Skórcz 09 - 21.05.2002 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.58 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U18 | PM | +1.3 | II | ||||||||||||
1 | 13.24 | SUROWIEC Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | +0.5 | IV | ||||||||||||
1 | 13.30 | GRZYWACZ Agata | niest. Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | +1.4 | IV | B.D. | |||||||||||
2 | 12.62 | JESCHKE Marta | SKLA Sopot # | 1986 | U18 | PM | +1.3 | II | # | |||||||||||
2 | 13.26 | KWIATKOWSKA Anna | KKL Rodło Kwidzyn # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 43.25 | TOMCZYK Agnieszka | RKS Rumia | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
1 | 43.67 | SKWERES Anna | MLKS Baszta Bytów # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
1 | 44.40 | ZIELASKIEWICZ Karolina | LKS Jantar Ustka # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 41.99 | BURNICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U16 | PM | II | |||||||||||||
2 | 44.10 | ŁAWICKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 42.78 | JAKOWLEW Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | II | |||||||||||||
3 | 44.68 | ZAWADZKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | III | |||||||||||||
4 | 42.98 | SZARZYŃSKA Katarzyna | MLKS Baszta Bytów # | 1987 | U16 | PM | II | |||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:38.98 | KOŚKA Małgorzata | SKLA Sopot | 1987 | U16 | PM | II | |||||||||||||
1 | 1:41.33 | UZAR Katarzyna | SKLA Słupsk # | 1988 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 1:41.52 | POZNAŃSKA Dominika | RKS Rumia | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 1:41.87 | URBANOWICZ Paulina | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U16 | PM | III | |||||||||||||
4 | 1:42.29 | ŻEBROWSKA Anna | SKLA Sopot | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
5 | 1:42.57 | DORAWA Agnieszka | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
6 | 1:42.92 | LIETZ Beata | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U16 | PM | III | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:56.19 | MALINOWSKA Kamila | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 2:59.38 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1987 | U16 | PM | II | |||||||||||||
3 | 3:08.84 | LASOTA Weronika | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U16 | PM | III | |||||||||||||
6 | 3:10.80 | LATUSZEWSKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.51 | BURNICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U16 | PM | +0.7 | III | ||||||||||||
1 | 16.05 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | +0.8 | III | B.D. | BEZ | ||||||||||
2 | 16.21 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U16 | PM | +0.8 | III | # | |||||||||||
2 | 16.25 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U16 | PM | +0.7 | III | # | |||||||||||
3 | 16.56 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U16 | PM | +0.7 | III | ||||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
3 | 49.47 | ANDRZEJEWSKA Beata | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
4 | 49.52 | SIEDLECKA Joanna | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 51.12 | KIEDROWSKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.62 | ŻELECHOWSKA Aleksandra | KL Gdynia | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
2 | 1.60 | PUSTÓWKA Maja | SKLA Słupsk | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
7 | 1.51 | JELENIEWSKA Emilia | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
2.80 | LEHMANN Małgorzata | KL Gdynia # | 1985 | U18 | PM | III | ||||||||||||||
3.30 | JAWIEŃ Dagmara | KL Gdynia | 1985 | U18 | PM | I | ||||||||||||||
3.40 | PIĄTKOWSKA Agnieszka | KL Gdynia | 1985 | U18 | PM | I | ||||||||||||||
1 | 3.50 | KLIMASZEWSKA Małgorzata | KL Gdynia | 1986 | U18 | PM | I | |||||||||||||
1 | 3.50 | KLIMASZEWSKA Małgorzata | KL Gdynia | 1986 | U18 | PM | I | |||||||||||||
2 | 3.10 | PISKORZ Justyna | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
2 | 3.40 | PIĄTKOWSKA Agnieszka | KL Gdynia | 1985 | U18 | PM | I | |||||||||||||
