Białystok 09.09.2017
PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2017
100 m K
1 1 s 1 12.79 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U16 LU +0.2 III B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2017 2 LDK!
2 2 s 1 13.10 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU +0.2 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2017 LDK!
3 3 s 1 13.15 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU +0.2 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2017 LDK!
4 4 s 1 13.43 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Białystok 03 U16 PD +0.2 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/1539/15 2017 3
5 6 s 1 13.54 NIEPOGODA Gabriela KS Puszcza Hajnówka 02 U16 PD +0.2 IV KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł Z/3013/16 2017 LDK!
6 10 s 1 13.80 SAK Natalia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.2 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0658/17 2017 5 LDK!
1 7 s 2 13.66 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -1.3 IV DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2017 LDK!
2 8 s 2 13.71 STROCZYŃSKA Arleta KS Agros Zamość 02 U16 LU -1.3 IV BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0347/16 2017 3 LDK!
3 9 s 2 13.77 KORNELUK Amelia MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU -1.3 IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0279/16 2017 LDK!
4 11 s 2 13.93 KOLENDA Dominika KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -1.3 V NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3696/16 2017
5 12 s 2 14.01 DUDZIC Nicole LKS Znicz Biłgoraj 03 U16 LU -1.3 V BERNAŚ Dorota Z/0037/17 2017 5
6 14 s 2 14.16 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U16 LU -1.3 V MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2017 BEZ
7 15 s 2 14.21 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -1.3 V SIKORSKI Karol Z/2547/17 2017
1 13 s 3 14.13 ONISZCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.5 V NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3694/16 2017
2 16 s 3 14.53 DYMOWSKA Julia AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -0.5 -- WOLIŃSKI Michał Z/0940/17 2017
3 17 s 3 14.60 KLEKOT Ewelina MKS Agros Chełm 02 U16 LU -0.5 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3291/17 2017 LDK!
4 20 s 3 15.16 ZAMOJSKA Aleksandra LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -0.5 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2541/17 2017
5 21 s 3 15.19 KRASUCKA Natalia MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -0.5 -- TRĘBICKI Dariusz FROŃCZUK Rafał WILCZEK Janusz , Z/3596/17 , 2017 LDK!
6 22 s 3 15.23 WIĘCH Natalia MKS Agros Chełm 03 U16 LU -0.5 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2212/17 2017 LDK!
7 23 s 3 15.68 WĄSIK Katarzyna LKS Znicz Biłgoraj 02 U16 LU -0.5 -- BERNAŚ Dorota Z/0934/16 2017 5
1 5 s 4 13.52 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD -0.7 IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2017 LDK!
2 18 s 4 14.61 GOGÓŁ Sara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U16 PD -0.7 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3988/17 2017
3 19 s 4 15.11 GRYCIUK Natalia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.7 -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3753/17 2017
4 24 s 4 16.60 KAŁUŻYŃSKI-FRĄCZEK Paulina MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -0.7 -- FROŃCZUK Rafał Z/3604/17 2017
300 m K
1 1 s 1 43.01 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U16 LU III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2017 LDK!
2 2 s 1 43.76 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Białystok 03 U16 PD III SUTYNIEC Mieczysław Z/1539/15 2017 3
3 3 s 1 44.05 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2017 LDK!
4 4 s 1 44.11 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U16 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2017 4
5 9 s 1 45.74 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV SIKORSKI Karol Z/2547/17 2017
6 12 s 1 46.59 POMARAŃSKA Dominika KS Agros Zamość 03 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/3607/17 2017
7 13 s 1 46.62 TARKOWSKA Anna MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0286/16 , 2017 5 LDK!
1 5 s 2 44.53 KORNELUK Amelia MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0279/16 2017 LDK!
2 6 s 2 45.04 JANKOWSKA Natalia MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU IV MAGDZIAK Tomasz Z/0114/17 2017
3 7 s 2 45.10 DUDZIC Nicole LKS Znicz Biłgoraj 03 U16 LU IV BERNAŚ Dorota Z/0037/17 2017 5
4 8 s 2 45.42 ORDYNIEC Karolina KS Agros Zamość 03 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech Z/0033/17 2017
5 10 s 2 45.74 KRUTUL Paulina LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3302/16 2017 5
6 11 s 2 45.86 MACIOROWSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD IV DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0981/17 2017
7 14 s 2 46.78 DOWHUN Żaneta MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU V FROŃCZUK Rafał Z/0825/17 2017 LDK!
8 15 s 2 46.93 WAWRZENIU Urszula KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3701/16 2017
600 m K
1 1 s 1 1:40.49 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 02 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # , Z/0351/16 , 2017 3 LDK!
2 2 s 1 1:43.10 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Białystok 02 U16 PD IV KUKLIŃSKI Paweł Z/3298/16 2017 5
3 3 s 1 1:44.92 MRÓZ Marlena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0333/16 2017 4
4 4 s 1 1:46.93 RACEWICZ Julia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor Z/0597/16 2017 5 LDK!
5 5 s 1 1:47.43 CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 03 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0034/17 2017 LDK!
6 6 s 1 1:48.39 MIKULSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0623/16 2017 5 LDK!
7 8 s 1 1:49.70 CHOROSZEWICZ Wioleta LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/3301/16 2017 4
8 9 s 1 1:49.93 SZCZERBA Weronika TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU V FUS Mirosław Z/3266/17 2017
9 11 s 1 1:52.00 GOLĘBIOWSKA Julia MKS Juvenia Białystok 03 U16 PD -- B.D. Z/3842/17 2017
10 12 s 1 1:53.87 WNUK Daria KS Agros Zamość 02 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0346/16 , 2017 BEZ LDK!
11 14 s 1 1:56.39 AMBROŻEK Izabella KS Wisła Puławy 03 U16 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/0108/17 2017
1 7 s 2 1:49.24 TUROWSKA Patrycja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0979/17 2017 LDK!
2 10 s 2 1:50.24 KONACHOWICZ Karolina LKS Sprinter Siemiatycze 02 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł Z/3428/16 2017 4 LDK!
3 13 s 2 1:55.58 MALEWICZ Weronika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/1280/17 2017
4 15 s 2 1:56.51 FRANKOWSKA Julita UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0630/16 2017 BEZ
5 16 s 2 1:57.37 CHABEREK Angelika LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- KOTOWSKI Bartosz Z/1286/17 2017
6 17 s 2 1:59.36 MIEDZIAK Natalia KS Agros Zamość 02 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech SWATOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0344/16 2017 LDK!
