Toruń 06.01.2018
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
60 m K
1 1 s 1 7.69 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP -- PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2017 1
2 2 s 1 7.89 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
3 8 s 1 8.04 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0399/15 2017 2
4 10 s 1 8.08 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -- BIELA Marek Z/4607/15 2017 2
5 12 s 1 8.09 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2017 2
6 17 s 1 8.15 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2017 2
1 3 s 2 7.91 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U18 ZP -- B.D. # Z/5288/15 2017 2
2 5 s 2 7.92 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL -- BIELA Marek Z/0307/15 2018 1
3 4 s 2 7.92 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U16 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2017 3
4 7 s 2 8.00 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/4999/15 2018 2
5 14 s 2 8.12 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2017 1
6 22 s 2 8.24 DŻUGAN Aleksandra RKS Rumia 01 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/2232/15 2017 3
7 24 s 2 8.30 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U23 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2018 2
1 9 s 3 8.05 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2017 2 LDK!
2 13 s 3 8.11 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2018 1
3 16 s 3 8.14 GRYGIEL Amelia MKL Maraton Świnoujście 03 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena Z/6389/15 2017 2 LDK!
4 18 s 3 8.17 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 04 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4649/17 , 2018 3 LDK!
5 21 s 3 8.23 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U23 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0229/14 2018 1
6 40 s 3 8.50 KOBIERECKA Julia UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2935/16 2017 3
1 11 s 4 8.09 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1576/16 2017 3
2 15 s 4 8.14 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel WOŹNIAK Jacek Z/2285/16 2017 2 LDK!
3 20 s 4 8.19 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2018 1
4 23 s 4 8.25 PIECUCH Marta RKS Rumia 03 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0233/17 2018 3 LDK!
5 28 s 4 8.40 ADASZAK Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- KOHUTEK Artur Z/0677/16 2017 3
6 34 s 4 8.42 JAKUBIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/0609/17 2017 4 LDK!
7 38 s 4 8.48 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U20 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2017 3
1 26 s 5 8.33 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2017 3
2 33 s 5 8.42 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław , Z/0256/15 , 2018 2
3 37 s 5 8.47 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 02 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0644/17 2018 3
4 43 s 5 8.52 REJCHERT Anna UKS Chrobry Międzyzdroje 04 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał WALKOWIAK Janusz Z/2816/16 2017 3 LDK!
5 50 s 5 8.54 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2
6 59 s 5 8.59 UZARSKA Julia LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0420/17 2017 4 LDK!
  s 5 DQ KĘPA-DANEK Aleksandra UKS-MOS Opole 03 U16 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/1348/17 2017 4 LDK!
1 6 s 6 7.94 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL -- BOCZARSKI Zbigniew Z/0652/15 2017 2
2 36 s 6 8.43 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/5436/15 2017 4
3 35 s 6 8.43 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2017 2
4 45 s 6 8.53 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0073/17 2018 3 LDK!
5 55 s 6 8.57 ELWART Wiktoria MKL Toruń 00 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/5034/15 2017 3
6 57 s 6 8.58 MALINOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- B.D. MAGDOWSKI Michał # , Z/6531/15 , 2017 4 LDK!
7 63 s 6 8.62 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0154/16 2017 3
1 58 s 7 8.59 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0603/17 2017 3
2 68 s 7 8.68 HUK Oliwia AML Słupsk 04 U16 PM -- B.D. B.D. CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta , Z/4648/17 , 2018 3 LDK!
3 72 s 7 8.71 BARANIAK Barbara SKLA Sopot 03 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł ANDRZEJCZAK Paweł Z/2980/17 2018 3 LDK!
4 73 s 7 8.72 CYSEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0718/16 2017 4 LDK!
5 88 s 7 8.79 KAWLEWSKA Oliwia RKS Rumia 03 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej B.D. B.D. Z/0234/17 2018 4 LDK!
6 89 s 7 8.81 TOMASZEWSKA Kinga KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna Z/2073/17 2018 4 LDK!
7 109 s 7 9.05 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2017 4
1 51 s 8 8.54 WĄGIEL Anna UKS Sprinter Słodków 03 U16 WP -- ROSIAK Robert Z/0219/17 2017 3 LDK!
2 66 s 8 8.64 PAWLACZYK Joanna UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- BIERŁA Władysław Z/3251/16 2018 4
3 67 s 8 8.66 FAFIŃSKA Paulina LKS Lubawa 06 U14 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0097/18 2018 5 LDK!
4 69 s 8 8.71 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -- BIELA Marek Z/4616/15 2017 3
5 79 s 8 8.76 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3311/17 2018 5
6 103 s 8 8.94 STEFANIAK Daria UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0703/17 2018 5
1 52 s 9 8.55 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2017 4
2 54 s 9 8.57 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3089/16 , 2017 3 LDK!
3 78 s 9 8.75 MAKARA Julianna SKLA Sopot 03 U16 PM -- B.D. WERNER Bernard , Z/3179/17 , 2018 4
4 85 s 9 8.78 TYKARSKA Adrianna LKS Lubawa 02 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3339/16 2017 5 LDK!
5 104 s 9 8.97 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2017 1
1 29 s 10 8.40 SYPNIEWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP --
2 46 s 10 8.53 BUJALSKA Julia MKS Truso Elbląg 03 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0188/17 2018 4 LDK!
3 49 s 10 8.54 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0376/17 2018 3 LDK!
4 65 s 10 8.63 BIEDRZYCKA Malwina LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0422/17 2017 4 LDK!
5 71 s 10 8.71 BŁASZK Aleksandra KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna Z/2053/17 2018 5 LDK!
6 75 s 10 8.73 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/3894/15 2017 4
7 77 s 10 8.74 WOJTYRA Viktoria UKS Sprinter Słodków 02 U18 WP -- ROSIAK Robert Z/1565/16 2017 4 LDK!
1 62 s 11 8.62 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 02 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/2872/17 2017 3 LDK!
2 70 s 11 8.71 LASKIEWICZ Zofia MKS Truso Elbląg 03 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0191/17 2018 3 LDK!
3 74 s 11 8.72 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 05 U14 KP -- B.D. BAUMGART Iwona , Z/6554/15 , 2018 5 LDK!
4 83 s 11 8.77 MILEJSKA Matylda KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3898/16 , 2018 4 LDK!
4 82 s 11 8.77 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0067/18 2018 4
6 113 s 11 9.12 JASIŃSKA Alicja MKL Toruń 06 U14 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0696/18 2018
1 91 s 12 8.82 KŁODAWSKA Nikola UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2662/17 2017 5 LDK!
2 96 s 12 8.87 KABUŁA Oliwia MKS Truso Elbląg 02 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0478/16 2018 4 LDK!
3 106 s 12 9.03 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2017 4
4 115 s 12 9.16 ZŁOTOWSKA Julia LKS Lubawa 04 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3497/17 , 2017 BEZ LDK!
5 116 s 12 9.18 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN -- MORGAŚ Tomasz Z/0068/18 2018 BEZ
6 123 s 12 9.38 STYCZEŃ Alicja MKS Truso Elbląg 04 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/3331/17 2018 5 LDK!
1 90 s 13 8.82 DOKSA Maja MKL Toruń 05 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. LDK!
2 100 s 13 8.93 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2018 BEZ
3 108 s 13 9.04 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5695/15 2017 5
4 118 s 13 9.19 MIKOŁAJCZAK Julia MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2099/17 2017 BEZ LDK!
5 122 s 13 9.34 ZACHARA Izabela SKLA Sopot 04 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0023/18 2018 BEZ LDK!
6 128 s 13 9.66 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 07 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2018 BEZ LDK!
1 19 s 14 8.18 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/0588/14 2017 3
2 53 s 14 8.56 BUDNIK Natalia SKLA Sopot 96 U23 PM -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/0218/18 , 2018
3 97 s 14 8.89 TOMASZEWSKA Natalia MKL Toruń 04 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/0698/18 2018
4 117 s 14 9.18 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 05 U14 KP -- B.D.
1 25 s 15 8.32 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/2927/16 2017 2
2 31 s 15 8.42 PUKOWNIK Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- KOHUTEK Artur Z/3300/17 2017 5
3 64 s 15 8.63 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/2685/17 2017 4
4 86 s 15 8.78 JANKOWSKA Urszula KS Jelonki Dobre Miasto 02 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0482/18 2018
5 99 s 15 8.90 URBANEK Gabriela GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- SZUBRING Zbigniew Z/3855/16 2017 5
1 27 s 16 8.40 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 03 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3277/17 2017 4
2 30 s 16 8.42 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ -- JOBT Andrzej Z/3000/17 2017 4
3 41 s 16 8.50 GÓRECKA Aleksandra RKS Rumia 03 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/3576/17 2018 3 LDK!
4 47 s 16 8.54 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2017 4
5 60 s 16 8.60 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2018 2 LDK!
6 81 s 16 8.77 OSTRZYCKA Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- SCHUBRING Zbigniew Z/3630/17 2017 5
7 92 s 16 8.83 BIELACKA Weronika MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3342/17 2017 5
1 32 s 17 8.42 STRUGIŃSKA Oliwia MKS Truso Elbląg 03 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0193/17 2018 4 LDK!
2 44 s 17 8.53 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2017 4 LDK!
3 56 s 17 8.58 KACZYŃSKA Julia OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/3210/17 2017 5 LDK!
4 94 s 17 8.85 STEJMAN Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0126/18 2018
5 98 s 17 8.90 WAJER Daria LUKS Start Nakło 03 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin B.D. Z/3757/17 2017 5 LDK!
6 101 s 17 8.93 SZYMAŃSKA Nicola MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0129/18 2018 BEZ
7 105 s 17 9.01 LUBIŃSKA Maxima MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1006/17 2018 5 LDK!
1 48 s 18 8.54 SZLENDAK Milena MKS Truso Elbląg 04 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/0009/18 2018 5
2 61 s 18 8.61 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP -- B.D. ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2017 4 LDK!
3 102 s 18 8.93 KAMIŃSKA Zofia MUKL Brodnica 04 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3268/17 2018 5
4 119 s 18 9.21 ZAGÓRSKA Aleksandra KS Zamek Kurzętnik 04 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0088/18 2018
5 125 s 18 9.53 KORZENIEWSKA Julia MKS Truso Elbląg 04 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/3330/17 2018 BEZ LDK!
6 129 s 18 9.69 MILEWICZ Dagmara GUKS Asy Dywity 04 U16 WN -- B.D. Z/0036/18 2018 BEZ
1 39 s 19 8.48 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0297/16 2018 5 LDK!
2 87 s 19 8.78 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 04 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2018 3 LDK!
3 93 s 19 8.83 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2222/16 2018 4
4 95 s 19 8.86 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 04 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2018 4
5 120 s 19 9.25 LEMKE Liliana SKLA Sopot 04 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0147/18 2018
6 121 s 19 9.27 FRIEBE Angelika UKS Przełaj Żerków 04 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/2591/17 2018 BEZ
1 76 s 20 8.74 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2018 5 LDK!
2 84 s 20 8.78 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2018 4
3 110 s 20 9.08 ZADROGA Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0102/18 2018 BEZ
4 114 s 20 9.16 REIWER Martyna MKL Toruń 05 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/0695/18 2018
5 126 s 20 9.62 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2018 BEZ
6 127 s 20 9.64 WIŚNIEWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 05 U14 WN -- B.D. Z/0037/18 2018 BEZ
7 130 s 20 9.95 STRUK Liliana KS Wejher Wejherowo 05 U14 PM -- GELO Krystyna Z/0045/18 2018 LDK!
1 42 s 21 8.51 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U14 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/4661/17 2017 LDK!
2 80 s 21 8.77 KUCIŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 05 U14 WN -- B.D. Z/0035/18 2018 5
3 s 21 8.88 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2018 BEZ LDK!
4 107 s 21 9.03 MARCHEWKA Martyna KS Wda Świecie 05 U14 KP -- PLISZKA Julia Z/0114/18 2018 BEZ
5 111 s 21 9.08 KASPRZAK Rozalia UKS Przełaj Żerków 05 U14 WP -- BIERŁA Dawid Z/2592/17 2018 BEZ
6 112 s 21 9.10 KOWALSKA Oliwia UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2218/16 2018 5
7 124 s 21 9.52 GADOMSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2221/16 2018 BEZ
200 m K
1 1 s 1 25.41 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1
2 4 s 1 26.12 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 U18 KP II B.D. ROSIŃSKI Zenon , Z/0674/16 , 2018 2 LDK!
