Radom 16.09.2017
Finał Superligi PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20
100 m K
1 13 s 1 13.09 MANIK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +1.9 III FRANKIEWICZ Wioletta ¦LUSARCZYK Ewa , Z/1855/16 , 2017 4
2 14 s 1 13.12 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +1.9 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0154/16 2017 4
3 15 s 1 13.16 SZOSTAK Agata KKL Kielce 99 U20 SK +1.9 III TIETIERIN Paweł Z/1817/16 2017 4
4 16 s 1 13.27 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL +1.9 IV KOTUŁA Krzysztof Z/2771/15 2017 2
5 17 s 1 13.28 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U16 MA +1.9 IV BRACHMAN Tomasz Z/0080/17 2017
6 20 s 1 13.64 JAK¦ Małgorzata RKS ŁódĽ 98 U20 LD +1.9 IV KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2017 4
7 21 s 1 14.37 ŁASKA Aleksandra MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +1.9 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1082/15 2017 4
1 8 s 2 12.76 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U16 KP +1.5 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2017 4 LDK!
2 9 s 2 12.80 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U18 KP +1.5 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2017 3
3 10 s 2 12.83 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +1.5 III KITLIŃSKI Piotr Z/1853/16 2017 3
4 11 s 2 12.89 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +1.5 III SZOMBURG Tomasz Z/2802/15 2017 3
5 12 s 2 13.01 BˇBKA Julia KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +1.5 III ¦LUSARCZYK Ewa Z/4645/15 2017 2
6 18 s 2 13.31 JAK¦ Aleksandra RKS ŁódĽ 98 U20 LD +1.5 IV KOPEĆ Dominik Z/1333/14 2017 3
1 1 s 3 11.80 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +1.5 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2017 1
2 2 s 3 12.07 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL +1.5 I KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2017 2
3 3 s 3 12.31 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U18 PK +1.5 II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2017 2
4 4 s 3 12.45 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +1.5 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2017 2 LDK!
5 5 s 3 12.54 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP +1.5 II LEWANDOWSKI Jacek Z/5817/15 2017 2
6 6 s 3 12.55 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +1.5 II LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2017 2
7 7 s 3 12.61 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +1.5 II WO¬NIAK Daniel Z/4389/15 2017 2
8 19 s 3 13.40 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN +1.5 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3089/16 , 2017 5 LDK!
200 m K
1 s 1 26.97 LEWANDOWSKA Aleksandra MKL Toruń 01 U18 KP +2.6 III WO¬NIAK Jacek B.D. Z/5717/15 2017 2 LDK!
2 s 1 27.05 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL +2.6 III KOTUŁA Krzysztof Z/1149/17 2017 5
3 s 1 27.32 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +2.6 IV KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2017
4 s 1 27.73 NOWAK Aleksandra RKS ŁódĽ 01 U18 LD +2.6 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2017 4
5 s 1 27.97 POKRZYWNIAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo # 99 U20 WP +2.6 IV JAGACIAK Jarosław Z/3264/15 2017 4
1 s 2 25.83 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB +2.0 II PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2017 2
2 s 2 26.05 MRUGALSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP +2.0 II CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0922/16 , 2017 2 LDK!
3 s 2 26.33 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA +2.0 III KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2017 2
4 s 2 26.42 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL +2.0 III KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2017 4
5 s 2 26.87 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP +2.0 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2017 3
6 s 2 27.63 KORCZUK Natalia MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +2.0 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1634/14 2017 3
1 s 3 24.66 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +1.7 I NIED¬WIECKI Wojciech Z/1209/14 2017 1
2 s 3 25.50 MIERZYŃSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 98 U20 DS +1.7 II ROSTEK William Z/0925/14 2017 2
3 s 3 25.55 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U18 LU +1.7 II TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta # Z/6101/15 2017 2 LDK!
4 s 3 25.63 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U16 LB +1.7 II SASKA Tomasz Z/0630/17 2017 2
5 s 3 26.16 BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN +1.7 II ZEGIS Krystyna Z/2191/15 2017 2
6 s 3 26.48 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +1.7 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2103/15 2017 2
400 m K
1 s 1 54.15 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD M ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/0304/15 2017 M
2 s 1 56.98 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/0633/15 2017 2
3 s 1 57.04 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2017 2
4 s 1 58.78 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00 U18 LU II DANIELCZUK Paweł Z/5966/15 2017 2
5 s 1 59.49 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN III ZEGIS Krystyna Z/2426/15 2017 3
6 s 1 59.77 PACZYŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0245/15 , 2017 3
7 s 1 61.31 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0727/17 2017 4 LDK!
8 s 1 61.40 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 00 U18 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3256/15 2017 3
800 m K
1 1 s 1 2:14.53 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U20 MA II MIREK Wacław Z/2407/15 2017
2 2 s 1 2:16.23 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/2788/15 2017 2
3 3 s 1 2:16.96 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2017 2
4 4 s 1 2:18.20 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0443/15 2017 1
5 5 s 1 2:19.59 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0537/15 2017 2
6 6 s 1 2:19.91 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U20 LB III WO¬NIAK Agnieszka WO¬NIAK Agnieszka , Z/0663/14 , 2017 2
7 7 s 1 2:22.31 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III KOWAL Piotr Z/2937/15 2017 2
8 8 s 1 2:23.15 OBST Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/5283/15 2017 3
9 9 s 1 2:23.74 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1148/17 2017 5
10 10 s 1 2:24.64 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0060/16 2017 3 LDK!
11 11 s 1 2:25.91 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U18 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/1703/17 2017
12 12 s 1 2:27.26 MATUSZCZAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/0716/14 2017 2
1500 m K
1 1 s 1 4:39.17 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/2776/15 2017 2
2 2 s 1 4:49.09 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III JAROS Marek Z/0706/14 2017 2
3 3 s 1 5:12.98 KUSZ Magdalena MKS MOS Wrocław 00 U18 DS -- ADAMEK Marek Z/1447/15 2017 2
3000 m K
1 1 s 1 10:27.50 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 99 U20 DS III WYROBA Piotr Z/0557/15 2017 2
2 2 s 1 10:34.56 KACZMAREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 98 U20 DS III ADAMEK Marek Z/3207/15 2017 3
3 3 s 1 10:34.63 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP III ADAMEK Marek Z/1196/15 2017 2
100 m pł J MŁ K
1 5 s 1 14.89 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +0.7 II ROSTEK William Z/2118/15 2017 3 LDK!
2 6 s 1 14.94 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.7 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2017 2 LDK!
