Toruń 18 - 19.11.2017
Ogólnopolskie zawody LDK!
60 m K
1 s 1 8.63 WAŁĘSA Katarzyna OLA Wielkopolskie 06 U12 WP -- KOŚCIELNIAK Marzena BEZ LDK!
2 s 1 8.74 FAFIŃSKA Paulina LKS Lubawa 06 U12 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0097/18 2018 5 LDK!
3 s 1 8.84 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2018 5 LDK!
4 s 1 9.08 STRZELEC Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 06 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika BEZ LDK!
5 s 1 9.16 JAROSZ Nicola MLKS Agros Żary 06 U12 LB -- SENDEREK Żaklina BEZ LDK!
6 s 1 9.18 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06 U12 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur 5 LDK!
7 s 1 9.26 GUGNOWSKA Natalia OLA Podlaskie 06 U12 PD -- ANESZKO Marta BEZ LDK!
8 s 1 9.44 OLEKSYK Amelia OLA Dolnośląskie 06 U12 DS -- B.D. LDK!
1 s 2 8.07 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika LDK!
2 s 2 8.57 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 05 U14 KP -- B.D. WOCHNA Marek , Z/3903/16 , 2018 4 LDK!
3 s 2 8.64 CIESIELSKA Paulina PLKS Gwda Piła 05 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3347/17 2017 BEZ LDK!
4 s 2 8.68 BIZIEWSKA Oliwia OLA Podlaskie 05 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw LDK!
5 s 2 8.75 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 05 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2018 BEZ LDK!
6 s 2 8.76 FUCZYŁO Amelia MLKS Sokół Lubin 05 U14 DS -- KNULL Elżbieta LDK!
7 s 2 9.12 ŁOZIŃSKA Karolina MLKS Agros Żary 05 U14 LB -- SENDEREK Żaklina LDK!
8 s 2 9.36 PRUCHNIEWSKA Aleksandra OLA Warmińsko-mazurskie 05 U14 WN -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew LDK!
1 s 3 8.02 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U14 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2017 3
2 s 3 8.10 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U14 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka # , Z/3798/17 , 2018 2 LDK!
3 s 3 8.24 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U14 DS -- KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2017 3 LDK!
4 s 3 8.32 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 04 U14 MZ -- REKS Elżbieta SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam , Z/3889/16 , 2017 5 LDK!
5 s 3 8.72 TWARDOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek Z/3760/17 2017 4 LDK!
6 s 3 8.80 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3311/17 2018 5
7 s 3 8.87 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04 U14 PD --
8 s 3 8.93 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U14 LB -- WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2017 BEZ LDK!
1 s 4 8.18 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U16 DS -- KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2017 3 LDK!
2 s 4 8.37 TADYCH Alicja PLKS Gwda Piła 03 U16 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3345/17 2017 4 LDK!
3 s 4 8.59 UZARSKA Julia LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0420/17 2017 4 LDK!
4 s 4 8.61 CARUK Anna MLKS Agros Żary 03 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/0517/17 2017 4 LDK!
5 s 4 8.62 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0603/17 2017 3
5 s 4 8.62 SIBIGA Urszula KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/1626/17 2017 4 LDK!
7 s 4 8.65 SKRECZKO Julia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/3161/16 2017 5 LDK!
300 m K
1 s 1 49.54 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary # 06 U12 LB -- SENDEREK Żaklina LDK!
2 s 1 50.31 SALIK Oliwia OLA Podlaskie 06 U12 PD -- SOWÓL Jolanta LDK!
3 s 1 51.95 STACHURA Jagoda LKS Stal Mielec 06 U12 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka LDK!
4 s 1 53.08 ZIELIŃSKA Maja OLA Warmińsko-mazurskie 06 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LDK!
1 s 2 49.31 GWIAZDECKA Wiktoria OLA Mazowieckie 06 U12 MZ -- B.D. BEZ LDK!
2 s 2 52.17 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 06 U12 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0344/18 2018 BEZ LDK!
3 s 2 52.67 PISKOROWSKA Daria OLA Dolnośląskie 06 U12 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława LDK!
4 s 2 58.45 BOROWCZYK Majka OLA Wielkopolskie 07 U12 WP -- CICHOWLAS Agnieszka LDK!
1 s 3 43.98 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 05 U14 KP III KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2018 3
2 s 3 47.06 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2018 BEZ LDK!
3 s 3 47.96 KOTAS Magdalena OLA Dolnośląskie 05 U14 DS V MIKOŁAJCZYK Wiesława LDK!
4 s 3 50.23 JASIŃSKA Alicja MKL Toruń 06 U12 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0696/18 2018
5 s 3 51.04 GÓRNIAK Oliwia MLKS Agros Żary 05 U14 LB -- WISZ Dariusz Z/4687/17 2017 BEZ LDK!
1 s 4 44.47 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK III SUGIER Krzysztof Z/0324/18 2018 3 LDK!
2 s 4 47.54 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3459/17 , 2017 4 LDK!
3 s 4 50.87 OSTAPOWICZ Angelika OLA Podlaskie 05 U14 PD -- CHABASIŃSKA Izabela LDK!