3 10 s 1 26.74 DŻUGAN Aleksandra RKS Rumia 01 U18 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/2232/15 2017 3
4 15 s 1 27.06 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP III SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2017 1
1 2 s 2 25.59 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2017 1
2 3 s 2 25.86 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL II BIELA Marek Z/0307/15 2018 1
3 7 s 2 26.55 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/5101/15 2017 2
4 8 s 2 26.62 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U20 LD III FIRLIT Roman Z/4999/15 2018 2
5 11 s 2 26.85 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2017 2
1 13 s 3 27.00 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP III JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2017 2
2 16 s 3 27.20 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL III BIELA Marek Z/4607/15 2017 2
3 19 s 3 27.31 ELWART Wiktoria MKL Toruń 00 U20 KP IV BUTKIEWICZ Jacek Z/5034/15 2017 3
4 32 s 3 28.78 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U14 KP V WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2018 5 LDK!
5 38 s 3 29.04 KOBIERECKA Julia UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2935/16 2017 3
1 5 s 4 26.16 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U16 KP II PLISZKA Julia Z/4615/17 2017 3
2 9 s 4 26.63 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U18 ZP III B.D. # Z/5288/15 2017 2
3 18 s 4 27.29 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03 U16 ZP III JUNIEWICZ Dorota Z/1090/17 2017 2
4 22 s 4 27.74 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1576/16 2017 3
5 28 s 4 28.19 PARTYKA Alicja BKS Bydgoszcz 01 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/5100/15 2018 3
1 12 s 5 26.98 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/5325/15 2018 3
2 14 s 5 27.04 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/5436/15 2017 4
3 24 s 5 27.80 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 02 U18 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/0644/17 2018 3
4 26 s 5 28.06 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 02 U18 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2018 3
5 48 s 5 29.50 UZARSKA Julia LKS Lubawa 03 U16 WN V TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0420/17 2017 4 LDK!
1 30 s 6 28.32 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5440/15 2017 3
2 36 s 6 28.99 KAWLEWSKA Oliwia RKS Rumia 03 U16 PM V SZYMAŃSKI Maciej B.D. B.D. Z/0234/17 2018 4 LDK!
3 47 s 6 29.43 CYSEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0718/16 2017 4 LDK!
4 53 s 6 29.87 PRZYBYŁ Daria UKS Sprinter Słodków 02 U18 WP -- ROSIAK Robert Z/1566/16 2017 4 LDK!
1 34 s 7 28.89 BIEDRZYCKA Malwina LKS Lubawa 03 U16 WN V TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0422/17 2017 4 LDK!
2 45 s 7 29.35 TYKARSKA Adrianna LKS Lubawa 02 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3339/16 2017 5 LDK!
3 50 s 7 29.62 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2017 4
4 52 s 7 29.67 BĄKOWSKA Julianna BKS Bydgoszcz 05 U14 KP V BAUMGART Iwona GURNA Jolanta Z/1442/17 2018 BEZ LDK!
5 55 s 7 30.06 BIEDRZYCKA Roksana KS Maków Biega 00 U20 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5870/15 2018 4
1 39 s 8 29.05 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U16 KP V MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2017 4
2 40 s 8 29.15 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 03 U16 WN V TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0423/17 2017 3 LDK!
1 6 s 9 26.28 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL III BOCZARSKI Zbigniew Z/0652/15 2017 2
2 17 s 9 27.23 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ III MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2
3 62 s 9 30.67 TĘŻYCKA Amelia UKS Skompensis Skępe 06 U14 KP -- B.D. Z/4760/17 2018
4 71 s 9 33.86 NEHRING Magdalena KS Zamek Kurzętnik 01 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2693/17 2017 BEZ
1 29 s 10 28.29 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2017 2 LDK!
2 49 s 10 29.56 BŁASZK Aleksandra KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna Z/2053/17 2018 5 LDK!
  s 10 DNF SIROKOS Alicja MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0783/18 2018
  s 10 DQ KOSZYK Kamila MKS Sambor Tczew 02 U18 PM -- B.D. MARKOWICZ Eugeniusz , Z/0577/16 , 2018 3 LDK!
1 20 s 11 27.46 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP IV KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2017 2 LDK!
2 23 s 11 27.75 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ IV CUCH Tadeusz Z/2037/16 2017 2
3 33 s 11 28.87 SARNOWSKA Natalia KS Zamek Kurzętnik 02 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0645/17 2018 4
4 57 s 11 30.25 TOMASZEWSKA Kinga KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna Z/2073/17 2018 4 LDK!
5 59 s 11 30.40 KAWECKA Justyna LUKS Lidzbark Welski 02 U18 WN -- AFELTOWICZ Karol Z/2832/16 2017 4
6 61 s 11 30.45 KUCIŃSKA Amelia KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/1742/16 2017 5
1 21 s 12 27.52 GÓRECKA Aleksandra RKS Rumia 03 U16 PM IV SZYMAŃSKI Maciej Z/3576/17 2018 3 LDK!
2 31 s 12 28.56 LASKIEWICZ Zofia MKS Truso Elbląg 03 U16 WN V LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0191/17 2018 3 LDK!
3 35 s 12 28.97 KĘPA-DANEK Aleksandra UKS-MOS Opole 03 U16 OP V ZIEMBA Krzysztof Z/1348/17 2017 4 LDK!
4 51 s 12 29.62 LUBIŃSKA Maxima MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1006/17 2018 5 LDK!
5 56 s 12 30.08 BIELACKA Weronika MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3342/17 2017 5
1 42 s 13 29.24 PRUCHNIEWSKA Amelia MUKL Brodnica 04 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/0354/18 2018
2 43 s 13 29.26 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U16 KP V MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2017 4
3 63 s 13 30.70 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/0479/17 2017 5
4 65 s 13 30.79 ŁUGIEWICZ Adrianna KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1126/17 2018 5 LDK!
5 69 s 13 32.15 LANGOWSKA Marta GKS Olimpia Grudziądz 03 U16 KP -- B.D. DEJEWSKI Michał SZUBRING Zbigniew , Z/3486/17 , 2017 BEZ LDK!
1 27 s 14 28.19 TUCKA Róża SKLA Sopot 04 U16 PM IV URBANEK Ryszard B.D. Z/4772/17 2017 4
2 37 s 14 29.00 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP V B.D. ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2017 4 LDK!
3 44 s 14 29.34 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 04 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2018 4
4 54 s 14 30.03 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0100/18 2018 BEZ
5 68 s 14 32.06 ZŁOTOWSKA Julia LKS Lubawa 04 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3497/17 , 2017 BEZ LDK!
1 41 s 15 29.19 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 04 U16 KP V WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2018 3 LDK!
2 46 s 15 29.41 SOBOLEWSKA Dominika UKS-MOS Opole 05 U14 OP V LACH Magdalena Z/3861/17 2017 5 LDK!
3 58 s 15 30.29 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2018 BEZ LDK!
4 60 s 15 30.41 LEMKE Liliana SKLA Sopot 04 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0147/18 2018
5 64 s 15 30.78 REIWER Martyna MKL Toruń 05 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/0695/18 2018
6 67 s 15 30.98 ZADROGA Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0102/18 2018 BEZ
1 25 s 16 27.99 CZYZYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 05 U14 KP IV BAUMGART Iwona Z/0110/18 2018
2 66 s 16 30.86 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK!
3 70 s 16 32.40 WOJCIECHOWSKA Ewelina KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/3234/16 2018 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.21 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
2 2 s 1 40.50 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2017 1
3 5 s 1 42.47 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2018 2 LDK!
4 9 s 1 42.97 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U23 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0045/14 2018 2
5 13 s 1 43.71 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 Sen WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2017 2
1 4 s 2 41.89 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2017 2 LDK!
2 7 s 2 42.72 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/6243/15 2017 3
3 10 s 2 43.18 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2426/15 2017 2
4 11 s 2 43.44 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/5364/15 2017 2
5 17 s 2 44.29 CIOK Klaudia KS Maków Biega 99 U20 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1334/16 2018 4
1 3 s 3 41.65 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP -- KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2017 2
2 14 s 3 43.77 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2017 3
3 18 s 3 44.36 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0259/17 2018 3 LDK!
4 19 s 3 44.37 REJCHERT Anna UKS Chrobry Międzyzdroje 04 U16 ZP III BŁOCIAN Rafał WALKOWIAK Janusz Z/2816/16 2017 3 LDK!
5 33 s 3 45.37 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0073/17 2018 3 LDK!
1 21 s 4 44.44 BARANIAK Barbara SKLA Sopot 03 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł ANDRZEJCZAK Paweł Z/2980/17 2018 3 LDK!
2 22 s 4 44.49 EJSMONT Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/1008/17 , 2018 3 LDK!
3 36 s 4 45.61 PANCYLEJKO Ewelina UKS-MOS Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2017 3 LDK!
4 38 s 4 45.97 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0154/16 2017 3
5 47 s 4 46.55 RANECKA Daria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/0587/14 2017 BEZ
1 6 s 5 42.72 PANASIUK Natalia RKS Rumia 00 U20 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/2238/15 2017 3
2 27 s 5 44.95 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2017 2
3 28 s 5 45.01 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 03 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3277/17 2017 4
4 42 s 5 46.25 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 03 U16 WN IV TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0423/17 2017 3 LDK!
5 48 s 5 46.65 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/3894/15 2017 4
1 12 s 6 43.66 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1007/17 2018 2 LDK!
2 20 s 6 44.39 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP III RATAJCZAK Maciej Z/5696/15 2017 2 LDK!
3 44 s 6 46.42 BIEDRZYCKA Roksana KS Maków Biega 00 U20 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5870/15 2018 4
4 46 s 6 46.46 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech Z/0067/18 2018 4
5 58 s 6 47.24 HERMAN Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata Z/0156/16 2017 4 LDK!
1 32 s 7 45.28 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN IV POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/0260/17 , 2018 3 LDK!
2 34 s 7 45.41 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 03 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/1441/17 2018 4
3 39 s 7 45.99 RYDELEK Nina OKS Start Otwock 03 U16 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/0339/17 2017 4
4 57 s 7 47.24 MILEJSKA Matylda KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3898/16 , 2018 4 LDK!
5 68 s 7 48.22 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra LKS Lubawa 03 U16 WN V TYKARSKI Marek Z/0479/17 2017 5
1 24 s 8 44.75 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3
2 43 s 8 46.26 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1933/15 2017 3
3 66 s 8 48.12 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN V MORGAŚ Tomasz Z/0068/18 2018 BEZ
4 71 s 8 48.80 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3895/16 , 2018 5 LDK!
5 73 s 8 49.39 TOŚ Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3896/16 , 2018 BEZ LDK!
1 23 s 9 44.64 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U16 WN III NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2018 2
2 49 s 9 46.67 JANKOWSKA Angelika UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP V BIERŁA Dawid Z/0700/17 2018 4
3 59 s 9 47.49 KOWALSKA Oliwia UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ V CZYŻ Maciej Z/2218/16 2018 5
4 78 s 9 49.99 STEFANIAK Daria UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0703/17 2018 5
5 82 s 9 51.51 KASZUBOWSKA Julia KS Wda Świecie 04 U16 KP -- PLISZKA Julia Z/0112/18 2018 BEZ
6 85 s 9 52.09 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2018 BEZ
1 62 s 10 47.66 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/2222/16 2018 4
2 70 s 10 48.46 FAFIŃSKA Paulina LKS Lubawa 06 U14 WN V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0097/18 2018 5 LDK!
3 77 s 10 49.97 KLAJBOR Katarzyna LUKS Serock 03 U16 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2203/17 2018 BEZ
4 81 s 10 50.63 PAWLACZYK Joanna UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- BIERŁA Władysław Z/3251/16 2018 4
5 87 s 10 53.65 OLBRYŚ Zuzanna MLKS Ostróda 03 U16 WN -- NOWICKI Ryszard BEZ LDK!
6 89 s 10 54.19 GADOMSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2221/16 2018 BEZ
1 8 s 11 42.95 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/3200/17 2017 3
2 25 s 11 44.79 BUDNIK Natalia SKLA Sopot 96 U23 PM -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/0218/18 , 2018
3 26 s 11 44.84 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0376/17 2018 3 LDK!
4 41 s 11 46.04 GÓRECKA Marta LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP -- B.D. B.D. , Z/6275/15 , 2018 4 LDK!
5 45 s 11 46.44 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 02 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/2872/17 2017 3 LDK!
6 84 s 11 51.68 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 06 U14 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/0055/18 , 2018 LDK!
1 35 s 12 45.56 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3089/16 , 2017 3 LDK!
2 37 s 12 45.70 SARNOWSKA Natalia KS Zamek Kurzętnik 02 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0645/17 2018 4
3 51 s 12 46.80 BEMBNISTA Martyna LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3439/16 2017 4 LDK!
4 61 s 12 47.55 JANKOWSKA Urszula KS Jelonki Dobre Miasto 02 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0482/18 2018
5 63 s 12 47.68 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2018 4 LDK!
