Żagań 17.03.2018
PZLA Mistrzostwa Polski U20, U18 w Biegach Przełajowych
Przełaj K
1 b 1 :06:54 r SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U18 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2018 2 ZKN
2 b 1 :06:59 r GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2018 2 ZKN
3 b 1 :07:01 r KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 b 1 :07:01 r STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 01 U18 WP -- SADOWSKI Waldemar Z/1456/15 2018 2 ZKN
5 b 1 :07:04 r SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2018 3 ZKN
6 b 1 :07:12 r FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0641/16 2018 2 ZKN
7 b 1 :07:16 r STYŚ Aleksandra MKS Jedynka Jarocin 01 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2018 ZKN
8 b 1 :07:21 r PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
9 b 1 :07:23 r PLECZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 02 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2926/16 2018 2 LDK! ZKN
10 b 1 :07:26 r SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GRECH Halina Z/2094/15 2018 2 LDK! ZKN
11 b 1 :07:26 r OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/2768/16 2018 3 LDK! ZKN
12 b 1 :07:32 r SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0229/15 2018 3 ZKN
13 b 1 :07:32 r ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2896/15 2018 1 ZKN
14 b 1 :07:34 r STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/5326/15 2018 4 LDK!
15 b 1 :07:34 r LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM -- THIEL Adam Z/2119/15 2018 2 ZKN
16 b 1 :07:35 r DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0422/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
17 b 1 :07:35 r ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0573/16 2018 4
18 b 1 :07:36 r TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0140/17 2018 4
19 b 1 :07:36 r SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0113/16 2018 4
20 b 1 :07:36 r PELA Magdalena MLKS Baszta Bytów 01 U18 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/1200/15 2018 4 LDK!
21 b 1 :07:38 r GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/1288/16 2018 3
22 b 1 :07:41 r SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP -- WOŹNIAK Bernard # Z/0449/16 2018 3
23 b 1 :07:42 r KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 U18 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0519/16 , 2018 3 LDK!
24 b 1 :07:44 r WDÓWKA Julia OLTS Opoczno Sport Team 01 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/0543/16 2018 4 LDK!
25 b 1 :07:46 r KOPEĆ Julia MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -- B.D. CHMIELARZ Lucyna , Z/1153/18 , 2018 3
26 b 1 :07:47 r BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2018 3 ZKN
27 b 1 :07:47 r ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2788/15 2018 1 KN
28 b 1 :07:50 r KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3014/16 2018 3 ZKN
29 b 1 :07:50 r RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 01 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0712/15 2018 3 ZKN
30 b 1 :07:50 r FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2018 4 LDK!
31 b 1 :07:51 r CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2018 4
32 b 1 :07:54 r BEREŚNIEWICZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/3372/16 2018 3
33 b 1 :07:54 r WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK -- KATAN Wacław Z/1805/17 2018 4
34 b 1 :07:55 r ZAKLUKIEWICZ Alicja MUKS Gim 2 Nysa 01 U18 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/1433/16 2018 BEZ LDK!
35 b 1 :07:56 r CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2937/15 2018 2 ZKN
36 b 1 :08:01 r KACZMAREK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/1267/17 , 2018 3 LDK! GIM
37 b 1 :08:03 r PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- B.D. Z/1255/16 2018 3
38 b 1 :08:03 r FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2018 4
39 b 1 :08:05 r SZUŁCZYŃSKA Aleksandra UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP -- SADOWSKI Waldemar Z/1424/17 2018 4
40 b 1 :08:07 r KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek Śląski 02 U18 DS -- BIALIC Marek BIALIC Marek BIALIC Marek Z/1175/15 2018 3 LDK! GIM
41 b 1 :08:12 r ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2696/15 2018 3
42 b 1 :08:13 r FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/1352/18 2018
43 b 1 :08:14 r KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 01 U18 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester # Z/0642/16 2018 BEZ
44 b 1 :08:15 r PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/1805/18 2018
45 b 1 :08:18 r ZAJAC Joanna MKL Maraton Świnoujście 01 U18 ZP -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6394/15 2018 4
46 b 1 :08:20 r KURZAJCZYK Martyna UKS 12 Kalisz 02 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0638/17 2018 BEZ
47 b 1 :08:20 r RACEWICZ Julia KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -- ROSZKO Damian GRYNIEWICZ Wiktor # Z/0597/16 2018 4 LDK! GIM
48 b 1 :08:20 r SMUTNIAK Żaneta TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- FUS Mirosław Z/0841/18 2018 BEZ
49 b 1 :08:23 r KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
50 b 1 :08:27 r DĄBROWSKA Natalia KS Agros Zamość 01 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0108/15 2017 BEZ
51 b 1 :08:31 r OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0437/16 2018 BEZ LDK!