4 s 4 52.36 JANKOWIAK Gabriela OLA Wielkopolskie 05 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka B.D. LDK!
1 s 5 44.55 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP III CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/1240/17 , 2017 4 LDK!
2 s 5 45.78 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 04 U14 PK IV TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3669/17 , 2018 5 LDK!
1 s 6 45.38 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U14 MZ IV KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia ZIĘCINA Kazimierz , Z/0213/18 , 2018 LDK!
2 s 6 46.52 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U14 DS V MARKOWSKA Małgorzata MARKOWSKI Tomasz BEZ LDK!
3 s 6 47.59 SZCZOTKA Julia ZLKL Zielona Góra # 04 U14 LB V KACZMAREK Adam 5 LDK!
1 s 7 46.96 PIEKARSKA Julita UKS Technik Augustów 04 U14 PD V SOWÓL Jolanta B.D. 5 LDK!
2 s 7 48.82 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 04 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna , Z/0840/16 , 2018 5 LDK!
3 s 7 53.83 CZARNUCHA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 04 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2471/17 2017 BEZ LDK!
1 s 8 42.70 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2018 2 LDK!
2 s 8 43.69 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2017 4 LDK!
3 s 8 45.22 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK IV SUGIER Maria Z/2336/17 2018 3 LDK!
4 s 8 48.20 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin Z/0293/17 2017 4 LDK!
5 s 8 48.68 MILEJSKA Matylda KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3898/16 , 2018 4 LDK!
1 s 9 43.25 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 03 U16 DS III B.D. Z/0959/17 2018 2
2 s 9 44.10 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0259/17 2018 3 LDK!
3 s 9 44.56 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP III DOBROSIELSKA Martyna NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2018 3 LDK!
4 s 9 45.27 STEFAŃSKA Izabela OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1815/15 2017 3 LDK!
5 s 9 50.40 ŚREDNIAWA Anna MLKS Agros Żary 03 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/0523/17 2017 BEZ LDK!
600 m K
1 s 1 1:49.30 BUTRYN Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 06 U12 PK V KŁOSOWSKA Monika 5 LDK!
2 s 1 1:50.32 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U12 DS -- KOBIAŁKA Kamil GARDZIELEWSKA Urszula # Z/0737/18 2018 5 LDK!
3 s 1 1:54.26 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2018 BEZ LDK!
4 s 1 1:56.43 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 06 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2018 3 LDK!
5 s 1 1:58.66 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06 U12 KP -- KARNAS Grażyna KARNAS Grażyna B.D. KARNAS Kinga BEZ LDK!
6 s 1 2:04.52 TUROWSKA Aleksandra OLA Podlaskie - Łomża 06 U12 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław BEZ LDK!
7 s 1 2:06.02 MĘTEL Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto # 08 U12 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata PYTLARCZYK Paweł , Z/0442/18 , 2018 LDK!
8 s 1 2:10.48 SZUL Julia ZLKL Zielona Góra # 06 U12 LB -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
1 s 2 1:44.95 DOROBA Zuzanna PLKS Gwda Piła 06 U12 WP IV SOBKOWSKI Przemysław # Z/0270/18 2018 3
2 s 2 1:49.10 TYRA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK V KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika LDK!
3 s 2 1:50.40 BĄK Julia MKL Toruń 05 U14 KP -- GĘSICKI Marian WOŹNIAK Jacek B.D. , Z/0763/18 , 2018 4 LDK!
4 s 2 1:52.51 GAMROT Zuzanna OLA Dolnośląskie 05 U14 DS -- B.D. LDK!
5 s 2 1:54.51 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 05 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2018 BEZ LDK!
6 s 2 1:55.05 KLEJPS Ewelina OLA Podlaskie 05 U14 PD -- CHABASIŃSKA Izabela LDK!
7 s 2 1:55.27 ŁUGIEWICZ Alina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05 U14 WN -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew PRUSAKOWSKI Leon , Z/0758/18 , 2018 BEZ LDK!
8 s 2 2:04.21 SCHULTZ Martyna OLA Kujawsko-pomorskie 05 U14 KP -- DEJEWSKI Michał LDK!
9 s 2 2:10.00 MONDOROWICZ Julia MLKS Agros Żary 05 U14 LB --
1 s 3 1:44.42 URBANIAK Kalina UKS Dąb Suchy Las 04 U14 WP IV B.D. TYLAK Łukasz # , Z/1531/17 , 2017 3 LDK!
2 s 3 1:45.94 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 04 U14 PK IV ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2018 5 LDK!
3 s 3 1:46.00 WICHLIŃSKA Weronika LKS Vectra Włocławek 04 U14 KP IV DOBROSIELSKA Martyna Z/4277/17 2018 4 LDK!
4 s 3 1:46.21 SZYMCZYK Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U14 MZ V WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2017 4 LDK!
5 s 3 1:46.69 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 04 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2018 5 LDK!
6 s 3 1:47.20 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 04 U14 LB V LANDYSZKOWSKI Sławomir BEZ
7 s 3 1:51.14 TWARDOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek Z/3760/17 2017 4 LDK!
