Warszawa 13 - 14.09.2017
Finał Nestlé Cup
60 m K
1 7 s 1 8.53 KOCUREK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 04 U14 WP 0.0 -- CHMIELARZ Lucyna Z/4462/17 2017 LDK!
2 11 s 1 8.70 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U14 OP 0.0 -- ŻYŻYK Genowefa JASIŃSKI Cyprian 5 LDK!
3 12 s 1 8.73 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin # 04 U14 LU 0.0 -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4457/17 , 2017 LDK!
4 35 s 1 9.13 BODZIOCH Alicja MLUKS Tarnów 04 U14 MA 0.0 -- KACZMARCZYK Tomasz KACZMARCZYK Tomasz B.D. LDK!
5 41 s 1 9.57 KARWOWSKA Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska # 04 U14 LU 0.0 -- HOŁOWEŃKO Marcin HODUN Rafał # , Z/4412/17 , 2017 LDK!
1 2 s 2 8.22 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U14 KP 0.0 -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2017
2 14 s 2 8.73 SULEJ Julia CWKS Resovia Rzeszów 04 U14 PK 0.0 -- ZŁOTEK Grzegorz MAZUR Janusz , Z/4013/17 , 2017 LDK!
3 23 s 2 8.89 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 04 U14 WP 0.0 -- GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2017 LDK!
4 29 s 2 9.00 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech BEZ
5 37 s 2 9.16 KOPKA Antonina PLKS Gwda Piła 04 U14 WP 0.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3346/17 2017 LDK!
6 40 s 2 9.51 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 04 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3669/17 , 2017 BEZ LDK!
1 5 s 3 8.51 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U14 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej 5 LDK!
2 8 s 3 8.55 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U14 SK 0.0 -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2017 LDK!
3 18 s 3 8.81 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 04 U14 WN 0.0 -- ZIENKIEWICZ Piotr ZIENKIEWICZ Piotr LDK!
4 19 s 3 8.82 TWARDOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP 0.0 -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek Z/3760/17 2017 LDK!
5 27 s 3 8.99 HATAŚ Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U14 PK 0.0 -- SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/3794/17 2017 LDK!
6 28 s 3 9.00 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U14 ZP 0.0 -- KECLER Dorota KECLER Dorota BEZ LDK!
7 32 s 3 9.09 GONTARZ Małgorzata AML Słupsk 04 U14 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/4647/17 2017 LDK!
1 1 s 4 8.19 MATYŚKIEWICZ Maja BKL Bełchatów 04 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
2 3 s 4 8.37 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2017 4 LDK!
3 4 s 4 8.46 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 04 U14 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4649/17 , 2017 4 LDK!
4 10 s 4 8.66 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP 0.0 -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/1240/17 , 2017 LDK!
5 13 s 4 8.73 SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U14 MZ 0.0 -- KOŁODZIEJCZYK Karolina BŁASIŃSKI Artur LDK!
6 15 s 4 8.75 REJCHERT Anna UKS Chrobry Międzyzdroje 04 U14 ZP 0.0 -- BŁOCIAN Rafał WALKOWIAK Janusz Z/2816/16 2017 LDK!
7 33 s 4 9.10 PORWOLIK Bernadeta UKS Trójka Mikołów 04 U14 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra 5 LDK!
8 34 s 4 9.11 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 04 U14 SK 0.0 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2017 5 LDK!
1 6 s 5 8.53 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U14 DS 0.0 -- KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2017 LDK!
2 9 s 5 8.65 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 04 U14 WP 0.0 -- B.D. 4 LDK!
3 16 s 5 8.77 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 04 U14 MZ 0.0 -- REKS Elżbieta SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam , Z/3889/16 , 2017 LDK!
4 17 s 5 8.79 HUK Oliwia AML Słupsk 04 U14 PM 0.0 -- B.D. B.D. CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta , Z/4648/17 , 2017 LDK!
5 22 s 5 8.88 OBARA Alicja KKL Kielce 04 U14 SK 0.0 -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0157/17 2017 BEZ LDK!
6 26 s 5 8.97 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 04 U14 SL 0.0 -- KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina BEZ LDK!
7 39 s 5 9.36 STĘPIŃSKA Gabriela BbL Gubin 04 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam LDK!
1 20 s 6 8.87 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U14 DS 0.0 -- MARKOWSKA Małgorzata MARKOWSKI Tomasz # LDK!
2 21 s 6 8.88 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U14 SL 0.0 -- PASZTA Anna Z/3731/17 2017 BEZ LDK!
3 24 s 6 8.90 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U14 SL 0.0 -- ŚNIEGÓRSKI Adam ŚNIEGÓRSKI Adam LDK!
4 25 s 6 8.93 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U14 SK 0.0 -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2017 5 LDK!
5 30 s 6 9.00 SAC Oliwia MKS Kusy Szczecin 04 U14 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta MŁYNARCZYK Marta LDK!
6 31 s 6 9.06 TELKA Natalia OLA Dolnośląskie 04 U14 DS 0.0 -- ŚWIERCZYŃSKI Dariusz LDK!
7 36 s 6 9.14 SZCZOTKA Julia BbL Gubin 04 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam LDK!
8 38 s 6 9.26 HASEK Katarzyna LKS Stal Mielec 04 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3831/17 , 2017 BEZ LDK!
1 3 s 7 8.83 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U12 KP 0.0 -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. LDK!
2 4 s 7 8.84 POJĘTA Małgorzata OLA Lubelskie # 06 U12 LU 0.0 -- TUSTANOWSKA Jolanta LDK!
3 10 s 7 9.02 BUTRYN Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 06 U12 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika LDK!
4 18 s 7 9.18 BILSKA Alicja OLA Lubelskie 06 U12 LU 0.0 -- KUŚMIREK Paweł LDK!
5 29 s 7 9.46 ZIÓŁKOWSKA Maja LUKS Podium Kup 06 U12 OP 0.0 -- BUŚKO Przemysław
6 34 s 7 9.57 WYPYCH Małgorzata OLA Opolskie 06 U12 OP 0.0 -- MUSIAŁ Mirosław LDK!
1 5 s 8 8.93 FUS Joanna OLA Lubelskie 06 U12 LU 0.0 -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata LDK!
2 6 s 8 8.96 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06 U12 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech
3 8 s 8 8.98 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 07 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina BEZ LDK!
4 23 s 8 9.39 KODLEWICZ Wiktoria OLA Opolskie 06 U12 OP 0.0 -- RYSZEWSKI Jacek LDK!
5 26 s 8 9.42 ŁAWICKA Kamila OLA Warmińsko-mazurskie 06 U12 WN 0.0 -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew LDK!
6 33 s 8 9.55 MICHALIK Emilia ULKS Lipinki 06 U12 MA 0.0 -- WOJNA Anna WOJNA Anna LDK!
7 37 s 8 9.64 GÓRA Małgorzata MLUKS Tarnów 06 U12 MA 0.0 -- JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. LDK!
1 9 s 9 9.01 FAFIŃSKA Paulina LKS Lubawa 06 U12 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek LDK!
2 12 s 9 9.08 SPYCHALSKA Agata UKS Wyspiański Szubin 06 U12 KP 0.0 -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0864/16 2017 LDK!
3 13 s 9 9.09 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06 U12 KP 0.0 -- KARNAS Grażyna KARNAS Grażyna B.D.
4 20 s 9 9.21 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06 U12 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur LDK!
5 24 s 9 9.40 RÓŻAK Kinga OLA Opolskie 06 U12 OP 0.0 -- SIEROŃ Dariusz LDK!
6 32 s 9 9.54 KOSK Julia OLA Podlaskie 06 U12 PD 0.0 -- KOWALCZYK Paweł LDK!
7 38 s 9 9.72 DOBKOWSKA Aleksandra OLA Mazowieckie 06 U12 MZ 0.0 -- SZUSTER Katarzyna LDK!
8 42 s 9 9.91 SZUL Julia OLA Lubuskie 06 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam LDK!
1 11 s 10 9.08 SZYMCZAK Emilia KS Hanza Goleniów 06 U12 ZP 0.0 -- WALKOWIAK Piotr WALKOWIAK Janusz Z/0462/16 2017 LDK!
2 16 s 10 9.17 NAPIÓRKOWSKA Oliwia OLA Mazowieckie # 06 U12 MZ 0.0 -- SZUSTER Katarzyna BEZ LDK!
3 22 s 10 9.35 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U12 DS 0.0 -- GARDZIELEWSKA Urszula GARDZIELEWSKA Urszula LDK!
4 31 s 10 9.49 DZIURLA Kornelia OLA Pomorskie 06 U12 PM 0.0 -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna LDK!
6 39 s 10 9.80 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0556/17 , 2017 BEZ LDK!
7 40 s 10 9.82 ZAWOLIK Maja OLA Świętokrzyskie 06 U12 SK 0.0 -- OZDOBA Elżbieta LDK!
1 1 s 11 8.74 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda Śląska 06 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara LDK!
2 2 s 11 8.78 MŁODZIŃSKA Nina OLA Łódzkie # 06 U12 LD 0.0 -- BRÓDKA Daniel LDK!
3 7 s 11 8.97 GWIAZDECKA Wiktoria OLA Mazowieckie 06 U12 MZ 0.0 -- B.D. LDK!
4 17 s 11 9.18 JANISZEWSKA Maja OLA Świętokrzyskie # 06 U12 SK 0.0 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
5 25 s 11 9.40 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 07 U12 DS 0.0 -- KOBIAŁKA Kamil IMIOŁEK Monika LDK!
6 36 s 11 9.63 KOSEK Olimpia UKS Barnim Goleniów 06 U12 ZP 0.0 -- SZWARC Sławomir LDK!
7 41 s 11 9.83 MICHALAK Karolina AML Słupsk 06 U12 PM 0.0 -- WITEK Mirosław KOPEĆ Bernadeta LDK!
1 14 s 12 9.10 GUGNOWSKA Natalia OLA Podlaskie 06 U12 PD 0.0 -- ANESZKO Marta LDK!
2 15 s 12 9.13 GRZYBOWSKA Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 06 U12 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika LDK!
3 19 s 12 9.19 SOŁTYS Wiktoria LKS Pszczyna 06 U12 SL 0.0 -- KŁÓSKA Karolina BEZ
4 21 s 12 9.23 SŁOMSKA Magdalena UKS Trójka Mikołów 06 U12 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra BEZ LDK!
5 27 s 12 9.43 SALOMON Blanka OLA Lubuskie 06 U12 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta LDK!
6 28 s 12 9.45 ŁĄPIEŚ Magdalena niest. Łódź 06 U12 LD 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
7 30 s 12 9.48 KŁACZEK Wiktoria OLA Łódzkie 06 U12 LD 0.0 -- SYGDZIAK Zofia LDK!
1 15 s 13 8.96 SKUCIŃSKA Zuzanna KKL Kielce 05 U14 SK 0.0 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
2 17 s 13 8.99 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof 5 LDK!
3 19 s 13 9.02 CHURA QUISPE Michelle PLKS Gwda Piła 05 U14 WP 0.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
4 21 s 13 9.14 STROIŃSKA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL 0.0 -- PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata LDK!
5 27 s 13 9.28 PLAMINIAK Roksana MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek LDK!
6 30 s 13 9.31 ŁOSIAK Wiktoria MKS Sambor Tczew 05 U14 PM 0.0 -- B.D. B.D. NOBIS Edyta GALINSKI Tadeusz LDK!
1 1 s 14 8.31 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 05 U14 SK 0.0 -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2017 LDK!
2 6 s 14 8.69 MICHALSKA Anastazja LKS Vectra Włocławek 05 U14 KP 0.0 -- B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0179/17 , 2017 5 LDK!
3 11 s 14 8.84 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U14 OP 0.0 -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2017 BEZ LDK!
4 12 s 14 8.88 SZAREJKO Natalia PLKS Gwda Piła 05 U14 WP 0.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
5 20 s 14 9.02 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK 0.0 -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz BEZ LDK!
6 28 s 14 9.28 ŁUŻYŃSKA Weronika MKS Kusy Szczecin 05 U14 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta MŁYNARCZYK Marta LDK!
7 29 s 14 9.30 MOŻUCH Otylia CMKL Człuchów 05 U14 PM 0.0 -- BODZIAK Igor B.D. BODZIAK Beata LDK!
1 13 s 15 8.90 URBANSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U14 KP 0.0 -- KENSIK Jan
2 22 s 15 9.15 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 05 U14 PM 0.0 -- RADTKE Marek B.D. WRYCZA Jarosław BEZ LDK!
3 26 s 15 9.23 BOREK Alicja KKL Kielce 05 U14 SK 0.0 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
4 32 s 15 9.35 JUSZCZAK Ewa OLA Opolskie 05 U14 OP 0.0 -- JANAS Małgorzata LDK!
5 35 s 15 9.87 BARTCZAK Alicja OLA Lubuskie 05 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam LDK!
6 37 s 15 10.50 GIERAŁTOWSKA Anna OLA Podlaskie 05 U14 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor LDK!
1 2 s 16 8.57 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U14 LU 0.0 -- NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz LDK!
2 4 s 16 8.64 BOGUSZEWSKA Klaudia OLA Podlaskie 05 U14 PD 0.0 -- BOROWIK Włodzimierz LDK!
3 16 s 16 8.99 WIŚNIEWSKA Marika MKL Toruń 05 U14 KP 0.0 -- WOŹNIAK Jacek
4 18 s 16 8.99 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. LDK!
5 33 s 16 9.47 SIERADZKA Marta UKL Feniks Świdwin 05 U14 ZP 0.0 -- PIOTROWSKI Kamil PIOTROWSKI Kamil Z/2169/17 2017 LDK!
6 36 s 16 9.89 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA 0.0 -- GIZA Karolina GIZA Andrzej BEZ LDK!
1 7 s 17 8.71 BĄK Julia MKL Toruń 05 U14 KP 0.0 -- GĘSICKI Marian WOŹNIAK Jacek B.D. BEZ LDK!
2 8 s 17 8.76 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 05 U14 DS 0.0 -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz LDK!
3 9 s 17 8.77 WOJTECKA Natalia OLA Kujawsko-pomorskie 05 U14 KP 0.0 -- DEJEWSKI Michał B.D. DEJEWSKI Michał LDK!
4 24 s 17 9.15 SIEDLECKA Hanna OLA Kujawsko-pomorskie # 05 U14 KP 0.0 -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał LDK!
4 23 s 17 9.15 KRÓL Maja OLA Lubelskie 05 U14 LU 0.0 -- DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga LDK!
6 25 s 17 9.16 MATIASIK Alicja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 05 U14 PK 0.0 -- OLEKSYK Grzegorz BEZ
1 3 s 18 8.59 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U14 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKI Artur 5 LDK!
2 5 s 18 8.67 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN 0.0 -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3459/17 , 2017 LDK!
3 10 s 18 8.81 CIUPAK Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 05 U14 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3918/17 2017
4 14 s 18 8.92 WAŁĘSA Katarzyna OLA Wielkopolskie 05 U14 WP 0.0 -- KOŚCIELNIAK Marzena LDK!
5 31 s 18 9.33 CZARNOCKA Julia OLA Mazowieckie 05 U14 MZ 0.0 -- LEANDRO Jean marc LDK!
6 34 s 18 9.57 SZELIGA Martyna BbL Gubin 05 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam LDK!
1 1 s 19 8.62 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U14 PM 0.0 -- GALINSKI Tadeusz
2 2 s 19 8.66 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U14 OP 0.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata Z/2888/15 2017 4 LDK!
3 3 s 19 8.94 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 04 U14 PM 0.0 -- B.D. RADTKE Marek RADTKE Marek B.D. , Z/1926/17 , 2017 BEZ LDK!
4 4 s 19 9.34 PAŃKA Wiktoria AML Słupsk 04 U14 PM 0.0 -- B.D. B.D. KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4650/17 , 2017 LDK!
5 5 s 19 9.40 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 04 U14 OP 0.0 -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
1 1 s 20 8.94 ZIOMKO Zuzanna MKL Maraton Świnoujście 06 U12 ZP 0.0 -- WALKOWIAK Janusz WALKOWIAK Janusz LDK!
2 2 s 20 9.46 ZIEMKIEWICZ Aleksandra OLA Podlaskie - Łomża 06 U12 PD 0.0 -- DĄBKOWSKI Przemysław LDK!
3 35 s 20 9.61 PŁONKA Lena LKS Brzezina Osiek 06 U12 MA 0.0 -- B.D. LDK!
1 1 s 21 8.76 PIERKIEL Natalia LKS Brzezina Osiek 05 U14 MA 0.0 -- BULKIEWICZ Jan BEZ LDK!
2 2 s 21 9.03 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 05 U14 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta BEZ LDK!
3 3 s 21 9.10 LAZAR Malwina LUKS Zabrzeg 05 U14 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan LDK!
4 5 s 21 9.21 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 05 U14 DS 0.0 -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz LDK!
5 4 s 21 9.21 GROCHULSKA Julia BKL Bełchatów 05 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
6 6 s 21 9.30 STĘPIEŃ Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek LDK!
7 7 s 21 9.56 MIELCZAREK Zuzanna BKL Bełchatów 05 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz MORAWIEC Agnieszka BEZ LDK!
