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2016 BEZ
2 e 3 14.18 DYBIEC Martyna MLKL Płock 99 U20 MZ +0.3 -- NISZTOR Mirosław Z/0621/17 2017 BEZ LDK!
3 e 3 14.31 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 01 U18 LD +0.3 -- KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2017
4 e 3 18.42 STĘPIEŃ Kinga RKS Łódź 96 U23 LD +0.3 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3530/15 2016 BEZ
1 f 1 13.01 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD +0.3 III KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2017 4 LDK!
2 f 1 13.20 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U20 LD +0.3 III KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2017 2
3 f 1 13.60 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U18 LD +0.3 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2017 4
4 f 1 13.70 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD +0.3 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2017 2
5 f 1 13.90 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U18 LD +0.3 -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3
400 m K
1 s 1 60.61 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek # Z/3706/15 2017 2
2 s 1 61.90 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U18 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2017 3
3 s 1 69.11 PIETRAS Kinga UKS Dziesiątka Radomsko 01 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/3399/17 2017
1 s 2 63.22 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2017 2
2 s 2 66.75 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 00 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2017
800 m K
1 s 1 2:25.61 OCZKOWICZ Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD IV KOWALSKI Robert Z/0121/14 2017 3
2 s 1 2:26.26 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U18 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2017 4
3 s 1 2:42.62 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2017 2 LDK!
4 s 1 2:45.73 DYBIEC Martyna MLKL Płock 99 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0621/17 2017 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.58 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +0.2 II LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2017 2 LDK!
2 s 1 15.85 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.2 III LIPIŃSKI Leszek # Z/3706/15 2017 2
Wzwyż K
1 f 1 1.50 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2017 2
2 f 1 1.50 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV LIPIŃSKI Leszek # Z/3739/15 2017 3
3 f 1 1.40 JANISZEWSKA Natalia MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3830/15 2017 4
4 f 1 1.35 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.80 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U16 LD III SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2017 3
2 f 1 2.80 PLAK Malwina RKS Łódź 02 U16 LD III SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2017 5
3 f 1 2.70 ZABŁOCKA Paulina MKLA Łęczyca 03 U16 LD III KUBIAK Robert Z/2165/17 2017 BEZ
4 f 1 2.30 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD V KOWALSKI Robert Z/2461/17 2017 BEZ
5 f 1 2.30 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 05 U14 LD V
6 f 1 2.00 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2017
W dal K
1 f 1 5.59 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U20 LD +0.2 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1023/14 2017 2
2 f 1 5.33 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U23 LD -0.1 III LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/1119/13 2017
3 f 1 4.94 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U18 LD 0.0 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2017 3 LDK!
4 f 1 4.71 MIZERSKA Nicola MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.3 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3731/15 2017 4
5 f 1 4.56 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD +0.1 V B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2017 4 LDK!
6 f 1 4.39 WOŹNIAK Julia UKS 55 Łódź 01 U18 LD +0.1 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2017 4 LDK!
7 f 1 4.30 BUDNER Marta UKS Dziewiątka Kutno 01 U18 LD 0.0 -- KUDŁA Jacek Z/4844/15 2016 4
8 f 1 4.12 SZYMAŃSKA Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD +0.2 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2759/17 2017 5
Trójskok K
1 f 1 11.06 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD +0.2 III ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2017 3
2 f 1 9.89 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 00 U18 LD 0.0 -- KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2017 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 11.33 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2017 3
2 f 1 8.28 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2017 5
Kula (4) K
1 f 1 13.49 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U18 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2017 1
2 f 1 11.54 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ III NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2017 3
3 f 1 10.27 GOŹDZIK Beata MKS Tomaszów Mazowiecki 69 Weteran LD III B.D. BEZ
4 f 1 10.21 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2017 3
5 f 1 8.94 KUBASIK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3748/15 2016 4
6 f 1 7.88 PIASECKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3750/15 2017 4
Dysk (1) K
1 f 1 40.91 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U18 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2017 1
2 f 1 33.60 GOŹDZIK Beata MKS Tomaszów Mazowiecki 69 Weteran LD III B.D. BEZ
3 f 1 33.28 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2017 3
4 f 1 33.27 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/4834/15 2017 3
5 f 1 30.96 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ -- NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2017 3
6 f 1 28.20 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2017 5
7 f 1 27.59 PIASECKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3750/15 2017 4
8 f 1 26.96 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2017 3
9 f 1 25.72 KUBASIK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3748/15 2016 4
10 f 1 23.34 DZIEDZIC Weronika MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3823/15 2017 BEZ
11 f 1 22.64 KACZMAREK Gabriela MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2566/16 2017 5
Oszczep (500) K
1 f 1 33.09 URBACZEWSKA Elżbieta UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5650/15 2017 4
2 f 1 32.71 CZEKALSKA Martyna UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5655/15 2017 5
3 f 1 17.79 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/4834/15 2017 3
100 m M
1 e 1 11.19 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U20 LD -0.1 II KOPEĆ Dominik Z/0865/14 2017 1
2 e 1 11.29 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD -0.1 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
1 e 2 11.47 KRUPIŃSKI Patryk MUKS Park Zduńska Wola 98 U20 LD +1.0 III SZEWCZYK Tomasz Z/0842/14 2017 2
2 e 2 11.79 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U18 LD +1.0 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2017 4
3 e 2 11.89 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 99 U20 LD +1.0 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2017