8 s 3 1:53.68 ALACHAMOWICZ Kamila niest. Białystok 04 U14 PD -- ŁUKIANIUK Andrzej GRYGO Paweł LDK!
9 s 3 1:54.88 HADROSEK Agata MLKS Agros Żary 04 U14 LB -- WISZ Mateusz Z/4680/17 2017 BEZ LDK!
10 s 3 2:00.37 NOWACKA Anita OLA Dolnośląskie 04 U14 DS -- WYROBA Piotr LDK!
1 s 4 1:40.03 KORNACKA Kinga KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1125/17 2018 2 LDK!
2 s 4 1:44.42 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV MAZUR Janusz LDK!
3 s 4 1:44.86 MŚCISZ Daria MKS Piast Lwówek Śląski 03 U16 DS IV BIALIC Marek BIALIC Marek Z/0718/17 2018 4 LDK!
4 s 4 1:45.26 OLACH Laura LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0848/16 , 2018 4 LDK!
5 s 4 1:46.75 TUROWSKA Patrycja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0979/17 2017 5 LDK!
6 s 4 1:46.96 KRAJEWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 03 U16 MZ V RADKE Karol B.D. Z/1257/17 2017 4 LDK!
7 s 4 1:48.29 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0300/17 2017 4 LDK!
8 s 4 1:48.41 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2018 4 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 s 1 9.47 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0320/17 , 2017 3 LDK!
2 s 1 9.62 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2018 2 LDK!
3 s 1 9.74 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2017 3 LDK!
4 s 1 9.74 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2018 3 LDK!
5 s 1 10.36 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/0292/17 2017 3 LDK!
6 s 1 10.51 JAROSZ Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP -- KACZOCHA Alina KUĆ Dariusz B.D. , Z/0090/15 , 2018 4 LDK!
7 s 1 10.63 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/0516/17 2017 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 1 1.40 KIRAGA Julia RLTL ZTE Radom 05 U14 MZ V GOS Piotr BŁASIŃSKI Artur LDK!
2 1 1.40 DRELICHOWSKA Kinga UKS Orlica Domaniów 05 U14 DS V MIKODA Lilla
3 1 1.40 WOJNAR Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 05 U14 PK V ZŁOTEK Grzegorz ZŁOTEK Grzegorz BEZ LDK!
4 1 1.35 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U14 KP -- KENSIK Jan Z/0352/18 2018 BEZ
5 1 1.25 NIEWIAROWSKA Maja niest. Białystok 05 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw LDK!
6 1 1.20 BARTCZAK Alicja ZLKL Zielona Góra # 05 U14 LB -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
7 1 1.20 STRAUS Oktawia OLA Warmińsko-mazurskie 05 U14 WN -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew LDK!
8 1 1.15 ŚLIPKO Emilia PLKS Gwda Piła 05 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej KRZEWIŃSKI Ignacy BEZ LDK!
1 2 1.45 JONIO Oliwia niest. Białystok 06 U12 PD IV ROGUCKA Magdalena LDK!
2 2 1.35 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 06 U12 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał LDK!
3 2 1.25 DOBKOWSKA Aleksandra OLA Mazowieckie 06 U12 MZ -- SZUSTER Katarzyna BEZ LDK!
4 2 1.25 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 06 U12 DS -- MARKOWSKA Małgorzata WIŚNIEWSKI Paweł BEZ LDK!
5 2 1.20 WŁODARCZYK Agata OLA Wielkopolskie 06 U12 WP -- B.D. KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
6 2 1.15 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary # 06 U12 LB -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta LDK!
7 2 1.15 KOWALSKA Alicja OLA Warmińsko-mazurskie 06 U12 WN -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew LDK!
  2 NM ŚLIWIŃSKA Natalia OLA Podkarpackie # 06 U12 PK -- TORBA Agnieszka LDK!
1 3 1.61 URBANOWICZ Kaja LUKS Start Nakło 03 U16 KP III JANKOWSKI Marcin B.D. Z/1330/16 2017 3 LDK!
2 3 1.58 WOJCIECHOWSKA Edyta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP III NOWAK Grzegorz Z/0223/17 2017 3 LDK!
3 3 1.50 SIKORA Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV MAZUR Janusz TITTINGER Michał , Z/1716/17 , 2018 4 LDK!
4 3 1.50 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U16 MZ IV PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2017 3 LDK!
5 3 1.40 PANEK Jolanta MLKS Agros Żary 03 U16 LB V WISZ Dariusz Z/0525/17 2017 BEZ LDK!
6 3 1.40 LASKIEWICZ Zofia MKS Truso Elbląg 03 U16 WN V LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0191/17 2018 3 LDK!
7 3 1.35 ROZENFELD Urszula MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/2750/17 2017 5 LDK!
1 4 1.58 FLISIŃSKA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U14 MZ III GOS Piotr WAŚNIEWSKI Marcin Z/1662/17 2017 3 LDK!
2 4 1.50 BIERDZIO Weronika niest. Białystok 04 U14 PD IV ROGUCKA Magdalena B.D. LDK!
2 4 1.50 BIAŁOGŁOWICZ Weronika UKS Orlica Domaniów 04 U14 DS IV MIKODA Lilla Z/0260/16 2017 BEZ LDK!