100 m K
1 6 s 1 15.61 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U16 PM -2.7 -- B.D. WITEK Mirosław B.D. TARGAŃSKI Marcin , Z/0040/16 , 2017 4 LDK!
2 7 s 1 15.70 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U16 LB -2.7 -- KORSAK Przemysław # Z/0500/16 2017 5 LDK!
3 8 s 1 16.04 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U16 PM -2.7 -- WITEK Mirosław TARGAŃSKI Marcin # Z/0020/17 2017 LDK!
1 1 s 2 13.69 SZOSTAK Magdalena OLA Mazowieckie 02 U16 MZ -0.5 IV GĄSIEWSKI Artur BEZ LDK!
2 2 s 2 13.90 WOJNA Weronika KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -0.5 V KALINOWSKI Paweł Z/0601/16 2017 5 LDK!
3 3 s 2 14.35 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS -0.5 V MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2017 5 LDK!
4 4 s 2 15.17 RANECKA Kamila UKS-MOS Opole 02 U16 OP -0.5 -- LACH Magdalena Z/3755/16 2017 5 LDK!
5 5 s 2 15.61 PYC Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U16 DS -0.5 -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/1687/16 2017 4 LDK!
1 1 s 3 14.22 UZARSKA Julia LKS Lubawa 03 U16 WN -0.9 V TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0420/17 2017 4 LDK!
2 3 s 3 14.36 MYĆKA Klaudia RKS Rumia 03 U16 PM -0.9 V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/3572/17 2017 LDK!
3 10 s 3 15.01 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA -0.9 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2017 BEZ
4 11 s 3 15.25 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -0.9 -- MARMUR Stanisław Z/1157/17 2017 5 LDK!
5 12 s 3 15.30 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -0.9 -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2017 LDK!
6 15 s 3 15.75 KARABAN Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS -0.9 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/2200/17 , 2017 LDK!
7 17 s 3 16.75 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP -0.9 -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz Z/1225/17 2017 BEZ LDK!
8 18 s 3 17.36 SITARSKA Zuzanna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U16 SK -0.9 -- OZDOBA Janusz B.D. , Z/3703/17 , 2017 LDK!
1 6 s 4 14.79 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U16 LU -1.7 -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2017 5 LDK!
2 8 s 4 15.00 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP -1.7 -- KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Krzysztof , Z/2113/16 , 2017 BEZ LDK!
3 9 s 4 15.01 PSTRĄG Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -1.7 -- KOZŁOWSKI Krzysztof Z/2106/16 2017 5
4 13 s 4 15.63 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U16 SL -1.7 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2017 4 LDK!
5 14 s 4 15.74 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U16 LD -1.7 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2017 3 LDK!
6 16 s 4 15.83 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS -1.7 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1620/16 2017 LDK!
1 2 s 5 14.35 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U16 WN -2.0 V KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2017 4 LDK!
2 4 s 5 14.61 SADOWSKA Wiktoria KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U16 WN -2.0 -- PRUSAKOWSKI Leon Z/1127/17 2017 BEZ
3 5 s 5 14.66 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA -2.0 -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/1447/16 2017 3 LDK!
4 7 s 5 14.82 WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U16 SL -2.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2017 3 LDK!
80 pł K
1 6 s 1 12.95 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -1.7 III SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2017 BEZ LDK!
2 13 s 1 13.41 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -1.7 IV GOŚCINIAK Marcin Z/0292/17 2017 LDK!
3 16 s 1 13.63 TOWENEK Malwina MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS -1.7 IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0242/17 , 2017 BEZ LDK!
4 18 s 1 13.66 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS -1.7 IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2017 BEZ LDK!
5 19 s 1 13.93 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -1.7 V POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/0260/17 , 2017 4 LDK!
6 21 s 1 14.02 BAGIŃSKA Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -1.7 V SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0169/17 2017 5 LDK!
7 23 s 1 14.16 TYLAK Martyna ULKS Muflon Bielawa 03 U16 DS -1.7 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław Z/0839/17 2017 LDK!
8 29 s 1 16.63 SKRECZKO Julia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -1.7 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/3161/16 2017 5 LDK!
1 9 s 2 12.99 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -2.0 III SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2017 3 LDK!
2 10 s 2 13.22 BURLEWICZ Barbara UKS MTE Milanówek 03 U16 MZ -2.0 IV RODOWALD Olaf SOBIERAJ Aneta Z/0926/17 2017 LDK!
3 14 s 2 13.48 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -2.0 IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2017 5 LDK!
4 17 s 2 13.65 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U16 SK -2.0 IV WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2017 LDK!
5 20 s 2 13.97 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -2.0 V KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2017 LDK!
6 25 s 2 14.44 GAJDA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL -2.0 V HOMA Wioleta HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1073/17 , 2017 LDK!
7 27 s 2 15.45 KOŚCIELECKA Aleksandra MKL Szczecin 03 U16 ZP -2.0 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/2521/17 2017 BEZ
8 28 s 2 15.78 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U16 SL -2.0 -- FOJCIK Dorota Z/3619/16 2017 5 LDK!
1 2 s 3 12.39 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U16 LB -0.6 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2017 2 LDK!
2 3 s 3 12.78 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -0.6 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2017 3
3 4 s 3 12.79 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U16 MA -0.6 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0115/16 2017 LDK!
4 5 s 3 12.84 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U16 LD -0.6 III SYGDZIAK Zofia SADACH Aneta Z/2583/16 2017 4 LDK!
5 8 s 3 12.96 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 02 U16 OP -0.6 III DZIUBA Jacek Z/3452/16 2017 5 LDK!
6 11 s 3 13.33 ŚWIĘCIKOWSKA Martyna LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP -0.6 IV WIERZBICKI Dariusz NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0844/16 , 2017 5 LDK!
7 12 s 3 13.38 SKOWROŃSKA Dominika AML Słupsk 02 U16 PM -0.6 IV KOPEĆ Bernadeta Z/0039/16 2017 5 LDK!
8 26 s 3 14.48 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 02 U16 DS -0.6 V OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0366/16 2017 LDK!
1 1 s 4 12.29 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U16 LU -1.4 II TUSTANOWSKA Jolanta WIERCINSKI Jerzy , Z/0354/16 , 2017 3 LDK!
2 7 s 4 12.95 WÓJTOWICZ Olga UKS Żaczek Połaniec 02 U16 SK -1.4 III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0555/16 2017 4 LDK!
3 15 s 4 13.53 GÓRNA Julia UKS Achilles Leszno 02 U16 WP -1.4 IV GÓRSKA Hanna GÓRSKA Hanna Z/0607/16 2017 5 LDK!
4 22 s 4 14.08 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U16 MA -1.4 V FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2017 LDK!
5 24 s 4 14.37 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -1.4 V KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor Z/0830/16 2017 LDK!
6 30 s 4 17.40 KWIECIEŃ Julia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 02 U16 SK -1.4 -- B.D. OZDOBA Janusz Z/3191/17 2017 LDK!
  s 4 DNF PODLIŃSKA Alicja GKS Olimpia Grudziądz 02 U16 KP -1.4 -- B.D. CHOCHLIUK Grażyna CHOCHLIUK Grażyna , Z/6532/15 , 2017 4 LDK!
1 1 s 5 12.75 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U16 OP -2.0 III BUŁKOWSKI Jan SACZKO Andrzej Z/5293/15 2017 4 LDK!
2 8 s 5 14.24 WOJCIECHOWSKA Edyta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -2.0 V NOWAK Grzegorz Z/0223/17 2017 4 LDK!
3 13 s 5 14.66 URBANOWICZ Kaja LUKS Start Nakło 03 U16 KP -2.0 V JANKOWSKI Marcin B.D. Z/1330/16 2017 5 LDK!
4 15 s 5 14.93 CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 03 U16 LU -2.0 -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0034/17 2017 LDK!
5 19 s 5 15.24 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U16 PK -2.0 -- TORBA Tomasz Z/1996/17 2017 BEZ LDK!
6 20 s 5 15.28 MARKS Patrycja AZS Łódź 03 U16 LD -2.0 -- SADACH Aneta SADACH Aneta , Z/3145/17 , 2017 LDK!
7 22 s 5 15.70 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 03 U16 SL -2.0 -- SZYMAŃSKA Katarzyna Z/2281/17 2017 BEZ
1 2 s 6 13.28 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U16 PM -0.2 IV TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta , Z/0038/16 , 2017 3 LDK!
2 4 s 6 13.81 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -0.2 V GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2017 5 LDK!
3 14 s 6 14.76 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.2 V KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2017 LDK!
4 16 s 6 15.03 GOMÓŁKA Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -0.2 -- MAZUR Janusz TITTINGER Michał , Z/1715/17 , 2017 LDK!
5 17 s 6 15.06 SIKORA Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -0.2 -- MAZUR Janusz TITTINGER Michał , Z/1716/17 , 2017 LDK!
6 23 s 6 15.83 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -0.2 -- SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2017 5 LDK!
1 3 s 7 13.64 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -3.3 IV KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2017 LDK!
2 5 s 7 13.83 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP -3.3 V WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0852/16 , 2017 4 LDK!
3 10 s 7 14.29 GRYBOŚ Dagmara ULKS Lipinki 02 U16 MA -3.3 V ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3070/16 2017 5 LDK!
4 11 s 7 14.33 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U16 PM -3.3 V GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2017 BEZ LDK!
5 18 s 7 15.15 GRABOWSKA Aleksandra AML Słupsk 02 U16 PM -3.3 -- KOPEĆ Bernadeta Z/2258/17 2017 LDK!
1 6 s 8 13.95 SMOCZYK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -1.2 V CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0927/16 , 2017 5 LDK!
2 7 s 8 14.16 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 02 U16 DS -1.2 V OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/1685/16 2017 BEZ LDK!
3 9 s 8 14.26 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -1.2 V KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0949/16 2017 LDK!
4 12 s 8 14.60 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 02 U16 LB -1.2 V WISZ Dariusz Z/0494/16 2017 5 LDK!
5 21 s 8 15.46 MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 U16 LD -1.2 -- JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2017 4 LDK!
1 1 s 9 13.54 PIECZYŃSKA Monika UKS Czapla Białe Błota 02 U16 KP -1.2 IV KARNAS Zbigniew Z/2402/16 2017 4
2 2 s 9 14.06 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -1.2 V KOTUŁA Krzysztof Z/1149/17 2017 5
3 3 s 9 14.51 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -1.2 V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2017 LDK!
4 4 s 9 15.30 TOMALIK Nikola ULKS Muflon Bielawa 02 U16 DS -1.2 -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław Z/2085/16 2017 LDK!
5 5 s 9 17.82 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 03 U16 PM -1.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0073/17 2017 4 LDK!
6 6 s 9 19.48 GRYBOŚ Diana ULKS Lipinki 02 U16 MA -1.2 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3069/16 2017 5 LDK!
1 4 s 10 13.34 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -1.3 IV KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2017 4
2 10 s 10 14.30 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD -1.3 V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2017 LDK!
3 11 s 10 14.39 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U16 SK -1.3 V OZDOBA Janusz B.D. , Z/3192/17 , 2017 LDK!
4 13 s 10 14.86 NADŁONEK Joanna MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP -1.3 -- ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena Z/2017/17 2017 LDK!
5 14 s 10 15.77 TADYCH Alicja PLKS Gwda Piła 03 U16 WP -1.3 -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/3345/17 2017 LDK!
6 16 s 10 16.35 KACZOR Joanna UKS Żaczek Połaniec 03 U16 SK -1.3 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/0689/17 , 2017 LDK!
1 5 s 11 13.41 CARUK Anna MLKS Agros Żary 03 U16 LB -1.8 IV WISZ Dariusz Z/0517/17 2017 BEZ LDK!
2 6 s 11 13.43 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U16 DS -1.8 IV KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2017 BEZ LDK!
3 7 s 11 13.67 KĘPA-DANEK Aleksandra UKS-MOS Opole 03 U16 OP -1.8 IV ZIEMBA Krzysztof Z/1348/17 2017 4 LDK!
4 12 s 11 14.62 SMOLSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP -1.8 V ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena # Z/2415/17 2017 LDK!
5 15 s 11 15.86 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U16 SL -1.8 -- FOJCIK Dorota Z/3624/16 2017 4 LDK!
  s 11 DNF NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -1.8 -- KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2017 5 LDK!
1 1 s 12 12.54 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U16 LB +0.4 III WISZ Dariusz Z/0440/16 2017 3 LDK!
2 2 s 12 13.18 MRUGALSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP +0.4 IV CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0922/16 , 2017 2 LDK!
3 3 s 12 13.25 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS +0.4 IV BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2017 4 LDK!
4 18 s 12 19.32 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U16 DS +0.4 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2017 4 LDK!
  s 12 DNF KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U16 ZP +0.4 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2017 4 LDK!
1 8 s 13 13.98 BRACKA Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 02 U16 SL -2.4 V SZYMAŃSKA Katarzyna Z/1167/16 2017 3 LDK!
2 9 s 13 14.16 MALINOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 02 U16 KP -2.4 V B.D. CHOCHLIUK Grażyna , Z/6531/15 , 2017 BEZ LDK!
3 17 s 13 17.17 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U16 LD -2.4 -- JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2017 4 LDK!
  s 13 DNF BUKOWIECKA Maria MKS Kusy Szczecin 02 U16 ZP -2.4 -- ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena Z/2915/16 2017 5 LDK!
200 m pł K
1 15 s 1 34.16 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 U16 MA -0.9 V GRECH Halina Z/0063/16 2017 3 LDK!
2 20 s 1 35.53 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 03 U16 WP -0.9 V B.D. B.D. KACZOR Adam , Z/0414/17 , 2017 5 LDK!
3 23 s 1 35.99 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -0.9 V SUGIER Maria Z/2336/17 2017 LDK!
4 24 s 1 36.58 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 03 U16 PM -0.9 -- WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1007/17 2017 LDK!
5 29 s 1 39.09 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U16 OP -0.9 -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1511/17 2017 5 LDK!
1 6 s 2 32.86 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03 U16 MA -0.3 IV GRECH Halina JASICZ Ryszard B.D. Z/0083/17 2017 LDK!
2 10 s 2 33.27 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS -0.3 IV SZYMAŃSKI Tomasz SZYMAŃSKI Tomasz , Z/2597/17 , 2017 LDK!
3 14 s 2 34.14 KORNACKA Kinga KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -0.3 V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1125/17 2017 LDK!
4 16 s 2 34.31 KRAJEWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 03 U16 MZ -0.3 V RADKE Karol B.D. Z/1257/17 2017 LDK!
5 21 s 2 35.82 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 03 U16 WP -0.3 V B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek KASPRZYK Marek , Z/1528/17 , 2017 LDK!
1 3 s 3 32.49 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U16 LU +1.0 III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2017 LDK!
2 7 s 3 32.88 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN +1.0 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0259/17 2017 4 LDK!
3 18 s 3 34.80 KOWALSKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +1.0 V LAMCH Mariola LAMCH Mariola # Z/0669/17 2017 3 LDK!
4 22 s 3 35.92 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM +1.0 V B.D. B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2017 LDK!
5 26 s 3 37.85 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 03 U16 LD +1.0 -- JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/0749/17 , 2017 4 LDK!
6 28 s 3 38.51 PRABUCKA Weronika UKL Ósemka Police 03 U16 ZP +1.0 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/1495/16 2017 4 LDK!
1 5 s 4 32.79 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA -1.3 IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2017 3 LDK!
2 9 s 4 33.23 PANCYLEJKO Ewelina UKS-MOS Opole 02 U16 OP -1.3 IV LACH Magdalena Z/2882/16 2017 3 LDK!
3 11 s 4 33.30 ROGULA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS -1.3 IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0765/16 , 2017 LDK!
4 19 s 4 35.00 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 02 U16 KP -1.3 V CZUBASZEK Jarosław Z/2666/15 2017 3 LDK!
5 27 s 4 38.36 OBERLAN Julia UKL Ósemka Police 02 U16 ZP -1.3 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0614/15 2017 5 LDK!
6 30 s 4 40.14 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 02 U16 OP -1.3 -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/0473/16 2017 3 LDK!
1 1 s 5 32.28 HAZIK Karolina LKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK -1.9 III ZŁOTEK Grzegorz MAZUR Janusz Z/2340/16 2017 4 LDK!
2 2 s 5 32.39 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 02 U16 LU -1.9 III TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # , Z/0351/16 , 2017 3 LDK!
3 4 s 5 32.74 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -1.9 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2017 4
4 8 s 5 33.04 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U16 SL -1.9 IV PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2017 2 LDK!
5 12 s 5 33.57 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA -1.9 IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2017 LDK!
6 13 s 5 34.00 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU -1.9 IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2017 LDK!
7 17 s 5 34.57 SIKORA Weronika KKS Victoria Stalowa Wola 02 U16 PK -1.9 V MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/3136/16 2017 5 LDK!
8 25 s 5 37.64 PAWLAK Jagoda LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP -1.9 -- WIERZBICKI Dariusz NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0842/16 , 2017 4 LDK!
1 1 s 6 34.99 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U16 MA -1.3 V KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2017 4 LDK!
2 2 s 6 36.49 KACZMAREK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -1.3 -- CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/1267/17 , 2017 5 LDK!
3 3 s 6 39.14 MAZUR Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -1.3 -- GOŚCINIAK Marcin Z/0290/17 2017 LDK!