4 e 2 12.26 WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +1.0 -- LIPIŃSKI Leszek Z/3773/15 2017 BEZ
1 e 3 11.65 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD +0.1 III SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2017 3
2 e 3 11.93 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +0.1 IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2017 3
3 e 3 12.04 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U18 LD +0.1 IV KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2017 4
1 e 4 12.15 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 99 U20 LD +0.2 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/0566/17 2017 4
2 e 4 12.50 PIETRZAK Tymoteusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD +0.2 -- ZDRAJKOWSKI Paweł
3 e 4 12.55 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +0.2 -- GRABOLUS Marek Z/4978/15 2017 3
1 f 1 11.12 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U20 LD 0.0 II KOPEĆ Dominik Z/0865/14 2017 1
2 f 1 11.27 KRUPIŃSKI Patryk MUKS Park Zduńska Wola 98 U20 LD 0.0 II SZEWCZYK Tomasz Z/0842/14 2017 2
3 f 1 11.28 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD 0.0 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2017 2
4 f 1 11.58 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD 0.0 III SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2017 3
5 f 1 12.54 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 99 U20 LD 0.0 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2017
400 m M
1 s 1 53.82 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2017 4
2 s 1 54.72 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U18 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2017 3
3 s 1 55.76 SMOLEŃSKI Krzysztof MLKL Płock 00 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/2117/17 2017
1 s 2 53.91 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 99 U20 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/0566/17 2017 4
2 s 2 55.07 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 99 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2017
800 m M
1 s 1 2:04.10 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2017 2
2 s 1 2:04.41 CHROSTOWSKI Konrad UKS Dziesiątka Radomsko 98 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0166/15 2017 3
3 s 1 2:06.60 RZEPECKI Mateusz MULKS MOS Sieradz 00 U18 LD IV ROSIAK Zbigniew Z/5000/15 2017 4
4 s 1 2:07.82 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0049/14 2017 2
5 s 1 2:08.40 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2044/15 2017 2 LDK!
6 s 1 2:08.69 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2017 3
7 s 1 2:10.35 OSET Piotr RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2215/15 2017 4
8 s 1 2:14.49 SZAFRAN Hubert MUKS Park Zduńska Wola 00 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5760/15 2017 BEZ
9 s 1 2:15.03 LEWANDOWSKI Igor BKL Bełchatów 00 U18 LD -- MANTYK Łukasz
10 s 1 2:15.85 HASIURA Antoni RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/5762/15 2017 4
11 s 1 2:18.93 TARKA Sebastian MLKL Płock 00 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/3984/15 2017 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.19 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U18 LD 0.0 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2017 3
2 s 1 15.94 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD 0.0 IV KUBIAK Robert Z/3819/15 2017 3
3 s 1 16.21 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 00 U18 LD 0.0 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4830/15 2017 BEZ
4 s 1 16.93 WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD 0.0 -- LIPIŃSKI Leszek Z/3773/15 2017 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.75 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3
1 f 1 1.75 KARWACKI Łukasz MKLA Łęczyca 98 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0151/14 2017 2
3 f 1 1.60 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U16 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1639/16 2017 5
Tyczka M
1 f 1 2.80 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2017 3
2 f 1 2.70 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -- GAWENDA Andrzej
3 f 1 2.70 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0588/17 2017
  f 1 NM GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2017 3 LDK!
W dal M
1 f 1 6.42 RĘGOCKI Patryk UKS Cyprianka 97 U23 KP +0.5 III MAŃKOWSKI Mariusz Z/1565/13 2017 2
2 f 1 6.29 GĄBKA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD +0.2 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0628/15 2017 1
3 f 1 6.17 KUŚ Emanuel MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD +0.2 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/6151/15 2017 3
Trójskok M
1 f 1 12.93 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD +0.4 IV GRABOLUS Marek Z/4978/15 2017 3
2 f 1 12.61 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD 0.0 IV GRABOLUS Marek Z/2231/15 2017 2
3 f 1 11.11 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U16 LD +0.5 -- GRABOLUS Marek # Z/1639/16 2017 5
Kula (5) M
1 f 1 16.00 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2017 2
2 f 1 10.63 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2017 BEZ
  f 1 NM WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2017 2
Kula (6) M
1 f 1 15.50 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2017 2
Kula (7.26) M
1 f 1 14.31 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP II WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
2 f 1 14.10 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2017 1
3 f 1 13.49 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 Sen LD II
4 f 1 11.41 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2017 2
5 f 1 10.73 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
6 f 1 10.43 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/4350/15 2017 2
Dysk (1.5) M
1 f 1 48.99 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2017 2
2 f 1 48.36 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
3 f 1 43.55 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2017 2
4 f 1 39.78 NOWAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/3785/15 2017 3
5 f 1 38.68 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2017 4
6 f 1 36.57 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2017 5
7 f 1 34.92 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2017 BEZ
8 f 1 26.03 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert # Z/3705/15 2017 2
Dysk (2) M
1 f 1 46.59 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U18 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2017 1
2 f 1 43.50 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 Sen LD II
3 f 1 43.09 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2017 1
4 f 1 40.35 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD II JOACHIMIAK Robert Z/4350/15 2017 2
5 f 1 38.66 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
6 f 1 33.50 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2017 2
Oszczep (800) M
1 f 1 49.15 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/0049/14 2017 2
2 f 1 32.53 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2017 2
3 f 1 26.53 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2017 5

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.84133291244507 sekund