3 9 s 1 15.40 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +0.7 II MAZUR Janusz Z/6413/15 2017 2
4 10 s 1 16.40 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U18 SK +0.7 III WRONA Agnieszka Z/3636/15 2017 2
5 11 s 1 17.19 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP +0.7 IV ZIEMBA Krzysztof Z/2654/15 2017 4
1 1 s 2 14.07 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +1.8 I KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2017 2 LDK!
2 2 s 2 14.30 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB +1.8 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2017 2
3 3 s 2 14.57 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB +1.8 II WO¬NIAK Agnieszka Z/0505/17 2017 2
4 4 s 2 14.87 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U18 LB +1.8 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2017 2
5 7 s 2 15.08 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP +1.8 II GO¦CINIAK Marcin Z/1328/15 2017 2
6 8 s 2 15.32 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP +1.8 II MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2017 2
100 m pł K
1 1 s 1 13.64 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA +1.3 I ¦LUSARCZYK Ewa Z/0137/14 2017 1
2 2 s 1 14.03 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +1.3 I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2017 1
3 3 s 1 14.04 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +1.3 I MAZUR Janusz Z/0536/15 2017 1
4 4 s 1 14.15 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP +1.3 I HULISZ Robert Z/0397/15 2017 1
5 5 s 1 16.00 WINKOWSKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +1.3 III JAGACIAK Jarosław Z/0866/14 2017 1
400 m pł K K
1 4 s 1 66.86 BRYCH Wiktoria RKS ŁódĽ 01 U18 LD III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2017 2
2 5 s 1 67.13 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2102/15 2017 4
3 7 s 1 69.38 DREWIENKOWSKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/0586/14 2017 3
4 9 s 1 71.62 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U20 OP IV ŻYŻYK Genowefa Z/2011/16 2017 4
1 1 s 2 61.62 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I JADCZAK Bożena Z/0635/15 2017 1
2 2 s 2 64.53 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II BLAUSZ Henryka Z/0074/14 2017 2
3 3 s 2 65.91 GRYC Anna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II ORŁOWSKI Piotr Z/3062/15 2017 2
4 6 s 2 69.23 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/0792/15 2017 4
5 8 s 2 70.25 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV MAZUR Janusz Z/2339/16 2017 2
2000 m prz K
1 1 s 1 6:48.82 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00 U18 LB I ORŁOWSKI Andrzej Z/2018/15 2017 1
2 2 s 1 7:02.71 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II DˇBROWSKI Tomasz Z/1051/15 2017 2
3 3 s 1 7:05.61 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/2769/15 2017 1
4 4 s 1 7:06.93 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/2896/15 2017 2
5 5 s 1 7:26.83 KOWALSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP II MARCINÓW Ryszard Z/1741/16 2017 3
6 6 s 1 7:39.59 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U20 PD III DˇBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2017 2
7 7 s 1 7:44.26 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB III PAPUGA Sebastian Z/3336/15 2017 3
8 8 s 1 7:59.14 KLAG Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP III B.D. Z/4561/15 2017 3
4x100 m K
1 s 1 49.78 DZIEDZIC Justyna
IWANEK Iga
PIETRUCZUK Natalia
DROZD Wiktoria
AZS UMCS Lublin 00
01
99
01
U20 LBE -- DANIELCZUK Paweł
ADAMOWICZ Henryk
KITLIŃSKI Piotr
TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta
Z/5966/15
Z/0343/16
Z/1853/16
Z/6101/15
2017
2017
2017
2017
2
3
3
2
2 s 1 50.34 KUPCZYK Ewa
KACZMAREK Alicja
PACHOLAK Karolina
KOROCIŃSKA Julia
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99
02
00
99
U20 LBU -- SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
WO¬NIAK Agnieszka
WO¬NIAK Daniel
Z/4388/15
Z/0628/17
Z/0505/17
Z/4389/15
2017
2017
2017
2017
2
3
2
2
3 s 1 50.48 GRACZYK Zuzanna
LEWANDOWSKA Aleksandra
SKRZYPNIK Kamila
BORZEWSKA Zuzanna
MKL Toruń 00
01
01
01
U18 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel WO¬NIAK Jacek
WO¬NIAK Jacek B.D.
BUTKIEWICZ Jacek
MAŃKOWSKI Gabriel
Z/2285/16
Z/5717/15
Z/1575/16
Z/1895/16
2017
2017
2017
2017
4
2
3
3
4 s 1 50.67 BROŻEK Kinga
KOŃCZAL Wiktoria
PACZYŃSKA Wiktoria
PLUSCHKE Anna
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99
00
99
99
U20 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0362/16
Z/5817/15
, Z/0245/15
Z/0109/16
2017
2017
, 2017
2017
4
2
3
2
5 s 1 50.84 ŁASKA Aleksandra
MIERZYŃSKA Jagoda
PIETROŃ Natalia
PALUSZEK Anna
MKS MOS Wrocław 00
98
00
00
U20 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
ROSTEK William
ROSTEK William
SZOMBURG Tomasz
Z/1082/15
Z/0925/14
Z/2118/15
Z/2802/15
2017
2017
2017
2017
4
2
3
3
1 s 2 47.72 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 99
99
99
99
U20 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
Z/3206/15
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2017
2017
2017
2017
2
1
2
1
2 s 2 49.51 MERZOWICZ Wiktoria
GAWRY¦ Wiktoria
MUC Julia
STEFANOWICZ Magdalena
MKS-MOSM Bytom 03
03
01
00
U18 SLK -- KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
Z/1155/17
Z/1149/17
Z/2771/15
Z/4569/15
2017
2017
2017
2017
4
5
2
2
3 s 2 49.62 BARASZKIEWICZ Julia
PRUSIŃSKA Małgorzata
BIELECKA Emilia
CZARNECKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 02
00
99
02
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
ZEGIS Krystyna
LUDWICHOWSKA Bronisława
, Z/3089/16
Z/2103/15
Z/2191/15
Z/0154/16
, 2017
2017
2017
2017
5
2
2
4
4 s 2 52.65 PANCYLEJKO Natalia
DOLIŃSKA Alicja
LACH Aleksandra
WŁOCHOWICZ Dominika
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00
00
00
98
U20 OPL -- ZIEMBA Krzysztof
MARCINÓW Ryszard
ZIEMBA Krzysztof
ZIEMBA Krzysztof
Z/2654/15
Z/2872/15
Z/2655/15
Z/0588/14
2017
2017
2017
2017
4
2
3
1
  s 2 DQ NOWAK Aleksandra
JAK¦ Małgorzata
KURKOWSKA Joanna
LIPIŃSKA Anita
RKS ŁódĽ 01
98
00
00
U20 LDZ -- SZABLEWSKI Tadeusz
KOPEĆ Dominik
KOPEĆ Dominik
KOPEĆ Dominik
Z/6309/15
Z/1334/14
Z/4833/15
Z/6303/15
2017
2017
2017
2017
4
4
BEZ
4
1 s 3 47.57 MIKIEWICZ Dominika
ŁOZOWSKA Karolina
KIRYLUK Aleksandra
GOLA Marlena
KS Podlasie Białystok 01
99
01
98
U20 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
KUBEŁ Stanisław KOWALCZYK Paweł
NIED¬WIECKI Wojciech
Z/2836/15
Z/0304/15
Z/0596/16
Z/1209/14
2017
2017
2017
2017
2
M
2
1
2 s 3 49.35 MANIK Aleksandra
BˇBKA Julia
WOTA Gaja
SICIARZ Klaudia
KS AZS AWF Kraków 00
00
98
98
U20 MLP -- FRANKIEWICZ Wioletta ¦LUSARCZYK Ewa
¦LUSARCZYK Ewa
KRAWCEWICZ Maria
¦LUSARCZYK Ewa
, Z/1855/16
Z/4645/15
Z/1069/14
Z/0137/14
, 2017
2017
2017
2017
4
2
1
1
3 s 3 49.63 PLIZGA Daria
WOJTUNIK Klaudia
FILAR Gabriela
WROŃSKA Wiktoria
CWKS Resovia Rzeszów 01
99
01
00
U20 PDK -- MAZUR Janusz
MAZUR Janusz
MAZUR Janusz
KARKUT Bogdan
Z/6413/15
Z/0536/15
Z/2339/16
Z/0142/16
2017
2017
2017
2017
2
1
2
2
4 s 3 51.19 ŁASZCZYŃSKA Weronika
SIKORSKA Sandra
KRASICKA Wiktoria
KOSIKOWSKA Paulina
AZS-AWF Gorzów 00
00
01
01
U18 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela
PAPUGA Sebastian
Z/5071/15
Z/5585/15
Z/0632/15
Z/0631/15
2017
2017
2017
2017
4
2
2
2
5 s 3 51.23 MRUGALSKA Nikola
POKRZYWNIAK Adrianna
MICHALSKA Oliwia
WINKOWSKA Marcelina
MKS Juvenia Puszczykowo 02
99
99
98
U20 WLP -- CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna
JAGACIAK Jarosław
JAGACIAK Jarosław
JAGACIAK Jarosław
, Z/0922/16
Z/3264/15
Z/1941/17
Z/0866/14
, 2017
2017
2017
2017
2
4
3
1
6 s 3 52.92 JASIEŃCZUK Małgorzata
CIESIELSKA Kinga
IWANIEC Anna
SZOSTAK Agata
KKL Kielce 02
03
01
99
U20 SWK -- JÓ¬WIK Krzysztof
WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł
WRONA Agnieszka
TIETIERIN Paweł
Z/0813/16
Z/0126/17
Z/3636/15
Z/1817/16
2017
2017
2017
2017
5