Wzwyż K
1 1 s 1 1.50 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U14 PM IV GALINSKI Tadeusz
2 4 s 1 1.40 PAŃKA Wiktoria AML Słupsk 04 U14 PM V B.D. B.D. KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4650/17 , 2017 LDK!
2 3 s 1 1.40 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U14 OP V SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata Z/2888/15 2017 4 LDK!
4 2 s 1 1.40 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 04 U14 PM V B.D. RADTKE Marek RADTKE Marek B.D. , Z/1926/17 , 2017 BEZ LDK!
5 5 s 1 1.20 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 04 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
1 1 s 2 1.30 PŁONKA Lena LKS Brzezina Osiek 06 U12 MA -- B.D. LDK!
2 2 s 2 1.25 ZIOMKO Zuzanna MKL Maraton Świnoujście 06 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz WALKOWIAK Janusz LDK!
3 3 s 2 1.20 ZIEMKIEWICZ Aleksandra OLA Podlaskie - Łomża 06 U12 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław LDK!
1 s 3 1.40 STĘPIEŃ Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek LDK!
2 s 3 1.40 PIERKIEL Natalia LKS Brzezina Osiek 05 U14 MA V BULKIEWICZ Jan BEZ LDK!
3 s 3 1.35 ŁOSIAK Wiktoria MKS Sambor Tczew 05 U14 PM -- B.D. B.D. NOBIS Edyta GALINSKI Tadeusz LDK!
3 s 3 1.35 GROCHULSKA Julia BKL Bełchatów 05 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
5 s 3 1.30 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 05 U14 DS -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz LDK!
6 s 3 1.30 LAZAR Malwina LUKS Zabrzeg 05 U14 SL -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan LDK!
7 s 3 1.25 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 05 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta BEZ LDK!
7 s 3 1.25 MIELCZAREK Zuzanna BKL Bełchatów 05 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz MORAWIEC Agnieszka BEZ LDK!
1 s 4 1.55 BURLEWICZ Barbara UKS MTE Milanówek 03 U16 MZ III RODOWALD Olaf SOBIERAJ Aneta Z/0926/17 2017 LDK!
2 s 4 1.40 TOWENEK Malwina MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0242/17 , 2017 BEZ LDK!
3 s 4 1.40 GAJDA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL V HOMA Wioleta HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1073/17 , 2017 LDK!
4 s 4 1.35 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2017 3 LDK!
5 s 4 1.30 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/0260/17 , 2017 4 LDK!
5 s 4 1.30 SKRECZKO Julia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/3161/16 2017 5 LDK!
7 s 4 1.30 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/3619/16 2017 5 LDK!
8 s 4 1.30 BAGIŃSKA Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0169/17 2017 5 LDK!
9 s 4 1.30 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U16 SK -- WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2017 LDK!
10 s 4 1.30 TYLAK Martyna ULKS Muflon Bielawa 03 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław Z/0839/17 2017 LDK!
10 s 4 1.30 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2017 BEZ LDK!
12 s 4 1.25 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2017 BEZ LDK!
13 s 4 1.25 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2017 5 LDK!
14 s 4 1.25 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2017 LDK!
14 s 4 1.25 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/0292/17 2017 LDK!
16 s 4 1.25 KOŚCIELECKA Aleksandra MKL Szczecin 03 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/2521/17 2017 BEZ
1 s 5 1.50 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U16 MA IV FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2017 LDK!
2 s 5 1.50 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U16 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta WIERCINSKI Jerzy , Z/0354/16 , 2017 3 LDK!
3 s 5 1.40 KWIECIEŃ Julia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 02 U16 SK V B.D. OZDOBA Janusz Z/3191/17 2017 LDK!
3 s 5 1.40 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0115/16 2017 LDK!
5 s 5 1.40 SKOWROŃSKA Dominika AML Słupsk 02 U16 PM V KOPEĆ Bernadeta Z/0039/16 2017 5 LDK!
6 s 5 1.40 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2017 3
7 s 5 1.35 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 02 U16 DS -- OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0366/16 2017 LDK!
8 s 5 1.35 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD -- KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor Z/0830/16 2017 LDK!
9 s 5 1.30 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2017 2 LDK!
9 s 5 1.30 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 02 U16 OP -- DZIUBA Jacek Z/3452/16 2017 5 LDK!
11 s 5 1.30 WÓJTOWICZ Olga UKS Żaczek Połaniec 02 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0555/16 2017 4 LDK!
12 s 5 1.25 ŚWIĘCIKOWSKA Martyna LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0844/16 , 2017 5 LDK!
13 s 5 1.25 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia SADACH Aneta Z/2583/16 2017 4 LDK!
14 s 5 1.10 GÓRNA Julia UKS Achilles Leszno 02 U16 WP -- GÓRSKA Hanna GÓRSKA Hanna Z/0607/16 2017 5 LDK!
1 s 6 1.40 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL V KOTUŁA Krzysztof Z/1149/17 2017 5
2 s 6 1.30 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 03 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0073/17 2017 4 LDK!
3 s 6 1.25 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2017 LDK!
1 s 7 1.40 TOMALIK Nikola ULKS Muflon Bielawa 02 U16 DS V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław Z/2085/16 2017 LDK!
2 s 7 1.35 PIECZYŃSKA Monika UKS Czapla Białe Błota 02 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2402/16 2017 4
3 s 7 1.30 GRYBOŚ Diana ULKS Lipinki 02 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3069/16 2017 5 LDK!
1 s 8 1.45 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U16 DS IV KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2017 BEZ LDK!
2 s 8 1.40 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2017 LDK!
3 s 8 1.35 CARUK Anna MLKS Agros Żary 03 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/0517/17 2017 BEZ LDK!
4 s 8 1.30 KACZOR Joanna UKS Żaczek Połaniec 03 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/0689/17 , 2017 LDK!
4 s 8 1.30 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/3624/16 2017 4 LDK!
6 s 8 1.30 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2017 4
7 s 8 1.25 KĘPA-DANEK Aleksandra UKS-MOS Opole 03 U16 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/1348/17 2017 4 LDK!
7 s 8 1.25 SMOLSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena # Z/2415/17 2017 LDK!
9 s 8 1.25 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2017 5 LDK!
10 s 8 1.25 NADŁONEK Joanna MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena Z/2017/17 2017 LDK!
11 s 8 1.20 TADYCH Alicja PLKS Gwda Piła 03 U16 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/3345/17 2017 LDK!
12 s 8 1.20 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U16 SK -- OZDOBA Janusz B.D. , Z/3192/17 , 2017 LDK!
1 s 9 1.45 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2017 4 LDK!
2 s 9 1.40 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U16 DS V KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2017 4 LDK!
3 s 9 1.40 BRACKA Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 02 U16 SL V SZYMAŃSKA Katarzyna Z/1167/16 2017 3 LDK!
4 s 9 1.40 MRUGALSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP V CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0922/16 , 2017 2 LDK!
5 s 9 1.35 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/0440/16 2017 3 LDK!
6 s 9 1.25 BUKOWIECKA Maria MKS Kusy Szczecin 02 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena Z/2915/16 2017 5 LDK!
6 s 9 1.25 MALINOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 02 U16 KP -- B.D. CHOCHLIUK Grażyna , Z/6531/15 , 2017 BEZ LDK!
7 s 9 1.20 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2017 4 LDK!
8 s 9 1.05 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2017 4 LDK!
W dal K
1 6 s 1 3.75 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U16 PM 0.0 -- B.D. WITEK Mirosław B.D. TARGAŃSKI Marcin , Z/0040/16 , 2017 4 LDK!
2 9 s 1 3.35 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U16 PM 0.0 -- WITEK Mirosław TARGAŃSKI Marcin # Z/0020/17 2017 LDK!
1 1 s 2 4.84 WOJNA Weronika KS Podlasie Białystok 02 U16 PD 0.0 IV KALINOWSKI Paweł Z/0601/16 2017 5 LDK!
2 2 s 2 4.16 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA 0.0 -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/1447/16 2017 3 LDK!
3 3 s 2 4.14 SZOSTAK Magdalena OLA Mazowieckie 02 U16 MZ 0.0 -- GĄSIEWSKI Artur BEZ LDK!
4 4 s 2 4.03 RANECKA Kamila UKS-MOS Opole 02 U16 OP 0.0 -- LACH Magdalena Z/3755/16 2017 5 LDK!
5 5 s 2 4.00 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS 0.0 -- MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2017 5 LDK!
6 7 s 2 3.61 PYC Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U16 DS 0.0 -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/1687/16 2017 4 LDK!
7 8 s 2 3.40 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U16 LB 0.0 -- KORSAK Przemysław # Z/0500/16 2017 5 LDK!
1 1 s 3 4.69 UZARSKA Julia LKS Lubawa 03 U16 WN 0.0 V TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0420/17 2017 4 LDK!
2 2 s 3 4.32 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP 0.0 -- KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Krzysztof , Z/2113/16 , 2017 BEZ LDK!
3 3 s 3 4.30 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA 0.0 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2017 BEZ
4 6 s 3 4.00 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP 0.0 -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2017 LDK!
5 8 s 3 3.95 MYĆKA Klaudia RKS Rumia 03 U16 PM 0.0 -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/3572/17 2017 LDK!
6 9 s 3 3.94 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL 0.0 -- MARMUR Stanisław Z/1157/17 2017 5 LDK!
7 14 s 3 3.71 PSTRĄG Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP 0.0 -- KOZŁOWSKI Krzysztof Z/2106/16 2017 5
8 15 s 3 3.31 KARABAN Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS 0.0 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/2200/17 , 2017 LDK!
9 16 s 3 3.17 SITARSKA Zuzanna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U16 SK 0.0 -- OZDOBA Janusz B.D. , Z/3703/17 , 2017 LDK!
10 17 s 3 3.11 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP 0.0 -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz Z/1225/17 2017 BEZ LDK!
1 4 s 4 4.21 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U16 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2017 3 LDK!
2 5 s 4 4.05 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS 0.0 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1620/16 2017 LDK!
3 7 s 4 3.97 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U16 WN 0.0 -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2017 4 LDK!
4 10 s 4 3.91 WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2017 3 LDK!
5 11 s 4 3.90 SADOWSKA Wiktoria KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U16 WN 0.0 -- PRUSAKOWSKI Leon Z/1127/17 2017 BEZ
6 12 s 4 3.89 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U16 LU 0.0 -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2017 5 LDK!
7 13 s 4 3.81 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2017 4 LDK!
1 1 s 7 5.05 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK 0.0 IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2017 5 LDK!
2 2 s 7 5.01 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U16 OP 0.0 IV BUŁKOWSKI Jan SACZKO Andrzej Z/5293/15 2017 4 LDK!
3 4 s 7 4.75 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U16 PM 0.0 V TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta , Z/0038/16 , 2017 3 LDK!
4 5 s 7 4.74 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U16 PK 0.0 V TORBA Tomasz Z/1996/17 2017 BEZ LDK!
5 6 s 7 4.72 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA 0.0 V KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2017 LDK!
6 7 s 7 4.71 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM 0.0 V GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2017 5 LDK!
7 8 s 7 4.68 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 03 U16 SL 0.0 V SZYMAŃSKA Katarzyna Z/2281/17 2017 BEZ
8 9 s 7 4.66 URBANOWICZ Kaja LUKS Start Nakło 03 U16 KP 0.0 V JANKOWSKI Marcin B.D. Z/1330/16 2017 5 LDK!
9 13 s 7 4.42 WOJCIECHOWSKA Edyta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP 0.0 -- NOWAK Grzegorz Z/0223/17 2017 4 LDK!
10 20 s 7 4.29 SIKORA Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK 0.0 -- MAZUR Janusz TITTINGER Michał , Z/1716/17 , 2017 LDK!
11 19 s 7 4.29 GOMÓŁKA Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK 0.0 -- MAZUR Janusz TITTINGER Michał , Z/1715/17 , 2017 LDK!
12 22 s 7 4.14 CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 03 U16 LU 0.0 -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0034/17 2017 LDK!
13 23 s 7 3.57 MARKS Patrycja AZS Łódź 03 U16 LD 0.0 -- SADACH Aneta SADACH Aneta , Z/3145/17 , 2017 LDK!
1 3 s 8 4.79 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U16 PD 0.0 V KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2017 LDK!
2 10 s 8 4.56 GRABOWSKA Aleksandra AML Słupsk 02 U16 PM 0.0 V KOPEĆ Bernadeta Z/2258/17 2017 LDK!
3 11 s 8 4.55 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP 0.0 V WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0852/16 , 2017 4 LDK!
4 12 s 8 4.51 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U16 PM 0.0 V GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2017 BEZ LDK!
5 14 s 8 4.42 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP 0.0 -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0949/16 2017 LDK!
6 15 s 8 4.36 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 02 U16 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/0494/16 2017 5 LDK!
7 16 s 8 4.35 MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 U16 LD 0.0 -- JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2017 4 LDK!
8 18 s 8 4.33 SMOCZYK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP 0.0 -- CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0927/16 , 2017 5 LDK!
9 17 s 8 4.33 GRYBOŚ Dagmara ULKS Lipinki 02 U16 MA 0.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3070/16 2017 5 LDK!
10 21 s 8 4.21 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 02 U16 DS 0.0 -- OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/1685/16 2017 BEZ LDK!
W dal strefa K
1 2 s 1 5.17 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 04 U14 WP 0.0 -- B.D. 4 LDK!
2 3 s 1 4.82 MATYŚKIEWICZ Maja BKL Bełchatów 04 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
3 4 s 1 4.77 PORWOLIK Bernadeta UKS Trójka Mikołów 04 U14 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra 5 LDK!
4 7 s 1 4.69 KOCUREK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 04 U14 WP 0.0 -- CHMIELARZ Lucyna Z/4462/17 2017 LDK!
5 10 s 1 4.61 SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U14 MZ 0.0 -- KOŁODZIEJCZYK Karolina BŁASIŃSKI Artur LDK!
6 11 s 1 4.59 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2017 4 LDK!
7 12 s 1 4.57 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U14 DS 0.0 -- KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2017 LDK!
8 14 s 1 4.54 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP 0.0 -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/1240/17 , 2017 LDK!
9 17 s 1 4.51 REJCHERT Anna UKS Chrobry Międzyzdroje 04 U14 ZP 0.0 -- BŁOCIAN Rafał WALKOWIAK Janusz Z/2816/16 2017 LDK!
10 22 s 1 4.42 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 04 U14 SL 0.0 -- KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina BEZ LDK!
11 23 s 1 4.33 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U14 OP 0.0 -- ŻYŻYK Genowefa JASIŃSKI Cyprian 5 LDK!
12 24 s 1 4.32 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin # 04 U14 LU 0.0 -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4457/17 , 2017 LDK!
13 26 s 1 4.30 OBARA Alicja KKL Kielce 04 U14 SK 0.0 -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0157/17 2017 BEZ LDK!
14 28 s 1 4.28 BODZIOCH Alicja MLUKS Tarnów 04 U14 MA 0.0 -- KACZMARCZYK Tomasz KACZMARCZYK Tomasz B.D. LDK!
15 30 s 1 4.22 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 04 U14 SK 0.0 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2017 5 LDK!
16 31 s 1 4.21 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 04 U14 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4649/17 , 2017 4 LDK!
17 36 s 1 4.09 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 04 U14 MZ 0.0 -- REKS Elżbieta SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam , Z/3889/16 , 2017 LDK!
18 37 s 1 4.09 HUK Oliwia AML Słupsk 04 U14 PM 0.0 -- B.D. B.D. CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta , Z/4648/17 , 2017 LDK!
19 39 s 1 4.00 STĘPIŃSKA Gabriela BbL Gubin 04 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam LDK!
20 41 s 1 3.76 KARWOWSKA Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska # 04 U14 LU 0.0 -- HOŁOWEŃKO Marcin HODUN Rafał # , Z/4412/17 , 2017 LDK!
1 1 s 2 5.28 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U14 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej 5 LDK!
2 5 s 2 4.75 TELKA Natalia OLA Dolnośląskie 04 U14 DS 0.0 -- ŚWIERCZYŃSKI Dariusz LDK!
3 6 s 2 4.72 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U14 SK 0.0 -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2017 LDK!
4 8 s 2 4.63 SULEJ Julia CWKS Resovia Rzeszów 04 U14 PK 0.0 -- ZŁOTEK Grzegorz MAZUR Janusz , Z/4013/17 , 2017 LDK!
5 9 s 2 4.62 TWARDOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP 0.0 -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek Z/3760/17 2017 LDK!
6 13 s 2 4.55 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech BEZ
7 15 s 2 4.53 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U14 DS 0.0 -- MARKOWSKA Małgorzata MARKOWSKI Tomasz # LDK!
8 16 s 2 4.52 GONTARZ Małgorzata AML Słupsk 04 U14 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/4647/17 2017 LDK!
9 18 s 2 4.50 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U14 SK 0.0 -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2017 5 LDK!
10 19 s 2 4.50 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U14 KP 0.0 -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2017
11 20 s 2 4.48 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 04 U14 WP 0.0 -- GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2017 LDK!
12 21 s 2 4.45 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 04 U14 WN 0.0 -- ZIENKIEWICZ Piotr ZIENKIEWICZ Piotr LDK!
13 25 s 2 4.31 SZCZOTKA Julia BbL Gubin 04 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam LDK!