52 b 1 :08:35 r RUMIŃSKA Marlena LKS Fenix Słupsk 02 U18 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/4302/15 2018 5
53 b 1 :08:54 r DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -- WIERZBICKI Remigiusz Z/3912/15 2018 4
54 b 1 :09:06 r TOMCZAK Iwona UKS 12 Kalisz 01 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3652/15 2018 BEZ
1 b 2 :06:26 r TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2018 1 KN
2 b 2 :06:32 r KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2018 2 KN
3 b 2 :06:55 r PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2018 2 LDK! ZKN
4 b 2 :07:02 r AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2018 2 ZKN
5 b 2 :07:08 r JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -- B.D. # Z/1051/15 2018 1 ZKN
6 b 2 :07:11 r GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2018 2 LDK! ZKN
7 b 2 :07:13 r DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM -- CZAPIEWSKA Grażyna Z/1950/15 2018 2 ZKN
8 b 2 :07:14 r KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2018 2 ZKN
9 b 2 :07:16 r GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -- JAROS Marek Z/2919/15 2018 3 ZKN
10 b 2 :07:17 r SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP -- ADAMEK Marek Z/1196/15 2018 2 ZKN
11 b 2 :07:19 r PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 99 U20 DS -- WYROBA Piotr Z/0557/15 2018 2 ZKN
12 b 2 :07:19 r KOWALSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/1741/16 2018 2 ZKN
13 b 2 :07:22 r KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- MIREK Wacław Z/2407/15 2018 2 ZKN
14 b 2 :07:23 r SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz # Z/0309/15 2018 2 ZKN
15 b 2 :07:27 r LEŚNIEWSKA Daria OLTS Opoczno Sport Team 00 U20 LD -- WOJTAREK Jacek Z/2270/15 2018 3 LDK!
16 b 2 :07:37 r FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- PAŚ Mariusz Z/3016/15 2018 3
17 b 2 :07:41 r SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2018
18 b 2 :07:43 r PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS -- GOLEC Dominik Z/0226/16 2018 2 ZKN
19 b 2 :07:45 r GROTH Dagmara GKS Żukowo 99 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/2372/15 2018 3
20 b 2 :07:46 r WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2018
21 b 2 :07:48 r MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2769/15 2018 2 ZKN
22 b 2 :07:50 r ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 99 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0679/15 2018 2 ZKN
23 b 2 :07:54 r KORZUN Aleksandra UKS Technik Augustów 00 U20 PD -- SOWÓL Bogusław Z/1543/15 2018 2 LDK!
24 b 2 :07:54 r MASŁYK Natalia KKB MOSiR Krosno 99 U20 PK -- KATAN Wacław Z/0483/17 2018 3
25 b 2 :07:58 r BIEDRZYCKA Roksana KS Maków Biega 00 U20 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5870/15 2018 4
26 b 2 :07:59 r ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2018 3
27 b 2 :08:01 r BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1703/17 2018 3
28 b 2 :08:10 r ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2018 3 ZKN
29 b 2 :08:19 r KOWALSKA Natalia AZS Łódź 00 U20 LD -- SEKIETA Radosław Z/2398/15 2018 3
30 b 2 :08:42 r SERWATKA Wiktoria KKB MOSiR Krosno 99 U20 PK -- KATAN Wacław Z/3273/15 2018 4
31 b 2 :08:56 r WITKOWSKA Kamila UKS Technik Augustów 00 U20 PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/1546/15 2018 4 LDK!