7 18 s 2 2:04.70 SARNACKA Julia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- B.D. Z/3697/16 2017
8 19 s 2 2:09.53 KOMIAŻYK Zuzanna UKS Liceum sportowe Łomża 03 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1039/17 2017
9 20 s 2 2:10.25 JANUSZEWSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/0604/16 2017 BEZ LDK!
1000 m K
1 f 1 3:10.95 KARPIUK Małgorzata KS Puszcza Hajnówka 03 U16 PD III GRYGORUK Andrzej SACHARCZUK Roman KALINOWSKI Paweł , Z/0515/17 , 2017 LDK!
2 f 1 3:11.48 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU III FUS Mirosław Z/3608/16 2017 BEZ
3 f 1 3:14.60 BUGAŁA Martyna AZS UMCS Lublin 02 U16 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # Z/0766/16 2017 4 LDK!
4 f 1 3:19.23 ZAGÓLSKA Wiktoria MKL Nefryt Lubartów 03 U16 LU IV NOWAK Wiesław Z/0089/17 2017 4 LDK!
5 f 1 3:23.28 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU V KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2017 4 LDK!
6 f 1 3:24.40 BORUC Angelika LKS Sprinter Siemiatycze 02 U16 PD V KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł Z/3427/16 2017 BEZ LDK!
7 f 1 3:25.68 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2017 5
8 f 1 3:28.22 PUSTUŁKA Karolina LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD V GÓRSKI Andrzej Z/0834/16 2017 BEZ
9 f 1 3:29.26 LUBIEJEWSKA Izabela LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD V KOTOWSKI Bartosz Z/1289/17 2017
10 f 1 3:29.40 HALICKA Elwira LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/2534/17 2017
11 f 1 3:30.68 SZPURA Julia MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0030/17 , 2017 LDK!
12 f 1 3:30.84 CIOCHANOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/0753/16 2017 BEZ LDK!
13 f 1 3:31.19 ZIELIŃSKA Oliwia MKL Nefryt Lubartów 03 U16 LU V NOWAK Wiesław Z/0090/17 2017 4 LDK!
14 f 1 3:33.56 CICHOCKA Anita Katarzyna KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- KALINOWSKI Paweł Z/1326/17 2017
15 f 1 3:34.09 ZAWISTOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna GRECKA Wiesława KLESZCZEWSKA Joanna Z/0752/16 2017 LDK!
16 f 1 3:35.87 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/1200/17 2017 LDK!
17 f 1 3:44.00 KOLASA Patrycja KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz # , Z/3642/17 , 2017 LDK!
  f 1 DNF DOMAŃSKA Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3989/17 2017
80 pł K
1 1 s 1 12.34 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U16 LU -0.3 II TUSTANOWSKA Jolanta WIERCINSKI Jerzy , Z/0354/16 , 2017 3 LDK!
2 2 s 1 12.97 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U16 LU -0.3 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2017
3 3 s 1 13.00 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.3 III SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2017 BEZ LDK!
4 4 s 1 13.16 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD -0.3 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3 LDK!
5 5 s 1 13.21 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.3 IV KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor Z/0830/16 2017 LDK!
6 6 s 1 13.43 ABRAMOWICZ Paulina UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -0.3 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/0633/16 2017 4
1 7 s 2 13.77 PARADA Zuzanna MKS Agros Chełm 02 U16 LU -0.7 IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0275/16 2017 4 LDK!
2 8 s 2 14.47 STRZYŻEWSKA Inez LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -0.7 V JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0659/17 2017 BEZ LDK!
3 9 s 2 14.60 PIECZYKOLAN Klaudia KS Agros Zamość 02 U16 LU -0.7 V BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/1600/16 , 2017 5 LDK!
4 10 s 2 15.40 RODZOS Dominika KS Wisła Puławy 03 U16 LU -0.7 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0117/17 2017 BEZ
5 11 s 2 15.60 SOFIŃSKA Paulina LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -0.7 -- ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena , Z/2976/17 , 2017 LDK!
6 12 s 2 17.45 WIJAS Klaudia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.7 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0593/17 , 2017 LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 29.58 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U16 LU -0.7 II TUSTANOWSKA Jolanta WIERCINSKI Jerzy , Z/0354/16 , 2017 3 LDK!
2 2 s 1 30.30 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U16 LU -0.7 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2017 2 LDK!
3 3 s 1 31.33 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.7 II KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor Z/0830/16 2017 LDK!
4 4 s 1 32.07 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U16 LU -0.7 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2017
5 5 s 1 32.40 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU -0.7 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2017 LDK!
6 6 s 1 32.81 ABRAMOWICZ Paulina UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -0.7 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/0633/16 2017 4
1 7 s 2 33.40 PARADA Zuzanna MKS Agros Chełm 02 U16 LU 0.0 IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0275/16 2017 4 LDK!
2 8 s 2 33.43 SAWICKA Gabriela LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD 0.0 IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3303/16 2017 5
3 9 s 2 33.45 SĘCZYK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU 0.0 IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0046/17 , 2017 BEZ LDK!
4 10 s 2 35.02 OBZEJTA Gabriela AZS UMCS Lublin 02 U16 LU 0.0 V WOLIŃSKI Michał Z/1597/16 2017 5
5 11 s 2 35.38 SKRECZKO Julia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD 0.0 V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/3161/16 2017 5 LDK!
6 13 s 2 35.97 STRZYŻEWSKA Inez LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD 0.0 V JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0659/17 2017 BEZ LDK!
1 12 s 3 35.57 SZLENDAK Martyna KS Agros Zamość 02 U16 LU -0.4 V BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/1731/16 , 2017 5 LDK!
2 14 s 3 36.60 ŁAWRESZUK Katarzyna KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.4 -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3699/16 2017
3 15 s 3 38.37 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 03 U16 LU -0.4 -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech Z/0116/17 2017 LDK!
4 16 s 3 40.29 KŁADŹ Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -0.4 -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0826/17 , 2017 LDK!
  s 3 DNF SOFIŃSKA Paulina LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -0.4 -- ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena , Z/2976/17 , 2017 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 52.94 KOLENDA Dominika
SKRECZKO Julia
OSTAPCZUK Dominika
ONISZCZUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 02
03
03
02
U16 POD -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr
SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw
SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw
NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr
Z/3696/16
Z/3161/16
, Z/0591/17
Z/3694/16
2017
2017
, 2017
2017