4 4 1.45 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 04 U14 PK IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2018 4 LDK!
5 4 1.40 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 04 U14 LB V KOŁACZ Dariusz SKORUPA Joanna , Z/4730/17 , 2017 LDK!
6 4 1.35 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- B.D. ZAWORSKI Marek Z/3766/17 2017 5 LDK!
7 4 1.30 GĄSECKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 04 U14 KP -- B.D. KARNAS Kinga Z/0757/16 2018 5 LDK!
  4 NM GROMYSZ Izabela OLA Warmińsko-mazurskie # 04 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LDK!
W dal K
1 3 4.86 SULEJ Julia CWKS Resovia Rzeszów 04 U14 PK IV ZŁOTEK Grzegorz MAZUR Janusz , Z/4013/17 , 2018 4 LDK!
2 3 4.73 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U14 KP V B.D. Z/4012/17 2018 4
3 3 4.69 KAPLA Anna LUKS Hańcza Suwałki 04 U14 PD V JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena BEZ LDK!
4 3 4.65 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U14 DS V ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2017 5 LDK!
5 3 4.49 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 04 U14 MZ -- B.D. JENDRYCH Marek RADKIEWICZ Przemysław 5 LDK!
6 3 4.17 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 04 U14 LB -- WISZ Dariusz Z/4678/17 2017 BEZ LDK!
7 3 3.84 KORZENIEWSKA Julia MKS Truso Elbląg 04 U14 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/3330/17 2018 BEZ LDK!
8 3 3.58 LUNIAK Laura PLKS Gwda Piła 04 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej WYRZYKIEWICZ Adrian BEZ LDK!
1 4 5.09 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2018 3 LDK!
2 4 4.98 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2017 3 LDK!
3 4 4.93 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U16 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2017 4
4 4 4.77 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS V ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2017 4 LDK!
5 4 4.22 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U16 WP -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2017 4 LDK!
6 4 3.87 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0423/17 2017 3 LDK!
  4 NM KACZYŃSKA Julia OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/3210/17 2017 5 LDK!
1 5 4.33 PANEK Jolanta MLKS Agros Żary 03 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/0525/17 2017 BEZ LDK!
W dal strefa K
1 1 4.50 NAPIÓRKOWSKA Oliwia OLA Mazowieckie 06 U12 MZ -- SZUSTER Katarzyna BEZ LDK!
2 1 4.44 PAPIERSKA Martyna OLA Dolnośląskie 06 U12 DS -- B.D. LDK!
3 1 4.22 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 06 U12 KP -- MORITZ Rafał MORITZ Rafał BEZ LDK!
4 1 4.11 SALAMON Blanka MLKS Agros Żary # 06 U12 LB -- ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz LDK!
5 1 3.75 MARCINKIEWICZ Julia niest. Białystok 06 U12 PD -- ROGUCKA Magdalena LDK!
6 1 3.65 ŁAWICKA Kamila OLA Warmińsko-mazurskie 06 U12 WN -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew BEZ LDK!
7 1 3.58 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 07 U12 PK -- KOWALSKA Klaudia KOWALSKA Klaudia BEZ LDK!
8 1 3.26 KOZŁOWSKA Majka OLA Wielkopolskie 06 U12 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. LDK!
1 2 4.96 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur 4 LDK!
2 2 4.67 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2018 BEZ LDK!
3 2 4.47 MICHALSKA Anastazja LKS Vectra Włocławek 05 U14 KP -- B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0179/17 , 2018 4 LDK!
4 2 4.39 HAPONIK Paulina OLA Podlaskie 05 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard LDK!
5 2 4.16 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 05 U14 DS -- B.D. LDK!
6 2 4.15 SZELIGA Martyna ZLKL Zielona Góra # 05 U14 LB -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
7 2 4.10 KOWALCZYK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN -- SUDZIŃSKA Mariola LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2965/17 , 2017 BEZ LDK!
8 2 3.49 MIELCAREK Jagoda OLA Wielkopolskie 05 U14 WP -- B.D. BUKSALEWICZ Barbara LDK!
Kula (3) K
1 11.25 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 04 U14 MZ III NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2017 4 LDK!
2 10.52 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U14 DS IV MARKOWSKA Małgorzata MARKOWSKI Tomasz 5 LDK!
3 9.40 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP V CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2017 4 LDK!
4 9.30 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/3135/17 , 2017 BEZ LDK!
5 9.11 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP V KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Krzysztof , Z/2113/16 , 2018 4 LDK!
6 8.17 GRAJCAR Martyna MLKS Agros Żary 03 U16 LB -- KORSAK Przemysław Z/0520/17 2017 5 LDK!
7 7.88 MIKOŁAJCZAK Julia MUKS Szok Bojanowo 04 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2099/17 2017 BEZ LDK!
8 7.75 OLEŚ Anita LUKS Start Nakło 04 U14 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona B.D. Z/0548/18 2018 BEZ LDK!
9 7.57 ŁUGIEWICZ Adrianna KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1126/17 2018 5 LDK!
10 7.26 HATAŚ Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U14 PK -- SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/3794/17 2018 5 LDK!