32 b 2 :09:42 r WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
1 b 3 :10:23 r KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2018 1 LDK! ZKN
2 b 3 :10:33 r BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. Z/0442/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 b 3 :10:40 r LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2018 2 LDK! ZKN
4 b 3 :10:53 r MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1272/15 2018 2 ZKN
5 b 3 :10:55 r WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0256/16 2018 3 ZKN
6 b 3 :10:59 r CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0729/16 2018 2 KN
7 b 3 :11:01 r BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0096/17 2018 2
8 b 3 :11:06 r MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1549/15 2018 2 ZKN
9 b 3 :11:07 r KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/2390/15 2018 2 LDK! ZKN
10 b 3 :11:10 r CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/0482/17 2018 3 ZKN
11 b 3 :11:16 r FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/1249/15 2018 3 LDK! ZKN
12 b 3 :11:17 r BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2018 3 LDK! ZKN
13 b 3 :11:17 r GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1807/15 2018 4
14 b 3 :11:19 r PAWEŁCZYK Julia MKS Jedynka Jarocin 02 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/2910/16 2018
15 b 3 :11:26 r BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/0225/15 2018 3 ZKN
16 b 3 :11:27 r SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
17 b 3 :11:27 r KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1086/15 2018 3 ZKN
18 b 3 :11:28 r STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2018 3 ZKN
19 b 3 :11:28 r WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/1364/16 2018 3 ZKN
20 b 3 :11:29 r METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2018 BEZ
21 b 3 :11:30 r ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2666/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
22 b 3 :11:33 r WALĘCIAK Weronika UKS Orzeł Dobryszyce 02 U18 LD -- SROKA Mieczysław Z/1151/16 2018 4
23 b 3 :11:33 r CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 02 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
24 b 3 :11:38 r SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 U18 MA -- GRECH Halina Z/0063/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
25 b 3 :11:40 r PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- WOSIEK Jacek Z/3398/15 2018 3 ZKN
26 b 3 :11:41 r KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0638/16 2018 3
27 b 3 :11:43 r MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/5261/15 2018 2 LDK!
28 b 3 :11:43 r MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2018 4
29 b 3 :11:55 r JASIŃSKA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0336/16 2018 BEZ
30 b 3 :11:56 r WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew GRZESIAK Sylwia Z/1561/15 2018 3 LDK!
31 b 3 :11:57 r GEPPERT Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0634/17 2018 4
32 b 3 :12:01 r BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1319/16 2018 3 LDK! GIM
33 b 3 :12:04 r ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 01 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/2851/15 2018 3 ZKN
34 b 3 :12:12 r ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0144/15 2018 3 LDK! ZKN
35 b 3 :12:18 r WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/1031/15 2018 3 LDK! GIM
36 b 3 :12:20 r TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0782/16 2018 4
37 b 3 :12:26 r KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2018 LDK! GIM
38 b 3 :12:32 r SZPOTON Anna OLTS Opoczno Sport Team 02 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/0542/16 2018 4 LDK!
39 b 3 :12:33 r WALIŁKO Kamila KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/1427/16 2018 3 ZKN
40 b 3 :12:33 r FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0237/15 2018 BEZ
41 b 3 :12:36 r ŁUCKA-WOWCZUK Kinga LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/0885/17 2018 5
42 b 3 :12:37 r SKRZYPIŃSKA Olga SSMKS Parasol Wrocław 01 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0777/18 2018
43 b 3 :12:46 r PRZYBYLSKA Dominika UKS BUK przy Gimnazjum nr 2 w Stobnie 01 U18 KP -- MARCINEK Dariusz Z/0171/17 2018
44 b 3 :13:04 r KRUPIŃSKA Martyna KS Maków Biega 02 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1050/16 2018 5
45 b 3 :13:06 r KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- URBACKA-KACZOR Natalia Z/0248/17 2018 5 LDK!