2
4
4x400 m K
1 3 s 1 4:03.45 GRYC Anna
JELSKA Justyna
CIOŁKO Sylwia
MARKOWSKA Natalia
KS Podlasie Białystok 99
99
98
99
U20 POD -- ORŁOWSKI Piotr
DˇBROWSKI Tomasz
DˇBROWSKI Tomasz
NAZARKIEWICZ Robert
Z/3062/15
Z/1051/15
Z/1216/14
Z/4521/15
2017
2017
2017
2017
2
2
2
3
2 5 s 1 4:05.26 ŻUK Natalia
WUJKOWSKA Izabela
PĘTLICKA Julia
LEMANOWICZ Maja
KS AZS UWM Olsztyn 00
99
02
01
U20 WMZ -- ZEGIS Krystyna
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/2426/15
Z/0443/15
Z/0060/16
Z/2102/15
2017
2017
2017
2017
3
1
3
4
3 7 s 1 4:06.76 ŁACHOWSKA Natalia
ENGELMANN Weronika
TYPER Michalina
KLĘBOWSKA Wiktoria
MKS-MOSM Bytom 01
01
01
00
U18 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/2788/15
Z/2896/15
Z/1317/16
Z/2776/15
2017
2017
2017
2017
2
2
2
2
4 8 s 1 4:08.66 DREWIENKOWSKA Kaja
KOWALSKA Dominika
STOKŁOSA Nicola
SIEWRUK Agata
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98
99
98
98
U20 OPL -- ZIEMBA Krzysztof
MARCINÓW Ryszard
ŻYŻYK Genowefa
ŻYŻYK Jerzy
Z/0586/14
Z/1741/16
Z/2011/16
Z/1051/14
2017
2017
2017
2017
3
3
4
3
5 12 s 1 4:14.36 KRZYŻOWSKA Martyna
KUDLIŃSKA Julia
BELOWSKA Aleksandra
WSOŁEK Aleksandra
KS AZS AWF Kraków 00
99
02
01
U20 MLP -- KRAWCEWICZ Maria
MIREK Wacław
BRACHMAN Tomasz
KOŁODZIEJ Roman
Z/0419/17
Z/2407/15
Z/0080/17
Z/1746/16
2017
2017
2017
2017