5
BEZ

2 2 s 1 53.29 DYMOWSKA Julia
KAMIŃSKA Karolina
OBZEJTA Gabriela
SAJNA Kinga
AZS UMCS Lublin 03
02
02
02
U16 LBE -- WOLIŃSKI Michał
WOLIŃSKI Michał
WOLIŃSKI Michał
WOLIŃSKI Michał
Z/0940/17
Z/1594/16
Z/1597/16
Z/1598/16
2017
2017
2017
2017

4
5
4
3 5 s 1 54.95 ORDYNIEC Karolina
CZAPKA Oliwia
PIECZYKOLAN Klaudia
SZLENDAK Martyna
KS Agros Zamość 03
03
02
02
U16 LBE -- BIKOWSKI Wojciech
BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech
BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech
BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech
Z/0033/17
Z/0034/17
, Z/1600/16
, Z/1731/16
2017
2017
, 2017
, 2017


5
5
4 6 s 1 56.74 KOŁPACZEWSKA Natalia
SZULC Martyna
NAGÓRSKA Zofia
POTERAJ Zuzanna
LKS Narew Kurpiewski Łomża 03
02
03
03
U16 POD -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej
KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
, Z/0861/17
Z/1824/16
Z/2525/17
Z/1294/17
, 2017
2017
2017
2017

4
BEZ

5 8 s 1 60.06 BŁAŻEJCZUK Aleksandra
KLEKOT Ewelina
MAZUR Kamila
WIĘCH Natalia
MKS Agros Chełm 02
02
03
03
U16 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
, Z/0319/16
Z/3291/17
Z/2114/17
Z/2212/17
, 2017
2017
2017
2017
BEZ



1 3 s 2 53.77 KAMIEŃ Julia
KAMIEŃ Wiktoria
ŚMIETANKA Olga
JANKOWSKA Natalia
MKS Unia Hrubieszów 02
02
03
03
U16 LBE -- MAGDZIAK Tomasz
MAGDZIAK Tomasz
KAMIEŃ Mirosław
MAGDZIAK Tomasz
Z/3086/16
Z/3000/16
Z/3073/17
Z/0114/17
2017
2017
2017
2017
BEZ
4
4

2 4 s 2 54.01 ZAMOJSKA Aleksandra
SAWICKA Gabriela
KRUTUL Paulina
KUPIŃSKA Patrycja
LUKS Eurocentr Suchowola 03
02
02
02
U16 POD -- BERNATOWICZ Jolanta
BERNATOWICZ Jolanta
BERNATOWICZ Jolanta
BERNATOWICZ Jolanta
Z/2541/17
Z/3303/16
Z/3302/16
Z/3300/16
2017
2017
2017
2017

5
5
5
3 7 s 2 59.85 HRYCIUK Aleksandra
KAŁUŻYŃSKI-FRĄCZEK Paulina
KRASUCKA Natalia
TARKOWSKA Anna
MKS Żak Biała Podlaska 03
03
03
02
U16 LBE -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał
FROŃCZUK Rafał
TRĘBICKI Dariusz FROŃCZUK Rafał WILCZEK Janusz
FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał
, Z/3242/17
Z/3604/17
, Z/3596/17
, Z/0286/16
, 2017
2017
, 2017
, 2017



5
4 9 s 2 61.54 ALEKSIEJEW Aleksandra
DOMAŃSKA Barbara
GOGÓŁ Sara
DŁUGOZIMA Weronika
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02
03
02
02
U16 POD -- DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
DĄBKOWSKA Małgorzata GRYGO Paweł DĄBKOWSKA Małgorzata
, Z/0621/16
Z/3989/17
Z/3988/17
Z/1209/15
, 2017
2017
2017
2017