60 m M
1 s 1 8.74 KOSMALA Antoni OLA Wielkopolskie 06 U12 WP -- B.D. SZYMKOWIAK Tomasz BEZ LDK!
2 s 1 8.74 NABORCZYK Norbert BOSiR Barcin 06 U12 KP -- MORITZ Rafał B.D. BEZ LDK!
3 s 1 9.01 KOŹMIC Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06 U12 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek BEZ LDK!
4 s 1 9.05 BŁĘDOWSKI Wiktor OLA Mazowieckie 06 U12 MZ -- FALIŃSKI Jacek LDK!
5 s 1 9.08 KAMIŃSKI Patryk OLA Lubuskie 06 U12 LB -- HOFFMAN Wioletta LDK!
6 s 1 9.10 AMONOWICZ Damian OLA Podlaskie 06 U12 PD -- FILEWICZ Stanisław LDK!
7 s 1 9.64 BIELSKI Sebastian OLA Warmińsko-mazurskie 06 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz LDK!
1 s 2 7.97 KOCHMAŃSKI Mateusz LKS Resovia Rzeszów 05 U14 PK -- B.D. TITTINGER Katarzyna BEZ LDK!
2 s 2 8.31 BIELSKI Mateusz OLA Podlaskie 05 U14 PD -- ANESZKO Marta BEZ LDK!
3 s 2 8.54 KANIA Konrad OLA Dolnośląskie 05 U14 DS -- B.D. LDK!
4 s 2 8.61 FIBNER Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka LDK!
5 s 2 8.73 TOBOLSKI Konrad OLA Kujawsko-pomorskie 05 U14 KP -- DEJEWSKI Michał LDK!
6 s 2 9.00 SAWIUK Michał MLKS Agros Żary 05 U14 LB -- SENDEREK Żaklina LDK!
7 s 2 9.02 OLBRYŚ Maksymilian OLA Warmińsko-mazurskie 05 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!
8 s 2 10.69 CHWEDORCZUK Jan Stanisław KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech Z/0205/18 2018 LDK!
1 s 3 7.68 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U14 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2017 4 LDK!
2 s 3 7.71 DANIEL Arkadiusz OLA Dolnośląskie 04 U14 DS -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz LDK!
3 s 3 7.89 TOMASZEWSKI Dominik LUKS Orkan Września 04 U14 WP -- B.D. SZYMKOWIAK Tomasz B.D. , Z/4352/17 , 2017 BEZ LDK!
4 s 3 8.16 KUCIŃSKI Konrad MAL-MKLA Mława 04 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof BEZ LDK!
5 s 3 8.17 ŻUCHOWSKI Daniel LKS Lubawa 04 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3498/17 2017 4 LDK!
6 s 3 8.30 ZEGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 04 U14 PK -- BARSZCZ Ewa BARSZCZ Mirosław BEZ LDK!
7 s 3 8.41 HAWEŁKO Igor GKS Olimpia Grudziądz 04 U14 KP -- DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław , Z/3491/17 , 2017 BEZ LDK!
1 s 4 7.58 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 03 U16 WP -- OLEJNICKA Dominika Z/2375/17 2017 4
2 s 4 7.63 CYBULSKI Filip MUKS Płock 03 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/0606/17 2017 4 LDK!
3 s 4 7.74 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/0656/17 2017 4 LDK!
4 s 4 7.75 PIEKOSZEWSKI Dominik LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0480/17 2017 4 LDK!
5 s 4 7.94 DRABIK Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert , Z/0963/17 , 2017 5 LDK!
6 s 4 8.00 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2018 5
7 s 4 8.13 KOZIŃSKI Konstanty MLKS Agros Żary 03 U16 LB -- ŁABUL Wioletta Z/0521/17 2017 BEZ LDK!
300 m M
1 s 1 46.66 HAJDUK Dawid OLA Lubuskie 06 U12 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra BEZ LDK!
2 s 1 47.81 PAPIÓR Wojciech OLA Dolnośląskie 06 U12 DS -- GIERCZYK Estera BEZ LDK!
3 s 1 48.37 LASKOWSKI Wiktor OLA Mazowieckie 07 U12 MZ -- SZUSTER Katarzyna LDK!
4 s 1 48.43 ZYGA Maciej OLA Lubuskie 05 U14 LB -- HOFFMAN Wioletta LDK!
5 s 1 50.76 LIS Michał LKS Vectra Włocławek 07 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0573/18 2018 BEZ LDK!
1 s 2 47.90 ZASŁONA Szymon OLA Podlaskie 06 U12 PD -- FILEWICZ Stanisław LDK!
2 s 2 49.58 ANDRZEJCZAK Jeremi niest. Poznań 06 U12 WP -- KOŚCIELNIAK Marzena LDK!
3 s 2 49.70 BIEŃKOWSKI Marcin OLA Warmińsko-mazurskie 07 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LDK!
4 s 2 53.13 KSIĄŻEK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 07 U12 PK -- DZIUBA Bogdan LDK!
1 s 3 43.36 OSTACHOWSKI Antoni OLA Mazowieckie 05 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. BEZ LDK!
2 s 3 43.95 JAWORSKI Oliwier SSMKS Parasol Wrocław # 05 U14 DS -- B.D. B.D. BEZ LDK!