6 90 s 12 54.31 KULPA Natalia OKS Start Otwock 03 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2936/17 2017 BEZ
1 15 s 13 43.83 GRYGIEL Amelia MKL Maraton Świnoujście 03 U16 ZP III ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena Z/6389/15 2017 2 LDK!
2 16 s 13 43.86 PIECUCH Marta RKS Rumia 03 U16 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0233/17 2018 3 LDK!
3 31 s 13 45.26 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ IV JOBT Andrzej Z/3000/17 2017 4
4 40 s 13 46.03 WOJCIECHOWSKA Dominika UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP IV HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek Z/0222/17 2017 5 LDK!
5 69 s 13 48.30 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 03 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/2588/16 2018 4
6 88 s 13 54.02 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 03 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0119/18 2018
1 52 s 14 46.88 HENNIG Julia KS Wda Świecie 03 U16 KP V PLISZKA Julia Z/4003/17 2018 4
2 54 s 14 46.93 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2017 4 LDK!
3 56 s 14 47.22 ANTKIEWICZ Kinga SKLA Sopot 03 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0025/18 2018 5
4 67 s 14 48.15 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP V BIERŁA Dawid Z/0705/17 2018 4
5 76 s 14 49.69 BRUŹ Nina MKL Toruń 04 U16 KP --
1 50 s 15 46.71 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0100/18 2018 BEZ
2 53 s 15 46.92 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3311/17 2018 5
3 60 s 15 47.50 SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 04 U16 PM V BORUSIŃSKA Aleksandra Z/4646/17 2018 LDK!
4 74 s 15 49.45 ZACHARA Izabela SKLA Sopot 04 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0023/18 2018 BEZ LDK!
5 86 s 15 53.29 MILEWICZ Dagmara GUKS Asy Dywity 04 U16 WN -- B.D. Z/0036/18 2018 BEZ
1 29 s 16 45.10 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 04 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4649/17 , 2018 3 LDK!
2 30 s 16 45.14 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2018 4
3 75 s 16 49.61 RACINOWSKA Wiktoria KS Wda Świecie 04 U16 KP -- PLISZKA Julia Z/0113/18 2018 5
4 83 s 16 51.58 FRIEBE Angelika UKS Przełaj Żerków 04 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/2591/17 2018 BEZ
5 96 s 16 60.41 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 04 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0071/18 2018
1 64 s 17 47.71 KUCIŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 05 U14 WN V B.D. Z/0035/18 2018 5
2 72 s 17 48.89 KASPRZAK Rozalia UKS Przełaj Żerków 05 U14 WP -- BIERŁA Dawid Z/2592/17 2018 BEZ
3 79 s 17 50.17 KUBICZ Magdalena MUKS Płock 05 U14 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/0059/18 2018
4 92 s 17 54.56 WIŚNIEWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 05 U14 WN -- B.D. Z/0037/18 2018 BEZ
5 93 s 17 55.23 WÓJCIK Magdalena OKS Start Otwock 04 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2939/17 2017 BEZ
6 95 s 17 55.96 JOBS Dagmara KS Zamek Kurzętnik 05 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0093/18 2018
1 55 s 18 46.94 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U14 WP V RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2018 BEZ LDK!
2 65 s 18 48.02 SIKORA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2472/17 , 2018 5 LDK!
3 80 s 18 50.61 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 06 U14 PM -- URBANEK Ryszard B.D. Z/0052/18 2018 BEZ
4 91 s 18 54.49 STANKIEWICZ Zuzanna GUKS Asy Dywity 06 U14 WN -- B.D. Z/0034/18 2018 BEZ
5 94 s 18 55.54 WYSZKOWSKA Malina SKLA Sopot 06 U14 PM -- URBANEK Ryszard Z/0044/18 2018
600 m K
1 s 1 1:32.43 BRONOWSKA Zuzanna MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1766/15 2017 1
2 s 1 1:34.61 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2017 2
3 s 1 1:34.73 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/2234/15 2017 2
4 s 1 1:34.74 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2017 2
5 s 1 1:38.78 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0353/15 2017 3
6 s 1 1:40.06 PLECZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 02 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2926/16 2017 2 LDK!
7 s 1 1:40.52 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1261/16 2017 3
8 s 1 1:42.21 JASTRZĘBSKA Magda WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2017 3 LDK!
9 s 1 1:42.35 LICHOWSKA Zuzanna BKS Bydgoszcz 02 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/5032/15 2017 3
10 s 1 1:43.63 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U18 WN -- NAGY Czesław LICZNERSKI Jacek Z/0422/16 2018 3 LDK!
11 s 1 1:46.79 MŁODAK Natalia RKS Rumia 02 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz PEPLIŃSKI Tadeusz Z/2848/16 2017 2 LDK!
1 s 2 1:41.48 STĘŻALSKA Julia KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1277/15 2017 3
2 s 2 1:43.47 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0641/16 2017 2
3 s 2 1:44.30 OWSIANIK Klaudia SKLA Sopot 01 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/3426/16 2017 3
4 s 2 1:44.30 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2017 2
5 s 2 1:47.92 JANICKA Dominika SKLA Sopot 05 U14 PM V URBANEK Ryszard TRZASKO Bogusław B.D. B.D. Z/0054/18 2018 5 LDK!
6 s 2 1:48.27 DOMINIK Aleksandra UKS Jedynka Reda 02 U18 PM -- MYSZK Ilona B.D. Z/5526/15 2017 4 LDK!
7 s 2 1:49.62 JELIŃSKA Sara GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- SZUBRING Zbigniew Z/1733/16 2017 5
8 s 2 1:50.47 WROŃSKA Laura LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0421/17 2017 BEZ LDK!
9 s 2 1:51.49 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 05 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. WRYCZA Jarosław , Z/0040/18 , 2018 4 LDK!
10 s 2 1:53.44 LEWANDOWSKA Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/3411/16 2017 BEZ
11 s 2 1:54.36 KRZEMIŃSKA Elżbieta PTT Delta Płock 01 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3093/15 2017 BEZ
12 s 2 1:57.20 SZARGIEJ Olivia KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna Z/0781/18 2018
1 s 3 1:41.73 STRZELEWICZ Zuzanna LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0024/15 2017 2 LDK!
2 s 3 1:43.20 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2018 3
3 s 3 1:45.66 GORNOWICZ Daria KS Wda Świecie 02 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/3312/16 2017 3
4 s 3 1:46.52 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1772/15 2017 4
5 s 3 1:47.29 PIZOŃ Wiktoria MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0782/18 2018
6 s 3 1:50.26 KAMIŃSKA Natalia BKS Bydgoszcz 04 U16 KP -- ŁODZIEWSKA Urszula BAUMGART Iwona , Z/3040/17 , 2018 BEZ LDK!
7 s 3 1:54.41 BUCZNA Dominika UKS-MOS Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1349/17 2017 5 LDK!
8 s 3 1:59.06 JABŁOŃSKA Maja MKL Toruń 06 U14 KP --
9 s 3 1:59.11 ŚWITALSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3442/16 2017 BEZ LDK!
10 s 3 1:59.65 SZOPIŃSKA Adrianna MKS Truso Elbląg 01 U18 WN -- NAGY Czesław Z/3316/17 2018 BEZ
11 s 3 2:02.03 KOWALCZYK Agata LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0032/15 2017 5 LDK!
12 s 3 2:03.96 MAJCHRZAK Zuzanna LUKS Start Nakło 03 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0281/17 2017 BEZ LDK!
1 s 4 1:46.21 CIEŚLIŃSKA Hanna SKLA Sopot 04 U16 PM V URBANEK Ryszard B.D. Z/4773/17 2017
2 s 4 1:49.12 MANTHEY Julia GKS Olimpia Grudziądz 03 U16 KP V CZUBASZEK Jarosław Z/4318/17 2017 BEZ LDK!
3 s 4 1:50.94 KRAWCZYK Katarzyna UKS-MOS Opole 04 U16 OP -- LACH Magdalena Z/0032/18 2018 BEZ LDK!
4 s 4 1:52.44 ZIMMER Julia MKL Toruń 03 U16 KP --
5 s 4 1:53.56 JAŚKOWSKA Kinga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U16 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0030/18 2018
6 s 4 1:54.82 POLEWIK Marta AML Słupsk 03 U16 PM -- BORUSIŃSKA Aleksandra TARGAŃSKI Marcin Z/1569/17 2018 4 LDK!
7 s 4 1:55.11 ZĄBIK Irma MKL Toruń 04 U16 KP --
8 s 4 1:55.38 PAŃKA Wiktoria AML Słupsk 04 U16 PM -- B.D. B.D. KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4650/17 , 2018 5 LDK!
9 s 4 1:55.90 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 03 U16 WN -- NAGY Czesław Z/3324/17 2018 BEZ
10 s 4 2:04.56 ŻUKOWSKA Julia AML Słupsk 03 U16 PM -- BORUSIŃSKA Aleksandra TARGAŃSKI Marcin Z/1570/17 2018 BEZ LDK!
1 s 5 1:49.33 BĄK Julia MKL Toruń 05 U14 KP V GĘSICKI Marian WOŹNIAK Jacek B.D. , Z/0763/18 , 2018 4 LDK!
2 s 5 1:53.25 WOJNOWSKA Aleksandra MUKL Brodnica 04 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3269/17 2018 BEZ
3 s 5 1:53.31 ORYL Weronika SKLA Sopot 04 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0024/18 2018
4 s 5 1:53.44 BULIK Patrycja LKS Lubawa 05 U14 WN -- B.D. TYKARSKI Marek , Z/0096/18 , 2018 BEZ
5 s 5 1:53.93 PIETNOCZKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0101/18 2018 BEZ
6 s 5 1:54.75 SKIBIŃSKA Zuzanna MUKS Płock 05 U14 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/0061/18 2018
7 s 5 1:54.76 KROŚKIEWICZ Aleksandra KS Maków Biega 04 U16 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0056/18 2018
8 s 5 1:55.56 WĄSICKA Wiktoria AML Słupsk 05 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta BORUSIŃSKA Aleksandra , Z/0021/18 , 2018 LDK!
9 s 5 2:01.34 BEDNARZ Daria MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0124/18 2018
9 s 5 2:01.34 STANISZEWSKA Oliwia MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KALINOWSKA Katarzyna Z/0140/18 2018 LDK!
11 s 5 2:02.51 NOWICKA Tamara MUKS Płock 04 U16 MZ -- KOZIŃSKA Ewa MIESZKOWSKI Piotr , Z/0060/18 , 2018 LDK!
12 s 5 2:13.70 PŁOCINIAK Karina UKS Skoczek Władysławów 05 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian
13 s 5 2:21.57 KREZYMON Wiktoria LKS Lubawa 04 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0070/18 2018
1 s 6 1:51.42 GÓRSKA Małgorzata SKLA Sopot 05 U14 PM -- URBANEK Ryszard B.D. Z/0053/18 2018 BEZ
2 s 6 1:51.82 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U14 KP -- KENSIK Jan Z/0351/18 2018 5 LDK!
3 s 6 1:52.65 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 05 U14 PM -- BORUSIŃSKA Aleksandra KOPEĆ Bernadeta Z/0017/18 2018 5 LDK!
4 s 6 1:54.64 ŁUGIEWICZ Alina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05 U14 WN -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew PRUSAKOWSKI Leon , Z/0758/18 , 2018 BEZ LDK!
5 s 6 1:56.67 KAMIŃSKA Julia BKS Bydgoszcz 05 U14 KP -- BAUMGART Iwona Z/3901/16 2018 BEZ
6 s 6 2:03.71 JEZNACH Patrycja KS Zamek Kurzętnik 06 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0090/18 2018
7 s 6 2:06.98 KOTOWICZ Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/0134/18 2018
8 s 6 2:07.45 JESIOŁOWSKA Gabriela UKS Sprinter Słodków 05 U14 WP -- ROSIAK Robert Z/0002/18 2018
9 s 6 2:07.55 ROCHEWICZ Aleksandra KS Zamek Kurzętnik 05 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0092/18 2018
10 s 6 2:09.03 BORKOWSKA Marcelina SKLA Sopot 06 U14 PM -- WAKULUK Dorota Z/0051/18 2018
11 s 6 2:12.69 KAŹMIERCZAK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 06 U14 WP -- ROSIAK Robert Z/0006/18 2018
12 s 6 2:17.35 NICOLA Urlicka KS Zamek Kurzętnik 07 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0091/18 2018
13 s 6 2:21.83 JAROCH Judyta LUKS Serock 06 U14 KP -- SCHULZ Stanisław Z/4370/17 2018
1000 m K
1 s 1 2:45.88 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2017 1
2 s 1 2:56.87 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1272/15 2017 2
3 s 1 2:59.07 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0096/17 2017 2
4 s 1 2:59.39 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2017 2
5 s 1 3:00.53 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2017 2
6 s 1 3:01.91 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0060/16 2017 3 LDK!