14 27 s 2 4.29 HATAŚ Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U14 PK 0.0 -- SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/3794/17 2017 LDK!
15 29 s 2 4.24 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 04 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3669/17 , 2017 BEZ LDK!
16 32 s 2 4.15 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U14 SL 0.0 -- PASZTA Anna Z/3731/17 2017 BEZ LDK!
17 33 s 2 4.15 KOPKA Antonina PLKS Gwda Piła 04 U14 WP 0.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3346/17 2017 LDK!
18 34 s 2 4.15 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U14 ZP 0.0 -- KECLER Dorota KECLER Dorota BEZ LDK!
19 35 s 2 4.12 SAC Oliwia MKS Kusy Szczecin 04 U14 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta MŁYNARCZYK Marta LDK!
20 38 s 2 4.03 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U14 SL 0.0 -- ŚNIEGÓRSKI Adam ŚNIEGÓRSKI Adam LDK!
21 40 s 2 4.00 HASEK Katarzyna LKS Stal Mielec 04 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3831/17 , 2017 BEZ LDK!
1 1 s 3 4.48 NAPIÓRKOWSKA Oliwia OLA Mazowieckie # 06 U12 MZ 0.0 -- SZUSTER Katarzyna BEZ LDK!
2 3 s 3 4.37 FUS Joanna OLA Lubelskie 06 U12 LU 0.0 -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata LDK!
3 7 s 3 4.21 GWIAZDECKA Wiktoria OLA Mazowieckie 06 U12 MZ 0.0 -- B.D. LDK!
4 10 s 3 4.17 KODLEWICZ Wiktoria OLA Opolskie 06 U12 OP 0.0 -- RYSZEWSKI Jacek LDK!
5 9 s 3 4.17 FAFIŃSKA Paulina LKS Lubawa 06 U12 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek LDK!
6 11 s 3 4.10 BILSKA Alicja OLA Lubelskie 06 U12 LU 0.0 -- KUŚMIREK Paweł LDK!
7 15 s 3 3.98 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06 U12 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur LDK!
8 18 s 3 3.96 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06 U12 KP 0.0 -- KARNAS Grażyna KARNAS Grażyna B.D.
9 19 s 3 3.96 KOSK Julia OLA Podlaskie 06 U12 PD 0.0 -- KOWALCZYK Paweł LDK!
10 21 s 3 3.93 ŁĄPIEŚ Magdalena niest. Łódź 06 U12 LD 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
11 22 s 3 3.93 BUTRYN Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 06 U12 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika LDK!
12 26 s 3 3.88 ŁAWICKA Kamila OLA Warmińsko-mazurskie 06 U12 WN 0.0 -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew LDK!
13 27 s 3 3.87 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda Śląska 06 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara LDK!
14 28 s 3 3.87 JANISZEWSKA Maja OLA Świętokrzyskie # 06 U12 SK 0.0 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
15 33 s 3 3.66 GUGNOWSKA Natalia OLA Podlaskie 06 U12 PD 0.0 -- ANESZKO Marta LDK!
16 34 s 3 3.64 SOŁTYS Wiktoria LKS Pszczyna 06 U12 SL 0.0 -- KŁÓSKA Karolina BEZ
17 35 s 3 3.61 ZAWOLIK Maja OLA Świętokrzyskie 06 U12 SK 0.0 -- OZDOBA Elżbieta LDK!
18 36 s 3 3.61 WYPYCH Małgorzata OLA Opolskie 06 U12 OP 0.0 -- MUSIAŁ Mirosław LDK!
19 38 s 3 3.52 DOBKOWSKA Aleksandra OLA Mazowieckie 06 U12 MZ 0.0 -- SZUSTER Katarzyna LDK!
20 39 s 3 3.49 MICHALAK Karolina AML Słupsk 06 U12 PM 0.0 -- WITEK Mirosław KOPEĆ Bernadeta LDK!
21 41 s 3 3.43 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0556/17 , 2017 BEZ LDK!
1 2 s 4 4.41 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U12 KP 0.0 -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. LDK!
2 4 s 4 4.32 SZYMCZAK Emilia KS Hanza Goleniów 06 U12 ZP 0.0 -- WALKOWIAK Piotr WALKOWIAK Janusz Z/0462/16 2017 LDK!
3 5 s 4 4.30 MICHALIK Emilia ULKS Lipinki 06 U12 MA 0.0 -- WOJNA Anna WOJNA Anna LDK!
4 6 s 4 4.27 MŁODZIŃSKA Nina OLA Łódzkie # 06 U12 LD 0.0 -- BRÓDKA Daniel LDK!
5 8 s 4 4.18 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06 U12 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech
6 12 s 4 4.05 SPYCHALSKA Agata UKS Wyspiański Szubin 06 U12 KP 0.0 -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0864/16 2017 LDK!
7 14 s 4 4.00 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U12 DS 0.0 -- GARDZIELEWSKA Urszula GARDZIELEWSKA Urszula LDK!
8 13 s 4 4.00 GRZYBOWSKA Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 06 U12 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika LDK!
9 17 s 4 3.98 ZIÓŁKOWSKA Maja LUKS Podium Kup 06 U12 OP 0.0 -- BUŚKO Przemysław
10 16 s 4 3.98 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 07 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina BEZ LDK!
11 20 s 4 3.94 KOSEK Olimpia UKS Barnim Goleniów 06 U12 ZP 0.0 -- SZWARC Sławomir LDK!
12 23 s 4 3.92 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 07 U12 DS 0.0 -- KOBIAŁKA Kamil IMIOŁEK Monika LDK!
13 24 s 4 3.91 SŁOMSKA Magdalena UKS Trójka Mikołów 06 U12 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra BEZ LDK!
14 25 s 4 3.90 RÓŻAK Kinga OLA Opolskie 06 U12 OP 0.0 -- SIEROŃ Dariusz LDK!
15 30 s 4 3.80 SALOMON Blanka OLA Lubuskie 06 U12 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta LDK!
16 29 s 4 3.80 POJĘTA Małgorzata OLA Lubelskie # 06 U12 LU 0.0 -- TUSTANOWSKA Jolanta LDK!
17 31 s 4 3.79 DZIURLA Kornelia OLA Pomorskie 06 U12 PM 0.0 -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna LDK!
18 32 s 4 3.78 GÓRA Małgorzata MLUKS Tarnów 06 U12 MA 0.0 -- JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. LDK!
19 37 s 4 3.60 KŁACZEK Wiktoria OLA Łódzkie 06 U12 LD 0.0 -- SYGDZIAK Zofia LDK!
20 40 s 4 3.47 SZUL Julia OLA Lubuskie 06 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam LDK!
  s 4 NM BEREŚ Oliwia OLA Lubuskie # 06 U12 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra LDK!
1 2 s 5 4.75 BOGUSZEWSKA Klaudia OLA Podlaskie 05 U14 PD 0.0 -- BOROWIK Włodzimierz LDK!
2 7 s 5 4.44 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U14 LU 0.0 -- NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz LDK!
3 8 s 5 4.42 SIEDLECKA Hanna OLA Kujawsko-pomorskie # 05 U14 KP 0.0 -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał LDK!
4 11 s 5 4.41 SIERADZKA Marta UKL Feniks Świdwin 05 U14 ZP 0.0 -- PIOTROWSKI Kamil PIOTROWSKI Kamil Z/2169/17 2017 LDK!
5 13 s 5 4.35 WOJTECKA Natalia OLA Kujawsko-pomorskie 05 U14 KP 0.0 -- DEJEWSKI Michał B.D. DEJEWSKI Michał LDK!
6 14 s 5 4.30 WIŚNIEWSKA Marika MKL Toruń 05 U14 KP 0.0 -- WOŹNIAK Jacek
7 15 s 5 4.29 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof 5 LDK!
8 17 s 5 4.26 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA 0.0 -- GIZA Karolina GIZA Andrzej BEZ LDK!
9 18 s 5 4.23 SKUCIŃSKA Zuzanna KKL Kielce 05 U14 SK 0.0 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
10 19 s 5 4.22 WAŁĘSA Katarzyna OLA Wielkopolskie 05 U14 WP 0.0 -- KOŚCIELNIAK Marzena LDK!
11 25 s 5 4.17 CHURA QUISPE Michelle PLKS Gwda Piła 05 U14 WP 0.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
12 26 s 5 4.16 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 05 U14 DS 0.0 -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz LDK!
13 27 s 5 4.09 PLAMINIAK Roksana MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek LDK!
14 28 s 5 4.07 KRÓL Maja OLA Lubelskie 05 U14 LU 0.0 -- DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga LDK!
15 30 s 5 4.06 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. LDK!
16 29 s 5 4.06 MATIASIK Alicja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 05 U14 PK 0.0 -- OLEKSYK Grzegorz BEZ
17 32 s 5 3.94 BĄK Julia MKL Toruń 05 U14 KP 0.0 -- GĘSICKI Marian WOŹNIAK Jacek B.D. BEZ LDK!
18 34 s 5 3.87 STROIŃSKA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL 0.0 -- PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata LDK!
1 1 s 6 4.83 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U14 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKI Artur 5 LDK!
2 3 s 6 4.71 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK 0.0 -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz BEZ LDK!
3 4 s 6 4.68 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 05 U14 SK 0.0 -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2017 LDK!
4 5 s 6 4.60 MICHALSKA Anastazja LKS Vectra Włocławek 05 U14 KP 0.0 -- B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0179/17 , 2017 5 LDK!
5 6 s 6 4.60 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U14 OP 0.0 -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2017 BEZ LDK!
6 9 s 6 4.42 URBANSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U14 KP 0.0 -- KENSIK Jan
7 10 s 6 4.41 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN 0.0 -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3459/17 , 2017 LDK!
8 12 s 6 4.36 CZARNOCKA Julia OLA Mazowieckie 05 U14 MZ 0.0 -- LEANDRO Jean marc LDK!
9 16 s 6 4.27 JUSZCZAK Ewa OLA Opolskie 05 U14 OP 0.0 -- JANAS Małgorzata LDK!
10 20 s 6 4.20 ŁUŻYŃSKA Weronika MKS Kusy Szczecin 05 U14 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta MŁYNARCZYK Marta LDK!
11 21 s 6 4.18 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 05 U14 PM 0.0 -- RADTKE Marek B.D. WRYCZA Jarosław BEZ LDK!
12 23 s 6 4.18 BOREK Alicja KKL Kielce 05 U14 SK 0.0 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
13 22 s 6 4.18 SZELIGA Martyna BbL Gubin 05 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam LDK!
14 24 s 6 4.18 CIUPAK Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 05 U14 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3918/17 2017
15 31 s 6 3.95 BARTCZAK Alicja OLA Lubuskie 05 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam LDK!
16 33 s 6 3.93 MOŻUCH Otylia CMKL Człuchów 05 U14 PM 0.0 -- BODZIAK Igor B.D. BODZIAK Beata LDK!
17 35 s 6 3.86 SZAREJKO Natalia PLKS Gwda Piła 05 U14 WP 0.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
18 36 s 6 3.55 GIERAŁTOWSKA Anna OLA Podlaskie 05 U14 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor LDK!
Kula (3) K
1 1 s 1 9.97 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U16 PM IV B.D. WITEK Mirosław B.D. TARGAŃSKI Marcin , Z/0040/16 , 2017 4 LDK!
2 3 s 1 9.59 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U16 PM V WITEK Mirosław TARGAŃSKI Marcin # Z/0020/17 2017 LDK!
1 2 s 2 9.64 RANECKA Kamila UKS-MOS Opole 02 U16 OP V LACH Magdalena Z/3755/16 2017 5 LDK!
2 4 s 2 8.97 WOJNA Weronika KS Podlasie Białystok 02 U16 PD V KALINOWSKI Paweł Z/0601/16 2017 5 LDK!
3 5 s 2 7.56 PYC Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/1687/16 2017 4 LDK!
4 6 s 2 7.43 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2017 5 LDK!
5 7 s 2 7.43 SZOSTAK Magdalena OLA Mazowieckie 02 U16 MZ -- GĄSIEWSKI Artur BEZ LDK!
1 2 s 3 10.70 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U16 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2017 3 LDK!
2 6 s 3 10.27 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U16 LB IV KORSAK Przemysław # Z/0500/16 2017 5 LDK!
3 8 s 3 9.87 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP IV KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Krzysztof , Z/2113/16 , 2017 BEZ LDK!
4 9 s 3 9.49 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP V CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2017 LDK!
5 10 s 3 9.42 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2017 5 LDK!
6 11 s 3 9.41 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2017 BEZ
7 12 s 3 9.39 MYĆKA Klaudia RKS Rumia 03 U16 PM V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/3572/17 2017 LDK!
8 13 s 3 9.37 SADOWSKA Wiktoria KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon Z/1127/17 2017 BEZ
9 15 s 3 8.53 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz Z/1225/17 2017 BEZ LDK!
10 17 s 3 7.56 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/1157/17 2017 5 LDK!
1 1 s 4 12.09 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2017 4 LDK!
2 3 s 4 10.60 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/1447/16 2017 3 LDK!
3 4 s 4 10.59 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2017 4 LDK!
4 5 s 4 10.32 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1620/16 2017 LDK!
5 7 s 4 9.88 WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2017 3 LDK!
6 14 s 4 8.90 PSTRĄG Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP V KOZŁOWSKI Krzysztof Z/2106/16 2017 5
7 16 s 4 7.88 UZARSKA Julia LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0420/17 2017 4 LDK!
8 18 s 4 7.52 SITARSKA Zuzanna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U16 SK -- OZDOBA Janusz B.D. , Z/3703/17 , 2017 LDK!
9 19 s 4 7.09 KARABAN Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/2200/17 , 2017 LDK!
1 1 s 5 9.35 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM V B.D. B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2017 LDK!
2 3 s 5 8.23 PRABUCKA Weronika UKL Ósemka Police 03 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/1495/16 2017 4 LDK!
3 4 s 5 8.22 KOWALSKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- LAMCH Mariola LAMCH Mariola # Z/0669/17 2017 3 LDK!
4 10 s 5 7.58 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 03 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1007/17 2017 LDK!
5 11 s 5 7.56 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz SZYMAŃSKI Tomasz , Z/2597/17 , 2017 LDK!
6 12 s 5 7.54 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0259/17 2017 4 LDK!
7 13 s 5 7.52 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 03 U16 WP -- B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek KASPRZYK Marek , Z/1528/17 , 2017 LDK!
8 14 s 5 7.47 KRAJEWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 03 U16 MZ -- RADKE Karol B.D. Z/1257/17 2017 LDK!
9 15 s 5 7.45 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 U16 MA -- GRECH Halina Z/0063/16 2017 3 LDK!
10 17 s 5 7.38 KORNACKA Kinga KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1125/17 2017 LDK!
11 18 s 5 7.37 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03 U16 MA -- GRECH Halina JASICZ Ryszard B.D. Z/0083/17 2017 LDK!
12 22 s 5 7.06 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- SUGIER Maria Z/2336/17 2017 LDK!
13 24 s 5 6.96 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1511/17 2017 5 LDK!
14 26 s 5 6.44 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 03 U16 WP -- B.D. B.D. KACZOR Adam , Z/0414/17 , 2017 5 LDK!
15 28 s 5 6.22 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2017 LDK!
16 29 s 5 6.13 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 03 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/0749/17 , 2017 4 LDK!
1 2 s 6 8.23 ROGULA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0765/16 , 2017 LDK!
2 5 s 6 8.14 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2017 LDK!
3 6 s 6 7.81 SIKORA Weronika KKS Victoria Stalowa Wola 02 U16 PK -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/3136/16 2017 5 LDK!
4 7 s 6 7.68 PANCYLEJKO Ewelina UKS-MOS Opole 02 U16 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2017 3 LDK!
5 9 s 6 7.67 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 02 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/0473/16 2017 3 LDK!
6 8 s 6 7.67 OBERLAN Julia UKL Ósemka Police 02 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0614/15 2017 5 LDK!
7 16 s 6 7.41 PAWLAK Jagoda LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0842/16 , 2017 4 LDK!
8 19 s 6 7.34 HAZIK Karolina LKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK -- ZŁOTEK Grzegorz MAZUR Janusz Z/2340/16 2017 4 LDK!
9 21 s 6 7.12 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2017 4
10 20 s 6 7.12 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U16 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2017 2 LDK!
11 23 s 6 7.02 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 02 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # , Z/0351/16 , 2017 3 LDK!
12 25 s 6 6.76 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2017 3 LDK!
13 27 s 6 6.38 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2017 LDK!
14 30 s 6 6.08 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 02 U16 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2666/15 2017 3 LDK!
1 3 s 7 5.93 MAZUR Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/0290/17 2017 LDK!
1 1 s 7 7.38 KACZMAREK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/1267/17 , 2017 5 LDK!
2 2 s 7 6.12 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U16 MA -- KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2017 4 LDK!
Ppal (150) K
1 3 s 1 44.50 SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U14 MZ -- KOŁODZIEJCZYK Karolina BŁASIŃSKI Artur LDK!
2 4 s 1 44.00 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 04 U14 MZ -- REKS Elżbieta SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam , Z/3889/16 , 2017 LDK!
3 6 s 1 43.00 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U14 OP -- ŻYŻYK Genowefa JASIŃSKI Cyprian 5 LDK!
4 10 s 1 39.00 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U14 DS -- KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2017 LDK!