3 s 3 48.36 MIERZWIŃSKI Ksawery UKB Szubin 05 U14 KP -- WOCHNA Marek Z/1130/16 2018 BEZ
1 s 4 44.61 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl # 05 U14 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Krzysztof , Z/0394/18 , 2018 LDK!
2 s 4 46.74 BOGACZYŃSKI Maksymilian OLA Wielkopolskie 05 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka LDK!
3 s 4 46.74 KOWALCZYK Miłosz OLA Lubuskie 04 U14 LB -- WYGODZKA Ewa LDK!
4 s 4 48.94 ROMANOWSKI Piotr OLA Podlaskie - Łomża 05 U14 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław BEZ LDK!
5 s 4 49.70 BIEŃKOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3152/17 , 2018 BEZ LDK!
1 s 5 41.06 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 04 U14 LB V WISZ Dariusz Z/4695/17 2017 5 LDK!
2 s 5 41.91 PIĘTA Dawid OLA Dolnośląskie 04 U14 DS V JANECZEK Jarosław JANECZEK Jarosław LDK!
1 s 6 40.38 ZYSKOWSKI Oliwier OLA Podlaskie 04 U14 PD IV SOWÓL Jolanta LDK!
2 s 6 41.10 SZPANELEWSKI Dawid KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U14 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/4242/17 2018 BEZ LDK!
3 s 6 42.88 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U14 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2018 BEZ LDK!
4 s 6 44.22 PIASECZNY Borys LUKS Orkan Września 04 U14 WP -- B.D. PUJDAK Andrzej , Z/2365/17 , 2017 BEZ LDK!
5 s 6 52.57 RIPPER Antoni OLA Mazowieckie 04 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech LDK!
1 s 7 38.44 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U16 DS III JANECZEK Jarosław Z/0254/17 2017 2 LDK!
2 s 7 38.65 KUSZ Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/1184/17 2018 3
3 s 7 39.49 WOŹNIAK Jakub WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/4673/17 2017 LDK!
4 s 7 41.08 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V FILEWICZ Stanisław SIERBA Bogdan , Z/3639/17 , 2017 5 LDK!
1 s 8 39.13 KORCZOWSKI Max CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/0892/17 2018 3 LDK!
2 s 8 40.03 KAŹMIERSKI Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U16 WP IV WYRZYKIEWICZ Adrian Z/2135/16 2017 4
3 s 8 41.71 PALIGA Michał MLKS Agros Żary 03 U16 LB V WISZ Dariusz Z/0526/17 2017 5 LDK!
4 s 8 42.71 JAKUBOWSKI Mateusz LKS Lubawa 03 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek , Z/0424/17 , 2017 BEZ LDK!
1000 m M
1 s 1 3:58.33 GAWŁOWICZ Piotr SSMKS Parasol Wrocław # 06 U12 DS -- B.D. LDK!
2 s 1 4:00.94 KOŃCZAL Dawid LUKS Start Nakło 06 U12 KP -- B.D. JANKOWSKI Marcin , Z/0120/18 , 2018 BEZ LDK!
3 s 1 4:03.08 FERCHMIN Kacper OLA Wielkopolskie 06 U12 WP -- KASPRZYK Marek GULCZYŃSKA Grażyna # BEZ LDK!
4 s 1 4:07.25 TWOREK Damian KKS Victoria Stalowa Wola 06 U12 PK -- DZIUBA Bogdan LDK!
5 s 1 4:10.20 LINDORF Adrian OLA Warmińsko-mazurskie 06 U12 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata BEZ LDK!
6 s 1 4:27.96 TOMCZAK Wojciech OLA Podlaskie 07 U12 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław LDK!
7 s 1 4:30.70 WITCZAK Ziemowit OLA Lubuskie 06 U12 LB -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
8 s 1 4:39.37 ZWOLIŃSKI Maciej OLA Mazowieckie 06 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech LDK!
1 s 2 3:13.19 JURKOWSKI Matesz OLA Mazowieckie 05 U14 MZ -- B.D. BEZ LDK!
2 s 2 3:13.24 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/0320/18 2018 BEZ LDK!
3 s 2 3:19.67 LEWANDOWSKI Paweł LUKS Start Nakło 05 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1328/16 2017 BEZ LDK!
4 s 2 3:23.89 ŁUKASIK Piotr OLA Dolnośląskie 05 U14 DS -- CZEKIEL Jan LDK!
5 s 2 3:26.85 DZIEGAŃSKI Piotr OLA Warmińsko-mazurskie 05 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz LDK!
6 s 2 3:39.96 TOMCZAK Stanisław OLA Podlaskie 05 U14 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław BEZ LDK!
7 s 2 3:43.80 STĘPIEŃ Damian PLKS Gwda Piła # 05 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/0264/18 , 2018 LDK!
8 s 2 4:00.34 JOŃCZYK Kacper ZLKL Zielona Góra # 05 U14 LB -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
1 s 3 2:57.66 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 04 U14 KP V KARNAS Zbigniew KARNAS Grażyna , Z/4508/17 , 2018 4 LDK!