Wzwyż K
1 1 f 1 1.59 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD III KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2017 LDK!
2 2 f 1 1.55 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2017 4 LDK!
3 3 f 1 1.50 KUPIŃSKA Patrycja LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3300/16 2017 5
4 4 f 1 1.40 MAZUR Kamila MKS Agros Chełm 03 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian Z/2114/17 2017 LDK!
5 5 f 1 1.40 WAWRZENIUK Natalia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/0594/17 2017 5
6 6 f 1 1.40 SŁAWIŃSKA Kamila LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2540/17 , 2017 LDK!
7 7 f 1 1.40 KONOPKO Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/3987/17 2017
8 8 f 1 1.35 HOŚCIŁO Żaneta LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2535/17 , 2017 LDK!
9 9 f 1 1.25 ALEKSIEJEW Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata , Z/0621/16 , 2017 LDK!
10 10 f 1 1.25 CHICHEŁ Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3991/17 2017
11 11 f 1 1.20 DUCHNOWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/3823/17 2017 BEZ
  f 1 NM DŁUGOZIMA Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U16 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata GRYGO Paweł DĄBKOWSKA Małgorzata Z/1209/15 2017 LDK!
W dal K
1 f 1 5.09 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02 U16 LU +2.3 IV WOLIŃSKI Michał Z/1598/16 2017 4
2 f 1 4.94 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +0.7 IV DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2017 LDK!
3 f 1 4.93 WOJNA Weronika KS Podlasie Białystok 02 U16 PD +0.8 IV KALINOWSKI Paweł Z/0601/16 2017 5 LDK!
4 f 1 4.89 KAMIŃSKA Karolina AZS UMCS Lublin 02 U16 LU -1.4 IV WOLIŃSKI Michał Z/1594/16 2017 4
5 f 1 4.81 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD +0.6 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0429/16 2017 3 LDK!
6 f 1 4.75 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +2.8 V KOTOWSKI Jan Z/2525/17 2017 BEZ LDK!
7 f 1 4.72 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD +0.1 V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2017 LDK!
8 f 1 4.56 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD +0.5 V KOTOWSKI Jan Z/1824/16 2017 4 LDK!
9 f 1 4.46 SAK Natalia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.3 -- JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0658/17 2017 5 LDK!
10 f 1 4.45 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD +1.2 -- KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2017 LDK!
11 f 1 4.41 KLUJ Natalia AZS UMCS Lublin 02 U16 LU +2.4 -- WOLIŃSKI Michał Z/1595/16 2017 BEZ
12 f 1 4.27 ŁATYSZEWICZ Monika KS Agros Zamość 03 U16 LU +2.4 -- STRYJEWSKI Janusz BIKOWSKI Wojciech , Z/0040/17 , 2017 LDK!
13 f 1 4.10 RODZOS Dominika KS Wisła Puławy 03 U16 LU -1.0 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0117/17 2017 BEZ
14 f 1 4.10 SOBCZAK Julia KS Agros Zamość 03 U16 LU +0.2 -- STRYJEWSKI Janusz KUZDRA Dariusz , Z/0041/17 , 2017 LDK!
15 f 1 4.09 JAROSZEWICZ Julia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD +1.3 -- GRECKA Wiesława KLESZCZEWSKA Joanna , Z/3846/17 , 2017 LDK!
16 f 1 4.07 DĄBEK Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -1.2 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3983/17 2017
17 f 1 4.01 HRYCIUK Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU +2.8 -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3242/17 , 2017 LDK!
18 f 1 3.89 NIEPOGODA Gabriela KS Puszcza Hajnówka 02 U16 PD +1.1 -- KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł Z/3013/16 2017 LDK!
19 f 1 3.74 SŁAWIŃSKA Kamila LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD +0.6 -- KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2540/17 , 2017 LDK!
20 f 1 3.73 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +0.2 -- KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2017 LDK!
21 f 1 3.46 WOJEWNIK Izabela UKS Technik Augustów 03 U16 PD +0.4 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1297/17 , 2017 LDK!
  f 1 NM WĄSIK Katarzyna LKS Znicz Biłgoraj 02 U16 LU 0.0 -- BERNAŚ Dorota Z/0934/16 2017 5
  3.84 HRYCIUK Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU +1.0 -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3242/17 , 2017 LDK!
  4.67 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +0.5 V KOTOWSKI Jan Z/2525/17 2017 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.38 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U16 LU III NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2017 3 LDK!
2 f 1 11.59 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 U16 PD III KOZIARSKI Cezary Z/0854/16 2017 3
3 f 1 11.14 ZNOSKO Paulina KS Podlasie Białystok 02 U16 PD III SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/3295/16 2017 5 LDK!
4 f 1 10.30 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U16 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2017 5 LDK!
5 f 1 10.13 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2017 4 LDK!
6 f 1 9.97 BOBROWSKA Daria LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0657/17 , 2017 BEZ LDK!
7 f 1 9.90 DWORAKOWSKA Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/3888/17 2017
8 f 1 9.58 MASŁOWSKA Monika LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/2539/17 2017
9 f 1 9.40 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2017
10 f 1 9.30 HARASIUMIUK Izabela MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU V GŁOWACKA Grażyna Z/3267/17 2017
11 f 1 8.77 BUJNOWSKA Emilia LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/3299/16 2017 5
12 f 1 8.75 WÓJCIK Natalia LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/3305/16 2017 5
13 f 1 8.74 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2017
14 f 1 8.09 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- SIKORSKI Karol Z/2544/17 2017
15 f 1 8.07 OMELIANOWICZ Ewelina KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3755/17 2017
16 f 1 7.89 WAŚNIEWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- GRECKA Wiesława KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/3579/17 , 2017 LDK!
17 f 1 7.75 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2017 BEZ
18 f 1 7.70 WASZCZUK Hanna KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/0595/17 2017
19 f 1 7.67 KORNELIA Sawicka LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/3756/17 2017
20 f 1 7.08 PŁACHNIO Nela MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/3248/17 2017 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 36.70 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U16 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2017 5 LDK!
2 f 1 32.38 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U16 LU IV NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2017 3 LDK!
3 f 1 30.84 WÓJCIK Natalia LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/3305/16 2017 5
4 f 1 30.65 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/0854/16 2017 3
5 f 1 29.90 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2017
6 f 1 28.19 WASZCZUK Hanna KS Podlasie Białystok 02 U16 PD IV NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/0595/17 2017
7 f 1 28.03 TUZ Kinga KS Agros Zamość 02 U16 LU IV PIRÓG Dariusz Z/1730/16 2017 5
8 f 1 24.33 KORNELIA Sawicka LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/3756/17 2017
9 f 1 23.50 WAŚNIEWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- GRECKA Wiesława KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/3579/17 , 2017 LDK!
10 f 1 21.09 MASŁOWSKA Monika LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2539/17 2017
11 f 1 20.97 CHICHEŁ Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3991/17 2017
12 f 1 18.52 SKWARKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/3679/16 , 2017 BEZ LDK!
13 f 1 18.37 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/3135/17 , 2017 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 41.40 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U16 LU III PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2017 BEZ