46 b 3 :13:06 r MALAK Łucja MKL Szczecin 02 U18 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław Z/1577/17 2018 4
47 b 3 :13:31 r TOMASZEWSKA Weronika UKS 12 Kalisz 02 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0641/17 2018 4
48 b 3 :14:00 r WOŹNIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/2813/17 2018 5 LDK! GIM
1 b 4 :14:39 r DIAS Julia GKS Żukowo 99 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2018 2 ZKN
2 b 4 :14:42 r SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/2514/15 2018 2 ZKN
3 b 4 :14:45 r PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00 U20 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/2018/15 2018 1 KN
4 b 4 :14:47 r PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL -- PASZTA Wiesław Z/2532/15 2018 1 KN
5 b 4 :14:51 r POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 99 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/1455/15 2018 1 KN
6 b 4 :14:57 r GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1808/15 2018 2 ZKN
7 b 4 :15:11 r PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2018 2 ZKN
8 b 4 :15:21 r KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2018 2 ZKN
9 b 4 :15:34 r SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/0537/15 2018 2 ZKN
10 b 4 :15:38 r MOCZYDLAK Karolina MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -- ADAMEK Marek Z/2621/15 2018 3
11 b 4 :15:45 r MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/0532/15 2018 3
12 b 4 :15:50 r PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U20 PM -- BODZIAK Igor Z/0375/15 2018 3 ZKN
13 b 4 :15:51 r PUCEK Maria UKS Dąb Suchy Las 00 U20 WP -- TYLAK Łukasz Z/1247/15 2018 3 ZKN
14 b 4 :15:52 r ŁUŻYŃSKA Patrycja MKL Szczecin 00 U20 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław Z/1297/15 2018 3
15 b 4 :15:56 r STAWARZ Karolina WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U20 DS -- GRZYBEK Grzegorz Z/0949/15 2018 3
16 b 4 :16:02 r HARTUNG Wiktoria MKL Szczecin 00 U20 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław Z/0715/17 2018 4 LDK!
17 b 4 :16:12 r LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2018 2 ZKN
18 b 4 :16:18 r MALINA Michalina GTS Bojszowy 00 U20 SL -- TOMALA Grzegorz Z/1407/15 2018 4
19 b 4 :16:19 r DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2018 2 ZKN
20 b 4 :16:40 r KLAG Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP -- B.D. Z/4561/15 2018 3
21 b 4 :16:48 r RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 00 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0025/15 2018 BEZ
22 b 4 :17:06 r PIERZGA Aleksandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS -- GRZYBEK Grzegorz Z/1085/15 2018 2 ZKN
23 b 4 :17:18 r ŻDANUK Agnieszka UKS Technik Augustów 00 U20 PD -- SOWÓL Bogusław Z/1547/15 2018 4 LDK!
24 b 4 :18:05 r BRZĘK Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA -- KUCZEK Piotr Z/1866/16 2018 3
Przełaj M
1 b 1 :09:29 r OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0336/15 2018 2 KN
2 b 1 :09:31 r AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2018 2 LDK! KN
3 b 1 :09:32 r MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2018 2 KN
4 b 1 :09:36 r SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2018 2 KN
5 b 1 :09:37 r PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2018 2 ZKN
6 b 1 :09:38 r GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2018 3 ZKN
7 b 1 :09:38 r BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U18 LU -- ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2018 3 ZKN
8 b 1 :09:40 r GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2018 2 ZKN
9 b 1 :09:40 r KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- WOSIEK Jacek CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # Z/0488/17 2018 3 LDK! ZKN GIM
10 b 1 :09:41 r MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1273/15 2018 3
11 b 1 :09:43 r TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/5215/15 2018 4 ZKN
12 b 1 :09:45 r PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0711/15 2018 2 ZKN
13 b 1 :09:45 r PANKRATOW Jakub MKS Hermes Gryfino 01 U18 ZP -- NOWICKI Bartosz Z/0856/15 2018 4
14 b 1 :09:47 r JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02 U18 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/0778/16 2018 LDK! ZKN
15 b 1 :09:50 r GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U18 WP -- WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2018 4 ZKN
16 b 1 :09:50 r KĘDZIORA Adam KKL Kielce 01 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/3731/16 2018 BEZ
17 b 1 :09:50 r SKALSKI Szymon LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/2827/16 2018 3 ZKN
18 b 1 :09:51 r WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
19 b 1 :09:53 r JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U18 LU -- ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2018 3 ZKN
20 b 1 :09:53 r MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -- ZALEWSKI Jan # Z/2036/15 2018 3
21 b 1 :09:57 r ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- PAŚ Mariusz Z/1440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