3 | 2.90 | ŻELECHOWSKA Aleksandra | KL Gdynia | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3 | 3.30 | JAWIEŃ Dagmara | KL Gdynia | 1985 | U18 | PM | I | |||||||||||||
4 | 2.70 | TOPCZYŃSKA Natalia | SKLA Sopot | 1988 | U16 | PM | III | |||||||||||||
4 | 3.10 | PISKORZ Justyna | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
5 | 2.90 | LEHMANN Małgorzata | KL Gdynia # | 1985 | U18 | PM | III | |||||||||||||
6 | 2.90 | ŻELECHOWSKA Aleksandra | KL Gdynia | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.16 | MOSA Karolina | SKLA Sopot | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 5.12 | TOMCZYK Agnieszka | RKS Rumia | 1987 | U16 | PM | 0.0 | III | ||||||||||||
3 | 5.06 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U16 | PM | 0.0 | IV | ||||||||||||
5 | 4.98 | PUSTÓWKA Maja | SKLA Słupsk | 1987 | U16 | PM | 0.0 | IV | ||||||||||||
7 | 4.80 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | 0.0 | IV | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 33.12 | SŁOMIŃSKA Danuta | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | 30.21 | GRONO Róża | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 29.18 | MĄCZKOWSKA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 28.99 | CZAJA Marta | SKLA Słupsk | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 28.38 | POLNIAK Dorota | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.47 | KRZYKOWSKA Agnieszka | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
1 | 40.40 | OSSOWSKA Magdalena | BKS Bydgoszcz | 1987 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
3 | 37.23 | OSOWSKA Hanna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U16 | PM | IV | ZAJĄC Arkadiusz | ||||||||||||
4 | 33.35 | RÓŻYCKA Agnieszka | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1988 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
5 | 29.77 | PIERNICKA Monika | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
6 | 26.00 | WESOŁOWSKA Marzena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 45.01 | POLNIAK Dorota | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | I | # | ||||||||||||
2 | 38.60 | BIELAS Anna | SKLA Słupsk | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3 | 33.88 | MIKOŁAJCZYK Katarzyna | SKLA Słupsk | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 32.23 | DOMŻALSKA Dorota | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U16 | LB | IV | |||||||||||||
5 | 31.60 | IWASZCZYSZYN Elżbieta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 31.16 | MARCIUCH Agnieszka | SKLA Słupsk | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
7 | 29.40 | JELENIEWSKA Emilia | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
19:16.22 | DZIEDZIC Iwona | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U16 | PM | V | B.D. | |||||||||||||
19:22.22 | STOŁOWSKA Angelika | KKL Rodło Kwidzyn # | 1987 | U16 | PM | V | B.D. | |||||||||||||
20:16.79 | JAŚ Agnieszka | niest. Gdańsk # | 1933 | Masters | PM | -- | B.D. | |||||||||||||
1 | 17:13.85 | ROKITA Magdalena | KKL Rodło Kwidzyn # | 1987 | U16 | PM | III | STAWICKI Andrzej | ||||||||||||
2 | 17:14.20 | ROKITA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U16 | PM | III | STAWICKI Andrzej | ||||||||||||
3 | 17:26.25 | ZDROJEWSKA Magdalena | RKS Rumia | 1988 | U16 | PM | III | |||||||||||||
4 | 17:55.86 | KARCZEWSKA Kamila | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U16 | PM | IV | STAWICKI Andrzej | ||||||||||||
5 | 18:21.76 | BIELAK Małgorzata | KKL Rodło Kwidzyn # | 1986 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
6 | 18:22.91 | LABUDA Emilia | RKS Rumia | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
7 | 19:03.57 | ZAWITOWSKA Beata | KKL Rodło Kwidzyn # | 1987 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
8 | 19:16.79 | WOJTYRA Patrycja | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
3 | 12.04 | SZULC Dominik | KS Agro Kociewie Starogard # | 1987 | U16 | PM | +1.1 | IV | B.D. | |||||||||||
4 | 12.09 | SZULC Dominik | KS Agro Kociewie Starogard # | 1987 | U16 | PM | +1.1 | IV | B.D. | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 39.34 | SŁOTA Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 39.69 | DEKAŃSKI Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