2 f 1 36.29 TRYKOZKO Natalia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz # , Z/3641/17 , 2017 LDK!
3 f 1 35.94 TUZ Kinga KS Agros Zamość 02 U16 LU IV PIRÓG Dariusz Z/1730/16 2017 5
4 f 1 32.32 ZNOSKO Paulina KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/3295/16 2017 5 LDK!
5 f 1 31.57 SKWARKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/3679/16 , 2017 BEZ LDK!
6 f 1 31.53 KŁOCZEWSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 03 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/3944/17 2017 BEZ
7 f 1 22.55 BUJNOWSKA Emilia LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/3299/16 2017 5
8 f 1 22.12 SŁAWIŃSKA Marta TS Start Lublin 03 U16 LU -- WIEJAK Izydor Z/3605/17 2017
Oszczep (500) K
1 f 1 38.00 ANDRYSZCZYK Agata LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0624/16 2017 4
2 f 1 37.46 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD III SIKORSKI Karol Z/2544/17 2017
3 f 1 36.99 BOBROWSKA Daria LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0657/17 , 2017 BEZ LDK!
4 f 1 31.63 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2017
5 f 1 30.70 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 02 U16 PD V WOJSZKO Krzysztof Z/3069/17 2017
6 f 1 27.74 PUZANOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- BAJKO Andrzej Z/4030/17 2017
7 f 1 27.28 TRYPUĆ Barbara KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- BAJKO Andrzej Z/4070/17 2017
8 f 1 25.80 KŁOCZEWSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 03 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3944/17 2017 BEZ
9 f 1 20.45 WĘGRZYNIAK Julia MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- HODUN Rafał # Z/3255/17 2017 LDK!
Chód 3 km K
1 f 1 18:57.18 TARNOWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/2259/17 2017 LDK!
2 f 1 20:16.88 BŁAŻEJCZUK Aleksandra MKS Agros Chełm 02 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/0319/16 , 2017 BEZ LDK!
3 f 1 20:27.49 MOJSAK Julia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V KALINOWSKI Paweł Z/1534/16 2017 5 LDK!
4 f 1 21:02.21 ŁUKASZUK Ksenia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3754/17 2017
5 f 1 21:16.02 SACHUK Mariya MKS UNIA Hrubieszów 02 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3674/17 2017
6 f 1 21:43.54 ROJ-ROJEWSKA Julia KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- KALINOWSKI Paweł Z/3826/17 2017
7 f 1 21:54.48 WIERZBICKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata , Z/0824/16 , 2017 BEZ LDK!
8 f 1 22:31.79 MIKIELSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata , Z/0825/16 , 2017 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.86 KASIBORSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 02 U16 LU -0.6 IV TUSTANOWSKA Jolanta Z/0352/16 2017 4 LDK!
2 2 s 1 11.98 KRAWCZYK Kacper KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.6 IV SIENKIEWICZ Karol Z/3160/16 2017 4
3 3 s 1 12.16 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD -0.6 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/0629/16 2017 4
4 5 s 1 12.30 TUSTANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 02 U16 LU -0.6 V TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/1728/17 , 2017 LDK!
5 7 s 1 12.41 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -0.6 V JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0656/17 2017 LDK!
6 9 s 1 12.63 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U16 LU -0.6 V TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/0340/16 , 2017 BEZ LDK!
  s 1 DNF KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U16 LU -0.6 -- NAMIOTKO Stanisław NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech , Z/0324/16 , 2017 3 LDK!
1 4 s 2 12.28 STRUK Hubert MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU +0.3 V HODUN Rafał Z/3221/17 2017 LDK!
2 6 s 2 12.38 KLIMOWICZ Michał KS Podlasie Białystok 02 U16 PD +0.3 V SIENKIEWICZ Karol Z/4068/17 2017 BEZ
3 8 s 2 12.58 DUBAS Patryk MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU +0.3 V MAGDZIAK Tomasz Z/3072/17 2017
4 10 s 2 12.73 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U16 LU +0.3 V GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2017 BEZ
5 11 s 2 12.77 SITARCZYK Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU +0.3 -- FUS Mirosław Z/3265/17 2017
6 12 s 2 12.86 KONOPKA Tomasz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU +0.3 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3263/17 2017
7 14 s 2 13.10 KUROWSKI Adrian MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU +0.3 -- CHMIELARZ Mirosław Z/3401/17 2017 LDK!
1 13 s 3 13.09 SZEWCZYK Kacper MKS Agros Chełm 02 U16 LU -1.0 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3071/17 2017 LDK!
2 15 s 3 13.27 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U16 LU -1.0 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2017 BEZ
3 16 s 3 13.71 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03 U16 LU -1.0 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3395/17 2017 BEZ
300 m M
1 1 s 1 37.84 GRYTA Jacek MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU III HODUN Rafał HODUN Rafał , Z/0028/17 , 2017 LDK!
2 2 s 1 38.22 KASIBORSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 02 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta Z/0352/16 2017 4 LDK!
3 4 s 1 39.19 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02 U16 PD IV SUTYNIEC Mieczysław Z/0629/16 2017 4
4 5 s 1 39.70 MANDZIUK Michał TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0335/16 2017 5
5 6 s 1 39.83 PONIATOWSKI Emil LKS Sprinter Siemiatycze 02 U16 PD IV KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł , Z/3429/16 , 2017 LDK!
1 3 s 2 38.37 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U16 LU III NAMIOTKO Stanisław Z/3322/17 2017
2 7 s 2 39.87 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0656/17 2017 LDK!
3 8 s 2 40.04 ŚWIDERSKI Wiktor LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD IV B.D. KOTOWSKI Jan , Z/2526/17 , 2017 LDK!
4 10 s 2 40.90 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2017 LDK!
5 12 s 2 41.27 SITARCZYK Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU V FUS Mirosław Z/3265/17 2017
6 14 s 2 41.38 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/0340/16 , 2017 BEZ LDK!
7 16 s 2 42.13 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V FILEWICZ Stanisław SIERBA Bogdan , Z/3639/17 , 2017 LDK!
8 20 s 2 47.36 GOŁĘBIOWSKI Krzysztof MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3616/17 , 2017 LDK!
1 9 s 3 40.53 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2017 LDK!
2 11 s 3 41.01 OLESZCZUK Jakub MKS Unia Hrubieszów 02 U16 LU V MAGDZIAK Tomasz Z/3397/17 2017
3 13 s 3 41.34 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U16 LU V GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2017 BEZ
4 15 s 3 41.86 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0035/17 , 2017 LDK!
5 17 s 3 42.33 MOTYKA David LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V MALESZEWSKI Jan Z/3981/17 2017 BEZ
6 18 s 3 42.72 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2017 BEZ
7 19 s 3 46.50 DZIKI Artur TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3260/17 2017
600 m M
1 1 s 1 1:30.86 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U16 LU III ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2017 4
2 2 s 1 1:32.27 KLOCEK Tomasz AZS UMCS Lublin 03 U16 LU IV KITLIŃSKI Piotr TUSTANOWSKA Jolanta , Z/0115/17 , 2017 LDK!
3 3 s 1 1:33.35 CICHOŃ Wojciech TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3713/16 2017 5
4 4 s 1 1:36.39 GRYGUĆ Michał MKS Juvenia Białystok 02 U16 PD V KUKLIŃSKI Paweł Z/3844/17 2017
5 5 s 1 1:38.06 SOKÓLSKI Dawid KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V ZALEWSKI Jan Z/1403/17 2017