2
6 13 s 1 4:17.69 LISIECKA Maria
OBST Zuzanna
URBANIAK Jagoda
MATUSZCZAK Michalina
MKS Juvenia Puszczykowo 00
00
02
98
U20 WLP -- CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
Z/0792/15
Z/5283/15
Z/3794/16
Z/0716/14
2017
2017
2017
2017
4
3
3
2
7 14 s 1 4:24.46 JASIEŃCZUK Małgorzata
CHMIEL Natalia
SKRZYNIARZ Oliwia
BIELECKA Wiktoria
KKL Kielce 02
01
03
00
U18 SWK -- JÓ¬WIK Krzysztof
WO¬NIAK Łukasz
WO¬NIAK Łukasz
WO¬NIAK Łukasz
Z/0813/16
Z/0878/16
Z/0149/17
Z/1703/17
2017
2017
2017
2017
5
4


1 1 s 2 3:58.85 FORC Wiktoria
AFELT Julia
FORC Kamila
SUŁEK Adrianna
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02
99
99
99
U20 KPO -- SOBOWIEC Bartosz
NIEBUDEK Sylwester
SOBOWIEC Bartosz LEWANDOWSKI Jacek
CZAPIEWSKI Wiesław
Z/0082/16
Z/0252/15
, Z/1293/16
Z/0250/15
2017
2017
, 2017
2017
2
2
4
1
2 2 s 2 4:01.52 DZIEDZIC Justyna
TARACHA Weronika
PA¦NIK Monika
IWANEK Iga
AZS UMCS Lublin 00
02
01
01
U18 LBE -- DANIELCZUK Paweł
TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta
ADAMOWICZ Henryk
ADAMOWICZ Henryk
Z/5966/15
, Z/0351/16
Z/6102/15
Z/0343/16
2017
, 2017
2017
2017
2
3
4
3
3 4 s 2 4:04.97 TKACZYK Weronika
GAJOS Aleksandra
WITKOWSKA Agata
PRACZUKOWSKA Zofia
RLTL ZTE Radom 99
01
01
98
U20 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur
BLAUSZ Henryka
Z/3206/15
Z/4899/15
Z/4908/15
Z/0074/14
2017
2017
2017
2017
2
3
3
2
4 6 s 2 4:06.04 KACZMAREK Alicja
MANIUKIEWICZ Adriana
SURA Kornelia
PAWLUS Klaudia
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02
98
02
00
U20 LBU -- SASKA Tomasz
WO¬NIAK Agnieszka WO¬NIAK Agnieszka
WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz
ORŁOWSKI Andrzej
Z/0628/17
, Z/0663/14
, Z/0631/17
Z/2018/15
2017
, 2017
, 2017
2017
3
2
3
1
5 9 s 2 4:11.09 GROCHALA Natalia
SUROWIEC Patrycja
PROKOPSKA Magdalena
CZAPKA Emilia
CWKS Resovia Rzeszów 00
99
98
01
U20 PDK -- KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
WIERZBICKI Mirosław
KOWAL Piotr
Z/0496/17
Z/0537/15
Z/0540/15
Z/2937/15
2017
2017
2017
2017
4
2
3
2
6 10 s 2 4:13.98 KORCZUK Natalia
GORA Eliza
GÓRKA Beata
GORA Maja
MKS MOS Wrocław 98
00
00
00
U20 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
SKRZYPIŃSKI Jacek
ROSTEK William
SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/1634/14
Z/3256/15
Z/1079/15
Z/3255/15
2017
2017
2017
2017
3
3
BEZ
2
7 11 s 2 4:14.08 JAK¦ Aleksandra
BRYCH Wiktoria
KURKOWSKA Joanna
LIPIŃSKA Anita
RKS ŁódĽ 98
01
00
00
U20 LDZ -- KOPEĆ Dominik
SZABLEWSKI Tadeusz
KOPEĆ Dominik
KOPEĆ Dominik
Z/1333/14
Z/4825/15
Z/4833/15
Z/6303/15
2017
2017
2017
2017
3
2
BEZ
4
Wzwyż K
1 1 f 1 1.72 MIˇSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK I TITTINGER Michał Z/2337/16 2017 2
2 4 f 1 1.55 ŁUPIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III KUCZYŃSKI Janusz Z/0676/15 2017 3
2 2 f 1 1.55 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP III JAGACIAK Jarosław Z/0723/15 2017 1
4 3 f 1 1.55 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III DZIDO Dariusz Z/2226/16 2017 3
5 5 f 1 1.55 BARAŃSKA Julia RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin GOS Piotr , Z/1663/17 , 2017 3 LDK!
6 6 f 1 1.50 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3
7 7 f 1 1.40 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U16 LB V WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2017 3 LDK!
  f 1 NM WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ -- GOS Piotr Z/6248/15 2017 2
Tyczka K
1 1 f 1 3.80 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U18 DS I ŁO¦ Dariusz Z/3600/15 2017 1
2 2 f 1 3.50 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP I DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2017 1
3 3 f 1 3.40 LIPIŃSKA Milena AZS UMCS Lublin 99 U20 LU I MIGDA Leszek Z/0583/15 2017 1
4 4 f 1 3.10 PLAK Malwina RKS ŁódĽ 02 U16 LD II SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2017 5
5 5 f 1 3.10 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U18 SK II WRONA Agnieszka Z/3633/15 2017 1 LDK!
6 6 f 1 3.00 ¦MIAŁKOWSKA Maja RKS ŁódĽ 02 U16 LD II SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2017 3
7 7 f 1 2.80 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP III DAKINIEWICZ Roman Z/2125/15 2017 1
8 8 f 1 2.80 STRZˇBAŁA Aleksandra KKL Kielce 03 U16 SK III WRONA Agnieszka Z/0150/17 2017 4 LDK!
9 9 f 1 2.70 KOT Anna AZS UMCS Lublin 99 U20 LU III MIGDA Leszek Z/1610/16 2017 3
10 10 f 1 2.30 SOBCZYK Alicja KKL Kielce 00 U18 SK -- WRONA Agnieszka Z/3229/17 2017
W dal K
1 1 f 1 5.82 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA +1.9 I KRAWCEWICZ Maria Z/1069/14 2017 1
2 2 f 1 4.96 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U20 OP +1.4 IV ZIEMBA Krzysztof Z/0588/14 2017 1
3 3 f 1 4.88 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U18 KP +1.3 IV MAŃKOWSKI Gabriel WO¬NIAK Jacek Z/2285/16 2017 4 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.84 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 98 U20 MA +1.2 II KRAWCEWICZ Maria Z/1069/14 2017 1
2 2 f 1 11.50 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +2.0 II KRAWCEWICZ Maria Z/0725/15 2017 3
3 3 f 1 10.69 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U18 LB +1.3 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2017 4
4 4 f 1 10.54 KUSYK Aleksandra RKS ŁódĽ 00 U18 LD +1.7 IV KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2017 BEZ
Kula (4) K
1 1 f 1 11.75 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2017 2
2 2 f 1 10.07 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2366/17 2017 -
Dysk (1) K
1 1 f 1 36.87 TYMIŃSKA Martyna MKS-MOSM Bytom 98 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/0682/14 2017 2
2 2 f 1 20.59 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2366/17 2017 -
Młot (3) K
1 1 f 1 61.84 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U18 LU I KOZŁOWSKI Robert TUSTANOWSKA Jolanta Z/6096/15 2017 1 LDK!
2 2 f 1 51.82 WRYK Aleksandra KKL Kielce 03 U16 SK II FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0154/17 2017 LDK!
3 3 f 1 48.86 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U16 SK II FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2017 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 47.90 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U20 LU II KOZŁOWSKI Robert Z/4550/15 2017 1
Oszczep (500) K
1 1 f 1 40.20 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III WOJNA Cezary Z/2760/15 2017 2
Oszczep (600) K
1 1 f 1 38.54 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin Z/0957/15 2017 1
2 2 f 1 34.56 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/4387/15 2017 3
3 3 f 1 33.68 SIEWRUK Agata AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U20 OP IV ŻYŻYK Jerzy Z/1051/14 2017 3
4 4 f 1 31.04 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2017 2
100 m M
1 5 s 1 11.30 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U16 SK +1.6 II TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2017 3 LDK!
2 11 s 1 11.43 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP +1.6 III GO¦CINIAK Marcin Z/1368/15 2017 3
3 14 s 1 11.45 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U18 LU +1.6 III CHMIELEWSKI Marek CHMIELEWSKI Marek Z/6120/15 2017 3 LDK!
4 15 s 1 11.48 STUKAN Maciej KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +1.6 III NAZARKIEWICZ Robert Z/1052/15 2017 3
5 16 s 1 11.69 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 03 U16 KP +1.6 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2017 4
6 18 s 1 11.71 REJ Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U16 LB +1.6 III WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0629/17 , 2017 2 LDK!
7 20 s 1 11.78 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +1.6 IV B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3015/16 , 2017 4 LDK!
8 24 s 1 12.03 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U18 LU +1.6 IV TUSTANOWSKA Jolanta Z/6106/15 2017 4 LDK!
1 6 s 2 11.33 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 01 U18 DS +0.8 III B.D. Z/4584/15 2017
2 9 s 2 11.38 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK +0.8 III TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2017 4
3 13 s 2 11.43 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +0.8 III WO¬NIAK Daniel Z/0508/15 2017 2
4 12 s 2 11.43 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +0.8 III LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2017 3
5 17 s 2 11.70 ZAJMA Paweł RKS ŁódĽ 99 U20 LD +0.8 III KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2017
6 19 s 2 11.74 PIETRZAK Kacper RKS ŁódĽ 99 U20 LD +0.8 III GOWORSKI Tomasz Z/0626/15 2017 2
7 21 s 2 11.81 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL +0.8 IV KOTUŁA Krzysztof Z/3840/15 2017 4
8 22 s 2 11.86 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +0.8 IV ZEGIS Krystyna Z/2423/15 2017 3
1 1 s 3 10.99 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U16 PK +1.8 II MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2017 LDK!
2 2 s 3 11.20 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP +1.8 II ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2017 3
3 3 s 3 11.21 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN +1.8 II ZEGIS Krystyna Z/2898/15 2017 3
4 4 s 3 11.22 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +1.8 II JAGACIAK Jarosław Z/0201/16 2017 2
5 7 s 3 11.35 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL +1.8 III KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2017 2
6 8 s 3 11.37 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +1.8 III ROSTEK William Z/1867/17 2017 LDK!
7 10 s 3 11.39 FORMANIEWICZ Piotr MKL Toruń 98 U20 KP +1.8 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/0791/14 2017 2