2 s 3 2:59.41 GÓRCZYŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 04 U14 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0027/18 , 2018 LDK!
3 s 3 3:02.14 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław # 04 U14 DS -- B.D. Z/0465/18 2018 BEZ
4 s 3 3:03.18 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 04 U14 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2017 LDK!
5 s 3 3:05.32 TROJNAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 04 U14 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/4611/17 2018 BEZ LDK!
6 s 3 3:13.31 CZYŻ Bartosz PLKS Gwda Piła 04 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/2132/16 , 2018 BEZ LDK!
7 s 3 3:20.83 ROMBALSKI Maksymilian MLKS Agros Żary 04 U14 LB -- SENDEREK Żaklina WISZ Mateusz , Z/4697/17 , 2017 BEZ LDK!
8 s 3 3:21.57 KOWALCZYK Dominik OLA Podlaskie 04 U14 PD -- SOWÓL Jolanta LDK!
1 s 4 2:52.25 HOJAN Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/1182/17 2018 3 LDK!
2 s 4 2:54.57 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U16 PK V TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/1745/17 2018 3 LDK!
3 s 4 2:59.71 LUBELSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0319/17 2017 BEZ LDK!
4 s 4 3:01.93 ANDRZEJCZAK Stanisław OLA Dolnośląskie 03 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz LDK!
5 s 4 3:03.73 SZCZUREK Kacper MKS Baszta Szamotuły 03 U16 WP -- OLEJNICKA Dominika Z/2379/17 2017 BEZ
6 s 4 3:07.25 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0984/17 2017 BEZ
7 s 4 3:18.53 ONUCHOWSKI Maciej MLKS Agros Żary 03 U16 LB -- SKORUPA Joanna Z/0522/17 2017 5 LDK!
60 m pł M Mł M
1 s 1 9.24 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/0720/17 2017 3 LDK!
2 s 1 9.27 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2017 3 LDK!
3 s 1 9.31 SZLACHTA Stanisław CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1188/17 2018 3 LDK!
4 s 1 9.40 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2017 4 LDK!
5 s 1 9.57 NOGA Oskar GKS Olimpia Grudziądz 03 U16 KP -- B.D. DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/3629/17 , 2017 BEZ LDK!
6 s 1 9.79 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2017 5 LDK!
7 s 1 10.53 DĄBKOWSKI Radosław KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata , Z/3675/17 , 2018 BEZ LDK!
8 s 1 10.60 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04 U14 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Grażyna , Z/4507/17 , 2018 BEZ LDK!
9 s 1 10.82 PRAWDZIK Kacper OLA Podlaskie 04 U14 PD -- ANESZKO Marta LDK!
Wzwyż M
1 1 1.60 HYL Gracjan PLKS Gwda Piła 05 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy BEZ LDK!
2 1 1.40 BUTRA Tobiasz OLA Dolnośląskie 05 U14 DS -- FLOREK Dariusz LDK!
3 1 1.35 ZDANOWSKI Oliwier niest. Olsztyn 05 U14 WN -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew LDK!
4 1 1.25 JUREC Hubert OLA Lubuskie 05 U14 LB -- WISZ Mateusz
5 1 1.20 BARTOSIŃSKI Wiktor KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/0204/18 , 2018 BEZ LDK!
6 1 1.15 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl # 05 U14 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Krzysztof , Z/0330/18 , 2018 LDK!
  1 NM ŻURAWSKI Wiktor OLA Kujawsko-pomorskie # 05 U14 KP --
1 2 1.40 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 06 U12 LB -- KOZIEŁ Marek B.D. LDK!
2 2 1.35 BANASZKIEWICZ Dawid OLA Warmińsko-mazurskie 07 U12 WN -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew LDK!
3 2 1.30 SZEWCZYK Wojciech OLA Mazowieckie 06 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian LDK!
4 2 1.25 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 06 U12 WP -- WAWRUSZAK Andrzej BEZ
5 2 1.15 ZASŁONA Jakub niest. Białystok 06 U12 PD -- FILEWICZ Stanisław LDK!
  2 NM GAJOWNICZEK Kamil UKS Cyprianka # 06 U12 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr BEZ LDK!
1 3 1.95 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ II WITKOWSKI Bartosz DANELSKI Andrzej # , Z/3064/16 , 2017 3 LDK!
2 3 1.82 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 03 U16 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian , Z/2672/17 , 2017 3 LDK!
3 3 1.65 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB V FILIPOWSKI Krzysztof Z/3880/16 2017 5
4 3 1.60 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- FILEWICZ Stanisław SIERBA Bogdan , Z/3640/17 , 2017 BEZ LDK!
5 3 1.50 KOTEWICZ Dominik KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1444/17 2018 BEZ LDK!
6 3 1.45 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2018 BEZ LDK!
1 4 1.70 ZAKRZEWSKI Damian OLA Mazowieckie 04 U14 MZ V WITKOWSKI Bartosz LDK!
2 4 1.70 SELERZYŃSKI Hubert UKS Czapla Białe Błota 04 U14 KP V KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/0760/16 2018 5 LDK!