7 s 1 3:03.54 DIAS Julia GKS Żukowo 99 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2017 2
8 s 1 3:04.09 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1549/15 2017 2
9 s 1 3:08.15 GROTH Dagmara GKS Żukowo 99 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/2372/15 2017 3
10 s 1 3:08.31 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2018 3 LDK!
11 s 1 3:08.48 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2018 2
12 s 1 3:15.18 SITKO Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 03 U16 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/0756/17 2017 2
13 s 1 3:17.80 MALAK Łucja MKL Szczecin 02 U18 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław Z/1577/17 2017 4
14 s 1 3:18.15 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 03 U16 WN IV PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0036/17 2018 4 LDK!
  s 1 DNF SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U18 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2017 2
1 s 2 3:03.65 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 87 Sen PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław 2
2 s 2 3:15.50 DOMURAT Wiktoria MLKS Ostróda 02 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/0802/16 2017 3
3 s 2 3:17.89 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1919/16 2018 4
4 s 2 3:19.28 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2017 3
5 s 2 3:20.62 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0782/16 2017 4
6 s 2 3:27.10 MŁYNAREK Monika UKS Czapla Białe Błota 02 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/0759/16 2017 5 LDK!
7 s 2 3:27.21 LIPSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 01 U18 WN -- NAGY Czesław Z/3315/17 2018 4
8 s 2 3:33.31 KRUPIŃSKA Martyna KS Maków Biega 02 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1050/16 2017 5
9 s 2 3:39.68 MARZENTA Milena AML Słupsk 01 U18 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/0152/16 2018 BEZ LDK!
10 s 2 3:42.53 PAŁEJKO Aleksandra MLKS Ostróda 00 U20 WN -- NOWICKI Ryszard # BEZ
11 s 2 3:45.35 PIECZULIS Krystyna AZS-AWF Katowice 62 Weteran SL -- DENABURSKI Jerzy B.D. B.D. B.D.
12 s 2 3:48.67 JASIŃSKA Jagoda LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0034/15 2017 BEZ LDK!
1 s 3 3:16.87 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2017 4
2 s 3 3:17.00 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM IV B.D. B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2018 4 LDK!
3 s 3 3:17.68 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/1031/15 2017 3 LDK!
4 s 3 3:18.52 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 06 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2018 3 LDK!
5 s 3 3:19.18 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 03 U16 KP IV KARNAS Kinga KARNAS Kinga , Z/1324/17 , 2018 4 LDK!
6 s 3 3:19.65 WARDA Anna MUKS Płock 02 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/0991/16 2017 4
7 s 3 3:25.83 CIEĆWIERZ Julia GKS Cartusia Kartuzy 03 U16 PM V KRÓL Krzysztof Z/3327/17 2018 3
8 s 3 3:26.50 ORDAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/1025/17 , 2017 BEZ LDK!
9 s 3 3:28.73 GINTER Karolina ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM V B.D. B.D. WRYCZA Jarosław B.D. , Z/0048/18 , 2018 BEZ LDK!
10 s 3 3:29.89 BARSZCZ Alicja LUKS Serock 04 U16 KP V SCHULZ Stanisław Z/2671/15 2018 5
11 s 3 3:30.51 GRUDZIEŃ Natalia PTT Delta Płock 02 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław KĄPIŃSKI Sławomir , Z/3563/17 , 2017 5 LDK!
12 s 3 3:31.52 WALDON Natalia UKS Czapla Białe Błota 03 U16 KP V KARNAS Kinga KARNAS Kinga KARNAS Grażyna , Z/1325/17 , 2018 4 LDK!
13 s 3 3:35.32 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2018 5
14 s 3 3:37.06 TCHÓRZ Kinga MLKS Ostróda 03 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1129/17 2018 5 LDK!
15 s 3 3:44.44 RADZIKOWSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 03 U16 WN -- NAGY Czesław Z/2995/17 2018 BEZ
16 s 3 3:48.55 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 06 U14 WN -- NOWICKI Ryszard BEZ
17 s 3 3:57.17 PRUSIŃSKA Monika MLKS Ostróda 05 U14 WN -- NOWICKI Ryszard BEZ LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 s 1 9.79 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03 U16 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/1090/17 2017 2
2 2 s 1 9.81 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0603/17 2017 3
3 4 s 1 10.06 SOŁTYSIAK Zofia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0702/17 2018 3
4 5 s 1 10.07 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0705/17 2018 4
5 9 s 1 10.50 JANKOWSKA Angelika UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0700/17 2018 4
6 12 s 1 11.70 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 03 U16 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian , Z/3542/17 , 2018 BEZ LDK!
1 3 s 2 9.81 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5696/15 2017 2 LDK!
2 6 s 2 10.08 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2017 4
3 7 s 2 10.25 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2017 4
4 8 s 2 10.28 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U16 PM -- TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta , Z/0038/16 , 2018 3 LDK!
5 10 s 2 10.80 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM -- HERING Mateusz B.D. WRYCZA Jarosław B.D. Z/0076/17 2018 5 LDK!
6 11 s 2 10.84 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5695/15 2017 5
7 13 s 2 12.56 KHVAT CAO Lena BKS Bydgoszcz 04 U16 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3043/17 2018 BEZ
60 m pł K J Mł K
1 s 1 9.26 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2
2 s 1 9.49 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2017 3 LDK!
3 s 1 9.70 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1291/15 2017 2
4 s 1 9.73 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2018 2 LDK!
5 s 1 10.18 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -- BIELA Marek Z/4616/15 2017 3
1 s 2 9.62 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2017 2 LDK!
1 s 2 9.62 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2017 2
3 s 2 9.97 ADAMSKA Aniela UKS SMS Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2017 3
4 s 2 10.15 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1933/15 2017 3
5 s 2 11.07 KOMARZAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Janusz , Z/0776/16 , 2017 5 LDK!
1 s 3 9.21 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/3200/17 2017 3
2 s 3 9.30 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP -- PUJDAK Andrzej B.D. Z/2685/16 2017 2 LDK!
3 s 3 9.34 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/2927/16 2017 2
4 s 3 10.72 MŁODAK Natalia RKS Rumia 02 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz PEPLIŃSKI Tadeusz Z/2848/16 2017 2 LDK!
5 s 3 10.85 JELIŃSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- SZUBRING Zbigniew Z/1735/16 2017 4
6 s 3 11.14 WOJCIECHOWSKA Ewelina KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/3234/16 2018 BEZ LDK!
60 m pł K K
1 1 s 1 8.72 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP -- HULISZ Robert Z/0397/15 2017 1
2 4 s 1 9.32 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN -- PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1
3 5 s 1 9.53 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2017 M
4 7 s 1 10.15 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3
5 9 s 1 10.96 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz RZEPKA Marek Z/0222/16 2017
1 2 s 2 9.20 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 1
2 3 s 2 9.29 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 2
3 6 s 2 10.10 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5440/15 2017 3
4 8 s 2 10.27 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3
1 1 s 3 9.14 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
2 2 s 3 9.27 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM -- MODELSKI Michał Z/1714/12 2017 M
3 3 s 3 9.51 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2018 1
4 4 s 3 9.75 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U23 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0070/14 2018
5 5 s 3 9.91 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
Wzwyż K
1 f 1 1.60 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice 96 U23 SL III WONDZIŃSKA Aleksandra RAMUS Józef B.D. Z/0974/12, Z/0974/12 , 2017 2
2 f 1 1.60 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN III PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1
3 f 1 1.60 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM III LEWANDOWSKI Michał Z/0283/15 2017 4
4 f 1 1.55 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2
5 f 1 1.55 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U16 PM III TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta , Z/0038/16 , 2018 3 LDK!
6 f 1 1.55 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz RZEPKA Marek Z/0222/16 2017
7 f 1 1.50 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2017 3
8 f 1 1.50 URBANOWICZ Kaja LUKS Start Nakło 03 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin B.D. Z/1330/16 2017 3 LDK!
9 f 1 1.45 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2017 3
10 f 1 1.45 ADAMSKA Aniela UKS SMS Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/1131/17 2017 3
11 f 1 1.45 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U23 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0070/14 2018
12 f 1 1.45 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM IV B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2017 3 LDK!
12 f 1 1.45 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM IV B.D. RADTKE Marek RADTKE Marek B.D. , Z/1926/17 , 2018 5 LDK!
12 f 1 1.45 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK!
15 f 1 1.45 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
15 f 1 1.45 GĄSECKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP IV B.D. KARNAS Kinga Z/0757/16 2018 5 LDK!
17 f 1 1.40 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 1
18 f 1 1.40 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2017 3
19 f 1 1.35 KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 05 U14 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2018 BEZ
  f 1 NM ANDRZEJEWSKA Karolina MKS Truso Elbląg # 03 U16 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/3287/17 2018 5 LDK!
W dal K
1 f 1 5.67 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP II KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2018 1
2 f 1 5.64 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ II BOROŃ Adam Z/1443/14 2017 1
3 f 1 5.61 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U23 KP II KAŹMIERCZAK Daniel Z/0229/14 2018 1
4 f 1 5.61 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/0399/15 2017 2
5 f 1 5.39 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2017 M
6 f 1 5.37 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP III KECLER Szymon Z/1291/15 2017 2
7 f 1 5.31 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM III MODELSKI Michał Z/1714/12 2017 M
8 f 1 5.29 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/0588/14 2017 3
9 f 1 5.04 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP IV CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2018 2 LDK!
10 f 1 5.03 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP IV CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław , Z/0256/15 , 2018 2
11 f 1 5.03 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0179/14 2018 1
12 f 1 5.01 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U20 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2017 3
13 f 1 4.98 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U20 WN IV NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2017 4
14 f 1 4.96 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 2
15 f 1 4.92 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2017 3
16 f 1 4.79 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2017 2
17 f 1 4.64 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/1786/15 2017 4
18 f 1 4.48 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2
19 f 1 4.48 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U20 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/5076/15 2017 4 LDK!
20 f 1 3.27 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel WOŹNIAK Jacek Z/2285/16 2017 2 LDK!
1 f 2 5.25 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2017 2 LDK!
2 f 2 4.81 KAUFMAN Martyna AML Słupsk 03 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta TARGAŃSKI Marcin Z/0676/17 2018 4 LDK!
3 f 2 4.80 OLSZEWSKA Maria MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2017 4
4 f 2 4.78 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U16 KP V MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2017 4
5 f 2 4.73 JAKUBIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U16 MZ V DOBRZENIAK Jarosław Z/0609/17 2017 4 LDK!
6 f 2 4.73 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 03 U16 KP V SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3045/17 2018 5
7 f 2 4.70 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2017 4
8 f 2 4.63 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM V B.D. RADTKE Marek RADTKE Marek B.D. , Z/1926/17 , 2018 5 LDK!
9 f 2 4.59 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2017 2
10 f 2 4.45 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2017 4
11 f 2 4.44 PYRKOWSKA Agata UKS Sprinter Słodków 02 U18 WP -- ROSIAK Robert Z/2622/17 2017 5 LDK!
12 f 2 4.42 URBAŃSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U14 KP -- KENSIK Jan 5 LDK!
13 f 2 4.36 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0297/16 2018 5 LDK!
14 f 2 4.32 GONTARZ Małgorzata AML Słupsk 04 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/4647/17 2018 5 LDK!
15 f 2 4.29 SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 04 U16 PM -- BORUSIŃSKA Aleksandra Z/4646/17 2018 LDK!
16 f 2 4.28 BORKOWSKA Agata LKS Lubawa 04 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3495/17 2017 BEZ LDK!
17 f 2 4.22 ZAWODNIK Maja LUKS Lidzbark Welski 04 U16 WN -- AFELTOWICZ Karol Z/2561/17 2017 5
18 f 2 4.21 TURAWSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0130/18 2018 BEZ
19 f 2 4.17 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 03 U16 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian , Z/3542/17 , 2018 BEZ LDK!
20 f 2 4.08 CHOMEJ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0104/18 2018 BEZ
21 f 2 3.98 NIEDZIELA Zuzanna LKS Lubawa 02 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3343/16 , 2017 5 LDK!
22 f 2 3.93 FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U14 KP -- KENSIK Jan Z/0125/18 2018
23 f 2 3.09 STRUK Liliana KS Wejher Wejherowo 05 U14 PM -- GELO Krystyna Z/0045/18 2018 LDK!
Kula (3) K
  f 2 9.72 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2366/17 2017 3
1 f 2 11.26 KURDEJ Barbara OKS Start Otwock 03 U16 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3747/17 2017 3
2 f 2 10.51 GEHRMANN Julia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM IV GELO Krystyna Z/3827/17 2018 4 LDK!