5 9 s 1 39.00 PORWOLIK Bernadeta UKS Trójka Mikołów 04 U14 SL -- WAJDA Aleksandra 5 LDK!
6 12 s 1 38.00 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U14 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2017 4 LDK!
7 17 s 1 36.50 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/1240/17 , 2017 LDK!
8 18 s 1 36.00 STĘPIŃSKA Gabriela BbL Gubin 04 U14 LB -- KACZMAREK Adam LDK!
9 23 s 1 35.00 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 04 U14 WP -- B.D. 4 LDK!
10 22 s 1 35.00 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 04 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina BEZ LDK!
11 24 s 1 34.50 OBARA Alicja KKL Kielce 04 U14 SK -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0157/17 2017 BEZ LDK!
12 25 s 1 34.00 HUK Oliwia AML Słupsk 04 U14 PM -- B.D. B.D. CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta , Z/4648/17 , 2017 LDK!
13 28 s 1 33.00 KARWOWSKA Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska # 04 U14 LU -- HOŁOWEŃKO Marcin HODUN Rafał # , Z/4412/17 , 2017 LDK!
14 34 s 1 28.50 KOCUREK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 04 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/4462/17 2017 LDK!
15 35 s 1 28.00 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin # 04 U14 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4457/17 , 2017 LDK!
16 37 s 1 27.00 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 04 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4649/17 , 2017 4 LDK!
17 39 s 1 25.00 KOLENDA Julia OLA Podlaskie 04 U14 PD -- BOROWIK Włodzimierz LDK!
18 41 s 1 22.50 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 04 U14 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2017 5 LDK!
1 1 s 2 47.50 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2017 LDK!
2 2 s 2 46.50 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U14 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam ŚNIEGÓRSKI Adam LDK!
3 5 s 2 43.50 HASEK Katarzyna LKS Stal Mielec 04 U14 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3831/17 , 2017 BEZ LDK!
4 7 s 2 39.00 SAC Oliwia MKS Kusy Szczecin 04 U14 ZP -- MŁYNARCZYK Marta MŁYNARCZYK Marta LDK!
5 8 s 2 39.00 HATAŚ Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U14 PK -- SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/3794/17 2017 LDK!
6 11 s 2 38.50 REJCHERT Anna UKS Chrobry Międzyzdroje 04 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał WALKOWIAK Janusz Z/2816/16 2017 LDK!
7 13 s 2 38.00 TELKA Natalia OLA Dolnośląskie 04 U14 DS -- ŚWIERCZYŃSKI Dariusz LDK!
8 15 s 2 37.50 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 04 U14 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3669/17 , 2017 BEZ LDK!
9 14 s 2 37.50 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U14 ZP -- KECLER Dorota KECLER Dorota BEZ LDK!
10 16 s 2 37.00 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej 5 LDK!
11 19 s 2 35.50 TWARDOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek Z/3760/17 2017 LDK!
12 20 s 2 35.50 KOPKA Antonina PLKS Gwda Piła 04 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3346/17 2017 LDK!
13 21 s 2 35.00 SULEJ Julia CWKS Resovia Rzeszów 04 U14 PK -- ZŁOTEK Grzegorz MAZUR Janusz , Z/4013/17 , 2017 LDK!
14 27 s 2 33.50 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 04 U14 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr ZIENKIEWICZ Piotr LDK!
15 26 s 2 33.50 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U14 DS -- MARKOWSKA Małgorzata MARKOWSKI Tomasz # LDK!
16 29 s 2 31.50 GONTARZ Małgorzata AML Słupsk 04 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/4647/17 2017 LDK!
17 30 s 2 31.00 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U14 SK -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2017 5 LDK!
18 31 s 2 30.50 MATYŚKIEWICZ Maja BKL Bełchatów 04 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
19 32 s 2 30.50 SZCZOTKA Julia BbL Gubin 04 U14 LB -- KACZMAREK Adam LDK!
20 33 s 2 30.00 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech BEZ
21 36 s 2 28.00 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 04 U14 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2017 LDK!
22 38 s 2 26.50 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U14 SL -- PASZTA Anna Z/3731/17 2017 BEZ LDK!
23 40 s 2 24.00 BODZIOCH Alicja MLUKS Tarnów 04 U14 MA -- KACZMARCZYK Tomasz KACZMARCZYK Tomasz B.D. LDK!
24 42 s 2 21.00 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U14 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2017
1 1 s 3 53.00 SKUCIŃSKA Zuzanna KKL Kielce 05 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
2 3 s 3 45.50 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK -- SUGIER Krzysztof 5 LDK!
3 4 s 3 45.00 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. LDK!
6 9 s 3 39.00 BĄK Julia MKL Toruń 05 U14 KP -- GĘSICKI Marian WOŹNIAK Jacek B.D. BEZ LDK!
9 30 s 3 27.00 WIŚNIEWSKA Marika MKL Toruń 05 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek
10 16 s 3 33.50 SIERADZKA Marta UKL Feniks Świdwin 05 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil PIOTROWSKI Kamil Z/2169/17 2017 LDK!
11 17 s 3 31.00 CHURA QUISPE Michelle PLKS Gwda Piła 05 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
12 21 s 3 30.00 BOGUSZEWSKA Klaudia OLA Podlaskie 05 U14 PD -- BOROWIK Włodzimierz LDK!
13 20 s 3 30.00 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U14 LU -- NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz LDK!
14 23 s 3 29.00 SIEDLECKA Hanna OLA Kujawsko-pomorskie # 05 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał LDK!
15 25 s 3 28.00 PLAMINIAK Roksana MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek LDK!
16 24 s 3 28.00 MATIASIK Alicja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 05 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz BEZ
17 26 s 3 28.00 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 05 U14 DS -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz LDK!
21 35 s 3 26.00 KRÓL Maja OLA Lubelskie 05 U14 LU -- DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga LDK!
1 2 s 4 46.00 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz BEZ LDK!
2 5 s 4 44.50 ŁOSIAK Wiktoria MKS Sambor Tczew 05 U14 PM -- B.D. B.D. NOBIS Edyta GALINSKI Tadeusz LDK!
3 6 s 4 43.00 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 05 U14 SK -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2017 LDK!
4 7 s 4 40.00 MICHALSKA Anastazja LKS Vectra Włocławek 05 U14 KP -- B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0179/17 , 2017 5 LDK!
5 8 s 4 39.00 STROIŃSKA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL -- PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata LDK!
6 10 s 4 36.50 SZELIGA Martyna BbL Gubin 05 U14 LB -- KACZMAREK Adam LDK!
7 11 s 4 36.50 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur 5 LDK!
8 12 s 4 36.00 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U14 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2017 BEZ LDK!
9 13 s 4 35.00 URBANSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U14 KP -- KENSIK Jan
10 14 s 4 35.00 BOREK Alicja KKL Kielce 05 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
11 15 s 4 33.50 SZAREJKO Natalia PLKS Gwda Piła 05 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
12 18 s 4 31.00 GIERAŁTOWSKA Anna OLA Podlaskie 05 U14 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor LDK!
13 19 s 4 30.00 CZARNOCKA Julia OLA Mazowieckie 05 U14 MZ -- LEANDRO Jean marc LDK!
14 22 s 4 29.00 WAŁĘSA Katarzyna OLA Wielkopolskie 05 U14 WP -- KOŚCIELNIAK Marzena LDK!
15 28 s 4 28.00 WOJTECKA Natalia OLA Kujawsko-pomorskie 05 U14 KP -- DEJEWSKI Michał B.D. DEJEWSKI Michał LDK!
16 31 s 4 27.00 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3459/17 , 2017 LDK!
16 27 s 4 28.00 CIUPAK Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 05 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3918/17 2017
17 32 s 4 27.00 BARTCZAK Alicja OLA Lubuskie 05 U14 LB -- KACZMAREK Adam LDK!
18 29 s 4 27.00 ŁUŻYŃSKA Weronika MKS Kusy Szczecin 05 U14 ZP -- MŁYNARCZYK Marta MŁYNARCZYK Marta LDK!
19 33 s 4 26.50 JUSZCZAK Ewa OLA Opolskie 05 U14 OP -- JANAS Małgorzata LDK!
20 34 s 4 26.00 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 05 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. WRYCZA Jarosław BEZ LDK!
21 36 s 4 25.00 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -- GIZA Karolina GIZA Andrzej BEZ LDK!
22 37 s 4 22.50 MOŻUCH Otylia CMKL Człuchów 05 U14 PM -- BODZIAK Igor B.D. BODZIAK Beata LDK!
1 1 s 5 47.00 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U14 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata Z/2888/15 2017 4 LDK!
2 2 s 5 42.00 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 04 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
3 3 s 5 37.00 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 04 U14 PM -- B.D. RADTKE Marek RADTKE Marek B.D. , Z/1926/17 , 2017 BEZ LDK!
4 4 s 5 32.00 PAŃKA Wiktoria AML Słupsk 04 U14 PM -- B.D. B.D. KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4650/17 , 2017 LDK!
5 5 s 5 27.50 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U14 PM -- GALINSKI Tadeusz
1 1 s 6 42.00 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 05 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta BEZ LDK!
2 2 s 6 39.00 PIERKIEL Natalia LKS Brzezina Osiek 05 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan BEZ LDK!
3 3 s 6 35.00 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 05 U14 DS -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz LDK!
4 4 s 6 35.00 MIELCZAREK Zuzanna BKL Bełchatów 05 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz MORAWIEC Agnieszka BEZ LDK!
5 5 s 6 34.00 GROCHULSKA Julia BKL Bełchatów 05 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
6 6 s 6 27.50 LAZAR Malwina LUKS Zabrzeg 05 U14 SL -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan LDK!
7 7 s 6 27.00 STĘPIEŃ Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek LDK!
1 1 s 7 44.00 DZIURLA Kornelia OLA Pomorskie 06 U12 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna LDK!
2 3 s 7 39.00 MICHALAK Karolina AML Słupsk 06 U12 PM -- WITEK Mirosław KOPEĆ Bernadeta LDK!
3 4 s 7 37.00 MŁODZIŃSKA Nina OLA Łódzkie # 06 U12 LD -- BRÓDKA Daniel LDK!
4 6 s 7 35.50 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06 U12 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur LDK!
5 8 s 7 34.00 SZYMCZAK Emilia KS Hanza Goleniów 06 U12 ZP -- WALKOWIAK Piotr WALKOWIAK Janusz Z/0462/16 2017 LDK!
6 11 s 7 32.50 KOSEK Olimpia UKS Barnim Goleniów 06 U12 ZP -- SZWARC Sławomir LDK!
7 12 s 7 31.50 ŁĄPIEŚ Magdalena niest. Łódź 06 U12 LD -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
8 13 s 7 31.00 DOBKOWSKA Aleksandra OLA Mazowieckie 06 U12 MZ -- SZUSTER Katarzyna LDK!
9 15 s 7 30.00 SZUL Julia OLA Lubuskie 06 U12 LB -- KACZMAREK Adam LDK!
10 18 s 7 29.00 BILSKA Alicja OLA Lubelskie 06 U12 LU -- KUŚMIREK Paweł LDK!
11 20 s 7 28.50 NAPIÓRKOWSKA Oliwia OLA Mazowieckie # 06 U12 MZ -- SZUSTER Katarzyna BEZ LDK!
12 22 s 7 27.50 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U12 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0556/17 , 2017 BEZ LDK!
13 28 s 7 24.50 ZAWOLIK Maja OLA Świętokrzyskie 06 U12 SK -- OZDOBA Elżbieta LDK!
14 30 s 7 24.50 MICHALIK Emilia ULKS Lipinki 06 U12 MA -- WOJNA Anna WOJNA Anna LDK!
15 31 s 7 24.00 POJĘTA Małgorzata OLA Lubelskie # 06 U12 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta LDK!
16 33 s 7 23.00 GRZYBOWSKA Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 06 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika LDK!
17 32 s 7 23.00 ZIÓŁKOWSKA Maja LUKS Podium Kup 06 U12 OP -- BUŚKO Przemysław
18 34 s 7 22.50 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. LDK!
19 35 s 7 22.00 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda Śląska 06 U12 SL -- SPISAK Barbara LDK!
20 37 s 7 21.00 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U12 DS -- GARDZIELEWSKA Urszula GARDZIELEWSKA Urszula LDK!
21 41 s 7 20.00 KOSK Julia OLA Podlaskie 06 U12 PD -- KOWALCZYK Paweł LDK!
1 2 s 8 40.00 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 07 U12 DS -- KOBIAŁKA Kamil IMIOŁEK Monika LDK!
2 5 s 8 35.50 GWIAZDECKA Wiktoria OLA Mazowieckie 06 U12 MZ -- B.D. LDK!
3 9 s 8 34.00 JANISZEWSKA Maja OLA Świętokrzyskie # 06 U12 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
4 7 s 8 34.00 SŁOMSKA Magdalena UKS Trójka Mikołów 06 U12 SL -- WAJDA Aleksandra BEZ LDK!
5 10 s 8 33.50 WYPYCH Małgorzata OLA Opolskie 06 U12 OP -- MUSIAŁ Mirosław LDK!
6 14 s 8 30.50 RÓŻAK Kinga OLA Opolskie 06 U12 OP -- SIEROŃ Dariusz LDK!
7 16 s 8 30.00 KŁACZEK Wiktoria OLA Łódzkie 06 U12 LD -- SYGDZIAK Zofia LDK!
8 19 s 8 29.00 FUS Joanna OLA Lubelskie 06 U12 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata LDK!
9 17 s 8 29.00 KODLEWICZ Wiktoria OLA Opolskie 06 U12 OP -- RYSZEWSKI Jacek LDK!
10 21 s 8 28.00 GÓRA Małgorzata MLUKS Tarnów 06 U12 MA -- JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. LDK!
11 23 s 8 27.00 FAFIŃSKA Paulina LKS Lubawa 06 U12 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek LDK!
12 24 s 8 26.00 SPYCHALSKA Agata UKS Wyspiański Szubin 06 U12 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0864/16 2017 LDK!
13 25 s 8 25.50 SOŁTYS Wiktoria LKS Pszczyna 06 U12 SL -- KŁÓSKA Karolina BEZ
14 27 s 8 25.00 BUTRYN Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 06 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika LDK!
15 26 s 8 25.00 SALOMON Blanka OLA Lubuskie 06 U12 LB -- ŁABUL Wioletta LDK!
16 29 s 8 24.50 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06 U12 WN -- BRODOWSKI Wojciech
17 36 s 8 21.50 ŁAWICKA Kamila OLA Warmińsko-mazurskie 06 U12 WN -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew LDK!
18 38 s 8 20.50 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06 U12 KP -- KARNAS Grażyna KARNAS Grażyna B.D.
19 40 s 8 20.00 GUGNOWSKA Natalia OLA Podlaskie 06 U12 PD -- ANESZKO Marta LDK!
20 39 s 8 20.00 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 07 U12 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina BEZ LDK!
1 1 s 9 34.00 ZIEMKIEWICZ Aleksandra OLA Podlaskie - Łomża 06 U12 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław LDK!
2 2 s 9 34.00 ZIOMKO Zuzanna MKL Maraton Świnoujście 06 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz WALKOWIAK Janusz LDK!
3 3 s 9 24.00 PŁONKA Lena LKS Brzezina Osiek 06 U12 MA -- B.D. LDK!
60 m M
1 1 s 1 7.64 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U14 LB 0.0 -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2017 BEZ LDK!
2 2 s 1 7.89 DI GIUSTO Łukasz OLA Pomorskie # 04 U14 PM 0.0 -- NOBIS Edyta LDK!
3 4 s 1 8.04 KRYSZTOFIK Radosław OLA Podlaskie 04 U14 PD 0.0 -- SOWÓL Jolanta LDK!
4 15 s 1 8.36 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 04 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/4695/17 2017 LDK!
5 16 s 1 8.39 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 04 U14 ZP 0.0 -- PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2477/17 2017 LDK!
1 23 s 2 8.48 BORKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 04 U14 SL 0.0 -- HOLIK Elżbieta HOLIK Elżbieta HOLIK Elżbieta RAMUS Józef HOLIK Elżbieta # , Z/4592/17 , 2017 LDK!
2 27 s 2 8.56 GAŁA Michał OLA Łódzkie 04 U14 LD 0.0 -- SYGDZIAK Dagmara BEZ LDK!
3 29 s 2 8.64 OLESIŃSKI Dawid UKS Barnim Goleniów 04 U14 ZP 0.0 -- SZWARC Sławomir SZWARC Sławomir LDK!
4 31 s 2 8.72 ŻOŁĄDŹ Maksymilian KS AZS UWM Olsztyn 04 U14 WN 0.0 -- ZEGIS Krystyna
5 34 s 2 8.99 MIKOŁAJEK Kamil OLA Lubelskie 04 U14 LU 0.0 -- DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga LDK!
6 36 s 2 9.26 SYCEWICZ Jakub LKS Sprinter Siemiatycze # 04 U14 PD 0.0 -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł , Z/4025/17 , 2017 LDK!
1 5 s 3 8.08 TARANOWSKI Oliwier LKS Lubawa 04 U14 WN 0.0 -- OSTANEK Aneta TYKARSKI Marek LDK!
2 8 s 3 8.12 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 04 U14 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta KNULL Mariusz , Z/4296/17 , 2017 LDK!