3 4 1.55 OLANIUK Kacper UKS Orlica Domaniów 04 U14 DS -- MIKODA Lilla
4 4 1.55 OLSZYŃSKI Jakub OLA Podlaskie 04 U14 PD -- FILEWICZ Stanisław BEZ LDK!
5 4 1.50 JASIŃSKI Karol PLKS Gwda Piła 04 U14 WP -- B.D. BEZ LDK!
6 4 1.50 NIECIECKI Jakub MKS Truso Elbląg 04 U14 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra LICZNERSKI Jacek # Z/3329/17 2018 BEZ LDK!
7 4 1.40 KILANOWSKI Wojciech MLKS Agros Żary 04 U14 LB -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta WISZ Dariusz , Z/4692/17 , 2017 BEZ LDK!
W dal M
1 3 5.49 ANTONIAK Maciej LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U14 PD -- KOTOWSKI Jan BEZ LDK!
2 3 5.48 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U14 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2018 5 LDK!
3 3 5.43 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 04 U14 DS -- KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta KNULL Mariusz , Z/4296/17 , 2017 BEZ LDK!
4 3 5.12 BEDRA Patryk MAL-MKLA Mława 04 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof BEZ LDK!
5 3 4.82 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2017 BEZ LDK!
6 3 4.73 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 04 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna , Z/4126/17 , 2018 BEZ LDK!
7 3 4.72 PŁOSZAJSKI Norbert MLKS Agros Żary 04 U14 LB -- HOFFMAN Wioletta BEZ LDK!
8 3 4.64 TARANOWSKI Oliwier LKS Lubawa 04 U14 WN -- OSTANEK Aneta TYKARSKI Marek , Z/0099/18 , 2018 5 LDK!
1 4 5.58 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2017 5 LDK!
2 4 5.45 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof Z/3880/16 2017 5
3 4 5.33 DZIUBIŃSKI Grzegorz LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata ULIASZ Małgorzata Z/1791/17 2017 BEZ LDK!
4 4 5.26 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0317/17 2017 5 LDK!
5 4 5.05 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian , Z/1433/17 , 2017 BEZ LDK!
6 4 4.89 BALEWSKI Dawid KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1443/17 2018 5 LDK!
  4 NM GÓRAL Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl # 03 U16 PK -- SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0161/17 2018 BEZ LDK!
W dal strefa M
1 1 4.51 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 06 U12 WP -- CICHOWLAS Agnieszka B.D. CICHOWLAS Agnieszka BEZ LDK!
2 1 4.47 BEDNARCZYK Maciej OLA Mazowieckie 06 U12 MZ -- FALIŃSKI Jacek BEZ LDK!
3 1 4.46 KWIECIŃSKI Gracjan OLA Dolnośląskie 06 U12 DS -- FLOREK Dariusz LDK!
4 1 4.31 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 06 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2018 BEZ LDK!
5 1 4.04 JANICKI Miłosz OLA Podlaskie 06 U12 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor BEZ LDK!
6 1 3.80 REJCH Paweł OLA Podkarpackie 07 U12 PK -- ZŁOTEK Grzegorz LDK!
7 1 3.80 CHYŻA Filip OLA Warmińsko-mazurskie 07 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LDK!
8 1 3.63 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary # 07 U12 LB -- ŁABUL Wioletta LDK!
1 2 5.21 PIEŃKO Dominik OLA Dolnośląskie 05 U14 DS -- KOŁODZIEJCZYK-IWANOWSKA Dorota KOŁODZIEJCZYK-IWANOWSKA Dorota LDK!
2 2 5.05 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 05 U14 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2018 BEZ LDK!
3 2 4.91 JACKOWSKI Mateusz LKS Lubawa 05 U14 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/0098/18 , 2018 BEZ LDK!
4 2 4.80 GRYCZYŃSKI Szymon OLA Lubuskie 05 U14 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra BEZ LDK!
5 2 4.43 JANÓW Wiktor OLA Podkarpackie 05 U14 PK -- TORBA Agnieszka LDK!
6 2 4.30 POPŁAWSKI Jan OLA Podlaskie 05 U14 PD -- ANESZKO Marta LDK!
7 2 4.12 DZIEŁAK Piotr KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech Z/0207/18 2018 BEZ LDK!
8 2 3.84 DERLATKA Kacper PLKS Gwda Piła 05 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. KRZEWIŃSKI Ignacy BEZ LDK!
Kula (5) M
1 11.52 LEŚNIOWSKI Oskar LKS Górnik Wałbrzych 04 U14 DS V ULIASZ Małgorzata KOTYNIA Hanna Z/1801/17 2017 BEZ LDK!
2 10.86 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2017 4 LDK!
3 10.49 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/3656/17 2017 5
4 10.37 GOŹDZIK Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0301/17 2017 5 LDK!
5 9.20 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 04 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2017 BEZ LDK!
6 8.80 ZAKRZEWSKI Hubert MLKS Agros Żary 03 U16 LB -- ŁABUL Wioletta Z/0524/17 2017 BEZ LDK!
7 8.75 STRZELECKI Oskar UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4624/17 2018 LDK!
8 5.10 MISZCZYSZYN Bartosz KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech Z/0837/18 2018 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1532120704651 sekund