22 b 1 :09:58 r BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/0721/18 2018 4 ZKN
23 b 1 :09:59 r LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2401/17 2018 4 ZKN
24 b 1 :09:59 r MISIOR Kamil UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/1195/18 2018
25 b 1 :10:00 r SOSZYŃSKI Patryk UKS Barnim Goleniów 01 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/1722/15 2018 4
26 b 1 :10:02 r KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2018 LDK! ZKN
27 b 1 :10:03 r SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0858/15 2018
28 b 1 :10:04 r STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2018 2 ZKN
29 b 1 :10:04 r ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2018 3 ZKN
30 b 1 :10:04 r TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- PODOLAK Irena Z/2310/15 2018 4
31 b 1 :10:06 r SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- CIUK Marek Z/1899/17 2018 4
32 b 1 :10:07 r GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # , Z/5646/15 , 2018 2 LDK! ZKN
33 b 1 :10:08 r WRONA Oskar MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/1922/15 2018 BEZ
34 b 1 :10:10 r PIETRZAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM --
35 b 1 :10:11 r SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/0818/15 2018 3 ZKN
36 b 1 :10:11 r WALEWSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 01 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/0896/17 2018 3 ZKN
37 b 1 :10:13 r JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/3408/15 2018 3 LDK! ZKN
38 b 1 :10:14 r KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/1367/16 2018 2 ZKN
39 b 1 :10:16 r MOLSKI Amadeusz OKL Oborniki 02 U18 WP -- NOWICKI Sebastian # Z/1780/18 2018
40 b 1 :10:16 r WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 01 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2018 BEZ
41 b 1 :10:16 r ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica # 02 U18 PK -- WOJTAS Tomasz # Z/3739/16 2018
42 b 1 :10:18 r URBAŃSKI Jakub KKL Rodło Kwidzyn 02 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0758/17 2018 4
43 b 1 :10:19 r TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/3727/17 2018 4
44 b 1 :10:19 r DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew # Z/1491/16 2018 4 LDK! GIM
45 b 1 :10:20 r JANUSZEWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0971/17 2018 BEZ
46 b 1 :10:22 r MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA -- GRECH Halina Z/0082/17 2018 BEZ LDK! GIM
47 b 1 :10:25 r TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0565/16 2018 3
48 b 1 :10:25 r MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP -- ZWIRN Krystyna Z/0870/16 2018 3 ZKN
49 b 1 :10:31 r RATMAN Filip MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/2988/16 2018 BEZ
50 b 1 :10:31 r KRAUZE Robert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2119/17 2018 BEZ LDK!
51 b 1 :10:32 r DOMINICI Fabrizio LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław Z/3017/17 2018 4
52 b 1 :10:35 r MALINOWSKI Rafał MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- ADAMEK Marek Z/4362/15 2018 4
53 b 1 :10:35 r ZIELIŃSKI Adrian ULKS Lipinki 01 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2357/17 2018 BEZ LDK!
54 b 1 :10:37 r RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2018 5
55 b 1 :10:41 r PUTERKO Maciej SSMKS Parasol Wrocław 01 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/2120/15 2018 BEZ
56 b 1 :10:46 r ADAMCZYK Jonasz UKS Achilles Leszno 01 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/1246/15 2018 4
57 b 1 :10:50 r WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2018 3
58 b 1 :10:54 r ZIELIŃSKI Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0405/16 2018 4 LDK! GIM
59 b 1 :10:58 r MOKROWIECKI Aleksander OLTS Opoczno Sport Team 02 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/0541/16 2018 BEZ LDK!
60 b 1 :11:00 r LEWINSKI Konrad UKS Wiking Rychnowy 01 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1869/15 2018 BEZ
61 b 1 :11:03 r ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2018 4
62 b 1 :11:05 r KRZYSZTOFIK Dawid OLTS Opoczno Sport Team 02 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/0540/16 2018 BEZ LDK!
63 b 1 :11:20 r SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3604/16 2018 BEZ
64 b 1 :11:22 r LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2018 3 ZKN
65 b 1 :11:37 r GRASZA Wojciech MKS Piast Lwówek Śląski 02 U18 DS -- B.D. Z/0406/16 2018 4 LDK! GIM
66 b 1 :11:49 r TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2018 4 LDK! GIM
67 b 1 :11:51 r PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2018 BEZ LDK! GIM
1 b 2 :08:52 r ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2018 2 KN
2 b 2 :08:56 r JARCZOK Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -- JARCZOK Miłosz Z/0361/15 2018 2 ZKN
3 b 2 :09:02 r LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2018 2 ZKN
4 b 2 :09:14 r GROBERSKI Michał MKL Szczecin 00 U20 ZP -- NOWICKI Bartosz Z/1296/15 2018 3 ZKN
5 b 2 :09:17 r WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00 U20 ZP -- SZYCH Robert Z/6204/15 2018 2 LDK!