3 9 s 3 8.14 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U14 PK 0.0 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2017 BEZ LDK!
4 22 s 3 8.47 JACHEĆ Nikodem OLA Opolskie 04 U14 OP 0.0 -- ZOK Roman BEZ LDK!
5 24 s 3 8.48 SALITRA Patryk OLA Dolnośląskie 04 U14 DS 0.0 -- MIKOŁAJCZYK Wiesława LDK!
6 32 s 3 8.75 ŁABĘDŹ Maksymilian CMKL Człuchów 04 U14 PM 0.0 -- BODZIAK Beata B.D. Z/0535/17 2017 BEZ LDK!
7 33 s 3 8.76 WIŚNIEWSKI Kacper OLA Mazowieckie 04 U14 MZ 0.0 -- RONEK-GLIWA Aneta LDK!
1 10 s 4 8.17 GODZWON-SKOTNICKI Kacper UKS Żaczek Połaniec 04 U14 SK 0.0 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3617/17 2017 LDK!
2 11 s 4 8.28 DI BRITA Mikołaj OLA Lubelskie 04 U14 LU 0.0 -- STRYJEWSKI Janusz LDK!
3 17 s 4 8.41 BEDRA Patryk MAL-MKLA Mława 04 U14 MZ 0.0 -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof LDK!
4 19 s 4 8.42 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U14 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja BEZ LDK!
5 26 s 4 8.55 KOZACZUK Kacper AML Słupsk # 04 U14 PM 0.0 -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4645/17 , 2017 LDK!
6 35 s 4 9.09 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 04 U14 WP 0.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
7 37 s 4 9.87 SYKUŁA Adrian ULKS Uczniak Szprotawa 04 U14 LB 0.0 -- BIŁAN Grzegorz BEZ
1 3 s 5 7.99 TOMASZEWSKI Dominik LUKS Orkan Września # 04 U14 WP 0.0 -- B.D. SZYMKOWIAK Tomasz B.D. , Z/4352/17 , 2017 LDK!
2 6 s 5 8.09 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 04 U14 ZP 0.0 -- RYTWIŃSKI Krzysztof GOŁDYN Bartosz Z/4453/17 2017 LDK!
3 18 s 5 8.42 MACIOŁEK Kamil LLKS Gubin 04 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam LDK!
4 20 s 5 8.45 KUBERA Dawid MLKS Polonia Środa Śląska 04 U14 DS 0.0 -- B.D. KUCZA Roman , Z/2958/17 , 2017 LDK!
4 21 s 5 8.45 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 04 U14 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan
6 28 s 5 8.58 HERNIK Kajetan UKS Młodzik Warszawa 04 U14 MZ 0.0 -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta RADKE Karol , Z/2866/17 , 2017 LDK!
7 30 s 5 8.70 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U14 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2017 LDK!
1 3 s 6 7.99 PŁOSZAJSKI Norbert OLA Lubuskie # 04 U14 LB 0.0 -- HOFFMAN Wioletta LDK!
2 7 s 6 8.11 SOŁOWIEJ Tomasz UKL Feniks Świdwin 04 U14 ZP 0.0 -- PIOTROWSKI Kamil LDK!
3 12 s 6 8.29 WAWRZYSZYN Oskar OLA Dolnośląskie 04 U14 DS 0.0 -- B.D. LDK!
4 13 s 6 8.30 KUCIŃSKI Konrad MAL-MKLA Mława 04 U14 MZ 0.0 -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof LDK!
5 14 s 6 8.35 KOCAJ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 04 U14 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4275/17 , 2017 LDK!
6 25 s 6 8.49 HAWEŁKO Igor GKS Olimpia Grudziądz 04 U14 KP 0.0 -- DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław , Z/3491/17 , 2017 LDK!
1 2 s 7 8.86 NABORCZYK Norbert BOSiR Barcin 06 U12 KP 0.0 -- MORITZ Rafał B.D. LDK!
2 4 s 7 8.89 DUDKIEWICZ Kuba OLA Śląskie 06 U12 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra LDK!
3 8 s 7 8.98 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta BEZ LDK!
4 10 s 7 9.05 WĘGLEWSKI Mateusz OLA Łódzkie 06 U12 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka LDK!
5 11 s 7 9.06 KOSMALA Antoni OLA Wielkopolskie 06 U12 WP 0.0 -- B.D. SZYMKOWIAK Tomasz LDK!
6 23 s 7 9.36 STALA Wiktor OLA Łódzkie 07 U12 LD 0.0 -- SYGDZIAK Zofia LDK!
7 24 s 7 9.36 BOBOWSKI Dawid OLA Podkarpackie 06 U12 PK 0.0 -- GREGA Bartłomiej LDK!
8 27 s 7 9.52 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 06 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta
1 1 s 8 8.75 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 06 U12 WP 0.0 -- CICHOWLAS Agnieszka B.D. CICHOWLAS Agnieszka LDK!
2 7 s 8 8.96 PAPIÓR Wojciech OLA Dolnośląskie 06 U12 DS 0.0 -- GIERCZYK Estera LDK!
3 9 s 8 9.00 ROZWADOWSKI Miłosz OLA Lubelskie 06 U12 LU 0.0 -- JURAŁOWICZ Agnieszka JURAŁOWICZ Agnieszka LDK!
4 13 s 8 9.11 KUSZTAN Bartłomiej OLA Dolnośląskie 06 U12 DS 0.0 -- HONDOWSKA Aneta LDK!
5 15 s 8 9.12 KRUK Bartosz UKL Feniks Świdwin 06 U12 ZP 0.0 -- PIOTROWSKI Kamil PIOTROWSKI Kamil Z/2203/16 2017 LDK!
6 18 s 8 9.19 WYPYCH Michał OLA Opolskie 06 U12 OP 0.0 -- MUSIAŁ Mirosław LDK!
7 21 s 8 9.24 ZDRZENICKI Kornel MKP Myślibórz 06 U12 ZP 0.0 -- CIELECKI Zbigniew
8 30 s 8 9.79 WASZTYL Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 06 U12 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał DĘBOWSKI Michał LDK!
1 3 s 9 8.86 WITCZAK Ziemowit OLA Lubuskie 06 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam LDK!
2 5 s 9 8.94 BEDNARCZYK Maciej OLA Mazowieckie 06 U12 MZ 0.0 -- FALIŃSKI Jacek LDK!
3 14 s 9 9.12 JĘCZMIONKA Jan OLA Lubelskie 06 U12 LU 0.0 -- KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKI Roman LDK!
4 17 s 9 9.18 JANICKI Miłosz OLA Podlaskie 06 U12 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor BEZ LDK!
5 22 s 9 9.33 BAHONKO Jakub OLA Lubelskie 06 U12 LU 0.0 -- DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga LDK!
6 25 s 9 9.41 KOŃCZAL Dawid LUKS Start Nakło 06 U12 KP 0.0 -- JANKOWSKI Marcin BEZ LDK!
7 26 s 9 9.42 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 06 U12 PK 0.0 -- KOWALSKA Klaudia TITTINGER Katarzyna LDK!
8 31 s 9 10.00 FERCHMIN Kacper OLA Wielkopolskie 06 U12 WP 0.0 -- KASPRZYK Marek KASPRZYK Marek LDK!
1 6 s 10 8.95 SIEWIERA Piotr OLA Dolnośląskie 06 U12 DS 0.0 -- GIERCZYK Estera LDK!
2 12 s 10 9.06 SKOWRONEK Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir B.D. PILAREK Sławomir , Z/4580/17 , 2017 LDK!
3 16 s 10 9.17 KRAWIEC Maksymilian OLA Świętokrzyskie 06 U12 SK 0.0 -- OZDOBA Elżbieta LDK!
4 19 s 10 9.20 GÓRCZYŃSKI Karol OLA Warmińsko-mazurskie 06 U12 WN 0.0 -- PAWŁOWSKI Grzegorz LDK!
5 20 s 10 9.24 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 06 U12 PM 0.0 -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2017 BEZ LDK!
6 28 s 10 9.52 KOSICKI Kajetan OLA Pomorskie 07 U12 PM 0.0 -- CZUBAK Tomasz LDK!
7 29 s 10 9.68 GODZWON-SKOTNICKI Jakub UKS Żaczek Połaniec 06 U12 SK 0.0 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir LDK!
1 12 s 11 8.69 OSTACHOWSKI Antoni OLA Mazowieckie # 05 U14 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian B.D. LDK!
2 13 s 11 8.70 JACKOWSKI Mateusz LKS Lubawa 05 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek LDK!
3 15 s 11 8.78 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech 4
4 25 s 11 9.36 KUCZEROWSKI Kamil OLA Pomorskie 05 U14 PM 0.0 -- CZUBAK Tomasz LDK!
1 1 s 12 8.21 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 05 U14 ZP 0.0 -- SZWARC Sławomir SZWARC Sławomir LDK!
2 3 s 12 8.36 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA 0.0 -- MENTLEWICZ Czesława BUJAS Marcin LDK!
3 6 s 12 8.48 BIEŃKOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3152/17 , 2017 LDK!
4 10 s 12 8.63 PIEKAREK Jakub OLA Dolnośląskie 05 U14 DS 0.0 -- B.D. LDK!
5 14 s 12 8.71 KOŁODZIEJSKI Oliwier OLA Pomorskie 05 U14 PM 0.0 -- CZUBAK Tomasz LDK!
1 8 s 13 8.55 KOBUS Bartosz OLA Łódzkie 05 U14 LD 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
2 19 s 13 9.02 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 05 U14 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz LDK!
3 22 s 13 9.14 GRYCZYŃSKI Szymon OLA Lubuskie 05 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra LDK!
4 27 s 13 9.46 KWIATKOWSKI Dominik UKS Trójka Mikołów 05 U14 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra LDK!
5 30 s 13 9.60 LEWANDOWSKI Paweł LUKS Start Nakło 05 U14 KP 0.0 -- JANKOWSKI Marcin Z/1328/16 2017 BEZ LDK!
6 31 s 13 9.93 BORECKI Antoni OLA Pomorskie 05 U14 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta BORUSIŃSKI Piotr LDK!
1 5 s 14 8.42 ODROBINA Maciej OLA Śląskie 05 U14 SL 0.0 -- ŚNIEGÓRSKI Adam LDK!
2 11 s 14 8.67 POSADOWSKI Julian OLA Dolnośląskie 05 U14 DS 0.0 -- B.D. LDK!
3 18 s 14 8.97 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 05 U14 ZP 0.0 -- GIERASIMCZYK Anna PAWŁOWSKA Anna LDK!
4 21 s 14 9.12 KRÓL Sebastian OLA Lubelskie 05 U14 LU 0.0 -- KUŚMIREK Paweł LDK!
5 26 s 14 9.38 SYSIK Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 05 U14 ZP 0.0 -- KECLER Dorota
6 29 s 14 9.56 CIERPICH Hubert CWKS Resovia Rzeszów 05 U14 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna TITTINGER Katarzyna LDK!
1 4 s 15 8.37 KUMISZCZA Cezary CMKL Człuchów 05 U14 PM 0.0 -- BODZIAK Igor B.D. BODZIAK Beata LDK!
2 7 s 15 8.55 JURKOWSKI Matesz OLA Mazowieckie 05 U14 MZ 0.0 -- B.D. LDK!
3 17 s 15 8.94 KASPROWICZ Igor STS Skarżysko-Kamienna # 05 U14 SK 0.0 -- CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał LDK!
4 20 s 15 9.03 GRYGIERCZYK Rafał LUKS Zabrzeg 05 U14 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan LDK!
5 28 s 15 9.56 SZPOJNAROWICZ Dawid OLA Podkarpackie 05 U14 PK 0.0 -- GREGA Bartłomiej LDK!
1 2 s 16 8.24 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA 0.0 -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin BEZ LDK!
2 9 s 16 8.61 BIELSKI Mateusz OLA Podlaskie 05 U14 PD 0.0 -- ANESZKO Marta LDK!
3 16 s 16 8.86 WOKACZ Bartłomiej LUKS Zabrzeg 05 U14 SL 0.0 -- B.D. KOBĘDZA Jan
4 23 s 16 9.15 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof BEZ LDK!
5 24 s 16 9.20 TOMCZAK Stanisław OLA Podlaskie 05 U14 PD 0.0 -- DĄBKOWSKI Przemysław LDK!
1 s 17 8.14 GÓRCZYŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 04 U14 WN 0.0 -- PAWŁOWSKI Grzegorz BEZ LDK!
2 s 17 8.30 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04 U14 MA 0.0 -- SOBCZYK Bogumiła B.D. Z/4589/17 2017 LDK!
3 s 17 8.54 LISOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U14 OP 0.0 -- DOMIN Adam B.D. BEZ LDK!
4 s 17 8.55 OLSZYŃSKI Jakub OLA Podlaskie 04 U14 PD 0.0 -- FILEWICZ Stanisław LDK!
5 s 17 8.56 KAWCZYŚKI Patryk OLA Kujawsko-pomorskie 04 U14 KP 0.0 -- DEJEWSKI Michał LDK!
6 s 17 8.96 DYBA Paweł OLA Wielkopolskie 04 U14 WP 0.0 -- CHRZASZCZ Piotr CHRZĄSZCZ Piotr LDK!
7 s 17 9.19 PĘCZKOWSKI Bartłomiej UKS Czwórka Ostrowiec Św. # 04 U14 SK 0.0 -- OZDOBA Elżbieta B.D. , Z/4718/17 , 2017 LDK!
8 s 17 9.32 DUMAŃSKI Krzysztof OLA Dolnośląskie 04 U14 DS 0.0 -- WIJATYK Małgorzata WIJATYK Małgorzata LDK!
1 1 s 18 8.86 ZIĘTEK Leon WLKS Wrocław 06 U12 DS 0.0 -- KOBIAŁKA Kamil B.D. LDK!
2 2 s 18 8.87 TROŚCIANKA Hubert OLA Lubuskie 06 U12 LB 0.0 -- KOZIEŁ Marek LDK!
3 3 s 18 9.18 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06 U12 MA 0.0 -- BULKIEWICZ Jan B.D. LDK!
4 4 s 18 9.32 HAJDUK Dawid OLA Lubuskie # 06 U12 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra BEZ LDK!
5 5 s 18 9.36 STANISŁAWCZYK Jakub OLA Opolskie 06 U12 OP 0.0 -- RYSZEWSKI Jacek LDK!
6 6 s 18 9.42 KUKLO Jakub OLA Podlaskie 06 U12 PD 0.0 -- FILEWICZ Stanisław LDK!
7 7 s 18 9.56 GAJOWNICZEK Kamil UKS Cyprianka 06 U12 KP 0.0 -- JETTER Piotr JETTER Piotr LDK!
8 8 s 18 9.58 LINDORF Adrian OLA Warmińsko-mazurskie 06 U12 WN 0.0 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata LDK!
1 1 s 19 8.77 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 05 U14 LD 0.0 -- LISIECKI Paweł PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej LDK!
2 2 s 19 8.93 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 05 U14 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz LDK!
3 3 s 19 8.98 TARNOWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 05 U14 OP 0.0 -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
4 4 s 19 9.03 RYDLEWSKI Dominik MUKS Gim 2 Nysa 05 U14 OP 0.0 -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
5 5 s 19 9.31 SIEŃKO Patryk OLA Lubelskie 05 U14 LU 0.0 -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LDK!
1 6 s 20 8.49 HYL Gracjan PLKS Gwda Piła 05 U14 WP 0.0 -- WAWRUSZAK Andrzej KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
2 7 s 20 8.94 SCHABIKOWSKI Jan OLA Dolnośląskie 05 U14 DS 0.0 -- ŚWIERCZYŃSKI Dariusz LDK!
3 8 s 20 9.02 FRĄCZEK Andrzej OLA Dolnośląskie 05 U14 DS 0.0 -- MIKOŁAJCZYK Wiesława BEZ LDK!
4 9 s 20 10.03 MAŁEK Kewin AML Słupsk 05 U14 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta BEZ LDK!
5 10 s 20 10.11 DERLATKA Kacper PLKS Gwda Piła 05 U14 WP 0.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
100 m M
1 2 s 1 12.54 HUBIN Viktor MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP +2.7 V FERFET Marek FERFET Marek LDK!
2 4 s 1 12.70 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 03 U16 SL +2.7 V BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2017 5
3 8 s 1 13.56 WESOŁOWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 03 U16 KP +2.7 -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata # , Z/4556/17 , 2017 BEZ LDK!
4 9 s 1 15.01 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 03 U16 DS +2.7 -- B.D. B.D. , Z/4203/17 , 2017 LDK!
1 1 s 2 12.22 RICE Dominik OKS Start Otwock 02 U16 MZ -1.7 V KALINOWSKA Paulina Z/2940/17 2017
2 3 s 2 12.64 KAZANECKI Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 02 U16 SL -1.7 V SZYMAŃSKA Katarzyna Z/1177/16 2017 BEZ LDK!
3 5 s 2 12.71 SKALNIAK Jan OLA Lubuskie 02 U16 LB -1.7 V MUCHOWSKI Michał LDK!
4 6 s 2 12.96 FICNER Łukasz AML Słupsk 02 U16 PM -1.7 -- WITEK Mirosław Z/2257/17 2017 LDK!
5 7 s 2 13.20 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U16 PK -1.7 -- ŁYP Jacek MATUSZAK Robert # Z/3134/16 2017 4 LDK!