3 f 2 10.49 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM IV WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2017 3
4 f 2 10.36 MOSZCZYŃSKA Patrycja LUKS Lidzbark Welski 04 U16 WN IV AFELTOWICZ Karol AFELTOWICZ Karol , Z/2556/17 , 2017 4
5 f 2 10.06 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U16 PM IV WITEK Mirosław TARGAŃSKI Marcin Z/0020/17 2018 4 LDK!
6 f 2 9.78 MYĆKA Klaudia RKS Rumia 03 U16 PM V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/3572/17 2018 4 LDK!
7 f 2 8.72 ANTOSZEWSKA Maja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/4239/17 , 2018 BEZ LDK!
8 f 2 8.64 HUBERT Patrycja UKS Sprinter Słodków 03 U16 WP -- ROSIAK Robert Z/0004/18 2018 BEZ
9 f 2 8.11 KROPSKA Oliwia LUKS Start Nakło 03 U16 KP -- B.D. KSOBIECH Bartosz , Z/0118/18 , 2018 LDK!
10 f 2 7.89 PATEJUK Natalia AML Słupsk 04 U16 PM -- WITEK Mirosław Z/4652/17 2018 BEZ LDK!
11 f 2 7.59 SŁAWIŃSKA Iga LUKS Serock 03 U16 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2675/15 2018 5
12 f 2 6.99 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3762/17 2017 BEZ LDK!
1 f 3 13.55 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 U18 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1954/15 2017 3
2 f 3 12.79 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo 01 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/2198/16 2017 3
3 f 3 12.66 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2017 3 LDK!
4 f 3 12.35 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2017 3
5 f 3 11.73 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM III B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2017 3 LDK!
6 f 3 11.50 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2366/17 2017 3
7 f 3 11.09 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/3645/16 2017 3
8 f 3 10.99 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV KENSIK Jan Z/1967/15 2017 3
9 f 3 10.80 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3990/15 2017 2
10 f 3 9.91 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2017 4
11 f 3 9.77 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2017 4
12 f 3 9.47 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2018 2 LDK!
13 f 3 9.44 WŁODARCZYK Julia MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP -- KECLER Szymon # Z/0636/16 2017 5
14 f 3 9.41 ADAMSKA Aniela UKS SMS Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2017 3
15 f 3 9.34 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/6533/15 2017 2 LDK!
16 f 3 9.14 PUKOWNIK Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- KOHUTEK Artur Z/3300/17 2017 5
17 f 3 9.12 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1291/15 2017 2
18 f 3 7.60 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0279/17 2017 5 LDK!
19 f 3 6.95 MYLCAREK Magdalena LUKS Start Nakło 01 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/3441/16 2017 BEZ
  f 3 NM MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2017 1
Kula (4) K
1 f 1 12.89 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP I KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2018 1
2 f 1 12.83 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM I MODELSKI Michał Z/1714/12 2017 M
3 f 1 9.76 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
4 f 1 8.78 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U23 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0070/14 2018
1 f 2 12.95 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2017 1
2 f 2 11.28 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2017 M
3 f 2 10.74 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U20 WP III RATAJCZAK Maciej Z/5698/15 2017 2
4 f 2 10.58 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM III WALCZAK Aleksandra Z/6516/15 2017 2
5 f 2 10.42 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN III PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1
6 f 2 10.29 DŁUGOŁĘCKA Julia AML Słupsk 00 U20 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/2120/17 2017 3
7 f 2 9.68 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 00 U20 PM IV KWIATKOWSKI Lech Z/0195/16 2017 3
8 f 2 9.65 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz RZEPKA Marek Z/0222/16 2017
9 f 2 9.62 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/2433/15 2017 2
10 f 2 9.46 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2017 1
11 f 2 9.18 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM IV LEWANDOWSKI Michał Z/0283/15 2017 4
12 f 2 9.05 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2017 3
60 m M
1 1 s 1 7.01 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
2 2 s 1 7.03 FORMANIEWICZ Piotr MKL Toruń 98 U23 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel KAŃSKI Ryszard Z/0791/14 2017 2
3 3 s 1 7.05 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 M
4 5 s 1 7.12 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2017 1
5 8 s 1 7.14 KĘDZIOR Paweł AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -- CUCH Tadeusz B.D. Z/0193/12 2016 BEZ
6 10 s 1 7.20 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 Sen SL -- RAMUS Józef B.D. Z/4061/11 2017 1
7 48 s 1 7.58 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2017 1
1 6 s 2 7.13 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów 94 Sen WP -- KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian , Z/2677/11 , 2018 2
2 12 s 2 7.22 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 U23 KP -- ROSIŃSKI Zenon B.D. B.D. Z/0271/14 2018 2
2 11 s 2 7.22 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/1240/14 2017 2
4 18 s 2 7.29 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2017 2
5 22 s 2 7.33 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/4426/11 2018 1
1 7 s 3 7.14 BARAN Patryk MKS Sambor Tczew 98 U23 PM -- MODELSKI Michał MODELSKI Michał # Z/0025/14 2017
2 9 s 3 7.19 PIOTROWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0582/16 2017 2
3 14 s 3 7.23 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 1
4 20 s 3 7.31 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/5098/15 2017 2
5 21 s 3 7.33 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice 93 Sen SL -- B.D. Z/2311/11 2017 2
6 24 s 3 7.37 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U20 PD -- KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2017 2
7 31 s 3 7.42 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2018 3
1 16 s 4 7.25 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2017 2
2 27 s 4 7.38 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/3997/15 2017 BEZ
3 30 s 4 7.41 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2018 3
4 38 s 4 7.53 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/3093/16 2017 3
5 43 s 4 7.56 ZAMIATOWSKI Kacper UKS Czapla Białe Błota 02 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KENSIK Rafał Z/0761/16 2017 3 LDK!
6 44 s 4 7.56 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2017 3 LDK!
1 15 s 5 7.25 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0340/17 2017 3
2 17 s 5 7.28 MARCINIAK Wiktor UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/2453/16 2018 3
3 19 s 5 7.31 GAWRON Patryk MULKS MOS Sieradz 01 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2018 4
4 29 s 5 7.40 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2017 3 LDK!
5 34 s 5 7.48 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2018 2
6 37 s 5 7.53 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2017 3
7 46 s 5 7.57 KASPEROWICZ Patryk MKS Truso Elbląg 00 U20 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/0620/17 2018 3
1 s 6 7.46 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP -- ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2017 M
1 35 s 6 7.49 WOJDALSKI Mariusz UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2207/16 2017 3
2 40 s 6 7.55 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2017 2
3 51 s 6 7.59 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -- BIELA Marek Z/4608/15 2017 4
4 52 s 6 7.59 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2018 4
5 63 s 6 7.72 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0287/16 2017 4
6 65 s 6 7.72 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U20 PM -- GELO Krystyna Z/5868/15 2018 3
7 67 s 6 7.73 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
8 66 s 6 7.73 CYBULSKI Filip MUKS Płock 03 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/0606/17 2017 4 LDK!
2 42 s 7 7.56 KRĘŻEL Jakub KS Wejher Wejherowo 01 U18 PM -- GELO Krystyna Z/3230/16 2018 4
3 53 s 7 7.60 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5845/15 2017 4
4 s 7 7.66 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 03 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2017 2
5 59 s 7 7.69 MIKLEWICZ Błażej KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- B.D. GELO Krystyna , Z/2068/17 , 2018 4 LDK!
6 64 s 7 7.72 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 99 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0502/17 2017 4
7 68 s 7 7.74 WIKTOROWICZ Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 02 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/0656/16 2017 3
8 71 s 7 7.78 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2017 4
1 28 s 8 7.38 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/2843/16 2018 3 LDK!
2 26 s 8 7.38 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2018 3
3 41 s 8 7.55 MICHALSKI Mateusz MMKS Gdańsk 01 U18 PM -- KRYSTECKI Krzysztof Z/5925/15 2017 3 LDK!
4 56 s 8 7.64 NOWAK Nikodem UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/1666/15 2018 4
5 69 s 8 7.76 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2017 4
6 83 s 8 7.91 KUJDA Dominik UKS Chrobry Międzyzdroje 01 U18 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/2119/16 2017 BEZ
  s 8 DQ ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/3249/16 2018 3
1 32 s 9 7.43 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/3149/16 2017 2
2 47 s 9 7.57 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2017 2
3 58 s 9 7.68 BIZUNOWICZ Kamil MKS Truso Elbląg 01 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/0479/16 2018 4 LDK!
4 60 s 9 7.70 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 4
5 61 s 9 7.71 GRZYB Seweryn GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- MAGDOWSKI Michał # Z/1738/16 2017 5 LDK!
6 84 s 9 7.92 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4092/15 2017 4
7 90 s 9 8.10 ROMANIUK Jakub BKS Bydgoszcz 00 U20 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0152/15 2017 BEZ
1 45 s 10 7.57 WIRA Kacper MKS Truso Elbląg 01 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/0481/16 2018 4 LDK!
2 72 s 10 7.79 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2017 3 LDK!
3 77 s 10 7.89 WERRA Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/1142/17 , 2017 BEZ
4 85 s 10 7.93 GÓRAL Jakub MKL Toruń 01 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2356/16 2017 BEZ
5 87 s 10 7.96 KOZACZUK Kacper AML Słupsk 04 U16 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4645/17 , 2018 BEZ LDK!
6 88 s 10 7.96 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3104/16 , 2017 BEZ LDK!
7 91 s 10 8.11 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2017 4 LDK!
1 76 s 11 7.88 BETAŃSKI Krzysztof LUKS Serock 03 U16 KP -- SCHULZ Stanisław SCHULZ Stanisław , Z/2669/15 , 2018 5
2 82 s 11 7.91 URBANIAK Dawid UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/3255/16 2018 4
3 81 s 11 7.91 REMBAS Maciej UKS Sprinter Słodków 03 U16 WP -- ROSIAK Robert Z/2623/17 2017 BEZ
4 97 s 11 8.15 LATOCHA Krzysztof LUKS Serock 02 U18 KP -- SCHULZ Stanisław Z/3044/16 2017 3
5 104 s 11 8.27 FORMANIEWICZ Andrzej MKL Toruń 57 Weteran KP -- B.D. B.D.
  s 11 DQ BREZA Konrad ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0787/16 2017 5 LDK!
1 55 s 12 7.62 GŁĄBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek Z/2485/17 2017 4
2 93 s 12 8.12 DZIENISZ Nikodem KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- B.D. BOGUSZ Igor , Z/0232/17 , 2018 BEZ LDK!
3 94 s 12 8.13 CYTLAŁ Artur UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1189/17 2017 3
4 100 s 12 8.20 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 03 U16 WP -- ROSIAK Robert Z/2624/17 2017 BEZ
5 103 s 12 8.27 SAMULEWICZ Jan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1128/17 2018 BEZ LDK!
1 79 s 13 7.90 BARTOSZUK Adam KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/0261/17 , 2017 4 LDK!
2 99 s 13 8.18 JEŻEWSKI Krzysztof MKS Truso Elbląg 03 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0190/17 2018 BEZ LDK!
3 107 s 13 8.36 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 05 U14 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2018 BEZ LDK!
4 108 s 13 8.40 JACKOWSKI Mateusz LKS Lubawa 05 U14 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/0098/18 , 2018 BEZ LDK!
5 110 s 13 8.47 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2018 BEZ LDK!
6 114 s 13 8.58 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0095/18 2018 BEZ
1 23 s 14 7.36 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 Sen KP -- MAGDOWSKI Michał Z/0429/11 2017 2
2 25 s 14 7.38 OBŁĄKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 99 U20 MZ -- ŁASZCZYCH Waldemar Z/0637/15 2018 3
3 89 s 14 8.05 ROMANOWOSKI Karol MKL Toruń 99 U20 KP --
1 4 s 15 7.11 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2017 2
2 13 s 15 7.23 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2017 3
3 50 s 15 7.59 MIŁEK Mateusz MKL Toruń 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel
4 80 s 15 7.91 GOŹDZIAK Filip AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/2721/17 2017 4
1 36 s 16 7.53 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- MAGDOWSKI Michał Z/3484/17 2017 4
2 39 s 16 7.55 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2017 3 LDK!
3 74 s 16 7.82 SOKOŁOWSKI Konrad SKLA Sopot 02 U18 PM -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/0371/18 , 2018 LDK!
4 75 s 16 7.84 KLUK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2465/17 2017 5
5 78 s 16 7.89 ANDRZEJEWSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- B.D. Z/3493/17 2017 BEZ LDK!
6 105 s 16 8.34 KLINGENBERG Adrian MUKL Brodnica 02 U18 KP --
1 57 s 17 7.65 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/3250/16 2018 3
2 70 s 17 7.78 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2017 5 LDK!
3 73 s 17 7.79 CIARKA Bartosz MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2017 5 LDK!
4 102 s 17 8.26 SKRZECZ Maksymilian AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/3567/17 2017 5 LDK!