6 6 s 1 1:38.22 BIŃCZAK Franciszek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V GAŁASZEWSKI Adrian Z/2715/16 2017 BEZ
7 8 s 1 1:39.44 PODGÓRSKI Norbert MKS Juvenia Białystok 02 U16 PD V MYDLARZ Adrian Z/3843/17 2017
  s 1 DQ DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2017
1 7 s 2 1:38.79 MĘŻYŃSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V MALESZEWSKI Jan Z/1084/16 2017 BEZ
2 9 s 2 1:42.09 JACHOSZ Przemysław LKS Znicz Biłgoraj 03 U16 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/0038/17 2017
3 10 s 2 1:43.13 ŻUR Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3833/17 2017
4 11 s 2 1:44.93 DOLISTOWSKI Julian KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna Z/0663/17 2017 LDK!
5 12 s 2 1:45.91 RÓŻAŃSKI Bartłomiej LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł , Z/1304/17 , 2017 LDK!
6 13 s 2 1:46.35 WAWRZENIUK Grzegorz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/0590/17 2017 LDK!
7 14 s 2 1:46.80 LISIECKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0824/17 2017 LDK!
8 15 s 2 1:49.02 ZIELIŃSKI Kacper MKS Agros Chełm 03 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/0828/17 2017 LDK!
1000 m M
1 f 1 2:53.60 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U16 LU V ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2017
2 f 1 2:54.40 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław Z/0516/16 2017 4 LDK!
3 f 1 2:57.56 POLETYŁO Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/0622/16 2017 5
4 f 1 2:59.66 KŁADŹ Tomasz MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0283/16 , 2017 LDK!
5 f 1 3:00.25 RELUGA Jakub MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/3251/17 2017
6 f 1 3:01.69 OGOREK Jakub KS Wisła Puławy 03 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0109/17 2017
7 f 1 3:02.04 CZEMIEROWSKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/0276/16 2017 BEZ LDK!
8 f 1 3:05.82 AKACKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- ŁUKIANIUK Andrzej DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata , Z/0983/17 , 2017 LDK!
9 f 1 3:07.42 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0984/17 2017
10 f 1 3:07.49 PODOLAK Piotr MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3074/17 2017
11 f 1 3:09.17 ZUBRYCKI Xavier KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna Z/1347/17 2017 LDK!
12 f 1 3:16.61 POPŁAWSKI Jakub UKS Liceum sportowe Łomża 03 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3992/17 2017
13 f 1 3:18.21 ZNORKO Jacek KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/3645/17 2017
14 f 1 3:26.76 WALCZAK Dawid LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł Z/1305/17 2017
2000 m M
1 f 1 6:09.47 GRZYB Damian KS Wisła Puławy 02 U16 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/0810/16 2017 5
2 f 1 6:13.98 CWALINA Bartosz KS Łomżanie Łomża 02 U16 PD IV SZYMANSKI Dariusz Z/0853/16 2017 5
3 f 1 6:18.13 LUTY Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0334/16 2017 5
4 f 1 6:27.43 JELSKI Paweł KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V ZALEWSKI Jan Z/3644/17 2017
5 f 1 6:36.67 STEFAŃSKI Krzysztof MKL Nefryt Lubartów 02 U16 LU V NOWAK Wiesław Z/3391/17 2017
6 f 1 6:38.57 CHODAKOWSKI Patryk KS Puszcza Hajnówka 02 U16 PD V SACHARCZUK Roman Z/0431/16 2017 BEZ
7 f 1 6:41.21 KAMIŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/0602/16 2017 BEZ
8 f 1 6:42.19 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/0664/17 , 2017 LDK!
9 f 1 6:45.99 BUKOWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4147/17 2017
10 f 1 6:47.48 ZIELIŃSKI Bartosz MKL Nefryt Lubartów 02 U16 LU -- NOWAK Wiesław Z/3290/17 2017
11 f 1 6:48.54 KWIECIŃSKI Kuba LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata Z/1591/17 2017
12 f 1 6:49.13 DZIUBA Jakub KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/0599/16 2017 LDK!
13 f 1 7:11.88 OSIECKI Łukasz LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/0833/16 2017 BEZ
14 f 1 7:32.33 FRANKOWSKI Marek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1272/17 2017
15 f 1 7:37.49 MAGNUSZEWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/4026/17 2017
16 f 1 7:38.70 OSKIERKO Dominik MKS Agros Chełm 02 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3202/17 2017 LDK!
  f 1 DNF KŁOSKOWSKI Ignacy LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3832/17 2017
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.49 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -0.1 III ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2017 LDK!
2 2 s 1 17.04 GRYTA Jacek MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -0.1 IV HODUN Rafał HODUN Rafał , Z/0028/17 , 2017 LDK!
3 3 s 1 17.58 UCHANIUK Bartłomiej KS Agros Zamość 02 U16 LU -0.1 IV ZAJĄC Janusz Z/3088/16 2017 5
4 4 s 1 17.85 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U16 LU -0.1 V LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2017 LDK!
5 5 s 1 19.18 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.1 -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/0592/17 2017 LDK!
6 11 s 1 23.70 KASZEWSKI Patryk KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.1 -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3294/16 2017 LDK!
1 6 s 2 19.81 NIEMYJSKI Adrian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -0.8 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3984/17 2017
2 7 s 2 20.01 MAZURUK Mateusz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.8 -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/0589/17 2017 LDK!
3 8 s 2 20.20 ŚLIWOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -0.8 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3834/17 2017
4 9 s 2 21.08 MIKULSKI Dawid KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.8 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/3136/17 2017 LDK!
5 10 s 2 21.42 ZALEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U16 PD -0.8 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3840/17 2017
200 m pł M
1 1 s 1 28.32 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -1.0 IV ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2017 LDK!
2 2 s 1 28.67 UCHANIUK Bartłomiej KS Agros Zamość 02 U16 LU -1.0 IV ZAJĄC Janusz Z/3088/16 2017 5
3 3 s 1 29.16 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -1.0 IV KOWALCZYK Paweł KUBEŁ Stanisław KUBEŁ Stanisław , Z/3841/17 , 2017 LDK!
4 6 s 1 30.64 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -1.0 -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz KALINOWSKI Paweł # Z/1327/17 2017 LDK!
5 7 s 1 30.67 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -1.0 -- KOTOWSKI Jan Z/3265/16 2017 BEZ LDK!
1 4 s 2 30.27 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U16 LU -0.7 V LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2017 LDK!
2 5 s 2 30.41 ŻWIRKOWSKI Aleksander MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -0.7 V FROŃCZUK Rafał Z/0032/17 2017 LDK!
3 8 s 2 31.12 KASZEWSKI Patryk KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.7 -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3294/16 2017 LDK!
4 10 s 2 33.03 GEMBICKI Damian KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.7 -- KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/3829/17 , 2017 LDK!
1 9 s 3 32.52 ŚLIWOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD +0.2 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3834/17 2017
2 11 s 3 34.17 ZASKOWSKI Jan UKS Technik Augustów 03 U16 PD +0.2 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1296/17 , 2017 LDK!
  s 3 DQ BANEL Jakub KS Podlasie Białystok # 03 U16 PD +0.2 -- BAJKO Andrzej Z/4029/17 2017
4x100 m M
1 s 1 50.35 WASILEWSKI Damian
GEMBICKI Damian
KLIMOWICZ Michał
KRAWCZYK Kacper
KS Podlasie Białystok 02
02
02
02
U16 POD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw
KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna
SIENKIEWICZ Karol
SIENKIEWICZ Karol
Z/3132/17
, Z/3829/17
Z/4068/17
Z/3160/16
2017
, 2017
2017
2017