1 1 s 3 12.48 PIEKOSZEWSKI Dominik LKS Lubawa 03 U16 WN -2.7 V TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0480/17 2017 5 LDK!
2 3 s 3 12.56 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL -2.7 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2017 4 LDK!
3 8 s 3 13.66 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA -2.7 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2017 BEZ
4 9 s 3 13.75 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD -2.7 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2017 LDK!
5 10 s 3 13.77 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP -2.7 -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2017 LDK!
6 12 s 3 13.86 KSIĄŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -2.7 -- KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2017 BEZ LDK!
7 14 s 3 14.63 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -2.7 -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2017 LDK!
1 2 s 4 12.50 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU -2.4 V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2017 LDK!
2 4 s 4 12.64 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U16 DS -2.4 V CZAJKOWSKI Waldemar TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0452/16 2017 4 LDK!
3 5 s 4 12.77 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U16 PD -2.4 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2017 3 LDK!
4 6 s 4 12.79 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn Koźle 02 U16 OP -2.4 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/1938/16 2017 3 LDK!
5 7 s 4 12.99 ZIÓŁKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -2.4 -- CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0930/16 , 2017 5 LDK!
6 11 s 4 13.84 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS -2.4 -- KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2017 3 LDK!
7 13 s 4 14.28 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS -2.4 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2017 LDK!
110 m pł MŁ M
1 3 s 1 15.93 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS -1.2 III GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2017 5 LDK!
2 9 s 1 18.94 DĄBKOWSKI Radosław KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -1.2 -- ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata , Z/3675/17 , 2017 BEZ LDK!
3 12 s 1 19.33 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS -1.2 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2017 LDK!
4 13 s 1 19.39 BALEWSKI Dawid KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -1.2 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1443/17 2017 LDK!
5 18 s 1 20.49 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -1.2 -- GELO Krystyna Z/2063/17 2017 BEZ LDK!
6 21 s 1 21.63 SAMULEWICZ Jan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -1.2 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1128/17 2017 LDK!
1 10 s 2 19.14 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U16 WP -0.9 -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian # , Z/1433/17 , 2017 BEZ LDK!
2 14 s 2 19.51 KLANK Aleksander KKL Kielce 03 U16 SK -0.9 -- SARNA Mirosława Z/0143/17 2017 BEZ LDK!
3 16 s 2 20.13 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ -0.9 -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0379/17 , 2017 BEZ LDK!
4 17 s 2 20.15 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -0.9 -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2017 BEZ LDK!
5 19 s 2 20.97 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U16 DS -0.9 -- PRZEORSKI Marek IMIOŁEK Monika Z/1650/16 2017 BEZ LDK!
6 20 s 2 21.26 GURDZIEL Korneliusz MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS -0.9 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/2743/17 2017 LDK!
7 22 s 2 21.80 BINCZAROWSKI Maciej OLA Dolnośląskie 03 U16 DS -0.9 -- KORDASIEWICZ Damian LDK!
1 1 s 3 15.53 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U16 MA -1.0 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0021/16 2017 LDK!
2 2 s 3 15.87 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 02 U16 ZP -1.0 III BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/0682/17 , 2017 3 LDK!
3 5 s 3 16.95 SKŁADANOWSKI Damian MKS Kusy Szczecin 02 U16 ZP -1.0 III ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena Z/1822/16 2017 5 LDK!
4 8 s 3 18.37 ROZENKRANC Bazyli RKS Łódź 02 U16 LD -1.0 V SZABLEWSKI Tadeusz KOPEĆ Dominik Z/2707/16 2017 5 LDK!
1 4 s 4 16.67 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U16 LD -2.0 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2017 5 LDK!
2 6 s 4 17.42 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U16 SL -2.0 IV HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2017 5 LDK!
3 7 s 4 17.48 CZEKALIŃSKI Krystian CKS Budowlani Częstochowa 02 U16 SL -2.0 IV LAMCH Mariola LAMCH Mariola LAMCH Mariola # Z/1690/17 2017 LDK!
4 11 s 4 19.27 KOZŁOWSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn Koźle 02 U16 OP -2.0 -- SACZKO Andrzej Z/1567/17 2017 BEZ LDK!
5 15 s 4 19.92 MATUSZEWSKI Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -2.0 -- CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0921/16 , 2017 BEZ LDK!
1 3 s 5 16.89 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -0.7 III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2017 BEZ LDK!
2 5 s 5 18.02 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U16 SL -0.7 V RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2017 LDK!
3 13 s 5 19.32 NOGA Oskar GKS Olimpia Grudziądz 03 U16 KP -0.7 -- B.D. DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/3629/17 , 2017 BEZ LDK!
4 16 s 5 20.26 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 03 U16 OP -0.7 -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3470/16 , 2017 LDK!
5 20 s 5 21.16 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 03 U16 WP -0.7 -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian # , Z/2672/17 , 2017 LDK!
1 4 s 6 17.10 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U16 OP -0.2 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2017 5 LDK!
2 8 s 6 18.64 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -0.2 -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0317/17 2017 LDK!
3 14 s 6 19.92 MŁYNARSKI Bruno TL Pogoń Ruda Śląska 03 U16 SL -0.2 -- SITARSKI Michał Z/3184/17 2017 BEZ LDK!
4 18 s 6 21.05 SOŚNICKI Emanuel UKS-MOS Opole 03 U16 OP -0.2 -- LACH Magdalena Z/3872/17 2017 LDK!
1 7 s 7 18.28 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 02 U16 DS -1.8 V KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/2412/16 2017 BEZ LDK!
2 9 s 7 18.68 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 02 U16 DS -1.8 -- PRZEORSKI Marek Z/1700/16 2017 5 LDK!
3 10 s 7 18.88 GLIED Emanuel LUKS Podium Kup 02 U16 OP -1.8 -- DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3445/16 2017 LDK!
4 11 s 7 19.14 HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 02 U16 DS -1.8 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/2325/16 2017 LDK!
5 15 s 7 19.96 BAŃKOWSKI Kacper MKS Kusy Szczecin 02 U16 ZP -1.8 -- SKRODZKI Dariusz SKRODZKI Dariusz , Z/1765/16 , 2017 BEZ LDK!
6 17 s 7 20.57 HALUCH Kamil ULKS Lipinki 02 U16 MA -1.8 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/1823/17 2017 LDK!
1 1 s 8 16.14 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U16 LU -1.7 III TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # , Z/1443/16 , 2017 3 LDK!
2 2 s 8 16.27 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U16 LB -1.7 III WISZ Dariusz Z/0490/16 2017 5 LDK!
3 6 s 8 18.02 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 02 U16 KP -1.7 V CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2017 BEZ LDK!
4 12 s 8 19.25 OLEJNIK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U16 SL -1.7 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3212/16 2017 BEZ LDK!
5 19 s 8 21.15 SALKIEWICZ Filip UKS-MOS Opole 02 U16 OP -1.7 -- ZIEMBA Krzysztof Z/2446/17 2017 LDK!
1 1 s 9 16.44 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U16 DS -2.0 III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2017 LDK!
2 2 s 9 17.63 GRYTA Jacek MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -2.0 IV HODUN Rafał HODUN Rafał , Z/0028/17 , 2017 LDK!
3 4 s 9 18.93 SOBOL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -2.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata , Z/2970/17 , 2017 LDK!
4 6 s 9 19.25 KAMIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -2.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0262/17 , 2017 5 LDK!
5 9 s 9 22.17 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U16 DS -2.0 -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2017 LDK!
6 10 s 9 23.34 KOCOŃ Damian RKS Łódź 03 U16 LD -2.0 -- SZABLEWSKI Tadeusz JASZCZAK Stanisław Z/0751/17 2017 LDK!
1 3 s 10 18.06 ŚMIGIEL Jan AML Słupsk 02 U16 PM -3.2 V DIAK Mateusz Z/0042/16 2017 5 LDK!
2 5 s 10 19.13 KOPICZKO Bartosz TL Pogoń Ruda Śląska 02 U16 SL -3.2 -- SZYMAŃSKA Katarzyna Z/1174/16 2017 3 LDK!
3 7 s 10 19.66 CHMIELNICKI Witold KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -3.2 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3899/16 2017 LDK!
4 8 s 10 21.17 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 02 U16 WP -3.2 -- WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/0206/17 2017 LDK!
1 3 s 11 17.51 SWOBODA Dawid MKL Szczecin # 03 U16 ZP -0.9 IV BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/3334/17 , 2017 LDK!
2 6 s 11 19.08 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U16 OP -0.9 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1565/17 , 2017 BEZ LDK!
3 9 s 11 19.63 MALSKI Aleks MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP -0.9 -- ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena Z/2029/17 2017 LDK!
4 15 s 11 22.37 NESKA Bartłomiej KKL Kielce 03 U16 SK -0.9 -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/0158/17 2017 LDK!
1 2 s 12 17.12 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U16 LB -0.5 IV WISZ Dariusz Z/0720/17 2017 BEZ LDK!
2 4 s 12 18.45 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U16 MA -0.5 V JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2017 5 LDK!
3 11 s 12 20.01 SIEDLAK Łukasz MLKS Agros Żary 02 U16 LB -0.5 -- SKORUPA Joanna Z/0815/17 2017 BEZ LDK!
4 14 s 12 20.71 KAŹMIERSKI Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U16 WP -0.5 -- WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/2135/16 2017 5
1 1 s 13 15.88 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn Koźle 02 U16 OP -1.3 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/1944/16 2017 5 LDK!
2 5 s 13 18.73 ŁOPATKA Maciej KKS Victoria Stalowa Wola 02 U16 PK -1.3 -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/3135/16 2017 4 LDK!
3 7 s 13 19.24 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U16 SL -1.3 -- FOJCIK Dorota Z/3618/16 2017 4 LDK!
4 8 s 13 19.29 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U16 MA -1.3 -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2017 5 LDK!
5 10 s 13 19.85 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda Śląska 02 U16 SL -1.3 -- SZYMAŃSKA Katarzyna Z/1166/16 2017 3 LDK!
6 12 s 13 20.43 GRZYB Seweryn GKS Olimpia Grudziądz 02 U16 KP -1.3 -- CHOCHLIUK Grażyna Z/1738/16 2017 4 LDK!
7 13 s 13 20.65 TUTAK Dawid UKS Żaczek Połaniec 02 U16 SK -1.3 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0554/16 2017 5 LDK!
200 m pł M
1 4 s 1 28.36 SZLACHTA Stanisław CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -1.0 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1188/17 2017 LDK!
2 6 s 1 28.74 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL -1.0 IV HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2017 5 LDK!
3 8 s 1 29.86 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U16 MA -1.0 V KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2017 BEZ LDK!
4 16 s 1 32.33 RAK Filip LUKS Podium Kup 03 U16 OP -1.0 -- DZIUBA Jacek OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek Z/3466/16 2017 LDK!
1 13 s 2 31.16 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03 U16 LU 0.0 -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0035/17 , 2017 LDK!
2 14 s 2 31.76 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL 0.0 -- SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2017 BEZ LDK!
3 15 s 2 32.11 KLOCEK Tomasz AZS UMCS Lublin 03 U16 LU 0.0 -- KITLIŃSKI Piotr TUSTANOWSKA Jolanta , Z/0115/17 , 2017 LDK!
4 17 s 2 33.22 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03 U16 MA 0.0 -- PAŚ Mariusz Z/0060/17 2017 BEZ LDK!
1 2 s 3 28.07 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U16 LD -2.0 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2017 5 LDK!
2 5 s 3 28.57 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02 U16 KP -2.0 IV CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/6558/15 2017 3 LDK!
3 9 s 3 30.08 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 02 U16 KP -2.0 V JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2017 4 LDK!
4 10 s 3 30.10 WILGA Łukasz KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -2.0 V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2870/16 , 2017 5 LDK!
5 11 s 3 30.19 TKACZUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -2.0 V POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata Z/0058/16 2017 BEZ LDK!
6 18 s 3 33.44 SŁABOSZ Dominik UKS-MOS Opole 02 U16 OP -2.0 -- ZIEMBA Krzysztof ZIEMBA Krzysztof , Z/1350/17 , 2017 5 LDK!
1 1 s 4 27.92 DĄBROWSKI Jakub KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U16 WN -0.9 III PRUSAKOWSKI Leon Z/0592/16 2017 4
2 3 s 4 28.20 ŚCIRA Paweł UKS-MOS Opole 02 U16 OP -0.9 III LACH Magdalena Z/1351/17 2017 LDK!
3 7 s 4 29.42 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 U16 SL -0.9 V ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2017 5 LDK!
4 12 s 4 30.68 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U16 SL -0.9 -- LAMCH Mariola LAMCH Mariola Z/3724/16 2017 LDK!
5 19 s 4 34.45 KOCHANOWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U16 PK -0.9 -- SUGIER Maria Z/0914/16 2017 BEZ LDK!
1 1 s 5 29.05 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U16 DS -1.7 IV JANECZEK Jarosław Z/0254/17 2017 LDK!
2 2 s 5 30.21 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U16 DS -1.7 V OLSZAŃSKI Paweł CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0488/17 2017 LDK!
3 3 s 5 30.45 BIENIEK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U16 MA -1.7 V KUBICZ Wojciech Z/1246/16 2017 5 LDK!
4 4 s 5 31.18 KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U16 DS -1.7 -- JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2017 LDK!
5 5 s 5 31.20 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U16 MA -1.7 -- PAŚ Mariusz Z/1440/16 2017 4 LDK!
6 6 s 5 31.22 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02 U16 PD -1.7 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław Z/0516/16 2017 4 LDK!
Wzwyż M
1 s 1 1.55 DUMAŃSKI Krzysztof OLA Dolnośląskie 04 U14 DS -- WIJATYK Małgorzata WIJATYK Małgorzata LDK!
2 s 1 1.50 OLSZYŃSKI Jakub OLA Podlaskie 04 U14 PD -- FILEWICZ Stanisław LDK!
3 s 1 1.45 DYBA Paweł OLA Wielkopolskie 04 U14 WP -- CHRZASZCZ Piotr CHRZĄSZCZ Piotr LDK!
3 s 1 1.45 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła B.D. Z/4589/17 2017 LDK!
5 s 1 1.45 KAWCZYŚKI Patryk OLA Kujawsko-pomorskie 04 U14 KP -- DEJEWSKI Michał LDK!
6 s 1 1.40 DI GIUSTO Łukasz OLA Pomorskie # 04 U14 PM -- NOBIS Edyta LDK!
7 s 1 1.40 LISOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U14 OP -- DOMIN Adam B.D. BEZ LDK!
8 s 1 1.35 PĘCZKOWSKI Bartłomiej UKS Czwórka Ostrowiec Św. # 04 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta B.D. , Z/4718/17 , 2017 LDK!
9 s 1 1.35 GÓRCZYŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 04 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz BEZ LDK!
1 s 2 1.30 TROŚCIANKA Hubert OLA Lubuskie 06 U12 LB -- KOZIEŁ Marek LDK!
2 s 2 1.25 STANISŁAWCZYK Jakub OLA Opolskie 06 U12 OP -- RYSZEWSKI Jacek LDK!
3 s 2 1.25 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06 U12 MA -- BULKIEWICZ Jan B.D. LDK!
4 s 2 1.25 ZIĘTEK Leon WLKS Wrocław 06 U12 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. LDK!
5 s 2 1.20 HAJDUK Dawid OLA Lubuskie # 06 U12 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra BEZ LDK!
6 s 2 1.20 LINDORF Adrian OLA Warmińsko-mazurskie 06 U12 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata LDK!
7 s 2 1.15 GAJOWNICZEK Kamil UKS Cyprianka 06 U12 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr LDK!
1 s 3 1.55 MAŁEK Kewin AML Słupsk 05 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta BEZ LDK!
2 s 3 1.55 HYL Gracjan PLKS Gwda Piła 05 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
3 s 3 1.45 DERLATKA Kacper PLKS Gwda Piła 05 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
4 s 3 1.40 RYDLEWSKI Dominik MUKS Gim 2 Nysa 05 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
5 s 3 1.35 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 05 U14 LD -- LISIECKI Paweł PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej LDK!
5 s 3 1.35 SCHABIKOWSKI Jan OLA Dolnośląskie 05 U14 DS -- ŚWIERCZYŃSKI Dariusz LDK!
7 s 3 1.30 TARNOWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 05 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
8 s 3 1.25 SIEŃKO Patryk OLA Lubelskie 05 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LDK!
  s 3 NM FRĄCZEK Andrzej OLA Dolnośląskie 05 U14 DS -- MIKOŁAJCZYK Wiesława BEZ LDK!
1 s 4 1.65 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS V GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2017 5 LDK!
2 s 4 1.50 GURDZIEL Korneliusz MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/2743/17 2017 LDK!
3 s 4 1.45 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2017 LDK!
4 s 4 1.45 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2017 BEZ LDK!
5 s 4 1.40 BINCZAROWSKI Maciej OLA Dolnośląskie 03 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian LDK!
5 s 4 1.40 KLANK Aleksander KKL Kielce 03 U16 SK -- SARNA Mirosława Z/0143/17 2017 BEZ LDK!
7 s 4 1.40 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian # , Z/1433/17 , 2017 BEZ LDK!
8 s 4 1.40 BALEWSKI Dawid KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1443/17 2017 LDK!