5 112 s 17 8.51 GOLUBSKI Kacper KS Zamek Kurzętnik 03 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0094/18 2018
1 49 s 18 7.58 SOBOL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata , Z/2970/17 , 2017 3 LDK!
2 54 s 18 7.60 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2017 5 LDK!
3 92 s 18 8.12 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2018 4
4 101 s 18 8.21 WALK Konrad ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0066/18 , 2018 BEZ LDK!
5 106 s 18 8.35 SCHEIBE Sebastian RKS Rumia 03 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0080/18 2018 BEZ
6 109 s 18 8.46 PIOTROWSKI Rafał MUKS Płock 03 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/1331/17 2017 BEZ
7 111 s 18 8.49 NAPIERALSKI Krzysztof MKL Toruń 03 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel GĘSICKI Marian B.D. Z/0357/18 2018 BEZ LDK!
1 33 s 19 7.45 BACZEWSKI Dominik UKS Atos Woźnice 04 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0069/18 2018 BEZ
1 s 19 7.45 NOWICKI Krzysztof SKLA Sopot 01 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0219/18 2018 BEZ
2 62 s 19 7.72 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2018 BEZ
3 86 s 19 7.94 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2018 LDK!
4 95 s 19 8.14 TARANOWSKI Oliwier LKS Lubawa 04 U16 WN -- OSTANEK Aneta TYKARSKI Marek , Z/0099/18 , 2018 5 LDK!
4 96 s 19 8.14 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 05 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2018 LDK!
6 98 s 19 8.18 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Grażyna , Z/4507/17 , 2018 BEZ LDK!
7 113 s 19 8.55 MARKOWSKI Stefan KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3016/17 2018 BEZ
8 115 s 19 9.00 STALĘGA Sergiusz KS Zamek Kurzętnik 04 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0089/18 2018
200 m M
1 2 s 1 22.72 FORMANIEWICZ Piotr MKL Toruń 98 U23 KP II MAŃKOWSKI Gabriel KAŃSKI Ryszard Z/0791/14 2017 2
2 3 s 1 22.75 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2017 2
3 6 s 1 23.16 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2017 2
4 7 s 1 23.43 MAŃCZUK Piotr UKS Czwórka Białystok 98 U23 PD III WOJSZKO Krzysztof KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2017 1
  s 1 DNF KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/1240/14 2017 2
1 1 s 2 22.63 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/0926/13 2017 2
2 4 s 2 22.98 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/0340/17 2017 3
3 23 s 2 24.24 WOJDALSKI Mariusz UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP IV PIOTROWSKI Kamil Z/2207/16 2017 3
4 28 s 2 24.60 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/3093/16 2017 3
1 16 s 3 24.04 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/3997/15 2017 BEZ
2 18 s 3 24.06 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2018 2
3 19 s 3 24.12 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2017 2 LDK!
4 22 s 3 24.15 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 03 U16 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2017 2
5 24 s 3 24.24 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 83 Weteran WP -- B.D. Z/3168/15 2017 3
1 20 s 4 24.12 BIZUNOWICZ Kamil MKS Truso Elbląg 01 U18 WN IV LICZNERSKI Jacek Z/0479/16 2018 4 LDK!
2 32 s 4 24.80 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5532/15 2017 4
3 33 s 4 24.92 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2017 4
4 35 s 4 24.93 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 99 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0502/17 2017 4
  s 4 DQ GAWRON Patryk MULKS MOS Sieradz 01 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2018 4
1 12 s 5 23.91 WIRA Kacper MKS Truso Elbląg 01 U18 WN IV LICZNERSKI Jacek Z/0481/16 2018 4 LDK!
2 14 s 5 24.00 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2017 2
3 26 s 5 24.35 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2017 3 LDK!
4 27 s 5 24.45 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/2946/16 2017 4
1 30 s 6 24.68 CIARKA Bartosz MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2017 5 LDK!
2 34 s 6 24.92 PAŁKOWSKI Dawid LUKS Lidzbark Welski 04 U16 WN V AFELTOWICZ Karol Z/2557/17 2017 5
  s 6 DNF MIKLEWICZ Błażej KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- B.D. GELO Krystyna , Z/2068/17 , 2018 4 LDK!
1 31 s 7 24.73 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
2 46 s 7 26.13 JEŻEWSKI Krzysztof MKS Truso Elbląg 03 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0190/17 2018 BEZ LDK!
3 50 s 7 28.14 BAJURSKI Norbert UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0369/17 2018 BEZ LDK!
4 51 s 7 28.63 JACKOWSKI Mateusz LKS Lubawa 05 U14 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/0098/18 , 2018 BEZ LDK!
1 11 s 8 23.88 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2017 3
2 15 s 8 24.02 OBŁĄKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 99 U20 MZ IV ŁASZCZYCH Waldemar Z/0637/15 2018 3
3 39 s 8 25.56 ROMANOWOSKI Karol MKL Toruń 99 U20 KP --
4 44 s 8 25.88 JARZYNA Damian LKS Lubawa 00 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/2705/17 2017 BEZ
5 53 s 8 29.15 SZPARAK Ryszard niest. Olsztyn 51 Weteran WN -- B.D. B.D. BEZ
1 s 9 23.57 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice 93 Sen SL III B.D. Z/2311/11 2017 2
1 8 s 9 23.57 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2017 3
3 17 s 9 24.06 NOWICKI Krzysztof SKLA Sopot 01 U18 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0219/18 2018 BEZ
4 21 s 9 24.13 GŁĄBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL IV BIELA Marek Z/2485/17 2017 4
1 5 s 10 23.00 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2017 2
2 10 s 10 23.83 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 01 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/0144/18 2018
1 9 s 11 23.73 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN IV BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2018 3
2 13 s 11 23.94 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM IV DIAK Mateusz Z/2843/16 2018 3 LDK!
3 29 s 11 24.62 JANOWSKI Bartek KS Warszawianka W-wa 02 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/2905/17 2017 4
4 38 s 11 25.55 SOKOŁOWSKI Konrad SKLA Sopot 02 U18 PM -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/0371/18 , 2018 LDK!
5 41 s 11 25.69 DĄBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- BONIOWSKA Karolina Z/0633/17 2017 5
6 45 s 11 26.02 BREZA Konrad ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0787/16 2017 5 LDK!
1 25 s 12 24.30 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ IV B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2017 3 LDK!
2 36 s 12 25.01 MICHALSKI Hubert LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/3413/16 2017 3 LDK!
3 37 s 12 25.31 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0287/16 2017 4
4 42 s 12 25.69 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2017 5 LDK!
5 43 s 12 25.71 SOBCZAK Bartłomiej LIUKS Kruszwica 03 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata Z/2851/17 2018 4 LDK!
1 40 s 13 25.58 BALEWSKI Dawid KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1443/17 2018 5 LDK!
2 47 s 13 26.74 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 05 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2018 LDK!
3 48 s 13 26.91 DZIENISZ Nikodem KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- B.D. BOGUSZ Igor , Z/0232/17 , 2018 BEZ LDK!
4 49 s 13 27.82 JAKUBOWSKI Mateusz LKS Lubawa 03 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek , Z/0424/17 , 2017 BEZ LDK!
5 52 s 13 29.03 NAPIERALSKI Krzysztof MKL Toruń 03 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel GĘSICKI Marian B.D. Z/0357/18 2018 BEZ LDK!
6 54 s 13 30.26 KRUK Bartosz UKL Feniks Świdwin 06 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil PIOTROWSKI Kamil Z/2203/16 2017 BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.27 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U23 WP -- SZOSTAK Janusz OSIK Tadeusz Z/0387/14 2017
2 3 s 1 35.18 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2017 M
3 4 s 1 35.34 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 U23 KP -- ROSIŃSKI Zenon B.D. B.D. Z/0271/14 2018 2
4 5 s 1 35.41 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2017 2
  s 1 DNF ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica # 91 Sen KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0179/11 2018 1
1 2 s 2 35.04 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2017 1
2 6 s 2 35.61 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1768/15 2017 2
3 7 s 2 36.03 WAŁDOWSKI Dawid SKLA Sopot 99 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0020/16 2017 3
4 9 s 2 36.52 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U20 WP -- PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2017 2
5 13 s 2 37.06 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1268/11 2017 1
1 16 s 3 37.26 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM II B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/1505/17 , 2018 2 LDK!
2 17 s 3 37.31 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -- ŻEGIS Krystyna Z/0446/15 2017 2
3 20 s 3 37.61 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0445/15 2017 3
4 26 s 3 38.04 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2017 2
5 38 s 3 39.21 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2017 2
1 11 s 4 36.76 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2017 1
2 21 s 4 37.65 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -- BIELA Marek Z/4608/15 2017 4
3 23 s 4 37.89 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2422/15 2017 4
4 24 s 4 37.97 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 83 Weteran WP -- B.D. Z/3168/15 2017 3
5 56 s 4 40.60 KRYMKA Rafał UKS Skompensis Skępe 00 U20 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/0013/17 2017 BEZ
1 12 s 5 36.93 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2017 3 LDK!
2 25 s 5 37.98 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5532/15 2017 4
3 32 s 5 38.61 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4092/15 2017 4
4 34 s 5 38.69 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2018 4
5 36 s 5 39.15 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2017 4
1 10 s 6 36.74 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2017 2 LDK!
2 19 s 6 37.48 BIENIAS Maksymilian SKLA Sopot 01 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2978/16 2017 3
3 22 s 6 37.76 KUCHARCZYK Jan BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/3781/16 2018 3
4 42 s 6 39.62 GUŹDZIOŁ Paweł UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/3247/16 2018 4
5 48 s 6 39.99 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 4
6 72 s 6 43.29 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM -- B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2017 BEZ LDK!
1 14 s 7 37.14 PIOTROWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0582/16 2017 2
2 35 s 7 39.05 SŁABOSZ Dominik UKS-MOS Opole 02 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof ZIEMBA Krzysztof , Z/1350/17 , 2017 3 LDK!
3 39 s 7 39.25 ADAMCZYK Kacper GKS Cartusia Kartuzy 03 U16 PM IV KRÓL Krzysztof Z/3326/17 2018 3
4 40 s 7 39.43 ZALEWSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- PODOLAK Irena Z/6437/15 2017 4
5 50 s 7 40.30 SZPANELEWSKI Dawid KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/4242/17 2018 BEZ LDK!
1 31 s 8 38.52 ŚCIRA Paweł UKS-MOS Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1351/17 2017 3 LDK!
2 53 s 8 40.39 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2017 4 LDK!
3 55 s 8 40.40 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN IV ZEGIS Krystyna Z/2467/17 2018 3
4 57 s 8 41.02 KAMIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0262/17 , 2018 4 LDK!
5 70 s 8 42.71 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2018 4
1 41 s 9 39.43 ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/3249/16 2018 3
2 49 s 9 40.02 FERENC Jakub OKS Start Otwock 03 U16 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/0337/17 2017 4
3 60 s 9 41.27 JACAK Mateusz OKS Start Otwock 04 U16 MZ V KALINOWSKA Paulina Z/2942/17 2017 BEZ
4 61 s 9 41.40 NUREK Kacper SKLA Sopot 04 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/4785/17 2017 LDK!
5 71 s 9 42.88 JAKUBOWSKI Mateusz LKS Lubawa 03 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek , Z/0424/17 , 2017 BEZ LDK!
1 30 s 10 38.52 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/3250/16 2018 3
2 45 s 10 39.88 FILIPIAK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3120/16 2017 BEZ LDK!
3 46 s 10 39.92 BARTOSZUK Adam KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/0261/17 , 2017 4 LDK!
4 59 s 10 41.23 URBANIAK Dawid UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/3255/16 2018 4
5 64 s 10 41.89 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM V B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2018 BEZ LDK!
1 67 s 11 42.34 BIEŃKOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN V POLEWACZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3152/17 , 2018 BEZ LDK!
2 73 s 11 43.37 KRUTNIK Piotr LUKS Serock 02 U18 KP -- SCHULZ Stanisław Z/3043/16 2017 5
3 75 s 11 44.10 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2466/17 2017 5
4 81 s 11 54.19 ADAMCZYK Maciej UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2306/17 2018 BEZ
  80 s 11 DQ GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek # 05 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2018 BEZ
1 8 s 12 36.26 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/0984/13 2017
2 18 s 12 37.31 CIEŚLA Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/3180/15 2017 4
3 27 s 12 38.07 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/3372/15 2017 3
4 29 s 12 38.50 KOLAWA Karol UKS Skompensis Skępe 00 U20 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/0014/17 2017 BEZ
5 47 s 12 39.95 JARZYNA Damian LKS Lubawa 00 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/2705/17 2017 BEZ
6 79 s 12 46.86 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0095/18 2018 BEZ
1 33 s 13 38.61 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0465/15 2018 BEZ
2 51 s 13 40.33 KUJDA Dominik UKS Chrobry Międzyzdroje 01 U18 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/2119/16 2017 BEZ
3 52 s 13 40.38 ŻAKOWSKI Kamil UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5889/15 2018 3 LDK!