BEZ
4
2 s 1 50.84 NIEMYJSKI Adrian
MOTYKA David
MĘŻYŃSKI Karol
ZALEWSKI Paweł
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02
02
02
03
U16 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
MALESZEWSKI Jan
MALESZEWSKI Jan
NIWIŃSKI Andrzej
Z/3984/17
Z/3981/17
Z/1084/16
Z/3840/17
2017
2017
2017
2017

BEZ
BEZ

3 s 1 51.55 BAŃKA Łukasz
OSKIERKO Dominik
SZEWCZYK Kacper
ZIELIŃSKI Kacper
MKS Agros Chełm 03
02
02
03
U16 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
Z/2806/17
Z/3202/17
Z/3071/17
Z/0828/17
2017
2017
2017
2017




4 s 1 55.21 LACHOWICZ Mateusz
BIŃCZAK Franciszek
JARMUTOWSKI Michał
MIECZKOWSKI Dawid
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02
02
03
03
U16 POD -- DĄBKOWSKA Małgorzata
GAŁASZEWSKI Adrian
DĄBKOWSKI Przemysław
DĄBKOWSKA Małgorzata
Z/3651/17
Z/2715/16
Z/3985/17
Z/3652/17
2017
2017
2017
2017

BEZ


5 s 1 56.66 KŁOSKOWSKI Ignacy
ŻUR Daniel
ŁAPIŃSKI Jakub
STYPUŁKOWSKI Łukasz
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03
03
02
02
U16 POD -- NIWIŃSKI Andrzej
NIWIŃSKI Andrzej
NIWIŃSKI Andrzej
NIWIŃSKI Andrzej
Z/3832/17
Z/3833/17
Z/3836/17
Z/3835/17
2017
2017
2017
2017




6 s 1 57.74 ZAWADZKI Jakub
BUKOWSKI Patryk
PIAŚCIK Paweł
SZCZUBEŁEK Adam
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02
02
03
02
U16 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
ŁUKIANIUK Andrzej DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4148/17
Z/4147/17
, Z/0985/17
Z/3691/16
2017
2017
, 2017
2017



BEZ
  s 1 DNF KOWALCZYK Krystian
ŚWIDERSKI Wiktor
BARCICKI Michał
CHLUDZIŃSKI Paweł
LKS Narew Kurpiewski Łomża 02
03
03
03
U16 POD -- KOTOWSKI Bartosz
B.D. KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
Z/3821/17
, Z/2526/17
Z/1295/17
Z/2987/17
2017
, 2017
2017
2017




  s 1 DQ KUROWSKI Adrian
STRUK Hubert
GOŁĘBIOWSKI Krzysztof
ŻWIRKOWSKI Aleksander
MKS Żak Biała Podlaska 02
02
03
03
U16 LBE -- CHMIELARZ Mirosław
HODUN Rafał
FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał
FROŃCZUK Rafał
Z/3401/17
Z/3221/17
, Z/3616/17
Z/0032/17
2017
2017
, 2017
2017