9 s 4 1.40 DĄBKOWSKI Radosław KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata , Z/3675/17 , 2017 BEZ LDK!
10 s 4 1.35 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0379/17 , 2017 BEZ LDK!
11 s 4 1.35 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- GELO Krystyna Z/2063/17 2017 BEZ LDK!
12 s 4 1.30 SAMULEWICZ Jan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1128/17 2017 LDK!
13 s 4 1.30 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U16 DS -- PRZEORSKI Marek IMIOŁEK Monika Z/1650/16 2017 BEZ LDK!
1 s 5 1.70 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 02 U16 ZP V BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/0682/17 , 2017 3 LDK!
2 s 5 1.55 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0021/16 2017 LDK!
3 s 5 1.55 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U16 SL -- HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2017 5 LDK!
4 s 5 1.50 MATUSZEWSKI Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0921/16 , 2017 BEZ LDK!
4 s 5 1.50 SKŁADANOWSKI Damian MKS Kusy Szczecin 02 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena Z/1822/16 2017 5 LDK!
4 s 5 1.50 KOZŁOWSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn Koźle 02 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/1567/17 2017 BEZ LDK!
4 s 5 1.50 ROZENKRANC Bazyli RKS Łódź 02 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz KOPEĆ Dominik Z/2707/16 2017 5 LDK!
4 s 5 1.50 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2017 5 LDK!
10 s 5 1.50 CZEKALIŃSKI Krystian CKS Budowlani Częstochowa 02 U16 SL -- LAMCH Mariola LAMCH Mariola LAMCH Mariola # Z/1690/17 2017 LDK!
W dal M
1 3 s 1 5.29 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 03 U16 SL 0.0 -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2017 5
2 5 s 1 4.91 HUBIN Viktor MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP 0.0 -- FERFET Marek FERFET Marek LDK!
3 8 s 1 4.51 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 03 U16 DS 0.0 -- B.D. B.D. , Z/4203/17 , 2017 LDK!
1 1 s 2 5.91 RICE Dominik OKS Start Otwock 02 U16 MZ 0.0 IV KALINOWSKA Paulina Z/2940/17 2017
2 2 s 2 5.36 KAZANECKI Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 02 U16 SL 0.0 -- SZYMAŃSKA Katarzyna Z/1177/16 2017 BEZ LDK!
3 4 s 2 4.95 FICNER Łukasz AML Słupsk 02 U16 PM 0.0 -- WITEK Mirosław Z/2257/17 2017 LDK!
4 6 s 2 4.73 SKALNIAK Jan OLA Lubuskie 02 U16 LB 0.0 -- MUCHOWSKI Michał LDK!
5 7 s 2 4.62 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U16 PK 0.0 -- ŁYP Jacek MATUSZAK Robert # Z/3134/16 2017 4 LDK!
1 1 s 3 5.37 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2017 4 LDK!
3 2 s 3 5.28 PIEKOSZEWSKI Dominik LKS Lubawa 03 U16 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0480/17 2017 5 LDK!
5 9 s 3 4.76 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA 0.0 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2017 BEZ
6 10 s 3 4.66 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP 0.0 -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2017 LDK!
8 11 s 3 4.47 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD 0.0 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2017 LDK!
9 12 s 3 4.39 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD 0.0 -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2017 LDK!
10 13 s 3 4.31 KSIĄŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL 0.0 -- KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2017 BEZ LDK!
1 3 s 4 5.27 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U16 DS 0.0 -- CZAJKOWSKI Waldemar TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0452/16 2017 4 LDK!
2 4 s 4 5.03 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U16 LU 0.0 -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2017 LDK!
3 5 s 4 5.02 ZIÓŁKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP 0.0 -- CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0930/16 , 2017 5 LDK!
4 6 s 4 4.87 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U16 PD 0.0 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2017 3 LDK!
5 7 s 4 4.83 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U16 DS 0.0 -- KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2017 3 LDK!
6 8 s 4 4.79 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn Koźle 02 U16 OP 0.0 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/1938/16 2017 3 LDK!
7 14 s 4 4.19 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U16 DS 0.0 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2017 LDK!
1 3 s 5 5.61 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U16 OP 0.0 V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2017 5 LDK!
2 4 s 5 5.59 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ 0.0 -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0317/17 2017 LDK!
3 9 s 5 5.48 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM 0.0 -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2017 BEZ LDK!
4 12 s 5 5.22 NOGA Oskar GKS Olimpia Grudziądz 03 U16 KP 0.0 -- B.D. DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/3629/17 , 2017 BEZ LDK!
5 15 s 5 5.14 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 03 U16 WP 0.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian # , Z/2672/17 , 2017 LDK!
6 17 s 5 4.95 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U16 SL 0.0 -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2017 LDK!
7 19 s 5 4.84 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 03 U16 OP 0.0 -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3470/16 , 2017 LDK!
8 18 s 5 4.95 SOŚNICKI Emanuel UKS-MOS Opole 03 U16 OP 0.0 -- LACH Magdalena Z/3872/17 2017 LDK!
9 20 s 5 4.60 MŁYNARSKI Bruno TL Pogoń Ruda Śląska 03 U16 SL 0.0 -- SITARSKI Michał Z/3184/17 2017 BEZ LDK!
1 1 s 6 5.84 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 02 U16 DS 0.0 V KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/2412/16 2017 BEZ LDK!
2 2 s 6 5.62 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U16 LU 0.0 V TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # , Z/1443/16 , 2017 3 LDK!
3 5 s 6 5.58 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U16 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2017 5 LDK!
4 6 s 6 5.55 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 02 U16 KP 0.0 -- CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2017 BEZ LDK!
5 7 s 6 5.51 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 02 U16 DS 0.0 -- PRZEORSKI Marek Z/1700/16 2017 5 LDK!
6 8 s 6 5.48 OLEJNIK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U16 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3212/16 2017 BEZ LDK!
7 10 s 6 5.37 HALUCH Kamil ULKS Lipinki 02 U16 MA 0.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/1823/17 2017 LDK!
8 11 s 6 5.25 SADOLEWSKI Alan MAL-MKLA Mława 02 U16 MZ 0.0 -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam , Z/3110/16 , 2017 LDK!
9 13 s 6 5.21 BAŃKOWSKI Kacper MKS Kusy Szczecin 02 U16 ZP 0.0 -- SKRODZKI Dariusz SKRODZKI Dariusz , Z/1765/16 , 2017 BEZ LDK!
10 14 s 6 5.16 SALKIEWICZ Filip UKS-MOS Opole 02 U16 OP 0.0 -- ZIEMBA Krzysztof Z/2446/17 2017 LDK!
11 16 s 6 5.02 GLIED Emanuel LUKS Podium Kup 02 U16 OP 0.0 -- DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3445/16 2017 LDK!
12 21 s 6 4.51 HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 02 U16 DS 0.0 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/2325/16 2017 LDK!
W dal strefa M
1 1 s 1 5.89 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 04 U14 ZP 0.0 -- RYTWIŃSKI Krzysztof GOŁDYN Bartosz Z/4453/17 2017 LDK!
2 2 s 1 5.59 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U14 LB 0.0 -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2017 BEZ LDK!
3 3 s 1 5.47 BEDRA Patryk MAL-MKLA Mława 04 U14 MZ 0.0 -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof LDK!
4 4 s 1 5.31 TOMASZEWSKI Dominik LUKS Orkan Września # 04 U14 WP 0.0 -- B.D. SZYMKOWIAK Tomasz B.D. , Z/4352/17 , 2017 LDK!
5 7 s 1 5.19 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U14 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja BEZ LDK!
6 12 s 1 4.98 GODZWON-SKOTNICKI Kacper UKS Żaczek Połaniec 04 U14 SK 0.0 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3617/17 2017 LDK!
7 13 s 1 4.97 HERNIK Kajetan UKS Młodzik Warszawa 04 U14 MZ 0.0 -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta RADKE Karol , Z/2866/17 , 2017 LDK!
8 15 s 1 4.93 DI BRITA Mikołaj OLA Lubelskie 04 U14 LU 0.0 -- STRYJEWSKI Janusz LDK!
9 16 s 1 4.89 MACIOŁEK Kamil LLKS Gubin 04 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam LDK!
10 18 s 1 4.82 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 04 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/4695/17 2017 LDK!
11 19 s 1 4.75 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 04 U14 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan
12 21 s 1 4.72 KOZACZUK Kacper AML Słupsk # 04 U14 PM 0.0 -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4645/17 , 2017 LDK!
13 22 s 1 4.70 KRYSZTOFIK Radosław OLA Podlaskie 04 U14 PD 0.0 -- SOWÓL Jolanta LDK!
14 25 s 1 4.62 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 04 U14 ZP 0.0 -- PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2477/17 2017 LDK!
15 27 s 1 4.56 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U14 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2017 LDK!
16 33 s 1 4.30 KUBERA Dawid MLKS Polonia Środa Śląska 04 U14 DS 0.0 -- B.D. KUCZA Roman , Z/2958/17 , 2017 LDK!
17 36 s 1 4.10 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 04 U14 WP 0.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
18 37 s 1 3.78 SYKUŁA Adrian ULKS Uczniak Szprotawa 04 U14 LB 0.0 -- BIŁAN Grzegorz BEZ
1 5 s 2 5.25 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 04 U14 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta KNULL Mariusz , Z/4296/17 , 2017 LDK!
2 6 s 2 5.21 BORKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 04 U14 SL 0.0 -- HOLIK Elżbieta HOLIK Elżbieta HOLIK Elżbieta RAMUS Józef HOLIK Elżbieta # , Z/4592/17 , 2017 LDK!
3 8 s 2 5.18 KOCAJ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 04 U14 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4275/17 , 2017 LDK!
4 9 s 2 5.09 PŁOSZAJSKI Norbert OLA Lubuskie # 04 U14 LB 0.0 -- HOFFMAN Wioletta LDK!
5 10 s 2 5.01 ŻOŁĄDŹ Maksymilian KS AZS UWM Olsztyn 04 U14 WN 0.0 -- ZEGIS Krystyna
6 11 s 2 4.99 KUCIŃSKI Konrad MAL-MKLA Mława 04 U14 MZ 0.0 -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof LDK!
7 14 s 2 4.94 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U14 PK 0.0 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2017 BEZ LDK!
8 17 s 2 4.87 HAWEŁKO Igor GKS Olimpia Grudziądz 04 U14 KP 0.0 -- DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław , Z/3491/17 , 2017 LDK!
9 20 s 2 4.75 TARANOWSKI Oliwier LKS Lubawa 04 U14 WN 0.0 -- OSTANEK Aneta TYKARSKI Marek LDK!
10 23 s 2 4.70 SOŁOWIEJ Tomasz UKL Feniks Świdwin 04 U14 ZP 0.0 -- PIOTROWSKI Kamil LDK!
11 24 s 2 4.66 OLESIŃSKI Dawid UKS Barnim Goleniów 04 U14 ZP 0.0 -- SZWARC Sławomir SZWARC Sławomir LDK!
12 26 s 2 4.59 JACHEĆ Nikodem OLA Opolskie 04 U14 OP 0.0 -- ZOK Roman BEZ LDK!
13 28 s 2 4.53 SALITRA Patryk OLA Dolnośląskie 04 U14 DS 0.0 -- MIKOŁAJCZYK Wiesława LDK!
14 30 s 2 4.50 ŁABĘDŹ Maksymilian CMKL Człuchów 04 U14 PM 0.0 -- BODZIAK Beata B.D. Z/0535/17 2017 BEZ LDK!
15 29 s 2 4.50 GAŁA Michał OLA Łódzkie 04 U14 LD 0.0 -- SYGDZIAK Dagmara BEZ LDK!
16 31 s 2 4.49 WIŚNIEWSKI Kacper OLA Mazowieckie 04 U14 MZ 0.0 -- RONEK-GLIWA Aneta LDK!
17 32 s 2 4.32 MIKOŁAJEK Kamil OLA Lubelskie 04 U14 LU 0.0 -- DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga LDK!
18 34 s 2 4.27 WAWRZYSZYN Oskar OLA Dolnośląskie 04 U14 DS 0.0 -- B.D. LDK!
19 35 s 2 4.11 SYCEWICZ Jakub LKS Sprinter Siemiatycze # 04 U14 PD 0.0 -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł , Z/4025/17 , 2017 LDK!
1 1 s 3 4.57 NABORCZYK Norbert BOSiR Barcin 06 U12 KP 0.0 -- MORITZ Rafał B.D. LDK!
2 2 s 3 4.46 KRAWIEC Maksymilian OLA Świętokrzyskie 06 U12 SK 0.0 -- OZDOBA Elżbieta LDK!
3 4 s 3 4.40 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 06 U12 WP 0.0 -- CICHOWLAS Agnieszka B.D. CICHOWLAS Agnieszka LDK!
4 3 s 3 4.40 KRUK Bartosz UKL Feniks Świdwin 06 U12 ZP 0.0 -- PIOTROWSKI Kamil PIOTROWSKI Kamil Z/2203/16 2017 LDK!
5 6 s 3 4.36 JĘCZMIONKA Jan OLA Lubelskie 06 U12 LU 0.0 -- KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKI Roman LDK!
6 7 s 3 4.24 WITCZAK Ziemowit OLA Lubuskie 06 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam LDK!
7 10 s 3 4.15 PAPIÓR Wojciech OLA Dolnośląskie 06 U12 DS 0.0 -- GIERCZYK Estera LDK!
8 9 s 3 4.15 BOBOWSKI Dawid OLA Podkarpackie 06 U12 PK 0.0 -- GREGA Bartłomiej LDK!
9 11 s 3 4.11 JANICKI Miłosz OLA Podlaskie 06 U12 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor BEZ LDK!
10 13 s 3 4.09 DUDKIEWICZ Kuba OLA Śląskie 06 U12 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra LDK!
11 17 s 3 4.02 STALA Wiktor OLA Łódzkie 07 U12 LD 0.0 -- SYGDZIAK Zofia LDK!
12 20 s 3 3.94 WĘGLEWSKI Mateusz OLA Łódzkie 06 U12 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka LDK!
13 25 s 3 3.84 GODZWON-SKOTNICKI Jakub UKS Żaczek Połaniec 06 U12 SK 0.0 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir LDK!
14 24 s 3 3.84 WYPYCH Michał OLA Opolskie 06 U12 OP 0.0 -- MUSIAŁ Mirosław LDK!
15 29 s 3 3.63 SKOWRONEK Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir B.D. PILAREK Sławomir , Z/4580/17 , 2017 LDK!
1 5 s 4 4.36 KOSMALA Antoni OLA Wielkopolskie 06 U12 WP 0.0 -- B.D. SZYMKOWIAK Tomasz LDK!
2 8 s 4 4.16 BEDNARCZYK Maciej OLA Mazowieckie 06 U12 MZ 0.0 -- FALIŃSKI Jacek LDK!
3 12 s 4 4.10 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta BEZ LDK!
4 14 s 4 4.06 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 06 U12 PM 0.0 -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2017 BEZ LDK!
5 15 s 4 4.04 ROZWADOWSKI Miłosz OLA Lubelskie 06 U12 LU 0.0 -- JURAŁOWICZ Agnieszka JURAŁOWICZ Agnieszka LDK!
6 16 s 4 4.03 BAHONKO Jakub OLA Lubelskie 06 U12 LU 0.0 -- DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga LDK!
7 18 s 4 3.98 SIEWIERA Piotr OLA Dolnośląskie 06 U12 DS 0.0 -- GIERCZYK Estera LDK!
8 19 s 4 3.97 KOSICKI Kajetan OLA Pomorskie 07 U12 PM 0.0 -- CZUBAK Tomasz LDK!
9 21 s 4 3.91 KOŃCZAL Dawid LUKS Start Nakło 06 U12 KP 0.0 -- JANKOWSKI Marcin BEZ LDK!
10 22 s 4 3.89 ZDRZENICKI Kornel MKP Myślibórz 06 U12 ZP 0.0 -- CIELECKI Zbigniew
11 23 s 4 3.85 FERCHMIN Kacper OLA Wielkopolskie 06 U12 WP 0.0 -- KASPRZYK Marek KASPRZYK Marek LDK!
12 26 s 4 3.84 GÓRCZYŃSKI Karol OLA Warmińsko-mazurskie 06 U12 WN 0.0 -- PAWŁOWSKI Grzegorz LDK!
13 27 s 4 3.70 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 06 U12 PK 0.0 -- KOWALSKA Klaudia TITTINGER Katarzyna LDK!
14 28 s 4 3.66 KUKLO Jakub OLA Podlaskie 06 U12 PD 0.0 -- FILEWICZ Stanisław LDK!
15 30 s 4 3.60 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 06 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta
16 31 s 4 3.47 WASZTYL Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 06 U12 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał DĘBOWSKI Michał LDK!
17 32 s 4 3.38 KUSZTAN Bartłomiej OLA Dolnośląskie 06 U12 DS 0.0 -- HONDOWSKA Aneta LDK!
1 1 s 5 5.00 POSADOWSKI Julian OLA Dolnośląskie 05 U14 DS 0.0 -- B.D. LDK!
2 2 s 5 4.82 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech 4
3 3 s 5 4.81 GRYGIERCZYK Rafał LUKS Zabrzeg 05 U14 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan LDK!
4 4 s