8 23 s 3 11.86 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +1.8 IV ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz Z/4925/15 2017 3
200 m M
1 s 1 23.50 KONIECZNY Kamil KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +0.4 III GIZA Andrzej Z/0473/15 2017 3
2 s 1 24.03 KOZIOŁ Jakub RKS ŁódĽ 99 U20 LD +0.4 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2017
3 s 1 24.20 WIECZOREK Grzegorz KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +0.4 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/5819/15 2017 4
4 s 1 24.48 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP +0.4 -- JAGACIAK Jarosław Z/3976/15 2017 2
5 s 1 24.54 COP Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP +0.4 -- MARCINÓW Ryszard Z/2003/16 2017 4
  s 1 DQ MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN +0.4 -- PODOLAK Irena Z/1837/17 2017
1 s 2 22.05 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U20 KP +1.1 II BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2017 2
2 s 2 22.17 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U18 LU +1.1 II ADAMOWICZ Henryk CHMIELEWSKI Marek Z/0316/16 2017 2 LDK!
3 s 2 22.46 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP +1.1 II JAGACIAK Jarosław Z/1611/16 2017 3
4 s 2 22.50 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +1.1 II SASKA Tomasz Z/0509/15 2017 2
5 s 2 22.99 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U18 KP +1.1 III BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2017 3
6 s 2 23.34 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +1.1 III BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2017 4
7 s 2 24.05 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +1.1 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0733/15 2017 3
400 m M
1 s 1 52.30 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA III BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2017 4
2 s 1 52.42 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2017 2 LDK!
3 s 1 52.83 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0445/15 2017 3
4 s 1 53.27 PILCH Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0506/17 2017
5 s 1 53.40 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U18 SK IV JÓ¬WIK Krzysztof Z/1819/16 2017 4
6 s 1 53.91 BIEŃ Józef KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN IV
7 s 1 57.89 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 99 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0502/17 2017 BEZ
1 s 2 49.78 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/1576/14 2017 1
2 s 2 51.20 OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 99 U20 KP III WO¬NIAK Jacek Z/4502/15 2017 3
3 s 2 51.55 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA III ¦LUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2017 4
4 s 2 51.73 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK III KOWAL Piotr Z/1846/16 2017 3
5 s 2 51.91 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U18 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/6045/15 2017 3
6 s 2 52.51 GIBASZEK Aleksander RKS ŁódĽ 98 U20 LD III
7 s 2 53.37 KUBI¦ Eryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB IV PAPUGA Sebastian Z/2711/15 2017 2
1 s 3 48.73 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II JAROS Marek Z/4557/15 2017 2
2 s 3 50.17 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2017 1
3 s 3 50.40 ZDROJEWSKI Amadeusz MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP II GO¦CINIAK Mateusz Z/2380/16 2017 3
4 s 3 50.76 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN III ŻEGIS Krystyna Z/0446/15 2017 2
5 s 3 51.35 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2017 2
6 s 3 52.28 STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99 U20 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0360/16 2017 3
800 m M
1 s 1 1:56.83 CZERONEK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław 00 U18 DS II ZAJDEL Jadwiga Z/1124/15 2017 4
2 s 1 1:58.50 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U20 PD III DˇBROWSKI Tomasz Z/1078/14 2017 3
3 s 1 2:02.25 CHEŁMIK Sergiusz RKS ŁódĽ 00 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/1711/16 2017 4
4 s 1 2:03.53 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB IV WO¬NIAK Agnieszka WO¬NIAK Agnieszka Z/2934/15, Z/2934/15 , 2017 2
5 s 1 2:04.31 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN IV PODOLAK Irena Z/2310/15 2017 3
6 s 1 2:04.47 POLAK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/2609/15 2017 4
7 s 1 2:08.46 SZCZEPAŃSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3313/17 2017
8 s 1 2:10.44 MALINOWSKI Rafał MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- ADAMEK Marek Z/4362/15 2017 5
1 s 2 1:52.82 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II KITLIŃSKI Piotr Z/0127/14 2017 1
2 s 2 1:53.27 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP II SOBOWIEC Bartosz Z/0064/14 2017 1
3 s 2 1:53.39 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK II JÓ¬WIK Krzysztof Z/3631/15 2017 2
4 s 2 1:55.22 SZKUDLAREK Jakub RKS ŁódĽ 01 U18 LD II JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2017 2
5 s 2 1:55.99 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U20 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0705/16 2017 2
6 s 2 1:56.81 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK II KOWAL Piotr Z/0494/17 2017 3
7 s 2 1:57.03 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK III KOWAL Piotr Z/2667/15 2017 2
8 s 2 2:05.21 TURSKI Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U18 SL IV SKALIK Joanna Z/2581/15 2017 2
1500 m M
1 1 s 1 3:59.74 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II SOBOWIEC Bartosz Z/0201/15 2017 2
2 2 s 1 4:00.03 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2017 3
3 3 s 1 4:05.06 KAWALERSKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0196/16 2017 3
4 4 s 1 4:06.86 ZDROJEWSKI Krystian MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP III GO¦CINIAK Mateusz Z/1217/16 2017 4
5 5 s 1 4:10.94 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK III KOWAL Piotr Z/2668/15 2017 3
6 6 s 1 4:19.15 GˇSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 00 U18 DS IV ADAMEK Marek Z/2117/15 2017 BEZ LDK!
7 7 s 1 4:20.40 CHRZĘSZCZYK Michał KKL Kielce 99 U20 SK IV JÓ¬WIK Krzysztof Z/2369/17 2017
8 8 s 1 4:28.93 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 U18 KP -- WO¬NIAK Jacek Z/2385/16 2017 3
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.37 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ +1.3 II TRZOS Leszek Z/5567/15 2017 3
2 2 s 1 14.66 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +1.3 II BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2017 2 LDK!
3 3 s 1 14.85 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U18 MA +1.3 II GIZA Andrzej Z/4979/15 2017 2
4 4 s 1 14.88 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB +1.3 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2017 2
5 5 s 1 14.91 WŁOSTEK Piotr RKS ŁódĽ 00 U18 LD +1.3 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2017 3
6 6 s 1 15.15 ¦LAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +1.3 III CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek , Z/0138/15 , 2017 2
7 7 s 1 15.25 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00 U18 PD +1.3 III SUPROŃ Jaroslaw Z/2445/15 2017 3
8 8 s 1 16.17 GDALEWSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U18 OP +1.3 IV ŻYŻYK Genowefa Z/2999/15 2017 4
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.27 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U20 PD +2.0 I SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2017 2
2 2 s 1 14.28 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +2.0 I KITLIŃSKI Piotr Z/0724/15 2017 1
3 3 s 1 15.32 SZTANDERSKI Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U20 SL +2.0 II KOTUŁA Krzysztof Z/0680/14 2017 2
4 4 s 1 15.54 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U20 LU +2.0 II WIERCINSKI Jerzy Z/0826/15 2017 2
5 5 s 1 16.19 NOWAKOWSKI Kasper RKS ŁódĽ 99 U20 LD +2.0 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/3529/15 2017 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 54.86 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB II WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2017 3
2 2 s 1 56.46 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB III SASKA Tomasz Z/5773/15 2017 3
3 3 s 1 58.93 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN IV ZEGIS Krystyna Z/2422/15 2017 4
4 4 s 1 59.73 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2017 3
5 5 s 1 61.37 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2774/15 2017 2
400 m pł M
6 6 s 1 63.28 CIE¦LA Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/3180/15 2017 4
2000 m prz M
1 s 1 5:59.19 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U20 MZ I TRZOS Leszek Z/0695/14 2017 1
2 s 1 6:14.51 TERKA Maciej AZS-AWF Gorzów 98 U20 LB III PAPUGA Sebastian Z/1661/14 2017 3
3 s 1 6:20.69 CZYŻ Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/0976/15 2017 3
4x100 m M
1 2 s 1 43.18 FORMANIEWICZ Piotr
BRZEZIŃSKI Adrian
GRUDZIŃSKI Patryk
RYDER Dawid
MKL Toruń 98
98
03
00
U20 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel
BUTKIEWICZ Jacek
MAŃKOWSKI Gabriel
BUTKIEWICZ Jacek
Z/0791/14
Z/4501/15
Z/2102/16
Z/5720/15
2017
2017
2017
2017
2
2
4
3
2 5 s 1 43.80 SIEROCKI Michał
KISTER Jakub
WLIZŁO Damian
KOTYRA Mikołaj
AZS UMCS Lublin 99
00
00
01
U20 LBE -- KITLIŃSKI Piotr
CHMIELEWSKI Marek CHMIELEWSKI Marek
CHMIELEWSKI Marek
ADAMOWICZ Henryk CHMIELEWSKI Marek
Z/0724/15
Z/6120/15
Z/2682/17
Z/0316/16
2017
2017
2017
2017
1
3