3 | s | 1 | 38.39 | KREFT Łukasz | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1988 | U16 | PM | III | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
2:45.20 | KOMOSIŃSKI Karol | LKS Zorza Gdynia # | 1987 | U16 | PM | IV | ||||||||||||||
1 | 2:33.08 | HEBEL Łukasz | LKS Zantyr Sztum # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
1 | 2:43.17 | WITTBRODT Grzegorz | niest. Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
2 | 2:33.62 | PAPINIGUS Artur | WKS Flota Gdynia # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 2:46.04 | ZŁOTEK Dariusz | ULKS Talex Borzytuchom # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 2:36.17 | LABUDA Mariusz | KS Wejher Wejherowo # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
16 | 2:48.14 | MIELEWCZYK Łukasz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1987 | U16 | PM | IV | B.D. | Z/2187/22 | 2023 | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
4 | 5:56.16 | WNUK-LIPIŃSKI Jarosław | MLKS Olimpia Bytów # | 1987 | U16 | PM | II | B.D. | ||||||||||||
5 | 6:11.09 | KRÓL Błażej | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1987 | U16 | PM | IV | NAWROCKI Dariusz | Z/0528/12 | 2012 | 2 | |||||||||
6 | 6:13.54 | ROLBIECKI Robert | KS Wejher Wejherowo # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
7 | 6:18.84 | KONKOL Mateusz | KUKS Remus Kościerzyna # | 1987 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
8 | 6:30.54 | WOLSKI Andrzej | niest. Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.52 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | +1.5 | III | # | |||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 39.96 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 43.20 | WOŹNIAK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | IV | B.D. | 2 | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.71 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.20 | PEWIŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
1 | 4.30 | PEWIŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
2 | 3.40 | DIDENKOW Mateusz | SKLA Sopot # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 4.10 | ZIĘTEK Błażej | MKL Szczecin # | 1986 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||||
3 | 3.40 | DIDENKOW Mateusz | SKLA Sopot # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 2.60 | BŁAŻEWICZ Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
5 | 2.40 | KLUSIŃSKI Jakub | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.91 | ROGOWIEC Sebastian | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | 13.80 | WIŚNIAKOWSKI Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
2 | 37.03 | LEWANDOWSKI Łukasz | MLKS Olimpia Bytów # | 1987 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.39 | NOGA Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U18 | PM | II | RÓŻYCKI Ryszard | 2 | |||||||||||
2 | 39.56 | DRĄGOWSKI Wojciech | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
3 | 35.05 | SMARDZEWSKI Artur | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
6 | 25.72 | GERBATOWSKI Filip | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.16 | JAKIMOWICZ Karol | SKLA Sopot # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 42.83 | PUZDROWSKI Janusz | niest. Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 24:23.25 | ŁUNIEWSKI Maciej | MKSŁ Konradia Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 24:27.29 | SZOSTAK Wojciech | KKL Rodło Kwidzyn # | 1986 | U18 | PM | -- | STAWICKI Andrzej | ||||||||||||
3 | 24:41.12 | RUPAR Adam | KKL Rodło Kwidzyn # | 1987 | U16 | PM | II | STAWICKI Andrzej | ||||||||||||
4 | 25:07.69 | HOLENDER Dawid | WKS Flota Gdynia # | 1987 | U16 | PM | II | |||||||||||||
5 | 26:52.25 | ŁUNIEWSKI Paweł | MKSŁ Konradia Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
6 | 27:38.05 | KĘSICKI Sławomir | KKL Rodło Kwidzyn # | 1987 | U16 | PM | IV | STAWICKI Andrzej | ||||||||||||
7 | 28:41.76 | KISTOWSKI Rafał | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
8 | 32:32.19 | DANIELCZYK Jakub | niest. Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.2097728252411 sekund |