4 63 s 13 41.66 SZYDLIK Łukasz KS Maków Biega 04 U16 MZ V ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/2944/17 2018 BEZ
1 15 s 14 37.25 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/1477/16 2017 2
2 37 s 14 39.18 KOWALSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- MAGDOWSKI Michał Z/3489/17 2017 4
3 43 s 14 39.64 NOWAK Nikodem UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/1666/15 2018 4
4 54 s 14 40.40 JEDAMSKI Adam UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3091/16 2017 3
5 66 s 14 42.33 GÓRCZYŃSKI Kacper MUKS Płock 04 U16 MZ V MIESZKOWSKI Piotr Z/0058/18 2018
1 44 s 15 39.78 CHMIELNICKI Witold KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3899/16 2017 3 LDK!
2 58 s 15 41.12 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2017 LDK!
3 65 s 15 42.18 KERSCHNIK Korneliusz GKS Cartusia Kartuzy 02 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3693/17 2017 5
4 77 s 15 46.82 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- GELO Krystyna Z/2063/17 2018 BEZ LDK!
5 78 s 15 46.84 STALĘGA Sergiusz KS Zamek Kurzętnik 04 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0089/18 2018
1 28 s 16 38.45 SOBOL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN III ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata , Z/2970/17 , 2017 3 LDK!
2 62 s 16 41.63 GÓRCZYŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0027/18 , 2018 LDK!
3 68 s 16 42.56 PISZCZATYN Aleksander ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM -- HERING Mateusz HERING Mateusz Z/1455/17 2017 BEZ LDK!
4 69 s 16 42.71 TARANOWSKI Oliwier LKS Lubawa 04 U16 WN -- OSTANEK Aneta TYKARSKI Marek , Z/0099/18 , 2018 5 LDK!
5 74 s 16 43.40 WALK Konrad ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0066/18 , 2018 BEZ LDK!
6 76 s 16 46.72 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2018 BEZ LDK!
600 m M
1 s 1 1:22.79 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/1090/14 2017 1
2 s 1 1:24.21 RÓŻYCKI Piotr MUKS Płock 99 U20 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/0519/15 2017 2
3 s 1 1:24.61 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2017 3
4 s 1 1:24.69 KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1779/15 2017 2
5 s 1 1:25.28 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2017 3
6 s 1 1:26.87 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00 U20 KP -- SZUBRING Zbigniew # Z/2264/15 2017 3
7 s 1 1:27.84 SZPEJNA Paweł MKL Toruń 00 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2113/17 2017 4
8 s 1 1:28.65 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2017 2
9 s 1 1:28.96 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/6558/15 2017 2 LDK!
10 s 1 1:29.72 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2018 4
11 s 1 1:31.60 BĄCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- TARASIUK Paweł STANISLAWSKI Krzysztof Z/1405/13 2017 BEZ
  s 1 DNF RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2017 3
1 s 2 1:25.93 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2071/15 2017 3 LDK!
2 s 2 1:28.00 DĄBROWSKI Jakub KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0592/16 2017 2
3 s 2 1:29.39 CIŻYŃSKI Błażej MUKL Brodnica 00 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2001/15 2018 4
4 s 2 1:30.91 KUSTOSIK Jan MUKS Płock 02 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr Z/5499/15 2017 3 LDK!
5 s 2 1:31.76 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2017 3
6 s 2 1:34.69 BAKA Jakub SKLA Sopot 03 U16 PM IV URBANEK Ryszard Z/1344/17 2017 3
7 s 2 1:35.85 KARWOWSKI Krystian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0533/16 2017 4
8 s 2 1:37.83 NIEDZIELA Mateusz LKS Lubawa 02 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3342/16 2017 5
1 s 3 1:23.77 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 97 U23 LD -- B.D. Z/1260/13 2017 2
2 s 3 1:25.60 DRAWC Filip SKLA Sopot 00 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1552/15 2017 3
3 s 3 1:26.44 PUSZKIEWICZ Karol UKL Feniks Świdwin 89 Sen ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2232/17 2017 3
4 s 3 1:26.85 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/0082/18 2018
5 s 3 1:27.06 LEWANDOWSKI Michał MKS Sambor Tczew 00 U20 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1944/15 2018 4
6 s 3 1:30.30 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2017 4
7 s 3 1:32.98 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- BONIOWSKA Karolina Z/1262/16 2017 BEZ
8 s 3 1:38.36 HAWEŁKO Igor GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP V DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław , Z/3491/17 , 2017 BEZ LDK!
9 s 3 1:46.10 KLUSKA Szymon MUKS Płock 03 U16 MZ -- B.D. MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0610/17 , 2017 BEZ LDK!
1 s 4 1:29.05 JANUSZEWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0971/17 2018 BEZ
2 s 4 1:29.35 STOLTMANN Igor SKLA Sopot 01 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/0217/18 2018 4
3 s 4 1:29.70 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 01 U18 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2127/17 2017 4
4 s 4 1:30.14 ZAWADZKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/4024/17 2017 BEZ
5 s 4 1:30.55 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 02 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/3649/17 2017 3
6 s 4 1:31.78 JAROSZEWSKI Bartosz LKS Lubawa 02 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3347/16 , 2017 4 LDK!
7 s 4 1:32.59 GORTATOWSKI Mateusz MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5322/15 2018 3
8 s 4 1:33.66 DOBRAK Filip BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/2234/16 2018 BEZ
9 s 4 1:38.69 KANIEWSKI Bartłomiej MUKS Płock 01 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/3008/17 2017 BEZ
10 s 4 1:51.26 OSIŃSKI Oliwier GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP -- CZUBASZEK Jarosław DEJEWSKI Michał Z/4609/17 2017 LDK!
1 s 5 1:31.12 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 03 U16 PM III URBANEK Ryszard Z/4771/17 2017 4
2 s 5 1:32.62 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2017 2
3 s 5 1:32.97 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1028/17 2017 4 LDK!
4 s 5 1:33.62 UŁAŃSKI Jakub MULKS MOS Sieradz 04 U16 LD IV FIRLIT Roman Z/0033/18 2018
5 s 5 1:34.01 SZAJRYCH Aleksander UKS Sprinter Słodków 04 U16 WP IV ROSIAK Robert Z/0003/18 2018
6 s 5 1:34.48 BARAN Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/1143/17 , 2017 BEZ
7 s 5 1:36.29 WIKTOROWICZ Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 02 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/0656/16 2017 3
8 s 5 1:40.71 JASIAK Kacper MULKS MOS Sieradz 02 U18 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/0471/16 2017 5
9 s 5 1:41.15 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2017 BEZ
10 s 5 1:41.58 JACH Kacper RKS Rumia 04 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0079/18 2018
11 s 5 1:43.71 MAŁOLEPSZY Rafał LKS Lubawa 02 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3319/17 2017 BEZ LDK!
12 s 5 1:49.83 GOLUBSKI Kacper KS Zamek Kurzętnik 03 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0094/18 2018
1000 m M
1 s 1 2:31.92 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy 00 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2018 2
2 s 1 2:32.53 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2017 2
3 s 1 2:32.69 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1010/17 2018 3
4 s 1 2:32.72 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Weteran LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2017 2
5 s 1 2:34.22 KOZŁOWSKI Piotr LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5533/15 2017 3 LDK!
6 s 1 2:34.95 GROTH Patryk GKS Żukowo 00 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1154/15 2017 3
7 s 1 2:36.17 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2017 2
8 s 1 2:36.26 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0246/16 2017 2
9 s 1 2:37.06 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2017 BEZ
10 s 1 2:37.48 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek Z/4615/15 2017 2
11 s 1 2:37.54 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 00 U20 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/1159/16 2017 3
12 s 1 2:38.93 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2017 3
13 s 1 2:38.99 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 03 U16 PM III URBANEK Ryszard Z/0210/17 2017 3
1 s 2 2:39.57 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2017 3
2 s 2 2:39.69 JOŃCZYK Oliwer ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0778/16 2017 2 LDK!
3 s 2 2:41.54 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/5215/15 2018 4
4 s 2 2:42.10 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5020/15 2017 3 LDK!
5 s 2 2:42.21 OLSZEWSKI Igor MUKL Brodnica 00 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0970/16 2018 4
6 s 2 2:42.86 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3099/16 2018 3
7 s 2 2:43.41 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1273/15 2018 3
8 s 2 2:43.49 JANKOWSKI Karol UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0756/16 2017 4
9 s 2 2:43.81 GRZELKA Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0454/17 2017 4
10 s 2 2:44.08 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2017 4
11 s 2 2:44.88 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2017 3
12 s 2 2:46.03 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- PODOLAK Irena Z/2310/15 2017 4
13 s 2 2:51.52 DOBBERSTEIN Paweł KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3864/15 2017 2
14 s 2 2:55.57 PIETRZAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0184/15 2017 4
1 s 3 2:36.70 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2017 2
2 s 3 2:38.11 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2385/16 2017 3
3 s 3 2:43.81 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2017 3
4 s 3 2:44.42 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1241/15 2017 4
5 s 3 2:45.83 JAROSZEWSKI Cezary KS Maków Biega 00 U20 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0456/17 2018 4
6 s 3 2:50.15 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03 U16 WN V NAGY Czesław Z/0050/17 2018 4
7 s 3 2:50.63 LUBELSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1011/16 2017 BEZ LDK!
8 s 3 2:50.70 SIWEK Szymon UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2233/17 2017 4
9 s 3 2:50.72 JEDAMSKI Adam UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3091/16 2017 3
10 s 3 2:52.10 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP V KARNAS Zbigniew KARNAS Grażyna , Z/4508/17 , 2018 4 LDK!
11 s 3 2:53.39 TKACZUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata Z/0058/16 2017 3 LDK!
12 s 3 2:57.20 MYSZKA Mateusz KUKS Remus Kościerzyna 04 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/0510/18 2018
1 s 4 2:48.81 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. RADTKE Marek , Z/0873/17 , 2017 3 LDK!
2 s 4 2:50.04 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2017 3 LDK!
3 s 4 2:51.97 MICHALSKI Przemysław SKLA Sopot 02 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/1266/17 2017 4
4 s 4 2:52.60 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03 U16 PM V URBANEK Ryszard B.D. Z/2219/17 2017 3
5 s 4 2:54.60 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0165/18 2018 BEZ
6 s 4 3:02.12 ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1839/15 2017 4
7 s 4 3:02.55 ROLA Damian ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0774/16 2017 4 LDK!
8 s 4 3:08.20 DURAWA Kacper ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0784/16 2017 4 LDK!
9 s 4 3:11.98 WDOWIAK Karol SKLA Sopot 04 U16 PM -- ZIELIŃSKI Ireneusz URBANEK Ryszard , Z/0041/18 , 2018 LDK!
10 s 4 3:13.09 WASZKIEWICZ Kacper KS Maków Biega 03 U16 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0272/17 2018 5
11 s 4 3:13.57 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2017 5
12 s 4 3:20.26 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2017 4 LDK!
1 s 5 2:40.71 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 97 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2755/16 2017 3
2 s 5 2:42.39 BRESZKA Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0452/17 2017 4
3 s 5 2:43.22 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U20 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/0198/16 2018 3 LDK!
4 s 5 2:44.30 KUŹNIARSKI Tomasz MUKL Brodnica 95 Sen KP --
5 s 5 2:44.65 SOLDAT Adam MKS Hermes Gryfino 01 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0858/15 2017 4
6 s 5 2:48.22 KRENSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0453/17 2017 4
7 s 5 2:49.82 HORSTEN Dorian SKLA Sopot 01 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/0370/18 2018 BEZ
8 s 5 2:53.42 RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0781/16 , 2017 5 LDK!
9 s 5 2:56.54 PIERNICKI Arkadiusz GKS Cartusia Kartuzy 02 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3694/17 2017 3
10 s 5 2:58.27 KRAUZE Robert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2119/17 2017 BEZ LDK!
11 s 5 2:59.01 ZIMIŃSKI Dobrosław KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata Z/0057/16 2017 3 LDK!
12 s 5 3:17.98 POLEJOWSKI Przemysław GKS Cartusia Kartuzy 02 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3695/17 2017 5
1 s 6 2:34.21 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2017 2
2 s 6 2:49.23 URBAŃSKI Jakub KKL Rodło Kwidzyn 02 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0758/17 2017 4
3 s 6 2:54.24 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0683/16 2017 2
4 s 6 2:55.91 HERNIK Maciej AML Słupsk 02 U18 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/0369/18 2018
5 s 6 3:01.18 BAŁASZ Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 03 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1208/17 2017 BEZ LDK!