2
3 7 s 1 44.26 MIERZEJEWSKI Dawid
SZYMAŃSKI Damian
DZIADKO Mateusz
BEŃ Józef
KS AZS UWM Olsztyn 01
00
00
00
U18 WMZ -- PODOLAK Irena
ZEGIS Krystyna
ZEGIS Krystyna
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/1837/17
Z/2423/15
Z/2898/15
Z/0991/17
2017
2017
2017
2017

3
3

4 8 s 1 44.42 KNAPIK Mateusz
KORUS Kacper
BARAN Jakub
PTAK Bartosz
MKS-MOSM Bytom 00
01
99
01
U20 SLK -- KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
Z/2775/15
Z/2777/15
Z/3169/15
Z/3840/15
2017
2017
2017
2017
4
2
4
4
5 10 s 1 45.34 SAMEL Jakub
WIECZOREK Grzegorz
CHMURA Piotr
ZYCH Jakub
KS AZS AWF Kraków 01
00
98
00
U20 MLP -- ZAPART Stanisław
¦LUSARCZYK Ewa
¦LUSARCZYK Ewa
ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz
Z/2528/16
Z/5819/15
Z/4530/15
Z/4925/15
2017
2017
2017
2017
3
4
4
3
1 4 s 2 43.63 RAMOTOWSKI Paweł
KALISZEWSKI Jakub
STUKAN Maciej
DAKOWICZ Artur
KS Podlasie Białystok 00
00
98
98
U20 POD -- SUPROŃ Jaroslaw
SUPROŃ Jaroslaw
NAZARKIEWICZ Robert
SUPROŃ Jaroslaw
Z/2445/15
Z/2032/15
Z/1052/15
Z/1404/14
2017
2017
2017
2017
3
4
3
2
2 6 s 2 43.83 SEMENYSZYN Jacek
WALICKI Antoni
REJ Dawid
MARCZAK Konrad
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01
99
02
99
U20 LBU -- B.D. SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz
WO¬NIAK Daniel
, Z/2215/17
Z/0509/15
, Z/0629/17
Z/0508/15
, 2017
2017
, 2017
2017