6 b 2 :09:18 r CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U20 DS -- ADAMEK Marek Z/1124/15 2018 2 KN
7 b 2 :09:19 r CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2018 2 ZKN
8 b 2 :09:20 r RAJPOLD Arkadiusz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK -- KARKUT Bogdan Z/0785/18 2018 ZKN
9 b 2 :09:23 r SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 00 U20 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/6356/15 2018 3
10 b 2 :09:23 r ŚWIĄTEK Bartłomiej OLTS Opoczno Sport Team 00 U20 LD -- WOJTAREK Jacek Z/2265/15 2018 3 LDK!
11 b 2 :09:24 r MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/0547/15 2018 2
12 b 2 :09:26 r WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U20 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/0198/16 2018 3 LDK! ZKN
13 b 2 :09:29 r BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2018 2 ZKN
14 b 2 :09:30 r WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/2034/15 2018 3 ZKN
15 b 2 :09:32 r KLEIN Oskar LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM -- KLEIN Dariusz Z/5368/15 2018 2 ZKN
16 b 2 :09:32 r KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 99 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2018 3
17 b 2 :09:37 r MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0496/15 2018 3 ZKN
18 b 2 :09:38 r TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2018 3 ZKN
19 b 2 :09:39 r POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 99 U20 WP -- SZYMAŃSKI Andrzej Z/4341/15 2018 2
20 b 2 :09:40 r CHEŁMIK Sergiusz RKS Łódź 00 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1711/16 2018 3
21 b 2 :09:41 r DULIK Paweł LKS Stal Mielec 00 U20 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2018 3 ZKN
22 b 2 :09:41 r LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 00 U20 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/1159/16 2018 3
23 b 2 :09:42 r WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U20 WP -- B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2018 2 ZKN
24 b 2 :09:47 r PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS -- GOLEC Dominik Z/2793/15 2018 3 ZKN
25 b 2 :09:48 r KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2018 3 LDK! ZKN
26 b 2 :09:53 r ZASADA Mikołaj KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/2502/17 2018 4
27 b 2 :10:00 r BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2018 3 ZKN
28 b 2 :10:02 r SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99 U20 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0952/15 2018 2
29 b 2 :10:02 r BRESZKA Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0452/17 2018 4
30 b 2 :10:04 r JEFIMCZYK Norbert LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/0687/15 2018 4
31 b 2 :10:07 r ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99 U20 MA -- ŚWIĄTKOWSKI Bartosz Z/0822/17 2018 4
32 b 2 :10:18 r GĄSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- WOSIEK Jacek # Z/2117/15 2018 4 LDK!
33 b 2 :10:19 r CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/3007/15 2018 4
34 b 2 :10:21 r WRÓBEL Daniel UKS Barnim Goleniów 99 U20 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/2178/15 2018 4
35 b 2 :10:24 r GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1866/15 2018 BEZ
36 b 2 :10:27 r PALIGA Krzysztof MKS Piast Głogów 00 U20 DS -- BIELAWA Przemysław Z/3615/15 2018 4 LDK!
37 b 2 :10:32 r DRYKA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1070/16 2018 4
38 b 2 :10:33 r WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2018
39 b 2 :10:33 r BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB -- HASIÓW Tomasz Z/1058/15 2018 1
40 b 2 :10:45 r SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2018 4
41 b 2 :10:51 r PAWELCZAK Karol MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/5624/15 2018 4
42 b 2 :10:58 r WIRKUS Kacper UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1861/15 2018 BEZ
43 b 2 :11:20 r BASIŃSKI Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/1940/17 2018 BEZ
1 b 3 :15:41 r KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1010/17 2018 3 ZKN
2 b 3 :15:56 r GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 01 U18 ZP -- CICHOCKI Jarosław Z/1714/15 2018 2 KN
3 b 3 :16:17 r KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5019/15 2018 2 LDK! KN
4 b 3 :16:23 r GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1878/15 2018 3 ZKN
5 b 3 :16:27 r KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/2504/17 2018 3 ZKN
6 b 3 :16:29 r ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1241/15 2018 4 ZKN
7 b 3 :16:31 r GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK -- KATAN Wacław Z/2971/15 2018 3 ZKN
8 b 3 :16:34 r JANKOWSKI Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U18 KP -- B.D. Z/0756/16 2018
9 b 3 :16:40 r MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2018 4 LDK!