6 s 6 3:01.50 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3294/17 2018 BEZ
7 s 6 3:02.36 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 03 U16 PM -- WALENDZIAK Renata Z/0886/17 2018 5
8 s 6 3:02.72 ZYŚKOWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2634/17 , 2018 5 LDK!
9 s 6 3:05.41 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2017 LDK!
10 s 6 3:06.25 JADCZAK Adrian LKS Zorza Gdynia 04 U16 PM -- WALENDZIAK Renata Z/0074/18 2018
11 s 6 3:07.62 STRONGOWSKI Nikodem GKS Cartusia Kartuzy 01 U18 PM -- KRÓL Krzysztof BEZ
12 s 6 3:09.41 KWIDZIŃSKI Damian AML Słupsk 04 U16 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/0012/18 2018 LDK!
13 s 6 3:12.35 SRTONGOWSKI Patryk GKS Cartusia Kartuzy 03 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3696/17 2018 BEZ
14 s 6 3:16.47 BARAN Oliwier UKS Jedynka Reda 04 U16 PM -- JEDRZEJEWSKI Krzysztof Z/0081/18 2018 LDK!
15 s 6 3:24.01 BORECKI Antoni AML Słupsk 05 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta BORUSIŃSKI Piotr , Z/0014/18 , 2018 BEZ LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 9.07 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2467/17 2018 3
2 2 s 1 9.12 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2018 3 LDK!
3 3 s 1 9.58 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2017 4 LDK!
4 9 s 1 11.07 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Grażyna , Z/4507/17 , 2018 BEZ LDK!
1 4 s 2 9.74 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- WYDUBA Roman Z/0698/17 2018 4
2 5 s 2 9.83 SZCZECIŃKI Szymon UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/1631/17 2017 BEZ
3 6 s 2 9.86 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2466/17 2017 5
4 7 s 2 10.21 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- GELO Krystyna Z/2063/17 2018 BEZ LDK!
5 8 s 2 10.70 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2018 BEZ
60 m pł M J Mł M
1 s 1 8.11 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2017 2
2 s 1 8.15 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4588/15 2017 1
3 s 1 8.59 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/2946/16 2017 4
4 s 1 10.51 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa # 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018
5 s 1 11.96 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 3
1 s 2 8.36 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/3149/16 2017 2
2 s 2 8.65 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2017 2 LDK!
4 s 2 9.69 KRĘŻEL Jakub KS Wejher Wejherowo 01 U18 PM -- GELO Krystyna Z/3230/16 2018 4
60 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 8.17 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
2 2 s 1 8.66 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- ZEGIS Krystyna Z/2422/15 2017 4
3 3 s 1 8.86 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1
4 4 s 1 9.77 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2017 3
60 m pł M M
1 1 s 1 8.51 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1
2 2 s 1 8.54 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP -- ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2017 M
3 3 s 1 8.59 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP -- HEMMERLING Andrzej B.D. Z/0931/12 2017 1
4 4 s 1 8.61 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4067/11 2017 MM
5 5 s 1 8.74 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/4426/11 2018 1
6 6 s 1 8.85 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2017 1
  s 1 DNF ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 M
Wzwyż M
1 f 1 2.00 SZTANDUR Piotr MKS Inowrocław 00 U20 KP II NIEMCZYN Dariusz Z/2763/16 2017 1
2 f 1 1.95 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2018 2 LDK!
3 f 1 1.90 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2018 3
4 f 1 1.90 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 U18 WN III URBANOWSKI Miroslaw Z/0593/16 2017 2 LDK!
5 f 1 1.85 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ III WITKOWSKI Bartosz DANELSKI Andrzej , Z/3064/16 , 2017 3 LDK!
5 f 1 1.85 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1
7 f 1 1.85 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ III BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
8 f 1 1.80 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1
9 f 1 1.75 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa # 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3933/15 2018
9 f 1 1.75 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2018 4
11 f 1 1.75 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP IV KENSIK Jan Z/1503/16 2017 3
12 f 1 1.75 GRYGIEL Bartosz UKS-MOS Opole 02 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2445/17 2017 BEZ LDK!
13 f 1 1.70 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM V GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2018 3 LDK!
13 f 1 1.70 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- KŁÓDKOWSKI Andrzej WIERZBICKI Dariusz , Z/3370/17 , 2017 5 LDK!
16 f 1 1.65 WIERCZYŃSKI Dominik LKS Fenix Słupsk 03 U16 PM V GRECKA Ewa Z/1004/17 2018 BEZ
17 f 1 1.65 SELERZYŃSKI Hubert UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP V KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/0760/16 2018 5 LDK!
18 f 1 1.65 KOTLAREK Jakub MKS Inowrocław 02 U18 KP -- NIEMCZYN Dariusz Z/3961/17 2017 5
19 f 1 1.60 FEISTER Błazej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0028/18 2018 BEZ
20 f 1 1.60 MAŚLORZ Mikołaj AML Słupsk 03 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/0011/18 2018 LDK!
21 f 1 1.60 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM -- B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2017 BEZ LDK!
22 f 1 1.60 SOŚNICKI Emanuel UKS-MOS Opole 03 U16 OP -- LACH Magdalena Z/3872/17 2017 5 LDK!
23 f 1 1.55 GUŹDZIOŁ Paweł UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/3247/16 2018 4
24 f 1 1.55 MAŁEK Kewin AML Słupsk 05 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0018/18 , 2018 BEZ LDK!
25 f 1 1.55 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2017 BEZ
26 f 1 1.50 BACKHAUS Mateeusz GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- DEJEWSKI Michał Z/1734/16 2017 BEZ LDK!
  f 1 NM NIECIECKI Jakub MKS Truso Elbląg 04 U16 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra LICZNERSKI Jacek Z/3329/17 2018 BEZ LDK!
  f 1 NM DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 03 U16 KP -- DEJEWSKI Michał Z/4605/17 2017 LDK!
  f 1 NM KOTEWICZ Dominik KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1444/17 2018 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 7.09 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP II ZIEMBA Krzysztof Z/4426/11 2018 1
2 f 1 7.02 BARAN Patryk MKS Sambor Tczew 98 U23 PM II MODELSKI Michał MODELSKI Michał # Z/0025/14 2017
3 f 1 6.99 FORMANIEWICZ Piotr MKL Toruń 98 U23 KP II MAŃKOWSKI Gabriel KAŃSKI Ryszard Z/0791/14 2017 2
4 f 1 6.92 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 Sen KP II MAGDOWSKI Michał Z/0429/11 2017 2
5 f 1 6.79 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4067/11 2017 MM
6 f 1 6.69 MAŃCZUK Piotr UKS Czwórka Białystok 98 U23 PD III WOJSZKO Krzysztof KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2017 1
7 f 1 6.69 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U18 KP III PROKOP Wojciech # Z/0020/15 2017 2
8 f 1 6.53 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ III DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2017 3 LDK!
9 f 1 6.39 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP III KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2018 3
10 f 1 6.34 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U18 WP III RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2017 3
11 f 1 6.05 MARCINIAK Wiktor UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/2453/16 2018 3
12 f 1 5.80 MICHALSKI Mateusz MMKS Gdańsk 01 U18 PM -- KRYSTECKI Krzysztof Z/5925/15 2017 3 LDK!
13 f 1 5.59 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2017 3
14 f 1 5.43 ROMANIUK Jakub BKS Bydgoszcz 00 U20 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0152/15 2017 BEZ
15 f 1 3.89 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U20 PD -- KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2017 2
1 f 2 5.93 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP IV MAGDOWSKI Michał Z/3484/17 2017 4
2 f 2 5.82 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U16 KP V JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2017 5 LDK!
3 f 2 5.75 GRZYB Seweryn GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- MAGDOWSKI Michał # Z/1738/16 2017 5 LDK!
4 f 2 5.65 BARTECZKA Bartek BKS Bydgoszcz 03 U16 KP V SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3044/17 2018 5
5 f 2 5.27 ANDRZEJEWSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- B.D. Z/3493/17 2017 BEZ LDK!
6 f 2 5.18 FIGGER Marcin LKS Lubawa 02 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3341/16 2017 4 LDK!
7 f 2 5.16 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3104/16 , 2017 BEZ LDK!
8 f 2 4.99 CYBULSKI Filip MUKS Płock 03 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/0606/17 2017 4 LDK!
9 f 2 4.96 KŁODAWSKI Kamil UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2663/17 2017 BEZ
10 f 2 4.94 PRZYBYŁOWSKI Tomasz LKS Lubawa 02 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3344/16 , 2017 5 LDK!
11 f 2 4.79 SPRENGER Denis LUKS Start Nakło 03 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin B.D. Z/1326/16 2017 BEZ LDK!
12 f 2 4.76 PIOTROWSKI Rafał MUKS Płock 03 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/1331/17 2017 BEZ
13 f 2 4.64 BACZEWSKI Dominik UKS Atos Woźnice 04 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0069/18 2018 BEZ
14 f 2 4.57 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 05 U14 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2018 BEZ LDK!
15 f 2 4.42 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2017 BEZ
16 f 2 3.89 CICHY Hubert UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0062/18 2018 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 12.39 CYTLAŁ Artur UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/1189/17 2017 3
2 f 1 10.64 KULIGOWSKI Michał UKS Cyprianka 03 U16 KP V MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/2519/16 2017 3 LDK!
3 f 1 10.38 DZWONKOWSKI Andrzej KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM -- KWIATKOWSKI Lech Z/4738/17 2018
4 f 1 10.06 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/3656/17 2017 5
5 f 1 9.25 PANASIEWICZ Filip UKS Skompensis Skępe 03 U16 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/4758/17 2018 5
6 f 1 9.23 BIAŁK Karol KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- GELO Krystyna Z/2051/17 2018 BEZ LDK!
7 f 1 7.73 KRUK Bartosz UKL Feniks Świdwin 06 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil PIOTROWSKI Kamil Z/2203/16 2017 BEZ LDK!
1 f 2 9.03 NOWACKI Czesław PZWLA Toruń 43 Weteran KP -- B.D. BEZ
1 f 3 14.14 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U18 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2017 2
2 f 3 13.37 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM IV GRECKA Ewa Z/0022/16 2017 2
3 f 3 13.32 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2535/16 2017 2 LDK!
4 f 3 12.85 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2743/15 2017 3
5 f 3 12.72 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM IV KOWNATKE Rafał Z/3008/16 2017 3
6 f 3 12.23 ŻURAWSKI Sebastian OKS Start Otwock 01 U18 MZ -- SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/4119/17 2017 BEZ
7 f 3 11.70 IŃSKI Oskar MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1972/15 2017 4
8 f 3 11.43 RUCIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/3674/16 , 2017 3 LDK!
9 f 3 11.08 SZILISTOWSKI Sebastian UKS Skoczek Władysławów 02 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2661/17 2017 2
10 f 3 10.86 DYBCIAK Jarosław LUKS Serock 02 U18 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2205/17 2017 2
11 f 3 10.53 CHMURZYŃSKI Robert LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz WIERZBICKI Dariusz , Z/2670/16 , 2018 3 LDK!
12 f 3 9.73 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa # 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018
13 f 3 9.09 ANDRZEJEWSKI Damian LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/5676/15 2018 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.86 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2017 2
2 f 1 15.24 WYRZYKOWSKI Jakub UKS Skompensis Skępe 00 U20 KP II WYRZYKOWSKI Rafał Z/1820/15 2017 2
3 f 1 14.70 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2017 2
4 f 1 14.27 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1
5 f 1 13.24 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III JEDRZEJEWSKI Krzysztof WALCZAK Aleksandra , Z/5924/15 , 2017 3
6 f 1 12.71 SERSZEŃ Bartosz MUKS Płock 99 U20 MZ IV RÓJ Eugeniusz Z/2990/17 2017 3
7 f 1 11.84 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ IV BOROŃ Aldona Z/0582/15 2017 1
8 f 1 10.41 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2017 3
Kula (7.26) M
1 f 1 18.09 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 85 Sen PM M KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2017 MM
2 f 1 15.09 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2017 1
3 f 1 14.84 MIELKE Sebastian GKS Luzino 87 Sen PM I KAKOL Stanislaw Z/4234/11 2016 1
4 f 1 14.13 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ II RZEPKA Marek Z/1605/14 2017 1
5 f 1 13.34 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2017 M
6 f 1 12.76 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2017 1
7 f 1 12.64 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM III KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2017 2
8 f 1 12.36 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP III ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2017 M
  f 2 12.51 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP III ZIEMBA Krzysztof Z/4426/11 2018 1
  f 2 12.99 BARAN Patryk MKS Sambor Tczew 98 U23 PM III MODELSKI Michał MODELSKI Michał # Z/0025/14 2017
  f 2 14.19 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2017 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.8114991188049 sekund