2
2
2
3 11 s 2 45.86 BIALIC Tomasz
MIŃCZUK Mateusz
SZACHNIEWICZ Szymon
BUGAJSKI Paweł
MKS MOS Wrocław 00
00
01
01
U18 DOL -- BIALIC Marek
KOKOT Zdzisław
ROSTEK William
B.D.
Z/1161/15
Z/2692/15
Z/1867/17
Z/4584/15
2017
2017
2017
2017
3
3


  s 2 DQ ŁAKOMIEC Łukasz
SOBURA-DURMA Jakub
WÓJCIK Konrad
CICHOŃSKI Bartłomiej
KKL Kielce 02
02
00
99
U20 SWK -- JÓ¬WIK Krzysztof
TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł
TIETIERIN Paweł
TIETIERIN Paweł
Z/1398/17
Z/1101/16
Z/3629/15
Z/0725/16
2017
2017
2017
2017

3
BEZ
4
1 1 s 3 42.87 BOGACZYŃSKI Damian
ZIELIŃSKI Bartosz
KARASIŃSKI Bartosz
OLEJNICZAK Jakub
MKS Juvenia Puszczykowo 98
99
01
98
U20 WLP -- GO¦CINIAK Mateusz
JAGACIAK Jarosław
GO¦CINIAK Marcin
JAGACIAK Jarosław
Z/2826/17
Z/1611/16
Z/1368/15
Z/0201/16
2017
2017
2017
2017
3
3
3
2
2 3 s 3 43.54 MACIASZCZYK Jakub
MICHNIEWSKI Olgierd
KORCZ Bartosz
KRZEMIŃSKI Dawid
RLTL ZTE Radom 01
00
00
00
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
TRZOS Leszek
BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur
Z/4909/15
Z/5567/15
Z/0565/17
Z/4910/15
2017
2017
2017
2017
2
3
4
4
3 9 s 3 44.99 ZAJMA Paweł
KOZIOŁ Jakub
WŁOSTEK Piotr
NOWAKOWSKI Kasper
RKS ŁódĽ 99
99
00
99
U20 LDZ -- KOPEĆ Dominik
SZABLEWSKI Tadeusz
SZABLEWSKI Tadeusz
SZABLEWSKI Tadeusz
Z/0407/15
Z/0538/17
Z/4835/15
Z/3529/15
2017
2017
2017
2017


3
3
4 12 s 3 45.98 PRZYBYŁEK Łukasz
GDALEWSKI Kacper
KAZIMIERSKI Kacper
MICHAŁOWICZ Krzysztof
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99
00
01
99
U20 OPL -- ŻYŻYK Jerzy
ŻYŻYK Genowefa
ZIEMBA Krzysztof
ZIEMBA Krzysztof
Z/0383/15
Z/2999/15
Z/2743/15
Z/1698/16
2017
2017
2017
2017
2
4
2
3
  s 3 DQ ¦LAZIŃSKI Adam
WOJCIECHOWSKI Adrian
GROBELNY Jakub
KSEPKA Jędrzej
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01
98
99
01
U20 KPO -- CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
, Z/0138/15
Z/1576/14
Z/0141/16
Z/3019/16
, 2017
2017
2017
2017
2
1
3
3
4x400 m M
1 1 s 1 3:21.51 GOŁĘBIOWSKI Oskar
KITLIŃSKI Michał
OLESZEK Kamil
HOŁUB Maciej
AZS UMCS Lublin 00
98
98
98
U20 LBE -- KITLIŃSKI Piotr
KITLIŃSKI Piotr
WOJCIECHOWSKI Leszek
JAROS Marek
Z/6045/15
Z/0127/14
Z/0705/16
Z/4557/15
2017
2017
2017
2017
3
1
2
2
2 2 s 1 3:26.91 ŻYGOWSKI Damian
SIERADZKI Patryk
LATOS Jakub
PRZYBOROWSKI Piotr
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01
98
99
99
U20 KPO -- KOZŁOWSKI Krzysztof
SOBOWIEC Bartosz
LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek
NIEBUDEK Sylwester LEWAN Tomasz
Z/6140/15
Z/0064/14
, Z/0260/15
, Z/0247/15
2017
2017
, 2017
, 2017
2
1
4
3
3 3 s 1 3:27.02 DZIMIRA Marcin
CHMIEL Jakub
SOKÓŁ Karol
PRZYDZIAŁ Jakub
CWKS Resovia Rzeszów 00
98
00
00
U20 PDK -- KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
Z/1846/16
Z/4159/15
Z/0494/17
Z/2667/15
2017
2017
2017
2017
3
4
3
2
4 4 s 1 3:28.82 PIÓRO Olaf
NAUS Kacper
SEMENYSZYN Jacek
MAJDAŃSKI Adam
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01
01
01
00
U18 LBU -- SASKA Tomasz
WO¬NIAK Agnieszka WO¬NIAK Agnieszka
B.D. SASKA Tomasz
WO¬NIAK Agnieszka
Z/5773/15
Z/2934/15
, Z/2934/15
, Z/2215/17
Z/5084/15
2017

, 2017
, 2017
2017
3
2

3
5 8 s 1 3:30.60 PĘKAŁA Patryk
KUBI¦ Eryk
TERKA Maciej
DEJNEKO Kamil
AZS-AWF Gorzów 01
01
98
01
U20 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela
PAPUGA Sebastian
PAPUGA Sebastian
ZALESKA-POSMYK Izabela
Z/5591/15
Z/2711/15
Z/1661/14
Z/5584/15
2017
2017
2017
2017
3
2
3
2
6 11 s 1 3:35.11 WYDERKA Maciej
SZTANDERSKI Kamil
KAPS Tomasz
ROMBERG Adrian
MKS-MOSM Bytom 02
98
01
03
U20 SLK -- SZCZYRK Janusz
KOTUŁA Krzysztof
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/1315/16
Z/0680/14
Z/2774/15
Z/1159/17
2017
2017
2017
2017
2
2
2
BEZ
  s 1 DQ PIETRZAK Kacper
SZKUDLAREK Jakub
CHEŁMIK Sergiusz
GIBASZEK Aleksander
RKS ŁódĽ 99
01
00
98
U20 LDZ -- GOWORSKI Tomasz
JASZCZAK Stanisław
JASZCZAK Stanisław
Z/0626/15
Z/6308/15
Z/1711/16
2017
2017
2017
2
2
4
1 5 s 2 3:30.02 KUFEL Jerzy
BIELSKI Maciej
BULIŃSKI Filip
CHOJNOWSKI Kamil
KS AZS AWF Kraków 00
99
00
00
U20 MLP -- GIZA Andrzej
BRACHMAN Tomasz
BRACHMAN Tomasz
¦LUSARCZYK Ewa
Z/4979/15
Z/0474/15
Z/4806/15
Z/4928/15
2017
2017
2017
2017
2
3
4
4
2 6 s 2 3:30.17 KALISZEWSKI Jakub
MNICH Patryk
MODZELEWSKI Łukasz
RZEMIENIECKI Marek
KS Podlasie Białystok 00
01
00
98
U20 POD -- SUPROŃ Jaroslaw
DˇBROWSKI Tomasz
DˇBROWSKI Tomasz
DˇBROWSKI Tomasz
Z/2032/15
Z/2036/15
Z/2035/15
Z/1078/14
2017
2017
2017
2017
4
3
3
3
3 7 s 2 3:30.54 RYBKA Sebastian
PIKURA Kamil
ZALEWSKI Dominik
KLIMEK Rafał
KS AZS UWM Olsztyn 00
99
00
99
U20 WMZ -- ZEGIS Krystyna
LUDWICHOWSKA Bronisława
PODOLAK Irena
ŻEGIS Krystyna
Z/2422/15
Z/0445/15
Z/6437/15
Z/0446/15
2017
2017
2017
2017
4
3
BEZ
2
4 9 s 2 3:31.05 PILCH Eryk
BASIŃSKI Eryk
ZDROJEWSKI Amadeusz
CZYŻ Maciej
MKS Juvenia Puszczykowo 00
00
98
99
U20 WLP -- JAGACIAK Jarosław
ŁUCZAK Bernadeta
GO¦CINIAK Mateusz
ŁUCZAK Bernadeta
Z/0506/17
Z/1940/17
Z/2380/16
Z/0976/15
2017
2017
2017
2017