10 b 3 :16:43 r KIJOWSKI Dominik KB Krościenko Wyżne 01 U18 PK -- ZATORSKI Witold Z/4594/15 2018 BEZ
11 b 3 :16:45 r MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2018 4
12 b 3 :16:51 r JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 02 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz Z/0237/17 2018 4 LDK!
13 b 3 :16:52 r KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3099/16 2018 3 ZKN
14 b 3 :16:53 r WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- B.D. NIEBUDEK Sylwester , Z/2282/15 , 2018 LDK!
15 b 3 :16:53 r WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1063/16 2018 4
16 b 3 :17:03 r BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/1911/15 2018 3 LDK!
17 b 3 :17:06 r MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1062/17 2018 4 ZKN
18 b 3 :17:10 r RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U18 DS -- URBACKA-KACZOR Natalia Z/2645/15 2018 4
19 b 3 :17:11 r LUTY Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0334/16 2018 4 ZKN
20 b 3 :17:16 r DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 01 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/6107/15 2018 4 LDK!
21 b 3 :17:16 r BAGŁAJ Jakub MKS Piast Lwówek Śląski 02 U18 DS -- BIALIC Marek Z/0415/16 2018 4 LDK! GIM
22 b 3 :17:16 r MALINOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 02 U18 LB -- BIESIADA Ryszard # Z/0569/16 2018 5 LDK! GIM
23 b 3 :17:20 r DOBBERSTEIN Paweł KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3864/15 2018 2 ZKN
24 b 3 :17:20 r HORSTEN Dorian SKLA Sopot 01 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/0370/18 2018 BEZ
25 b 3 :17:24 r CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2018 3 ZKN
26 b 3 :17:29 r UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2018 4
27 b 3 :17:29 r PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS -- MATOSZ Wlodzimierz Z/2026/15 2018 4
28 b 3 :17:38 r PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0165/18 2018 BEZ
29 b 3 :17:43 r ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01 U18 PD -- SACHARCZUK Roman Z/2454/15 2018
30 b 3 :17:52 r WALASZCZYK Klaudiusz KS Energetyk Poznań 01 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0439/16 2018 4
31 b 3 :17:59 r LANDOWSKI Jakub CMKL Człuchów 01 U18 PM -- BODZIAK Igor BODZIAK Igor B.D. Z/1147/15 2018 4 LDK!
32 b 3 :18:00 r MAZUR Bartłomiej ULKS Muflon Bielawa 01 U18 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/1890/16 2018 4 LDK!
33 b 3 :18:03 r SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -- B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/1743/16 , 2018
34 b 3 :18:04 r PAWLIK Radosław MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/1514/17 2018 BEZ LDK! GIM
35 b 3 :18:12 r KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 01 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/0932/16 2018 BEZ
36 b 3 :18:12 r RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0781/16 , 2018 5 LDK!
37 b 3 :18:14 r LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej # Z/3643/16 2018 ZKN
38 b 3 :18:16 r ICKOWSKI Tomasz LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/2828/16 2018 BEZ
39 b 3 :18:18 r CZYŻ Wiktor MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna ŁUCZAK Bernadeta , Z/0918/16 , 2018 5 LDK! GIM
40 b 3 :18:21 r BYCZYK Juliusz OŚ AZS Poznań 02 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1132/17 2018
41 b 3 :18:29 r KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0640/16 2018 4
42 b 3 :18:30 r SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. RADTKE Marek , Z/0873/17 , 2018 3 LDK!
43 b 3 :18:33 r ROLA Damian ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0774/16 2018 4 LDK! GIM
44 b 3 :18:35 r RĘBISZ Szymon MUKS Gim 2 Nysa 01 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1434/16 , 2018 BEZ LDK!