Wzwyż M
1 1 f 1 1.89 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # , Z/1443/16 , 2017 3 LDK!
2 2 f 1 1.65 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD V KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2017
3 3 f 1 1.60 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/0592/17 2017 LDK!
4 6 f 1 1.55 GRONOSTAJSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/3146/16 2017 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.55 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- FILEWICZ Stanisław SIERBA Bogdan , Z/3640/17 , 2017 LDK!
6 5 f 1 1.55 MAJOWICZ Kacper LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- KOTOWSKI Bartosz KOTOWSKI Jan , Z/2524/17 , 2017 LDK!
7 7 f 1 1.50 TOCH Filip KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- MAJSTROWICZ Mirosław KUCZYŃSKI Janusz , Z/4027/17 , 2017 LDK!
8 9 f 1 1.45 PIELOCH Dawid UKS Liceum sportowe Łomża 02 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2719/16 2017 5
9 8 f 1 1.45 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata GÓRSKI Andrzej , Z/3666/17 , 2017 LDK!
10 10 f 1 1.35 LEWKO Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1293/17 2017 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.06 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD +3.0 IV KOTOWSKI Jan Z/3265/16 2017 BEZ LDK!
2 f 1 5.79 MAJOWICZ Kacper LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD +1.9 V KOTOWSKI Bartosz KOTOWSKI Jan , Z/2524/17 , 2017 LDK!
3 f 1 5.78 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U16 LU -0.6 V NAMIOTKO Stanisław Z/3322/17 2017
4 f 1 5.66 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U16 LU -0.5 V TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # , Z/1443/16 , 2017 3 LDK!
5 f 1 5.45 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +0.5 -- KOTOWSKI Jan Z/1295/17 2017 LDK!
6 f 1 5.45 CHLUDZIŃSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +1.2 -- KOTOWSKI Jan Z/2987/17 2017
7 f 1 5.36 LEWKO Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +0.2 -- KOTOWSKI Jan Z/1293/17 2017 BEZ LDK!
8 f 1 5.23 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03 U16 LU +0.2 -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0035/17 , 2017 LDK!
9 f 1 5.01 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +0.1 -- DĄBKOWSKA Małgorzata GÓRSKI Andrzej , Z/3666/17 , 2017 LDK!
10 f 1 4.99 WRĄBEL Jakub KS Wisła Puławy 02 U16 LU -0.2 -- JĘDRYS Andrzej Z/0110/17 2017 BEZ
11 f 1 4.98 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +3.0 -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz KALINOWSKI Paweł # Z/1327/17 2017 LDK!
12 f 1 4.86 MIŁOSEK Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD +0.7 -- KOTOWSKI Jan Z/2989/17 2017
13 f 1 4.81 NIEDŹWIECKI Jakub UKS Technik Augustów 02 U16 PD +0.7 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/3580/17 , 2017 LDK!
14 f 1 4.51 CIOŁKO Dawid TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U16 LU -1.0 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4042/17 2017
15 f 1 4.25 MAZURUK Mateusz KS Podlasie Białystok 02 U16 PD +1.7 -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/0589/17 2017 LDK!
  4.90 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +0.5 -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz KALINOWSKI Paweł # Z/1327/17 2017 LDK!
  6.02 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD +1.4 IV KOTOWSKI Jan Z/3265/16 2017 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.30 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U16 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2017 3 LDK!
2 f 1 14.16 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2017 4 LDK!
3 f 1 12.08 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U16 LU V MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2017 3
4 f 1 11.23 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech # , Z/2593/16 , 2017 5 LDK!
5 f 1 11.16 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2533/17 , 2017 5 LDK!
6 f 1 10.88 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2017 LDK!
7 f 1 10.73 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2017 LDK!
8 f 1 10.41 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2017 LDK!
9 f 1 10.38 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2538/17 , 2017 LDK!
10 f 1 10.00 CHODAK Paweł KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/0754/16 2017 BEZ LDK!
11 f 1 9.91 BIELAWSKI Jakub LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/2530/17 2017 BEZ
12 f 1 9.86 PROKOPIAK Paweł UKS Liceum sportowe Łomża 02 U16 PD -- B.D. Z/3993/17 2017
13 f 1 9.79 STRYCZEK Marcin MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/3253/17 2017 LDK!
14 f 1 9.75 LENKIEWICZ Piotr LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/2537/17 2017
15 f 1 9.51 KARWOWSKI Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/0831/16 2017 BEZ
16 f 1 9.48 BIELAWSKI Krzysztof LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/2531/17 2017
17 f 1 9.43 KLISZCZEWSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3261/17 2017
18 f 1 9.34 BIELAWSKI Daniel KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/4069/17 , 2017 LDK!
19 f 1 9.10 SZERSZNIEW Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/2988/17 2017
20 f 1 9.08 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- SIKORSKI Karol Z/2542/17 2017
21 f 1 8.88 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2532/17 , 2017 LDK!
22 f 1 8.10 JAŃCZUK Mateusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3244/17 , 2017 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 55.81 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U16 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2017 3
2 f 1 48.28 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U16 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2017 3 LDK!
3 f 1 46.99 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U16 PD II JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2017 4 LDK!
4 f 1 44.54 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2017 LDK!
5 f 1 43.96 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD III KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2533/17 , 2017 5 LDK!
6 f 1 43.62 BIELAWSKI Krzysztof LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD III POŚPIECH Anna Z/2531/17 2017
7 f 1 39.69 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U16 LU IV WIEJAK Izydor Z/0829/17 2017 -
8 f 1 38.56 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2017 LDK!
9 f 1 36.88 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD IV KOTOWSKI Jan Z/3777/16 2017 BEZ LDK!
10 f 1 36.70 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2017 LDK!
11 f 1 36.48 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD IV NIWIŃSKI Andrzej Z/0618/16 2017 5
12 f 1 32.87 WAŚKO Tomasz LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V POŚPIECH Anna Z/3304/16 2017 5
13 f 1 32.87 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech # , Z/2593/16 , 2017 5 LDK!
14 f 1 31.80 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2532/17 , 2017 LDK!
15 f 1 31.58 PROKOPIAK Paweł UKS Liceum sportowe Łomża 02 U16 PD V B.D. Z/3993/17 2017
16 f 1 31.23 SKOWRONEK Marcin KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/3752/17 , 2017 LDK!
17 f 1 30.98 WASILEWSKI Damian KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3132/17 2017 LDK!
18 f 1 29.90 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U16 LU -- WIEJAK Izydor Z/3606/17 2017
19 f 1 29.44 BIELAWSKI Jakub LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/2530/17 2017 BEZ
20 f 1 29.37 LACHOWICZ Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata Z/3651/17 2017
21 f 1 29.30 BOĆ Adrian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/2985/17 2017
22 f 1 27.38 ROSZKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/0982/17 2017
23 f 1 25.78 GEBERT Sebastian KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/4145/17 , 2017 LDK!
24 f 1 22.21 MAGNUSZEWSKI Wojciech KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/4146/17 , 2017 LDK!
  f 1 NM JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/2536/17 2017
Młot (5) M
1 1 f 1 38.10 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U16 LU V WIEJAK Izydor Z/0829/17 2017 -
2 2 f 1 37.44 USAREK Jan KS Wisła Puławy 02 U16 LU V KOPRON Witold Z/3906/16 2017 BEZ
3 3 f 1 34.24 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/0618/16 2017 5
4 4 f 1 31.53 ROSZKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/0982/17 2017
5 5 f 1 28.78 BIELAWSKI Daniel KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/4069/17 , 2017 LDK!
6 6 f 1 28.25 MOJKOWSKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3839/17 2017
7 7 f 1 27.82 PODOLAK Patryk KS Wisła Puławy 02 U16 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/2807/17 2017
8 8 f 1 25.81 STYPUŁKOWSKI Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3835/17 2017
9 9 f 1 25.52 CHODAK Paweł KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan Z/0754/16 2017 BEZ LDK!
10 10 f 1 24.71 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2538/17 , 2017 LDK!
11 11 f 1 22.00 ŁAPIŃSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3836/17 2017
  f 1 NM LENKIEWICZ Piotr LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/2537/17 2017
Oszczep (600) M
1 1 f 1 47.42 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD IV KOTOWSKI Jan Z/3777/16 2017 BEZ LDK!
2 2 f 1 47.40 PIELOCH Dawid UKS Liceum sportowe Łomża 02 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/2719/16 2017 5
3 3 f 1 45.64 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD IV POŚPIECH Anna Z/2536/17 2017
4 4 f 1 42.00 ZAWADZKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4148/17 2017
5 5 f 1 41.97 WOŹNIEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V BAJKO Andrzej Z/4032/17 2017
6 7 f 1 39.61 WAŚKO Tomasz LUKS Eurocentr Suchowola 02 U16 PD V POŚPIECH Anna Z/3304/16 2017 5
7 6 f 1 39.61 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V SIKORSKI Karol Z/2542/17 2017
8 8 f 1 37.08 TAŁAŁAJ Tomasz KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V BAJKO Andrzej Z/4031/17 2017
9 9 f 1 36.70 KARWOWSKI Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/0831/16 2017 BEZ
10 10 f 1 30.56 PODOLAK Patryk KS Wisła Puławy 02 U16 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/2807/17 2017
11 11 f 1 29.28 PUKSZA Maciej KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/3751/17 , 2017 LDK!
12 12 f 1 28.12 CHMIELEWSKI Remigiusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U16 LU -- FUS Mirosław Z/3942/17 2017
13 13 f 1 27.57 PIETRUCZUK Filip LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł SZYSZKO RAFAŁ , Z/1303/17 , 2017 LDK!
14 14 f 1 26.20 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U16 LU -- WIEJAK Izydor Z/3606/17 2017
15 15 f 1 26.15 KOWALCZYK Krystian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U16 PD -- KOTOWSKI Bartosz Z/3821/17 2017
16 16 f 1 20.35 SZERSZNIEW Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/2988/17 2017
Chód 5 km M
1 f 1 33:31.67 SZCZUBEŁEK Adam LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3691/16 2017 BEZ
2 f 1 33:46.28 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0827/17 2017 LDK!
3 f 1 36:22.33 PIAŚCIK Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- ŁUKIANIUK Andrzej DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata , Z/0985/17 , 2017 LDK!
4 f 1 37:31.74 MIŁASZEWSKI Michał KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz # Z/3824/17 2017
5 f 1 40:56.36 WIESŁAWSKI Michał KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz # Z/3825/17 2017

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2231390476227 sekund