3
3
5 10 s 2 3:31.57 MNICH Robert
KOZŁOWSKI Patryk
DĘBSKI Mateusz
KUCHARSKI Jarosław
RLTL ZTE Radom 98
98
98
00
U20 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
TRZOS Leszek
TRZOS Leszek
TRZOS Leszek
Z/0648/14
Z/0697/15
Z/0695/14
Z/2174/15
2017
2017
2017
2017
2
1
1

6 12 s 2 3:36.94 POSTUMENT Dariusz
STOPA Artur
MALINOWSKI Rafał
KAWALER Wojciech
MKS MOS Wrocław 99
99
01
98
U20 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
SKRZYPIŃSKI Jacek
ADAMEK Marek
MAŃKA Bogumił
Z/0733/15
Z/0360/16
Z/4362/15
Z/0155/14
2017
2017
2017
2017
3
3
5
3
7 13 s 2 3:38.58 ŁAKOMIEC Łukasz
CHRZĘSZCZYK Michał
JASIEŃCZUK Szymon
MASACZYŃSKI Adam
KKL Kielce 02
99
00
01
U20 SWK -- JÓ¬WIK Krzysztof
JÓ¬WIK Krzysztof
JÓ¬WIK Krzysztof
JÓ¬WIK Krzysztof
Z/1398/17
Z/2369/17
Z/1819/16
Z/3631/15
2017
2017
2017
2017


4
2
8 14 s 2 3:47.64 CIE¦LA Tomasz
POLAK Rafał
CHUDZIK Stanisław
COP Kacper
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99
00
99
99
U20 OPL -- ZIEMBA Krzysztof
MARCINÓW Ryszard
ZIEMBA Krzysztof
MARCINÓW Ryszard
Z/3180/15
Z/2609/15
Z/0568/17
Z/2003/16
2017
2017
2017
2017
4
4
BEZ
4
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 WI¦NIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław B.D. , Z/0798/15 , 2017 2 LDK!
2 2 f 1 1.85 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III TITTINGER Michał Z/6349/15 2017 4
3 3 f 1 1.80 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA IV ZAPART Stanisław Z/2528/16 2017 3
3 4 f 1 1.80 KAWALER Wojciech MKS MOS Wrocław 98 U20 DS IV MAŃKA Bogumił Z/0155/14 2017 3
Tyczka M
1 f 1 3.10 JAGODZKI Oskar KKL Kielce 03 U16 SK V WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0129/17 2017 LDK!
  f 1 NM BIALIC Tomasz MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U18 DS -- BIALIC Marek Z/1161/15 2017 3 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.13 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U18 DS +2.2 IV KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2017 3
2 2 f 1 5.87 KIEŁPIŃSKI Jan MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL +1.3 -- KURYLAS Maciej Z/2787/15 2017 BEZ
Trójskok M
1 1 f 1 13.03 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +1.0 IV KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2017 4
Kula (5) M
1 1 f 1 16.55 OTOK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 00 U18 PK II SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2017 BEZ
2 2 f 1 15.72 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U18 MZ II WA¦NIEWSKI Marcin Z/1413/15 2017 2
3 3 f 1 14.68 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP III GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2017
Kula (6) M
1 1 f 1 19.50 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0477/14 2017 M
2 2 f 1 14.48 UCHMAN Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK II SAMAGALSKI Tomasz Z/1844/16 2017 3
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 50.24 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U18 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2017 2
2 2 f 1 41.50 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III KLIN Eugeniusz Z/2724/15 2017
3 3 f 1 38.87 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 2
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 47.62 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U20 WN II CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0991/14 2017 2
Młot (5) M
1 1 f 1 63.67 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 00 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2017 3
2 2 f 1 61.57 BARTOSZEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP II JUSZCZAK Stanisław Z/0139/15 2017 3
3 3 f 1 58.36 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2017 3
4 4 f 1 54.68 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/5594/15 2017 3
5 5 f 1 44.43 PERZOWICZ Jakub KKL Kielce 00 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/5615/15 2017 3
Młot (6) M
1 1 f 1 39.45 JASIŃSKI Antoni KKL Kielce 98 U20 SK IV
Oszczep (700) M
1 1 f 1 64.37 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 U18 PD II WOJNA Cezary Z/2049/16 2017 2
2 2 f 1 60.47 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP II ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2017 3
3 3 f 1 55.38 WI¦NIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 00 U18 PD III ROSZKOWSKI Mariusz Z/5265/15 2017 3
4 4 f 1 49.60 RACHWALIK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/5899/15 2017 4
Oszczep (800) M
1 1 f 1 60.33 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II WA¦NIEWSKI Marcin Z/0959/15 2017 2
2 2 f 1 44.07 PANICZ Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/3181/15 2017 4
3 3 f 1 43.86 PAWELEC Mateusz MKS-MOSM Bytom 98 U20 SL IV MARMUR Stanisław Z/3174/15 2017 3
Chód 5 km M
1 1 s 1 24:00.92 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/5644/15 2017 3
2 2 s 1 24:10.67 JEŻ Paweł AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/4456/15 2017 3
3 3 s 1 25:46.46 CERAZY Michał AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/4455/15 2017 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9218089580536 sekund