45 b 3 :18:35 r MATYJA Kamil OŚ AZS Poznań 02 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1807/18 2018
46 b 3 :18:55 r BARTCZAK Tobiasz LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP -- WOŹNIAK Bernard # Z/3631/16 2018 4
47 b 3 :19:03 r SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2018 3 LDK! ZKN
48 b 3 :19:21 r KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3174/16 2018 4
49 b 3 :19:21 r TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/6110/15 2018 4
50 b 3 :19:24 r KUDRYS Kazimierz KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/1783/18 2018
51 b 3 :19:48 r PLATA Dawid LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/2728/16 2018
52 b 3 :22:33 r DUBICKI Łukasz WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2529/16 2018 BEZ
1 b 4 :18:43 r KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy 00 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2018 2 ZKN
2 b 4 :18:46 r WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2018 1 KN
3 b 4 :18:53 r MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 99 U20 SL -- B.D. # Z/2051/16 2018 2 ZKN
4 b 4 :19:01 r BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0201/15 2018 2 ZKN
5 b 4 :19:07 r KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2018 3 ZKN
6 b 4 :19:07 r SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL -- PASZTA Wiesław Z/0586/15 2018 2 ZKN
7 b 4 :19:13 r WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony # 00 U20 -- B.D. Z/2323/15 2018 ZKN
8 b 4 :19:26 r PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- ZKN
9 b 4 :19:36 r SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS -- B.D. Z/2602/15 2018 3 ZKN
10 b 4 :19:36 r BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00 U20 PD -- SOWÓL Bogusław Z/1541/15 2018 2 LDK! ZKN
11 b 4 :19:46 r CZYŻ Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/0976/15 2018 2 ZKN
12 b 4 :19:53 r KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2018 3
13 b 4 :19:59 r JAROSZEWSKI Cezary KS Maków Biega 00 U20 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0456/17 2018 4
14 b 4 :20:04 r SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 99 U20 SL -- PASZTA Wiesław Z/3240/15 2018 3 ZKN
15 b 4 :20:05 r ZWIRANOWSKI Władysław KB Dziesiątka Białogard 00 U20 ZP -- CICHOCKI Jarosław Z/0711/17 2018 4
16 b 4 :20:07 r MEZGLEWSKI Kamil KB Krościenko Wyżne 99 U20 PK -- ZATORSKI Witold Z/5123/15 2018 4
17 b 4 :20:09 r TWOREK Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/1803/17 2018 4
18 b 4 :20:14 r ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin 99 U20 ZP -- SZYCH Robert B.D. # Z/0436/15 2018
19 b 4 :20:17 r DĄBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2018 3 LDK!
20 b 4 :20:21 r MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -- KALINOWSKI Paweł Z/2159/15 2018 3
21 b 4 :20:21 r KLATKA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0357/15 2018 4
22 b 4 :20:21 r KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 00 U20 WP -- GRENDA Jan Z/0013/15 2018 3 ZKN
23 b 4 :20:28 r STRASZAK Piotr LKS Zorza Gdynia 00 U20 PM -- WALENDZIAK Renata Z/1506/18 2018
24 b 4 :20:33 r BEDNAREK Damian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/0294/15 2018 4
25 b 4 :20:35 r GROSICKI Wit MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/4342/15 2018
26 b 4 :20:35 r ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U20 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2018 4
27 b 4 :20:35 r GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 99 U20 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2018 4
28 b 4 :20:41 r SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2018 4 LDK!
29 b 4 :20:49 r SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 99 U20 PM -- BODZIAK Igor Z/0200/15 2018 4
30 b 4 :20:53 r JURGA Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1071/16 2018 4
31 b 4 :20:58 r OLSZEWSKI Wojciech UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1792/15 2018 4
32 b 4 :21:00 r MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 99 U20 WP -- GRENDA Jan Z/0863/15 2018 3 ZKN
33 b 4 :21:14 r KARAŚ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/1902/17 2018 BEZ
34 b 4 :21:17 r TARASZKIEWICZ Marcin KKL Rodło Kwidzyn 99 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1822/15 2018 3
35 b 4 :21:20 r ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1839/15 2018 4
36 b 4 :21:51 r WARDĘGA Mateusz ULKS Barwice 99 U20 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0424/15 2018 BEZ
37 b 4 :22:16 r KALINOWSKI Jakub UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2847/15 2018 4
38 b 4 :22:25 r MŁYNARCZYK Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP -- SOBOWIEC Bartosz NIEBUDEK Sylwester , Z/0803/15 , 2018 BEZ
39 b 4 :22:28 r RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1864/16 2018 4
40 b 4 :22:49 r SOBIŁO Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/1674/18 2018

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.2859818935394 sekund